Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Vymieranie je tu: S akceleráciou úmrtí po vakcíne stúpli výplaty životných poistiek o 258%


Print Friendly, PDF & Email

Vymieranie je tu: S akceleráciou úmrtí po vakcíne stúpli výplaty životných poistiek o 258%

(Mike Adams, Natural News) Prednedávnom uzrela svetlo sveta jedna málo známa správa agentúry Reuters, ktorú si takmer žiadne významnejšie médiá hlavného prúdu nevšímali.

Správa uvádza, že holandskej poisťovni Aegon vzrástli v treťom kvartáli roku 2021 výplaty životných poistiek o neuveriteľných 258% v porovnaní s výplatami za tretí kvartál roku 2020. Rozdiel samozrejme predstavujú vakcíny proti Covid-19.

V roku 2020, keď ešte vakcíny neboli k dispozícii, vyplatil Aegon na životných poistkách 31 miliónov dolárov. Po troch kvartáloch agresívnej očkovacej kampane v roku 2021 to už bolo 111 miliónov dolárov, teda nárast o 258%!

Ako uvádza správa Reuters uverejnená portálom Yahoo Finance:

„Holandská poisťovňa Aegon, ktorá robí dve tretiny svojho biznisu v USA, zverejnila informáciu, že výplata životných poistiek v Amerike bola v treťom kvartáli roku 2021 vo výške 111 miliónov dolárov, v porovnaní s 31 miliónmi dolárov v rovnakom období predošlého roka.

Americké poisťovne MetLife a Prudential Financial tiež hlásia zvýšenú výplatu životných poistiek.

Juhoaftrický Old Mutual minul výrazne vyššie prostriedky na výplatu poistných udalostí a Munich Re zvýšil pre rok 2021 svoj odhad výplat spojených s Covid-19 a výplat zdravotných poistiek zo 400 na 600 miliónov Euro.“

Koľko ľudí možno zomrie kvôli vakcínam ročne?

Poisťovne si pomaly uvedomujú pravdu o covidových vakcínach, pričom spoluzodpovedné médiá hlavného prúdu sa stále snažia utajovať akcelerujúce úmrtia.

Prvé signály naznačujúce vymieranie, ktoré pochádzajú práve od finančných inštitúcií a životných poisťovní, nie je možné len tak ľahko zamiesť pod koberec.

Tu sa natíska otázka:

Ak v treťom kvartáli roku 2021 došlo k 258% nárastu výplat životných poistiek, o koľko horšie to bude vo štvrtom kvartáli roku 2021 alebo v prvom kvartáli roku 2022?

V „normálny“ predcovidový deň v Amerike zomrelo denne okolo 7700 ľudí. Ak úmrtia narastú o 100%, to znamená, že každý deň zomrie extra 7700 ľudí. Vynásobme to 365 a dostaneme extra 2,8 miliónov úmrtí ročne! A to sme počítali len so 100% nárastom, nie 258%.

V prepočte na Slovensko by to bolo 150 úmrtí denne x 365 = extra 54 750 úmrtí ročne.

Firma Aegon hlási 258% nárast výplat životných poistiek. Hoci nepoisťujú celú krajinu, ide o dôležitý údaj, ktorý by mal u pozorných ľudí spustiť alarm.

Ak by sme konzistentne zaznamenávali o 200% zvýšené úmrtia, čo predstavuje v USA 15000 ľudí denne (300 na Slovensku), tak by bez pochýb šlo o vakcinačný holokaust odohrávajúci sa priamo pred našimi očami!

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Je dosť možné, že sa nachádzame práve v tomto bode. Aktuálne štatistiky úmrtí zatiaľ nedostihli realitu toho, čo sa odohráva vo februári 2022. Miery rakoviny sa v roku 2021 takmer isto zdvojnásobili a v roku 2022 sa očakávajú ešte vyššie.

Rakovinový priemysel, ktorý je súčasťou farmaceutického priemyslu, sa samozrejme bude snažiť tieto informácie ututlať tak dlho, ako to len bude možné.

Nechcú totiž, aby sa ľudia začali pýtať, prečo zrazu tak veľa ľudí umiera na rakovinu, ktorá je jedným z dlhodobých vedľajších účinkov covidových vakcín. Písali sme o tom aj v článku o americkom lekárovi, ktorý hlási u očkovaných až 20-násobný nárast rakoviny.

Poznámka redakcie:

Nedávno sme tiež priniesli článok o tom, ako francúzsky súd vyhlásil úmrtie po covidovej vakcíne za samovraždu. Stalo sa tak vrámci sporu medzi pozostalými poistenca a životnou poisťovňou, keď sa súd postavil na stranu poisťovne, ktorá odmietla vyplatiť životnú poistku.

V danom prípade poisťovňa poistku odmietla vyplatiť, pretože lekári ako príčinu úmrtia v úmrtnom liste priamo uviedli očkovanie experimentálnou vakcínou proti Covid-19.

Zvýšené výplaty poistiek v aktuálnom článku sa týkajú tých prípadov úmrtí, ktoré síce súvisia s očkovaním, no tento súvis nebol oficiálne lekármi potvrdený v úmrtnom liste, a teda poisťovne sa výplate poistky nedokážu vyhnúť.

Vakcínový holokaust je reálny a zrýchľuje… milióny (možno miliardy) na celom svete zomrú

Momentálne nezažívame len vakcínový holokaust, ale aj holokaust, ktorý je utajovaný spolupáchateľmi, medzi ktorých patria farmaceutický priemysel, technologickí giganti, médiá hlavného prúdu a svetové vlády. Všetci v tom idú spolu!

Sú to masoví vrahovia a všetci spoločne pracujú na tom, aby tento zločin utajili tak dlho, ako sa to len bude dať. Chcú totiž prinútiť ešte viac ľudí spáchať vakcínovú samovraždu, kým sa počty mŕtvych stanú neprehliadnuteľné.

Toto je miera diabolského zločinu, s ktorým máme teraz dočinenia, a ktorý sa deje pod hlavičkou „vedy“.

Pod touto zásterkou kultu falošnej „vedy“ má celý svet predstierať, že covidovým vakcínam vďačíme za zastavenie šírenia infekcie, jej prenosu a hospitalizáciám, zatiaľ čo sa pozeráme iným smerom, kým mnohí zaočkovaní predčasne zomierajú.

Izrael s 96,2% mierou zaočkovanosti (medzi spôsobilou populáciou, teda mimo malých detí) je momentálne svetovým lídrom v počte nových prípadov covidu na počet obyvateľov. Toto je dôkaz, že vakcíny majú presne opačný efekt, ako ten, ktorý nám bol sľubovaný v mene „vedy“.

Záver

V podstate, čím je krajina zaočkovanejšia, tým má viac prípadov covidu. Je to preto, lebo v skutočnosti vakcína je pandémia.

Bez vakcín produkujúcich v tele toxický hrotový proteín poškodzujúci orgány a spôsobujúci smrť by už bolo dávno po pandémii.

Tiež nie je vôbec žiadna náhoda, že vražedný medicínsky establišment, podplatený vládou a farma firmami za účelom zabíjania ľudí, často označuje príznaky poškodenia vakcínou ako „covid“.

Stop Candida

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. mariankosmac

  Ľudia začali umierať už v roku 2020, tak čím to je, kovid alebo vax? Nepropagujem že kovid existuje, ale čo ich potom zabilo? Vakcíny, tak rýchlo a nepozorovane? Na Slovensku v roku 2020 počet úmrtí najvyšší za 74 rokov. V roku 2019 zomrelo 53 tisíc ľudí to je normál a v 2020 59 tisíc to je navýšenie o 6 tisíc.

