Obrovský podvod: Pravda o testoch a rizikách vakcín proti COVID-19


Print Friendly, PDF & Email

Obrovský podvod: Pravda o testoch a rizikách vakcín proti COVID-19

Ešte sa ani len poriadne neskončilo plošné testovanie a slovenský premiér Matovič vyhlásil, že rúšok sa určite nezbavíme až do príchodu vakcíny na COVID-19.

Bude však táto vakcína skutočne účinná? Ochráni pred nákazou novým koronavírusom SARS-CoV-2? Zabráni jeho šíreniu medzi ľuďmi? A koniec-koncov, bude táto vakcína bezpečná?

Na všetky tieto otázky sa pozrieme bližšie v tomto článku, vychádzajúc zo zistení známeho amerického lekára Dr. Mercolu a dlhoročného aktivistu a odhaľovača rôznych sprisahaní Jamesa Corbetta.

Video o manipuláciach pri vývoji vakcín na COVID-19

Nedávno James Corbett publikoval nasledovné video (v angličtine):

Podľa tohto videa výrobcovia vakcín proti COVID-19 tvrdia, že bude uskutočnené ich striktné a dôsledné testovanie. Avšak z protokolov testovania vyplýva niečo úplne iné.

Po podrobnejšom preštudovaní materiálov zistíme, že tieto vakcíny nebudú mať významný vplyv na obmedzenie miery prenosu infekcie, ani neprinesú menej hospitalizácií, ani nezabránia prepuknutiu ochorenia COVID-19 a zrejme ani nebudú tak bezpečné, ako sa nás o tom snažia presvedčiť.

Ide o pomerne šokujúci objav, nakoľko žiadna z uvedených vecí nie je stanovená ako kritérium pre vyhlásenie testov vakcín za úspešné. Je to akoby ste povedali, že úlohou polície vlastne nie je chrániť ľudí.

Jediným kritériom „úspechu“ bude, ak sa vakcíne podarí zníži príznaky, respektíve prejavy ochorenia, ktoré, mimochodom, sú rovnaké ako u bežnej nádchy či prechladnutia. Čiže oni sa ani len nesnažia vyrobiť vakcínu, čo by zabránila šíreniu COVID-19, prípadne vakcínu brániacu prepuknutiu ochorenia.

Aký potom vlastne má zmysel takáto vakcína, okrem teda obrovského zisku pre jej výrobcu?

Preto, keď Matovič dnes tvrdí, že nás zachráni len vakcína, tak otvorene klame. Aj keby sa takouto vakcínou zaočkovala celá populácia, k zastaveniu šírenia COVID-19 podľa všetkého ani nedôjde.

Kritéria pre vyhlásenie vakcín za „úspešné“

Poďme sa ale teraz bližšie pozrieť, ako vlastne sú tieto kritéria „úspechu“ nastavené.

V prípade AstraZeneca, ktorej vakcíny chce nakúpiť aj Slovensko, je kritérium nastavené tak, že ak z 25 príjemcov očkovania sa príznaky ochorenia rozvinú u menej ako 12 z nich, tak vakcína bude považovaná za úspech (v porovnaní 19 k 25 ľudí v kontrolnej skupine).

Teda inými slovami, ak sa zmiernia príznaky aspoň u 13 z 25 ľudí, tak vakcína je považovaná za účinnú.

Percentuálne ide 52% zníženie príznakov v očkovanej skupine oproti 24% bezpríznakových v kontrolnej skupine, čiže 52% – 24% = 28% zníženie príznakov ochorenia, akými sú horúčky, kašeľ či bolesti hlavy.

A znova opakujeme – tu nehovoríme o 28% zníženom prenose (infekčnosti) vírusu alebo zamedzení prepuknutia ochorenia. Hovoríme len o 28% ľudí, ktorí „vďaka“ vakcíne budú možno mať miernejší priebeh choroby.

Toto kritérium pre zmiernenie príznakov platí pre 3 firmy vyvíjajúce vakcíny na COVID-19 – Moderna, Pfizer a AstraZeneca.

Vážne vedľajšie účinky doterajšieho testovania a možné obídenie klinických skúšok

Počas doterajšieho testovania vakcíny od AstraZeneca sa objavili 2 prípady vážneho ochorenia nazývaného transverzná myelitída.

Ide o silný zápal nervov v mieche, čo viedlo k zastaveniu testovania vakcíny v septembri 2020.

V prípade ďalšej firmy vyvíjajúcej vakcínu proti COVID-19 Johnson & Johnson, tak aj oni museli pozastaviť testovanie pre „nevysvetliteľné ochorenie“ jedného z dobrovoľníkov, ktorý sa zúčastnil testovania.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Ďalším veľkým šokom po podrobnejšom preštudovaní protokolov je, že napriek deklarovaným klinickým skúškam na 30 až 60 tisíc dobrovoľníkoch, chcú tieto farmaceutické firmy podrobne skúmať zdravotný stav len asi u 164 testovaných ľudí.

Z toho vyplýva, že pre schválenie svojich vakcín sa pravdepodobne pokúsia využiť výnimky pre „núdzovú autorizáciu“ u európskych a amerických regulačných agentúr (EUA a FDA).

Okrem toho firmy vyvíjajúce vakcíny plánujú len malú časť zaočkovaných dobrovoľníkov vystaviť reálnemu vírusu.

Tu však ide o pomerne nebezpečný krok. Totižto, keď sa zaočkovaní ľudia vystavia reálnemu vírusu, tak sa nezistí len ochranný účinok vakcíny, ale aj to, či sa náhodou nevyvolá tzv. paradoxná (prehnaná) imunitnú odozva.

Práve paradoxná imunitná odozva je problém, na ktorom stroskotali všetky predošlé pokusy vyrobiť vakcínu proti iným druhom koronavírusov. Keď sa robil pokus na fretkách, tak všetky fretky kvôli tomu po vystavení reálnemu vírusu zomreli.

Ďalším veľkým problémom týchto testov vakcín je, že sa robia na mladých a zdravých jedincoch, ktorí majú najmenšie riziko úmrtia na COVID-19.

Keď sa vakcíny použijú na starých ľuďoch, reakcie u nich môžu byť diametrálne odlišné.

Vakcíny sa často netestujú proti placebu

Ďalším obrovským problémom testov vakcín proti COVID-19 je to, že kontrolnú skupinu netvoria ľudia očkovaní skutočným placebom, ako je čistá voda alebo fyziologický roztok.

Namiesto toho sa v kontrolnej skupine očkuje napríklad vakcínou proti meningokokom. Týmto spôsobom sa dajú skryť mnohé vedľajšie účinky, ktoré majú spoločné obidva druhy vakcín.

Firma Moderna používa síce fyziologický roztok, ale jej vakcíny nie sú určené pre Slovensko.

Pre nás sú určené vakcíny od firmy AstraZeneca, ktorá v „placebo“ skupine aplikuje dobrovoľníkom zmieňovanú vakcínu proti meningokokom.

Ďalším spôsobom, ako firma AdtraZeneca maskuje možné negatívne vedľajšie účinky svojej vakcíny, je podávanie určitých liekov, ako napríklad paracetamol.

Ten podávali zaočkovaným dobrovoľníkom v 6 hodinových intervaloch počas prvých 24 hodín od zaočkovania. Paracetamol pritom zmierňuje bolestivé a zápalové stavy, ktoré testy týmto spôsobom nemusia zachytiť.

Navyše, užívanie paracetamolu v počiatočných štádiách infekcie nie je dobrý nápad, pretože paracetamol okrem iných vecí aj tlmí imunitný systém. No a to je v čase, keď telo bojuje s infekciou, silno nežiaduce.

Záver

Keď sa napokon podarí schváliť niektorú z vakcín proti COVID-19, bude táto vakcína na Slovensku povinná?

Z posledných udalostí ohľadne plošného testovania je možné predpokladať, že bude podobne „dobrovoľne povinná“ ako testy. Čiže, kto sa zaočkovať nedá, toho budú čakať rôzne tresty v podobe zákazov chodenia do práce, zákazov nakupovania, zákazov chodenia detí do školy či iné podobné obmedzenia.

