Šokujúci dôvod, prečo musí byť nová vakcína na COVID-19 skladovaná pri -70°C


Print Friendly, PDF & Email

Šokujúci dôvod, prečo musí byť nová vakcína na COVID-19 skladovaná pri -70°C

Určite ste už počuli správu, ktorá nedávno prebehla všetkými médiami, že na svete je prvá vakcína na COVID-19. Tá sa však musí skladovať pri teplote -70°C, čo je mimochodom menej ako na Severnom póle.

Momentálne farmaceutická firma Pfizer tvrdí, že ich vakcína je účinná na 90%. Berte to ale skôr ako firemnú propagandu zameranú na zvyšovanie cien akcií firmy než reálny údaj, s ktorým mimochodom nesúhlasí ani WHO a nepodporujú ho ani mnohí experti.

Dôvod nutnosti skladovania vakcíny pri extrémnom mraze

Napadla vás pri počúvaní týchto správ otázka, že prečo si táto vakcína vyžaduje takú nízku teplotu, keď doteraz žiada z používaných vakcín ju nepotrebovala?

Preto, lebo ak by sa nedržala v tak chladnom prostredí, jej jednotlivé zložky by sa začali rozpadať a vakcína by potom vôbec nefungovala.

Nemenej dôležitá je však otázka, že aké sú vlastne tie jej zložky? Ukazuje sa, že sa jedná o potenciálne hazardné prísady, ktoré sa vo vakcínach nikdy predtým nepoužívali.

Organizácia Children Health Defence (Ochrana zdravia detí) v svojom článku zo 6. augusta 2020 uvádza:

„mRNA vakcíny, ktoré sú momentálne v štádiu klinických skúšok, vrátane firiem Moderna a Pfizer, sa spoliehajú na systém nanočasticových nosičov, ktorý obsahuje aj syntetickú chemikáliu nazývanú polyetylén glykol (PEG).

Používanie PEG v liekoch a vakcínach je vysoko kontroverzné kvôli dobre zdokumentovanému výskytu imunitných reakcií, vrátane život ohrozujúceho anafilaktického šoku.

Približne 7 z 10 ľudí už sú citliví na PEG, výsledkom čoho môže byť znížená efektívnosť vakcíny a zvýšený výskyt nežiaducich vedľajších účinkov.

Ak mRNA vakcína obsahujúca PEG získa registráciu amerických a európskych úradov, expozícia obyvateľstva tejto látke bude bezprecedentná a potenciálne katastrofická.

Farmaceutické firmy sú si tejto skutočnosti veľmi dobre vedomé, no oveľa viac ich zaujímajú vlastné zisky.“

Viac o požiadavke na extrémne nízku skladovaciu teplotu sa môžete dozvedieť v tomto videu (v angličtine):

Lipidné nanočastice vyvolávajú v tele hyper-zápalové procesy

Okrem látky PEG sú vo vakcínach proti novému koronavírusu problémom aj samotné lipidové nanočastice.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Prečo sa vlastne nachádzajú v očkovacích látkach?

Organizácia Ochrana zdravia detí ďalej vysvetľuje:

„Lipidové nanočastice obalia molekuly mRNA, aby ich chránili pred degradáciou, podporujú ich prenikanie do buniek a napokon zosilňujú imunitnú odozvu, čo vakcinační vedci nazývajú LPN, čiže inherentná vlastnosť prísad.“

Inými slovami, LPN sú prísady, ktorých účelom je po vpichnutí vyvolať v ľudskom tele hyper-zápalové odozvy.

Je to robené za účelom tvorby protilátok, na základe čoho potom výrobca vakcíny deklaruje jej „vysokú účinnosť“, a to aj napriek spôsobovaniu závažných vedľajších účinkov.

Podľa farmaceutickej firmy Moderna sa negatívne vedľajšie účinky vyskytli až u 100% testovaných dobrovoľníkov v skupine, ktorej bola podaná vysoká dávka vakcíny.

Záver

Takže, ako môžeme vidieť, deklarovaný „úspech“ novej vakcíny má svoju vysokú cenu.

Ochrana (aj to otázna) pred koronavírusom bude mať pravdepodobne za následok spustenie množstva nežiaducich účinkov. Tie svojou závažnosťou môžu kľudne prekonať závažnosť ochorenia, pred ktorým majú chrániť.

Je teda plne na vás zvážiť si, či vám toto riziko stojí za to.

V prípade, že by sa naša vláda opäť snažila urobiť toto očkovanie „nasilu dobrovoľné“, ako tomu bolo pri plošnom testovaní, tak neskôr pripravíme návod, ako sa proti tomu brániť.

Zváženie vakcíny proti COVID-19 je o to viac na mieste za situácie, o ktorej sme písali v našich nedávnych článkoch – TU TU.

Konkrétne, že aj samotný tvorca vakcíny sa vyjadril, že očkovanie nepovedie k návratu do normálneho života spred pandémie.

