Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Sme svedkami apokalypsy vakcínových zombie: zúrivosť, násilie a zvieracie šialenstvo


Print Friendly, PDF & Email

Sme svedkami apokalypsy vakcínových zombie: zúrivosť, násilie a zvieracie šialenstvo

(Mike Adams, Natural News) Tento príbeh je o realite vakcínových zombie, ale aby sme sa tam dostali, musíme sa najprv venovať idiotstvu, ktoré ľudí prinútilo prihlásiť sa na samotné vakcíny proti covidu, ktoré teraz požierajú ich mozgy.

Pre pochopenie tohto všetkého sa musíme najprv prizrieť tomu, ktorý druh človeka je natoľko dôverčivý, aby sa dal zaočkovať a nechal sa očkovať znova aj po tom, čo existuje zjavný dôkaz o škodlivosti vakcín.

Sú múdri ľudia, ktorí sa dali zaočkovať prvými dvoma dávkami a potom si uvedomili, aké je to nebezpečné. A prestali. No tí zábudliví stále žobronia o ďalšie…

Svet je plný hlupákov, ktorí sú, veľmi reálnym spôsobom, kognitívne (mentálne) retardovaní.

Časť tej retardácie pripravuje týchto jednotlivcov o schopnosť chápať základné koncepty v matematike, pravdepodobnosti alebo hodnotení rizík. Preto je také ľahké nahovoriť im, že „klimatická zmena“ všetkých zabije, alebo že riziko vakcíny na covid je nulové.

Typické znaky vakcínových zombíkov

K niektorým typickým návykom a znakom týchto matematických hlupákov patria:

1. Sú ľahko ovplyvniteľní lživými tvrdeniami mainstreamových médií a rýchlo podliehajú strachu.

2. Často kupujú tikety do lotérií, lebo nerozumejú matematike.

3. Zvyknú jesť veľa vysokospracovaných nezdravých potravín a nazdávajú sa, že kupovaním spracovaných potravín so zľavovými poukážkami šetria peniaze, namiesto toho, aby kupovali surové, nespracované potraviny, ktoré v skutočnosti poskytujú ďaleko viac živín.

4. Ich domácnosti sú plné značkových odpadových produktov ako sú pracie prostriedky, spracované cereálie, konzervované cestoviny, fľaše Pepsi/Coca coly, atď. Sú 100-percentným produktom televíznej reklamy a mediálnej propagandy. Radi nakupujú veľa čistiacich a dezinfekčných produktov.

5. Majú veľmi chabé schopnosti finančného manažmentu a sú neustále „na mizine“, často zažívajúc katastrofy či krízové udalosti, o ktorých vždy tvrdia, že „nikdy nie sú ich vinou“.

6. Míňajú peniaze na extrémne nízke zľavy za poistenie auta, pretože nechápu, ako sa naceňujú poistné produkty.

7. Myslia si, že na všetko potrebujú poistenie a sú posadnutí kupovaním ďalších poistných zmlúv na všetko, čo si len viete predstaviť, napríklad „životného cestovného poistenia“, kde tipujú na svoju smrť počas nastávajúceho letu.

8. Oveľa viac ich zaujíma zdravotné poistenie než starostlivosť o svoje zdravie. Často sú vo veľmi zlom zdravotnom stave, no odmietajú zmeniť svoje návyky, aby svoje zdravie zlepšili.

9. MILUJÚ posilňovacie očkovania a vakcíny! Tiež sú obrovskými fanúšikmi rúšok. Sú covidovými „Dorami “.

10. A nakoniec, keďže nemajú moc sami nad sebou, túžia po moci nad inými.

Ako sa bude vyvíjať svet plný vakcínových hlupákov

Všetci žijeme vo svete husto osídlenom týmito hlupákmi, ale aj to sa zmení kvôli vakcínam proti covidu.

Práve teraz zomiera v Amerike každý mesiac okolo 100 000 zaočkovaných z dôvodu samotnej vakcíny. A počas roku 2022 a neskôr sa to bude dramaticky zrýchľovať. (zdroj)

V nasledujúcom desaťročí zažijete „hromadnú katastrofickú udalosť“, keď budú na očkovanie vakcínami, o ktorých tak hlúpo verili, že sú bezpečné a schválené, zomierať zaočkovaní lekári, novinári, vedci, pracovníci veľkých technologických spoločností a Wall Streetu, starostovia miest, školskí učitelia a ďalší.

Títo ľudia budú ďalej odpadávať a strácať vedomie alebo zomierať, presne tak, ako tento 36-ročný reportér z Brazílie, ktorý sa chválil, že sa dal zaočkovať a potom omdlel a stratil vedomie v priamom prenose počas vysielania správ:

Dôvod, prečo televízny hlásateľ stratil vedomie a následne utrpel päť infarktov je ten, že z dôvodu očkovaní „vakcínou“ hrotového „spike“ proteínu sa jeho krv zmenila na polopevnú želatínu.

Očividne, keď krv prestáva fungovať ako kvapalina a začína sa meniť na pevnú látku, nemôže už ďalej prúdiť vašou obehovou sústavou. Váš mozog v priebehu sekúnd stráca kyslík a vy strácate vedomie.

To je dôvod, prečo zomiera alebo omdlieva toľko ľudí, ktorí sa dajú zaočkovať covidovou „zrazeninovou vakcínou“.

Zaočkovaní ľudia sa odchyľujú zo stavu „normálny“ do stavu MŔTVY, prechádzajú zombieovskou fázou šialenstva a zmenami osobnosti

Zrejme ste to videli u mnohých svojich priateľov, členov rodiny alebo spolupracovníkov, ktorí sa dali zaočkovať zrazeninovými vakcínami. Pred očkovaním to boli normálni, zdraví, šťastní ľudia. Potom sa dali zaočkovať a všetko šlo z kopca.

Možno ste si všimli zmeny osobnosti, zvýšenú agresivitu a sklon k animalistickému správaniu, pripomínajúcemu zombie.

Sú to príznaky toho, že sa v ich mozgoch začínajú vytvárať krvné zrazeniny, zastavujúce prísun kyslíka do častí mozgu, zodpovedných za spracovanie vyšších kognitívnych činností. V podstate sa menia na vakcínových zombie a ani si to neuvedomujú.

Stop Candida

Je dôležité pochopiť, že čímextrémnejšie sa mení ich osobnosť, tým viac krvných zrazenín pôsobí na ich mozog. A tým menej času žitia im zostáva.

Keď teda vidíte vakcínových zombie, prichádzajúcich o rozum a správajúcich sa v rozpore s ľudským správaním, uvedomte si, že už dlho žiť nebudú. Povedané inak, mnohé „rúškové Dory“ budú čoskoro „mŕtve Dory“, keď hrotové „spike“ proteíny odstavia posledné fungujúce časti ich poškodených mozgov.

Uvedomujúc si toto sa hostiteľ programu The New American Ben Armstrong nedávno opýtal:

„Trpia ľudia, ktorí stále nosia rúška, duševným ochorením?“

Je na správnej stope, ale podľa mňa v skutočnosti trpia neurologickým poškodením mozgu z dôvodu krvných zrazenín a nanočastíc hrotového proteínu.

Akonáhle sa tento proces rozvinie naplno, budú títo ľudia zomierať na katastrofálne poškodenia mozgu, mŕtvice, infarkty alebo lymfocytové útoky na svoje orgány.

Majte len na pamäti, že sa počas prechodu k tej smrti zmenia na šialené tvory vakcínových zombie, ktoré budú útočiť na všetkých vo svojom okolí, predvádzajúc zvieracie časti svojich mozgov, ktoré ešte fungujú (činnosť spodného mozgového kmeňa, „reptílny“ alebo „plazí“ mozog).

Obzvlášť demonštratívny príklad tohto sa dá vidieť vo videu z austrálskeho Melbourne, kde bežkyňu „Simone“ napadol nahnevaný muž, tvrdiac, že bežkyňa nedodržala dostatočný sociálny odstup od jeho rodiny:

Viac než vytváranie davovej psychózy: Je to apokalypsa vakcínových zombie

Toto všetko vysvetľuje, prečo sa toľko (pseudo)liberálnych novinárov zmenilo na animalistických šialencov, ktorí už nedokážu spracovať ani realitu okolitého sveta.

Je to tiež dôvod, prečo toľko (pseudo)liberálnych zamestnancov technologických spoločností – z ktorých väčšina sa dala zaočkovať zrazeninovými vakcínami – „rozčuľuje“ realita a potrebujú cenzurovať všetky prejavy, vychádzajúce z reality.

Potrebujú chrániť svoju krehkú psyché pred nadviazaním kontaktu s reálnym svetom, inak sa rozpadne celý ich mylný svetonázor.

Celkovo ten proces prebieha takto:

1. stupeň: Začínajú ako zábudliví hlupáci, ktorí veľmi nerozumejú číslam, rizikám a realite.

2. stupeň: Dávajú sa očkovať zrazeninovými (a posilňujúcimi) vakcínami, lebo ich depopulačné úrady ľahko nahovorili na vakcínovú samovraždu.

3. stupeň: Zrazeninové očkovania začínajú fungovať, vyvolávajú krvné zrazeniny, ktoré sa im ukladajú v mozgu a odstavujú kyslík od častí ich mozgov.

4. stupeň: Prichádzajú o vyššie mozgové funkcie a upadajú do animalistického„ „mozgokmeňového“ správania, spôsobujúceho zmeny osobnosti a veľmi agresívne výbuchy voči ostatným.

