Facebook, YouTube a Twitter zúrivo mažú virálne video lekárov odhaľujúcich liek na COVID-19


Print Friendly, PDF & Email

Facebook, YouTube a Twitter zúrivo mažú virálne video lekárov odhaľujúcich liek na COVID-19

V pondelok 27. júla sa na Facebooku objavilo video. V ňom skupina lekárov prvej línie mala vo Washingtone tlačovú konferenciu o dezinformáciách, ktoré sa o ochorení COVID-19 šíria v mainstreamových médiách.

Okrem poukázania na lži médií a Svetovej zdravotníckej organizácie, ponúkli aj vlastný pohľad na súčasnú pandémiu a spôsob liečby, ktorým by bolo možné zachrániť pred smrťou takmer každého pacienta, vrátane starých a chorých.

Jedno z najvirálnejších videí v dejinách

Uvedené video za pár hodín dosiahlo sledovanosť okolo 17 miliónov videní, keď ho Facebook náhle vymazal. Hneď po ňom nasledovali s výmazom aj ďalšie dve významné siete – YouTube a Twitter.

V jednom čase ho súčasne sledovalo až okolo 185 tisíc sledovateľov, čím sa stalo jedným z najvirálnejších videí v dejinách internetu.

Internetoví giganti v súčasnosti predstavujú prvú a najmasívnejšiu líniu cenzúry informácií, keď už nie je dovolená ani len odborná diskusia lekárov o tom, ako by sa mali liečiť niektoré ochorenia.

Uvedené video sa našťastie stihlo zachovať na nezávislých necenzúrovaných platformách, ako napríklad BitChute alebo Brighteon.

Pozrieť si ho môžete tu:

Video zdieľali na svojom Twitteri aj americký prezident Donald Trump a jeho syn.

Pre novodobých cenzorov však boli prezentované informácie natoľko výbušné, že neváhali zrušiť účet na Twitteri synovi amerického prezidenta a dokonca vymazali aj tweet Donalda Trumpa (hoc jeho účet nezrušili).

Tu sa natíska otázka: Prečo sú z týchto informácií internetoví giganti a s nimi spriaznené farmaceutické firmy tak veľmi vydesení?

Z jednoduchého dôvodu – tieto informácie by v priebehu pár týždňov ukončili pandémiu a všetky pandemické obmedzenia. Celé súčasné totalitné zovretie obyvateľstva a drakonické obmedzovania slobôd by sa zosypali ako domček z karát.

Navyše by sa vakcíny proti COVID-19 stali nepotrebnými. Miliardy investované do ich výskumu a ďalšie miliardy zisku z ich budúceho predaja by sa razom vyparili dostratena.

No a takémuto scenáru sa mocní tohto sveta snažia za každú cenu zabrániť.

Čo títo lekári vlastne povedali

Pre tých z vás, ktorí nerozumiete anglicky, sme preložili krátky sumár toho najdôležitejšieho, čo vo videu zaznelo.

Tlačovú konferenciu stručne uviedol kongresman Ralph Norman a slovo následne odovzdal prvej lekárke.

Lekárka č.1 – X.Y. (nepredstavila sa)

Sme americkí lekári prvej línie a našim záujmom je liečba ľudí, ktorí sú momentálne vydesení strachom. Existuje tu doslova pavučina strachu, ktorá je všade okolo nás, a ktorá paralyzuje ľudí a ničí ekonomiku.

COVID-19 má 2 fázy – prvá, pred infikovaním, prípadne skoro po nakazení a druhá fáza pri rozvinutí sa ochorenia. No a dobrou správou je, že na túto chorobu existuje účinný liek. Liek, ktorý umožňuje ľudí liečiť opatrne a inteligentne.

Medzi nami sú tisíce lekárov, ktorí o tomto všetko vedia, no sú umlčovaní a znemožňuje sa im o tom hovoriť.

Preto sme sa tu dnes stretli, aby sme si povedali viac o tomto lieku a tiež o tom, ako sa vymaniť z pavučiny strachu, ktorá bola okolo nás rozvinutá.

