Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Ďalší perverzný cieľ Svetového ekonomického fóra: Ľudia sú iba hacknuteľné zvieratá!


Print Friendly, PDF & Email

Ďalší perverzný cieľ Svetového ekonomického fóra: Ľudia sú iba hacknuteľné zvieratá!

(Rhoda Wilson, Daily Expose) „Nedospelé či dokonca nebezpečné technológie sú zavádzané do života, pretože riziko ničnerobenia je väčšie. Celé krajiny slúžia ako pokusné morčatá v masových sociálnych experimentoch.

V normálnych časoch by vlády, firmy a akademické inštitúcie nikdy nesúhlasili s vykonaním takýchto experimentov. Dnes však nemáme normálne časy.“

Horeuvedenú predikciu vyslovil Yuval Noah Harari dňa 20. marca 2020, len 3 dni predtým, ako šla Veľká Británia do lockdownu (respektíve 4 dni po tom, ako šlo do lockdownu Slovensko).

A pokračoval ďalej:

„V tomto čase krízy čelíme dvom možnostiam. Prvá je medzi totalitným sledovaním a posilnením občianskej spoločnosti. Druhá je medzi nacionalistickou izoláciou a globálnou solidaritou.

Aby sme zastavili epidémiu, celé populácie musia dodržiavať určité nariadenia. Existujú dva hlavné spôsoby, ako to dosiahnuť.

Jedným je, že vláda bude monitorovať ľudí a trestať tých, ktorí porušujú pravidlá. Dnes je to prvýkrát v ľudskej histórii, keď máme technológie, ktoré umožňujú nepretržite monitorovať každého.“

Celý jeho prejav si môžete prečítať v publikácii Financial Times.

Akú budúcnosť pre ľudstvo vidia globálne „elity“

Yuval Noah Harari je izraelský intelektuál, „futurológ“, historik a profesor na Katedre histórie pri Hebrejskej univerzite v Jeruzaleme.

Jeho odhalenie plánov Svetového ekonomického fóra (WEF) na začiatku pandémie nebolo po prvý raz. Na výročnom stretnutí WEF v roku 2018 rozprával o technologickom rozvoji a čo bude znamenať pre spoločnosť, politiku, náboženstvá a ideológie.

Pri sledovaní jeho prejavu (nižšie) majte na pamäti, že rozpráva k publiku, ktoré si o sebe myslí, že je vládcom sveta. On sa neprihovára k nám, ale k psychopatickej globalistickej „elite“.

„Počas nasledujúcich generácií sa naučíme ako skonštruovať telá, mozgy a mysle. Toto budú hlavné produkty 21. storočia, nie textil, dopravné prostriedky či zbrane, ale naše telá, mozgy a mysle.

Takže, to, ako budú vyzerať budúci vládcovia sveta, bude záležať na tom, kto vlastní dáta. Tí, čo kontrolujú dáta, kontrolujú budúcnosť nielen ľudí, ale aj budúcnosť života ako takého, pretože dnešné dáta sú najdôležitejším aktívom na svete.

Kontrola dát môže umožniť ľudským elitám urobiť niečo ešte radikálnejšie než je vybudovanie digitálnej diktatúry. Hacknutím organizmov môžu elity získať moc nad pretvorením budúcnosti života samého, pretože keď raz môžete niečo hacknúť, tak potom to môžete aj pretvoriť.

Stop Candida

A ak sa nám skutočne podarí hacknúť a pretvoriť život, tak to bude nielen najväčšia revolúcia v ľudskej histórii, ale najväčšia revolúcia v biológii od samého počiatku vzniku života.

Veda nahrádza evolúciu prirodzeného výberu evolúciou inteligentného dizajnu. Nie inteligentného dizajnu v zmysle Boha nad oblakmi, ale nášho inteligentného dizajnu.“

Jeho prejav (v angličtine) si môžete pozrieť v nasledovnom videu:

Hnutie „Zbavme sa Davosu“

Vo svojej sérii videí hnutie „Zbavme sa Davosu“, ktoré vyšetruje ľudí a agendu WEF, analyzovali Whitney Webb a Johny Vedmore prejav „filozofa elít“ Harariho z roku 2020.

Tento prejav vyjavil agendu WEF pre „triedu neužitočných“, teda bežných ľudí, vznik vykorisťovateľských dátových kolónii a vytvorenie interného aj externého sledovacieho štátu.

Video hnutia „Zbavme sa Davosu“ s analýzou Harariho prejavu nájdete na tomto odkaze. Od času 56 minúty a 40 sekundy hovorí:

„Hlavné nebezpečenstvo, ktorému čelíme, je vznik digitálnej diktatúry, ktorá bude každého neustále monitorovať. Ak máte dostatok poznatkov z biológie a disponujete dostatočnou výpočtovou kapacitou a množstvom dát, potom dokážete hacknuť moje telo, môj mozog, môj život.

Systém, ktorý nám rozumie lepšie, než si rozumieme my sami, dokáže predpovedať naše pocity a rozhodnutia, dokáže manipulovať naše pocity a rozhodnutia a napokon dokáže robiť rozhodnutia za nás.

V minulosti mnohí tyrani a vlády chceli toto robiť, no nikto, ani Gestapo, Stasi alebo KGB, nemal znalosti biológie, výpočtovú kapacitu a dáta, aby to mohol robiť.

Avšak čoskoro bude zopár vlád a korporácií schopných systematicky hacknúť všetkých ľudí. My ľudia by sme si mali zvykať na predstavu, že už viac nie sme mysteriózne duše. Teraz sme už hacknuteľné zvieratá.“

Video s analýzou jeho prejavu nájdete aj na portáli Bitchute.

Záver

Pána Harariho by sme chceli poopraviť. Nepotrebujeme si „zvykať“ na myšlienku, že sme „hackuteľné zvieratá“.

Prečo? Lebo sme boli stvorení ako svojprávne suverénne ľudské bytosti. A nemal by zabúdať tiež na to, že nás je veľa, kým ich je len zopár!

