WEF hovorí, že do roku 2030 sa zruší móda a všetci budú nosiť rovnošaty


Print Friendly, PDF & Email

WEF hovorí, že do roku 2030 sa zruší móda a všetci budú nosiť rovnošaty

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Svetové ekonomické fórum (WEF) vyhlásilo, že do roku 2030 móda prestane existovať a všetci ľudia budú vegánmi, či sa im to páči alebo nie.

Správa WEF napísaná v roku 2019 uvádza, že ľudia si budú môcť kúpiť len 3 kusy nového oblečenia ročne a bude im zakázané kupovať alebo konzumovať mäso.

Správa s názvom „Budúcnosť mestskej spotreby vo svete 1,5°C “, publikovaná v roku 2019 a financovaná WEF, stanovuje extrémne ciele pre vlády na celom svete ohľadne znižovania emisií skleníkových plynov v súlade s ambíciami Parížskej dohody z roku 2015.

Správa načrtáva šesť oblastí, v ktorých môžu svetové vlády podniknúť „rýchle opatrenia na riešenie emisií založených na spotrebe“:

 1. potraviny
 2. stavebníctvo
 3. oblečenie
 4. vozidlá
 5. letectvo
 6. elektronika

„Správa prízvukuje, že starostovia majú ešte väčšiu úlohu a príležitosť pomôcť odvrátiť klimatickú krízu, než sa pôvodne predpokladalo…

Zatiaľ čo sa analýza zaoberá veľkými globálnymi otázkami, jej účelom je inšpirovať k praktickým opatreniam ako je napríklad zníženie priemerných emisií založených na spotrebe v mestách združených v iniciatíve C40 počas nasledujúcich 10 rokov na polovicu.

V našich najbohatších mestách a mestách s najvyššou spotrebou to znamená zníženie o dve tretiny alebo aj viac do roku 2030.“ – Mark Watts, výkonný riaditeľ C40

„Teraz je jasné, že opatrenia na zníženie spotreby budú potrebné ako súčasť globálneho úsilia o zmiernenie klimatických zmien. Opatrenia uvedené v správe sú náročné a budú ťažké pre mnohých, ale myslíme si, že sú nevyhnutné.

Primátori miest môžu stanoviť víziu a zvolať aktérov, aby priniesli zmeny, ktoré popisujeme. Vízie spracované v tejto publikácii ukazujú, ako by mohla vyzerať udržateľná mestská budúcnosť, a pomáhajú nám zvážiť, aké politiky, predpisy, stimuly a zmeny správania budú potrebné na prechod do sveta s nulovými emisiami uhlíka.“ – Gregory Hodkinson, bývalý predseda Arup The Future of Urban Consumption.

Globalisi pracujú na dystopických víziách miest budúcnosti

Stránka Infowars.com uvádza:

Iniciatíva C40 je globálna sieť starostov a primátorov, ktorá predstavuje jednu štvrtinu globálnej ekonomiky. Zahŕňa takmer 100 veľkomiest plus 1 143 ďalších miest a miestnych samospráv, ktoré sa pripojili k iniciatíve „Cities Race to Zero“ (Mestské závody k uhlíkovej nule), v skratke C40.

Mestá, ktoré sa prihlásia do iniciatívy „Cities Race to Zero“, sa okrem iného zaväzujú, že sa budú snažiť udržiavať globálne otepľovanie do 1,5 °C, čo si ako cieľ predsavzala Parížska dohoda v roku 2015.

Bez prečítania početných správ a odporúčaní predložených signatárom „Cities Race to Zero“ nie je možné určiť, či akcie uvedené v správe „Budúcnosť mestskej spotreby vo svete 1,5°C“ sú špecificky zahrnuté v akčnom pláne.

Prečo na tom záleží? Pretože ak áno, nie je to len približne 100 veľkomiest, ale viac ako 1 000 ďalších miest, ktoré sa zaviazali k zníženiu emisií u svojich obyvateľov. Okrem toho môžeme predpokladať, že sieť Arup urobí to isté.

Zbohom vysoký krvný tlak

Arup funguje ako globálna sieť „expertov“ a chváli sa tým, že „formuje mestá tisíckami spôsobov “. Má viac ako 17 000 členov a kancelárie v 46 z 97 miest, ktoré tvoria globálnu sieť C40.

C40 a Arup spolupracujú už od roku 2009. Pracujú na rôznych dystopických publikáciách, ako sú Deadline 2020 (Konečný termín 2020), Green and Thriving Neighborhoods (Zelené a prosperujúce susedstvá) či Návod na vytváranie susedstiev s nulovým uhlíkom.

Tieto spolupráce však nevznikli bez toho, aby sa popri tom nepresunuli veľké finančné toky.

Prvá správa C40/Arup s názvom „Posilnenie klimatickej akcie: Mestá ako tvorcovia globálnych zmien“ bola zverejnená v roku 2015. V tom istom roku sa sieť Arup zaviazala investovať 1 milión dolárov počas troch rokov do výskumného partnerstva s C40.

V roku 2019, keď bola zverejnená spotrebiteľská správa o emisiách C40/Arup s názvom „The Future of Urban Consumption in a 1,5°C World“, Arup strojnásobil svoju poradenskú podporu pre iniciatívu C40 na 3 milióny dolárov počas 3 troch rokov.

V roku 2023 sieť Arup pokračovala vo svojich investíciách do iniciatívy C40 s až 300 000 americkými dolármi ročne, aby pomohla C40 zvýšiť odolnosť a dekarbonizáciu v mestách po celom svete.

Nie je preto prekvapením, že v marci 2023 iniciatíva C40 opätovne zdôraznila svoju správu o spotrebiteľských emisiách C40/Arup za rok 2019 v článku s názvom „Zameranie na emisie založené na spotrebe“.

„Od zverejnenia našej správy začali mestá po celom svete mapovať emisie založené na spotrebe a skúmať spôsoby, ako ich znížiť,“ uviedla C40.

Desivé opatrenia, ktoré na as chystajú

Čo teda hovorí správa z roku 2019, do ktorej sieť Arup tak veľa investovala? Nižšie sme vybrali niekoľko zaujímavostí. Celú správu si môžete stiahnuť a prečítať TU.

Nakoľko správa poskytuje presvedčivé dôkazy proti jej tvorcom, je dobré si ju dnes stiahnuť a zálohovať kópiu pre prípad, ak by kedykoľvek v budúcnosti zmizla z dohľadu verejnosti.