Preto musíme byť v tomto ohľade nadmieru opatrní a nedopustiť, aby sa pri očkovaní opakovala situácia z plošného testovania.

Niekedy si aj vravíme, že všetci tí hlúpi ľudia, ktorí sa ako ovce postavia do rady na vlastnú porážku (očkovanie), si možno aj tie nežiaduce následky očkovania kvôli vlastnej hlúposti zaslúžia.

Uvedomujeme si však, že mnohí ľudia sú kvôli strachu vyvolanom vládnou propagandou neschopní zdravého úsudku. Ďalší sú jednoducho k tomu prinútení, ak nechcú ostať bez živobytia, práce a peňazí.

Preto musíme všetci tieto dôležité informácie o pripravovaných vakcínach šíriť medzi čo najviac ľudí. Ak sa 80% z nás zaočkovať dá a len 20% sa postaví proti, tak násilné očkovanie prebehne.

Ak by sa však 80% ľudí postavilo proti, potom súčasná tyranská vláda by bola prinútená cúvnuť. Pomôžte nám preto v šírení týchto informácií, aby sme toto šialenstvo včas zastavili.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroj: youtube.com, mercola.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujem redakcii Bádateľa, že zobrala „rozumy“ od Dr. Mercolu, ktorého cca 15 rokov čítam a počúvam jeho videa.
  Lenže aj ja už padám do „zúfalstva“ keď vidím aká je u nás neinformovanosť a keď chcem kľudne vysvetľovať tak som napadnutá, že konšpirujem. Dožila som sa, že mi bolo povedané: „Kiež by tu už bola vakcína proti Covidu, aby sme sa mohli voľne pohybovať – istotne si ju hneď dám pichnúť“.
  Mám pocit, že mi už sily vypovedávajú.
  A ešte títo ľudia sa hrajú na pozitívnych, veselých a dobrovoľne, veselo pôjdu na svoju porážku a tí čo odmietnu, vďaka takýmto, asi budú daní do FEMA camps (koncentračných táborov) lebo budú krivo obvinení, že rozširujú koronu.
  No comment (bez komentára)

 2. A čo sú mi platné tieto príspevky, keď sa MUSÍM nechať testovať, ak sa chcem dostať do nemocnice na rehabilitáciu…? A ak sa potrebujem dostať – služobne – do iného okresu, tak síce protizákonne aj protiústavne – MUSÍM – mať papier o absolvovaní testovania. A určite budem MUSIEŤ mať doklad aj o očkovaní, aj keď mi je jasné, že ide o blud/podvod/…
  Čo ste spravili pre to, aby sa NEMUSELO absolvovať prvé kolo testovania ?
  Len kecy, kecy, kecy !

  • A čo ste pre to spravili vy? Na nás dokonca už aj podalo Ministerstvo zdravotníctva trestné oznámenie. Nepodceňujte slovo. Slovo je jedna z najmocnejších zbraní. Efekt to určite nejaký má, inak by nepodávali trestné oznámenie. Oni sa boja. Lebo to, čo robia, je prejavom slabosti, nie sily.

  • dnes som sa dozvedela, že aj na Daňovom úrade pýtali negat.certifikát pri vstupe klienta :/

  • Orim, Bádateľ robí pre ľudí všetko, čo si môže v našom nie celkom právnom štáte ešte ako-tak dovoliť. Na rozdiel od väčšiny iných redakcií nasadzuje kvôli nám čitateľom svoj vlastný chrbát, aby nás pred hroziacim nebezpečenstvom VČAS VAROVAL. Na viac, žiaľ, nemá kompetencie. Označiť preto výsledok úsilia redaktorov tohto portálu ako keci, je voči týmto našim ochrancom pritvrdé, nespravodlivé, a hlavne neopodstatnené.
   Čo by tím Bádateľa pod vás mal ešte urobiť, ak nechceme riskovať, že o jeho cenné varovania navždy prídeme? A to ešte stále hovorím iba o tom našom prospechu. A kde je ten jeho?

  • az ked tisice sa budu zvijat od hroznych bolesti a tiez Hladu,ktory tiez pride,inac mas pravdu,je to vsade po svete rovnake,Janko,Los Angeles

  • Netreba sa nechať testovať, očkovať. To treba urobiť.

 3. “ Vytvoření vakcíny trvá roky, kvůli koronavirové krizi však státy spěchají a chtějí mít k dispozici účinnou obranu proti nákaze co nejdříve. Podle odborníků jsou však na místě obavy, že během překotného vývoje se zapomene na nutná bezpečnostní opatření a případných uživatelům hrozí nepředvídatelné účinky.“

  Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/vakcina-cina-farmaceuticke-spolecnosti-ockovani-koronavirus-usa.A200915_150020_zahranicni_jhr

  Dávnejšie som zachytila v tv info o tom , že AstraZeneca prestala na vývoji vakcíny pracovať preto, lebo zistila, že obranné látky v tele vydržia len tri mesiace, čo je veľmi málo. Žiaľ, dnes sa už o tom nepíše, len to, že nejaká pacientka mala z vakcíny potiaže :/

 4. Dobry den myslim ze minuly rok ste mali video aj z prekladom o sposobe vyrobe vakcin – nasledkom ktorych bolo vela mrtvych,(placebo chorých deti alebo tak nejak… )
  Aj dalsie spravy o ockovani proti rakovine krcka maternice, nasledkom ktoreho je drviva vacsina zien chorych.

  Prosim nemohli by ste to zopakovat – tie videa. Neviem ich uz vyhladat. Stale PC mrzne ked idem do minulosti.

  • Nielen vám, ale aj ostatným odporúčam dve knihy od MUDr. L. Elekovej: Očkování a jeho účinky, následky a jejich léčba I. a II. Môžte si pozrieť aj jej videá. Je hlavne zameraná na očkovanie detí, nakoľko po očkovaní sa u jej syna objavili dosť vážne následky. Ako praktická lekárka, ktorá zo začiatku bez pochybností verila očkovacej propagande, po deviatich rokoch a udalosti jej syna, sa začala tejto problematike venovať a odhalovať pravdu. Je v tejto oblasti, ako jazykovo vybavená, vysoko erudovaná. Jej závery a odporúčania sú výsledkom dlhoročného bádania a vyhľadávania informácií zo stoviek štúdií a odborných publikácií.

   • Milá pani Hansi, ja kvôli pani Dr. Elekovej roky kupujem český časopis Meduňka, aj dnes som kúpila, je to mesačník a každý mesiac má tam článok. Nie je ani veľmi drahý – EUR 1.30.
    Dr. Eleková bola viackrát aj v relácii Sám sebe lekárom na Slobodnom vysielači čo vedie Ing. Fillo, odborník na očkovací biznis.
    Bohužiaľ aj ja som neskoro zobudená. Preto aj svoje vedomosti ľuďom sa snažím podávať kľudne, nie agresívne – veď aj ja som fakticky dovolila aby ma zaočkovali – čo mi zobralo polovicu života a majetok.
    S pánom Ing. Fillom som mala jeden dlhý osobný rozhovor – vedie stránku http://www.slobodavockovani.sk prispieva do časopisu Zem a vek, veľa článkov o očkovacom biznise mal aj v časopise Vitalita.
    Ale ďakujem pánu Bohu, že na „staré kolená“ som dosiahla, že som na nula liekoch, postava chudšia – teraz sa smejem na sebe.
    Ale Dr. Eleková, Dr. Mercola, Dr. John Bergman, Mike Adams…ovplyvnili môj životný štýl. Pochopiteľne aj web Bádateľa. Mnohí ľudia v mojom veku berú 20 tabletiek denne a ja im ešte slúžim na posmech. No comment – bez komentára.

 5. Rozmýšľam, rozmýšľam – ja čo roky čítam články Dr. Mercolu a počúvam jeho videa s inými lekármi, vedcami, že ako „pekne“ si to farmaceutické firmy vymysleli – máme prijať ich vysoko nebezpečnú vakcínu proti Covidu (Dr Mercola v mnohým článkoch to vysvetľuje) ale farmaceutické firmy neponesú žiadnu zodpovednosť, jedným slovom nebudeme ich môcť zažalovať.
  Takže ak veľmi ochorieme z Covid vakcíny budeme môcť podať žalobu tak akurát na „lampáreň“. Neskutočný biznis.