Lekár č.2 – Dr. Bob Hamilton, robí 36 rokov pediatra v Santa Monica, Kalifornia

Dnes mám pre vás dobrú správu. Deti tento vírus zvládajú veľmi dobre. Infikovaných je ich pomerne málo a tie, čo sa nakazia, len málo z nich sú hospitalizovaní.

Smrtnosť vírusu je len asi 0,2%, čiže 2 ľudia z 1000 nakazených (nie 3,4% ako klame Svetová zdravotnícka organizácia). U väčšiny nákaza prebieha bezpríznakovo.

Deti nie sú tí, ktorí by šírili nákazu medzi svojich rodičov a starých rodičov. Neexistuje jediný dôkaz prenosu koronavírusu zo žiaka na svojho učiteľa. Preto bez strachu môžeme kľudne poslať deti späť do školy a znormalizovať ich životy.

Bariérou návratu detí do škôl nie je veda, ale skôr rôzne odborové organizácie združujúce učiteľov. Tí majú rôzne iracionálne požiadavky, ktoré s ochorením nesúvisia, ako napríklad ukončenie financovania polície, zatváranie súkromných škôl, prípadne si pýtajú viac peňazí.

Prírodná liečba osteoartritídy

Lekárka č.3 – Dr. Stella Immanuel, lekárka primárnej zdravotnej starostlivosti z Hustonu, Texas

Študovala som za lekárku v západnej Afrike (Nigérii) a roky tam liečila pacientov na maláriu a iné tropické ochorenia.

V poslednom čase počas pandémie v USA som mala zverených do starostlivosti 350 pacientov s diagnózou COVID-19.

Mnohí z týchto pacientov boli starí alebo mali množstvo pridružených ochorení ako cukrovka, vysoký krvný tlak, astma a podobne. Môj najstarší pacient mal 92 rokov.

Všetkých som liečila rovnako. Podávala som im:

 • hydrochychlorochín (u nás obchodný názov: Plaquenil)
 • zinok
 • Zitromax (antibiotikum) – zrejme na sekundárne bakteriálne infekcie

Všetci z týchto 350 pacientov sú v poriadku. Nikto nezomrel. Nestratila som jediného pacienta – ani tých s astmou, cukrovkou či inými ochoreniami.

Hydroxychlorochín funguje aj ako profilaxia, čiže ako prevencia.

Nikto v Amerike nemusí umrieť. A neochorel ani nikto z nás lekárov a to sa staráme o približne 15 pacientov každý deň, pričom sa chránime len obyčajnými chirurgickými rúškami.

Hydroxychlorochín je široko preskúmaný liek. Mnoho štúdii preukázalo, že funguje. Som nahnevaná, keď vidím, ako sú ľudia zúfalí, nemôžu dýchať a myslia si že umrú. A ja im hovorím, že „Upokojte sa, nebojte sa, budete žiť!“. A nikto neumrel.

Vôbec ma nezaujíma, ak príde niekto a hovorí o nejakej štúdii, ktorá údajne ukázala, že hydroxychlorochín nefunguje. Taká štúdia musí byť pseudoveda. Ja sa pýtam – kto tú štúdiu financoval?

Ja mám za sebou 350 pacientov a nikto z nich neumrel. Sama som svedectvom. Tento vírus má liek – zinok a hydroxychlorochín.

Ak vám nejaký falošný lekár povie, že chce vidieť dvojito zaslepenú štúdiu alebo, že vraj tento liek spôsobuje ochorenie srdca, tak sa ho pýtam: „Videli ste už nejakého pacienta s COVID-19? Liečili ste ho?“ Lebo ja týchto pacientov vidím a liečim každý deň.

Poznámka: Štúdia publikovaná v prestížnom medicínskom žurnále Lancet, ktorá poukazovala na údajné ochorenia srdca v súvislosti s hydroxychlorochínom, bola už pár týždňov po jej publikácii žurnálom stiahnutá ako podvodná.

