Svet zachvátil syndróm hrotového proteínu: Očkovaných z ničoho nič postihujú smrteľné choroby


Print Friendly, PDF & Email

Svet zachvátil syndróm hrotového proteínu: Očkovaných z ničoho nič postihujú smrteľné choroby

(S.D. Wells, Natural News) Skutočná pandémia, ktorú svet zažíva, je raketový nárast prípadov chorôb, ktorým sa dá predísť. A čo je najhoršie, sú spôsobené a zhoršované injekciami spúšťajúcimi tvorbu hrotového proteínu, tiež známymi ako „vakcíny proti COVID-19“.

Výskum uskutočnený vedcami zistil, že hrotové proteíny tvorené telom po „očkovaní“ mRNA technológiou vstupujú do krvného obehu a cestujú do všetkých častí tela, kde sa hromadia a znečisťujú detoxikačné orgány, pričom spôsobujú krvné zrazeniny.

Krvné zrazeniny a poškodenie cievneho systému majú za následok smrteľné stavy, vrátane myokarditídy, mŕtvice a áno, rakoviny. Na injekčných miestach sa po očkovaní proti Covid-19 objavujú rakovinové nádory a následne šíria po celom tele. Náhoda?

Hrotové proteíny sú nebezpečné toxíny, ktoré môžu upchať celý cievny systém

Priónové choroby sa šíria krajinami i svetom, ale medicínsky priemyselný komplex a falošné mainstreamové médiá držia pevne pod kontrolou správy a vedu, ktoré odhaľujú túto „pandémiu“ zranení a úmrtí spôsobených „očkovaním“.

Keď mRNA injekcie preprogramujú ľudské bunky tak, aby nepretržite produkovali prióny hrotových proteínov, tieto sa naďalej hromadia v celom tele – možno navždy.

Vedci a patológovia nachádzajú vysoké koncentrácie týchto priónov napodobňujúcich vírus v slezine, pečeni, kostnej dreni, nadobličkách a vo vaječníkoch obetí očkovaných proti covidu.

Mimochodom, toto nie je žiadne nové odhalenie. Vedci hovoria:

„Už dlho vieme, že hrotový proteín je patogénny proteín. Je to toxín. Ak sa dostane do obehu, môže spôsobiť poškodenie v našom tele.“

V skutočnosti veľké množstvo štúdií odzrkadľuje, že škody spôsobené „vakcínami“ proti Covid-19 spôsobujú oveľa väčší masaker zdravia než samotný vírus.

U laboratórnych zvierat, ktorým boli injekčne podané spike proteíny, sa vyvinuli kardiovaskulárne problémy a odhalilo sa, že bielkovinové prióny prechádzajú hematoencefalickou bariérou a spôsobujú poškodenie mozgu.

Injekcie na tvorbu hrotových proteínov (vakcíny proti Covid-19) sú podozrivé, že spôsobujú hromadné úmrtia vrátane spontánnych potratov

Injekcie na tvorbu hrotových proteínov predstavujú potenciálne riziká pre dojčené deti a plodnosť, ako ukazuje výskum, zatiaľ čo pôrodnosť zhodou okolností celosvetovo prudko klesá.

Bill Gates, ktorý otvorene podporuje redukciu svetovej populácie o miliardy ľudí pomocou vakcín a potratov, sa samozrejme priaznivo stavia aj za „covidové vakcíny“.

Prírodná liečba osteoartritídy

Je to preto, že prióny spôsobujú, že imunitný systém útočí na plod a zároveň poškodzuje vaječníky, čím spôsobuje samovoľné potraty, obmedzuje reprodukciu a vedie aj k neplodnosti?

Podobne ako Čína, India, Japonsko, Brazília, USA, aj v Európe je pôrodnosť hlboko pod takzvanou prirodzenou mierou náhrady obyvateľstva. Aby populácia krajiny jednoducho zostala rovnaká, musí byť mierne nad dvomi deťmi na jednu ženu.

To znamená, že v dôsledku injekcií hrotových proteínov počet zabitých detí v maternici značne znižuje svetovú populáciu, rovnako ako to chce urobiť Gates a všetci ostatní globalistickí eugenici.

Vedci z Kolumbijskej univerzity zistili, že miera úmrtnosti na „syndróm hrotového proteínu“, anglicky Spike Protein Syndrome (SPS), je oveľa vyššia, ako tvrdí americké Centrum pre kontrolu chorôb (CDC).

