Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Štúdia v prestížnom medicínskom časopise potvrdila, že covidové vakcíny ničia imunitu


Print Friendly, PDF & Email

Štúdia v prestížnom medicínskom časopise potvrdila, že covidové vakcíny ničia imunitu

(Ethan Huff, Natural News) Nová štúdia zistila, že počas prvých niekoľkých mesiacov po „očkovaní“ proti covidu degraduje imunitný systém človeka až do bodu, keď sa vyvinie takzvaná negatívna imunita.

Prestížny medicínsky žurnál The New England Journal of Medicine (NEJM) zverejnil znepokojivý dokument, ktorý skúmal 887 193 detí vo veku 5 až 11 rokov v Severnej Karolíne (USA), z ktorých 30,8 percenta (273 157) dostalo aspoň jednu dávku mRNA vakcíny od spoločnosti Pfizer medzi 1. novembrom 2021 až 3. júnom 2022.

Použitím formy štatistického modelovania, ktoré sa starostlivo prispôsobuje ovplyvňujúcim faktorom, ako je aktuálny zdravotný stav účastníkov štúdie, vedci zistili, že vakcíny zlyhajú pomerne rýchlo po aplikácii a nakoniec pohltia imunitu podobným spôsobom ako AIDS.

Preto sa mnohí teraz odvolávajú na postinjekčnú imunitnú degradáciu podobnú AIDS vyvolanú vakcínou, ktorému dali skratku VAIDS.

Covidové „vakcíny“ nielenže neposkytovali ochranu deťom už po niekoľkých mesiacoch od očkovania, ale tiež celkovo zanechali deti v horšom imunitnom stave. (Súvisiace: Prirodzená imunita, nie „imunita vyvolaná očkovaním“ je spôsob, ako si zabezpečiť dlhodobé zdravie.)

Autori štúdie napísali, že aj keď sa zdá, že covidové vakcíny „poskytujú istú imunitu proti variantu omikron“, táto imunita vydrží iba niekoľko mesiacov, ak vôbec toľko. Potom však vakcíny vyústia do „rýchleho poklesu ochrany“, ktorý nakoniec obráti imunitný systém proti sebe.

„Je to veľmi znepokojujúce, pretože to naznačuje nielen to, že vakcíny poskytujú negatívnu ‚ochranu‘ už po niekoľkých mesiacoch, ale aj to, že ničia obranyschopnosť, ktorú by mala poskytovať prirodzená imunita,“ informoval o štúdii portál Daily Skeptic.

„Neočkovaní si zachovávajú ochranu vytvorenú z predchádzajúcej infekcie, ale očkovaní skončia s negatívnou účinnosťou, aj v prípade, keď už boli infikovaní.

To znamená, že vakcíny zrejme ničia prirodzenú imunitu človeka a nechávajú ho zraniteľnejšieho voči infekcii, než bol predtým.“

Štúdia bioRxiv zistila, že covidové mRNA vakcíny poškodzujú adaptívnu imunitu aj proti iným chorobám

Štúdia publikovaná v The New England Journal of Medicine potvrdzuje skutočnosť, že covidové vakcíny poškodzujú vrodenú imunitu proti covidu. Ako je to ale s imunitou proti ostatným patogénom?

Stop Candida

Ďalšia súvisiaca štúdia publikovaná v žurnále bioRxiv odhaľuje, že mRNA vakcíny poškodzujú vrodenú aj adaptívnu imunitu vo všeobecnosti, bez ohľadu na chorobu.

Štúdia v bioRxiv, ktorá opisuje covidové vakcíny ako „vysoko zápalové“ s „dlhým polčasom in vivo “, zdôrazňuje, že hrotové proteíny vyprodukované vakcínou spôsobujú chronický zápal, o ktorom niektorí odborníci tvrdia, že je základnou príčinou všetkých chorôb a poškodenia zdravia – vrátane predčasnej smrti.

„Zistili sme, že preexpozícia mRNA-LNP alebo samotným LNP (lipidovým nanočasticiam) viedla k dlhodobej inhibícii adaptívnych imunitných reakcií, ktoré bolo možné prekonať pomocou štandardných prídavných látok,“ vysvetľuje štúdia.

Jednou z chorôb, ktoré sa špecificky skúmali, bola plesňová infekcia Candida albicans. Zistilo sa, že covidové vakcíny znižujú odolnosť voči tomuto plesňovému ochoreniu, čo vedie k „všeobecnému zníženiu percenta krvných neutrofilov“.