  • Štatistiky z mnohých krajín za rok 2020 neukazujú nadmerné úmrtia. Slovensko sa tomu dosť vymyká, ak sa oficiálnym štatistikám dá veriť, čo sa v mnohých prípadoch nedá. Ak naozaj umrelo na Slovensku v roku 2020 viac ľudí ako zvyčajne, tak to bolo zrejme zanedbanou zdravotnou starostlivosťou kvôli neordinovaniu obvodných lekárov, rušením operácií aj naplánovaných procedúr, či dokonca strašením obyvateľstva, čo sa potom odrazilo na ich zdravotnom (psychickom) stave a prípadne aj úmrtiach.

   Tiež netreba zabúdať, že úmrtia v roku 2020 začali rásť od októbra, kedy sa uskutočnilo plošné testovanie a v októbri sa tiež začal používať „liek“ remdesivir, ktorý má vysokú mieru úmrtnosti. Takže možno mnohým ľuďom do hrobu „lekári“ doslova dopomohli. Dnes už je dokázané, že vo Veľkej Británii takto do hrobu dopomohli mnohým starým ľuďom liekom medizolamom (silné sedatívum).

   • Aegon Group Corporate Website | Aegon
    [Prehľadávať doménu aegon.com] https://www.aegon.com › home
    Aegon takes note of VIG’s announcement regarding Aegon’s business in Central and Eastern Europe. Aegon published its fourth quarter 2021 results on February 9. Aegon focuses on three core markets (the United States, the Netherlands, and the United Kingdom), three growth markets (Spain & Portugal, China, and Brazil) and one global asset manager.

    Our history | Aegon – Aegon Group Corporate Website | Aegon
    [Prehľadávať doménu aegon.com] https://www.aegon.com › about › who-we-are › history
    Aegon has roots in what was known as the Dutch East Indies (the Republic of Indonesia) as well. Nillmij (short for Nederlandsch-Indische Levensverzekering en Lijfrente Maatschappij) was founded in 1859. Although operations were profitable, they were small: the island of Java counted only 3,000 Dutch people at the time.

    Sleduj cestu peňazí – „biiion“ = miliarda
    „On October 28, 2008, the Dutch government and De Nederlandsche Bank agreed to give Aegon a €3 billion capital injection to create a capital buffer in exchange for convertible bonds to ease the group through the financial crisis.[6] On June 15, 2011, Aegon fulfilled its key objective of repurchasing all of the €3 billion core capital securities issued to the Dutch State. The total amount Aegon has paid to the Dutch State amounts to €4.1 billion. Of this amount, €3 billion covered the original issue of core capital securities, while an additional €1.1 billion was paid in premium and interest.“
    https://en.wikipedia.org/wiki/Aegon_N.V.

    JP Morgan Insurance Forum, May 2019 | Aegon
    [Prehľadávať doménu aegon.com] https://www.aegon.com › investors › presentations-archive › archive › Archive › jp-mogan-insurance-forum-may-2019
    JP Morgan Insurance Forum, May 2019 Read Aegon’s Fixed Income investor presentation to the JP Morgan Insurance Forum in New York on May 9, 2019. Download the presentation PDF 501 KB May 09, 2019

    Aegon JPMorgan Asia Equity (BLK) Pn P Fund factsheet …
    [Prehľadávať doménu trustnet.com] https://www.trustnet.com › factsheets › p › my4l › aegon-jpmorgan-asia-equity-blk-pn-p
    The latest fund information for Aegon JPMorgan Asia Equity (BLK) Pn P, including fund prices, fund performance, ratings, analysis, asset allocation, ratios & fund manager information.

    Aegon will use the existing authorization of the annual shareholders’ meeting to issue 10% of the issued common share capital. Vereniging Aegon is not expected to take part in the offering. Vereniging Aegon is expected, however, to exercise the option to purchase additional class B preferred shares to preserve its share of voting rights.

    Morgan Stanley will be acting as Sole Global Coordinator and Joint Book runner for the offering. Deutsche Bank and JP Morgan will also act as Joint Book runners. A prospectus for the offering may be obtained from Morgan Stanley,
    20 Bank Street, Canary Wharf, London, E14 4AD, United Kingdom.
    https://www.aegon.com/investors/press-releases/2011/Aegon-to-Launch-Equity-Issue-of-10/
    —————————————————————-
    Aegon Group patria ku globalistom! Teda – určite fungujú ako boofer-nárazník, možno obetný baránok – a preto „potichu“ vyplácajú tie úmrtia „podla nimi riadenými lekármi“, ktorí majú neustále príkaz nezdôrazňovať úmrtia na vakcíny!
    A to „nevieme“ – o kapitálovom prepojení Aegon Group na výrobcov vakcín. Aegon sa náhodou kapitálovo veľmi aktivizuje v posledných dvoch rokoch práve v Kanade!

    K článku /aj predtým/ – poplach medzi akcionármi!

    Pfizer & Moderna Investors Run for the Exits | Columnists …
    [Prehľadávať doménu thedesertreview.com] https://www.thedesertreview.com › opinion › columnists › pfizer-moderna-investors-run-for-the-exits › article_f33832ce-9347-11ec-830c-6fe60d1a126b.html
    For example, „Unum Insurance is up 36%, Lincoln National plus 57%, Prudential plus 41%, Reinsurance Group of America plus 21%, Hartford plus 32%, Met Life plus 24%, and Aegon – which is a Dutch insurer – saw in their US arm plus 57% in the 4th quarter – in the 3rd quarter they saw a 258% increase in death claims.“ See mark 07:55.
    ———————————————————————-
    V podstate majú dostatok miliónov na výplaty poistiek z tohto titulu, takže keď každý dostane to svoje – podarí sa im damage control aj celý ďalší rok. Lebo prioritou je genocída a Total Control. Nech to stojí, čo to stojí!

    • nem tudom

    • Tento materiál je v podstate časť toho, čo som chcel rozviesť v tom „run na poisťovne“ – a nie run na banky! Ale – pretože okolo toho bolo veľavravné nepochopenie – nechal som to tak. takže pokus druhý.
     1/ Globálny mocenský systém – jeho entity sú pre nás, aj pre jeho perifériu moci – neviditeľné. Používajú tzv. neštrukturované, t. j. exekutívne nedefinovateľné riadenie – pomocou informácií a reaktívnej psychológie, keď „každý vie, čo má vo svojom záujme robiť“! Až na úplných blbcov. Tí sú odstraňovaní priebežne.

     2/ Perifériu moci GMS tvoria už vyše 2 tisícročí židia, poľažmo židia a „ich“ peniaze, a v súčasnosti ich nahrádzajú scientológovia.

     3/ Tá viditeľná časť periférie moci GMS sú židovské banky a slobodomurárske lóže. Je síce medzi nimi konkurencia – avšak všetky slúžia GMS – aj tzv. gnostickí illumináti. Všetko je len záležitosť skúšky životasschopnosti tej ktorej skupiny – GMS vytvára súťaže – vytvoril aj darwinizmus.

     4/ Kto už počul o Great Reset – vie, že ide o plán GMS v podaní najväčších bangstrov – ako udržať parazitický peňažný systém pred krachom pod zásterkou covid plandémie – aby mohli „odôvodnete“ nasadiť páky krízového menežmentu – totalitný režim.

     5/ Zakladateľmi poisťovní sú buď banky – v rámci diverzifikácie svojho kapitálu, alebo sú zakladateľmi poisťovní špekulatívne zoskupenia, ktorých cieľom je kapitalizácia a snaha založiť si vlastnú banku. A žiť z úžery! Alebo len vytunelovať vklady.

     6/ Poisťovne nie sú nič iné, ako kapitalizovaní bookmakeri, ktorí bohatnú vďaka sázkam na riziko – samozrejme na riziko kontrolované bookmakerom! A poznáme prípady „družstevných“ poisťovní – už dopredu založených s cieľom podvodu – t. j. – nevyplatiť nikomu „jeho výhru“ = napr. životnú poistku! Či už pri dožití, alebo pozostalým za smrť.

