Tvorca vakcíny od Pfizeru vraví, že ani očkovanie nevráti život do normálu


Print Friendly, PDF & Email

Hlavný vedec stojaci za vakcínou proti koronavírusu vyrobenou konzorciom americkej farmaceutickej firmy Pfizer a nemeckej firmy BioNTech tvrdí, že vakcína nebude mať významný vplyv na množstvo pozitívnych prípadov.

Ako ďalej uvádza, môže trvať ešte celý ďalší rok, kým sa situácia vráti do normálu spred pandémie.

Ako nám vláda a média klamú

Nedávno sa médiami prevalila správa o dokončení klinických skúšok vakcíny od firmy Pfizer s 90% úspešnosťou pri tvorbe protilátok proti COVID-19.

Táto nová vakcína bola médiami označovaná ako zázrak, ktorý ukončí globálnu pandémiu.

Avšak profesor Ugur Sahin, zakladateľ spoločnosti BioNTech, varuje pred unáhlenými očakávaniami, že pandémia bude čoskoro za nami.

V interview britskej show Andrewa Marra sa Sahin vyjadril, že aj po sprístupnení vakcíny môže trvať dlhé mesiace, kým začnú prípady COVID-19 klesať.

Ako uvádza:

„Ak všetko pôjde podľa plánu, budeme mať normálnu zimu až na budúci rok. Najbližšie mesiace budú ťažké.“

Tiež tvrdí, že cieľom je podať 300 miliónov dávok vakcín do apríla 2021. Ak by sa to podarilo, až potom uvidíme nejaký efekt. Podľa neho by vakcína mohla znížiť prenos vírusu asi o 50%.

Uvedená vakcína, o ktorej výrobca tvrdí, že má 90% účinnosť, by sa mohla začať distribuovať medzi obyvateľstvo už v polovici decembra 2020.

Prírodná liečba osteoartritídy

Vakcínu si už objednalo množstvo krajín na celom svete, vrátane Európskej únie a Slovenska, ktoré má zazmluvnené okolo 2,5 milióna dávok.

Očkovanie by sa malo vykonať v dvoch dávkach v rozostupe asi 3 týždňov.

Pri rozhovore s denníkom Guardian však už vedci boli menej zdržanliví, keď sa vyjadrili, že ich vakcína by mohla „dať vírusu tvrdú príučku“.

Záver

Farmaceutické firmy a vlády celého sveta sa vydali na preteky, kto skôr prinesie účinnú a bezpečnú vakcínu proti COVID-19. Kritické hlasy však upozorňujú, že by sa tieto závody nemali spolitizovať.

Naša stránka už viackrát upozorňovala, že vakcíny na COVID-19 sú len falošnou nádejou, a že sa im pandémiu ukončiť nepodarí.

Napríklad v našom nedávnom článku sme upozorňovali, že klinické skúšky týchto vakcín nie sú nastavené tak, aby sledovali schopnosť zastaviť šírenie vírusu, ale len zmierňovali príznaky ochorenia.

inom článku zasa varujeme pred závažnými vedľajšími účinkami spomínaných vakcín, na ktoré by ľudia nemali zabúdať, keď sa budú rozhodovať, či sa pôjdu zaočkovať alebo nie.

No v ďalšom našom skoršom článku sme zasa poukazovali na to, že doposiaľ sa v ľudskej histórii nepodarilo vyvinúť žiadnu účinnú a bezpečnú vakcínu proti vírusom zo skupiny koronavírusov (nielen SARS-CoV-2) a prečo sa to zrejme nepodarí ani teraz.

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroj: rt.com, Obrázok: davidicke.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. elena mraz

  nenechajte im znicit vasim detom zdravie !!!!!!!!!!!! Vsetko je v zaujme ziskov a priprava na Novy Svetovy Poriadok VARUJ !!!!!

 2. Tieto vakcíny je neskutočný biznis pre farmaceutické firmy a každá farmaceutická firma bola finančne podporovaná Billom Gatesom, hovorcom Rockefellerovcov. Z tejto vakcíny neskutočne ochorieme, ak nezomrieme budeme aspoň stálymi zákazníkmi farmaceutického priemyslu. Bude v nich nanočip – hydrogel – mini robot (elity nás budú mať stále pod kontrolou).
  A pochopiteľne farmaceutické firmy si vybavili imunitu, nemôžeme ich zažalovať. Teraz sa aj pripravuje aby sme sa nemohli ani sťažovať ohľadne vakcinácie – všetko sa bude mazať, anulovať.
  Len to ma najviac „rozčuľuje“ že tí čo pretláčajú vakcináciu nedovolia seba a svoje rodiny zaočkovať. Toto je určené len pre nás, pre ovečky. Darmo je nás 7.8 miliardy a snom elity je aby nás ostalo len pol miliardy.

