Experti FDA tvrdia, že covidové vakcíny zabijú 2 ľudí na každý 1 zachránený život


Print Friendly, PDF & Email

Experti FDA tvrdia, že covidové vakcíny zabijú 2 ľudí na každý 1 zachránený život

(Daily Expose) – Experti americkej FDA neočakávane v septembri 2021 zahlasovali proti schváleniu posilňovacích očkovaní na Covid-19 pre všetkých ľudí v USA starších ako 16 rokov (neskôr po tlaku to napokon schválili).

Ako pôvodne uviedli, zatiaľ máme nedostatok dlhodobých dát a riziká nie sú vyvažované žiadnymi prínosmi, lebo vakcíny proti Covid-19 na každý 1 zachránený život zabíjajú najmenej 2 ľudí.

V živom vysielaní sa 17. septembra stretol poradný výbor pre očkovanie Úradu pre kontrolu potravín a liečiv (FDA), aby diskutoval a hlasoval o žiadosti spoločností Pfizer a BioNTech ponúknuť posilňovacie očkovania bežnej verejnosti.

Schôdza trvala vyše 8 hodín a obsahovala niektoré šokujúce odhalenia.

Lekár podporujúci očkovanie priznáva, že nedisponujú vedeckými dátami pre podporu očkovania

Dr. Joseph Fraiman, lekár pohotovostnej medicíny v New Orleanse, hovoril počas schôdze niekoľko minút.

Prezradil, že nejestvujú žiadne klinické dôkazy, ktoré by vyvracali tvrdenia, že vakcíny na Covid-19 viacerým ľuďom škodia, než ich zachraňujú.

„Potrebujeme vašu pomoc v predných líniách, aby sme zastavili očkovaciu váhavosť. Požiadavky na dodatočné testy sú dosť veľké, aby došlo k zníženiu počtu hospitalizácií.

Bez týchto dát my ako zdravotnícky establišment nevieme presvedčivo vyzvať protikovidových aktivistov, ktorí verejne tvrdia, že vakcíny viac škodia ako zachraňujú, najmä v prípde mladých a zdravých.

Fakt, že nemáme klinické dôkazy, aby sme povedali, že sa títo aktivisti mýlia, by nás mal všetkých desiť.“

Ďalší lekár priznáva, že vakcíny viac zabíjajú ako zachraňujú

Po Dr. Josephovi Fraimanovi vystúpil Steve Kirsch, generálny riaditeľ Fondu pre skorú liečbu Covid-19, ktorý prezradil, že vakcíny na Covid-19 viac ľudí zabíjajú, než zachraňujú.

„Dnes zameriam svoje poznámky na slona v miestnosti, o ktorom nechce nikto hovoriť a to, že vakcíny viac ľudí zabíjajú než zachraňujú.

Sme vedení k presvedčeniu, že vakcíny sú dokonale bezpečné, to ale jednoducho nie je pravda. Napríklad v podanej 6-mesačnej správe Pfizeru je v liečenej skupine štyrikrát viac infarktov, ktoré neboli iba smolou.

Systém VAERS ukazuje, že po týchto vakcínach dochádza k infarktu 71-krát častejšie, než po ktorejkoľvek inej vakcíne.“

Steve Kirsch potom pokračoval vo svojej prednáške ukážkou diapozitívu s názvom „Nadmerné úmrtia: miera prežitia je NEAKCEPTOVATEĽNÁ“

Diapozitív ukazuje, koľko nadmerných úmrtí bolo potrebných po očkovaní na záchranu jedného života z dôvodu ochorenia Covid-19.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

„Štatisticky významný je len systém VAERS, no tie ďalšie čísla sú znepokojivé,“ povedal Steve Kirsch.

„Aj keby vakcíny poskytovali 100 %-nú ochranu, stále to znamená, že zabíjame 2 ľudí, aby sme zachránili 1 život.

Štyria experti vykonali analýzu s použitím úplne odlišných, neamerických dátových zdrojov a všetkým vyšiel približne rovnaký počet s vakcínou súvisiacich nadmerných úmrtí, okolo 411 úmrtí na milión dávok.

To v preklade znamená, že zomrelo 115 000 ľudí (z dôvodu očkovania na Covid-19).“

Zomreli na Slovensku kvôli očkovaniu už tisíce ľudí?

Vezmime vyššie uvedený údaj o 411 úmrtiach na 1 milión podaných dávok vakcíny a prepočítajme to na naše pomery.

Na Slovensku bolo k 26.11.2021 podaných presne 5 308 611 dávok vakcín proti Covid-19. Ide o súhrný počet prvých, druhých a tretích dávkok, nie počet zaočkovaných ľudí (zdroj: status MZ SR na Facebooku).

