Prečo sa Korčok nesmie stať prezidentom? Lebo ten kryptofašista hlasoval na Rade EÚ za zaradenie Hambálka na sankčný zoznam ako jediného občana SR/EÚ. Bez rozhodnutia súdu mu zničil život!

Šéfovia Čínskej komunistickej strany o armáde USA: „Každý, kto sa zaočkoval, je mŕtvy.“


Print Friendly, PDF & Email

Šéfovia Čínskej komunistickej strany o armáde USA: „Každý, kto sa zaočkoval, je mŕtvy.“

(Prepare For Change) – Možno ste postrehli aktuálnu informáciu z USA o tom, že Bidenov režim nariadil povinné očkovanie proti Covid-19 pre všetkých vojakov americkej armády.

Momentálna situácia je taká, že približne tretina vojakov to odmietla a teraz im hrozí „prepustenie bez pocty“, čo znamená, že prídu o všetky výhody pre vyslúžilcov bez ohľadu na to, akú dlhú dobu odslúžili v armáde.

Hrozivá konferencia šéfov Čínskej komunistickej strany

Pre americkú armádu je strata tretiny vojakov sama o sebe silným údelom. Zdá sa však, že to nie je to najhoršie, čo ju mohlo postihnúť.

Nedávno sa na internete objavilo hrozivé video zvnútra Číny, ktoré bolo údajne zachytené tajnými službami. V uvedenom videu šéfovia Čínskej komunistickej strany (CCP) diskutujú o budúcnosti USA po rozdistribuovaní covidových vakcín slovami: „Každý, kto sa zaočkoval, je mŕtvy.“

Video v čínštine s anglickými titulkami si môžete pozrieť tu:

Segment z uniknutého videa začína slovami jedného zo šéfov CCP, ktorý konferenciu organizoval, adresovanými ostatným účastníkom:

„CCP chce najviac zo všetkého to, aby sa americkí vojaci dali zaočkovať.“

Rečník ďalej hovorí:

„Keď sa zaočkujú, armáda USA skolabuje a CCP dosiahne triumfálne víťazstvo.“

Konverzácia pokračuje hlavným rečníkom:

„Po tom, ako sa americkí vojaci zaočkujú, hovorím vám, očkovanie proti CCP vírusu bude takmer u konca.

Keď elita spoločnosti v USA kvôli strachu, obavám zo smrti, nedostatku viery a kvôli tým darebáckym prízemným politikom a oportunistom, ktorí sa snažili vyhnúť zodpovednosti, hlavne, keď sa bankári z Wall Street, hollywoodske celebrity, Biely dom a vojaci zaočkujú, ručím vám za to, že očkovanie prestane byť témou.“

Ľudia zodpovední za implementáciu očkovania budú čoskoro so svojou prácou hotoví. A tí, ktorí očkovanie pretláčajú spoza opony, zrejme dosiahnu svoj cieľ.“

Následne vo videu šokujúco hovoria o „protijede“?!

Stop Candida

„Potom už prestane tlak do očkovania a bude ponúknutý protijed.“

Na to jeden z ďalších účastníkov konferencie, šokovaný, preruší konverzáciu a spýta sa: „Objaví sa protijed?“

Ďalší sa pýta: „Na čo je ten protijed?“

Hlavný rečník video konferencie odpovedá:

„Nie je to na vyliečenie poškodení spôsobených vakcínou, ale na to, aby človek prestal prenášať ten vírus. Čiže namiesto vakcíny sa začne používať liek na vírus.“

Následne vyjde so zarážajúcou informáciou:

„Tí, čo boli zaočkovaní, sú odsúdení na smrť. Protijed na vakcínu je stále v rukách CCP. Nakoľko CCP chce, aby zomreli, prečo by im, pospolitému ľudu, mala ponúknuť protijed na vakcínu?“

Segment uniknutého videa náhle končí v tomto bode.

Kandidát na kongresmana vyzýva k zatknutiu a poprave vlastizradcov

Toto video zachytil a zverejnil Jarome Bell, kandidát amerických republikánov na člena Kongresu USA. Bell kandiduje za druhý dištrikt štátu Virgínia.

Nedávno na svojom Twitteri zverejnil status v znení:

„Urobte audit (amerických prezidentských volieb) vo všetkých 50 štátoch. Zatknite všetkých zainteresovaných. Obžalujte všetkých zainteresovaných. Popravte všetkých zainteresovaných. #MaricopaCountyFraud.“

(Poznámka redakcie: Bell je zrejme presvedčený, že do vlastizrady je zapletené najvyššie vedenie USA, vrátane prezidenta Joe Bidena. Ktovie, čo im za to sľúbili. Možno pozície doživotných nevolených protektorov.)

Jarome Bell slúžil v americkej armáde 27 rokov a dnes je členom frakcie „America First“ (Amerika na prvom mieste), za ktorú kandiduje. Aktuálne za jeho dištrikt je v Kongrese demokratka Elaine Luriaová.

Bell nahral uvedené video na Twitter. Doslova v priebehu pár minút od odhalenia uniknutého segmentu video konferencie zvnútra Číny, bol jeho účet Twitterom natrvalo zablokovaný.

Zdroj z prostredia Twitteru však bol schopný sa dostať k jeho zrušenému účtu a stiahnuť tak pôvodný status, ako aj predmetné video, ktoré nám následne poslal.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroje: prepareforchange.net, bitchute.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Čierne vlákna zvané morgelony sa dávajú na rúška a čoskoro budú všade. Asi sa im nevyhnú ani nezaočkovaní. Morgelóny rastú v tele a spôsobujú problémy. Niekedy prerastú cez kožu a dajú sa bolestivo vytiahnúť. Poznáte liek na morgelóny?

