Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Hrozí svetu kolaps zdravotníctva? Neurologické poškodenia z vakcíny môžu zahltiť nemocnice


Print Friendly, PDF & Email

Hrozí svetu kolaps zdravotníctva? Neurologické poškodenia z vakcíny môžu zahltiť nemocnice

(Mike Adams, Natural News) – Predstavte si, že žijete vo svete, kde je každá jedna nemocnica zaplavená vakcínou poškodenými pacientmi všetkých vekových kategórií trpiacimi extrémnym neurologickým poškodením.

Predstavte si svet, kde dovtedy telesne schopní ľudia sa posunú do kategórie, ktorá si vyžaduje pre svoje prežitie sústavnú lekársku pomoc.

Predstavte si, že na podávanie injekcií, ktoré vytvárajú v tele covidový hrotový proteín zomiera toľko ľudí, že sú opustené celé bytovky a dokonca zamorené vnútri ležiacimi mŕtvymi telami, pretože nikto nie je ochotný nebezpečné telá odpratávať.

Prežije ľudská civilizácia covidové vakcíny?

Táto temná vízia spoločnosti sa možno čoskoro vyplní, keď sa prejavia plné účinky poškodenia zdravia hrotovým proteínom.

Pri počte takmer 2,5 miliardy celosvetovo už zaočkovaných ľudí biologickými zbraňami hrotového proteínu, ktorí stoja v rade na ďalšie očkovania, si svet hádže kockou v globálnom lekárskom experimente, ktorý v nastávajúcich rokoch vystavuje riziku schopnosť prežitia celých národov (ak nie samotnej civilizácie).

Vieme, že „zrazeninovou vakcínou“ bolo v USA zabitých údajne už 500 000 Američanov, no dôležité je, že ide len o krátkodobé vaskulárne účinky krvných zrazenín.

Tieto úmrtia neberú do úvahy dlhodobé, pomaly pôsobiace neurologické poškodenie, ktoré zrejme pripomína ľudskú formu choroby šialených kráv, ktorá časom nezvratne ničí mozgové tkanivo.

V nedávnom interview ma Dr. Chris Shaw, odborník na neurológiu a toxicitu prvkov varoval, že veľmi reálnou možnosťou je teraz všeobecné, zrýchľujúce sa neurologické poškodenie, keďže hrotový proteín a častice mRNA prechádzajú krvno-mozgovou bariérou.

To značí, že v mozgoch zaočkovaných cirkulujú toxické nanočastice.

Biodistribučné štúdie od japonských vedcov naviac potvrdili, že hrotové proteíny nezostávajú na mieste vpichu. Namiesto toho nanočastice hrotového proteínu (alebo tiež pokyny mRNA) cirkulujú väčšinou telesných orgánov, vrátane mozgu.

Naplnia sa apokalyptické filmy o zombíkoch?

Čo sa deje, keď sa mozog vystaví na zbraň upravenému hrotovému proteínu, vyvinutému prostredníctvom výskumu získania novej funkcie v laboratóriu, riadenom komunistickou armádou? (Wu-chanským laboratóriom, prostredníctvom Komunistickej strany Číny).

Zbohom vysoký krvný tlak

Odpoveď by nemala byť prekvapujúca. Hrotový proteín rozkladá zdravé nervové tkanivo, ničiac mozgové bunky a zhoršujúc pritom poznávacie schopnosti.

Predstavte si milióny ľudí, ktorí náhle klesnú na kognitívnu úroveň senilného amerického prezidenta Joea Bidena. Mohli by sme vidieť zúfalé masy bezdomovcov (zombíkov), bezcieľne blúdiacich ulicami miest, konajúcich veľkú potrebu na chodníkoch a mrmlúcich si pre seba nejaké nezmysly.

Samozrejme, videli sme to už v San Francisku a v mnohých liberálnych mestách, no predstavte si, že počty tých postihnutých explodujú na mnohé milióny.

Ešte aj tým, ktorí pozorne sledujú poškodenia a úmrtia v dôsledku vakcín, možno unikajú dlhodobé neurologické dôsledky tohto zákerného útoku hrotového proteínu na ľudstvo.

Čo sa stane so spoločnosťou, keď budú desiatky miliónov ľudí poškodené alebo zabité vládou vytvorenou biologickou zbraňou, určenou napádať ľudské tkanivo? Zrejme sa na to chystáme prísť.

Záver

Nech už sa v nasledujúcich mesiacoch stane čokoľvek, práve teraz určite nie je vhodný čas vyžadovať nemocničnú starostlivosť.

Dôrazne nabádame čitateľov, aby spravili všetko, čo je v ich silách, aby si uchovali zdravý životný štýl, vychádzajúci z prevencie ochorení a zdravej výživy. V nastávajúcom roku (alebo ešte kratšom období) budú zariadenia zdravotnej starostlivosti preplnené ľuďmi poškodenými vakcínou, v dôsledku čoho môžu skolabovať „rutinné“ lekárske služby.

Viac sa dozviete v podcaste stránky Natural News „Situation Update“, ktorý predkladá všetky podrobnosti:

Brighteon.com/c5c1cbfc-0b83-4231-8c46-9f586b407be5

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Bledá Tvář

  Určitě hrozí, kdo si vezme orgán od vakcinovaného? Nebo transfúzi krve?

 2. Francie:
  Sociální výbor Senátu se bude 6. října zabývat návrhem zákona z dílny socialistů o povinném očkování obyvatelstva proti Covid-19.
  Po třech pokutách ve výši 135 eur za měsíc za odmítnutí povinného očkování Covid-19 by podle návrhu socialistických senátorů hříšníci dostali pokutu 1 500 eur.
  Pokud by nový systém pokut schválily obě komory parlamentu, byl by zaveden od 1. ledna 2022, „aby všichni, kterých se to týká, měli čas se přizpůsobit“, říká pařížský senátor.
  Jak informoval “Public Sénat“ na začátku září, některé skupiny volených zástupců se myšlence povinného očkování pro všechny, v nadcházejících měsících nebrání.
  Navíc podle slov senátora Martina Lévriera ze strany “République en marche“, která zazněla na zasedání Senátu 24. července: „Je skutečně na místě hovořit o povinném očkování. Je to téma, které možná budeme muset rychle řešit.“
  http://zvedavec.org/vezkratce/18159/jo

  • Tieto pokuty vyvolajú občiansku vojnu! Neexistuje „pokuta“, kvôli ktorej by som spáchal eutanáziu! A keď už mám zomrieť, a keď už mi exekuujú majetok – a nemám čo stratiť – tak ich zabijem aj so sebou desiatky!

   • Marek Košice

    Presne tak, Maroš. Len bez strelnej zbrane ťažko, s nožom sa to totiž stihnúť nedá, pokiaľ nie si profesionál. Ja rozmýšľam v tomto ako ty, ale asi by som sa nedostal k Dementovičovi, Lekvárskemu, Fikasovi, Lížpičovi, Čaptavej….

