Desivá štúdia: Nanočastice mRNA z vakcíny kolujú v celom tele – v mozgu, srdci, pečeni a inde


Print Friendly, PDF & Email

Desivá štúdia: Nanočastice mRNA z vakcíny kolujú v celom tele - v mozgu, srdci, pečeni a inde

Nie je prekvapením, že všetko, čo nám establišment hovorí o vakcínach proti ochoreniu covid, je vykalkulovaná lož. Jedna z najväčších a najzáludnejších lží je, že „injekcie mRNA vakcíny zostávajú v paži (mieste vpichu) a nešíria v tele nanočastice“.

Teraz vieme, že je to úplná lož, keďže nový výskum vykonaný v Japonsku ukazuje, že lipidové nanočastice (LNP) obsahujúce kód mRNA po očkovaní vo veľkom cirkulujú v tele, dostávajúc sa do mozgu, sleziny, hrubého čreva, srdca, pečene, pľúc, vaječníkov, semenníkov a ďalších orgánov.

Pfizer označil štúdiu ako dôvernú (tajnú)

Štúdia, pôvodne napísaná v japončine a automaticky preložená do angličtiny, sa dá nájsť na tomto linku serverov Natural News.

Štúdia, označená ako „Pfizer dôverné“, je známa ako biodistrubučná štúdia, používajúca na presné sledovanie distribúcie LNP mRNA od Pfizeru v tele enzýmy luciferázy a markery rádioizotopov. Prvá časť má názov:

SARS-CoV-2 mRNA vakcína (BNT162, PF-07302048)
2.6.4 Zhrnutie farmakokinetickej štúdie

Štúdia ukazuje, ako sú v tele distribuované LNP (lipidoné nanočastice) mRNA, postihujúce dokonca aj vaječníky a semenníky, čo vyvoláva obrovské otázky o plodnosti u tých, ktorí sú zaočkovaní vakcínami mRNA.

Nasledujúca tabuľka ukazuje množstvo NLP (v mikrogramoch), nájdené v každom orgáne určitý čas po vakcinácii (stĺpce 2 až 7 ukazujú koncentrácie NLP v čase od podania vakcíny).

Všímate si, ako to napáda nadobličky (adrenal glands)?

Ukazuje sa postupná kumulácia LNP v nadobličkách, kostnej dreni, močovom mechúre, kostiach, očiach a hrubom čreve.

Tu nasleduje pokračovanie tabuľky:

Z orgánov uvedených v druhej časti tabuľky nastáva postupná kumulácia LNP v lymfatických uzlinách, vaječníkoch, pankrease (tu istým spôsobom kulminuje), prostate, tenkom čreve, slezine a semenníkoch.

Provakcinačný lekár spúšťa poplach: „Spravili sme veľkú chybu!“

Zástanca očkovania, lekár Dr. Byram W. Bridle, PhD., poskytol rozhovor Alexovi Piersonovi z podcastu „On Point“. Ten rozhovor je prezentovaný aj na Brighteon.com a nájdete ho tu, trvá približne 9 minút:

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Brighteon.com/3d683a15-fc3d-432d-a057-3313969eb075

V tom rozhovore hovorí Dr. Bridle nasledovné ohromujúce veci. Pri ich čítaní si spomeňte, že Dr. Bridle je stopercentne za očkovanie a ostatné vakcíny nijako nekritizuje (zvýraznený text je naším dielom):

… za poškodenie kardiovaskulárneho systému je takmer výlučne zodpovedný sám hrotový proteín.

Vlastne, keď sa dostane do krvného obehu, keď zavediete očistený hrotový proteín do krvi výskumných zvierat, nastanú u nich všetky druhy poškodenia kardiovaskulárneho systému a môže prejsť krvno-mozgovou bariérou a spôsobiť poškodenie mozgu.

Hrotový proteín zistili v krvnom obehu, a to v krvi 11 z tých 13 zdravotníkov, ktorí dostali vakcínu. Znamená to, čo sme vedeli už dlho, že hrotový proteín je patogénny toxín. Je to toxín. Keď sa dostane do krvného obehu, môže vo vašom tele spôsobiť škodu.

Takže teraz máme úplne jasný dôkaz, že vakcíny, ktoré nútia naše telá či svaly alebo bunky našich deltových svalov vyrábať tento proteín, nie samotná vakcína, plus proteín sa dostávajú do krvného obehu. A keď sa doň dostanú, môže sa hrotový proteín viazať na receptory na našich krvných doštičkách a na bunky, vystieľajúce naše krvné cievy.

Práve preto sme svedkami porúch zrážanlivosti krvi, súvisiacich s týmito vakcínami.

Môže to tiež viesť ku krvácaniu. A, samozrejme, týka sa to aj srdca, je kľúčovou časťou kardiovaskulárneho systému. Preto vidíme problémy so srdcom.

Ten proteín môže tiež prejsť krvno-mozgovou bariérou a spôsobiť neurologické poškodenie. To je aj dôvod, prečo je pri fatálnych prípadoch krvných zrazenín veľakrát videný v mozgu.

Stručne povedané, záver je, že sme urobili veľkú chybu.Ale uvedomili sme si ju až teraz. Hrotový proteín sme videli ako skvelý cieľový antigén. Vôbec sme nevedeli, že samotný hrotový proteín je toxín a že je patogénny.

