Lekár z Idaha hlási u „očkovaných“ na covid „20-násobný nárast“ rakoviny


Print Friendly, PDF & Email

Lekár z Idaha hlási u „očkovaných“ na covid „20-násobný nárast“ rakoviny

(Ethan Huff, Natural News) – Dr. Ryan Cole, certifikovný patológ a prevádzkovateľ diagnostického laboratória v Idahu (USA), uverejnil šokujúce nové informácie o tom, že „vakcíny“ na Covid-19 spôsobujú masívny nárast autoimunitných ochorení a rakoviny.

Vo videu, vyrobenom v projekte „Capitol Clarity“ vlády štátu Idaho, Cole prezradil, že je teraz svedkom 2000-percentného nárastu chronických ochorení u ľudí, ktorí sa dali zaočkovať.

Patológ vidí dramatický nárast rakoviny

„Od 1. januára som v laboratóriu v porovnaní s tým, čo vídam každý rok, svedkom 20-násobného nárastu počtu endometriálnych karcinómov,“ vyhlásil vo videu Cole.

„Vôbec nepreháňam, lebo svoje údaje si rok čo rok kontrolujem a hovorím si ´Bože, nikdy predtým som nevidel toľko endometriálnych karcinómov.´“

Túto a ďalšie štatistiky zverejnil Cole počas podujatia, na ktorom obyvateľom štátu Idaho povedal, že takzvané „vakcíny“ na „novú chrípku“ (Covid-19) spôsobujú v ľudských telách druh autoimunitnej odozvy typu „reverzného HIV“.

Normálny, dobre fungujúci imunitný systém má dva druhy imunitných buniek, ktoré udržujú telo zdravé: „pomocné“ T-bunky, známe aj ako CD4 a „zabijácke“ T-bunky, známe aj ako bunky CD8.

U „plne zaočkovaných“, varuje Cole, dochádza k masívnemu potlačeniu „zabijackych“ T-buniek, čo robí pacienta náchylným na celý rad ochorení.

„Po očkovaní sme svedkami poklesu vašich zabijáckych T-buniek, vašich buniek CD8,“ uviedol Cole.

„A čo robia bunky CD8? Držia pod kontrolou všetky ostatné vírusy.“

Očkujú vlády ľuďom ochorenie podobné HIV a nazývajú to „očkovaním proti covidu“?

Coleove tvrdenia rezonujú s výsledkami štúdie, uverejnenej vlani v časopise The Lancet, ktorá zistila, že očkovania proti novému koronavírusu veľmi zvyšujú riziko, že sa človek infikuje vírusom HIV.

Bolo by možné, že očkovania pod zásterkou „vakcinácie“ proti vírusu SARS-CoV-2 v skutočnosti očkujú do tiel ľudí látky pôsobiace podobne ako vírus HIV? Klamú všetkým o tom, čo tieto fľaštičky skutočne obsahujú?

Na základe najnovších dôkazov a odhalení by sa zdalo, že áno.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Kým o HIV je známe, že potláča „pomocné“ T-bunky, vakcíny proti covidu zjavne potláčajú „zabijácke“ T-bunky, čo má podľa Colea podobne negatívny vplyv na imunitu.

Toto vakcínou spôsobené potláčanie „zabijáckych T-buniek“, varuje ďalej Cole, vyvoláva veľký nárast prípadov endometriálneho karcinómu, melanómu, herpesu, pásového oparu, mononukleózy a pri pohľade na cervikálne biopsie žien dokonca aj ľudského papilomavírusu (HPV).

Problémy spôsobujú imunitným systémom ľudí aj ďalšie prísady vakcín, napríklad polyetylén glykol.

Namiesto toho, aby ľudí pred nákazou chránili, ako sa tvrdí, predstavujú tieto aditíva vážne toxické riziko, ktoré by mohlo viesť k ešte vážnejším zdravotným problémom, pridávajúcim sa k tým, ktoré sú spôsobované účinkom vakcín, podobným HIV.

„Najznepokojujúcejšie z toho všetkého je, že tento typ imunitných buniek v tele drží pod kontrolou rakovinu,“ varuje Cole pred tým, čo tieto vakcíny robia, a to aj u mladých ľudí, ktorí sú pred zaočkovaním úplne zdraví.

„Som svedkom invazívnych melanómov u mladších pacientov. Tie zvyčajne zachytávame skoro a sú to tenké melanómy, no za posledný mesiac či dva som svedkom prukého nárastu hrubých melanómov.“

Záver

Za posledných niekoľko mesiacov hovoril Cole na niekoľkých podujatiach, varujúc ľudí pred vážnymi rizikami, spájajúcimi sa s očkovaním.

Niečo z jeho prác bolo pre prílišnú pravdivosť z YouTube odstránené, čerstvý obsah od Dr. Ryana Colea preto sledujte na stránke Brighteon.com.

