Z týchto ľudí mrazí: 5 najväčších hrozieb pre ľudstvo odhalených


Print Friendly, PDF & Email

Z týchto ľudí mrazí: 5 najväčších hrozieb pre ľudstvo odhalených

Títo jednotlivci a rodiny sú skutoční ľudia, ktorí stoja za našou politickou korupciou, ničením našej planéty a naším ekonomickým zotročením.

Je na čase, aby sa svet dozvedel ich mená.

S priamym dôrazom na kriminalitu politikov, zvlášť u amerických prezidentských kandidátov, je ľahké opomenúť ľudí, ktorí sú skutočne zodpovední za celý tento chaos.

Mnohí z americkej politickej scény už viac ako sto rokov a pravdepodobne dlho predtým boli a stále sú riadení malou menšinu bohatých rodín a jednotlivcov.

Prostredníctvom politických a ekonomických machinácií v priebehu rokov tieto skupiny a ich prisluhovači financovali obe strany vojen a profitovali z nich.

Vlastnia spoločnosti, ktoré znečisťujú našu planétu a vykorisťujú nás všetkých. Vlastnia banky, ktoré z nás robia otrokov splácajúcich imaginárny dlh.

Majú vlastných politikov a policajné sily, ktorí nám slúžia, avšak snažia sa oslabiť nás a našu „demokraciu“ na každom kroku.

Bez ohľadu na to, kde žijete, títo ľudia pracujú proti nám všetkým a snažia sa získať ešte väčšiu moc, vplyv a kontrolovať každý aspekt našich životov. Je preto na čase, aby ste sa dozvedeli ich mená.

Rodina Rockefellerovcov

Rodina Rockefellerovcov je pravdepodobne jednou z najhorších rodín v americkej histórii.

J.D. Rockefeller, prvý miliardár v USA, bol zodpovedný na monopolizáciu Panamerickej zdravotníckej organizácie pred viac ako 75 rokmi. Viedol kampaň na diskreditáciu ďalších prírodných liekov v prospech farmaceutického priemyslu, ktorý pomohol vytvoriť.

On a jeho potomkovia neskôr financovali Tavistock inštitút pre medziľudské vzťahy, ktorý využíval freudovské metódy, ktoré ovplyvnili mienku más ľudí. Absolventi tohto inštitútu prevzali vedúcu úlohu v mainstreamových médiách, vo vláde a spoločnostiach.

David Rockefeller je jediný vnuk J.D. Rockefellera, ktorý prežil a ako tak pokračuje v temnom dedičstve svojej rodiny, využívajúc svoje neuveriteľné osobné bohatstvo

(Aktualizácia: prednedávnom nás tento človek opustil, takže už zostávajú len zvyšní štyria. Nech mu je zem ľahká…)

Každopádne, počas svojho života otvorene priznal, že jeho rodina má dlhodobý plán vytvoriť jednu svetovú vládu, ktorá by ovládala elity. Vyjadril sa, že:

„Niektorí sa dokonca domnievajú, že rodina Rockefellerovcov je súčasťou tajného spolku kabalistov, ktorí pracujú proti najlepším zámerom USA.

Moju rodinu a mňa charakterizujú ako „internacionalistov“, ktorí sa sprisahali s ostatnými po celom svete k vybudovaniu integrovanejšej svetovej politickej a ekonomickej štruktúry – k vytvoreniu jedného sveta, ak chcete. Ak je toto obvinenie, stávam sa vinným a som na to hrdý.“

David Rockefeller sa podieľal na plánovanom príchode tohto „nového svetového poriadku“ prostredníctvom jeho vplyvu v skupine Bilderberg, v Trilaterálnej komisii a v Rade pre zahraničné vzťahy.

Henry Kissinger

Henry Kissinger je vojnový zločinec ako nikto iný, aj keď niektorí z jeho chránencov – napríklad Hillary Clintonová – sa dostali blízko. Niet divu, že bol jedným z najbližších priateľov Davida Rockefellera od roku 1954.

V čase, keď vykonával funkciu Nixonovho ministra zahraničia, dohliadal na krvavý prevrat v Čile, na ilegálne bombardovanie v Kambodži a milióny mŕtvych vo Vietname.