 6. americká CDC priznala, že nikdy neizolovala žiaden vírus covid!!!
  neexistuje žiaden vírus s názvom COVID-19 !!!!
  C – certificate
  O – of
  V – vaccine
  ID – IDentification
  1 – A prvé písmeno v abecede A- artificial – umelá
  9 – I deviate písmeno v anglickej abecede I – intelligence -inteligencia

  oni nie, že nás iba strašia nejakým covidom, oni si z nás robia srandu a my, ako tupé ovce im to žerieme a poslušne čakáme v rade na porážku!!!!
  tak sa už preberme a zahoďme tie hnusné náhubky!!!

 7. Definitiva

  Občania, vyjadrite svoju vôľu po slobode ducha a odmietnite nezmyselné testovanie. Testy majú malú výpovednú hodnotu, a min 30% falošných výsledkov, čiže pozitívny môže byť zdravý a negatívny môže byť chorý. Testy sú určené na stanovenie vírusu v štádiu klinických príznakov, teda v štádiu virémie, kedy je vírus silne rozmnožený a prítomný na sliznici. Inak testy vykazujú RNA iných vírusov, ako aj vlastné, telové RNA z rozpadnutých buniek.

  Funkciou vakcíny je spôsobiť neplodnosť a zničiť vašu imunitu, budete zomierať na bežné choroby

  Covid je súčasťou plánu na zavedenie svetovlády a zotročenie ľudstva, vid. video arcibiskupa Vigano:

  https://www.czechfreepress.cz/uvadime-videa/velmi-dulezity-dopis-prezidentu-trumpovi.html

  Ľudstvo je na hrane existencie. Tu končí všetka slušnosť a ohľaduplnosť. 2/3 debilného ľudstva, inak aj mentálne mierne retardovaným, treba povedať pravdu o ich duševnom stave, otroctve ducha a o stave sveta.

  Eliáš

  Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

  + Metoděj OSBMr + Timotej OSBMr
  Biskupové sekretáři
  Byzantský katolický patriarchát (BKP), který je dnes prorockým hlasem volajícího na poušti, tímto zveřejňuje vyloučení – anathemu – na Františka, Jorge M. Bergoglia.

  Dále patriarchát připomíná, že Boží anathema už dopadla na Bergoglia za modlářství, tedy hřích proti prvnímu přikázání Desatera, kterého se veřejně dopustil intronizací démona Pačamamy ve Vatikánu.
  BKP rovněž připomíná a zveřejňuje, že anathema dopadla na Františka Bergoglia za vatikánské dokumenty, kterými prosazuje novodobou RNA a DNA vakcínu, která zasahuje lidský genom a mění tím lidskou přirozenost. Nová vakcína rovněž obsahuje hydrogel s nanočásticemi, a tak zbavuje člověka svobodné vůle a činí z něho biorobota.
  BKP připomíná, že už dříve byla několikrát vynesena anathema na pseudopapeže Františka za hlásání falešného evangelia dle Gal 1,8-9.
  Současná trojnásobná anathema za intronizaci démona Pačamamy, za prosazování vakcinační čipizace a schválení sodomie je znakem vrcholné apostaze odpadlého hierarchy, okupujícího papežský úřad. Žádný katolík nesmí tohoto neplatného papeže – arcikacíře – ani poslouchat, ani následovat. Jinak na něho dopadne stejná anathema – vyloučení z církve.

  V USA bolo prerušené sčítanie hlasov, Trump smeroval k víťazstvu, Trump je jediný, kto dokáže poraziť NWO, americkú svetovú mafiu, ktorá sa sprisahala proti ľudstvu.
  V USA sú majetnejší ľudia v režime prežitia, zásoby jedla a streliva až na jeden rok, bunkre a opevnené tábory. Miliardári majú podzemné sídla v kvalite luxusných hotelov.

  Vigano hovorí, že niektoré štáty už začali…vid. Slovensko. Slovensko je prvý zo štátov! Slováci, tisíc rokov duchovne zotročovaní!

  Ján Pavol II. povedal, že Slovensko má dôležitú civilizačnú úlohu v 3. tisícročí.
  Dnes je jasné, ako to myslel Ján Pavol, ako aj dnešný pápež-jezuita, plnia poslušne príkazy NWO, reštartu sveta.

  Ak zlyhá Trump, tak poslednou inštanciou je Rusko.
  Putin povedal, že ak má byť Rusko porazené a Rusí majú zomrieť vo vojne, potom je im jedno, ak svet zhorí v jadrovom ohni. Ruské jadrové zbrane sú v automatickom režime. Putin nestlačí červené tlačidlo, rakety pri jadrovom napadnutí Ruska štartujú automaticky, zasiahnu ciele na celom svete aj vtedy, ak už nebude živý ani jeden Rus, proces je automatický a nezastaviteľný!

  Uvedomte si, že vaša účasť na testovaní nie je o vašom zdraví, ale o zavedení NWO, o reštarte ľudstva a Slovensko je prvou pokusnou krajinou a Matovič je zradca národa a pácha genocídu Slovákov v záujme NWO. „ Keď brali židov do lágru, tak sa ma to netýkalo. Keď prišli po mňa, už ma nemal kto chrániť.“
  Ak sa nevzopriete zločincovi Wantajm Matovičovi, tak so sebou strhnete do katastrofy aj všetkých ostatných. 2/3 ľudstva sú mentálne mierne retardovaní, mysľou mierne pozadu, to je vedecký fakt. To je pre 2/3 obrovská výzva, aby otvorili myseľ realite v ktorej žijú, nech je akokoľvek neuveriteľná. Zlo treba zničiť a nie sa mu podriadiť.

  Fakty sú verejné, ale masmédiami zatajované. Ľudstvu zvonia zvony. Politici majú moc len preto, lebo ich poslúchate, lebo ste vystrašení na smrť a podvedení! Zamestnávatelia, zamestnanci, všetci! Korona „pandémia“ neexistuje, je to podvod tisícročia a Matovič koná od začiatku v rozpore so zákonmi SR, EÚ aj zmluvami OSN. EÚ je poslušným sluhom NWO, americkej štátnej mafie s.r.o. Americkí vojaci už sú v ČR, u nás sú rakúski a maďarskí vojaci, Trianon, Trojmorie, obnova Rakúsko Uhorska,Veľké Maďarsko, Owertonove okná, ak sa otvoria, tak už ani Boh nás nezachráni. O tom je testovanie Slováci, Sloveni! O tom je Matovičova politika.

  • Pán Definitiva, veľmi dobre ste to zhrnuli.
   Lenže aj ja by som „kričala“ keď vidím akými nie informovanými ľuďmi som obklopená a keď chcem v kľude vysvetliť – som konšpirátorka.
   V Biblii je veta: Bože odpusť, nevedia čo činia.
   Na tom Wantajm sa smejem, Matovič sa mohol anglicky opýtať: Once more?

   • ja sa už o tom radšej ani s nikým nerozprávam… každý len povie „a čo máš za problém s jednou paličkou v nose??“

    ja som len zvedavá, či dostane Vojenská nemocnica pokutu za nedodržanie GDPR pri plošnom testovaní, keďže o nedostatkoch povedala sama expertka p. Semančínová v TB na ta3

  • áno, zlo treba zničiť, tvrdo a nekompromisne a čím skôr…

   • čo je to zlo a čo je to dobro?? … to, čo my vidíme ako zlo, pán premier ako DOBRO
    kto koho zničí skôr? ….tak stojí otázka

 8. Jezujite byli prijimani puvodne Spanelsti Konverti – zide, viz I kvizice, muceni, upalovani, konfiskace, valkuy, nepokoje, az vokradani…?
  Zasoby v podzemnich luxusnich bunkrech maji az na 100 roku, jsou cela cenytra dobre strezena jejima hrdlorezy…
  Muzete si koupit potraviny s trvanlivosti pres 25 roku az veskere zarizeni, neb si jen vyrobit sami dle navodu na internetech vcetne na slunecni varice…
  Elity v historii jako „perverti a terroriste Maji asi na svedomi veskere „revoluce, krize. valky, napadeni jak o tom se verejne priznala maminka Rotshildovcu.