„Viete si predstaviť, ako budú o päť rokov odteraz vyzerať miery rakoviny?“ opýtal sa niekto v komentároch na LifeSitesNews.

„Toto sa hlásiť nebude. Nespravia dokonca ani štúdiu.“

Stop Candida

Autor: Ethan Huff, Zdroj: NaturalNews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://www.naturalnews.com/2021-10-14-covid-vaccine-effectiveness-negative-jabbed-people-higher-disease.html
  Covid vaccine effectiveness (VE) goes into the negative, meaning jabbed people are seeing HIGHER rates of disease
  Účinnosť očkovacej látky proti Covidu ide do negatívu, čo znamená, že zaočkovaní ľudia vidia VYŠŠÍ výskyt chorôb

  mRNA vaccine spike proteins destroy the heart and surrounding blood vessels
  Hrotové proteíny mRNA vakcíny ničia srdce a okolité cievy

 2. Ďakujeme tímu Bádateľa za preloženie ďalšieho článku. Presne toto vidím vo svojom okolí u zaočkovaných ľudí. Jedna dostala pásový opar u druhej rakovinka.

 3. https://www.naturalnews.com/2021-10-14-health-expert-says-vaccine-mandate-is-hoax.html
  The vaccine mandate is a hoax, and no entity or person in America is obliged to follow it
  Očkovací mandát (povinnosť) je podvod a žiadny subjekt ani osoba v Amerike nie je povinná sa ním riadiť

  You are free to say no to getting vaccinated
  Očkovaniu môžete slobodne povedať nie

  Vďaka tomuto očkovaniu je nárast týchto chorôb:
  Appendicitis
  Blood clots (krvné zrazeniny)
  Gastrointestinal complaints and bleeding
  Heart attacks (infarkty)
  Pancreatitis
  Recurrent cancers (opakujúce sa rakoviny)
  Strokes (porážky)

  • Keby ste už konečne prestali trepať sprostosti. od očkovanie -apendix.a rakovina. bože moj ľudia nedáte si pokoj? ved sa nedajte zaočkovať ked nechcete. čo vás pribijú na kríž? kto sa chce dať -tak sa daj. a už prestante.

   • Áno, kto chce, nech sa dá! Lenže – kto nechce, toho nútia: napr. v Hessensku (spolk,krajina DE) uvažujú o tom, že do supermarketov s potravinami dovolia vstúpiť len očkovaným a tým, ktorí prekonali kovid!

   • Ouch,nejaka Maria sa zobudila z hlbokeho spanku o snehulienke a 200 zbojnikov a nevie co sa okolo nej robi

 4. https://cz24.news/pridajte-sa-k-francuzskym-hasicom-dobra-sanca-na-definitivne-vyriesenie-ockovania-proti-kovidu/
  PRIDAJTE SA K FRANCÚZSKYM HASIČOM – DOBRÁ ŠANCA NA DEFINITÍVNE VYRIEŠENIE OČKOVANIA PROTI KOVIDU

  Ste hasič, vojak, policajt, lekár, zdravotník alebo učiteľ? Odborový zväz, profesijné alebo záujmové združenie? Vidíte sa v predošlom texte po jeho prečítaní? Pokiaľ máte záujem o vypracovanie kvalifikovanej intervencie, ozvite sa na [email protected].

  Autor: Peter Weis

 5. https://www.banned.video/watch?id=616861987bcd2f463dd20a2b
  This ENDS When We All Say NO!!!
  TOTO SKONČÍ, keď všetci povieme NIE !!!

  We are being slaughtered by a few sociopathic oligarchs and corrupt governments. The battle for the soul of humanity is at stake. It will only end when we all say NO!!!
  Zabíja nás niekoľko sociopatických oligarchov a skorumpovaných vlád. V hre je boj o dušu ľudstva. Skončí sa to len vtedy, keď všetci povieme NIE !!!

  Dr. Vladimir Zelenko on The Alex Jones Show.
  Dr. Vladimir Zelenko v šou Alexa Jonesa.

  ·

 6. ČESKO: Kratší platnost a méně proplácené pojišťovnou. Takové plány má premiér Andrej Babiš jak pro antigenní, tak pro PCR testy. Podle hlavní hygieničky by to mělo lidi motivovat k tomu, aby se šli očkovat. Hned se ovšem objevili rozzuření rodiče, jejichž ratolesti se musí testovat kvůli kroužkům a nemohou se nechat očkovat. A také lidé, podle kterých se stejně nic nezmění, když potvrzení nejsou vyžadována. A bývalý Babišův muž by chtěl, aby tomu tak bylo.
  https://cz24.news/zurim-srou-na-nas-rodicum-malych-deti-dosla-trpelivost-zkracene-testy-na-covid-desi-a-realita-nikdo-je-nehlida/

 7. Kolik lidí, kteří zemřeli letos bylo naočkovaných? Kolik naočkovaných leží na JIPkách? Kolik naočkovaných je pozitivních? Kolik naočkovaných trpí různými nežádoucími účinky, které nejsou hlášené?
  Pak se můžeme bavit o tom, jestli je rozumné se naočkovat. Bez těchto dat se k očkování rozhodne jen blázen.

