Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

6 podozrivých indícií, že sa na Slovensku možno skutočne pripravuje mobilizácia


Print Friendly, PDF & Email

6 podozrivých indícií, že sa na Slovensku možno skutočne pripravuje mobilizácia

Posledných pár týždňov slovenskou spoločnosťou silno rezonuje otázka možnej vojenskej mobilizácie. Všetky štátne orgány to síce vehementne dementujú, avšak pri mobilizácii si musíme uvedomiť jednu zásadnú vec.

Žiadna mobilizácia sa nikdy neohlasuje vopred, lebo by došlo k úteku mužov z krajiny. Všetky krajiny na svete, či už je to Slovensko, Ukrajina, Rusko, USA alebo Eskimáci, mobilizáciu vždy do poslednej chvíle popierajú.

K mobilizácii vždy dochádza náhle, z večera do rána, kedy sa súčasne okamžite uzatvoria hranice, aby sa nedalo z krajiny ujsť. Presne tak to bolo aj na začiatku vojny na Ukrajine alebo neskôr v Rusku.

Pristúpme teraz k jadru článku a poďme sa pozrieť na podozrivé indície, ktoré naznačujú, že sa u nás majú robiť aktívne prípravy na možnú mobilizáciu.

1. Zúrivé reakcie po upozornení na možnosť odopretia výkonu mimoriadnej služby

Začiatkom januára sme upozornili verejnosť, že január je jediným mesiacom v roku, kedy je možné podať vyhlásenie o odopretí výkonu mimoriadnej vojenskej služby. Bolo to obyčajné informovanie obyvateľov o práve, na ktoré má každý občan právo, pričom mnohí o ňom doteraz nevedeli.

Po tomto našom upozornení sa spustila priam hystéria, keď všetci – od polície cez ministerstvá až po médiá hlavného prúdu – začali synchronizovane doslova kvíliť, aký je to strašný hoax a že žiadna mobilizácia sa nepripravuje.

Tieto subjekty ďalej argumentovali, že žiadna mobilizácia nehrozí, pretože sme členmi NATO, ktoré nás predsa ochráni.

To však nie je celkom pravda, lebo členstvo v NATO síce hovorí o kolektívnej obrane, no nehovorí už nič o tom, že členské krajiny budú bojovať len so svojimi stálymi armádami bez potreby mobilizácie záloh.

Zásadná otázka: Ak sa nepripravuje žiadna mobilizácia, prečo vláda a média takto hystericky reagovali na občanov, ktorí si len uplatňovali svoje základné práva?

2. Eskalácia angažovanosti Slovenska vo vojne na Ukrajine

Téma mobilizácie neutíchla ani vo februári, keď už uplynul termín na podanie vyššie spomenutého vyhlásenia. Dôvodom je, že naša Čaputovou dočasne poverená vláda začala eskalovať aktivity, ktoré môžu Slovensko zatiahnuť do vojny.

Heger totiž počas nedávneho samitu lídrov EÚ so Zelenským sľúbil ukrajinskému prezidentovi, že urobí všetko pre to, aby Slovensko odovzdalo Ukrajine našich 11 údajne zastaraných a uzemnených stíhačiek Mig-29.

Témy sa následne chytili opoziční politici, hlavne zo strán Smer a Republika, a začali pred týmto neuváženým krokom vlády varovať, pretože v prípade nášho zatiahnutia do vojny proti Rusku by mohla skutočne hroziť mobilizácia.

Opozícia navyše upozorňuje, že odvolaná vláda na takéto zásadné rozhodnutia ani nemá právomoci.

Zásadná otázka: Ak sa nepripravuje žiadna mobilizácia, prečo dočasne poverená vláda vyvíja kroky, ku ktorým sa doteraz neodvážili ani USA, ani NATO, ani žiadna iná krajina a ktoré môžu viesť k zatiahnutiu Slovenska do vojny?

3. Novela mobilizačného zákona je teraz v parlamente v druhom čítaní

Možno sa ešte pamätáte, že k poslednej novele mobilizačného zákona došlo len nedávno počas pandémie.

Novela sa týkala hlavne povinností tých, ktorí sú povinní vykonať ani nie priamo vojenskú službu, ale rôzne pracovné povinnosti spojené s núdzovým stavom, hlavne zdravotníci a tiež sa týkala poskytovania vecných prostriedkov pre štát (ubytovania, nákladných áut a podobne).

Uvedené veci sa samozrejme môžu aplikovať nielen cez pandémiu, ale počas akéhokoľvek krízového stavu, vrátane toho vojnového!

