Korčok je vážna bezpečnostná hrozba. Z jeho vyhlásení je jasné, že by neváhal poslať slovenských synov zomierať na ukrajinský front. Preto sa nikdy nesmie stať prezidentom!

V Austrálii teraz masovo umierajú mladí zdraví ľudia a média sa neodvážia spomenúť vakcíny


Print Friendly, PDF & Email

V Austrálii teraz masovo umierajú mladí zdraví ľudia a média sa neodvážia spomenúť vakcíny

(Lance D. Johnson, Natural News) V roku 2021 sa austrálska vláda dohodla s tromi výrobcami vakcín na utláčaní austrálskeho ľudu rôznymi úrovňami diskriminácie, nátlaku, propagandy, nezákonného zadržiavania, segregácie, digitálnych systémov dodržiavania predpisov a ďalších hrozieb pre živobytie jednotlivcov. Podobne tomu bolo samozrejme aj v iných štátoch sveta, vrátane nás.

Tieto totalitné opatrenia nevychádzali zo žiadnych dát ani vedy a nepriniesli žiadny prospech pre verejné zdravie. Opatrenia boli navrhnuté tak, aby ľudí psychicky rozbili, podmanili si ich telesnú autonómiu a osobné presvedčenia a vnútili im do tela experimentálne látky.

Dnes v Austrálii náhle a nečakane zomierajú zdraví mladí ľudia. Aj keď novinári o uvedených udalostiach už začali informovať, korporátne médiá sa stále neodvážia spomenúť pravé príčiny tejto pohromy.

Syndróm náhleho úmrtia dospelých (SADS) hýbe svetom

Plne zaočkovaní jedinci, ktorí sú fit a udržiavajú si zdravý životný štýl, nečakane zomierajú.

Podľa Royal Australian College of General Practitioners (Austrálska fakulta pre všeobecné lekárstvo) sa táto nová kategória smrti nazýva „Syndróm náhleho úmrtia dospelých“ (SADS).

Ľudia mladší ako 40 rokov sú aktuálne vyzývaní, aby si dali skontrolovať srdce, pretože množstvo mladých ľudí skolabovalo po tom, čo boli donútení zúčastniť sa experimentov s „vakcínami na zrážanie krvi“, ako mnohí nazývajú vakcíny proti Covid-19.

Melbournský Baker Heart and Diabetes Institute (Inštitút pre srdce a cukrovku) vyvinul nový národný register na lepšie zaznamenávanie nárastu úmrtí medzi mladou zdravou populáciou.

Tento register je prvý svojho druhu na svete a obsahuje informácie o nemocniciach, ambulanciách a súdnom lekárstve.

Hovorca inštitútu uviedol, že v austrálskom štáte Victoria teraz každý mesiac bez príčiny zomiera približne deväť mladých ľudí, a to aj po úplnej pitve, ktorá nič nezistí. Samozrejme, táto pitva nezahŕňa žiadne vyšetrovanie vakcín poškodzujúcich srdce, ktoré títo mladí ľudia zbytočne dostávajú.

V USA bola založená Nadácia pre SADS s cieľom zvýšiť povedomie o syndróme náhlej arytmie u ľudí v mladšom veku. Táto nadácia odhaduje, že v súčasnosti zomiera na SADS ročne až 4000 mladých ľudí.

Liečba osteoporózy

Nadácia ďalej uvádza, že viac ako polovica prípadov zahŕňa rodinnú anamnézu diagnózy SADS. Nezmieňuje sa však o tom, do akých spoločných činností sa títo členovia rodiny zapájali, nezisťuje faktory životného štýlu, ani podstúpenie očkovania, ktoré majú títo členovia rodiny v súvislosti s diagnózou SADS spoločné.

Veľká časť vedeckej komunity ignoruje príčiny SADS (úmrtia dospelých) a SIDS (úmrtia detí), aby potešila svojich vládcov – očkovací priemysel

Genetický skríning sa používa na určenie rizika SADS, no genetický skríning je len formalita. Nepredpovedá presne výskyt prípadu SADS, nevyšetruje jeho príčiny ani nezabráni jeho vzniku.

Kardiologička Dr. Elizabeth Paratz povedala, že je veľmi ťažké bojovať so SADS, pretože je to skutočne „diagnóza ničoho“. Je to „veľmi ťažko uchopiteľná entita“ pre rodinu a priateľov obetí, povedala.