Som veľmi nahnevaná, keď vidím ako sú ľudia vydesení k smrti a cestujú ku mne 2-3 hodiny autom, pretože ich lekár im nechce predpísať liek, ktorý naozaj potrebujú.

Vy, všetci lekári, ktorí dnes sedíte na zadku a prizeráte sa na to, ako ľudia umierajú, viete čo ste? Ste ako kedysi tí dobrí Nemci, ktorí sa mlčky prizerali ako nacisti odvádzajú a zabíjajú Židov, no neozvali sa.

Dostávam v súčasnosti veľa vyhrážok. Ak pôjdu po mne alebo ma nahlásia lekárskej komore, tak mne je to jedno. Ja nenechám ľudí umierať. Môžu ma aj zabiť, no ja nenechám ľudí umierať!

Nikto nemusí umrieť. Existuje liek na COVID-19. Jeho názov je zinok, hydroxychlorochín a Zitromax.

Je čas sa prebudiť a povedať, že toto už nebudeme ďalej znášať. Pretože, ak dnes niekto zomrie, jemu to bude potom už jedno. Nepríde o 6 mesiacov neskôr diskutovať o nejakých dvojito zaslepených štúdiách. On potrebuje liek tu a teraz.

To naozaj existuje dnes niekto, kto pýta dvojito zaslepené štúdie v čase, keď ľudia zomierajú? Veď to je neetické! Takže ešte raz – nikto nemusí zomrieť, pretože na COVID-19 tu máme liek.

Lekárka č.1, lekár č.4 (Dr. Erricson) a ďalší

V ďalšej diskusii sa rozoberá, že v minulosti, pred vyše 15 rokmi sa robili štúdie na podobné koronavírusy spôsobujúce respiračné ochorenia a aj u nich sa ukázal hydroxychlorochín ako činný liek.

Súčasný „nový“ koronavírus nie je zasa až taký nový, ale je podobný mnohým predošlým koronavírusom.

Následne lekári diskutujú o pandemických obmedzeniach, zničenej ekonomike, náraste samovrážd, alkoholizme či nezamestnanosti a odpovedajú na otázky novinárov.

Záver

Z kombinácie hydroxychlorochíonu a zinku je to, čo má liečebný účinok, zinok. Hydroxychlorochín zabezpečuje, aby sa zinok dostal rýchlo do buniek, kde blokuje replikáciu vírusu.

K hydroxychlorochínu je v dnešnej dobe pomerne ťažké sa dostať, keďže ide liek na predpis a aj jeho dostupnosť sa zámerne obmedzuje.

Preto si myslíme, že ľudia by mali preventívne užívať zinok. Keď budú mať vo svojom tele dlhodobo dostatok zinku, tak neskôr, v prípade nákazy, nebude potrebné sa snažiť ho narýchlo dostať do buniek.

Hydroxychlorochín je tiež možné nahradiť výživovým doplnkom Quercetinom (kvercetínom) alebo zeleným čajom, ktoré majú podobný účinok.

Týmto spôsobom sa dá proti koronavírusu preventívne chrániť aj liečiť ho. Ide však len náš názor na uvedenú vec, záver o tomto celom si musíte spraviť sami.

Zbohom vysoký krvný tlak

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. U nás Hydroxychlorochín je pod názvom Plaqeunil. Toto antimalarikum sa predpisuje napr. aj proti Reumatoidnej artritíde. Tento liek je u nás bez problému dostať.

  • Ja uživam Plaquenil roky už 30 roku,lebo mám systémový lupus užívam zinok rybacia tuk Jim veľa citrónovú šťavu.A preto sa my vyhýbajú vírusi ačkoliv mám diagnózu ta diagnóza nemá nič spoločného.