 3. Nuž v práci mám kolegyňu, ktorá je po AstreZ a aj po vakcinácii chodí darovať krv a tú jej berú ! Takže?!

  • Súčasť genocídy!

  • Aj po fajzerjke berú.

  • Takže ty by si si vedome zobral krv od človeka, ktorý sa zúčastňuje „lekárskeho“ experimentu? Alebo chceš poprieť, že táto sračka je stále experimentálna, vo fáze klinických skúšok a o jej dlhodobejších účinkoch nevie nič ani výrobca a ani za jej účinky nepreberá zodpovednosť? To, že takúto krv berú a dávajú ju ďalším, je takisto súčasťou klinického mengelexperimentu.

  • Bledá Tvář

   Já zase vím, že na otázku, zda je očkovaný Pfizerem odpověděl kladně. Takže bohužel …

 4. …sklameme vás, nebudem si to predstavovať. Takú realitu si tvoriť nechcem.

 5. Kolaps zdravotníctva je analógiou vojenskej stratégie, kde je výhodnejšie nepriateľského vojaka zraniť a tým zamestnať 3 jeho spolubojovníkov na jeho evakuácii a ošetrení – teda sú takto vyradení z boja na základe zneužitia pravidla, že vojaci svojich zranených a zajatých neopúšťajú. Teda – mŕtvy vojak nikoho nezamestnáva a tí traja môžu bojovať.

  Z tohto dôvodu prešli amíci pri svojich automatických puškách „M-x“ zo smrtiaceho kalibru 7,65 na zraňujúci kaliber 5,56 – a detto aj Rusi pri svojich kalašnikovoch. Lenže lenže – ruský vývoz smeruje k národom, ktoré majú naozaj chuť tých druhých zabiť a mať pokoj a teda Rusi museli obnoviť výrobu AK 47 – 7,62 – čo je munícia aj našej armády.

  Kolaps zdravotníctva má za následok aj kolaps ekonomiky a ekonomika vytvára zdrojové zázemie vojny. Takže kolaps zdravotníctva a každý tretí občan lazar neschopný práce a kolaps ekonomiky je vlastne odzbrojenie nepriateľa!

  Vyslovene ma serie, keď táto redakcia funguje ako nekonceptuálny idiot a svoje články komentuje záverom ako – idiot ktorý nevie PREČO a čo bude nasledovať! Toto je rovnaká uroveň „inotajov“ aká prebieha aj na Infovojne!

  Na Slovensku vyslovene chýba konceptuálne alternatívne médium!

  „Nech už sa v nasledujúcich mesiacoch stane čokoľvek, práve teraz určite nie je vhodný čas vyžadovať nemocničnú starostlivosť.“ A?! A?! A?!
  Prečo?! Lebo chcú odo mňa očkovanie a testy? Ale to nie je o tom! Treba zastaviť očkovanie! Bodka!

  • Redakcia – aby bolo jasno, odteraz od vás očakávam iný koncept záveru článku, t. j., že budete k situ pristupovať 1/ z pohľadu riadenia GMS smerom k ich cieľom, a 2/ z pohľadu ich cieľov!

   Teda – cieľ je genocída akýmkoľvek spôsobom! Aj kolapsom zdravotníctva! Aj hladomor súvisí s kolapsom zdravotníctva! Namiesto nepracujúcich Rómov a imigrantov tu budeme mať nepracujúcu polovicu obyvateľstva?! Zrúti sa dôchodkový systém?! Začneme zabíjať svojich rodičov? A kto bude vychovávať a starať sa o deti, keď ich rodičia budú všetci invalidi doboha?! Adoptujú si ich očkovaní buzeranti?! Vy si naozaj myslíte, že kolaps zdravotníctva je len o tom, že ma neošetrí nejaký lekár? Lebo budú preplnené nemocnice?! Hovno! Z lekárov a sestier urobia invalidov neschopných práce! Takže doboha so slobodou v očkovaní! Doboha židovského! Žiadna sloboda v očkovaní! Očkovanie treba zastaviť = zakázať! Choďte doboha so svojimi „slobodami“ idioti!

   • Marek Košice

    Presne tak, očkovanie zakázať…. Ale bez vyvraždenia elít (ako slovenských, tak svetových) to nepôjde…. A to už je ťažký oriešok, ohromne ťažký….

    • Ťažké je len rozhodovanie – potom to ide šup šup!

     Teraz myslím na dôležité pozastavenie sa nad hlbinnou psychoĺógiou delegovaného nátlaku = delegovanej MOCI!!!

     Osoba ide k polícii ako idealista, alebo kvôli „placke“ – odznaku a zbrani. A – kvôli podielu na moci! OK – toto je to viditeľné!

     Lenže aj tá pi.a v Tesco, či Ikee, ktorá v bufete vyžaduje očkovací dobytčí pas – hoci sa vyhovára na príkaz – delegovaaný nátlak – či už si uvedomuje, alebo nie – má v tejto fáze PODIEL NA MOCI! Chápete tieto dôsledky?! Zakomplexovanému niktošovi tento fašistický sku.vený systém dáva podiel na moci nad vami! Teda žiadne – on-ona len vykonáva svoju prácu! Ani hovno! Od vykonáva svoj podiel na moci! A páči sa jej-jemu to! Konečne môže to jej pricapené hovno pricapiť na iného hlavu! Dokonalá antisociálna psychopatia! Krok k vražde „z princípu“!

     Takže toto treba zastaviť! Za každú cenu! Lebo idioti s podielom na moci toto nikdy nepochopia! Toto už je mimo diskusiu s nimi! Treba konať! Tvrdo!

     Cher – Shoop shoop song.mp3
     https://ulozto.net/file/ZSC0YF9rQZPe/cher-shoop-shoop-song-mp3#!ZJSvMGR2AwMuZQx2LwHkMTZ0AmHmMTIDJyRhExMEEHfhD2L1MN==

     • Zhrniem situačne – akási pi.a si na mne pod výhovorkou príkazu zamestnávateľa uplatňuje svoj podiel moci na mne. Áno? Chápete? Vidíte to?

      Tak ja – z príkazu mojej hrdosti a slobody a v záujme si toto zachovať – uplatním svoju vôľu – ako svoju plnú moc a dotyčnej osobe vrazím krížový šrobovák do čela!

      Premotivovanému SBS-károvi, ktorý nesmie mať zo zákona prekrytú tvár – rúškom – aby svoju uniformu nemohol bez identifikácie tváre zneužiť na krádež a lúpež – a ktorý ma ako zákazníka jebe na verejnosti – z titulu svojho podielu na moci – inak žebrák – by som vrazil ten šrobovák do huby – ak mu hneď neprerazím miechu – vykrváca a zadusí sa z varixov!

      Ok – toto bola fikcia. Lebo realita môže spočívať aj v tom, že niekto elegantne vyhodí do vzduchu aj celú korporátnu prevádzku aj s takýmito pi.ami a menežmentom, a so zákazníkmi ovcami, ktoré toto uplatňovanie moci nad nami umožňujú – mediálni prostitúti ich potom označia za nevinné obete! Nie! V občianskej vojne nie sú žiadne nevinné obete – sú len obete! Chceme?