  • na rúška či respirátory?

  • Mna to nezaujima, ja tie ruska ani respiky nenosim.
   A ak by som uz z nejakej uchylky nosil, tak si hodim doma vyrobeny sal/satku cez hlavu.
   Ja poznam liek na vsetko – imunita.
   Ale daj link na nejaky zdroj, fotky, ako prerastaju cez kozu a podobne zaujalo ma to. Ako sa to do mna, ako nikdy neockovaneho, nikdy netestovaneho a prakticky nikdy rusko ani respik nenosiaceho dostane.

   • Pomocou chemtrails – zadaj si na You Tube – morgellons.

    Ja som pár takýcto možno morgellons vlákien našiel zapletených v strapcoch hrozna. Netvrdím, že to bolo ono, ale určite nie srsť a určite nie bežné textilné, alebo PP vlákna to neboli. Morgellony sa tvoria ešte v chemtrailsových vrstvách – tam polymerizujú. Väzba vzniká vďaka nanokovom. Zložky majú k sebe vysokú afinitu, takže sa pri stretnutí okamžite spájajú – je to akási sendvičová dlhá vlasová batéria, ktorá si začne žiť svojím životom.

    • OK, ale ako sa brania ti, co to postrekuju? Urcite vedia o skodlivosti, snad nie su taki idioti, ze tomu neveria, tak ako sa cistia? Tak sa musime cistit aj my.

     • V chemtrails je aj hliník a bárium, a piloti bez svedomia spokojne zabíjajú Zem. Absencia trestu u niektorých ľudí spôsobuje absenciu svedomia.

     • Vydrblo ma – zamrzol som na inej stránke, tak znovu.

      1/ Len Lufthansa – cca 20 tis. zam. – okolo roku 2000 prepustila cca 2 tisíc pilotov – otázka – kam mali ísť títo „idioti“ pracovať potom? No do chemtrail flotily! To bol účel masového prepúšťania! Dnes práve nemeckí piloti podávajú o tomto svedectvá napriek podpísanej mlčanlivosti.

      Áno – zarábajú špinavé peniaze a zároveň zomierajú na chorobu z povolania – tak ako roboši v ťažkom chemickom priemysle!
      Ide o to, že vzduchové filtre lietadiel /zároveň rekuperátory ohrievajúce vzduch prúdiaci do lietadla/ nemajú filtre schopné zachytiť nanočastice z okolia – vlastných, alebo už rozptýlených chemtrails. Je to práca s jedmi!

      Samozrejme učité skupiny pilotov už protestujú. V Číne ich už aj zostrelili – keď preleteli nad utajenými základňami v spolupráci Číny a Izraela.

      Chemtrail Pilot Speaks Out About the Genocide Going on …
      [Prehľadávať doménu unshackledminds.com] https://unshackledminds.com › chemtrail-pilot-speaks-out-about-the-genocide-going-on-above-us-its-nothing-a-bullet-cant-fix
      wilparanormal Published September 27, 2021. CHEMTRAIL PILOT SPEAKS OUT ABOUT THE GENOCIDE GOING ON ABOVE US – IT’S NOTHING A BULLET CAN’T FIX. Rumble — A look at what these pilots knowingly are doing to the people, animals and crops below. But, the all important dollar means a whole lot more to these criminals.

      Teda – skús zobrať v noci vedro vápna a na cestu 2.triedy medzi dedinami napíš veľkými písmenami cez cestu „DIE! CHEMTRAIL PILOTS – DIE!“

      Mobil – GPS – samozrejme nechať doma! Treba počítať aj so satelitnou termokamerou, takže nikdy nie takúto aktivitu opakovať blízko bydliska. A na bicykli – autá majú čipy. Vápno v bandaske. A šup šup!
      Alebo si to nalajnuj vo vlastnej záhrade – o čierne vrtulníky nebudeš mať núdzu.

     • Piloty,su vo vnutri lietadlu a mozno mnohi,ani nevedia ake svinstvo striekaju

    • Skúšal som si priložiť plochú magnetu z chladničky na brucho. Prvýkrát som nebol magnetický. Keď som si ju priložil o pol minúty na to isté miesto, už som magnetický bol. Aj to trochu bolelo, tak som prestal. Je v črevách niečo magnetické?

     • Obvykle po operácii brucha zabudnuté chirurgické nožnice…

      Po operácii jej v bruchu zabudli chirurgické rúška! | Nový Čas
      [Prehľadávať doménu cas.sk] https://www.cas.sk › clanok › 16224 › po-operacii-jej-v-bruchu-zabudli-chirurgicke-ruska
      Nemocnica dostane pokutu za to, že pani Eve v bruchu po operácii zabudli chirurgické rúška s kovovými krúžkami. Chirurgický materiál začal v jej tele hnisať a hrozilo, že pacientka umrie! O prípade informovala TV JOJ. Viac ako polroka prežila pani Eva s chirurgickými rúškami a kovovými krúžkami zašitými v bruchu.

      Objekty bežne opustia telo po operácii
      [Prehľadávať doménu sk.eferrit.com] https://sk.eferrit.com › objekty-najcastejsie-ponechane-v-tele-po-operacii
      Opustenie cudzích predmetov v tele pacienta je chybou, ktorej sa dalo vyhnúť zavedením dodatočných bezpečnostných opatrení. 15 Objekty bežne opustili vnútri tela po operácii . V závislosti od typu operácie sa chirurgovi odhaduje, že počas jedného postupu použije viac ako 250 druhov chirurgických nástrojov a nástrojov.