Liečba osteoporózy

Autor: Rhoda Wilson, Zdroj: dailyexpose.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Pozor uz to zacina!!
  Dezinformační weby dostaly v Česku stopku. Nefunguje Aeronet ani Protiproud
  https://www.czc.cz/geek/dezinformacni-weby-dostaly-v-cesku-stopku-nefunguje-aeronet-ani-protiproud/clanek

  = postupne zacali vypinat pravdu, to pomohl i ten pandemicky paskvil (zakon) k tomu … Nefunguje uz ani otevrisvoumysl aj.

  • Všade kde som chodila, vypnuté.

  • Máte pravdu. Ta záminka, že to je kvůli dezinformacím z konfliktu na Ukrajině je směšná!!! Zablokovali web „otevrisvoumysl“, který publikoval převážně informace o podvodu pandemie, očkování atd. Je to válka proti pravdě, lidem, spravedlnosti, proti řádu Universa!

   Satanisti, uctívači Zla, se zmocňují světa,

  • aj Zvedavec nejde

 2. Som z toho smutná. Asi dostanem depresiu.

 3. Redakcia – čo sa to tam zase serie to povinné prenastavenie browsera na sťahovanie pdf?! Ja si nebudem nič prenastavovať – už som to skúsil kvôli Aeronetu a dodrbal som si ako tak fungujúci Firefox a musel som ho znovu preinštalovať! Nebudú sa dať sťahovať inak PDF – no tak ich nebudem sťahovať! Viem si ich prekopírovať do text editora a uložiť v pdf vlastnom – ale to už musí stáť len článok za to! Čím novšie browsery – tým viac sledovania a záludností!
  Seriem na nové hračky vášho pošahaného ajťáka! Nech sa ide kolobežkovať!

  • To nie je prednastavenie na PDF. Možno to chce nejaký java script. Nevšímajte si to, alebo použite iný prehliadač. To je len zapnutá dočasná ochrana pred DDoS útokom, ktorý momentálne na našu stránku vedú. Včera boli dole Infovojna a Hlavné správy, neskôr nabehli a teraz sú zasa dole.

   Asi ide o koordinovaný útok na viaceré slovenské alternatívne weby. Zákon zatiaľ nie je účinný (ešte musí vyjsť v zbierke zákonov), potom nejaký čas, kým sa NBÚ zorientuje a začne blokovať oficiálne. Tak dovtedy zrejme chcú nás dať dole takto neoficiálne cez DDoS útok. Majú dosť naponáhlo, asi im riadne horí pod zadkom. Zrejme čoskoro dôjde k odhaleniu nejakej závažnej informácie, ktorú nechcú, aby sa šírila. No uvidíme. Blokovanie je zúfalý čin tých, čo prehrávajú. Posledné kopy zdochýňajúceho koňa.

   • No, tak zákon je už účinný, ale je sobota, kto vie, či na NBÚ pracujú. Uvidíme s akou rýchlosťou začnú blokovať aj oficiálne, nielen takto podlo cez DDoS útoky.

    • Ako sa volá ten /Kolíkovej?/ zákon „O“? Zmienka v tlači je kde?

     Politika
     09. január 2018
     Nemecký zákon o cenzúre na sociálnych sieťach sa zatiaľ vyvíja ako fraška
     https://www.postoj.sk/29721/nemecky-zakon-o-cenzure-na-socialnych-sietach-sa-zatial-vyvija-ako-fraska
     ———————————————–
     Inak – chcel som ísť na to cez porušenie zákona o slobodnom prístupe k informáciám – ale to je koncept inak povinných. Problém cenzúry by sa mal týkať aj ako technikália Ministerstva dopravy, pôšt a telekomunikácií SR – min. dopravy je dlhodobo poverené zberom osobných údajov a metadát.

     Čiže v tom cenzorskom zákone musia byť vymedzené zodpovedné osoby. Inak – pripájanie sa na Min. dopr. atď mi hlási ako bezpečnostné riziko! Vyskúšajte!

     Ministerstvo dopravy, pôšt a telekomunikácií SR
     [Prehľadávať doménu minv.gov.sk] https://www.minv.gov.sk › ?okresne-urady-klientske-centra&urad=23&sekcia=dokumenty-na-stiahnutie&subor=383984
     d) rozhodnutie o schválení typu systému plynového zariadenia vrátane príloh (vydané Ministerstvom dopravy a výstavby SR) alebo rozhodnutie o schválení jednotlivo dovezeného systému plynového zariadenia (vydané Okresným úradom, odborom cestnej dopravy a pozemných komunikácií).

   • citujem „Posledné kopy zdochýňajúceho koňa.“

    No určite… Rusko nebolo schopné za týždeň dobyť ani východ Ukrajiny, kde ukrajinskí vojaci nebojujú a skladajú zbrane.

    • My tu nehovoríme o Rusku, ale o našej vláde, ktorá má zjavne pred pravdou obrovský strach. Nezabúdajte, že najväčšie šialenosti a najväčší útlak diktatúr býva pred ich pádom. Takže to ich vyčíňanie je v podstate dobrý signál.

 4. Ako obísť cenzúru webu cez IP adresu a editor PC

  Audio:
  Ako obísť cenzúru webu cez IP adresu a editor PC_Aeronet.mp3
  https://ulozto.net/file/Ly8kUb0ouLRF/ako-obist-cenzuru-webu-cez-ip-adresu-a-editor-pc-aeronet-mp3#!ZGD0LmR2Zmx5AmDkMwEzZ2L2LGV2LHMFGUI0pR1uGKS3AwIxZj==

  Prepis:
  PC OS Windovs – cesta – zložka Windovs/system32/drivers/etc_tu nájdi súbor hosts_otvor ho /ako admin – otvor oprávnenia/_ potom urob zápis_najprv odraď úplne na spodok_sú tam mriežky pre komenty_toto ignoruj_v novom riadku píš toto:

  192.124.249.14/pozn.-to je IP adresa http://www.aeronet.cz/_medzera/aj 2x/_aeronet.cz

  Potom hore myšou v textovom editore – súbor uložiť!
  Po uložení pre istotu súbor otvoriť a skontrolovať uloženie záznamu.

