Pentagón sa vyhráža Rusku jadrovou vojnou, ak sa Putin nestiahne z Ukrajiny


Print Friendly, PDF & Email

Pentagón sa vyhráža Rusku jadrovou vojnou, ak sa Putin nestiahne z Ukrajiny

(Ethan Huff, Natural News) Ruské úsilie o „špeciálnu vojenskú operáciu“ na Ukrajine sa postupne premenilo na „demilitarizáciu“ Ukrajiny a celého NATO, ktorému dochádzajú zásoby zbraní a munície.

To natoľko znepokojilo tieňovú štátnu mocenskú štruktúru utláčajúcu Západ (tzv. deep state), že Pentagón teraz hrozí Rusku jadrovou vojnou, ak Vladimír Putin okamžite nestiahne všetky ruské jednotky z Ukrajiny.

Nová „Národná obranná stratégia“ Pentagónu odstránila všetky limity na použitie jadrových zbraní v prípade, že Putin odmietne poslúchnuť jeho príkazy nechať na pokoji ukrajinské laboratóriá biologických zbraní, operácie na pranie špinavých peňazí a akékoľvek iné operácie tieňového štátu, ktoré sa tam konajú.

„Do roku 2030 budú Spojené štáty po prvý raz vo svojej histórii čeliť dvom hlavným jadrovým mocnostiam ako strategickým konkurentom a potenciálnym protivníkom,“ oznámilo americké ministerstvo obrany v dlho očakávanom dokumente.

Tou druhou mocnosťou, na ktorú odkazujú, je samozrejme komunistická Čína.

Reakciou USA na to, ako ďalej dokument vysvetľuje, bude „udržať veľmi vysokú latku v jadrovej angažovanosti“. To by mohlo zahŕňať nasadenie jadrových zbraní proti nejadrovej strategickej hrozbe, buď pre „vlasť“, alebo pre vojenské sily USA a ich spojencov v zahraničí.

Joe Biden opäť pristihnutý pri klamstve ohľadne sľubu, že jadrové zbrane použije iba v reakcii na iný jadrový útok

Tieto vyhlásenia Pentagónu sú v rozpore s tým, čo falošný „prezident“ Joe Biden povedal v roku 2020 počas svojej prezidentskej kampane, keď sľúbil, že jadrové zbrane použije iba v reakcii na použitie jadrových zbraní nepriateľom.

Keďže Putin ešte neskočil na návnadu, západné tieňové štátne sily začínajú byť nedočkavé ohľadne jadrového holokaustu, po ktorom tak strašne túžia.

To je dôvod, prečo sa teraz vyhrážajú, že použijú jadrové zbrane, aj keď ich žiadna iná krajina nepoužije, čo je v rozpore s doteraz oficiálnou americkou politikou „nepoužitia jadrových zbraní ako prvý“.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Bude zaujímavé sledovať, ako sa toto všetko vyvinie, najmä preto, že to boli práve americkí demokrati, ktorí tvrdili, že Donald Trump nás všetkých zavedie do Tretej svetovej vojny. Ukazuje sa, že Trump bol mierumilovný prezident a je to Biden a jeho kumpáni, ktorí sa zúfalo snažia stlačiť jadrové tlačidlo.

Títo psychopati chcú globálnu jadrovú vojnu, no dúfali, že Putin zaútoči ako prvý, aby to mohli použiť ako zámienku na rozpútanie jadrového pekla vo svete. No keďže Putin odmieta hrať túto „hru“, situácia teraz eskaluje do štádia prvého úderu.

Majte tiež na pamäti, že americkí demokrati bývali stranou „mieru, nie vojny“ – aspoň teda keď bol prezidentom republikán George W. Bush.

Od tej doby sa však veľa zmenilo, nakoľko Demokratická strana je teraz stranou vojnových štváčov pripravených použiť jadrové zbrane, pretože Putin narúša ich operácie v oblasti biologických zbraní, obchodovania s deťmi a iných nelegálnych činností na Ukrajine.

