Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Choroba X: Vedci začínajú pracovať na vakcíne proti novej smrteľnej pandemickej chorobe


Print Friendly, PDF & Email

Choroba X: Vedci začínajú pracovať na vakcíne proti novej smrteľnej pandemickej chorobe

(Niamh Harris, The People’s Voice) Britskí vedci aktuálne varujú, že choroba „infekčná ako osýpky s úmrtnosťou eboly“ je na ceste a môže byť až 20-krát smrteľnejšia než covid. Zároveň nás ubezpečujú, že sa na ňu pripravú.

Zdá sa, že novú pandémiu by mohol spustiť neznámy vírus nazývaný „choroba X“, proti ktorému sa už vyvíjajú vakcíny.

Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) tvrdí, že „je vysoko pravdepodobné“, že nás zasiahne táto nová choroba.

Portál MSN píše:

Vo vládnom vysoko zabezpečenom laboratórnom komplexe Porton Down vo Wiltshire, čo je vedecký a obranný areál Britskej agentúry pre zdravie a bezpečnosť (UKHSA), pracuje na vakcíne tím viac ako 200 vedcov.

Kate Binghamová, bývalá predsedníčka pracovnej skupiny pre vakcíny v Spojenom kráľovstve, povedala pre noviny Mail Online:

„V istom zmysle sme mali pri Covide-19 šťastie, a to aj napriek tomu, že spôsobil viac ako 20 miliónov úmrtí na celom svete. Ide o to, že drvivej väčšine ľudí infikovaných vírusom sa podarilo zotaviť.“

Binghamová ďalej dodala:

„Predstavte si, že choroba X je nákazlivá ako osýpky s úmrtnosťou eboly (67 percent). Niekde vo svete sa množí a skôr či neskôr niekto ochorie. Musíme urobiť prvé kroky pri riešení ďalšej pandémie práve teraz – čo zahŕňa vyčleniť na ňu peniaze.“

Čo je to „choroba X“?

Vedci sa obávajú hrozby vírusu, ktorý by sa mohol zmeniť na ďalšiu pandémiu.

Zostavili zoznam zvieracích vírusov, ktoré sú podľa nich schopné infikovať ľudí a v budúcnosti by sa mohli rýchlo šíriť po celom svete. Nie je však známe, ktorý z nich sa presadí a spustí ďalšiu pandémiu – preto sa zatiaľ nazýva „choroba X“.

Zbohom vysoký krvný tlak

Profesorka Dame Jenny Harriesová, šéfka Britskej agentúry pre zdravie a bezpečnosť (UKHSA), povedala pre Sky News:

„To, o čo sa tu snažíme, je zabezpečiť, aby sme sa pripravili tak, že ak príde nová choroba X, nový patogén, tak aby sme vykonali čo najviac príprav vopred. Dúfame, že tomu (pandémii) dokážeme zabrániť. Ale ak nemôžeme a budeme musieť reagovať, potom sme už začali vyvíjať vakcíny a terapeutiká, aby sme ju zvládli.“

Krajiny na celom svete prisľúbili celkovo 1,5 miliardy dolárov na pomoc vedcom pripraviť sa na chorobu X.

Vláda Veľkej Británie prisľúbila 210 miliónov dolárov. Ďalšie prísľuby prišli z Japonska, Nemecka, Austrálie, Spojených štátov amerických a Nórska, ako aj z Gatesovej nadácie a mimovládky Wellcome Trust.

Bude ďalšia pandémia?

V roku 2021, teda uprostred covidu, popredný vedec predpovedal, že ďalšia pandémia môže byť potenciálne za rohom a nie je otázkou či, ale kedy.

Mark Woolhouse, profesor epidemiológie infekčných chorôb na Univerzite v Edinburghu, povedal, že zatiaľ čo pandemická chrípka je na prvom mieste v zozname potenciálnych hrozieb, ktorých sa treba obávať, existuje celý rad ďalších vírusov, o ktorých treba vedieť.