5. stupeň: So zhoršujúcim sa poškodením mozgu sa menia na „rúškové Dory“ a vakcínových zombie, až sú nakoniec nespoznateľní pre ľudí, ktorí ich kedysi poznali.

6. stupeň: Krvné zrazeniny a hrotové proteíny im nakoniec dorazia mozgy, čo vedie k záverečnej katastrofickej udalosti, ktorá ich oberá o život: masívnej mŕtvici, krvácaniu do mozgu, atď.

V tomto bode skonáva ďalšia „rúšková Dora“ a svet je o máličko menej šialený. Problém pravdaže je, že týmto procesom budú zrejme prechádzať miliardy vakcínových zombie, keď budú hrotové proteíny požierať ich mozgy a vaskulárne systémy.

Majte na pamäti, že podľa stránky OurWorldInData.org bolo týmito mozog poškodzujúcimi, srdce trhajúcimi zrazeninovými vakcínami dosiaľ zaočkovaných viac než 5,6 miliardy ľudí.

A každého jedného z týchto ľudí budú naháňať a nútiť do očkovania ďalšími posilňujúcimi očkovaniami, znova a znova, dokým sa nedosiahne globálna depopulačná agenda (alebo kým nezastavíme toto šialenstvo zákazom všetkých covidových vakcín, čím ukončíme pandémiu).

To znamená, že pre nás, ktorí nie sme vakcínovými zombie, bude jednou z naších najväčších výziev prežiť apokalypsu vakcínových zombie.

Ako prežiť apokalypsu vakcínových zombie

Práve teraz mám na stiahnutie niekoľko bezplatných audiokníh, ktoré vám môžu pomôcť prežiť globálnu apokalypsu, urýchľovanú vakcínovými zombie. Ako prvá je tu Sprievodca prežitia globálneho resetu, dostupná na GlobalReset.news.

Chystám sa tiež vydať novú, stiahnuteľnú audioknihu nazvanú „Svet duchov 2022 – 2023“.Táto kniha sa venuje tomu, ako prežiť v povakcínovej rozpadajúcej sa ekonomike a prečo sa mestá s vysokou mierou zaočkovanosti zrútia a zmenia na mestá duchov.

Ešte sme pre ňu nevytvorili webovú stránku, no dozviete sa o nej, ak ste prihlásení na odber každodenného e-mailového informačného bulletinu Natural News (prihlásenie je bezplatné).

Okrem toho mám veľmi obľúbenú a veľmi vychvaľovanú stiahnuteľnú audioknihu nazvanú „Výživa pre prežitie“. Ku všetkým týmto audioknihám sú aj ich stiahnuteľné prepisy v PDF, ktoré sa dajú vytlačiť (v angličtine). Túto si môžete pozrieť na SurvivalNutrition.com.

Celý príbeh o vakcínových hlupákoch, matematickej negramostnosti, ľuďoch závislých na poistení a o tom, prečo ľudstvo smeruje k istému kolapsu, si vypočujte dnešný, veľmi pôsobivý podcast Situation Update.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Sme v práci aj očkovaní aj neočkovaní a našťastie nepociťujem nič z toho, čo ste uviedli. Normálne fungujeme, občas sa podpichneme a zasmejeme. Žiadneho zombie som zatiaľ nevidel. Davová psychóza je problém médií a manipulačných techník, nie samotných ľudí.

  • xko :
   Creutzfeldt–Jakob disease (CJD) – priónové ochorenie, ktoré sposobí, že človek pred smrťou stratí rozum je jedným z oficiálnych vedľajších a a priznaných účinkov „vakcín“ mRNA….
   Takže to, čo sa píše v článku je za nejaký čas kľudne reálne…Nezabúdaj, že génový jed, to nie je davová psychóza, ale tvrdá realita a tvrdý fakt, z ktorého sa človek nedostane na psychologickom sedení…

 2. „Pred očkovaním to boli normálni, zdraví, šťastní ľudia.! – asi ťažko!

  Nesúhlasím s analýzou osobnosti týchto ľudí – vidím viac personalizovanú frustráciu – vzťahovú – ktorá spúšťa konflikt po deprivácii vakcínou – to napadnutie vo videu bol nejaký starý účet – už som tu spomínal, že ma slovne a s nebezpečným vyhrážaním napadol v chotári sused len za to, že som im hodil do schránky vec – „nakazené“ DVD, ktorým som ich chcel varovať. Jeho časť príbuzných je neočkovaná a nenapáda ich, lebo má prepachtovanú ich pôdu a záhradu. Detto nenapáda rozne živly, s ktorými kšeftuje. To len ja som mu ako neočkovaný „ohrozil rodinu“ – lebo ho roky serie moja záhrada! Svoju mocenskú agresivitu prejavuje aj tak, že ho sprevádza svorka psov navoľno, ktoré na ulici atakujú ostatných susedov. Čiže – ko.ot! Primitív, ktorý má v sebe komplex moci a závisť a teraz po deprivácii nekontrolovanú baživosť, a ktorý si myslí, že keď pôjde s prudom – bude v „práve“ – ako „arizátor“! Je už po dvoch infarktoch, takže – Zákon Času!

  Inak toto sebevražedné správanie – nedostatočný xenofóbny inštinkt prežitia pripisujem – odhad je až 1/3 populácie – toxoplazmóze. Teraz inak.

  Včera som si vešal oprané prádlo a z ničoho nič ku me pribehla neznáma krásna čierna cica a začala si ma prisvojovať – otierať sa mi o nohy. Keďže nervózne švihala chvostom – vedel som že je podráždená a že to nie je nejaké žobranie o jedlo, a naposledy som mačku pohladil pred 3 rokmi – pošla mi po zranení perfektná, síce jednooká mačka, ale tá lovila veľkých škrečkov aj veľkých potkanov, ale bola zároveň veľká bitkárka – a na to došla. Čiže – táto nová cica je mi úplne neznáma. No a potom spoza stromu vyšiel jej problém – veľký čierny kocúrisko, ktorý ju zjavne prenasledoval. Čiže toto nebol príklad toxoplazmatickej mačky, ktorá by bola stratila plachosť voči človeku – ale cica, ktorá sa v núdzi inteligentne rozhodla požiadať ma o ochranu, lebo vycítila, že jej neublížim, hoci teraz mačky nepestujem, lebo malé mi vždy niečo poničia – priesady, stromčeky v kvetináčoch a serú všade kde sú piliny a prach.

  Takže nemyslím si, že všetci sú automaticky degeši, kto sa nechal opichať – jednoducho na dezinformovanosť a hypnotickú dôverčivosť k vláde sa dnes dopláca.

  Zaujímala by ma štatistika korelácie medzi toxoplazmózou a opichanosťou! Sa divím /blbec se diví – odborník žasne/, že to ešte nikto – na rozdiel od tých zločincov, ktorí podľa mňa s toxoplazmou počítajú – že to ešte nikto z tohto aspektu neuchopil.

  Ešte aforizmus starého protikomunustického odporcu z 50-rokov: „Základným kameňom štátu je strach – a doktrínou – nenávisť a závisť!“ – a do toho sa zmestí celá téma tohto článku – vrátane môjho suseda.
  K tomu deprivácia ako „DPH“:

  • Článok nie je o tom, že všetci opichaní sú degeši, ale o tom, že im kvoli génovému sajrajtu postupne odíde zdravý rozum, ako predzvesť ich blízkej smrti.

 3. KOVIDBARÓN!

  ,,,,ludské zombie je tu už dosť dlho-čiže už od vtedy ako je na svete bezkáblová mobilná sieť,internet a satelitový systém a vzduch premorený magnetizmom a vyžarovaním z kdečoho digitálneho krížom-krážom,čiže ľuďom drblo už pri prvom použití mobilu a zapnutí počítača cez usb a pri naštartovaní auta prešpikovaného modernou elektronikou,nechávate sa vyžierať neviditeľnou pavučinou digitálu na ktorý nieje ľudský organizmus prispôsobený aby bol voči tomu plne imúnny a odolný,človek sa veľmi preceňuje-treba tú nadsadenú laťku dať rozhodne nižšie,ľudstvo je ako rakovina-kam pôjde,tam pácha iba zlo,,,,reštart je potrebný a dokonca nevyhnutný ak rozumnejší chcú bez vojny zachrániť túto planétu pred kanibalmi požieračmi ľuďmi-zombíkmi,priveľa všetkého škodí a to sa hlavne týka ľudí a niektorých druhov zvierat,táto planéta je síce údajne krásna,ale iba z diaľky,lebo z blízka je to iná realita-baktérie,vírusy,hniloba,plesne,kopa prachu,v lete horúco v zime chladno mrazivo,,,,neni tu čo obdivovať,očkovanci nútia slobodných neočkovancov k očkovaniu,pracujúci nútia nepracujúcich slobodných k práci,zadlženci nútia slobodných nezadlžencov k požičiavaniu,poistení nútia slobodných nepoistených k poisteniu,kreditkári nútia slobodných bez kreditiek k fungovaniu na kreditky atd.,ten kto obhajuje ľudstvo-je sám ako oni všetci a v ničom sa nelíši,čiže idiotizmus tu vládne už asi 20-25rokov a covid s týmto rastúcim stavom nemá toľko spoločné ako sa uvádza v článku,je to len článok reťazca a ďalší stupeň neschopnosti človeka a ľudstva pochopiť a priznať si svoju existenčnú zbytočnosť ako nečistá rasa idiotov a parazitov už od svojho vzniku.

