Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Na indickom súde je žaloba na Billa Gatesa pre vraždu. Hrozí mu trest smrti


Print Friendly, PDF & Email

Na indickom súde je žaloba na Billa Gatesa pre vraždu. Hrozí mu trest smrti

(Brian Shilhavy, healthimpactnews.com) – Indická advokátska komora oznámila, že na Indický vyšší súd bola podaná žaloba na dvoch miliardárov zodpovedných za úmrtie 23 ročného muža po zaočkovaní vakcínou AstraZeneca.

Dvoma žalovanými sú neslávne známy Bill Gates a Adar Poonawalla, riaditeľ firmy Serum Institute of India, ktorá je najväčším výrobcom vakcín na svete. Táto firma produkuje okrem vakcíny AstraZeneca v Indii aj približne 50% celosvetového množstva detských vakcín.

Ďalšími žalovanými sú nemenovaní vládni činitelia a aktéri zainteresovaní do vraždy 23 ročného muža, ktorý kvôli vakcíne prišiel o život.

„Zosnulý bol zaočkovaný vakcínou AstraZeneca vo falošnej viere, že vakcína je bezpečná. Okrem toho sa podrobil požiadavke Indických železníc, že len cestujúcim s dvoma dávkami vakcíny bude umožnené cestovať.“

Čo hovorí správa indickej advokátskej komory

Správa Indickej advokátskej komory ďalej uvádza, že Komisia pre sledovanie vedľajších účinkov očkovania v súčasnosti priznala, že smrť Dr. Snehal Lunawatovej, ďalšej zosnulej, bola tiež následkom očkovania vakcínou AstraZeneca.

Advokáti tým odhaľujú klamlivé tvrdenia zločinného farmaceutického syndikátu o tom, že vakcíny sú bezpečné.

Správa ďalej uvádza:

„Je úplne jasné, že pred podaním vakcíny, či akejkoľvek liečby, osoba musí byť informovaná o vedľajších účinkoch a tiež o dostupných alternatívnych terapiách.

V prípade, ak je osoba očkovaná bez oboznámenia sa s faktami alebo uvedením lží o úplnej bezpečnosti, má sa za to, že takýto súhlas s očkovaním bol získaný klamom.

V Indii je klamlivé, násilné alebo hrozbami podmieňované očkovanie postihované občianskoprávne aj trestnoprávne.“

Billovi Gatesovi hrozí trest smrti

Podľa uvedenej správy sú Bill Gates a Adar Poonawalla spolupáchatelia a konšpirátori vo veci masovej vraždy.

„Bill Gates a Adar Poonawalla ako parteri pri výrobe vakcíny Covishield od AstraZeneca sú obvinení za svoju účasť na konšpirácii.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Človek, ktorý sa v Indii dopustí klamlivého marketingu svojho produktu, je vinný z úkladov a zatajenia informácií. Podľa článkov Trestného zákona č. 120(B), 34, 109 a ďalších, sú Bill Gates a Adar Poonawalla vinní z masovej vraždy.“

V prípade dokázania viny obom obžalovaným hrozia tresty smrti. Podľa názoru právnych expertov, vzhľadom na dostupné dôkazy, existuje vysoká pravdepodobnosť, že im stresy smrti napokon budú udelené.

V žalobe sa uvádzajú aj ďalšie trestné stíhania vedené proti Gatesovi z minulosti.

Prvým prípadom je vražda 8 dievčat počas klinických skúšok vakcíny Gardasil proti HPV (ľudským papilomavírusom). Spomína sa tiež očkovací program proti obrne, ktorý Bill Gates v Indii sponzoroval.

„Žalobca poukazuje na dôkazy zlovoľného plánu Billa Gatesa, ktorý zničil životy mnohým deťom v Indii, ktoré po očkovaní dostali vakcínou vyvolané paralýzy. Ide o ďalší dôkaz perverzného a zločinného konania obvineného.“

Podľa správy bude Billovi Gatesovi s najväčšou pravdepodobnosťou zamietnutá kaucia a čoskoro bude jeho majetok nachádzajúci sa v Indii zablokovaný.

Indickí občania majú mať odteraz právo vykonať občianske zatknutie tak Billa Gatesa, ako aj Adara Poonawalla.

„Viaceré občianske združenia a bežní ľudia sa rozhodli vykonať občianske zatknutie tak, ako im to umožňuje indická legislatíva a následne ich odovzdať polícii.“

Záver

Je potešujúce počuť správy o žalobách proti miliardárom typu Bill Gates a ďalším globalistom za zločiny proti ľudskosti vykonávané prostredníctvom génových manipulácií, ktoré podvodne nazývajú „vakcíny proti Covid-19“.

Otázkou však ostáva, koľké z nich budú dotiahnuté do úspešného konca.

Má napríklad India schopnosť vykonať utajenú vojenskú operáciu, podobne ako kedysi robil Izrael kvôli nacistom, aby ich uniesla z USA a postavila pred indický súd?

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Brian Shilhavy, Zdroj: healthimpactnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Odborná veřejnost dlouhodobě upozorňuje na to, že očkování je jednou z nejúčinnějších zbraní proti epidemii koronaviru. Ale lidé žijí v obavách z toho, jaké nežádoucí účinky může mít vakcína jak z krátkodobého, tak z dlouhodobého hlediska. Hlášení dostává Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL), který jich na začátku prosince eviduje už 9 379, řeší se také 129 úmrtí nahlášených jako důsledek podezření na reakci po vakcínách proti covidu-19. „Imunita vyvolaná samotným očkováním je troška jiná,“ uvedl virolog Jiří Černý (36) pro ŽivotvČesku.cz.

  Podle statistik Národního zdravotnického informačního systému, Krajské hygienické stanice a ministerstva zdravotnictví je v České republice 13 598 875 vykázaných očkování, z nichž 83 765 za středu 1. prosince. Za celou dobu vakcinace, která byla zahájena 27. prosince 2020, dostalo 11 232 251 očkovací látku Comirnaty od společnost Pfizer/BioNTech, Spikevax od Moderny zdravotníci aplikovali 1 093 078 vakcinovaných a 389 905 lidí využilo jednodávkový preparát Janssen od amerického gigantu Johnson & Johnson. Počet vykázaných očkování třetí posilující dávkou se vyšplhal na 938 813.

  https://zivotvcesku.cz/podezreni-na-umrti-po-ockovani-opet-pribyva-urad-zpracovava-uz-9-379-hlaseni-na-nezadouci-ucinky-s-temito-lide-nejvice-bojuji/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_id=14432704

  • A my hádam len 7 úmrtí v SK.
   To je imunita!!! Slováci sú nesmrteľní.