Bidenov režim tvrdí, že pokračovanie v dodržiavaní zásady zákazu prvého použitia jadrových zbraní by viedlo k neprijateľnej úrovni rizika vzhľadom na rozsah nejadrových spôsobilostí vyvíjaných a využívaných konkurentmi, ktorí by mohli spôsobiť škody na strategickej úrovni pre USA a ich spojencov.

Putin na to reagoval zdôraznením faktu, že jedinou skutočnou hrozbou pre svet v tomto súčasnom scenári sú USA, ktoré sú stále jedinou krajinou na svete, ktorá použila jadrové zbrane proti nejadrovému štátu.

Záver

Západný tieňový štát sa zúfalo snaží udržať zovretie moci, ktoré si užíval a využíval na páchanie neobmedzeného zla po celé desaťročia. To je dôvod, prečo teraz vidíme, ako z Pentagónu sála absolútna zmätenosť, pretože zodpovední si uvedomujú, že ich čas takmer vypršal.

Upadne svet čoskoro do jadrovej Tretej svetovej vojny spôsobenej tieňovým štátom, ktorý ovláda Západ? Zistite viac na stránke WWIII.news.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jadrový útok na Rusko bude v prípade istoty že nepríde odveta. Ako pred 200 rokmi. Po vybombardovaní Ukrajiny to už isté nie je. Blafujú.

 2. Putin by bol blázon, keby pred zbankrotovanými tupými satanistami cúvol. Vojensky a ani ekonomicky na Rusko nemajú! Len nech kričia démonKratické čivavy, za chvíľu sú po voľbách pochovaní !
  Inak sledujem komunálne voľby v týchto chvíľach (22:05), obyvatelia Slovenska sú skutočne prevažne tupci a nezaslúžia si podľa toho ako volia nič dobré, len padnúť úplne, ale úplne na DNO, keď volia tých istých (primátorov a županov), ktorí ich prehovárali na jedovaté očkovacie látky… Očista je viac než nevyhnutná !!!

  • Putin necúvne; už len veriť, že ho niekto neodprace (prípadne, že nedopadne podobne, ako nie tak dávno Trump)
   Čo sa týka súčasných online volieb – otázkou je, do akej miery je tento novotyp volieb spoľahlivý a prečo bol práve teraz zavedený…

   • Suhlas Emily, neverim cistote volieb ani za macny mak

   • Prečo si všetci myslíte že Putin je ako Kim… že je jediný, a keď ho odstránia tak „Rusko padne“? Veď tam je okolo neho kopa poradcov a jemu odaných ľudí… inak by predsa padol už dávno…

  • Nuž, tí ktorí prehovárali na očkovanie, boli celá koalícia, vrátane Sulíkovcov (tí boli v čele s Cigánikovou najprogesívnejší), z opozície v podstate celý Hlas SD, ktorý sa pýšil vysokou mierou zaočkovanosti svojich poslancov, v Smere „ani z voza ani na voz“.
   Pokiaľ ide o zastrašovanie Ruska, tak Západ už najlepšiu príležitosť prepásol (za B. Jeľcina), lebo Rusko odvtedy získalo náskok v strategických jadrových zbraniach (podľa prof. Staněka) a hypersonických raketových a protivzdušných obranných systémoch.

   • Zabudli ste na neparlamentných Progresívcov, KDH či nezávislých, ako napr. BB kraji! Ale na každú sviňu sa varí voda a pred zubatou nikto neutečie. Osobne by som v nasledujúcich voľbách nechcel byť v žiadne samosprávnej funkcii, lebo pred nami je brutálna kríza, a to nie sú len drahé energie, ale aj hladní, rozzúrení, zdesperovaní a nezamestnaní ľudia ! A ak sa pridajú aj zmrznutí a hladní Ukrajinci, ktorí sem vraj budú masívne prchať… dobro došli… Slovenská potravinová nesebestačnosť úplne exploduje !

