Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Vo svete začalo vymieranie. Čaká vakcinátorov pomsta umierajúcich?


Print Friendly, PDF & Email

Vo svete začalo vymieranie. Čaká vakcinátorov pomsta umierajúcich?

(The Liberty Beacon) – Pred časom sme priniesli článok o tom, ako sa v Anglicku od júla tohto roku zvyšujú nadmerné počty úmrtí oproti priemeru minulých rokov. To by mohlo naznačovať, že sa začínajú prejavovať strednodobé účinky vakcín proti Covid-19.

V spomínanom článku sme tiež uviedli, že bude nutné dáta o vývoji úmrtnosti ďalej sledovať a následne tento trend buď vyvrátiť, alebo ho potvrdiť. Dnes tu máme nové dáta a tie neveštia nič dobrého.

Nadmerné úmrtia potvrdzujú depopulačnú agendu

„Myslím si, že je vysoko pravdepodobné, že ďalšia fáza bude zahŕňať zomieranie v takej miere, že úmrtia na Covid-19 budú pri nej vyzerať ako trpaslík.“

– Mike Yeadon, bývalý viceprezident Pfizeru

Vývoj úmrtnosti v Škótsku

Poďme sa teraz pozrieť na graf, v ktorom krivky pre rôzne vekové kategórie zobrazujú úmrtnosť v roku 2021 v porovnaní s priemerom za posledných 5 rokov.

Dáta sú po 40. týždeň, teda do 10.10.2021:

Z grafu môžeme vyčítať, že v Škótsku dochádza u všetkých vekových skupín od júla 2021 k postupnému zvyšovaniu nadmernej úmrtnosti. Najviac u starších ľudí. A každým týždňom sa miera nadúmrtí zvyšuje.

Tu sa žiada zdôrazniť, že počet nadmerných úmrtí je väčší ako sú úmrtia na Covid-19, to znamená, že musí ísť o niečo iné, najpravdepodobnejšie o vedľajšie účinky vakcín.

Dôkaz to síce nie je exaktný, len nepriamy, no hodný zamyslenia.

Táto zvýšená úmrtnosť sa nedeje iba v Škótsku, ale aj v ostatných krajinách, ktoré začiatkom roka spustili masovú očkovaciu kampaň. Všetky tieto krajiny, o ktorých si hneď povieme, zažívajú silný nárast úmrtnosti na všetky príčiny.

Otázka: Prečo je tomu tak? Čo je tento rok odlišné od predošlých rokov?

Odpoveď: Masové očkovanie na Covid-19.

A uvedomme si, že nadmerná úmrtnosť nie je zvýšená len trocha, ale dosť výrazne poráža priemer za posledných 5 rokov!

V Škótsku je zaočkovaných 87% dospelej populácie a týždenné úmrtia sú momentálne až o 30% vyššie ako normál.

Úrad verejného zdravotníctva Škótska dňa 14.10.2021 na svojej stránke uverejnil nasledovný oznam:

„315 nadmerných úmrtí zaznamenaných minulý týždeň predstavuje 30% zvýšenie oproti 5 ročnému predpandemickému priemeru pre toto ročné obdobie. Je to už 20 týždňov za sebou, v ktorých zaznamenávame nadmerné úmrtia a terajší stav je najvyšší od 10. januára 2021.“

Aj keby sme zohľadnili úmrtia na ochorenie Covid-19, tak stále by šlo o takmer 20% nárast v danom týždni a trend sa naďalej zvyšuje.

Vývoj úmrtnosti v Nemecku a ďalších krajinách

Škótsko nie je so svojím trendom výnimkou. Poďme sa teraz podrobnejšie pozrieť na to, aká je situácia v Nemecku.

Nemeckí demografi nedávno vyhlásili, že v septembri 2021 bolo v Nemecku zaznamenaných 78 tisíc úmrtí, čo je o vyše 10% viac, než priemer za minulé roky.

Podobnú situáciu hlásia aj Dánsko, Fínsko a Nórsko, kde je teraz nadmerná úmrtnosť vyššia, ako bola v čase najhorších vĺn pandémie Covid-19. A tieto úmrtia všetky korešpondujú s očkovacou kampaňou.

Dánsko za posledných 5 mesiacov dosiahlo rekord v úmrtiach na všetky príčiny. V lete boli pritom úmrtia na Covid-19 takmer nulové. To isté sa deje v Írsku, Anglicku a Izraeli.

Pozrime sa na graf z Anglicka:

Z uvedeného grafu je najhrozivejšie snáď to, ako vakcíny cielene zabíjajú hlavne mladých.

Kým úmrtia na Covid-19 boli prevažne doménou starých a chorých, bremeno následkov vakcín znášajú výrazne aj mladí ľudia.

Podľa VigiAccess, čo je databáza nežiadúcich účinkov vakcín Svetovej zdravotníckej organizácie, 41% z 2,4 milióna doposiaľ nahlásených poškodení z očkovania sú ľudia do 44 rokov a len 5% ľudia nad 75 rokov.

Ako uvádza stránka LifeSiteNews:

„Skutočná pandémia práve len začala a sú ňou infarkty a zlyhania srdca mladých ľudí vyvolané poškodeniami z vakcín.“

Toto sa nedočítate v médiách hlavného prúdu, lebo by to podkopalo ich propagandu

Situácia v USA je podobná. Ako uvádza Joel@JoelJoelSmalley:

Prírodná liečba osteoartritídy

„Podľa týždenných aktualít z CDC (Americké Centrum pre kontrolu ochorení) od 24.7.2021 je nadmerná úmrtnosť u ľudí nad 65 rokov vyššia o 14%. A napriek viac ako 50% zaočkovanosti u mladších je nadmerná úmrtnosť vyššia až o 46% a bude ešte vyššia po skompletizovaní štatistík.“

To slovíčko „napriek očkovaniu“ by sa v uvedenej vete hodilo zmeniť na „kvôli očkovaniu“.

Príklady podobného vývoja nájdete všade na internete, nemusíte pritom pozerať ani príliš ďaleko. Všade, kde došlo k masovému očkovaniu, úmrtnosť narástla.

A ešte raz – tu nejde o úmrtia na Covid-19. Ide hlavne o úmrtia ako sú:

 • srdcové infarkty
 • mozgové mŕtvice
 • krvné zrazeniny
 • choroby obehovej sústavy
 • neurologické problémy

Čiže ide o tie isté príčiny úmrtí, pred ktorými nás varovali lekári a vedci od samého začiatku masovej očkovacej kampane. Ukazuje sa, že mali pravdu.

Povedané v krátkosti – vakcíny nepredchádzajú úmrtiam, ale ich spôsobujú. Situáciu nezlepšujú, ale zhoršujú. Krízu neukončujú, ale ďalej ju rozdúchavajú.

Narastajúce krivky na grafoch hovoria jasne. Predpovedajú, že úmrtia budú ďalej narastať, pokiaľ budeme robiť to, čo doteraz – očkovať milióny ľudí cytotoxickým patogénom, ktorý spôsobuje krvné zrazeniny, zápaly a autoimunitu.

Všimli ste si, ako sa média snažia zakryť ten náhly nárast úmrtí?

Tu je zaujímavý príklad z článku v britskom The Telegraph:

„Kým sa my pevne sústredíme na Covid-19, v Británii sa nám rozvíja ďalšia zdravotnícka kríza. Od začiatku júla 2021 došlo k tisíckam nadmerných úmrtí, ktoré neboli spôsobené koronavírusom.

Podľa zdravotníckych expertov je takýto vývoj nanajvýš nezvyčajný pre leto. Nadmerné úmrtia sú očakávané počas zimných mesiacov, keď chladné počasie so sezónnymi infekciami vytvoria tlak na zdravotnícky systém, no v lete by mal byť pokoj.

Tento rok je však znepokojujúco iný.

Podľa Národného štatistického úradu (ONS) od 2. Júla 2021 bolo zaznamenaných 9619 nadmerných úmrtí v Anglicku a Walese, z ktorých 48% nebolo spôsobených Covid-19.

Takže, ak všetky tieto úmrtia neboli spôsobené covidom, potom čo tých ľudí zabilo?

Dáta z britského Úradu verejného zdravotníctva (PHE) ukazujú, že počas tohto obdobia bolo extra 213 úmrtí na ischemickú chorobu srdca, extra 1552 úmrtí na srdcové zlyhanie, extra 760 úmrtí na celebrovaskulárne ochorenia ako sú mŕtvice a aneuryzma a extra 3915 úmrtí na choroby obehovej sústavy.“

Vidíte, ako sa noviny vyhýbajú hľadaniu príčiny?

Všetky tieto úmrtia na srdcovocievne ochorenia však nespadli v roku 2021 len tak samé z neba. Ide s najväčšou pravdepodobnosťou o následky vakcín proti covidu. Ešte stále to nevidíte?

A všetky sú spojené s hrotovým proteínom, ktorého tvorbu vakcíny stimulujú.

Hrotový proteín predstavuje biologický mechanizmus poškodzujúci krvné cievy a orgány. Vytvára tiež krvné zrazeniny a človeka môže dokonca zabiť.

Podľa logiky vlád by malo umierať menej ľudí, opak je však pravdou

Za posledný rok nastali tieto 4 skutočnosti:

 1. Mnohí starí a zraniteľní už na covid zomreli.
 2. Delta variant je menej nebezpečný než pôvodný britský (alfa) variant (zdroj)
 3. Mnoho ľudí už covid prekonalo a mali by mať imunitu.
 4. Mnoho ľudí je proti covidu zaočkovaných.

Tieto 4 fakty by teda mali znamenať, že bude tento rok umierať menej ľudí než v roku 2020. Lenže umiera viac. Len napríklad v USA v roku 2020 zomrelo na covid 353 tisíc ľudí a za 10 mesiacov roku 2021 naň zomrelo už 390 tisíc ľudí.

Ako je to možné? No lebo vakcíny…

A ako je možné, že najzaočkovanejšie krajiny majú najvyššie miery infekcie Covid-19? (zdroj)

No lebo existuje silná korelácia medzi zaočkovanosťou a úmrtiami.

Záver

Pri takýchto znepokojujúcich správach sa nie je možné vyhnúť otázke, ako zareagujú ľudia, ktorí boli do očkovania prehovorení či nebodaj donútení?

Ako sa zachovajú zaočkovaní ľudia, ktorí si uvedomujú, že sa možno blíži ich vlastná smrť? Alebo rodiny tých, ktorým už blízki stihli na následky očkovania podľahnúť?

Platí to hlavne v prípadoch tých ľudí, ktorí neboli skalnými fanúšikmi covidových vakcín, no nechali sa prehovoriť intenzívnou propagandou (vakcína je sloboda, vakcína je úsmev, vakcína je zdravie, atď.).