„Nie je to také jednoduché, že sa každý v Austrálii nechá geneticky vyšetriť,“ uviedla, pretože vedci si nie sú stopercentne istí, ktoré gény to spôsobujú.

Čo si o tom myslíme my? Že vedecká komunita možno hľadá na nesprávnom mieste, pretože chráni svojich vládcov, svojich sponzorov a vládnych bábkovodičov – očkovací priemysel.

Veľa ľudí je vyšetrovaných na riziko SADS, no skutočné príčiny sa ignorujú a pacienti tak nadobúdajú falošný pocit bezpečia. Skutočné tlaky na srdce zahŕňajú vakcíny proti Covid-19 a všetky represívne pandemické opatrenia, ktoré boli zavedené s cieľom vynútiť dodržiavanie predpisov.

Pretrvávajúce genetické útoky na ľudské telo s toxickými spike proteínmi spôsobujú zápaly srdca, krvné zrazeniny a akútne srdcové problémy. Úlohu zohráva aj pretrvávajúci nedostatok kyslíka a kardiovaskulárne napätie z rúšok a respirátorov.

Záver

Život v strachu a utláčateľskom štáte, kde vláda a farmaceutické spoločnosti diktujú spôsob života a ľudské práva, tiež negatívne ovplyvnil kardiovaskulárne zdravie. Tieto problémy už nemožno ignorovať.

Generácia, ktorá v detstve vyrastala na rozbujnenom, vedecky neodôvodniteľnom očkovacom programe a so stále sa zvyšujúcim výskytom syndrómu náhleho úmrtia dojčiat (SIDS) a autizmu, sa zrazu stáva generáciou, ktorá musí čeliť programu očkovania proti Covid-19, náhlym úmrtiam a poškodeniam srdca.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Lance D. Johnson, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Austrálčania majú skrátka smolu – to na Slovensku sa ľudia neboja umierať! Sme skrátka „nad negrami“ – či?!
  Umierať je IN! Že – ty kunda Čaputová!

 2. Práve som si vypočula posledné videjko (cca 30 min) Juraja Štubniaka s vlogerom Vráťou (narodený v ČR), emigrujúci a žijúci v Austrálii od r. 2001. Spomínal v II. polovici, ako sa tam „super“ žije. Austrálčania vôbec neriešia ako občania – politiku, tým pádom zrejme ani zdravotnú politiku (čiže ich vlastnou nevedomosťou sa dopracovali k 90%-nej očkovanosti s vyššie spomínanými tragickými následkami, ergo – úmrtiami mladých ľudí).
  Majú čerstvo po voľbách a plyn im nová vláda zdražela o 400%, pričom sú vývozcovia skvapalneného plynu, zdražel im enormne tiež benzín, ľudia majú málo peňazí ísť na večeru. Vypestujú obilie, pričom všetko ide na vývoz. Jednoducho nechápal, ako stupídne sa tam dejú procesy..
  Austrálčania, ktorí vlastnia dom a auto + viac ako cca 100 000 AUD, tak štát im nevypláca žiaden starobný dôchodok. Tam je podpora pre chudobných starých ľudí cca 300 dol/týždenne.
  Záver bol taký, že globalizácia zatiaľ funguje celosvetovo a to znamená, že prerozdelenie majetku v prospech chazarskej mafie funguje ďalej. Môžete si to vypočuť a vytvoriť si svoj vlastný názor. Je to celkom aktuálne z pohľadu prostredia – s dnešným článkom na Bádateľovi – viď adresa videa: https://youtu.be/6fLN3R8luIw

 3. Pokolra veluk

  Pekka Lundmark, generálny riaditel Nokie vyhlásil na tohtoročnom WEF, že do roku 2030 budeme mať smartfóny vo vlastnom tele: https://www.godlikeproductions.com/forum1/message5159147/pg1

  Zaočkovaní už vlastne majú na to vybudovanú „infraštruktúru“ vo vlastnom tele:

  Zaočkovaní sú začipovaní
  https://pokolraveluk.info/2022/02/13/zaockovani-su-zacipovani/

  Pravdepodobne sa čaká na to, že v priebehu pár rokov sa aj zvyšok populácie „nainfikuje“ od nich nanitmi (dychom, telesnými tekutinami a pod), a do nanočipov samoorganizujúce sa nanoštruktúry sa časom vyvinú aj v ich telách, už aj oni budú mať v tele „mobilný telefón“ napájatelný na 5G sieť. U niektorých proces vybudovania nanoštruktúr bohužiaľ konči tragicky, v ich žilách sa formujú divné „štruktúry“, čo začnú blokovat krvný obeh. https://www.naturalnews.com/2022-06-12-blood-clots-microscopy-suddenly-died.html Pri pitvách sa zistilo, že to nie sú „krvné zrazeniny“, ale nejaké na proteíny sa podobajúce nanoštruktúry, v podstate tá infraštruktúra čo z človeka vytvorí „mobilný telefón“, čo splynie človeka so strojom, o čom je aj transhumanistická agenda Svetového ekonomického fóra, a je známy ako znak šelmy v Zjaveniach Jána.