  • už dost lebo bude vojna a n

   čo to tu vypisuješ za nesmysly aka epidemia to ze nejaka smaradlava rockefekerova štetkja VHO zmeni pojem epidemia a pandemia ktory označoval presny počet chorych a mrtvych na vyhlasenie akychsi odbornikov že je ohrozenie tak taku epidemiu si blazon strč do zadku je to čisty satanisticky podvod zajtra ti vyhasia ze epidemia je ked zafuka vietor ablazni tu budu vypisovat kretenizmy ako ty kde su ti miliony mrtvol idioti kde chod na cintorin a spočitaj ich vy ste neni normalny vy ste čisty blazni zajra tato banda lotrovskych falošnych židov bude chciet aby ste si vopchali do riti namiesto vakciny traktor tak si ho tam npchate kreteni ak neroznovaš lož a podvod nepiš chujoviny ze je epidemia akurat tak epidemia pssychopatov

   • Velky Suhlas,teraz tuna v USA strasia ,ze aby ludia neisli von do chladneho pocasia ,lebo dostanu zrazeniny krve(tie su z tych prudko jedovatych takzvanych vaccines) Tak uz to zvadzaju na chladne pocasie

 2. Marek Košice

  Redakcia, nebuďte smiešni……….. Akú páku má indickú súd na Gatesa, aj keby ho odsúdili? ŽIADNU……. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ………Gates sa im môže vysmiať do ksichtu……. Je to parťák svetových elít, a tie vlastnia políciu a vojská………

  • Išlo by o významnú symboliku. Navyše Gates by už nikdy nemohol navštíviť Indiu a pri letoch poblíž Indie by sa vždy modlil, aby lietadlo náhodou nemuselo núdzovo pristáť na nejakom indickom letisku.

  • Pavelkovych Milan

   Áno, máte pravdu. Lenže je aj iná exekutíva ako súdy a polícia. Sila ľudí…. Aj tento si myslel že je Boh, Nicolae Ceaușescu. A ako dopadol?

  • Pavelkovych Milan

   Inak, Váš príspevok vyznieva tak, ako keby ste mal radosť z toho, že zločinca Gatesa sa to /zatiaľ / netýka.

   • Marek Košice

    Ja som prvý, ktorý by mu odstrelil hlavu (keby som vedel strieľať a mal tú možnosť)…

    • Takyto musia skoncit na Hranicy,ako pravy satanisty,nauc sa strielat je to jednoduche,zacni aj so vzduchovku,vlastne niektore dost drahe vzduchovky zabiju aj velku zver

    • Keby nebolo Gatesa tak tu dnes ani tie komentáre nepíšete

     • Nevravte, a čo také prevratné dal svetu? Tie ukradnuté kódy, z ktorých vytvoril DOS, zapatentoval si to, mamka vybavila kšeft s IBM a týmto štýlom zarobil prvé milióny? Alebo to ukradnuté rozhranie od Xeroxu, z ktorých vytvoril prvé Windowsy a zarobil prvé miliardy? Nežartujte. Gates nie je žiadny génius, ledaže geniálny zlodej a podvodník.

     • Joe Dovan

      si ty ale trotl, made my day

  • na každého príde…. na každého…..

   • Marek Košice

    Fakt? A kde prišlo na tie svine, ktoré dožili vysokého veku a zomreli v pokoji doma v posteli? …. Dôjde na nich „v Pekle po smrti“? ……..TO JE TAKÝ BLUD ŽE AŽ….. rozprávky pre dospelých. Samozrejme Stvoriteľ EXISTUJE, ale on je Bohom a Satanom zároveň. Je to DEMIURG. Duša bez tela NEMôŽE zažívať peklo, je to absolútne vylúčené. Pretože duša musí byť napojená na telo a/alebo na rozum, aby si mohla uvedomovať (a napojiť sa na) utrpenie. BEZ TELA NIE JE ANI ROZUM……Dušu v Pekle čím budú trýzniť…Spánkovou depriváciou? TÁ TRÝZNI TELO A ROZUM…….Ohňom? DUŠA NECÍTI OHEŇ, ĽAD, TEPLO, ZIMU………nič……… proste………..PEKLO PO SMRTI NEEXISTUJE………

    • Marek Košice

     Dušu nemôže nikto ani VYSTRAŠIŤ, pretože je to vždy ROZUM, v ktorom sa aktivuje strach…….

     • Cital som ze aj ten najvacsi zlocinec,cize jeho dusa ide do „neba“

    • demiurg savaof

     toto si vycuccal z falusu bafometa že ako kedysi blazon nedoučenec syn rabina darwin svoju podvodnu teoriu ktorej pomahal cely sanhedrin a ich media aby mohol prist na svet komunizmus s kapitalizmom . strč si tie svoje bludy do takmudu a upaluj za setom do knestu

    • Blúzniš? Prečítaj si: Andrew Collins- The Cygnus Key,august 2018.. . Ten odhalil židomurarsku pravdu.A Gates je židomurar, ako aj Paul Allen, s ktorým založil Microsoft v Seattle..Duša zomrelého putuje do Orióna, potom Dvojcentra Galaxie= Maternice, kde je omladená tým, že jej pamäť je tam vymazaná, a odtiaľ putuje do súhvezdia Labute, jej Čiernej diery k znovuzrodeniu cestou reinkarnacie do vhodneho kojeneckeho telícka v 8.deň po narodení…The Cygnus Key= Klúčové súhvezdie Labute….

     • My sme zase počuli, že duša vchádza do tela na 42. deň od počatia (niekedy môže pár dní neskôr do 48. dňa).

  • matula ľudovit

   Odsúdený môže byť v neprítomnosti, zastupovať ho niekto môže a nemusí !

   2. vec je vykonanie rozsudku a jeho právoplatnosť. Americký súdny systém obvykle nerešpektuje tresty na svojich občanov vynesené v zahraničí !!!

   • Poopravím – Kongres nesmie trestať občanov USA za vojnové zločiny spáchané na územiach štátov, s ktorými sú USA vo vojnovom stave. Ergo – tým, že Vojtech Tuka svojvoľne vyhlásil 12.12.1941 vojnu Slovenska voči USA a nikto to – s konceptuálnymi dôsledkami – prezident Tiso, Snem – to vtedy nezastavil, a dodnes nemáme – účelovo výhodne pre USA a Deep State – uzatvorenú Mierovú zmluvu s USA – môžu občania USA – vojaci, príslušníci CIA, aj civili zainteresovaní na vojenských operáciách /chemtrails, kontrola počasia, zbrane hromadného ničenia – vakcíny, rozvrat krajiny médiami a neziskovkami/ konať bez obáv pred postihom Kongresu! Otázne je, či Kongres uzná aj dodatočné udelenie občianstva ako faktor ochrany – čo je už politikum korporácií a Deep State. Narážam na Borisa Kollára. Pred svojou inštaláciou do tohto SK nájomného štátu Deep State – účelovo spomenul židovstvo svojej matky, čím sa verejne prihlásil k židovstvu pokolením. Dôsledky pre nás z toho vyplývajú. Žiadna mierová zmluva nebude!

    V podstate – súčasný fašizmus, ktorý prežívame – je import korporátneho fašizmu do krajiny, ktorá je de jure s USA vo vojnovo stave 80 rokov – – nenechajte sa zblbnúť nejakým NATO!