    • Presne to sme mali aj my na mysli. Že byť politikom na významnej pozícií v čase jednej z najväčších kríz nie je žiadna výhra. Títo politici sa totiž stanú hromozvodmi, ktoré budú schytávať všetok hnev zbedačeného obyvateľstva. Chuť po moci im zrejme zatemnila myseľ, tak si to budú môcť do sýta vychutnať.

     • Chuť po moci im zrejme zatemnila myseľ
      psychopati majú pocit že sa im nikdy nič nestane, nemajú „ľudské“ myslenie.
      Psychopati nedokážu myslieť ako „ľudia“, ich mozog funguje inak – sú to predátori, šelmy.
      V rovine informačnej a rovine „prebudenia sa“, oni nedokážu chápať to, čo si tu píšeme a vysvetľujeme my tu v diskusii.
      Takže sú to predátori, ale fungujú v súčasnom systéme. Nevedia si ani predstaviť, že sa tento systém „kapitalizmu“ práve teraz ničí najvyššími predátormi planéty, nadnárodnými bankstermi ročildami.
      Že prídu o všetko, pravdepodobne aj o životy.
      Psychopati sú BioRoboti-predátori, s deštukčným programom.
      Voliči sú Bioroboti-ovce, s pasívnym programom.r

     • jop – výstižné, veľmi dobré zhodnotenie👍

  • Ludia sú z týchto volieb úplne zmatený,pletú si obálky,tým pádom sú neplatné.Toto bol účel vlády,popliest voličov aby olanácky nominanti vyhrali,Sú to podvodné volby ako celá situácia na Slovensku.Jeden obrovský bordel a podvod na národe.

   • Nemôžem spomenúť, čo prebehlo u nás, lebo je to unikát, a by som sa tým identifikoval. Len naznačím, že „víťaz“ = ako jediný kandidát – už nemá potrebu komunikovať s voličmi a „báť sa ich nepriazmne“ – on už vysiela signály len sionglobalistom, že je pripravený robiť tú ich špinu! No – je obdobie poľovačiek a jedna sa môže zatúlať. U nás v obci poklesla volebná účasť o 20% – takže nasral minimálne tých 20% – ak nepočítam ortodoxných nevoličov. Rozhodne nemá mandát väčšiny – je to zmrd, ktorý mieri cez agendu 2030 hore a dedinu má na háku.

 3. Aeronet je už funkčný. Posledný článok – preklad významného prejavu V. Putina vo Valdaji 27.10.2022. Vyberám z neho iba 1 odstavec – z mnohých. A vďaka AE za preklad!

  „Vážení kolegové!
  Rozpad Sovětského svazu narušil i rovnováhu geopolitických sil. Západ se cítil jako vítěz a vyhlásil unipolární světový řád, v němž má právo na existenci pouze jeho vůle, jeho kultura a jeho zájmy.

  Toto historické období neomezené nadvlády Západu ve světových záležitostech nyní končí, unipolární svět se stává minulostí. Nacházíme se v historickém okamžiku, kdy nás čeká pravděpodobně nejnebezpečnější, nejnepředvídatelnější a zároveň nejdůležitější desetiletí od konce druhé světové války.
  Západ není schopen sám vládnout lidstvu, ale zoufale se o to pokouší a většina národů světa si to už nechce nechat líbit. To je hlavní rozpor nové doby. Podle slov klasika je situace poněkud revoluční: vyšší třídy nemohou a nižší třídy nechtějí takto žít.

  Tento stav je plný globálních konfliktů nebo celého řetězce konfliktů, které ohrožují lidstvo, včetně samotného Západu. Konstruktivní a konstruktivní řešení tohoto rozporu je hlavním historickým úkolem dneška.