A tiež to platí u ľudí, ktorí boli do očkovania doslova dotlačení, či už tlakom zamestnávateľa, školy alebo inej organizácie pod vyhrážkami, že stratia zamestnanie alebo sa budú musieť neustále testovať.

Prípadne sa to týka ľudí, na ktorých tlačil ich lekár, alebo nemocnica pod hrozbami, že ich neošetria alebo nebudú môcť ísť na operáciu.

Nečudovali by sme sa, keby v týchto ľuďoch vykypela zlosť, že boli oklamaní, teraz ich čaká možná smrť, a preto sa budú chcieť pomstiť tým, ktorým to budú klásť za vinu.

Majú sa čoho obávať politici, rôzne „celebrity“, zamestnávatelia, všeobecní lekári, zamestnanci očkovacích centier, protagonisti vakcín a ďalší „vakcinátori“, ktorí sa podieľali na intenzívnej očkovacej kampani?

Správanie nahnevaných ľudí v takýchto prípadoch a hlavne, keď sa jedná o ich blízkych rodinných príslušníkov, môže byť nevyspytateľné. A ak by sa aj rozhodli títo podvedení ľudia pomstiť, bolo by im to možné morálne zazlievať?

Každopádne, smerujeme do veľmi turbulentnej doby a len budúcnosť ukáže, ako to všetko napokon dopadne.

Stop Candida

Zdroj: thelibertybeacon.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Pochybujem že toto všetko budú ľudia čítať. Treba sa vyjadrovať jasne a stručne.

  • Tak nečítajte. Tých, ktorých to zaujíma, si to prečítajú. Ide o vážne tvrdenia, preto musia byť aj náležite podložené, inak by nás niekto mohol obviňovať, že si vymýšľame.

  • Nie všetci majú problém pochopiť viac ako dve vety ako ty.

  • ty si asi zaočkovaný a lezie ti to na mozog

  • Monika Veselová

   Kto chce si prečíta, kto chce pochopiť pochopí a niekto pochopí, keď už bude neskoro pre neho a aj pre jeho blízkych. Jedno je isté, že nás čaká ťažké obdobie a ja sama neviem, či sa s tým dá nejak vysporiadať. My, čo sme o tom hovorili nahlas, máme úplne narušené vzťahy, sme terčom výsmechu, aj vlastné deti sa od nás odvrátili. A cez to všetko sa málokto s tým bude vedieť vyrovnať. Ja sama sa každý deň zobúdzam s myšlienkou na moju staršiu dcéru, či ju ešte niekedy uvidím.

   • Nečítal som celý príspevok. Predpokladám že tam nie je žiadna informácia.

    Letmo ma zaujala veta o vzťahoch a výsmechu. Môžete napísať viac?

   • Dnes som počul malých chlapcov – ešte nemutovali – piskotať pri futbale – dvaja cca 10-roční kamaráti ho hrali aj po zotmení – a napadla mi riekanka: 

    „A ty pískľa pískavé – čo ty pískaš na tráve?!
    Ajajaj! – nebodaj máš – krídielko boľavé?!“
    https://fotky.sme.sk/foto/161513/zraneny-vtacik?type=v&x=650&y=433

    A k tomu „vtip“:

    Viete, v koľkých rokoch UŽ budú malí chlapci na Slovensku mutovať? ???
    V 5-tich – po podaní covidovej „vakcíny“!

    Kniha: Moje malé príbehy Montessori – Zranený vtáčik …
    [Prehľadávať doménu martinus.sk] https://www.martinus.sk › ?uItem=270310
    Moje malé príbehy Montessori – Zranený vtáčik . 27 minút čítania. Vydavateľstvo Svojtka&Co., 2017. Ďalšie formáty. Kniha . 3,54 € Jednoduchý príbeh, v súlade s pedagogikou Montessori, s krásnymi ilustráciami vám aj vašim deťom ukáže, ako pozorovať vtáčích kamarátov za oknom. …

  • A to je právě jeden z problémů dnešní doby. Lidi jsou tak líní, že si ani nepřečtou text delší než nadpis, natož aby si sami vyhledavali informace a mysleli samostatně. Z této psychiky zvířátka je potřeba se vymanit a stat se člověkem rozumným.

  • Nie každý žije z nadpisov článkov a 2-riadkových statusov. Článok je napísaný dobre. Ak si myslíš,, že Ti stačia 2 riadky, choď inam.

  • Jde o váš život a vaše zdraví, až se vám něco stane, budete mít času dost, ale už si nic nepřečtete. Srovnejte si priority.

 2. Ďakujeme za preloženie ďalšieho článku. Ani nechcem rozpisovať čo vidím vo svojom okolí vďaka vakcíne.

  • Man Steel16

   No ja poviem jednu situáciu ktorá sa stala mojej sesternici, ktorá vlastní reštiku a mala jedného známeho dodaváteľa mäsa, a keď mal voľno tak si tam zvykol chodiť sadnúť na pivo. Raz prišiel na to pivo a vravel jej že bol si dať druhú dávku vakcinki ale že mu nieje moc dobre a že ho bolí ruka. Ani nedopil pivo, proste musí ísť domov si ľahnúť lebo že je veľmi zle. A o dva dni sesternica už len čítala parte že zomrel a v ten deň ako odišiel zomrel vlatne. Toto je reálna skutočnosť a proste na náhody neverím. A to ešte koľko je zatajených úmrtí na vakcinu tak to ani nespočítame.

 3. https://www.naturalnews.com/2021-11-08-vaccine-induced-myocarditis-children-50percent-fatality-rate.html
  MEDICAL HOLOCAUST against children: Vaccine-induced myocarditis in children has 50% fatality rate in five years
  LEKÁRSKY HOLOKAUST proti deťom: Myokarditída vyvolaná očkovaním u detí má 50 % úmrtnosť za päť rokov

  • Presnejšie povedané, 50 % zaočkovaných detí do piatich rokov umrie.

   • vsak to je cielom, zial. Vsetko im ide podla planu a my – s tym nic neurobime. Nie, nie som zbabelec, iba vidim veci realne

   • V práci kolegyně mi vnucují poslouchat celé směny vřískající na plno rádio Orion, kde očkování prezentují o život. Osočují mne, že mohu za další vlnu pandemie tím, že nejsem očkovaná.

    • Nie sú to zmrdi? Neočkovaní, falošný papier, propagujú o život.

    • Čo pindaju Oni sú biol.zbran Šíria to oni Veď DO NICH DALI ten vírus Veď nech premýšľajú
     Ockovany si ozaj myslí že 3<dávkami získajú elixír a budú ako ,,smrť jej pristane ,, ?
     Tak pomme do ďalších .. nazdravie ockovany – exper.vax = Budúcnosť pre vaše deti

    • Púšťaj im Infovojnu.sk, alebo VK na SVCS! – aj z archívu.

    • Zdravím. Tak ich odpinkajte s tým, že niekto ich bude musieť pochovať. A to ste vy. Lebo máte zdravý rozum. Čítala som super článok o potkanoch 😂 ako majú ochutnavača. Ak potkan ochutnavač zomrie, ostatní to žrať nebudú. Preto vymysleli ľudia jedy, ktoré zabíjajú pomaly. Takže ak sa potkanovi ochutnavačovi nič nestane, nažerú sa aj ostatné. A to isté je aj s touto vakcínou. Keby ľudia hneď zomreli,ostatní sa nebudú očkovať. Ale keďže sa zatiaľ tak okato nezomiera ľudská blbosť nemá hraníc 😉

 4. https://www.naturalnews.com/2021-11-08-biden-threatens-businesses-with-govt-vaccine-gestapo-door-to-door-enforcement.html
  Biden threatens businesses with govt vaccine Gestapo that will go door to door, enforcing his mandate
  Biden sa firmám vyhráža vládnym vakcínovým gestapom, ktoré bude chodiť od dverí k dverám a presadzovať jeho mandát

 5. https://www.naturalnews.com/2021-11-08-once-pfizers-mrna-clot-shots-approved-for-kids-pfizer-zero-liability.html
  IMMUNE TO LIABILITY: Once Pfizer’s mRNA clot shots are approved for kids, Pfizer will face ZERO liability for injuries, disease, or death caused by them
  IMUNITA VOČI ZODPOVEDNOSTI: Akonáhle budú schválené mRNA Pfizer vakcíny pre deti ktoré vyvolávajú krvné zrazeniny, Pfizer bude čeliť NULOVEJ zodpovednosti za zranenia, choroby alebo smrť nimi spôsobené.

 6. Presnejšie povedané, 50 % zaočkovaných detí do piatich rokov umrie.

  • „Správu overila stránka Hoaxy a podvody Polície SR“, alias buzerant Púchovský, sorošova kurvička z Nového času. Takže klamstvo jak sviňa.

 7. https://otevrisvoumysl.cz/seznam-svetovych-sportovcu-kteri-po-covid-vakcine-zemreli-nebo-utrpeli-tezka-zraneni/
  Seznam světových sportovců, kteří po covid vakcíně zemřeli nebo utrpěli těžká zranění

  Ve zkratce…
  Před pouhými 18 měsíci by smrt několika špičkových sportovců na hřišti před zraky fanoušků a televizních diváků byla hlavní zprávou na všech stanicích po celém světě – nyní však čelíme přesně takové situaci a zpravodajská média mlčí. V tomto článku uvidíte seznam několika sportovců, co byli poškozeni covid injekcemi.

  https://otevrisvoumysl.cz/premierka-queenslandu-v-australii-potrebujeme-karantenni-tabory-pro-neockovane/
  Premiérka Queenslandu v Austrálii: „Potřebujeme karanténní tábory pro neočkované”

  Ve zkratce…
  Annastacia Palaszczuk, premiérka Queenslandu v Austrálii, na kameře přiznala, že staví karanténní tábory, které budou třeba i pro neočkované.

 8. https://cz24.news/babicka-musela-do-domova-podminkou-bylo-ockovani-pak-otok-paralyza-na-samotku-zoufale-telefony-bezradny-lekar-prectete-si-cely-srdcervouci-dojemny-pribeh-jakych-jsou-nyni-bohuzel-tisi/
  BABIČKA MUSELA DO DOMOVA. PODMÍNKOU BYLO OČKOVÁNÍ … PAK OTOK, PARALÝZA, NA SAMOTKU, ZOUFALÉ TELEFONY, BEZRADNÝ LÉKAŘ… PŘEČTĚTE SI CELÝ SRDCERVOUCÍ, DOJEMNÝ PŘÍBĚH, JAKÝCH JSOU NYNÍ BOHUŽEL TISÍCE!