  Pokračovať na spodok lišty Windovs_ Lupa_napíš cmd_objaví sa hore voľba_aplikácia – príkazový riadok_ vpravo na paneli – spustiť ako správca /admin/_ozve sa zvuk potvrdenia_dáte áno/yes/

  Voľba ťa nastaví do C/windovs32_tu napíš príkaz_ipconfig_medzera_/flushdns_enter

  Od tejto chvíle funguje pripojenie priamo k firewall Aeronet.cz

  To isté treba urobiť s ostatnými IP adresami cenzurovaných webov.
  ——————————————————————–
  Web na vyhľadávanie IP adries webov. Zadaj http://www…..
  Find IP Address of a Domain, Server or Website
  https://www.site24x7.com/find-ip-address-of-web-site.html

  Domain Name
  IP Address
  1
  http://www.infovojna.sk
  ww.infovojna.sk./92.240.241.5

  Domain Name
  IP Address
  1
  http://www.otevrisvoumysl.cz
  ww.otevrisvoumysl.cz./178.238.37.243

  Domain Name
  IP Address
  1
  http://www.badatel.net
  ww.badatel.net./172.67.143.133
  2
  http://www.badatel.net
  ww.badatel.net./104.21.87.140

  Domain Name
  IP Address
  1
  http://www.cz24.news
  ww.cz24.news./104.26.6.12
  2
  http://www.cz24.news
  ww.cz24.news./104.26.7.12
  3
  http://www.cz24.news
  ww.cz24.news./172.67.75.182

  Domain Name
  IP Address
  1
  http://www.svobodny-vysilac.cz
  ww.svobodny-vysilac.cz./104.21.234.228
  2
  http://www.svobodny-vysilac.cz
  ww.svobodny-vysilac.cz./104.21.234.229
  ——————————-
  ——————————-
  úprava súboru etc/hosts v termináli pre linux ubuntu

  sudo nano /etc/hosts

  217.11.249.162 protiproud.cz http://www.protiproud.cz
  192.124.249.14 aeronet.cz http://www.aeronet.cz
  78.24.14.63 prvnizpravy.cz http://www.prvnizpravy.cz
  185.178.175.226 czechfreepress.cz http://www.czechfreepress.cz
  178.238.37.215 voxpopuliblog.cz http://www.voxpopuliblog.cz
  88.86.120.88 exanpro.cz http://www.exanpro.cz
  89.221.213.141 skrytapravda.cz http://www.skrytapravda.cz

  ctrl+O
  ————————————-
  ————————————-
  Celá relácia k cenzúre alternatívnych webov a
  k ukrajinskej kríze tu

  2022-02-25 – Šéfredaktor zpravodajského portálu
  Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2022-02-25-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-cz-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

  Alebo tu

  VK Aeronet_cenzúra a ukrajinská kríza 25 02 2022_SVCS.mp3
  https://ulozto.net/file/tRtHrOdI6O8O/vk-aeronet-cenzura-a-ukrajinska-kriza-25-02-2022-svcs-mp3#!ZGAvBQR2ZwVjLGuuAmxlLzMvZTHjZx84GmL3IRW6oF41DzExBD==

  • To editovanie súborov v počítači je dosť náročné pre veľa ľudí, nie vždy to funguje a používať stále odkazy na IP adresy nie je moc udržateľné (ich web hosting ich môže tiež zrušiť a ľudia budú potom ako zisťovať nové IP adresy?).

   Najlepšie riešenie pre tie stránky by bolo zabudnúť na „.cz“ domény (aj na „.sk“), presťahovať sa na com, net, org, news, info a tak ďalej. A zároveň naučiť ľudí ako používať VPN. Potom celá česká a slovenská vláda s ich blokovaním sa budú môcť ísť vypchať.

   • Ak k takejto frontálnej cenzúre pritúpila fašistická junta v nárazníkovom pásme s Rukom – ide o čas! V ktorom sú dôležití informácie! Nie kvôli zvedavosti, ale že je to urgentné! To prenášanie webov na iné domény – bude trvať týždne . a myslíte si, že bude fungovať presmerovávanie?!

    Ja nevidím v tom problém venovať aj 2 hodiny na oreinštalovanie PC – ak to veľmi chcem. Ostatní nech pohodlne čakajú na servismana.

    Keby sa vám stratilo decko – tiež ho pošlete . nech si ide kúpiť nový mobil a nech vám potom zavolá?

    Cítite sa istí, že vás už nezrušia? Potom mám tých otázok viac! Kto nie je debil – návod tam má! Ak si chce potom z prsta vycuciavať kontakty a pripojenia – jeho vec! A neviem prečo by sa niekto nemohol naučiť niečo nové z IT gramotnosti.

    Ja som strávil strihom a ukladaním tej relácie SVCS a jej prepisom nejaký čas – aby som pomohol tomu, kto si pomôcť chce!

    Redakcia – myslíte si, že kvôli zablokovaným webom budeme tráviť viac času na Badatelovi? Ani náhodou! Ja osobne budem o to viac vyhľadávať inde. Pretože práve tie weby mi šetrili čas.
    Ešte raz – iná situ bola, keď napr, Tadesco.cz prešlo na Tadesco.org – ale to dopredu oznámilo. A mali funkčné presmerovanie. Teraz Tadesco len cez proxy.

    • Prehodenie webu na inú doménu nemusí trvať týždne, ide to aj rýchlejšie, ak je šikovný IT-čkár. Ak nefunguje .cz doména, tak nebude fungovať ani automatické presmerovanie. Ľudia by sa museli inak dozvedieť, že napríklad aeronet prešiel z .cz na .org

     V dnešnej situácii nič necítime, či zrušia aj nás. Kľudne to môžu urobiť – oni majú neobmedzené zdroje. Nás už chceli zrušiť minulý rok 2 krát, tak sme urobili opatrenia, ktoré nám teraz možno dávajú trošku náskok. Ale zajtra kľudne môžeme byť dole aj my.

     Tiež si nemyslíme, že by ľudia trávili viac času tu. Každý z tých webov je iný, niekto má radšej geopolitiku, iný zdravie a vyberie si web, ku ktorému viac inklinuje.