Je to hlavne preto, lebo tieto vakcíny nie sú navrhované ako ochrana pred nákazou. Ich účelom je iba zmierňovanie priebehu ochorenia COVID-19 (čo inak dokáže aj obyčajný vitamín D a bez vedľajších účinkov).

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Lekári by si mali začať zháňať nové mrazničky.
  Zaujímalo by ma, či aj ruská vakcína, ktorú idú kúpiť Maďari, má túto podmienku??

  • Marie Homolková

   Nemá. Za to jsou v ní prý látky, které jsou rakovinotvorné. Tak si vyberte! Já snad raději ten koronavir. Protože v případě očkování by se ze mě stal asi hypochondr. neustále bych se sledovala ve smyslu: tak kdy se ta potvora jakákoliv očkovací látka projeví – protože všechny budou mít zřejmě vedlejší účinky, když je na ně tak krátká doba výzkumu.

  • Tých mínus 70 znamená, že vakcináciu majú realizovať len špecializované pracoviská = biznis a kontrola dát!

   Otázka – už ste niekomu pri 37 st Celzia pichli do tela niečo mínus 70 stupňov Celzia? Nemrznúcu zmes? Glykol je nemrznúci alkohol – blbý Fridex!

   • samozrejme že sa najprv teplota musí upraviť, nejakú dobu prežije vakcína aktívna pri izbovej teplote 🙂 , dá sa to overiť na nete, asi si nikto nemyslel že -70 podajú do krvi 🙂

    • Vakcíny sa nepodávajú do krvi, ale do svalu. Teda okrem BCG proti tuberkulóze – tyá sa podáva podkožne. Žiadna vakcína sa však nikdy nepodáva do krvi (žily).

     • Dobre – v akom skupenstve sa uchováva táto vakcína pri mínus 70?! Viete to vôbec? Ak má niečo mínus 70 a tečie to – po vpichnutí to spôsobí nekrózu mrazom tak či tak. Otázka – ak to musí prežiť pri mínus 70 – ako to vie prežiť pri plus 37?

     • Píše sa, že neni dokázané, či sa a kedy dostane tá očkovacia látka do krvi. To mi neni jasné, pretože, ak sa pichnem kdekoľvek na tele, vždy mi ide krv. Takže krv je v každom kúsku tela. Prečo by sa potom táto vakcína nemala z toho svalu dostať hneď do krvného obehu?

     • V mieste vpichu ostane asi 25% tej látky, zvyšných 75% sa cez lymfatický systém a krv roznesie do celého tela. Tu je štúdia, ktorá to zistila:
      https://www.badatel.net/desiva-studia-nanocastice-mrna-z-vakciny-koluju-v-celom-tele-v-mozgu-srdci-peceni-a-inde/

    • Takže ich budú rozmrazovať na objednávku pre určitý počet ĺudí?

  • Ak myslíš Sputnik V. – tak ten má 2 zložky, ktoré sa aplikujú po sebe po 3 týždňoch – u tvojho lekára – ako obligátna vakcína.

  • 35 minus

  • Nie, vakcína z RF potrebuje iba chladničku – to všetky vektorové vakcíny (osvedčené klasické skutočné chrániace )

  • Ruska vakcina je rovnako nebezpecna, ako AstraZeneca.

   Sona Pekova o tom hovori.

   Obe su na Figu.

 2. Ďakujem, ďakujem, že ste to preložili. Ja som to dnes ráno prečítala v angličtine, ani som sa neopovážila to povedať mojim známym aby ma nepovažovali za úplného blázna. Bohužiaľ mnohí starší ľudia tomuto neveria, neveria že sme denno-denne postrekovaní chemtrailsom – na youtube.com treba dať do vyhľadávača: Geoengineering watch global alert news a tam jeden klimatológ jeden krát do týždňa presne vysvetľuje čo sa na nás sype. Mnohí nevedia, že gmo je jed, že parky sú postrekované glyfosátom, čo nie je bio je postrekované glyfosátom (gmo jedom) – aby sa mohol vynechať proces sušenia, atď. atď.
  A ak sa nemýlim naši politici chcú zakúpiť aj túto vakcínu. Aj MUDr. Mercola na mercola.com viackrát rozoberal s odborníkmi na vakcíny aký jed bude vakcína proti Covidu.
  Mám pocit, že pomaly prichádza ku koncu života na tejto zemeguli – ale viem, že musíme dúfať v nejaký zázrak, v nejakú zmenu.

  • Marie Homolková

   Já se také obávám toho, kam svět směřuje. Je mi jasné, že stejnou otázku si kladli již myslitelé ve starém Řecku a Číně. Ovšem tehdy se jednalo zejména o mravnost a války. Dnes je to již na hraně přežití v mnohých směrech. Zrůdná chamtivost korporací a jejich majitelů – to bych pokládala za původce mnohého zla. Protože jejich neskutečný a barbarský zisk je provázený zničením všeho životného prostření a lidských životů. Co je to za život ve věčných stresech, z práce do práce jako v 18. století, rodinný život v rozkladu, protože rodiče by měli pracovat jako roboti a děti? Bez rodičů to mají již nyní těžké, moc rodičů pracuje 12 hodin denně. Asi jsem pesimistka. Ale pro mě světlo na konci tunelu není. Konzervativní islám v Evropě to jen potvrzuje, že změna v dobré neexistuje.