V Česku bol začiatkom tohto roka tiež novelizovaný mobilizačný zákon a týkal sa hlavne ľahšieho vysielania vojakov do zahraničia vládou, bez nutnosti schvaľovania parlamentom.

No a na Slovensku sa mobilizačný zákon (konkrétne zákon č. 570/2005 Z.z. o brannej povinnosti) znova novelizuje. Práve teraz sa nachádza v NR SR v druhom čítaní. Nakoľko ešte nie je schválená jeho konečná podoba, cez pozmeňujúce návrhy sa do neho môže ešte dostať čokoľvek. Začať platiť by mal od 1.5.2023.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Žeby preto vláda chcela voľby až v septembri, aby dovtedy stihli dokonať plánovanú agendu svojich zahraničných pánov?

Zásadná otázka: Ak sa nepripravuje žiadna mobilizácia, prečo vláda v poslednej dobe tak často a intenzívne novelizuje zákony týkajúce sa mobilizácie v čase krízových stavov?

4. Priznanie Hegera na výbore v NR SR

Posledné dni žije Slovensko videom so škandalóznym vystúpením Hegera pred parlamentným výborom, v ktorom na otázku europoslanca Milana Uhríka, či je vláda ochotná vyslať na Ukrajinu slovenských vojakov, odpovedal: „Samozrejme, no samozrejme“.

Video s výsekom vystúpenia Uhríka a Hegera si môžete pozrieť tu:

Celé neskrátené video nájdete TU. Hegerova odpoveď síce môže znieť ironicky, prípadne môže existovať pochybnosť, že presne na ktorú časť otázky takto odpovedal, no faktom ostáva, že to povedal.

Zásadná otázka: Ak sa nepripravuje žiadna mobilizácia, prečo Heger tak nervózne a podráždene reagoval na otázky Uhríka ohľadne vyslania slovenských vojakov na Ukrajinu?

5. Čudné vyjadrenia Káčera o nárokoch Maďarska na územie južného Slovenska

Určite ste zachytili vyjadrenia dočasne povereného ministra zahraničných vecí Káčera, že ak by Rusko vyhralo vojnu na Ukrajine, tak by Maďarsko mohlo mať nároky na územie južného Slovenska.

Takéto vyjadrenia by sa dali očakávať od bývalého predsedu SNS Jána Slotu. Káčer je však celoživotný kariérny diplomat, ktorý vie, že musí vážiť každé slovo.

Niektorí ľudia sa domnievajú, že dôvodom takéhoto neuváženého vyjadrenia môže byť vytvorenie zámienky na čiastočnú mobilizáciu. Vláda napríklad povie, že nám hrozí agresia z Maďarska a preto sa musia posilniť Ozbrojené sily SR.

Povolajú tisíce mužov, ktorí dostanú vojenský výcvik. Nikde sa už však nehovorí, že po mesiacoch výcviku musia byť títo mobilizovaní vojaci použití len na ochranu južného Slovenska. Môžu ich použiť kdekoľvek, teoreticky aj vo vojne na Ukrajine.

Zásadná otázka: Ak sa nepripravuje žiadna mobilizácia, prečo skúsený diplomat robí verejné vyhlásenia ako nejaký ožran v šenku po piatom pive a ôsmej borovičke?

6. Slovenské fabriky vraj začali vo veľkom šiť uniformy pre vojakov

Na stránke Spolku Archa sa objavili informácie, že niektoré slovenské fabriky, ako napríklad textilka Poľana v Lučenci, začínajú údajne vo veľkom šiť uniformy pre brancov.

Najprv mali tvrdiť, že to robia pre ukrajinských vojakov, no neskôr sa zistilo, že to robia pre slovenských brancov. Kompetentní a slovenské orgány vraj nariadili prísne informačné embargo.

Lenže ako už na Slovensku býva zvykom, tu sa nič neutají.

Zásadná otázka: Ak sa nepripravuje žiadna mobilizácia, prečo by slovenské fabriky začínali vo veľkom vyrábať vojenské uniformy?

Záver

O tom, či sa na Slovensku pripravuje alebo nepripravuje mobilizácia si urobte názor sami. Všetci však už veľmi dobre vieme, že súčasným vládnym politikom, štátnym orgánom ani médiám hlavného prúdu sa veriť nedá.

Dobre si pamätáme, ako Naď skákal, vrieskal a popieral, že Slovensko poskytne Ukrajine protilietadlový systém S-300. No a o pár týždňov bola z „hoaxu“ zrazu pravda.