Takže vakcináciou ľudí ich nechtiac očkujeme toxínom a ten sa u niektorých ľudí dostáva do krvného obehu. A keď k tomu u niektorých ľudí dôjde, môže to spôsobiť poškodenie, najmä kardiovaskulárneho systému.

Nemám čas, no je veľa ďalších legitímnych otázok o dlhodobej bezpečnosti tejto vakcíny. Napríklad, pri akumulácii vo vaječníkoch, jedna z mojich otázok je: „stanú sa tým mladí ľudia neplodní, alebo niektorí z nich?“ Takže, tu skončím.

Dr. Bridle teraz, samozrejme, hovorí presne to, čo som hovoril ja (Mike Adams). Hrotový proteín je toxín a spôsobuje krvné zrazeniny a úmrtia.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Mike Adams, Zdroj: Naturalnews.com, Spracoval: badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jednoduchá

  …je to ozaj smutné a neskutočne nebezpečné….my ľudia/teda tí zaočk / nielen že si zhoršujú zdravie, mnohí z nich prichádzajú o život :-(….a my ostatní si vďaka tomuto koronacirkusu aj ,,rozbíjame rodinn.vzťahy“…skoro nikto z mojej rodiny sa o tejto situácii nechce rozprávať, doslova ich s týmito rečami ,,otravujem“….neskutočne mi to je ľúto, že si neuvedomujú závažnosť situácie, už neviem, ako ich aspoň trocha prinútiť sa tým viac zaoberať, veď sa jedná o ich zdravie, o ich budúcnosť….je mi z toho nekutočne ťažko……

  • Ander Kixa

   Ja idiotov neľutujem. Nemám prečo.

   • Jozef Jozefovič

    Zvyčajne sa človek rozhodne správne, ak má dostatok informácií. Informácie, ktoré sa k nám dostavajú sú značne skreslené. Takže nemusí ísť o idiotov…Len o obete manipulácie s informíciami.

    • Ander Kixa

     Nemám absolútne pocit nedostatku informácií.
     Magát to napísal celkom trefne:

     https://marianmagat.com/nebrante-ludom-ockovat-sa-je-to-sucast-prirodzeneho-vyberu/

     • Marek Košice

      Lenže magát nevie o tom, o čom vie David Icke. A to je fakt, že všetci sme NEKONEČNÉ VEDOMIE, a za všetko zlo na Zemi je spôsobené archontmi, Satanom, atď (dosaď si názov aký chceš), ktorí „ukradli“ náš svet, a získavajú energiu z ľudských a zvieracích obetí (preto preprogramovali svet na taký, v ktorom musíme jesť/žrať aby sme prežili), zo strachu ľudí a zvierat, zo všetkých negatívnych emócií. Popremýšľaj, prečo stratíš tak veľa energie keď si nahnevaný, nešťastný, atď….KAM ZMIZNE TÁ ENERGIA? … Energia nikdy nemizne, môže sa len presunúť. Kam sa presunie? K ARCHONTOM, alebo K SATANOVI.

   • Oni nie sú idioti. Sú len oklamaní. Môžu za to naši politici a naše zapredané médiá, dennodenne im vymývajú mozgy.

    • Nie sú oklamaní, oni ani nechcú poznať pravdu. Väčšine z nich sa dostalo informácií o celom podvode, ale sú leniví vôbec si na internete vyhľadať aj niečo iné ako bulvár či fejsbúkové drísty o kvetinkách a pod..

     • Svoju rolu hrá aj Gatesov Google – zadáš vakcína proti covid a ponúkne ti astroturfing – medicinálnych trollov, a ako prvého samozrejme Psa!

  • Ander Kixa
   • S prirodzeným výberom prišli sion illumináti – darwinizmus, sociálny darwinizmus, marxizmus a triedny boj, sociálne inžinierstvo a dnes natvrdo NWO sionizmus! Rotschieldovci boli aj známi entomológovia – Miriam bola veľkou obdivovateľkou prirodzeného výberu medzi blchami – niečo ako detská hra – boj o kráľa vŕšku /tu analǵia, ako sa kvôli pi.ovinám vybíjajú vo vojnách najsilnejší muži – Galipoli/ – pozorovala, ako sa navzájom vykopávajú z kožucha.

    Obdivovateľ prirodzeného výberu v podstate súhlasí s právom silnejšieho, s právom džungle, s pravidlami ZVIERACEJ – nie ľudskej spoločnosti, podporuje prirodzený výber tých najbezohľadnejších a najneľútostnejších predátorov A PARAZITOV v civilizácii! Podporuje totalitný systém! Podporuje fašizmus!

    Tak sa pozri okolo seba a podľa princípu prirodzeného výberu je všetko v poriadku – prirodzene ti vládnu vyvolení paraziti a zločinci!

    Do pi.e aj s darwinizmom! Načo potom Boh stvoril Človeka s jemnou kožkou na cicine?!

    • Ander Kixa

     Terajšia elita je výsledkom ignorácie prírodných zákonov. Je to samý degenerát a psychopat. Hovorím o tých čo ty.

