Rusko plánuje rozšíriť špeciálnu vojenskú operáciu a „demilitarizovať“ celé NATO


Print Friendly, PDF & Email

Rusko plánuje rozšíriť špeciálnu vojenskú operáciu a „demilitarizovať“ celé NATO

(Ethan Huff, Natural News) Spojené štáty americké zaplavujúce Ukrajinu horami zbraní vybudili Rusko k oznámeniu, že musí zaujať globálnejší prístup k svojej „špeciálnej operácii“ na Ukrajine.

Namiesto toho, aby sa Rusko len zaoberalo globalistickým problémom na Ukrajine, rýchlo si uvedomuje, že celé NATO je jeho nepriateľ. Os zla je oveľa väčšia než len ukrajinská bábková vláda, ak by sme to mali jednoducho vyjadriť.

„Mám nepríjemné správy,“ povedala Olga Skabeyevová v ruskom štátnom televíznom programe 60 minút.

„Aj keď metodicky ničíme zbrane, ktoré sa dodávajú na Ukrajinu, množstvá, v ktorých ich Spojené štáty posielajú, nás nútia prísť s nejakým globálnym prístupom.

Snáď nadišiel čas uznať, že ruská špeciálna operácia na Ukrajine sa možno skončila v tom zmysle, že sa začala skutočná vojna – 3. svetová vojna,“ dodala.

„Sme nútení vykonať demilitarizáciu nielen Ukrajiny, ale celej aliancie NATO.“

Sú to veľké slová, ktoré sú však napísané na stene už dosť dlho. Mnohí videli, že to smeruje k tretej svetovej vojne, keď sa NATO rozhodlo postaviť proti Rusku, aby sa vysporiadalo s problémom Ukrajiny.

Spojené štáty a Poľsko, spolu s ďalšími krajinami NATO, vrátane Nemecka, posielajú zbrane a iné vybavenie na Ukrajinu ako súčasť jednotného frontu proti Rusku. To neponecháva Rusku inú možnosť, než bojovať proti tejto bande.

„Naozaj si musíme pamätať na slová Vladimíra Vladimíroviča Putina, ktorý povedal, že každý, kto sa pokúsi zasahovať do špeciálnej vojenskej operácie, zaplatí vysokú cenu,“ dodal Vladimír Avatkov z Ruskej diplomatickej akadémie ministerstva zahraničných vecí.

„Nikdy nezabudneme na tieto slová Vladimíra Vladimíroviča Putina, ale veľké množstvo ľudí už stojí v rade a snaží sa zasahovať do ruskej špeciálnej operácie na území Ukrajiny,“ vstúpila rýchlo do reči Skabeyevová.

Prírodná liečba osteoartritídy

„Ukázalo sa, že musíme konať – ale ešte musíme prísť na to, ako môžeme konať bez jadrového útoku.“

Rusko varuje Poľsko: Starajte sa o svoje veci, inak budú vaše „súčasné hranice bezcenné“

Počas rozhovoru člen ruského parlamentu Oleg Matveychev zhodnotil, že ak Poľsko „začne s akoukoľvek intervenciou… jeho súčasné hranice budú bezcenné“, na čo Skabeyevová dodala, že nielen Poľsko musí ustúpiť a starať sa o svoje veci.

„Nehovorila som len o Poľsku, ale hlavne o Veľkej Británii a Spojených štátoch,“ povedala Skabeyevová a dodala, že „všetci stoja v rade.

„Netreba sa ponáhľať,“ odbil Avatkov. „Existuje poradie. Všetko má svoj čas!“

Poľsko je podľa Ruska jednoducho prvé v poradí, pretože sa vraj chystá zabrať územia na západe Ukrajiny. Ruská vláda tiež tvrdí, že Poľsko „aktívne pracuje na rozdelení Ukrajiny“.

V ruskej štátnej televízii moderátori a odborníci pravidelne hovoria o Ukrajine ako o „území, ktoré bolo predtým známe ako Ukrajina“. Diskutujú aj o záležitostiach týkajúcich sa „denacifikácie“ krajiny, ktorá je jedným z cieľov Ruska v rámci operácie.

„Špeciálna vojenská operácia je pre nás len prvým krokom, úvodom,“ povedal predseda Výboru Štátnej dumy pre obranu Andrej Kartapolov v rozhovore s Vladimírom Solovjovom.

„Vojna, ktorá práve prebieha… to nie je len ekonomická vojna a informačná vojna, táto vojna je o našej viere. Ide o naše právo, ako ľudí, veriť tomu, čomu chceme veriť, milovať tých, ktorých milovať chceme, a žiť tak, ako by chceli naši predkovia, na našej pôde a na základe nášho rodného práva.“

Viac najnovších správ o tejto téme nájdete na stránke WWIII.news.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. To je tedy síla!