     7/ Teda – poisťovníctvo je kapitalizovanie licitovaných stávok! A preto som spomínal aj balíky akcii off shorts – keď sa vypláca prémia v prípade ich pádu – čo vyžaduje často miliónové poplatky za udržiavanie takéhoto kontraktu – čo je detto poistné.
     8/ Teda – RUN NA POISŤOVŇU je v podstate tlak klientov na uzatvorenie špeciálneho „off shorts“ poistenia rizika na špeciálnu udalosť – „pád asteroidu“ /idiotizmus/ – smrť a poškodenie po covid vakcíne.
     Problém – máte kapitál na takúto špekuláciu?! Lebo v logike bangstrov by malo ísť hlavne o peniaze – či? Ste ochotní platiť 1000 euro mesačne poisťovni za poistenie rizika z vakcíny?
     Lebo pokiaľ poisťovňa o tomto riziku vie – kvôli krachu by musela byť kapitálovo poistená proti tejto udalosti – u koho? U plánovačov tejto genocídy? Ale pozor – stávka na off shorts balíky akcií v roku 2008 – nie je to isté, ako stávka na smrť z vakcín v roku 2021-2022!

     9/ Teda – vieme, že v prípade run na poisťovne z titulu smrtiacich vakcín – nepôjde o kapitalizáciu rizika – a koho rizika a v koho prospech, že – v prospech neopichaných?

     Run na poisťovňu = ide o NAŠU PSY OP – provokáciu, konfrontáciu = mať dôvod na zrušenie poistnej zmluvy a dekapitalizáciu poisťovne, ako dojnej kravy vo vlastníctve top bangstrov! Ešte raz! „Nechcete ma poistiť proti nežiadúcim účinkom vakcíny?! Tak ruším svoju životnú postku!“

     10/ Rušenie poistných zmlúv vyvolá paniku akcionárov a odliv kapitálu. Všimnite si, že kapitáloví zakladatelia bánk a poisťovní nechávajú v nich len menšinové balíky a radšej kapitál diverzifikujú do nových a nových bánk, poisťovní a ich dcér a riziko prenechávajú na nových vkladateľoch, ktorí túžia po kontrole.
     A to tieto balíky začnú odchádzať z trhu – a parazit zostane obnažený! Veď preto potrebujú Veľký Reset – aby tento odliv nenastal!

     11/ Posťovne sú a priori deriváty globálnych bánk! Odbočím – v prípade fatálneho zemetrasenia v Bratislave, poisťovne urobia všetko preto, aby nevyplácali poistné, pretože tento kapitál budú banky potrebovať na úverovanie obnovy hlavného mesta!

     12/ Tak si predstavte, že prestanete žiť v strachu a nebudete poisťovniam „podávať stávky“ na nimi kontrolované riziká! Buď sa budú chcieť s vami na to „vaše“ riziko „staviť“ – alebo nič! A srať na ich analytikov!
     Niekto stavia na koníčky, niekto na ruletu, niekto na karty, niekto na zápasy, niekto na voľby.

     13/ Teda – to vy si vyberáte svojho bookmakera! Alebo – nehazardujete vôbec! Poisťovne sú slabé miesto v plandémii – a preto treba naň zaútočiť! Run na poisťovne! „Chcem uzavrieť stávku na vakcínu podanú mojej matke! Dám do frcu zdravie a život vlastnej matky! Stavím na ňu 1000 babiek, že mi vyplatíte 100 tisíc, ak na to zomrie! Veď vakcíny sú „bezpečné“!
     Áno – som väčší chrapúň ako vy dohromady!
     Ak neuzavriete túto stávku – choďte do prdele aj s celou vašou poisťovňou!“

     Asi tak… A do prdele aj s ich banksterskou vakcínou…
     Ale toto TU nikto okrem mňa takto ako príležitosť hodiť im do toho vidly – neuchopí.

     Stávka na neistotu (The Big Short 2015) Cz dab -kom -NOVINKA!!!.avi
     https://ulozto.net/file/fZIfc8RvnufD/stavka-na-neistotu-the-big-short-2015-cz-dab-kom-novinka-avi#!ZGAyBGR2ATEuMGMwZGOwZTD2BQV4A0EzqJ5erJELrGqmAmOvZj==

     • Len krátko – „Ak ma chcete nasilu opichať – chcem sa nechať poistiť! Ak ma nikto nechce poistiť – toto riziko nepodstúpim“!

      Samozrejme – je to rovnaký blafák, ako aj z ich strany. Ide mi o papier – masovo run zombies na poisťovne neprebehne. Riziko poznám – odmietam! Nehrám túto vašu hru!

   • neveriaci tomas

    takze na Slovensku nie vakcinovy holokaust,
    Ale inde ano?
    nedava to zmysel

    • Kde sme napísali, že na Slovensku nebol? Len sme vysvetlili, prečo boli nadmerné úmrtia už pred vakcínami. Ľudí museli najprv nejako vystrašiť, aby sa dali opichať. Na vystrašenie potrebovali mŕtvych. Tak si ich vyrobili. Na Slovensku tým spôsobom, ako sme napísali, vo Veľkej Británii podobne (obmedzenie zdravotnej starostlivosti, remdesivir) a k tomu ešte pridali navyše ten midezolam.

   • Štefan Kováč

    tak to bolo

   • Vladimír Jurišta MSc

    presne tak

  • Uz v testoch bolo nsvinstvo, krivka sa zlomila v oktobri kedy sa zacali masovo pouzivat testy, za 1-9 sme boli umrtiami este pod priemerom.

   • aké svinstvo?

    • nano háčiky, aktívne vlákna

     • dá sa toho nejak zbaviť?

     • Ten materiál má vlastnosti osiny v prdeli. Každým nádychom môžu postupovať hlbšie, cieľom je Jacobsonov orgán – a čo najbližšie k hypofýze. Po spustení 5G budú ľudí vodiť doslova „za nos“! To je aj pozadie celého tohto ich zlomyselného nápadu. Pre nich sme dobytok. Farma. Seriál.

      Ja nie som ani raz testovaný! Teoreticky možno – uvedomením si stavu a vyzualizáciou anatómie – donútiť organizmus k tomu, aby to vylúčil aj s epitelom – akousi menštruáciou z nosa.
      Alebo potom pomocou Rifeho frekvecií to rozbiť.

      Jacobsonov orgán | Encyclopaedia Beliana – slovenská …
      [Prehľadávať doménu beliana.sav.sk] https://beliana.sav.sk › heslo › jacobsonov-organ
      Jacobsonov orgán [-kob-], vomeronazálny orgán, organum vomeronasale — druhotný čuchový orgán živočíchov (najmä plazov a niektorých cicavcov) vznikajúci ako vakovitá vydutina ústnej dutiny do nosnej. Obsahuje špecifické receptory spojené s G-proteínmi rozoznávajúcimi molekuly chemických látok a vzniknuté signály sa prenášajú do hypotalamu a i. častí mozgu.

      Prečo býci vložte krúžok v nose: pre ktoré prepichli, typy …
      [Prehľadávať doménu gardendirection.com] https://gardendirection.com › sk › 3688-why-bulls-insert-ring-in-the-nose-for-which-they-pierce-types-of-piercing
      Ak chcete potlačiť odpor býka, manžela zvieraťa musí ovplyvniť jeho bolesť (oči, uši, nos). Je ľahké nútiť zviera, aby poslúchať aj so slabým vplyvom na tieto orgány. Najjednoduchšia metóda na upokojenie býka a urobiť ho pohybovať v pravom smere – mierne vytiahnite krúžok pripevnený k dierovaciemu nosu.

      https://garden-fr.desigusxpro.com/wp-content/uploads/2020/07/2651049.jpg

     • Zas som sa nič od teba nedozvedel. Kopa kecov ktoré treba dohľadávať.