    To, že žijeme v ICH nájomnom státe – dokázali – okrem už nebohého Kováča – všetci žijúci ponovembroví prezidenti svojou výzvou k Total Control vakcináciou! Žiadne prekvapenie – nikto z nich – ani zaboha! – počas svojho mandátu – neinicioval uzatvorenie mierovej zmluvy s USA! Tento vojnový stav trvá a korporáciám maximálne vyhovuje! A to ešte u nás nespustili genocídne 5G siete!

    Čiže – za technologické vraždenie Slovákov občanmi USA na slovenskom území Kongres USA nebude nikoho postihovať, lebo sme stále vo vojnovom stave a niekomu to náramne vyhovuje! Ani Čaputová nikdy nevyzve prezidenta USA – takého, alebo makového – k uzavretiu mierovej zmluvy Slovenska a USA. Detto slovenský Knesset.

    Trpte! Lebo s týmto nepohnú ani Slováci žijúci v USA – za Tuku automaticky persona non grata. A potenciálne stále persona non grata! FUCK!

    Ako Slovensko vyhlásilo vojnu Amerike – Správy – Pravda.sk
    [Prehľadávať doménu spravy.pravda.sk] https://spravy.pravda.sk › domace › clanok › 172703-ako-slovensko-vyhlasilo-vojnu-amerike
    Ako Slovensko vyhlásilo vojnu Amerike. Naša hrdinská armáda dokázala, že nie je všetko počet, ale že nekonečne viac je vôľa zvíťaziť. Týmito slovami komentoval denník Gardista pred 70 rokmi vyhlásenie ľudáckej vlády o vojnovom stave Slovenskej republiky so Spojenými štátmi americkými a Veľkou Britániou.

    Človek, Jozef Tiso v područí … – Blog.Pravda.sk
    [Prehľadávať doménu milanlehotsky.blog.pravda.sk] https://milanlehotsky.blog.pravda.sk › 2018 › 11 › 27 › clovek-jozef-tiso-v-podruci-svedomia
    Vojnu vyhlásil Dr. Tuka. Prezidenta neinformovali. O vyhlásení vojny sa dopočul v Bánovciach, ihneď sa vrátil do Bratislavy a tu ho o veci informoval minister národnej obrany Čatloš. Bolo zrejmé, že to narafičili Nemci spolu s Tukom. Tuka túto vojnu vyhlásil sám preto, lebo vedel, že vyhlásenie vojny by Snem SR nebol schválil.

  • Indie je jediná na světě, která není zkorumpovaná, a nepodléhá tolik státní moci..Vzniká po celém světě, další soudní hnutí, která Ind.soud, podpoří..Pokud by byl souzen v Indii, podléhal by trestu smrti..Je to čerstvá zpráva..

 3. Rakúsky spolkový kancelár Alexander Schallenberg vo štvrtok oznámil, že odstupuje z funkcie. Informoval o tom portál heute.at

  Schallenberg tak reagoval na predchádzajúce oznámenie jeho predchodcu vo funkcii a šéfa ľudovcov Sebastiana Kurza o odchode z politiky, údajne pre narodenie potomka.

  “Nemám v úmysle – a nikdy to nebolo mojím cieľom – prevziať funkciu predsedu Novej ľudovej strany (ÖVP),” vyhlásil Schallenberg na margo Kurzovho odchodu z postu predsedu strany. Ako pokračoval: “Som pevne presvedčený, že tieto funkcie – predsedu vlády a tiež najsilnejšej strany v Rakúsku – by mali byť čoskoro opäť v jedných rukách. Takže týmto dávam k dispozícii funkciu spolkového kancelára.”

  Agentúra APA spresnila, že podľa Schallenberga k tomu má prísť po “vykonaní príslušných procesov v rámci strany”.

  Schallenberg, dovtedajší minister zahraničných vecí, sa stal kancelárom 11. októbra, po demisii dovtedajšieho šéfa vlády Kurza v súvislosti s vyšetrovaním korupcie.
  https://www.hlavnespravy.sk/rakusky-kancelar-schallenberg-odstupuje/2775956

  • Aký dobráčisko ten kancelár. Skrátka, odstupuje IBA pre dobro ľudí! Holt, je veľké umenie vedieť si povedať dosť. Nie každý samec to dokáže.
   Škoda len, že kôli tomu prišiel jeden berlínksy doktor o život – teda tak som to videl vo videu.
   Aj napr. Mečiar to urobil v pravú chvíľu a veget zaručený do konca….

   • Israismael

    No ono je to tak ..to dobracisko rakúske kancelárske sa zľakol práve toho videa ,resp toho čo bolo v Tom videu zverejnené… a tak zdupkal ešte skôr ako by ta smrť autora toho videa ,v ktorom veľmi veľa odhalil , bola pomstena ľuďmi v Rakúsku …

  • zibudte sa ovcce chazarske vlky nas žeru

   tato fašisticka svina nebol nikdy rakusky kancelar lebo by nemohol zavdzat rortschiedovsku fašisticku gloakusticku idieologiu vraždenie vlastnych obyvatelov tato kurva patri na kandelaber aj scelou politickou scenou ako aj po celej eurpe su to rotschieldove kurvy zastave rotschieda a vtom okamžku je po kovide ktory neexistuje .

  • Je to zidak,100%,az takto nizko rakusko kleslo

 4. Nech žije Bill Gates. Nech žije Dr. Fauci. Nech žije Klaus Swab – Veľký Reset. A nakoniec nech žije depopulácia zdravou vakcínou na pol miliardy až miliardu.

  Nebudeme nič vlastniť a budeme šťastní.

 5. https://www.naturalnews.com/2021-12-02-smoking-gun-pfizer-document-exposes-fda-criminal-cover-up-of-vaccine-deaths.html
  Smoking gun confidential Pfizer document exposes FDA criminal cover-up of VACCINE DEATHS… they knew the jab was killing people in early 2021… three times more WOMEN than MEN
  Dôverný Pfizer dokument odhaľuje zločinecké ututlanie FDA ÚMRTÍ Z VAKCÍN… vedeli, že vakcína zabíja ľudí začiatkom roku 2021… trikrát viac ŽIEN ako MUŽOV

  Pfizer told the FDA its mRNA covid vaccines can cause “enhanced disease” by making covid worse
  Pfizer povedal FDA, že jeho mRNA vakcíny proti covidu môžu spôsobiť „rozšírené (zosilnené) ochorenie“ tým, že zhoršia covid

  All mRNA vaccines must be immediately halted, and FDA bureaucrats must be indicted and arrested
  Všetky mRNA vakcíny musia byť okamžite zastavené a byrokrati FDA musia byť obvinení a zatknutí

  PS Oplatí sa to celé prečítať a vypočuť video v tomto článku

  • Lenze nie je sila,ktora by to uverejnila a aj tak,ludia by tomu neveriluy,lebo su uz tmaju tak vymyte mozgy,veria na covid

 6. https://tadesco.org/bleskovka-carstena-q2-12-2q21-dve-booombove-zpravy-booooommmm/