 3. burinu treba vytrhať!

 4. Kým sa naši predstavitelia handrkujú o kúpe 16 mil. antigén.testov, premieri Poľska a Maďarska sa vzopreli rozpočtu EU podmieneného migrantami.
  Naša vláda nerieši okrem covidu NIČ.

  …alebo.. že WHO urobilo novú klasifikáciu chorôb, kde nie všetky prejavy pedofílie, či dokonca nekrofílie, sú už považované za poruchu
  https://hrot.info/udalosti/2665-pedofilne-myslienky-a-tuzby-nie-su-poruchou-vyplyva-z-novej-klasifikacie-chorob-who

 5. Definitiva

  V minulosti boli medicínskymi odborníkmi definované podmienky pre použitie vakcín. Vakcíny sú hrubým zásahom do imunity človeka, silne ju poškodzujú, umožňujú častejšiemu ochoreniu na tzv, banálne infekcie.

  Očkovanie je určené pre stavy, keď nákaza ohrozuje veľkú časť populácie, spôsobuje vysokú úmrtnosť na konkrétnu chorobu /to nie je prípad korona, alebo spôsobuje doživotné, ťažké poškodenie zdravia.

  Tejto definícii nezodpovedá žiadne ochorenie, proti ktorému sa dnes očkuje populácia. Ani detská obrna, ale je na zváženie každého, či sa nechá očkovať.
  Žiadne detské nákazy, proti ktorým sa robí plošné očkovanie, nie sú smrteľné a nespôsobuje doživotné ťažké zdravotné postihnutie /s výnimkou detskej obrny, má doživotné následky, ale nie je smrteľná, ani nepostihuje veľkú časť populácie/.

  Žiadna vakcína nemá tak silnú a dlhotrvajúcu imunitu ako má prirodzená imunita, čo je príčinou širenia nákaz v populácii očkovaných. Neočkovaní so silnou imunitou neochorejú, ale ochorejú práve tí zaočkovaní! Neočkovaní nie sú zdrojom nákazy, ale zdrojom sú tí zaočkovaní. Plus K TOMU katastrofálna imunita všeobecne, z dôvodu katastrofálnej nezdravej stravy ordinovanej v supermarketoch, vid. MAKROBIOTIKA.

  Tuberkulóza sa prestala očkovať, je na vzostupe, ale plošné očkovanie je nezmysel, lebo TBC postihuje ľudí s podvýživou a katastrofálnou hygienou, bez imunity. Keď očkovať, tak lokálne, ale uprednostniť prevenciu zlepšením kvality života. Film o cisárovnej Sisi je kolosálne vymývanie mozgov, bola zavraždená vo Švajčiarsku a vrahom nebola tbc.

  Kto tvrdí, že očkovanie odstránilo nákazy, ten klame! Štatistiky, grafy, hovoria, že s plošnou vakcináciou sa začalo až v čase, keď už bol výskyt nákaz na nízkej úrovni. Ústup nákaz súvisel priamo s ukončením vojny a zlepšením kvality života, bývania, stravy, práce…

  Všetky dnešné vakcinačné programy sú v rozpore s medicínskou odbornosťou a lekárskou etikou a sú len a len biznis pre farmaceutov a ich Dr. dílerov.

  Zločinom je vakcinácia detí, hlavne batoľat krátko po narodení. Deti nemajú vybudovaný imunitný systém, ten sa vyvíja postupne, rokmi. Vakcíny celý ten proces prerušujú, telo musí bojovať s vakcínou a človek /aj dospelec/ je viac náchylný na iné ochorenia, napr. chrípka. Všetci rodičia žijú v médiami vyvolanom strachu, že ak decko nebude vakcinované, tak ochorie a zomrie. Z doktorv sa stali vakcinační teroristi, ktorí slepo poslúchajú politické príkazy.

  V štáte nemáme nezávislú inštitúciu, ktorá by vyhodnotila potrebu vakcinácie na základe prísnych medicínskych ukazovateľov. Štúdie neexistujú! Nemáme, ani nesmieme mať, lebo Brusel. Čo sa schváli v Bruseli, tomu nesmie oponovať žiadny člen EÚ, lebo Poľsko Maďarsko.

  A sme zase pri politike a zdraví. Ak chceme konať v prospech občana, musíme byť suverénnym štátom, nezávislým od Bruselu a USA. Malé štáty nikdy neboli a nebudú suverénne, suverenita SK je len politická debilnosť, nemáme na to zdroje, ani ľudské, ani energetické a surovinové. Naša suverenita je možná len v JEDNOTE SLOVANOV /zase ten Štúr/, ktorí odmietnu sociálne parazitický a otrokársky režim Západu.
  Na Slovensku neexistuje globálna politika, v ktorej si Slovensko nájde pozíciu štátu, ktorý nebude otrokom USA a EÚ, ale bude v pozícii, kedy mu veľmoci budú garantovať jeho suverenitu, hranice, národ, kultúru, slobodu jedinca.

