Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Európska únia konečne priznala, že vakcíny proti Covid-19 ničia váš imunitný systém


Print Friendly, PDF & Email

Európska únia konečne priznala, že vakcíny proti Covid-19 ničia váš imunitný systém

(Arsenio Toledo, Natural News) Európska únia (EÚ) konečne priznala, že vakcíny proti koronavírusu spôsobujúceho ochorenie COVID-19 ničia imunitný systém a robia ľudí náchylnejšími nielen na covid, ale aj na všetky ostatné choroby.

Podľa Európskej liekovej agentúry (EMA) by užívanie posilňujúcich dávok vakcín proti Covid-19 každé štyri mesiace mohlo oslabiť imunitný systém a vyčerpať ľudí. (Súvisiace: Katarská štúdia zistila, že mRNA vakcíny skutočne znižujú imunitu proti Covid-19)

EÚ chce napriek zisteniam pokračovať v očkovaní

Napriek uvedenému odhaleniu Európska únia stále odporúča, aby si ľudia dávali vakcíny aj posilňovacie dávky. Čo chce EMA zmeniť, je čas medzi posilňovacími dávkami.

„Posilňovacie dávky sa dajú podať raz alebo možno dvakrát, ale nie je to niečo, o čom by sme si mali myslieť, že sa dá neustále opakovať,“ povedal Marco Cavaleri, vedúci oddelenia biologických zdravotných hrozieb a stratégie vakcín agentúry EMA.

„Musíme premýšľať o tom, ako môžeme prejsť zo súčasnej pandémie na endemickejšie prostredie.“

Toto závažné odhalenie EMA však nezabránilo Európskej únii v schvaľovaní ďalších dávok vakcín pre svoje obyvateľstvo.

Agentúra EMA a Európske centrum pre prevenciu a kontrolu chorôb (ECDC) schválili odporúčanie, ktoré ľuďom vo veku 60 až 79 rokov poskytne druhú posilňovaciu dávku mRNA vakcín proti Covid-19.

Ľudia s rôznymi predispozíciami, ktoré ich robia náchylnejšími na choroby, sú teraz tiež oprávnení dostať druhú posilňovacou dávku mRNA vakcíny v 27-člennom bloku.

Schvaľovanie ďalších dávok pre zraniteľnejšie segmenty populácie sa údajne unáhlilo po nedávnom náraste počtu infekcií na možno najočkovanejšom kontinente planéty.

„Vzhľadom na to, že počet prípadov a počet hospitalizácií opäť narastá aj napriek letnému obdobiu, vyzývam všetkých, aby sa čo najskôr dali zaočkovať a posilniť,“ povedala európska komisárka pre zdravie a bezpečnosť potravín Stella Kyriakides.

„Nie je čas na zaháľanie.

Vyzývam členské štáty, aby okamžite zaviedli programy druhej posilňovacej dávky pre každého nad 60 rokov, ako aj pre všetky zraniteľné osoby,“ dodala.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Riaditeľka ECDC Andrea Ammonová taktiež tvrdí, že kontinent zaznamenáva „rastúcu mieru nových prípadov Covid-19 a rastúci trend v hospitalizáciách, vrátane JIS-iek a ich obsadenosti v niekoľkých krajinách“.

„To signalizuje začiatok novej vlny Covid-19 v celej Európskej únii,“ povedala Ammonová.

„Stále je príliš veľa jedincov ohrozených závažnou infekciou Covid-19, ktorých musíme čo najskôr chrániť (zaočkovať).“

S počtom očkovaní proti Covid-19 stúpa pravdepodobnosť úmrtia

Hostiteľ relácie „The Daily Veracity“ Vincent James poznamenal, že ani úprava času medzi posilňovacími očkovaniami pravdepodobne nič nezmení a ľudia budú stále pociťovať oslabujúce účinky po podaní vakcín.