  Změna milníků je bolestivý, ale přirozený a nevyhnutelný proces. Budoucí světový řád se nám rýsuje před očima. A v tomto uspořádání světa musíme naslouchat všem, brát v úvahu každý názor, každý národ, společnost, kulturu, každý systém světonázorů, idejí a náboženských přesvědčení, aniž bychom někomu vnucovali jedinou pravdu, a pouze na tomto základě, s pochopením naší odpovědnosti za osud – osud národů, planety, budovat symfonii lidské civilizace.

  Na tomto místě bych vám rád poděkoval za vaši trpělivost při poslechu mého poselství.

 4. Zrovna tito si dávají podmínky buď a nebo. To určitě.
  Ze zvědavce
  včera 16:33
  Shodili
  Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?
  3. věže do kaveren po at. výbuších dvěma lítadli ve městě plném lidí a někteří si snad stále myslí že se bojí na druhé straně planety udělat jaderný požár?[překvapení]

  399547

 5. Opäť zaujímavé čítanie.

  Môj odhad scenára, ale môžem byť aj vedle, jak ta jedle. Aby akože nestratili tvár, vyhrážajú sa jadrovou vojnou, ktorej víťaz nebude nikto. A oni si neužijú svoj raj na zemi a kde máme Green deal a ochrana ovzdušia a podobne scenáre, ktoré tu propagujú. Takže ako v karibskej kríze sa stretnú a akože dojednajú nejakú úmluvu ( ktorá už je ale dávno dohodnutá-lebo divadlo pre ľudí treba) a akože budú za gerojov, lebo akože sa východ zľakol. A hra bude pokračovať ďalej v nejakej forme. Veci vskutku naberú spád, pretože ľudia sa neboli ochotní učiť za určitých podmienok, tak sa vytvorí škola života, aby si zažili na vlastnej koži, čo sa nechceli naučiť z histórie a múdrých kníh. No prosto to bude asi dosť zaujímavé, nie že by ma to až tak tešilo, ale čo už.

  Degustibus non disputandum.

  Hra v metrixe je vskutku presná a kto chce kam, pomôže si tam. A jedine moje vlastné Poznanie, alebo moja vlastná nevedomosť môže moje momentálne nastavenie ovplyvňovať. Či budem sedieť v komore a plakať nad zaťatou sekerou v tráme, alebo sa budem tešiť jak malé deti zo všetkého naokolo a vychutnávať maslový chleba s medom, plody jesene, z krásy dňa a života…lebo jadrovkja, nejadrovka, zajtra sa môžem zobudiť tuhý jak štolverka ( by som si to predplatil takto odísť, ale komu dať do vrecka ?), alebo Zítra vstanu a opařím se čajem, keď nepoznáte, pozrite si skvelá česká komédia.

  Lebo všetko je ešte úplne inak, ako si myslíme…

  Alebo si pozrite toto, tiež celkom zaujimavé

  https://www.youtube.com/watch?v=aXuTt7c3Jkg

  • Marek Košice

   Seneca, keby si vedel že Zem je plochá (a že za kruhovou Antarktídou, ktorá ODDEĽUJE nám známy svet (nám známe svetadiely) existujú INÉ SVETADIELY, tak by si uvažoval trochu inak… Môžu totiž zničiť nám známe svetadiely, a potom odletieť (alebo sa aj teleportovať? Ktovie, čo ak teleport reálne funguje?) tam, za Antarktídu…tam, kde sa nikto z nás nedostane…

   • Povedzme, že mám známosť o všeličom, skúsenosť so všeličím a poznám ešte niekoho a je ich viac, čo majú Poznanie ešte ďalej ako ja. A keby sem čo to napíšem, tak málokto uverí (a preto nepíšem), lebo to už je pre niekoho tak trocha Sci-fi.