  Jak vakcína, tak krev testovaných osob s očkováním i bez něj byly zkoumány pod mikroskopem temného pole. A výsledek je jasný. Pro očkované osoby naprostá katastrofa! Ve vakcíně společnosti Biontech (pravděpodobně i ve vakcíně ostatních výrobců) jsou také vajíčka parazitů. Je známo, že existují parazité, kteří ovládnou hostitele a kontrolují jeho myšlenky a činy, aniž by si toho hostitel všiml. Pokud je například myš nebo krysa je nakažena parazitem „Toxoplasma gondii“, dobrovolně se vrhne na kočku, protože parazit se chce dostat do konečného hostitele (kočky)! Kočka či krysa ztrácí pud sebezáchovy a nechá se s „radostí“ sežrat. Už dlouho mám podezření, že k ovládání lidí používají parazity, kteří by pak byli skutečně dálkově ovládáni, což by vysvětlovalo chování mnoha lidí! S radostí čekají na každou další vakcínu a jsou ochotni přesvědčovat i ostatní o nutnosti. Rozešlo se mnoho rodin. Paraziti mohou způsobit rakovinu a mnoho dalších nemocí nebo dokonce Alzheimerovu nemoc! Děkujeme za toto video a vynikající práci lékařů a odborníků, kteří se nenechjí zastrašit.

  Video najdete na Youtube: https://bit.ly/3I9imc1
  Nebo na Bitchute: https://bit.ly/3D4OxWs

  Pokud je video smazáno, najdete ho také zde!

  To, co zjistil Dr. Franc Zalewski by odpovídalo i nejnovějším nálezům vajíček červů! Opravdová noční můra jako z hororu! Ve vakcíně také našel vajíčka, která se vyvinula v životní formy: Nejedná se však o přirozené formy života!

 7. Důkazů o smrtících vakcínách mezitím denně přibývá. Tento titulek mluví sám za sebe.

  https://gab.com/MajorPatriot/posts/107352394177730318

  Plně očkovaní tvoří 81 % úmrtí na COVID ve Velké Británii.

 8. https://www.banned.video/watch?id=61a95b406f7c517f1f7729cd
  Global Nightmare: Germany Announces Plan to Lethally Inject All Citizens
  Globálna nočná mora: Nemecko oznamuje plán zaočkovať smrteľnou vakcínou všetkým občanom

  Alex Jones breaks down how Germany has now taken full control of the European Union & has announced plans for forced Covid injections to begin continent-wide.
  Alex Jones rozoberá, ako Nemecko teraz prevzalo plnú kontrolu nad Európskou úniou, a oznámili plány na začatie nútených Covid vakcín na celom kontinente.

  • Ursula von der Leyenová oznámila, že povinná vakcinácia v EÚ začne vo februári 2022.

   • hľadač pravdy

    Ursula von der Leyen – je najvyššie zasvätená v nadnárodnej slobodomurárskej superlóži (pra-lóži) sveta, ako uviedol Pierr Hillard (*) na veľkom dni francúzska 19.10.2019 vo videu nižšie.
    (*) Pierr Hillard – geopolitik špecializujúci sa na globalizmus.

    Odkaz na video, čas – 7:22, Ursula von der Leyen – členka nadnárodnej slobodomurárskej superlóže:
    https://www.youtube.com/watch?v=yNNczSlERn8&t=91s

    Je známe, že profánni slobodomurári (to znamená regulérne, obyčajné alebo národné slobodomurárstvo) v najznámejšom Starom a prijatom škótskom obrade, v jeho najvyšších stupňoch zasvätenia – to znamená v 30°, 31°, 32° a 33° – takto vysokostupňoví slobodomurári VEDOME slúžia Satanovi!

    Nad profánnym, obyčajným, národným slobodomurárstvom – sú nadnárodní slobodomurári združujúci sa v superlóžach naprieč kontinentmi sveta (medzinárodné označenie Ur-Lodges, v slovenskom preklade ,,pra-lóže“, ktoré riadia obyčajné, národné lóže. Predpona ,,Ur” je z nemčiny a znamená ,,stará, pôvodná, prvotná, čistá, pravá”).
    Nadnárodní slobodomurári v pra-lóžach majú 154° zasvätenia a riadia 33° národných slobodomurárov!!!

    Tieto informácie vyniesli na svetlo sveta samotní najvyššie zasvätení pra-lóžoví slobodomurári, ako VAROVANIE ľudstvu už v novembri 2014 v knihe: Massoni – Società a responsabilità illimitata. La sco-perta delle Ur-Lodges (v preklade: „Slobodomurári – Spoločnosť s neobmedzeným ručením. Odhalenie pra-lóží“), na ktorú sa tu vyššie v odkazovanom videu odkazuje aj Pierr Hillard.

    To znamená, že Leynová je satanistka!!

    • hľadač pravdy

     Pre doplnenie – pra-lóžoví slobodomurári, korí sú za uvedenou knihou:
     ,,Massoni – Società a responsabilità illimitata. La sco-perta delle Ur-Lodges”
     Sú to: Gioele Magaldi, Zbigniew Brzezinski, Jacques Attali a ďaľší ,,bratia”, ktorí sú ale v absolútnej anonymite…

     * Gioele Magaldi – veľmajster ,,Grande Oriente Democratico” a člen najstaršej pra-lóže sveta ,,THOMAS PAINE”, je oficiálny autor viac ako 650 stránkovej tu uvádzanej knihy.

     * Zbigniew Brzezinski – niekdajšia pravá ruka hlavy dynastie Rotshildovcov, stál na vrchole celosvetového výkonu moci. Spoluzakladateľ po dlhú dobu (niekoľko desaťročí) najmocnejšej pra-lóže sveta ,,THREE EYES” (oficiálne založená v roku 1968). Spolu s Kissingerom a Rockefellerom manipuloval niekoľkými prezidentmi USA. V roku 1967 na Kolumbijskej univerzite v New Yorku Brzezinski založil pra-lóžu ,,LUX AD ORIENTEM” (v preklade ,,Svetlo na východ”) v ktorej úradoval ako jej prvý Majster stolca. Neskôr založil aj pra-lóžu ,,MAAT”, do ktorej bol prijatý Barack Hussein Obama. Brzezinski začiatkom 80-tých rokov minulého storočia osobne poklepom meča, to znamená v skrátenom obrade prijal Usámu bin Ládina do pra-lóže ,,THREE EYES”.

     * Jacques Attali – päťnásobný pra-lóžový slobodomurár. Je členom pra-lóží: ,,DER RING”; ,,VALHALLA”; ,,PARSIFAL”; ,,JOSEPH DE MAISTRE” a ,,EDMUND BURKE”. Okrem iného bol poradcom francúzskych prezidentov Mitteranda a Sarkozyho (obaja pra-lóžoví slobodomurári).

  • zidia dokoncuju satanisticke plany,na 100%

 9. https://cz24.news/zachrante-vakciny-lekari-inzeruji-davky-a-o-prachy-az-na-prvnim-mistevojtech-dostanete-prachy-za-smrt-sveho-ditete-huraaa/
  Zachraňte vakcíny! Lékaři inzerují dávky a o prachy až na prvním místě…Vojtěch: Dostanete prachy za smrt svého dítetě. Hurááá!

