Lekárov, ktorí objavili rakovinové enzýmy v očkovacích látkach, našli zavraždených

Print Friendly, PDF & Email

Lekárov, ktorí objavili rakovinové enzýmy v očkovacích látkach, našli zavraždených

Niekoľko holistických (celostných) lekárov bolo v posledných rokoch nájdených mŕtvych. Podľa oficiálnych zdrojov to boli samovraždy, no mnohé indície samovraždu vylučujú.

Lekárska komunita nenachádza slov, keď vidí to zvláštne načasovanie úmrtí.

Liečba osteoporózy

Je to také zvláštne, že všetci tí „samovražední“ lekári, boli výskumníkmi, ktorí práve pracovali na prelomovom liečení rakoviny.

Výskum Dr. Bradstreeta

Dr. James Jeffrey Bradstreet, renomovaný špecialista na autizmus, pred svojou smrťou v júli 2015 skúmal enzým. Jeho telo bolo nájdené, ako sa vznáša na vode v rieke Severnej Karolíny. V hrudi mal jedinú strelnú ranu.

Šíria sa podozrenia, že lekár mohol byť zabitý kvôli svojmu kontroverznému výskumu.

Bradstreet a jeho kolegovia zistili, že imunitný systém je ohrozený enzýmom nagalázou. Predpokladali, že nagaláza sa do tela dostala prostredníctvom očkovacej látky.

Dr. Bradstreet pracoval s prirodzene sa vyskytujúcou zlúčeninou, ktorá môže byť jedinou najúčinnejšou vecou v imunitnom systéme, ktorá zabíja rakovinové bunky.

Dr. Ted Broer v interview pre the Hagmann and Hagmann Report uvádza, že nagaláza zabraňuje činnosti dôležitého proteínu v ľudskom tele, ktorý zabíja rakovinové bunky

(Nagaláza je proteín (alfa-N-acetylgalaktózaminidáza), ktorý vyvíja enzymatickú aktivitu a vytvárajú ho rakovinové bunky a vírusy, ako sú HIV, hepatidída B a C, chrípka, herpes, atď. – poznámka redakcie).

Prelomová liečba rakoviny

Táto nová prelomová liečba je založená na ľudskom proteíne GcMAF (globulínový komponent aktivačného faktora makrofágov).

GcMAF v skutočnosti aktivuje makrofágy, ktoré sú už prítomné, existujú vo vnútri ľudského tela. Zároveň spôsobujú to, že telo zničí rakovinové bunky.

Keďže telo túto látku prirodzene produkuje, telo mnohých pacientov, ktorí majú rakovinu, jej nemôže produkovať také množstvo, ktoré je potrebné na to, aby ho ochránilo pred touto chorobou.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Keď sa však podá GcMAF, imunitný systém môže zosilnieť a sám môže bojovať s rakovinou. V takom prípade nie je potrebná invazívna liečba, akou je napríklad ožarovanie alebo chemoterapia.

Na webovej stránke GcMAF sa píše, že:

„GcMAF umožní ľudskému telu, aby sa samé vyliečilo. V tele zdravého človeka má vlastný GcMAF 11 zistených funkcií a účinkov.

Z toho sa dve týkajú buniek, tri vynikajúce účinky sa týkajú mozgu a 6 súvisí so zabraňovaním rakoviny. Okrem toho, samotné GcMAF pôsobí ako „riaditeľ“ celého imunitného systému.“

To, ako reálne funguje GcMAF, povedzme „GcMAF v akcii“ sa dá transparentne odsledovať použitím časovo-snímateľných fotografií za časový úsek len 60 hodín, čo by sa dalo nazvať ako nejaký akčný celok.

Záver

Niet divu, že veľký farmaceutický priemysel vníma týchto lekárov ako svojich úhlavných nepriateľov.

Ich životy boli platbou za potenciálne finančné straty, ktoré by farmaceutický priemysel utrpel tým, keby ľudia nemali rakovinu.

Je nanajvýš dôležité, aby sa informácie o takomto a podobnom dianí kontinuálne zverejňovali, šírili a aktualizovali. Takisto je potrebné, aby sa ľudia v tomto smere aj sami vzdelávali. Vo vlastnom záujme.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Spracoval: Badatel.net

Podobné články

Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok v žiadnom prípade nenahrádza konzultáciu ani vyšetrenie lekárom v zdravotníckom zariadení. Príspevky môžu vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie.

 

Komentáre

 1. tieto špine ktore vraždia týchto ľudi by mali zavrieť na doživotie

  • Nie. Vrazdit ich ale pomali nechat umierat, asi tak ako tych z rakovinou

   • Jozef Komoň

    nie, stačí im odobrať slobodu a dať im ťažkú prácu na celý deň a do konca života. presne to čo svetovláda dáva nám. a žiadne výhliadky na oddych a rozkoš

 2. Farmaceutický priemysel je jedným z najväčších ziel na tejto planéte a zrejme slúži najvyšším svetovým elitám, ktoré riadia náš život. Preto sa v súčasnej ére ich akéhokoľvek odsúdenia nedočkáme. Musela by sa zmeniť doba.

 3. Nechápem načo tí doktori strácali čas výskumom a riskovali zivoty, keď liek na rakovinu už farmalobby davno pozná.

 4. gustav dudra

  Treba tých huncútov naočkovať s HIV hned by mali iný názor.

Pridajte komentár

*