Počnúc stranou 66 správa sumarizuje, čo na nás chystajú. Sú to veci, ktoré si nevyžadujú žiadny ďalší komentár, okrem konštatovania, že všetky tieto plány sa pripravujú a odsúhlasujú mimo demokratického procesu a klasickým diktátorským spôsobom pod falošnými zámienkami.

Príklady chystaných opatrení:

 • znížiť používanie ocele a cementu o 32%, ideálne až 56%
 • znížiť dopyt po nových domoch o 10%, ideálne o 20%
 • nahradiť cement nízkouhlíkovými alternatívami o 50%, ideálne o 61%
 • znížiť spotrebu mäsa na 16 kg/osobu/rok, ideálne na 0 kg.
 • znížiť spotrebu mlieka a mliečnych výrobkov na 90 kg/osobu/rok, ideálne na 0 kg.
 • znížiť produkciu domového odpadu na 50%, ideálne na 0%
 • znížiť počet nového oblečenia na 8 ks/osobu/rok, ideálne na 3 ks
 • znížiť vlastníctvo osobných automobilov na 190/1000 obyvateľov, ideálne na nulu
 • znížiť počet spiatočných letov na 1 krátky let (do 1500 km) na každé 2 roky/osobu, ideálne každé 3 roky/osobu

Záver

Aktivity iniciatívy C40 a siete Arup je potrebné okamžite zastaviť a ich prevádzku natrvalo ukončiť.

Okrem toho, každá osoba, ktorá sa aktívne podieľala na navrhovaní, zvažovaní alebo realizácii týchto plánov, by mala byť vypočúvaná, vyšetrovaná a braná na trestnú zodpovednosť za sprisahanie proti ľudstvu.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Sean Adl-Tabatabai, thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Šéf WHO Tedros, Bill Gates, Anthony Fauci a vývojář vakcíny Peter Hotez nadšeně říkají, že přichází nová pandemie.

  Říkají také, že to bude vážná pandemie a že covid byl jen zahřívací kolo.

  „Proč jsou tak šťastní? Proč se tak těší na další pandemii?“ ptá se internista a kardiolog Peter McCullough. „To ve mně vzbuzuje podezření.“

  https://necenzurovanapravda.cz/2023/07/tedros-gates-i-fauci-tvrdi-ze-nas-ceka-vlna-pandemii-video/

  • U teba sa jedná iba o podozrenie? Veď to je do očí bijúca genocída vyvolaná umelo vírusmi z laboratória.

   • podezření to vyvolává u kardiologa Petera McCullougha.

   • NIE, virusmi,ale Jedmi,ktore daju do takzvanych Vaccines,asi hovoria o „SPARS PANDEMIC“,zacne priblizne 2025 a skonci 2028,Scenario uz bolo vypracovane 2017 roku John Hopkins University,ma 89 stranok,ten takzvany „virus“ vraj ma zabit 50% ludi nad 60 rokov,pokial sa nedaju Pichnut,takzvana „Vaccina“ je uz pripravena,takze otroci,ziadajte tuto vaccinu,

 2. Ak svoj plán (agendu 2030 ) chcú stihnúť do roku 2030, tak to si musia švihnúť. Predpokladám, že im to nevyjde ani do roku 2050, resp. nikdy. Ani pri covide nevedeli zmanipulovať väčšinu populácie. Napokon, na týchto stránkach je plno protirečení. Na jednej strane plány WEF, na druhej neodvratný úpadok západnej civilizácie, resp. poriadku založenom na pravidlách. Schwaboci by najprv museli vyhrať III. sv. vojnu, alebo aspoň rozparcelovať Rusko. V opačnom prípade skončia na smetisku (dejín).

  • Naopak, vsetko do sebavpekne zapada. Ich prvym cielom je depopulacia a druhym uplny upadok a chaos, tretim… Bez prveho nie je mozna totalna kontrola a teror (sucasna svetova masa ludi je nezvladnutelna) a druhy je potrebny, aby prezivsi prijali ich navrh riesenia vo svete nimi rozvratenom. Likvidacia tradicnej rodiny, narodov a statov je preto nevyhnutna pre realizaciu ich konecneho xielu (preyo lgbti, gender, podpora islamskej migracie, green deal…). O tom sa uz tiez dost popisalo… Problematika Great resetu je ovela sirsia ako sa zda byt a vela veci do seba zapada a dava vyznam v suvislostiach, len treba uvedene podrobne studovat a sledovat, inak vela veci nedava zmysel a unika. Dalsou vecou je odlisenie ich planov od vizii…

  • Ano oni vyhraju WW3 a Rusko je tiez castou NWO,tiez tam zeru vsetky agendy WEF,vcetne povinneho pichania,to by sa museli nejak Rusi vzburit,proti ich ZIDOVSKYM Vlastnikom

 3. Rovnošaty – ako čínske zelenošedé montérky! Akurát tie slobodomurárske ku.vy „tak trochu inak“!

  Mám v pi.i!
  https://i.pinimg.com/474x/19/81/32/198132c5f068c42e5f59a440be9e065d–people-people-folk-costume.jpg

  • Keby si ten židácky degenerát čo len skúsil obliecť náš kroj – tak ho zabijem na fleku! Mor ho!

   • Ja len kuknite, ako si niekto mastí „na Detve“ kapsu – namiesto toho, aby to rodáctvo podporil! Otázka – po čom dnes idú židovské čepce?

    Detviansky klobúk
    35,90 €
    Dostupnosť: Na objednávku do 3 dní
    https://www.sashe.sk/krojarka/detail/detviansky-klobuk

    Klobúčik s krojovou stuhou detský
    47.00€ s DPH
    https://dlu.sk/produkt/klobucik-s-krojovou-stuhou/
    ————————-
    Asi preto, že pre nás sú to „diamanty“ – tento klobúčik má nesmierny symbolický význam – je nesmierne chlapácky- tak prečo to nezneužiť, že!

    Teraz niečo k „holopupkárstvu“

    Detviansky kroj je údajne ovplyvnený „rozhodnutím panstva“ – t. j., že Detvani boli označení za zbojníkov a zlodejov, a preto museli nosiť krátke košieľky, krátke vestičky, krátke kabanice – aby nemohli za nimi ukrývať zbrane a nalúpené veci.

    Ku.va! Skúste takto obliecť „nemrznúceho Rusa“ – aby mal v treskúcich mrazoch holé obličky!

    Ľudia – uvedomte si, že takto museli naši žiť celoročne, a nie predvádzať sa na letných folklórych festivaloch!

