Psychologická operácia: Snažia sa vojnou odvrátiť pozornosť od vakcínových úmrtí?


Print Friendly, PDF & Email

Psychologická operácia: Snažia sa vojnou odvrátiť pozornosť od vakcínových úmrtí?

(Ethan Huff, Natural News) Je nesmierne zaujímavé, že v rovnakom čase, keď mocní tohto sveta ukončujú kapitolu lockdownov a pandémie Covid-19, ako na zavolanie prichádza rusko-ukrajinská vojna.

Teraz, keď je už väčšina ľudí na Západe „plne zaočkovaná“ a poškodenia zdravia po vakcínach sa začínajú naplno prejavovať, zrazu sa Putin rozhodne napadnúť Ukrajinu, čo hneď vyvolá globálnu hystériu, ktorá odvracia všetky oči preč od Big Pharmy.

Oči všetkých ľudí by však teraz mali byť stále pevne upriamené na Big Pharmu a ľudí, ktorí v mene „nebezpečného vírusu“ nútili každého do očkovania experimentálnymi génovými terapiami.

Dospelí aj deti po celom svete kvôli tomu v súčasnosti padajú mŕtvi a médiá hlavného prúdu si to v podstate nijako zvlášť nevšímajú.

To však neplatí o alternatívnych médiách. Napríklad taký COVID blog. V skutočnosti oni sú reálnym médiom, ktoré vzbudzuje vlny pozornosti tým, ako podrobne skúma novú vojnovú kapitolu pandémie a jej účel.

„Celý svet je javisko,“ uvádzajú editori COVID Blogu.

„Je to desivá myšlienka na strávenie. No zamyslite sa. Vojna je v historických knihách a slovníkoch často popisovaná ako javisko. Televízne relácie sa volajú ‚programy‘. Väčšina zákonov v anglicky hovoriacich krajinách sa nazývajú ‚acts‘ (od slova ‚actor‘, teda herec)“.

Čo ak rusko-ukrajinský konflikt bol zinscenovaný na to, aby sa prekryli poškodenia po covidových vakcínach a na zavedenie Nového svetového poriadku?

Ukazuje sa, že väčšina z momentálnych správ o Ukrajine sú úplne falošné. Fotky, videá, údajné „reportáže z terénu“ – veľa z uvedeného je propaganda s cieľom zmiasť alebo odviesť pozornosť.

To, na čo mocní tohto sveta nechcú, aby ste sa teraz sústredili, je to množstvo úmrtí, hlavne mladých ľudí po očkovaní covidovými vakcínami.

„Ruská invázia na Ukrajinu je reálna. Ľudia mladí i starí náhle zomierajúci po mRNA a vektorových vakcínach sú reálni. Propaganda a manipulácia médií hlavného prúdu sú reálne,“ hlási COVID Blog.

„Cieľom propagandy je znormalizovať a zahladiť tieto masové úmrtia po očkovaní.

Stop Candida

Okrem toho už aj niektoré mainstreamové média začínajú teraz dávať správy o tom, o čom sme my písali pred mesiacom – že firma Moderna vlastní patent na vírus SARS-CoV-2. Vojna je jediný spôsob, ako odpútať pozornosť ľudí od tejto pravdy.“

Je tragické myslieť na ľudí zomierajúcich vo vojne na Ukrajine, no faktom ostáva, že omnoho viac ľudí teraz umiera na „bezpečné a účinné vakcíny“, ktoré svetové vlády nanucovali ľudom vyše roka.

Nenechajte sa preto oklamať najnovšou kampaňou propagandy!

Buďte bdelí a robte si svoju „domácu úlohu“ – povzbudzujte svojich neočkovaných priateľov a členov rodiny, aby neočkovanými zostali aj naďalej. Za každú cenu!

Vojna začína presne v čase, keď vychádza na povrch pravda o vakcínach

Dnes už vieme, že mRNA vo vakcínach Pfizer (a zrejme aj Moderna) už krátko po zaočkovaní vniká do pečeňových buniek a natrvalo preprogramuje ľudskú DNA. Hovorili nám, že niečo také je nemožné a vidíte, kam sme dospeli.

A zrazu v čase, kedy všetky tieto veci vychádzajú oficiálne na povrch, tu máme rusko-ukrajinskú vojnu? Podozrivé, však?

„To, čo sa momentálne odohráva na Ukrajine, je starý tradičný spôsob, ako mocní tohto sveta masovo manipulujú a zabíjajú ľudí,“ varuje COVID Blog.

„Pfizer, Moderna a ďalší „noví pouliční chuligáni“ zabíjajú masy ľudí pomaly, v tichosti a so súhlasom obetí. To, čo sa teraz deje na Ukrajine, sa dialo aj storočia predtým.

Modlíme sa za každého, kto je postihnutý hroznými vecami, ktoré sa práve vo svete dejú. No špeciálne by ste sa mali modliť za svojich zaočkovaných rodinných príbuzných, priateľov a susedov, pretože oni môžu byť ďalší na rade.“

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. KOVIDBARÓN!