  • A toto len všetko potvrdzuje: https://cz24.news/zastupce-ruska-v-osn-vasilij-nebenzja-v-osn-rusko-ma-pravo-uderit-na-rozhodovaci-centra-po-dodavkach-mlrs-do-kyjeva/ ! Avšak zhypnotizovaným ovciam televíziou stále nič nedochádza… Vládna koalícia likviduje ekonomiku štátu a pripravuje pôdu pre hladomor z jednej strany a z druhej už z nás vytvorila cieľ pre Rusko nacistickými politikmi, najmä Čaptavou, Naďom a Kočokom za podpory celej vlády a jej poslancov !

   • Příteli, to naši škůdci zemští se již paktují se sudeťáky a to před čím nás varoval president Beneš je tady. Nestačí, že jsme kolonií západu s levnou pracovní silou, vyždímaní a okradení po majetkovém převratu z roku 1989, aby mohl úctyhodný západ prosperovat, ale nyní se skutečně musíme obávat o naší státnost. 32 letá masírka z většiny národa stvořila nepřemýšlící a přeformátované stádo a teď je opravdu složité, najít v zemi dostatek vlastenců, vzdělaných a uvědomělých lidí, kteří by tomu učinili přítrž. To, že nás president Beneš varoval před rozbitím našeho společného národa, poněvadž budeme slabí a jako slované vydáni západní plutokracii na pospas se teď naplno projevuje. Nevím jak u vás, ale u nás vlastenectví skomírá a mám strach, že jako národ končíme.

    • Zdravím brata Čecha!
     Nuž žiaľ u nás je podobná situácia, pokiaľ ide o juh krajiny a Maďarov. Teraz už vieme s istotou, že semienka z ktorých vyklíčilo rozdelenie Československa a vymytie národa tu zasiala „otvorená spoločnosť“ so svojimi agentami počínajúc Havlom a končiac Kňažkom s Budajom… slobodomurársky parchanti ! Rovnako rozbili slobodomurári aj Juhosláviu… Neviem, ako to všetko dopadne, koľko ľudí prežije očkovanie, nadchádzajúcu drahotu a hladomor a či sa stihneme všetci uvedomelí včas zjednotiť a čeliť zhnitému západu, ZLU ktoré na nás ide a aj sa od západu oddeliť ! Zotrvanie v EU je naším pohrebom ! Czexit a Slovexit čím najskôr ! A potom orientácia na Rusko ! Inak budeme súčasťou neskutočnej totality a chudoby !

    • Orel,ziadne staty nebudu existovat,v Novom,zidovskom,svetovom poriadku

  • Rusko zaberie celu Europu a China zaberie USA,Japonsko a bude blokovat Taiwan,a ine krajiny v Cinskom Mori .,by 2025

 2. No, neviem ci sa mam smiat alebo plakat (a bat sa).
  To co za viac nez 3 mesiace Rusi na Ukrajine predviedli by malo skor ruskych ‚lidrov a kecalov‘ nutit zamysliet sa nad tym, ako urychlene z konfliktu vycuvat aby to nebola ostudna porazka Ruska.
  Ale zasa musime si uvedomit, ze sice v konvencnej zbroji ruska armada za vela nestoji, ale vlastni systemy, ktorymi tu ‚demilitarizxaciu NATO‘ naozaj moze previest. Ale to by nebola len demilitarizacia ale vyhladenie. A to naozaj nemozme chciet.

  • Franta Záruba

   Trochu se zamyslete nad tím co jste napsala ,pokud čtete tyto stránky a jste. Myslící bytost
   .

   • Putin už má len úzky pás Ukrajiny. Rozčuľuje nad dodávkou húfnic s dostrelom 40 km, aby neostreľovali Rusko. Haha.

    • Byť Vami nesmejem sa….
     Stále si myslíte ,že.je to len hra s prehnity západ sa pozviecha, aby ste nebola prekvapena

    • Haha. myso, alebo miso! Vy ste tu aká dobre zorientovaná osoba, ktorá rozumie svetovej geopolitike! Dajte, čo bude o 3-5 mesiacov na Ukrajine a vo Svete!

  • Posielaním zbraní na Ukrajinu sa NATO spoľahlivo demilitarizuje aj samo. Rusku stačí len čakať so založenými rukami. Také Slovensko je už takmer demilitarizované – už nemáme S300, húfnice, tanky a bohvie čo všetko im tam ešte poslali 🙂

   A že to Rusku trvá dlho? NATO bombardovalo Juhosláviu 78 dní (omnoho masovejšie než teraz Rusi) a Juhosláviu neporazili, pričom je to 6-krát menšia krajina ako Ukrajina. Vzdala sa sama, aby zachránila životy nevinných civilistov, ktoré útoky NATO zabíjali. A vám sa vidí 3 mesiace dlho? Stačilo by, aby Rusi zbombardovali civilnú infraštruktúru (elektrinu, vodovody, cesty, železnice atď.), do týždňa by na Ukrajine vypukla humanitárna kríza a do 2 týždňov by kapitulovali. To ale Rusi nechcú. A to už nehovoríme o tom, že ukrajinská armáda sa schováva v mestách, čím si robí z civilného obyvateľstva živé štíty.