Bolo odhalené, že dochádza k najmenej 10-násobku počtu úmrtí, o ktorých sa tvrdí, že sú výsledkom „očkovania“ proti Covid-19. Tento celkový počet sa teraz blíži k pol miliónu úmrtí v dôsledku SPS, nielen k oficiálne priznaným 20 000.

Napriek tomu môže byť počet deklarovaných úmrtí veľmi nízky.

Steve Kirsch, výkonný riaditeľ Nadácie pre výskum bezpečnosti očkovania (VSRF), vykonal analýzu založenú na štatistikách VAERS (Americký systém pre zaznamenávanie vedľajších účinkov vakcín) a údajoch z centier Medicare a Medicaid Services a rýchlo zistil, že skutočný počet obetí zabitých covidovými „vakcínami“ je dvojnásobný, blížiaci sa k miliónu.

Inými slovami, počet úmrtí v dôsledku zrazeninových „vakcín“ je oveľa vyšší ako počet úmrtí na skutočný vírus, ak vôbec nejaké sú, pretože koronavírus SARS-CoV-2 nikdy nebol izolovaný v laboratóriu.

Záver

Táto pandémia je pandémia zrazeninových „vakcín“, nie vírusová. To je dôvod, prečo by sa mal každý vyhýbať „očkovaniu“ proti Covid-19 ako moru!

Ak ste si už nejaké dávky dali, o ďalších ani nepomýšľajte! Každá ďalšia dávka je ďalší klinec do vašej rakvy. To platí hlavne v tomto období, keď sa rozbieha očkovanie 4. dávkami.

Stop Candida

Autor: S.D. Wells, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ľudia, ktorí sa dali – z rôznych dôvodov – opichať a chcú ako tak fyzicky i mentálne – fungovať (pretože veľmi veľa z nich už – žiaľ – v tejto dimenzii – fungovať prestali, alebo fungujú už len na – „polovičný úväzok“), mali krátko po včeličke č. 1, 2, 3 x, absolvovať povinnú detoxikáciu (ak sa majú aspoň trochu radi) proti spike proteinom. Každý pokus sa počíta! Každá snaha sa cení!

  Článok – krátený:
  Svetová rada pre zdravie predstavuje detoxikáciu spike proteínov.
  Ak ste dostali vakcínu proti COVID-19, môžu vo vašom tele kolovať nebezpečné spike proteíny, poškodzujúce bunky, tkanivá a orgány.
  Svetová rada pre zdravie vydala príručku o detoxikácii spike proteínov (hrotové proteíny), ktorá obsahuje jednoduché kroky, ktoré môžete podniknúť na potenciálne zníženie účinkov toxických hrotových proteínov vo vašom tele.

  Medzi inhibítory a neutralizátory týchto proteínov patrí:
  • borovicové ihličie
  • výťažok z listov púpavy
  • prunella vulgaris
  • ivermektín
  • N-acetylcysteín (NAC)
  • glutatión.

  Vedci tiež zostavili zoznam neutralizátorov spike proteínu, ktoré mu zabraňujú spôsobovať ďalšie poškodenie buniek. Patria medzi ne:
  • Glutatión
  • Feniklový čaj + Anízový čaj + Čaj z borovicového ihličia + Jasmínový čaj + Zelený čaj
  • Ľubovník bodkovaný + Listy komonice lekárskej
  • Bobkové listy
  • Čierne korenie
  • Muškátový oriešok
  • Šalvia

  Medzi najlepšie produkty na detoxikáciu bielkovín patrí:
  • Vitamín D
  • Vitamín C
  • Semená Nigella
  • Kvercetín
  • Zinok
  • Horčík
  • Kurkumín
  • Výťažok z pestreca mariánskeho

  “Vírusový proteín spike vytvára nežiadúce účinky, ako sú krvné zrazeniny, mozgová hmla, organizovaný zápal pľúc a zápal srdcového svalu. Pravdepodobne je zodpovedný za mnohé vedľajšie účinky vakcín proti Covidu-19. Aj keď ste nemali žiadne príznaky, alebo sa u vás po očkovaní vyskytli nežiaduce reakcie, hrotové proteíny môžu byť stále prítomné vo vašom tele.

  Celý článok čítaj tu: https://tadesco.org/svetova-rada-pre-zdravie-predstavuje-detoxikaciu-spike-proteinov/

  • vyborne,vitamin D ,musi byt prirodny,ale najlepsi je zo slnka,,5 minut staci,na dennu davku,.D3 je JED na Potkanov

  • TourDeFrance Victor Lafay, 26 let, odchází do důchodu.