     • hmm – ja nie som tvoj informačný servisman – už si to raz takto skúsil – vyprovokovať ma k „lepšiemu výkonu“ – tvoje hmm je vizitka tvojho kecu po každý krát, keď sem vstúpiš – hmm – znie to ako zamyslenie opičiaka, ktorý si nevie otvoriť konzervu, lebo ani nevie, že je to konzerva. Hmm – vyfajči si ho sám!

      Inak – mozog sa vyťahuje z lebky háčikmi cez nos! Už si začal? Tekutý ho už máš dosť. To je sifylitída. Veď – raz si ho vysmrkáš!

     • Maroš: Ak nedávaš informácie, tak si tu na nič. To že si hulvát je nepodstatné.

      Myslíš že v špáradlách je syfilis?

     • Na hlúpe nejednoznačné otázky – „kvázi chytáky“ neodpovedám.
      Prípad za socíku – vedome šírený syfilis zubnými špáradlami v reštaurácii – nakazený ich použité vkladal medzi ostatné.

      To, že „si myslel Iné“ špáradlá mám u riti!
      „v špáradlách je syfilis?“ – svoje predstavy si daj patentovať u KGB. Keby nebolo nahovno počasie, tak sa tu s vami neseriem, ale som na záhrade. Tak si ešte trochu so mnou pinkaj – potom pôjdeš duševne vyčerpaný spinkať.

    • Minimalne chemicke svinstvo, ktorym su sterilizovane – preto niekto citi akoby chemiu v tycinkach. Ale testovani nevysielaju mac cody, teda nie su ocipovani. Takze testovanie je skor take docasne svinstvo, skodit moze najme ked sa casto opakuje napr. kazdy den, ci u slabych ludi staci aj kazdy tyzden.

     • Testovanie hlboko do nosa je satanský rituál znásilňovania. Ľudia tým demonštrujú svoju poddanosť a zbavenie sa sebaúcty.

     • Miroslav Čižmár

      V podstate aj vyznanie lásky je prejav masochizmu a poddanosti partnerovi.

     • Galaxia andromeda

      Testovanie do rypacika sa pouziva bezne ale vo velkochove prasiat.Ani sa necudujem svina nevie povedat ze je chora a moze nakazit cely chov. Otazka pre homo sapiens.Na akej mentalnej urovni je ľudstvo ked sa testuje ako prasata vo veľkochove? Uvedomuju si to ti narcisi? Ozaj a ako to je s analnymi testami, tak v riti sa mi sparat jemne mozu ale v hlave v ziadnom pripade. Vykadit im hovno rovno v momke .

     • Všetky svinstvá, aj vakcíny, boli najprv vyskúšané na zvieratách. To sú tie šialené kravy, prasačí mor a podobne. Ponižovanie tiež.

   • ww.abcd.estranky.sk – Testy – Sú antigénové testy na …
    [Prehľadávať doménu abcd.estranky.sk] https://abcd.estranky.sk › clanky › testy › su-antigenove-testy-na-slovensku-nasalne-vakciny–.html
    Igor Matovič nariadil zmrzačiť národ testami, ktoré obsahujú životu nebezpečné látky Premiér SR Igor Matovič inicioval celoplošné testovanie, po ktorom narástla chorobnosť a úmrtnosť na 50-100 násobok predchodzích hodnôt – Dôkaz prevzatý z John Hopkins Univerzity

  • Ja som z Prešova a zrovna dnes som pozrel v Mestskom mesačníku zoznam zomrelých v novembri a decembri 2021 a to kvantum v porovnaní s predošlým obdobím bolo podstatne vyššie vo veku nad 60 rokov.

  • Efarmostys

   Umřelo jich víc ne kvůli vakcínám (to teprve začne, zatím je to jen zahřívací kolo), ale kvůli nesprávné léčbě Covidu (spíš kvůli neléčení), odkládání důležitých a nezbytných operací, šílené postupy na JIPkách (Remdesivir který zabíjí a ventilátory, které mají 50% úmrtnost) a v neposlední řadě odloučení seniorů od rodiny, od vnoučat, atd. a ti umírali houfně steskem…!

  • NIe,v 2020 zomrelo asi o 400 ludi na Slovensku menej nez 2019,V USA podla CDC zomrelo v 2020 o 31 tisic menej,nez 2019 a 8 tisic menej,nez 2018,takto to bolo vo vsetkych krajinach sveta,samozrejme aj ti co mali auto nehodu,boli kovidaci,lebo je to uzasne lukrativne(nemecko,Peru,to iste)

  • the666zombieboy

   Je to aj kvôli zvýšenému elektrosmogu a aj 5G. Nad hlavou máme satelity tiež 5G. Do cca 6GHz ešte ako tak sa dá, keď máte telo detoxikované od ťažkých kovov. Vyššie frekvencie sú ešte horšie.

 2. KOVIDBARÓN!

  ,,,,celý tento ľudský svet je iba klam a ilúzia,tu je spokojným iba človek s nízkou úrovňou zmýšľania a mentálne zaostalejší,ktorému nevadí že ho tu zotročujú a organizujú mu celý jeho život,,,,sledujem pravidelne stránku woldometer a často tam zaznamenávam kiksy a manipulácie!! v počte prípadov úmrtí na kovid ako aj nových prípadov ako napríklad znižovanie počtov oproti stavu napr.pred pol dňom,čiže úmrtia ako keby obžili a nakazených je stále výrazne menej oproti uzdraveným za posledné cca dva týždne po prevalení sa pravdy o vaxovaní-či už zámerne,alebo nie-vec sa má tak,že tu silou-mocou nič poriadne nefunguje a ani asi nemá a spoliehať s istotou sa môžete iba na povinnú smrť,lenže aj správne umrieť je tu už umením,,,,táto planéta je totižto akási mučiareň duší a predpeklie zatratenia.

 3. KOVIDBARÓN!

  ,,,,chcem tu podotknúť,že napriek vášmu všeobecnému nechápaniu a odmietaniu vašej primitívnosti je veda skutočne silná až diabolská a že tu máme už dávno nanotech a aj iné,,,,takže ste teraz iba v pozícii asi takej-že buď sa tej veci zapáčite a nechá vás tu pre svoje vyššie plány,alebo ste pre tú vec tu prebytkom a idete preč,ale preč pôjde toho veľmi veľa-a aj vy,lebo tu nikoho nevidím kto by mal cez ten filter tej veci prejsť,takže si tu už nerobte zvytočné plány,,,,

  • podnikatel

   Nemaj boja, baronko . Mi podnikatelia si to kupime aj s tebou ak budes poslusny a uctivy tak ta urobime dozorcom na zenskom oddeleni. S pozdravom zisku zdar.

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,podnikateľ-chceš snáď uraziť podnikateľa,že nieje podnikateľom,ja mám už since-1990,to si ešte ani nebol v kolíske,,,,(moje remeslo je najstarším na svete a moje remeslo nemá meno a ani názov!)

    • Remeslo? Remeslo vyžaduje aspoň nejaké lege artis! Odkedy sa existenčný autoimplozívny oportunizmus volá remeslo? Jedine ak v tvojej „anarchistickej“ – aj anarchia má určitý cieľ – „hlave“ – dutine s nejakou uniknutou časticou antihmoty, ktorej je tak žalostne málo, že ťa nevie poslať veľkým treskom do iného vesmíru, kde sa inak zblázniš znovu /na druhú/, lebo tam budeš medzi svojimi – rovnakými oportunistami, ale teraz proti komu – že – tak si ako známa nosatá zmija začneš požierať vlastný chvost! Vynechal som nejaké osoby? Myslím tie v bielych plášťoch? Kedy máte večierku?