      Lebo otázka je len o tom, či tí, ktorí chcú bojovať za svoju slobodu, sú ochotní obetovať sa – potom na obetiach tých ostatných naozaj naozaj NEZÁLEŽÍ! Lebo treba ich zobrať zo sebou čo najviac! Aspoň tak je to „vo filmoch“. Ale – skutočný džihád máme za dverami!

      Myslím, že sme sa dostali do fáze, keď je načase začať umravňovať debilov „fackami“!

     • Ešte malé zamyslenie nad paradoxom – koľko idiotov môže človek vo svojom živote zabiť. Ja tvrdím, že len DVOCH! ??? Vysvetlím.

      Vznikne situ – idiot vám siaha na niečo životne dôležité. Fajn – v strese ho zabijete. Dostanete 10 rokov a šupnú vás medzi rovnakých násilníckych idiotov. Peklo.
      Za dobré správanie – ak to v zdraví prežijete – vás pustia po 7 rokoch. Hurá!

      Vídete z basy – urobíte pár krokov, a v MHD vás napadne agresívny idiot. Ku.va! V návale slobody sa necháte ponížiť, olúpiť – lebo hlavné je nebiť v base! Áno?

      O mesiac o dva – znovu! Idiot a psychopat vás chce o niečo obrať, znásilniť vám družku – to je fuk čo, ale je to cez čiaru! Poviete si dosť – na base nezáleží – záleží na TERAZ! Zabijete ho! A dostanete doživotie“ Medzi rovnakými idiotmi!

      Ako z toho von? Pomerne jednoducho! Tých idiotov totiž nie je k nám 1:1 – je ich 1:10.000. Teda?

      Totálna INTOLERANCIA k psychopatom, zločincom a idiotom je základ slobody pre normálnych ľudí! OČISTA!

     • Maroš.. pozývam ťa na kávu alebo čo piješ (okrem krvi) a to z dôvodu, že ťa chcem vidieť v akcii s tým šrobovákovým uplatnením moci 😀
      Lepšie raz vidieť ako stokrát čítať.

     • ametyst – ten šrobovák má svoje opodstatnenie v tom, ako na nás uťahujú šróby. Keď ja mám ísť za kávu – ty ideš za pivo a rohlík?

     • Pečivo nejem, tak len to malé pivo ostalo.

  • holistický prístup

   Maroš,

   ak založíš a sprevádzuješ to „chýbajúce konceptuálne alternatívne médium“, tak daj vedieť – už teraz sa naň teším nielen ja, ale aj mnohí ďalší.

   • Odpoviem pomerne jednoducho:
    1/ Ja sám sa necítim natoľko konceptuálne zdatný, aby som niečo viedol v tomto duchu, avšak berme to ako prvopočiatok a jedinečnú príležitosť, že sme sa tohto prebudenia vôbec dožili!
    2/ Podľa mojej predstavy – konceptuálny človek by mal konceptuálnu inteligenciu rozvíjať a nasávať už s materským mliekom, avšak v tomto ho zabíja vlastná zotročená matka, ktorá ho zahriakne za každé „Prečo?!“ – „Lebo lečo!“
    3/ Ešte raz – konceptuálna inteligencia by mala byť na úrovni kultúry tela – samozrejmosť – ako vedieť plávať, vedieť bicyklovať, vedieť hádzať nožom, vedieť sa pohybovať aj poslepiačky – skrátka ako samozrejmosť.
    4/ Ku konceptualizmu som sa dostal vďaka internetu a vďaka vedeniu „zhora“ – avšak podľa mňa dosť neskoro pre vlastný život – teda tesne pred dôchodkom. Ale to je len pohľad z hľadiska využitia v praxi – ostáva tu veľký otvorený priestor na naplnenie svojej existencie – nepristúpiť k Bohu ako úplný idiot! Teda – dôchodok zároveň poskytuje voľný čas! A ten mienim sakra využiť – učením sa!
    5/ Ako ideálny stav si predstavujem, že nie ja, ale potomkovia mojej tretej generáciu budú ovládať konceptuálnu gramotnosť ako malú násobilku! Tak!

    Základ je začať! Zdroje sú. Ale napríklad levanet podľa mňa totálne zlyháva v tom, že len teoretizuje, resp. je ortodoxný, zároveň cenzuruje kritiku, a už vôbec sa nevenuje každodennej analýze situ z pohľadu konceptuálneho riadenia. Zombie! To nie je moja predstava konceptuálneho webu. Myslím, že hlavným konceptuálnym nástrojom okrem vedomostí je – KOMENTÁR – čím nemyslím „názory“ pod čiarou.

    Každý, kto pozná tlačový zákon a prácu médií vie, čo znamená privilégium komentára šéfredaktora! Komentár totiž riadi!

    Skrátim – som prístupný otvorenej diskusii – ale nie kritikom KSB – pretože z môjho pohľadu je to zatiaľ neprekonaný nástroj pochopenia toho, v čom sme v opozícii ku GMS. Zatiaľ. Neskôr sa môžme presunúť na vyšší level. Vlnovej genetiky!

    • Skrátim – ako základ konceptuálnej IMPROVIZÁCIE – vidím pochopenie, akceptovanie a uchopenie plánov globálneho mocenského systému – ich predikcie, a od tohoto sa „spätne“ odraziť k ich PREKAZENIU!
     K našej predikcii!

     Web Badatel, ani Infovojna TOTO NEROBIA!
     A to ma serie! Hoci mediálny dosah aj vplyv majú! Je to ako prerušovaná súlož, z ktorej sa nemá nič narodiť! Konceptuálni IMPOTENTI!

     Zmeníme to dostatočným tlakom “ z dola“?

     • holistický prístup

      Maroš,

      fenomén IV vnímam ako súčasť obludného systému – jeho úlohou je podchytiť tých, ktorí by mohli ohroziť systém – vybrali na to medový HLAS NORA – toho NORA, ktorý celý život rozkladal systém, vnášal do spoločnosti rozkol – rozkladal spoločnosť z vnútra – je to HLAS tzv. „SLOBODNEJ EURÓPY“ – robia zoznamy tých, ktorí sa môžu zlučovať ako ODPOR proti systému – robia to veľmi jednoducho – podporte nás aby sme mohli „prinášať HLAS slobody“ – sme závislí na vašich daroch – aby prevedčili odporcov systému, tak MUSIA začrieť do hlbím PRAVDY a „niečo“ z nej ponúknuť!!! – takto sa dostávajú k základným údajom vzpurného „dobytka“ – k ich menám, adresám, číslam účtov, „rodným“, … – teda k číslam, ktorými si označujú „svoj dobytok“ … a nie že nie!!!! – preto každého jedinca značkujú sťa svoj dobytok – navonok chaos … ale vnútorne ORGANIZOVANÝ!!! K tomuto účelu slúžia aj iní OTROCI systému – tváraci sa ako proti-systémovo – napr. „Rostas“ a pod. Ako je na tom prevázkovateľ „bádateľa“, to mi nie je celkom jasné – nie som pravidelný konzument – ale … dokážem pochopiť jeho opatrnosť – to je „končepčne“ ako-taký ukazovateľ.