   „Špatně se mi dýchá. Chybí mi kyslík, bolí mě obě nohy, nemám sílu. Všechny testy na COVID jsou negativní, může to být něco jiného… Ve skupině je nás mnoho, kteří mají stejné příznaky.“

   https://m.vk.com/wall-199284310_68617

   P.S. Čo to asi je? Z čoho je mi tak na hovno?! (poraďte mi, prosím!)

  • Na stiahnutie video s poškodeným „vakcínou“ – Ing.Jurajom Orságom. O dobytku, ktorý sa sám volá „lekári“!

   Príbeh biomedicínskeho inžiniera, ktorý uveril vakcinačnej propagande a dal si pichnúť injekciu proti Covid-19
   „„Věřil jsem lékařům, ale moje bezmezná důvěra v bílý plášť je navždycky pryč,“ říká Juraj Orság, jeden z protagonistů chystaného dokumentu Tečkované příběhy. Pan Orság ztrácel vědomí i 150krát denně, trpěl úpornými migrénami, nemohl být ani sám v bytě, natož někam chodit. Dříve přitom žil aktivně, běhával každý den i osm kilometrů, věnoval se bojovým uměním. Problémy se u něj dle jeho slov projevily poté, co si nechal aplikovat údajnou ochranu proti nejznámějšímu viru světa.

   Poprvé zkolaboval ihned po aplikaci přímo před zraky lékařů, přesto jej systém donutil k další dávce. Jeho příběh biomedicínského inženýra a manažera, který se pro zdravotní zákrok rozhodl, protože bez něj by nemohl plnohodnotně vykonávat svou profesi a živit rodinu, zveřejňujeme i samostatně mimo chystaný dokument jako memento selhání základních principů medicíny, ve které měl pan Orság (jakož i mnozí další lidé) dříve plnou důvěru.

   „Věřím už jenom lidem. Pokud je nějaký lékař i člověk, tak mu věřím, ale musím si to napřed ověřit. A spočítal bych je na prstech jedné ruky,“ konstatuje Juraj Orság.“
   https://www.uspesna-lecba.cz/nemoci-a-jejich-leceni/teckovane-pribehy-ing-juraj-orsag/
   ———————————————————–
   Zo seriálu „Tečkované příběhy“

   • Ano,Marosko,ale miloval viac peniaze ako svoje zdravie,však uz pri PRVEJ skolaboval a ten soudruh INTERNET a je chytry clovek a veril tym doktorskym vrahom

   • Israismael

    Ci môže byť svet ešte viac zatemnenym ako je dnes?.. Pozrite sa na tých vedcov, lekárov co dokážu urobiť s ľuďmi za peniaze… Sú podplatitelni a dokážu zabiť človeka akoby to bolo prasa ci nejaké kuracie do hrnca…
    Nikdy nebol svet tak satansky ako je dnes… Niekto sa rozhodol ze zničí co najviac ludi a to len preto ze ten niekto vie ze ma krátky čas to urobiť(do 2030)…

  • Mohlo a malo by vás zaaujímať.
   „MUDr.Carolyn Dean
   Když jsem si četla nově připravovanou knížku Mathewa Siverstone Blinded by Science, která byla volně ke stažení do 30.4.2011, uvědomila jsem si, že většina práce, kterou jsem vykonala za posledních 30 let, byla vědou ignorována. Jako bych tloukla svou hlavou proti cihlové zdi medicínské a vědecké samolibosti, neboť lidé dál trpí následujícími potížemi a to nejlepší, co jim lékaři umí nabídnout, jsou sedativa! Jedná se o následující problémy:

   1. Zamoření plísněmi a kvasinkami
   2. Nedostatek hořčíku
   3. Syndrom dráždivých střev (Irritable Bowel Syndrome – IBS), způsobovaný chudou stravou a špatným životním stylem
   4. Deficit vitamínů a minerálů
   5. Nediagnostikovaná hypotyeróza (nemoc štítné žlázy)
   6. Oslabení nadledvinek
   7. Otravy těžkými kovy

   V tomto článku se zaměřím na první z nich…
   Zamoření plísněmi a kvasinkami
   Více zde: https://www.uspesna-lecba.cz/plisne-a-kvasinky/
   Poznámka – problém plesní a kvasiniek v mikrobióme jednoznačne rieši ruský Vetom 2 a Vetom 1!