 9. Mezi stoupenci a odpůrci očkování to vře. K nepromyšleným výrokům se nechávají strhnout i uznávané autority. Na jazyk si nedal pozor novinář Tomáš Etzler, který neočkovaným poslal hlášku, která je více než za hranou. Advokátka Jana Zwyrtek Hamplová podala trestní oznámení, Sputniku řekla, že tu nejde o přestupek, ale o závažný trestný čin.
  Tomáš Etzler se na sociálních sítích vyjádřil, že „neočkovaní neumírají dostatečně rychle“. Na jednu stranu je zde právo na vlastní mínění, na druhou stranu není názor jako názor, jsou věci, které mohou sloužit návodem / pobídkou k nevhodnému chování. Kde je hranice?
  https://cz.sputniknews.com/20211108/advokatka-neockovani-maji-stejny-narok-na-pravni-ochranu-jako-jakakoli-jina-skupina-lidi-16442285.html

 10. Marek Košice

  Čakám na tie stámilióny, alebo aspoň miliardu… Lebo čo za genocída to je, keď umrie pár mega z 8 (či koľko) miliárd? To je hovienko makové….
  NIE, NEPRAJEM NIKOMU KONKRÉTNEMU (mimo ľudských svíň) SMRŤ, ale všade sa píše, že „elity chcú genocídou zredukovať ľudstvo na pol miliardy“…. Inde sa píše „na polovicu“…….. To sú 4 miliardy…… Ak sa nezredukuje obyvateľstvo Zeme do 5 rokov aspoň o (nie na, ale o) 500 miliónov, tak sa o nejakej „úspešnej“ genocíde nemôžeme ani baviť… To je ako povedať, že „teraz proti jednému vojaku nebude 800 civilov, ale 750…. to už bude pre neho ľahšie poraziť ich….“……. Hádam ste si všimli, že je to fakt len „kozmetická úprava“…. Aj keď sa to možno divne počúva/číta, ale 500 miliónov z 8 miliárd, to je ako zľava možno 6% na nejaký tovar, ktorý kupujeme jednorazovo (napr. auto)…. Poteší, ale z 10 000€ stále treba zaplatiť 9 400€, a za tých ušetrených 600 si toho veľa nenakúpime….chápeme sa…. Takže je to slabé preriedenie, a to ešte bude musieť dosiahnuť 500 miliónov, a ja NEVERÍM, že o 5 rokov bude o 500 miliónov ľudí menej než teraz…..Jedine teda, že drvivá väčšina žien bude neplodná……. Takže umrie pár desiatok miliónov ľudí „na vakcíny“, a zbytok populácie sa zníži z dôvodu, že zomretých nenahradia narodení…

  • neboj….pride nieco horsie ako covid…a to presvedci takmer vsetkych ostatnych…nikto nerozozna mrtvolu po vakcine a po tom co sa chystaju vypustit…citujem billa gatesa „dalsia pandemia pride urcite…musiem sa na nu pripravit…a urcite zaujme viac pozornosti ako ta predosla“ usklebok na tvari….virus zo smrtnostou ako sars alebo mers…s infekcnostou ako delta…zmeni kazdeho nazor na svet…a ak tak urobia…uz nikdy sa nedozvieme pravdu o nicom…lebo ten chaos…anarchia a destrukcia i ked vedena totalitou prinuti kazdeho mysliet iba na seba a nie na inych,….

  • Ty si myslíš, že tie kurvy si robia päťročnice? Toto, čo sa tu deje, plánujú minimálne desaťročia, takže oni si počkajú ešte nejakú generáciu či dve.

   • Marek Košice

    Ja píšem o tom, že niektorí (a je ich dosť) významní „nie mainstream“ doktori jasne hlásali, že do pár rokov zomrie aj polovica zaočkovaných bez ohľadu na vek…. Hlásali to vo videách….. Proste hlásali bludy….. Dobre, som zvedavý čo sa stane do leta…… či zomrie nejaká mamkina kolegyňa alebo kamoša, známa (50-tničky, občas nejaká 60-tka)… Sú vaxnuté. Vaxnuté, nerobia si detox organizimu, necvičia, nepraktizujú zdravú výživu….. A stavte sa, že žiadna z nich nezomrie….. Zomrie tak jeden z tisíca vaxnutých, NIE KAŽDÝ DRUHÝ, NIE KAŽDÝ ŠTVRTÝ, NIE KAŽDÝ DESIATY……

    • Halelujah! Offshore! Stávka na neistotu! Halelujah!

    • Otazka neznie kolko…ale ci chces riskovat…

    • Oni planuju na desatrocia. A v prvom kroku potrebuju odparat bielu rasu, co je cca 5% ludi, ale spotrebuva 20% zdrojov. Ano to je tych tvojich 500 mil. Ostatni zacnu kapat hned potom uz len z dovodu, ze ich nebude zivit biela rasa. Efektov nicenia bielej rasy bude mnoho – kazdy rok 2 vakciny, znizenie plodnosti, strach mat deti. Myslim, ze vsetci co ich sledujeme vieme, ze nejakemu krachu nedojde, bude to postupne, trochu to obcas zaboli, ale si to ani nevsimnes. Jednoducho si nebudes moct dovolit mat viac deti ako 1 a zena bude musiet bezat do prace, aby ste utiahli hypoteku na 2izbak. Ostane kopec ludi bez rodiny. Mas aspon 2 deti a planujes dalsie ak sa smiem spytat alebo tiez vymieras?

     • Dokopy je na svete asi 1 miliarda ľudí. Z toho 1/3 bielych, 1/3 čiernych a 1/3 žltých. Postupne sa to mení, cieľ je vyvraždiť bielych.

   • Kto z nas co i len tusil…ze behom dvoch rokov presvedcia polovicu planety pichnut si experimentalny preparat na chripke podobne ochorenie…o preparate o ktoreho dlhodobych ucinkoch nema nikto ani sajnu…tu nejde o 5 rocnicu ale o stabilizaciu a plan…skutocne si myslis ze nam dovolia sa prebudit hlavne tým uz očkovaním? Kontrola skrze totalitu je lahka pretože ta technologie kontroluju vsade…ale ak nemas co stratit okrem zivota nepomoze ani totalitna kontrola…a k tomu sa prave blizime…ak maju mat sancu udrzat cele toto pod pokrievkou jedina moznost je vystavit mysel este vacsiemu a tento raz realnemu nebezpečenstvu nie len medialnej masazi….zdrazovanie a kolaps monetarneho systemu tiez nebude musiet stacit na odtiahnutie pozornosti…lebo ak sa raz masa upriami na pravdu o elite a bude ju chciet znicit skoncili…a toto oni nikdy…nidky nedovolia…radsej sa zavru do bunkrov vypustia nieco zo smrtnostou 50 percent a vylezu ked sa tela rozložia…ver mi ze po tom vsetkom co vidime posledné desiatky rokov su toho schopny….

    • V dnešnej dobe to nie je také jednoduché, že necháme vymrieť na povrchu Zeme všetkých a keď sa telá rozložia, tak z bunkrov vylezieme. Vo svete sú stovky atómových elektrární, ktoré by sa bez obsluhy za chvíľu premenili na to, čo sme videli v Černobyle alebo Fukušime. Takže aj keby „elita“ vyšla z bunkrov na ľudoprázdnu Zem, tak tá Zem by už bola neobývateľné rádioaktívne peklo.

    • nuž čo, bude menej hlúpakov

    • Dana Domanická

     To je ako scifi

  • Pozri v slovníku slovo genocída. Dobre?! Ak je napr. Portugalsko zaočkované na 87% a zomrela by hoci polovica do 5- 8 rokov, ako písali, tak už je to genocída ! Genocída neznamená, že musí vymrieť 99 či 100 % národa. Zaujímavá bude situácia v preočkovaných krajinách, možno to vyriešia „výmenou“ obyvateľstva. Pozri tiež, čo tieto vakcíny všetko spôsobujú, od rakoviny až po zápal srdcového svalu, infarkt, takže to umieranie nebude také okaté, ako si mnohí namýšľajú. Mne zomrel predvčerom známy na zápal srdcového svalu, mal 34 rokov, bol po 2 dávkach a zdravý ako buk ! A toto si už iste tiež čítal: https://cz24.news/zoznam-ockovanych-mladych-sportovcov-ktori-nahle-zomreli-alebo-vazne-ochoreli-a-uplne-v-sporte-skoncili-kazdym-dnom-hrozostrasne-narasta-obete-nenasytnosti-politikov-a-farmaceut/ či https://akw.sk/rozne/co-dalej/ .
   Inak bol by som veľmi, ale naozaj veľmi rád, keby si mal pravdu, ale obávam sa, že to tak nebude a vlak sa len rozbieha !

   • Máte pravdu. Spike proteín je priam geniálna biologická zbraň. Spôsobuje celú paletu ochorení a tak súvislosť medzi vakcínou a úmrtiami nebude tak zrejmá. Ak by všetci umierali povedzme na infarkt alebo na pľúcnu embóliu, bolo by to podozrivé. Ak ale budú zomierať na 50 rôznych ochorení, tak si ľudia oveľa ťažšie dajú 2 a 2 dohromady.

    • Tlamka Jozef

     Riešenie je v Einsteinovom a Reichovom kóde – hexagonová energia……niečo o tom viem ….Jozeft

   • Marek Košice

    Bobek, čítal si vôbec čo som písal? Vyzerá to, že nie…….. Ja píšem o tom, že genocída to nie je, keď umrie JEDEN Z TISÍCA. Ty operuješ s číslom okolo 40% Portugalskej populácie, ja som operoval s číslom 0,1%…už vidíš ten rozdiel???

 11. Druhý septembrový týždeň zmizli štatistiky za posledných 10 rokov na stránke sociálnej poisťovne.

  https://www.socpoist.sk/pocet-poberatelov-dochodkovych-davok/1641s

  Za posledných desať rokov každý mesiac pribúdal počet poberateľov dôchodkových dávok cca +200 každý mesiac. A v januári tohto roku začali prvé mínusy. V septembri to už bolo cca -15000 poberateľov za 2021…

  Asi to chvílu potrvá kým nafejkujú dáta za posledných 10 rokov.

  • Ono to nemusí byť len vraždou „vakcínou“. Teraz aj prirodzene zomierajú posledné silné ročníky, ktoré mali základ ešte za doby, keď sa ľudia neprežierali, hýbali sa a neprijímali ešte v maternici jedy zo zasvineného okolitého prostredia. Už minimálne 10 rokov badať nárast úmrtia 40-60 ročných, mala som takú „úchylku“, že som si cestou do roboty všímala vystavené parte a udieralo to do očí. Keď mi zomreli rodičia a vybavovala som pohreb, tak som sa s majiteľkou pohrebníctva o tom rozprávala a aj ona mi môj dojem potvrdila. Takže je jasné, že sa aj týmto sa znižuje počet poberateľov dôchodkov.