      Deväť rokov ho bolelo brucho: Neuveríte, čo mu lekári …
      [Prehľadávať doménu topky.sk] https://www.topky.sk › cl › 13 › 1402387 › Devat-rokov-ho-bolelo-brucho–Neuverite–co-mu-lekari-zabudli-v-tele-
      Omyl v bratislavskej nemocnici: Pacientovi zabudli v bruchu 30-centimetrovú lyžicu! Za čo dostali diplom?! Po operácii zabudli v pacientovom tele 16 nástrojov!
      ———————————————
      Magnetit – Wikipédia
      [Prehľadávať doménu sk.wikipedia.org] https://sk.wikipedia.org › wiki › Magnetit
      Kryštály magnetitu boli nájdené v telách niektorých baktérií (napr. Magnetospirillum magnetotacticum) ale aj v nervových centrách včiel, termitov, rýb a niektorých vtákov (napr. holub) ale aj v ľudskom tele. Výskyt. Magnetit je veľmi bežný minerál.
      ———————————–
      Toto som ešte neprelúskal – zamrzne mi PC – fakticky pátram po možnosti výskytu magnetických baktérií v ľudských črevách – zo studničnej vody obsahujúcej železo, alebo zo starých liatinových vodovodov – toto neberte ako overenú info…

      Magnetospirillum magnetotacticum – Universal-Wiki
      [Prehľadávať doménu universal-wiki.com] https://universal-wiki.com › magnetospirillum-magnetotacticum
      Magnetospirillum magnetotacticum is a gram-negative, microaerophilic, spiral-shaped, flagellum-motile bacterium capable of aerotaxis, discovered by R. P. Blakemore in 1975. It occurs in the sediment layer of oxygen-deficient waters.
      Magnetotactic bacteria – Wikipedia
      [Prehľadávať doménu en.wikipedia.org] https://en.wikipedia.org › wiki › Magnetotactic_bacteria
      Magnetotactic bacteria (or MTB) are a polyphyletic group of bacteria that orient themselves along the magnetic field lines of Earth’s magnetic field. Discovered in 1963 by Salvatore Bellini and rediscovered in 1975 by Richard Blakemore, this alignment is believed to aid these organisms in reaching regions of optimal oxygen concentration. To perform this task, these bacteria have organelles …
      Magnetotactic bacteria Magnetospirillum magneticum colored …
      [Prehľadávať doménu researchgate.net] https://www.researchgate.net › publication › 296190635_Magnetotactic_bacteria_Magnetospirillum_magneticum_colored_with_food_grade_dye_FDC_Red_3_and_their_use_for_animal_feed_application
      Request PDF | On Apr 7, 2013, Nikolay Barashkov and others published Magnetotactic bacteria Magnetospirillum magneticum colored with food grade dye FD&C Red #3 and their use for animal feed …

     • Tu je toho mrtě – mne nefunguje GT…
      Človek cca 80 kg má v tele cca 15 kg baktérií.
      https://en.wikipedia.org/wiki/Magnetotactic_bacteria

     • stačí keď si typ, ktorý má hrubšiu pokožku a hormonálny systém, ktorý spôsobuje väčšiu potivosť a „lepkavosť“ kože……a potom nemusia byť žiadne chirurgické predmety ani vakcína, proste sa magnet „nalepí“ a niekedy udrží aj keď pohnete trebars rukou.

  • „Liek“ na morgellony je preventívna konzumácia kurkumy a čierneho korenia a kyselina kremičitá – praslička rolná – to ako detox nanočastíc ešte pred tým, ako sa ten bordel pospája v organizme. Týždenne jeden balíček kurkumy pre dospelého, prasličkový dobre vyvarený čaj 2 krát týždenne. Pomer kurkumy a čierneho mletého korenia min. 3 : 1 – kto koľko znesie. Zároveň to povzbudzje tzv. vnútorné ohrievače – proti pocitu chladu, zimnici.

   • Rado Suchy

    Maros niet pochyb ze cierne korenie musi byt pritomne v konzumacii kurkumy, aby sa kurkumin ako liecivo vobec dal vyuzit, ale p.Calabek popisuje do kurkumy vmiesavat ako postacujuce stopove mnozstva cierneho korenia, a nakolko cierne korenie je v podstate toxin zatazujuci pecen(spustajuci o.i. aj epilepticke zachvaty), ten pomer ktory udavas 3:1 moze byt kludne aj 20:1 . Ved vnutornymi ohrievacmi nech budeu netoxicke koreniny/zeliny, napr. zazvor, v zime ale len mlety. Alebo chren…a este tvrdenie patera Ferdu o vyuziti kyseliny kremicitej z praslicky rolnej, tak tu je potreba ju uzivat spolu s dostatocnym mnozstvom horčíka, ktorý násobí využitie kys.kremicitej.
    citujem Ferdu: Kyselina kremičitá musí byť v rovnováhe s horčíkom.
    Nedostatok kyseliny kremičitej môže nastať aj z jari, pri konzumácii väčšieho množstva zelenej zeleniny, šaláty a pod.Preventívne treba piť odvar z prasličky roľnej a žihľavy, variť ich vo vode 12min. Slabý odvar môžu užívať i batoľatá lezúce po štyroch s modrinami na kolenách. Veľké množstvo kyseliny kremičitej obsahuje taktiež šošovica…
    Zihlava obsahuje taktiez najviac kremika…no k tomu horciku obsiahnutom v zluceninach, mi nenapada ziadna diva bylina s jeho citelnym obsahom…a z komercnych: Mandle, špenát, sójové boby (ale pozor musí být GMO free), avokádo, kešu, hnědá rýže, lněné semeno, koriandr, petržel.
    Mezi stravu bohatou na hořčík, řadíme i doplňky stravy s obsahem magnesia. V praxi preferuji několik typů hořčíku. Takovým nejuniverzálnějším se mi zdá Magnesium Glycinát, což je chelátová forma hořčíku.
    Výborné je i doplňování hořčíku přes kůži pomocí magnesium chlorid. To je povahy slané a mastné, je extrémně yin.