     • Všetko pekné rady, ale koľko čitateľov zablokovanej alternatívy si dá tú námahu, aby sa dostalo k necenzurovaným informáciám? Myslím si, že menšina a o to vládnej moci ide. Keďže ide o sporný krok s Ústavou, mal byť urobený až po preskúmaní Ústavným súdom, ale na rozdiel od referenda si nikto tú námahu nedal.

     • A možno práve naopak vzrastie záujem o „zakázané“ informácie.

     • Bodaj by ste mali pravdu podľa hesla „zakázané ovocie najviac chutí“.

    • K článku – mám na háku ich moje hackovanie!
     https://lumiere-a.akamaihd.net/v1/images/open-uri20150422-20810-19kdnzc_30138098.jpeg?region=0,0,600,600

     Tej zberbe slovenskej by mal niekto konečne hacknúť ich „výplaty“!

   • Nastal čas naučiť sa morzeovku

 5. Taktické zamyslenie – otázka – čo myslíte, ktoré SK exponované osoby majú v sebe napichnutý sledovací RFID čip kvôli možnému únosu? Ja tipujem Lipšica.

  • Marek Košice

   Myslím, že slováci viac nenávidia Matoviča, Hegera, Naďa, Mikulca, Krčméryho a Čaputovú než Lipšica (ktorého nenávidia viac politici). A únos nemusí byť len politický, ale aj „občiansky“, či ako to nazvať…

   • Zjavne si nepochopil operatívnu podstatu.

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,ak chceš skutočne niekoho na konci reťazca,kto je aktuálne pri moci-tak potom nenáviď aj ich predchodcov,lebo je to reťaz a očká na seba navezujú a dokonale zapadajú,hocikto bude v hociktorej krajine pri moci-stále každú vládu oslovuje a manipuluje ňou tá istá skupina-resp.organizácia,či spoločenstvo,,,,lebo oni majú prostriedky,lebo oni majú mozgy a návody,lebo oni majú vízie a plány a lebo oni majú tu tradíciu a zásluhy a sú neskutočne trpezlivý a rýchly,ten ostatok ľudstva sa s nimi nedá porovnávať a preto je každý politik z nich tak verne očarený,,,,

 6. KOVIDBARÓN!

  ,,,,,neviem čo je nato také zlé a neporozumiteľné,ak je svet zamorený zbytočnými postavičkami,ktoré navyše nepretržite o niečo škemrajú už z vyčerpaných zdrojov a sú večne nespokojný,,,,špinia tu znečisťujú tu a správajú sa nezodpovedne tak ako v stredoveku-všade iba samé odpadky,,,,je to fakt divný kontrast ak na jednej strane je mladá rodina-domácnosť s deťmi moderne vybavená a na strane druhej sa tu plytvá,vyhadzujú potraviny,s pitnou vodou umývajú autá a polievajú záhradky,nešetrí sa s energiami,vŕčia cez víkend benzínové kosačky,všade samí nafťák a hluk z nákladiakov,lebo trávička je už o pol centimetra vyššie než sa páči paničke z domácnosti a z čoho by ste inak žili ak nebude práca atd.-čiže skutočne nezlúčiteľné kontrasty vyspelosti a primitivnej zaostalosti zároveň,,,ľudstvo funguje vypočítavo-čiže viacej brať,než dávať a zo všetkého vyťažiť maximum,,,,ďalší problém je kriminalita a to ako nízkej rasy,tak aj tej vyššiej,lebo nič nerobíte iba myslíte na výhody a pritom to ide vždy iba na úkor niekoho a niečoho,,,,čiže čo je na tom zlé-ak sa neviete prispôsobyť prostrediu a vmestiť do vlastne kože,ktoré vám dáva a vám sa to bždy máli a niekto kto môže vykonať zmenu k udržateľnosti-rozhodne proti vášmu gustu parazita a nazve vás támi správnymi slovami,,,,nieste schopní rozpoznať hranice a vlastnú mieru a nieste schopní za hocičo niesť zodpovednosť-nieste schopní tu existovať.

 7. Tu je ten cenzurovaný celý 15 stranový prejav Putina. Stránka nemá časovanie, tak zrejme unikla intervalovému vyhľadávaniu cenzorov. V okienku formátu PDF je na lište dvojitá šípka – kliknutím na ňu sa rozbalí aj ponuka stiahnuť.
  https://adoc.pub/oste-sledovany-projev-vladimira-putina-tady-ho-mame-cely-kom.html

  Ako bonus stránky – link na inšpiratívne mobilheimy – prenosné domy cca v cene bežného nového auta.
  https://www.mobilheimy.eu/?gclid=EAIaIQobChMIndaLw8Oe9gIVXlsVCB1Mhgs2EAEYASAAEgJu3vD_BwE

  • Marek Košice

   Vzhľadom na to že Putin hrá divadlo nakoľko sa v skutočnosti kamaráti s USA, jeho prejav nemá výpovednú hodnotu. Je to len super scenár super divadla, nič viac…

   • Nikto z vás ten 15 stranový prejav nečítal! Ste idioti s dopredu nastaveným predsudkom – názorom! A tomuto predsudku prispôsobujete – eklekticky – výber informáciíí – aby vám to do tohto predsudku zapadlo. Ja som tiež – vzhľadom na nočný čas – tento prejav nečítal. Ale viem, že sú v ňom odkazy medzi riadkami. Tak zatiaľ držím pi.u!

    A znovu opakujem – budem rád, keď uvidím ruský tank na Hodžovom námestí a nie Abrams a „hami“ so zhulenými amíkmi v Donbase.

    Ad cudzinecké légie na Ukrajine – na ruskej strane to budú Srbi, na banderovskej ukrajinskej to budú zmrdi zo Saudskej Arábie – s ktorými sa vysporiadajú Kadyrovovi Čečenci.

    • Toto ti podpisujem.

    • Miroslav Čižmár

     Máš pravdu, máme predsudky, lebo neveríme, že 15 stranový prejav nás zachráni.

     • Po prečítaní sa dostaneme do literárneho neba? 😀

     • Miroslav Čižmár

      Je to ako Sulíkova predvolebná kampaň. Čím viac strán, tým lepší program.