  • KOVIDBARÓN – Pravideľne tu hejtuješ celé ľudstvo – nenávidíš sám seba? – skoč, podrež si žily! 100%-ná samovražda je v stodole – obesením sa nad stohmi sena – daj si slučku, zapál seno a streľ si do hlavy!

   Máš v prdeli svoj mužský „revír“ – nedokážeš nič dávať – ani nič prijímať! To ty si ten zombie! Syndróm Billa Gatesa – ako hermafrodit nedokáže nič mužské – otcovské dávať, ani nič ženské prijímať – teda ani lásku! Cez nenávisť k svojej bytostnej neschopnosti nenávidí celé ľudstvo! Psychopat! Ktorý vypije kvantá Coca Coly, pretože sa dúsí – nemá šťavu! Neprúdi mu /vitálne šťavy pozn./. Psychosomatika GNM. To, že jeho deti nie sú jeho deti NEPOCHYBUJEM!

   Aj o tebe KOVIDBARÓN tu! V druhej časti relácie.
   Duše K – Stefan Lanka – Divadlo kampa – 16.1.2022.mp4
   https://ulozto.net/file/Hu8hsZUR4GgF/duse-k-stefan-lanka-divadlo-kampa-16-1-2022-mp4#!ZGRmMGR2ATD5MGR3AGVmMwOuA2EyZRMaEmDlrGueIJMLswMuMD==https://ulozto.net/file/Hu8hsZUR4GgF/duse-k-stefan-lanka-divadlo-kampa-16-1-2022-mp4#!ZGRmMGR2ATD5MGR3AGVmMwOuA2EyZRMaEmDlrGueIJMLswMuMD==

  • holistický prístup

   „… priznať si svoju existenčnú zbytočnosť ako nečistá rasa idiotov a parazitov už od svojho vzniku.“

   Dobre poznáš svoju psychopaticko-vražednú-besnú „rasu“ – odkedy ste na „Zem“ nasadení – odvtedy ste len rakovinou – nečistou rasou idiotov a parazitov už od svojho vzniku – v celom UNIVERSE niet ničoho besnešjšieho ako TY a TVOJI SPOLURASISTI – VY nie ste žiaden rod – ste len zhluky ničoty!!!!!

   • Klasický štokholmský syndróm stotožnenia sa s únoscami – tento chudák sa stotožnil s globálnym mocenským systémom! Mňa len zaujíma – kedy konečne obráti nenávisť voči sebe a odpáli do pi.e!
    Zatiaľ nás chce zobrať so sebou.

    Psychopat, ktorý sa stotožňuje s „elitou“. Čo je zaujímavé – keď sa ozýva „on“ – neozýva sa tu na striedačku „niekto“ iný!

    • holistický prístup

     Maroš,

     prosím – mierni sa v tých „expresívnych“ výrazoch – nahraď ich inými – menej „nápadnýmmi“ – ja tu chcem skončiť a ostaneš tu sám proti celému tomu beštiálnemu peklu – zatiaľ je mojou povinnosťou reagovať …

     • Marek Košice

      Maroš, Holistický prístup : ………… Riadne ste si nakŕmili egá chalani, čo? Prečo nenecháte „Kovidbaróna“ mať svoj názor? Napísal TOTÁLNU PRAVDU, až na jeden podstatný fakt – neuvedomuje si, že na vine nie je ľudstvo samo, ale Satan, ktorý si ľudstvo zotročil.

     • Marek Košice

      Najväčšia sranda je, že tí najväčší moralisti na tomto fóre sú zároveň PLNÍ NENÁVISTI voči každému, kto nie je na ich obraz……… AJ VOČI TOMU, KTO JE PROTI VAKCINOVANIU (A pochopil som to tak, že „Kovidbarón“ JE proti očkovaniu)

     • holistický prístup

      Marek Košice,

      si riadne nakŕmil svoje páchnuce slipové EGO otvorene podporujúc psychopatický besný exkrement … povyzliekal sa nielen do naha – vyvrátil aj svoje vnútornosti.

     • Marek Košice

      HP : Maroš, si odhalený……… Fuj, hanba. 🙂

     • holistický prístup

      Marek a mnoho iných nickov,

      poznáš svoje praktiky a pripisuješ ich iným – klasika – zlodej kričí: Chyťte zlodeja. – krásne si sa priznal a viem, ktoré ďalšie „nicky“ používaš … ovoňaj so smradľavé „slipy“ …

     • Marek Košice

      …..REDAKCIA, nevyhodíte tohto schyzofrenického primitíva „Holistický prístup“??? Môžem odprisahať na seba, svoju rodinu a celý svet (kľudne aj do telefónu redakcii), že používam na tomto fóre LEN TENTO JEDEN JEDINÝ nick pod ktorým píšem tento príspevok. Ten idiot „HP“ & (pravdepodobne) Maroš reaguje ÚTOKOM…… Na mňa hádže to, čo som ja jemu vyhodil na oči……..Obvinil som ho z toho, že používa dva nicky (som si tým istý na 99,99%), a ona mňa „LEN TAK ZBRUCHA“ obvinil, že JA používam viaceré iné nicky (čiže nie len tento „Marek Košice“)….ALE UŽ NESPOMENUL ŽE KTORÝ……………. PS pre primitíva „HP“ : To že tvoje slipy po dni sú smradľavé až ťa z toho strasie neznamená, že smrdia aj mne. A keď som podľa teba narcis kvôli tomu že som spomenul ako moja bývalá zbožňovala spávať s mojimi použitými boxerkami, tak to je len znak tvojho duchovného H*VNA miesto duchového vývoja…. Si len obyčajný I-MI-DŽÁK….. Máš len vedomosti, ale sú ti na h*vno, A TY TO VEĽMI DOBRE VIEŠ, pretože ich nevieš použiť v reálnom živote.

     • Čo keby ste sa všetci venovali radšej téme a nie vzájomným útokom na seba?

    • holistický prístup

     Marek,

     to je VŠETKO, čo dokážeš vo svojej biednej trollovacej úbohosti?!? … „privoňaj“ si k tej špinavej handre medzi nohami – nikdy nič horšie nikde nebolo nikým pyšne o sebe „zdieľané“ – vydaj „mamičke príkaz“, aby TI navarila 10 litrový hrniec fazule a vynájdi teplé „voňavé“ prdy – TEBE ak niekto povie, že si korunovaný kretén, tak sa budeš nafukovať sťa hrdý KING – si len úbohé primitívne trollovacie NIČ … svoje vlastné vlastnosti pripisuješ iným – si sťa besný trollidiot … sám si sa tak rozhodol – na každý útok nasleduje protiútok so silnejšou razanciou.

     Ty nie že skočíš na každého červíka na háčiku udičky – TY skáčeš aj na holý háčik – TY ani toho červíka nepotrebuješ – sám sa vyzliekaš – vyfarbuješ – už si úplne nahý a stále TI je to málo … mamííííí … SANKCIE!!!!!

  • provokater

   dobre si sa otypoval. covidbaron

  • kovidbarón,

   ty si zjavne chorý a potrebuješ liečenie.

 4. Treba si však uvedomiť aj inú skutočnosť, o ktorej hovoril právnik Fullmich, že bolo vypustených cca 5000 šarží očkovacích látok proti covidu s rôznym zložením, čiže niektoré testujú nanochipy, iné lieky, ktoré by za normálnych okolností nebolo možné na ľuďoch vyskúšať atď. Čiže nevieme koľko percent očkovaných čo vlastne dostalo… okrem toho, koľkí sa z nich liečia podľa toho, čo sa publikuje, koľkých to organizmus dá skrz genetiku a pod. Globálni liberálni zvrátenci a pomätenci hrajú vabank, preto si začali masovo pred rokom objednávať atómové kryty, čiže USA kope z posledného a rozbehli všetko naraz… Aspoň ja to tak teraz vnímam, kiež by som sa mýlil, že tu ide o vabank !

 5. Dodám že: Rakouský parlament včera před půlnocí drtivě schválil povinné očkování obyvatelstva. Pro hlasovalo 137 poslanců, 33 bylo proti. Kdo se nenaočkuje, dostane pokutu 3600 EUR. Hlasování přišlo na základě oznámení rakouského ústavního výboru, že povinné očkování v případě ohrožení zdraví národa není v rozporu s ústavou a svobodami člověka.
  https://www.oe24.at/coronavirus/parlament-peitscht-impfpflicht-durch/507914106

  ..A Fiala couvne, jen co Rakušáci proočkují a uvalí pár pokut lidem. A farma lobby už vaří vakcíny proti Omikronu. Pfizer včera oznámil, že budou v březnu. Do té doby očkovací přestávka v ČR? Fiala potřebuje alibi, aby mohl říct, že povinně se už očkuje i tam, a tam, a tam, a támhle v Rakousku, ale v ČR jako pořád ne. Známe přece české politiky. Jedou alibismus. Nechtějí být první tam, kde by to mohli schytat. A chtějí být první tam, kde dostanou podrbáno za ušima a hlavně nasypáno do kapsy….

  • Sociálny experiment – podľa odporu v Rakúsku to vyskúšajú inde. Ono to v podtate smeruje k vyvlastnenieu exekúciami – „Nebudete nič vlastniť a budete šťastní!“

   Pokiaľ toto vyskúšajú na Slovensku na polovici obyvateľstva – že ho budú exekuovať – tak ja za seba prehlasujem – potom vás zmrdov zabijem a zhnijem v base šťastný!