Profesor Woolhouse uviedol, že v roku 2017 on a niektorí jeho kolegovia prinútili Svetovú zdravotnícku organizáciu pridať niečo nazývané ako „choroba X“ do svojho zoznamu prioritných chorôb.

Ďalej vysvetlil:

„Mysleli sme si, že ďalšou vznikajúcou pandémiou môže byť vírus, o ktorom ešte ani nevieme – úprimne povedané, myslíme si, že je to najpravdepodobnejší scenár. A je len otázkou kedy a nie či.“

Liečba osteoporózy

Autor: Niamh Harris, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Nuz je to proste, spustia prostrednictvom 5G sieti taku frekvenciu, ze ockovanci budu zomierat, nazvu to novou plandemiou, aby na zaklade tohto divadielka presadili voci zvysnej neockovanej populacii povinne ockovanie „novymi“ samozrejme mRNA ockovacimi latkami a tym dosiahli nimi pozadovane smerne cislo zabitych. EU komisarka koncom 2022 sama verejne povedala, ze 100 milionov neockovanych v EU je privelke cislo! Ake primitivne a okate. Lenze ak sa to u nas presadi, nech bude ktokolvek vo vlade, budem to povazovat za vyhlasenie mi vojny a branit svoju rodinu a seba zbranou! Uz sa s nikym nebudem bavit v rukavickach!

 2. Neviem či sa mám smiať, alebo plakať.
  Nová choroba X – ešte nevieme ktorý vírus to presne bude, ale bude nás zabíjať! Ale nebojte sa, máme VEDCOV! A tí vyvinú univerzálnu vakcínu proti akejkoľvek pandémii, ktorá by hrozila v blízkej budúcnosti vyhubiť ľudstvo! Už máme aj zmluvy s WHO! Niečo sa v prírode posralo a začínajú vznikať “vírusové mutanty” smrteľného charakteru! Môžeme si umývať ruky, zdravo sa stravovať, žiť vo svetlých vetraných bytoch a domoch, mať čističky odpadových vôd, nezávadné potraviny a vodu… ale vonku zúri divoká príroda so svojimi smrteľnými vírusmi! Štyritisíc rokov si dala pohov, ale teraz prišiel jej čas. Vyhubí ľudstvo, ak sa včas nezaočkujeme! Ešte že vieme predbehnúť prírodu. Tá veda sa nezdá!

  • Presne si to odhadol, vírus či choroba X -neznáma. Píšu že niekde vo svete sa množí ( ale nevedia kde) a musia urobiť prvé kroky pri riešení ďalšej pandémie práve teraz – čo zahŕňa vyčleniť na ňu peniaze. O tie im asi hlavne ide, vyrobia nejaké X vakcíny pre istotu. Vedci sa obávajú hrozby vírusu, ktorý by sa mohol zmeniť na ďalšiu pandémiu. Chce to dôkazy a fakty , nie obavy.
   Veľká pandémia tzv.španielska chrípka (údajne ale prvý prípad sa objavil v amerike) bola pred 100-rokmi, trvala 2 roky potom vírus zmizol. V súčasnej dobe máme mať pandémiu každý rok?
   WHO počas Covidu sa asi cítilo menejcenné, pretože krajiny si pandémiu riadili podľa svojho.

   • Niekde vo vesmire sa množia mimozemšťania, chčú zničiť obyvatelov zeme, no my nevieme kde su, kedy plánujú inváziu našej planety zem, ake maju technológiu či zbrane hromadného ničenia, no dokážeme vyrobiť proti nim zbrane na našu obranu. Wow

  • Možno by sa ten „vírus“ či iné novodobé hrozby, ktoré sa „vymkli“ prírode z rúk dali zneškodniť antivírusom zvaným kindžal alebo niečím podobným.
   Pekne tým satanistickým hajz.lom, ktorí pracujú a vedú tie laboratóriá to pustiť na hlavu a potom tam naliať vagony vápna.
   Ale úplne najlepšie by bolo ich všetkých vytiahnuť z tých dier a pred svetom verejne odsúdiť a verejnosti sveta ukázať: „tu máte ten slávny vírus“!!!. Všetko by šlo natotata, densacifikácia okrajiny a postupne aj celého sveta ak by vnutorní paraziti v Rusku nekládli Ruskej konceptuaálnej (spravodlivej) moci taký neuveriteľný odpor.