Tak a teraz spravme prepočet: 5,308 x 411 = 2181 úmrtí.

Podľa získaných dát by na Slovensku malo na následky očkovania proti Covid-19 doteraz zomrieť okolo 2181 ľudí. Úrady oficiálne pripúšťajú k dnešnému dňu iba 7 úmrtí.

Na tomto príklade môžete vidieť rozsah, ako sa u nás ututlávajú a nepriznávajú poškodnia zdravia a úmrtia po vakcínach!

Čo ukazujú dáta z Izraela

Generálny riaditeľ Fondu pre včasnú liečbu Covid-19 potom poukázal na niektoré vážne obavy ohľadom dát, prichádzajúcich z Izraela.

„Skutočné čísla potvrdzujú, že viac zabíjame, ako zachraňujeme. A ja by som rád videl dáta izraelského ministerstva zdravotníctva pre ľudí vo veku 90 a viac rokov, kde sme v posledných 4 mesiacoch klesli v skupine zaočkovaných z 94,4% na 82,9% zaočkovaných.

Pri najväčšom optimizme to znamená, že zomrelo 50% zaočkovaných ľudí a 0% nezaočkovaných. Ak toto nedokážete vysvetliť verejnosti, tak nemôžete schváliť posilňovacie očkovania.“

Hlavný regulátor očkovania v FDA Peter Marks potom členov výboru požiadal, aby preskúmali „úplnosť dôkazov, aby ste nám dali svoje odporúčanie.“

Po dôkazoch, na ktoré reagovali hlasným nie v pomere 16:2, nedoporučili agentúry očkovať posilňovacou dávkou nikoho vo veku nad 16 rokov.

Video v celkovej dĺžke 8 hodín je k nahliadnutiu TU.

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroj: dailyexpose.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „Kto zachráni jeden život /žida/ – zachráni celý /ich/ svet!“
  Otázka koľko židovských životov v Izraeli zachrániii chazarské vakcíny, keď oproti tomu jednému preživšiemu ich zabili dva?

  To, že tieto genocídne vakcíny zachraňujú vôbec nejaké životy je mýtus a gros celého podvodu! Fikcia o situácii, že preventívnym podaním nejakého svinstva sme „už dopredu zachránili“ – niečo!

  Podstata je, že je to zavádzajúco postavené na „prevencii“. OK – prevenciu uznávam. Prevencia chorôb = zdravý životný štýl, kvalitná strava, mentálny a duchovný stav naladený na život, sociálna pohoda – ale ku.va nie vakcína!
  Aj preto tu máme „prevenciu“ – domáce väzenie! Totálna dystopia! Každý snáď pozná vetu o rizikách – „To by si nemohol výjsť ani z domu!“ A presne o tom to je!

  Potom sa môžeme baviť o zachraňovaní životov priamo – v situ ohrozenia života priamo! Všetko ostatné sú nosaté poisťovacie zastrašujúce manipulatívne doktríny!

  Tiež si môžeme položiť otázku – koľko životov zoberie násilná vakcinácia pri aktívnom letálnom odpore zdravých ľudí proti nej!

  Opäť zavádzajúci headline článku, ktorý podsúva, že vakcíny síce zabijú dvoch ľudí, ale jedného zachránia – pretože ten JEDEN TÚ VAKCÍNU VÔBEC PREŽIL!

  • Jožko Fazuľa

   Kde sa tu dáva like? Dobrý koment citujem: Prevencia chorôb = zdravý životný štýl, kvalitná strava, mentálny a duchovný stav naladený na život, sociálna pohoda – ale ku.va nie vakcína!
   Chleba som si včera prvý upiekol a ďalší bude budúci týždeň aj so slaninkou. Ešte vychytám pár mušiek a bude to na jednotku. Ovce sú v košiari, sliepky v kuríne aj králiky behajú po dvore a drevo nachystané-zima prichádza-hurky sa budú robiť. Tomu hovorím zdravý životný štýl.

 2. A aké peknučké sa vymyslelo pre nás dôchodcov. Ak sa dáme zaštepiť, ovčeličkovať, opichať tak dostaneme 500 EUR motivačný kupón.
  Len mi chýba druhá polovička pravdy – koľko sa ušetrí na dôchodkoch.

  PS Teraz ráno sa mi veľmi pomaly otvárala web stránka Bádateľa – neviem či sa nerobia nejaké protiútoky.