  Na záver v dejinách najväčší volebný podvod v USA pod dozorom Sorosa, podvodné voľby aj v ČR. Myslíte, že SK sa to netýka? Že 30 rokov trvajúca voľba stále hlúpejších a neschopnejších politikov je náhoda?

  https://aeronet.cz/news/podezreni-na-software-falsujici-hlasovani-uz-i-v-ceske-republice-behem-hlasovani-o-prodlouzeni-nouzoveho-stavu-v-poslanecke-snemovne-doslo-k-preklopeni-hlasu-odpurcu-prodlouzeni/

  Názor svetového virológa na korona podvod, je to podvod:

  https://www.czechfreepress.cz/zdravi/svetovy-virolog-tvrdi-ze-koronavirus-je-nejvetsi-podvod-jaky-kdy-byl-spachan-na-nic-netusici-verejnosti.html

 6. Vážený pán Definitíva, ďakujem za to, že nám „otvárate naše oči“.

 7. v súvislosti s vakcináciou/čipovaním mi napadol takýto scenár:
  prečo dôchodcom bolo odopreté dostať sa na poštu pre svoje dôchodky?!
  dôchodci sú skutočne tou najohrozenejšou skupinou aj preto, že mnoho z nich je celkom osamelých bez príbuzných a títo budú asi v prvej vlne agitácie na očkovanie/čipovanie – „nemusíte chodiť na poštu, všetko bude v tom malilinkom zrniečku, budete pod permanentným lekárskym dozorom, atd., atd., …..“
  a taký opustený dôchodca uverí, lebo nemá nikoho, kto by mu povedal, že je to pasca!!!

  • Zmyslom odopretia dôchodkov bol tlak na prechod na bezhotovostný platobný styk – lebo treba platiť aj energie! Problém spočíva v tom, že keď starý človek na kopaniciach potrebuje pomoc od suseda – tak mu hádam namiesto 20 eur v hotovosti nedá svoju kartu aj s PIN kódom – či? Ako si kúpiš od suseda 20 kg jabĺk či vajíčka – to si má prehrať kartu cez zuby? Oni vyľudňujú dediny tak ako v Austrálii a smerujú ľudí do veľkých miest, kde budú závislí na štáte a kontrolných mechanizmoch. Matovič vydrbal s dôchodcami spôsobom jemu vlastným – podlosťou! MOR HO!

 8. Prekopírovala som jeden blog:
  ČO SA TO TESTUJE VŠAK NEJAKÝ VIRUS COVID NEEXISTUJE.. AMERICKÁ CDC
  VYHLÁSILA, ŽE NEMÁ VZORKY IZOLOVANÉHO A PURIFIKOVANÉHO VIRUSU COVID-19.
  TEDA CHÝBA ZLATÝ ŠTANDARD, S KTORÝM BY POROVNÁVALI TESTY. NEBOLI
  NAPLNENÉ ANI KOCHOVÉ POSTULÁTY O EXISTENCI VÍRUSU COVID – 19. KEĎ VZORKY
  NEMÁ AMERICKÁ CDC, TAK ISTO ICH NEMÁ ANI MATLOVIČ. TAK JE JASNÉ, ŽE JE
  TO FALOŠNÁ PANDÉMIA NA VYVOLANIE STRACHU, ABY SA ĽUDIA DALI ĽAHŠIE
  OVLÁDAŤ, NÁSLEDNE OČKOVAŤ A ČIPOVAŤ. JE TO FALOŠNÁ PANDÉMIA, JE TO
  FALOŠNÁ PANDÉMIA, JE TO FALOŠNÁ PANDÉMIA!!!!!!!!!!!!!!!!

 9. Toto som prekopírovala – niečo na zasmiatie:
  Tí čo neboli testovaní musia byť očkovaní aby ochoreli“ :)))

 10. Ako vidíme vo videách 17. novembra na proteste policajti – provokatéri hádzali pred seba pyrotechniku – nech žije demokracia.