„Zosumarizované, vakcíny mRNA s lipidovými nanočasticami vyvolávajú dlhodobé neočakávané imunologické zmeny ovplyvňujúce adaptívne imunitné reakcie aj heterológnu ochranu proti infekciám,“ uzavrela štúdia.

Reakcie ľudí na zistenia novej štúdie

V sekcii komentárov niekto poznamenal, že nie je prekvapením, že tieto experimentálne kokteily na modifikáciu génov poškodzujú imunitný systém ľudí, pretože nikdy neboli riadne testované na bezpečnosť.

„Ich strach, že narušili imunitný systém ľudí, a preto ich musia neustále bodať, je jediným „pozitívnym“ vysvetlením, prečo pokračujú v pumpovaní tohto jedu do ľudí,“ napísal ďalší.

„Toto je priestor pre trestné stíhanie. Nakoniec sa právnici a sudcovia prebudia zo svojho tranzu – mnohí z nich a ich rodiny boli zapichaní, mnohí z nich si nakoniec dajú 2 a 2 dokopy. Následné rozdrvenie zdravotníckych úradov a „vedcov“, ktorí to spáchali, bude epické. A ono to príde,“ povedal iný komentátor.

Ďalšie novinky o covidových vakcínach nájdete na stránke VaccineDamage.news.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Marek Košice

  Štúdia potvrdiť môže, ale „vládcovia sveta“ sa budú tváriť, že všetko je o.k., a mainstream médiá túto štúdiu ani len nespomenú… Takže tak.

 2. Po týždňovom zápale priedušiek väčšina rekonvalescentov zrejme nemyslí na nič iné, ako na pomstu! Ja myslím na sladké pomaranče.

 3. Už samotný princip dodání cizí genetické informace do cytoplasmy buňky je průser. mit. Zvláště když nikdo netuší, jaká instrukce je do mRNA zakódována. To si měl každý uvědomit. Lékař, který si nechal dát vakcínu, by měl vrátit diplom.
  Všechny procesy v těle se řídí manuálem z DNA a pokud se tato instrukce z mRNA propíše reverzní transkripcí do DNA buňky, pak člověk bude už navždy produkovat nebezpečný spikeprotein a šířit ho po okolí. To byl původní cíl. Dnes už ale ti neočkovaní jsou imunní i proti mutacím. Naopak očkovaným hrozí AIDS a autoimunitní poruchy.

  • Jozef huska

   Presne tak,pokial doslo k procesu reverzne transkripce a prepisu vlozene informace z mRNA do DNA ockovany je ohrozeny sam a ohrozuje i okoli-spike proteiny ktere tvori a podobne jako u AIDS je sizi prostrednictvim telnich tekutin,Otazkou je kolik vakcinovanych dostalo ostrou vakcinu a kolik placebo a take jak dlouhy cas uplyne u ockovaneho nez se stane sizitelem -nakazlivych variant viru a proteinu s pozmnenenou-mutovanou strukturou

  • Rudolf Šuňavský starší

   hrozí PRETOŽE.. je to ICH cieľ !!!

  • Len škoda že 5miliatd ľudí tento pokus podstúpilo. Kde mali rozum?

 4. V súčasnosti je asi na uváženie, či v prípade blížiaceho sa kolapsu člena rodiny (alebo seba) volať pohotovosť resp. záchranku, alebo biele plášte aj v tomto naliehavom prípade radšej obísť. Pichajú totiž dve injekcie; tú druhú do pleca. No a postupuje sa takým spôsobom, že nemáte šancu vidieť, čo do striekačky nasávajú. Do správy môžu napísať čokoľvek – my skutočnosť nezistíme a vrchnosť ju skúmať nebude.
  Ako sa presvedčiť o tom, či sme sa nestali továrňou na výrobu spike proteínov? Kde hľadať solídneho lekára, ktorý bude ochotný odobrať nám krv kvôli serióznemu dopátraniu sa skutočnosti a pravdivo nás o výsledku informovať?

  • Marek Košice

   Ja si myslím, že keď sú lekári schopní toho niekoho „zaočkovať“ bez toho, aby mu o tom povedali (tá druhá injekcia – do pleca), tak je len otázkou času, kedy tých, čo v sebe zatiaľ spike proteín s čipom, atď, nemajú, bude „odchytávať“ armáda na to, aby ich zaočkovali proti vôli…. Kiež by som sa mýlil.