  • Jean Americky Patent publikovany 18 Marca,2021,je o 170 vaccines Patentovanych,vcetne teroru a instrukcii,ako to budu prevadzat Patent cislo:: 082583A1, Janko,ps: je to 53 stran,uz to mam vytlacene

   • Milý John (Janko), vždy nás poteší ak nás budete informovať. Vy do toho vidíte. Nechceme byť ovečky.

   • Patent má Hitler na sfanatizovanie más ľudí nejakou propagandou /Nordicka rasa, koronavorus/, aby bolo možné označiť spoločného nepriateľa /podludí Slovanov, neočkovaných/ a aby masy poslušne proti nim bojovali.
    Swine čo chcú vyvraždiť ľudí sú v menšine, preto potrebujú sfanatizovanych vykonávateľov svojich plánov.
    Proti propagande treba bojovať pravdou. Koľko sfanatizovanych hlupákov a klamárov poznáte vo svojom okolí?

  • Marek Košice

   Tých 500€ pre dôchodcov je pre KAŽDÉHO ČLOVEKA SO ZDRAVÍM ROZUMOM jasný dôkaz, že v tejto „fake pandémii“ toľko peňazí (koľko pfajzer vakcín by sa za to dalo kúpiť??? Myslím, že dosť…) dostanú dôchodcovia za „očkovanie proti covid“ preto, pretože zomrú buď do pár mesiacov, alebo pár málo rokov, takže im budú vyplácať dôchodok v dĺžke trvania MÍNUS X či XY rokov….. ZN : tretia svetová vojna a jej „novodobé“ zbrane…

 3. https://www.naturalnews.com/2021-11-26-more-ectopic-pregnancies-following-covid-vaccine-shots.html
  VAERS data reveals 50-fold increase in ectopic pregnancies following COVID-19 vaccine shots
  Údaje VAERS odhaľujú 50-násobný nárast mimomaternicových tehotenstiev po očkovaní vakcínou COVID-19

 4. https://www.naturalnews.com/2021-11-26-corporate-media-hysteria-pushers-puke-up-another-covid-scariant-campaign.html
  Corporate media hysteria pushers puke up another COVID “scariant” campaign in desperate FEAR PLOY for totalitarian control
  Korporátni mediálni podnecovatelia hystérie zvracajú (grcajú) ďalšiu „strašidelnú“ COVID kampaň v zúfalom TRIKU STRACHU pre totalitnú kontrolu

  People are panicking as they realize all the vaccines and boosters they already took are now worthless
  Ľudia prepadajú panike, keď si uvedomujú, že všetky vakcíny a posilňovacie dávky, ktoré už použili, sú teraz bezcenné

  Will you comply if the media terrorizes you enough?
  Poddáte sa (budete súhlasiť), ak vás médiá budú dostatočne terorizovať?

  Notice, too, how convenient the timing is with all this, where the media now has an excuse for why so many vaccinated people are dying and have compromised immune systems. It’s the variant’s fault!
  Všimnite si tiež, aké vhodné je načasovanie s tým všetkým, keď médiá teraz majú výhovorku, prečo toľko očkovaných ľudí zomiera a majú oslabenú imunitu. Je to kvôli variantu!

  If you comply, you die.
  Ak sa poddáte (ak budete súhlasiť), zomriete.

 5. https://zemavek.sk/policajny-sef-v-cechach-v-pripade-povinneho-ockovania-nam-odide-10-tisic-ludi/
  Policajný šéf v Česku: V prípade povinného očkovania nám odíde 10-tisíc ľudí

 6. https://zemavek.sk/na-martiniku-ludia-strielali-po-policajtoch-kvoli-povinnemu-ockovaniu/
  Na Martiniku ľudia strieľali po policajtoch kvôli povinnému očkovaniu

 7. Ander Kixa

  Chcel by som vidieť dôkaz že vakcína zachránila aspoň jeden život

 8. Marek Košice

  Zabiť 2 ľudí na každý 1 zachránený život = ak „vďaka“ vakcíne nezomrie „na covid“ na svete 500 tisíc ľudí za rok, tak vakcíny zabijú milión ľudí za rok. To je taká „jasličkárska“ genocída. Jedine žeby FDA trepalo drísty.

 9. Ľuďom na Slovensku už kompletne hrabe… nemysliaci plebs!
  https://www.infovojna.sk/article/izrael-sa-pripravuje-na-pichanie-4-davky-vakciny-napriek-posilnujucej-davke-sa-koronavirusom-nakazilo-prekvapive-mnozstvo-ludi !
  Teraz, keď vychádza pravda najavo, tak sa ich kopa hrnie na očkovanie… čo ich už úplne omrzel život? Dajú sa kúpiť jedným rožkom !!! Desné !!! Pre vianočné darčeky a pod. urobia čokoľvek? A keď tu budeme nezaočkovaní v menšine, čo potom??? Z mladých sa až dvíha žalúdok, nehovoriac o vymletých ľuďoch, čo pôjdu na prvú dávku onedlho už aj s 5 ročnými deťmi !!!