  • Toto som prekopírovala z tohto článku:
   Pokud Slováci přistoupí na orwellovské tvrzení, že “ochrana zdraví je víc než svoboda jedince”, potom se na jaře dočkají Mengelovského koncentráku s povinným očkováním a gestapem před každým obchodem, v každém autobusu MHD, na každé ulici.

 3. Definitiva

  Hovorca Pfizeru vie o čom hovorí, Pfizer bol účastníkom konferencie Johnson, Gates, pričom obaja sú len pešiaci v popredí procesov pri ovládnutí sveta sociálnymi parazitmi, pre ktorých ľudský život nemá cenu a je dobrý len na dosahovanie cieľov.

  Covidizácia Západnej civilizácie, trojprincíp.

  Doba temna, horšia ako stredovek, 7 mld. biorobotov, otrokov.
  Toto sú vyhlásenia elít. Ešte niekto verí v pandémiu?

  https://aeronet.cz/news/video-zavarovani-brany-uradu-slovenske-vlady-je-symbolem-konce-svobody-a-volneho-pohybu-v-ere-stareho-svetoveho-radu-slovensko-je-pouze-v-pilotnim-projektu-covidizace-spolecnosti/

  Verí Matovič a spol. tomu, že zachraňujú milióny slovenských životov, alebo sú od prvého momentu zradcovia slúžiaci svetovláde?

 4. Definitiva

  PS: Procesy idú veľmi rýchle, z toho vidno, že elity majú plné gate, ide im o krk a sú to preteky s časom, čo bude skôr. či budú elity porazené, alebo sa im podarí uchopiť svetovládu. V Číne sú tieto procesy už realitou.

  Ale my nie sme Západ, my sme Slovania s geneticky inými duchovnými kvalitami. Barbari, Slovania, niekoľkokrát porazili Rímsku ríšu a dnes je dejinnou úlohou Slovanov zaviesť svetový poriadok pod vládou Slovanov, rovnosť, bratstvo, sloboda, rodina, národ, vlasť, Koncepcia spoločenskej bezpečnosti. A jedinou oporou Slovanov proti otrokárom je zdrojove silné Rusko.
  Vizionár Štúr, JEDNOTA SLOVANOV je existenčnou vecou.

 5. „Rozhorčená Slovenka sa dotazovala policajtov na dôvody uzatvorenia verejnej komunikácie. Policajti nevedeli vysvetliť z akého dôvodu uzatvorili verejnú komunikáciu na ulici, kde býva Matovič. Polícia sa tak rozhodla v deň masových protestov proti Matovičovej vláde, ktoré sa 17. novembra 2020 konali po celom Slovensku. Žena vo videu apelovala na policajtov, aby sa nezastávali „zločinca“ Matoviča, na ktorého sa valí z každého kúta Slovenska množstvo trestných oznámení v súvislosti s nezákonnosťami páchaných jeho vládou.“
  „V podvečer sa pred premiérovým domom rozhoreli sviečky, z kahancov ľudia vytvorili nápis “HROBÁR”. V okolí domu v tom čase bola úplna tma, vypnuté bolo aj pouličné osvetlenie. “
  https://www.infovojna.sk/article/video-policia-uzatvorila-ulicu-kde-byva-matovic-a-na-pristupove-cesty-umiestnila-ocelove-zabrany

  Z komentárov
  Chu Yo
  2020-11-17 23:43:10

  „Covidizace je systematický proces postupných, nejprve dobrovolných, později podmiňovaných, a nakonec mandatorních omezení občanských práv a svobod, a to na základě záminky péče o zdraví obyvatelstva nadřazeného svobodám jedince. Pozor, už zde vůbec nemluvíme o Covid-19, protože proces covidizace směřuje k tomu, že k omezování občanských práv a svobod bude možné použít v blízké době jakoukoliv nakažlivou nemoc, jakýkoliv virus, jakoukoliv bakterii, jakoukoliv chemickou nebo biologickou látku.“

  Chu Yo
  2020-11-17 23:44:37

  Streľba do ľudí pred úradom vlády:
  Policajti pred Úradom vlády strieľali úplne z blízka do ľudí ! „To, čo robíte Strieľate do ľudí!“
  2 898 zhliadnutí
  •17. 11. 2020
  https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=JZHIRKZXaB8&app=desktop