   Takže nezamieňajte si prosím slabosť s ohľaduplnosťou (akokoľvek cynicky to môže znieť).

   • Prečo riešite trolov?
    Ten človek nedal jeden argument prečo si myslí to čo napísal… aký by malo mať Rusko dôvod vycúvať?
    Prečo porovnáva akciu Rusko s akciami USA?
    Ak by dal JEDEN dôvod!! Tak môžeme diskutovať.
    To, čo ste mu napísali vie každý, kto sa o tú akciu zaujíma. Ak to nevie, nie je v obraze.

  • Jerry Hood

   MIŠO-Nič nevieš a mudruješ…Celá táto proxy vojna na U-krajine je o niečom inom! A potiahne sa umelo a zámerne až do 2025, kedy prerastie v nukleárnu WW3, asi na hodinu…

  • nějak nechcete patrně strategii RF rozumět, spíše čtete snad jen Reflex a posloucháte dojemného gen. Pavla

  • Guybrush Ulysses Threepwood

   Niekedy je lepšie mlčať.

  • redukcia: Ani USA ani Rusko nechce jadrové bombardovanie. Vojna sa bude diať koňvečne.

  • Musim reagovat na vsetkych hlupakov, kltori tomu ‚rozumeju‘. No neuvedomuju si, ze sa situacia Rusom davno vymkla z ruk. Planovali bleskovu vojnu za par dni boli pri KLyjeve, teda zdanlivo vsetko v poriadku, ale potom zacali mat problemy a tie pretrvavaju az doteraz. Cice maju momentalne vyhodne pozicie na Donbase, podarilo sa im uskutocnit aj nejake kotly, ale to planovali este zaciatkom aprila. A je jun. A vsetko ide pomaly s velkymi stratami. Na niektorych miestach sa front nepohol uz cele 2 mesiace. To si fakt, vy ‚specialisti‘ (rozimejte ‚hlupaci‘) mytslite ze to takto Rusko chcelo? V Charkovskej oblasti mali Rusi velke straty a Ukrajinci vydobyli spat predtym stratene mesta.
   Ak to takto pojde dalej, moze sa stat, ze sa nebude bojovat len na Ukrajine ale aj v Rusku.
   Ale hlupaci si budu stale mysliet ze to maju Rusi na roky dopredu vsetko vyratane a ze toi takto chceli.
   HLUPACI!

   • A potom si sa zobudil a precitol.. A – zostalo Ti z reality – nevoľno. Trochu si sa pogrckal a trošku si sa posral. Hlupáčik – Duráčik.

   • Mezi hlupáky se počítej i ty. Kde bereš ty suveréní ověřený zprávy ? Hlupák je ten ,který si den co den nechává mydlit mozek zaručenými „schválenými“ informacemi od unie. Vypadá to jako kdyby si se vrátil přímo z bojů ,pokud vím tak objektivně referují paradoxně američtí nezávislý novináři ,kteří zase paradoxně nejsou v naší kotlině vyslyšeni. Ty jako „specialista“ pouze papouškuješ jen to co ti předhodí naši vládní trollové

   • Čo ti jebe ? Ešte povedz že Ukrajina dokáže poraziť Rusov.To nie je ani možné,kolko idiotov chodí po zemi.

    • Ale, občas sa nejaký ozve … 3ww dúfam že k tomu nedôjde, ale čas k tomu už nastal … Kríza myslenia, financií a aj iných menej podstatných komodít nastala.

  • Miso-uprimna sustrast,nad tak ubohym prispevkom,Rusko zaberie celu Europu,China USA,atd,by 2025

 3. Jerry Hood

  Veci sa majú inak. A 3 svetová je nevyhnutná! Všetci,vrátane Ruska na tom pracujú…Je tu “ koniec časov“ a aj našej,skorumpovanej civilizácie, tak ako skončili mnohé iné pred nami…Ich dĺžku života určuje Veľký Precesný rok,delený na dve polovičky! A ten bol a je pozorovaný všade! Svet sa blíži k prepólovaniu a to je hrozná udalosť, tsk nás radšej zlikvidujú nuklearnymi zbraňami….Rusko,ako Sv Juraj( Jiří) je Stínačom Hada/ Draka= USAtana, ktorého zotne(!) do jednej hodiny!!! UKRAINO je po Latinsky ŽNEC, ten čo príde zožať zrelú úrodu sveta….Preto o úrode Ukrajiny židomurari tak vyplakávajú, je to symbolizmus…Hladomor bude v 2023 realita!
  Preto idú bunkre tak napredaj vo svete! V 2025 to začne,7 rokov utrpenia sveta,do rpku 2033…

  • Áno, presne o tom hovoria svedkovia Jehovovi! 😀

  • Kto chce žiť 7 rokov v bunkri a potom zistiť, že vonku je 25 000 Sv/h žiarenia na 20 000 rokov…
   To je lepšie sa postaviť na balkón a mať to rýchlo za sebou.