     • Tak 🙂

     • Prečo sem podsúvaš nejakého spasiteľa! Putin je prezident svetovej veľmoci a teba nezaujíma, aký má plán! Výborne! Tak nech ťa spasí tvoj pánbožko! Ja nepotrebujem spasiteľa!

      V živote normálny človek dá druhému výstrahu, a keď nereaguje – tak mu jednu jebne! Ty si zrejme z tých, ktorí potrebujú, aby im niekto jebol najprv!

     • Miroslav Čižmár

      Myslíš mňa, alebo hmkáča?

      Politici majú plno rečí, ale skutky sú vždy opačné. Putin nie je výnimka. Rusko zaútočilo na Ukrajinu a keď už nič iné, tak dalo zámienku na zapojenie Slovenska do vojny. Videl som video, kde ľudia z Českej republiky robili verejnú zbierku na drevo na kúrenie pre bábušky na Donbase, a osobné im ho vozili. Prečo im to drevo nedoviezol Putin? Putin dodával zbrane separatistom a NATO dodávalo zbrane banderovcom. A bábuška v zime mrzla. Osem rokov sa o civilistov nestaral, a zrazu prišiel magický dátum, Rotschild zavelil, a Putin nechal bábušky pochodovať 160 km do záchytného tábora pešo.

     • Fakt 160 km? Prežili to?

      Putina rusi nenávidia tak isto, ako slováci ich politikov.

   • Tebe odporúčam, aby si nehltal aeronet, je to zmes právd, poloprávd a klamstiev s chorobnou fixáciou na židov.

 8. Miroslav Čižmár

  Možno je to súčasť fázy 6. Umlčanie opozičných názorov a odstránenie opozičných lídrov tesne pred pádom bankového systému.

 9. otázka: ak podľa týchto (j)elít sme my hacknuté zvieratá, kto sú oni?!
  pretože zrejme podľa tohto sa k nám nepriznávajú
  a čo si o nich myslí ich pán, ktorý ich riadi?!

 10. Miroslav Čižmár

  Ukrajina zakladá cudzineckú légiu. Kto sa hlási dobrovoľne?

  • Zanedlho bude pripravené samotné NATO.

   • Miroslav Čižmár

    Heger už niečo naznačil, že podporí Ukrajinu vo vstupe do EU a NATO.

    • Na Ukrajinu teraz pôjdu moderné zbrane, a zanedlho možno aj US vojaci.
     V týchto dňoch sa nebojuje za osud Ukrajiny, ale za osud Ruska.

     • Miroslav Čižmár

      Rusi zatiaľ slabúčko hryzkajú. Plnou silou udrú až keď sa do vojny zapojí NATO.

     • Všetci nepriatelia Ruska teraz vidia že je Rusko slabé a zaútočia.

     • Miroslav Čižmár

      Rusi teraz nemôžu vyplašiť ľudí kvôli PR vstupu Ukrajiny do NATO. Všetko je dohodnuté. Je to riadená vojna tak, ako bola riadená pandémia.

     • Áno, toto nie je vojna. Má to byť dôvod na ďalšie obmedzenia a totalitné zákony?

     • Miroslav Čižmár

      Asi áno. Veľký reset. Pandémia, vojna a živelná katastrofa. Tri fázy veľkého resetu. Aspoň myslím.

     • Aká živelná katastrofa? Riadenie počasia?

      Táto „vojna“ mi pripadá ako z románu 1984.

     • Miroslav Čižmár

      Možno riadený výbuch vulkánu v Yellowstone, alebo niečo podobné. Na severnej pologuli mala doba ľadová, a na Novom Zélande pohodička. Gates tuším sníval o tom, že zahalí oblohu prachom, aby zastavil globálne otepľovanie.

     • Kedy typuješ že bude „doba ľadová“. Ako sa na ňu možno pripraviť? Ako dlho bude?

     • Miroslav Čižmár

      Možno nebude, je to len moja úvaha. Spájam si veci do súvislostí.

     • „Doba ľadová“ bola oficiálne pred 200 rokmi, tuším 3 roky. Ak to vedeli zariadiť vtedy, tak môžu aj teraz. Technológie mali minimálne také ako dnes.

      Vieš niečo viac o malej dobe ľadovej? Koľko snehu napadlo, teploty…

     • Miroslav Čižmár

      Viem iba, že bol hladomor, žiadna úroda.

 11. Blíži sa koniec NATO+USA elít + PAX AMERICANA a celej koloniálnej/neokolonialnej prohnilej degerovanej parazitickej a dokonca sionistickej lúzy na planéte.
  A všetko to sú len nástroje Globálnej elity, ktorej tieto jej nástroje “ lezú do zelí“ a začínajú robiť politiku na vlastnú päsť. Ohrozujú dokonca samotnú Globálnu elitu nakoľko vytvárajú na planéte extrémne nebezpečné nestabilné prostredie. Jedinou možnosťou Globálnej elity je podporiť Rusko u rozviazať mu do istej miery ruky aby stabilizovalo situáciu na planéte.
  Globálna elita dá voľný priechod Ruskej moci a začnú čistky a aktivita nebývalej intenzity.
  Počnúc DENACIFIKACOIU A DEMILITARIZACIOU Ukrajiny a tým to neskončí. Dnes vláda SR na príkaz USA vypína weby a do dvoch rokov budú všetci títo kolaboranti zažívať pre nich NEPREDSTAVITEĽNE KRUTÉ ČASY. USA o nich nestoja,nepomôžu im, už teraz hodili všetkých poskokov v EU cez palubu.
  Toto je DEFINITÍVNY KONIEC PAX AMERICANA!
  NEPOMÔŽE IM UŽ NIČ, VYRRŽME, USA UŽ NEMAJÚ ZDROJE NA VOJNU A RUSKO IM ICH UŽ NEPRENECHÁ AKO V 90 ROKOCH. TERAZ TO POJDE VELMI RÝCHLO, KAŽDÝ DEN BEZ RUSKÝCH ZDROJOV ZNAMENÁ PRE USA SMRTEĽNÝ ÚDER.