„Ak vakcína a opakované dávky vakcíny zničia váš imunitný systém, čo nedávno priznala aj Európska únia, potom budete náchylnejší na všetky choroby,“ varoval James.

„A ak vás to robí náchylnejšími aj na iné choroby, potom je pravdepodobnejšie, že zomriete, pretože vakcína zničí vašu imunitu.“

James varoval ľudí, aby si nedali čo i len jednu vakcínu proti Covid-19, pretože dôkazy poukazujú na skutočnosť, že nielenže ničia imunitný systém, ale „vás aj priamo zabijú“.

Viac informácií o vakcínach proti Covid-19 nájdete na stránke Immunization.news.

Tiež si pozrite nasledujúci klip z relácie „The Daily Veracity“ (v angličtine), v ktorom moderátor Vincent James hovorí o tom, ako EÚ konečne pripustila, že vakcíny proti COVID-19 ničia ľudský imunitný systém:

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Arsenio Toledo, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Je jedno, čo povie aj najväčší a jediný odborník na vakcíny a ich účinky. Dôležité je to, že nikto iný príde a povie “očkujte sa”, inak vás nepustíme do obchodu, do vlaku, do práce. A ten niekto iný má moc poslať na vás políciu. Má moc vymôcť si od vás čokoľvek vám prikáže, “naordinuje”.
  Diabolský plán vypustenia kovidu počítal s tým, že v spoločnosti kde zúri pandémia nemáte právo slobodne sa rozhodnúť. Lebo všetci okolo vás sa boja! Každý, kto nejde s davom je podozrivý. Každý, kto má iný názor je podozrivý.
  Pritom – ak sa niekto naozaj bojí že ochorie, nech si sám naordinuje lockdown – nemusia pre neho VŠETCI sedieť doma. Nech nosí rúško, respirátor, skafander, má 10 dávok! Nech sa chráni AKO UZNÁ ZA VHODNÉ! Môže na seba rozprašovať dezinfekciu ráno, naobed, večer! Ale prečo vyžaduje od svojho okolia, aby malo rovnaký strach z ochorenia? Prvá časť omieľaného sloganu je “chránite SEBA, a druhá časť – aj iných.
  Ja sa nenahnevám na “egoistov” ktorí budú chrániť len seba. Ktorí budú chodiť v skafandroch a budú mať v sebe všetky povinné a nepovinné dávky “ochranných” lektvarov.
  Človek má právo žiadať asistovanú smrť (eutanáziu) a pritom nemá právo chodiť slobodne po ulici? Opakujem – neohrozujem CHRÁNENÝCH! Ohrozujem (ako vôbec) len NECHRÁNENÝCH, ktorí sa tak slobodne rozhodli.
  Zaujímavé je, že vedci a experti nevedia za dva roky zistiť, KTO VYTVORIL A VYPUSTIL tento sajrajt medzi ľudí!
  Kto spôsobil nevyčísliteľné škody a smrť po celom svete!
  Presne a okamžite vieme, že Rusko je vinné za NEVYPROVOKOVANÚ agresiu, ale dva roky nevieme zistiť kde sa kovid zobral! Za dva roky nemáme štatistiky fatálnych účinkov vakcín! Vrah a pôvodca miliónov zbytočných úmrtí si chodí pokojne medzi nami!
  Bola to upratovačka v labáku vo Wuhane? Alebo Fauci ktorý platitl výskum? Alebo “Li Teng ping” ktorý dostal dron z rozprašovačom a inštrukcie ako to rozprášiť nad Wuhanom alebo Talianskom… po DVOCH rokoch nevieme nič! S istotou máme vedieť len to, že vakcína je sloboda.
  Trochu divné.