Liečba osteoporózy

Avšak pre jeho vnútorné vzťahy s vojensko-priemyselným komplexom mu bola udelená Nobelova cena mieru. Toto rozhodnutie bolo také pohoršujúce, že niekoľko členov Nobelovej komisie rezignovalo na protest proti tomu.

Hoci Kissinger už dlhšie neslúži ako minister, ešte stále má obrovský vplyv a pracuje ako poradca pre niektoré veľké osobnosti v USA a medzinárodnú politiku.

Pôsobil ako radca Hillary Clintonovej a Baracka Obamu a bol veľmi vplyvný v rozvoji amerického systému neustálej vojny. Jeho dedičstvo je zjavné v nikdy nekončiacej „vojne proti teroru“ a mimosúdnych popravách amerických občanov.

Larry Summers

Larry Summers by nemal byť príliš známy, ale jeho vplyv bol napriek tomu značný. Summers bol kľúčovým hráčom v oblasti hospodárskej politiky pod vedením Billa Clintona. Zastával dôležité pracovné pozície v rámci Ministerstva financií USA, až kým sa stal jeho ministrom v roku 1999.

Summers, spolu so svojím radcom Robertom Rubinom, boli zodpovední za dereguláciu bankového systému USA, a to odstránením Glass-Steagallovho zákona. Takže on bol oveľa viac zodpovedný než akákoľvek iná osoba za hospodársku krízu v roku 2008, ako aj za ekonomickú krízu, ktorej sme čelili následne.

Summers sa tiež sprisahal s kabalistickými bankármi, aby obmedzili regulačné zásahy bánk z celého sveta. Summers a jeho kumpáni prinútili takmer každú vládu na svete podpísať Dohodu o finančných službách, dodatok k medzinárodným obchodným dohodám, ktoré riadi Svetová obchodná organizácia (WTO).

Jedinou krajinou, ktorá ju odmietla podpísať, bola Brazília. Stala sa tak jednou z mála krajín, ktoré sa tak vyhli najhoršej kríze v roku 2008.

Summers pretlačil všetky tieto deregulácie, aby bankári zbohatli, pretože kríza v roku 2008 v podstate  predstavovala hromadný presun bohatstva ľudí k bankárom. Pri jeho neustálom veľkom vplyve v americkej vláde bude jeho práca len vytvárať nerovnosť v hlasovaní.

George Soros

George Soros je jedným z najznámejších miliardárov na svete. Soros zbohatol ako manipulátor peňažnej meny, kedy dosiahol bilión dolárov za jeden deň odštartovaním britskej finančnej krízy a stávkou na výsledok.

V priebehu ázijskej finančnej krízy v roku 1997 bol Soros obvinený malajzijskou vládou, že znížil národnú menu prostredníctvom jeho vnútorných obchodných aktivít. Niečo podobné uskutočnil v Anglicku. Thajsko ho nazýva „ekonomickým vojnovým zločincom“.

Jednak je Soros známy pre svoje financovanie politických súdnych sporov, ako aj pre jeho machinácie, ktoré dopomohli utečeneckej kríze v Európe.

Soros bol tiež obvinený zo zmanipulovania volieb, pretože má silné vzťahy s niekoľkými spoločnosťami, ktoré vyrábajú elektronické hlasovacie zariadenia. Mnohé z týchto zariadení hlásili poruchu a dokonca vypínali hlasy.

Soros tiež presadzuje „jednu svetovú vládu“ a pracuje na prehĺbení americkej suverenity, ako aj suverenity iných národov pre dosiahnutie tohto cieľa.

Rodina Rothschildovcov

V neposlednom rade spomenieme rodinu Rothschildovcov. Predstavujú pravdepodobne najbohatšiu rodinu na svete a v podstate vlastnia väčšinu centrálnych bánk na svete – ktoré sú súkromnými inštitúciami vo väčšine krajín – ako aj Medzinárodný menový fond a Svetovú banku.

Dobre známou hlavou rodiny je Mayer Amschel Rothschild, ktorý raz povedal:

„Dajte mi kontrolu nad národným bohatstvom a je mi jedno, kto vytvára zákony.“

Táto rodina je zodpovedná za vznik sionizmu, rasistického hnutia proti Židom a Izraelskému štátu, ktoré spôsobilo početné vojny na Strednom východe vo svojej krátkej histórii a je tiež zodpovedná za neuveriteľné utrpenie palestínskeho ľudu.