    Ale pri akýchkoľvek schopnostiach a poznaniach je stále viac menej pravdivé a isté, že sme akože v hmotných telách a že z nich raz vystúpime a nechám na každom, čo mu vyhovuje, nech si tam dá. Nikto z nás nemá patent na rozum a každý sa môže posúvať na ceste poznania ako len chce. Čo bude ? Čo je ? Miera Poznania otvára každému z nás „okná vesmíru dokorán“. Otázka života, vesmíru a vúbec je tak komplexná, že ktokoľvek bude tvrdiť, že on má jedinú správnu otpoveď, tak sa môžem iba pousmiať a dumať ďalej.

    Navzájom sa môžeme obohacovať o poznania a skúsenosti, pomáhať si dôstojne žiť, spolunažívať a existovať, čo sa už aj na takýchto blogoch ukazuje (ako dole, tak aj hore !). Alebo to pôjde smerom, ako to má momentálne našliapnuté.

    Bol by ste prekvapený, čo všetko sa dá…a čo všetko tu už je možné zažiť a vidieť…akurát si človek musí dovoliť ísť ďalej.

    Tento matrix je naozaj úžasný ! Dokonca aj s tou akože nemúdrosťou, čo sa momentálne deje naokolo.

 6. jednoducho maria

  toto je tiez zo zvedavca:
  Zahraniční politika USA je nejlépe definována takto: „polib mi prdel, nebo ti rozkopu hlavu.“ Je to tak jednoduché a hrubé. Zajímavé na tom je to, že je neuvěřitelně úspěšná. Má struktury dezinformací, rétoriky a překrucování jazyka, které jsou velmi přesvědčivé, ale ve skutečnosti je to snůška lží. Je to velmi úspěšná propaganda. Mají peníze, technologie a všechny prostředky, aby jim to prošlo, a také to dělají…..

  • ako veta z filmu Adela ješte nevěčeřela: posledná scéna.
   Dočolomanský (policajt): ..jak primitivní…
   Kopecký (zločinec): …ale jak účinné…

 7. …Ďakujem Seneca za príspevok aj link, veľmi zaujímavé…

 8. mariankosmac

  Myslel som že ukrajinské laboratóriá sú už dávno zničené, či už rusmi alebo ukrajincami – aby sa nedostali do ruských rúk. A že Američania chcú udržať vojnu v stave aby naďalej prebiehala tak ako teraz, keďže prospieva americkej ekonomike alebo nie?

  • ??? Ak veľmoci na všetkých stranách tajne niečo vyvíjajú – myslíš si, že prvoradé je zničiť takéto laboratóriá a až potom skúmať, čo tajné v nich bolo?

   „Odborník žasne – blbec se diví!“

 9. Čo,ak je „Špeciálna vojenská operácia“na Ukrajine iba vopred dohodnuté divadlo medzi Putinom a Západom?Putin je globalistom v Rusku,rovnako,ako Klaus Schwab v Európe, či Henry Kissinger v USA.Navyše sa títo traja dobre navzájom poznajú, takže sa mi nejako nezdá,aby sa len tak“rozkmotrili“….Schwab napísal knihu“Covid 19-Velký Reset“.Jeho kamarát Putin možno napíše knihu“Špeciálna operácia Ukrajina-Veľký Reset“.

  • Orbánovo delo…
   Carihradské delá
   http://www.impulzrevue.sk/article.php?281
   ——————————
   Si myslíte, že Sorosov a Schwabov Víťaz Orbán a zelený islamic green pruh na maďarske zástave sú historické náhody?
   https://www.geni.com › people › Viktor-Mihály-Orbán › 6000000023233663874
   Viktor Mihály Orbán – Genealogy
   17. 3. 2022Viktor Mihály Orbán: Birthdate: May 31, 1963: Birthplace: Székesfehérvár, Fjer, Hungarian SSR, USSR: Immediate Family: Son of Győző Orbán and Erzsébet Sípos Husband of Private Widower of Private Father of Rachel Orbán; Gáspár Orbán; Sára Orbán; Róza Orbán and Flóra Orbán Brother of Győző Orbán and Áron Orbán. Occupation:

   • Prosím ťa, nehraj sa už na všechmúdreho a nespájaj nezlučiteľné historické udalosti a ľudí. Všetko má určité medze, aj tvoje „logické“ závery či fantázie. ;o)

    • No dobre – a ty mi teraz vyvráť stÁročné plány globalistov – Ty ko.ot! Prebieha tretia islamizácia Európy! A kurva nezabudni smajlíka – ty infantilný jebo! Soroš mu dal 10 litrov na štúdium, a je to Schwabov WEF Young Global Leader!

     Tu ti dám – ak požiadaš – kontakt na Maďara, ktorý ti vysvetlí, čo za sionistická klika je tvoj Orbán! Vždy zmrdi vyhrávali zradou! Orbána inštalovali a držia ho pri moci presne na túto grandióznu zradu! Je to vyjebaný chazarský žid!
     Rovnako ako prievidský chazarský žid Slota! To sú hlavy 5. kolóny!

    • NIč nie je náhoda

  • Pane Jozefe, plně s Vámi souhlasím.

   Vyplývá to i z ruskojazyčných zdrojů, JEDNOZNAČNĚ. Putin je členem WEF. Dále, RF je členem WTO, WHO, IMF. Nejzhoubnější politiku v RF však vykonává jejich Centrobanka v čele s Elvírou Nabiullinovou, což je šedá eminence amer. FEDu, kterou Putin jmenoval letos na jaře již POTŘETÍ, ačkoli právě pod jejím vedením ruská ekonomika doslova upadá kvůli zničujícím vysokým úrokovým sazbám, aby si ruské firmy nemohly nikdy půjčit pro svůj rozvoj. A aby toho nebylo málo, ruská Centrobanka darovala Ukrajině na válku 1 miliardu USD. Katastrofa.

   A pokud se zamyslíme nad průběhem voj. „operace“ Ruska na Ukrajině, dojdeme snadno k závěru, že se tam bojuje proti Ukrajině jen naoko, aby Ukrajina nikdy neprohrála. A mimochodem, důkazem zrádné politiky Putina je fakt, že v květnu 2014 na Donbasu proběhlo referendum o připojení k Rusku, stejně jako i na Krymu. Ačkoli výsledek byl jasný ve prospěch připojení, Putin referendum na Donbasu neuznal, čímž jej odsoudil k následné osmileté tyranii ze strany Ukrajiny. Je osudovou tragédií, že ruský národ tohle neprohlédl, takže Putina volí pořád dokolečka dokola, dokud nezemře. Přitom stačilo tak málo: zvolit prezid. kandidáta KSRF Pavla Grudinina a nevolit do parlamentu oligarch. stranu Jednotné Rusko, která dělá všecko pro to, aby Rusko i nadále bylo v otroctví Anglosasů.

  • Jozef
   ja tu už dlho píšem, že to je dohodnuté divadlo.
   Cieľom tejto fejkovej, ročildami naplánovanej vojny je ekonomický kolaps kapitalistickej EU.
   Koniec kapitalizmu, domino efekt po celej planéte.

   V roku 1989 skočil „socializmus“.
   V roku 1984, 5 rokov pred koncom socializmu, si stovky miliárd „socialisticky“ mysliacich oviec/občanov nevedeli predstaviť, že o 5 rokov socializmus skončí.
   Ani ich nenapadlo, že o 5 rokov je koniec celému ich doterajšiemu svetu.

   Teraz si miliardy „kapitalisticky“ mysliacich oviec/občanov nevedia predstaviť, že kapitalizmus končí.
   Ani ich nenapadne, že sa začína koniec celému ich doterajšiemu svetu.