  • Dendy,ale mame,vsak to jasne napisali v:Scenarios for the future of technology and international Development,Rockefeller Foundation,publikovane 2010,kde pisu na 18 stranke: Lockdown,ze budu prisne vlady, Quranties,curfews, a BEZNE OCHLADENIE(Common Cold),bude ako nebezpecny virus,takze Chripky premenovali na Covid(co nIKdY neekzistoval) testuju to s PCR testom,ktory podla videa jeho vynalezcu a Nobel prize winner Kari Mullis,sa nemoze pouzivat na testovanie INFEKCNYCH chorob,nepovie ty ci si chorý a nemoze sa zvacsit viac ako 24 krat a ONI idu az na 45 krat,podla toho kolko „nakazenych“ potrebuju aby mohli robiť „opatrenia“ Potom strasne nastrasili ovce,ako ked poslu vlkov do stada apouzili Protocoll na „liecenie“,ktore vela ludi zabilo,(hlavne v New York)ako napr; Ventilatory,tiez remdecivin,co rychlo znici Ladviny , na sraz a morho

   • Marie Jančová

    Covid skutečně neexistoval. V roce 2017 SVĚTOVÁ ZDRAVOTNICKÁ ORGANIZACE vypracovala seznam všech států, ve kterém uváděla kolik testů na covid si každý stát objednává. Někomu se podařilo zveřejnit tento seznam na internetu.
    V roce 2017 dostal Pentagon úkol (od vlády) vyrobit válečnou zbraň (vakcínu).

  • Antihavel

   Nikdo nic nevypustil, nebylo co, žádný virus covid neexistuje. To je třeba si stále opakovat. Fakta. Nikde na světě není jediná laboratoř, která by tento údajný virus měl ve zkumavce. Existuje jen napsaný virus v počítači a falešné PCR testy kalibrované na část genomu který má každý v sobě takže záleží jen na počtech replikace na určeni positive/negative. Tento podvod se nazývá Drostenův protokol, na památku podvodníka který to zcela úmyslně vytvořil. A proto Dr. Kary Mullis, vynálezce PCR a nositel Nobelovy ceny musel 7.8.2019 zmřít. Kdyby žil, rozdupal by jim ten podvod jak bábovičky.

   • Miroslav Čižmár

    A čo tajné laboratóriá?

   • Peková netvrdí že neexistuje vírus, len že je to kopa laboratórne vyrobených vírusov. Pôvodný nemá nikto, lebo neexistuje. Ale jeho alternatívy ano.
    Inak by to “záporní hrdinovia” ako Peková zverejnili a vyargumentovali. Vakcína bola naozaj vyrobená na základe počítačovej simulácie “pôvodného” vírusu…

  • Galaxia andromeda

   Pravda je uplne jasna, vase telo vas problem, nikto Vas neochrani, su to psyops postupy, jedine co Vas ochrani je Vasa imunita, ziadne handry ,locdowny a experimentalne jedy nepomozu,pretoze vase telo Vas problem.Je mi jasne ze vy to chapete, ale 80 percent ludi toto stale nechape,hold v stade zostanu vzdy ovcami.Eagel flies alone.