S toľkými peniazmi a silou majú Rothschildovci neuveriteľný vplyv v USA a medzinárodnej politike, a to natoľko, že dokonca Hillary Clintonová ich prosila o odpustenie v mailoch, ktoré prenikli na verejnosť.

Táto jedna rodina má silu zničiť akýkoľvek národ, ak nebude robiť to, čo chce ona.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Spracoval: Badatel.net, Zdroj: deprogramyourself.org

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Myslela som, ze moja oblubena stranka je o zdravi a nie o politike a podsuvani politickych spekulacii. Skoda!

  • Ivan Ivanovič

   Tu neide tak celkom o politiku,ale ako sa vymaniť z tejto obludnej satanskodiabolskej, démonskej mašinérie 666, ktorá sa snaží ovládnuť celý svet preľstenými mediami každého druhu,nastolením manipuláciou vo všetkých voľbách,odstraňovaní vládnucich činiteľov, Husain,Kadafi,Asád, a ďalších z minulosti.
   Znečistili všetky potraviny toxínmi,vodu vzduch a teraz manipulujú počasím.
   Nastolením porna na dosah deti,pomáhajú z rozširovaním homosexuálov a prostitucie,vytvorením súkromných bank kvôli zadlžovaniu všetkých krajín sveta,aby ich mohli ovládať a vládnuť nad nimi. Rozšíriť chudobu na celom svete a podporovať najbohatších miliardárov postaviť národy proti sebe, aby sa vzájomne zabíjali, prvá a druhá sv. vojna. bombardovať krajiny stredného východu za účelom nahnania do Európy milióny migrantov aby vznikli nepokoje a vražďovanie – duchovná a fyzická genocída.
   Ničenie ľudí lekárskou vedou,zákaz vyliečenia z akejkoľvek choroby,pri čom ich zhubné chemické lieky vedľajšími účinkami majú zlepšiť len symtómy a zároveň vyrobiť ďalšie spektrum chorôb kvôli ich biliardových ziskom.
   Zakázali uvádzať na všetkých bylinkových čajov,bylinkových preparátov – extraktov z vysokým účinkom prírodných prípravkov ako je napr. olej THC,CBD a niektoré obmedziť a zastaviť výrobu,aby sa ľudia nemohli vyliečiť.
   Podarilo sa im skorumpovať vládnuce strany a vlády vo väčšine štátov, aby mohli viac rabovať zo štátnych peňazí daňových poplatníkov a dostali od nich ešte slová ochrany.
   Po 2. svetovej vojne zinscenovali dva tábori proti sebe a štvali ich o vzájomnom napadnutí, aby zarobili na vývoze zbraní.
   Nedávno si 666 dali za cieľ oklamať vodcov štátov pod zámienkou,že Rusko je agresor, potenciálny,ohrozujúci nepriateľ a chce ich aj nás napadnúť, aby stavaním vojenských základní odvrátili túto hrozbu a na Rusko náš najväčší slovanský národ,ktorý nás oslobodil z množstvom jeho padlých vojakov spod fašizmu, žiaľ akú nehanebnosť slovensko spáchalo podporiť agresora 666 uvaliť na Rusko obrovské sankcie. Nie som zástanca ruského komunizmu,ale i ten bol sprostredkovaný do Ruska zo západu 666,hlavne z Nemecka Leninom.
   Vojenské základne v blízkosti ruských hraníc a v ďalších štátoch im majú poslúžiť práve na upevnenie globálnej celosvetovej absolútnej moci 666 NWO (satanizmus) a z ľudí urobiť poslušné ovce – otrokov,len škoda že len málo štátov,hlavne ich mocipánov to tušili a nedali sa nimi preľstiť a tí ostatní s predĺženou miechou oklamaní teraz tomu najväčšiemu podvodu sveta musia čeliť až do najbližších volieb,kde voliči im povedia dosť bolo klamania a tak budu u nás voliť Kotlebu,ktorý nemá vôbec nič s fašizmom spoločné,okrem dobrého Slovenska, len vďaka vládnej garnitúre a ostatných pritakávačov z iných strán,ktoré z neho urobili fašistu a extrémistu,aby odpútali od seba pozornosť,ktorá prináleží im,nie Kotlebovi.
   Žiaľ sa u nás nenášla žiadna strana ani z opozičných okrem pána Kotlebu,ktorá by v predvolebnom programe ignorovala všetky uvedené vážne ohrozenia celosvetovým agresorom včetne eu 666.
   Sväté písmo veľmi jasne o tom hovorí,že agresor 666 bude nútiť každého malých i veľkých dať si znak na pravú ruku,alebo na čelo,(symbol totožnosti) tak,že nikto nemohol predávať ani kupovať,kto nemal tento znak meno šelmy 666.
   Písmo nabáda,že zlú sa treba vzoprieť a utečie od nás,nie mu ešte pritakávať hoci len potichu.