  • ten problem je je milliony tomu uveria a doteraz veria ze takzvany Covid existuje. 2025-2028 john hopkins university vypracovany podvod na takzvany Spars Scamdemic

 3. Tých čo nevedia zabiť mňamkami, tých sa pokúšajú zabiť potravinami, teraz letia sladkosti a pochutiny: čokoláda, káva, niektoré ovocie… Bill GaťeS kontroluje veľa firiem, nejde len symbol „žabky“ na výrobkoch Orion či predávaných v Lidl a Kaufland. Už sa zapojili aj iný globálny hráči ako aj napr. Fererro…:
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/laborant-vzal-ferrero-rocher-pod-mikroskop-a-nestacil-se-divit/ ! Kupujte len naše výrobky a dobre čítajte zloženie a či nie sú súčasťou nejakej nadnárodnej korporácie a pod. !

 4. filomena1966

  Stale stejny scenar, Vyvolat umele problem a podat reseni. Reseni ve forme dalsich smrticich vakcin. Zabaleno do sladkych slovicek jak elite na nas zalezi. Ano zalezi ale ne na zivote a ziti ale na tom jak se nas jeste vice sofistikovanejsi metodou co nejrychleji pozbyt a po nas potopa. Site 5G je dalsi sofistikovany nastroj. 2 utoky uz predvedli, co bude dal? Ktere mesto a obyvatele prijdou na radu? Ktera skola? To se dozvime jakmile se zacnou tyto utoky mnozit. Zkousi co lide jsou s to vydrzet. Site 5G je docela dobry nastroj.

 5. svatoslav butora

  Vízie a program WHO sú rovnaké ako vízie a program WEF a OSN/UN. Je to krásny čistý dokonalý svet ovládaný nacistickými dozorcami a svetovládnymi ambíciami Fantomasa. Anglosaské svetovládne koncepcie sú neliečiteľné a ich riadiace centrá zverejňujú. kde má súčasný Fantomas a jeho dvojník Hitler zázemie.

 6. Vyskúšali to covidom a zistili, že to bez väčších problémov ide. Prečo v tom nepokračovať? Stačí vyvolať ešte väčši strach. Úmrtnosť 50 – 60%, ako to bolo v stredoveku pri čiernej smrti a majú ľudí v hrsti. Jediná obrana je, aby sa zdravo mysliaci ľudia zomkli. Aby ich bola drvivá väčšina. Bude to veľmi ťažké, ale nádej zomiera posledná.

  • Covid je „nesmrteľný“, pretože PCR testy dokážu „identifikovať covid“ v každom organizme! To je celý fígeľ! Čiže stačí príkaz na PCR testy – ak ich má kto zaplatiť, a covid teror môže kedykoľvek pokračovať!

   The COVID-19 Test Wasn’t Meant for Detecting Viruses
   https://delgadoprotocol.com/the-covid-19-test-wasnt-meant-for-detecting-viruses/

   „Kary B Mullis, inventor of PCR tests, said they cannot detect free infectious viruses.“
   „A Facebook post shows a meme with a picture of Kary B Mullis and the text: “Covid test a fraud?”

   It goes on to say “These PCR tests cannot detect free infectious viruses” and seems to attribute the quote to Dr Mullis, who it calls “laureate & inventor of the PCR test”. Text in red then highlights that he died in August 2019.