    • sudruzko to nerob,lebo ich hned zacne obstastnovat,tiez znasilnovat

   • sudruzko to nerob,lebo ich hned zacne obstastnovat,tiez znasilnovat

  • Kovidbaron si pozemsky clovek alebo si prisiel z inych svetov?aj ked Maros ta okomentoval,ale mne intuicia hovori,ze o tvojich textoch by sa dalo vela diskutovat.navrhni riesenie co by mali ludia ako jednotlivci robit,aby to nevyzeralo podla tvojich scenarov?

 4. KOVIDBARÓN!

  ,,,,elitu vy neodrbete a ani nezlikvidujete-na to nemáte ani keby vás tu bolo 15miliárd!,tak ako nezničíte temnotu a diabla a jeho démonov,toto neni veľký reset,ale veľké upratovanie-odpadky musia preč,je to váš nezvratný osud,vy hrdinovia čo všetko viete-neviete vôbec nič,odpočítavanie je už od roku 2019 spustené a skončí až vtedy keď bude dokonané,vymriete ako dynosaury,,,,

 5. Fáze 5: zavést chaos a stanné právo. (listopad 2021–březen 2022)

  Využití nedostatku zboží a potravin.
  Paralyzujte reálnou ekonomiku a zavřete továrny a obchody.
  Nechte nezaměstnanost explodovat.
  Podejte třetí dávku vakcíny (stimulant).
  Začněte zabíjet živé staré muže.
  Zavést povinné očkování pro všechny.
  Posílit mýtus o variantách, účinnosti vakcíny a imunitě stáda.
  Démonizujte ty, kteří jsou proti očkování, a vězte, že jsou zodpovědní za mrtvé.
  Zatčení opozičních vůdců.
  Vnucování digitální identity každému (QR kód): rodný list, občanský průkaz, pas, řidičský průkaz, kartička zdravotní pojišťovny…
  Vyhlášení stanného práva k potlačení opozice.

  Výsledek: Druhá úroveň digitálního ovládání. Zadržení nebo eliminace opozičních aktivistů.

  Fáze 6: Zrušení dluhu a dematerializace peněz. (březen 2022–září 2022)

  Spuštění ekonomického, finančního a burzovního kolapsu, bankrot bank.
  Ušetřit bankám „ztráty na účtech svých zákazníků“.
  Aktivujte „Velký reset“.
  Dematerializovat peníze.
  Zrušte dluhy a úvěry.
  Představte digitální portfolio. (Digitální peněženka)
  Zabavení nemovitostí a pozemků.
  Zakázat všechny globální drogy.
  Potvrďte závazek očkovat pololetně nebo ročně.
  Zavedení přidělování potravin a diety založené na Codex Alimentarius.
  Rozšíření opatření na rozvíjející se země.

  Výsledek: Třetí úroveň digitálního ovládání. Rozšíření NOM na celou planetu.

  • Ad FARMA a programovanie cez opinion /názorových/ vodcov – pseudocelebrity:
   https://www.funmagazin.sk/trpel-hladom-stripter-sokuje-vypovedou-o-podmienkach-v-karantennom-hoteli/

   FARMA je sionistický projekt, ktorý je ukrytý tak, že je na očiach, a preto ľudia pozerajú, ale nevidia!

   Vytipovali si mladého narcistického idiota, ktorý vyrástol – ako dobytok – na „bobuliach“ – na anabolikách. Od malička ho programovali „úspechom“ pseudocelebrity v TV a na plagátoch. Býček „krásny ako Kristus“ – pozor, toto má podprahový význam tiež! – ktorého vodia ako narcisa – nie krúžkom v nose, ale hypnotickým ZRKADLOM. Najkrajší debil v stajni, za ktorým majú šalieť všetky mladé jalovice aj staré kravy, a ktorý má manipulovať ďalšou generáciou. Židovina!

   Jeho záverečná veta – „Čo iné sa dá“ – v koterci, v stajni. Programovanie „Čo už si pomôžeme!“ DUŠEVNÁ A DUCHOVNÁ BEZRADNOSŤ uväznená v stajni s televízorom a mobilom na neustále selfíčka. „Uvidíme sa!“ – kok.t sa uvidíme!

   Kedysi som robil dva namáhavé športy, veľa som posiloval a mal som telo, avšak aj keby som sa rozkrájal – nikdy nie obrovské svaly – to sa nedalo cvičením a stravou dosiahnuť. Bol som štíhly, pevný, suchý, pružný, silný. Muž začne mohutnieť okolo tridsiatky – aj bez cvičenia. Mohutnejú kosti, mohutnejú úpony – je to prirodzený vývoj sily u muža jeho dospievaním.

   Toto je príklad cielenej disharmónie, keď vývin tela predbieha vývin mozgu. Jatočné mediálne zviera, ktoré potrebuje žrať, potrebuje svoje anaboliká, aby mohlo byť úspešné na FARME na výstave jatočných zvierat – aby dostalo od žida tú správnu mašľu a správny štítok do ucha. Plemenník slovenských idiotov! Fuj! Plemenný „Kristus“: Doboha! FUCK! Dezorientácia, demoralizácia, rozklad. Vyhoď telku, rádio! A zbavíš sa žida vo svojej hlave!

  • s nasratým Maroškom, s jeho pekným parožkom , , posraté budete mať gate, čakáte, že príde Mesiáš z neba??? alelula jeho čula, ale keď ho nepočúvate, tak vám treba…

   • S Maroškom – stretnete sa pred Tvarožkom – potom spolu s peniažkom – na Miletičke na trhu – dáte si vína za holbu, a potom zas na rohu Tvarožka – kopne vás do gúlí v šaline – revízorka Agneška!

  • Nuz bezi im to ako svajciarske hodinky,z tych protestov sa len smeju,stale velmi malo odporu

 6. Nemajú poistky klauzulu, že sa plnenie nevypláca, ak sa poistenec zúčastní na experimentálnej liečbe? Tuším Allianz to tam má, čítala som si na nete ich podmienky ?????

  • mariankosmac

   Ak sa zaočkuje vakcínou, ktorá je na Slovensku riadne schválená. Tak sa to nepovažuje za experimentálnu liečbu. A myslím že ani nemajú čo zisťovať či je očkovaný alebo nie je. Takže asi budú musieť vyplácať.

   • riadne schválená ?! Nie dočasne – kvôli plandémii schválená?! Teba vyhodiť oknom je málo!

    Ty si z ktorej planéty opíc – kosmáč!

    • mariankosmac

     Oni to tak majú napísané. Poisťováci z planéty ojebov. Z okien ich vyhádzať. V rámci štandardného životného poistenia poisťovňa Generali zároveň riadne kryje akékoľvek komplikácie, ktoré nastanú po očkovaní jednou z vakcín, ktorými sa u nás očkuje. To platí pre vakcíny proti ochoreniu COVID-19, ale aj akýmkoľvek iným ochoreniam, voči ktorým sa je u nás možné zaočkovať. „Ak sa klient zaočkuje vakcínou, ktorá je na Slovensku riadne schválená, a po očkovaní u neho nastanú nežiadúce účinky, následkom ktorých bude musieť byť napríklad hospitalizovaný v nemocnici, bude práceneschopný, bude mu diagnostikované závažné ochorenie a pod., poisťovňa Generali mu poskytne poistné plnenie v plnej výške tak, ako bolo dojednané v poistnej zmluve,“ vysvetľuje Peter Koštival z poisťovne Generali.

     • Generali neuzná súvislosť medzi problémami a očkovaním (trochu ti kazím bezplatnú reklamu).