  Dále se ptám, proč se nestaví na stejnou úroveň jako očkování léčba? Proč ministerstvo zdravotnictví odmítá jakoukoliv prověřenou léčbu? Proč ministerstvo zdravotnictví nedělá kampaň na prevenci a leje peníze jen do propagace očkování?

  Jak chtějí za této situace, kdy známe léčbu, víme jak na prevenci a známe i rizika očkování, donuti lidi k očkování? To lze jen represemi, které potlačí základní lidská práva.
  http://www.rukojmi.cz/clanky/12098-natlak-na-neockovane-se-bude-zvysovat-proto-chci-tvrda-data
  *****
  chtělo by to znát, kolik lidí leží s pozitivním testem na COVID
  a/ zcela bez očkování
  b/ s jedním očkováním
  c/ se dvěma očkováními
  d/ se třemi a více očkováními

  problém je ten, že tato podrobná data nebudou k dispozici, protože se to nehodí k propagaci očkování

  výše uvedené body se týkají i zemřelých včetně bodu
  e/ zemřel/a na vedlejší účinky vakcíny

  • Ander Kixa

   No proč asi??

  • Pavelkovych Milan

   Tie dáta nikto, nikdy dobrovoľne nezverejni, lebo celé covid šialenstvo by sa rozpadlo ako domček z karát… Vládni Hajzli vo všetkých štátoch budú klamat, falšovat, strašiť, vyhrážať sa, vydávať represivne opatrenia. A prečo? Lebo šialenci z Davosu ich držia pod krkom za ich prešľapy a podvody z ich politickej minulosti. Žiadna vláda na svete sa už nikdy nepostaví na ochranu svojich obyvateľov, už nikdy pre nich nepohne ani prstom. Vlády štátov sveta sa budú snažiť co najhlbšie vopchat do analov psychopatov a deviantov z Davosu aby sa im zavdacili. Vlady bez mihnutia oka predaju a odsúdia ľudí na zánik. Krásne to vidieť na konaní slovenskej faši vlády….

 8. https://www.naturalnews.com/2021-10-14-data-proves-vaccine-distribution-led-to-deaths.html
  Johns Hopkins data PROVES distribution of COVID-19 vaccines led to spikes in infections and deaths
  Údaje spoločnosti Johns Hopkins dokazujú, že podávanie COVID-19 vakcín viedlo k zvýšeniu počtu infekcií a úmrtí

 9. https://www.naturalnews.com/2021-10-14-healthy-boy-dies-after-second-pfizer-jab.html
  Healthy 16-year-old boy dies during online class after second Pfizer jab: VAERS database
  Zdravý 16-ročný chlapec zomrel počas online hodiny po druhej Pfizer vakcíne: VAERS databáza

 10. https://cz24.news/stav-peticie-pre-icc-v-haagu-novy-trestny-tribunal-pre-propagatorov-a-realizatorov-nutenej-vakcinacie/
  Stav petície pre ICC v Haagu – nový trestný Tribunál pre propagátorov a realizátorov nútenej vakcinácie

  Stav podpisov petície Žaloba do Haagu k 11.10.2021 16.00 CET (link TU).

  Počet signatárov 40.500

  Počet krajín 123, tj. už dosahuje cca 60% všetkých krajín sveta

  Pri pohľade na počty signatárov na jeden deň to vychádza, že týmto tempom by sa hranica 100.000 hlasov mohla dosiahnuť až za cca 26 dní, tj. okolo 5.11.2021.

 11. https://cz24.news/poriadne-nastvany-slovensky-pravnik-odkazuje-vojnovemu-stvacovi-dezolatovi-nadovi-nepotrebujeme-obrnene-transportery-ale-funkcne-nemocnice-a-lekarov-v-nich/
  Poriadne naštvaný slovenský právnik odkazuje vojnovému štváčovi dezolátovi Naďovi: „NEPOTREBUJEME OBRNENÉ TRANSPORTÉRY, ALE FUNKČNÉ NEMOCNICE A LEKÁROV V NICH!“

  SLOVENSKO: Slovensko je prazvláštna krajina. Zdravotníctvo doslova krváca, chýbajú mu peniaze, odchádzajú lekári a sestry, no našlo sa dosť financií na „prepotrebné“ zbrojenie. Napraví toto už konečne niekedy niekto?

  Reálne hrozí, že nemocnice nebudú vedieť pokrývať svoje náklady

  • Ano. súhlasím s vami. načo potrebujeme obrnené transforméry ked nemáme adekvatne nemocnice s personálom. to riešit je zapotreby.

   • Ander Kixa

    A čím majú rozháňať nasraté davy?