  • Čo ak sa blíži koniec civilizácie? Zaočkované armády nie sú bojaschopné. Imigranti zoberú moc do vlastných rúk.

   • Nielen migranti sú nezaočkovaný. Aj okolo 50% Slovákov.

    • Z toho milión cigáňov

    • Štatistiky o počte „očkovaných“ sú naprosto vylhané. Oveľa menej ľudí sa nechalo „očkovat“ než nám médiá predkladajú.

     Ruská Federácia pravdepodobne s podporou Globálnej Elity (Globalistov) vstúpila na Územie Ukrajiny z vážnych dôvodov – okrem ochrany obyvateľstva Ukrajiny sa Ruská Federácia zameriava na zaistenie Amerických bilologických laboratórií na území Ukrajiny. Presnejšie info v článku na s.tranke KOB.FORUM.
     Doporučujem!

 12. …vďaka za všetky komentáre k súčasnej situácii….je veľmi smutné, že pravdivé informácie sa nemôžme len tak dozvedieť, vďaka za ten presne rozpís.návod, no nakoľko nie som ITČ ako je možno Maroš, neviem, či sa mi to podarí ,,prelúsknuť“, zrejme si na to treba vynahradiť viac času….a tiež vďaka za ten Putinov prejav, je veľmi zaujím., sú tam prepojené veci z minulosti so súčasnosťou, mám v pláne si ho vytlačiť, no došiel mi toner, takže potom….tak budem mať možnosť lepšie pozrieť tie ,,odkazy medzi riadkami“…….tiež je podľa mňa veľmi dôležité aj v budúc.posúdiť, čo z toho, čo Putin mieni urobiť, aj naozaj urobil…..je pravda, že je v neľahk.situácii a páči sa mi, keď hovorí o tom, že Ukr.+Rusko sú si ozaj historicky blízke národy…..priznám sa, je to ďalšia téma mimo koronocirk., kt. ,,rozdeľuje“ moju rodinu, no verím tomu, že časom aj tí ostatní budú vidieť, ako to tí ako malý štát nemôžeme fungovať samostatne a vždy je nám bližšie Rusko a jeho mental., kultúra, hist. a neviem čo ešte ako celý ost.svet dohromady….. Američania a EÚ s nami ,,myslí dobre“….. ten Veľký reset zrejme pokračuje podľa plánu…. trošku mi ,,uniká podstata“ na inšpiratívne mobilheimy……

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,podstatné je čo cítiš a nie čo vidíš,alebo počuješ-lebo tieto informácie sú iba okamihové a často sa menia a pocit je inštinkt-niečo ako anténa v tele,ktorá zachytáva vybrácie svetlo a tmu,,,,všetky vojny sú o zabíjaní,rabovaní,dezimformáciách,znásilňovaní a bohatnutí vyvolených,,,,95% vojakov z bojiska končí v pekle podsvetia-čiže ak vás nasilu verbujú,tak aspoň pri tom klaďte nejaký úprimný odpor a na bojisku strieľajte iba po tankoch a bocianoch,lebo sa na to v pekle aspoň môžete vyhovoriť a zmierniť tak isté súženie,,,,satanov princím množenia je asi v tejto logike-že sa musí za existenciu ľudstva vyležať každá žena s každým mužom,aby sa docielila nyjvyššia pravdepodobnosť,že sa narodí viacej elitných jedincov,je to ako s pestovaním jabĺk na stromoch-nie každé jablčko sa podarí do krásy veľkosti a do chuti,,,,tie pekné sa vystavia na stôl a tie chybné a červivé sa použijú na kompót či mušt,,,,

 13. …vďaka za podpor.príspevok od EndFordUsa / koniec pre Usa/… ešte som chcela poukázať na príspevok od kovidbaróna o 0:27hod, veľmi trefný a výstižný, plný súhlas…..

 14. dnes sa tu sformovalo kolektyvne myslenie-nech vase srdcia su naplnane Kristovou energiou

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,krista nezaujíma vaša vojna,alebo vaše problémy-jeho zaujíma koľko máš detí a či sú mu oddané až po hrob,,,,je to ako s bohom a diablom-či s putinom,alebo s usa,nikto nevie kto je v skutočnosti ten zlý a kto ten dobrý,lebo nikto nerobí iba zlo stále,tak ako nikto nerobí iba dobro stále,,,,zlo a dobro sa dopĺňa a vytvára dokonalú rovnováhu pocitov a všehochuti života-avšak musí to prebiehať v nejakej rovnováhe/vyváženosti-napríklad aby si netrpel viacej než je treba,alebo aby si sa nemal dobre dlhšie než je treba-lebo by to malo na teba veľký dopad-čiže osud a karma po predkoch,,,,

 15. Redakcia – niekde mi zmizol predpoľudňajší komentár – „boďák“ – som to odentroval – a nabehla mi pripájacia browser stránka a potom prázdna stránka. Prečo ma už pripojeného ten váš – kvôli útokom voči Dos – vyhadzuje úplne von?

  • Nevyhadzuje von, len po určitom čase znova zapne to overenie pripojenia. Vtedy sa môže stať, že napísaný komentár sa neodošle. Odporúčame si komentáre pred odoslaním zálohovať a keď neprejdú, tak odoslať znova. Keď skončí ten útok, tak tu ochranu vypneme, je to len dočasné.

   • ZÁHADA CENZÚRY ALTERNATÍVNYCH WEBOV JE VYSVETLENÁ!!! Chucpe!

    Útočia už aj na Slovensko! Kybernetické útoky zasiahli viaceré spravodajské weby
    „Národné centrum kybernetickej bezpečnosti (NCKB) SK-CERT zaznamenalo v súvislosti s vojnou na Ukrajine v slovenskom kybernetickom priestore viacero pokusov o DDoS útoky na webové novinové portály.

    Centrum preto vydalo všetkým prevádzkovateľom portálov odporúčania, ako takýmto útokom zabrániť. TASR o tom informoval hovorca Národného bezpečnostného úradu Peter Habara.