     • ŠUKL stiahol svoj všeobecný zahmlievajúci článok o vakcínach proti covid 19 z roku 2020 – tu ho nenájdeš
      https://www.sukl.sk/hlavna-stranka/slovenska-verzia/bezpecnost-liekov/vakciny?page_id=2386

      Tu ho nájdeš
      https://www.sukl.sk/hlavna-stranka/slovenska-verzia/bezpecnost-liekov/vakciny/vyvoj-vakcin-na-prevenciu-ochorenia-covid-19-1?page_id=5467
      —————————————
      Poisťovňa Generali „Na krídlach leva“ /Chimera group pozn./ – všeobecné poistné podmienky

      Všeobecné poistné podmienky pre … – Generali poisťovňa
      [Prehľadávať doménu generali.sk] https://www.generali.sk › files › wg3 › dokumenty-stiahnutie › vseobecne-poistne-podmienky-generali-employee-benefits.pdf
      Všeobecné poistné podmienky pre poistenie osôb (VPP 2016.1) Článok 1 Úvodné ustanovenia Pre účely poistnej zmluvy a týchto Všeobecných poistných podmienok pre poistenie osôb (ďalej len „VPP“) sa poisťovateľom rozumie Generali Poisťovňa, a. s., Lamačská cesta 3/A, 841

     • „Zmluva nerozmýšľa – zmluva hovorí!“
      ——————————————————
      Článok 6
      Výluky a obmedzenia plnenia poisťovateľa
      6.1 Poisťovateľ nie je povinný plniť z poistných udalostí, ktoré
      vznikli následkom úrazu alebo choroby, ku ktorým dôjde:
      a) v súvislosti s jadrovým žiarením vyvolaným výbuchom
      alebo poruchou jadrového zariadenia a prístrojov,
      b) dôsledkom manipulácie so zbraňami a výbušninami,
      vrátane ich výroby, transportu alebo údržby,
      c) v dôsledku diagnostických a preventívnych zákrokov,
      ktoré neboli vykonané za účelom liečenia choroby alebo
      následkov úrazu, prípadne neodbornými zákrokmi, ktoré
      si poistený vykoná alebo si nechá vykonať na svojom
      tele alebo použitím lieku/liečebného postupu, ktorého
      používanie nie je schválené príslušnými štátnymi orgánmi,
      d) v dôsledku poranenia, poškodenia, neúplnosti, úplného
      alebo čiastočného obmedzenia funkčnosti alebo hybnosti
      časti tela a poruchy zdravia, ak tento stav nastal pred
      začiatkom poistenia,
      e) v dôsledku epileptického záchvatu alebo iného záchvatu
      kŕčom, ktorý zachváti celé telo poisteného,
      f) v dôsledku duševnej poruchy alebo poruchy správania,
      g) pri liečebných pobytoch v kúpeľných zariadeniach,
      rehabilitačných centrách a sanatóriách, okrem prípadov,
      kedy je pobyt v nich z lekárskeho hľadiska nevyhnutnou
      súčasťou liečby ochorenia alebo následkov úrazu a zároveň
      poisťovateľ s týmto liečebným pobytom vopred vyjadril
      písomný súhlas,
      h) v dôsledku odvykacích, detoxikačných alebo spánkových kúr,
      i) v dôsledku kozmetických úkonov, ktoré nie sú z lekárskeho
      hľadiska nevyhnutné,
      j) v dôsledku porušenia liečebného režimu,
      k) v dôsledku samovraždy alebo úmyselného sebapoškodenia
      alebo pokusom o ne,
      l) pri pracovných alebo športových činnostiach poisteného
      súvisiacich s horolezectvom, zlaňovaním, zoskokmi a
      letmi s padákom, potápaním, jaskyniarstvom, akrobaciou,
      krotením zvierat, kaskadérstvom, testovaním vozidiel,
      plavidiel a lietadiel, prácou na vrtných plošinách,
      m) pri použití leteckých prostriedkov všetkého druhu
      (motorových aj bezmotorových, vrátane balónov)
      s výnimkou poistných udalostí, ktoré poistený utrpí ako osoba
      prepravovaná alebo obsluhujúca dopravné lietadlo určené k civilnej (komerčnej) preprave osôb. Za osobu obsluhujúcu
      lietadlo sa považuje pilot lietadla a letecký personál,
      n) pri akejkoľvek činnosti spojenej s vykonávaním extrémnych
      športov (napr. paragliding, bungee jumping, rafting, preteky
      na divokej vode, kaňoning, skialpinizmus, skalolezectvo,
      skoky na lane, akrobatické lyžovanie, skoky na lyžiach,
      jazda na boboch, skiboboch, saniach, skeletone a pod.),
      bojových športov (napr. karate, taekwondo, judo, kickbox,
      thaibox, jiu-jitsu a pod.) a motoristických športov (napr.
      autokros, motokros, rely a pod.).
      6.2 Poisťovateľ nie je povinný plniť z poistných udalostí, ktoré
      vznikli následkom úrazu, ku ktorým dôjde:
      a) vznikom a k zhoršeniu kýl (hernií), nádorov všetkých
      druhov a pôvodu, vznikom a k zhoršeniu aseptických
      zápalov šľachových pošiev, svalových úponov, mazových
      pošiev, epikondylitíd a prietržou medzistavcovej platničky,
      b) v dôsledku infekčnej choroby, ktorá vznikla následkom úrazu,
      c) v dôsledku infarktu myokardu, mozgovej mŕtvice,
      d) zjavným precenením vlastných telesných síl, schopností
      a znalostí, prípadne nedbalosťou poisteného,
      e) v dôsledku degeneratívnych ochorení (napr. chrbtica,
      Achillova šľacha, meniskus a pod.).
      ————————————————
      Článok 5
      Poistné plnenie
      5.2 Poistenie pre prípad smrti s klesajúcou poistnou sumou
      5.2.1 Ak sa poistený dožije konca poistenia pre prípad smrti
      s klesajúcou poistnou sumou, poistenie zanikne bez nároku na
      výplatu poistného plnenia.
      5.2.2 Ak dôjde v dobe trvania poistenia k smrti poisteného, nie však
      následkom samovraždy, poisťovateľ vyplatí oprávnenej osobe
      aktuálnu poistnú sumu a poistenie zanikne.
      5.2.3 Ak zomrie poistený v prvých dvoch rokoch trvania poistenia
      následkom samovraždy, zaniká poistenie pre prípad smrti
      s klesajúcou poistnou sumou bez práva na poistné plnenie.
      5.2.4 Ak zomrie poistený v treťom alebo ďalšom roku trvania poistenia
      následkom samovraždy, vyplatí poisťovateľ oprávnenej osobe
      najnižšiu aktuálnu poistnú sumu platnú v priebehu dvoch
      rokov pred dátumom úmrtia poisteného a poistenie zanikne.
      ——————————-
      Článok 7
      Zmena poistenia
      7.1 V dobe trvania poistenia môže poistník so súhlasom poisteného
      písomne požiadať poisťovateľa o zmenu rozsahu poistenia.
      7.2 Poisťovateľ má právo žiadosť o zmenu poistenia zamietnuť
      alebo stanoviť podmienky, za ktorých je možné zmenu vykonať.
      7.3 Zmena, majúca vplyv na výšku poistného, je účinná od
      najbližšej splatnosti poistného, avšak najskôr v deň účinnosti
      zmeny poistenia.
      —————————–
      Článok 6
      Výluky a obmedzenia plnenia poisťovateľa
      6.1 Poisťovateľ nie je povinný plniť z poistných udalostí, ktoré
      vznikli následkom úrazu alebo choroby, ku ktorým dôjde:
      c) v dôsledku diagnostických a preventívnych zákrokov,
      ktoré neboli vykonané za účelom liečenia choroby alebo
      následkov úrazu, prípadne neodbornými zákrokmi, ktoré
      si poistený vykoná alebo si nechá vykonať na svojom
      tele alebo použitím lieku/liečebného postupu, ktorého
      používanie nie je schválené príslušnými štátnymi orgánmi,
      Poznámka – meritus sporu – vakcinácia experimentálnou látkou. Účastník experimentu.
      —————————-
      Tabuľka závažných ochorení (TZO) – pozrieť
      —————————-
      Zhrnutie – Všeobecné poistné podmienky neobsahujú dodatky od roku 2019, vyhlásenie tlačového hovorcu sú:
      1/ V zmysle znenia Občianskeho zákonníka v zmysle verejného prísľubu – právne vymáhateľné! avšak
      2/ Tlačový hovorca je systémovým obetným baránkom, takže vedenie to môže odškriepiť – ak to tlačový nemá v písomnej forme, čo mnohí šéfovia odmietajú. V každom prípade – generali NEMÁ!!! v poistných podmienkach zahrnutú situáciu s poškodeniami po vakcíne proti covid 19 – a prečo by aj v roku „covid 22“, že/, takže aj toto vyhlásenie berte ako mediálnu hru, keď štát vyhlási, že toto bude odškodňovať, ale nemá to v zákone! Ukážka korporátneho „práva“ – svojvôle!