   • Maria,ako aj tie stihacky,na ktore su neni ani piloty,any letisko,chapes ze vsetko co sa dnes robi je absurdne,nema to ziadneho zmysluchripku vymenili za takzvany Covid,uz naplanovane 2010 roku Rockefeller Foundation a ti co to naplanovali,uplne otvorene hovoria a to napisali o depopulacii sveta na 500 millionov,alebo menej ,ci je to Bill Gates, Klaus Swab ,Attali, Jane Goodall- ambasador pre OSN,ako „nosicka mieru“,kde“ twitovala“ ,ze populacia sa musi znizit,aka bola pred 500 rokmi,co je 460 millionov a mnoho dalsich masovych vrahov,Janko,L.A.

 12. https://cz24.news/sokujuce-politici-priznali-ze-ruska-u-deti-su-len-natlakom-na-ockovanie-rodicov-video/
  ŠOKUJÚCE: POLITICI PRIZNALI, ŽE RÚŠKA U DETÍ SÚ LEN NÁTLAKOM NA OČKOVANIE RODIČOV! (VIDEO)

 13. Správa ukazuje, že u očkovaných sa do marca 2022 vyvinie AIDS naplno

  https://vk.com/video426150484_456242459

  • Marek Košice

   No ja ti neviem, moja mamka má okolo seba samých očkovancov, všetci sú po 50-tke, a zatiaľ nikto nezomrel…

   • Ander Kixa

    To by bolo moc okaté keby začali všetci hneď padať nemyslíš?
    Alebo takto: je podľa teba možné aby súčasná veda vyvinula vakcínu – jed, ktorý postupne oslabuje imunitu a očkovaní budú umierať na rôzne choroby do 5 rokov po podaní?

   • Tí očkovaní čo im nič nič nie je, majú len papier.

   • Ja zo zeninej strany,uz maju nejake problemy,ale kazdy organizmus je iny,ale poznam aspon 5 ludi co zomreli,Sused naproti,hned na druhy den,tiez mnozstvo vasznych ochoreni,ako Ivo,co mu museli hned operovat obidve nohy,kvoli zkrvnym zrazeniniam,atd,atd. Circus zacne ked bude takzvana chripkova sezona,co je uz premenovana na???

 14. https://tadesco.org/bily-dum-povazuje-ockovane-za-oznacene-lidi/
  Bílý dům považuje očkované za „označené lidi“

  co Bible říká ve Zjevení:
  16 Nutí všechny, malé i velké, bohaté i chudé, otroky i svobodné, aby si na pravé ruce nebo na čele dali udělat její znak,
  17 takže nikdo nedostane povolení k nákupu a prodeji zboží, kdo nemá znak té šelmy nebo číslo, které ukazuje na její jméno.
  18 Zamyslete se nad tím a sečtěte číslice té šelmy. Je to číslo šest set šedesát šest a značí člověka bez Boha.

  A co je jednou z ingrediencí COVID vakcíny? „Luciferiáza“ jméno Lucifer!

 15. https://www.banned.video/watch?id=6168e56d7adbe8487c095861
  BOMBSHELL: Pfizer whistleblower says vaccine ‚glows,‘ contains ‚toxic‘ luciferase, graphene oxide compounds
  Informátorka spoločnosti Pfizer hovorí, že vakcína „žiari“, obsahuje „toxickú“ luciferázu, zlúčeniny oxidu grafénu

  • Luciferosa je Enzyme „svetla“,ako je Lucifer boh svetla,Graphene Oxide,garantuje ze vsetci ,co ho maju Zomru,ak budu brat vaxx,kazdych 6 mesiacov a 4 Pirule denne, co bude nariadene ,vacsina zomrie do roku 2025. Ak by mali len 2 a nic ine sa nestane,tak zivotnost by mohla byt az 8 rokov,co je nemozne

 16. Kto vie angl. nech vypočuje prvú časť (bude päť častí) o Covid podvode.
  https://www.banned.video/watch?id=615f96b3aa816336dbd21792
  COVIDLAND: The Lockdown
  3,296,865 views

  COVIDLAND: Lockdown (Uzamknutie)
  3 296 865 zobrazení

 17. Toto hovorí MUDr. Lipták, všeobecný lekár:

  V súvislosti s očkovaním som zdokumentoval niekoľko závažných stavov. Jedna staršia pacientka s prejavmi zápalu cievnej steny – vaskulitídy zomrela, dvaja pacienti dostali po očkovaní náhlu cievnu mozgovú príhodu, jeden pacient mal hypertenznú krízu s hodnotami tlaku až 300/160, jeden mladý pacient dostal akútnu myokarditídu, u jednej pacientky sa vyskytla po očkovaní akútna leukémia a u ďalšej sa po očkovaní naštartoval Alzheimer. Mnohí pacienti mali horúčky až do 40 °C aj niekoľko dní, čo ich veľmi vyčerpalo. No a to som jedna z cca 2 300 ambulancií všeobecných lekárov na Slovensku.