 9. A na techto organu „tamponiuje – odebira – testuje, infikuje, zde se asi „ne povinne testuje, neb radeji umyslne poskozuje?“
  Image result for new organ in human throat
  Scientists have discovered a new organ: a set of salivary glands set deep in the upper part of the throat. This nasopharynx region — behind the nose — was not thought to host anything but microscopic, diffuse, salivary glands; but the newly discovered set are about 1.5 inches (3.9 centimeters) in length on average.Oct 20, 2020

  Scientists discover new organ in the throat | Live Sciencewww.livescience.com › new-salivary-gland
  Feedback
  About Featured Snippets

  Scientists Discover New Organs in the Throat – WebMDwww.webmd.com › Brain & Nervous System › News
  Oct 21, 2020 — Scientists Discover New Organs in the Throat … „was quite shocked that we are in 2020 and have a new structure identified in the human body.

  Possible new organ in the human throat … – CNN.comwww.cnn.com › health › new-organ-throat-scn-wellness
  Oct 21, 2020 — They said they have discovered a pair of previously overlooked glands that are hidden away in our skulls where the nasal cavity and the throat …
  Images for new organ in human throat
  salivary glandssciencenewly discoveredscientists accidentallyscientists detectdutch scientistsscientists discoverorgan discoveredprostate cancernasal cavitydiscoverythe throataccidentally discovercancer instituteimaginganatomynetherlands cancer
  Image result for new organ in human throat
  Image result for new organ in human throat
  Image result for new organ in human throat
  Image result for new organ in human throat
  Image result for new organ in human throat
  Image result for new organ in human throat
  Image result for new organ in human throat
  Image result for new organ in human throat
  Image result for new organ in human throat
  Image result for new organ in human throat
  View all
  Report images
  View all

  Scientists discover new organ in the human throat while …indianexpress.com › Technology › Science
  Oct 22, 2020 — Scientists in the Netherlands have discovered a potential new organ in the human throat that they stumbled upon while carrying out research …

  Doctors May Have Found Secretive New Organs in the Center …www.nytimes.com › health › saliva-glands-new-organs
  Oct 21, 2020 — Hidden in the nook where the nasal cavity meets the throat, … The body’s other large salivary glands, which sit closer to the surface of the skin, …

  You may have a new organ lurking in the middle of your head …www.sciencemag.org › news › 2020/10 › you-may-hav…
  Oct 20, 2020 — Spit-producing organs could be the first new salivary glands found in 300 years. … According to standard anatomy textbooks, the body has just three … This potential fourth pair sits near where the nasal cavity meets the throat.

 10. Ľudia na Slovensku môžu urobiť reparát z minulého týždňa veľmi jednoducho. Na Sk je momentálne zavedený vládou s pomocou armády aparteid. Časť sk sa musí dobrovoľne testovať a časť nie. Jasná diskriminácia tých čo musia. Stačí urobiť NIČ. Tým zabránia aj v búcnosti tzv.dobrovoľnému očkovaniu a dajú tejto vláde psychopatov a zradcov Slovenksa jasne na vedomie, že ich ignorujú a nebudú sa podriaďovať ich vyhrážaniu a vydieraniu. Aké je to dnes jednoduché – Stačí zosta doma nerobiť v so-ne NIČ , NIKDE neísť. Nemusíte ani demonštrovať ani stáť v dlhých radoch. Je to len na Vás , ako sa s vami bude zametať o chvíľu. Je to váš výber !!!

  • fifo… vieš, tí čo to ignorovali raz, môžu to urobiť aj druhý raz ak majú dosť dovolenky či prácu z domu… príde ďalší štvrtok a príde nový výmysel … dokedy?????? Veď vieš kto sa rád vozí na kolotoči..haló ha ha ha , haló lo lo lo

 11. Netreba žiadne vakciny.Toto šialenstvo v europe ma na svedomi farma loby.Epiduraci a pandemici nutia ludí v civilizovanom svete žiť maximalne v sterilnom prostredí.Čím viac sterility,tym biednejšia imunita.Tak zarúškovana europa nikdy nebola ako teraz a napriek tomu nám podsuvaju katastroficke čisla.Kedy pochopia že každý človek sa musí denno denne s patogenom stretnuť a buď si organizmus poradi/ked je človek fit/ alebo ….Nakoniec budeme zavidieť Švedom.Taketo manévre čo s nami robia môže trvať roky.Horšia prognoza ako samotná smrť.Svet zošalel.Toto psychicky aj fyzicky zdepta večšinu populacie.

  • Jozef – kedy preskočíš z viery v Covid 19 na islám?! Doprdele – jasné, že proti covidu netreba vakcínu! Je to psychologická operácia, aby do nás mohli napchať depopulačné svinstvo! Ak tu redakcia prvá spomenula binárne zbrane, tak to si píšte, že satanista Matovič vo svojom statuse na Fb povedal o 3 miliónoch začipovaných pravdu – lebo oni ju povedať musia, ale tak, aby tomu nikto neveril, a keď ten nemecký lekár objavil v PCR tyčinkách kovové nanoháčiky, tak všetci testovaní musíte počítať, že išlo len o jeden z komponentov binárnej zbrane. Zbraň začne pôsobiť, až do vás dostanú ďalší komponent. Alebo tým komponentom bude 5G – a háčiky v nose začnú rezonovať a ovplyvňovať hypofýzu.
   https://www.infovojna.sk/article/kotleba-o-naplneni-proroctva-bez-tohto-modreho-papiera-obsahujuceho-666-teraz-nemozete-ani-pracovat-ani-nakupovat

 12. to to sa oplatí pozrieť: Fwd: video-to by si měl poslechnout každý (jestli už není pozdě), https://open.tube/videos/watch/fb3f7d3a-c46e-4401-8a62-28dce2a30d51

 13. Doporučuji všem přečíst tento článek i celý web! Mimořádně užitečný a důležitý v této době. Analyzuje situaci, ale nabízí i cestu jak ven, řešení. Ostatní weby jen varují, ale nikdo neříká jak z toho ven a co dělat. https://www.tartaria.sk/hladanie/proti-svetlu/680-krok-vpred-krok-vzad
  Taky jsem se od nich naučila velmi účinnou meditaci na očištění.

 14. Tony z Moravy

  https://www.napalete.sk/bukovsky-kedze-u-nas-nemame-pandemiu-nemoze-byt-vyhlaseny-nudzovy-stav/

  Pan doktor má skvělá videa na youtube, sleduji ho už zpřed covid doby, a do covida se pustil zostra a podal už aj žalobu na premiéra

 15. Pred chvíľou sa ozvala do diskusie Infovojny pani s upozornením, že na stránkach Ministerstva obrany SR
  http://www.mosr.sk
  je oznam, že sa v týchto dňoch budú cez územie SR presúvať vojská USA, Belgicka a Poľska v súvislosti s požiadavkou Min. zdrav. SR na zabezpečenie verejného zdravia.

  Prosím vás – mňa to vyhadzuje „Nezabezpečené pripojenie“ – skúste to niekto stiahnuť a hlavne uložiť v printscreen.

  • Nešlo to otvoriť, ale tu pán z HS pod menom ad-ministrator dal snímku obrazovky.
   Aká náhoda, toľko presunov tam a späť po červených okresoch, zvolaných hygienickými – zdravotníckymi potrebami: https://uploads.disquscdn.com/images/3d74d8ba8a98021e5a99c16d6de2092dd43771d5273cb662eeb952699f2d8bfc.jpg

   Podobná náhoda ako tie 5G tlačené do SR v dobe nasadenia poplachu kovid 19 a pred nástupom likvidátora kovid 21.
   Alebo tie lágre v EU potvrdené pred pár dňami Lejenovou, že podozriých, či „nakazených“ kovidom budú transportovať v rámci EU aj do iných krajín, tam kde budú nemocnice preplnené kovid pacientami (a to budú podla nôt takmer všade)..,.
   Ide tu o vojnu kriváckeho označovania.
   Označovanie falošnými nakazenými, označovanie falošnými chorými, označovanie jedných ako pacientov a druhých ako nepriateľov režimu… to všetko komplet v hlavných tzv. oficiálnych médiách, takmer dokonale programujúcich a strašiacich občanov, dav, stádo, otrokov.