 5. Preto nemôžu byt spolu ani partneri/manželia, z ktorých je jeden zaockovany. No musíme si dávať jednoducho pozor…na zapichnutých aj na mafiu v bielych plastoch…

 6. kvakcína je sloboda

  chodí ešte na túto stránku niekto, kto verí, že tento sajrajt bol vyrobený, aby liečil plebs?!

  • Nebuď labuďuď

   • kvakcína je sloboda

    Bóže-na, koľko dávok máš za sebou?! daj si aj štvrtú!!!
    ja ťa nebudem presviedčať ani odhovárať!!!
    predpokladám, že čitatelia tejto stránky sú už na takej úrovni poznania, že vedia!!!
    zrejme ty si výnimka z tohto pravidla, ale to nie je ničí problém, iba tvoj!!!

    • Ani jednu dávku nemám za sebou a nemienim si pichať toto svinstvo zrejme si zle pochopila moja odozva na tvoju správu bola kladná len to tak vyznelos tou labutou čo ma dost mrzí takže nie neverím že bol vyrobený sajrajt pre dobro ludí +++

     • No – môj syn ako maličký tomu hovoril labuďá.
      Labuďuď – što éto takóe? Nestačí len ďuďuď?

     • MAROš ETO takôe labudud du dud do dubu budu zadubem labudá——-ako tvoj syn len duduď

     • pre vsetkych,v meste prebieha kazdorocna jesenna vystava.bol som tam a boli tam tiez z cerveneho kriza a kto chcel mohol zaroven darovat krv.napadlo ma ,ze sa opytam ako je to s krvou pri pripadnej operacii a ci v takej situacii by som si mohol sam darovat krv do zasoby.ten hlavny tam najstarsi,ostatni okolo dvadsat mi dal informaciu,ze to nie je mozne lebo krv sa uskladnuje ak som dobre rozumel 6tyzdnov.potom sa to zvrhlo lebo som povedal dovod preco som sa pytal,ked sa miesa krv zaockov.a nezaock.a uviedol som urcite argumenty-ze nie som odbornik a nech to prenecham na specialistov odbornikov.fazit:postupom casu vsetok humbuk okolo ockov.oslabne a vsetko uplne kludne vojde do kolaji normalu.samozrejme ti,ktori od zaciatku odmietali budu musiet byt stale v strehu ci to moze prist vzduchom,kontaktom,medikamentami,klasicky atd.pomoze len to za mna,to co tu bolo spomenute a to pomerne by sa malo udiat rychlo tridenie plevelu od zrna

 7. Slyšení v EP: Nejvyšší manažerka společnosti AstraZeneca v reakci na kontroverzní otázky koktá (video)

  https://necenzurovanapravda.cz/2022/09/slyseni-v-ep-nejvyssi-manazerka-spolecnosti-astrazeneca-v-reakci-na-kontroverzni-otazky-kokta-video/

 8. Priatelia, susedia, krajania do určitej miery prišlo na triedenie plevelu od zrna, sám som na to zvedavý. A ešte sa to len začína, toto všetko bola len predohra. (bodaj som sa mýlil) Skôr si myslím, že asi nie, ale uvidíme. Všetko je v Našich hlavách, ktoré tvoria myšlienkové konštrukty a tie sa následne manifestujú do reality. Veľmi zaujímavo o tom rozpráva prof. Jan Rak. Len poznanie a pochopenie vecí naokolo je cesta…
  Emoto Masaru a voda, ale to asi poznáte….ale to je len začiatok…
  /www.youtube.com/watch?v=MMfCvdyaNGQ

  Cesta tu je, akurát po nej treba začať kráčať…

 9. Pred rokom hoax či dezinformácia a dnes pravda. Bohužiaľ kto sa nechal oklamať mainstreamom, alebo podľahol hrozbám ako strata zamestnania, tak si v momente „vakcinácie“ zatočil kolesom neštastia. Ešte aj pred bodancom sa podpisoval súhlas ohľadom možných následkov a rizík. Komu to nedocvaklo vtedy, že tu niečo smrdí, tak musí byť potom pripravený znášať následky. Ak by niekto z vašich známych nebodaj zvažoval ďalšiu booster dávku šmakulády, pustite mu český dokument Tečkované príbehy, je dostupný napríklad na ulož.to.