   „Coriolus je druh dřevokazné houby
   Coriolus nebo-li čínsky Yunzhi Yunzhi je druhem dřevokazné houby, která je již celá staletí využívá v tradiční čínské medicíně. V angličtině nazývá turkey tail což znamená – krocaní ocas, který připomíná mnohobarevný vějíř plodniček houby. V Číně se jí přezdívá se ji „tráva Říše nebes“. Česky Outkovka pestrá v součastné době hojně roste nejen v Číně, nalezneme ji také v Asii, Americe, ale také v českých lesích. V našich klimatických podmínkách roste velmi hojně po celý rok na odumřelých, ale i živých kmenech a větvích listnáčů. Najdeme ji také i na pařezech zejména dubů, bříz, buků, habrů a také na ovocných stromech například třešních, vzácněji i na jehličnanech, přičemž upřednostňuje duby. Méně se vyskytuje na dřevěných zahradních konstrukcích, které jsou ve styku se zemí. Dokáže dobře přežít i v období sucha.“
   Více zde: https://www.uspesna-lecba.cz/coriolus-outkovka-pestra/

 2. KOVIDBARÓN!

  ,,,,je to rozumný,zodpovedný a chytrý proces oddeľovania plevelu od ľudského spoločenstva,nič lepšia sa diať ani nemohlo,mnohí budete už zakrátko povďačný stavu,kde pri silne citeľnom nedostatku potravín,pitnej vody ako aj veškerých vodných zdrojov a nedostatkových zdrojov energií,nedostatku priestoru na žitie a prehnaných cien na niektoré výdobytky doby,každým dňom potencionálny preživší majú šancu na postupné hoci stále veľmi pomalé tempo odchodu plevele z tohoto sveta,,,,pánu Kovidu by ste tu mali mnohí skôr „ďakovať“ za to,že mnohí dostanete ešte druhú šancu k životu-pretože čo vás nezabije,by vás malo posilniť a hlavne zmeniť,,,,hoci mnohím tu ako aj bádateľom tu pochuti niesom,ale dajte si zásadnú vnútornú otázku-kto ste tu vy a kto som tu JA?? pretože JA som tu pre vás budúcich preživších autorita a JA vám tu robím dobrú službu,lebo vás pripravujem a vediem po vyšľiapanej hoci úzkej cestičky do nového života,,,,JA poznám tajomstvá zajtrajška obnovy a znovuvskriesenia,JA som cesta z bludiska k ceste ku svetlu a nesmrteľnosti,,,,JA znamená môj duch v spojitosti s Vyšším duchom,lebo moje telo je nič,,,,hlupák neuverí a trochu múdrejší sa zdrží,ale múdry pochopí a zatne zuby a koná,,,,“najvyššia inteligencia a autorita“ vidí čo tu píšem a vidí aj vaše skutky-nič mu neuniká a to ONO vás už veľmi dobre pozná a rozdeľuje pre svetlo a pre temnotu,pretože označovanie a očipovanie je už pred dovŕšením,,,,čím viacej Mňa vy-nikto a nič budete nenávidieť a posmievať sa mi,tým viacej bude na vás padať prach a popol,,,,nezabudnite,že čo je to smed a vlastný zápach v pote a prepotených odevoch-skúste si to vyskúšať vy fajnofky z digitálneho matrixu,,,,

  • O jakém to plevelu tu píšete,to asi o sobě že.Nebo snad tak nazýváte naší starší generaci?Měl by jste si dojít k cvokaři.

  • ,,Baron,,-dnes a nielen dnes problem s ,,partnerkou,,polievajucou zahradu,pri upozorneni vodou treba setrit a po naslednom odstaveni-chcela na mna zavolat policajtov a ze som cvok,nech sa idem dat liecit nervy.presne som jej povedal nieco v takom zmysle,ako je to v Tvojom komentari s ktorym sa stotoznujem a nielen s tymto.v poslednom mesiaci som uskotocnil rozlucku po SK a s ludmi,ktori uz nevedia kolkokrat si kupia vianocny stromcek a par dni v Taliansku.Neposudzujem,kazdy musi sam za seba aj ti,ktori su opichani,to je ich problem,neexistuje vyhovorka!Na nikoho nebola namierena hlaven,zalezalo a to plati aj do buducna.to co som zazil po prechode spominanymi priestormi,len potvrdzuje to na co stale vo svojich prispevkoch avizujes.BOH s Tebou a takisto za Marosa,Dendy,Slovak,Ajsa,Cizmar,-redakcia