  „VIDEO: Tisícky ľudí protestovali proti Matovičovej vláde a nezmyselným korona-opatreniam. Námestia ovládli ľudia ničiaci odkaz Novembra, reagoval od reality odtrhnutý premiér“
  https://www.infovojna.sk/article/video-tisicky-ludi-protestovali-proti-matovicovej-vlade-a-nezmyselnym-korona-opatreniam-namestia-ovladli-ludia-niciaci-odkaz-novembra-reagoval-premier

 6. Toto sa oplatí prečítať:
  https://zemavek.sk/covidova-apokalypsa-ci-vojna-elit/
  Prekopírovala som záver tohto článku:
  Na ich konci sú pripravené vakcíny a zúrivá snaha štátnikov, pod tlakom farmaceutických korporácií, vpraviť ich za každú cenu do každého ľudského organizmu. Aj za cenu životov, nátlaku a štátneho teroru.
  A v pozadí rinčia zbrane, pripravené vyvolať vojnu s Ruskou federáciou.

 7. Definitiva
 8. Tu je vysvetlené čo bude obsahovať táto depopulačná vakcína:
  https://www.otevrisvoumysl.cz/baleni-vakciny-na-covid-19-od-firmy-astrazeneca/

 9. Prejav Europoslanca Milana Uhríka:
  https://www.youtube.com/watch?v=OWg78T231zI

 10. Ak sa zástupca farmabiznisu a výrobca vakcíny sa odmieta podrobiť zodpovednosti z vedľajších účinkov a následkov po aplykácii vakcíny (čo je verejne známa informácia) – keď výrobca odmieta niesť zodpovednosť za vedľajšie účinky, aké by to mohlo mať tak o 4 roky PO APLYKÁCII vakcíny – tak sa len ,s prepáčením, idiot sa nechá dobrovoľne zaočkovať takýmto sajrajtom. Inak povedané – NIE sú ? v tej vakcíne látky s opozdeným účinkom, ktoré sa prejavia tak cca do 4 rokov od aplykácie a ľudia začnú mať nevysvetliteľné zdravotné problémy, ktoré už ťažko pripíšu nejakému očkovaniu s pred 4 rokov ????? Že hoax? A čo tak „prúsery“ očkovacieho biznisu v Indii, Afrike, Mexiku , Pakistane…. pri očkovaní proti tetanu, kde boli malé dievčatká tajne „zaočkované“ AJ proti tehotenstvu a celá generácia má dodnes problém donosiť deti. Prečo by si to nezopakovali aj dnes – keď si to už odskúšali – a cieľom nemusí byť práve neplodnosť ?!

 11. Prekopírovala som jeden blog:
  Na to aby dosiahli vakcináciu musia zvýšiť počet testov aby bolo jednoznačné že vakcinácia je jediné riešenie.

 12. Prekopírovala som jeden blog, aby sme sa aj zasmiali:
  V rádiu Jerevan hlásili, že tá vakcína je účinná až na 124,568%. Preto nie je dôvod sa dať „dobrovoľne“ zavakcinovať a začipovať. Aj Biden dostal v niektorých štátoch USA až 124% hlasov a preto neexistuje žiadny dôvod, aby sa nestal najlepším demokratickým prezidentom na celom svete. A tiež v USA môžu voliť i mŕtvi občania. Nech žije demokracia!!!!

 13. Dnešný článok:
  https://www.naturalblaze.com/2020/11/uk-expects-high-volume-of-adverse-effects-to-covid-vaccines.html
  Voľný preklad názvu článku:
  Veľká Británia očakáva „vysoký objem – veľa“ nepriaznivých (záporných) účinkov (reakcií) na Covidové vakcíny.

 14. Helena Tichá

  jestli mě už registrujete podle mé mail adresy, prosím, posílejte mně vaše odborné články ke Covidu 19 a s tím i další informace a také vaše odborné knihy ke koupi, mám velký zájem o vaší odbornou publikaci o růžných léčebných podmínkách a léčbě dalších nemocí, velmi se těším na tyto vaše články a rady l slovenských lékařů, kterým věřím a těším se na vaší odpovědi, s poděkováním Helena Tichá

 15. Jednoduchá

  Vďaka milá p.Jean za všetky príspevky, ako vždy veľmi priamy pohľad na aktuál.situáciu. Tiež výbor.príspevok od p.Definitívu aj p.Maroša, kiežby to mohlo prečítať čo najviac ľudí !……
  Želám pekný večer všet.skut.bádajúcim ……………………

  • Milá pani Jednoduchá, teraz sa trochu usmievam. Včera keď som „tvrdo“ cvičila, spomenula som si na Vás keď som robila cviky na kolenách, hlava dole…že pri týchto cvikoch sa zlepšuje sluch, zrak (ide o prekrvenie), lenže aj na to treba dať pozor keď mi starší cvičíme tieto cviky, oči treba mať zatvorené. Prajem len to najlepšie.