 16. Rúška by mali byť na základe dobrovolnosti a nie na verejnosti.Často vetrať.zpredsa keď idem po chodniku tak fragment vírusu ktorý ma okolo 100 nm/menší ako bakteria/ nebude čakať vo vzduchu aby skočil na mňa.Ja sa nehadžem okolo krku nikomu na verejnosti a nemam vo zvyku oblizovať predavačky.Podľa akej študie prišli coviďaci na m2?Všade vo svete su ine rozdiely.Ked budem na pohrebe na 15 m2 s nebožtikom,tak za plot pojdem ja alebo on?Ešte by som sa rad spytal na na germicidne žiariče,že ked su tak učinné,prečo sa nepouživaju.?

 17. V sobotu večer po spočítaní hlasov som sa tešila, že Plgt. Matovičovi jeho posledná zhovadilosť nevyjde. No a o deň neskôr som pochopila, že žijem v krajine, z ktorej treba čo najskôr zmiznúť, ešte predtým, ako ma zamknú vo vlastnej izbe…
  Ešte že aspoň starostovia nie sú úplne na hlavu a začali prepočítavať výsledky…keďže s matematikou má evidentne problém ešte aj naša prezidentka.
  Nech odíde celá táto psychovláda za hlasného trúbenia ekonomicky aj psychicky zruinovaného slovenského ľudu. Zaslúžili by si trest smrti za to, že dovolili „testovať“ ešte aj niekoľkomesačné miminá…a ich šibnutým materiam by som okamžite odobrala dieťatko!

  Po troch dňoch vstala z mŕtvych Pravda. A celý svet sa z nás rehoce. Už nebude na zemeguli človeka, ktorý by nepočul o Slovensku. Amen.

  https://zemavek.sk/testovica-by-som-chcel-mat-za-uctovnika/

 18. Takto sa vyjadril Ľuboš Blaha o Covid vakcínach:
  A čo bude nabudúce? Donesú sem nejaký neoverený sajrajt, ktorý už avizujú. Nazvú to vakcínou a budú usporadúvať tri tlačovky denne, aká je to záchrana, atómová bomba, spása, neviem čo. V propagande pomôže ich korporátna tlač, všetci budú tlieskať.
  Narvú to do vás násilím. Takým tým „dobrovoľným“ násilím, už to poznáte. Nedáte sa týmto neovereným sajrajtom zaočkovať? V poriadku, nemusíte. Ale vyhodia vás z roboty. Budete zavretí doma. A budete žiť ako štvanec.
  Narvú to do vašich detí, lebo inak im odoprú vzdelanie. Narvú to do vašich rodičov, lebo inak im odoprú dôchodky. Všetko bude náramne slobodné. Veď si môžeš vybrať, nie? Vždy ešte môžeš sedieť doma a umrieť od hladu.
  Nikto nebude riešiť, aké vedľajšie účinky prinesie sajrajt vo vašej krvi. Ak sa ozve nejaký lekár, tak ho henten trnavský tyran označí za bludára a nechá zavrieť za sabotáž.
  Modré papiere nahradia nejakými psími známkami, kde bude vyryté – tento subjekt bol očkovaný. A ten, kto nebude mať na krku reťaz s týmto nadpisom, bude premenený na ne-osobu, na ktorú sa nevzťahuje ústava ani práva.
  Ten, kto sa vzoprie, bude nepriateľ národa. Verejné ohrozenie v našom boji proti hnusobe. Vytetujeme mu biľag priamo na čelo. Ako kedysi nespratným otrokom v USA. Aj na to príde, nebojte.
  Ľudia budú sedieť vystrašení doma. Bez možnosti protestovať, bez možnosti vychádzať.

 19. https://banned.video/watch?id=5fa2fa92141d1e1776d57e01
  Video o tom ako toto všetko Rockefellerovci pripravili, Davos, CIA, Palantir tracking, ID
  Davos & Rockefeller Foundation join forces w CIA-funded Palantir for global tracking and global “mark of the beast” ID
  Jedným slovom, aby každého človeka mali pod kontrolou.

 20. Dovolím si tiež skratkovito citovať iné aktuálne zdroje (z jednej stránky, ktorú som dnes „objavil“), ako doplnok k článku bádateľa;

  1) Koronavirus a šíření poplašné zprávy
  MICHAL BRAND
  … Post Scriptum:
  Připravuji další analýzu tvrdých statistických dat, kde na číslech prokážu, že kovid-alarmisté jsou zodpovědní za více úmrtí než koronavirus samotný.

  2) Zabiti lockdownem
  https://pravyprostor.cz/zabiti-lockdownem/
  Na počátku pandemie 28. března vydal AIER článek, u kterého jsem měl pocit, že se mu dostalo nedostatečné pozornosti. „Drogy, sebevraždy a zločiny: Empirické odhady lidských obětí kvůli karanténě“ od ekonomů Audrey a Thomas Duncanovi, kteří se odkazovali na empirickou literaturu o lidských obětech z ekonomické devastace.

  Tento článek předpovídal přes 100 000 nárůst úmrtí z předávkování drogami, sebevražd, alkoholismu, zabití a neléčených depresí – kdy to vše nebude důsledkem viru, nýbrž politik povinné izolace lidí, ekonomického propadu, zavření podniků a škol, odstavení zdravotních služeb a obecné deprese, která přichází spolu se ztrátou svobody a volby.

  3) Jak se daří udržet v tolika lidech strach?
  https://pravyprostor.cz/jak-se-dari-udrzet-v-tolika-lidech-strach/
  TLAMICZKA

  Obrovské množství lidí pociťuje od března obrovský strach, v posledních 2 měsících ještě intenzivnější. Trvalá úzkost, stres a špatný spánek jsou přitom naprostí zabijáci nejen duševní pohody a zdraví, ale právě i obranyschopnosti organismu. A narušený imunitní systém v období od listopadu do března, kdy prakticky každý rok zažíváme epidemie chřipky a viróz, opravdu není dobrá zpráva.

  Co je na tom nejpodivnější – pokud se díváme na opravdová data o těžce nemocných a mrtvých (ne jen na médii tak protěžované výsledky PCR testů), neděje se u nás tenhle rok nic moc mimořádného. Alespoň podle dat, které zatím máme k dispozici. Po pravdě – skoro v žádné evropské zemi se aktuálně neděje nic, co by nebylo běžné pro podzim/zimu, kdy skoro vždy prudce narůstá počet nemocných a bohužel i mrtvých. Podívejte se sami na data z EuroMOMO. Některé země měly výraznější zub v březnu, ale od té doby se situace uklidnila.
  Zdroj strachu 1 – velká média
  Zdroj strachu 2 – politici
  Zdroj strachu 3 – všudypřítomná symbolika apokalypsy …

  4) A pak se diví, že jim lidé nevěří
  https://pravyprostor.cz/a-pak-se-divi-ze-jim-lide-neveri/
  LUBOMÍR VYLÍČIL

  Server Novinky.cz dnes přinesl zajímavý průzkum. Pouze třetina lidí by se, v případě dostupnosti vakcíny, nechala očkovat proti Covidu 19. A co výzkumníky šokovalo nejvíce, bylo zjištění, že se vzrůstajícím vzděláním odpor k vakcinaci neklesá: ,,,

 21. Zavudnutý link
  1) Koronavirus a šíření poplašné zprávy
  https://pravyprostor.cz/koronavirus-a-sireni-poplasne-zpravy/

 22. slová sú zbytočné, treba činy. Len tak kuk do histórie, nap, Pražská defenestrácia…to len príklad. Myslím, že naše orgány TRESTNÉ v ČINNOM konaní budú konať podľa práva…

  • Podľa práva; toho včerajšieho, ktoré tu platilo ako záruka domáceho i medzinárodného ustanovenia dlhé roky a desaťročia, alebo podľa toho nového, ktoré je vyhlasované v rámci psychológie teroru, rýchlopaľbami cez dvornú hlásnu trúbu verejného zdravoťáka?