 2. KOVIDBARÓN!

  ,,,,planéta je nadrzovku preľudnená a riešiť sa to hneď musí-vojny sú príliš neekologické a zastaralé a naviac po vojnách zostávajú iba ruiny a celosvetovo by sa vojny vymkli s pod kontroly,,,,na svedomí tento stav preľudnenia má ľudská slabomyselnosť a bezodná potreba stredných a veľkých firiem zamestnávať stále viac a viac robošov a tak tlačiť na štáty,aby ľudí viedli ku množeniu odmenami,,,,na vine je aj samotný brusel-rozdávaním eurofondov a iných dotačných objemov štátom sa vytvára znovu priestor pre tvorbu zbytočných pracovných miest a ziskaním financií slabomyselníkov zasa ďalší odpad a nadprodukcia-nič tu už nefunguje v rovnováhe,,,,už som to tu spomínal asi dvakrát-kovid má každý človek,už ste sa s touto robotickou a inteligentnou nanobaktériou narodili,aktivuje ju centrálny počítač-vševidiace oko ako prastará a prvotná umelá inteligencia,ktorá tu po veľmi dlhé tisícročia udržiava poriadok a korekcie v nejakých intervaloch,,,,to,že postupne odchádzate-nieje na vine nikto z číny,ale najvyššia autorita môže takto konať,že vás jednoducho vymaže,,,,človeku je jednoducho nadelený mizerný osud a preto aj takto primitívne bol stvorený iba na podradné pracovné úkony a zvieratám podobajúce sa procesy-ako je množenie,hľadanie si obživy,dobývanie priestoru,vyhľadávanie si kontaktov a miesta pre svoje rodiny,oddych a aktivity a samozrejme krátkovekosť a znečisťovanie priestoru kde žije a kade pohybuje,,,,máte zvieracie bunky-ste zvieracieho rodu,klon niečoho s niečím (nebol som pri vzniku) a preto ako podradnejší máte v sebe aj tzv.kazítka-baktérie a iný hnus doslovne na akési diaľkové ovládanie,,,,vždy s vami niekto manipuluje,robil tak,robí tak a robiť bude,,,,slobodomurárstvo je iba vyšší stupeň vývoja ľudského sveta k dosiahnutiu poznania,osvietenosti,rovnocennosti a moci nad priestorom a energiami,,,,učitelia,zdravotníci,št.úradníci,ozbrojené zložky-sú iba ich posluhovačmi vedome či nevedome,a preto ich lepšie kŕmia,než ten zbytok,,,,

 3. Svoboda je jen to, co si sami vynutíte se zbraní v ruce!
  A je lepší se nechat zabít v přestřelce jak jehlou!!!
  Aspoň vezmete pár sviní ssebou….

  • Miroslav Čižmár

   Sloboda je zbaviť sa pút na duši, nie na tele.

   • Sloboda je schopnosť povedať „NIE!!!“

    VIDEO: Vy jen mluvíte jako Václav Havel, ale nekonáte jako Václav Havel! Český premiér Petr Fiala dostal seřváno v Evropském parlamentu od evropského vrchního politruka Guye Verhofstadta, že není schopen říct “Ano” na požadavek zrušení práva veta jednotlivých států v Evropské radě!
    https://www.informacnavojna.tk/article/video-vy-jen-mluvite-jako-vaclav-havel-ale-nekonate-jako-vaclav-havel-cesky-premier-petr-fiala-dostal-servano-v-evropskem-parlamentu-od-evropskeho-vrchniho-politruka-guye-verhofstadta-ze-neni-schopen-rict-ano-na-pozadavek-zruseni-prava-veta-jednotliv
    ———————————–
    Tu je príklad na tvoje drísty o vydávaní peňazí štátom! ČR si vydáva vlastné koruny, hoci je členom EU. Organizovaný zločin prelezený do č. vlády – viď kauza ČEZ /u nás tie bankové odvody/ oberá o slobody vlastných občanov. Žiaden spoločný menový koš by nebol problém – jeden štát má vrtačku, druhý kosačku, ďalší studňu, ďalši čerpadlo, atď., pretože menový koš nie je o peniazoch, ale o istine za ním /BRICS/. Problém je správca tohto koša – podobne ako zmrdaný parazitický správca bytového fondu, ktorý sa začne správať ako vlastník bytov, vrtačiek, kosačiek, studní, čerpadiel.

    Slovenská republika, pokiaľ neodíde z EU hneď – po 5-10 rokoch už nebude vlastniť nič, akurát niekto bude vlastniť aj jej občanov! EU je zmrdaný zločinecký koristnícky a korupčnícky Syndikát!

    • Na oslavách 30. výročia samostatnosti Slovenskej republiky pochopiteľne chýbala rezidentka SR Čaputová, ktorá je rezidentkou práve vďaka samostatnosti SR inak by ostala rezidentkou oteckovho smetiska. Pochopiteľne NEMOHLA byť na týchto oslavách, pretože v EU sa teraz hlasuje o vzdaní sa samostatnosti aj Slovenskej republiky – konkrétne vzdaním sa práva veta ako rovní medzi rovnými Nemcami a Francúzmi – hoci EU slobodomurári ďalej budú oblbovať ľudí s tou svojou „equality“ – „rovnosťou“.