 16. Tip: Hľadaj for English results only. You can specify your search language in Preferences

  Dějiny Ruska odhaleny (1/3) – Petrohrad – YouTubewww.youtube.com › watch
  Video for youtube historie ruska
  44:27
  Historie Ruska vyprávěná na příkladu známých ruských měst.
  Nov 13, 2017 · Uploaded by Leon CZ

  Dějiny Ruska odhaleny (2/3) – Volgograd – YouTubewww.youtube.com › watch
  Video for youtube historie ruska
  44:30
  Historie Ruska vyprávěná na příkladu známých ruských měst.
  Nov 24, 2017 · Uploaded by Leon CZ

  Dějiny Ruska odhaleny (3/3) – Moskva – YouTubewww.youtube.com › watch· Translate this page
  Video for youtube historie ruska
  44:29
  Historie Ruska vyprávěná na příkladu známých ruských měst.
  Dec 2, 2017 · Uploaded by Leon CZ

  Přednáška prof. Andreje Zubova: Dějiny Ruska … – YouTubewww.youtube.com › watch
  Translate this page
  Video for youtube historie ruska
  2:28:11
  Ve středu 15. října 2014 vystoupil ve Velké aule Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze profesor …
  Oct 15, 2014 · Uploaded by Filozofická fakulta Univerzity Karlovy

  Rusko – YouTubewww.youtube.com › channel
  Subscriptions. Subscriptions · Library. Library · History. History. Rusko. Rusko. 20.9K subscribers. Subscribe. Rusko. Home. Videos. Playlists. Community. Store.
  Missing: historie ‎| Must include: historie

  Ruska istorija – YouTubewww.youtube.com › playlist· Translate this page
  Ruska istorija. Sofija Trivunac; 4 videos; 12 views; Last updated on Jun 2, 2018. Play all. Share. Loading… Save …
  Missing: historie ‎| Must include: historie

  History Russia – documentary video about Russia – YouTubewww.youtube.com › watch
  Video for youtube historie ruska
  43:11
  History Russia – documentary video about Russia | 历史俄罗斯 | इतिहास रूस …
  Jun 19, 2020 · Uploaded by AS TV
  Missing: historie ‎ruska

  Utajované války Ruska (1/6) – Vietnam: 1964 – 1975 – YouTubewww.youtube.com › watch
  Video for youtube historie ruska
  49:14
  Utajované války Ruska (1/6) – Vietnam: 1964 – 1975 … Battle of the Somme (WW1 Documentary …
  Jul 18, 2017 · Uploaded by Leon CZ

  Dějiny Ruska odhaleny (2/3) – Volgograd – YouTubewww.youtube.com › watch· Translate this page
  Video for youtube historie ruska
  1:06:43
  Historie Ruska vyprávěná na příkladu známých ruských měst. Historie Ruska vyprávěná na příkladu známých …
  Jan 28, 2018 · Uploaded by Rosalyn Rivers

  Pochopte prosim jde o opetne planovane zniceni nasich civilizaci silami Temna, Efektem Lucifera. Dosahujem totiz urovne kdy tyto Sily Zla by mohli jiz ztratit kontrolu nad nama. Tak skoncili veskere doposud civilizace pred nama. Jde nam o preziti a idiotsti imbecilova asi 78% nasi populace zradci lidstva tomu napomahaji?
  Vite co jiz je, „specialiste roznasi nmakazy a ohlasuji… a pak jdou dalsi vlny. Uzavira se take pprisun potravoi=in a vseho,mvite co to znamena? Prtostudujte vse, jedina Zachrana muze prijiti z Vychodu – Ruska!

  • Vážený pán Jaroslav, bohužiaľ elity sveta, niekoľko rodín čo riadi túto zemeguľu naplánovali obrovskú depopuláciu. A má sa to dosiahnuť na budúci rok tou depopulačnou vakcínou proti Covidu. Lenže mnohí ešte stále neveria.