   Tu som čítal zaujímavý príspevok – trefný postreh na HS:
   “ ad-ministrator • před 42 minutami • edited

   Hlavný hygienik Generál Mikas už rozhoduje aj o presune armády NATO :-))))

   Rozpustiť Národnú radu? Zrušiť prezidentský úrad? Povaliť vládu? Na čo sú dobré? Veď o všetkom dnes rozhoduje Úrad verejného zdravotníctva na čele s hlavným hygienikom. Zo strany vlády je to čistý alibizmus, pretože oni veľmi dobre vedia, že obchádzajú a porušujú Ústavu SR a zákony! Najprv bez súhlasu Národnej rady zavolajú na Slovensko na plošné testovanie maďarských a rakúskych vojakov a teraz cestou hlavného hygienika povolili presuny cudzích armád cez Slovensko!

   Zobrazit — uploads.disquscdn.com (link som sem dal do diskusie vyššie )

   Odkaz na materiál Ministerstva obrany máte tu: https://www.mosr.sk/48313-s… Už je teda nad slnko jasnejšie, že umelo vyvolaná korona panika a následné vyhlásenie núdzového stavu poslúžilo len ako zámienka nielen na brutálne a totalitné obmedzenie a pošliapanie práv a slobôd občanov, ale aj na porušovanie ústavných princípov a likvidáciu štátnej suverenity!

   A ja sa teda pýtam, kde sú teraz všetci tí odvážni občiansko rozhľadení a médiami milovaní prokurátori? Prečo sú ticho a nezakročia z úradnej povinnosti? My na nich však nečakáme, lebo je to zjavne úplne zbytočné. Podali sme v súvislosti s núdzovým stavom a krokmi vlády už niekoľko trestných oznámení, a podáme aj ďalšie!

   Len sa nám zdá, že sa nejako nič nedeje. A ja sa tu v žiadnom prípade nebudem zastávať ľudí namočených v korupcii, policajtov, prokurátorov a ani sudcov. Zažil som si s nimi svoje. Len vzhľadom na to, čo sa dnes na Slovensku deje, mám taký pocit, že tie razie na sudcov akoby mali úplne iný skutočný cieľ.

   Akoby tým skutočným cieľom bolo zastrašiť všetkých, ktorí sa pred novou vládou stále poslušne nesklonili, a možným odporcom v radoch justície ukázať, kto je teraz na Slovensku pánom. Je to výstraha sudcom a prokurátorom, že kto sa bude stavať proti vláde, môže skončit napríklad vo väzbe. Inými slovami, nech ani nenapadne niektorého sudcu alebo prokurátora zaoberať sa protizákonnými a protiústavnými krokmi vlády. Občan, ba dokonca ani opozičný poslanec, sa
   preto nemá kde dovolať spravodlivosti!!! Krásnu zmenu k lepšiemu nám voľby priniesli, len čo je pravda. No nevešajte hlavu, každý teror raz skonči, každý diktátor raz padne. Ale hlavne nezabudnite! Táto totalitná vláda to nie je len OĽANO a Za ľudí. Táto totalitná vláda môže tak vyvádzať len preto, že vďaka podpore SAS a Sme rodina má ústavnú väčšinu! Sulík a Kollár na súčasnom stave majú absolútne rovnaký podiel ako Matovič.

   Nezabudnite na to!!!“

 23. Jednoduchá

  Vaše príspevky sú zaujímavé, takmer od všetk.- p.Jean, p.definitívu, p.Maroša, p.Vlada, p.chzd, p.ametysta, od.p.Niky, p.emily a ďalšie…..ku niek.sa vrátim – v 1 prísp.p.definitíva uviedol infor., v kt.sa píše o odoslaní dopisu od arcibiskupa Vigana prezidentovi D.Trampovi. Presne tento list som poslala dnes doobeda 14 ľuďom – 8 rodine a 6 mojim priateľom a známym.Reakcia ? zatiaľ žiadna.Akurát po stretn.s 1 príbuz., kt.sa ma pýtal, ako sa to dá preložiť, to bolo celé ! :-(……no aj tak verím tomu, že sa aspoň zamyslia nad tým, čo je konšpirácia v tejto situáciii a či vôbec je……p.Emily píše, ako vie Matelko zaujímavo počítať, tak to je pravda, na balamutenie treba inú, nie ,,pravú“ násobilku a tiež to treba robiť rýchlo, lebo čo 1 deň platí, na 2.deň už nmusí……….a teraz k sebe…………………podľa niekt.prísp. treba konať……nechcem ísť na toto testovanie, môžem si nahlásiť dovol.? má to byť na 10 dní, to by bolo od pon 09.11. do do štvrt.19.11. Už som to povedala nadriad., nezdalo sa mu to, že však nás už len raz otestujú a je pokoj. No mne to nie je úplne jedno, či ma chcú testovať, či 1 alebo 2x, ide mi aj o ten princíp, Viem, že by ma na tomto postupe nemal prepustiť z práce, no človek sa aj tak obáva, aby o ňu neprišiel. Riskli by ste to, pri takejto odpovedi od nadriad.?
  Vopred ďakujem pekne za Vaše odpovede.
  Želám pek.večer všet.skutorčne bádajúcim .-)………………..

 24. MODERNA = MODIFIKOVANÁ RNA. VAKCÍNA NA COVID-19 OVPLYVNÍ NAŠU DNA
  Dr. Carrie Madej, špecialistka interného lekárstva z USA, varuje pred nebezpečenstvom novej vakcíny: „Zmena z ľudí, ako sa teraz poznáme, na ľudí 2.0 súvisí s transhumanizmom. Ten výraz znamená spojenie ľudí s umelou inteligenciou. Je to myšlienka, ktorú vidíte v sci-fi filmoch. Skúmala som navrhovanú vakcínu proti covidu-19. Toto je moje varovanie pre svet. Táto nová vakcína nie je ako normálna vakcína. Ide o niečo experimentálne a nové pre ľudskú rasu. Táto vakcína obsahuje technológie, ktoré môžu zmeniť spôsob, akým žijeme a kým sme. Niektorí ľudia ako Elon Musk alebo Ray Kurzweil sú samozvaní transhumanisti. Veria, že by sme sa mali zmeniť na človeka 2.0. Najľahší spôsob, ako vám vysvetliť podstatu, je ukázať príklad na firme, ktorá vyrába vakcíny. Firma Moderna je jeden z favoritov pre vakcínu COVID-19. Založil ju človek z Harvardu, Derrick J. Rossi. Tomuto výskumníkovi sa úspešne podarilo vziať modifikovanú RNA a preprogramovať ňou kmeňovú bunku v tele a zmeniť jej funkciu. V skutočnosti ju urobil geneticky modifikovanou.“
  Poznámka: Moderna Therapeutics, názov vakcíny: mRNA-1273, je biotechnologická spoločnosť z Massachusetts financovaná Bill & Melindaates Fo Gundation. Spolieha sa na vstrekovanie útržkov vírusového genetického materiálu – mRNA – do ľudských buniek. Vytvárajú vírusové proteíny, ktoré napodobňujú koronavírus a trénujú imunitný systém, aby rozpoznal jeho prítomnosť. Táto technológia doposiaľ nebola vo vakcíne použitá ani licencovaná pre ľudí – vakcína mRNA.
  „Rossi preukázal, že možno niečo geneticky modifikovať použitím modifikovanej RNA. Na tomto koncepte založil firmu Moderna. Neexistuje dlho. Spoločnosť teraz urýchľuje výrobu vakcín, prechádza z prvej fázy do tretej fázy, od marca do polovice augusta 2020. Zvyčajne to trvá 5-6 rokov. V prvej fáze testovali iba na 30-45 ľuďoch. Výsledok – 100% ľudí utrpelo systémové vedľajšie účinky. A to iba krátkodobé. Nevieme, aké môžu byť tie dlhodobé. Potrebovali by roky. Na základe predchádzajúcich štúdií tejto technológie na zvieratách vieme, že vykazovali zvýšenú mieru vzniku nádorov, nárast mutantných génov, mutogenézu a autoimunitné reakcie. Napr. fretky mali po podaní prehnanú imunitnú reakciu. Trpeli zápalmi pľúc, mali viac pľúcnej tekutiny, dokonca problémy s pečeňou. Ublížilo im to. Mali zlú reakciu na vakcínu.“
  https://www.facebook.com/ZEMAVEK/posts/1787710914713225?comment_id=1787808818036768