     • „Nezáujem o veci verejné vedie k tomu, že nám budú vládnuť tí najneschopnejší z nás.“

     • „Terajšia elita je výsledkom ignorácie prírodných zákonov. Je to samý degenerát a psychopat.“ – lebo degeši volili degešov ktorí však tých „normálnych“ degešov vedia ako paraziti a predátori ovládať! Zlyhal spoločenský výber! Ale prečo! Pretože ho rozložili sioni podľa Protokolov /Talmud im to posväcuje na úrovni svetonázoru!/!
      Toto je o sociálno-inžinierskej technológii – manipulácii – nie o prírodnom výbere tých najnúdrejších a najaltruistickejších zároveň! Dokonca aj tí zločinci v pozadí sú už degeši – keby nemali manuál napísaný ešte pred dvesto rokmi – Protokoly Sionu – nevedeli by, čoho sa držať. A oni nie sú subjekty riadenia – len nástroje. Keby namiesto koksu aspoň šňupali psylobicín – všetko by vyzeralo inak. Aj o tom to je.

    • Ander Kixa

     Keby prirodzeny vyber fungoval, protokoly by boli v skolach ako ucebnice a vyucovali by sa namiesto holokaustu

     • A tak ONIsa učia ako vyhladiť nás a naše deti učia, ako majú milovať svojho úhlavného nepriateľa.

  • ja to mám podobne, čokoľvek začnem na túto alebo podobnú tému, hneď je reakcia – „to je blbosť“ a týmto debata končí

  • Pozeral som dobre video od pana Jakubca,povedal ze vacciny su proti zbohu,ja dodavam ze obsahuju Enzyme,co sa vola Luciferase,aj mnoho mojich priatelov,zmizlo,po vaxoch ,su to ini ludia,ti co nezomreli ,su proste sibnuty na hlavu

  • Vlastimil Nejedlý

   Dokonca niektorí si kladú podmienky, kým sa nezaočkuješ, tak ťa neprídeme navštíviť … napr.

   • Marek Košice

    Buď rád za tie podmienky, tým pádom ťa neprídú navštíviť idioti, a to je pre teba z racionálneho hľadiska výhodné, no nie?

    • Stále je to naplňovanie agendy rozkladu rodiny. Takže niet sa z čoho tešiť. Tieto veci sú vymyslené do puntíku – zatiaľ čo „my“ chodíme do roboty, existovala a stále existuje skupina kreatívcov, ktorá kreuje najmenšie detaily týchto procesov. Ak je cieľom napr. položiť malých podnikateľov, tak ich položia buď pokutami za to, že urobia službu neočkovaným, a keď neočkovaní k ním nebudú môcť prísť – tak ich položia na polovičných-tretinových tržbách.

     He – keby mi niekto povedal – „Neprídem k tebe pokiaľ si neupraceš!“ – aj tak by som ho poslal do pi!

     Tu je smiešne to, že ja rozhodujem ako pán hradu kto vojde a kto nie! Ale tu je vidieť tú debilizáciu, keď každý sa chce hrať na bossa – na tých, ktorí rozhodujú, hoci nemajú nárok. Chucpe! Absolútna drzosť!

     Neviem ako vy ostatní – nikdy som okrem oprávneného hnevu necítil nenávisť – a s tým je spojené kutie piklov – nekul som, ale ja osobne cítim, ako sa vo mne prebúdza neskutočná – pravá slovanská krutosť! ISIS sa ešte k nám prídu učiť, ako sa odrezávajú hlavy! Západný Slovan je najkrutejší Slovan – inak by nemohol byť západný. Teraz treba správne namerovať svoj hnev! Správne! T. j. nie proti sebe! Všetko musí prebehnúť s obrovskou radosťou – s obrovským zadosťučinením! Budeme milovať svojich nepriateľov, pretože nám bude pôsobiť radosť ich umieranie! Plavovlasí Démoni – Sloweni sa prebúdzajú!

  • Mária Kucirková

   Áno, je to veľmi smutné, no ľudí sa im podarilo zmanipulovať a poniektorí si vôbec neuvedomujú, že im voľáko v tejto dobe môže takto zákerne ublížiť. Žiaľ, aj ja ako vy som v rodine skončila s komunikáciou.. Nemá to zmysel, neprinútite nikoho aby sa mu mozog otvoril. Ak ľuďom nesvieti dnes červená kontrolka v hlave teraz, čo sa okolo nás všetko deje, že je veľký tlak, padajú rozhodnutia, príkazy a zákazy vlády, ktoré sú proti zdravému rozumu a protizákonné a protiústavné, žiaľ, následky si ponesú ľudia, ktorí tomuto podľahli sami. My už sa budeme iba pozerať ako ich to zničí, možno aj zabije. Je potrebné sa obrniť silou, ktorú budeme potrebovať až nám začnú príbuzdní postupne konať na vakcíny. Skôr či neskôr to postihne všetkých. Ja sa iba modlím a prosím aby sa toto šialenstvo ZASTAVILO! Aby tí, čo ešte majú moc a sílu =právnici z celého sveta dokázalo zastaviť tých bohatých PSYCHOPATOV, čo organizujú GENOCÍDU tejto civilizácie. Prajem veľa síl a odvahy a šťastia.