  ,,,,putinovi má kovid dopomôcť k úspechu a načasovanie je presné,ukrajina je kovidom dosť silno napadnutá,o pol roka-o rok bude sila ukrajincov preto ohrozená-zomierať budú aj bez guliek,netreba hovoriť o konci pandémie-keď pandémia sa ešte len rozbieha a ani sami vodcovia krajín či špičkoví vedci netušia,či nepredpokladajú,že čo všetko ešte táto vecička s vami tu dokáže porobiť a ako táto vecička myslí a to že sa s kovidom paralélne zviezol svetový pharmabiznis-je druhá stránka mince,,,,zasa typický ľudská a večne zlyhávajúca logika-kde človek chce určovať začiatky a konce-žiadný koniec neexistuje.

  • Ste trocha mimo. Pandémia všade odznieva, ak vôbec nejaká tu bola.

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,aj ľudstvu tu už odznieva umieračik-ak tu vôbec nejaké ľudstvo niekedy bolo,,,,(povieme si v lete či tá vec tu je,alebo nieje)

    • Tony Moravian

     No ale abyste sa nepomýlil, nazdávám sa, že na covid se nebude zomierať, bude to lahšia diagnoza než chrípka, Ale možu za covidová úmrtia vydávať postvakcinační syndrom, keď ludia budú zomierať na ty krvsrážlivé genetické sajrajty.

     • KOVIDBARÓN!

      ,,,,ľudia či sa vám to páči,alebo nie tak žijú v oneskorenom čase,len ťažko si pripúšťajú že niektoré udalosti už nemajú pod kontrolou,alebo sa jednoducho dvíha opona a odkrýva sa nám svet o ktorom vie málokto,,,,jestvovanie vírusov funguje už dávno na úrovni umelej inteligencie,,,,vírus má svoj program a myslenie,ktoré sa nedá dobehnúť,,,,jednoducho povedané-ak vírus bude chcieť,tak to urobí a nikomu o tom nebude podávať hlásenie,,,,

   • Scamdemic and plandemic.

   • No covidové príplatky končia čiže končí aj covid.Nebude motivácia držať ludí v nemocnici.Hej úmrtia už začali a tí hrdinovia čo sa búchali do pŕs ja som očkovaný a tí čo si dávali na facebook -idem sa očkovať už akosi nevykrikujú a aj hrebienok im spadol a z ovisnutým nosom chodia.No a tí čo sa po tomto všetkom aj nadalej očkujú tak musia byť alebo úplný hlupáci alebo slepci!!Čiže v najbližších mesiacoch a rokoch ešte neviem na čo a koho hodia vinu budeme svedkami extra veľkých úmrtí lebo predsa musia ešte prinútiť ludí vsadiť do ruky RFID čip.Čiže z niečím to zdôvodiť.No jedno je tiež isté že akosi sa plánovaným vedlajším účinkom “vakcín” nechce priznať vina ale dôvodia že to z covidu,že to nocebo,že staroba že choroba atď atď atď ale z vakcínky nič!Takže tipujem že antikrist už čoskoro vystúpi a divadlo sa môže začať.

    • Dôkazy o úmrtiach nebudeme vidieť na jednotlivých prípadoch ľudí, lebo tie vždy zvalia na niečo iné. Ukážu to až štatistiky celkovej úmrtnosti, ktoré sa nebudú dať vysvetliť inak než práve tými vakcínami.

     Už sme sa stretli aj s takou úvahou, či vojnu rozpútali preto, aby zakryli úmrtia na vakcíny, alebo preto, že vakcíny zatiaľ nezabili dosť ľudí.

 2. Žiadna psychologická operácia. Novinárska kačica, po novom hoax.

 3. Marek Košice

  Žiadni ukrajinskí utečenci, žiadne ženy s deťmi……….. AFRICKÍ MUŽI VO VYŠNOM NEMECKOM, RIADENÁ MIGRÁCIA AFRIKY DO EURÓPY, NA SLOVENSKO!!!

  https://www.youtube.com/watch?v=kjcccnWrykA

 4. Pridružená výroba

  Nechcem tu niečo vyvracať, ale poznám ozaj veľa ľudí čo sú opichaní a nikomu nič nie je, resp. žijú. Viem, že sa sťažujú na rôzne problémy ako je bolesť kostí a podobne …a vidím aj ich zvláštne chovanie u niektorých, ale sú celkom funkční vo všeobecnosti. Samozrejme všetci do jedného mali kovid. Viem iba o jednom prípade kde 53 roč. pán zomrel 6 mesiacov po 2 dávke na mozgovú príhodu. Nefajčiar, štíhli, zdravý… športovec a zrazu padol po raňajkách. Neviem čo si mám myslieť o tej úmrtnosti. Ale kvetinárstvo s parte je plné furt.