   • Ľudia prežili jadrovú vojnu pred 200 rokmi, a prežijú ju aj dnes. Samozrejme nie tí ktorí stoja na balkóne.

  • Podla starého proroctva Sybili,sa udiali popravde všetky udalosti.O tretej svetovej povedala ,že bude na kraji,ale nepríde k nej,všetko sa inak nečakane obráti.Takže sa nestresujte.

 4. KOVIDBARÓN!

  ,,,,človek ako zvierací druh nerozumie svojím počinom a skutkom,,,,čím je viacej človekozviera materialistisky pohltené-tým je jeho schopnosť skromnosti a spokojnosti nižšia,,,,amíci a iné ovce spolku hada hádžu na ukrajinu tony zbraní a koľko z nich vlastne skončí na bojisku v rukách ukrajinských fanatikov a koľko v rukách teroristov z tretích krajín a koľko v rukách priekupníkov z európy a koľko v rukách ruských vojakov,,,,toto nieje afganistan z 80tých rokov,ale 21.storočie-vek koncov a rusi toto dlho plánovali a zrejme aj na všetko tentokrát mysleli,lebo putinovič nieje až taký idiot ako nám tu odborníci v sakách ho prezentujú,,,,ja niesom na strane žiadnej strany-lebo u mňa je to stále len človekozviera,ale už ked tak-tak radšej volím menšie zlo a loptu dokopnem slabšiemu súperovi,lebo v tomto prípade je rusko z globálneho pohľadu slabším-ak berieme do úvahy,že na ukrajine bojuje proti zbraniam sveta,,,,ak som tvrdil,že rusom niekto pomôže-tak to tak je a bude,niesú v tom sami a ja osobne nemienim tolerovať dennodenné psychopatické prelety bojových stíhačiek nato a prelety vládnych špeciálov z každej strany nad svojou hlavou,že už stopy na oblohe po ich smrade pripomínajú hačkovaný pulóver a to v časoch drahých palív a ich možného nedostatku ako aj nevyhnutnej ochrany životného prostredia,,,,je to fakt idiotizmus niekoho takto zastrašovať na diaľku-ja na putinovičovom mieste by som sa z toho iba smial a do európy by som namiesto obilia začal vyvážať vrecúška na opíchané mŕtvoly pre spaľovne,lebo kovid a opičinka tu narobia ešte svoje poriadné peklo,,,,nato iba prihadzuje drevo do ohňa a týmto sa samo priznáva,že ukrajina nieje iba krajinou,kde žijú ľudia na okraji európy,ale že sa tam niečo nekalého dialo,,,,upozorňujem každého pri zmysloch i tých bez-že už diabol nieje pánom nad týmto svetom hoci tu ešte má nejakú moc,ale už nastala doba panovania „siedmého“ a ten má iné za úlohu-toto už nebude zaspatá éra,ale éra prebúdzania a tá už nastala a čím viacej budete do dverí búchať-tým viacej budú pevnejšie a masívnejšie,,,,

  • Tvoje „príspevky“ sú len a len o TEBE samotnom – si skutočne zvieracía entita – nie Človek.

   • Israismael

    Nemáš pravdu kamarát.. Napísal to veľmi správne a ty tiež budeš potrebovať riadne prebudenie až prídu udalosti o ktorých sa ti ani len nesníva zatiaľ.. A že to bude prekvapujúce pre obrovské množstvo ľudí na tejto planéte, to si píš a prekvapí to aj teba.. Nemôžem uveriť koľko ľudí je postihnutých slepotou a hluchotou nad tým co sa deje vo svete a nič nevedia postrehnúť.. Sme na konci časov keď príde velke zúčtovanie od Toho, ktorého ľudia ako Najvyššieho zavrhli… Bude to smutný obraz dejov ale zároveň veľká nádej pre ľudstvo, ktoré prejde do Nového Veku