   Ale klídek! To, že idú cez peniaze – lebo nemajú väzenia – je znak toho, že sú za tým židia! Ale ich Syndikát Cabal je už v likvidácii. Takže onedlho príde zmena, zákon sa zruší a štát vráti majetky a peniaze a vyplatí odškodné tak, ako vrátili majetky komunisti. Pár jednotlivcov to schytá. Základ je – nikomu nič nepodpisovať, nikdy nesúhlasiť s takýmto trestom, nikomu nič neplatiť, podávať odpor, ísť na súd a potom
   do Strasburgu a do Haagu.

   Teraz záleží aj na stanovisku slobodomurárov v pozadí – v Rakúsku nie sú špičky slobodomurárov – ale v Čechách – viď zadné dvierka s českou korunou! Zjednoduším – u nás sú zasvätenci – v Rakúsku nie!

   A opäť – „Buď máš Vieru – alebo máš Strach!
   /Keby to malo zle dopadnúť – už by sa mi o tom snívalo!/

  • lenže Fiala by mal vedieť, čo to je voňať fialky odspodu

 6. Zdravim,

  Nezvyknem komentovat, no teraz mi to tak trochu neda, lebo mam rad Badatela, ale toto bol dost opovrhujuci a obmedzeny clanok, aspon ten opis, ze aky su ti, co sa daju zaockovat. Je to velmi obmedzeny a dehonestujuci clanok. oznam vela ludi co sa nechali opichat a su v top manazerskych poziciach, bohati spolocensky a staraju sa o seba. Tymto clankom sa badatel sam zhadzuje na uroven tych co ociernuju neockovanych.

  A ti ludia co omdlievaju kratko po obdrzani VAXu, neomdlievaju preto lebo by sa im hned zhustila krv a nedostanu kyslik.
  ALE PRETO, LEBO TELO VYHODNOTILO TU VSTREKNUTU LATKU AKO VYSOKO TOXICKU A ZABLOKOVALO SIRENIE TOHO TOXINU V KRVY DO MOZGU, PREDIST TAK POSKODEINU MOZGU…. !!!

  Tento clanok sa ani neda opravit 🙂 Rovno cely vymazat…. to nemzslim v zlom, ja sam stojim na tej strane, ktory su mediami a Vax majstrami ociernovany, lebo si tento sajrajt nikdy nepichnem. No zhovadovat nasu stranu takymto clankom….. mmm no je to len moj nazor… a vola ze aby nase argumenty a texty boli neosobne a inteligentne…

  sory za kritiku no….

  • ahh… tolko gramatickych chyb…. hanbim sa 😀

   • holistický prístup

    Hanba nie je na mieste – hanbiť by sa mal niekto iný, nie Ty – píšeš k veci. Ty nie si ten, kto kŕmiš BEŠTIU.

  • provokater

   Laco, neordinuj, ke´d na to nemáš. Šarže vakcin sú rôzné, každá má iné poslanie. Konečné účtovanie bude, preto sa nevykecavaj, zvoľni, vyčkaj a potom môžeš…

  • Badatel nezachytil jednu velku skupinu co sa dali opichat. Ludia co strasne tuzili, aby sa vsetko vratilo rychlo do normalu – a to su casto ludia momentalne velmi uspesni, manazeri, podnikatelia, ludia uspesni, ale s hypotekami a pod.. Povedzme si otvorene na top poziciu vo firmach sa casto nedostavaju ani tak ludia inteligentni ako skor cielavedomi a bezohladni, suverenne vystupujuci. A tito so svojim super egom nedokazu si priznat, ze urobili obrovsku chybu a idu preto aj na 3. davku, ved oni su predsa chytri, nieco viac ako dezolati. Nastava prirodzeny vyber a ten vsade v prirode preferuje jedincov opatrnych.

   • Presne. Ak je človek múdry a niečo nechce, tak to neurobí a bude do poslednej možnej chvíle vyčkávať a pozorovať, čo to urobí s ostatnými. Ísť sa iniciatívne opichať bez znalosti vedľajších účinkov nie je znakom inteligencie, ale skôr hlúposti.

    • Bohuzial tito ludia v top poziciach casto strhnu aj ludi vahajucich, ktorych povzbudzuju – co sa bojis, ved ja som uplne v pohode (a pritom vidim ako mu krivi tvar od bolesti). A po dalsie dokazu vo firmach zaviest zo svojich pozicii covidovy teror – s cim podla mna planovaci pandemie ratali. Tito ludia su vo velkom aj medzi politikmi ci celebritami – bezohladni egoisti, narcisti, socio a psychopati. Ale mate pravdu v jednom, tito aj ked vystupuju casto ako zamozni a prachati su po usi v dlhoch, lebo napr. dom nabuchali co najdrahsimi vecami, materialmi a maju na krku obrovske hypoteky.

    • Zavádzate už ako mainstream. Môj priateľ je dvakrát očkovaný a nemal žiadne vedľajšie účinky po vakcíne. Na tretiu dávku nešiel, hoci v rodine mal niekoľko ťažších ochorení na covid -19. Pritom je to odborník vo svojom fachu, vynikajúci riešiteľ sudoku a matematických hlavolamov . Poznám aj ľudí, ktorí vedľajšie účinky po vakcíne mali (po druhej dávke ich mal aj R. W. Malone a to vážne), ale tých je oveľa menej ako bezpríznakových. Mám pocit, že alternatíva a mainstream sú dve strany jednej a tej istej mince a účelom je rozdeliť spoločnosť na dva tábory – známy Rothschildovský princíp. P.S. dlhodobé a strednodobé účinky vakcín nepozná nikto, na to treba čas. Je to však experiment za pochodu na ľuďoch bez akejkoľvek randomizovanej štúdie. Z tohto aspektu je povinné očkovanie neprípustné (Norimberský kódex). A už vôbec nie na deťoch!

     • Oldo a ty si schopný logického uvažovania ? Tvoj priateľ nemal žiadne účinky po 2x vpichu. To má byť ako argument ? Dochádza ti, že nie je ? Po 5 rokoch daj vedieť, ako je na tom tvoj priateľ a o tom to je. Hádam si myslíš, že ten génový sajrajt bo vyvinutý takým sposobom, aby každého zabil po 1 minúte ? Kdeže, práve naopak. Predčasné úmrtia sú chyba, pretože smrť má prísť neskor. Aj potkan si všimne, že jeho kolega hneď po otrave zdochne a on si to nedá. Nieto človek. Fakt nechápem takúto argumentáciu, ako keby mnohým ĺuďom úplne došla inteligencia a základná opatrnosť k neznámym a nebezpečným veciam, ako je očkovanie génovým sajrajtom mRNA, ktorého dlhodobé účinky „oficiálne“ vedci nepoznajú, pretože som presvedčený, že globálni satanisti a ich „vedci“ poznajú dlhodobé účinky veľmi presne…Len sú neverejné.

     • Možno váš priateľ dostal placebo.

     • Marek Košice

      Július, tak vecný príspevok aký si dal som už dlho nečítal…. Niektorí ľudia sú tak debilní, že „genocídne účinky vakcín“ spracú zo stola domnienkou typu : „…keď sa na ne nezomrie hneď alebo do roka, tak to celé bol HOAX…“

     • Július, práve preto, že strednodobé a dlhodobé účinky vakcín sú neznáme, tak vyčkám a nebudem sa hrať na proroka. Ak niečo neznášam, tak je to vnucovanie jednostranného názoru tými, ktorí sú presvedčení o svojej pravde, či dokonca neomylnosti.

     • Július – Dr.Lanka v Duše K – keď ten sajrajt lekár pichne do žily – aj nechtiac do prekrveného riečišťa – ten grafén má takú obrovskú vnútornú plochu, že vyvolá šok – oni tomu hovoria „anafylaktický“ – a človek zomrie v priebehu pár minút! Podľa Dr.Lanku – tí, čo to prežili to prežily preto, že dokázali ten objem udržať v svalovine na mieste. Ale športovci mjú veľmi prekrvovanú svalovinu – takže kapú na distribúciu toho sajrajtu po tele. Podľa všetkého – naozaj to treba spomaliť, teda studený obklad po vpichu a pokúsiť sa o čo najskoršie baňkovanie. Kedysi som tu tvrdil, že termonáplaste a alkohol /na likvidáciu mRNA/, ale najviac nebezpečný je ten grafén a nanočastice! Zvažujem kruhový magnet – okamžite po odchode si priviazať leukoplastom na miesto vpichu – predtým miesto natrieť chladivou mentólovou masťou a čo najskôr baňkovať. Potom nasadiť kyselinu šikimovú /badyán, borovicové ihličie/ – doraziť to spike mRNA. Samozrejme – až do poslednej šance odmietať! Toto je len plán B pre zúfalcov.

      Kruhový magnet – 2 ks sú v mikrovlnkách – kolečko asi priemer 8-9 cm. Ešte silnejšie sú magnety zo statora – 4 kusy – do štvrťkruhu zohnuté pláty magnetu – čo má aj ergonomický tvar presne na rameno!

      Toho Lanku si vypočujte – to sú taktické informácie!