      Prekvapuje ma, že práve Ty – vidiaci za mnoho „zákrut“ … toto prehliadaš.

     • holistický prístup

      Maroško – chrobáčik,
      už dávno si ukázal svoje JA – čím chceš KOHO ešte ohúriť?

    • holistický prístup

     Priznávam – mojím úmyslom – po prečítaní Tvojho komentára – bolo vyprovokovať Ťa – prekvapil si ma svojou vnútornou spoveďou. Potenciál na to máš a bola by to aj jedinečná možnosť sebazdokonalenia – si sčítaný, máš vlastné, jedinečné vnímanie a úsudok, ktoré dokážeš otvorene prezentovať – ale … je tu to ale – buď začneš rešpektovať, že prevádzkovateľ má právo – na svojich vlastných stránkach – zvoliť obsah a formu … a Tvoje právo je buď ich čítať … alebo NIE. V poriadku mi príde aj poukázanie, čo by si si želal zmeniť, prípadne čo Ti tam chýba a pod. … ale … znovu je tu ale … bez agresie – agresiu si môžeš dovoliť na vlastných stránkach a návštevníci sa rozhodnú, či tie stránky budú navštevovať, zapájať sa do diskusií, …., alebo NIE. Je to rovnaké, ako keby niekto prišiel k Tebe domov na návštevu a začal si agresívne – s vulgárnym nádychom – vynucovať, aby si sa Ty správal vo svojej domácnosti podľa jeho želania – či skôr príkazu. Správne vnímaš, že je to o vnútornom nastavení … niekde v detstve … a to môžeš zmeniť jedine Ty sám v sebe – najprv to je nutné objaviť, pomenovať, pochopiť mechanizmus vzniku, mechanizmus prejavov, … a napokon odložiť – opraviť na kvantovej úrovni …

     „…nepristúpiť k Bohu ako úplný idiot!“

     Hmmm … pred akého Boha dúfaš predstúpiť? – máš o tom aj nejakú predstavu? … alebo je to len prázdna fráza?!? … je to len otázka bez očakávania odpovede. Nie je nutné odpovedať verejne – je to len podnet na rozhovor s „Bohom“ v Tvoim srdci … čo sa v Tvojom živote stále opakuje?!? …

     • Treba rozlišovať – dvere môjho domu – a dvere tohto webu!

      Tento web bol založený – tak ako kamenný obchod!!! – s tým, že bude mať otvorené dvere! A bude provokovať ľudí – všelijakých – aby vstupovali a prehŕňali sa v „tovare“. A ďalej to poznáte – šit = reklamácia. A zákazník, ktorý chodí nakupovať „mäso do mäsiarne“ – vyžaduje určitú OČAKÁVANÚ kvalitu a sortiment. A keď je mäsiar špinoš, tak mu to tam smrdí. Ponúka domáce klobásy – jeho výrobok – a ty chceš vedieť, čo je v nich za humus!

      Teraz inak. Niekto si otvorí v dedine jedinú predajňu mäsa a tým zlikviduje ďalšiu potenciálnu prevádzku, lebo 2 sa neuživia. No a potom to ako lempl poserie – a postaví zákazníka pred výber – keď sa ti nepáči – choď inde!

      Kam mám ísť – 10 kilometrov inde, kde je tiež len jedna prevádzka akurát pre miestnych? No tak to naserie a potom takýto mäsiar dostane na výber – buď sa zlepší, alebo ho z dediny VYŽENÚ! Lebo mäsiareň potrebujú!

      Lebo web potrebujú. Lenže tento web „nestíha“! Neplní očakávania! A nemyslite si, že tu dianie nepozorujú osoby omnoho vyspelejšie odo mňa – len sú ticho. Oni veci neriešia verejne. To len my tu riešime.

      Oprava – NEPREDSTÚPIŤ PRED Boha ako idiot.

      Môj svetonázor je taký aký je a je jedným z 3 pilierov mojej existencie – svetonázor, motivácia a chuť-radosť zo života.

      Otázka mojej agresivity – pletiete si pojmy – ja to vidím ako asertivitu, čo je spôsob presadzovania. Uhol pohľadu.
      Príklad.

      Žena varí mužovi. Ale nevarí dobre. Nevarí s chuťou. Muž začne reptať! Žena sa začne brániť, koľko času a námahy ju to stojí! Konflikt sa stupňuje! Nakoniec žena prehlási, že keď muž nebude žrať to, čo mu navarí – že sa s ním rozvedie! To muža už naserie – zlé žrádlo a vydieranie – buchne päsťou do stola a zreve – „To JA!!! sa s tebou rozvediem!“

      Lebo uhol pohľadu spočíva v tom, ktorý subjekt mieni zostať subjektívny a ktorý chce byť dominantný! Alebo aspoň nie submisívny – môj prípad. No a podľa toho – submisívny subjekt vníma akékoľvek presadzovanie toho druhého – ako agresivitu!
      Hm? Ale veď vo futbale sa vám predsa páči ťah na bránu – či? Vtedy jojkáte tiež?!

      Prehlasujem opäť – ja sa nepoddávam tým ľuďom, ktorí sa poddávajú a ktorí chcú, aby som sa poddal tiež! Bodka!

     • holistický prístup

      Maroš,

      pohľad z vonku: si príliš zaujatý vlastnou výnimočnosťou – staviaš sa NAD celok – vyžaduješ právo na vlasnú realizáciu, ktorú iným odopieraš – nútiš ich konať podľa svojich (Tvojich) predstáv, potrieb, podmienok, … Tvoja základná črta je „DIKTÁTOR“!!! – skús si sám seba predstaviť v úlohe akej-takej moci … na mieste tých, ktorých podrobuješ „kritike“ – o tom bol môj prvotný príspevok – nabudiť Ťa, vyprovokovať k činu … ale … je tu to ALE … len výhovorky …

      Futbal?!? – to je predsa o niečom inom – nie som fanúšikom – ale … je to jasná ukážka „konceptu (ne)moci tých, krorí sú za oponou – MUSIA ukázať pravdu – jedno „hracie pole“, jedna „lopta“ („Zem“), dve družstvá s konkrétnym počtom „hráčov“, namaľované „lajny“ (hranice), dve bránky, „rozhodcovia“, … „diváci“ … a to najdôležitejšie je za oponou … od „trénerov“, masérov, „majiteľov“, „sponzorov“, … až po rozhodovanie … KTO má právo zúšastniť sa „predstavenia“, za akých podmienok, … kde sa „zápas“ odohrá … dokonca aj s akým výsledkom …