  • Jan Dolanský

   Mate pravdu, trebalo by aj im otvorit oci… Na druhej strane, moj bratranec (52) z Kapusian na vakcinu predsalen isiel (aj ked sme ho vsetci odhovarali) a uz 5 dni po 1. davke, myslim, ze to bola Comirnaty, tak sa mu vraj zlepsila potencia. Vobec som tomu nechcel verit, ale vraj potvrdzuje aj manzelka, tak mozno neziaduce ucinky su na nieco aj dobre a ma to naozaj nieco do cinenia s obehom, mozno sa mu tym vycistili cievy? Neviem… Asi to bude o tom, kto dostane Cierneho Petra a kto nie. Premyslam, ze pojdem aj ja, lebo medikacia je naozaj draha a ziadne bio pripravky ani bylinky na zlepsenie potencie u mna nepomohli. Viem, je to taka hlupa intimna oblast, takzo sa o tom hovori, ale jemu dost doverujem. Nech sa dari!

   • Potencia je v prvom rade o psychike. Len minimum prípadov tvorí nejaká anatomická alebo fyziologická príčina. Dôkaz? Muži veľmi často mávajú rannú erekciu. Ak sa dokáže dostaviť erekcia takto prirodzene, dokonca bez externej stimulácie, tak potom by nemal byť problém, aby sa dostavila aj inokedy. A prečo sa nedostaví? Príčina je v mozgu, nie tam dole.

   • He! Zožeň si babu pri ktorej sa ti to naozaj postaví a nerozmýšľaj nad potenciou ako nad povinnosťou uspokojovať niečo, čo ťa nevzrušuje, pretože „Manželka po štyridsiatke je niečo, čo sme v mladosti neskonale milovali, ale čo sa potom premenilo na nespokojného škaredého chlapa ktorý nás bije a bierie nám všetky peniaze!“

    V potencii hrá omnoho väčšiu úlohu ako je úloha ciev schopných prekrvenia – množstvo podvedomých podnetov zo strany partnerky, ktoré „vyrušujú“ – papulnatosť a protivnosť, odmeranosť, vychytralosť, manipulatívnosť, sebectvo, chamtivosť, baživosť, nutkavosť, hlúposť až tuposť, nespokojnosť, odtrhnutosť od vzťahu, pretvárka – ale i jej pach, pach jedla ktoré varí len z povinnosti, nevkus, asexuálnosť, celková zanedbanosť doma – hoci v práci chce byť atraktívna a vôbec celková disharmónia. Áno – potom je sex manželská povinnosť. Pri akýchkoľvek „pomôckach“ na erekciu si sám odpáliš prirodzenú potenciu a všetky nepodmienené reakcie na podmienené a nakoniec skončíš s implantátom aby si si ho vedel aspoň vyhoniť! Sex a erotika je V HLAVE! Mňa priťahujú len podstatne mldšie ženy – mám to tak v hlave „esteticky“ usporiadané a viem, kedy mi pri konkrétnych ženských v dedine brní. Teraz inak!

    Existuje erotická stimulácia strachom zo smrti, teda vidím to tak, že tento tvoj bratanec to pojal akože ak mám skapať, tak si chcem toto poriadne užiť – o tom sú tie sáčky na hlavách pri masturbácii /tak zomrel herec David Carradine/, preto pri vyhlásení konca sveta ľudia páchajú orgie, čím chcem povedať toľko – on to má v hlave inak usporiadané, jeho baba je iná, tak nerozumiem tomu, ak si myslíš, že je to vakcínou! Práve môj sused je už 3. týžďeń so záchvatom neuropatie po rovnakej vakcíne – zhruba necelý mesiac po 2. dávke. Aj po kokse sa cítia chlapi ako bohovia – na rozdiel on bežných ľudí zmrdom nebrní po vakcíne ale po kokse! Zhrniem – keď ma žena nehecuje – nebudem sa ničiť španielskymi muškami aby ma doma nemlátila za to, že na ňu nevyleziem!

    • Pokiaľ sa netešíš domov na to, aby si posexoval ženu, tak vieš na čom si vo vzťahu. Ak sa domov tešíš a máš chuť, ale sa ti nepostaví – skús zarobiť viac peňazí „na modrú pilulku“! Dobrá potencia je u chlapa vtedy, keď okrem sexu s partnerkou musí aj masturbovať.

    • Dobrý pracovitý robotník – zlý manžel. Dobrý manžel – zlý robotník!

     Aj ja som mal určité obdobia impotencie – veľmi ma vyrušovali zhoršené vzťahy – nie som zviera. Naozaj je to o tom, či máš tú ženskú v hlave a či po nej túžiš, alebo nie.

     • Záleží ako dlho budeš mať svoju starú hlave. Lebo niektorí majú takú frustráciu aj po rozvode so svojou ex, že ani pri novej partnerke sa im nepostaví.
      Ranná erekcia v pohode, potom ako keby si luskol prstami a dosť.

     • Presne! To sú asociácie! Stačí ak tá nová herečka urobí rovnakú grimasu ako tá ex, a už je to v prdeli! Mám zažité.

      Pozitívne na tom je práve to zistenie, že erotika a sex u ĽUDÍ sú založené na vzájomných vzťahoch, nie na jebačke. Preto môžu fungovať aj staršie páry – na svojej náklonnosti. Áno – láska je potrebná. A spätná väzba je postavená na tom, že ak neexistuje sexuálna náklonnosť – niečo nie je v poriadku. Sex je sociálny kontak. Spojené nádoby. Zjeddnodušiť sa to dá na skutočný záujem o partnera.