  • S uvedenou včasnou ambulantnou liečbou postavenou na izoprinozíne, acylpyríne a vitamíne D, sa v priemere u 85-ročných geriatrických komplikovaných pacientov podarilo dosiahnuť 99% mieru prežívania a aj u tých najkomplikovanejších polymorbídnych pacientov a dĺžka liečby bola iba cca 10 dní, to je riadne zdokumentované a kedykoľvek to možno overiť.

 18. svatoslav butora

  Prajem pekný deň. Myslím si, že nastáva čas, aby sa popri varovných informciách o závadnosti celého procesu tzv. vakcinácie začali vyhľadávať informácie o tom, ako očkovaným obetiam tejto biologickej zbrane – maskovanej za zdravotnícku starostlvosť – umožniť návrat do normálneho stavu prirodzenej imunity.

  • Marek Košice

   NAČO???????????? Aby potom satanistické elity vyhlasovali fake pandémie ďalšie storočie a aby sa tak dlho pichali aj spike protein mRNA vakcíny??????? Ty nechápeš že im ide o depopuláciu? Sú dve možnosti…
   1. Nechať zaočkovaných predčasne zomrieť, nepomáhať im (až na nejaké malé percento z nich)
   2. Pomôcť čo najväčšiemu počtu zaočkovaných, a potom fyzicky zlikvidovať elity a ich ochrancov

   No ale ktorých z týchto bodov je reálnejší? To vieme asi všetci…………….. Bohužiaľ.

  • Svatoslav,je to dost komplikovany proces,takze „uz je pozde,myli drozde“, pridu dalsie hrozne problemy,respectfuly,Janko

 19. pride mi az vtipne ze pti olkych dokazoch z celeho sveta sa nielenze nadalej pretlaca tato genova terapia ale ze ovecky si stale spokojne beekaju aj ked ich vlk zerie zaziva. a o absencii pravneho statu a konani prokuratorov ani nehovorim. tato situacia je tak bizardna ze sa clovek moze naozaj iba smiat.

  • To je ten syndróm, keď na potápajúcom sa Titaniku stále hrá kapela.

   Oni to budú tlačiť až do posledného dychu, priznať to totiž nemôžu. Ak by to priznali, milióny očkovancov by ich hneď roztrhali v zuboch za to, ako boli oklamaní. Takže budú zapírat, zapírat a zapírat.

   • a zatial im ta Satanisticka Kapela hra,tempo sa zvysuje,aby nebolo nikoho,co by ICH hojdal na poslednej „hojdacke“

  • ti, kteří sdělili pravdu o covidpodvodu,
   a/ jsou již v jiné dimenzi – viz někteří prezidenti afriky.
   b/ jsou stíháni policií a soudy pro …. ;co je dokáže nějak umlčet, zlikvidovat -viz soňa peková

 20. http://www.nwoo.org/2021/10/15/rothschildova-dynastie-zkousi-provest-kalergiho-plan-na-depopulaci-evropy-cast-2/
  Rothschildova dynastie zkouší provést Kalergiho plán na depopulaci Evropy, část 2.

  • Vyborny clanok,akurat ze Trump# 6 satanist-MAGA,najvacsi stuen satanizmu,mal inu zodpovednost,ako sa tuna pise a naplnil ju 100%

 21. SLOVENSKÁ „COVID MAPA“: ZAOČKOVANCOM V ČIERNYCH OKRESOCH NEPOMOHLA VAKCÍNA, NAOPAK: SLOBODU IM ZOBRALA. Od pondelka tam budú zatvorené reštaurácie a sloboda pohybu bude obmedzená. To isté čaká čoskoro aj ďalšie okresy vďaka nezodpovedným bláznom, čo nechávajú do seba pichať experimentálne svinstvá
  https://cz24.news/slovenska-covid-mapa-zaockovancom-v-ciernych-okresoch-nepomohla-vakcina-naopak-slobodu-im-zobrala-od-pondelka-tam-budu-zatvorene-restauracie-a-sloboda-pohybu-bude-obmedzena-to-i/
  *****
  FRANCIE: Ve Francii se v parlamentu debatuje o zákonu, který nařídí povinné očkování proti koronaviru od 1.1.2022. To se bude týkat všech Francouzů a kdo odmítne dostane nejprve pokutu 135EUR a následně 1500 EUR. Díky volební sestavě ve francouzském parlamentu bude zákon nepochybně přijat. Že se jedná o nevyzkoušené vakcíny? Koho to zajímá, že?!
  https://cz24.news/jak-co-nejrychleji-vyvrazdit-a-vymenit-cely-narod-ve-francii-bude-nucene-povinne-ockovani-experimentalnimi-smrticimi-covid-injekcemi-od-1-1-2022-s-vyjimkou-muslimskych-migrantu-dzihadi/
  *****
  IZRAEL: „Kontrolná skupina hrá kľúčovú úlohu v každom experimente. Zvlášť v chápaní úlohy vakcíny pri zvyšovaní úmrtnosti obyvateľstva našej malej krajiny a podľa toho aj zvyšovania tlaku politikov a lekárov na očkovanie detí.
  https://cz24.news/preco-sa-tak-velmi-ponahlaju-s-pichanim-experimentalnych-covid-injekcii/

 22. Marek Košice

  20 násobný? To je nejak málo, to na extra genocídu nebude… Očakával som aspoň 2000 násobný (nie žeby som im to prial, jedna vec je chcieť aby na svete nežili hlupáci, druhá vec je chcieť aby trpeli….to určite NECHCEM).