    • Jerry Hood

     Od Neho neprichadza zúčtovanie, to prichádza z prírodných= vesmírnych cyklov života a smrti…Končí Anno Magnus= Veľký Precesný rok; končí Kali-yuga; končí Zakladanie nových ohňov Hadích kultúr Mezoameriky,ako ich mali a poznali Aztékovia či “ Mayovia“= Chanes ľudia,teda Hadí ľudia…Zakladanie nových ohňov bolo každých 52 rokov,Aztécke končí v 2028 a “ Mayské“ v 2032…Ich 100-tý cyklus je smrteľný pre celú civilizáciu! Potom,Klaus Schwab chce Great Reset v 2030, a židomurári Rat-childa a Domu Sion,v 2032 zaknihovali ich Novus Ordo Seclorum….A v 2033 je Veľký Jubilejný Rok Krista,s Najväčším Resetom,aký kedy ľudstvo zažije! V pláne je aj prepólovanie sveta,keď nový Severný pól bude smerom k Bajkalu, a Južný pól smerom k Veľkonočnému ostrovu…Magnetické ochranné pole Zeme je skoro na Nule, a to sa počas prepólovania dočasne zrúti, a svet bude spálený kozmickým a slnečným žiarením v istej výške rovnobežiek…Ale to už tu bolo, veď okolo Zeme na cca 30°Severne od Rovníka sú púšte okolo sveta! Takže židomurari nás radšej spália v rýchlej nukleárnej WW3, ako nás nechať v pomalom holocauste z vesmíru…No a po krste Zeme OHŇOM, príde nová POTOPA, ako plodová voda pred znovuzrodením sveta a noveho cyklu života na Zemi…Takže 4 kone Apokalypsi+ 5 kníh Mojžiša= antický Ennead Deviatich bohov Podsvetia…Ako koniec starého cyklu a začiatok noveho cyklu…Ale to vám žiaden farár,biskup či kardinál nepovie! Tobôž ten žid z Argentíny na Petrovom stolci vo Vat-i-Káne!!! Veď ho lóža dosadila 13 apríla,2013!!! Ako 13 Ahau 13 Kankin….

 5. Recyklácia militarizačného kovu na niečo užitočnejšie na jednom sústredenom mieste na svete je prospešné pre celý svet. Všimol som si že už dnes si niektoré štáty požičiavajú aby svoju troškou prispeli k demilitarizácii sveta.

  • Je fajn, keď sa vie človek za niečo postaviť, vydať zo seba emócie, atď. Masová psychóza sa však už dnes oveľa ťažšie ordinuje,ako za starých čias. Je priveľa rušivých faktorov , sú to rovnice o viacerých premenných,i neznámych. Takže všetko, čo tu v príspevkoch zaznelo, byť rovnako môže, tak ako aj nemusí. Kovid som prežil aj bez dotyku ihly,no to otrasne zmagorene puste mesto robilo človeku že aku depku? ,,,,, Ww3 dajme tomu tiež prežijem, a čo? ,,,,. Akože happyend??

 6. Rusko použilo na Ukrajine len15 % svojej vojenskej sily.Keby to mali poňať ako klasickú vojnu,tak už majú obsadenú polovicu európy.Ešte nejaký čas počkám a pôjdem kúpiť zo 5 l vodečky na privítanie.Konečne sa zbavíme euronacistov a LGBT smradu.

 7. kvakcína je sloboda

  už aby to bolo, včera bolo neskoro

 8. kvakcína je sloboda

  mám originál gruziňák, čo som si kúpila v Moskve a nechávam si ho na špeciálnu príležitosť

  • Kvaksina,kedysi som predaval Gruzinsky konak 13,50 kcs,za stamprlik,ale existoval,daleko lepsi,takej tmavej farmy a velmi aromaticky,to doniesli Rusky Generali,tak aj mne sa z neho uslo,lebo ono neboli lakomi

 9. komentarvulpispatrik

  Nehnevaj sa na mňa Janek, ale som z generácie, ktorá pamätá „68. A to bol smrad keď tu ti ruskí primitivi smrdeli 20 rokov. S tou vodkou by som počkal. A navyše — len 5 litrov ? Nebude Ti stacit ani hektoliter. Vieš oni majú veľkú mernu spotrebu

  • V 68-mom som mal 10 rokov a ver že vtedy mali Rusov všetci v nenávisti aj keď boli „pozvaní“.Ešte som chodil s otcom písať po uliciach heslá,aj keď si to neželal lebo sa o mňa bál.Keď sa teraz s odstupom rokov na to pozerám a vidím ten strašný bordel ktorý na Slovensku máme tak ďakujem Rusom že to vtedy zarazili,lebo teraz by sme tu už mali aj migratnov,ak by sme ešte ako štát vôbec existovali.

  • Ano, Rusove byli v kasarnach, nikdo o nich nevedel, nechovali se nasilne. Ano, vzali si nas uran, ale dodavali velmi levne energie. Stat byl zarukou socialniho smiru, nebyli bezdomovci, bydleni bylo za pakatel, jidlo kvalitni.
   Nyni vse rozkradeno, strategicke komodity zprivatizovany, stat zadluzen, mladi nedosahnou na bydleni. Misto Moskvy poslouchame Brusel a potazmo Washington. Cela slavna EU byla vytvorena globalisty pro globalisty, ne pro prosteho obcana, ten se stal dojnou kravou. Propaganda jede na plna kola a jednodussi jedinci jsou manipulovani. Neexistuje svoboda projevu, vlastenectvi je dehonestovano, uchylove jsou adorovani, rodina rozbijena, kovid- terror byla takova mala zkouska, co vse si nechame libit. Bohuzel spousta lidi si nedokaze odeprit konsum, tak se podridila. Svetovlada to dela velmi sofistikovane, nebot nejlepsim otrokem, je ten , kdo se domniva, ze je svoboden.