      Kosmáč trpasličí – Národná zoo Bojnice
      [Prehľadávať doménu zoobojnice.sk] https://zoobojnice.sk › zviera › kosmac-trpaslici
      Kosmáč trpasličí je najmenšou opicou na svete a po niektorých druhoch poloopíc patrí k najmenším zástupcom primátov. Dorastá do dĺžky tela len 12-15 cm a hmotnosti 100-125 g. Chvost je dlhší ako telo, má 17-23 cm. Vyznačuje sa fŕkanou hnedožltou srsťou, ktorá je na hlave výrazne dlhšia a úplne kryje ušnice. Vyskytuje sa v západnej […]

      mariankosmáč je nový slovenský druh „Marian! Ty to dáš! My na to máme!“
      https://fotkyzadarmo.sk/wp-content/uploads/2019/07/Kosm%C3%A1%C4%8D-trpasli%C4%8D%C3%AD-960×720.jpg

     • mariankosmac

      S tou opičkou si sa dnes výnimočne trafil, dnes som mal sen, že som letel cez prales, stromy a porast, ako nejaká opica, bolo tam plno hadov a už neviem čo, docela úlet, ale nie zrovna príjemný. To sa stáva, keď človek zaspí so žuvacím tabakom (tým hnedým s obsahom tabaku) v hube, zosiluje to sny. A inak, netvrdím že som kosmáč, myslíš že si každý dá do nicku úplne pravé meno? Možno áno možno nie.

    • Marosko asi z Cierneho Konga,ha ha

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,budu vyplácat-ale iba vašími vlastnými peniazmi z účtov vás vyplatia,a mnohím už iba spaľovne,lebo sa tej vyplácačky ani nedožijú,,,,bavíme sa tu o poisťovniach tvoriacich povinné vysoké zisky a nie o charite!

   • Sudruzko, urcite sa mylis

 7. KOVIDBARÓN!

  ,,,,ďakujem bádateľovi-vymazávateľovi,že dal všetko moje dielo speť,je to vlastne zázrak-lebo už som si myslel,že všetci ste tam vnútorne vybrakovaní-ale všade sa dá nájsť aj trošku tepla a svetla však,,,,?,tento boj bude vaším osudovým-stojíte pred autoritou vesmíru a strážcovi večnosti,tak si dajte otroci zadĺženci pozor na to koho tu chcete ešte urážať,,,,sláva tu možno aj rozumnejším!,boh jen iba tá vec čo máte v rozkroku-boh nič iné nieje,je to iba semeno-spermia-bunka (vajíčko objaté dvomi hadmi),cirkev je hadí sluha,ženy sú služobnice hada,spolok hada je elita,spoločenstvo hada je elita a ich otroci,,,,(bádatelko ešte raz Ďakujem,že „to“ necháš napokoji!) mier a pochopenie.

  • „boh jen iba tá vec čo máte v rozkroku-boh nič iné nieje,je to iba semeno-spermia-bunka (vajíčko objaté dvomi hadmi),cirkev je hadí sluha,ženy sú služobnice hada,spolok hada je elita,spoločenstvo hada je elita a ich otroci,,,,(bádatelko ešte raz Ďakujem,že „to“ necháš napokoji!) mier a pochopenie.“

   Slovom – vďaka, že ste prezimovali hada – „šade sa dá nájsť aj trošku tepla a svetla však,,,,?“

   Co je bůh? Obří píča! – YouTube
   [Prehľadávať doménu youtube.com] https://www.youtube.com › watch?v=BNEclgQFDNg
   Existence Boha potvrzena! Už víme i to, jak Bůh pravděpodobně vypadá. Krátký klip, určený především věřícím.

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,ja nepotrebujem boha vidieť a ani ho cítiť,lebo viem kto v skutočnosti je-človek žije v prízemnom primitívnom prednastavení a naprogramovaný ako vyspelé/vyspelejšie zviera s osudovou krivkou,defakto všetko čo je živé pohybu schopné a schopné uvažovania má tento genetický základ z určitého druhu zvierat,,,,onen boh je duch-démon množenia,manipuluje s ľuďmi a necháva premnožovať všetko živé a schopné prežitia z čoho má onen boh duch démon-akási ťažko pre nás-vás pochopiteľná energia z temnoty-aj osoh,,,,ale idiotom stačí práca mesačný vklad na účet supermarkety hypotéky pôžičky a platené dovolenky-nič z toho by ste nemali,keby elita o tomto bohu dobre nevedela a použila ho a to všetko k svojmu osohu a plánom,onen vatikánom ospevovaný boh tu totižto nieje jediná autorita a jediná sila schopná niečo ovládať a manipulovať ním-ňou tu vo vesmíre i na zemi,,,,

  • sudruh baroncek,ked nieco napises ,tak to niekedy trva,mozno aj dva dni,pokial sa to ukaze,takze redakcia nevymazava,tak byt trpezlivy,a pis vela nezmyslov a trosku pravdy

 8. Jedná se o sérii drobností, které mě zaujaly a které mi připadají důležité, překvapivé, zábavné nebo všechny tři..:
  1) Vláda Spojeného království přiznala, že neexistují přesvědčivé důkazy o tom, že obličejové masky brání šíření viru. Mnoho idiotů však trvá na tom, že roušky na obličeji musí zůstat. Měli by být zatčeni a odsouzeni k doživotnímu vězení.
  2) Počet úmrtí profesionálních fotbalistů v prosinci 2021 se vyrovnal ročnímu průměru za posledních 12 let. Zajímalo by mě, proč by to tak mohlo být..
  3) Bill Gates, údajný sexuální predátor, investor do vax a finanční partner BBC a The Guardian, varoval před pandemií, která by mohla být horší než covid-19. Vsadím se, že během několika dní bude mít připravené vhodné očkovací látky.
  4) Vědci tvrdí, že nárůst autoimunitních onemocnění souvisí se zpracovanými potravinami. O dětských vakcínách se jako o příčině nezmiňují..
  5) Politik Vince Cable chce více omezit neočkované, aby ochránil „sociálně odpovědné“ a „ekonomiku“. Můj upřímný názor je, že potřebuje pomoc.
  6) Ontarijská ministryně Christine Elliotová vyzvala k okamžité cenzuře lékařů, kteří se vysloví proti podvodům s očkováním. Chce, aby přišli o právo vykonávat lékařskou praxi. To už se stalo, lásko. Jsi dva roky pozadu..
  7) Harry, chlapík, který býval královskou osobou, tvrdí, že trpí vyhořením. Vždycky jsem si myslel, že člověk musí v životě něco dokázat, aby si mohl stěžovat na vyhoření.
  8) Zemře anglická královna na kovid? Ti idioti si možná myslí, že by to bylo užitečné z propagačního hlediska. (Podívejte se, jak je tahle nemoc nebezpečná. Zabíjí velmi staré dámy.) Ale nebude si spousta lidí pamatovat, že tvrdila, že ji píchli?! A nebude její umírání na covid neznalým lidem jasné, že očkování nefunguje?
  9) Ve světě se mluví o povinném dětském očkování MMR atd. Využívání dětských očkovacích látek kleslo a oficiální linie je, že je to proto, že rodiče nechtějí příliš zatěžovat NHS. Povinné očkování MMR je na cestě. A pak budeme všichni v malých bytech ve výškových budovách. Žádná auta, žádné cestování. A benzodiazepiny ve vodě, abychom byli zticha.
  10) Mediální podvod na podporu očkování je čím dál horší. Na Yahoo News se objevil titulek: „Zlatý olympijský medailista proti očkování zemřel na kovid ve věku 51 let. Každý, kdo si článek přečetl, zjistil, že dotyčný zemřel na kovid a byl očkován. Již dříve vyjadřoval názory proti vakcínám, ale byl očkován a zemřel na kovid.
  11) Naděje z nás dělá lidi.