 10. https://cz24.news/mrna-covid-injekcia-je-perfektna-biologicka-zbran-pretoze-gho-je-nanocastica-s-ktorou-sa-nestretli-patologovia-a-chemici-takze-ju-nepoznaju-a-nemaju-skusenost-s-jej-identifikaciou-nehovoriac-o-spi/
  MRNA COVID INJEKCIA JE PERFEKTNÁ BIOLOGICKÁ ZBRAŇ, PRETOŽE GHO JE NANOČASTICA, S KTOROU SA NESTRETLI PATOLÓGOVIA A CHEMICI, TAKZE JU NEPOZNAJÚ A NEMAJÚ SKÚSENOSŤ S JEJ IDENTIFIKÁCIOU. NEHOVORIAC O SPIKE PROTEINOCH A ĎALŠÍCH „VYLEPŠENIACH“

 11. Ander Kixa

  Túto obžalobu si môžu nakopírovať 500 miliónovkrát

 12. https://cz24.news/nejen-vrcholne-podezrele-nezname-technologie-chemikalie-hrotove-bilkoviny-lipidy-grafen-polyetylen-glykol-sm-102-ale-i-zive-organismy-v-mrna-injekcich-ktere-nejsou-zadne-vakciny/
  NEJEN VRCHOLNĚ PODEZŘELÉ NEZNÁMÉ TECHNOLOGIE, CHEMIKÁLIE, HROTOVÉ BÍLKOVINY, LIPIDY, GRAFEN, POLYETYLEN GLYKOL, SM-102 ALE I ŽIVÉ ORGANISMY V MRNA INJEKCÍCH, KTERÉ NEJSOU ŽÁDNÉ VAKCÍNY!

  Dr. Fauci a EcoHealth Alliance (Peter Daszak) vyvinuli ve Wu-chanu asi 180 různých odrůd koronavirové biologické zbraně, což je samozřejmě vlastizrada, protože tím vydali novou biologickou zbraň do rukou Číně, zjevnému nepříteli Spojených států. Skupina čínských vědců, která tyto zbraně vyvinula, se poté vydala do Ameriky a v současné době již překročila hranice a rozmístila se na předem určená místa v hlavních městech. Přinesli s sebou zesílené MERS bio zbraně, které mají 30% úmrtnost a plánují na daný povel tyto rozstřikovat ve formě aerosolu na obydlená města. Aerosolová směs je vyrobena k tomu účelu, aby prošla pokožkou a doručila hrotovou bílkovinu přímo do našich buněk.

  po Americe je na řadě Evropa.

 13. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/12/03/_1820_young-healthy_1920_-father-suffered-a-stroke-after-jj-shot.aspx
  ‘Young, Healthy’ Father Suffered a Stroke After J&J Shot
  ‚Mladý, zdravý‘ otec utrpel mozgovú príhodu po Johnson & Johnson COVID-19 vakcíne

  He can’t walk or talk and he’s paralyzed
  Nemôže chodiť ani rozprávať a je paralyzovaný

 14. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/policiste-lekari-ucitele-a-dalsi-odkladaji-sve-uniformy-na-protest-proti-povinnemu-ockovani/
  Policisté, lékaři, učitelé a další odkládají své uniformy na protest proti povinnému očkování

  Australský stát jim odebral právo pracovat, protože se rozhodli nenechat se očkovat.

 15. Nórske úrady vo štvrtok oznámili zavedenie nových protipandemických opatrení v oblasti hlavného mesta Oslo po tom, čo sa desiatky zaočkovaných osôb nakazili koronavírusom na vianočnom večierku, pričom najmenej u jednej osoby zistili prítomnosť nového variantu omikron. Informovala o tom agentúra AFP.

  https://www.hlavnespravy.sk/na-vianocnom-vecierku-sa-desiatky-zaockovanych-osob-nakazili-koronavirusom-norske-urady-preto-zavadzaju-nove-opatrenia/2776484

  • Nuž, to len potvrdzuje, že očkovaním nemožno v žiadnom prípade dosiahnuť kolektívnu imunitu. Vakcína mRNA nie je vakcínou, ale genetickým terapeutikom, klinicky neovereným. To isté platí o adenovírusových vakcínach (napr. Astra Zeneca, Sputnik V). Pokiaľ ide o obávaný omikron, je zaujímavé, že v JAR nevyvolal žiadnu paniku ani markatné šírenie choroby covid 19. Zato ČR a SR sú už „hore nohami“. Pokiaľ niekto vie o situácii v JAR toho viac, nech dá info.

   • Už hlásia, že údajne v Južnej Afrike začínajú narastať prípady aj hospitalizácie. Dolaďujú podvod za pochodu.

    • Vsetko sa copiruje,pre kazdu krajinu,zo zaciatku,ze je to slabe atd a potom je to smrtelne,stale ten hrozny podvod opakuju a Ovce ich pocuvaju na 100%. US Patent : 082583A1, publikovany 18,Marca 2021,“hovori“ o 170 Vaccines,ano,170,vcetne mRNA, DNA,atd. Globalistka Dr. Melanie Walker,tiez poradkyna Banks,sa vyslovila ze: z ludi sa stanu masiny (Humans became Machines and life i s no longer relished for the sacred being it is)

  • Uz planuju Operacny system(vaxx) cislo 4,vo Svedsku cislo 5

 16. Marquis de Sade

  konecne opat normalne clanky 🙂

 17. Renáta Názlerová skončila s neúprosným covidom v nemocnici: Liečbu protilátkami takmer nestihla!
  Známa tvár Televízie JOJ a riaditeľka Domova sociálnych služieb v Pezinku Renáta Názlerová (53) bojuje s covidom. Ako informoval Nový Čas, keď sa jej objavili prvé príznaky, antigénový test ukázal negatívny výsledok.
  Ani Názlerová, ktorá je plne zaočkovaná, sa zúriacemu koronavírusu nevyhla. Kašeľ a teploty ju trápia už takmer dva týždne. Keď však začala pociťovať prvé príznaky ochorenia, okamžite zakročila. „Hneď, ako sa objavili príznaky, som si robila antigénový test, ktorý vyšiel negatívny.Od prvých príznakov som doma a izolovaná,
  priznala Novému Času Renáta, ktorá PCR test absolvovala až na 8. deň, čo sa zmietala v horúčkach.

  A to že o tom na nejakej stránke napíšete, tak to je hoax? Za toto by Vás mali prenasledovať a trestať podľa Kolíkovej a jej riťolezov?
  Pýtam sa tých čo tu prezentujú je očkovanie SLOBODA to je čo, to nie sú hoaxy, toto sa trestať nebude?
  A potom to ospravedlňovať ľahším priebehom a ešte čo sa o tom vymyslí, aby sa ľuďom tlačili kaleráby do hlavy.
  Treba začať liečiť, nie zatvárať doma a nie nasilu presadzovať vakcíny. Žiadne iné očkovanie nebolo tak husté a neviem či sa po ňom aj umieralo, tak ako po týchto vakcínach.
  Pravda o počtoch neuzrie svetlo sveta, lebo nastavené pravidlá farma firiem by to narušilo. Aj šéfka EU parlamentu by nemohla robiť takú propagandu , veď jej manžel je zamestnanec farma firmy.