   Dr Mullis was the inventor of PCR tests, and did die in August 2019, well before the start of the Covid-19 pandemic. It’s therefore unlikely that he had qualms about the tests used to detect Covid-19 specifically. “
   https://fullfact.org/health/Kary-B-Mullis-quote/

   Kary Mullis, Inventor of PCR Test – „PCR is not a reliable test for .
   https://www.youtube.com › watch?v=wT3IqZjT_9A
   ———————————————-
   Bez vraždy Kary Mullisa v auguste 2019 a zneužitia jeho testov by neexistoval žiaden covid v septembri 2019!!!

   • Ano Marosko a oni ten test „cykluju aj vyse 40 krat,podla laureata nobelovej ceny Kary Mullis,nemoze sa viac cyklovat,ako 24 krat,pretoze,potom testuje pozitivne aj na chripku pred rokmi, tiez test nevie ci je clovek chori,alebo nie,nemoze testovat INFEKCNE choroby,na straz

  • yep,ale uz je pozde,mily drozde

 7. MAGNUM nebo PARABELLA 9 mm to je protivakcína ! Už se na ty šmejdy chystám !

 8. Kreml reaguje na příjezd Amerických tanků M1 Abrams na Ukrajinu: „I ony shoří“

  https://aktax.cz/kreml-reaguje-na-prijezd-americkych-tanku-m1-abrams-na-ukrajinu-i-ony-shori/

 9. Diplomatická krize: Indicko-Kanadské napětí se stupňuje, spojenci z G7 postupují opatrně

  https://aktax.cz/diplomaticka-krize-indicko-kanadske-napeti-se-stupnuje-spojenci-z-g7-postupuji-opatrne/

 10. Buduci rok digitálne peniaze plus Who OSN a ďalší pani nám tu budú robiť dusno ja osobne niesom ockovany boli nátlaky aj v práci aj mhd ci v obchodoch no tentoraz odchádzame radšej niekam do džungle no co iné boli to tlaky veľké až ma hlava z toho boli niekedy

  • Bol som miesace v NYC nemocnici po operaci mozku COMA
   Mnozstvi panu kteri prosly preockovanim vakcinovanim
   MAJI MASOVE AMPUTOVANE JEN LEVE NOHY
   strasne zlpcinu proti lidskosti
   Slava casum pod SSSR budovani vcetme levnych rodinnnych domku od 55 000Kcs s podnikovymi prodpevky
   Benzin 2.40 Kvs liter

   • Ono to všetko ľuďom dochádza, že cesta na Západ je cesta do pekla a nikde inde. A ktorým to ešte nedošlo tak na to prídu.
    V tom to je, že západný model globalizácie je cesta do pekla či už v podaní USA alebo Globalistov, ktorí sa teraz zo západu „sťahujú“ do Číny a Iránu. V podstate všetky poprevratové nádeje a vízie ľudí o tom že sa nejako uchytia a budú sa mať dobre alebo lepšie ako ich spoluobčania sú len chimérou – príde čas kedy to zomelie aj toho najbohatšieho zbohatlíka. Západ je jak nevyhnutná smrť – nič iné pre nikoho nemá len tú smrť a nakoniec pohltí aj pohlavárov západu – tak jak to sami Globalisti naplánovali. Ešte sa mnohým ľuďom v postsovietskych republikách žije dobre ale aj oni nakoniec zistia, že to celé šialenstvo a honba a boj o lepšie miesto pod západným slnkom za to nestálo – že by sa lepšie žilo v bezpečnej spoločnosťi s plánovaným hospodárstvom, v spoločnosti, ktorá sa najprv stará o svojich a až potom keď plánovane či neplánovane zostane tak dáva/obchoduje s cudzími.
    Svet ide do čoraz užšej uličky kde to dôjde každému.

 11. Nemám presnú vedomosť, či v už v t.č funguje nejaké predvolené moratórium.
  V prípade, že – áno, snáď sa to netýka i Bádateľa.

  Púšťam Song, v ktorom je rekapitulácia života ľudí v SR za posledné 3 roky – na precitnutie a zobudenia sa – krátko pred dňom „D“!