 9. Nefunguje mi prekladač, tak sa potrápte sami.

  Hundreds of Thousands of Vaccine deaths Hiding in Plain …
  [Prehľadávať doménu echocheck.org] https://echocheck.org › hundreds-of-thousands-of-vaccine-deaths-hiding-in-plain-sight-covid-part-5
  Mark Skidmore found a causative link from the vaccines to the below diseases and estimates 200,000, to 300,000 vaccine deaths. In contrast, according to Skidmore, the official government position as of this writing is that Covid-19 vaccines caused 9 deaths. Dr Palmer confirms the findings of Drs Bhakdi and Burkhardt.

 10. Zo zákona o zdravotnej starostlivosti
  „) Závažná nežiaduca udalosť je akýkoľvek negatívny jav súvisiaci s odberom, testovaním, spracovaním, skladovaním a distribúciou tkanív a buniek, ktorý by mohol viesť k prenosu infekčnej choroby, k úmrtiu alebo ktorý ohrozuje život, predlžuje hospitalizáciu a chorobnosť alebo spôsobuje invaliditu podľa osobitného …“

  „Testovanie“ na „covid 19“, nebolo vecou lekárskej diagnostiky /na to musí byť dôvod/, ale odberom tkanív!
  Teda otázka znie – koľko bolo závažných nežiadúcich udalostí v tejto súvislosti? Nehlásených? Neevidovaných?

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,pokiaľ nebolo očkovanie povinné-čo nebolo,tak sa m,ôžte sťažovať kde len chcete,štát je z ústavy povinný dbať o zdravie občanov a či to bude robyť na pokyn takých,alebo onakých odporúčaní toho čo má k dispozícií-je iba vecou vlastného rozhodovania v danom čase a sytuácii,stáli ste v radoch,lebo tam už niekto stál, a vždy prišli poslušne ďalší zo strachu o neviem čo také cené????,za to že ste mohli s papierom pobehovať po EU a zarábať-lebo inak by to nehrozilo,sa môžte poďakovať štátu a ústave,inak by vaše príjmi boli podstatne nižšie a zasa by ste ako nevaxnutí sa sťažovali na nízke príjmy-vy sa vlastne vždy na niečo sťažujete a že kto je tu vlastne ten horší-vy,alebo štát,,,,

   • „za to že ste mohli s papierom pobehovať po EU a zarábať-lebo inak by to nehrozilo,sa môžte poďakovať štátu a ústave,inak by vaše príjmi boli podstatne nižšie a zasa by ste ako nevaxnutí sa sťažovali na nízke príjmy-vy sa vlastne vždy na niečo sťažujete a že kto je tu vlastne ten horší-vy,alebo štát,,,,“ – ty si úplne vymetený!

    Podľa tejto „logiky“ by mal každý podnikateľ, ktorý platí mafii výpalné a zdiera kvôli tomu zamestnancov, lebo sám seba neobmedzí – poďakovať mafii, že mu vlastne nátlakom pomáha prežiť v konkurenčnom prostredí a zarábať viac, pretože keby nemusel platiť to výpalné – lempl jeden – nechcelo by sa mu robiť, takže – kto je vlastne lepší – stát, alebo mafia, alebo štátna mafia?! Kto kope účinnejšie koho do riti?!

    Toto vypisuješ z Cajli? Napíš knihu o výrokovej logike! A venuj ju Matovičovi a Sulíkovi! Aj s lajnou koksu!

 11. Vážená redakcia, úvodom veľké poďakovanie, že tu ste, a až pomáhate v šírení pravdy, proti ktorej tak broja globalisti a ich psy. Pravda je to, čoho sa boja, čo ich znervózňuje a čo nenávidia. Chcel by som vám dať do pozornosti to, na čo by asi bolo dobré sa zamerať v čase, keď zločinci uvoľňujú a odpútavajú pozornosť. Covid bol aj určitý test a obávam sa, že to najhoršie spustia vtedy, keď sa im podarí presadiť toto: https://www.consilium.europa.eu/sk/policies/coronavirus/pandemic-treaty/ o čom treba všade teraz veľa a nahlas hovoriť ! RUSKO to ako jediná krajina zatiaľ odmietlo a naši zdradcovia len čakajú, kedy sa k tomu pripoja! Ľudia musia vedieť, čo sa pripravuje a treba urobiť všetko preto, aby sa to zmarilo a nepodarilo zaviesť. Berte to ako námet na ďalší dobrý článok z vašej dielne. Všetko dobré! Vaš verný čitateľ !

  • Dík, pozrieme sa na to.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,mali ste myslieť na dôsledky,keď ste ťahali slovensko na EU a nato,,,,však ste sa už nevedeli dočkať kedy sa hranice otvoria a kedy zamoríte a vycucáte západ lebo slovensko už spustošila generácia vaších otcov,,,,vždy platí akcia-reakcia,dôsledky-následky osud a karma,,,,všetci si z globalistov robíte akýchsi rovnocenných protivníkov,ale preceňujete svoje sily a schopnosti,nezabúdajte,že toto nieje stredovek kedy davy vpálili do kaštieľov vypaľovali a rabovali,ale digitálna tlačítková éra,,,,elita serie na porozbíjané budovy parlamentov-veď parlament je tu pre vás a ak nebude,tak nebudete mať už nič,,,,s čím chcete zastrašiť elitu a globalistov-snáď nie hladovkami,alebo odmietnutím ísť do povinnej práce,kde aj nenastúpite,tak hrubo porušíte pracovnú zmluvu a štát bude odškodňovať (samozrejme z vaších daní),,,,aké máte vlastne prostriedky proti globalistom,ktorí tu dedične vládnu už od nepameti????

   • Pokiaľ ide o moju maličkosť, hlasoval som proti vstupu SR do EU ! Mám čisté svedomie, totižto už vtedy som vedel dosť o tom slobodomurárskom projekte a celá debata o referende, ktorá ako teraz o covide nepripúšťala hovoriť o negatívach a rizikách vstupu SR do EU hovorila za všetko ! Teraz bol rovnaký scenár… len podporovatelia „vakcín“ mali priestor v TV, médiách, debatách ! Inteligentnému mysliacemu človeku to hneď zaplo ! Na tvoje úlety nemá zmysel reagovať… kecy, kecy a nič k veci.

 12. …vďaka za zaujím.článok, aj rôzne komentáre…tiež ďakujem za ,,kontakt“ na zaujím.človeka, akým p.Jan Zahradník Havelka bezpochyby je….

 13. A naša fašistická junta objednala očkovaciu látku NOVAVAX v počte (pre začiatok) 600.000 ks ! Kurvy ! Nech ich zaplatia a nech si ich všetky napichajú aj s ich konzíliom debilov !
  https://cz24.news/povinne-nemecke-depopulacni-ocko-konecne-mrtve/

Pridajte komentár

*