 12. zalezú do MOVIR..??

 13. Jožko Fazuľa

  Ak prídete čoskoro o prácu, lebo ste neočkovaní a budete mať problém sa dostať aj k potravinám, potom Polsko je možná alternatíva aj pre prácu alebo nákupy. https://cz24.news/podnikatelia-na-slovensku-si-nechali-pokorne-nezakonne-zavriet-svoje-prevadzky-a-prichadzaju-o-existencny-prijem-polski-podnikatelia-veselo-bez-korona-hysterie-zarabaju-slovenski-zakaznici-tam-jazd/ Pre tých na juhu bude riešenie asi Maďarsko-Orbán ľudí od potravín neodstrihne, takže najhoršie na tom bude stred Slovenska a smerom do Čiech, tam zatiaľ možnosti neviem…

  • provokater

   budú jesť fazuľu

   • Jožko Fazuľa

    No nie je to moc na smiech, práve som si spravil rešerš online obchodov s potravinami a jednoznačne to nie je pre ľudí čo majú finančné problémy, takže len nutné veci objednávať. Najvýhodnejšie je získať kontakty na malovýrobcov a famárov vo vašom okolí a navštíviť dané prevádzky, cez inzerciu sa dá tiež. Nebude to ľahké túto zimu, ale treba byť pripravený. Začnite chovať a pestovať hneď ako sa to bude dať. Stojí to zato, je to akýsi nutný stereotyp a trochu prvotnej námahy, akonáhle si však zabehnete systém, tak sa to dá. Mešťania budú musieť viac cestovať po okolí, ale pre dôchodcov je to dobrý typ na výlet a komunikáciu s ľuďmi na periférii. Nežerte ten hnoj z reťazcov, žite striedmo, ale zdravo!

    • Marek Košice

     A myslíš, že koľko dôchodcov je motorizovaných, alebo v takom zdravotnom stave, aby si mohli chodievať pre domáce potraviny na vidiek?

     • Jožko Fazuľa

      No veď tí čo môžu pôjdu a ty by si mohol tiež ísť nakúpiť svojej starkej. Zemiaky vrece, cibuľu, mlieko z kravína, čerstvý chleba z pekárne vydrží aj týždeň, trochu jahňaciny, pár vajec a sliepku na vývar/ imunitu/ aspoň sa nebudeš v zime nudiť. Trochu pokánia ti nezaskodí- to je pre ten tvoj ďalší život dobré…

     • Otázka do pléna – privatizovaná Slovenská pošta /J a T/ – obmedzila veľkosť balíkov na 10 kg, čo nemá nič spoločné s max. hmotnosťou bremien 15 kg, s ktorými môžu ešte manipulovať ženy. Za komančov muži 45kg a ženy 25kg – cca 25 kg sa viazali balíky slamy, takže ich mohli štósovať na žatve aj ženy /v prípade vojny/, ale kvôli intenzite práce toto ženy nerobievali.

      Čiže – už ste skúsili posielať príbuzným balík „do“ 10 kg a aspoň 5 krát z neho nepovyhadzovať „menej dôležité“ veci – a mať k dispozícii aspoň 3 rôzne krabice – aby to tam aj držalo pohromade? Ja myslím, že toto je tiež premyslený detail, ako obmedziť spotrebu ľudí – aj vzájomnú pomoc!

     • Chlieb – aby neplesnivel – je najlepšie zabaliť ho do originál KONOPNÉHO plátna! Z tkaniny sa nesmie vyvariť mastnota – po čase ju prať len v kokosovom mydle. Ideálne doma tkaná na krosnách z prírodnej, priemyselne nespracovanej konopy.

      Inak práve vyvarená konopná handra bez mastnoty je najlepšia na leštenie okien!

    • Marek Košice

     1. nemám auto…
     2. Na spravodlivú karmu neverím……Lebo karma celkovo NEDÁVA logiku….
     Prečo? Čítaj…
     Keď som som v minulom živote niekomu objektívne ubližoval, budúci život budem za to nejakým spôsobom pykať…… LENŽE KEĎ SI TO DOTYČNÝ (moje ubližovanie jemu) NEZASLÚŽIL, tak potom to NEBOLA jeho karma, a AJ TAK som ho zabil, alebo prizabil, alebo ho okradol o celý majetok….. .. Keď si to dotyčný ZASLÚŽIL (v predchádzajúcom živote bol sviňa), a ja mu to prostredníctvom karmy VRÁTIM, tak PREČO ZA TO, ŽE MU VRÁTIM „ODPLATU“ (som nástroj jeho Karmy) SI MÁM SVOJU KARMU „ZASVINIŤ“??? Vidíš, dáva to logiku????
     Stvoriteľ hovorí : „Jožko v minulom živote napáchal zverstvá v rôznych partnetstvách…….Marek, naplň jeho karmu tým, že mu preberieš jeho životnú lásku vo forme partnerky, tá ho opustí, a bude žiť s tebou na konci republiky….a on bude trpieť rok, dva, tri, pretože ju tak veľmi ľúbi……. Ublížiš aj jej, vykašleš sa na ňu po troch rokoch, budeš ju podvádzať s inými, ona to zistí a zrúti sa…..Takto zas naplníš JEJ karmu….VEĎ ČO INÉ TO MÁ BYŤ, AK NIE NAPLNENIE JEJ KARMY?…. ALE! Nezabudni, že za to budeš potrestaný TY, MAREČKU….v nasledujúcom živote… Mal si sa postarať o naplnenie ich karmy, ale za to budeš TY PYKAŤ V NASLEDUJÚCOM ŽIVOTE………..Dobre som to vymyslel, čo? Veď som váš BOH A SATAN V JEDNOM….“…

     To je svet, čo? 😀

     • Jožko Fazuľa

      Máš v tom hokej…Karmu si určujeme svojimi skutkami, ale to čo sa stane druhému neovplyvňuješ ty svojou voľbou, to si rieši systém rovnováhy/Boh/ a ten ty svojim chápaním nevieš obsiahnuť. Ty máš voči blížnemu byť dobrý a neubližovať mu-snažiť sa konfliktu vyhnúť, ak sa nemôžeš konfliktu vyhnúť musíš urobiť rozhodnutie, ovplyvňuješ tak zámer svojím rozhodnutím a opäť tvoríš svoju karmu. Ja viem, teraz mi napíšeš, že Kto do teba kameňom, ty do neho chlebom? Nie, ak si postavený pred takéto rozhodnutie, tak je to zrejme tvoja karma, inak by sa ti to nestalo, takýto osud by sa ti vyhol, alebo by si ho vedel riešiť tak, aby sa ti zaťaženie karmy vyhlo.
      Uvediem ti príklad, ktorý mi utkvel v pamäti. Raz sme prišli aj s mojimi robotníkmi do stravovne postavili sa do radu a ja čo som to všetko platil, som si išiel umyť ruky, no keď som bol za minutu späť, tak som sa postavil za nich ako predtým, aby som to za nimi zatiahol pri pokladni, no zjazvený bitkár za mnou aj s priateľkou ma doj..bal, že čo sa predbehujem, vysvetlil som prečo , ale nezabralo a bol pripravený mi jednu pred priateľkou pri.. Neviem čo ma to napadlo, ale zavolal som všetkých mojich nech odstúpia z radu /pod hrozbou že si to budú platiť sami/ a bitkárovi som podal príbor a povedal pred všetkými, pán sa ponáhľa, nech sa páči. Nedokázal povedať nič a vnútorne penil jak hovado, no nemohol nič urobiť ,ešte pri odchode som pohľadom o neho zavadil, stále penil v očiach, ale menej… Dúfam, že si pochopil, čo som tým chcel povedať. Ak nie, tak : Ak žiješ v pozitívnom prúde/s Bohom/ dostávaš riešenia ako tácke, ak nie, dostaneš na pi..u alebo pôjdeš na koniec radu…

 14. Jožko Fazuľa

  Baránek mal zrejme pravdu, musí prísť z USA. https://www.hlavnydennik.sk/2021/11/04/jan-baranek-vidi-svetlo-na-konci-tunela
  mohlo by sa to naplniť, už len zorganizovať ozbrojenú masu:
  https://cz24.news/vyhlasenie-vojny-vlade-usa-veteranmi/

 15. https://cz24.news/americki-experti-se-shoduji-radiace-5g-je-pro-cloveka-toxicka-a-mimoradne-nebezpecna/
  SA: New Hampshire Commission to Study Environment and Health Effects of Evolving 5G Technology dala dohromady studii, která zjistila, že veškerá dnes provozovaná bezdrátová zařízení a základové věže, které je vysílají, významně poškozují vše živé, od lidí, přes rostliny, až po zvířata či hmyz.

  Toto poškození je mimochodem tak významné, že na buněčné a genetické úrovni mění lidský organismus zejména způsoby, které u mnoha lidí povedou až k velmi vážným chronickým onemocněním, a s nimi spojenými celoživotními bolestmi a zcela zbytečným utrpením.

  *****
  ale že jim trvalo než to dokázali přiznat!

 16. Bohuzial nakoniec to umieranie media a politici hodia na neockovanych co umozni dalsie drakonicke opatrenia. Idioti co sa nechali naockovat nikdy neuveria/nepripustia, ze zomieraju kvoli vlastnej idiocii, vzdy budu vynit inych – neockovanych, ze sposobili dalsie mutacie na ktore oni umieraju.

  • To by samozrejme chceli, len už im to nikto neuverí, lebo všetci vidia, že vakcíny nefungujú – nebránia nákaze, ani prenosu infekcie, ani ťažkým formám ochorenia a ani úmrtiam. Už si o tom aj vrabce na streche čvirikajú, len vláda sa tvári, že je z inej planéty. Titanik sa potápa a kapela na palube ďalej hrá. Dlhodobo je to však neudržateľné a čoskoro sa im ten ich vakcínový naratív celý zosype.

   • Marek Košice

    „Dlhodobo je to však neudržateľné a čoskoro sa im ten ich vakcínový naratív celý zosype.“ …. a nebude to už jedno, keď bude zavaxovaná polovica sveta? …

    • Nie, lebo tá druhá polovica nebude „zavakcinovaná“.

    • holistický prístup

     Marek,

     „pohár“ je poloplný … alebo poloprázdny?!? – toto je svet ovládaný TEMNÝMI mágmi – čím bližšie stojíš – tým menej vidíš!!! – čím viac na niečo je upriamovaná spoločnosť – tak to „kúzlo sa deje úplne inde … TOTO je svet FIKCIÍ, LŽI KLAMU – KTO klame v jednom – klame vo všetkom!!! – pretože aj tie časti, ktoré sa zdajú byť pravdivé, sú len ČASŤOU LŽI, PODVODU, KLAMU, … ABRAKA DABRA.