  • Nie všetci musia zomrieť, veľa ich ostane s poškodeným zdravím alebo umrú až časom v priebehu mesiacov až rokov. Tých chorôb, ktoré tie vakcíny môžu vyvolať, je celá paleta – od rakoviny, cez autoimunitné ochorenia až po infarkty až mŕtvice. A nie vždy sa také úmrtie pripíše vakcíne. Vidieť to budeme až v štatistikách na celkovom náraste úmrtnosti (ak aj tie štatistiky nezačnú falšovať).

   • Sami si protirečíte. Teraz píšete, že nie všetci musia zomrieť, ale veľa ich ostane s poškodeným zdravím alebo až časom umrú. Len ste zabudli na placebo, ktoré ste mi v minimálne dvoch komentároch na moje (proti)argumenty uviedli. Takže ak sa predpovede nenaplnia, placebo to zachráni. Podľa vášho odhadu, koľko ľudí dostalo namiesto mRNA placebo?

  • mnohi dostali placebo

  • Tony Moravian

   Kdo si vzpomene, když ten genetický sajrajt pošle za 5 let člověka pod kytičky, že tam byla souvislost s vakcinací??

   • TonyMoravian presne ako píšeš ony budú robiť všetko preto len aby to nebolo akože z vakcín.Lebo doma to tiež badám že tí čo sa očkovali tak tvrdia že keby im niečo malo byť tak už by im bolo, čiže tam sotva čakať že po rokoch priznajú že by to mohlo byť z toho.

 5. Psychologická operace, kdy se snaží odvrátit pozornost od úmrtí na očkování válkou? … https://www.naturalnews.com/2022-03-05-ukraine-war-distract-focus-from-covid-plandemic.html

  Válka začíná právě v době, kdy vychází najevo pravda o vakcínách. Už víme, že mRNA obsažená ve vakcínách společnosti Pfizer (a zřejmě i Moderna!) vstupuje do jaterních buněk krátce po očkování a trvale přeprogramovává lidskou DNA. Ještě se stále najde hromada věřících co chrlí kolem sebe vztekle “dezinformace” , “doufám že vás vypnou a zakážou” atd.atd.
  Takové troly vyvolávající flame rozhodně neberte vážně.. Dotyční prostě věří v posvátnost “vakcinačních roztoků” a je to jejich modla. Stejně tak věří na jedinou pravdu spadající pod ministerstvo “pravdy” a jedinému propagovanému narativu, kdy vše ostatní je lež..A uznávají Cemperátory typu “manipulatori.cz” kdy se už nesčetněkrát (nejen) v minulosti prokázalo, že právě ONI propagují lži a dezinformace.

  A toto vše se děje v době, kdy všechny tyto věci oficiálně vycházejí najevo, no a tak tu máme tu rusko-ukrajinskou válku? Taak určitě.. A nové typy vakcín taky budou až na podzim. Žádné na jaře nebo v dohledné době nebudou, až pěkně po létě. A to načasování všude ve světě kolem kovidu, kdy se vešekrá pozornost a histerie přesměrovává na válečnou krizi.
  To, co se nyní děje na Ukrajině, je starý tradiční způsob manipulace a masového zabíjení lidí mocnými tohoto světa. Pfizer, Moderna a další “nově příchozí výrobci” zabíjejí masy lidí pomalu, tiše a se souhlasem obětí.

  Já vidím kolem sebe dokryplené jedinmce po spásném “očkování” a zdravotně zmrzačené příbuzné, přátele a sousedy. Ale ovce stále popírají pravdu, protože přiznat si chybu, je přece nemožné, tak se budeme držet jen jediné propagované pravdy, kdy vše ostatní je lež a tam kde došli argumenty, tam se maže a blokuje a to právě nyní dělají vlády po celém světě, ne jen v ČR.

 6. Keď by Rusko čakalo, tak by zaútočili proti nemu všetkými prostriedkami naraz. Rusko je obkľúčené bio-labákmi, kde pripravujú biologické zbrane. Tie labáky existujú a ich výsledky sa už potvrdili aj na Ukrajine. Môžeme len ďakovať, že konečne sa začalo niečo robiť! Na 1. mieste je odvrátenie genocídy na Dombase. Určite sa nejedná o jediný cieľ. Ten kto tvrdí, že toto je iba prekrytie iných zvrhlostí je na veľkom omyle. Je potrebné prebudiť všetkých sedmi-spáčov a konečne si uvedomiť, že otvorený fašizmus vďaka „Slobode a demokracii“ sa mení na skrytú a dnes už na otvorenú genocídu, minimálne na zdecimovanie populácie. Týmto cieľom prekáža fungujúce Rusko, ktoré „Sloboda a demokracia“ už niekoľko storočí nemôže nijako poraziť! Vďaka p.Bohu!