    „DDoS je spôsob útoku, pri ktorom je využitých viacero od seba nezávislých zariadení na vykonávanie požiadaviek na cieľové zariadenie, respektíve službu (napríklad webstránka), čo zabezpečí spomalenie služby alebo jej úplnú nedostupnosť,“ vysvetlil NBÚ.“
    https://www.cas.sk/clanok/2649081/utocia-uz-aj-na-slovensko-kyberneticke-utoky-zasiahli-viacere-spravodajske-weby/

    Baba Jaga!

 16. Dokument o kríze na Ukrajine 2014

  Vítejte v Nulandistánu_ Pravda o propagandě a krizi na Ukrajině.mp4
  https://ulozto.net/file/rnnTJ0InDmcR/vitejte-v-nulandistanu-pravda-o-propagande-a-krizi-na-ukrajine-mp4#!ZGIvLGR1MJIzMzZ5ZzZ0AmZmBGZ1HzAgET1EZP5BnRp4BQL2

 17. …áno, tie pocity sú veľmi dôležité, úplny súhlas….

 18. Dnes mi dcéra víťazoslávne volá „hurá konečne vám zrušili tie vaše konšpiračné weby!!“
  …heeej, neviem o tom 😀 môj funguje a som rada 😉

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,aká matka-taká katka,len matka už z temnoty života oslepla a nevidí sa v svojej dcére,,,,démoni vám dávajú zabrať a štvú vás proti sebe-lebo takéto naprogramovanie aké máte,vám aj celkom vyhovuje a bránite sa tomu to nejako zmeniť,lebo strach z nepoznaného a menej pohodlného,,,,inak ešte jeden fakt-tu nefunguje nič,je to iba ilúzia,,,,

   • Prečítaj si môj príspevok ešte raz aby si pochopil. Lebo tvoja zlosť a nenávisť ťa oslepuje.

 19. Ľudia sú len hacknuté zvieratá… konečne som pochopil, prečo je elita zverská… oni nie sú ľudia ale hacknuté zvieratá… a túžia hacknúť aj nás… moja skúsenoať je, že do čoho človek strčil svoje špinavé paprče to dosral. Teraz dospel k pocitu, že pochopil život a biológiu, lebo objavil nástroje manipulácie DNA… ako keby neandertálec dostal do ruky pájkovačku a rádio – a zistil by, že dokáže pájkovať a prehadzovať odpory a kondenzátory v tom rádiu… a získal pocit boha, že to rádio dokáže prerobiť a hacknúť… pritom ho len doserie… sorry, môj názor na ego vedcov je podobný ako na morálku politikov. Aj matematika už bola konečná, dokonalá, už nebolo treba nič len napísať poslednú knihu o jej dokonalosti, keď prišiel Gödel a tú banylonskú vežu zrútil… rovnako fyzici na začiatku 20 storočia verili, že už bolo všetko objavené… teraz babráci z biotechnológií veria že sú bohmi… len si prajem, aby sme to mali rýchlo za sebou a chlapci vytriezveli skôr, ako na to doplatíme spolu s nimi aj my všetci.

 20. KOVIDBARÓN!

  ,,,,odmietam platiť tomuto zvrátenému a už neexistujúcemu štátu dane-vláda šafári s peniazmi nás všetkých-neustále nás zadĺžuje a ťahá do konfliktu s ruskom,ktoré sa pred ničím nezastaví a je nemysliteľné,aby jeden takto zadĺžený údajný štát rozdával peniaze na ukrajinu s ktorou mimo skupinky zbohatlíkov,ktorí tam roky podnikajú bez rizika a s podporou vlád v tichej dohode a kope fajčiarov kôli tabáku už nič iné menáme spoločné,,,,doterajšie vlády nešetrili-neodkladajú si na horšie časy pre náš spokojnejší život v istotách-mládež je zmagorená manipulovaná a dezorientovaná,,,,je to fakt hnus ak už niekto zo mňa chce robiť idiota a posiela mi každý mesiac šeky platobné príkazy a vyhrožuje rastom cien a myslí si,že som večne poslušný idiot,,,,nikto z politikov nieje vlastenec a ani hrdina-lebo takýto sa na slovensku už nerodia,keď sem o rok vtrhne východná spojenecká armáda,tak sa po vaších politikoch iba zapráši,lebo zdrhnú ako děfky-napríklad sulík medzi klokany,čapútová mimo eu,,,,táto hra slobodomurárov a elít o skupovaní štátov je iba dôkazom toho,že ich záujem prevyšuje ten obyčajný ľudský,,,,stačí sa prejsť po uliciach,alebo dokonca už to máte dlhší čas aj doma-a máte dôkazy o tom,ako je na tom európsky národ a hlavne slováci-všade samí smartfón a všetko made in china,,,,,kŕmíte svojích nepriateľov-čiže toho,kto vás nemá rád a nikdy vás nebude brať ako ľudí,pre nich ste iba biely idioti,,,,ešte pred mesiacom ste popierali možný útok rusov-a teraz sú z vás smartfónový generály,,,,

 21. Miroslav Čižmár

  Kto vyvráti Gödela? Matematika je algoritmus dokonalého výberu.

 22. A ak sa nám skutočne podarí hacknúť a pretvoriť život, tak to bude nielen najväčšia revolúcia v ľudskej histórii, ale najväčšia revolúcia v biológii od samého počiatku vzniku života.
  A máme tu novodobého boha. Heckneme informácie podľa ktorých vznikol vesmír a život. Zmeníme ich podľa našich predstáv… Tak to je už sila. Ty nedokážeš nič stvoriť, ty by si chcel hecknúť informácie, ukradnúť a zmeniť podľa teba??? A ty si myslíš, že ti to bude dovolené?!