    • Miroslav Čižmár

     Keby všetky ženy povedali nie, nebolo by vojen, ani vojakov.

    • Miroslav Čižmár

     Maroško, pomýlil si si to s asertivitou. Asertivita je schopnosť povedať nie. Buďte asertívni ako holubice a opatrní ako hady.

     • Asertivita je schopnosť PRESADIŤ SA, empatia je schopnosť vcítiť sa. Ja o koze, ty o voze – si z iného mentálneho sveta!

      „Sloboda je zbaviť sa pút na duši, nie na tele.“ – svedomie je puto na duši ty magor! Žiaden psychopat nemá puto na duši! Preto sa tomu hovorí bezuzdná sloboda! Nech sa páči! Ak je protipólom slobody zodpovednosť – absolútna DOČASNÁ sloboda existuje len v hlavách sociopatov s mocenským komplexom, idiotom, feťákom než im dôjde fet, alkoholikom, než im dôjde chlast – tebe by to malo vydržať mesiac. Potom začneš zháňať svoje sračky a sloboda ťa zaujímať nebude. Sloboda plného nákupného vozíka.

      Zodpovedný slobodný človek obvykle pozná svoju mieru obmedzenia, ktoré prijal ako správne, a nepotrebuje snívať o absolútnej slobode. Nedaj svojmu psovi žrať!

     • Miroslav Čižmár

      Hriech je puto na duši, ty idiot.

    • Miroslav Čižmár

     Štát emituje dlhopisy, banka emituje peniaze.

     • https://www.itnetwork.sk › prace-a-podnikani-v-it › financie › emisie-penazi
      3. diel – Emisie peňazí
      Okrem iného – vydaním štátoviek dal emitent (inštitúcia, ktorá uviedla peniaze do obehu) sľub neskoršej spätnej výmeny za drahý kov. Avšak tento trend sa neuchytil na dlho. Po nejakej dobe začalo byť oveľa viac štátoviek, než vzácnych kovov, a preto sa od spätnej výmeny úplne upustilo. Výhody Štátovky mali hneď niekoľko výhod:

  • Jerry,tak by mal zmyslat kazdy,vela svin by kvikalo,ked by to dostali do bachorov,odo mna

 4. A to nie je vsetko! Chysta sa vsetkych obyvatelov pripravit o vsetok majetok vyvlastnenim !!! Sirte to vsade !!! Svine zlodejske !
  https://cz24.news/petr-bystron-poslanec-nemecke-afd-tohle-musite-vedet-co-bude-po-krachu-vsichni-budou-plosne-vyvlastneni-krach-eu-se-hodi-na-coronu-a-putina-a-take-o-fialovi/ !!!

  • Tak práve toto mi pripadá ako hoax. Treba si to predstaviť v praxi. 7 miliard ľudí, tak povedzme 2 miliardy domov a bytov. Čo s nimi budú robiť? prenajmú ich naspäť majiteľom? K tým miliardám bude treba zohnať obrovské množstvo ľudí, ktorí sa budú starať o nejaké tie poplatky. Navyše tu máme naše obľúbené vakcíny, takže z tých 7 miliárd ostane možno 6 a tie opustené domy/byty budú vo vlastníctve tej zberby a čo s nimi? Podľa mňa je to neuskutočniteľné a v zásade aj zbytočné, tých potenciálnym majiteľom by to akurát tak pripravilo hlavybolenie, pretože by neboli v stave to zvládnuť.

   • Globalistom nejde primárne zmocniť sa našich domov, ale o to, aby sme nespotrebovávali „ich“ zdroje a nezasviňovali odpadom „ich“ planétu. Ak popri tom získajú nejaké tie nehnuteľnosti, bude to pre nich príjemné extra.