  • Iste, tých cieľov tam bude viacero na rôznych úrovniach. Rusko mohlo byť do vojny v tomto čase aj dotlačené, napríklad hroziacim zadovážením si nukleárnych zbraní Ukrajinou (ak sú tie správy o snahe Ukrajiny získať nukleárne zbrane pravdivé).

   • Plus je dobre zautocit teraz kym NATO nie je na konvencnu vojnu v Europe pripravene. A po zabrati Ukrajiny bude mat Rusko 40 milionovu Ukrajinu na svojej strane a nie proti sebe. Takisto ovela skrati hranicu, ktoru bude treba branit a Karpaty ci Dunaj sa lahsie brania. Takisto ziskaju strategicke suroviny a NATO ich strati. Tych dovodov na utok je kopec naozaj nebolo na co cakat. Takisto Putin, Lavrov ci Sojgu nemladnu a o 5 rokov tu nemusia byt pripadne zdravotne budu inde. Ci budu ludia zomierat sa odrazi na umrtnosti. Tiez ma zaujima porodnost ci nepojde vyrazne dole. Ale ocakavam ze zrychlia imigraciu cim sa mozno vsetko zakryje kedze Afrika je neopichana.

    • Lietajú nad Ruskom chemtrailsové vojenské lietadla USA?
     Podporuje Rusko očkovanie a kovidpasy?
     Mohlo Rusko zaútočiť v roku 2014 s podstatne slabšou armádou ako dnes?
     Žijú čečenci z ruských daní?
     Rozvracia „ruská“ elita Rusko nezmyselnými poplatkami a obmedzeniami?
     Koľko detí majú v priemere rusi? Koľkí po očkovaní nebudú mať deti.

 7. mariankosmac

  Niekto vravel, že z očkovaných sa stanú roboti na diaľkové ovládanie. Čo ak je vojna test ovládania. Ukrajina zakladá cudzineckú légiu. A očkovaným sa vyšle ovládač, aby išli pomôcť chudákom ukrajinským bratom. Samozrejme nepôjdu všetci, ale ak sa nájdu tisíce zaočkovaných Európanov ochotných ísť bojovať, bude to ,,pozoruhodné“.

  • Galaxia andromeda

   Pozoruhodné bude az dopadne prva atomova bomba v tomto storočí na Prahu.Kde ze ich to zvazaju? SR a CR maju byt obetovane, ursulka z pekla bola aj aj.

   • Miroslav Čižmár

    V prípade vojny, prvá bude Bratislava. Je tam hlavný stan NATO pre východnú Európu.

 8. Už to pomalu začíná, jak už jsem dříve informoval v diskusích (v období kolem 25.2.), tak viz první “náznaky” jsou už zde: Cena pšenice zdraží chleba a maso (viz hovinky a článek tam).

  Ještě jednou: Pšenice, kukuřice a slunečnicový olej tvoří základní suroviny pro mnoho potravinářských výrobků!
  Ukrajina z Ruskem jsou považovány za “obilnici Evropy” a válka přerušila vývoz pšenice, kukuřice a dalších produktů.
  “Pokud se konflikt protáhne – za tři, čtyři měsíce – mám pocit, že důsledky mohou být opravdu vážné,” varuje Andree Defois, prezident poradenské skupiny Strategie Grains. “Pšenice bude muset být na příděl.”
  “Nebudu odhadovat, co by se mohlo stát, (ale) klidně bychom se mohli dočkat rekordních cen,” říká Arlan Suderman, hlavní komoditní ekonom společnosti StoneX.

  Načasování toho všeho je velmi podezřelé, protože přichází hned po náhlém odvolání “vakcíny” proti koronaviru Wuhan (Covid-19) a nařizování masek. Jsme v současné době svědky “druhé části” globální plandemie?

  + !!Aktuální informace (7.3.2022):
  S okamžitou platností se z Maďarska přestane vyvážet obilí… svět se řítí do scénáře globálního hladomoru. Maďarsko, jedna z nejbohatších evropských zemí na obilí, s okamžitou platností zastavuje veškerý vývoz obilí.
  Jen několik hodin poté, co Rusko oznámilo zákaz vývozu hnojiv, Maďarsko tímto rozhodnutím vrhlo na svět bombu, která podle očekávání pošle již tak rekordně vysoké ceny pšenice ještě výše.
  Turecko, Egypt a Tunisko jsou téměř zcela závislé na dovozu pšenice z Ruska a Ukrajiny. Ukazuje se, že Rusko i Ukrajina také prozatím omezují vývoz obilí.
  Jelikož protisankce Ruska odřízly velkou část světa od dodávek hnojiv, je důležité poznamenat, že potravinová krize bude pravděpodobně všude.

  + Ještě horší je, že zemní plyn je nutný ve výrobním procesu většiny dusíkatých/hnojivých produktů … takže nedávný nárůst evropských cen NatGas na rekordní úroveň jen zhorší náklady na hnojiva z důvodu jakéhokoli zastavení dodávek z Ruska,” = ohledně výroby hnojiv kde je potřeba zemní plyn a nejde vyrobit z kapalného “ze západu” už jsem vám taky dříve psal !