  • Existujú min 3 druhy vakcín:
   1 – slaná voda
   2 – grafén
   3 – rakovina
   Tí ktorí ospevujú očkovanie a hrnú sa doňho dostanú 1-ku, a vedia o tom. Sú to ľudia, ktorí spolupracujú s fašistickým režimom za určité výhody.

  • potrebujú mať opichaných 75% slovákov aby dostali prachy Fond obnovy z EU … veď z čoho dali 23 mil.schránkovým firmám??

 10. Na Slovensku začínajú odmietať pre chirurgiu vzácnych darcov krvi typu Nula R+, R-, univerzálny darca. Ich krv je plná spike proteínov, hoci očkovaní neboli! Ich krv sa v zberných sáčkoch na svetle okamžite zráža! Opäť sa potvrdzuje téza o tzv. samošíriacich sa vakcínach – ssekundárnymi vakcinátormi sú zaočkovaní! Každý, kto podstupuje vyšetrenie krvi za účelom zistenia protilátok sa automaticky dostáva do systému Total Control. Toto je biologická zbraň od samého začiatku!
  2021-11-26 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události.
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-11-26-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-cz-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

  Prosím, vyřaďte se! Transfúzní a odběrová centra v Čechách a na Slovensku začala některým dárcům krve typu 0 rozdávat podivné papíry na dobrovolné vyřazení dárce z odběru a sestry kladou divné otázky, jestli lidé nelžou a vyplnili odběrový dotazník pravdivě! Ve většině případů jde o lidi, kteří byli očkováni vakcínou Pfizer, aniž by o tom věděli a odběrovým laboratořím se prý krev sráží v krevních vacích! Centra tak hledají cesty, jak se potichu zbavit nedobrovolně očkovaných nulkařů a současně ututlat skandál, který by poškodil vakcíny? V Německu už nemocnice rozdávají formuláře s kolonkami na 6 dávek vakcíny! Španělská studie definitivně potvrdila, že ve vakcínách je grafen!
  https://aeronet.cz/news/prosim-vyradte-se-transfuzni-a-odberova-centra-v-cechach-a-na-slovensku-zacala-nekterym-darcum-krve-typu-0-rozdavat-podivne-papiry-na-dobrovolne-vyrazeni-darce-z-odberu-a-sestry-kladou-divne-otazky/

  A je to tady! EMA schválila Pfizeru vakcínu pro děti od 5 let na základě experimentálních dat ze Slovenska, přesně jak v září varoval Aeronet! Očkování dětí ve všech zemích EU začne okamžitě, vakcinace dětí na Slovensku pomohla Pfizeru utvořit limitní klinickou studii na dětech, podle které EMA posuzovala žádost Pfizeru! A pouhý den po Slovensku zavádí i Česko předvánoční lockdown! Nemocnice začaly vyhazovat žlučníkáře a stěhují místo nich na nemocniční postele výnosné covidové ležáky, stěžuje si pacientka! Lékařská profese začíná mít nádech sektářství, protože nejohroženější skupinou jsou senioři, ale farma lobby chce očkovat hlavně děti! Proč?
  https://aeronet.cz/news/a-je-to-tady-ema-schvalila-pfizeru-vakcinu-pro-deti-od-5-let-na-zaklade-experimentalnich-dat-ze-slovenska-presne-jak-v-zari-varoval-aeronet-ockovani-deti-ve-vsech-zemich-eu-zacne-okamzite/

  • Marek Košice

   Ja a sestra máme NULKU. Krvnú skupinu NULA má dokopy 32% slovákov (zdroj : https://www.npz.sk/sites/npz/Stranky/NpzArticles/2020_10/Rozhodnutie,_ktore_moze_zachranit_az_tri_zivoty.aspx?did=6&sdid=81&tuid=0&)…
   Ten článok z Aeronetu bude podľa všetkého riadny blud, pretože vedci haniaci „vakcíny proti covid“ NEDOKÁZALI, že by sa spike proteín prenášal kvapôčokovo/aeróbne/aerosolom, dokonca ani telesnými tekutinami mimo krv. Boli o tom aj videá na otevrisvoumysl.cz, kde to jeden doktor (alebo doktorka) rozoberal.
   Či chceš povedať, Maroš, že „proti covid“ NEOČKOVANÍ ľudia s krvnou skupinou „NULA“ si môžu začať kopať hrob, lebo do pár málo rokov dostanú rakovinu? To je nonsens.

