Covidové „vakcíny“ spôsobili rozkvet nového odvetvia na odstraňovanie krvných zrazenín


Print Friendly, PDF & Email

Covidové „vakcíny“ spôsobili rozkvet nového odvetvia na odstraňovanie krvných zrazenín

(S.D. Wells, Natural News) Arteriálna embólia je hlboká krvná zrazenina vyžadujúca si hospitalizáciu a jej liečba v USA stojí asi 100 000 dolárov, prípadne aj viac, pretože je nutná operáciu bypassu.

Vznikol tak úplne nový model príjmov z liečby krvných zrazenín spôsobených covidovými „vakcínami“. A profitujú na tom znova veľké farmaceutické, prípadne medicínsko-technologické spoločnosti. O tomto probléme sa pritom muselo vedieť ešte predtým, než boli vakcíny schvaľované na „núdzové použitie“.

Jedna spoločnosť, napríklad Royal Philips, výrazne expandovala na trh PMT zariadení (perkutánna mechanická trombektómia) na odstraňovanie zrazenín z periférnych a koronárnych ciev.

Ich masívne „investície“ sa začali už v auguste 2020, teda tesne predtým, než naplno udrela „pandémia“, vrátane šialeného zhonu do „očkovania“ proti novému koronavírusu. Náhoda? Nemyslíme.

Vedela globálna spoločnosť zaoberajúca sa zdravotníckymi technológiami Royal Philips vopred, že covidové „vakcíny“ spôsobujú krvné zrazeniny, keď v roku 2020 výrazne investovali do PMT?

Zariadenia na perkutánnu mechanickú trombektómiu (PMT) sa čoraz častejšie používajú na liečbu krvných zrazenín spôsobených koronavírusovými „vakcínami“ od spoločností Pfizer, Moderna a Johnson & Johnson.

(Poznámka redakcie: Nezabúdajme, že aj keď ide o iné spoločnosti, tie majú zvyčajne rovnakého koncového vlastníka, ako sme o tom nedávno písali v článku o BlackRock a Vanguard Group.)

Tento typ odstránenia krvných zrazenín je rýchlejšou možnosťou liečby než tradičné CDT (katétrom riadená trombolýza) alebo lytické (trombolytické) postupy.

Áno, podnikanie v oblasti liečby krvných zrazenín pomocou „vizuálneho navádzania“ raketovo stúpa. Niektoré spoločnosti sa do toho vrhli celou svojou váhou a teraz zarábajú majetky, zatiaľ čo skupujú iné spoločnosti a investujú značné prostriedky do špecifického vybavenia a implantovateľných zariadení, čím rozširujú svoje „portfólio“.

V treťom štvrťroku 2020 získala spoločnosť Philips firmu Intact Vascular za 275 miliónov dolárov v hotovosti a ďalších 85 miliónov po dokončení. Týmto obchodom rozšírila svoje podnikanie v oblasti technológií krvných zrazenín práve včas pre apokalyptický nával záhadných incidentov po masovom (nútenom) očkovaní národa.

Rovnako ako trh s kardiostimulátormi, sa teraz rozbieha aj trh s technológiami krvných zrazenín. Kto vedel o všetkých vedľajších účinkoch vakcín na myokarditídu a trombózy ešte predtým, ako vôbec vyšli?

Implantované zariadenia proti krvným zrazeninám zanechávajú v tele „menej kovu“ v porovnaní so stentmi, pokiaľ ide o liečbu krvných zrazenín vyvolaných vakcínou

V tomto druhu liečby sú veľké peniaze, tak prečo včas nezužitkovať vlnu krvných zrazenín, ktoré pochádzajú z injekcií génovej terapie pre wuhanský koronavírus?

Západ je predsa postavený na kapitalizme. Populácia pacientov, ktorí potrebujú liečbu krvných zrazenín, sa exponenciálne rozšírila, vrátane mladých zdravých ľudí, športovcov, vojakov a dokonca aj detí, a to všetko vďaka experimentálnym génovým terapiám podvodne vydávaných za vakcíny.

Liečba osteoporózy

Pre ťažko dostupné zrazeniny v periférnych žilách a tepnách existujú aspiračné pumpy a katétre. Žiaden problém, Big Pharma to zariadi. Dobre to naplánovali. Úrad pre lieky a potraviny (FDA) umožnil celému novému odvetviu predpandemický „vzlet“.