 9. Rozdelenie Kórei – jedného národa – je jedným z najväčších sociálnych experimetov na Zemi – ukážka totálneho programovania! Zároveň – KLDR so svojou neomarxistickou dynastiou Kimovcov je najbližšie zodpovedajúcim modelom Nového svetového poriadku!

  Tábor 14 (Camp 14 Total Control Zone) 2012 skvělý dokument o vězni KLDR cz titulky.avi
  https://ulozto.net/file/csD3KS976/tabor-14-camp-14-total-control-zone-2012-skvely-dokument-o-vezni-kldr-cz-titulky-avi#!ZJMuMwR2AQIuMzAuBGV0BQx2AJIxZQL3BIAEFJ5XGTAUJzMxAj==

  VIDEO: Profesor Staněk o dôležitosti pochopiť kroky Ruska voči Ukrajine: „Vám nič nedochádza? Máte už totálne vymyté mozgy a neuvedomujete si čoho ste svedkami a čoho dôsledkom je súčasná vojenská eskalácia? Na planéte dochádza k obrovskej zmene!“
  https://www.infovojna.bz/article/video-profesor-stanek-o-dolezitosti-pochopit-kroky-ruska-voci-ukrajine-vam-nic-nedochadza-mate-uz-totalne-vymyte-mozgy-a-neuvedomjuete-si-coho-ste-svedkami-a-coho-dosledkom-je-sucasna-vojenska-eskalacia-na-planete-dochadza-k-obrovskej-zmene

 10. Plandemic is on … tak by povedali experti z USA, ktorí stoja na strane ľudí, napríklad FRONLINE doctors, NaturalNews, Dr.Mercola a ďlaší. …
  Uvedomte si, že o Ukrajinu usiluje USA od 2012 !!! A išlo na jej rozbitie viac ako 5 miliárd dolárov, v súčasnej dobe cez 10 miliárd … Naša „dohoda“ bola presne načasovaná na situáciu – je to ako rozbitie brány do pevnosti… ak chápete vojenské taktiky, CIA rukopis sa nezaprie … a Áno, bolo treba najpr národy zdebilnieť, čomu OČKOVANIE VÝRAZNE POMOHLO!, čo ale nečakali je návrat Trumpa do prezidentského kresla – Biden bude za chvíľu OUT, a spolupráca TRUMP-PUTIN-JIN-PING-Blízky východ-India – Definítíva, pokiaľ to nebude OBR-ŠACH, a nakoniec nás to pomele všetkých 😀 ….

 11. Videli ste blizky akcni plan EU ? Zakaz konzumu a chovania masa? VEGAN strava..? A videli ste najnovsie PATENTY? Ockovanie v Rastlinách? Grafen v rastlinnej strave? Nič?
  Šialenstvo EU nemá hraníc 🙂

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,a toto všetko pochádza od človeka,veď aj ty si iba človek a vo svojom priestore tiež páchaš podivné počiny-len je to primarané tvojej veľkosti osobnosti,,,,EU je na váš obraz-zvrátené a šialené od zvrátených a šialených,,,,už nieje medzi vami zdravého!

   • Myslíš telesne, alebo duševne zdravého?
    Ale hlásim sa!
    Inak – ty nie si človek? Ak si, tak nie si zdravý? Ani milióntina zvráteností a šialeností EU nie je na tvoj obraz, len na náš, čo sme asi nejako iní ako ty, a to nás ani nepoznáš?
    Hovoríš príliš všeobecne, ale myslíš na konkrétne.
    Vyzerá, že si na to všetko, čo sa okolo nás deje rovnako nastratý ako my, ale viníš len tých okolo?
    Čí si sa vyvinil?

  • Nevidel som. Ukáž.

 12. Skôr prejde ťava uchom ihly ako boháč do Kráľovstva nebeského …

  • Nenápadná výroková islamizácia na Badatelovi? Islám učí, že chudobní sú ti dobrí a bohatí sú bohatí, lebo tak chcel Alláh!

   „Kto pomôže 9 žobrákom, stane sa 10-tym!“ – a teraz čo s tým spravíš – chudobný duchom?! Zostaneš blahoslaveným?!

   Takže aký „boze na“?! Aké kráľovstvo nebeské?!

   Lebo právo na názor?!