 17. The Horrors Of The Siege Of Leningrad | War On The Eastern Front | Timeline
  Timeline – World History Documentaries

  YouTubewww.youtube.com;

 18. „Dobrý den, pane řidiči, silniční kontrola. Prosím osobní doklady a doklady od vozidla.“ (Předávání dokumentů.)„Kdo jsou další osoby ve vozidle?“ „Co je vám po tom?“ „Občane, podle rozhodnutí krizového štábu mohou společně cestovat jen nejbližší rodinní příslušníci. Doklady!“ (Manželka předává občanský průkaz.) „Ta paní se jmenuje jinak než vy. Jak to?“ „Nechala jsem si rodné příjmení. To se nesmí? A mám stejnou adresu jako manžel, přece.“ „Můžete být sousedka. Prověříme to. Co ty dvě děti vzadu? Jsou vaše?“ „No dovolte?!“ „Máte jejich rodný list?“ „Snad vidíte tu podobu, ne?!“ „Prověříme. Občane, kam jedete?“ „Do přírody.“ „To jsou dva přečiny najednou.“ „Jak to?“ „Do přírody se nesmí. A lžete úřednímu orgánu.“ „Nelžu.“ „Lžete. V počítači máme záznam, že jste před 74 minutami psal přes WhatsApp svému kolegovi z práce Josefu N., že k němu přijedete v 11.30, že už má zapalovat gril. Chcete to popřít?“ „Ehm, to jsem si dělal jenom takovou srandu.“ „Nedělal. Máme jeho odpověď. Zapaluje a nemáte zapomenout koupit omáčku na barbecue a soudek piva.“ „No, to on si taky dělal srandu, ehm.“ „Nedělal. Máme tady výpis z vaší platební karty. Před půl hodinou jste v nákupním centru koupil soudky piva dokonce dva, omáčku na barbecue a v lékárně léky na imunitu.“ „Manželka trpí…“ „My víme, máme její zdravotní dokumentaci on-line. Pokud tedy jde o vaši manželku, že.“„To už jsem vám říkal.“„Bude to bloková pokuta čtyřicet tisíc korun.“ „Proč tolik? Vždyť to je jeden přestupek. My to hned otočíme a jedeme domů!“ „To není jeden přestupek, ale čtyři. Máme tady výpis z Google Maps. Ve středu jste byl s kamarády na kole, byli jste čtyři, což je shlukování. A dále tady máme výpis z vaší platinové kreditní karty, kterou jste platil nákup včera v půl deváté ráno v obchodě, přestože jste ještě prokazatelně nedosáhl věku 65 let…“ „Táto, ty máš platinovou kreditní kartu?! Proč jsi mi to nikdy neřekl?!“ „A pak tady máme kamerový záznam vaší manželky, kdy se bez roušky…“ ( … líbala s cizím chlapem).„Táto, zaplať, okamžitě zaplať a jedeme domů!!!“

  • Vážený pán Aaron J, veľmi dobre ste to napísali. Presne takto je to naplánované a už spustené v Číne – sociálny kreditný systém v spolupráci s Rockefellerovcami, veď oni vymysleli aj tento Covid.

 19. Jednoduchá

  Pre p.Aarona J. – veľmi dobrý príspevok! TLIESKAM !!! :-)…..
  Pre p.Jean -je to od Vás veľmi milé, že ste si na mňa pri tom cvičení spomenula,
  ste zlatá :-)…..priznám sa, začala som už aj ja, mám taký predp.program, tam to dievčatá cvičia priamo v takých videjkách….zatiaľ nie všetko mi ide tak ako im :-(, no verím tomu, že postupne sa to bude len zlepšovať :-)…veľmi si vážim, že tu takto
  môžte ľuďom poradiť a tým im veľmi pomáhate, ĎAKUJEM :-)))……..

 20. Vakcina při -70 °C? To je co? Nemrznoucí směs, nebo střepina zrcadla Ledové královny?

 21. ? Vakcíny z potratených detí – Dr. René Balák PhD je expertom na bioetické limity v biomedicínskom a zdravotníckom práve.
  https://gloria.tv/post/3ShgRgEyBDtN4HWq3MSHbbG2C
  ?Útok satana na Cirkev (Eucharistiu a rodinu) – https://gloria.tv/post/fJaAVTMPxS9G23iWojT8XYxgB
  https://blog.hlavnespravy.sk/24924/podla-krcmeryho-je-gates-svatec-hoci-stale-financuje-potraty/
  Biskup Schneider – Možné povinné očkovanie vakcínami z potratených detí bude začiatkom Apokalypsy
  https://www.youtube.com/watch?v=7nkdFF6r_RE&feature=youtu.be

Pridajte komentár

*