  • Marek Košice

   Ja a sestra máme NULKU. Krvnú skupinu NULA má dokopy 32% slovákov (zdroj : https://www.npz.sk/sites/npz/Stranky/NpzArticles/2020_10/Rozhodnutie,_ktore_moze_zachranit_az_tri_zivoty.aspx?did=6&sdid=81&tuid=0&)…
   Ten článok z Aeronetu bude podľa všetkého riadny blud, pretože vedci haniaci „vakcíny proti covid“ NEDOKÁZALI, že by sa spike proteín prenášal kvapôčokovo/aeróbne/aerosolom, dokonca ani telesnými tekutinami mimo krv. Boli o tom aj videá na otevrisvoumysl.cz, kde to jeden doktor (alebo doktorka) rozoberal.
   Či chceš povedať, Maroš, že „proti covid“ NEOČKOVANÍ ľudia s krvnou skupinou „NULA“ si môžu začať kopať hrob, lebo do pár málo rokov dostanú rakovinu? To je nonsens.

  • Marek Košice

   Maroš, 32% slovákov má NULKU (či pozitív alebo negatív)……. Chceš povedať, že neočkovaní slováci majúci „NULKU“ (čiže tretina neočkovaných slovákov) dostane do pár málo rokov rakovinu? Je to blud.
   Na jednej českej stránke (otevri svou mysl) som videl video pred pár týždňami, kde jedna významná doktorka/doktor (teraz už neviem, pretože sleduje videá pravidelne) tvrdila, že robili výskumy a spike proteín sa nedokáže prenášať aerosolom, slinami, potom ani inými telesnými tekutinami (s výnimkou krvi, a aj to by sa musela krv jedného transportovať priamo do žily toho druhého).
   AERONET teraz prestrelil….

   • Uvidíme – významní a „významní“ toho povedali už dosť. V každom prípade prebieha výmena obyvateľstva a boj o zdroje a zdecimovať univerzálnych darcov krvi je strategická aj vojenská záležitosť!

    mRNA vakcíny boli pôvodne vyvijané ako veľmi aadresné messengeryy, ktorých úlohou malo byť prekonanie hematoencefalitickej bariéry u duševne chorých ľudí a dopraviť do mozgu to čo treba, alebo u chorých na rakovinu cielene dopraviť blokátory.
    Marketing mRNA- „Vakcíny šité na mieru!“ Teda!

    Otázka – myslíš si, že vakcíny pre Arabov v Dubaji sú rovnaké ako vakcíny pre Slovákov? A čomu teda slúžil zber a vyhodnocovanie DNA Slovákov aj Rusov – ešte pred zberom pomocou antigénových testov?! No kvôli vakcínam šitým na mieru!
    A židoanglosas to robí pre v záujme nášho blaha?!

    Darujte krv: Jedno rozhodnutie môže zachrániť život …
    [Prehľadávať doménu psychologia.detiamy.sk] https://psychologia.detiamy.sk › clanok › darujte-krv-jedno-rozhodnutie-moze-zachranit-zivot
    Darcovstvo krvi je významným činom, ktorý dennodenne zachraňuje životy. Prispieť svojou troškou teraz môžete aj vy. Na Slovensku štartuje kampaň zameraná na získavanie nových darcov krvi a na informovanosť o téme samotnej.

    Darovanie Krvi: Viac Peňazí? – Wellness – 2021
    [Prehľadávať doménu sk.ncmhcso.org] https://sk.ncmhcso.org › mehr-geld-fuer-blutspenden-860
    Darovanie krvi zachraňuje životy. Darovanie krvi môže pomôcť zachrániť alebo predĺžiť životy. „Väčšina darovanej krvi sa používa pre pacientov so zhubnými chorobami, najmä na krvotvorbu. A s nádorovými ochoreniami, „hovorí Hubert Schrezenmeier, člen predstavenstva Nemeckej spoločnosti pre transfúznu medicínu a …

    „Slovákom nedávno genetici potvrdili, že sú rekordérmi etnickej dlhovekosti a autenticity. Zistili, že vyše 80% dnešnej populácie Slovenska zdedilo gény po svojich predkoch, ktorí žili v strednej Európe už pred 8 000 rokmi, teda v mladšej dobe kamennej – v neolite. Pravdu možno potláčať, ale nie zničiť (Veritas premitur, non opprimitur – Titus Livius, Seneca ml. a ďalší).