Alebo iný príklad. Pamätáte sa, ako úrady počas pandémie najprv vyvracali tvrdenia, že „neočkovaní proti covidu budú diskriminovaní“ a o pár mesiacov sa neočkovaní bez covid pasov nedostali do obchodov, reštaurácií či fitnes centier?

Súčasná dočasne poverená vláda už stratila akúkoľvek dôveryhodnosť. Nielenže sa jej nedá veriť, ale ak chcete poznať pravdu, tak si jej tvrdenia otočte o 180 stupňov. Takto budete mať oveľa väčšiu šancu dozvedieť sa, aká je realita.

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroje: youtube.com, spolok-archa.info, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. mariankosmac

  Padol rekord: viac ako 40-tisíc mužov odmietlo bojovať za Slovensko. Naď viní aj Fica s Blahom

  Naď: službe vlasti sa nevyhnú

  „Práve kvôli ľuďom ako Fico a Blaha sa znižuje obranyschopnosť krajiny. Cez 40-tisíc ľudí podalo takéto tlačivo, ktoré je mimochodom absolútne zbytočné,“ vyhlásil dnes Naď v rádiu Expres v relácii Braňo Závodský naživo.

  „Keby prišlo k mobilizácii, čo sa teoreticky v budúcnosti môže stať, aj tak by boli mobilizovaní, ale nedostali by do ruky zbraň, ale išli by do nemocníc alebo kopať zákopy. Nevyhli by sa službe vlasti,“ vysvetlil minister svoje slová.

  Vyhlásenie mohli do konca januára podať všetci muži, ktorým vzniká branná povinnosť, teda občania od 18 do 55 rokov. Urobiť tak mohli z náboženských dôvodov či kvôli výhrade svedomia.

  Tí, ktorí tlačivo nestihli odovzdať, alebo o takejto možnosti nevedeli, to môžu urobiť opäť v januári na budúci rok. Vyhlásenie je možné podať iba v čase mieru. Ak by ste sa rozhodli podpísať ho po vypuknutí vojny, štát by už naňho neprihliadal.

  Zároveň však platia Naďove slová, že službe vlasti sa nevyhnú ani tí, ktorí dokument podpísali. Ústavný zákon o bezpečnosti štátu v čase vojny hovorí, že prezident môže povolať na výkon alternatívnej služby aj tých, ktorí odopreli výkon mimoriadnej služby.

  Čo ukázal prieskum

  Už minuloročný prieskum projektu Ako sa máte, Slovensko? ukázal, že na Slovensku žije množstvo ľudí, ktorí by nebojovali za vlasť. Prieskum uskutočnili na prelome marca a apríla, teda už v čase, keď sa bojovalo na Ukrajine.

  Za svoju krajinu bolo ochotných zobrať do ruky zbraň len 27,5 percenta opýtaných, zhruba 37 percent odpovedalo záporne a asi tretina nevedela odpovedať.

  https://www.aktuality.sk/clanok/dXLDt83/padol-rekord-viac-ako-40-tisic-muzov-odmietlo-bojovat-za-slovensko-nad-vini-aj-fica-s-blahom/

  • mariankosmač – potrebuješ ma zase nasrať týmito svojimi debilnými interpretáciami?!
   1/ „40-tisíc mužov odmietlo bojovať za Slovensko“ – kurva kde chceš bojovať za Slovensko? 1500 km od Slovenska?!
   2/ „Za svoju krajinu bolo ochotných zobrať do ruky zbraň len 27,5 percenta opýtaných“ – kurva kurva kurva – je Slovensko ohrozené Ruskom – alebo je ohrozené vnútorným nepriateľom – touto skurvenou fašistickou vládou! V akom kontexte padla táto otázka – voči komu bojovať za vlasť! Lebo voči nadnárodným SIONfašistom URČITE!

   Šíriš tu neskutočné kokotiny a siahaš mi na česť! Mňa sa nikto nepýtal! Ja za Slovensko budem bojovať aj dnes o polnoci – ALE KURVA NEBUDEM BOJOVAŤ ZA AMERICKÉHO ŽIDA!