  • nezodpovední

   nechaj ich tak – sami sa tak rozhodli, tak nech znášajú následky, ja už nikoho neľutujem

 2. Takto – „my“ už toto vieme dávnejšie, avšak teraz je to uverejnené na ostro sledovanom Badatelovi, ktorý podľa zapredaných pár „dochtorov“ – preráža hoaxové dno a tentoraz ho prerazil úplne, takže – s úsmevom sa teším, keď toto nejaký fasinger v bielom plášti „uchopí“ a vynesie na svetlo mainstreamu – „Aha! Čo poviete na tieto blbosti – že vraj nanočastice nejakého tuku – veď tuk je to, čo si mažete na chleba, tak ako by mohol nanolipid škodiť!“

  No iste – aj vojenské leštidlo na kanady je tuk – s trochou dechtu, sadzí a asfaltu – stačí len trochu privrieť oči a…

  Teraz inak – to číslo v pečeni 19,2 mi pripomína špecifickú hmotnosť zlata /19,2-19,3 g/cm3/, čo mi evokuje niečo ako „zlatý klinec programu“, keďže vieme, že kabalisti majú radi čísla a symboly a na merných jednotkách často nezáleží – proste magické číslo.

  Otázka – prečo pečeň? Pretože pečeň je hlavný metabolický a distribučný manažér v tele, takže je nepochybné, že pečeň „má záujem“ takýto šit u seba uskladniť, pretože tieto nanolipidové častice pečeň vníma ako zdroj energie – ergo otázka – kedy sa pečeň zbavuje tuku a rozkladá ho? No presne po 48 hodinách keď nedostane prísun cukrov a minie všetok glykogén – ergo – po 48-hodinovej hladovke a ďalších dňoch pôstu, takže ja osobne odporúčam takto vakcinovaným – dopredu sa pripravte pôstom na vakcínu, ak bez nej neviete kam z konopí /konopa má aj 4 metre výšku/ a samozrejme po vakcíne hladovka natvrdo – s prísunom ľahko stráviteľných bielkovín, ktoré v tuku rozpustný bordel premenia na vo vode rozpustný bordel a obličky ho dokážu vylúčiť! Ešte raz! Toto magické „zlaté číslo“ v pečeni je najdôležitejší údaj – vnímam ho ako alchimystický inotaj – odkaz, pretože dáva šancu vyhladovanej pečeni do toho hodiť vidly!

  • Lenže tým by sami seba zhovadili, pretože nanolipidy sú obal (trójsky kôň), vo vnútri ktorého sa skrýva mRNA (vojaci ukrytí v trójskom koni). Keď sa to mRNA dostane takto podvodne do bunky, tá následne podľa mRNA predlohy začne vyrábať spike proteín a až potom sa začínajú problémy…

   • No a toto keď ukážete vakcinovanému človeku, tak mávne rukou “ ďalší hoax“
    Oni si proste nepripustia, že by sa dali očkovať toxínom!!

    Mňa udivuje, že očkovaní ani nepripustia, že by niekto mohol zomrieť na vakcínu!!
    Žena po 40tke, učiteľka, zomrela zrazu na zástavu srdca. Moje prvé konštatovanie s otázkou bolo „keďže bola učiteľka, tak asi bola očkovaná?!“.
    Odpoveď som dostala „áno, bola, ale veď ľudia zomierajú aj zomierali vždy“.
    – to povedal zaočkovanec!!

    Ďalšiemu takému poviete, že na ta3 Dr.Mesík povedal to a to… a že predsa ta3 nie je žiadne „alternatívno-konšpiračné“ médium a že to video už tam nenájdeme, lebo….
    Tak dostala som odpoveď „vždy sú na to dva názory, len si treba vybrať“. To povie tá, čo okrem tv novín a úmrtí nepozerá nič, čím mi jasne naznačila, že ja si vyberám nesprávne info. Navyše dodala „ale ľudia na ten covid umierajú stále“.

    Takže podobne ako Jednoduchá hore píše, ani ja sa už o tom nemôžem s nikým baviť. Navyše ani nechcem, nemám v pláne, ale furt mi niekto podsunie a čaká moju reakciu.
    Pekný večer všetkým 🙂

   • Redakcia – technická otázka ad „Nasledujúca tabuľka ukazuje množstvo NLP (v mikrogramoch), nájdené v každom orgáne určitý čas po vakcinácii “ = biopsia z orgánov tých, ktorí sú po vakcíne po smrti? Akosi mi tu chýbajú obligátne podmienky tej štúdie. Že by to boli údaje z nejakých morčiat?

    • V článku linkujeme na tú štúdiu:

     https://www.naturalnews.com/files/Pfizer-bio-distribution-confidential-document-translated-to-english.pdf

     Tam je uvedené, že bola vykonaná na myšiach a tie lipidové molekuly označkovali luciferázou alebo mierne rádioaktívnou látkou. Ide o podobný prístup, ako sa používa napríklad pri CT-čku, kedy používajú mierne rádioaktívnu glukózu a potom sledujú, kde sa hromadí (tam, kde sa hromadí, tam je nádor, lebo nádory konzumujú veľa glukózy).

     • Chúdence myšky – pre ne musia byť tie nanočastice ako balvan… Teraz inak.

