Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Bádateľ a klinika inovatívnej medicíny VITARE nadviazali spoluprácu


Print Friendly, PDF & Email

vitare-logo

Leto a uhorková sezóna sú už za nami. Počas tejto doby ste si možno všimli, že intenzita publikovaných článkov bola o niečo menšia ako zvyčajne.

No napriek zdaniu sme nezaháľali a v ústraní pre vás pracovali na niečom výnimočnom.

Dnes týmto chceme oficiálne oznámiť nadviazanie spolupráce stránky Bádateľ s klinikou experimentálnej a inovatívnej medicíny VITARE v Košiciach.

Čo vám, našim čitateľom, táto spolupráca prinesie?

Nebudem vôbec preháňať, ak vyhlásim, že čoskoro uvidíte a zažijete veci, o akých sa vám ani nesnívalo. Doteraz ste sa o zaujímavých trendoch v oblasti liečby mohli z článkov na našej stránke viac menej len dozvedieť.

Onedlho si mnohé inovatívne liečebné metódy budete môcť na vlastnej koži aj vyskúšať. Poďme ale pekne po poriadku.

Naša spolupráca sa konkrétne prejaví v nasledovných formách:

1. Články od VITARE, teda priamo od ľudí s medicínskym vzdelaním

Klinika VITARE nám ponúkla možnosť publikovať ich články písané lekárom. Takže aj tí, čo mali doteraz pochybnosti o kvalite alebo medicínskom vzdelaní autorov našich článkov, budú môcť byť odteraz s pokojom na duši.

Niektoré články budú na témy, ktorým sme sa na stránke už venovali, avšak pribudnú mnohé doteraz nepublikované informácie a pohľady. Okrem toho máme pripravených aj zopár úplne nových tém.

Máte sa určite na čo tešiť. Dopredu zatiaľ nebudem prezrádzať, o ktoré oblasti a témy sa jedná. Už čoskoro sa však o nich dozviete, preto nás pozorne sledujte!

Ak ste sa ešte neprihlásili na odoberanie našich článkov emailom, určite tak urobte teraz. Za článkom v odstavci „Odoberajte naše novinky“ zadajte svoju emailovú adresu, opíšte kontrolný kód a potom ešte potvrďte vygenerovaný aktivačný email.

Následne, vždy keď publikujeme nový článok, tak v ten deň dostanete do vašej emailovej stránky krátku uputávku. Vyhnete sa tak tomu, že daný článok náhodou prehliadnete.

2. Odborná garancia kvality našich vlastných článkov

Tak ako doposiaľ, aj do budúcna budeme pre vás, našich čitateľov pripravovať zaujímavé vlastné články. Budú nimi jednak preklady zo zahraničných zdrojov, ako aj články založené na našich vedomostiach a skúsenostiach.

Avšak, keďže nie sme ľudia s medicínskym vzdelaním, občas sa aj napriek najlepšej snahe môže stať, že sa v nich objavia nejaké nepresnosti, prípadne nesprávna medicínska terminológia.

No a s týmto nám opäť pomôže klinika VITARE. Pred tým, než publikujeme vlastný článok, nám ho ich odborníci skontrolujú a uistia sa, že neobsahuje žiadne nedostatky.

Postupne sa budeme snažiť takto zdokonaliť aj existujúce články publikované v minulosti. Pod každý nový, či starší odkontrolovaný alebo vylepšený článok uvedieme logo „Powered by VITARE“. Budete tak vedieť, ktorý z nich bol z obsahovej stránky skontrolovaný priamo lekárom.

3. Zdravotná poradňa

Ako isto viete, primárnou činnosťou našej stránky je publikovanie článkov a informácii. Nie sme zdravotná poradňa, liečitelia, ani medicínske stredisko.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Doteraz ste sa mnohí z vás na nás obracali so žiadosťou o pomoc. Pokiaľ nám časové možnosti dovolili, tak sme vám na vaše dotazy odpovedali. Denne ich však prichádzajú desiatky a z kapacitných dôvodov sme sa ku mnohým napriek našej najlepšej snahe nedostali.

Preto ak ste nám niekedy poslali email s otázkami, nie vždy ste od nás počuli odpoveď.

Aj túto oblasť by sme našou spoluprácou s klinikou inovatívnej medicíny VITARE chceli vylepšiť. Pracovníci VITARE budú ochotní sa zapojiť aj priamo do komunikácie s vami, našimi čitateľmi a to dvomi spôsobmi:

  • Prostredníctvom komentárov k článkom
  • Emailom alebo telefonicky s lekárom priamo na klinike

Formu tejto spolupráce ešte dopracovávame. Bližšie podrobnosti, ako vyhradené emailové adresy, telefónne čísla, časy a podobne, vám oznámime už čoskoro.

Tuto by sme však chceli uviesť jedno upozornenie:

Tak, ako podobné konzultácie dokázali vyťažiť nás, vyťaženiu sa pravdepodobne nevyhnú ani oni.

Preto by sme vás chceli poprosiť o pochopenie v tom zmysle, že takéto emailové alebo telefonické poradenstvo má svoje limity. Malo by slúžiť naozaj len na získanie všeobecných informácií o možnostiach liečby, nie na liečbu samotnú.

V prípade, že si váš stav bude vyžadovať dodatočné vyšetrenia alebo dlhodobejšiu liečbu, tak v takýchto prípadoch je dobré zvážiť osobné stretnutie. To by sa malo konať či už priamo na klinike VITARE alebo v inom zdravotníckom zariadení, ktoré vám na základe emailovej alebo telefonickej konzultácie môžu odporučiť.

Záver

Tak, na dnes to je zatiaľ všetko. Ako sme už v úvode uviedli, máte sa túto jeseň na čo tešiť.

Sme nadmieru potešení, že po dlhej dobe už aj na Slovensku vznikajú progresívne kliniky, ktoré nezotrvávajú na vžitých starých medicínskych dogmách. Namiesto toho sa zameriavajú na zavádzanie najnovších poznatkov medicínskeho výskumu do praxe a pristupujú k liečbe pacientov na základe celostného prístupu.

Inými slovami, ide im presne o to, o čo sa snažíme už od svojho založenia pred 7 rokmi. Máme preto nesmiernu radosť, že dnes sa táto naša snaha prenáša z teoretickej, respektíve publikačnej roviny do roviny reálnej.

Ak máte nejaké otázky, napíšte nám ich dole do komentárov k tomuto článku. Prípadne môžete kontaktovať kliniku VITARE aj priamo a to telefonicky, emailom alebo prostredníctvom ich Facebookovej stránky. Všetky ich kontaktné údaje uverejňujeme o niečo nižšie pod článkom.

Za vašu doterajšiu priazeň vám ďakujú a na ďalšiu spoluprácu sa tešia

Redakcia Bádateľ.net

a

Stop Candida

VITARE Košice, s.r.o.
Moyzesova 50
040 01 Košice
 
Telefón: +421 907 911 911
Email: [email protected]
Web: www.vitare.sk
Facebook: Vitare – Centrum prevencie a liečby

 

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. gratulujem! nech sa darí!

  2. Tesim sa na nove clanky , velmi rada si ich precitam , prajem vsetko dobre.V.

  3. som potesený z tohto projektu a želam vela uspechov a hlavne cim viac prebudených ludi z moderneho medicinskeho matrixu 🙂

  4. Nech sa vám darí 🙂 .. som rada že niečo takéto je aj na východe slovenska 🙂

Pridajte komentár

*