    Si pamätám, ako mi otec spomínal, ako raz – za prvej republiky – prišiel na Suché mýto v Bratislave – v januári – detviansky povoz s ovčími kožami – s dvoma chlapiskami z Detvy – s holými pupkami – fialovými od zimy – ale oni boli vysmiati!

    Všetci dobre vieme, čo je to mať kríže v teple, a aj podľa čískej medicíny – centrum životnej energie je v nadobličkách. ???

    Takže – o čo ide v tomto kroji?

    • Duchovno prekoná absolútne všetko!

     A tu – na Podpoľaní – v srdci – by sme sa mali aj začať organizovať!

     • To je nápad za milion ešte to nenapadlo žiaadneho muža teba však áno si učite muž ktorému funguje nápaditost a nie hhociaká taká ktorá má zmysel a aj dobrú odozvu u občanov v lete by sme to mohli skúsit urobit tak uvidime ako Detvu zviditelníme a podporíme v celosvetovom mertku

     • Boža – na podporu festivalu máš 2 dni! Asi by som ťa niečim najradšej ovalil! Ty si tak mimo!

    • vyborny prispevok,bravooooooooooooo,Maros

  • Žid v kroji, nemajú zábrany sprzniť ani ľudovú tvorbu

 4. Skúsme zakotviť nasledujúci obraz: do roku 2030 nebude žiaden WEF a ľudia si v pokoji budú žiť svoj život podľa vlastného zdravého úsudku a v súlade s prírodou. Tým z WEF a ich posluhovačom sa dostane vzácnej možnosti ochutnať z tej medicíny, ktorú chceli vnútiť iným ľuďom. Sami si teraz pripravujú svoju budúcnosť.
  Radšej tu nešírme strach, ale dajme im vedieť, že nás neovládnu! My si tvorme tú našu a vlievajme energiu tam, čo chceme aby to raz vzklíčilo.

  • Nuz a to kto robi????,co ty pises,je to absolutny nezmysel,WEF a ina vrazedna banda ,ma absolutnu moc na svete,vcetne penazi,billiony debilov,co tomu veria a to zeru,kolko Ludi z 5 millionov na Slovensku demonstrovalo proti CBDC?? a inde na svete,v USA tiez ZERO-NULA a uz sa to implementuje po celom svete,akurat som sa vratil zo Slovenska a 99.99% vobec nevie co to je,tiez vsetci co su Napichani,uz stratili svoju „DUSU“ a su plne ovladatelni tymito masovymi vrahmi,ako povedal Zid Harari: Humans are HACABLE ANIMALS. Teraz nie je absolutne ziadna sila,ktora by toto zlo zastavila,vela co sme od zaciatku bojovali proti tomuto zlu su uz v zalaroch,alebo zabiti. Rusko a Cina su v popredi a USA,nebude existovat ako velmoc,tiez Slovensko bude rozdelene,tak sa juzno–slovaci zacnite ucit po Madarsky

 5. Jen ten blbec bude chodit s pytlíčkem na čuráčku polepený holary. 🙂
  Třeba to někde najdete. V kyberprostoru se obvykle přes snahy inkvizitorů zpravidla nic neztrácí.

 6. S těmi kroji je to hnus . Navíc některým našim ženám neříká nic čistota rodu a krve ,Kony RITA /telegonia / .
  .https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/185665/jako-cerny-mirecek-z-basniku-krojovanou-chasu-vedl-kluk-z-angoly.html

  • Väčšie zneuctenie slovenského ľudového kroja, ako v osobe – Čapútovej – som doteraz nezaznamenala..

   P.S. Mireček bol len slabý odvar..

   https://www.dnes24.sk/netradicny-outfit-zuzany-caputovej-pozrite-prezidentka-si-obliekla-kroj-398104

   • Já ano .Houfnice jednou odejde ze svého postu ale skřížení s negroidní rasou tu zůstane dalším generacím. To v mém odkaze byl zneuctěný kroj a staré zvyky
    z Moravy.

   • Tá kunda len ukradla našu krásu a prilepila ju na seba!
    Stále hovorím – nosiť kroj je výsada! A ona tú príslušnosť nemá! Raz ju obesia vo vreci a bude vybavené!

   • absolutny suhlas

  • Komunizmus je súčasťou celého plánu rozkladu! Od samého začiatku! To boli počiatky multikulti dneška!

   Existuje právo – ako výsada – „nosiť niečo“ – symbolické. ??? Zbraň, purpur, znaky. Prvá vec, čo sa stane vojakovi pri jeho degradácii – odnímu mu výložky – hodnosť. Policajt príde o odznak a zbraň.

   No a v kontexte s článkom – „niekto vyjebaný“ chce zakázať „módu“?! Tak ale ten „niekto“ chce zakázať aj výsadu – nosiť kroj! = príslušnosť k rodu, príslušnosť k STAVU! Kroj nie je móda – kroj je výsada!
   ————————————–
   Na vojenčine som zažil degradáciu „špagáta“ – inak kamaráta – špagi je absolvent VŠ a vojenskej prípravy na dôstojnícku funciu v zálohe – ten hajzel veliteľ útvaru sa mu snažil na buzeráku strhnúť výložky – ktoré už mal kamarát v predstihu pridrôtované – to nebol komiks – vidieť, ako nekto niekomu demonštratívne hystericky rozšklbe uniformu – to bola tragédia armády – a toto boli tie komunistické kur.vy – ktoré nás mali rozložiť už „za socíku“! Pod rôznymi zámienkami! Bol som lodník – prvé čo urobili – v práci zakázali lodnícke uniformy – na ktoré boli ľudia hrdí ako na príslušnosť k stavu! Tak som si ušil štýlové lodnícke košele na voľný čas – ako „módu“ – par excellence.

   Aj „móda“ je v symbolike otázka vzdoru!