   • Neviem, ja ten výrok chápem ako metaforu na to, že boháčom kazí bohatstvo morálku. To je zo skúseností ľudí. Ale moja skúsenosť je, že ani mnoho chudobných neprejde uchom ihly…
    Ten obraz nie je o chudobe/bohatstve, ale o morálke.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,skôr prejde ťava uchom ihly,ako sa uskutoční onen druhý príchod toho staroby nedožitého z kríža,ktorý má rád deti a polepšené prostitútky,,,,dnes sú boháčmi plné kostoly a farnosti,,,,ejveru-bože na sraťti za také telo,za taký osud a za také ponižovanie od nasledovníkov tých,ktorých ten z kríža údajne nenávidel a po ktorom tu zostala oná církevsvatá ako strašiak,,,,

 13. Jaroslav Vladimirovic

  Jen uvaha nedastali jsme prave limits. vysi nasi civilizace ktera se stava jiz nebezpecna te ktera nebo my muze zit take v jejich sfere zajmu.
  Paraelne. Tvoreni…
  PRI NAVSTEVACH USA,,, PUERTO RICO JSEM VZDY NAVSTIVIL VELKY PARABOLICKY SYSTEM POD NY Corner UNIVERSITOU VYZKUMNEm CENTRUM PRO HLEDANI a komunikace MIMOZEMSKYCH CIVILIZaci.

  Predloni toto drahe zarizeni bylo v tajnosti odpaleme a kompletne znicene proc tsk naraz a ja od 2018 dostal zKaz k vycestovani mimo NYS a NJ bcegne rodinnych prislusniku a jakekoliv Verena cinnosti bez vysvetleni..
  Minute mesic opet do bytu vtrhla pllicie gangsteru chteli mne bezduvodne zatknout pry z obav o me zdravi.. musi mne divest opet do nemocnkce… zazrakem jsem se jich ,zbavil, pak nastava neuveritelne obtezovani nVstev ve solace deti spinVcu z agentur
  .. ..
  Po zinscenovani asi par auto havario meho bratra po podobne v nemocnici zabili a mne po priletu do USA teroristicky mucili v JFK krimonalech Tahari dny a noci tezke verit..Ukradli MI vrskere osobni dokladu as mobil. leky me psani… reporty zavren prevazen v okovech snad za nejvetsi ostrazitosti rodinu nechali cekat bez information od 15 az po pulnoci…. USA jen v NyC hnusprevazeli Nas v poutech s izbrojenci jako nebezpecne kriminslniky vcetne zdravotniho personal,,Proto…..covid, vse zahadou jako nHody ….,,,

  Pak nasleduji spinavosti agentury plne lzi a kriminalni snad ….

  Vlivny vysoce informobany clovek MI Rika. Nase Zeme muze byt super kvalitni ojedinela v celem vesmiru

  Proc pipame a upozornujeme na sebe muzeme se Stat treba jejich nadsfernou desivou potravou ,,prklad,, neb my
  Sami,,,nedesinfikujem nase vesmirne vyzkumy abycjom dosahli nezavleceni zemskeho vlivu zivota.

  Chapejte prosim jiz 42 roku je moje materstina Anglictina. Jen od 7. 2021 zazrakem prezivam 3x kriticke porazky naordinovane invalidni motorove kresla. S odbornou Domain pdci superodborniku a ja se opet ze vseho dostavam
  PRICHAZIM S IDEAMA JAK PREZIVAT 200 ROKU V PLNE CINNODTI… SRNOLITIC ACTIVATORY NAD….PLUS.

  Studijia veskera cinnost pres 90 hod rydnd pri praci od 15 roku 1957 vysoce uspesny zivot jak bylo MI recent, music psat abys ty a the deti mohli uverit..
  mezi svetovymmi elitama pri multidisviplinary spickovych megaprojektech podobne jiz po generate v mem okoli. PRIZNI..
  ,,, SEFEM V EU, V USA ,,, PRINCIPAL MULTIFIDCIPLINARY INZENYR ,,,INOVATOR S TEMER NEOMEZENYM PRISTUPEM VCETNE K UTAJENYM PROJEKTUM VYZKUMU.
  KOORDINATOR CLEN ,,,N ZASAFNE O VSEM MLCICIM NEJDELSI CLENSTVI A PRACE ZE VSECH BOARD OF DIREKTORS RAD 20 . VYVOLENYCH BY APPOJTMENT ONLY , VEHODNOCE 2019 Cislo 1 ve svete Inzenyrstvi innovaci …
  Pracujici na mnoha mistech SVETA soucasne.
  UAE, izrael, NyS na 6 projectech vcetne urychleneho … Pfizer … NJ. MASSACHUSSET VIRGINIa CONNECTICUT FLORIDA CALIFORNIA PR s neuveritelnou zodpovednosti s pravem zmenit project v nutrition. Vse dokonceno pred Terminy bez zavad …
  Nu treba pracovni jednani pres 50 firem zodpovednych mnoha discipline. jednodusrsem prednesl e predem predam information programs veskere. Nasmerovani pro vsechny naraz Kazdy si musi vybrat to sve a tak TAKE PISI VAM V BADATELI. MNOHO INFORMSCI KAZDEMU K VUBERU RYCHLOCTENIM… NASTUDUJTE PROSIM
  .. Pak v NADcHAZEJICIM case jednotlivi serve prichazrji pro detail dojednani .