  • Rakovina je len jeden z možných následkov. Vakcíny nemohli mať len jeden následok, inak by to bolo hneď odhalitelné. A tak to pekne rozložili, aby to nebudilo príliš pozornosti – rakovina, infarkty, mŕtvice, embólie, anafylaktické šoky, neurodegeneratívne ochorenia, autoimunitné ochorenia, ADE, atď. Zabudli sme na niečo podstatné? Dokopy to dá pekné čísielka.

 23. http://www.nwoo.org/2021/10/14/skutecnym-cilem-byla-od-pocatku-nucena-vakcinace/
  Skutečným cílem byla od počátku nucená vakcinace

 24. https://aeronet.cz/news/velka-britanie-vypustila-dalsi-katastrofalni-cisla-celych-70-obeti-covid-19-v-mesici-zari-bylo-z-rad-plne-ockovanych-lide-s-vakcinou-podle-statistiky-maji-10x-vyssi-pravdepodobnost-umrti/
  Velká Británie vypustila další katastrofální čísla, celých 70% obětí COVID-19 v měsíci září bylo z řad plně očkovaných! Lidé s vakcínou podle statistiky mají 10x vyšší pravděpodobnost úmrtí, než mají neočkovaní! Hospitalizovaných lidí nad 30 let je ve Velké Británii více naočkovaných než neočkovaných a s věkem poměr dramaticky roste! A v Česku skončily volby a vakcinační mafie už vyhrožuje, že kdo si nevezme jehlu, nebude moci jít do restaurace, anebo dokonce už ani do práce! Když se lidé nepřijdou očkovat dobrovolně, opravdu to uděláme, vyhrožují čeští politici pár dní po volbách!

  Očkovaných ve věku nad 80 let zemřelo v září ve Velké Británii 10x více než neočkovaných

  Najednou to dává smysl, proč vakcíny musí být podchlazené a držené v mrazácích, protože jinak by ty roztoky podle všeho “ožily”
  Pokud ta vlákna, morgellony a chobotničky z vakcíny mají původ v teplotní kultivaci, potom to zapadá logicky všechno do sebe.

 25. https://www.infowars.com/posts/here-is-the-hidden-150-trillion-agenda-behind-the-crusade-against-climate-change/
  Here Is The Hidden $150 Trillion Agenda Behind The “Crusade” Against Climate Change
  Tu je skrytá agenda 150 biliónov dolárov za „križiackou výpravou“ proti zmene klímy

  Climate Change agenda is one giant con game meant to enrich a handful of kleptocrats today while debt & hyperinflation ruin future generations.
  Program zmeny klímy je obrovská podvodná hra, ktorej cieľom je dnes obohatiť niekoľko kleptokratov, zatiaľ čo dlh a hyperinflácia ničia budúce generácie.

 26. https://www.infowars.com/posts/nba-star-one-thousand-percent-sure-covid-vaccine-caused-season-ending-blood-clots/
  NBA Star “One Thousand Percent” Sure Covid Vaccine Caused Season-Ending Blood Clots
  Hviezda NBA „ja na tisíc percent“ presvedčený, že Covid vakcína (krvné zrazeniny) mu spôsobili koniec sezóny

 27. https://www.youtube.com/watch?v=7YCj-mH-7bc
  Marian Kotleba: Vláda vyčlenila ďalších 1000 ozbrojencov na šikanovanie ľudí!

 28. https://www.youtube.com/watch?v=7QXpZ3IpNiY
  Vláda zavádza nové typy priestupkov. Pokuty za kritické názory?!

  Milan Uhrík

 29. Letní povinnost testovat děti na táborech na koronavirus, případně prokazovat jejich očkování nebo imunitu z prodělané nemoci, byla v rozporu se zákonem, konstatoval zpětně Nejvyšší správní soud (NSS). Vyhověl tak stížnosti podané jménem chlapce, který se v červenci na táboře podroboval testování. Spornou část mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví už NSS nemohl zrušit, protože v mezičase celé pozbylo platnost. ČTK to zjistila z úřední desky.
  https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-koronavirus/693008/testovani-deti-na-taborech-bylo-nezakonne-soud-zpetne-smetl-dalsi-narizeni-ministerstva.html

 30. Psychológia očkovaného: Má poškodený mozog a nemôže správne rozmýšľať. Prednostne rieši denné problémy a na iné mu už nezostáva mozgovavá kapacita. Používa jednoduché formy myslenia – závery z minulosti, alebo tvrdenia jednoduchých autorít (vedci, televízia).