     Každý deň sa dajú májsť desiatky až stovky svedectiev (aj na maličkom „SK“) – buď priamo z rodín, alebo cez priateľov a známych – za KOHO kopeš?!? – v mojom okolí je to des a Ty NIČ akože nevidíš?!? … lebo Tvoja mamka. Aj mama jedného môjho priateľa mala silné nutkania – kvôli kamarátkam – ísť sa zasamovraždiť mňamuškou – rodinu od týchto nutkaní oslobodil otec!!!! – dal sa tajne zasamovraždiť mňamkou – toho času len ťažko trpí a sním celá família … a celú famíliu prešli všetky chúťky na tú „oslobodzujúcu“ mňamušku.

     To skutočne chceš vidieť matku v ťažkých bolestiach a napokon mŕtvu?!? – VŠETCI, ktorí dnes dajú svojich rodičov, starých rodičov,svoje deti, … do nejakého vražedného „ústavu“ nesú za ich smrť zodpovednosť – PRENOS VINY zo zločinca na obeť!!!!

     • holistický prístup

      Marek,

      ľudia, ktorí majú veľké problémy – zvlášť tí „starší“ – ostávajú zatvorení – buď „doma“, alebo sa ich zbavia ich „rodinní“ príslušníci a aby sa vyhli pohľadu na SMRŤ a utrpenie, tak ich odlifrujú do mučiarenskych a vraždiacich zariadení – do rúk KATOV!!! … a tešia sa na „dedišstvá“ – že ICH dedičstvom bude niečo INÉ, to ICH ani len nenapadne …

      Prečo „otvorili“ tzv. „školy“?!? – pretože mladých ľahko zmanipulujú a prinútia nechať sa „dobrovoľne“ zasamovraždiť. Žiješ v meste vysokoškolákov, stredoškolákov – sadni si na lavičku pred nejakú školu (napr. VŠT – dnes im ŤUKÁ TUKE) a len sleduj … sleduj tú zmenu …

     • Marek Košice

      „HP“, s kým si ma mýliš?
      1. NIKTO z mojej rodiny nie je vakcinovaný…
      2. Kým nebudeme zomierať od hladu, alebo nám nebudú mieriť na hlavu zbraňou aby sme sa dali vakcinovať, tak sa vakcinovať nedáme…

      Za koho kopem? Odpoveď je obsiahnutá v oboch bodoch.

     • holistický prístup

      Marek,

      s nikým si Ťa nemýlim – stále tu vyplakávaš, že sa nič nedeje – žiadna genocída sa nekoná – že nik neumiera priamo pred Tebou – dokonca to vyznieva, že mňamušky sú v pohode … a stále píšeš o tom v súvislosti s mamkou … veď si prečítaj svoje vlastné príspevky … zlož si „ružové“ okuliare.

     • Marek Košice

      HP : Keby toto čo mi adresuješ čítal niekto kto ma pozná, dostal by záchvat smiechu…….. Každý mi hovorí, že som pesimista, a ty mi napíšeš, že „zlož si ružové okuliare“… No o.k. 😀

  • provokater

   picio, idioti si to nemôžu priznať, neprežijú

 17. ide do tuheho na infovojne z archivu zo vcera bola jasne povedane harabinom (pisem malym lebo je to clovek) ze jeden z tych ktoreho akoze dobili bol agent provokater preto nie je vo vazbe. A sudcovia a prokuratorka a spol. nepripustila ziadne videozaznamy ani vypocutie svedkov.
  To sa podoba Australii – su to vobec ludia? Skor jasteri alebo stroje.
  Je to relacia z 8.11.2021 – v druhej casto host harabin.
  https://www.infovojna.sk/archiv/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom
  *****
  zkopírováno z diskuze

  • Bude to skôr tým, že sú zaočkovaní. Existuje už množstvo svedectiev, že sa očkovancom drasticky mení psychika. Pragmatici vravia, že očkovanci strácajú empatiu a sú ako bio roboti. Ezoterici zasa vravia, že očkovancov akoby posadol démon.

   • Marek Košice

    redakcia : Ak je to tak ako píšete, tak potom už nemá cenu nič….. Alebo je tu jedna možnosť, ale je úplne nezrealizovateľná. Zbaviť života očkovancov. Či chcete žiť vo svete plnom neistoty, umelo vytváranej chudoby, fašizmu a teraz dokonca aj s polovicou populácie strácajúcou empatiu, približujúcou sa k biorobotom, ktorých akoby posadol démon? Ja rozhodne nie!!!!!! Ale samovražda by to nevyriešila, pretože sa tu aj tak znova inkarnujem…

    • inkarnacia je náboýenský blud

     • Jožko Fazuľa

      O tom nám povieš až v ďalšom živote….

     • Marek Košice

      Vlado, ak je reinkarnácia náboženský blud, tak mi vysvetli jedno… Prečo to Stvoriteľ zariadil tak, že pozemský život je PEKLO, a po PEKLE nasleduje buď PEKLO, alebo NEBO? Čiže PRINAJLEPŠOM človek trpí vo fyzickom tele na tejto Zemi, a potom pôjde do NEBA….a aj to len vtedy, keď počas života v tomto POZEMSKOM PEKLE bude toto pozemské peklo prežívať …s úctou? 😀 😀 😀 ….. To je absolútne nemysliteľné. Reinkarnácia je NEPRESTRIEĽNÝ FAKT.
      Navyše, ako by len mohlo vyzerať peklo po smrti? PEKLO PO SMRTI JE NÁBOŽENSKÝ BLUD…Prečo? PRETOŽE NOSIČOM ABSOLÚTNE KAŽDÉHO UTRPENIA JE TELO……..Ak trpí duša, tak len preto, pretože je väznená v tele a bojuje s rozumom……….Ako môže trpiť duša „v PEKLE po smrti“, keď nebude napojená na rozum a na telo? Ako ju budú týrať v pekle „po smrti“? NIJAK, PRETOŽE JE TO NEMOŽNÉ….Už ti to došlo? 😉

     • Popieranie reinkarnácie je jeden z ovládačov, ktorý umožňuje GMS pľundrovať Zem! Človek vedomý si svojej reinkarrnácie by nikdy nepálil za sebou všetky mosty. Kto to tu presadzuje to „Žijeme len raz!“ ?! A to sebectvo?! A tú bezohľadnosť?!

      Reinkarnácia – neinkarnácia je na úrovni základnej existenčnej paradigmy – Boh existuje – Boh neexistuje, duša existuje – duša neexistuje. ZÁKLADNÝ SVETONÁZOR – od ktorého sa odvíjajú ostatné nástroje riadenia ľudí. A nihilizmus! Základ bezradnosti a beznádeje! Superdepresia! Neschopnosť tvoriť trvalú budúcnosť!

      No a o tom je sion Darwinizmus!

     • holistický prístup

      Rozpor je spôsobený tým, že nie každá bytosť s podobou človeka má dušu podliehajúcu inkarnáciám (k rastu, k naplneniu misie, …) – po prechode sa stáva žrádlom … alebo je rozkódovaná.

     • Jožko Fazuľa

      Uf ste mi ale dali, aj Maroš aj HF, k Marošovi by som povedal, že duša môže byť týraná, nielen počas pôsobenia v tele a aj potom, veď prežitky počas životov /reinkarnácii/ nepokoj a spôsobené zlo znásobuje, vieš si predstaviť kumuláciu tvojich zlých skutkov počas tvojich pôsobení na svete. Ak neprebehne očista a uvedomenie si zla počas života či pred smrťou a ľutosť, potom sa máš na čo tešiť …
      HP už si zase strašne ďaleko, súhlasím s prvou časťou tvojho názoru, ale žrádlo a rozkódovanie nesvedčí o inkarnácii či reinkarnácii, ale konečnosti bytia duše po smrti a to si nemyslím.

     • Jožko Fazuľa

      Existujú záznamy o regresných stavoch ľudí , ktorí počas hypnózy hovorili cudzím jazykom, ktorý inak neovládajú, o miestach a konkrétnych ľuďoch v historii a zážitkoch s nimi počas regresie, ktorí boli dohľadatelní a skutoční. Ako mi to vysvetlíte?

     • Jožko Fazuľa

      Samozrejme môžete mať na to iný názor, iba dávam do placu:
      https://reinkarnacia.sk/reinkarnacia-teoria-vsetkeho-8-cast/
      R. Moody, Edgar Cayce a nájdu sa aj ďalší..

     • JF – Aj Maroš „ti dal“?

      Ešte dodám, že reinkarnáciu okrem ateistov popierajú všetky tri židovské náboženstvá – pretože by inak nemohli v ľuďoch rozvíjať židovský chtonizmus- aj strach zo smrti!
      A ani by tak nefungovala nimi riadená exploatácia im veriacich. Bič a koláč – peklo a nebo – a hlavne odpustky!

      Seriem na nebo – seriem na peklo! Seriem na odpúšťanie zločincom! Seriem na židobiblický odpúšťací projekt, ktorý na Zemi vytvára kriminálne prostredie – prostredie prívetivé pre zločincov!

    • holistický prístup

     JF,

     len málokto s telom (s dušou) podoným telu človeka (s dušou a duchom) je naozaj aj skutočným človekom.

   • ono svoje udělá i MK-ultra, podprahová data z mobilů, tv, počítačů, prý i v obchodech jsou podprahová data vysílána…

   • https://carokrasna-duse.cz/pozadi-pandemie
    „A protože jsme každý jiný a máme jinak nastavený energetický systém, budeme i různým způsobem reagovat na vakcínu.

    Níže můžete zjistit, jakým způsobem se změní energetické pole u různých typů energetického systému člověka. „

  • holistický prístup

   jirik,

   HA-RABIN je sivý!!! – je tým, ktorý od počiatku TVORIL svet – nastavoval systém podľa príkazov svojho TEMNÉHO pána – v ktorom žijeme – otvorte si konečne oči!!!

   • Marek Košice

    Harabín je „na hlavičku“ (má určite nejakú psychiatrickú poruchu), ALE na druhej strane…..kto „kope“ za slovákov tak ako on? A ešte v takom pokročilom veku? …. Myslíš, že jeho kričanie na policajtov a podobne, je DIVADLO? To je vyslovene nemožné, aby to bolo divadlo…. Harabín je zlý herec… Keď pár krát klamal v prezidentských voľbách, vždy som ho odhalil (nie len ja, ale množstvo ľudí, lebo to bolo okaté)…. Ale odkedy tu je „covid plandémia“, a on proti tomu bojuje, snažím sa ako chcem, ale nevidím v žiadnom jeho čine že by „zavádzal“…. Jasné, na prezidenta sa nehodí (lebo je cvok), ale v jadre ho vidím na v podstate dobrého človeka. Samozrejme jeho EGO je vo výške Mount Everest, ale to na veci nič nemení… Nemusí mať duchovné kvality na to, aby to myslel so slovákmi čo najlepšie….