    Takze kyselina kremicita v praslicke rolnej a horcik obsiahnuty v spenate, idealna kombinacia na vyrobu zeleneho smoothie s nejakym ovocim, kurkumou a stipkou cierneho korenia…diky Maros za recept…si vcelku kreativna bytost!! 🙂

 2. Redakcia.
  1/ Tento materiál je opäť staršieho dáta – nevyvolal odozvu, pretože
  2/ – máte to rovno pred nosom – naznačené v grafike!!!
  3/ Technológia animovanej simulácie „vyjadrení“ politikov pomocou AI!

  A tu by som mohol skončiť, ale nedá mi. Čaputová nie je až taká dôležitá, aby ju niekto animoval a potom nám vysielal „jej“ prejavy. Tá fičí – podobne ako Kiska – na NLP a hádajte, kto je jej mentorom? To zistíte podľa jeho/jej sugestívneho napodobňovania. Cvičený objekt preberie mimiku, pôzy, gestá, hlasovú intonáciu od mentora. Kisku podľa mňa jednoznačne mentoroval Peter Sasin – dohľadajte si. S Čaputovou ako ženou to neviem potvrdiť, ale keďže má pôsobiť ako matka pluku – pravdepodobne ju mentoruje nejaká žena z NLP /neuro lingvistické programovanie – scientológovia/. Prejav Čaputovej je neprirodzený, „zasnený“ – hypno, možno bella dona. Skúste sa venovať aj tejto téme.

  K článku – vychádzam teda z predpokladu, že ide o čínsky fejk! Dôvod – Čina ako nové centrum koncentrácie riadenia sveta, Čína ako Fleet in Being – „Flotila v prístave“ – fejkové zastrašovanie 1,400 mil. – čo je blbosť už kvôli WW2 – 430 mil. v roku 1946, hladomory a perzekúcie v 50-rokoch, politika jedného dieťaťa – na udržanie stavu populácie treba rodivosť 2,1 dieťaťa, a teraz súčasné sociálne inžinierstvo, nechcené deti, single, mini byty /inak 200 miliónové prázdne nové mestá pre imigrantov – asi z Európy/ – teda ide o čínsky zastrašujúci fejk „si mŕtvy!“. Rusi odhadujú počet Číňanov na celom svete okolo 500 mil.

  Vám sa fejk čínskych komančov samozrejme hodí do konceptu deľby práce „s vakcínou“. Idete z kopca!
  ——————————————
  Starý Pjakinov komentár – video z roku 2020:

  Co se odehrává v kauze Covid-19 (pár bodů z níže publikovaných videí):

  – globální prediktor, 2 týmy o 11 lidech, jeden je v týmu vůdčí

  – o globálním řízení procesů

  – přes Itálii zaútočili na Vatikán (papeže), ten pohrozil, že otevře archívy o 2. světové válce (americké firmy dodávaly Německu strategické suroviny a přitom USA byly s Německem ve válce, co víc?)

  – proč zaútočili na Harvee Weinsteina, amerického filmového producenta (23 let vězení), konec zásadního vlivu Hollywoodu, elita si vždy plete svou oprátku sama

  – od AIDS ke Covid-19, první pokus nevyšel

  – Čína o viru zadržuje informace, hraje se o čas, aby se „v klidu“ uskutečnily změny, veřejnost je přetížena informacemi o Covid-19 (uprostřed Wu-chanu je laboratoř na výzkum smrtících virů. Vědci před ní varovali už před třemi roky. Na zásah čínské vlády byla v únoru 2020 laboratoř zavřena, jakož i obdobné zažízení 12 km od Wu-chanu).

  – svět čekají velké změny… tento proces probíhá podle určitého algoritmu…

  – „zbohatlící-zloději“ přichází a přijdou o mnoho peněz, co „nakradli“, zmenšuje se inflační bublina

  – centrum dění se přesouvá do Číny, USA končí, Írán bude „1“ v regionu – dosud Saudská Arábie

  – Rusové cíleně se snížením ceny ropy podřízli Saudskou Arábii, která se novým cenám podřídila a v podstatě i USA, protože břidlicová ropa je nerentabilní

  – americký model společnosti končí

  – přistěhovalci v Evropě (banditi) nemůžou diktovat domácímu obyvatelstvu, jak se má chovat, tvorba islámského chalifátu v Evropě díky coronaviru, Covid-19 je pozdržena

  – Putin navrhl „Jaltu 2“, Macron souhlasí s Putinem, aby zachránil Francii, vznik Ruské federace svobodných států (jmenována Francie a Itálie)

  – ruský politik Medveděv a Lukoil sloužili USA

  – po skončení této epidemie bude svět jiný, změní se fungování mezistátních vztahů a státních uspořádání

  Je jasné proč „eurodruzi“ z BRUSELU zakázali uvádět léčivé vlastnosti na přírodních produktech!

