Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Vypite tento nápoj každý deň pred spaním a ráno sa prebudíte s nižšou hmotnosťou


Print Friendly, PDF & Email

nVypite tento nápoj každý deň pred spaním a ráno sa prebudíte s nižšou hmotnosťou

Asi každý vie, aký užitočný je med, ale málokto vie, že škorica má tiež veľa užitočných vlastností.

Zlepšuje pleť, znižuje hladinu cholesterolu, zvyšuje prietok krvi, je ideálna pre srdce, žalúdok, črevá a čo je asi najdôležitejšie – je najlepšia pri spaľovaní tukov v tele.

Môžete ju jednoducho pridať do akéhokoľvek jedla, používať ju namiesto cukru, alebo z nej vytvoriť špeciálnu zmes na chudnutie a piť ju pravidelne. Dnes večer pred spaním vypite tento nápoj.

Všetky ingrediencie na jeho prípravu určite máte doma.

Recept na prípravu nápoja

Každý večer pred spaním vypite zmes medu a škorice (najlepšie cejlónskej, nie čínskej obsahujúcej škodlivú látku kumarín).

Ak pravidelne pijete tento nápoj, hmotnosť sa pomaly znižuje aj u obéznych ľudí.

Pravidelné pitie nápoja odstráni akumuláciu tesného tuku, v ktorom telo izoluje toxíny a iné škodliviny.

Postup

1. Do 2 dcl vriacej vody pridajte pol lyžičky škorice a nechajte pol hodiny odstáť.

2. Keď voda trochu vychladne, pridajte 1 lyžičku medu a nechajte v chladničke.

3. Vypite jednu šálku nápoja pred spaním.

Do tohto nápoja nepridávajte nič iné. Nemusíte ho piť v priebehu dňa. Funguje len vtedy, keď ho vypijete pred spaním.

Táto kúra vedie k výraznému zníženiu telesnej hmotnosti, pretože škorica a med prispievajú k prečisteniu tráviaceho systému, k odstráneniu parazitov, plesní a baktérií z tela.

Keď si telo prečistíte, ukladanie tukov v ňom sa zastaví.

Stop Candida

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Keď voda trochu vychladne, pridajte 1 lyžičku medu a nechajte v chladničke.

  Na ako dlho to tam dať?

 2. eva zatkovska

  škorica sa nesmie večer, lebo ju telo nestrávi ste písali v jednom z minulých článkov

 3. dlho tento nápoj nebudete piť, lebo vám bude z neho na zvracanie….manžel pil škoricu s medom na klby a nevydržal ani 2 týždne, lebo už ho napínalo len keď ju zacítil…bohužial

 4. To nie je pravda
  Skôr z cvičenia , športovania zdravím stravovanim a neprejedavania sa večer sa zobudite
  z nižšiou hmotnosťou a nie zo škorice a medu.

 5. No neviem ako kto, ale ja nedopustim na tento nápoj. Škoricu zbožňujem a preto sa doslova teším na šálku tohto elixíru. U mňa to funguje doslova učebnicovo. Hned som zbadala zrýchlenie metabolizmu. Po vypití večer sa snažím čím skôr uložiť do postele, lebo mám za chvilu totálne prázdny žalúdok. Na brušný tuk to u mba zaberá na 100%. Mám štíhlejší pás, čo si hned okolie všimlo. Okrem toho mám oveľa lepšiu a krajskú pleť. Akokeby omladnutu. Takže pre mňa je to fakt elexir zdravia a mladosti. No samozrejme,že je potrebný aj pravidelný pohyb a zdravý životný štýl. Takže môžem vrelo odporúčať. Vlastné už aj to robím. Každému, kto sa ma pýta, prečo tak dobre vyzeram. A škoricu cejlonsku v bio predajni.

  • Zdravim ako dlho to treba pit. A chcem sa opyta ci to nie je len fraška a klam ale skutočnist.prosim Vas o pravdu.Ďakujem.

  • Prosím a funguje vám to a zhubla jte a nic to nedělá se zdravím kdy to pijete před spaním a jak dlouho to pít prosím mapiste mi hned

 6. Prosím chci se zeptat jestli to funguje a jestli jste zhubli a jestli vám po tom když jste to pily vám něco bylo děkuji prosím odpovědět

 7. Prosím a funguje vám to a zhubla jte a nic to nedělá se zdravím kdy to pijete před spaním a jak dlouho to pít prosím mapiste mi hned

 8. Funguje to, odporúčam, ľahšie strávite jedlo a ste štíhlejší, hlavne v páse. Odporúčam a výsledky sa dostavia už po týždni, vidno menší obvod na páse, samozrejme aj cvičiť či upravovať jedálniček, ale pomáha to dosť a urýchľuje tento proces. Pekný deň.

Pridajte komentár

*