 7. Veľa ľudí nechalo svoju myseľ ovládnuť bytosťami, ktoré pokojne môžeme nazvať – démoni. Aj keď nosia rovnakú ľudskú kožu ako my a predstierajú, že fungujú podľa rovnakých pravidiel a cítia rovnaké emócie ako my, tak to nie je pravda. Sú vo vnútri takmer mŕtvi, nepoznajú ľútosť, empatiu ani lásku a jediné, čo ich poháňa, je neukojiteľný hlad po materiálnych odmenách a po totálnom ovládnutí tých, ktorí mali väčšie Šťastie a sú naplnení plnou dávkou Vedomia a tým aj Života.
  Tí, čo aspoň trochu premýšľajú a sú odolnejší proti manipulácii a tlaku démonov odolali, ďalej sa okolo seba pozerajú bez klapiek na očiach, tak pred sebou jasne vidia starostlivo naplánovanú katastrofu. Vnímajú, že ak psychopatickí démonickí vlci ovládnu slabších ľudí ešte trochu viac, tak bude tá katastrofa až apokalyptická.
  Prebudení ľudia sa snažia pred tým nebezpečenstvom ostatných varovať, chcú im ukázať do akej temnoty a utrpenia to všetko vedie a kto to celé organizuje, ale ide to pomerne ťažko a pomaly.
  Ako keby zošaleli a prahli po tom, aby mohli trpieť a možno aj zbytočne zomrieť. Psychiatri hlásia, že abnormálne rastie počet depresií. Ľudia strácajú vieru v budúcnosť. Aby toho nebolo málo, v niektorých západných krajinách narástla aj úmrtnosť detí vo veku 0-14 rokov o šialené čísla (väčšina z mŕtvych prešla bodkovacou procedúrou). Hrozí nám tretia svetová vojna. Ekonomika sa rúca.

  Teraz je ale práve tá doba, kedy je potrebné poopraviť svoje vnímanie sveta.
  Je nutné sa dočasne trochu odtiahnuť od týchto démonov a nájsť v sebe Radosť zo života a všetkých zázrakov Vesmíru. Tých, ktoré nás obklopujú aj tých, ktoré sa dejú priamo v našich vlastných telách a dušiach!

  Toto nie je žiaden „Koniec časov“! Je to len veľmi bolestivý pôrodný proces veľkej Zmeny. Je to čas, kedy sa démoni odhaľujú viac ako kedykoľvek predtým a ukazujú svoje karty. Bežne operujú oveľa viac skryto, ale teraz vyliezajú na svetlo ako šváby (+ jeden gigantický Schwab) a my ich konečne môžeme vidieť v celej ich odpornej podobe. Čas zúčtovania príde. Ale bude to ešte nejaký čas trvať.
  Áno, pred nami sú ťažké časy, ale ľudstvo to nakoniec uchopí za správny koniec a dôjde k procesu opačnému – k rozkvetu. Po zime vždy príde jar a po vojne mier – to je zákon civilizačnej sínusoidy. To je jednoducho fakt, takto Vesmír funguje – všetko sa snaží ustáliť do rovnovážneho stavu. My, ktorí premýšľame a ktorí sme schopní vnímať kozmickú nádheru okolo seba, celú túto patáliu prežijeme. Je totiž – na čo sa tešiť – len treba prečkať to ťažké obdobie a udržiavať si zdravú Myseľ, pocit Nádeje a Viery.
  Tiež myslime na to, že až sa ľudia preberú z krvilačného šialenstva, bude musieť tento Svet niekto opraviť. A to budú hlavne ľudia, ktorí vidia cez závoje mediálnych klamstiev a vedia, na čo sa pripraviť.

  P.S. Takže sa navzájom podporujme a chovajme sa k sebe podľa pravidla: čo nechceš, aby robili tebe, tak to nerob druhým. Nikdy nevieme, či náš kamarát alebo kolega alebo dokonca člen rodiny neprechádza nejakou obrovskou krízou a aj náš úsmev, vľúdne slovo alebo podaná ruka pre neho môže znamenať tú maličkú zlomovú iskričku, ktorá im môže v ich duchovnom i fyzickom živote teraz veľmi pomôcť.
  Na každom z nás – v tejto hektickej dobe – VEĽMI záleží! Vďaka!

  • Ešte jedna technická otázka z mojej strany, prosím.
   Od 1.7.2023 sú v zmysle zákona zrušené koncesionárske poplatky.

   Otázka: Treba zrušiť trvalý príkaz cez svoju banku – IB (je tam taká služba), alebo banka zruší automaticky túto platbu?

   P.S: Kamarátka mi spomínala, že by to malo ísť cez variantu A (v SLSP). Tak teraz – nie som si istá..

  • Vladimír

   Áno, aj keď nás bojovníkov za spravodlivosť označia za bláznov bojovať musíme, lebo bez boja budeme stále otroci, a my chceme byť slobodní…

  • To je potešujúca správa Ajša ten zrušený konces. poplatok cca 5 eur /mes. prijímam ako príjem do rozpočtu pozit.s radostou ho ulatním celkom sa mi hodí na výdaj detom možem im zvýšit apkové D °° vdaka za info ++

 8. NWO-reality

  V rámci plánu na
  snižování počtu obyvatel se nám rýsují první adepti.

  • Teraz asi vieme, preco EU objednala od Pfizera a spol 100 milionov ockovani na nove plandemie !
   https://necenzurovanapravda.cz/2023/07/tedros-gates-i-fauci-tvrdi-ze-nas-ceka-vlna-pandemii-video/
   Covid bola len predohra! Uvidime, kolkym to doslo z ockovancov v druhom kole plandemii… Zase tu bude skuska inteligencie, charakteru a bozej precitenosti ! Niekto sa odovzda do bozich ruk a niekto bude vyznavat ockovacie jedy…

   • Zijem a pracujem v Rakusku. Zo 65 zamestnancom sa nas len 5 nezaockovalo. Vydrzali sme ten tlak,sikanu s testovanim,izolaciu,zastrasovanie,zakazovanie,nezaockovani iba do prace a domov. Bolo mi mesacne stahovane za fitnes,kam ma ako nezaockovanu nepustili. Dvakrat som mala od policie pokutu,za Demonstraciu bez ruska,bez odstupu,nezaockovana,netestovana…Vsetko sme vydrzali. Uz dve moje kolegyne maju rakovinu,boli operovane. Dalsie beru tabletky na vysoky tlak,dalsie neustale chore..Nevesta mojej kolegyne ,mlada zena,rakovina konecnika a mohla by som pokracovat..Som hrda,ze sme nasli tu odvahu a silu,pripravene bojovat proti sikane . Sama mam 60 rokov ,som zdrava ,ani chripku som nemala..Prajem vam vsetko dobre.

    • Ahoj Sierra Leone – narážam na jeden román /Poklad na Sierra Leone – nedopadlo to dobre/ – ustoj to!