      Spolužitie: Pred vstupom do vzťahu je vždy slobodné vnútorné ROZHODNUTIE každého jednotlivca vstupujúceho do vzťahu – prečo ten „niekoto“ má zrazu potrebu meniť to, čo mu vyhovovalo pred rozhodnutím (varenie)?!? … sú určité ukazovatele, hodnoty, … na ktorých sa rozdodujeme o vtupe do vzťahu – akési základové kamene (hlboké základy obydlia) … ak ich časom chce ktokoľvek zúčasnený meniť vynucovaním, ponižovaním, … to niečo vypovedá o vlastnostiach vynucovateľa, ktorý sa správa k tomu, na kom vynucuje niečo, čo pred vstupom do vťahu prehliadal – z nejakých zvláštnych dôvodov – chce zmeniť hlboké základy domu, ktorý je už postavený. Sám si si takýto vzťah vybral … a meníš pravidlá HRY za pochodu … vynucovaním … bez rozpravy – diktátorsky, … a toto voláš asertivita?!? … Mať na „vrch“ – „Nie Ty so mnou … to JA s Tebou … ach-jaj …

      Tvoje právo je vstúpiť do predajne a právo rozhodnúť sa, či podporíš majiteľa prevádzky v jeho činnosti – bez ohľadu na skutočnosť, či je v širokom okolí jediný … jeho právo je činnosť vykonávať podľa svojho uváženia – Tvoje právo – pri nespokojnosti – je zmeniť to z vnútra … teda máš rovnaké právo, ako dotyčný – právo prevádzkovať VLASTNÚ predajňu podľa vlasného uváženia – zákazníci ukážu, KOHO z vás podporia.

      Pravda a LOŽ … PRAVDA je tak blízko, až ju nie je vidieť … „Čím bližšie stojíte – tým menej vidíte!!!“

      Podobne možno rozobrať aj ostané Tebou uvedené príklady.

      Maroš – to nie je kritika, útok, … v podstate milujem príspevky od Teba … ale … život s jedincom Tvojho vnútornéh nastavenia … hmmm …

     • Holistický – ako celistvý, synonymum obsiahnutý – to ako fakt si si dal taký nick a mne podsúvaš „si príliš zaujatý vlastnou výnimočnosťou“? Ide o to, že holistická je len realita – objekt, nie to, čo sa ju pokúša skúmať. Ups!

      A ty vieš hovno čím som zaujatý! Si absolútne „holisticky“ vedľa!

      Teraz inak – súvislosť so „sebou“ a s cielene provokatívnou činnosťou „mucholapiek“. Skrátim – ak človek nakoniec verí len sám sebe – tiež je to posadnutosť vlastnou výnimočnosťou?

      Ad “ právo prevádzkovať VLASTNÚ predajňu podľa vlastného uváženia – zákazníci ukážu, KOHO z vás podporia“ = máš právo vyštudovať lekárstvo a máš právo založiť si vlastnú nemocnicu – keď potrebuješ operovať svoje slepé črevo! Áno!
      Máš právo si aj založiť hute a vyrábať vlastné koľajnice, keď chceš z domu cestovať vlakom! Áno!

      A kam sa podela povinnosť, česť, altruizmus, súcit, svedomie? Ty si naozaj tak „holistický“, že si presvedčený, že spoločnosť funguje na právach každého robiť si čo chce?

      Najväčšia demagógia je právo na právo a právo na názor! Lebo s povinnosťou pravdy a obecnej spravodlivosti svedomia táto židovina zásadne nepočíta!

      „život s jedincom Tvojho vnútornéh nastavenia“ – to chceš akože so mnou chodiť?
      ale ja už som zadaný – Smrtke a Národu!
      A čo si to vôbec dovoľuješ – hodnotiť ma z pohľadu spolužitia so mnou – to je u teba normálne? Hm… – s týmto chlapom si neviem predstaviť žiť! Skrátim – nie som buzerant!

      Vieš – lebo psycholingvistika. Neexistuje, aby mi nejaký kamarát po 40 rokoch za.ebal takúto vetu! Že si nevie predstaviť so mnou žiť, keď práve so mnou chlastá!

      Si „holistický“ ako Martinské hole. Obsiahneš možno zrakom, ale inak nie. Ty si len taký malý subjektívny prístup – a je po bubline.
      https://www.chatatomi.sk/wp-content/uploads/2015/10/20160122_134329.jpg

      Existuje pravidlo – nesúhlasím s ním, že sme takí, ako nás vidia iní. Pre slepcov neviditeľní, pre povrchných sú to naše šaty a zovňajšok, pre bližších skôr áno, alebo skôr nie využiteľní, pre blbcov blbci, čúdáci, záhadní. Teda – keby som mal byť taký, akého m vidí neprajník alebo blbec – už by somsa asi obesil! Teda – je mi u prdele, ako ma kto vidí a hodnotí, pretože to nie je vec sumy hodnotiacich, pretože vzťahy sú vždy – aj s miliónmi – vždy len osobné. „Keď budú stáť proti sebe miliónové armády – vždy to bude len boj jedného muža proti druhému mužovi!“ – Konfucius.

     • holistický prístup

      Maroš,

      stále si ideš tvrdohlavo svoje – takže studená sprcha a nohy v teple.

      Ak sa zmieňujem o skutočnosti, že žiť s niekym Tvojho vnútorného nastavenia, musí byť peklo, to nie je predsa ponuka na vzťah – je to len konštatovanie (dokonca ODMIETANIE!!!! bližšieho vzťahu – bez ohľadu na to, či som muž, žena alebo snáď nejaký hybrid) – TYPOVÉ!!!! … a nie – nie som buzerant (ani parťák k alkoholu) … je zaujímavé sledovať, ako sa snažíš všetkým okolo seba vnútiť SVOJE „EGO“ – svoje predstavy o iných – pritom si v ťažkej „opozícii“ proti všetkému, v čom sa zrkadlíš … čo Ti ukazuje samého TEBA …

      Súž“i“tie je založené na vzájomnom slobodnom dávaní, obdarovávaní, vzájomnom prijímaní, … teda o duchovnom raste, konštruktívnom budovaní, podpore, …, výstupe.

      Súž“E“nie je opak súž“i“tia – je to deštrukcia, sťahovanie, hmota, … – niečo, čo má udržať žitie v stave EXISTENCIE – v hmote, v otroctve (nech už je akékoľvek) – nažrať sa, vypiť si, zatrtkať si.

      Na každej hláske – BUKVE – záleží.

      Zreme si sa len opakovane staval do radu na IQ … dokonca vo mne vyvolávaš pocit, že Tvoja pamäť je fotografická (výnimočná) … pre život sú nutné aj iné hodnoty.

      Možno rozobrať všetky Tebou uvádzané príklady … ale … Ty si sa predsa dávno ROZHODOL, ŽE …

     • Maroš nemá rád keď ho chvália.. je toho názoru, že dobré sa chváli samo a nepotrebuje reklamu 😀

     • Holy – ani nevieš, ako mi nahrávaš na smeče.

      Ja som sa z nejakého dôvodu nemusel stavať do radu na inteligenciu – avšak táto narážka presne definuje tých, ktorých zo srdca neznášam – posudzovateľov mojej inteligencie. „Intelektuálni“ idioti! Ktorí si myslia, že „vedia“. Viete hovno!