  A najviac sú ľudia ničení psychicky, lebo otvoríte noviny, TV kanály iné nepočujete len covid a očkovanie už 2 roky. Toto je ešte väčšia trauma ako samotný covid.

  A čo sa týka očkovania detí, no v prvom rade by mali poočkovať všetky deti členov vlády, ministrov, poslancov a tých čo to tak vehementne presadzujú. Treba ukázať príklad. To je jednoduché nútiť iných a opatrne hľadieť na svoje.

  Má to byť tak kto sa chce zaočkovať nech sa dá a kto nie nech sa rozhodne podľa seba. Nútené prikazovanie je jednoducho psychický teror a za to by mali niesť zodpovednosť.
  Keby toto všetko skončilo a začalo by normálne žiť, tak verím, že aj tento cirkus s ochorením by zanikol. Vždy to tak bolo ak niekto pociťoval problémy išiel k lekárovi a liečil sa nie špajdloval do nekonečna, teda úmyselne vyhľadával problém aj tam kde nie je.
  A že vakcína je SLOBODA to ako sa vysvetlí, keď to na 100% nefunguje, lebo ináč by ľudia aj očkovaní nechoreli a nebolo by treba na ňu chodiť ako na zmrzlinu.

  • Aj to sme čítali, že „elity“ sveta sa rozhodli udržiavať Covid cirkus pomocou testovania. A vieme, že tieto testy sú totálne nespoľahlivé.

   • demiurg savaof

    treba pritelu nazyvat veci spravnymi menami testy su podvod lož ak chcet testivat muste matreferenčnu latku a hodntu virus nebol izoloany jeh existencia neni doazana to čo podvodne nazyvaju vyrusom vyrobili ho počitačovym programom a napišete že je nespolahlivy potvdzujete existenciu neexistujuceho atie možnosti manipulacie olamania su dalši podvod na n tu . je velmi doležite ake slova použivate slov nespolaghlivy test v tomto pripade je hnusna lož amanipulacia

  • To, čo povedia v prospech očkovania zástancovia vakcinácie, treba brať s veľkou rezervou. Včera na TV JOJ (dikutovala Cigániková s Blanárom) moderátorka ukázala kruhový graf, podľa ktorého vyše 90% nákladov na liečenie covidu sa vynakladá na nezaočkovaných. Neviem, odkiaľ JOJ-ka vzala tú štatistiku, ktorá zaváňa jednostrannou covidovou propagandou v prospech očkovaných. Blanár ju však nespochybnil, akurát podotkol, že osoby, ktoré prekonali covid-19 majú viac protilátok ako plne zaočkované osoby, s čím ekonómka Cigániková nesúhlasila. S tejto „diskusie“ možno usúdiť, že opozícia hrá na obidve strany. Tvrdo vystúpiť proti očkovacej doktríne sa neodváži …

   • Marek Košice

    PRESNE TAK, kto verí vo falošného Mesiáša Fica, ten je na omyle. Všetci sú podvodníci, MOŽNO s výnimkou Kotlebovcov a Republiky. MOŽNO.

    • STOP CHAZARSKEJ SIONMAFIII

     žiadne možno stači sedliacky rozum kotleta naberal na sile už mal 20% a vtom momente na sneme začal vyahovat hiterovske čisla sam si znižil preferencie to iste nastalo nedavno tak rozdelili preferencie rozkol v strane odstiepenie republiky už len jeden sa pohybje nahrane 6% cely tento system politickych rozumej rotschieldovych stran je podvod možte volitdookola ako blazni vždy vyhra rotschield on je ich jediny vlastnik aiba blazni ktory chcuzahodit svoj hlas do urny adat tym sviniam moc ja sa to nezučastni a neodovzdam tym sviniam fašisticky už nikdy svoj hlas keby kvičali o samom nebi subovali kralovstvo nebeske

  • Terno tie svinstva su v tych Vaxoch,ziadny covid neekzistuje

 18. https://blog.hlavnespravy.sk/28815/1-australia-mladici-ktori-utiekli-z-koncentracneho-kovidoveho-tabora-boli-chyteni-2/
  1. Austrália : Mladíci, ktorí utiekli z koncentračného kovidového tábora boli chytení 2.

  Myšlienka zavedenia “zdravotného pasu” alebo rôznych druhov “certifikátov” nie je nová. Nacistické Nemecko aktívne využívalo tému “zdravia ľudí” ako základ pre diskrimináciu mnohých skupín obyvateľstva a ich následnú fyzickú likvidáciu. Takto vyzeral “zdravotný pas” v nacistickom Nemecku.

  obr. v komentároch

 19. https://www.infowars.com/posts/wayne-root-how-i-beat-covid-in-48-hours-with-ivermectin-just-like-joe-rogan-nfl-quarterback-aaron-rodgers/
  WAYNE ROOT: How I Beat Covid in 48 Hours With Ivermectin – Just Like Joe Rogan & NFL Quarterback Aaron Rodgers
  WAYNE ROOT: Ako som porazil Covida za 48 hodín s Ivermektínom – rovnako ako Joe Rogan a rozohrávač NFL Aaron Rodgers

  • But Ivermectin is truly a miracle drug. I had Covid for a day when I decided to take Ivermectin. From that point on, Covid was gone in 24 hours. Yes, Ivermectin and vitamins turned the dangerous, deadly, run-for-your-life, lockdown-the-economy, mask-up-for-life, vaccinate-or-die, Covid-19 flu bug into a minor common cold. And then it was gone in 24 hours.
   Ale Ivermectin je skutočne zázračný liek. Jeden deň som mal Covid, keď som sa rozhodol užívať Ivermectin. Od tej chvíle bol Covid preč do 24 hodín. Áno, ivermektín a vitamíny zmenili nebezpečnú, smrteľnú, o život, zablokovanú ekonomiku, masku na celý život, zaočkujte alebo zomri, chrípku Covid-19 na ľahké prechladnutie. A potom to bolo preč do 24 hodín.

   • Ivermectin could save millions of Americans from both Covid and the dangers of the Covid vaccine. Ivermectin can save our economy. Ivermectin can save millions of jobs. Ivermectin saves trillions of dollars in costs from missed work, vaccines, hospitalizations, and death.
    Ivermektín by mohol zachrániť milióny Američanov pred Covidom aj pred nebezpečenstvom vakcíny Covid. Ivermektín môže zachrániť našu ekonomiku. Ivermektín môže zachrániť milióny pracovných miest. Ivermektín šetrí bilióny dolárov na nákladoch za zmeškanú prácu, vakcíny, hospitalizácie a smrť.