   • Možno aj píšeš rozumne, neviem, nevládal som to dočítať, keďže píšeš ako keby si nedokončil ani pomocnú školu.

    • Ivan Ivanovič

     Patrik, ty nie si celkom analfabet, lebo písať a čítať ťa tvoj dedo ako tak naučil,len si pletieš pojmy s dojmami, preto si článok pomýlil s krížovkou a aj pri tej si skolaboval,tak čo už s tebou.

     Každý bdejúci človek žijúci na tejto planéte z bežným rozhľadom pozná dianie a vážnosť dnešnej hroznej situácie vo svete.

     Zrejme patríš k ľuďom ako to presne vystihol Vladimír k ľahostajným,dúfam len,že nie k slniečkárom, nevedomým,nič netušiacim, ktorí sú pre seba, ale i pre iných najväčšou hrozbou tým,že oni stále podriemkavajú a jedného pekného dňa sa nenazdajú keď im vykopnú dvere zo zárubňou a zvriesknu allah akbar,my to tu preberáme,ale vtedy už bude príliš neskoro, ani na spamätanie sa z toho.

     • Ivan, samozrejme že Patrik patrí k slniečka rok,veď to jasné vidíš!!! Títo žijú v inej galaxií,majú vymyté mozgy aj názory!!! Preto to tak aj vyzerá!! Nedaj sa preto vytočiť takými mentálnymi ubožiakmi, ktorí keď nevedia argumentovať,tak vedia urážať!!!

   • Jana Doležálková

    Badateli děkuji za článek se kterým musím jen souhlasit (y)

  • František

   Čo je tam politické!!?? Práveže je to dobré, aspoň sa človek toho dozvie….veď nikto vám to nekaže čítať,ak čas to nezaujíma…. čítajte len to,o čo máte záujem!!

  • Luba,nemáj zbytočne blbé komentáre!!! Badatel je jedna z mála zdrojov, ktoré sú dôveryhodné,sú skvelí!!!! To že tu napíšu aj pár článkov o politike,je len výborné!!! Ty asi žiješ len nejakej ulite,tak si občas prečítaj si krutú pravdu,to čo nikde nenájdeš!!!

  • Vsetko so vsetkym suvisi moja mila

 2. MIlý Badateli,
  děkuji za tvou angažovanost. Opravdu jsi mne překvapil.
  Někdy je asi opravdu potřeba na chvíli zapomenout na bylinky a začít se angažovat, abychom se jednou k těm bylinkám vůbec mohli vrátit.
  Děkuji za článek.

 3. elena mraz

  horsi ako rakovina

 4. Soros zarobil za jeden deň miliardu na libre, nie bilión, asi preklep z angličtiny 🙂

 5. Tak vazeny priatelia , aby bolo “ jasno “ v tomto clanku bola spomenuta len jedna ale zato dost podstatna vec ohladne zdravia , a to ako bohata skupina dokaze ovplyvnit farmaceut, priemysel . To ze sa tu spominaju aj politicke osobnosti a politykaako taka je samozrejme od veci tohto vebu ale autor zrejme nechce konspirovat len zabudol uviest ako fakt ze tieto a ine osobnosti maju na nas aniz si to uvedomujeme obrovsky vplyv . a nielen na politizovanie ale riadenim nenasytnej ekonomiky mame viac starosti o zarobok a to napr, musim ist do prace aj ked som chory , alebo naopak vidite reklamu choreho ako skapina doma ale da si prasok a uz fici v januari zasnezenou krajinou v cabriolete este v ten den lebo naramne mu liek pomohol. to je asi zatial vsetko…

  • Počúvaj,píšeš úplné nezmysly!!! Chytáš sa nepodstatných veci a robíš z toho pomaly politickú aféru!!! Je zjavné že máš nasrato v hlave zrejme si taký vysmiatý blbeček, ktorým sa hovorí slniečkar!!!! Podľa toho sa hneď pozná chorý názor!!!!