     Nad vodou ťa drží aspoň aký taký sociálny konkatkt – aj keď stojí za hovno! Teda práca – nie v zmysle príjmu – ale v zmysle sociálneho kontaktu. Lebo môžem posúdiť – výhody dôchodku v zmysle určitej nezávislosti – prinášajú stratu sociálneho kontaktu – a potom začne bordel v gebuli – a potom je problém to ustáť. Využi výhodu toho, že musíš fungovať! Drž sa!

     • Ale je tu jeden problém! Keď si uvedomíš – že NIE SI V HYPNÓZE! Lebo nemusím a nechcem je väčší pán, ako chcem a musím – v hypnotickom stave! Toto je teraz môj problém!

      Prečo by som mal v tranze kosiť – keď nemusím a nechcem! Lebo každú rastlinku vnímam ako bytosť – a tá má energiu – a mala by byť slobodná! A tým aj ja! Prečo musím kosiť – lebo sused má golfáč a moja „burina ho zožerie“?!

      Naši predkovia určitým veciam nechávali voľný priebeh – burina nebola burina, ale žrádlo pre ošípané. A to treba nechať vyrásť! Skrátim!

      Treba si začať uvedomovať stav hypnózy – aj ako biorobotizáciu, a stav vedomia – ako stav slobody. A potom nastanú problémy. Lebo človek mimo hypnózy prirodzene kladie odpor. Lebo aj slobodný mozog je to najlenivejšie stvorenie na svete – ktoré chce len žrať a spať a snívať. Pamätám si na to ako na tínejdžerské obdodie dospievania toho môjho mozgu – spať, žrať, snívať – a je o tom super dokument od ruského vedca o 18 zmysloch človeka. Pokúsim sa dohľadať – ale asi najskôr zašité 10 rokov dozadu v starom kompe. Vtedy to nebolo tak dôležité – ale je to teraz dôležité – chápať sám seba v hypnotickom – aj v nehypnotickom stave. Lebo akože obidva stavy sú normálne – ale s iným výsledkom!

     • Dakujem,ja som silna osoba..:-)) Ten film poznam,je pekny..
      Mas vo vela veciach pravdu. Ja aj moje deti sme sa narodili v socializme. Boli sme vychovavani k inym hodnotam , ucte k ludom,k prirode..Toto vo mne aj ostalo a vobec sa mi nechce iba zrat a spat,hahaha,prave naopak…Som velmi aktivny clovek..Mam rada pracu,robim ju poctivo a vela mi to aj v zahranici pomohlo. Nech dobro zvitazi.

    • Gratulujem za Odvahu,uz moji 5 susedia su mrtvi a zrejme budem dedit po rodine ktori sa dali zapichnut

   • Medzitym zlikviduju male a stredne banky,aby vsetci otroci boli napojeni priamo na centralne banky,via CBDC

 9. Jasné, že toto všetko bola len predohra. Šak sa ešte dokopy nič nedeje. Furt si majú ľudia čo kúpiť v obchodoch, aj keď kvalita je taká aká je. Ešte systém funguje pre väčšinu v podstate nezmenene. Pomaly varená žaba si to neuvedomuje. Až keď pocítia na vlastnom žalúdku, zdraví, bezpečnosti, skrinka prestane vysielať propagandu, jedlo na prídel, prestanú chodiť dávky nepracujúcej menšine, prestane fungovať zdravotníctvo atď, až potom sa spamätajú. Skôr nie. Uvidíme, či sa už francúzi prebrali, aj keď dosť neskoro. Žandári najprv tĺkli pracujúcich a neočkovancov a až kým nedostali od arabáčov po kcichte, tak sa neprebrali, alebo keby nedostali výplaty, alebo nemali čo „žrať“. A tak je to bohu žiaľ všade a nie len s policajtmi, ale so všetkými parazitmi, ktoré si obyvatelia vypestovali vlastnou obmedzenosťou.

  Lebo potrebujeme politikov, profesionálnych športovcov, ligy športové, mračno úradníkov, pseudo umelcov, managerov, pseudo lekárov jedným slovom parazitov, ktorí sú platní spoločnosti jak mŕtvemu hodinky. V starej Číne kedysi fungovalo, že na mesiac v roku všetci vtedajší „papálaši a úradnici “ išli makať na pole. Aby krava nezabudla, že teľaťom bola. Ale…

  Príde liečba šokom !!!!

  Doteraz bol blahobyt v našich končinách. A kam sme sa dopracovali ? Mohli sme mať skoro raj na zemi…ale na úkor koho. Vykrádania a zotročovania menej vyspelých a chudobnejších spoločností. Dá sa to vidieť v Ázii. Rodiny žijú v bytoch veľkosti garáže a muklujú jak otroci. Čína, Vietnam, Kambodža, Laos, Thajsko, India, tam všade sa vyrába za nič, to čo tu kupujeme v obchodoch. Karta sa otáča. Afrika sa drancovala a drancuje kvôli surovinám. Všetci sa chcú mať ako my.

  Výučbová škola v matrixe je perfektná. Stačí len pochopiť a je to vcelku prehľadné aj keď nie moc akože momentálne z určitého pohľadu moc optimistické.

  Ľudia sa nechceli poučiť minulosťou a dobrovoľne, nuž tak to pôjde inak. Tak ako už mnoho krát na tejto Našej krásnej planéte 0, matrixovej virtuálnej realite, tak perfektne vymyslenej, že ešte furt nemáme ani páru ako.

  Zrejú marhule, egreše, maliny, paprika, rajčiny. Denno denné zázraky v priamom prenose. Vlnia sa lány obilia pod oblohou a začala žatva. Dokonalosť na každom kroku. Len ju treba pochopiť….