    • Ha-rabína stvoril ako kandidáta na prezidenta Martin Daňo, ktorého provokatívny GINN finančne výrazne podporila sion lóža B’Nay B’Rith !Synovia Zmluvy/ – Daňo ako yutuber-provokatér yutubera-ješiťáka „víťaza“ Harabína, a ktorý ho vyprovokoval tým, že sám – Daňo – kandidoval na prezidenta – čím nosatí zobrali elektorát Kotlebovi! Otázne je, či o tomto pozadí skrytého riadenia nosatých Harabín vie, detto Norbert Lichtner, alebo jeden, alebo aj druhý fungujú ako užitoční idioti sionu. Odbočím – pozor na cz nosatého speváka Landu, ktorý teraz /očakávane/ infiltruje aj Archu21.

     http://www.necenzurovane.net/15/dano.html

     Daňo u Sajfu vo Funrádiu: Čapútová je žumpa a pobehlica …
     [Prehľadávať doménu youtube.com] https://www.youtube.com › watch?v=MttRcm81dvc?__ref=vk.api
     Tu je ďalšia krátka pasáž môjho vystúpenia vo Fun Rádiu. Matej Cifra alias Sajfa sa ma opýtal, prečo nazývam Čapútovú žumpou a pobhelicou.. A ďakujem za vašu…

    • holistický prístup

     Marek,

     ľahko Ťa je oklamať (a nielen Teba) – možno veľa popísať, ale … rozhodnutie je na Tebe – niečo uviedol aj Maroš.

     Pravdu – tú časť, ktorú týraní, mučení, utláčaní, … vidia najjasnejšie – používajú ako návnadu – čím menej lži – tým je nebezpečnejšia … preto moja otázka – Za KOHO kopeš?!? – ak za HA-RABINA, tak za „Veľký AZRAEL“ … skôr však za „Celosvetový Veľkochazariát“ …

     • holistický prístup

      Siví = úhlavní nepriatelia človeka = ľudožrúti = upíri = ničitelia = DRAVCI … si na otrieskané gebule o ruiny tam-kdesi na „jarmulky“ v našom prostredí nasadia širáky s pierkami, nahodia vyšívané košieľky, na udicu nahodia nejakého červíčka pravdy … a hneď ste hluchí a zaslepení – zabúdate, KTO je pod tými širákmi a pod košieľkami a voláte: „Na hrad!!!!“

      Je také písmenko – PÍ – dva piliere (stĺpy), na ktorých je postavená základňa pre sídlo TEMNÉHO PÁNA – to sú tie dva akože proti sebe stojacie tábory OTROKOV toho istého PÁNA TEMNA – pracujú navonok oddelene, ale na jedinej veci – to je „koalícia“ a „opozícia“, to je ten „dobrý“ a „zlý“ – policajt, … to je PRAVÁ a ĽAVÁ RUKA DIABLA!!!!

      Ha-RABIN veľmi veľa zla napáchal z nášho pohľadu – maká pre svojho PÁNA – vedome (rovnako ako aj Lichtner a mnohí iní)

     • holistický prístup

      Zamysli sa nad tým, PREČO má HA-RABIN toľko priestoru v „médiách“ (ako MSM, aj „alternatíve“) – ide o vytváranie a kŕmenie určitého konkrétneho poľa … poznáš jediného človeka, ktorému pomohol?!? …

     • Marek Košice

      „HP“ : Ako môžem kopať za Harabína, keď jeho videá sledujem len keď mi ich vygeneruje YT, nič mu neplatím, a nevolil som ho (lebo som nevolil nikoho)? Nijako

     • holistický prístup

      Marek,

      prečítaj si, čo píšeš – ja len reagujem a vysvetľujem, čo je Tebou napísané.

 18. https://www.naturalnews.com/2021-11-08-richard-rowe-dies-covid-vaccines-antivaxxers-die.html
  Angry former Florida congressional candidate Richard Rowe dies from covid “vaccines” just days after insinuating he wanted “anti-vaxxers” to die
  Nahnevaný bývalý kandidát na floridský kongres Richard Rowe zomiera na „vakcíny“ proti covidu len niekoľko dní po tom, čo naznačil, že chce, aby zomreli „anti-vaxxeri“

  Are covid “vaccines” turning people into braindead monsters?
  Menia „vakcíny“ proti Covidu ľudí na monštrá s mŕtvymi mozgami?

  More news about Branch Covidians who are dropping dead post-injection can be found at Depopulation.news.
  Viac noviniek o Branch Covidians (pobočka ….), ktorí po injekcii padajú mŕtvi, nájdete na Depopulation.news.

  PS Prepáčte, že to znovu sem dávam ale znovu sa to napísalo

 19. https://www.naturalnews.com/2021-11-08-australian-senator-vaccine-injuries-inhumane.html
  Australian senator speaks out about vaccine injuries, says forcing a second shot is “inhumane”
  Austrálsky senátor hovorí o zraneniach spôsobených očkovaním a tvrdí, že vynútenie druhej vakcíny je „neľudské“

 20. https://www.ac24.cz/blog/jan-hnizdil-rozkaz-znel-jasne-desit-dusit-testovat-ockovat-a-cenzurovat-za-kazdou-cenu/
  Jan Hnízdil: Rozkaz zněl jasně… děsit, dusit, testovat, očkovat a cenzurovat! Za každou cenu!

  O virus tady nejde

  Středověk neskončil, středověk trvá

  Covidizmus – nové náboženství

  Otroky strachu a víry

  MUDr. Jan Hnízdil, internista a psychosomatik

 21. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/spickovy-mnichovsky-lekar-nahle-zemrel-ve-spanku/
  Špičkový mnichovský lékař náhle zemřel ve spánku

  Mnichovský špičkový lékař ve věku 58 let nečekaně zemřel. Patřil ke špičkovým odborníkům v oblasti chirurgie sítnice.

 22. https://cz24.news/genialni-ceska-advokatka-mili-zamestnanci-toto-ukazte-svym-otravnym-zamestnavatelum-a-poslete-je-do-riti-vyjadreni-kancelare-poslanecke-snemovny-o-opravneni-zjistovat-a-zpracovavat-citlive-osob/
  GENIÁLNÍ ČESKÁ ADVOKÁTKA: MILÍ ZAMĚSTNANCI, TOTO UKAŽTE SVÝM OTRAVNÝM ZAMĚSTNAVATELŮM A POŠLETE JE DO ŘITI! … VYJÁDŘENÍ KANCELÁŘE POSLANECKÉ SNĚMOVNY O OPRÁVNĚNÍ ZJIŠŤOVAT A ZPRACOVÁVAT CITLIVÉ OSOBNÍ ÚDAJE O FYZICKÝCH OSOBÁCH !!! VŠECHNY PODNIKY A RESTAURACE, VYVĚŠTE SI TO NA VSTUPNÍ DVEŘE! (Celá odpověď)

 23. Zaočkovanosť 89% Islandu nepomohla. Vyzývajú občanov na tretiu dávku vakcíny
  https://zemavek.sk/zaockovanost-89-islandu-nepomohla-vyzyvaju-obcanov-na-tretiu-davku-vakciny/
  Všade tam, kde nie je možné dodržať vzdialenosť 1 meter, je nosenie rúška od soboty (6. 11.) opäť povinné.

  Na obmedzenie nárastu počtu novo infikovaných Covidom-19 islandská vláda oznámila v piatok (5. 11.) sériu opatrení, vrátane obnovenej povinnosti nosiť rúška v obchodoch a verejnej doprave ako aj zníženie počtu účastníkov verejných zhromaždení.

 24. Pozrite čo česká farmakomafia urobila tu: https://ockovani.opendatalab.cz/statistiky urobili (neočkovaní začali prevládať na JISKách a v úmrtiach v ČR! ):

  „Srovnání očkovaných a neočkovaných za posledních 7 dní
  Z důvodu častého nepochopení významu dat v tabulce a jejich dezinterpretaci odpůrci očkování jsme se rozhodli tabulku dočasně skrýt. V současné době je přislíbena nová datová sada obsahující navíc informaci o věkové skupině, až bude k dispozici přidáme novou názornější tabulku.“.

 25. Župan Juraj Droba uvítal správu, že Singapur prestal nezaočkovaným hradiť zdravotné náklady spojené s liečbou covidu. Bude takéto myšlienky presadzovať aj na Slovensku?

  „Singapur prestal nezaočkovaným hradiť zdravotné náklady spojené s liečbou covidu. Táto krajina je pre mňa vzorom, ako efektívne narábať s verejnými zdrojmi,“ uviedol Droba v statuse na sociálnej sieti.

  https://www.hlavnespravy.sk/singapur-prestal-nezaockovanym-hradit-zdravotne-naklady-spojene-s-liecbou-covidu-droba-otvorene-su-mojim-vzorom/2745960

 26. Juro Jánošík

  Světová populace
  https://www.worldometers.info/cz/

  Vážený a teraz budeme sledovať, či a čo nám DONIESOL COVID 19. BUEME IBA SLEPO SLEDOVAŤ
  MIERU ÚMRTÍ ZA DANÉ OBDOBIA…???!!!

  PROSÍM PÁNA BOHA NECH NIE SÚ PREDPOVEDE SYBILY A NOSTRADÁMA PRAVDA – ŽIVÍ BUDÚ ZÁVIDIEŤ MŔTVIM…
  A PODĽA „NAŠCH VLÁD A VLÁDCOV TOHTO SVETA“
  NEVIDIACICH A NEPOČUJÚCICH PRAVDU!
  BOJUJME TERAZ, AK NIE JE NESKORO!!!
  VEĎ IDE LEN O GENOCÍDU SVETA A EŠTE HROZNÝ BIZNIS!!!
  BUDEME SA ZA NICH V NEBI MODLIŤ ABY NEHORELI
  DLHO V OČISTCI… NECH ZHORIA TU NA ZEMY…
  ZA ZLOČINY KTORÉ VOČI ĽUDSTVU NA ZEMI SPÁCHALI.
  PRE BOHATSTVO, MAMON, DOLÁR, JEDINÉHO BOHA AMERIKY.
  Ó BOŽ ODPUSŤ IM, LEBO NEVEDIA ČO ČINIA.

  KTO SA DÁ ZAOČKOVAŤ BUDE ZLOČINEC A POSLUHOVAČ DIABLA, KTORÉHO SI AKO ZBERBA Z CELÉHO SVETA CHVÁLENÁ A ZÁROVEŇ NENÁVIDENÁ AMERIKA VYROBILA Z KAŽDÉHO KTO SA DÁ.
  VYROBIA SI NEPRIATEĽA CHOROBU AKÚKOĽVEK MÉTU, LEN BY VLÁDLI SVETU!!!