  Více zde: https://www.uspesna-lecba.cz/co-se-vas-tyka/v-v-pjakin/

  • Ved ten clanok o Pjakinovi je z jari 2020, bohuzial uplne neaktualny, grat reset bezi na plne gule a Putin nerobi nic.

   • Falošná pandémia je ideálna príležitosť na posilnenie a koncentráciu moci. Zrejme si takú príležitosť nenechá ujsť ani Putin. A možno len necháva tomu voľný priebeh, veď načo zasahovať, keď sa Západ sám vyvražďuje.

    „Keď tvoj nepriateľ robí chybu, netreba ho vyrušovať.“

 3. https://zemavek.sk/jarcuska-sa-zabaval-na-infektologickej-konferencii-v-cervenom-okrese-bez-respiratora/
  Jarčuška sa zabával na infektologickej konferencii v červenom okrese bez respirátora

  To znamená, v interiéri bolo povinné nosiť respirátor. S celým Covid automatom a ich vymyslenými pravidlami si z nás robia dobrý deň!

 4. Bieloruský prezident Alexander Lukašenko verejne pokarhal ministrov pre problémy s liečbou koronavírusu, pre povinné očkovanie a za ich požiadavky na obyvateľstvo, aby nosili masky, pričom ich nazval „náhubkami“. Prezident metal hromy a blesky pri stretnutí s najvyšším vedením republiky.

  Lukašenko najprv pokarhal šéfa ministerstva zdravotníctva Dmitrija Pineviča. Upozornil na skutočnosť, že prítomní na stretnutí pred stretnutím s hlavou štátu neprešli karanténou, neabsolvovali testy PCR, ale sedia v sále bez masiek a obyvateľov krajiny ich nútia nosiť.

  „Prečo si teda robíte srandu z ľudí, ak idete slobodne k prezidentovi? Ku mne skutočne, nikto nikdy neprišiel s náhubkom,“ povedal rozhorčený prezident.

  Kampaň úradov s požiadavkou na dodržiavanie režimu nosenia masiek, ktorá nie je schválená na legislatívnej úrovni, označil za „hurhaj“. V tejto chvíli sa vodca národa osopil na šéfa ministerstva vnútra Ivana Kubrakova, ktorý dostal „úder“ za obzvlášť horlivých zamestnancov ministerstva vnútra v regiónoch.

  „Prečo bola zmobilizovaná polícia, aby kontrolovala režim masiek? Skúšate to všade, ani ženy nešetríte! Varoval som vás! To nemáte čo robiť? Prečo porušujete zákon? My taký zákon nemáme. Vy komu slúžite?,“ obrátil sa Lukašenko na ministra.
  Prezident uviedol prípad v Breste, kde začali pokutovať „a už aj silou s kolenom na hrudi nútiť očkovať“. To, že úrady predtým zaviedli „drakonické opatrenia“, podľa neho nič nezlepšilo.

  Zároveň zdôraznil, že nie je proti tomu, aby občania nosili rúška a boli očkovaní proti koronavírusu, ale v prvom rade treba venovať pozornosť liečbe. Podľa prezidenta, ak sa bude efektívne pracovať v tomto smere, tak doslova do mesiaca dokážete problém minimalizovať.

  „Ak ľudí nebudeme liečiť, zapojíme sa do kovidovej a antikovidovej politiky, privedieme ľudí k nepokojom a bude to ako v Európe,“ povedal Lukašenko pre televíziu Mir 24.

  Alexander Lukašenko tak potvrdil svoje stanovisko, ktoré spočíva v odmietnutí rôznych zákazov vo verejnom živote a donucovacích opatrení, ktoré vyslovil na začiatku epidémie COVID-19.

  https://www.biosferaklub.info/prezident-alexander-lukasenko-urobil-poriadok-so-svojimi-ministrami/

 5. Po celé Itálii vyrazili lidé i přes zákaz do ulic, podpořili je i Francouzi (VIDEA)
  https://cz24.news/po-cele-italii-vyrazili-lide-i-pres-zakaz-do-ulic-podporili-je-i-francouzi-videa/

 6. Vo Veľkej Británii je alarmujúci nárast srdcovo-cievnych ochorení vďaka Covid vakcíne:

  https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/10/24/why-are-more-people-dying-from-heart-disease.aspx
  Why Are More People Dying From Heart Disease?
  Prečo viac ľudí zomiera na srdcové choroby?

  Takýto nárast:
  24% more heart failure deaths than baseline
  19% ischaemic heart disease
  16% cerebrovascular disease (strokes)
  18% other circulatory diseases

  “The vaccines trigger bleeding, blood clots and autoimmune disease.”
  „Vakcíny spúšťajú krvácanie, krvné zrazeniny a autoimunitné ochorenia.“

 7. Likvidace lidí?
  Vidím tady analogii k praxi středověkých mohamedánských kalifů, pašů a sultánů vůči křesťanskému obyvatelstvu na jejich území: Jste hodni smrti, jestli chcete přežít, tak plaťte džízju, daň za život – a to mastnou! Dnes nám neočkovaným vládní moc sděluje v jiných podmínkách totéž: Chcete žít jako normální lidé se všemi přirozenými právy? Tak plaťte lichvářské sumy za pochybné a nespolehlivé testy!