  Na co bylo v CSSR EU nekdy 2 dnu porad my zvladame, rdne propraveni, zadne zvasty za par minut

  . Napriklad….pri slavnostniho gala veceru Washington DC ,,,moudryvh ,,, ke mne a jeste ne manzelkou prisel Admiral a rika diky bez tebe bychom tyto projekty nikdy asi neuskutecnili,,, bez zavad a pred terminy pak dalsi hodinove roundtable vcetne ,,,NOBELAKY ,,,

  . PO LETA BYT BY APPOJTMENT VE SVETOVYCH RADACH MOUDRYCH a nyni nahle nekteri z Nas,,,mizi, nedmime se stykad, jsme sledovani pod vyhruzkama idiots. . Jen nahodou prelecovani a nasilne zdrogovani v mentalnich institution terroru poskozujici vse vcetne basich mozku pameti komunikace. KRIMINALNIKY ,,, ,,, s mnohanasobne bezduvodnem nejbrutalnejsim napadani obtezovani policisty Jen v miste beydliste atd atdg

  Terror horor zivot. Mel jsem byt jiz na jare 2017 na only svete. Proc Jen emigroval do zSrane USA ale do 19. 11. 2010 v superzivote stesti, AGAPE BYTI ZAZRAKU..
  .
  A SEF MET INZENYRU zodpovednu pri 911 …. PREDTIM PRACUJICI 82 poschodi Severni vez WTC…

  A POSLECNI PRI NEDAVNEM NASILNE SEPARACI OD DETI MANZELKY V KRITICKEM OPET ZDRAVOTNIM STSVU KOMUNIKACE ,,,ASI ODSTRIZENY …,

  VZAL JSEM SI DO RUKOU SEVREL V PESTOCH VZACNE MINERSLY 14.5 MILIARD ROKU Z MIMOGALAKTICKYCH PROSTORU SNAD OD MIMOZEMSKYCH CIVILIZACI ZE BY PRES TO MONITOROVAN ..
  NUCEN PRES POLICII AGENTURY SAM
  PODIVUHODNE Zzitky neuveritelnycj supdrdimenzi. Prostorocade. Lremen zZitku.
  Asi 3. dnem se probiram xmenen, mimogalskticke minersly zmixly… zbytek exemplaru asi preskladano.

  Setkal jsem se s podobnymi , ,stastlivci,
  To vire,ze asi Donald a Vladimir jsou stale ve styju

  Asi muzem ifstranit Jor ale jeho nahradou by bylo vse jeste delivers takxe zazracne vse zmrazeno proxatim

  studuji rehabilituji se 10 az 17 hod denne… zivot v Naprosyn osMoceni, nucenou izolaci

  ,

  ,, .

 14. Miroslav Čižmár

  A mne sa zdá, že celé to divadlo s vírusom a s vojnou slúži ako kalibrácia Matrixu. Umelá inteligencia musí mať informácie o našej emočnej stope, ako podliehame afektom.
  https://cz24.news/spolecnost-je-uz-3-roky-prepnuta-do-valecneho-zpusobu-mysleni-a-disidenti-jsou-jako-pacifisti/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=spolecnost-je-uz-3-roky-prepnuta-do-valecneho-zpusobu-mysleni-a-disidenti-jsou-jako-pacifisti

 15. Jaroslav Vladimirovic

  Diky vam ,,,BADtele ,,, pres vas take dosahuji rehabilitaci. Jedinneho styku se svetem korespondenci …

  Dovedete si predstavit horory, po od 11 2016 opet zmlacen do bdxvedomi Ptc 114 gangstery.prezivsm 3 dny v ,coma s s mimotela zZitky kdy mne moji chlspci volatility zadji zpet moji zDusicku do teka … , pak nasilne pobyty zdrogovani v NYCP hospital naraz ztracim pamet zrak such pocity ani nepoznavam sve male deti stale obtezovani a , buzeni. S vyhruzkama ujizdejici do Sveta k preziti. Take Dlovensko. Deti v Pruske. Diky. Diky …
  Teprve od 2020 vim ze adi nebudu hluchonemy nevifomy na luzku… a vse se zlepsuje diky spevialnimu stylu ziti.. a vysokemu stavu ndjen dusevnich kominikaci ….

  Pro nutnou bezpecnost kdyz opet v nevysvetlitelne nehofe.. de ,,special I’m voxidlem ,, ,,,jsko Alexander zDupcek. Pritel mrho tatky .
  . neb … mame asi nejbezpecnejsi nejsilnejsi JEEP ,,,limited edition s veskerym vybavenim autosystemem automatickem pritiharijnim systemu

  Je I v USA casto okukovan kdyz
  ptaji se jak se muze neco podobneho zajistit … Tak se mejye odchazim do ndmocnice na mozkovou misni kontrolu pak na operacni pourazove sepsis otrava krve temer klinicke smrti .. ,
  Operate pro , budu 5 novych zubu s akustickym doladenim pak dalsi ,,
  Az 7 rehabolitacnich operaci. Zakroku vcetne domain kyslikove ldcbe regeneraci neurosvaloveho …. systemu ,,podpory ziti a prexiti.