  POSLEDNÁ MOJA OTÁZKA???
  DOKEDY NÁRODY, DOKEDY???
  UŽ SA ZDÁ PRAVDOU, PRADÁVNOV, SPRAVLI SI Z VÁS ČO POTREBOVALI NEMÍCH A POSLUŠNÝCH
  BARANOV!!!

  LEN JEDNO Z TOHO MA DESÍ, ŽE ZABIJÚ NAŠE VNÚČATÁ A DETI.
  MÁM UŽ NA KRKU 70 LIET A NEVIEM UŽ NAD TÍMTO SVETOM BDIEŤ.
  NO MLADŠÍ SPOJTE SVOJE SILY, BY STE SVET – ĽUDSTVO ZACHRÁNILI.
  KTO KRADMOV RUKOV SIAHA NA VAŠE DIEŤA, MAŤ, OTCA, SLOBODU, ODZVOŇTE VY IM DO HROBU!!!
  VEĎ ČO ZASLÚŽIA ZA TÚTO SVETA POHROMU, KEĎ VYROBILI HNUSNÚ CHOROBU.
  ČO PRÍRODNÉHO NIČ NEMÁ A JE UMELO VYROBENÁ.

  KEĎ V NÁRUČÍ BEZ INÝCH PRÍČIN, UMIERAŤ VÁM BUDÚ DRAHÝ, OTEC, MAŤ, SYN ČI DCÉRA,
  ĎAKUJTE ZATO MONOPOLOM, ČO O TOM VEĽA VEDIA.

  ZA COVID 19, ZA VAŠE PENIAZE VO VAKCÍNACH NEDOBRÍCH, OČKUJÚ ĽUDÍ OCHOTNÝCH.
  NO TÝM, ČO NEPOSLÚCHAJÚ, BEZTRESTNE A ZLE SA VYHRÁŽAJÚ.
  A NA TO ĽUDIA DOBRÍ, MANDÁT ANI PRÁVO NEMAJÚ!!!
  DO BASY PÔJDU DÚFAJME, KEĎ BUDE Z TOHO ĽUDSTVU ZLE!!!
  A VERU PÁNI ZLE TO BUDE, KEĎ SKYPÝ HNEV V SVETA ĽUDE.
  XXX
  AJ HYSTÓRIA ZA PRAVDU NÁM DÁVA, ŽE PADNE VO SVETE KAŽDÁ VLÁDA, ČO NÁROD SVOJ PODKOPÁVA.
  ZÁCHRANNÚ JASKYŇU ČI DIERU V ŠÍROM SVETE, DÚFAJME, ŽE SI NENÁJDETE.
  NAKLONUJEME SI NOVÉHO ADAMA A EVU ČO ROZMNOŽIA SVET IBA V POKOJI A V MIERU.
  AJ STVORITEĽA PRIANIE TO BOLO, NO RÚHANÍM HLUPÁKOV TO TAKTO DOŠLO.
  MILIARDY SI NEZOBERIETE SEBOV, TAK PREČO CHCETE ZÚČTOVAŤ S TÝMTO SVETOM???

  NESÚĎME INÝCH, NIE NÁM TO DANÉ, VEĎ DEŇ SÚDNY PRÍDE NATO ČAKÁME.
  NEMÔŽEM ZA TO SRDCE MI ZVIERA, KEĎ ČLOVEK K ČLOVEKU HORŠÍ JE AKO ZVIERA.

  NO BOŽE PROSÍME V MENE TVOJHO SYNA, BOŽE ODPUSTI IM, LEBO LEN NECHCÚ ALEBO NAOZAJ NEVEDIA, ČO PRÁVE ČINIA.???
  AMEN.
  Zapísal Jánošík

  • holistický prístup

   Milý Jurko Jánošík,

   presne to isté sa dialo pri tzv. „pokresťančovaní“ (a inštalovaní iných „náboženstiev)!!!! – po celej matke „Zemi“ – buď príjmeš TEMNÉHO PÁNA, alebo hlava dolu, okovy, pálenie na hraniciach, … či vidíš konečne, KTO je tou TEMNTOU?!?

   • Marek Košice

    „HP“, ja to vidím tak, že svet stvoril „BohoSatan“…. Je to jedna a tá istá „existencia“, ako minca s dvoma stranami. Je jedna, ale strany má dve. Jedna je Božská, druhá Satanská.

    • holistický prístup

     Marek,

     každý podľa stupňa vývoja … moje vnímanie je diametrálne odlišné.

    • No dobre Ale potom zas budem o energiach
     Tak potom záleží od toho , aké myslenie prevláda (zle ? dobre ?) , morálka, etika , hodnoty človeka a atď
     Od toho záleží ,ktoré misky váh sa preklopila Na stranu ZLA či DOBRA ?
     Aj tak sa to dá poňať

 27. https://www.hlavnespravy.sk/odhalenie-pribuzna-prof-krcmeryho-je-vo-pfizeri-riaditelkou-klinickeho-vyskumu-pre-viacero-krajin-krcmeryho-reakcia/2744382
  Príbuzná prof. Krčméryho je vo Pfizeri riaditeľkou klinického výskumu pre viacero krajín. Je to jeho sestra?

  rcholová manažérka pre farmakoncern Pfizer MUDr. Mária Noskovičová, rodená Krčméryová je príbuznou medializovaného vládneho experta, ktorý už dvakrát odišiel do dôchodku a stále sa vracia. Prof. Krčméry je v čoraz hlbšom konflikte záujmov, ktorý tentokrát odhalil Miroslav Heredoš zo strany Republika

 28. https://www.hlavnespravy.sk/pod-spolocnou-deklaraciou-lekarov-a-medicinskych-vedcov-je-podpisany-cely-rad-poprednych-kapacit-vsimnu-si-to-koronafasisticke-masmedia/2745548
  Pod spoločnou deklaráciou lekárov a medicínskych vedcov je podpísaný celý rad popredných kapacít. Všimnú si to koronafašistické masmédiá?

  Predstavte si, koľko „konšpirátorov, dezinformátorov a hoaxerov“ je medzi lekármi a medicínskymi vedcami celého sveta! Deklaráciu, ktorá kritizuje súčasný postoj štátov a oficiálnych zdravotníckych inštitúcií k liečbe Covidu-19, už podpísali tisíce odborníkov

 29. Jean, pozri si napr. debaty na covidové témy na http://www.bystricoviny.sk koľko je tam platených trolov a manipulátorov z radu svedkov covidových, ako napr. Vlado Rybkin, Superbežkár, ŠimPanz a pod. úbožiaci. Pritom tie noviny číta veľa ľudí ! Redakcia je našťastie normálna a zverejňuje dobré články, ale títo exoti tam neskutočne klamú a manipulujú s faktami a pod. Niekedy mám pocit, ako by to bol jeden človek… Apriori odmietajú iné ako vládne názory, argumenty a všetkých ostatných nálepkujú, zosmiešňujú a pod., úplné hyeny bez úcty k iným názorom, ľudským právam a pod. No hrôza. Takýto robia všade poriadnu propagandu a šíria strach ! Človeka po dlhšej dobe prechádza chuť sa s nim o čomkoľvek baviť… ľuďom však treba otvárať oči, aj tým zaočkovaným, aby si uvedomili, že boli podvedení ( v jednote proti fašistom je sila), i keď je to veľmi náročné !

 30. NOVÁ ČESKÁ NE/VLÁDA
  „Možná nikdy v existenci samostatné České republiky jsme nebyli v tak vážné situaci. Covid, ceny energií, inflace, to jsou věci, které je potřeba řešit okamžitě,“ vyjmenovává Fiala problémy.
  Myslím, že 100 dní hájení mít nebudeme.
  Myslím, že jsme nikdy v existenci samostatné České republiky nebyli v tak složité situaci: covid, ceny energií, inflace.
  To jsou problémy, které musíme řešit okamžitě. pic.twitter.com/q3hqXfAZPc
  — Petr Fiala (@P_Fiala) November 8, 2021
  Pokud jde o řešení covidové situace, nová vláda půjde podle kandidáta na premiéra cestou, kdy nejprve bude chtít přesvědčit rizikové skupiny k očkování, a pak se zaměří na trasování kontaktů, PCR testování, lokální opatření.
  https://cz.sputniknews.com/20211109/nikdy-v-existenci-cr-jsme-nebyli-v-tak-vazne-situaci-nova-vlada-zacne-jednat-okamzite-rekl-fiala-16451728.html

 31. V rozhovore pre londýnsky Policy Exchange sa Bill Gates rozhovoril o tom ako ďalej s pandémiou, ktorú už v roku 2015 tak trefne načrtol
  https://www.hlavnespravy.sk/bill-gates-najnovsie-hovori-o-oznackovani-zaockovanych-na-ruku-a-pritom-sa-usmieva/2746260
  ****
  V rozhovore ďalej chválil Britov za to, ako vybudovali vakcinačný priemysel, aby ľudia v rozvojových krajinách mohli byť napichávaní kadečím, údajne pre ich zdravie a záchranu životov. Na otázku, ako si predstavuje pripravenosť voči budúcim pandémiam, začal strašiť biotechnologickými teroristami. Potľapkal sa znova sa svoju skvelú predpoveď súčasnej pandémie, „lepšiu vraj nikto nemohol ani očakávať“. Zdôrazňoval katastrofické náklady, dopad na ekonomiku a stratu ľudských životov, ktoré nás konečne dokopávajú financovať výskum a vývoj vakcín z verejných financií. Potrebujeme predsa ešte iné vakcíny a patentované lieky.