  Pesnička, ktorá symbolicky uzatvára jedno temné obdobie slovenských dejín, kedy sa v SR – tzv. parlamentná demokracia prejavila vo svojej najperverznejšej podobe.
  Prosím, aspoň sa pokúsme – poučiť sa – z „krízového vývoja“ !

  Text piesne:
  „Na čo sa tu všetci hráme..“

  Predajné papule bozkať na rozlúčku,
  zadupať zradcov spravodlivou čižmou.
  Rozomlieť zlodejov na kostnú múčku,
  slučku pre tyranov za tú kataklizmu.
  Čierne vrecia prajeme vám na Vianoce,
  všetci máme predsa slabé chvíľky.
  Keď na stromoch jalových na ovocie narastú letokruhy zbytočnej pýchy.
  Čas ukázal, ako vyzeráte zblízka, čas ukázal, kto je náš a kto je filcka.
  Kto zaváha a kto to vezme ztečí, ruky plné práce, huby plné rečí.
  Nekujte im okovy, nebúchajte na brány,
  kto nahráva diablovi, sám raz bude nahraný.
  Nechajte trávu rásť, hodiny tikať,
  nech zmije samé v chrbty sa bodnú.
  Jak panna železná občas svedomie pichá, vynájdi gilotínu, ľahneš si pod ňu.
  Čas ukázal, ako vyzeráme zblízka, čas ukázal, kto je priateľ a kto filcka.
  Kto zaváha a kto to vezme ztečí, ruky plné práce, huby plné rečí.
  Čas ukázal na čo sa tu všetci hráme. Čas ukázal, kto mal pravdu a kto klame.
  Kto je práskač, kto je zbabelec, kto zvrhlý,
  tak dajme si späť masky, čo sme si strhli.
  Strašnú to pohromu musíme znášať,
  strašná pohroma nás zase stihla,
  všetci čakajú na mesiáša,
  všetci čakajú ako na ihlách.
  Čas ukázal, na čo sa to všetci hrajú, čas ukázal, kde čije vlajky vlajú,
  kto velí tu a kto je iba potkan, dnes prázdne steny sú tam, kde bola jeho fotka..

  https://www.youtube.com/watch?v=qMfrv3xr0g4

  • Neviem, čo to má čo spoločné s volebnou kampaňou – a moratórium platí od polnoci streda-štvrdtok. Nepleťte si to so zákazom vychádzania – lebo ste toho schopní.

   • Pieseň je politicky ladená (zrejme si si ju nestihol ešte pustiť..)

    Moratórium – mala som za to, že platí štvrtok – piatok. Pretože podľa Teba, by ešte prieskumné agentúry mohli v piatok vydávať preferencie PS na 20%.

    A zákaz vychádzania? To by znamenalo, že by otroci nešli otročiť do otrokárne – 2 dní?

    • Moratórium platí 48 hodín pred voľbami, ale počíta sa pred dňom volieb, t. j. od polnoci prvého dňa moratória, nie 48 hodín pred než sa otvoria volebné miestnosti. Zákaz vychádzania bola narážka na súčasnú dystopiu, keď si ľudia sami naordinujú „pre istotu“ väčšie obmedzenia ako treba. A treba si spomenúť, kto prijal a kto hlasoval za zákon zakazujúci neopichaným zúčastniť sa volieb. Keďže z minulých prieskumov – proti povinnej vakcinácii boli hlavne voliči progresívcov – zmrdi majú v tom guláš a obávajú sa, že by mohli vo voľbách vyhrať opichaní proti progresívci! Preto nevyhlásili stav pandémie – naopak ho odvolali – aby mohli voliť práve neopichaní progresívci.

 12. Vyvíjajú vakcínu proti chorobe o ktorej nič nevedia a proti vírusu o ktorom nevedia ktorý to je.
  Ale bude vakcína ktorou vás povinne naočkujeme. Proti akej chorobe? To nevieme. Držte hubu a choďte sa očkovať. Inak vás zavrieme doma alebo ešte lepšie do väzenia, vy darmožrúti čo sa nechcú depopulovať.

Pridajte komentár

*