      Existuje určité tabu – vôbec v diskusiách posudzovať možnosť súžitia s „kozou či lamou“, keď je nás toľko miliard možností. To mi tá moja chabá inteligencia neberie. Môžeš to zahovárať ako chceš, ale touto narážkou si vo mne vyfabrikoval odôvodnený pocit, že máš „platonickú“ predstavu o tom, ako sa mi hrabať v slipoch. To je môj pocit. „Milujem tvoje komentáre“ – to sú slová, ktoré hetero muž nepoužíva.

      Teraz trochu k výnimočnosti. Ona je jednoducho FAKT! DNA, DNA frekvencia, odtlačky prstov. Skrátka máme ju v podvedomí – o vlastnej existencii. A teraz v čom je problém?

      V tom, že systém nášho zotročovania ubíja našu výnimočnosť. Musíme sa zaraďovať.
      Takto vzniká cielená frustrácia z nenaplnenia našej výnimočnosti. A teraz prichádza ten správny moment – VÝNIMOČNOSŤ AKO NÁSTROJ MANIPULÁCIE!

      Keď sa dostanete do osídiel scientológov – prvé čo urobia je, že vás presvedčia o vašej výnimočnosti, čím „namaškrtia“ vaše večne hladné, nedovyvinuté ego! No poď rybička! Ale má to malú podmienku – vieš, napriek tvojej výnimočnosti – bolo by to treba vyčistiť, zdokonaliť – v programe Clean! Až do vylízania mozgu!

      Detto fungujú aj určité skupiny „kontaktérov“ s mimoňmi – ich prvá manipulácia spočíva v pochvale vašej výnimočnosti! A ďalej sa už o vás postará ich sekta. Skrátim!

      Výnimočnosť je! Je ako prirodzenosť! Lenže je v nás ubíjaná – systém nám nechce dovoliť naplniť svoju výnimočnosť – čo niekto iný zneužíva. Otázka – kto na pracovnom pohovore rozoberá vašu výnimočnosť? No ten, kto skúma len vášho slobodného ducha – či ste submisívni, alebo nie! Oni v skutočnosti vašu výnimočnosť NEPOTREBUJÚ – nechcú! Nechcú svojskosť riešení a prístupov, keď všetko má podliehať ich riadeniu! Výnimočnosť totiž znamená aj samostatnosť myslenia! Nenada! Takže.

      Už to, že niekto sa serie do mňa zaklínadlom výnimočnosti – nasvedčuje o pokuse mnou manipulovať! Aj manipulovať publikom.

      Naplnené, dobre vyžraté, spokojné, odpočinuté EGO – nie je problém! Problém je zasrané, zakrpatené, podvýživené, večne hladné ego – inak sa tomu hovorí komplex menejcennosti, ktorý musí niekto neustále prikrmovať!

      Čiže – tvoj prístup rozhodne nie je holistický. Individualita každého človeka tvorí malý vesmír. Jediný problém týchto vesmírov je, že sa ich niekomu podarilo komprimovať – zazipovať. A v tom spočíva úloha „prebúdzania“ – rozbaľovania vesmírov výnimočností v Správcovi Archívu.

     • holistický prístup

      Maroško – chrústiček – len ďalej ži za svojimi bariérami, ohradami, komplexami, zlobou voči každému, agresiou – predovšetkým voči sebe – je mi úplne jedno, ako ma vnímaš, čo si o mne nahováraš, … – v podstate ma rozosmievaš … a to si zrejme ani len náhodou nechcel – chceš vo mne vyvolať pocity súzniace s Tvojimi – chyba programu …

      Na falošnej „výnimočnosti“ je predsa postavené celé súčasné – falošné – „RIADENIE“ sveta … ale to predsa vieš … každý je predsa v niečom výnimočný … a TY zvlášť … len nik nie je na mieste zodpovedajúcom jeho výnimočnosti … tož-tak …
      🙂

      Pozn.: Ak máš záujem spoznať samého seba – prečítaj si celé vlákno ako POZOROVATEĽ …

      Ďakujem za výmenu slov, ktorú si naplnil ťažkými podpásovkami.

     • „Maroško /= kokotko/ – chrústiček/ = zožeriem ťa na počkanie/ – zúfalá trollka chce odísť odtiaľlo bez straty tváre – ha – podpásovky?! Na počkanie ťa kopnem špicou topánky do os pubis! Čo to skúšate podrbaní govtrolli! 2-týždňový výcvik u Godu?! „holistický prístup“ – mužské podstatné meno – ale nakoniec si si tú chlpatú škatuľu odkopala! Fuj len pomyslieť!

     • holistický prístup

      Maroško – chrobáčik,
      už dávno si ukázal svoje skutočné JA – čím ma chceš ešte očariť?

     • holistický prístup
      06/10/2021 at 21:54

      Maroško – chrobáčik,
      už dávno si ukázal svoje JA – čím chceš KOHO ešte ohúriť?
      ————————–
      Ha! Máš 5-minutový výpadok Cache pamäti?
      No – že si ty tá naša AI-ka! Došli ti baterky do verklíka? „Aj veľká riť vie očariť“ – tým nemôžem poslúžiť.

      Už som tu spomínal, že trollov si dávam na raňajky. Môžete baliť svoje sračky do akéhokoľvek župana – ja do čoho na prvý pohľad hneď nevidím – na to používam nôž – dobrý zvyk pri stolovaní. Zanechala si tu pachovú stopu a bordel. To ťa počká – to počká aj ďalšieho z vás, keď sa tu opäť rozhodnete „zastaviť“. Hm – Jean vám tu uvoľnila priestor.

     • holistický prístup

      Maroš,

      toto je môj úplne posledný kontakt s Tebou. Otvorene Ti vyjavím, čo je možné z Tvojho správania sa vyčítať – čo sám o sebe kričíš.