      1/ Slovensko je – podľa prevalenia info aj na TA3 – referenčnou krajinou pre covid vakcíny – teda experimentálne laboratórium na celom národe! A bez vedomia a SÚHLASU obyvateľstva – tento „súhlas“ sa zavádzajúco kamufluje podpismi idiotov pri vakcinácii – inak mňamku nesmú dostať!
      2/ Otázka verejnosti – kto tento experiment na celom našom národe dohodol?!
      3/ Otázka verejnosti – ak teda niekto pristúpil na experimentY na ľuďoch – má daný subjekt vedomosti o výsledkoch výskumov na zvieratách – ktoré zákonite MUSIA byť pred fázov skúšania na ľuďoch D O B R O V O Ľ N Í K O CH ?!
      4/ Otázka verejnosti – tí, ktorí za nás nedobrovoľníkov pristupovali na experiment na našom národe – ako odborníci poznali výsledky predchádzajúceho výskumu na zvieratách – detto tí z vlády SR?! A ku.va sa nepítam na ôúčinnosť“ proti Covid 19 – pýtam sa na vedľajšie účinky!!! Pretože!
      5/ Nie je možné pristúpiť k experimentom na ľuďoch, pokiaľ neexistujú uspokojúce výsledky o bezpečnosti vakcín na zvieratách – toto je prvé kritérium, ktoré nemožno obísť! Teda!
      6/ Ten, kto pristúpil – dohodol, podpísal experiment na ľuďoch bez ich vedomia a súhlasu – pokiaľ si bol vedomý nežiadúcich účinkov na zvieratách – spáchal trestný čin vedomého poškodenia zdravia národa! Pokiaľ si nebol vedomý takýchto účinkov, pretože „neboli k dispozícii“ – spáchal vedomý trestný čin poškodenia zdravia obyvateľstva a verejné ohrozenie veľkého rozsahu vedome z nedbanlivosti – ako odborne spôsobilá osoba alebo ako verejný činiteľ vedomý si svojich povinností a pravidiel pri ochrane zdravia verejnosti! A to bez ohľadu na to, že cieľ snaženia – genocídu národov – niekto označuje za konšpiračnú teóriu!

     • Presnejsie povedane,vysetrenie nadoru sa robi na PET/CT pristroji,vola sa to pozitronova emisna tomografia.

     • Redakcia – teraz vážne – ak počas hladovky organizmus rozkladá všetok tuk čo má po ruke – Trójsky kôň z nanolipidov by mal byť prvý na rane, čím z neho vypadnú spike vojaci a tých zožerú T bunky ešte predtým, než sa dostanú do buniek a zblbnú bunkovú imunitu. ??? Hladovanie je všeobecne účinná liečba proti vírusom, tak prečo nie proti mRNA vakcínam?

     • Tak sa možno zneškodní časť tých molekúl, ale určite nie všetky. V jednej injekcii je tých molekúl PEG údajne až 100 miliárd. Navyše PEG (polyetylén glykol) nie je normálny tuk, aký telo bežne používa, ale chemický sajrajt. Mnoho akútnych reakcií na vakcínu (vrátane anafylaktického šoku) býva práve na to PEG. Hladovka môže čiastočne pomôcť, no za úplný protijed by sme ju nepovažovali.

     • Redakcia – normálny tuk je glykol a 3 mastné kyseliny.

      „Polyetylénglykol alebo polyetylénoxid alebo polyoxyetylén je komerčne najvýznamnejší polyéter. Ako polyetylénglykol, polyetylénoxid alebo polyoxyetylén sa označujú oligoméry alebo polyméry etylénoxidu.“
      https://sk.wikipedia.org/wiki/Polyetyl%C3%A9nglykol

      Toto – etylénoxid – je prítomné v testovacích tyčinkach – akože na ich sterilizáciu.

      „Etylénoxid je toxický v plynnej i kvapalnej fáze. Pri priamom kontakte pôsobí leptavo na oči a pokožku. Pri nadýchaní, hlavne pri väčších koncentráciach etylénoxidu vo vzduchu, sa prejavujú u človeka jeho dráždivé a narkotické účinky, nevoľnosť, kedy dráždi najmä nosnú sliznicu a môže spôsobiť poruchy srdcovej činnosti, poškodenie pečene a obličiek. Patrí medzi zvlášť nebezpečné jedy a podozrivé karcinogény. “
      https://sk.wikipedia.org/wiki/Etyl%C3%A9noxid

      Čiže nesúhlasím s vami, pretože to nie je sajrajt, ale supersajrajt!

      Otázka – prečo to niekto teda zaraďuje medzi tuk, keď to tuk nieje? Krvný obeh má – okrem „vizipumpy“ – srdca – 3 hrdlá organizácie – pečeň, slezinu, obličky. Obličkami by sa malo niečo vylúčiť, slezinou niečo rozložiť, pečeňou niečo rozložiť a spracovať. Toto má zrejme pečeň odpáliť!

   • suhlas,uprimne,janko

 3. Jednoduchá

  …tak to sú zaujím.skutočnosti o tej pečeni…ešte mi napadlo, že mi akurát 1 príbuzná, s kt. sa o tom ako tak dá rozprávať povedala, že ona sa už dala raz zaočkovať / dala sa nahovoriť v rob. / a už to aj obanovala :-(((…2x sa už nedá a teraz nevie, čo s tou 1.dávkou…tu na bádateľovi bolo spomenuté piť čaj z tých borov,ihličia, ten pres.recept som jej ešte poviem….a tiež myslím, že bol na to spomínaný aj liek SURAMÍN….možno som jej dala nádej, no či to bude stačiť? to ozaj neviem……..