     • Maroš,

      čítal som aj o baňkovaní, ale podľa Rusov máš 10 možno 15 minút čas a potom už je neskoro. Až to nestihneš, tak… Už ti génový jed preniká do lymfy, krvi a do tela.
      Okrem toho mRNA vytvára spike proteín, ktorý je toxický až 15 mesiacov. Až človeku zamorí aj mozog, tak je koniec hry. Na dostatočnú výrobu toho toxického proteínu treba rok času od vpichu a každá nová injekcia len znižuje dlžku dožitia človeka, čo si to dal do tela.
      Čítal som, že keď opíchavač zle trafí a dá jed do cievy, žily alebo pichne do nervu, tak hrozí do pár minút priamo smrť a aj preto niektorí padajú ako muchy už na mieste…Do akej miery pomožu tie metódy, vrátane detoxikácie, ťažko povedať.
      Alkohol má dvojitú funkciu. Malá dávka roztiahne cievy, zlepší prekrvenie, teda može pomocť aj jedu lepšie prenikať, vyššia dávka sposobuje trombózy sama o sebe, čo je nebezpečné a zužuje cievy, takže alkohol može byť tiež nebezpečný, teda veľa ho konzumovať po vpichu. Na druhej strane na vonkajšiu dezinfekciu može pomocť.

      Oldo,

      už teráz máš výrazné indície, že strednodobé a dlhodobé účinky budú veľmi zlé a možeš to predikovať z ohromných poškodení a úmrtí, ktoré zachytávajú oficiálne orgány a tie sú tak 10 % skutočného stavu…
      Okrem toho rovnako aj to, ako použitá mRNA technológia dopadla na pokusných zvieratách = všetky uhynuli na autoimunitné choroby…

      Marek Košice ,

      dík, snažím sa byť realista.

     • Július, prečítaj si radšej ešte raz článok a môj komentár, ktorým som reagoval na poznámku redakcie, t.j. „ˇÍsť sa iniciatívne zaočkovať bez znalosti vedľajších účinkov nie je znakom inteligencie, ale skôr hlúposti.“ Poukázal som na svojho priateľa, ale hádam lepšie je citovať Roberta W. Maloneho, ktorý povedal: „Očkovanie ma takmer zabilo. Aj múdri a vzdelaní robia osudové chyby.“

  • Laco, to, že sú zaočkovaní nanažéri neznamená, že sa tak za čas nebudú správať, ani to znezanmená že vakcína neškodí. Sú to ľudia, ktorí sa neočkovali preto, že sa boja kovidu ale preto aby mali pokoj, aby nestratili džob, aby mohli ísť na dovolenku…iste počuli o riziku z vakcín, ale myslia si, že „konširátori“ preháňajú. Ďalšia vec je (čo hovorím každému od začiatku! že určite existuje istá skupina placebo-očkovaných. Súhlasím, že článok je mierne dehonestujúci, ale vnímam ho viac ako satiricko-ironický… ja poznám kopec ľudí čo sa dali zaočkovať „aby mali pokoj“ – a to je to najhoršie! Zúčastniť sa experimantu „aby som mal pokoj“? Riskovať zdravie?

  • Laco, tá látka JE toxická a zla .. Kľudne by sme sa mohli staviť za také 2r napr. že čo nové tu je A vyšlo na povrch Že je to podvod, svedčí o tom veľmi veľa faktorov Už napr.to, že strašne veľa ľudí má problémy a sú to mladí ľudia Viem o nich Príbehy sa mi dostávajú do uší Za všetkým sú peniaze a politici médiá a doktori klamu(dr.čo má v sebe ľudskosť ten nie) Ti to majú v rukách Ale pravda už vonku je Ničia ju a vykrucaju

 7. KOVIDBARÓN!

  ,,,,idioti-otroci momentálne z vypočítavosti a bez rozumu mimo povinnej práce xx-euro/hodina ,láskavo nekomentujte zo svojej pozície outsiderov históriu ľudstva!

  • holistický prístup

   „,,,,idioti-otroci momentálne z vypočítavosti a bez rozumu mimo povinnej práce xx-euro/hodina ,láskavo nekomentujte zo svojej pozície outsiderov históriu ľudstva!“

   Čo nám ešte o sebe a svojich besných parazitických, beštiálnych, psychopatických súkmeňovcoch prezradíš?!? – už NIČ – lebo sami ste ničím – len tým, čo o SEBE prezrádzaš!!!! – VŽDY píšeš len a len o SEBE!!!!

 8. holistický prístup

  redakcia,

  takže Marošove príspevky naďalej – teda dlhodobo – podliehajú „odsúhlasovaniu“ vami, ale „COVIDBARÓN“ a pod. JED – z dielne „jedovatého HRÍBA, HAVRANA, ÉMILKA HODÁLOVIE, SMATANU a podobných kreatúr“ – teda z dielne TROLLOV – VŽDY plné JEDU, arogancie, idiocie, psychopatie, besnoty, … – tak takéto tiež „príspevky“ – plné nenávisti voči celému človečenstvu – tak tie sú uverejnené BEZ posúdenia „redakciou“ – to ako vážne?!?

  • Redakcia
   „Dajte mi pevný bod a ja pohnem Zemou!“ – Galileo Galilei.

   Pre vás je pevný bod projekcia Zla! Zlo má potrebu neustále sa tu manifestovať! To je váš „pevný“ bod! Fikcia! Spôsob existencie vďaka existencii Zla!

   Preto nepohnete ani s hovnom!

   Presadzujete tu pravidlo – v diskusiách neútočiť na diskutujúcich! ???

   Teraz sme v situácii, že tu nejaký psycho ÚTOČÍ PROTI CELÉMU ĽUDSTVU – ale podľa vášho názoru „neútočí“ na diskutujúcich!

   Takže redakcia – pokiaľ sa nepovažujete za zástupcov ľudstva – ja sa za neho považujem!

   „láskavo nekomentujte zo svojej pozície outsiderov históriu ľudstva!“ – KOVIDBARÓN tu nespomína históriu ľudstva – len plány psychopatov, parazitov a Archontov s ľudstvom v budúcnosti! Zločin!

   A ten je – podľa vyjadrenia redakcie o „neútočení“ – prejavom jej stotožnenia sa s týmto zločinom. Redakcia chráni právo zločinu na názor! Áno – zjavne komisionálne blokujete moje komentáre – nielen HP si všimol ich oneskorené nabiehanie – tak aby nemohli ovplyvniť VČAS diskusiu – aby mali negatíva zla dostatok času pôsobiť! Vedome porušujete rovnováhu v diskusii! Ale hlavne VO VESMÍRE! Dobehne vás to!

   • Mali ste uvoľnené komentovanie možno 3-krát a stále ste sa neovládli a začali vulgárne na iných komentujúcich nadávať. Preto vaše komentáre podliehajú moderácii. Ale ok, dáme vám ešte jednu šancu. Komentovanie vám odblokujeme, ale keď znova na niekoho zaútočíte, opäť vám zablokujeme okamžitú možnosť pridávania komentárov a budú všetky podliehať moderácii. Vyjadriť názor na iného komentujúceho môžete, ale nie vulgárnym spôsobom, ako napríklad „ty kok*t sprostý“ alebo „si dementé hov*o“ a podobne.

    • holistický prístup

     redakcia,

     vysvetlite mi teda, PREČO sú vulgárne útoky na niekoho (aj mňa) dovolené a na niekoho NIE – dokonca NIE na celé človečenstvo – a to sú fest vulgárne a agresívne útoky.

     • Vždy je to na individuálnom (a teda subjektívnom) posúdení. Ak máte pocit, že sú niektoré útoky na vás za čiarou, dajte vedieť a posúdime to znova. Mohlo sa tiež stať, že sme niektoré komentáre aj prehliadli. Nečítame vždy úplne všetky. Ak narážate na KOVIDBARÓNA, tak aj jemu sme mnohé komentáre vymazali za jeho opovrhovanie celým ľudstvom, ktoré je často za čiarou.

   • Marek Košice

    Boha jeho, ako sa Maroš a „HP“ hrajú na osvietených, a pritom sú plní emočného JEDU……………. 😀 😀 😀

    • holistický prístup

     … ak je niekto naplnený „emočným JEDOM“ tak si to TY – narcis „voňajúci“ svoju ničomnú mini úbohosť – chceš si brúsiť EGO na nieči účet – vypovedáš len a len o sebe … úbožiak …

    • Keď tak EMOCIONÁLNEHO!

     Pripomínaš mi toho úbohého vraha Johna Lenona – ktorého zabil len preto, aby bol Niktoš spájaný s touto slávnou osobnosťou!

     Teda – navážaš sa do nás prečo – posmieváčik? Chceš byť „slávny“ ako Maroš a HP?! Lebo ty nie si partner pre diskusiu! Si ješiťák nedotkutý poznaním.

     Redakcia – vidíte, ako sa ovládam? Ale aby som nezabudol – zopakujem to torzo mne vymazaného komentára – pointu – že „Keď niekto pracuje 20 rokov a doteraz neovláda základný zákonný predpis, ktorý sa ho bezprostredne dotýka – Zákonník práce – je xxxxT, torý si musí kvôli svojej debilite a ignorancii najímať právnika – ktorý ho v pracovnom spore ošklbe o všetko, o čo mu ide! Pretože stále platí, že tam, kde sa dvaja bijú – tretí zvíťazí a neznalosť zákona, ktorý súvisí s činnosťou a statusom dotknutej osoby – neospravedlňuje!

     • holistický prístup

      Maroš,

      hnev, srd, zloba, strachy, … – to sú parazitické-vírusy – programy – snažiť sa nájsť zárodky vzniku a OPRAVIŤ tento parazitický program – UVEDOMENIE je základ.