    • Israismael

     Oni však nevedia ze tato planéta Zem nie je ich majetkom… Musia to čoskoro spoznať..Ta doba je veľmi blízko. . Jedna vec je ta ze človek im to nebude dokazovať, ani by to nikdy nevzali za názor a pod… Príde im však čoskoro,, patrične vysvetlenie“…

   • Nielen domy – celé vyvlastnené regionálne geografické objekty má pohltiť príroda, džungľa, púšť! Existujú filmy, ktoré priamo predikujú, čo bude pár rokov po. Snaha je vytvoriť 32 miliónový koncentrák v EU – megapolis na priesečníku 4 štátov s Nemeckom. TotalControlPolis.

    https://www1.pluska.sk › zaujimavosti › co-stalo-keby-ludia-zrazu-zmizli-zeme-video-odhaluje-ako-dlho-trvalo-kym-vyhladili-vsetky-stopy-ludstva
    Čo by sa stalo, keby ľudia zrazu zmizli zo Zeme? VIDEO odhaľuje, ako …
    Video špekuluje o tom, ako by sa pláneta vysporiadala bez nás po apokalypse. Správy. Z domova; Koronavírus; Zo zahraničia; … ako by sa pláneta vysporiadala bez nás po apokalypse. 5. jún 2016 1:59. … Za približne 10 000 rokov to bude na Zemi vyzerať, akoby sme nikdy neexistovali, teda až na pár kamenných stavieb. …

 5. Jedným slovom: BLÁZNI a ešte väščí čo ich počúvajú…

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,blázon je ten,kto sa tu narodil-a páči sa mu tu a drží sa tu tohoto sveta ako kliešť,,,,alebo skôr ako idiot.

   • A vy sa tu prečo držíte ako kliešť?

    • KOVIDBARÓN!

     ,,,,ja som tu vaším oponentom z vyššiej moci,ja aspoň viem,že čo je správne a čo nieje,,,,ja tu budem aj po vás,len vy pri tom už nebudete,,,,kliešťa máte v hlavách a pekne vás vycuciava.

 6. Satanisti definitívne prehrali! Vedia o tom! Kopú ako kobyla pre smrťou! Nič im to nie je platné! Podvádzajú, klamú, urobia všetko pre genocídu a pred ničím sa nezastavia-viď Hirošima a Nagasaki! Ich Georgia Guidestones padli podobne ako padlí anjeli! Nedajme sa oklamať! Viera v p.Boha, trpezlivosť , a zdravý rozum nás udrží pri živote!

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,satanisti tu ešte nikdy neprehrali a dokonca neprehrali ani v časoch,kedy prišiel údajný J.K.,,,,tento svet je ich a oni sa takto aj správajú,,,,

   • Peková netvrdí že neexistuje vírus, len že je to kopa laboratórne vyrobených vírusov. Pôvodný nemá nikto, lebo neexistuje. Ale jeho alternatívy ano.
    Inak by to “záporní hrdinovia” ako Peková zverejnili a vyargumentovali. Vakcína bola naozaj vyrobená na základe počítačovej simulácie “pôvodného” vírusu…

   • Ako môžu vyhrať Satanisti keď sú vyznávačmi zla a ničenia. Nakoniec nič nezostane, všetko zničia. Zlo predsa nemôže strategicky zvíťaziť, môže existovať len pokiaľ existuje dobro, inak by nemalo čo ničiť… teda keď už zničí samo seba. Dobro buduje, tvorí, udržiava… zlo zneužíva, ničí, parazituje… to nevyzerá na “udržateľný systém existencie”.

    • KOVIDBARÓN!

