Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Lekárov, ktorí objavili rakovinové enzýmy v očkovacích látkach, našli zavraždených


Print Friendly, PDF & Email

Lekárov, ktorí objavili rakovinové enzýmy v očkovacích látkach, našli zavraždených

Niekoľko holistických (celostných) lekárov bolo v posledných rokoch nájdených mŕtvych. Podľa oficiálnych zdrojov to boli samovraždy, no mnohé indície samovraždu vylučujú.

Lekárska komunita nenachádza slov, keď vidí to zvláštne načasovanie úmrtí.

Je to také zvláštne, že všetci tí „samovražední“ lekári, boli výskumníkmi, ktorí práve pracovali na prelomovom liečení rakoviny.

Výskum Dr. Bradstreeta

Dr. James Jeffrey Bradstreet, renomovaný špecialista na autizmus, pred svojou smrťou v júli 2015 skúmal enzým. Jeho telo bolo nájdené, ako sa vznáša na vode v rieke Severnej Karolíny. V hrudi mal jedinú strelnú ranu.

Šíria sa podozrenia, že lekár mohol byť zabitý kvôli svojmu kontroverznému výskumu.

Bradstreet a jeho kolegovia zistili, že imunitný systém je ohrozený enzýmom nagalázou. Predpokladali, že nagaláza sa do tela dostala prostredníctvom očkovacej látky.

Dr. Bradstreet pracoval s prirodzene sa vyskytujúcou zlúčeninou, ktorá môže byť jedinou najúčinnejšou vecou v imunitnom systéme, ktorá zabíja rakovinové bunky.

Dr. Ted Broer v interview pre the Hagmann and Hagmann Report uvádza, že nagaláza zabraňuje činnosti dôležitého proteínu v ľudskom tele, ktorý zabíja rakovinové bunky

(Nagaláza je proteín (alfa-N-acetylgalaktózaminidáza), ktorý vyvíja enzymatickú aktivitu a vytvárajú ho rakovinové bunky a vírusy, ako sú HIV, hepatidída B a C, chrípka, herpes, atď. – poznámka redakcie).

Prelomová liečba rakoviny

Táto nová prelomová liečba je založená na ľudskom proteíne GcMAF (globulínový komponent aktivačného faktora makrofágov).

GcMAF v skutočnosti aktivuje makrofágy, ktoré sú už prítomné, existujú vo vnútri ľudského tela. Zároveň spôsobujú to, že telo zničí rakovinové bunky.

Zbohom vysoký krvný tlak

Keďže telo túto látku prirodzene produkuje, telo mnohých pacientov, ktorí majú rakovinu, jej nemôže produkovať také množstvo, ktoré je potrebné na to, aby ho ochránilo pred touto chorobou.

Keď sa však podá GcMAF, imunitný systém môže zosilnieť a sám môže bojovať s rakovinou. V takom prípade nie je potrebná invazívna liečba, akou je napríklad ožarovanie alebo chemoterapia.

Na webovej stránke GcMAF sa píše, že:

„GcMAF umožní ľudskému telu, aby sa samé vyliečilo. V tele zdravého človeka má vlastný GcMAF 11 zistených funkcií a účinkov.

Z toho sa dve týkajú buniek, tri vynikajúce účinky sa týkajú mozgu a 6 súvisí so zabraňovaním rakoviny. Okrem toho, samotné GcMAF pôsobí ako „riaditeľ“ celého imunitného systému.“

To, ako reálne funguje GcMAF, povedzme „GcMAF v akcii“ sa dá transparentne odsledovať použitím časovo-snímateľných fotografií za časový úsek len 60 hodín, čo by sa dalo nazvať ako nejaký akčný celok.

Záver

Niet divu, že veľký farmaceutický priemysel vníma týchto lekárov ako svojich úhlavných nepriateľov.

Ich životy boli platbou za potenciálne finančné straty, ktoré by farmaceutický priemysel utrpel tým, keby ľudia nemali rakovinu.

Je nanajvýš dôležité, aby sa informácie o takomto a podobnom dianí kontinuálne zverejňovali, šírili a aktualizovali. Takisto je potrebné, aby sa ľudia v tomto smere aj sami vzdelávali. Vo vlastnom záujme.

Liečba osteoporózy

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. tieto špine ktore vraždia týchto ľudi by mali zavrieť na doživotie

  • Nie. Vrazdit ich ale pomali nechat umierat, asi tak ako tych z rakovinou

   • Jozef Komoň

    nie, stačí im odobrať slobodu a dať im ťažkú prácu na celý deň a do konca života. presne to čo svetovláda dáva nám. a žiadne výhliadky na oddych a rozkoš

 2. Farmaceutický priemysel je jedným z najväčších ziel na tejto planéte a zrejme slúži najvyšším svetovým elitám, ktoré riadia náš život. Preto sa v súčasnej ére ich akéhokoľvek odsúdenia nedočkáme. Musela by sa zmeniť doba.

  • Súhlasím.

  • Museli by sa začať meniť naše mozgy (obe hemisféry) opačným smerom, ako sa postupne menia doteraz.

  • Dufam, ze si v zivote nevzal paralen, ani ibuprofen, ked ta bolela hlava alebo zub. A uz vobec nie penicilin, ked dostanes syfilis.

   • Ja som už asi 40 rokov nič z toho nezobral. Stačí mi horúca vaňa na vypotenie, plnohodnotná, čo najmenej upravovaná strava a v kritických situáciách koloidné striebro s peroxidom.

 3. Nechápem načo tí doktori strácali čas výskumom a riskovali zivoty, keď liek na rakovinu už farmalobby davno pozná.

  • Nie ešte nepozná. Myslíte si, že by zomrel Steve Jobs, ak by bola objevená liečba na rakovinu?

   • On mal rakovinu pankreasu. Je to jedna z najhorších foriem rakoviny s priemerným dožitím 3 mesiace. On pomocou alternatívnej medicíny žil s touto rakovinou niekoľko rokov. Takže áno, alternatívna medicína u neho zaznamenala úspech.

 4. gustav dudra

  Treba tých huncútov naočkovať s HIV hned by mali iný názor.

 5. Souvereign

  vylieceny pacient = strateny zakaznik

 6. Katarina Kostankova

  Pre peniaze a moc je schopna tych najodpornejsich cinov len ludska rasa…!

Pridajte komentár

*