   Čo si ty za pokrútené, zlomyselné, infantilné ***! Robí ti to dobre – tieto sračky?! Kosmáč je stále pre mňa len malá opička! A po čom sa opičíš – mariánkosmáč?! Ti drbe?! Potrebuješ drístať o vážnych veciach?! Ty si myslíš, že môj syn pôjde bojovať za nejakého kokota Naďa, Hegera?! Chceš ma vyrovokovať – ty ***, aby som tu verejne vyslovil, čo s nimi v tom prípade urobím?! Nie – ja to nevyslovím – ja to urobím! Ty ***! A ty si urob s tej tvojej žumpy úkryt, zalez tam a čakaj na bábušku, ktorá ti bude nosiť jesť – srať si tam môžeš pod nohy! Tfuj!
   —————————–
   K článku – na SVCS v rámci jednej relácie padla informácia – cca pre mesiacom – že bola uzatvorená interná dohoda v NATO s vládami bývalého Východného Bloku – že do vojny na Ukrajine poskytnú 2 milióny vojakov! Počúval som to z reprízy na na SVCS – keď vysielajú reprízu – neoznačia reláciu, takže neviem to dohľadať a rečník nespomenul zdroj.

   Heger je jebnutý psychopat! Ktorý si o sebe myslí, že cez médiá ovláda masy! Hovno! Zoberte mu mikrofón a je v piči! Zavrite ho holého do chladiaceho kamióna, napichajte adrenalínom a občas ho preberte vriacou vodou! Potom ho prejde posielať Slovákov na smrť! Kurva!
   ———————-
   Zákonom chránený Marián Kosmáč!
   tamarin.sk › ?opica=clanok&primaty=chcete-si-kupit-a-chovat-opicku-kosmaca-citajte&id=207
   Chcete si kúpiť a chovať opičku? Kosmáča? Čítajte..
   Následne môžete si kúpiť opičku a s dokladom o kúpe musíte ešte ísť na okresný úrad životného prostredia, kde Vám povedia ako si vypísať druhovú kartu a prihlásiť opičku. Tu si treba dať pozor, nie je primát ako primát, nie je opička, ako opička. Záleží veľmi od toho, ako veľmi je chránená, laicky povedané.

   • To nepovedal on. On len citoval článok z nacistických Aktualít. Neútočte na neho. Útočte na nacistické Aktuality.

    • On pužil spôsob – „dávam to ďalej!“ Takéto informácie treba uviesť správne – inak ich považujem za prevzaté. Toto nie je moja prvá reakcia práve na spôsob, ako kosmáč takéto informácie sem posúva! Mal možnosť to patrične uviesť predkomentárom, alebo dodatočne skritizovať! A nepoužil ani úvodzovky!
     TAKŽE PREVZAL! A vytvoril informačné pole, z ktorého kontextu som to pochopil, že Slováci sú zbabelci a väčšina za svoju U-krajinu bojovať nebude! Je to podlé dehonestovanie a hejtovanie a hecovanie! Ale dokáž mu úmysel! A urobí to znova! A bude sa hrať na blbečka!

     Treba vypátrať tú dohodu o 2 miliónoch vojakv pre NATO – určite sa to v tlači neobjaví – je to nejaký únik.

     • Len pripomeniem tú moju zabanovanú reakciu na kosmáčov komentár o tom, že jedením bravčového mäsa sa spúšťa nejaká otrava – ako binárna zbraň. A kde bolo to jeho B – čo s čím má akože reagovať? Ale hlavne, že to nikomu nedocvaklo – ako to tu programuje proti bravčovému mäsu – ktoré on jesť nemusí! Ja som vtedy napísal, že keď mi napľuje-siahne na klobásu – zabijem ho! Pretože robí presne to, čo starší hajzli-čikanisti mladším spolužiakom na ZDŠ – aby im mohli zožrať desiatu – že im napľujú do chleba! A teraz je tu znova „overený“ pľuvanec Slovákom do očí! Prevzatý z aktualít!

     • Vaša reakcia nebola zabanovaná (to by sa vôbec nezobrazila), len boli zahviezdičkované vulgárne osobné útoky. A citáciu v podobe úvodzoviek použil, hoc nie dokonale. Toto je však web, nie diplomová práca, kde diplomový vedúci pucuje za drobné formálne nedostatky.

     • mariankosmac

      Ten jed mal byť rozprášený vo vzduchu a aktivovať sa jedením bravčového mäsa. Zo začiatku zomierali hlavne číňania, milovníci bravčového, tak možno preto takáto konšpiračná teória..

    • kvakcína je sloboda

     redakcia! ak by to nemyslel tak, ako to tu uverejnil, tak by sa snáď voči Marošovmu výpadu bránil, ale on čuší ako voš pod chrastou!!!!
     takže!! zámerne to robí?!
     s Marošom súhlasím, aj s tými hviezdičkami!!!

     • za akú vlasť? Veď zo Slovenska čo ostalo? Správne Maroš dal koš.