      S pravdepodobnosťou blížiacou sa k jednotke (teda PRAV-de) si prišiel ako dieťa do rodiny s dominantným tyranom – pravdepodobne matkou (starou matkou) týrajúcou minimálne otca (starého otca) a zrejme aj všetkých človiečikov v jej okolí – takmer výhradne mužov (aj chlapec je muž čakateľ) – ak si aj priamo nebol týraný, tak si sa vnútorne stotožnil s týranou bytosťou a rozhodol pre nástroje TYRANA na svoju vlastnú OCHRANU– vidiac, že TYRAN má vždy navrch (nie ty, ale JA!!!!) … a tieto záležitosti okolie citlivo vníma – následne si vysielal signály do okolia ako dieťa – pravdepodobne menšie, slabšie – teda si sa nedokázal fyzicky brániť, presadiť ako otvorený TYRAN. V tom čase si sa rozhodol, že ak to nie je možné na telesnej úrovni, že sa staneš dominantným TYRANOM na intelektuálnej (vedomostnej) úrovni (a časom aj na úrovni fyzickej – TYRANIA ako OCHRANA – bariéra – val – stena pred možným ublížením) – a tvrdo si sa na to vrhol – začal si zhromažďovať encyklopedické informácie (ak aj intelekt nebol DARom, tak si sa časom zdokonaľoval – vypestoval – staval do radu na intelekt!)) – týmto si sám seba zneviditeľnil v oblasti fyzickej – spolužiaci a fyzickí tyrani Ťa začali potrebovať a zneužívať v oblasti intelektu (splnila sa Ti časť Tvojho vnútorného rozhodnutia) – to zhromažďovanie encyklopedických informácií – bez chápania súvislosti – Ti ostalo – časom si vyrástol, trochu zmocnel a začal si si hľadať obete – tou obeťou sa stala ŽENA sťa ZDROJ Tvojho utrpenia (konečne!)!!!!, ktorú si si vyvolil alo OBEŤ (zdroj rozkoše) – naplnil si ďalší krok (preň si sa rozhodol v rannom detsve) – splodil si s ňou deti a tie deti boli svedkom tyranie z Tvojej strany (určite si zanechal hlboké stopy aj na nich … preto ťažká agresia aj voči nim) – konečne si sa dostal k cieľu svojho rozhodnutia. Časom sa žena aj s deťmi vymanila z TYRANSTVA a týmto svojim činom TEBA – TYRANA – pripravila o POŽIVEŇ, o rozkoš …

      V súčasnosti máš hlad po TYRANII, rozkoši v priamom kontakte … to je dôvod, prečo si sa rozhodl TYRANIZOVAŤ – parazitovať na nízkych energiách – práve vo virtuálnom svete … pretože vieš, že aj takto dokážeš ubližovať – že utrpenie je SKUTOČNÉ!!!

      Mojou snahou bolo nastaviť Ti zrkadlo – preto tá opatrnosť a jemnosť vo vyjadrovaní – to si ako vnútorne nastavený TYRAN vyhodnotil sťa slabosť, sťa ľahký ZDROJ TVOJEJ rozkoše – (aj keď len vo virtuálnom svete) zaiskrilo sa Ti v očiach – videl si svojim lačniacim EGOM niekoho „slabšieho“ ako si Ty sám – ako subjekt svojej TYRANIE, rozkoše … ale prerátal si sa Maroško (chrobáčik, chrústik, …) – oslovujem Ťa tak práve preto, že vidím pred sebou maličkého, ustráchaného, chúliaceho sa chlapčeka (snáď aj s mokrými nohavičkami) ešte v čase, keď túžil po ochrannom náručí …

      Ako si sa rozhodol stať sa TYRANOM, tak sa môžeš toho zbaviť – vystúpiť z kruhu … PREBUDIŤ SA!!! – a stať sa tým, KÝM naozaj si – človekom.

      Sneh nie preto padá, aby človeka zahubil, ale aby každé ZVIERA v ňom zanechalo stopu svoju.

   • Marek Košice

    Ja ti neviem…… toľko zlej energie by tam bolo že až…. S Marošom súhlasím naozaj v mnohom, len to píše príliš agresívn….

    • Ja to nepíšem agresívne – ja to píšem odhodlane!
     Odhodlane preto, že od prekonanej rakoviny kože to mám v hlave UPRATANÉ!

     Rakovina kože vzniká psychosomaticky z nevyriešeného pocitu ohrozenia zvonku! A to stále trvá, akurát ja mám jasno! Kapišto?

    • holistický prístup

     Marek,

     Maroš je zranené malé trucovité dieťa – preplnené prístupnými in-forma-ciami vyžadujúci si stálu pozornosť v snahe meniť okolie podľa svojich potrieb a predstáv – bez ohľadu na fyzický vek v súčasnej hmote. Ak by mal snahu dávať – byť dospelákom – ísť s kožou na trh – tak si založí vlastné stránky presne podľa svojich vlastných predstáv a potrieb – ukázalo by sa, aká široká by bola jeho podpora … ale je tu ale … musel by pre to niečo urobiť, musel by strpieť ďalších „Marošov“ … a „ON“ je predsa JEDINÝ spravodlivý, dokonalý, bez chýb, … – v rannom veku mu chýbalo zrkladlo a chýba mu stále … preto tá agresia, ktorú ON vníma ako asertivitu …

     • Kokso! Teba nájdem kde? Na webe Gov.sk?
      Len pekne rozkladaj Maroša – pre Maroša sú toto mentálne cvičenia! Teraz si ukázala – ty holá riť – že si kunda! Možno transvesti! Ale normálny chlap nehabká po pomoci iných mužov – a vôbec v diskusiách! Kokso!
      https://nypost.com/wp-content/uploads/sites/2/2020/06/trans-7.jpg?quality=90&strip=all&w=1324

     • však vy dvaja ste sa našli…aj svadba bude? 😀 😀

     • holistický prístup

      Maroško – chrobáčik,

      ja predsa nie som ten – tá – to, kto kade-tade agresívne chce meniť všetko na čo natrafí … len zriedka sa zapájam do diskusií …

      Dovolím si dať Ti jedinú radu bez vyžiadania – buď takým, ako násilím socháš ostatných – nauč sa žiť sám so sebou v harmónii.

      Končím – inak zaťažím svoje vedomie Tvojim rozliatim sa na kolomaž – si chodiaci regál preplnený encyklopédiami bez štipky citu (empatie) v sebe … a … to by znamenalo stratu pre celé človečenstvo.

      ametyst – zbytočný komentár …

     • prístup…s tvojim typom uvažovania by som očakávala, že NIČ nie je na tomto svete zbytočné…

 6. emilia švelanová

  Prebudte sa Slováci, kým je čas , inak nás zotročia. Myslite na naše deti ktoré vyrastajú do hroznej doby . Je čas zamyslieť sa a konať inak bude neskoro, možno už aj je.
  Postupne Vás všetkých privedú k cielu ktorý majú globalisti v páne- vyplieniť tútu zem o pár miliard ludí.

 7. Vlasta Ryľaková

  Taky to by nemali darovať krv. Ak áno tak by mali dávať krv iba zaočkovanym a neočakávaných zase od neočakávaných ľudí.

 8. Dnes info z prvej ruky – kamarátovi dvaja starší príbuzní – po mŕtvici zhruba 3 dni po vakcíne – jeden doslova „zamrzol“ pri kuchynskom stole – ako sa ho postojačky držal – nevedel sa pustiť. Prežili, ale s následkami. V nemocnici na neurológii potom videl cca 30-ročného muža – po vakcíne ochrnul do jednej časti tela a tá bola celá fialová!
  A lekári bezradní – a lekári držia huby!
  Myslím normálny trest pre nich podľa zvykového práva by bol vyrezať jazyk. Lebo nielen ohováraním a lžami, ale aj mlčaním o zločine vie človek ubližovať.

 9. Pri podaní mRNA na platforme LNP orálne, nastáva okamžitá zápalová odpoveď v pľúcach s vysokou úrovňou úmrtnosti!

  Čiže na fľaštičkách by mali byt patričné označenia, ako pri iných silne jedovatých produktoch.