  • V 68. jednotky NATO náhodou prekročili Šumavu, náhodné bolo aj vojenské cvičenie v tom čase v západnom Nemecku pri hraniciach Šumavy a náhodné bolo aj odstraňovanie protitankových zátarasov na Šumave zradcami v strane. Myslím že pomoc Varšavskej zmluvy prišla o 5 minút 12, inak by sme mali západneho rozkrádania o 20 rokov viac a dnes by sme boli ako Ukrajina. Mimochodom čo sa týka počtov tak z „tých ruských primitívov“ bola veľká časť Ukrajincov, Maďarov, Poliakov a Bulharov. Tak si dnes užite tých amerických. Kým na Sovietov platil náš zákon, Američania už Sliač a Kuchyňu majú pre seba a na našom území sa na nich náš zákon nevzťahuje.

 10. Plne súhlasím,aby Rusi denacifikovali aj NATO a celú Európu,a hlavne zasratú Ameriku!!! Táto krvilačná krajina,už storočia kolonizuje národy a štáty a produkuje vojny!!! Áno,bude to bolestivé pre celú Európu,ale myslím si že je to nevyhnutné!!! Už len slepý nevidí,čo títo globalisti a chazari robia s celým svetom!!! Rusko je jediná možná záchrana,ktorá má tu schopnosť opäť vyčistiť svet,tak ako to urobili pred 80 timi rokmi!!!! Držím im palce!

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,vďaka ameriky máš prácu,pupok a tvoja žena melír a sexy prádielko a vaša rodinka sa vyváža na nemeckoamíckom aftíčku vw a spol.namiesto pešo-vania,,,,hlavne,že chránite túto planétu pre svojích potomkov-ktorí mimochod od vás lepšími nebudú,,,ak sa toho vôbec dožijú-lebo dýchajúcich mŕtvol bez budúcnosti je tu miliardy,,,,prečo si to čo máš teraz už vtedy neodmietal v duchu svojho rozumu a názoru,,,,proti temnote sa nebojuje po funuse,ale pred funusom,,,,na slovensku je jedna stará ošuntelá brána-tam môžte prinášať dary pre zmiernenie trestu,,,,zistite si sami-kde to je-peniaze máte,tak podplácajte za infiormácie.

   • Asi si nežil v Československu, keď sme boli sebestační, mali vlastnú zámorskú flotilu, leteckú spoločnosť… keď značka Československo bola známa a každému sa spájala s kvalitou. Žilo lepšie a šťastnejšie !!! Čo je dnes z Česka a Slovenska? To je aj z ich obyvateľov… ktorí predali vlasť za pokakaný Lasicov a Kňažkov „banán“ !

  • ÚPLNÝ SÚHLAS!!!

 11. KOVIDBARÓN!

  ,,,,viete čo je to prenos myšlienok?-to je ako hypnotizovanie a nanútenie názoru a váš súper-protivník urobí presne to,čo vy chcete,,,,možností a spôsobov je veľa,,,,(ruské bosorky a čarodejníci budú za zlato ochotne nápomocní,,,,)

 12. + další nové videozprávy:
  Cizí vlajka může viset jen s českou. Policie brání samostatnou ukrajinskou vlajku proti českému lidu v Praze!:
  https://rumble.com/v17k331-ciz-vlajka-me-viset-jen-s-eskou.-policie-brn-ukrajinskou-vlajku-proti-eskmu.html

  A Ruská armáda po Severodoněcku osvobozuje už i Donbas!: https://rumble.com/v17kaw5-rusk-armda-osvobozuje-donbas.html
  Pozice ukrajinských nacistů dobyty a jednotky zničeny: https://rumble.com/v17ka8j-pozice-ukrajinskch-nacist-dobyty-a-jednotky-znieny-ve-smru-na-mykolajiv.html

  Ruská armáda přivezla humanitární pomoc obyvatelům osvobozeného Rudého ústí v DLR: https://rumble.com/v17kb1p-rusk-armda-pivezla-humanitrn-pomoc-obyvatelm-osvobozenho-rudho-st-v-dlr.html
  Ruští vojáci vzali dívku Evu a její babičku na dovolenou do Kaliningradské oblasti: https://rumble.com/v17kbr9-rut-vojci-vzali-dvku-evu-a-jej-babiku-na-dovolenou-do-kaliningradsk-oblasti.html
  Ruská armáda rozdává v osvobozených městech Donbasu dětem a rodičům potravinové balíčky: https://rumble.com/v17kb97-rusk-armda-rozdv-v-osvobozench-mstech-donbasu-dtem-a-potravinov-balky-rodim.html