  • Lány obilia sa nevlnia preto, že by boli súčasťou nejakého Matrixu, ktorý tu vo vesmíre pre nás ľudí niekto „zlý“ či „dobrý“ vytvoril ale preto, že sú hmotným prejavom pôsobenia živej inteligencie – bytostí, ktoré žijú a pôsobia vysoko nad hmotným vesmírom vrátane sveta astrálneho – „záhrobného“, ktorý je tiež hmotný. Dokonca aj od astrálneho – záhrobného vesmíru je ešte omnoho jemnejší vesmír jemnohmotný – ale ten je tiež len hmotný!
   Až nad tým všetkým hmotným začínajú úrovne sveta večné a nehmotné.
   A tam v najspodnejšom večnom svete nad hmotou sa nachádzajú bytosti, ktoré uvádzajú do pohybu všetky deje v prírode hmotného vesmíru – sú bez slobodnej vôle v službách Boha Stvoriteľa. Všetok život kozmický je možný len vďaka ich pôsobeniu – podľa plánu Zhora – teda Božieho plánu a nie podľa plánu zdola – z hmoty. Z hmoty nič živého nevzikne. Hmota v sebe nenesie žiadnu esenciu, ktorá by ju mohla oživovať a udržovať v pohybe. Hmota je len prejav pôsobenia nehmoty – preto sa jej existencia a deje s ňou súvisiace ako-tak môžu nazývať „Matrix“ či „projekcia“ alebo „program nejakého vesmírneho hypersuperpočitača“. Ale tie názvy sú aj tak veľmi mimo pretože v skutočnosti vesmír a jeho realita nieje projekcia ale prejav vôle Boha stvoriteľa cez prostredníkov v úrovniach (na ktoré hmotný život vo vesmíre nemá nijaký vplyv a dosah).
   Vôbec by som si nerobil hlavu z nejakým Matrixom ale s tým čo ja a ľudstvo s tým Matrixom robíme – ako ho ovplyvňujeme. Veď vo vesmíre sa nič nestratí – ani myšlienka!
   O princípy a dôvody existencie hmotného vesmíru sa človek starať nemusí ale musí sa starať ako ho formuje pretože to ho na jeho ceste duchovno – evolučnej spätne ovplyvňuje s formuje.
   A že človeku sú podsúvané rôzne nesprávne myšlienky z hmotných – astrálnych úrovní alebo od ľudí na Zemi?
   Že vznikajú rôzne únikové duchovedy či odbornosti v ktorých sa človek nevie vyznať ani po dlhšom štúdiu alebo z nich zostane indoktrinovaný idiot či fanatik?
   Má predsa aj ducha – cit = seba aby rozlíšil čo mu v duchovnom vývoji prináša úžitok a čo „pád“. Preto netreba sa obávať, že je tu na Zemi niekto silnejší než sám človek, ktorý sa drží Pravdy – Vôle Božej. Žiadna negatívna bytosť, nech akokoľvek silná nemá na človeka v hmotnom tele na Zemi žiadny vplyv a dosah – ak on sám nebude chcieť.

   • Achnaton
    99,999999999%
    Preto sa jej existencia a deje s ňou súvisiace ako-tak môžu nazývať „Matrix“ či „projekcia“ alebo „program nejakého vesmírneho hypersuperpočitača“.

    Šak práve preto to tak akože zrýchlene obrazne používam -“ matrix“

    A že človeku sú podsúvané rôzne nesprávne myšlienky z hmotných – astrálnych úrovní alebo od ľudí na Zemi?

    A odkiaľ všetko pramení ? Vzniklo ? Môžu byť nesprávne myšlienky, keď je VŠETKO Stvorené Ním. Myslíte, že čokoľvek Nás napadne, napadlo nás ? Že hudbu niekto skomponoval, že Tesla alebo Einstein niečo vymysleli sami ? Všetko je už akože v infopoli nehmotného dávno všetko vymyslené a kto má parametre a snahu učiť sa a pochopiť, tak ho to akože napadne.

    Mozart nebol génius v tom, že by niečo skomponoval, ale v tom, že hudbu ktorú „počul“ tak ako hluchý Bethoven zapísal. V tom bola ich genialita zapísať 100 členný orchester.

    Rozvinul ste nádhernú myšlienkovú niť, ktorá sa nedá písomnou komunikáciou rozdebatovať. Ale je to vskutku potešujúce…

    Preto netreba sa obávať, že je tu na Zemi niekto silnejší než sám človek, ktorý sa drží Pravdy – Vôle Božej. Žiadna negatívna bytosť, nech akokoľvek silná nemá na človeka v hmotnom tele na Zemi žiadny vplyv a dosah – ak on sám nebude chcieť.

    …a Achnaton doplnil ďalšie puzzle do temer až nekonečnej skladačky poznania.

    • Ešte pre doplnenie – postrehol som, že ľudia Matrixom nazývajú buď:

     1.nejaký bludný kruh či systém vytvorený niekým na väznenie ľudstva. Niektorí myslia, že ten Matrix je akýsi systém vytvorený v už existujúcom svete/vesmíre/existencii.
     Ďalší to berú tak, že celá existencia je Matrix. Sú to rôzne nedokonalé – nedokončené myšlienkové konštrukty – predstavy o matrixe kde sa človek snaží definovať Matrix. Niektorí vidia Matrix ako systém obmedzujúci vývoj – a to v prospech nejakých Archontov a pod. alebo aj tak, že Matrix je prirodzená škola Života z ktorej sa musíme pochopením niečoho ( ale čoho? – sami nevedia!) časom vymaniť. Sú rôzne predstavy.
     Lenže v takých prípadoch je to ako predstaviť si fungovanie nejakej súčiastky v automobile keď človek absolútne nevie ako automobil funguje – teda v prípade Stvorenia keď nepozná stavbu Stvorenia. Aj pri najlepšej vôli z toho vzíde len chaos.
     Takže kontúry,“ umiestnenie“ Matrixu vo Stvorení (skôr v hmotnom vesmíre) nemajú šancu pochopiť. A hlavne nechápu jeho funkciu a dôvod prečo vznikol. To že je namierený proti ľudstvu – tak taká znalosť nestačí!

     Druhá skupina sú väčšinou vedci, ktorí tvrdia, že žijeme v nejakej projekcii či programe a že hmota je pre nás buď len „zdanie hmoty“ alebo nejaký stav najrozmernejsej matrice hmoty či prahmoty.
     Vedeckým skúmaním hmoty – prejavov duchovného nikdy neuchopia to čo ju oživuje – čo ju udržuje v pohybe. Človek má na to len jeden nástroj – a to svojho ducha – jedine ten je rovnorodý s tým čo hýbe hmotou a udržuje hmotu. Ale tí „padlí“ čo skutočne riadia zo zákulisia dianie na Zemi a okrem iného určujú aj smerovanie vedeckého bádania – divadla niesú žiadni idioti a pred ľudstvom vedome skrývajú skutočný pôvod človeka a všetky informácie o štruktúre Stvorenia, o jeho obyvateľoch, o Bohu – jedinom Zdroji, o Pravde. No a tú clonu, ktorú vytvorili aby pred nami prekrútili, zakryli a skryli Pravdu – Boha a Jeho vôľu – tak to je ten skutočný Matrix – ich výtvor. -On je v nás a nikde inde. Tá clona nimi vytvorená je teda v nás a existuje len za nášho súhlasu a len my ju máme silu rozpustiť – Hľadať Pravdu – teda vôľu Boha a poznať ju – to je jediná cesta von z Matrixu. Ale keď sa nad tým Človek takto zamyslí tak vidí, že ho neobmedzujú a neničia žiadne elity a entity ale len jeho vlastná neznalosť Pravdy. Technologicky, energeticky či vykynožením 100.000.000 elitárov, ktorí žijú v hmote na Zemi Matrix nezničíme a ani sa z neho nevyslobodíme – lebo je v nás a je existenčne závislý na našom nepoznaní a odklone od Pravdy o človeku, Stvorení a Bohu a Jeho vôli – teda nepoznaní Zákonov Života.