    Molekulárna genetika v posledných desaťročiach urobila priam neuveriteľný pokrok. Po rozšifrovaní biogenómu bol rozšifrovaný ľudský génom a v krátkom slede aj historický genofond moderných národov. Výsledky vedeckých analýz genofondov jednotlivých národov spochybnili alebo dokonca vyvrátili niektoré tzv. „večné pravdy “ historiografie, čo v daktorých krajinách vyvolalo „zemetrasenie“.
    http://www.chelemendik.sk/Slovaci_su_tu_uz_8000_rokov_184448121.html
    ————————————————————-
    Marek z Košíc – rozdiel medzi tebou a mnou je ten, že ja vychádzam z globalistických cieľov, ale ty si neustále pokladáš tú najinfantilnejšie otázku „A prečo by to robili?!“ – a sám seba chceš – vydesený – presvedčiť, že to nemôže byť pravda! Veci ti začnú zapadať vtedy, keď pripustíš a pochopíš, že plánovaná genocída pravda JE! Inak sa to uchopiť NEDÁ!

 11. …je to veľmi smutné, akým smerom sa to vlastne uberá…to sme tak stále všetci obmedzení rozumovo, že nevieme čo sa deje…ten Róm to včera riadne po lopate vysvetlil, kiežby to videlo čo najviac ľudí….áno ametyst, presne si to vystihla, Slováci sa bránia tomu očkov., tí ,,hore“ chcú peniaze, tak ,,vymýšľajú finty“ ako ich do ľudí dostať….úbohé, veľmi úbohé zmýšľanie…za peniaze im nie je problém robiť iným zle, resp.ničiť im zdravie, a život.už aj mne prišla sms, že najlepš.rieš.je očkovať sa??? no nechcem sa v žiad.prípade, takže čo teraz? pokiaľ sa bude dať pôjdem do práce, a keď nie, budem tých pár dní doma ….keď budem naďalej nezaočk., … ignorujem behanie po nák.centrách, ignorujem nové a najmodern.vymoženosti, toto mi je šuma fuk…..no mám hyp.na byt, tak zrejme vyberiem všetky úspory a ak to nebude potom stačiť, tak potom už neviem čo bude….:-(…..stále verím, že sa nájdu ľudia, s kt.je možné sa zjednotiť ,obhájiť si tú svoju pravdu a žiť svoj život,,,,,,

  • Možno je tá zmluva neplatná, možno je už pôžička splatená bez úžery, možno netreba vrátiť nič, možno ste v hmotnej núdzi a nemusíte platiť.

  • Jožko Fazuľa

   Ak veríš, že sú takí ľudia, tak konaj teraz, keď príde že vyčerpáš aj úspory, budeš ešte pod väčším tlakom. Buď nájdeš človeka s ktorým môžeš fungovať, alebo nájdi lacnú a dobrú alternatívu na bývanie a predaj byt a zbav sa hypotéky. Takých je mnoho ako ty a kladú si rovnaké otázky. Na otázku z čoho budeš žiť? Každý máme talent od Boha v čom sme dobrí a čo vieme robiť s ľahkosťou, tak to opráš a vyskúšaj, nájdu sa určite aj iné možnosti.
   Mal som jedného roboša, čo mal priateľku a invalidný dôchodok 100€ a išiel z ubytovne do ubytovne, najprv 400, potom 500€. Hovorím mu ,ak si schopný platiť mesačne také peniaze, veď kúp si viničný domček a môžeš dochádzať a budeš mať svoje- aký je rozdiel v jednej miestnosti na ubytovni a chatka či karavan na vlastnom? Ako to dopadlo neviem, ale aspoň sa nad tým zamyslel…Hľadaj cestu…

 12. To je typická americká politika. AJ ich frakovaná ropa na ťažbu dvoch barel použije minimálne jeden. Sú síce máličko v pluse, ale to stačí. Preto tak túžia po ruskom nerastnom bohatstve.

 13. Jožko Fazuľa
  • Jožko Fazuľa

   Vyvraždením väčšiny obyvateľstva vakcínami, dostaneme dlh svojej krajiny na takú úroveň, že tí čo zostanú budú otrokmi vo vlastnej krajine. Dlh je Matrix, sloboda je nebyť zadĺžený a robiť toľko na čo máme možnosti a postupne budovať niečo pre ďalšie generácie. Zbaviť sa dlhov, znamená veľké skomplikovanie živ. situácie či na individuálnej alebo štátnej úrovni pre mnohých Slovákov, ale v každej vojne je bieda a začína sa od znova, je to jediná cesta -pokora, skromnosť, spolupatričnosť, vzájomná pomoc , toterancia a schopnosť myslieť a posúvať sa dopredu bez dlhu..