  STALE SE DIVI ZE JESTE ZIJI A JIZ V AKTIVNIM STALE ZAVIDLYM ZIVOTEM
  …. fiky vam Gangsteri z Astorie band Kutilovcu …

 16. Jaroslav Vladimirovic

  PRO STAVEBNIKY
  CHLSPCUM VYMYIM A BUFUJI MULTI CENTRU SKLDPNICH PROSTOFU.
  MISTO PRICEK DVERI AZ 360STUPNU A TILTID PROMENE SKLA ,, DVEFE VCETNE POSUVNYCH TVOTICI BEZLIMITNI VARISBILNI PROSTORY AKUSTICKY vse total RADICAL reseni. S terspiemi. Chromo, kyslikobou. acoustic, pfoto. INFRARED sauna Para. Solna mlbklni jeskyne vse synchronizovano pro process flouhovekosti..
  . Dojem casovych prostofovych posunu s pocity od teplych ax mrazivych va nku..
  Steny strop s 3D ,Zmen krajin AZ VIRTUAL SUROUNDINGHOSTIN S LIDMI KTERI TREBA JIZ NEZIJI…
  A dslsi rocnich OBDOBI POCASI OD SLUNCE AZ supermarket Jen promenne tmave chromoterapie acoustic supported heALing

  MATE DALSI INSPIRACE. JA NEKONCIM A NA VSE TEMER SAM…archivni Vinoteka se stolovanim. ,,,kuchyne vse servirovani na kolevkach AZ k hodtum na koleckach
  PAK Zhrada kde potrebuji kolem 100 nakladu vseho typu. Obytny geotermalni solarium sklenik. Jeskyne
  Ano totalne fysicky invalida temer 80 rocni ins prace na dasiich 200 roku .

  Za mesic musim opet poprve se stahovackam, kyslikem G4 se postavit na lyze… s chlapci ze zavodnich tymu…
  JESTE VYSMECH KRITIKA A CINNOST INVESTOVANI… INNOVACI, PSANI MEMOSRU.
  .

 17. Umelá inteligencia je pred nami o krok vpred lebo si ju tak nadstavili aby sme sa nemotali jej pod chodidlami

 18. Do 11. marca majú byť všetky ruské internetové služby presunuté na ruské servery a doménu .ru

 19. Pokolra veluk

  Tento pánko je síce vážne chorý ale veľmi úprimný. Dovoľte mi, aby som s vami zdielal tento klenot:
  https://vidmax.com/video/211366-still-don-t-think-klaus-schwab-is-the-devil-listen-to-his-man-advisor-dr-yuval-noah-harari-talk-about-hacking-all-humans
  Dr. Harari: „Ľudia sa stali hacknuteľnými zvieratami. Po prvýkrát v histórii máme dostatok výpočtových kapacít i dáta nato, aby sme dokázali hacknúť milióny ľudí. Nikto už nebude samostatne mysliacou mysterióznou dušou so slobodnou vôlou. Koho si vyberiem vo volbách, alebo čo si kúpim v supermarkete, to je slobodná vôla každého. Nuž, tomu je koniec! Dr. Harari dodal, že zo splynutia človeka s technológiami budú profitovať nie obyčajní ľudia ale superelity. Ten čo ovláda túto technológiu, vytvára našu budúcnosť samotnú. Takto úprimne sa vyjadruje poradca Klausa Schwaba-Rothschilda. Pre tých čo ste zaočkovaní, mám zlú správu: nanotechnológiu na vaše totálne ovládanie ste si práve dali vstreknúť vo forme nanočipov vo vakcínach, čo vás cez 5G hocikedy môže hacknúť a urobiť z vás biorobotov bez slobodnej vôle, bez toho, aby ste si to všimli – ako to pánko vysvetloval. https://pokolraveluk.info/2022/02/13/zaockovani-su-zacipovani/ PS: Nedajú sa tie nanočipy nejak znefunkčniť alebo deštruovať pomocou silných magnetických polí? Prípadne „upiecť“ pomocou mikrovľn?“ Otázka znie: ako účinne deštruovať molekulárne štruktúry nanografénu?
  PS2: Nezdá sa vám trošku divné, ako ľahko – takmer „na povel“ – začali Ukrajinci a Rusi vzájomne sa pozabíjať ako nejakí bioroboti?

 20. …to, čo sa deje na tých vých.hraniciach s Ukrajinou je otrasná situácia!….ďakujem moc Portál Bádateľovi a aj tu píšucim za prínos týchto pravd.informácii….

 21. Miroslav Mitura

  Mohla by to byť pravda, keby bol konflikt viac svetový, takto je moc lokalny. Nemá takmer žiadny vplyv na vakcinovaných ľudi v okolitom svete.

 22. Very correct

 23. Nobody will

Pridajte komentár

*