    • Pekne sa tu doplnate chlapci radost čítat°°

  • Popísal si to nádherne seneca prečitala som si tvoj príspevok od a-z +++

   • Popísať nie je až taký problém…ale ako z toho von, toť práca každodenná v hmote ale hlavne v myšlienkach.

    Óra et labóra. Myslené alchymicky.

  • Nuz ano,suhlas,uz je ale pozde,mily drozde

 10. V krátkosti sa o pripravovanej depopulácii – vojne a plandémiách zmieňuje v nedávnom videu aj V.V.Pjakin.

  V.V.Pjakin odpovídá na otázky speciálně pro ČESKÉ a SLOV. publikum!Z Čech až.. do Barnaulu! (1.díl)

  https://m.youtube.com/watch?v=pJNebhsBTkI

 11. Jednoduchá

  ..presne tak ajša…nikdy nevieme, či náš kamarát alebo kolega alebo dokonca člen rodiny neprechádza nejakou obrovskou krízou…DOBRÉ je, keď to TAKÝTO ČLOVEK OTVORENE POVIE a o POMOC POŽIADA, človek si nemôže predsa domýšľať, až vtedy je MOŽNÉ mu ozaj POMOCŤ, inak nie…..vďaka za inf.,,,prajem celému sveta veľa lásky, pokoja a mieru, bez zloby, hnevu, závisti, nenávisti, krivdy, zákernosti a žiarlivosti…nech si všetci vzájomne odpúšťame, aj sami sebe, a nech sa nám všetkým darí……

  • Jednoduchá

   100%

   Až keď požiada !!!
   Lebo choďte a klepte na dvere a že im to všetko vysvetlíte ?!?! Asi jak svedkovia jahodoví. Hrach na stenu alebo perly sviniam.

   Jeden-duch. Všetci sme z jedného ducha, len to ešte nechápeme a preto to tak nežijeme. Keď naplno pochopíme, že to čo činím aj tomu najmenšiemu, ako by som sebe činil. Až potom…

   …a preto bol vymyslený matrix a život v ňom ako výučbový program.

  • Všímam si, že to nesprávne čo mohlo v rodinných vzťahoch zostať desaťročia ukryté tak poslednú dobu akosi prestáva dostávať priestor. Všeobecne horšia doba a zároveň prebudenejší ľudia prestávajú tolerovať negatíva a laxnosť voči dôležitým veciam u svojích rodinných príslušníkov. A to s plnou vážnosťou.
   A zmeny vidieť aj v práci – nikto posledné dva roky akosi nemá náladu a ani čas na nejaké „blbosti“ a myšlienkové odbočky a pritom celé desaťročia držali ľudí vo firmách pri nálade všelijaké kecy a preberanie všemožných tém čo im psychicky uľavili. Ale teraz akokeby väčšina bola v tranze a keď chcem niekoho z toho tranzu vytrhnúť a hodiť tému mimo práce tak mi síce odpovie ale už tam chýba ten úsmev či kľud – aj keď bol u neho sebaklamný – ale bol.
   Ľudia sú akísi vyrušení /rozrušení – a v tom vyrušenom stave sa nevedia na nič sústrediť.
   Akoby podliehali nejakej masovej hypnóze a už prestavali žiť pre seba a svoje vnútorné túžby ale dobrovoľne sa ich vzdávali – a tých čo im ich chcú vedome či nevedome vrátiť považujú za nepriateľov.

 12. zapredana SR

  Oni sa už ničím netaja, prečo to neurobíme aj my. Záložme transparentné účety na ktorý môže ktokoľvek dobrovoľne prispieť akoukoľvek čiastkou ak zlikviduje napríklad gatesa, svaba, fauciho atď. a bude mu vyplatená celá čiastka. Nás sa musia báť , nie my ich.

  • Ucet v banke, ktoru oni ovladaju? Vsak kobtroluju vsetky banky! Myslis si, ze hl strojcami su Gaťes, Schwab a pod. Oni su len vykonavatelia instrukcii… ale ano, niekde zacat treba. Zial primalo ludi je prebratych, chape a podporuje taketo riesenia! Takze co dalej… urcite sa nebat a organizovat sa na regionalnej baze (potraviny, bespecnost, infomovanost a pod. mimo system) a potom mozno narodnej, medzinarodnej…

   • Tohle moc nefunguje koukám na to od začátku vymyšlené pandemie r.2020 . Výukový program globalčíků trvající desetiletí byl úspěšný. Všichni čekají na spokojený důchod / který nedostanou/ a hledí si svého ,takže škoda sil a ztráta času. Lidi jsou jakoby paralizovaní . Zařídím se jinak a po svém , nebudu nikomu dávat nevyžádané rady ohledně blížící se hrozby , na to už není čas. Stejně koukají jak telata na nový vrata . Když se podíváte na Francii všichni čuší a nechají se okrádat a demolovat cizákům svůj majetek . U nás by to nebylo lepší . Musí přijít to uplné dno, hlad a bída ,pak nasunou digikoncentrák.

  • Zapredaná SR – čo tu trepeš o akých transparentných účtoch na financovanie atentátov?!

   Teraz si sa odkopal/a ako provokatér/ka!

 13. Šmejdi a haj-lové ! Jinak to nelze nazvat ! Člověm měl a má svobodnou vůli , kterou mu žádný šmejd nemůže sebrát ! Toto se jim nikdy nepodaří ! Lidi nejsou hloupé opice ze stáda . Mnozí se již probudili a ví jak na takové Soroše , Gatese , Rotschildy a Rockefellery . Myslí si že když vlastní 99 % všeho movitého i nemovitého majetku světa ta si mohou vše dovilit ! Ani náhodou !!!!!!!!!!!!!!!! NIKDY !!!