  Dr.QUANTUM

  https://cz24.news/priame-dokazy-toxicity-mrna-vakcin/

 10. USA:
  Poslechněte si video s českými titulky. Anthony Fauci plánuje, že by v Číně mohla uniknout nová agresivnější varianta ptačí chřipky a to by vyvolalo celosvětovou krizi. Kvůli krizi vlády ochotně udělají experiment na lidech s mRNA vakcínami. A tím farmakoncerny ušetří 10 let testování. Oni se s tím ještě chlubí!
  Těch povinných 10 let testování medicínské technologie není jen tak. To chrání před nečekanými vedlejšími efekty. To je to samé jako ignorovat lety prověřená bezpečnostní opatření třeba v letectví nebo i elektřině.
  Očkovaní lidé posloužili jako laboratorní myši. A co když se nakonec ukáže, že mRNA injekce nefungují jak bylo plánováno? Třeba, že namísto lepší vakcíny to způsobilo genocidu.
  https://rumble.com/vnd34p-anthony-fauci-ji-v-roce-2019-popisoval-jak-urychlit-uveden-mrna-vakcn-na-tr.html
  http://zvedavec.org/vezkratce/18160/

 11. Minulý mesiac sa už povrávalo, že MOM-ky dostali testy na október, na ktorých bolo napísané, aby sa otvárali a používali len v októbri !!!
  Teraz máme október a raketový nárast pozitívnych. Čo si o tom všetkom myslieť? Nechcem teraz riešiť samotné testy, ktoré vieme aké sú „objektívne“ a pod. Skôr ako je tu tento podvod stále živený, riadený, predlžovaný, ľudia strašení a manipulovaní ! A hlavní aktéri sa stále len nabaľujú a zodpovednosť, spravodlivosť žiadna ! Dokedy?

  • K tomu treba pridať informáciu, že vládni zmrdi chcú zabezpečiť ochranu tak vakcinačných centier, ako aj MOM pred „útokmi“ antivakcerov. Takže už sme na úrovni teroristov a takže už je to vlastne jedno! Spoločnosť JE rozdelená! A rozdelená spoločnosť smeruje k občianskej vojne! Otázka – kto túto spoločnosť rozdelil a kto ju smeruje k občianskej vojne?!

   No – nemyslím si, že na Slovensku každý kto niečo chce, dosiahne svoje. Lebo spoločnosť je už rozdelená. Vakcinovaní na občiansku vojnu nepristúpia a nevakcinovaní sa nenechajú vyprovokovať, aj keď krvavé incidenty nevylučujem. A nakoniec – kto zasial vietor – búrku bude žať! Zmetieme ich!

 12. …v 1.rade si treba uvedomiť, že veľmi veľa, ak nie aj najviac, záleží na rozhodnutí každého 1 z nás a to ignorovať tieto nariadenia a zvlášť očkovanie, kt.sa malo úplne zakázať…svojím pevným postojom/ hovorím o ignor.k očkov./možno pomôžete iným sa rozhodnúť, aby sa tiež nešli očkovať/..to je ten lepš.prípad, v tom opačnom budú od vás utekať na kilometre, aby ,,prežili“ / netvrdím, že všetci, no sú aj takí/ :-(…:-)… milá ametyst, je super čítať tvoje komentáre, sú veľmi priame a so ,,šibals.humorom“, na niekt.som sa dobre pobavila :-)….samozrejme, aj niekto ,,iný“ tu má dobré komentáre /a aj iné zaujím. príspevky/, také priamo k veci a polopate….takýto človek vie, čo chce a nemení svoje názory len tak, ako napr. chameleón svoje sfarbenie v ohrození :-(…:-)…..

 13. A tak ja malý chrobáčik – nalejem si „panáčik“.
  Nalejem si stakan rumu – bo ten mi dodá viacej Umu!
  „Zmyjem“ ja tú Hollú Riť, čo mi chcela počariť.
  Mala ma plné hnilé ústa, bo najviac ju serie – nesmrteľnosť Chrústa!

  Chrústika by v moci chcela mať – trošku sa s ním poihrať – odtrhnúť mu fúzy, nôžky, hlavu – hodiť rybám svojho davu.
  Lenže lenže – chrústik hravý – pošimral ju pošteklil, až zjojkla toľkým odporom – a zahodila korisť malú, bo inak bola by sa zrazila – s rozzúreným „traktorom“!

 14. Stručný opis projektu
  Cieľom projektu je vytvorenie a otestovanie mobilného monitorovacieho
  systému určeného na ochranu izolovaných skupín obyvateľstva pred šírením
  vírusových ochorení alebo opačne na ochranu obyvateľstva pred
  izolovanou skupinou identifikovanou ako zdroj rizika, vrátane návrhu,
  vývoja a overenia modelov správania sa jednotlivcov a entít.

  Systém bude vybudovaný z mobilných senzorických prvkov,
  mobilnej monitorovacej stanice a cloudového dátového systému.

  Mobilné senzorické prvky budú inštalované vo forme samostatných, voľne
  stojacich zariadení, ktorých rozložením v priestore vznikne senzorická sieť.

  Systém bude mobilný a nezávislý od pozemnej infraštruktúry.

  Projekt má okrem samotného návrhu uceleného systému za cieľ
  aj jeho testovanie v teréne so zohľadnením potenciálne vplývajúcich faktorov
  ako poveternostné podmienky, prašnosť, vibrácie, či prítomnosť zvery.

  Cieľom je vytvoriť mobilný monitorovací senzorický systém, ktorý nebude
  závislý od lokálnych rozvodov elektrickej energie, a ktorý vizuálne
  nezmení ráz vymedzeného priestoru, a teda nespôsobí dodatočnú
  psychickú záťaž pre žiadnu z chránených strán.

 15. …ozaj super ,,nápad“ našej vlády….
  …a ešte 1 vec som chcela povedať…každý sme sa narodili do určit.rodi, v kt.život nás mal niečo naučiť….ako deti sa príliš nevieme brániť, ak sa tam deje aj niečo nedobré, skôr si myslíme, že to je samozrejmé….za toto žiadne dieťa nemôže a nie je to ani jeho chyba…to dieťa sa tam dostalo preto, aby si ,,prešlo urč.výchov.meódou“ a odčinilo si tak niečo zo svoj.minul.životov….chybou skôr je, ak sa napriek svojim omylom urobených v mladosti takýto človek nepoučí a opäť ,,spadne“ nižšie, rep.robí niečo nesprávne…no ak sa ten človek chce ,,posunúť“ vyššie, mal by sa snažiť ovládať svoje negatívne správanie, repekt.zresetovať ho a tiež odpustiť každ.kto mu kedy ublížil, aj on sám by mal poprosiť v duchu o odpustenie iných, kt.dáíkym spôsobom tiež uškodil, až potom môže vykročiť na tú správnu cestu, cestu ku Svetlu..jedine s odpustením, vnútor.pokojom a úprimnou láskou, tak k sebe samému ako i k ostatným sa mu to určite podarí, verím tomu….

Pridajte komentár

*