Hovoril s vami váš lekár o „intervenčnom zobrazovaní“ a „navádzacích systémoch“ na nájdenie tých otravných krvných zrazenín a „usadenín hrotových proteínov“, ktoré ste získali z nanočasticových zrazeninových „vakcín“?

Spoločnosť Philips uzavrela v treťom štvrťroku 2020 dohodu v hodnote 360 ​​miliónov dolárov, aby sa „postarala“ o tieto druhy problémov.

Všetci farmaceutickí guruovia zrejme vedeli, že stroje a technológie na zrážanie krvi budú pre medicínsky priemysel prudko stúpajúcim biznisom, keďže svet zachvátili poškodenia spôsobené vakcínou proti Covid-19.

Príčina a následok: Očkujte svet zrazeninovými vakcínami, potom liečte krvné zrazeniny drahou „novou technológiou“ a zarobte si celé bohatstvo

Riaditelia pohrebných ústavov a balzamovači na celom svete si všimli masívny nárast tiel nebožtíkov posiatych „neprirodzenými kombináciami krvných zrazenín s podivnými vláknitými materiálmi“ a „gumovými krvnými zrazeninami“, ktoré úplne vyplnia cievny systém a úplne upchajú tepny a žily zosnulých.

Kričia, aby svet prestal každému pichať tieto „vakcíny“ proti Covid-19, ktoré sa zdajú byť priamou príčinou.

Nie sú to typické krvné zrazeniny, ktoré za normálnych okolností bývajú hladké. Opisujú ich ako zložené zrazeniny popretkávané dlhými, vláknitými, bielymi, elastickými štruktúrami.

Sú tieto krvné zrazeniny „vyrobené“ očkovaním proti koronavírusu a navrhnuté tak, aby obohatili farmaceutické spoločnosti prostredníctvom novej technológie na liečbu škôd, ktoré spôsobili?

Viac ako 70 percent novo nabalzamovaných tiel je posiatych týmito gumenými krvnými zrazeninami, pričom ide o „úplne zaočkovaných“ ľudí. Náhoda? Myslíme si, že nie.

Viac podobných správ nájdete na stránke Vaccines.news, ktorá informuje o aktualizáciách ohľadne experimentálnych „vakcín“ proti covidu spôsobujúcich krvné zrazeniny a iné strašné vedľajšie účinky.

Liečba osteoporózy

Autor: S.D. Wells, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Hodím sem ještě toto k tématu:
  Veškerá fakta a informace kolem (toxických) vakcín, pravidelně aktualizováno:
  https://forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=5&t=26&sid=225f35ee29bb41d1eabdfdbe498671d2

  +

  U dětí jsou stále častěji pozorovány (a zdokumentovány) srdeční abnormality, nádory, nemoce..
  https://forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=5&t=32&sid=225f35ee29bb41d1eabdfdbe498671d2

 2. KOVIDBARÓN!

  ,,,,niekto vám dáva chlieb,niekto náboženstvá a niekto jedy,,,,chceli ste predsa modernú dobu v pohodlí a nerušenom parazitovaní,,,,a čo ste čakali od človeka-zvieraťa,čím ste vlastne aj vy,,,,je to iba zvierací pud-boj človekazvieraťa proti človekuzvieraťu o priestor a zdroje,,,,človekzviera je stratená existencia-nepodarok,zrejme zámerne stvorený tak nedokonalý,,,,stárnutie a dlhodobá staroba je ponížením podstaty a zmyslu života-to len zaslepená a pyšná omladina nechce vidieť už teraz v mladom veku-ako nakoniec dopadne keď príjde ten čas,,,,JA popieram víznam bolestivej existencie nedokonalého človekazvieraťa tu na tejto hnusnej hnilej planéte plnej plesní,sopiek,baktérií,komárov otravných múch,pavučín,páchnucích zvieracích nor,,,,-ako opačnej strany pekla podsvetia,táto planéta je iba predpeklie pekla podsvetia-planéta pre idiotov a mix krvilačných zvieracích druhov zbytočne existujúcich premnožených a vzájomne sa požierajúcich,aby evolučne silnejší druh prežil-čo sa ani nedeje,,,,logika-nelogiky,tak vakcíny a ostatné výdobytky už iba zapadajú do tohoto dna hadieho reťazca hnusu všetkého hnusu aký len sa dá vymyslieť.