  • Nad ziadnym Covidom nezvitazil,lebo neekzistuje,ale Elite sa to paci,lebo udrziavaju covid na Zive a mozu robit opatrenia

 20. Boľševici, ktorí odsúdili Trockého, ktorý bol v Mexiku, poslali za ním vraha(ov), ktorý ho sekerou zarúbal….

  • Nuz ja by som polahky Bilimu odsekol prasinu,dufam ze pride doba ked na tychto hroznych masovych vrahov,budeme polovat,ako na besnu zver a palit ich zaziva,aby z nich vysiel ten satanizmus

 21. Depopulácia v plnom prúde (na pol miliardy až celú miliardu ako to naplánovala Rockefellerová nadácia vo svojom dokumente „Scenarios for the future of technology and international development“. Bolo to celé uvedené na infowars.com Zatiaľ sa ide podľa ich plánu.
  Ale ako peknučko to zariadili, že politici a dôležité osoby dostali len placebo vakcínu a pre nás ovečky je povinne určená depopulačka:

  https://zemavek.sk/grecko-zavedie-povinne-ockovanie-pre-ludi-nad-60-rokov-hovori-premier/
  Grécko zavedie povinné očkovanie pre ľudí nad 60 rokov

  https://zemavek.sk/rakusanom-ktori-odmietnu-ockovanie-by-mala-hrozit-pokuta/
  Rakúšanom, ktorí odmietnu očkovanie, by mala hroziť pokuta

  • Gréci nepoštipaní 100e každý mesiac kým sa nedajú poštipať.
   ..ale či je to pravda alebo len u nás bububu netuším…lebo zase to bolo len v našich médiách

  • Jean,kazdy by si mal precitat aspon 10 krat to „scenario“(scenarious for the future of technology and international development, Rockefeller Foundation,2010,Page,18 is Lockstep),pre vyvrazdenie sveta a ako vieme John Hopkins University ma uz pripravene dalsie scenario na „SPARS PANDEMIC“,co zacne 2025 a skonci,2028

   • Milý Janko, ja som to celé prečítala a keď som to povedala známym brali ma za nenormálnu. Ale to už ani nejdem opakovať, väčšina mojich známych sa dala opichať, aj ochoreli, aj umreli z tejto vakcíny. Len nikto nepripustí pravdu.
    K tomu už nemám čo povedať – no comment, bez komentára.

    Milý Janko, môžete nám napísať čo je presnejšie v
    „SPARS PANDEMIC“, čo začne 2025 a skončí v 2028 – to som nečítala, len toľko viem, že plánujú vypustiť ešte horší vírus, kde ozaj nastane veľké úmrtie z toho vírusu. Vopred ďakujem.

 22. https://otevrisvoumysl.cz/otevrena-diskuze-lekaru-mate-nejaky-napad-co-se-soucasnou-situaci-otazka-12-12/
  Otevřená diskuze lékařů: Máte nějaký nápad, co se současnou situací? (otázka 12/12)

  Ve zkratce…
  Podívejte se na 12. část otevřené diskuze lékařů. Co si myslíte vy? Máte nějaký nápad, co se současnou situací? Napište nám komentář a sdílejte, děkujeme.

 23. https://cz24.news/drsna-tragicka-velmi-zla-sprava-pro-opichanych-ockovancov-utajeny-problem-s-krvou-ockovanych-darcov-je-cela-skazena-a-nepouzitelna-na-nic-chodiace-mrtvoly/
  DRSNÁ, TRAGICKÁ, VEĽMI ZLÁ SPRÁVA PRE OPICHANÝCH „OČKOVANCOV“: UTAJENÝ PROBLÉM S KRVOU OČKOVANÝCH DARCOV – JE CELÁ SKAZENÁ A NEPOUŽITEĽNÁ NA NIČ. CHODIACE MŔTVOLY

  Toto sa dá nazvať iba jediným spôsobom – je to zločin proti ľudskosti a genocída národa!!!

 24. https://www.naturalnews.com/2021-12-02-mark-beast-subcutaneous-quantum-dot-vaccine-passports.html
  Mark of the Beast is here: Subcutaneous quantum dot “vaccine passports” from Bill Gates are ready to be injected into human subjects
  Znak Šelmy je tu: Subkutánne kvantové bodkové „vakcínové pasy“ od Billa Gatesa sú pripravené na injekciu do ľudí

  Soon, the “fully vaccinated” will need to get injected with a Mark of the Beast chip in order to participate in society
  Čoskoro budú musieť „úplne zaočkovaní“ dostať injekciu čipu Znak Šelmy, aby sa mohli zapojiť do spoločnosti.

 25. https://www.naturalnews.com/2021-12-02-people-waking-up-covid-vaccines-dont-work.html
  People are WAKING UP to the truth that COVID vaccines don’t work – Brighteon.TV
  Ľudia sa prebúdzajú do pravdy, že vakcíny proti COVIDU nefungujú – Brighteon.TV

  CDC recommends booster vaccines for all
  CDC odporúča posilňovacie vakcíny pre všetkých

 26. https://www.naturalnews.com/2021-12-02-spike-protein-increases-heart-attacks.html#
  UNZ.com: Research “game-changer”: Spike protein increases heart attacks and destroys the immune ?system
  UNZ.com: Výskum „menič hry“: Spike (hrotový) proteín zvyšuje infarkty a ničí imunitný systém

 27. https://www.banned.video/watch?id=61aa2b4aea42eb012c579c28
  Romanian politician demands EU disclose full details of shadowy contracts with vaccine companies
  Rumunský politik žiada, aby EÚ zverejnila všetky podrobnosti o tajných zmluvách s výrobcami vakcín

 28. https://www.banned.video/watch?id=61aa1c28ea42eb012c5356ee
  Toxicologist Warns Against COVID Jabs- Interview with Janci C. Lindsay Ph.D.,
  Toxikológ varuje pred COVID vakcínami – rozhovor s Janci C. Lindsay Ph.D.,

 29. Prešovská krajská kriminálka vo štvrtok (2. 12.) v Humennom realizovala policajnú akciu voči osobám podozrivým zo spáchania zločinu neoprávneného zaobchádzania s liekmi, liečivami a zdravotníckymi pomôckami. V súvislosti s nelegálnym obchodovaním s liekom Ivermectin boli počas akcie zadržané dve osoby. Polícia o tom informuje na sociálnej sieti

  “Policajti vykonali domovú prehliadku a viaceré prehliadky iných priestorov a pozemkov. Krajský vyšetrovateľ za uvedený skutok v piatok vzniesol obvinenie dvom osobám. V prípade dokázania viny im hrozí trest odňatia slobody na tri roky až osem rokov,” uvádza polícia.

  Vzhľadom na skutočnosť, že vo veci sú doposiaľ vykonávané úkony trestného konania, nateraz nie je podľa polície možné poskytnúť viac informácií. Ako ďalej informuje, liek Ivermectin Exeltis bol na Slovensku schválený na terapiu troch ochorení, a to črevné infekcie spôsobené červom, infekcie krvi nazývané mikrofilarémia, ktorú spôsobuje červ, a ak lekár pacientovi diagnostikoval svrab.