  Jenže přece jenom je tady jeden podstatný rozdíl: Právě ti privilegovaní, kteří se dali nabodnout směsí patogenů zvaných vakcína, jsou ohroženi na životě, nikoli ti druzí, co tuto hru se smrtí odmítají. Rakouský katolický časopis Glaube und Kirche 9/2021 zveřejnil článek známého lékaře a epidemiologa dr. Johanna Wildeho pod názvem „Ein Aufschrei“ (Výkřik). Ten s odvoláním na oficiální zdroje uvádí, že během šesti měsíců od března do srpna zemřelo v západoevropských členských zemích EU (Francie, Německo, Rakousko, Itálie, Benelux a Pyrenejské státy) v důsledku očkování 12 tisíc lidí a 800 tisíc na ně doplatilo trvalými zdravotními následky (dnes po dvou měsících jsou tato čísla nejspíš ještě vyšší).

  Jenže data nejsou úplná, spousta úmrtí a poškození zdraví se do oficiálních hlášení vůbec nedostane. A bude ještě hůř, odborníci varují, že v perspektivě jednoho až tří let od druhé nebo třetí dávky tzv. vakcíny se u mnoha očkovaných dostaví řada závažných zdravotních komplikací, které u některých způsobí předčasnou smrt.

  Ano, jde o Schwabův Velký reset a plány Billa Gatese i dalších strůjců Nového světového pořádku netajících se plány na redukci světové populace, lidí je prý na světě příliš mnoho, jak bylo v tomto médiu již vícekrát publikováno. Proto ten enormní zájem, aby maximum obyvatelstva planety se dalo napíchnout, proto ten hrubý vyděračský nátlak a sprostá diskriminace neočkovaných.

  Na odpor
  Naši zločinci, ať už se jmenují Babiš, Vojtěch nebo ať už půjde o jejich nástupce z koalice Spolu a PirátoStanu, nejsou ani jediní, ani originální. Plní přání a rozkazy skutečných pánů naší zeměkoule v rámci globalizace. Co ale my? Máme propadnout zoufalství?

  Nikoliv.

  To, že ve světě sílí odpor proti tzv. vakcinaci a čím dál více lidí vychází do ulic, je nadějným signálem. Svůj konkrétní význam v našich podmínkách má i akt občanské neposlušnosti. Vyplatí se naléhat na všechny provozovatele gastronomických zařízení, aby ignorovali nemravné nařízení vlády o kontrole dokladů tzv. bezinfekčnosti. A těm, kteří k tomu nebudou ochotni, jednoduše říct: Už k vám nikdy nepůjdeme a budeme všem radit, aby se chovali stejně. Obavy ze ztráty zákazníků dokážou často dělat divy.

  Na Západě už dochází při demonstracích i k ozbrojeným střetům s orgány moci. Dojde-li nakonec k tomu i u nás (i když bych preferoval raději nenásilný odpor), tím lépe. Věřící křesťan má navíc tu výhodu, že může spoléhat na pomoc shůry. A ta se určitě dostaví, když se vzepřeme a nepůjdeme pasivně jako dobytek na porážku, kterou nám chystají noví pachatelé zločinů proti lidskosti, následovníci Eichmanna a Mengeleho.
  https://www.protiproud.cz/politika/6091-covidovy-teror-a-vydirani-se-vraci-nasledovnici-eichmanna-a-mengeleho-je-treba-se-branit-alternativa-proti-zlu-ihned-likvidovana-jako-dobytek-na-porazku-vykupne-za-dustojny-zivot.htm

 8. https://www.banned.video/watch?id=61732a647c7d40109361adcd
  Rand Paul Accuses Fauci Of “Civilization Ending” Experiments
  Rand Paul obviňuje Fauciho z experimentov s „ukončením civilizácie“.

 9. neveriaci Tomáš

  otázka – a co je 76% Číňanov, ktorí majú aspoň 1 dávku vakcíny? Kto potom bude na šéfov komunistov robiť?

  • V USA a Číne sa očkuje rozdielnymi vakcínami. A možno sa chcú zbaviť aj časti svojej populácie, ved predsa len riadiť 1,3 miliardy ľudí, to dá dosť zabrať a stojí to aj veľa drahocenných zdrojov.

   • V roku 2100 ich má byť – z reálnych 500 miliónov /nie 1,400 mil./ „len“ 700 miliónov, lebo Čína má byť stále Fleet in Being – Flotila v prístave! Svetové centrum koncentrácie riadenia! Číňania = „židia“ východu! Svoju duchovnú kultúru zahodili a s komunizmom prijali židovský materiálny chtonizmus!

    • Čítal som, že na Zemi je len 1 miliarda ľudí. Majú byť zabitý všetci, salámovou metódou.

    • To som tiez videl take analyzy, ze Cinanov je len tak 500-600 mil a Indov podobne. Cisla nafukli, aby odradili USA na nich zautocit. Ved ked sa zrataju mesta nad 1 mil v Cine je to len 120 mil.

   • Ano,to ma absolutny vyznam.lebo aj Cina ma vela millionov starych,chorych a sprostych, o com napisal Attali,byvaly poradca Mitterrand a teraz poradca WEF

  • Cinska vakcina Sinopharm/Sinovac NIE JE mRna vakcina. je to obycajna virusova vakcina, t.j. oslabeny/umrtveny virus, s ktorym si imunita cloveka prirodzene poradi a vytvori protilatky. Ziadne nanotechnologie. Oni velmi dobre vedia, co robia.