   • mariankosmac

    Jednoducho – len 27,5 percenta opýtaných je ochotných nechať sa mobilizovať touto vládou do vojny. Za čo alebo za koho – to by si sa musel spýtať každého zvlášt! Možno ,,za peniaze“ – niektorí si myslia že keď to tu bude pod rusmi bude tu chudoba. Niektorí si možno len chcú zastrielať na rusov, sú zmanipulovaní a považujú to za ,,vlasteneckú povinnosť“, další len ,,hrdinsky“ kecajú a keby k tomu prišlo, posrali by sa a nešli by. Nikto tu nepôjde bojovať za Naďa, Hegera, nepodsúvaj. Dúfam že už som použil dostatok úvodzoviek, viac nedám.

    • mariankosmac

     A áno – viac ako 40-tisíc mužov odmietlo ,,bojovať za Slovensko“ (tam mali byť úvodzovky, vždy na to zabudnem).

     • Teraz si zober, že by si mal takého suseda, svokra alebo šéfa – ako je subjekt s názvom „Maroš“. Len krátky čas by ťa bavilo neustále sa ospravedlňovať a dávať pozor na každý svoj krok, slovo a myšlienku a potom by si urobil čo je nutné aby si sa zbavil takého doterneho otravu a nevycválaného sekiranta, ktorý ťa chytá za slovíčka aj keď velmi dobre chápe ako si to vo svojom komentári myslel – keďže včera nespadol na Zem z Marsu a vie o čom je článok bádatela a tvoj komentár.
      Takému čo ťa takto osočuje sa ospravedlňovať nemusíš.
      Pošli ho do hája – kam patrí.
      Ak sa to nenaučíš tak časom sa ti takí ako on v tvojom okolí povesia celoživotne na krk a budeš ich musieť živiť svojou vlastnou energiou.
      To je len dobrá rada pre všetkých.
      Čo na Tom, že si spravil v komentáre chybu? Veď každý vie ako si to myslel. Že by to on – taký ultrapremúdrelý nevedel pochopiť? To ani náhodou.
      Iba sekiruje, nevie čo so sebou. On na ta či na mňa kašle, jemu sme všetci vrele ukradnutí vrátane našich omluv.
      Mal som takého šéfa v práci a jedného dňa som ho poriešil istým spôsobom.
      Odvtedy si sakra rozmyslí či ma bude sekirovať za blbosti alebo či za mnou príde z výhradou, ktorá má naozaj opodstatnenie.
      V dnešnej dobe potrebujeme aj sebaistotu a dôveru v seba
      (aj keď chybujeme) aby sme vedeli nielen „ako“ ale aby sme mali aj silu odháňať otravný „hmyz“, ktorý chce na nás parazitovať, trebars energeticky či sociálne.

    • Sursum Corda!

     Taký paradox. Výroba munície na Západe je závislá na wolfráme z Ruska. Takže Rusko podporuje výrobu munície na Západe, ktorá sa dodáva na Ukrajinu, aby vojna mohla ďalej pokračovať a ničiť životy na oboch stranách. Chápete o čom to je? O záchrane životov, zmiernení utrpenia a o mieri to určite nie je. Podobne riadená hra ako za 1. svetovej vojny:

     „Ruské dodávky Wolframu evropskému zbrojnímu průmyslu se od začátku války zvýšily z 10 tisíc tun ročně, na 48 000 tun ročně! Celá produkce zbraní EU a USA je odkázaná na dovoz vzácných minerálů z Ruska a Číny! Nikdo hlavně v EU netuší, jak se budou zbraně a munice vyrábět, až Rusko přeruší zásobování pomocí 15 nákladních vlaků denně!“

     https://cz24.news/game-over-zelenskyj-ukrajine-dosla-munice-nato-ji-nedokaze-vyrobit/

  • Médiá zasa dezinterpretujú, ako sa dalo očakávať. Nie, že „40 tisíc mužov nechce brániť vlasť“, ale v skutočnosti to má byť, že „40 tisíc mužov nechce bojovať za vlastizradného Hegera, Naďa a Čaputovú, ani za imperiálne záujmy USA“.

   • Áno, všade samé deriváty lži, čo iné však čakať od fašistických médií…. a nové nezmyselné slová ako napríklad „dezinformácia“… prečo to nie je lož? … možno preto, lebo označiť označiť pravdu za dezinformáciu je ľahšie ako označiť ju za lož a priamo sa konfrontovať s argumentami…
    … žiadna informácia nemôže byť dezinformáciou, je to len informácia. Môže byť pravdivá, lživá priama, lživá polopravdivá, lživá zavádzajúca ..a ďalšie formy lží

  • Ján Horsky

   Vlasti ???