  • Ono to hacknutie od elít znamená v podstate odklonenie neutrálnej životnej sily ktorú človek pravidelne prijíma od Boha/vesmíru/prírody pre svoj vývoj. Heknutie slúži zároveň na zničenie telesnej schránky do tej miery aby sa duch človeka nemohol v takom zničenom tele vyvíjať. A tiež to súvisí s kvalitou krvi, ktorá viaže ducha a dušu na fyzické telo. Ak je krv chorá tak chorá/pomatená/degenerovaná je aj duša – myseľ ( nie Duch človeka – ten je len odstavený na vedľajšiu koľaj a nevyvíja sa).
   V podstate ide o krádež životnej energie v maximálnom merítku.
   Robia to tí čo sa odklonili svojou vinou od Boha, od Života a v takom stave nedokážu prijímať životnú energiu od Boha. Niekoľko tisícročné okrádanie ľudstva o životnú energiu má tým heknutím nadobudnúť maximálny stupeň – mieru. Ludstvo má byť ako batérie – zdroj životnej energie pre negatívne entity.
   Doteraz to robili vo forme vojen, utrpenia, nedostatku atď keď pri utrpení človeka neutralna životná sila klesá od človeka dole k nim ako potrava ale človek sa dostal občas aj do stavu radosti, pohody, kľudu, vývoja nahor. A to im vadilo, vtedy sa im nedostávalo potravy.
   Preto chcú teraz z človeka VŠETKU ŽIVOTNÚ ENERGIU, aby neboli žiadne „výpadky“.
   Na to má slúžiť Great reset, úplne zotročenie ľudstva, vakcinácia.
   Samozrejme trest ich neminie. Ten najhorší.

 23. jaroslavovic

  ,,,slobodne,,,krajiny terroru pod USA NATO Globalisyov zacaly Heindichiadu teror neznamy v CSSR

  Podivejte se na maps Carskeho Ruska 1914 pred USA fin covalent V Rijnove Revoluce pak 1917 USA krvavemu plundrovani napadeni vrazdeni civilistu Vladivostoku Dalneho vychodu
  sonky

  BYLI TO psonky chrely co zacaly 2.svetovou
  UKRAJINSTI silenci nationalism Bandarovci Vlasovci na strane fasistuelaly podnikali zverstva teroru na messiah zidech rusinech , neuveritelne, odporne fasitum odporne ciny vcetne pohrbivani za ziva jak znam z vypraveni 1962 pracujoci na Zemplinske Sirave…
  Bez Rude armady asi slovanstvo by jiz nebylo podobne jako zapadni a Polabske…
  SLOVANE SPOJME SE A VYTVORME SUPER ZEMI STASTI PROSPERITY NE POD SATANISM ZAPADU. POZEHNANY V PRITOMNOSTO KRISTA

  SV JANA SLOBODA PRIDE Z VYCHODU,
  DIKY vam SVATY VLADIMIROVICI A LEHO DRUZIN ANHELU.
  V RUSKU JE OTEVRENO PRES 1000 SVATYN ROCNE ZATIM NA ZASRA.EM
  ZAPADE HORI VCETNE NOTRE DAM POD SATANISTY KTERI NAM ZOCKUJI ZNAMENI SELMY BRSNICICH SATANISTU

  .
  KOLIK OBYVATESTVA EU PRIJDE O OBZIVU DIKY SANKCIM NENAVISTI. CO UKRAJINA KDE NENI RADNA PRODUKVE ASI NEBUDR OSETU A HLADOMOR BUDE ZA DVERMA.
  RUSKO MA NADPROFIKCI, ODBERATELY VSEHO YREBA CIMA …

 24. …mám na vás otázku- prišiel vám dnes Portál Bádateľ ?….alebo to treba dáko preklikať ?….keď som to skúsila, akurát som ,,prešla do Bádateľa“ rok dozadu…. ďakujem za odpoveď….

 25. ..aha, v poriadku…

 26. Tí, ktorí vyhlasujú, že ľudia sú heknuté zvieratá tak v prvom rade je očividné, že práve nich niekto už hekol. Pozrite na degenerovaného švába či gatesa – sú to len bioroboti – otroci s vyšším postavením. Nenachádzam u nich nič ľudského. A tiež je očividné a citeľné (pre normálneho človeka) , že významné osobnosti Západu trpia akousi “ vykastrovanosťou“ čo sa týka prejavov ľudskosti. Takí ako Gates či Schwab niesú architekti transhumanizmu či grejt resetu, nemajú na to kapacitu, postavenie, pôvod. Tí ktorí vládnu svetu nikdy nie sú na očiach, nikdy. Už tisíce rokov spoza opony riadia globalizáciu podľa ICH koncepcie.
  Aj takí ako Rotschildovci zomierajú ak zlyhajú a nesplnia čo im páníček zo Zákulisia nariadil.
  Takže celá tá viditeľná svetová sionistická vláda je len nástroj, ktorý tí spoza opony vytvorili pre účely globalizácie. Sú to vlastne tiež hacknuté osobnosti na úrovni podvedomia ale sú na vyššom stupni spoločenského rebríčka – plnia úlohu dozorcov a správcov.
  A pre tých spoza opony sme všetci zvieratá vrátane najvyšších elít sveta (Sion, svetove Židovstvo) pretože oni sú v podstate “ inteligentní dravci“, nemajú v sebe ľudského ducha.

 27. Dávam do pozornosti toto: https://cz24.news/who-zacala-v-zeneve-jednat-o-zavazne-globalni-pandemicke-dohode/ a toto https://cz24.news/americka-cdc-priznala-ze-nosni-testovaci-vytery-na-covid-19-byly-pouzity-k-odberu-dna-nikoli-k-testovani-na-covid-video/ spolu s Nálezom Ústavného Súdu SR – I.ÚS 290/2015 (35/2015). Testovanie aké tu bolo brutálnym porušením hádam všetkých medzinárodných dohovorov o ochrane ľudských práv a ústavy slovenskou fašistickou juntou ! WHO chce ísť ešte ďalej !!! Právnici, dobre sa na to pozrite ! Svet sa mená na fašistickú diktatúru ! Svetové ekonomické fórum je bažinou satanistov, čo to koordinuje so slobodomurármi z celého sveta !

 28. …tak už sa to ,,priznalo“….a pritom to testovanie tak rázne vyžadovali! neskutočné, akí sme my ľudia….ešte aj vlast.rodina bola schopná sa na neotest.človeka zazerať …..
  dobre vysvetlené od EFU….Vďaka za všetky informácie, aj za možnosť ich mať….

Pridajte komentár

*