 14. Ono sú to vlastne všetko dobré myšlienky, len ich presadzujú gangstri. To všetko by si mali uvedomiť ľudia sami. Mali by sa zamyslieť nad svojim tupým, západným, konzumným spôsobom života. To, čo sa dnes deje, je totálny úpadok ľudstva. Už najmenšie deti sú obliekané do značkových, predražených vecí, organizujú im oslavy od útleho veku, tí malí šraci nemajú ani tušenia, čo za idiotiny stvárajú ich rodičia.
  Byť vegánom je cesta k ešte väčšej slobode, nepotrebuješ chladničku, sporák. Len dnes byť vegánom asi nie je žiadna sláva, so zreteľom na chemické dopestovanie ovocia a zeleniny. Dnes už nie sú čisté produkty ani z vlastnej, chemicky neošetrovanej záhrady.
  Obliekanie ľudí je kapitola, plytvanie, plné skrine harabúrd.
  Radšej končím. Ale gangstri majú pravdu. Ľudia spamätajte sa. Ale kvôli sebe a budúcnosti našej matky, kde sme len na návšteve, nie kvôli gangstrom.

  • galaxia andromeda

   GAIA porieši cele ľudstvo ked pride čas. Už sa to blíži. Nepoučitelni z vyhynutia dinosaurov, nepoučitelni z velekej potopy ani zo sodomy a gomory. Váš čas sa čoskoro završí tato planeta dvojnohym opiciam ako sa pan tvorstva rad nazýva nepatrí!!!

 15. Oni lidem vnucují své výmysly , účty, banky , karty , chytré telefony , elektrická auta a spoustu kravin aby je mohli kontrolovat a šmírovat ! Aby je odvedli od pravé podstaty toho proč jsou lidi na tomto světě a jaké je jejich poslání ! Je to smečka prolhaných a proradných darmožroutů ! Já je mám načtené jak nikoho . Měli by se přidat i jiní lidé a nežít jen v matrixu , honbě za mamonem a zlatým teletem ! Slušně se dá žít i bez naloupených milionů a miliard ! Tito darebáci pořád nemají dost a nikdy mít nebudou ! Proto chtějí ovládnou celý svět a pak tomuto světu diktovat co má a nemá dělat ! Viz zákopová válka na Ukrajině ! Podporují fašismus aby mohli ovládnout a zničit celou zem . Jsou to vetřelci , kteří nepatří na tuto Zem a po zničení Země se zase odstěhují na jiné planety !

 16. svatoslav butora

  Tieto nazi-prašivky z nazi-WEF a nazi-WHO a nazi-OSN vnášajú do prirodzeného vývoja Sveta Ľudí prašivinu nazi-ideológie a prašivinu nazi-environmentálneho idiotizmu. Výsledkom ich činnosti má byť nimi plánovaná globálna prašivá budúcnosť bez ľudí schopných vývoja a myslenia. Tieto svetovládne prašivky chcú, aby im podriadení idioti v národných vládach zastúpených v prašivej OSN premenili prostredníctvom nimi ovládaných „skvelých“ kariérnych „diplomatov“ živé národy na globálne zjednotený Svet prašiviek. Na obraz ich prašivého boha Baála tvoria svet prašivého sveta bývalej a dnešnej Atlantídy.

 17. Já tu budoucnost vidím trochu jinak. Šváb, Gates a všichni další přisluhovači těm globálním sionistickým lichvářům budou buďto viset na lampách hlavou dolů a nebo budou bručet.

 18. Ale veď to je snáď každému, kto má oči jasné.
  Ľudia už sú roky k tomu programovaní.

  Len jedna ukážka z mnohých –
  https://www.csfd.cz/hledat/?q=Divergence

 19. Andrew Bridgen (duben 23) vystupuje v rozpravě o smlouvě Světové zdravotnické organizace (WHO) o prevenci a připravenosti na pandemie a o doprovodných změnách mezinárodních zdravotnických předpisů, aby vyjádřil své námitky proti podpisu smluv, které by zmocnily generálního ředitele WHO vnucovat členským státům rozsáhlé, právně závazné směrnice, jež by převážily nad suverenitou Spojeného království a dalších členských států. Pan Bridgen pronesl vyčerpávající rozbor orgánu WHO. Kdo je největším sponzorem a hybatelem? Kdo platí, určuje hru. Celý svět by se ocitl v rukou soukromých zájmů a farma výrobců. Neříká se tomu střet zájmů a spiknutí…?
  https://bezpressu.news/videa/who-pandemicka-smlouva-globalni-uchvaceni-moci/

 20. Fakticky si pozrite toho kaukazského zmrda Chmelára – ako vnáša chaos – emocionálnym spôsobom /kde fungujú emócie – nefunguú fakty/ – ako vyvracia sám seba – ale na tom – na logike nezáleží – záleží na tom – ako to máte správne chápať v jeho podaní! A toto kaukazské hovado chcelo byť našim prezidentom! Debilný hypnotizér!
  ————————————–
  VIDEO: Chmelár o spolitizovanom Cyrilovi a Metodovi, zlyhaní cyrilometodskej misie a skreslenej histórii, ktorá nás učí, že pred príchodom slávnych „vierozvestcov“ nebola na našom území žiadna kultúra, napriek faktu, že tu bola prítomná bohatá slovanská vzdelanosť a duchovno, ktoré kresťanskí misionári násilím vykorenili a vymazali
  https://www.infovojna.bz/article/video-chmelar-o-spolitizovanom-cyrilovi-a-metodovi-zlyhani-cyrilometodskej-misie-skreslenej-historii-ktora-nas-uci-ze-pred-prichodom-slavnych-vierozvestcov-nebola-na-nasom-uzemi-ziadna-kultura

 21. Jednoduchá

  …nie, nie seneca…radšej jahodový krém, hrach do polievky a perly na šnúru…,,kto chce, ten hľadá a potom nájde….

 22. galaxia andromeda

  Rovnošaty. Tak oni chcu aby mala každa opica vazensky mundur na predlakti QR code (najlepšie chippp v hlave)a v hlave myšlienku na teplu ukludnujucu sprchu. Ten MOVIR sa nevyšpekuloval len tak. Aky humanny pocit bude mať robot ktorý Vás vedie do plynovej komory a potom hadže do kremačnej pece? Žiadny. A púrave o to ide vybiť opice robotizáciou procesu vyhladzovania.

 23. Neočkovaný dezolát

  Tohto chuja treba konečne už navliecť do uniformy. Do tej väzenskej!

 24. Je čas zobudiť sa!

Pridajte komentár

*