 11. Niečo som prekopírovala – ale je to na zamyslenie:
  Rockefellerova spoločnost- Doporučené celosvetové ochorenie podľa príkazu- podľa času a očakávaného výsledku- Rockefellerova klucovy krok 2010.
  1.Vytvoriť velice nákazlivú a super-nízku chorobu na úmrtnosť vírusu potrebného plánu SARS-HIV. Vytvorený vo Výskume Hybridného Laboratória v Fort Detrick Trieda-4 od roku 2008-2013 ako výskum, prečo Coronavirus sa rozmnožuje v netopieroch ako oheň bez kontroli, ale ma tažkosť infektovať ľudí, odkiaľ teda 4HIV sa vsunie ako kľúč na infikovanie ľudí (správne na prijatie)
  2. Vytvoriť bojovú verziu vírusu omnoho väčšou úmrtnosťou ako záložný plán, použiť iba v prípade potreby SARS-HIV-MERS, bojovi 3-zloskovi, vytvorený v Fort Detrick (Mariland) trieda 4 lab. V 2015
  3. Preložiť vírus do triedy 4 lab-National Mikrobiologická laboratória vo Winnipeg Canada a nechať to ukradnúť do Wuhan institucie of Viorology in Wuhan, China a nechať to vypustiť v Chine ako nehodu.
  4. Spraviť a zaplatiť vakcinovi vývoj a pripraviť plán na vakcináciu pre celu zemeguľu (Bill Gates globálny plán na vakcínu 2010 2020)
  5. Vytvoriť certifikáty na vakcinové protokoli s digitálnym preukazom (ID) a prinútiť vakcinovým programom vyhlásenie, BillGates ID 2020.
  6. Simulácia (Lockstep) „Krok na Zavretie“ hypotézu ako to bolo plánovane a uvoľniť to do skutočného cvičenia na vojnovú hru a podľa správania ľudí spraviť ďalšie kroky. (Gates podujatie 201 október 2019).
  7. Vypustiť výskumný vakcin z Wuhan Institutu Virusov a spraviť to ako nehodu (scapegoat) (Wuhan Wet-market November 2019
  8. Hrajte sa s ľuďmi čo najdlhšie aby sa vírus rozniesol čo najviac po planéte predtým ako sa začnú štáty uzatvárať proti nákaze.
  9. Ak sú štáty nainfikovane uzatvoriť cestovanie von-dnu, ale dovoliť pohyb vnútri na roznesenie vírusu.
  10. Keď je dostatok nakazených, použiť povinnú karanténu alebo izoláciu na to miesto a postupom času uzavrieť okolie.
  11. Znížiť morálku ľudí ukazovať smrť ktorá nemá nič spoločné s vírusom, držať strach a podriadenie na maximum. Ak niekto umrie na inú chorobu, treba to poukazovať na Covid ako že to bola smrť na Covid.
  12. Držať ľudí pod karanténou čo najdlhšie zničiť lokálnu ekonómiu.
  13. Vytvoriť zmätok medzi ľuďmi a dodávku veci, dodávku jedla tak ako zníženie imunity tým, že sa ľudia nebudú stretávať, baktéria, veci ktoré držia náš imunitný systém živý a v pozore.
  14. Ísť proti všetkému možnému liečeniu a volať iba po vakcíne ako jediná možnosť liečenia.
  15. Pokračovať v karanténe stále v 2 týždňových intervaloch, nech ľudia protestujú proti nim.
  16. Po čase skončiť karanténu keď bude dosť protestov a vyhlásiť že je moc skoro skončiť izoláciu ale to spravia aj tak. (Jun 2020)
  17. Keď ľudia pôjdu do normálu počkajte pár týždňov a začnite nafukovať úmrtnosť a kombinovať to s ľuďmi s bežnou úmrtnosťou, vďaka zníženiu imunitného systému vďaka izolácie za tie mesiace zvýši sa úmrtnosť proti ľudstvu a príprava na druhu vlnu zavretia karanténov.
  18.Vytvoriť druhu vlnu karantény, Október November, založene viac extrémne, poukazovať na protestujúcich-väčšina ľudí nedôveruje vláde-za cenu väčšej vlny nakazi „Vraveli sme vám, bolo to skoro, Je to vaša vina. Pretože potrebujete strihať vlasy, vaša sloboda bude mať následky“
  19. Prinútiť druhu vlnu karantény na omnoho vysej úrovni, zvýšiť pokuty za obranu. Vymeniť pokuty za žalár. Uveriť že cestovanie nie je potrebne.(agenda 21)
  20. Zvyšiť kontroli (Checkpoints) použitim vojakov, zvýšiť sledovanosť pohybu ľudí (pomocou app)
  21. Prevziať kontrolu potravín a benzínu. Veľký nedostatok tak, že ľudia budú mat možnosť iba k základným servisom, aj keď budú mať na to povolenie.
  22. Držať druhú vlnu zatvorenia tak dlho ako bola prvá vlna.
  23. Pokračovať v rozbití globálnej ekonómie, a pokračovať v znižovaní zásobovania potrebného tovaru a jedla.
  24. Ukludni ludi protestujucich pomocou extremneho nasadenia. A urob z protestujuceho „protivnika ludi cislo1.“
  25. Po dlhom uzavretí 6+ mesiacov, navrhni vakcinačný program/vakcinové certifikaty, a sprav to pre každého. Urob dobre pre toho kto súhlasil na začiatku a použi ich na toho kto nechce sa dať vakcinovat. Povedať že oni sú celým problémom. Hovoriť „Nemôžeme ísť naspäť pokiaľ nebudú všetci zavakcinovany pretože ničia naše životy a preto sú naši nepriatelia“
  26. Keď väčšina ľudi pôjde touto cestou, necháme ich ísť touto cestou systémom novej normalizácie, a ostatných limitovať od prace a cestovania.
  27. Ak väčšina ľudi pôjde proti tomuto nariadeniu. Tak vypustime bojovú latku SARS-HIV-MERS 3-zložkovú s 30% a viac úmrtnosťou a zmeniť názor väčšiny s tým, že „Sme vám hovorili“ pre tých čo nepočúvali.
  28. Vyhlásiť novy ekonomicky model Microsoft Patent 060606 digitálna mena aktivovaná telom na základe chovania sa a podriadenia sa.
  29. Pouziť vodu jedlo a obydlie ako zbraň na vynútenia nového ekonomického systému. V podstate „Rob to čo chceme a dostaneš od nás podporu, credit, body, a budeš mať možnosť sa dostať k veciam na prežitie, alebo ísť proti nám a budeš penaltovaný‘.
  Ten Microsoft Patent 060606 znie ako digitálny program na ďalšiu dimenziu. Komputer je založený na0100110101……Je to niečo ako prerobenie ľudskej mysli a zatvorenie do otroctva. Ako to je vysvetlene v Cast5 Civilizacia. Už začínajú byť informácie o „Globálnom mozgu do roku 2030.“ Sú dohady či ten „Lockstep“ je pravdivý. Ak sa pozrieme napríklad na tie certifikáty na zaočkovanie, tak máme odpoveď pretože video o pravdivosti je 3 mesiace staré, a tam bol čas pokiaľ sa začalo o tom debatovať. A na Lockstep pláne sú cetifikáty na zaočkovanie! To nám nápoveda že sa jedna o pravdivosť. Podla pana Vernon Mahabal Démonické bytosti majú dve vlastnosti, 1. Ovládať Ľudstvo 2. Pouziť jed alebo otravu na svoj plán!