 4. Niekomu melete/prízvukujete 3 mesiace aké bohovské sú tie „cukríky“ čo rozdávajú a až keď ten cukrík zoberie a má kruhy pod očami, tak konečne so záujmom počúva, že mRNA nie ani oslabená ani inaktivovaná vírusová vakcína, lebo tie sú ešte len v procese, pretože tieto osvedčené ale pomerne zdĺhavé na výrobu NEMÓŽU byť ešte hotové ako napr. na obrnu či hepatitídu A.
  Lenže mu to musíte rovno čítať z „biblie“ wikipédie, lebo ináč neuverí.
  Potom z neho vylezie, že zamestnávateľovi museli poslať scan covid-pasu.

  Proste to ide z kopca 🙁 … nielen v SR aj v ČR

 5. Ander Kixa

  Ak je vakcinácia nástrojom na depopuláciu, tak to celkom zapadá. Zostanú tí, ktorí sú ochotní ísť až na hranicu diskomfortu a straty slobody cestovania.
  Zaočkovať sa dajú tí, ktorí sa nechcú vzdať konzumných pôžitkov, ceatovania, žrania mäsa…
  A práve títo škodia planéte najviac takže aknjento takto, tak to vymysleli dobre a asi sa pridám k slobodomurárom.

  • Neviem o tom, že by precitlivelí slobodomurári konkurovali bilinožravcom požieraním ich potravy!
   Hitler bol vegetarián a ajhľa! Chceš sa pridať?!

  • Ander Kixa,ouch?/ v prvom „kole“ vstupu ku slobodomurarom,sa budes ucit:: ak vyzradis nase tajomstva tak ti podrezeme krk,z lava do prava a hodime telo do Mociarov-trasoviska,kde ta nikto nenajde,to musis vediet naspamat,musis absolvovovat 3 kola a az potom budes zasveteni,ale len ciastocne,az po 33 stupni a to len ti vybrani,budu vediet ze boh je Lucifer,atd. cauu

 6. jednoduchá

  …napriek takejto nároč.sit.pek.deň všetkým….

 7. Mladí hromadne utekajú do cudziny: Už v TOMTO ROKU sa preto pôjde do dôchodku až v 68 rokoch!
  Už teraz chýbajú lekári, zdravotné sestry, kto bude liečiť, kto sa bude starať o chorých?
  Toto je výsledok tejto vlády, mladí nechcú žiť tam kde sa dobre nežije. Veď všade bola „korona“……. a predsa u nás sa pre nich život stáva neistým a nekvalitným.

  To ako chce vysvetľovať novodobá vládnúca garnitúra,ktorá tak “ vynikajúco“ podľa nej zabezpečuje životné podmienky.
  Potom asi opak bude pravdou!!!!!

  • „kto bude liečiť, kto sa bude starať o chorých?“ – keď na mRNA vykape zdravotný personál?! Kto bude detto učiť?! Ale veď presne o to ide!

   Doboha! Už sa prestaňte naivne domnievať, že všetko toto je len vec neschopnosti idiotov vo vláde! Je to vec ich všetkéhoschopnosti pri napĺňaní genocídnych plánov! Treba ich zastaviť! A potrestať – pretože tí po nich budú 100 krát drzejší! Buď MY – alebo oni!
   O tom je vyhladzovacia vojna, ktorú nevyhlásenú proti nám vedú!

   • „Mladí hromadne utekajú do cudziny:“ – pretože nechápu globálne procesy globálneho riadenia a že tie plány a agendy sú globálne, a že teda PRED TÝM NIKÁM NEUJDÚ – s tým treba len bojovať!

    Utekajú, pretože ako pohodlní s ničím bojovať nebudú – a ani nevedia, pretože sú zdebilizovaní a infantilní a sebeckí.

  • nikde neujdu,Anglicko ma robit trvaly lockdovm, 19 Jula a do konca Decembra kazdy bude mat bracelet,ako pravi otroci ,je to novy dokument od elity z Juna 14,2021 Samozrejme budu tiez „polovat“ na bielych,ako na potkanov

  • Prestaňme chorých cielene vyrábať, a nebude treba ich liečiť. Nenúťme ľudí robiť na pracovné zmeny ešte aj tam, kde to ani trochu nie je nevyhnutné. Nepchajme do nich modifikované a preéčkované potraviny, pančovaný alkohol, prechlórovanú vodu a klimatizáciu všade, kde je to čo len trochu možné… o nezmyselných očkovaniach novorodencov hneď od ich príchodu na tento morbídny svet už ani nehovoriac…
   …aký pekný sen…
   A teraz vitajte v realite !!

   ešte aj do ich vlastných bytov…

 8. http://www.inenoviny.sk/mikas-odfoteny-v-chorvatsku-na-dovolenke/

  Slovákov strašia, zatvarajú hranice a prasiatka si užívajú dovolenky po celom svete. Veď majú výnimky na cestovanie, nemusia sa testovať ani očkovať. Politici a takéto osoby musia byť v budúcnosti očkované davom, aby sa predišlo podvodom s fiktívnym očkovaním. Respirátor nemá..tu nie sú kamery na predvádzanie. Ako ho vychovala maminka z Dolnej Marikovej?