 2. Aj toto sa oplatí prečítať, čo doteraz dorobili „dobručké“ vakcíny:
  https://diskuter.wordpress.com/2018/05/03/rizika-ockovania-3-infekcie-epidemie-a-biologicke-zbrane-sirene-ockovanim/

 3. Františej Jančovič

  Dobrý deň, tak mne tie videá ai na odkazoch nejdú, jedno je už asi vymazané a druhé sa načítava, ale nenačíta. Možno je preťažená sieť a nejde, možno už ho likvidujú. Ja verím, že Corona vírus je trochu ťažšia viróza a ak má niekto problémy s imunitou, môže mať problémy, ale to aj pri obyčajne chrípke je predsa tak isto. COVID 19 je nástroj na strašenie ľudí, aby sa dalo lepšie zadlžovať štáty, aby sa ľudia báli všetkého, čo je mimo vlastného obydlia. Mám roky, som denne vonku cca 5-7 hodín, nemám strach. Inak , ako je možné v demokracii mazať videá, teda ako je možná CENZÚRA ?????? , Kam sme sa to dostali, vracajú sa masívne roky 50-te, 60-te atd. Nie je dobrá doba, A ešte niečo, imunitný systém je ako kotol, stále sa doň musí občas prikladať, teda udržiavať ho v chode. Prajem portálu Badatel aby stále bol na čele v boji za pravdu, nemám rád lož a dezinformácie. pekný deň.

  • Video na Bitchute sa nejaký čas načítavá, ale potom ide normálne. Video na Brighteon (to vnorené do našej stránky) sme teraz skúšali a tiež ide v poriadku, možno máte pomalé pripojenie na internet alebo nejaký iný technický problém.

  • Tiež som už trochu skôr narodený, ešte pred nežnou som rukoval. Naša generácia bola zvyknutá na cenzúru. Ale cenzúru politickú. Keď človek s niečim nesúhlasil, mohol zavolať na lampáreň. Keď s niečim extrémne nesúhlasil, mohol skončiť v base. Ale basy boli na 90% obsadené len cigánmi. Zvyšok boli násilné a ekonomické činy, a len pár výnimiek boli nepriatelia socializmu, ktorý sa po revolúcii začali zviditelnňovať.
   Táto dnešná cenzúra je globálne-ekonomická. Človek môže pod rúškom „demokracie“ verejne nadávať na zriadenie, na systém, na vládu. Ale akonáhle začne ohrozovať príjmy mocných korporácií a politiku liberáneho fašizmu, bude zlikvidovaný ekonomicky. Stratí prácu, kontrakty, dostane sa na čiernu listinu.
   Kto vyjadrí štipku zdravého rozumu, bude liberálmi zosmiešnený, prenasledovaný a mediálne zlynčovaný.
   Je logické, že multimiliardové zisky Big Pharmy z vakcín a závery stretnutí z Bilderbergu budú ohrozené, ak dlho plánované povinné očkovania by zhatil nejaký blázon, ktorý by liečil miliardy ludí „aspirínom“. Preto táto mega cenzúra vo všetkých médiách, pravda bola vo všetkých zriadeniach skrývaný artikel.

   • Máte pravdu, Peter. Najviac ma oslovila Vaša posledná veta, hlavne druhá časť tohto súvetia. Iba doplním, resp. rozšírim: Pravda bola vždy prenasledovaná a kruto trestaná, počnúc od Adama. Prví dvaja ľudia boli vyhostení z Raja preto, lebo „jedli zo stromu poznania a otvorili sa ich oči“. Ježiš bol zabitý preto, že „zostúpil na Zem, aby povedal pravdu o svojom Otcovi, ktorý je v nebi“. No a inkvizícia pokračovala…a pokračuje dodnes. Všetko je dovolené, iba hľadanie a šírenie pravdy bolo, aj dodnes je perzekuované. Však preto sa chystá čipovanie, aby vládnucej moci už nič nemohlo uniknúť…

 4. Dobrý deň,som veľmi rada, že som sa rozhodla sledovať váš Bádateľ.net, Vaše články o tom,čo sa deje vo svete a hlavne ako chcú manipulovať s naším zdravím.Som už staršia žena,ale chodím s otvorenými očami a sledujem všetky články ktoré sú zamerané na Coronu.Ďakujem Vám,že sa aspoň touto cestou snažíte ľuďom otvoriť oči.