 12. Ruska CIVID-19 vakcina je na zaklade „vyroby prirozenych komponentu“ podobne jak se vse vyvijelo/delalo v CSR pred asi 1993 nez se preslo na Anglo-Americky Velkofarmateuticky Gangsterismus po Privatizacnim Podvodech, podobne jako Sametovy Podvod a rozbiti s vykradenim celeho komplexu Warsavske Smlouvy… – vykradeni a zniceni podobne jako celeho Slovenskeho zbrojniho prumyslu az po VSZ. …

  Jeff Bezos si nechal udelat ihned 4 testy na COVID-19. 2x byl negativni na 2x pozitivni a to behem hodiny, takze vime na jakem podvodu je celosvetove besneni. -Bohati chteji depopulaci a vykrast zbytek s likvidaci vsech nas, bilych … Pak zbytek vybranych maldych bilych statnych zen / divek skrizit s tema s nejnizsi IQ Afriky a Blizkeho Vychodu. Je na nas abychiom vsemu predesli, jak nas vsechny vyzyva neblesni Gentleman Kennedy Mladsik!!!

 13. Řecko konečně bez EU? Bohužel, tohle je teď jaksi mimo pozornost našich médií. Při současných starostech, manipulacich a podvodech s „koronerem“ bychom se měli zajímat o to, co se děje na jihu !!!!!!!!
  Jediné státy s charakterem a rovnými zády jsou Řecko, Rakousko a Maďarsko. A co zbylá V4 ????
  Bezcharakterní poserové, čekající na zázrak!!!!!!!! Řecko varuje, jsme v masové migrační krizi. Řecká vláda včera večer v oblasti kolem hranic s Tureckem vyhlásila výjimečný stav a na hranice vyslala 4. armádní sbor.
  V pondělí večer řecká vláda cestou Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě zveřejnila informaci o uspořádání vojenského cvičení na hranicích s Tureckem a důrazně varovala všechny civilisty před vstupem do oblasti, kde vojáci budou střílet ostrou municí. Tato informace byla cestou zaslána i Turecku, jak to požaduje Smlouva o konvenčních ozbrojených silách v Evropě (CFE). Řecká policie se ji snaží šířit i na mobily migrantů, které byly lokalizovány kolem řeckých hranic. Od neděle probíhají na Turecko-řecké hranici střety mezi migranty, které na cestu do Evropy vyslal turecký prezident Erdogan, a řeckou policií. Od pátku se tureckým orgánům – včetně tajné služby MIT – podařilo na řeckou hranici dopravit 15 tisíc migrantů – převážně Afghánce, Pákistánce, Somálce a občany Nigérie. Příslušníci turecké tajné policie vyzvedli z tureckých věznic snad všechny odsouzené kriminálníky zahraničního původu a vládou pronajatými autobusy je svezli od věznic k hranicím. V noci na úterý se několika z nich podařilo na chvíli prorazit zátaras z plotu a ostnatého drátu, načež byly ihned zatčeni řeckými policisty. Podle policejní mluvčí jde o pachatele násilných trestných činů původem z Afghánistánu, kteří jsou mezinárodně hledaní Interpolem. Dnes mají být postaveni před soud.