 25. Soriot povedal, že AstraZeneca sa nebude snažiť z výroby vakcíny počas pandémie profitovať. Ak bude účinná, spoločnosť dokáže vyrobiť dve miliardy dávok očkovacej látky. V júni totiž podpísala dva nové kontrakty, z toho jeden s miliardárom a filantropom Billom Gatesom. AstraZeneca, ktorá vyvíja vakcínu s vedcami z Oxfordskej univerzity, pritom súhlasila, že dodá polovicu dávok málo a stredne rozvinutým krajinám.

 26. A ZDE SE NENI NAHODOU PRAVE „TAMPONUJE-TESTUJE NEBO INFIKUJE, “ VSE DAREBAKY PREDEM VYMYSLENE… SLOVENSKO CHTEJI DEPOPULOVAT ASI NA 3 MILIONY, UKRAJINA Z 65 MILLIONOV NA DNESNICH 25 MILLIONOV S PLANY NA POUHYCH 3 AZ 5 MILIONOV NOVE HYBRIDNI RASY otrfoku !~!!~ DOCHAZI NEBO BUDEME CEKAT NA PORAZKY JAKO NEJAKY DOBYTEK? Trump, Rusove mohou pomoci a proto jue isoluji chteli take zneuzit Krym, Belorusko a dalsi idiotky podplacenych vlad kolaborantu. Jake byly tresty za valecne zlocince, kolaboranty, vyvoje zbrani, financovani a pouziti masoveho niceni lidstva??
  Objavili nový orgán!? Chráni nás pred starnutím, vedci sú …zdravie.pluska.sk › zdravy-zivot › o…
  Translate this page
  Apr 30, 2018 — Vedci z New Yorku pravdepodobne našli ďalší orgán v ľudskom tele. Myslia si, že popri krvnom a lymfatickom systéme by mohlo ísť o tretiu …

  Lekári v ľudskom tele objavili nový orgán, ktorý dokáže …www.dobrenoviny.sk › novy-organ-…
  Translate this page
  Mar 28, 2018 — Lekári v ľudskom tele objavili nový orgán, ktorý dokáže vysvetliť pôvod rakoviny. Výskumníkom sa podaril jedinečný objav. Ľudské telo ukrýva …
  Missing: zobrazenie ‎| Must include: zobrazenie

  Doteraz sa o ňom nevedelo. Holandskí vedci tvrdia, že objavili …www.tvnoviny.sk › zaujimavosti › 2…
  Translate this page
  Oct 22, 2020 — Holandskí vedci tvrdia, že objavili v ľudskom tele nový orgán. Objavili ho údajne náhodou počas skenovania zameraného na hľadanie …
  Missing: zobrazenie ‎| Must include: zobrazenie

  Vedci náhodne objavili nový orgán v ľudskom tele, všetci ho …www.zdravie.sk › Dnes
  Translate this page
  Oct 20, 2020 — Pri skenovaní pacientov s rakovinou sa ukázalo, že všetkých 100 skenovaných ľudí malo rovnaké svetlé škvrny v oblasti hlavy. Nebola to teda …
  Missing: zobrazenie ‎| Must include: zobrazenie

  Lekári sú v nemom úžase: V ľudskom tele našli nový orgán, o …vysetrenie.zoznam.sk › … › Aktuality
  Translate this page
  Mar 29, 2018 — Nevyzerá ako bežný vnútorný orgán, a predsa by mohol byť najväčším spomedzi nich. Tak prečo si ho až doposiaľ nikto nevšimol?! Podľa …
  Missing: zobrazenie ‎| Must include: zobrazenie
  Images for novy organ v ludskom tele zobrazenie
  Image result for novy organ v ludskom tele zobrazenie
  Image result for novy organ v ludskom tele zobrazenie
  Image result for novy organ v ludskom tele zobrazenie
  Image result for novy organ v ludskom tele zobrazenie
  Image result for novy organ v ludskom tele zobrazenie
  Image result for novy organ v ludskom tele zobrazenie
  Image result for novy organ v ludskom tele zobrazenie
  Image result for novy organ v ludskom tele zobrazenie
  Image result for novy organ v ludskom tele zobrazenie
  Image result for novy organ v ludskom tele zobrazenie
  View all
  Report images
  View all

  Ľudské telo (muž) – 3D-model – Mozaik digitálne vyučovanie a …www.mozaweb.com › …
  Translate this page
  V ľudskom tele sa nachádza približne 350 kostrových svalov, ktorých … hormón, ktorý znižuje hladinu cukru v krvi. pažerák; ústna dutina; žlčník – Orgán, ktorý má …

  Objavili nový a tajomný orgán v ľudskom tele, ide o slinné …www.interez.sk › objavili-novy-a-taj…
  Translate this page
  Oct 20, 2020 — Neznámy orgán náhodne identifikovali lekári v Holandsku, ktorí vyšetrovali pacientov s rakovinou prostaty pomocou pokročilého typu …
  Missing: zobrazenie ‎| Must include: zobrazenie

 27. Posílám Vám v příloze překlad závažného dokumentu, který před několika dny vydal arcibiskup Vigano. Odkaz na zdroj připojuji níž.
  Obávám se, že jde do tuhého a musíme napřít všechny modlitební kapacity.
  https://www.lifesitenews.com/news/abp-vigano-warns-trump-about-great-reset-plot-to-subdue-humanity-destroy-freedom;

 28. https://youtu.be/qgDyFz-7Mwo;

  https://youtu.be/qgDyFz-7Mwo

  „zuctujeme se vsema podvodniky stvaci, jina moznost pry jiz nezbyva…. Ti zradcove si ale neuvedomuji, ze budou likvidovani jakmile skonci svuj ukol a to daleko bolestiveji, neb jsou to perverzni Kchazari vyzivajici se z bolesti a utrpeni „bliznich“

 29. Silenosti umele udelane Pandemie l=ktera vsak neexistuje je to jen forma nasili a neslychaneho Terroru

  The Coronavirus Weekly Update summarizes major changes due to the coronavirus pandemic in politics and government. Today, you will find updates on the following topics, with comparisons to our previous edition released on October 29 2020:
  • Lawsuits about state actions and policies
  • Travel restrictions
  • 1918 story
  • School closures and reopenings
  • Stay-at-home orders
  • Eviction and foreclosure policies
  • Diagnosed or quarantined public officials
  • State legislation
  ________________________________________

  For daily news on state reopening plans and which industries and activities are permitted across the country, subscribe to Documenting America’s Path to Recovery.
  ________________________________________

  Lawsuits about state actions and policies
  Read more: Lawsuits about state actions and policies in response to the coronavirus (COVID-19) pandemic, 2020
  Overview:
  • To date, Ballotpedia has tracked 1,213 lawsuits in 50 states dealing in some way with the Covid-19 outbreak. Court orders have been issued, or settlements have been reached, in 380 of those lawsuits.
  o Since Oct. 29, we have added 19 lawsuits to our database. We have tracked no additional court orders and/or settlements.
  Travel restrictions
  Read more: Travel restrictions issued by states in response to the coronavirus (COVID-19) pandemic, 2020
  Overview:
  • Governors or state agencies in 25 states issued executive orders placing restrictions on out-of-state visitors. At least 14 of those orders have been rescinded.
  • Since Oct. 29, one state and the District of Columbia have announced changes to their travel restrictions.
  Details:
  • New York – On Saturday, Oct. 31, New York Gov. Andrew Cuomo (D) announced a new testing requirement for incoming travelers. The policy replaces the joint quarantine list previously maintained alongside Connecticut and New Jersey. It requires visitors and returning residents to take a COVID-19 within three days of arriving in New York. Visitors will need to quarantine for three days and take another test on the fourth day. If both tests come back negative, the quarantine can end. The policy took effect on Nov. 4 and does not apply to travelers from states that border New York.
  • Washington D.C. – On Nov. 4, Mayor Muriel Bowser (D) announced a new advisory requiring visitors to the city to take a COVID-19 test within 72 hours of arrival. Visitors who are in the city for longer than three days are also asked to take a test within 3-5 days of arrival. The advisory asks those who test positive or come into contact with someone who tested positive to refrain from entering the city.