 9. …koľko ľudí, toľko názorov….rada čítam tento Portál Bádateľ aj s príspevkami, vždy sa tu niečo nové dozviem….a dozviem sa to aj preto, že toto je slobodné fórum, takže čo, kto a akým spôsobom napíše a čo, kto, to akým spôsobom prijme je na každom z nás, podľa toho, ako to vnímame my sami, či nám to niečo hovorí, resp.sa nás to môže aj ,,dotknúť“, zrejme to o nás samých niečo hovorí….takže v Rakúsku to odobrili, v Čechách nie….stále treba mať pevnú vieru a silu vytrvať v tom, v čo verím…..

 10. U niektorych pozorujem presne co pisete, u inych nie (zeby boli aj placebo davky?). Ale napr. moj brat sa so mnou uz ani nerozprava. Kedze som mu vytykal, ze sa dal zaockovat a varoval som ho nech neda aspon deti. Mal a ma zdravotne tazkosti po 2. davke a aj tak isiel aj so zenou na 3. a dal zaockovat aj dceru. Su nejako tito ludia uz ovladani, ved plakal a dusoval sa po 2., ze uz nikdy nepojde na dalsiu?
  Od 3. davky sa uz so mnou nerozprava ani neodpoveda na moje spravy. Jeho zena je na tom velmi zle, ma strasne bolesti chrbta.

  • Jedna z „konšpiračných teórií“ hovorí, že tie vakcíny oslabujú slobodnú vôľu a umožňujú človeka ovládať. Možno tí ľudia sú fakt posadnutí diablom alebo niekym ovládaní. Ako ináč si vysvetliť niektoré vyjadrenia politikov a opatrenia zavádzané vládou, ktoré by nijaký normálny človek neurobil. Viď Kolíková, ktorá sa vyhráža „obrovskými sankciami“ za nepodrobenie sa povinnému očkovaniu v situácii, keď povinné očkovanie ešte ani len nie je schválené, nie je na ňom v koalícii zhoda a dokonca aj Matovič, ktorý Kolíkovú nenávidí, je proti nemu.

   • provokater

    Matovič by mal Kolikovú prefiknúť

    • holistický prístup

     Mohli by to aj nafilmovať – skvelá groteska ako sa ten psycho-jezuitský chriašteľ so svojim scvrknutým páchnucim mini-„kladielkom“ dobíja do … tej odpornej … mrochty – psycho-beštie … – tri bodky v tomto prípade sú slová, ktoré sú na listine zakázaných … samotná predstava je skutočne grotesktná – mohol by ju „prefiknúť“ ale iným „nástrojom“ po inej časti jej obludného „tela“.

     VŠETKO je len ENERGIA a jej prejavy – formy.

     • Marek Košice

      VÁŽENÁ REDAKCIA, myslím, že MAROŠ a „HOLISTICKÝ PRÍSTUP“ sú jedna a tá istá osoba, prispievajúca z dvoch IP adries…….. Rovnaký emočný jed, rovnaký štýl písania, až na zámerné rozdiely, ktoré sú však príliš malé na to, aby som nedal takmer ruku do ohňa že je to jedna a tá istá osoba…….
      MAROŠ & HOLISTICKÝ PRÍSTUP…………….. Si psychicky narušená osoba, pretože zloba z teba neskutočne kvičí…….. Samozrejme nenávidím Matoviča, Kolíkovú a spol., ale popísať to takto???? TAKTO AKO TY, „HP“, TO DOKÁŽE LEN MAROŠ…………………Presne takým štýlom………STE JEDNA A TÁ ISTÁ OSOBA……….. A keď „jeden z vás“ (teda jedno alter ego toho druhého) odíde z fóra (lebo čo si budeme hovoriť, je to nepraktické vydávať sa za dve osoby), tak druhý bude mať o to menej práce ustriehnuť to, že ste JEDNA A TÁ ISTÁ OSOBA 😀 😀 😀 😀 😀 …………

     • holistický prístup

      Marek Košice,

      to si písal o sebe?!? – k takým primitívnostiam, ktoré dokážeš vypľuť je zbytočne vyjadrovať sa – odteraz si úplne odpísaný samým sebou …

     • A že „Všetci ľudia budú bratia!“ – to napísal niekto, kto nepoznal Narcisa z Košíc.

      Kurva! Tak sa nabehám po poschodiach, aby som mohol vypisovaťz inej IP ako moje alter ego HP! Ešte že mi požičali kľúče od inej firmy.

      Ty magor! Nech redakcia potvrdí vzdialenosť našich IP v kilometroch! Ty detektor Bábočka!
      Takáto psychóza vzniká u „muža“ vtedy, keď ho matka prichytí onanovať!

      Takže redakcia – koľko kilákov?! Ma s HP „odlišuje“?

    • vlastimila

     Aj Teba….? Preco? Ako terapiu?

     • holistický prístup

      Aj TEBA … TEBA … EBA … BA … A … A … A … a režisérom a filmárom môže byť aj samotná PAVĽÍÍÍKA … nejako musííí zarábať, keď ju už zaviazali správcovstvom „majetku“ toho, ktorý je zbavený svojprávnosti …

 11. holistický prístup

  Alenka,

  je rozdiel ak niekto útočí na nejakého konkrétneho jedinca – ten sa môže priamo brániť (prípadne mu niekto pomôže) – povinnosťou!!!! každého jedinca je brániť spoločenstvo (ROD – deti ROD-a – aj toto slovo je ukradnuté, prevrátené, poprekrucované) v prípade, že je napadnuté toto spoločenstvo alebo cielene postupne jeho jedinci, skupiny, … – je to VOJNA …

 12. Rusko zaslalo Svetovej zdravotníckej organizácii (WHO) všetky údaje o vakcíne proti koronavírusu Sputnik V, návšteva jeho expertov v Rusku sa očakáva v prvom štvrťroku, predbežne vo februári, uviedol ruský minister zdravotníctva Michail Muraško. Sputnik V, prvá registrovaná vakcína proti koronavírusu na svete, už bola schválená v 71 krajinách s celkovou populáciou približne 4 miliardy ľudí.
  zdroj disclosure.it

 13. Hubbleov teleskop agentúry NASA urobil neuveriteľný objav, keď si všimol čiernu dieru zapojenú do formovania nových hviezd, namiesto toho, aby ich pohltila. Hubbleov teleskop urobil snímky a zhromaždil spektroskopické údaje trpasličej galaxie Henize 2-10, ktorá sa nachádza asi 30 miliónov svetelných rokov od Zeme v súhvezdí Pyxis.

  Hmm..30 mil.svet.rokov??? Tam až dovidí ?? :D:D Prečo tu, kúsok bližšie nedovidí čo mimozemšťan obeduje?

  • A hlavne „nedovidí“ z „Mesiaca“ na Zem!
   Hubbleov ˇdaľekohľad“ je umiestnný údajne na stratosférickom lietadle! Inak – na všetkých záberoch zo stratosférických balónov je nad horizontom Zemeje už len čierno-čierna tma – žiadna hviezdička!

   • Každý záber z vesmíru je robený v štúdiu. Nič není tak ďaleko, ako sa zdá. Závoj je okolo celej zeme.

    • Marek Košice

     Súhlasím. K tomu dodávam, že Zem je plochá. Aké má ale rozmery a aké ďalšie nám neznáme svety na nej môžu byť, to už neviem.

     • Ste tu vsetci zaujimavi vo svojich komentoch.Aj ja si myslim,ze Maros a Holista je jeden herec.Ale o to lepsie,ak je to naozaj tak,tak svoju dvojulohu zvlada dobre.A vobec ako to je v skutocnosti,ale to nie je podstatne.Podstatne je ,ze ludia,ktori nimi este zostali si mozu tu konfrontovat svoje vnimanie na sucastny svet.Co mozem dokreslit,kontajnery v rakus..na testovanie,busy na pichanie a najnovsie kontajnery na spracuvavanie nazbieranych udajov.Zamestnani vsetko mladi ludia.Velka masineria,ktora sa dala za kratky cas do prevadzky.

 14. I mě tenhle článek přijde až moc „militantní“… U pár lidí jsem opravdu pozoroval zvýšenou agresivitu, ale jde spíše o výjimky (zatím). Ostatní opíchanci se nijak zvlášť neprojevují. Zato gebuzína vlezla na mozek těmto soudruhům https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/nocebo-efekt-za-vetsinu-nezadoucich-ucinku-po-ockovani-muze-hlava-40384515?utm_campaign=abtest181_voice_search_varBB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz . Považuji to za dobrý hlod, hodný ceny Miša vtipkára…

  • Dr.Lanka sa v Duše K vyjadril jasne – aj placebo obsahuje v adjuvans rrovnakú nanotehnológiu! Placebo teda nie je fyziologický roztok!

 15. vlastimila

  Ludia sa uplne zmenili a nie ze nie. Ja som take divoke, neadekvatne reakcie ludi zazila za posledne mesiace uz tri…
  Suhlasim s redakciou, ak sa niekto nedokaze ovladat a svoj slovnik, ktory mu doma toleruju, tak ho treba blokovat alebo mu dat ban. Bodka. Eto vsjo.

  • Vlastimila súhlas! Odišla som z tohto webu, radšej čítam odborné štùdie. Vďaka 3 svetovým rečiam a medicínskemu vzdelaniu. Žiaľ, tu neexistuje úcta, rešpekt, k tým, čo aj skutočne niečo vedia. Všetko je to na redakcii, ako si jednotlivé vlákna ustrážia.