   • Ander Kixa

    Ten dlh bol vnútený nedovoleným spôsobom – podvodom. Jediné riešenie je zvolenie Mariána Magáta za monarchu a on dlh škrtne.

    • Jožko Fazuľa

     Áno, ale je tu aj dlh Slovákov, už teraz chápete prečo boli výhodné a nízke úvery vo všetkých bankách. Ten kto ovláda dlh, ovláda všetko. Sloboda je žiť bez dlhu, obracaj to ako chceš, ale je to tak.

 14. https://www.naturalblaze.com/2021/11/former-who-director-warns-making-vaccines-mandatory-could-cause-riots.html
  Former WHO Director Warns Making Vaccines Mandatory Could Cause Riots
  Bývalý riaditeľ WHO varuje, že povinné očkovanie môže spôsobiť nepokoje (vzbury)

 15. https://www.hlavnespravy.sk/ockovanie-fantazie-iluzie-utopie-sebaklam-peniaze-a-trochu-pravdy/2769062
  Očkovanie: Fantázie, ilúzie, utópie, sebaklam, peniaze a trochu pravdy

  Očkovanie pokladá väčšina lekárov a laikov za najväčší pokrok medicíny. Veľký pokles úmrtnosti následkom chorôb v 20. storočí sa zdôvodňoval ako zásluha vakcín. Zlepšovanie sociálnych a životných podmienok sa pritom vôbec nezohľadňovalo – veď to nie je lekárstvo, vakcíny áno

 16. Prekopírovala som jeden blog:
  Zmluva s pfizerom obsahuje, ze staty dostali prikazom na liecbu nepouzivat lacne lieky….

 17. Aj takto končia ľudia po Covid vakcíne:
  https://www.facebook.com/100072036603888/videos/2970810556581795/

 18. https://blog.hlavnespravy.sk/28705/1-klamstva-politikov-v-usa-o-covide-2-znete-co-ste-zasiali-lekari-od-polovice-oktobra-padaju-ako-muchy-pri-umrtiach-oznacovanych-ako-necakane-umrtie-a-nahle-umrtie/
  1. Klamstvá politikov v USA o covide . 2. Žnete, čo ste zasiali? Lekári od polovice októbra padajú ako muchy pri úmrtiach označovaných ako “nečakané úmrtie” a “náhle úmrtie”

  …a Gates to na konci “zabil” 🙂 -Je to jednoznačne jedna z najlepších investícií, na ktorých som sa podieľal!

 19. https://zemavek.sk/najnovsie-britske-data-zaockovani-do-60-rokov-maju-2-krat-vyssiu-umrtnost-ako-neockovani/
  Najnovšie britské dáta: Zaočkovaní do 60 rokov majú 2-krát vyššiu úmrtnosť ako neočkovaní

 20. Najnovšie britské dáta: Zaočkovaní do 60 rokov majú 2-krát vyššiu úmrtnosť ako neočkovaní
  Poslanec Ľuboš Blaha prináša prekvapivé informácie o Covide z Kongresu USA (VIDEÁ)

 21. Takže už nám najnákazlivejšia delta nestačí, už ju prekonáva nový variant z JAR omicron.

  Takže ak ste sa dali napichať proti delte, tak vám to je na prd, lebo umriete na omikron.

 22. https://cz24.news/video-s-nejlepsimi-hlaskami-odborniku-a-politiku-ohledne-prinosu-vakcin-nejlepsi-je-b-gates-byla-to-moje-nejlepsi-investice/
  Video s nejlepšími hláškami „odborníků“ a politiků ohledně přínosu vakcín. Nejlepší je B. Gates, „byla to moje nejlepší investice“!

 23. holistický prístup

  Tento príspevok sa mi podarilo uloviť“

  „Vážení priatelia, očkovaní aj neočkovaní. Nakoľko konzílium odborníkov pozabudlo na dôležitú skutočnosť v boji s pandémiou a to je množstvo použitých rúšok a respirátorov kontaminovaných nebezpečným smrteľným vírusom, ktoré sa povaľujú v našich mestách a obciach, musíme konať my zodpovední občania.
  Ak takýto biologický odpad nájdete v žiadnom prípade sa ho nedotýkajte. Ďalej je potrebné privolať policajnú hliadku na čísle 158 a oznámiť im nález nebezpečného biologického odpadu. Hliadka miesto nálezu zabezpečí a privolá hygienikov, ktorí nález odborne odstránia a kontaminované okolie dekontaminujú. Aj týmto môžeme dopomôcť k víťazstvu nad nebezpečným vírusom (svojim spôsobom).“
  od zazracne_dieta

 24. ..ten život.štýl od teba j.Fazuľa je ozaj zdravý, super….hmm…už menej super je , že moju pôžičku splatiť určite treba a čo je najmenej super, byt sa dá raz dva predať, no s kým a kde fungovať, tak to je iné ,,kafé“….no aj tak ďakujem moc za rady…..