 2. 1. Je obštrukcia, ak neposielajú vyjadrenia na riadne podané odmietnutie bojovať, s výhovorkou že majú veľa práce?
  2. Kam možno utiecť?
  3. Je platné vyhlásenie mobilizácie touto poverenou vládou? Asi ako Mikasove hlášky?

  • Heger nesmie podľa ústavy a konkrétneho článku ako odvolaný a dočasne poverený premiér viesť rokovania o predaji zbraní /Migy 29/! Ale on sa chystá s požehnaním Čaputovej to urobiť – a Žilinka v tomto nerobí nič! Takže všetko smeruje k tomu, aby sme vzali zákon do vlastných rúk! Kam možno utiecť – čo najďalej z Európy – ale potom sa už nevracaj! Starať sa len o seba môžeš aj mimo Slovenska.

   • Nove rozhodnuti z USA
    Satelity s nizkym orbitem budou
    Odstaveny pro pouzivani Ukrajinskymi utoky ,,,drone , raket na Ruske cile yak sr mize ptrdejit WW3
    A Kyiev place snad v zoufalstvi

    • Bohuzel v EU mate velice cenzurovan a manipulovany zpravy
     To v muze priest tragedie a zbutecne ztraty Slovenskeho naroda krve ekonomiky

    • Jaroslav – Musk je globalista. Odstavenie SKYLINK pre Ukrajinské vzdušné sily je súčasťou bŕzd a protiváh – smerovanie vojny ku plánovanému výsledku! Zjednodušene – ak vojnu dokážu vyhrať nové zbrane /Rusko/ – vojnu dokáže prehrať strata technológie Ukrajiny. Musk dal signál o tom, ako to má všetko skončiť. Globalisti nechcú jadrovú vojnu ale chcú nové rozdelenie sveta – Európy.

     • Neviem kto vyhraje, ale prehraje každý kto sa nechá odvliecť na frontu.

   • Doteraz Slováci nič nespravili a poslušne klopia hlavy,tak ako si fašisti prdnú.Vy máte furt svoju ilúziu že dačo zmenia ? Ja nie, a som z toho sklamaný,naši predkovia sa obracajú v hrobe nad svojimi potomkami.

   • Franta Záruba

    Ty 29 už dávno sešrotovali v ukrostánu,tohle je jen divadélko.

  • kvakcína je sloboda

   poznáš knihu „Hlava XXII“? ak nie tak si ju prečítaj!!!
   ty obštrukcia!!!
   si posratý a to ťa ešte neoslovili!!! začni používať vlastnú hlavu!!!

   • Hlava XXII je film, ty kanónfuter.

    • Film je nakrútený podľa knihy!!!!!!!!!!

     • Áno film je nakrútený podľa knihy čítal som ju celú, nie každý ju dokáže prečítať a hlavne pochopiť, je to ťažké čítanie. Ale nefilozofujme tu už toľko lebo sa nám na tomto malom slovensku bude ťažko žiť , nekazme si to

     • He – z filmu sa úplne stratila pointa a replika o absolútnej pravde veliteľa – Hlavy 22. Kto si neprečíta knihu a neuvedomí znenie Hlavy 22 – tak vo filme vidí len brutalitu vojny a idiotizmus veliteľov – a bezradnosť vojakov – Vyklouz to nakoniec schytal, lebo debil veliteľ sa rozhodol ísť si po smrť. Určitá analógia s dnešnou situ, akurát táto vláda nie je vládou subjektov-idiotov, ale vládou všetkéhoschopných vychcalých lživých zmrdov – objektov nadnárodného riadenia – demoličná čata, ktorá veľmi dobre vie, čo a prečo robí či nerobí – náš vnútorný nepriateľ – ENEMY GOVERNMENT!

      Hlava 22 je bláhová predstava o stupidite a vlastne „nevinnosti“ idiotov – to pre našu situ neplatí! Zlovoľný úmysel nie je stupidita! Ale súhlasím s tým, že zmrdi Hlavu 22 stále používajú. Číslo 22 je číslom GMS – Globálneho prediktora. Ten má „pravdu“ vždy!

     • Ustálme si pojem – táto vláda je KANDELÁBROVÁ VLÁDA!

      Zastavme sa bratia – veď sa Oni stratia – už ich nieto – už VISIA! Amen!

    • kvakcína je sloboda

     síce už to tu napísali viacerí, ale zopakujem ti to aj ja: HLAVA XXII je kniha a slúžila ako poklad k filmu – to po prvé
     a po druhé – zo mňa kanónenfuter nebude!!! a prečo nie? – rozmýšlaj!!!
     keď to myslenie tak bolíííí!!!!!!! však?!