  • Ano,napriklad Sestra mojej Zeny,naliala horucu vodu,na kavu, do Kavovaru, kde ma ist studena a to nikdy nespravila,je dost dobre rozoznat vaxovanych,od nevaxovanych a je to len zaciatok,Spike proteiny,su este len na ceste do Mozgu,akonahle sa tam dostavia v PLNOM pocte,clovek sa stane Zombie-transhuman

 31. RUSKO: Ruský vedec urobil senzačné vyhlásenie: koronavírus podľa všetkých indícií nie je prirodzený, ale umelý. Potvrdila sa teda teória Sergeja Glazyeva, ktorý pred rokom poukázal na to, že COVID-19 môže byť vytvorený iba v laboratóriu a ako biologickú zbraň uvoľnená „americkou elitou“.
  https://cz24.news/potvrdil-sa-predpoklad-vedca-s-glazyeva-ktory-uz-pred-rokom-tvrdil-ze-covid-19-mohol-byt-vytvoreny-iba-v-laboratoriu-ako-biologicka-zbran-uvolnena-americkou-elitou/
  *****
  USA: Vermont, nejvíce očkovaný stát v Americe proti covidu, zaznamenává obrovský nárůst hospitalizací a úmrtí.

  Přestože je nyní přibližně 88 % obyvatel „plně očkováno“ proti koronaviru, Vermont zaznamenává masivní nárůst nových hospitalizací kvůli této nemoci.

  Zprávy naznačují, že tak silný nárůst nebyl zaznamenán od vrcholu plandemie v loňské zimě, což dokazuje, že injekce, které Donald „otec vakcíny“ Trump – podle jeho vlastních slov – hrdě přinesl světu warpovou rychlostí, nefungují na „zploštění křivky“.
  https://cz24.news/vermont-nejvice-ockovany-stat-v-americe-nyni-zaznamenava-zaznamenava-obrovsky-narust-hospitalizaci-a-umrti/
  *****
  ČESKO: Preambule: Nelze přece tolerovat, aby nakažení naočkovaní zahlcovali nemocnice a roznášeli covid. A naočkovaný učitel, který nakazí třídu dětí, by měl být navíc zbaven své profese stejně jako lékař. Prostě zaměnil covidtečku za beztrestnost!
  https://cz24.news/naockovany-experimentalni-rychlovakcinou-pfizer-co-nakazi-ostatni-az-tri-roky-vezeni-a-zaplati-odskodne/

  • Jirik,to svinstvo je v tych Vaxxoch,period,tiez v testoch,Maskach,striekaju zo vzduchu,hlavne nad velkymi mestami,co je Aluminium,Barium,atd.

 32. Nerešpektujeme zákonitosť, že očkovanie si vyžaduje aj druhú fázu boja proti C-19,
  Einsteinov hexagonálny fenomén na báze superinteraktívnosti genómov človeka a včiel… resp. základných genových sekvencií v DNA….Jozeft

  • „boja proti covid“ a ako to myslis?? CDC ma jasne napisane na ich web stranke,ze covid,nebol este izolovany,tiez nemaju ziadny „sample“ Scenarios for the future of technology and international development Rockefeller Foundation,z 2010,na stranke 18 :Lockstep,jasne pise ze pouziju Bezne nachladenie ako nebezpecny virus,dokonca je uvedene ze vela ludi ani nebude vediet ze to ma a prezitie, je 99.99%,Mladych 100%,tiez budu Quarantee,Curfew,prisne Vlady,Testy,s ktorymi sa bude dat manipulovat(co vlady nakupili este 2017,2018 roku,od IMF-World Bank),tiez budu otvarat a este prisnejsie zatvarat, budu vacciny,atd. Takisto statistika pre Rok 2020 ukazuje ze vo vsetkych statoch sveta zomrelo menej ludi,nez 2017,18,19,tuna v USA zomrelo 2019 o 31 tisic menej ako 2020,o 8 tisic menej v 2018,ako 2020,Slovensko je menej 400,atd.tak kde je takzvana „pandemia“ cize scamdemia,plamdemia,co vykynozili mnozstvo malych a velkych businesov,aby mohli vytvorit Great Reset, NWO,ze nebudes mat ziadne sukromie,nebudes nic vlastnit a budes STASTNY??? samozrejme po masivnej depopulacii,o com hovori dalsi _ deagle report, tiez z Rockefeller Foundation.. Tato „event“ ako to volaju,skonci 31 Marca,2025,ked vyprsi Patent Roberta Rotschild na Pcr test. Ovecky musia brat aspon 2 vacciny rocne a 4 pirule denne(cost 700 dolarov,od MERCK,za tabletky,pokial ziaduce mnozstvo ludi nezomrie. Dalsia scamdemia co sa bude volat:: SPARS Pandemic,zacne 2025-2028,,, Uz Scenario vypracovane 2017 John Hopkins university. 2030 „vlastnictvo bude rasisticke slovo“ vlastnik- rasista,JankoPs: vsetko vycitane z papierov co oni publikovali,alebo napisali a zatial im ti ide ko svajciarske hodinky