 9. to by si aj Ludozruty na nom pochutili

 10. Konec boje proti epidemii ve Velké Británii: Boris Johnson oznámil konec většiny protikoronavirových opatření
  Odborníci také zjišťují, že delta mutace, která momentálně nabírá na síle, je sice nakažlivější než ty předchozí, ale ne tak nebezpečná.

  Úlevy, které přinese „Den svobody“
  • Žádné pokuty za nenošení roušek či respirátorů v hromadné dopravě
  • Ukončení dodržování povinných rozestupů v hospodách, barech a klubech
  • Ukončení povinnosti ukazovat QR kód při vstupu na veřejná místa
  • Ukončení režimu povinné práce na home office
  • Povolení venkovních akcí (festivalů, koncertů)
  • Ukončení používání aplikací o vakcinaci napříč Velkou Británií

  Idú si Briti svojou cestou bez EU obmedzení…………………

  • Neverim ziadnej vlade ani tej Britskej. Maju ieco za lubom. Napr vyssie dane.

  • Ale toto všetko obhajujú tým, že je tam 63 percentná zaočkovanosť obyvateľstva.
   Takže predpokladám že všetkým krajinám bude vzor Anglicko.

 11. Aj CAPUTOVA sa spaciruje bez ruska, zeby aj ona chce likvidovat juzanske krajiny a je terorista?
  https://zemavek.sk/prezidentka-caputova-v-toskansku-bez-ruska/

 12. Slovensko má najmúdrejšiu epidemiologičku a virologičku v jednej osobe – poslankyňu Cigánikovú, ktorá nemá medicínske vzdelanie. Jej výlevy a argumenty v prospech očkovania sú na hranici fanatizmu. Tá by určite mala aj ohľadom tohto článku vo všetkom jasno.

 13. Mikas odfotený v Chorvátsku na dovolenke

  Slovákov strašia, zatvarajú hranice a prasiatka si užívajú dovolenky po celom svete. Veď majú výnimky na cestovanie, nemusia sa testovať ani očkovať. Politici a takéto osoby musia byť v budúcnosti očkované davom, aby sa predišlo podvodom s fiktívnym očkovaním. Respirátor nemá..tu nie sú kamery na predvádzanie. Ako ho vychovala maminka z Dolnej Marikovej?

  • To išiel tak blízko??…na drahšiu dovolenku nemá?
   Alebo sa bojí lietať?

   • Karanténa je väčšia sviňa! On môže mať výnimky, ale jeho rodina? Dobieha ich to! Haluze podpílemé pod nohami! A preto sú to tí užitoční idioti!

    • On sa stihnem vrátiť do 9 teho… preto dali tak neskoro ten termín.
     Veď oni sú šikovní a vyhlášku vedia urobiť z večera do rána ale túto dali dosť neskoro do platnosti.

 14. Už mám fakt po krk tých diskusií o očkovaní, testovaní a korone! O čom sa tu vlastne bavíme?! Čo vlastne riešime?!
  – Vírus, ktorý sa ešte nepodarilo izolovať?!
  – Ochorenie, na ktoré existujú lacné, účinne a overené lieky?!
  – Testy, ktoré nie sú určené na testovanie bezpríznakových ľudí?!
  – Experimentálne vakcíny, ktoré je zakázané skúšať na ľuďoch?!
  – Obmedzovanie základných ľudských práv a slobôd, ktoré garantuje Ústava SR, Európsky dohovor o ochrane ľudských práv a základných slobôd, Charta základných práv EÚ a iné medzinárodné dokumenty?!

  Ľudia, preboha, spamätajte sa a začnite už konečne používať zdravý rozum! A pokiaľ ste už tak vymletí, že sa korony jednoducho bojíte a ochranu pred jej xy mutáciami vidíte iba vo vakcinovaní, prosím, je to vaša voľba, ale ľudí, ktorí sa o svoje zdravie vedia postarať, rešpektujte, alebo sa aspoň snažte od nich niečo naučiť!
  Sloboda voľby bez akýchkoľvek obmedzení a kompromisov musí byť v prípade ochrany vlastného zdravia za každých okolností garantovaná, a to bez akýchkoľvek diskusií!

  • Vakcíny to ešte nie sú, je to len očkovacie sérum.
   A kovid ako hrôzostrašná infekčná choroba doteraz nie je zapísaná v prílohe trestného zákona.

  • Daniela – práve si dobehla na šancu barikády, ktorú sme medzičasom posunuli nemnóžko do predu v ústrety neprateľom. Nemáš niečo vypiť – zajesť? Patróny? Granáty? Či ty len tak naľahko?

   • Bavímsa… Otvorene – v priebehu dvoch rokov asi 8 stresových období, keď som si uvedomil – ty kokso – už to začalo, dožil si sa toho! Otvorene – veľa chlastu! Ale – vždy z toho vyliezlo niečo ako riešenie a hlavne odhodlanie. TOTO JE NÁŠ STALINGRAD!

    Zradiť môžem len sám seba a to veru neurobím!

 15. Jednoduchá

  ….,,naša vláda“vodu káže, víno pije :-(…príbuznej poviem, nech vyskúša…
  …smutné, aké ,,prvenstvo“ teraz my Slováci máme …najlepší by bol zrejme voľný deň v krásnej slov.prírode s priehradou, to by bolo super ….

Pridajte komentár

*