  Ukrajinská armáda krade humanitární pomoc určenou pro obyvatele: https://rumble.com/v17kd9z-ukrajinsk-armda-krade-humanitrn-pomoc-urenou-pro-obyvatele-donbasu.html
  Čečenské jednotky úspěšně zničili nepřátelskou skupinu při strategicky důležité vesnici Kamyševacha: https://rumble.com/v17k395-eensk-jednotky-spn-zniili-neptelskou-skupinu-pi-strategicky-dleit-vesnici-k.html

  Videa z ostřelování Doněcka ukrajinskými nacisty:
  https://rumble.com/v17k6z1-nsledky-ostelovn-doncka-ukrajinskmi-nacisty.html
  https://rumble.com/v17k9c1-ostelovn-donck-leninsk-tvrti-ukrajinskmi-nacisty.html
  https://rumble.com/v17k985-ostelovn-doncka-ukrajinskmi-nacisty-dky-ktermu-shoelo-i-mnoho-automobil.html
  Střepiny, které zničily doněckou školu a zabily civilisty mají označení NATO: https://rumble.com/v17kcb9-stepiny-kter-zniily-donckou-kolu-a-zabily-civilisty-maj-oznaen-nato.html
  Petrovský okres Doněcku by ostřelován ukrajinskými nacisty raketomety Uragan a Grad: https://rumble.com/v17k9j9-petrovsk-okres-doncku-by-ostelovn-ukrajinskmi-nacisty-raketomety-uragan-a-g.html

  Výpovědi obyvatel:
  Britský novinář Graham Phillips se ptal obyvatel Mariupolu co si myslí o pluku Azov: https://rumble.com/v17k2af-britsk-novin-graham-phillips-se-ptal-obyvatel-mariupolu-co-si-mysl-o-pluku-.html
  Já jsem tu náhodou nebyla – Dětská výpověď o včerejším ostřelování Kalininského čtvrti v Doněcku: https://rumble.com/v17k4e9-j-jsem-tu-nhodou-nebyla-dtsk-vpov-o-dnenm-ostelovn-kalininskho-tvrti-v-donc.html
  Obyvatel Mariupolu prozradil, proč podporuje speciální operaci: https://rumble.com/v17k7tl-obyvatel-mariupolu-prozradil-pro-podporuje-speciln-operaci.html
  Obyvatelé Doněcka jsou pobouřeni bombardováním městských čtvrtí ze strany ukrajinských nacistů: https://rumble.com/v17k7xh-obyvatel-doncka-jsou-poboueni-bombardovnm-mstskch-tvrt-ze-strany-ukrajinskc.html
  Obyvatelka Mariupolu o rabování ukrajinskou armádou: https://rumble.com/v17k8q3-obyvatelka-mariupolu-o-rabovn-ukrajinskou-armdou.html

  • Jaroslav Vladimirovic

   Rusove maji pravo na sve uzemi osvobozene 1784 1944
   Ukradene Jim bandou
   Chrusceva 1954, pravou rukou
   J V Stalina Gruzinskeho hrdloreze
   ..

 13. ja len ,že všetci používaju ako nástroj strach…je jedno …ktorú stranu názoru čítam…
  svetu vládnu hlupáci

 14. Priatelia na záver ešte niečo na „povzbudenie“: https://www.cas.sk/clanok/2686511/slovensko-bude-zrejme-nakupovat-dalsie-vakciny-proti-koronavirusu-a-nie-hocijake/ !
  Takže genocída bude URČITE pokračovať popri zdražovaní, nezamestnanosti a nedostatku energii a potravín ! Takže všetky strany so svojimi poslancami, ktoré naďalej tvrdia, že bez EU neprežijem, a že len EU je naša budúcnosť patria do rozžeravenej pece !
  EU = smrť Slovenska a Slovákov !!!

 15. P.s.: Neviete náhodou nejaké podrobnosti, čo chystá súčasná fašistická junta na Slovensku ohľadom očkovania od októbra 2022? Vraj niečo zaznelo v TV SLOVAN…

 16. Svet sa rúti pod vládu Antikrista, bude 7 ročné zúženie, aké nikdy nebolo. Kupovať a predávať bude môcť len ten, kto prijme znak šelmy ( čip alebo tetovanie na pravú ruku, alebo na čelo), ale zároveň stratí Večný Život v nebi. Ti, ktorí sa dali zaočkovať, urobili k tomu prvý krok. Bude veľká depopulacia, hladomor, vojny, choroby, prírodné katastrofy, (vidime, že sa to všetko približuje). Všetko je opísané v Biblii, v Knihe Zjavenia. Jediná nádej je, prijať Pána Ježiša Krista za svojho Pána a Spasiteľa, oľutovať svoje hriechy, odvrátiť sa od zlých ciest a získať Večný Život.