     ,,,,po zničení nastane čas obnovy,,,,už som tu minimálne dvakrát o tom písdal,že existencia je kruhom,všetko sa točí dookola ako mlyn,,,,je to ako výroba zlata a diamantov,pretečie mnoho hmoty,ale iba drobné kúsky sú cenné-píšem tu o ľuďoch,,,,dobro neexistuje,lebo tu nieje doma a tu so zlom bojuje iba jeho slabší tieň,je to boj syna s otcom,,,,keby tu bolo dobro,tak už by sa mali v stredoveku,,,,nič z toho sa ale nestalo,dobro je iba ilúzia niečoho,čo nikto aj tak by nezniesom celý život-človek nieje stvorený pre existenciu vo svetle,ale v temnote,lebo bol zaztratený a opustený,,,,cirkev to sú iba moderátory toho,čo sami niesú schopní,,,,vďaka zlu máš prácu,auto,byt na splátky,ženu,deti,mesačný príjem s kreditkou a smartíkom,,,,myslíš si,že vo svete dobra by si toto mal,alebo potreboval???? sami seba všetci klamete a zavádzate,svoje skutky označíte za dobré a preto jestvuje dobro,,,,dobro je obetovanie sa a odriekanie si,dobro je milosrdnosť a jestvovanie iba pre svetlo,lebo vo svetle je dych života-netreba jesť,piť,pracovať,umývať sa a potiť sa a behať po doktroroch,,,,otvor ak nie oči,tak aspoň ústa.Kovid je dych smrti,všetko na tejto planéte obsahuje jedy a baktérie-nič tu nieje čisté,lebo to nepochádza zo svetla,vo svetlo sú zážitky a spokojnosť,tu je to iba o požitkoch a nespokojnosti-toto sa tu volá temnota-predpeklie pekla.

 7. svatoslav butora

  V „pekle“ pokiaľ existuje, tak sa podľa dostupných správ od nevedomcov, vedomcov a znalcov každého druhu z blízkeho okolia pána „satana“ tiež vedú diskusie na tému… ako sa pán „satan“ vyspal a na čo pán „satan“ myslí a ako sa v tzv.svete Západného Antihodnotového okruhu sveta syslí to, na čo pán „satan“ myslí…

 8. Po válce bylo souzeno 74 000 nacistů. 6719 bylo odsouzeno, tedy ani ne 10 %. A byli to docela vysoce postavení grázlové. Mnoho z nich se uchytilo ve státní správě a v Bundeswehru. Po válce vznikla v Německu podzemní nacistická síť pavouk, která se později rozšířila do Rakouska, Itálie a poté do celé Evropy a dá se říci i do mnoha světových zemí. Je docela pravděpodobné, že ovládala mnoho národních vlád a institucí a prováděla čistky mezi svými odpůrci. My jsme do toho vzhledem k tomu, že zde vládnul jiný politický systém vtaženi nebyli. A teď mi řekněte, kam všude se tito lidé a jejich potomci poděli. Odpovězte si sami.

  • Ander Kixa

   Každý má doma pod posteľou minimálne jedného schovaného nacistu.

   • Miroslav Čižmár

    Na Slovensku sú v parlamente.

   • To jste si mohl odpustit, já nemám žádného, takže vy potom musíte mít dva.