 3. Ti co predaLi ukrajincum souradnice
  K potopeni rudkych lodi se nyni skryvaji bojice se o zivoty vcetne ….
  Podobne Vakcinovi mogulove v USA

  Za 1,5 hod se muze na nebi bliskat pak ztratit jakekoliv spojeni elektro …
  Mam pres jeep motor cely prehozenou reflexni plachtu

 4. BIDENOVA BUDOUCNOST PRO USA 2022 v % + minimalne
  Inflace 5 s odectenim zvyseni platu
  zdrazeni prumer 15
  Interest splatky 6 ….
  zvyseni najmu 4.5
  Mate splatky dum auto studium …
  To znamena potrebovat extra mesicne az $2000 tedy blizici neschopnost platit bankam veritelum jak to bude v EU 2023

  Prumerna pujcka k placeni za vysokoskolske studium je
  stale $ 35 000
  Mnozi bez pomoci rodicu prarodicu
  mohou padnout do chubby zit na ulici …

  To znamena …. zniceni USA rodinnych snu investic mozneho krachu s 2023 zvyseni cen potravin a sluzeb az 23

  Vazny navrh.
  Nez podporovat vsechny v zahranici, mohou Dat kazdemu dospelemu obcanovi USA tuto hodnotu prepocteno pres $ 1 million
  EU 900 000 kcz 21 000 000 chapete
  BIDENOVCE

  Nepocitaje nove mozne Covid 22 ztrat neschopnosti obyvatel v
  Produktivnim veku
  Shani ridice za $ 25 hod je jich nedostatek seniori dostavaji nabidky
  k castecnym zamestnanim
  A to desi kazdeho z vas a musi take vas

  DIKY HUNTER BIDEN
  dostane pry temer ,$2 milliony
  navraceni z dani…2021
  To znamena jeho orijem ,,,dary,,, prijem pres $15 millionu za 2021

  Chapete

  TRUMP junior mel vyborny proslov
  mnoho varovani vcetne samozniceni EU neprovokujte jiz prosi m
  To vam take zakazi 2023 jist chleba a dale…
  Stredni vrstva asi zmizi …

  Japonsko ma populace pod 2 ne min 2.6 deti na rodinu katastrofy Sveta…antikoncepce potraty rozvracene rodiny bidy 3. Sveta neproduktivni patazite vseho druhu
  TO NENI TEMa NA CeNZIRU ALE VAROVANI PrO KAZDEHO NEPOCITAJE NIC NAVIC
  ,,,Bila ,,, vyspela civilizace mizi
  bez vakcinaci dalsi sterility
  TEDY VYMIRAme
  .

  Ozyva

 5. Redakcia – viete niečo nové o stave na transfúznych staniciach – vôbec o zbere, o stave a skladovaní takejto vakci krvi? „Umelá krv“ – v kontexte s biznisom v článku – nič? Ďakujem.

  • Nemáme žiadne nové info, ale môžeme skúsiť pozisťovať.

   • Redakcia,udajne bol v Kanade zobrati do vazenia kanadskou Policiu,terajsi Vice-president Pfizer,Rady Johnson,je to z: O-Z-Dostojnost Slovenska,udajne voci velkym podvodom ,ini tvrdia kvoli umrtiam z Vaxxov,co myslim,nemoze byt aspon officialne ten dovod,Janko,CA,AZ

  • provokater

   Maroš, do litra slivovice domácej daj rozmixovanú červenú repu a urob si transFúziu, kapišto?

 6. …kopec užit.informácii, vďaka CZkotas …

 7. Troska na inu temu. Takze ak je toto pravda: https://cz24.news/je-to-tady-unikl-vybusny-dokument-z-bruselu-o-chystanem-pridelovem-systemu-eu-na-plyn-ropu-elektrinu-podniky-pujdou-na-zkracene-provozy-zacne-masivni-propousteni-to-vysvetluje-i-vyrok-d-medved/ potom fáma, ze sa uz v Kremnici tlacia potravinove listy bude nakoniec mozno pravda. Opat hladaju sposob, ako nas mat na zaklade strachu pod kontrolou a sucasne pojdu podla instrukcii Great resetu.

 8. Tréning robí majstra, všetko zlé je na niečo dobré,z 10 tich vždy jeden prežije aj ebolu,posun ľudstva v špirále je nezastaviteľný, času je habadej, príležitosti mrte,naše ,, odtlačky,, sú už dávno mimo našej ss aj MW a množia sa, aj keď sú trošičku prihluple,o to väčšiu životaschopnosť predvádzajú,asi tak ako keď moletna singlsuseda znicohonic začne zbesilo trieskať do panelu,alebo naopak systematicky vyklepkava celé hodiny do radiátora…

Pridajte komentár

*