  • Zdieľam Vaš názor a som povďačná za články z Badatel.net. Myslím, že fanúšikov stále pribúda….

 5. Celý satanský projekt Covid-19:
  1. vírus
  2. vystrašenie ľudu
  3. očkovanie – očipovanie
  4. zotročenie
  Teraz prebieha druhá fáza, mainstreamové média sa snažia ako o dušu splniť svoju úlohu.
  Očkovanie – očipovanie = prijatie znamenia šelmy 666.

  • Suzan H. War

   cista pravda, a vraj je sloboda slova, ked sa tu vsetko hrubo cenzuruje a maze. Tieto info sa valia na ludi uz z kazdej strany, tak nechapem preco vacsina stale hlupo veri mainstreamu ! Ale spustil sa nezastavitelny prud… toto sa uz neda zastavit, a vsetky tie cierne opony za chvilu padnu…..

 6. Trochu som počúvala videa na http://www.banned.video
  Odhaľujú čo sa s nami robí a čo sa plánuje s nami urobiť.

  Aj dnešné články na http://www.naturalnews.com neboli povzbudivé. Nášmu milému pánovi Bill Gates vôbec nevadí, že mnohí zomrú, veľmi ochorejú pri skúšobnej vakcíne proti Covidu-19.

 7. az na tych zidov?, dnes by jm este aj pomahali, tolko zla robia, ved aj dnes ktori by povolil lekarovi predpisat ten vraj ucinny liek?

  • To som zvedavý, čo bude tá armáda robiť. Ešte stále je to môj život a moje zdravie. Armádu do toho nič. A ak ma chcú tou vakcínou v konečnom dôsledku zabiť, tak to môžu urobiť hneď a nemusia ma trápiť. Ale na diaľku, lebo zblízka im život a zdravie zadarmo nedám. Kohosi z nich zoberiem so sebou!

 8. Jednoduchá

  Pre p.Emily a p.Petra- úplne s Vami súhlasím, je to presne tak, ako ste napísali.
  Pravda bola ,,odjakživa“ nechcená a častokrát aj kruto prenasledovaná:-( ……a toto sa aj práve teraz deje, pri covide 19……presne ako uviedla p.Jean / sú to skutočne dobré príspevky, po ich zhliadnutí by mali mať ,,otvorené oči“ aj tí najzarytejší odporcovia pravdy, samozrejme ak by na tom ,,neprofitovali“ 🙁 / skutočná pravda sa prejavuje slobodne, priamo a bez akéhokoľvek prekrúcania, no pravda ,,s použitím armády“ je asi ťažko pravdou, nie asi, ale určite! :-(……..je to veľmi smutné a neskutočne nebezpečné, ak sa to aj uvedie do ,,praxe“:-(……spôsobilo by to len chaos, nevôľu a veľké nepokoje medzi tými ,,obyčaj.ľuďmi“, kt.je väčšina…….možno aj takýmto spôsobom môže ,,prebehnúť ďalšia Sodoma – Gomora“, presne ako spomínal p.T.E.Rostas :-(…..no stále verím, že sa my ľudia sa ,,spamätáme“ a nedovolíme to, aby sa to tak aj ozaj udialo ! ………viem, že ten koniec sveta raz príde, no že sa o to pričiníme my sami svojou ,,hlúposťou“ a lenivosťou vyjadriť svoj názor a ozaj ,,si za ním aj stáť“, tak tomu odmietam uveriť !………..
  Želám všetkým ,,ten správne utvorený názor“ a aj ,, rozhodnutie stáť si za ním“ …..

 9. Niečo na pobavenie, čo sa ale bohužiaľ stalo: kamarátka, dôchodkyňa navštívila lekárku. V čakárni si trochu po odchýlila rúško (lebo nemala vzduch). Ďalšia dôchodkyňa začala po nej kričať, aby si riadne upevnila rúško, aby ne roznášala Koronu. Túto moju kamarátku to tak vytočilo, že vstala a nakričala na dôchodkyňu:
  Vidím, že z očí Vám vylieza Korona, buďte taká láskavá a prekryte si svoje oči nejakou handrou.