    • Ehm, ehm..
     VIDEO: Ukrajinští spratkové s cigaretami vyháněli z hřiště české dítě a zasypali i jeho otce vulgárními nadávkami! Šokující záběry, které v České televizi neuvidíte! Ukrajinské děti jsou v ČR obvykle jen s matkami, takže děti vyrůstají bez otců a bez dozoru! Pomalu začínají vznikat gangy ukrajinské mládeže, které začínají ovládat ulice! První důsledek Fialovy šílené ukrajinizace republiky, lidé se ptají, proč ti uprchlíci nejsou v ČR zavření v uprchlických táborech jako všichni ostatní migranti ze světa? Proč mají Ukrajinci od Rakušana výjimky pro volný pohyb na území republiky?
     „Naše redakce obdržela upozornění na naprosto neuvěřitelné a děsivé video z Brna, které zachycuje konflikt otce malého chlapce, kterého vyhnala z dětského skateboardového hřiště skupinka ukrajinských výrostků. Ukrajinské děti českého chlapce vyhnali se slovy, že tam nemá co pohledávat, že to je jejich. Na místo se ale dostavil otec českého dítěte a natočil na telefon záběry, ze kterých doslova jde hlava kolem. Když se totiž začal ukrajinských chlapců ptát, že co to má znamenat, že jeho dítě nesmí na hřišti jezdit, tak se mu dostalo vulgární odpovědi od jednoho z ukrajinských výrostků, že pokud se tam jeho dítě vrátí, tak ho “rozjebou”.“
     https://aeronet.news/video-ukrajinsti-spratkove-s-cigaretami-vyhaneli-z-hriste-ceske-dite-a-zasypali-i-jeho-otce-vulgarnimi-nadavkami-sokujici-zabery-ktere-v-ceske-televizi-neuvidite/

 9. Docela by mne zajímalo, kdo dobrovolně chodí na ty testy. Pochybuji, že ty tisíce „nakažených“ chtěly cestovat do USA nebo Tunisu…

  • Miroslav Čižmár

   V nemocnici vás bez testu neošetria.

   • To fakt?
    Keď prídem s tým, že asi mám žltačku tak ma otestujú na kovid?
    Keď prídem so zlomeninou tiež?
    Potom je jasné, že kovid NIKDY nevymizne! Keď vymysleli test, ktorý ho za každých okolností udrží pri živote.
    Diabolský plán realizujú diabolskí prisluhovači.
    Kedysi doktor vedel, ako sa ochrániť pred chrípkou keď niekto prišiel do ordinácie…
    A keď bude mať niekto pozitívny test na kovid tak ho NEOŠETRIA? Nemôžu rovno bez testu pristupovať ku každému ako keby bol malomocný a mal kovid a AIDS naraz?

    • Oni ťa expresne „ovakcinujú“ – ber to ako mýto-výpalné medicinálnej mafii – lekár má potom istých 28 eur za „výkon“ v svoj prospech a platbu v prospech farmamafie.
     Kľud! Paragraf č. 192 T.Z. – nátlak, je stále aktuálny! No – a keďže lekári sa v prvom ročníku hrabú v piči v mŕtvolách – treba ich naturálne poslať do piče s tým, že – nebezpečné vyhrážanie má tiež svoje literárne formy! Bez minimálne noža k lekárovi či do nemocnice nemám v pláne ísť!

 10. Dr. David Martin: O depopulační agendě, plánované genocidě & psychologické válce
  https://nastub.cz/w/eys799pJyifqN3aDVzzux5

 11. KOVIDBARÓN!

  ,,,,premrštené výplaty a stále málo vám nevadí brať každý mesiačik a ani neviete odkiaľ prišli,ale vakcíny vám raz za čas už pekelne vadia a pritom sú zdarma,,,,a vy máte predsa radi zdarma a viac a viac a ešte najviac,,,,

 12. Do ktorých chromozómov zasahujú mRNA vakcíny?
  http://www.genetika-biologie.cz/karyotyp-cloveka

  Dobrý kokotizmus!
  https://tech.sme.sk/c/5000389/narodilo-sa-prve-dieta-ktore-preslo-novym-testom-chromozomov.html
  ———————————————
  Vedia o tom absolútne hovno!

 13. …presne tak Israismael, čoskoro príde patrič.vysvetlenie, Zem nie je majetkom globalistov…vďaka za článok aj príspevky… video o depop.analýze ešte dopozerám…

 14. Nakročeno k ovládnutí světa mají minimálně od 2. světové. Jistá armáda ty jejich plány zhatí. Jak tvrdí jistý její příslušník, nejpozději do 10 let. Podle toho jak budou fialové hnusy a jim podobné kopat nožičkama.

Pridajte komentár

*