 25. admin, niekto vam tu robi bordel!! ako sa mam ochranit???

  https://www.badatel.net/

  NoScript XSS Warning

  NoScript detected a potential Cross-Site Scripting attack

  from […] to https://www.badatel.net.

  Suspicious data:

  Error: Timeout! DOS attack attempt?,(URL) https://www.badatel.net/
  Block this request
  Always block document requests from […] to https://www.badatel.net
  Allow this request
  Always allow document requests from […] to https://www.badatel.net

  • Netušíme. Nám nič také nevyhadzuje. A to vám vyhodilo kde? Čo ste chceli na stránke spraviť?

   Preskenovali sme stránku, no nie je na nej žiadny vírus. Skôr či nemáte vy niečo na vašom počítači…

   • co som chcela spravit? nic nezvycajne citat vas a reagovat na to.
    nemozem sa dalej necinne pozerat na genocidu mojho naroda!

    natukala som
    https://www.badatel.net/
    a 5x mi vyskocilo toto okno
    moja volba bola:
    block this request
    a az po 5x blocknuti stranka funguje.
    pouzivam firefox 91.3 a doplnok firefoxu no script 11.2.11

    nie je to prvy utok na moj pc uz mi to tu vyskakuje zopar dni.
    asi som tu niekoho nahnevala!

    • Môžete mať niečo vo vašom prehliadači. Preskenujte si váš počítač v nejakom antivíruse. Pripadne vymažte z prehliadača všetky súbory cookies.

     • už aj mne sa stalo v posledných dňoch, že web nezobrazilo…a problém je vždy po polnoci

     • admin dakujem za rady ******
      cookies mazem stale, bleachbitom upratujem 1 x za tyzden comp. mozno mam napadnute doplnky (addonsy) pomaha ked ich resetujem!! temp adresar mazem casto cely obsah.
      antivir-rusakom neverim pretoze oni sami vyrabaju aj virusy!! je to iba hnusny antivirovy biznis!!
      a najvaci virus a najhorsi malware je sam micro-mrkwo-soft od gatesa pre hlupe ovce!! zasvinili s nim celu planetu rovnako ako s plandemiou!!

      ale tie uss-manske obludy na mna stale utocia. teraz vecer znova 1x pri spusteni badatela!!
      asi sa vas boja!! robite im strasnu reklamu!! ako spievala tublatanka „PRAVDA ZVITAZI“
      DRZIM VAM PALCE V BOJI S OBLUDAMI!!

      NoScript XSS Warning

      NoScript detected a potential Cross-Site Scripting attack

      from […] to https://www.badatel.net.

      Suspicious data:

      Error: Timeout! DOS attack attempt?,(URL) https://www.badatel.net/preco-sa-nemusite-bat-noveho-omikron-variantu-o-ktorom-dnes-media-besnia/?unapproved=118609&moderation-hash=c05d7f231cc06dda6677d22ffffeb02f#comment-118609
      Block this request
      Always block document requests from […] to https://www.badatel.net
      Allow this request
      Always allow document requests from […] to https://www.badatel.net

     • Ten dodatok v odkaze na nas clanok za otaznikom (?unapproved…) tam dodal nejaky vas program, lebo my take URL adresy nemame. Moze to byt nejaky add-on, ktory mate v prehliadaci, ktory ma nejaku databazu zakazanych konspiracnych stranok. Skuste pouzit iny prehliadac. Ak pouzivate Chrome, pouzite Firefox alebo Opera ci iny.

   • Blokujú účastníkov počas pripájania – ja som to mal pred pár dňami – nepripojiteľný /cca od 21,00 – do rána/. Niekedy sa to dá obísť najprv voľbou českej stránky, a cez jej server sem, ale naposledy ani odtiaľ.

    • Včera večer sme mali my menší technický problém od asi 19:50 do 21:00. Ale je možné, že sa nás aj snažia blokovať. Vieme aj kto, ale nemôžeme to verejne vyhlásiť, aby nevedeli, že vieme 🙂

Pridajte komentár

*