  • Dej si včelku na uklidnění. Ty by jsi měl být zřejmě v ústavu

 3. Smutné je,že stále sa nájde dosť idiotov,čo si dá pichnúť aj štvrtú.Nuž čo aspoň sa planéta očistí.

 4. Morci chvost,je to tiez proti rakovine a immunnym chorobam,ja to uz davno beriem

 5. Žádný SARS COV2 nikdy svět neviděl. Z člověka na člověka se tedy nešíří žádný koronavirus, ale spikeproteiny, jako produkt, vyrobený v buněčných ribozomech, na základě nukleotidové instrukce RNA.
  Toto elementární minimum by po 2 letech mělo znát i malé dítě. A kdo to dosud nepochopil, tak toho pozdravuje Darwin.

 6. …presne tak, táto pandémia nie je vírusová, ale ,,vakcínová“….ďakujem moc nielen za článok, ale aj príspevky a linky k užit.informáciam….

 7. Miroslav Čižmár

  Douglas Adams bol vizionár, alebo mal dobré informácie. V stopárovom sprievodcovi galaxiou vyjadril povahu ľudstva.

  Na jednej planéte žila civilizácia, ktorá pozostávala z troch skupín. Prvú skupinu tvorili myslitelia, vedci a umelci. Druhú skupinu tvorili výrobní pracovníci. Tretiu skupinu tvorili neužitoční idioti, patrili sem marketéri, dizajnéri, kaderníčky, alebo čistiaci telefónnych slúchadiel. Problém nastal vtedy, keď neužitoční idioti začali tvoriť väčšinu v spoločnosti. Myslitelia dostali nápad, ako to vyriešiť. Nahovorili im, že planéte hrozí skaza a treba ju evakuovať. Naložili ich do veľkej kozmickej lode, a poslali ich do vesmíru. Loď naprogramovali tak, aby sa nemohla vrátiť. Od tej doby bol život má planéte šťastný až do chvíle, kým všetci nezomreli na vírus, ktorý sa šíril neumytými telefónnymi slúchadlami.

  Neužitoční idioti stroskotali na prehistorickej Zemi, a vznikla z nich ľudská civilizácia. Väčšina z nich neprežila prvú zimu, lebo s nevedeli dohodnúť na tom, aký dizajn má mať kresadlo. Rozhodli sa používa listy zo stromov ako peniaze. Listov bolo veľa a jedla málo, preto vznikla inflácia. Rozhodli sa ju vyriešiť tak, že spália všetky lesy.

  Nepodobá sa táto civilizácia na tú našu? Ideme riešiť infláciu jadrovou vojnou.

  • Miroslav Čižmár

   Zničí nás vírus, ktorý sa bude šíriť cez telefónny 5G signál.

   • Vysvetloval to jeden satanisticky hajzel.Vsetci,ktori si nechali aplikovat do svojho tela Mrna vrahcinu nie placebo zomru na jej smrtiace ucinky.Vysvetlil aj jednoduchu smrtiacu rovnicu.Doba prezitia a smrti sa da vraj jednoducho vypocitat podla percentualneho obsahu grafenu vo vakcine.Napriklad 10% obsah grafenu,doba prezitia je maximalne 9 rokov.40% obsah grafenu doba prezitia max.6 rokov.Ono to aj pekne zapada do tej ich agendy 2030.Hromadne ockovat sa zacalo v roku 2021,to znamena,ze ty co maju vrahcinu s 10% obsahom grafenu zomru najneskor v roku 2030.

    • Miroslav Čižmár

     Vymyslel som lepšiu konšpiračnú teóriu. Predstav si vírus besnoty, ktorý by bol upravený tak, že by nezabil človeka, ale všetky ostatné symptómy by spôsoboval. Pobehovali by tu nakazení zombíci, ktorí by ďalej šírili nákazu, ale nezomreli by. Boli by nemŕtvi.
     Predstav si, že spúšťačom zmeny správania by bol melatonín. Cez deň by boli všetci normálni, a v noci by sa zmenili na šialených zombíkov.