  Read more: 1918 influenza pandemic (Spanish Flu) and the 1918 midterm election cycle
  The United States held midterm elections as scheduled during the 1918-1919 influenza pandemic. More than 50 million people perished from the disease worldwide, including about 675,000 in the U.S., making it one of the deadliest pandemics in recorded history. Each week, we’ll look back at a story from the 1918 elections to see how America met the challenges of holding elections during a national health emergency.
  On Jan. 21, 1919, the Los Angeles Evening Herald reported on the arrest of several people for improper mask usage.
  “ Failure to wear “flu masks,” or, in two cases, to wear them properly, resulted in 13 people being arrested and taken into court in Pasadena today.
  One of the first to be arrested was E. Piercy, 75 years old, and for 67 years a resident of California.
  Mr. Piercy was endeavoring to camouflage a mask with the “turtleneck” collar of his sweater, which he had turned up round his chin and mouth. He was smoking at the time of his arrest.
  Being taken before Judge Frank C. Dunham, the aged man proceeded to explain to the court that he was well within his rights, as smoke is an antiseptic, and he was smoking all the time. He vehemently declared that smoke would kill any germ in the world.
  When the court tried to impose a sentence, Mr. Piercy blandly continued to talk, as he was deaf and did not hear the court. He took from his pockets a box of moth balls and began scattering them right and left in the court.
  “These are antiseptic, too,” he told the court.” ”
  Click here to read the original article, courtesy of the University of Michigan Center for the History of Medicine and Michigan Publishing’s Influenza Encyclopedia.
  School closures and reopenings
  Read more: School reopenings in the 2020-2021 academic year after the coronavirus (COVID-19) pandemic
  The current status of school reopenings is as follows:
  • Washington, D.C., had a district-ordered school closure
  o 2016-17 enrollment: 85,850 students (0.17% of students nationwide)
  • Eight states (Calif., Del., Hawaii, N.C., N.M., N.Y., Ore., W.V.) had state-ordered regional school closures, required closures for certain grade levels, or allowed hybrid instruction only.
  o 2016-17 enrollment: 12,095,855 students (23.91% of students nationwide)
  • Four states (Ark., Fla., Iowa, Texas) had state-ordered in-person instruction
  o 2016-17 enrollment: 9,180,918 students (18.15% of students nationwide)
  • Thirty-eight states had reopenings that varied by school or district
  o 2016-17 enrollment: 29,225,236 students (57.77% of students nationwide)
  Details:
  • New York – Gov. Andrew Cuomo (D) announced public and private schools in the state’s red and orange mitigation zones will be able to reopen after all of a school’s students and teachers get tested. Cuomo did not give a timeline for the reopening but said the state will provide the tests.
  • Oregon – The Oregon Department of Education released updated public school district reopening guidance. Under the new rules, schools in counties with less than 50 new coronavirus cases per 100,000 residents over 14 days can resume full-time, in-person learning. Previously, the state only allowed full-time, in-person schedules in counties with 10 or fewer new cases per 100,000 residents each week over a three-week rolling average.

  State stay-at-home orders
  Read more: States with lockdown and stay-at-home orders in response to the coronavirus (COVID-19) pandemic, 2020
  Overview:
  As of Nov. 5, stay-at-home orders have ended in 41 states. Nineteen of those states have Republican governors and 22 have Democratic governors (including Wisconsin, where the state supreme court invalidated the stay-at-home order). Seven states never issued stay-at-home orders.
  California and New Mexico, both of which have a Democratic governor, are the only remaining states with active stay-at-home orders.

  Eviction and foreclosure policies
  Read more: Changes to rent, mortgage, eviction, and foreclosure policies in response to the coronavirus (COVID-19) pandemic, 2020
  Overview:
  • Sixteen states have current moratoriums on evictions and foreclosures.
  o Since Oct. 29, one state has ended a moratorium on evictions.
  • Twenty-seven states have ended moratoriums on evictions and foreclosures.
  • California has current local moratoriums on evictions and foreclosures.
  • Seven states did not issue a moratorium on evictions and foreclosures on the state or local level.
  Details:
  • Arizona – Gov. Doug Ducey (R) allowed his moratorium on residential evictions to expire on Oct. 31.
  Diagnosed or quarantined politicians identified by Ballotpedia
  Read more: Politicians, candidates, and government officials diagnosed with or quarantined due to the coronavirus (COVID-19) pandemic, 2020
  • Federal
  o One federal official has died of COVID-19.
  o Twenty-six members of Congress have been diagnosed with COVID-19.
  o Forty-three federal officials quarantined after possible exposure to COVID-19.
  • State
  o Four state-level incumbents or candidates have died of COVID-19.
  o One-hundred and eleven state-level incumbents or candidates have been diagnosed with COVID-19
  o Eighty-two state-level incumbents or candidates quarantined after possible exposure to COVID-19.
  • Local
  o At least two local incumbents or candidates have died of COVID-19.
  o At least 24 local incumbents or candidates have been diagnosed with COVID-19.
  o At least 26 local incumbents or candidates quarantined after possible exposure to COVID-19
  Since Oct. 29, one congressman, one state legislative candidate, and one attorney general-elect announced positive test results. One governor announced a self-quarantine.
  Details:
  • Georgia Gov. Brian Kemp (R) announced on Oct. 30 he and his wife had self-quarantined after coming into contact with a person who later tested positive for COVID-19.
  • Rep. Drew Ferguson (R-Ga.) announced on Oct. 30 he had tested positive for COVID-19.
  • Manuel Guzman (D), a candidate for Pennsylvania House of Representatives District 127, announced on Oct. 29 he had tested positive for COVID-19.
  • Indiana Attorney General-elect Todd Rokita (R) announced on Nov. 3 he had tested positive for COVID-19.
  State legislation
  Read more: State laws in response to the coronavirus (COVID-19) pandemic, 2020
  Overview:
  • To date, 3,518 bills related to the coronavirus pandemic have been introduced in state legislatures.
  o We have tracked 11 additional bills since Oct. 29.
  • Of these, 517 significant bills have been enacted into law, about 15 percent of the total number that has been introduced. This total omits ceremonial resolutions and legislation providing for procedural changes to legislative business.
  o We have tracked nine additional significant bills since Oct. 29 (also omitting ceremonial resolutions and legislation providing for procedural changes to legislative business.)
  Learn more

 30. Ahojte všetci, a ja mám zlu skúsenosť s očkovaním, tak už roky ani ja ani syn, sme na žiadnom neboli a nepôjdeme. Nastal čas veľa ľudí informovať prečo nejst na očkovanie. Raz sa mi dostal do rúk leták od vakcíny ktorá sa podáva v predškolskom veku… Ani sme ju nedali a v závere letáku je písané že vakcína vás proti ochoreniu nechráni… A ťažké kovy tiež podané injekcne…. Doktorka Elekova je?… Je čas držať spolu a nenásilne všetkých na očkovanie nepustit… ??…

 31. Jednoduchá

  J.J.J. presne tak ! toto očkovanie treba IGNOROVAŤ !!!
  želám všet.skut.bádaj.pekný večer :-)…………

Pridajte komentár

*