     • No, nebuď si až taká istá. Tí všetkého-schopní paraziti vo vláde kľudne môžu mobilizovať aj ženy. Oni by najradšej nahnali úplne všetkých Slovanov do mlynka na mäso, aj babky aj dedov.

     • kvakcína je sloboda

      pre Zbraslav: až zo mňa bude kanónenfuter, tak takí ako je „nazor“ a ty a vám podobní, už nebudú vôbec!!!!
      používate mozgy iba na to, aby ste tu rýpali do ľudí, miesto toho, aby ste rozmýšľali, ako sa dá (a či sa dá) z toho von!!!!

   • Ako ti pomôže táto rozprávka? https://www.youtube.com/watch?v=bGvUyrh3_P0

    • kvakcína je sloboda

     pod každým článkom vypisuješ, kam odísť!!!
     tak ti poradím – choď do Mali, možno ťa Ibi prichýli a Vágnerovci pomôžu!!!

     • WAGNER – je akronym pre súkromne organizovanú domobranu Ruska – to nie sú žolďáci v bežnom zmysle slova. Nie sú to ani špeciálne vojenské jednotky – sú to hlavne motivovaní vojaci – berú aj vojakov z basy – ktorí sa chcú vykúpiť – oslobodiť. Toto urobil aj Stalin – akurát vtedy mali za chrbtom židoboľševikov z NKVD, ktorí ich hnali dopredu na Berlín.

     • V podstate ide o „recykláciu“ legionárskej schémy. Môj otec mi hovoril /a jemu asi predtým jeho otec/, že Stainovi pomohli vyhrať vojnu zločinci, ktorých – pod podmienkou – vyberte si, aj keď na výber nemáte – vypustil z basy. Francúzske légie boli grupované zo zločincov /nie náhodou grupa = tlupa/, ktorí mohli ujsť pred galejami len do légie. Samozrejme – boli aj inak motivovaní – dobrodužstvom, peniazmi, život je a tak boj. V súčasnosti Fr. légia odmieta angažovať zločincov – lenže Francúzsku teraz nejde o existenciu! Francúzsko je už za koloniálnou existenciu, aj keď za Francúzsko sa schovávajú konkrétne koporátne záujmy v bývalých kolóiách.

      Čiže – medzi WAGNERovcami nebojujú len domobrana a špecialisti tvoriaci jadro, ale aj zúfalci, ktorí dostali na výber – buď basa, alebo vykúpenie sa. A tu pozor – takto je to postavené aj u nás – buď pôjdeš bojovať za amerického žida na Ukrajinu – alebo 5 rokov basy! Na výber mám – buď zvrhnutie tejto vlády – alebo 5 rokov basy! 5 rokov basy je pasívny odpor v očakávaní, že túto vládu zvrhnú Rusi! Lenže lenže – hovno viete, na čom už sú veľmoci a globalisti dohodnutí – že prebehne rozdelenie Ukrajiny a Rusi sa zastavia po prekročení Dnepra – hranica nebude Dneper – na to zabudnite – to sú koloniálne hranice – toto bude hranica strategická! Preto chcú Maďari južné Slovensko – Dunaj im nestačí! Žiadna rieka už agresii nezabráni – to už nie je demilitarizovaná zóna nejakých indiánov s lukmi. Každý sa snaží mať práve východiskovú zónu na budúci útok – to je jeho plánovaná hranica! Úvahy o Dnepri sú archaické a primitívne.

      Takže vychádza mi z toho jediné – zvrhnutie vlády! Aktívnym odporom a iniciatívou! A s týmto Fico súhlasiť nebude!

     • Ešte dodatok – nikto, kto má agresívne ciele – nebude začínať útok prekračovaním rieky – to je najnáročnejšia ženíjna fáza celej logistiky a s najväčšími stratami. „Byť za vodou“ /čo má aj iný kontext/.

     • V Mali je občianska vojna.