 10. …vďaka za nové informácie…ešte si to treba vypočuť…

 11. ČESKO: Zamestnanci v českej automobilke Škoda Auto, ktorí nie sú zaočkovaní a ich práca zahŕňa aj služobné cesty do zahraničia,, môžu prísť o svoju pozíciu.
  Koho sa to bude týkať
  Do zahraničných závodov koncernu cestujú tisícky zamestnancov, od technikov z vývoja, testovania či výroby cez pracovníkov laboratórií, marketingu a predaja až po manažment na všetkých úrovniach. Veľká časť zamestnancov však už zaočkovaná je. Koľko pracovníkov vakcínu má, to automobilka nezverejnila. „Cieľom je zaočkovať všetkých zamestnancov,“ uviedla hovorkyňa firmy.
  https://cz24.news/este-stale-hovorime-o-dobrovolnom-ockovani-zamestnanci-v-ceskej-automobilke-skoda-auto-ktori-nie-su-zaockovani-a-ich-praca-zahrna-aj-sluzobne-cesty-do-zahranicia-mozu-prist-o-svoju-poziciu/

  • Cieľ je zniženie spotreby zdrojov na planéte – to, že sa zredukuje výroba a počty zam. je OK – automobilky končia výrobu na spaľovacie motory. Ich problém – automaizácia nie je na takej úrovni, aby roboty prerobili aj fabriku – na to treba stále ľudí. Ale zároveň – tí, ktorí chcú ešte zarobiť sa musia podriadiť Total Control. Keď teda odíde taký počet neočkovancov, že automobilka krachne – OK – lebo cieľom je totálne obmedzenie čerpania zdrojov a to cez kontrolu spotreby. Toto je zacyklené, ale roboš nepozná globálny cieľ!

  • Videá čo robiť ak vás nepustia do práce, alebo že KP je súčasťou zdravotnej dokumentácie: https://m.facebook.com/pg/JUDrMarek-G%C3%A9ci-za-Slovensko-za-ob%C4%8Danov-108468481076597/videos/?ref=page_internal&mt_nav=0

   Stručne: Zdokumentovať protiprávny stav, poslať predžalobnú výzvu, podať trestné oznámenie, spísať a vymáhať škody.

 12. https://cz24.news/financni-a-politicke-duvody-soucasne-katastrofalni-situace-kdo-jsou-paraziti-a-proc-je-nejdulezitejsi-zbavit-se-jich/
  FINANČNÍ A POLITICKÉ DŮVODY SOUČASNÉ KATASTROFÁLNÍ SITUACE. KDO JSOU PARAZITI A PROČ JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ZBAVIT SE JICH

 13. https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/neockovani-neumiraji-dostatecne-rychle-uvedl-uznavany-novinar-etzler/
  Neočkovaní neumírají dostatečně rychle, uvedl uznávaný novinář Etzler

 14. https://www.youtube.com/watch?v=d4EPZx8xVL0
  Milan Uhrík – O vírus tu nejde! Ide o to, naučiť ľudí sedieť doma a poslúchať.

 15. Ozbrojte se, za dveřmi může být vakcinační komando: https://pravyprostor.cz/ozbrojte-se-za-dvermi-muze-byt-vakcinacni-komando/

  • Kazdy musi byt vyzbrojeny,i „primitivne“ ,tuna sa to vola „strike team“,udajne len vysvetluju,ale su pripraveni s vaxom,no a ja som pripraveny a vytrenovany vpalit im to priamo medzi oci,na 99%,ako sviniam,pokial by skusili nejake nasilie a to su nas milliony

 16. https://cz24.news/neskutocne-heger-matovicova-vlada-vyraba-jeden-obrovsky-kriminalny-skandal-za-druhym-same-mega-rozkradacky-nechtove-studio-dostalo-od-krajniakovho-ministerstva-zmluvu-na-19-milionov-eur-ako-je-moz/
  NESKUTOČNÉ! HEGER-MATOVIČOVA VLÁDA VYRÁBA JEDEN OBROVSKÝ KRIMINÁLNY ŠKANDÁL ZA DRUHÝM! Samé mega rozkrádačky: Nechtové štúdio dostalo od Krajniakovho ministerstva zmluvu na 19 miliónov eur! Ako je možné, že vládni politici ešte nie sú vo väzbe? Kde spia prokurátori a policajti???

  Robert Pilarčík píše: „Zisťujem , že nechtové štúdio je na Slovensku neskutočný biznis , hlavne keď sa konateľka pozná s p. ministrom Bc. Krajniakom (Sme spodina).

 17. https://childrenshealthdefense.org/defender/vaers-cdc-deaths-injuries-covid-vaccine/?itm_term=home
  17,000+ Deaths Reported After COVID Vaccines, Including New Report of 12-Year-Old Who Died After Pfizer Vaccine
  17 000+ úmrtí hlásených po očkovaní proti COVID, vrátane novej správy 12-ročného dieťaťa, ktoré zomrelo po očkovaní Pfizerom

  VAERS data released Friday by the CDC included a total of 818,044 reports of adverse events from all age groups following COVID vaccines, including 17,128 deaths and 122,833 serious injuries between Dec. 14, 2020, and Oct. 15, 2021.
  Údaje VAERS zverejnené v piatok CDC zahŕňali celkom 818 044 hlásení o nežiaducich udalostiach zo všetkých vekových skupín po očkovaní proti COVID, vrátane 17 128 úmrtí a 122 833 vážnych zranení medzi 14. decembrom 2020 a 15. októbrom 2021.