  • Mať múdru, duchaplnú kamarátku, milá Jean, je obrovským darom, aký si človek s Vaším myslením a cítením zaslúži. Bodaj by takýchto ľudí, s absolútnym nadhľadom, bol plný svet; to by sa tu potom žilo!
   V pozitívno-humornom prostredí aj tá najobávanejšia pliaga stráca svoju moc. A naša ľudská psychika je asi tou najsilnejšou zbraňou…aj keď, nanešťastie, nie vždy iba v tom pozitívnom zmysle slova.

  • Presne toto som zažila nedávno aj ja na jednej klinike v hlavnom meste na onkohematologickom oddelení. Sedela som opretá hlavou o stenu a driemala. Rúšku som mala nastavenú ako vždy, keď ju nevyhnutne musím mať a nechce sa mi hádať s ľuďmi, takže pekne pod nosom a drôtik zohnutý tak, aby sa mi ani pier nedotýkala. Dýcham zásadne nosom, takže nevdychujem vydychovaný vzduch. Čakáreň, kde som sedela je veľká a je spoločná pre rôzne ambulancie. Ja som sedela pred tou „svojou“ ešte asi s ďalšími 5 – 6 viacmenej staršími pacientmi. Oproti mne sedela staršia pani, ktorá dosť často na mňa pozerala, všimla som si to ešte pred tým, ako som začala driemať. Zrazu ma prebral hysterický rev a keď som otvorila oči, videla som tú staršiu pani ako stojí vedľa mňa zohnutá nad jedným párom – starší pán s mladšou slečnou, asi otec s dcérou, ktorí sedeli kúsok vedľa mňa, ale už patrili k inej ambulancii. Staršia pani nad nimi zúrivo kričala, nech si dajú rúška, že ona je stará a že ju ohrozujú na živote a pod…!!!!! Všetci sa samozrejme na ňu upriamili a nemo hľadeli a mysleli si svoje. Pán so slečnou sa nezmohli na slovo alebo im nestála za to aby sa s ňou hádali a v tichosti si nasadili rúška. Nikto nič nepovedal, v celej veľkej miestnosti bolo hrobové ticho, len staršia pani zrýchlene dýchala a ešte si čosi šomrala. Keď si opäť sadla oproti mne, tak zasa dosť hlasno zahlásila, že aj tí, čo majú rúšky pod nosom porušujú zákon a ohrozujú ju, že to tiež nie je v poriadku!!!! Ja som medzitým opäť privrela oči, ale keď som tieto jej slová počula, tak som ich na krátku chvíľu zasa otvorila, pozrela som na ňu a pár sekúnd som zvažovala, že sa ozvem, že jej poviem pár nejakých ostrejších viet, ale potom som si povedala, že mňa priamo neoslovila, ani na mňa neziapala, tak nebudem s ňou strácať čas. Myslím, že počas driemania som ešte od nej počula nejaké šomranie o tom, že to povie doktorke, nech urobí v čakárni poriadky so všetkými nedisciplínovanými pacientmi. Po nejakej chvíľke vyšla lekárka a zavolala moje meno. Keď som sa k nej otočila, smiechu som sa nezdržala, doktorka mala rúšku pekne pod nosom a dokonca až skoro na brade. Tak som sa pozrela na dotyčnú staršiu hysterickú pani a mierne som sa zohla aby mi bolo vidieť pery a usmiala som sa na ňu. Keď som vyšla von z ambulancie, tak som si odložila opäť veci na stoličku, sňala som si náhubok, vysmrkala som sa, potom som sa napila, pozdravila som sa a odkráčala som z čakárne bez rúšky. Tú som si nenasadila už ani ako som išla cez celú nemocnicu von a nikto ma nezastavil… Teraz som narazila na veľmi dobrú inšpiráciu, ako vyjadriť svoj postoj k celému Covidu 19. Ak už budem niekde nútená mať náhubok, tak si naň napíšem dosť veľkými písmenami, že Covid 19 je LOŽ! Prajem Vám pekný deň a veľa zdravia a zdravého rozumu.