  Celý rozhovor si možno vypočuť tu v angličtine. Asi 3 minútový výsek, kde hovorí o pečiatkách/znakoch (po anglicky patch) na ruku, je predabovaný do češtiny s anglickými titulkami
  https://rumble.com/voryfl-bill-gates-opt-odhaluje-budoucnost.html

 32. Najnovšie údaje o verejnom zdraví vo Veľkej Británii ukazujú, že ľudia očkovaní proti Covid-19 mali za následok 85 % úmrtí na Covid-19 za posledné štyri týždne, zatiaľ čo údaje Agentúry pre zdravotnú bezpečnosť Spojeného kráľovstva ukazujú, že vakcíny proti Covid-19 majú negatívnu účinnosť až mínus stotridsaťdva percent (-132 %). Údaje Úradu pre národnú štatistiku ďalej ukazujú, že odkedy deti prvýkrát dostali vakcínu proti Covid-19, úmrtia mladých chlapcov sa zvýšili o 83 % oproti päťročnému priemeru.

  https://www.biosferaklub.info/na-ockovanych-pripada-85-umrti-na-covid-19-vo-velkej-britanii-za-posledne-styri-tyzdne/

 33. Prevádzky kontrolovaním COVID passov neporušujú zákon. Od návštevníkov môžu vyžadovať doklad o očkovaní, prekonaní ochorenia COVID-19 či výsledok testu. Kontrola COVID passov je legitímna, nejde o zdravotnú dokumentáciu. Informovala o tom hovorkyňa Ministerstva zdravotníctva (MZ) SR Zuzana Eliášová

  https://www.hlavnespravy.sk/ministerstvo-zdravotnictva-opat-opakuje-doklad-o-ockovani-prekonani-ochorenia-covid-19-ci-vysledok-testu-nie-su-zdravotna-dokumentacia/2746450

 34. https://tadesco.org/mike-yeadon-byvaly-vedec-spolocnosti-pfizer-poslal-tuto-spravu-blizime-sa-k-faze-5/
  Mike Yeadon, bývalý vedec spoločnosti Pfizer poslal túto správu: „Blížime sa k fáze 5“

  Fáza 5: Zavedenie chaosu a vojnovej právomoci (november 2021 – marec 2022). A väčšina ľudí si stále myslí, že sa vraciame do normálu!?

  Cesta k novému svetovému poriadku.

 35. čo je úlohou temných? … zasiať semeno hádok a nevraživosti … tu sa im akosi začalo dariť 🙁

 36. 1. Dôchodca zaočkovaný treťou dávkou dostal covid priamo na lôžku v nemocnici pred operáciou. Lekár zavolal príbuzným, že si majú prísť po neho.

  2. Študentka zavolala učiteľke, že ostáva doma v karanténe, lebo otec je covid pozitiv. Učiteľka jej hovorí „keby si bola očkovaná, tak si mohla chodiť do školy“.

  Takže je jedno koľko a kde je chorých, ak ste očkovanci, nemusíte byť v karanténe s príbuzným…. hlavne, že realitou je, že aj očkovaný môže ochorieť na covid, čím ho samozrejme aj PRENÁŠAŤ.

 37. https://aeronet.cz/news/video-rusko-jako-prvni-slovanska-zeme-na-svete-zavedla-orwellovsky-total-control-a-lide-se-bouri-a-prosi-ve-videich-vladimira-putina-o-pomoc-v-cele-zemi-byla-spustena-desiva-bankovni-identita/
  VIDEO: Rusko jako první slovanská země na světě zavedla orwellovský Total Control a lidé se bouří a prosí ve videích Vladimira Putina o pomoc! V celé zemi byla spuštěna děsivá bankovní identita napojená na QR kódy a vakcinační databázi provozovanou na serverech americkým Microsoftem nedaleko Moskvy. Rusové musí skenovat svými mobily QR kódy u dveří obchodů, úřadů, hotelů a firem, ve kterých pracují! Systém sleduje jejich pohyb pomocí mobilu 24 hodin denně, Rusové se bouří a protestují, že jsou lidé a ne zboží s QR kódem, které se skenuje! Rusové stále nepochopili roli a úlohu Vladimira Putina nad národem Rusů!

  Total Control v Rusku

  VIDEO: Rusové ve Vladivostoku se vzbouřili proti Total Control teroru

  Gosudár není Mesiáš! Gosudár je manažer. A manažer nezachraňuje, manažer řídí a dozoruje

  Rusové se očkují vakcínou společnosti, které šéfuje původem německý Žid. Ten jim slibuje svobodu, pokud se naočkují

  Všechny farmaceutické firmy na světě řídí Židé, stejně jako všechny banky… a nikomu, až na výjimky, to nepřijde ani na malý okamžik podivné

  Ruský panslavismus je chucpe! Jedině, že by ho řídil Ruský židovský kongres…

  Pro nás v Evropě to znamená poučit se, poučit se, poučit se, jak já s oblibou parafrázuji Uljanův podobný výrok s učením. QR kódy míří i do Evropy. Bankovní identita v Evropě už je taky. Lockdowny jsou nadohled. Jenom lidé se mohou vzepřít. To ano. Ale aby se mohl někdo vzepřít, nejprve se musí vůbec probudit. A to je ten největší problém.

  • „a vakcinační databázi provozovanou na serverech americkým Microsoftem nedaleko Moskvy. “

   Pokiaľ viem – opravte ma – ruský gov už dávno nefunguje na Microsofte. ??? OS ASTRA!

   Raspberry – Ibasterisk.sk
   [Prehľadávať doménu ibasterisk.sk] https://ibasterisk.sk › raspberry
   Astra Linux je ruský, operačný systém vyvinutý pre potreby Ozbrojených síl Ruskej federácie a spravodajských služieb. Poskytuje pokročilú ochranu dát až po úroveň „prísne tajné“ na ruskej stupnici utajovaných informácií.

   Inak dá sa stiahnuť aj free civilná verzia.

 38. https://otevrisvoumysl.cz/kolik-poslancu-cr-je-ockovanych-po-tom-nam-obycejnym-lidem-prece-nic-neni-viz-reakce-kancelare-poslanecke-snemovny/
  Kolik poslanců ČR je očkovaných? Po tom nám obyčejným lidem přece nic není! Viz reakce kanceláře Poslanecké sněmovny

  Ve zkratce…
  Reakce kanceláře Poslanecké sněmovny na dotaz, kolik poslanců ČR je očkovaných proti covidu-19.

 39. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/11/08/fbi-agent-dies-hours-after-his-covid-shot.aspx
  FBI Agent Dies Hours After His COVID Shot
  Agent FBI zomiera niekoľko hodín po COVID vakcíne

  • Ten agent FBI bol neinformovaný idiot?
   Jedine, že bol nasadený v utajení a potreboval Covid pas – a FBI nemá konexie na jeho sfalšovanie, hoci už bol vydaný aj na meno Adolf Hitler.

 40. https://www.infowars.com/posts/powerful-interview-covid-jabs-are-premeditated-first-degree-murder-says-dr-zelenko-2/
  POWERFUL INTERVIEW! COVID Jabs are Premeditated First Degree Murder, says Dr. Zelenko
  SILNÝ ROZHOVOR! COVID vakcíny sú premyslenou vraždou prvého stupňa, hovorí Dr. Zelenko

 41. Až tak istý by som si tým apokalyptickým vymieraním zaočkovaných nebol. Päť rokov je dlhá doba a dopredu tvrdiť, čo sa stane, je trúfalosť. O nič menšia, ako tvrdiť, že mRNA vakcíny sú úplne bezpečné a to aj v strednodobom či dlhodobom horizonte. Kto sa potápal v blízkosti atolu Bikini vie, že tam je čulý život. Až nato, že radioaktívne morské živočíchy sú pre človeka nekonzumovateľné.

 42. https://ourgreaterdestiny.org/2021/11/pfizergate-ceo-of-pfizer-arrested-charged-with-fraud-media-blackout/

  Mili krajania,
  zda sa , ze sa lady zacinaju lamat. Mam este jeden dokument, ale ako PDF ho nemozem prilozit.
  Na zaciatku to vyzeralo velmi zle. Slovensko bolo vraj prvym statom , kde sa zacalo to peklo. Teraz v statistike Badatel vidim, ze sme pod 50%. Uzasna zmena!

  • Ladislav – to pdf ulož na http://www.ulozto.net

   Postup:
   1/ http://www.ulozto.net
   2/ Vždy odklikni ze máš viac ako 18 rokov.
   Registrovať sa myslím nemusíš – tam sú rôzne služby, aj platené.
   3/ Vpravo hore máš ikonku – šípku hore UPLOAD FILES. Klikni na to.
   4/ Select files – zvoľ Public
   5/ Choď na Šípku „Drag and drop your files here“
   6/ Otvorí sa ti „vyhľadať odkiaľ čo“ – nájdi svoje pdf a daj „otvoriť“. Začne ho načítať – keď nedáš „po skončení automaticky uložiť“ – musíš potvrdiť Save.
   7/ Oznámi ti úspešné uloženie.
   Treba počkať zhruba pol hodinu, než si ho tam systém „uprace“ – a najlepšie je odísť na tú dobu z uložto. Pozor!

   Ten dokument si relevantne premenuj-pomenuj ešte pred ukladaním – nesmieš tam mať nejaký číselný kód, lebo to nikdy nenájdeš! Proste „ľudsky“.

   8/ Choď znovu na http://www.ulozto.net a zadaj si vyhľadávanie svojho pdf. Choď na to – a sem daj názov a link. Éto vsjo.

 43. …áno Vladko, takto to na niekt.zaočkovaných pôsobí / ,,lezie im to na mozog“ /
  – na ich vlast.škodu….Bidenovi majú Američania čo spočítať, on to určite dober vie, a spolu s ním aj celá ,,elita“, o kt.nikto je nulový záujem….smutné je, že ľudia viac veria očkovaniu, ako napr.vlast.zdrav.životospráve, do kt.fazuľa ako aj iné strukoviny rozhodne patria… očkovanie sa propagovalo a aj propaguje nadmieru, až tak, že ľudia potom nevedia rozoznať, čo je pre nich ozaj dobré…a mnohí o tom nechcú ani počuť / určite máme mnohí príklady vo vlast.rodinách …/….a očkovanie malič.detí ??? ,…tak to je hrozná situácia, ako v scifi filme…všetko je to ako v takomto deji, akoby náš zdravý sedl.rozum mal u mnoh.ľudí ,,dovolenku“…..mnohí očkovaní sú tak oveľa viac vystav.rôzn.ochoreniam, dokonca samej smrti, to všetko sú závažné skutočnosti…a podobné je to aj s očkov.starš.ľudí, ,,vďaka“ očkov. majú menej kval.aj kratší život v mnoh.prípadoch…všetko je to veľmi smutné…no karma existuje, a treba preto konať s čo najlepš.presvedčením a vedomím, že chcem robiť dobre, v súlade s Božími, teda prír.zákonmi….po smrti človeka sa naša duša môže reinkarnovať, no aj to vtedy, ak má vôbec možnosť, takých duší,,čakateliek“ je tam totiž viac…a potom, až sa tak stane, sa reinkarnuje do iného tela v tej dimenzii, kt.si svojím predchádz.životom a správaním v ňom ,,privolala“…presne Vladko, máš pravdu, inkarnovanie je nábožens.výmysel, božské sa nikdy neinkarnuje do tela človeka, či dokonca rastlín…vďaka všetkým za veľmi dobré príspevky, vrátane novej pisateľky p.Daniely….

 44. …vďaka za dobré články o reinkarnácii aj o čarokrás.duši…priznávam, nie všetky som detailne čítala, treba na to viac času…a je pravda, že náboženstvá rein.neuznávajú, potrebujú ľudí strašiť, aby ich mohli ovládať….

Pridajte komentár

*