 18. Čísla nakažených v Česku letí vzhůru a blíží se už k hodnotám z loňského podzimu, lockdowny přes to zatím letos v plánu nejsou. Nahradit je má proočkovanost, která ale v Česku nedosahuje ani 60 procent. Ve zcela jiné situaci je nyní Portugalsko, kde věří, že už dosáhli proočkovanosti potřebné pro kolektivní imunitu.
  Portugalsko má zdaleka nejvíce naočkovaných na starém kontinentu – přes 86 procent z 10,3 milionu obyvatel.

  Úkol naočkovat národ dostal na starost někdejší lídr portugalské ponorkové flotily, který působil v námořních velitelských strukturách NATO. Povolán, aby zbavil zemi koronaviru, byl na začátku roku a úkol splnil. V současné sobě je v Portugalsku plně naočkováno 98 procent obyvatel starších 12 let.

  „Věříme, že se nám podařilo dosáhnout bodu, kdy funguje kolektivní imunita. Vypadá to teď velmi dobře,“ řekl Henrique Gouveia e Melo listu The New York Times.

  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/portugalsko-vsadilo-na-velitele-ponorky-naockoval-skoro-vsechny-40375805#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_id=40375805&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 19. Lobbista Pfizeru, spolutvorca a udržiavateľ falošnej pandémie Jarčuška s*re na predpisy ktoré sú iba pre “otrokov a plebs” – zabával sa rozpustilo a fičal jak blázen na infektologickej konferencii v červenom okrese BEZ RESPIRÁTORA (VIDEO)

  SLOVENSKO: 14.-16. októbra sa uskutočnila v Nitre, v hoteli Mikado, 14. celoslovenská infektologická konferencia na tému: „Naše skúsenosti s manažmentom COVID-19 a budúcnosť infektológie“, pod záštitou prezidenta Slovenskej spoločnosti infektológov (SSI) – profesora MUDr. Pavla Jarčušku, PhD. Ako vidieť na videu, po absolvovaní odborných prednášok sa profesor Jarčuška do sýtosti s kolegami zabával.

  ONI sú tá kasta čo vymýšľa pre ľudí karantény, farby okresov, ONI sú tí čo degenerujú spoločnosť a naháňajú strach. ONI sú tí čo nás ničia a nie pomáhajú.
  Tak toto je ukážka čo ONI môžu a čo iní nie!!!!!!!!!!!!!!

 20. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/po-cele-italii-se-bouri-lide-i-proti-ockovani-a-covid-pasu-dalsi-zeme-se-pridavaji/
  Po celé Itálii se bouří lidé i proti očkování a covid pasu. Další země se přidávají

 21. http://www.nwoo.org/2021/10/24/catherine-austin-fitts-objasnuje-financni-a-politicke-duvody-pro-soucasnou-katastrofalni-situaci/
  Catherine Austin Fitts objasňuje finanční a politické důvody pro současnou katastrofální situaci

  Jak říká paní Fitts, Covid nemá vůbec nic společného se zdravotní situací. Je to skryté předělání našeho vládního a finančního systému.

 22. ČESKO: Šéf České lékařské komory Milan Kubek: „Já bych se očkovat nenechal. Zdravotníci nebudou dělat někomu pokusné králíky.“ A v textu je přímo odkaz i na ministerstvo zahraničních věcí, jak se tlak z USA tvoří. A naši šmejdi jsou za zlaťáky prodejní. Korouhvička ví, kam se má natočit, že?

  https://cz24.news/autor-vyroku-vakcinu-nechceme-nejsme-pokusni-kralici-byl-tadada-prezident-ceske-lekarske-komory-milan-kubek/
  *****
  Web https://www.shtfplan.com přinesl zajímavý článek z dnešních USA, který je značně aktuální i u nás v naší kotlince uprostřed Evropy. Tento článek původně publikovali John W. Whitehead a Nisha Whitehead v Rutherford Institute. Přeložila Myšpule

  https://cz24.news/imperium-lzi-se-rozpada-osklive-pravdy-ktere-chtel-deep-state-udrzet-v-tajnosti/

 23. https://www.youtube.com/watch?v=k3QlMfGOrDc
  Marek Soun: V TOMTO všetkom vláda oklamala ľudí

 24. jaromir heredos

  na zamyslenie. – sú aj iné vážne veci, Covid agenda zrazu zmizne
  Zjavenie Jánovi
  22:1–21

  Prídem rýchlo a so mnou odmena, ktorú dávam. Každému odplatím podľa jeho skutkov.+ 13 Ja som Alfa a Omega,*+ prvý a posledný, začiatok a koniec. 14 Šťastní sú tí, ktorí si perú svoje rúcha,+ aby mali právo jesť ovocie zo stromov života+ a mohli vstúpiť bránami do mesta.+ 15 Vonku sú psi,* tí, čo sa zaoberajú špiritizmom, tí, čo sa dopúšťajú nemravnosti,* vrahovia, modlári a všetci, čo milujú klamstvo a sami klamú.‘+

  • tvoj clanok smrdi nejakym nabozenstvom?????????

   • je to citované z tzv. „svätej“ biblie, Janko
    je to tá najzmotanejšia a najnestráviteľnejšia kniha, akú som kedy čítala…ale ona sa – predstav si – napĺňa;
    súčasné celosvetové dianie ide ruka v ruke so záverom scenára tejto hororovej „knihy kníh“
    takže kto je jej autorom a zároveň vykonávateľom týchto neľudských, sadistických skutkov?
    koľko má ten „niekto“ životov… alebo sa on recykluje??

 25. …milá jean to je ozaj trefná reklama s Matovičom….výborné sú rozhovory s Pjankinom, tiež inform. o zdraví a používaní kp….

Pridajte komentár

*