  • Davoski zm*di idú robiť z ľudí robotov…. 🤮

   • tak študuj pôst jednodnovy potom 3 5 dnovy a aj viacdenny v skratke je to nastroj od pána boha čo si poradi s tymy nano bludmi hravo porazí ale najdoležity je zámer postu a možu sa aj na hlavu postaviť lebo toto je asi najmocnejsia ochrana a obrana a nepriestrelná. pretože v skratke tie ich jedy látky neprežiju ak človek sa postí

  • Elity budú dýchať a piť cez nanofiltre?
   Alebo majú technológiu na vyčistenie organizmu od tých sračiek čo sa im rovnako dostanú do tela ako pstatným?

 4. Když má člověk silnou vůli a důvěřuje svému vnitřnímu já, nemůže si nechat řídit život nějakými parchanty, kterých jedinou láskou jsou prachy a moc. Prostě a jednoduše je potřeba se těmto grázlům postavit, nejsou to žádní bohové aby řídili životy druhých lidí. Krásný příklad silné osobnosti můžeme najít v románu Vzkříšení od L.N. Tolstého. Stařec, který nevěří v žádné jejich vymyšlené bohy a náboženství a věří pouze sám v sebe. Neklaní se všemu tomu panstvu, které mu ztrpčuje a ničí jeho život. Když ve vězení přijdou dozorčí s inspektorem na prohlídku, zůstane sedět a nevstane okamžitě jako další vězni. Má svoji víru a důstojnost v sebe. Když se ho zeptají na cara a jeho autoritu,říká, že car je carem sám sobě a on je také carem sám sobě. Myslím, že bychom to měli udělat jako ten ruský stařík, ignorovat ty grázly a každý z nás by měl být tím carem sám sobě. Nemáme komu co skládat účty z našeho chování, pokud nevraždíme a neokrádáme své bližní. My pouze obhajujeme svoji důstojnost. Grázlům nesloužím.

  • Systém Vás zomelie.

  • Orel :
   Ten tvoj slávny Tolstoj bol slobodomurár a preto tie hlášky, že starík neverí v Boha. Už vtedy robil reklamu globalistickému svetonázoru, pretože slobodomurári slúžia globalistom.
   A ver tomu, že prakticky každý slúži týmto grázlom. Rozdiel je len, či vedome a pre vlastný prospech, alebo nevedome, tým, že žiješ v ich systéme, ktorí oni postavili tak, aby z neho profitovali. Len ten im neslúži, ktorý priamo a organizovane proti nim bojuje a to pre vačšinu okrádanej populácie neplatí…Je pasívna a podraďuje sa týmto grázlom.

  • Nie je k tomu čo dodať je to príkladný starký tak by sme sa mali chovať všetci a nepodlizovať sa kadekomu všetci sme predsa ľudia a nie bábky na ovládanie… dialkové

 5. perfertne orel!

 6. U nás opichali najskôr bezbranných dôchodcov v domovoch seniorov, potom „strategickú“ infraštruktúru… a na jeseň sa chystajú na tie deti, ktoré nemali tak debilných rodičov, aby ich už dali opichať! A potom príde kolaps zdravotný, inštitucionálny, štátny… A či toto pomôže:
  https://www.infovojna.bz/article/post-vakcinacni-lecba-protokol-od-aliance-flccc ťažko povedať ???
  Nečudo, že bol šéf Pfizeru na Davoskom fóre tak spokojný so svojou nacistickou robotou. Asi nepredpokladal, že až toľko ľudí bude túžiť dobrovoľne bez dostatočných informácii s nulovou zodpovednosťou výrobcov (opierajúc sa slepo len na mainstream a skorumpovaných politikov, lekárov,…) po „zázračnom lieku“ proti takmer neškodnej viróze ! Tomu sa hovorí riadená eutanázia !