  V případě odsouzení jim hrozí několikaleté vězení za ozbrojený útok na policisty a po odpykání trestu deportace. Radikálně se změnila i situace v Egejském moři. Řecká vláda vyslala do pohraničních vod lodě vojenského námořnictva, které se aktivně snaží zabránit člunům s migranty ve vplutí do řeckých teritoriálních vod. Nedaří se to sice stoprocentně. Na řeckých ostrovech se však aktivizovala improvizovaná domobrana, která se snaží migrantům bránit v přistání. Laickými prostředky a beze zbraní. Přesto velmi účinně. V moři skončil i kameraman AFP, který se snažil migrantům pomoci se dostat z moře na ostrov (autor obrázku Somálských migrantů v moři u Lesbosu). Německý deník Der Tagesspiegel domobrance ihned označil za fašisty a zveřejnil článek o tom, že tito tzv. „krajně pravicoví extremisté“ pořádají na migranty pogrom. V neděli po mimořádném zasedání spolkové vlády nabídlo Rakousko Řecku pomoc ve formě vyslání policejních posil. Kabinet kancléře Sebastiana Kurze (OVP) na mimořádném jednání vlády rozhodl, že v případě nutností má být k ochraně hranice nasazena i rakouská armáda. „Řecku vysíláme ihned na pomoc s ochranou vnější Schengenské hranice zvláštní policejní jednotku. V případě potřeby vyšleme i další posily.“, oznámil po jednání vlády rakouský kancléř Kurz. Dodal, že v případě pokud se Tureckem zorganizovanou migrační vlnu nepodaří odrazit na vnější hranici EU, budou rakouské hranice uzavřeny armádou.Policejní posily vyslalo na pomoc Řekům v pondělí i Maďarsko. Po jednání vlády, která nasazení maďarských policistů v Řecku schválila, premiér Viktor Orbán (FIDES) zaslal do Athén i nabídku vojenské pomoci při ochraně vnější hranice EU. „Upozornil jsem poslance, že může být svoláno mimořádné zasedání Zemského sněmu. V případě řecké poptávky po našich vojenských posilách jsou poslanci schopni se sejít ve zkrácené lhůtě 24 hodin a rozhodnout podle Ústavy o vyslání vojenských jednotek k obraně vnější hranice EU.“, konstatoval Orbán po pondělním mimořádném zasedání vlády. Maďarská armáda byla podle něj uvedena do stavu pohotovosti k obraně hranic. V případě zájmu Řeků jsou maďarští vojáci schopni na hranici s Tureckem dorazit během několikahodin.. Zorganizování této formy skutečné solidarity s Řeckem, které čelí migrační invazi, se odehrálo zcela mimo struktury EU. Výhradně na bilaterální mezivládní úrovni. V pondělí večer se do problému „po svém“ vložilo i Německo. Spolková vláda německé kancléřky Angely Merkelové (CDU) obvinila Řecko z porušování Ženevské úmluvy o právním postavení uprchlíků, která zakazuje trestně postihovat nelegální vstup do země. Úřad spolkové kancléřky v noci na úterý oznámil, že chce obnovit dohodu s Tureckem o zadržování migrantů výměnou za placení tzv. „migračního výpalného“. Dohodu vypověděl minulý pátek turecký prezident Erdogan v reakci na odmítnutí pomoci NATO ve válce proti Sýrii. Turecko nelegálně okupuje 3 severosyrské provincie. V roce 2018 anektovalo kurdský Afrin a severosyrskou provinici Idlíb, kde proti vládním jednotkám chrání džihádisty evakuované z obklíčení u Homsu. V roce 2019 zabrala turecká armáda spolu s džihádisty část kurdské provincie Rojava. Provincii Idlíb nyní dobývá druhým týdnem zpět Syrská arabská armáda. Turecko po sérii neúspěchů při střetech se syrskou armádou požádalo o vojenskou pomoc NATO. V Radě NATO minulý týden vetovalo vyslání vojenské pomoci Turecku při okupaci Sýrie Řecko.
  Den poté Turecký prezident ohlásil stažení pohraničníků a otevření hranic s EU pro migranty. Turecké bezpečnostní síly se jich na hranice s Řeckem snaží nahnat co nejvíce.Erdogan prohlásil, že žádné peníze z EU nedostal.