 33. …to zistenie, že deti nosia rúška kvôli svojim nezaočk.rodičom je úplne hrozné, kde speje to zmýšľanie vlády….a ešte si ,,vymyslia“ aj pokuty za kritické názory….áno Maroš, máš pravdu, strach a myslím si, že aj trápenie je spúšťačom rakoviny…nikto sa do nej totiž ,,nepresmial, taký človek sa len trápil…ale keď sa budeme usmievať ako ten smajlík – bojovník z tvojho príspevku z predchádz.článku, tak sa tá rakovina ,,poberie“ kade ľahšie :-)…..

  • Milá Alenka, do tejto vakcíny je vložená jedna látka čo vyvoláva rakovinu. Okrem toho táto látka môže u onkologických pacientov v remisii znovu vyvolať rakovinu.

   PS Bolo to uvedené na webe MUDr. Mercolu. Tento lekár je veľmi prenasledovaný, takže po 48 hodinách maže svoje články. Preto ani nie som schopná dohľadať ten článok, uviesť presne názov zložky čo vyvoláva rakovinu v tejto Covid vakcíne. Ale takto teraz umrela moja zaočkovaná kamarátka. Takže MUDr. Mercola má pravdu.

 34. Odložené operace, píchnutí vakcíny, zavřené ordinace… Advokátka získala mrazivá data. Lékaři budou zuřit

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Odlozene-operace-pichnuti-vakciny-zavrene-ordinace-Advokatka-ziskala-mraziva-data-Lekari-budou-zurit-680330

 35. Přeji pěkný den. Možná mě tady všichni ukamenujete ale vždy když čtu podobné články, kouknu na mapu ČSSR, kterou mám ze školy na své zdi doma a napadne mě jediné. SAMOSTATNOST. Tehdy se taková věc nemohla stát, socialistické zřízení to přímo vylučovalo ale my jsme se chtěli obklopit západními krámy a tak to nyní máme. Rozděl a panuj. Pokud neobnovíme samostatnost, budou se dít i daleko horší věci, protože pro korporace jsme ubohý tovar a ten je vhodný jen k vytěžení. Mohou se třeba odebírat i děti neočkovaným rodičům, jako kdysi ve Španělsku nebo Kanadě komunistům. Když se zamyslíte nad tím, jak funguje celá zastupitelská demokracie, jak fungují média plus to co se kolem nás celosvětově děje, jsme v loji. Z toho není cesty ven a žádné volby to nezmění. Mám velkou obavu, že mnoho z nás bude muset až na dno, aby se probudili ale bez Ruska to nepůjde a ti se na nás už vykašlou. Na obnovení soběstačné ekonomiky prostě někoho potřebujeme a to nemluvím ani o obraně. Bojím se krize, která příští rok propukne a my už nevyrábíme ani droždí do buchet, nebo dětský sunar. Samozřejmě ale musím být optimistou a chci věřit, že oba naše národy přežijí. Přeji všem hodně síly a hlavně se nikdy nevzdávat.

  • Tú samostatnosť ti globálny mocenský sysstém a svetový zločinecký Syndikát nedovolí. To ako keď unesené dievča musí šľapať pre cigánsky gang niekde v Hamburgu. Ten gang treba najprv zlikvidovať. Aj ich komplicov tu.

   • Chápu tvé přirovnání a máš pravdu. Jenže jakákoliv akce bez spojenectví nepůjde a proto nás rozdělili. Mě jako čechovi bylo úplně jedno, jestli budeme spolu na základě rozhodování 50% na 50%. Důležitější bylo, že jako společná daleko větší země jsme měli v globální ekonomice větší vliv, než nyní. To chápal už T.G.MASARIK, proto vytvořil ČSR. Můžeme to nyní vidět na Polsku, které si v postatě diktuje z pozice většího počtu obyvatel ale my musíme EU poslouchat. Přitom ČSSR má dodnes ve světě jméno, protože jsme pomáhali ale dnes už jen škodíme.

 36. …milá Jean, tak toto je úplne otrasná informácia…viem, že tie vakcíny škodia, no to, že vyvolávajú alebo opäť ,,privolajú“ rakovinu som nevedela…priznávam, že p.Mercolu- teda jeho články som v posl.dobe nečítala, akosi mám toho ,,trošku viac“ :-(, viem, že je odborník, hovorí pravdivé názory, za čo ho aj ,,2.strana“ napáda… no verím tomu, že sa to u mňa zlepší :-)…a to s tou tvojou kamarátkou, to bolo od nej ozaj nešťastné rozhodnutie…žiaľ, rozhodla sa tak zrejme ona sama….

Pridajte komentár

*