  • hľadač pravdy

   Jozef,

   Tvoja úvaha je správna. Samozrejme, že Kissinger, Schwab a Putin hrajú iba divadlo pred plebsom! Pre nich neexistuje žiadny ,,východ“ ani ,,západ“. Kissinger a Schwab patria do oligarchických slobodomurárskych superlóží, Putin do neutrálnej/ekumenickej superlóže. Všetkých troch ale okrem bratstva v najvyšších slobodomurárskych pra-lóžach tiež spája aj bratstvo vo viere (ku kresťanstvu nenávistný talmud) a všetci uvedení pripravujú cestu ICH ,,mesiášovi“, takže týto traja rozkmotrení určite nie sú!

   Toto ale nevidia ,,konceptuáli“, ktorí ,,fičia“ na Pjakinových a ,,VK“-čkových hlúpostiach. Takto postihnutí jedinci nie sú schopní ani len pochopiť, ako naleteli manipulácii ,,bratom“ zo slobodomurárskych lóží, ktorí tým ,,prebudenejším“ podhodili tú ospevovanú ,,koncepciu sociálnej bezpečnosti“!

  • dejiny postupujú podľa prvotného plánu samozvaného „boha“ Sionu a nikto z nás nemá šancu to zmeniť…a absolútna väčšina z nás do ich prepodivnej hry – ani len nazrieť

 10. …ten rodokmeň je určite zaujímavý…

 11. …v našej rodine rodokm. robí 1 člen…

  • Marek Košice

   Urobiť skratku zo slova „rodokmeň“ na „rodokm.“ (tá bodka je to isté, ako by si napísala „rodokme“, a to jedno „ň“ nedodať, to je už nad chápanie asi každého človeka okrem teba…)…. Píšeš vari sms-ku a potrebuješ sa vojsť do 160 znakov? Tak vedz, že ti ešte vyše 100 ostáva… Pre krista pána……….. Veď slovo „rodokmeň“ napíšeš rovnako rýchlo ako slovo „rodokm.“, alebo ti to potrvá o sekundu dlhšie…. O čo ti ide, Alena?….. JA TEBE NEROZUMIEŤ, A PRITOM SA TAK VEĽMI SNAŽIŤ…. Hlavne, že bodky pred a za príspevkom píšeš, ale slovo „rodokmeň“ skracuješ na „rodokm.“…. POMOOOOOC………ja som „vyriadený“… nedokážem, nedokážem to pochopiť…..

  • Alenka, oproti minulým rokom si zredukovala svoje obľúbené bodky na absolútne minimum, no dnes už ani len tú jedinú bodku navyše ti nedoprajú ďobnúť… no vidíš, akí bodkoneprajníci sa tu nájdu…
   hlavu hore, moja, však kto tvoje bodky čítať nevie, nech ich preskakuje a prípadne aj komentuje

 12. Pokud jste neslyšeli Kennedyho, pak je pravý čas | Stále aktuální

  https://www.youtube.com/watch?v=fhFzsBpq61w

 13. petronella1

  Je mnohem důležitější zrušit špatné zákony, než schválit dobré.

 14. …Marek hlavné je, že si pochopil, čo som napísala, iné nič nerieš… a ešte, mrkni sa na svoju gramatiku, možno na niečo prídeš…

 15. …v poriadku Maroš, kto chce chápať, ten pochopí, kto nechce, nepochopí….pre hľadača pravdy ešte- myslím si, že p.VK má svojský pohľad na vec, no vidí mnoho vecí takých, kt.iní nie, preto si nemyslím, žeby nami manipuloval…Rusko môže byť ,,tretin.brat“, no stále je bezpečnejší ako západ…

 16. …vďaka za upozornenie Seneca

 17. Nemožem sa nediviť k vašim komentárom.Jeden chytrejší ako druhý.Nechcete si založiť vlastný slobodomurársky spolok ? Možno by ste vy ovládali svet.

Pridajte komentár

*