 6. … netreba sa báť uvedených zbohatlíkov, ale ľahostajných a nevedomých ľudí; tí sú nič netušiac najväčšou hrozbou nielen sami sebe … Preto vďaka za článok a rozšírenie vedomia niektorým spoluobčanom. Až príde pokolenie bez kráľa, tzn. väčšina ľudí bude slobodných a vedomých, takéto „postavičky“ stratia svoj vplyv. Keď zodpovedná osobná sloboda, založená na poznaní podstatného, tzn. fungovania prírody, bude postavená nad spoločenskú povinnosť – zákon, každý človek bude „vládnuť“ sám sebe a skončí sa dnešná doba úvodzovková a každému pojmu sa vráti jeho pôvodný zmysel. Cestou je slobodné učenie sa detí: http://www.svobodauceni.cz/media/svoboda_uceni_kniha.pdf o fungovaní prírody a spoločnosti ľudí v nej. 🙂

 7. Zoznam americkych intervencii je priznany na webe, a je to naozaj bohate citanie.
  Overseas interventions of the Unated States. Pochvalit sa vsak mozu svojim originalnym zoznamom aj Rusi. List of wars involving Russia. Velki bohaci su aj v ich radoch. A ich deti studuju radsej v zahranici, na tom „demoralizovanom“ zapade. Kto naozaj chce vidiet realitu, ten ju aj vidi…
  Dolezitejsie je, ze Slovaci, ale aj ostatna byvala ruska kolonia v Europe, su obcania druhej kategorie, v platoch aj obchodnych tovaroch. Toto ale je vec nasa vlastna, dopustila ju vlada konkretnych rajin. Vladu ma kazdy stat taku ako si zasluzi, odvija sa od medziludskych vztahov. Nakonie skoncime pri sebe, kazdy jeden….

 8. Vďaka týmto debilom, ktorí chcú ovládnuť svet,zomrelo veľa ľudí, zničili rôzne krajiny….preto títo satani skončia v pekle!!!! Božie mlyny melú pomaly,ale isto!!!!

 9. Máte chybu vo vete: „Mnohí z americkej politickej scény riadili malú menšinu bohatých rodín a jednotlivcov“.

  Zrejme ste mali na mysli, že „Mnohí z americkej politickej scény boli riadení malou menšinou bohatých rodín a jednotlivcov.“

 10. Bádateľ ďakujem za článok ktorým musím súhlasiť výstižný aj poučný

 11. Ak niekto vie, nech ukáže skutočné východisko z tejto hrozivej situácie…
  Stále viac sa ukazuje, že nejdeme správnou cestou. No ale riešiť to vojnou? to je predsa niečo nelogické- koko ľud príde o životy a rodiny? Toto snáď nikto nechce, či zase to bude e iba pre vyvolených? Naše deti nemajú právo na život?

  • „Ak niekto vie, nech ukáže skutočné východisko z tejto hrozivej situácie…“

   – Je jediné východisko :
   Posilniť zvyšky rozumu vo vlastných hlavách, počúvať SKUTOČNE múdrych, a nie politikov demagogov, A veriť iba sebe, nie vláde.

 12. Kym neskapu zlocinci sveta aj ich pokracovatelia.

  SVET nezazije MIER ani slobodu.

 13. WHO COVID vakcinace, depopulacie valky, snad planovane vyvrazdeni vsetkych Slovanu s postvanim jeden na druheho, vykradeni veskere obzivy, byvaleho byvaleho Warsavskeho paktu a dale …
  dosti ludi potrebuje mudrost kteru ovsem niekedy nebude miet. Skoda.
  Prezident D. J. Trump chtel vysusit mocaly, a osvobodit USA z Mamonu WHO a udelat podobne jako Putin a tak ho odstavili inym zpusobem, vsak vieme dobre …
  VChelsi Hillary ma za manzela syna Sorose … jsou stastni?
  Jsou to Reptilians / Sedivaci, O-

 14. „dosti ludi potrebuje mudrost kteru ovsem niekedy nebude miet. Skoda.“

  – väčšina ľudí prijme múdrosť až potom, ako im vlastná hlúposť poriadne zničí život. Škoda.

Pridajte komentár

*