   • „Odišla som z tohto webu, radšej čítam odborné štùdie. Vďaka 3 svetovým rečiam a medicínskemu vzdelaniu. Žiaľ, tu neexistuje úcta, rešpekt, k tým, čo aj skutočne niečo vedia. “ – zatiaľ si sa ako medikus neprejavila – „napriek trom jazykom“. Údajným. Teraz inak.

    Kedysi som upozorňoval, že okrem 3 štátnych mocí – exekutívnej, justičnej a zákonodarnej – by sme mali do systému zahrnúť aj moc mediálnu a technologickú! A ups!!! Dr.Lanka v Duše K – zviditeľnil ďalšiu samostatnú moc, ktorá hýbe nielen štátom, ale je nadnárodná! MEDICINÁLNU MOC! Alebo ak chcete – nadnárodná medicinálna mafia – súčasť Cabal Syndikátu! Ktorá manipuluje naše zdravie a tým aj životy a má extra podiel na manipulácii strachom! Biele plášte!

    Tak sa tu Veronika nerozdrapuj, ku komu patríš- pretože podľa mňa – ľudia budú skôr účtovať s korporátnymi lekármi, ktorí teraz systematicky poškodzujú zdravie ľuďom, pretože je to osobnejšie, ako nejaké dezinformačné správy alebo 5G!

    Chyba lávky – si sa úráve zadefinovala ako biely plášť!
    Ha! „Odchádzaš“ z alternatívneho webu ako „niekto“?! A komu si tu doteraz chýbala?! Trollovi „vlastimile“, ktorá sa tu nás pokúša hypnotizovať svojím nickom – „vlasť-miľujúcej“ – akurát tá jej vlasť sa volá – Izrael! /“JUD-it“/

    Vďaka, že si mi nahrala – pá pá!

    • vlastimila

     Aj Teba….? Preco? Ako terapiu?

    • vlastimila

     No tak toto je fakt dobre ! Ja som troll? To su ti trpaslici v svedskych rozpravkach? A ako si ma odhalil?

    • vlastimila

     Maros, dakujem ze si odhalil moju identitu o ktorej nemam ani tusenie. Len neviem co si mam o Tebe mysliet….

    • Mňa neurazí nejaký nešťastný, psychotický Maroš a HPvírus!🤓 Redakcia, ak chcete prísť o ďalších, len ich podporujte!

    • holistický prístup

     Aj mňa rozosmialo to „ODIŠLA SOM Z TOHOTO WEBU, radšej čítam odborné štùdie. Vďaka 3 svetovým rečiam a medicínskemu vzdelaniu. Žiaľ, tu neexistuje úcta, rešpekt, k tým, čo aj skutočne niečo vedia.

     Najdôležitejšie je, že to píše niekto „odídený“ a svoj úplne prvý (je to mnoho-nickový TROLL) príspevok začne: SOM GRAMOTNÁ!!!! = poznám písmenká – morom chýb … a ťažkým útokom na niekoho, kto nikdy ani len zmienkou nikdy nereagoval na daný nick – ako by aj mohol – keď práve takto sa nám tento nick PREDSTAVIL … a vieme presne KEDY a PREČO.

   • vlastimila

    Veronika, ti prispievajuci su pravdepodobne muzi, ale aj niktore zeny by samohli schovavat za takym primitivnym slovnikom.
    Jedno je ale neodskriepitelne, ze ta praca s prekladmi clankov a videii do slovenciny prip. cestiny je hodna velkej vdaky. Badatel len tak dalej, ale kontrolovanie/moderovanie niektorych notorickych
    urazacov a hulvatov je urcite na mieste.

 16. Salámovou metódou a klamstvami sa pripravuje likvidácia hotovostných platieb. https://www.hlavnespravy.sk/co-vsetko-sa-da-schovat-za-boj-proti-danovym-unikom-taliansko-obmedzuje-hotovostne-platby-potrebne-je-vyuzivanie-vysledovatelnych-prostriedkov/2834750 Taliani začali s nižším limitom a ako je to zvykom, za všetko môže šedá zóna a daňové úniky, pranie špinavých peňazí a úplatky. Zavádzajú to však najskorumpovanejší ľudia, ktorí z toho žijú, akurát to robia sofistikovane a s mocou v rukách ! Takže ako som už spomínal, globálni zvrhlíci hrajú vabank a všetko spúšťajú naraz… Masírovanie médiami sa už pripravuje aj u nás, propaganda sa rieši… príkladové kauzy potvrdzujúce opodstatnenosť zavedenia uvedeného modelujú…

 17. …ok.je to pravda, niektorí z nás by sa mali uvedomiť, akým spôsobom sa ku niekomu vyjadrujú, zrejme sa tak vyjadrujú všade :-(….no ak to nedokážu, tak sa budú stopovať, plný súhlas….

 18. Sak o tom celom je Matrix 4. Ma to slabé hodnotenia, pretože opichani sa dívajú na seba. Je to nepochopene, ale námet je na túto dobu ako stvorený.

 19. holistický prístup

  Z iného aktuálneho „súdka“:

  Príde US p-rezident do americkej školy diskutovať o polike.
  Prihlási sa John a pýta sa:
  Pán prezident mám tri otázky,
  Je pravda, že Amerika má najviac základní na svete?
  Je pravda, že Amerika porušuje medzinárodná zákony?
  Je pravda, že Američania bombardujú civilov a nemocnice?

  Zrazu však zvoní a po prestávke sa pokračuje a prihlási sa Bill
  Pán prezident mám 5 otázok,

  Je pravda, že Amerika má najviac základní na svete?
  Je pravda, že Amerika porušuje medzinárodná zákony?
  Je pravda, že Američania bombardujú civilov a nemocnice?
  Kde je John?
  Prečo zvonilo na prestávku o 10 minút skôr?

  • Nuž, USA majú jednoznačne najväčší počet vojenských základní na svete. Práve preto ma (samozrejme nie len mňa) znepokojuje ba desí dvojstranná dohoda medzi USA a Slovenskom o obrannej spolupráci. Načo sme potom v NATO?? Bez tejto dohody by nám naši spojenci nepomohli? Ohlupovanie ľudí donekonečna, nie len v súvislosti s covidom.

 20. vlastimila

  Dovolim si to este raz tu napisat: este nebol ziadny Covid virus dokazany/izolovany !!!!!
  Kto vie nemecky: http://www.nexus-, magazin.de

 21. Už ste sa iste dočítali, že rakúsky parlament schválil povinné očkovanie a v Nemecku sa dostalo na svetlo toto: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/nemecky-plan-ockovane-osoby-bez-boosteru-nebudou-dostavat-plat-v-pripade-karanteny/ ! Z toho vyplýva, že nacistická tradícia v elitách kvitne, a že nejde o zdravie, ale za každú cenu zaočkovať zatiaľ 3 dávkami každého ! Preto si myslím, že uvedené agenda u nás zatiaľ len spí, keďže je teraz na stole vojenská okupačná zmluva, a tá je pre zhnité a zvrátené svetové elity dôležitejšia, lebo ak by bola vojna s Ruskom, my by sme poľahli tak či tak medzi prvými (Stredná Európa)…

  • Povinné očkovanie nebude ani v Rakúsku, ani v Nemecku. Je to neudržateľné a nevymáhateľné. Sú to posledné kopy zdochýňajúceho koňa. Alebo tam chce niekto vyvolať občiansku vojnu.

  • holistický prístup
   • Marek Košice

    …….Normálne som stratil….ani neviem čo………….. SOM V ŠOKU……… Neber to teraz tak, že ťa nemám rád (pretože narcis si ty, resp. si narcisom X krát väčším než ja, takže nemáš právo mi narcizmus vyčítať) a preto idem vyrývať, ale……… očividne vieš HOVNO o typológii tváre. Pozri si iné fotky mladého Georgea Sorosa, hoci staršieho o 10 či 20 rokov než je tento chalan na fotke……..SOROSOVE OČI SÚ NEZAMENITEĽNÉ, A TENTO MLADÝ VOJAČIK (či čo to je) NEMÁ ANI LEN (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) NÁZNAK JEHO PODOBY………Takže si len preukázal, že si obyčajná OVCA, ktorá mechanicky berie to, čo niekde zverejní jej nejaký „idol“ v tuším zahraničných článkoch……………. Teraz si sa úplne OKYDAL, „HP“……….. Podoba vyslovene NU-LO-VÁ, a ty sfleku napíšeš, že je to mladý George Soros……. … Stále mám neveriacky zvraštené obočie, pretože by som od teba čakal čokoľvek (vrámci tvojej schyzofrénie), ale takýto MEGA prešľap ani náhodou………… CELÝ JE ÚPLNE INÝ, DOSLOVA CELÝ KSICHT MÁ ÚPLNE INÝ NEŽ SOROS ZA MLADA……… Úplne iné oči, úplne iné uši, úplne iné VŠETKO………… Ale ak to mal byť vtip na piatok večer, tak sa ti to podarilo….