   • Super nápad! Ak sa rúška s týmto alebo podobným, pikantnejším nápisom objavia na trhu, budem medzi prvými, čo si takýto výstižný módny doplnok kúpia a zakvačia…a myslím, že by nás bol nemalý počet.
    Do budúcnosti želám ešte veľa-veľa kreatívnych nápadov, pani Anna:-)

 10. Helga Pilova

  Dobry den!som na tejto stranke prvykrat.paci sa mi.ale teraz nerozumiem tomu cipovaniu???co sme psi?alebo ako je to myslene…

 11. Jednoduchá

  Pre p.Jean- Vaša kamarátka sa dobre vynašla, klobúk dole ! :-)….
  Pre p.Emily- Úplne zdieľam Váš názor -Áno s humorom a pozitív.prístupom človek získa určitý nadhľad a ,,veci či záležitosti“ rieši skutočne ľahšie …a tiež súhlasím aj s tým, že naša psychika je našou najsilnejšou zbraňou…..ona nám pomáha v našom živote viac ako si dokážeme predstaviť….občas sa stane, že ,,padáme“, no práve ona je tá, čo nás prinúti opäť vstať…..a nie je dôležité, koľko x to je, dôležité je opäť zakaždým vstať a z prežit.situácie sa urč.spôsobom poučiť ! …..no a čo sa týka humoru, podľa mňa smiech je ,,korením života“ a ,,veselí ľudia“ tak trošku rozveseľujú aj tých ostatných a tak im vlastne tiež ,,určit.spôsobom pomáhajú uľahčiť život“……mám na mysli taký úprim.humor, nie ironický a ak sa niekto dokáže zasmiať ešte aj sám na sebe, tak to je podľa mńa super ! :-)……….
  Pre p.Annu- Výborný nápad ! :-)….možno sa k Vám pripojíme viaceré a začneme tak ,,netradične bojovať“ proti nezmyselne ,,nafúknutej a umelo vykonštruovanej pandémii covidu 19″ ! :-)…………..
  Pre p.Jean – úprimne? úplne fandím týmto nemec.demonštrantom a tiež im tak trošku aj úprimne závidím ich odvahu a smelosť ! kiežby nás takých ľudí bolo čoraz viac !……..
  Pre p.Helgu – nie psi nie sme :-(……aspoň zatiaľ :-)……a od nás samých záleží, či nimi ,,budeme alebo nie“……už to je dosť, že sme ,,stádo oviec“, kt.niekto musí ,,kontrolovať“…..buďme sami k sebe úprimní, konečne ,,otvorme oči“ a ,,vykročme správnym smerom“ ! Nech sa nám všetkým podarí ,,slobodne zmýšľať a podľa toho aj konať“ ! :-)……….
  Želám peknú požehnanú nedeľu :-)…………………..

 12. Niečo som prekopírovala, viac ako strašné:

  Pellegrini i Grendel si myslia, že vakcína proti ochoreniu COVID-19 by mala byť na Slovensku povinná aspoň pre najrizikovejšie skupiny.

  • …a tými budú zrejme dôchodcovia, invalidi…a spoločensky nepohodlní ľudia, ktorí si dovidia ďalej od nosa…

  • Uno Universus

   Uno Universus
   04/08/2020 at 20:14
   Jestli je neco dobre na malarii, tak je to dobre na malarii. Nikdo neotestoval tento lek na Covid. Covid neni malarie. Covid ja nanotechnologie, ktera neni virusem. To znamena, ze na ni nebude pasovat zadna chemie. Tedy ZADNY lek. Nanovirus je neziva microtechnologie, ktera po aktivaci specifickym zarenim se aktivuje a destabiluzuje nervovy system tam, kde uz ma nejaka predesla onemocneni. A protoze je samoreplikujici se, tak na se nikdy nemuze ziskat imunita a clovek bude mit priznaky oslabeni nemoci casto nebo porad, dokud to telo nevzda. Protoze se jedna o energetickou aplikaci svetlem, tak jedine neco podobneho muze telo napravit. Ten, kdo ma tuto technologii ma i antidata. Prosazovani jakekoliv chemie na toto je jen obchod nebo ambice nic vic. Je to zbran proti biologii nasich tel, ktera muze byt aktivovana donekonecna. Zasadite prostredi krve, zvysovani energie tela a hlane svetla bude bude pomahat rusit tuto vec. Penaseni energie jeden druhemu pres slunecni spolot na zadech a pres korunni cakru.