     Táto konšpiračná teória mi napadla, keď som dal psa zaočkovať proti besnote, a on ma potom uhryzol do prsta, keď som mu chcel z papule vytiahnúť slúchadlo. Batmana uhryzol netopier, Spidermana uhryzol pavúk, a mňa uhryzol pes. Stane sa zo mňa Dogman, jediný odolný proti zombi besnote.

     • sa raduj, že ťa nepohrýzol vôl.
      alebo pohrýzol?
      bo tie tvoje príspevky niekedy ….

     • Miroslav Čižmár

      Je to len konšpiračná teória, nemusí to byť 100% pravda. Ty vieš, že sa chovám tak, jak sa chovám.

 8. Troška na inú tému. Prečo nikdy nehoria polia s repkou olejnou, ale všade vo svete len pšeničné??? https://www.cas.sk/clanok/2699905/poziar-obilneho-pola-pri-prievidzi-hori-niekolko-hektarov-hasici-su-v-pohotovosti/

  • „Pšenica má v sebe asi viac oleja“…
   Repka sa zbiera o cca 2 týždne skôr a záleží na každej kvapke dažďa dovtedy.

 9. České filcky zverejnili toto: https://www.idnes.cz/koronavirus/statistiky ! Čo sa stalo? Iniciatívu jednoznačne prevzali očkovanci a štatistiky to len potvrdzujú !

 10. K článku – mohlo by vás zaujímať…
  Rife frequences
  https://www.frequenz-therapie.com/sk

  Detoxikácia toxických proteínov
  https://www.frequenz-therapie.com/sk/frequenzen-krankheiten/royal-rife-frequenzen/734/entgiftung-von-toxischen-proteinen?number=bio-entp

  Detoxikácia bielkovín
  https://www.frequenz-therapie.com/sk/frequenzen-krankheiten/royal-rife-frequenzen/1516/protein-entgiftung?number=bio-proe

  Vedľajšie účinky AIDS /pozn. – ADE?/
  https://www.frequenz-therapie.com/sk/frequenzen-krankheiten/healing-sounds/904/aids-nebenerscheinungen?number=hs-aids-neb

  Pre veriacich…
  Adenovírus
  https://www.frequenz-therapie.com/sk/frequenzen-krankheiten/royal-rife-frequenzen/336/adenovirus?number=bio-adev
  ——————————
  Katarakta – šedý zákal /fasciálne zhluky vznikajúce z NAPÄTIA v oku – psychosomatické, z námahy očí/
  https://www.frequenz-therapie.com/sk/frequenzen-krankheiten/royal-rife-frequenzen/868/grauer-star?number=bio-gra
  ————————————
  Osteoartróza, artróza
  https://www.frequenz-therapie.com/sk/frequenzen-krankheiten/royal-rife-frequenzen/1435/osteoarthritis-arthrose?number=bio-oste

  Zhrubnutie kĺbov pri artritíde
  https://www.frequenz-therapie.com/sk/frequenzen-krankheiten/royal-rife-frequenzen/384/arthritis-gelenkverdickung?number=bio-artg
  ——————————————————
  Firma predáva rôzne nahrávky frekvencí na konkrétne choroby podľa Rifeho zoznamu frekvencií. Prístroje sú však šialene drahé. Technické zariadenie sa dá improvizovať napr. pomocou Bluethoot reproduktora, Micro SD/TF karty s nahrávkou zvukov, tiež kombináciou s MP3 prehrávačom ako riadiacou jednotkou /s nahratým zvukom/ – telefón v blízkosti nie je vhodný – frekvenčné rušenie, smog. K praktickému použitiu potom budete potrebovať 1, alebo 2 2-m predlžovačky USB, 1, alebo dva konvertory 220V AC/ 5V DC.
  Reproduktor – všeobecne – možno použiť ako frekvenčné masážne zariadenie. Elejtrotechnickí koumácii môžu mať lepší nápad.
  ——————————————–
  5G, WiFi…
  Elektro smog
  https://www.frequenz-therapie.com/sk/e-smog/

 11. Marek Košice

  Jasné………… Uvedomujete si, že keby som napísal „Neočkovaných postihujú smrteľné choroby“ (vynechal by som „z ničoho nič“), tak by som TIEŽ NAPÍSAL PRAVDU????????? Lebo keď sa neočkovalo „proti covid“, tak ľudí nepostihovali smrteľné choroby???? SOM NEOČKOVANÝ PROTI COVID, ale jž mám dosť tých poloprávd či pololží od riadených opozícií. Zbohom.

Pridajte komentár

*