    • vlastimila

     To nie je Soros ani potme…:)

    • holistický prístup

     Čo nám ešte o sebe prezradíš?!? … Ty mnoho-nickový troll?!? – nieto nikoho – okrem TEBA a TVOJHO úbohého páchnuceho slipového trpaslíka – kto by sa s TEBOU bavil, tak sa vyfarbuješ a vyzliekaš – ale už nie je načim tak činiť …

     • Marek Košice

      😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 …………… VEĎ TO TY SI JEDINÝ KTO SA BAVÍ S MAROŠOM…………..Lebo ste „JEDNOVAJEČNÉ DVOJČATÁ“ & alter-ego toho druhého. Vlastimila má so mnou čo spoločné? Veď som ju sám zhejtil asi 4 články dozadu. Ty si taký psychopat, „HOLISTICKÝ PRÍSTUP“, že ťa upodozrievam z toho, že SÁM SEBA ZHYPNOTIZUJEŠ aby si uveril SVOJMU BLUDU (ktorého pravdivosť by ti VYHOVOVALA, preto si ho vyfantazíruješ ako pravdivý), a tým aby si ma mohol obviňovať z toho, čo nie je pravda.
      REDAKCIA – nevšimli ste si to? Ale tak nemusíte to riešiť, nie ste „môj otec“, ja len, že vám tu aktívne prispieva psychopat, „dvaja v jednom“…

     • holistický prístup

      Marek,

      ukazuješ vlastnú úbohosť a otrocké OKOVY – UKÁZAL si toho, KOMU slúžiš – KTO je KTO – nože … ešte ukáž svoj zúfalý falošný úškrn … mamííí … SANKCIE!!!!

   • Bližšie…
    https://mythdetector.ge/en/had-george-soros-been-nazi-ss-officer/

    Ide o cielenú diskreditáciu práve proti alternatíve, ktorá sa správa ako bulvár!
    1/ George Soros má v roku 2022 92 rokov. (born György Schwartz, August 12, 1930) Je starší od mojej matky o cca 6 rokov, teda ak moja matka mala v roku 1945 9 rokov – on mal v čase okupácie Maďarska – keď emigroval /? – 44 – 45/ cca 14-15 rokov – teda nemohol byť na rozdiel od Hitlerovych chlapcov ani príslušníkom armády – ako žid tobôž nie nemeckej SS!

    Teda nejde ani tak o argumentáciu, či sa podobá či nie – fakty sú úplne inde! Narcis z Košíc „vidí“ – ale nevie!
    2/ Teda podobizeň nie že nesedí – ale fakty ju priamo vyvracajú! O tom to je!

    3/ HP položil otázku – aj keď nepoužil otáznik!
    Reakcia tu – POVRCHNÁ a búrlivá – baran objavil nožnice na vlnu!
    4/ Podstata – Georg Soros „filantrop“ je SIONISTA! A to je 10 x väčší kaliber ako naci, SS a fašista dohromady!
    Teda – kto je kto barani?

    • Paul a George Soros krátko po vojne.
     https://image.slidesharecdn.com/georgesorostalk-181212193519/95/george-soros-talk-7-638.jpg?cb=1544643717
     G.S. v roku 1962
     https://external-preview.redd.it/h7g7oDOavshYkUuMlV9SmxUWbTNJ7gZgctle2pBMVdo.jpg?auto=webp&s=8b1d6a06b03882730d8f81842f0be86685218971
     ————————————-
     Ešte k tomu fejku – zjavne si nikto nedovolil kvôli možnej žalobe na ochranu osobnosti urobiť fotomontáž pravej podobizne Sorosa v SS uniforme – logika-nelogika. Detto – ani sám Soros si nedovolil total fejk – svoju podobizeň ako fotomontáž v SS uniforme – pretože zožrať by to mohli menej gramotní a neinteligentní ľudia ako pravdivú vec – že bol nacista – a „popularita filantropa“ v prdeli!

     Tu je vidieť, že väčšiu váhu má vizuál ako jeho popis – pretože zmyslom podvrhu identity je ukázať „hlúposť“ tých, ktorí tvrdia niečo iné!
     Ešte raz – ktorí na alternatíve tvrdia niečo iné! „Aha! Takto primitívne klamú! Veď každý „vidí“ že to nemôže byť pravda!“ Takže tento fejk je na objednávku samotného Sorosa! „Veď je to očividné, že to nie je pravda“! PRIMITÍVNE PODPRAHOVÉ!
     ————————————-
     Časopis Týždeň – „Národ antisemitov?“
     Ľudovít Štúr v gardistickej uniforme!
     https://napalete.sk/wp-content/uploads/2017/07/obalka_tyzden.jpg

     „Z nejakého dôvodu je v poriadku kopať do Slovákov a neprípustné korektne kritizovať iných, čím sa naši slniečkari ani netaja, keďže zneucťovanie Štúra a negatívne stereotypy o Slovákoch sú podľa nich „užitočná sebakritika“, kým za generalizovanie, čo sa týka iných národností, by previnilcov najradšej posielali za mreže. Takýto pohľad pritom ide proti ich vlastnej logike. Tvária sa, že na národnosti by nemalo v ničom záležať, no pritom chcú určovať, čo môže kto povedať, na základe etnickej príslušnosti. Týmto prístupom len demaskujú svoju pravú tvár zatrpknutých odrodilcov, ktorí chcú dekonštruovať slovenskú identitu a chrániť každú inú v klasickom sebabičujúcom prevedení, ktoré z histórie poznáme u zarytých čechoslovakistov či hlasných maďarónov. A ako dediči Štúra by sme sa pred takýmito skupinami mali mať na pozore a oponovať im všade, kde je to možné.“
     https://www.extraplus.sk/clanok/stur-na-muske-kozmopolitov

    • Redakcia – mi tu zamrzol komentár z cca 02 hod. – som tu omylom zdupľoval linky – asi preto.

     • Marek Košice

      Cvok Maroš & „HP“, nerozumiem tvojim príspevkom, a nie som jediný. Keď ich plodí chorá duša, tak sa niet čomu diviť.
      Kto má rozumieť tejto tvojej sr*čke???
      „Teda nejde ani tak o argumentáciu, či sa podobá či nie – fakty sú úplne inde! Narcis z Košíc „vidí“ – ale nevie!
      2/ Teda podobizeň nie že nesedí – ale fakty ju priamo vyvracajú! O tom to je!“

      NESKUTOČNE SA ZAMOTÁVÁŠ…… ten bod č.2 je totálna psychiatria… Takže tým pádom, že podobizeň so G. Sorošom ABSOLÚTNE nesedí, a fakty ju k tomu vyvracajú, tak „O tom to je“, a preto je to George Soroš? TY KRÁČ CVOKOV……………..Ja nemám slov…. Nepíšeš náhodou zo psychatrického liečenia?

     • Narcis z Košíc – košické klbko nervov!
      HP položil otázku v zmysle – „poznaj svojho nepriateľa“! Aspoň ja som to tak pochopil!

      Idiot zoberie fotku a začne „poznávať svojho nepriateľa“! Neidiot si o nepriateľovi naštuduje čo najviac a fotku fakticky nepotrebuje! Keby si si ty – narcistické klbko nervov z Košíc – naštudoval o Sorosovi niečo viac – tak tu nebudeš polemizovať o jeho nepodobizni!

      „A preto je to George Soroš?“ – kedy som ty zhluk niteniek v akváriu tvrdil, že je to /v uniforme SS/ Soroš? Ja len tvrdím, že Soroš si tento fejk OBJEDNAL – aby mohol OSOBBNE!!! – je o tom článok – zdiskreditovať tých, ktorí o ňom píšu „škaredé“ veci – že je to totalitná sionistická sviňa a nie filantrop, ktorej hlavnou úlohou je rozvrat národných štátov a organizovanie farebných revolúcií, a keďže spolupracuje s USAID – má za nechtami aj genocídne experimenty spolu Killom Gatesom!!

      Toto bol provokatívny test spôsobu uvažovania a ty si opäť potvrdil, že iniciatívny blb je horší od blba normálneho! Íqvé tykve!
      A tak rýchly si chcel byť – konečne byť v niečom prvý! Namiesto nastúpenia do výťahu – spadol si do šachty! Preto sa dáva dámam prednosť! Úps!

     • holistický prístup

      Marek,

      TY o chorých dušiach a psychiatriách predsa musíš niečo vedieť – máš prebohaté skúsenosti … čuchni si k rozkroku, daj si tabletočku a snáď TI dnes nenavlečú zvieraciu kazajku …

 22. V článku sa spomína, že zaočkovať sa dajú tí bez matematických schopností. To mi nejako nesedí, lebo poznám viacero známych ktorí sa dali zaočkovať a nemajú problém z matematikou, sú inžinieri, technici, úspešní v svojom povolaní. Ničo im však chybuje, možno inteligencia s intuíciou. Pritom sa aj venujú zdravej strave, pečú si kváskový chlieb, robia smoothi, športujú. Takže by to chcelo trošku hlbší pohľad na očkovaných, nie len paušálny.

  • To je zrejme metafora na to, že si nevedia dať 2 a 2 dohromady.

  • Pichnúť sa dali
   1.hypochondri a paranoici
   2.neveriaci – povrchní ľudia čo neveria v duchovno , hlbšie a tak ..
   3.mamonari a materialisti
   4.it-ckari a bankári
   Česť výnimkám Nikoho tým uraziť nemienim a nechcem
   Ale ide o zmýšľanie Pokiaľ niekto kladie na 1miesto peniaze (áno ,sú dôležité ale …) a bude zmyslat ,,moderne,, akoze bez viery ,a to veľa mladych dnes tak Potom na vakcínu pôjdu Zmýšľanie IT ckara je čisto povrchné a moderné(Musk) Smejú sa ,,iným ,,úvahám
   Ale … Česť výnimkám podotýkam Ľudia stratili spojenie s prírodou zdravý sedliacky rozum Intuíciu

Pridajte komentár

*