 17. Nikdy by som neveril, že takto zmením názor! Žil som trištvrte života pod Rusmi. Ľudia sa nechávali strieľať na hraniciach aby sa dostali na západ. Keď vtáčika lapajú, pekne mu spievajú. Faktom je, že ani Západ nebol v tej dobe taký ako je dnes.
  To, aký je dnes Západ a aké je dnes Rusko je výsledok presadzovaných hodnôt a formovanie prostredia v ktorých sa realizujú. Ich zárodky boli pred 80 rokmi jasné. Dnes tu máme gender liberálnu egoistickú a koristnícku filozofiu západu proti kolektívno spoločenskej a prirodzenej filozofii Ruska. Stav západu je len dôsledkom prirodzených procesov, ktoré neúprosne fungujú aj v chorom prostredí. Preto sme nevydržali “so Sovietskym zväzom na večné časy”, a preto skolabuje Západ. Človek ktorý neprijme pokorne prírodu a vesmírne princípy skončí zle. Rovnako celá spoločnosť.
  Nemyslím si, že v Rusku je raj na Zemi. Ovšem zdá sa mi, že na Západe začína PEKLO! Dobrovoľne a masovo sa podriaďujeme nezmyselným a psychopatickým príkazom pretláčaných celým národom a štátom súkromnými záujmami jednotlivcov. Pod rúškom volieb a demokracie.
  Platí implikácia – ziješ v (ževraj)demokracii, musíš poslúchať zvolených zástupcov!
  Som za to, aby Rusko urobilo poriadok na svete.
  Robí to veľmi opatrne a premyslene.
  Nie hrrr. Mišo, Myšo!
  Nerobí to hŕŕŕ…

 18. V r.1968 jsem měl 18 roků a rusko jsem začal nemít rád,jako můj otec,který v r. 1965 šel do kriminálu jako politický vězeň a doma nás zůstalo s mámou osum dětí…. Dnes je mi 71 let a ruska si velmi vážím, mám rád slovanské národy,celé dějiny slovanských národů a především ruska. Velmi mnoho jsem se naučil samostudiem,mnohem více,než mi daly všechny absolvované školy. Velmi miluji přírodu a uctívám ji svým slovanským srdcem,které mne nyní bolí od toho,jak se vše překrucuje a lže v systému západu a jak gumují mozky mladým lidem.Neznám nemoci,léčím se prevencí a sám,moje zdraví je perfektní i po sedumdesátce.Pěstuju např. léčivé rostliny už přes 40 let.Plně zvládám zahradu o výměře 4.000 metrů čtverečních bez pomoci. Stále. Brambory v obchodě vůbec nekupuju,atd..Zahrada,plná motýlů a včel spolu s lesem mi dávají sílu a smysl.Hovořím i se stromy,i hvězdným nebem nad hlavou , díky tomu mám stále dobrou intujici, je mi fajn. Nyní opět věřím v obrozené rusko,jeho povahu a cíle pro budoucnost.Je to opět na nás,na slovanech a ruskému národu a věřím ve společné vítězství v nastolení dobra,Světla slovanů.

  • Rad bych zil jako vy

  • Jaroslav, je tu ešte jeden Jaroslav, trošku mladší o pár rokov, a plne súhlasí s vašim názorom! Ja som sa naučil vážiť si nás Slovanov v USAtanskej emigrácii za Husáka, a dnes, keby som bol mladý, tak ak emigrovať,tak jedine do Ruska-tam je budúcnosť….USAtanská synagóga ma sklamala, ale naučila vážiť si nás Slovanov a nie požidovčených anglo-američanov! Pre mňa je to tupý a obézny odpad ľudstva na Západe…

 19. Dendy veĽmi výstižný komentár

 20. Boženka ,,zobrala“ ste mi tú vetu z úst….a žijete ozaj zaujímavo p.Jaroslav, chcem tým povedať, že tak ,,prírodne a zdravo“….a v to nastolenie dobra, Svetla Slovanov veríme viacerí….

 21. zapredana SR

  Áno, sme ovce, ale nie všetky žereme trávu. A za uralom nie sú lúky a hory. Sú tam len kontajnery s raketami, bedne s granátmi a nábojmi. Rusko ide vyčistiť celú zdegenerovanu spoločnosť. Tak to dokáže, tomu verím, ale to nie je dovolené od rotschilldovcov. Bezvýznamný vykonavatelia genocidy ako gates, soros, Putin, macron, čupka von der leyen a iný, sú bezvýznamný vykonavatelia ich plánov.
  https://youtu.be/dxJHecyYBno

Pridajte komentár

*