   Odpovedať

  • a ja si myslím, že Pelegrín i Grendel sú ťuťmáci a ani nevedia, čo hovoria.

 13. Pán Dr. Vernon Coleman má veľa videí o Korona podvode. Niektoré sú aj preložené do slovenčiny ako napr.
  https://www.youtube.com/watch?v=tg1WVB1M4CM

 14. Uno Universus

  Jestli je neco dobre na malarii, tak je to dobre na malarii. Nikdo neotestoval tento lek na Covid. Covid neni malarie. Covid ja nanotechnologie, ktera neni virusem. To znamena, ze na ni nebude pasovat zadna chemie. Tedy ZADNY lek. Nanovirus je neziva microtechnologie, ktera po aktivaci specifickym zarenim se aktivuje a destabiluzuje nervovy system tam, kde uz ma nejaka predesla onemocneni. A protoze je samoreplikujici se, tak na se nikdy nemuze ziskat imunita a clovek bude mit priznaky oslabeni nemoci casto nebo porad, dokud to telo nevzda. Protoze se jedna o energetickou aplikaci svetlem, tak jedine neco podobneho muze telo napravit. Ten, kdo ma tuto technologii ma i antidata. Prosazovani jakekoliv chemie na toto je jen obchod nebo ambice nic vic. Je to zbran proti biologii nasich tel, ktera muze byt aktivovana donekonecna. Zasadite prostredi krve, zvysovani energie tela a hlane svetla bude bude pomahat rusit tuto vec. Penaseni energie jeden druhemu pres slunecni spolot na zadech a pres korunni cakru.

  • Súhlasím s určitými výhradami, ale v podstate pravda ide na povrch, je to umele vytvorený „vírus“ na báze nanotechnologií…a princípov kvantovej fyziky…….
   Váš záver o korunnej čakre je zaujímavý a regenerácia na báze jej biologickej
   „sestry“ v tele človeka bude určujúci v boji proti Covidu. Chce to len nový
   a to vesmírny systémový prístup k životu a zdraviu človeka….verím, že o tom napíšete viac…fandím Vám, viete o čom je reč „za hranicami všedných dní“
   ……..Jozef

  • p.Uno…prezraď prosím niečo z univerzálneho vesmírneho časopriestoru,
   kde „Minulosť-prítomnosť a budúcnosť v jednom sú“ …..resp. z axiálneho gravitačného pyramidálneho centra na optimalizáciu čakrového imunitného
   systému a životodárnej energie človeka……viem, že to vieš…viem, že ovládaš posvätnú platovskú vesmírnu geometriu a možno aj niečo z kódov A.Einsteina
   o podstate života včiel pre existenciu ľudstva….. Jozef

  • p.UNO objasni nám obyčajným ľuďom Tvoje záverečné vety z Tvojho komentára…..
   Si naozaj presvedčený, že zásaditosť krvi a mozgovej tekutiny v rozpätí
   pH 7,36 – 7,44 je skutočne určujúca pre funkčnosť Tvojej KORUNNEJ ČAKRY a jej biologické centrum v hlave a mozgu človeka na úspešný boj proti Covidu-19 ?
   Tvoja hypotéza o zvyšovaní energie tela cez svetlo SLNKA aj acidobazickú rovnováhu ľudského organizmu, sa mi páči…niečo o tom viem aj ja…fandím Ti,
   zaslúžiš si možno Nobelovu cenu, ak máš skutočne vesmírno-pozemské videnie na život,zdravie a smrť človeka ……Jozef

Pridajte komentár

*