  Svinka, Kancléřka Merkelová se v pondělním telefonickém rozhovoru Erdoganovi omluvila za údajné zpoždění jedné platby migračního výpalného. Nyní Turecko dostává 9 miliard eur ročně. Merkelová hodlá odletět do Turecka a dohodnout i případné zvýšení této platby za to, že Turecko nebude dále posílat migranty do EU.. Návrh byl během pondělí konzultován i v orgánech EU. Řecko jej zásadně odmítlo. „Nic už Turecku nebudeme platit. Erdogan peníze defraudoval a použil na prodlužování války v Sýrii. Budeme se bránit vojensky.“, vzkázal Merkelové řecký premiér Kyriakos Mitsotakis (Strana Nová demokracie, která nedávno vyhrála volby a odstranila dosud vládnoucí levičáckou Syrizu).
  Řecko si zaslouží naši podporu. ((V Bibli Svate je psano, ze „kaminek z Nebe a z te sochy EU na hlinenych nozkach jen zbyde prach…) Takze z recka?, kolebky Krestanstvi a moderni nasi Civilizace? ))
  I přesto, že země byla v rámci EU dluhové pomoci doslova vyrabována německými firmami, Řekové nyní statečně brání Evropu před nájezdem migrantů.
  ČR by měla ihned stáhnout výsadkáře ze 601. skupiny speciálních sil z Afghánistánu a vyslat je na pomoc do Řecka k ochraně Schengenské hranice.. Slovensko by se take melo pridan ne?
  Na řecko-turecké hranici se bojuje i za Prahu. Ne v Kandaháru. S Talibánem US prezident Trump po 18 letech války v Afghanistánu dohodl mír. Přišel čas, abychom se bránili. EU to za násneudělá. Ing. Ludmila Dvorská, Charouz Zdeněk: „Řecká policie dostala rozkaz, aby afroislámskou invazi z Turecka zastavila, a pomáhá jí armáda. Na ostrově Lesbos vypálili občané kanceláře OSN, zapálili auta tamních úředníků a zahnali je do moře, odkud prchali na člunech. Už toho mají dost. Policie zároveň udeřila na pracoviště německých neziskovkářů vyzdobených pirátskými dredami, kteří organizovali připlouvání ilegálních migrantů. Dredaři, kteří neuprchli na člunech a kladli odpor při zatýkání, dostali zasloužený nářez pendreky. Řecké vojenské letectvo pomohlo lokalizovat z letounů elektronického boje hovory převaděčů, kteří byli částečně pochytáni. „MUDr. Ivan David (europoslanec za SPD) : Řekové vyztužují hraniční plot betonovými bloky. Vztyčení valu HESCO s kulometnými hnízdy zabralo.
  Na Řecko-Turecké hranici byl včera poprvé po dvou týdnech obležení migranty, které zorganizovala turecká vláda, relativní klid. Ještě před dvěma dny házeli migranti na řecké pohraničníky a policisty zápalné „Molotovovy koktejly“, na které jim benzín dodávala turecká armáda. Po bleskovém vybudování valu, který se ježí kulometnými hlavněmi, se situace výrazně uklidnila. Řecká armáda předvedla argument, kterému migranti z Afghánistánu, Pákistánu, Nigérie a další „Syřané“, ale hlavně turecká armáda dobře rozumí. Ani jim to nikdo nemusí překládat do jejich nářečí. Díky relativnímu klidu mohli včera vojáci ve spolupráci s civilními stavebními firmami zintenzívnit práce na opevňování hranice. Železobetonovými bloky o velikosti 1,5×1,5×1,5 metru byl zcela zatarasen hraniční přechod Kastaines. Hraniční plot je dále vyztužován železobetonovými L profily, které tvoří třetí vrstvu za dvěma řadami drátěného plotu nahoře zpevněného kotouči žiletkového drátu. Úspěšně pokračuje i výstavba valu HESCO, který už pokrývá téměř celou linii hranice. Musím vyslovit Řekům velké uznání, za to jak rychle dokázali i v těžkých podmínkách a pod tlakem turecké armády a protiřecké propagandy hranici opevnit. Chrání tím i nás. Tímto posílám všem, kteří se účastní obrany i opevňování hranic s Tureckem – policistům, vojákům i civilním dobrovolníkům, velké poděkování z ČR. Prosím čtenáře z Řecka, aby svým spoluobčanům vyřídili poděkování i pozdravy ze střední Evropy. V ČR na Vás hodně lidí myslí a za Vas a nas se modli každý den. Podobne jako za znovuzvcoloeni Prezidenta Terump a Moc Vám držíme palce.

  • najlepšia časť v článku „chráni starších ľudí, ktorým hrozí najvyššie riziko úmrtia na covid-19“

 14. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2020/11/19/coronavirus-is-the-_1820_greatest-hoax-ever_1920_-_1420_-top-pathologist.aspx
  Dnešný článok Dr. Mercolu má názov (prekladám):
  Špičkový patológ sa vyjadril, že Koronavírus je najväčší hoax (podvod) aký vôbec bol.

 15. Jednoduchá

  Vďaka všetkým za výborné príspevky – od p.Definitívu, p.Maroša, p.Ametystu, p.Márie,
  p.Jaroslava, p.vladimíra, p.Mireka a tiež HLAVNE p.Jean- veľmi to pomáha zorientovať sa v tejto situácii……
  Želám všetkým skut.bádajúcim pekný večer :-)…………..

 16. Coolfrenzy

  Myslím že dôvod skladovania vakcín pri -70 st. je rafinovaná zámienka pre znemožnenie podania v ambulanciách a spôsob ako poistiť podanie vakcíny na certifikovanom mieste pod dohľadom. Tým sťažiť až znemožniť „placebo vakcináciu“ po dohode s ochotným lekárom. To sa predsa nesmie stať. Jed musí byť podaný a dôvod musí byť dôveryhodný.

Pridajte komentár

*