  • To neurobím! Moja známa – napriek mojej antivax intervencii – nechala sa opichať kvôli chamtivosti – za 300 eur. Naposledy som ich stretol v supermarkete – „Ahojte opichanci!“ – a že mám nové informácie! Zasmiala sa – s pocitom vychcanosti – akože ona tie 3 stovky ostala – ja nie, lebo ja verím nezmyslom, a že idú na 4. dávku! No lebo to prijala ako balík! Srať na nich! Títo ľudia nám už robia zle! Sú súčasťou celej nacifikácie! Srať na nich! To oni sú tí marketéri – „Aha – nič mi nie je!“

   • Maroš, já mám zas známé (včetně části rodiny), kteří prostě bezmezně věří „bílým plášťům“, takže někteří už po třetím očkování a následky už jsou – např.: v jedné rodině dva druhy těžkých rakovin….
    takže vzhledem ke slepé víře doktorů odmítají slyšet anebo si přečíst i jiné lékařské studie nebo videa, ve kterých již očkovaní popisují jak se jim změnil život po očkování na COVIDa; a ani nejsou ochotni podstoupit léčbu pomocí bylin, které v tomto případě bývají úspěšné; a raději si nechají odoperovávat postupně části svých poškozených těl.

 10. Dôležitá informácia – protivládny protest v Prahe 3.9.2022 údajne otriasol trhmi s energiami! Ono sociálne nepokoje vždy otriasajú so špinavými projektami vlád a korporácií – len my tento mechanizmus nesledujeme! TAKŽE MÁME NÁSTROJ! Akurát treba ľuďom túto koreláciu vysvetliť! Áno – mohutné protesty môžu otriasť burzami!
  NEDOPRAJME ZMRDOM KĽUD NA PRÁCU!

  Záznam z vysielania 14.9. 2022. Hosť: Zdeněk CHYTRA, aktivista žijúci v Nemecku. – Televízia Slovan.mp4
  https://uloz.to/file/fn1HVDvThWA1/zaznam-z-vysielania-14-9-2022-host-zdenek-chytra-aktivista-zijuci-v-nemecku-televizia-slovan-mp4#!ZGN3MQR2AmR3ZGplZwWyLGqzMGp4BQSOI2tgGIWAK2umszDlZD==

  • Známa situ – sociálne a protivojnové nepokoje počas vietnamskej vojny otriasli vojensko-priemyslovým komplexom USA!
   Proti tomuto javu – súvislosti – potom nasadili mohutné PR odôvodňujúce vojnu vzálive. Teda – aj teraz vytiahnu zámienku na uťahovanie si opaskov! Treba to odmietnuť a treba to urobiť radikálne! Kolíková už predložila novelu trestného zákona, podľa ktorej kritika vlády a politikov má byť trestná, trestné majú byť protesty pred ich domami! Majú z nich byť vyvolení a nedotknuteľní! No a to už je dôvod stlačiť spúšť! Lebo onedlho si budú zmrdi chodiť beztrestne zastrieľať na vás!

  • Čiže treba vysielať signály, že nie sme ochotní čokoľvek zaplatiť za energie a teda investície do tohto odvetvia sú stratené investície a takto sa na nás pakovať nikto nebude! A nie beztrestne!

 11. Toto nas caka, kedze covid bol zaciatok a test, lebo populaciu treba preriedit, aby sa lahsie ovladala!
  https://necenzurovanapravda.cz/2022/09/ekonomicky-analytik-o-velkem-resetu-zazijeme-veci-ktere-jsme-nikdy-predtim-nepovazovali-za-mozne-video/
  Vnimajme konecne veci v sirsom kontexte a nielen vo vytrhnutych epizodach, lebo nam ujde skutocna podstata veci a pochopenia celeho zameru!

 12. …ďakujem moc za článok aj zauj.príspevky…

 13. Andrea Doria

  Pretože tu uvedené zistenia sú závažné, chcela som si prečítať originálnu štúdiu, uverejnenú v uvedenom časopise NEJM. Žiaľ, link na tento zdroj v článku nie je, ani v tom, z ktorého je vyššie uvedený clanok prevzatý. Pátrala som teda na webe a v na celom svete uznávanou médiu som našla toto:

  Study finds Pfizer vaccine boosts, not destroys, immunity from past COVID-19 infection.
  https://apnews.com/article/fact-check-study-pfizer-vaccine-immunity-963292117147

  Ak chcete vedieť viac o tom, čo je reálne, kliknite na tento odkaz:
  https://apnews.com/article/ap-fact-check-ap-verifica-3835460002

 14. Nie je dobré informácie o ľuďoch zovšeobecňovať a zjednodušovať. V živote som spoznal aj niekoľko osôb kategórie *, ale väčšinou kategórie *** a ****. Preto nie som na lekárov taký „na brúsený“.

Pridajte komentár

*