  • tomu sa hovorí primitívna viera, slepo veriť môže iba vôl a tých je neúrekom, čo dodať…

  • Otázka – myslíte si, že keď vláda splní „požiadavky lekárov“ – naše zdravotníctvo bude super?! Teraz inak!

   Minulý rok prebehla skúška hrdla organizácie globálnej distribúcie potravín – blokáda Suezu „vzpriečenou“ 400m loďou, a v Kalifornii dokárske odbory /= mafia/ zablokovali vykládku a nakládku 380 čínskych lodí kvôli „obave z covid“. Teda – ak je kolaps zdravotného a sociálneho systému v pláne – nemôže existovať nič, čo by zreštaurovalo chudobu a zdravotný systém! Akurát si nájdu – už ho majú – vynníka – napr. neočkovaní, Rusko!

   Kniha „Cesta k samovražde“:
   „Vymysli si nepriateľa /covid, Rusko/ – a použi ho na zničenie toho skutočného nepriateľa!“

   Nemocničné odbory zaujímajú len peniaze pre lekárov!
   Biela mafia chce viac! Potom bude opäť spolupracovať s protinárodnou vládou! Kolaps a genocída spoločnosti musí pokračovať! Analogicky v USA zinscenovali výbuch na centrálnom termináli kvapalného plynu, aby mohli 3 týždne v EU prehlbovať palivovú krízu! Čo iné poznajú Chazari ako vydieranie!

   VIDEO: Nemocnice opäť prestanú operovať. Až 3000 lekárov plánuje podať hromadné výpovede. Heger a jeho neschopná vláda nerieši katastrofálny stav slovenského zdravotníctva a nevie sa dohodnúť so zdravotníkmi na splnení ich požiadaviek
   https://www.informacnavojna.tk/article/video-nemocnice-opat-prestanu-operovat-az-3000-lekarov-planuje-podat-hromadne-vypovede-heger-a-jeho-neschopna-vlada-neriesi-katastrofalny-stav-slovenskeho-zdravotnictva-a-nevie-sa-dohodnut-so-zdravotnikmi-na-splneni-ich-poziadaviek

   Tým skutočným nepriateľom“elít“ je ľudstvo – teda my! Toto sedí ako šerbeľ na riť!

 7. Pokolra veluk

  Máte radi čierny humor?

  https://www.youtube.com/watch?v=ctPViK3LK-o

  Pozrite sa jak táto krava, stand-up komediantka Heather McDonaldová chváli, že koľkokrát bola očkovaná, vďaka čomu vraj nikdy nemala kovid, aj jej menštruačný cyklus je naďalej v poriadku. Po vyslovení „Asi ma Ježiš má najradšej“ ale odpadla ako vrece zemiakov, a skončila v nemocnici vďaka vedľajším účinkom z očkovania. Jej obecenstvo najprv myslelo, že aj to bolo súčasťou comedy show, až po nejaký čas sa spamatali, že sa s ňou asi niečo vážne deje.

 8. …vďaka za zaujím.informácie….

  • Alenka, Vy ste veľmi slušne vychovaná. Myslím to úprimne. Každý večer krásne poďakujete diskutujúcim za nové info.. To sa dnes už len tak nevidí.. Ďakovačky nie sú veľmi „in“. Žiaľ!
   Prajem dobrú noc!

 9. Verná Čitateľka

  Ďakujeme za další zaujímavý článok. Chcela by som touto cestou dať maly nápad redakcii, či by sa nemohli ľudia, ktorí sú si názorovo dosť podobní, teda my čo sa staráme v prvom rade o svoje zdravie, zoznámiť prostrednícvom tejto stránky. Myslím si, že je tu veľa zaujímavých ľudí, ktorí by mohli medzi sebou komunikovať aj osobne. Budem rada za Vás názor aj na tuto tému. Dakujem.

  • Ľudia sa môžu vzájomne kontaktovať – či už tu v našej komentátorovej sekcii alebo na našej Facebookovej stránke (kým ju nezablokujú). My nejaké stretnutia čitateľov neorganizujeme. To však robí stránka Infovojna, ktorá je nám názorovo pomerne blízka.

 10. …Ajša to je od Vás milé….

 11. mariankosmac

  Austrália bola tak nejak vždy taká ,,radikálna“. Predtým tam masovo vyvraždovali rôzne premnožené zvieratá a teraz začali aj ľudí.

Pridajte komentár

*