  “Všetky vedecké štúdie, ktoré poukazujú na účinnosť ivermektínu proti ochoreniu COVID-19, obsahujú vážne chyby alebo vykazujú známky manipulácie s dátami,” tvrdí polícia.

  https://www.hlavnespravy.sk/policia-obvinila-dve-osoby-nelegalne-kseftovali-s-ivermektinom/2777340

  • Zaujímavé, ako sa boja ivermektínu. Ak by to bol voľnopredajný liek, hrozilo by, že v nemocniciach s covidom nikto ležať nebude. Strašné čo i len pomyslieť! Hlavne, že tí, čo podávajú covidové vakcíny už nemusia mať medicínske/zdravotnícke vzdelanie. Bol by som zvedavý, aká je toxicita ivermektínu LD50. Napríklad pri voľnopredajnom ibuprofene je LD50 636 mg/kg, pri acylpyríne 200 mg/kg, kofeíne 192 mg/kg telesnej hmotnosti. Čím vyššia hodnota LD50, tým nižšia toxicita.

   • Jsou anthelmintika zcela neškodná?
    Rozhodně nejsou! Trochu zjednodušeně můžeme říct, že jsou to jedy, které jsou pro
    parazitické červy jedovatější než pro obratlovce. Hodnota LD 50 , tedy dávka, která zabije
    polovinu myší je u praziquantelu 2000 – 3000 mg/kg, u mebendazolu 1000 mg/kg a u
    ivermektinu 25 mg/kg. Léčebné dávky jsou sice přibližně 100x nižší, ale přesto je nutné vždy
    pečlivě dávkovat s ohledem na váhu člověka či zvířete tak, aby se dosáhlo účinné
    koncentrace, ale aby to pacientovi příliš nepoškodilo zdraví. V žádném případě nelze
    doporučit ani svévolné zvyšování předepsaných dávek ani jejich bezdůvodné užívání.
    https://www.parazitologie.cz/doc/dotazy/Odcervovani%20s%20rozumem-rev.pdf

    • Vďaka za informáciu. Z nej vyplýva, že ivermektin (LD50 25 mg/kg) je dvakrát jedovatejší ako nikotín (LD50 50mg/kg).

 30. hľadač pravdy

  skúška: raz, dva, tri…

 31. Co se začalo v roce 2020 díti, kdy skončila přechodná etapa na planetě Zemi:

  Toto je POSLEDNÍ SOUD, čili TŘÍDĚNÍ DUŠÍ, oddělování čistého ZRNA od zlého PLEVELE, což už nebude tolerováno, aby dál zde žili pospolu a jak v podobenství Ježíš praví: Plevel nemůže být vytrhán coby výhonek mladý a ještě nezralý, protože by to vytrhalo i zrno.. musí se počkat, až bude zrno dostatečně silné a dospělé, aby vytrhání plevele jej nepoškodilo.. pak bude plevel sesbírán a naházen na hromadu a spálen a dobré zrno bude Otcem svezeno do jeho stodol … proto je nejen ten Covid vlastně metlou na hmoťáky a na zlouny, které nejen to odstraní.. vytrhává je to odtud i s kořeny a přesunuje je to temných dimenzí pekel či pravěkých jiných planet posléze pro opakování cyklu reinkarnací z důvodu změny prostředí a podmínek, což změní nakonec duši každou kupodivu…

  Obr. 5000 – třídění duší na http://www.andele-nebe.cz (http://www.vesmirni-lide.cz/obr_bar5000/obr5000.jpg )
  http://www.co-jist.cz
  http://www.jak-prezit.cz
  http://www.neocipuj-se.cz
  http://www.nejsme-otroci.cz
  http://www.playlist-music.org
  http://www.evakuace-lidstva.cz
  http://andelske-leceni.cz/?page_id=9499
  http://andelske-leceni.cz/?page_id=9939
  Oznamovatelé NWO (Nový světový řád, New World Order): Jsou to jen bezduchá, dálkově ještěry z Temnot ovládaná těla – tak to původně svobodně dopracovali !
  Negativní stav drtivé většiny lidstva – 98 % – se dále vyjevuje a zobrazuje do plné nádhery – do ČIPOVÉ TOTALITY !
  Pozorujte, co se bude dít dále, CO BUDOU LOUTKOLIDÉ DÁLE TVOŘIT ZE SVÉ SVOBODNÉ VŮLE !
  Je to prostě pozoruhodné dílo, obdobné BABYLONU, ale mnohem propracovanější, dá to přece hodně OTROCKÉ PRÁCE !
  Vidím min. 4 základní body ochrany před těmito zly, jako jsou vakcíny proti Covidu:
  1)
  VÝRAZNĚ NAVÝŠIT PODÍL NEVAŘENÉ ROSTLINNÉ STRAVY V CELKOVÉ STRAVĚ ČLOVĚKA. Tam patří i MIXOVANÉ LISTY OCHUCENÉ OVOCEM – PŮL LITRU DENNĚ – PROTI VŠEM NEMOCEM. K tomu ideálně vlastní destilovaná voda. K tomu lze používat zpočátku IVERMECTIN – protiparazitální lék na bázi opět rostlin.
  http://www.co-jist.cz
  2)
  Na základě SKUTEČNÉ VÍRY VE STVOŘITELE PRVOTNÍHO VŠEHO A VŠECH, NEJVYŠŠÍ DOBRO, LÁSKU, PRAVDU, MOUDROST A INTELIGENCI, A VÍRY V ANDĚLY NEBE, POPROSIT TYTO BYTOSTI O SPOLUPRÁCI, POSLOUCHAT – VYCIŤOVAT JEJICH VEDENÍ, CO ŘÍKAJÍ SVÝM TICHÝM HLÁSKEM (RELATIVNĚ PRO VÁŠ VNITŘNÍ SLUCH – INTUICE). ŘÍDIT SE TÍMTO VEDENÍM. ONI – BIOLOG – LÉKAŘI VÁM MOHOU ELIMINOVAT VŠECHNY ZLÉ DŮSLEDKY I PŘÍČINY TĚCH PEKELNÝCH VAKCÍN.
  3)
  JIŽ SE NIKDY NIČÍM NEOČKOVAT, ANI BĚŽNÝMI VAKCÍNAMI, NEBOŤ TAM TAKÉ DÁVAJÍ STALE DALŠÍ A DALŠÍ ŠKODLIVÉ LÁTKY !
  4)
  MILOVAT SVŮJ ŽIVOT, A PRÁVĚ TO ZNAMENÁ JEJ NENIČIT ČÍMKOLIV, CO POCHÁZÍ Z PEKLA. ÚCTA KE SVÉMU ŽIVOTU (NA 1. MÍSTĚ) ZNAMENÁ PATŘIČNĚ SE CHOVAT KE SVÉMU FYZICKÉMU TĚLU, A NE JEJ NIČIT.
  http://www.andele-nebe.cz
  http://www.neocipuj-se.cz
  http://www.nejsme-otroci.cz
  http://www.evakuace-lidstva.cz

Pridajte komentár

*