 3. tu je dokaz od zasvetenej „zuzana caputova krajina kde sa ludia nebudu bat zomierat“
  https://youtu.be/VnG2jUOlGCg

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,,,,z.č.-ako členka rádu xy(neuvádzam),,,,,,,kým som ja 14rokov z rozumu živoril a vás pred blížiacou sa budúcnosťou varoval a upozorňoval-vy ste sa mi iba posmievali,ohovárali ma a nepodelili ste sa somnou,hoci aj z môjho podielu ste si ukrájali a namiesto premýšľania a predvídania stavali ste si paláce a chýže a rajské záhradky aplánovali ste si báječnú budúcnosti v pohodlí a porazitovaní,vy ste tu iba hodovali a privlastňovali si podiely a výhody z členstva v eu,pobehpovali a parazitovali ste po celom západe,poberali eurofondy a robošovali za neprimerane prehnané platy a furt vám bolo a je málo-avšak teraz nastal nový vek a čas za toto všetko zaplatiť krvou,ako nepozorní a nerozumní,lebo takýmto svet a budúcnosť nepatrí,,,,,,,zadĺžené je slovensko a už iba vojnovou líniou bude a to vďaka vám-lebo neni medzi vami jednéhojediného z rozumu spravodlivého! už je čas,a ja sa budem pozerať-ako vy všetci platíte a mne bude sláva a vám stoka,,,,,,,a batallion-oľano sa vyparí,len čo všetko bude dokonané ako majú prikázané od tých,ktorí sa nesmú odmietnuť.

 4. KOVIDBARÓN!

  ,,,,,,,ste sluhami svojích pánov-politikov-obchodníkov,ktorí keď je treba,predajú aj svojho chlebodárcu voliča,ste otrokmi západu-lebo robošujete v ich firmách a tie vás dobre živia,ste číslami,lebo sami čísla používate a lebo aj diabol je iba číslo,,,,,,,podnikatelia politici,ktorých ste si z vypočítavosti zvolili pre výhody-nedokážu ľudsky a zdravo myslieť,pre nich je všetko iba biznis a obhajovanie ideálov stredoveku a novodejín slobodomurárstva o autoritárstve,nadriadenosti,osvietenosti a vyvolenosti vo svoje vínimočnosti pred zrakom nakazenca satana,,,,,,,učiteľom národov je sám luciferdiabol a oni-títo ho iba kopírujú,,,,,,,západ vás obabral a keby sa toto celé malo hoci tisíckrát zopakovať-stále toto urobíte a vždy dopadnete rovnako,v peklepodsvetia vás už váš oteckopastier očakáva.

 5. Teraz niečo na ďalší podvod a odpútavanie pozorností Amíkov…
  https://skspravy.sk/nezaradene/snowden-hovori-ze-usa-pouzivaju-vzdusnu-paniku-na-odvratenie-pozornosti/ !

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,,,,bezbranný slovenský občan s vlajkou satanistov v občianskom i v pasoch i na špz vozidiel,ktorému kaliňák zhabal zbrane skrze falošnej amnestie,,,,,,,vy ste už všade satanom označkovaní-už vám chýbajú iba prepotené maskáče a morho na východ zabiť posledného záchrancu a pravého spojencu,ktorý vie,že čo je to ten onen západ,,,,,,,za totality ťažko a po totalite ešte ťažšie,,,,,,,nezabudnite na snp,na spiklenecký november 89,na podvody s veľkou kupónovou privatizáciou,na prijatie a prechod na euro kedy všetko zdraželo a už nikdy od vtedy nič nezlacnelo,na šrotovné za vo večšine udržiavané automobily,ktoré ste vymenili za moderný odpad z ktorého je dnes už 90% v šrote a autá zo starej éry dnes stoja toľko,ako nové automonily ak nie ešte viacej atd atd,,,,,,,,kolobeh plytvania a špekulácií sluhov zákonodárcov a ich pánov ako keby nemal konca,svet funguje na úrovni neuvedomovania si dôsledkov správania za včerajška,či dneška a neexistuje žiadná pravdivá vízia o tom,že by svet mal z tohoto spametať a napraviť chyby a zmeniť sa,hovorím vám-je koniec človeka-kazisveta,vesmír vás nechce a ani neptrebuje a dobre strážená klenba vytvorená mimozemšťanmi je toho dôkazom.

  • Z článku:
   „Neskôr Pentagon povedal, že Spojené štáty nemajú nič spoločné s minuloročným vyhodením ruských plynovodov do vzduchu. Podobne sa vyjadril aj Biely dom. Ministerstvo zahraničných vecí vyzvalo, aby verilo postoju Spojených štátov.“

   ZÁVER VYŠETROVANIA: Takže sa asi vyhodili do povetria samé…(????)

 6. Dobry den, dakujem za clanok. Kazda informacia je dobra aj negativna. Clovek sa moze pripravit. Ste super.

 7. Podľa VK – na internete je video /možno v niektorom z jeho článkov/ – ako sa na parkovisku supermarketu na Ukrajine pokúsili verbovači zadržať nimi vytipovaného muža. Ten bez zaváhania vytiahol pištoľ a oboch postrelil a odišiel si po svojom.

  Na Slovensku je údajne 160 tisíc držiteľov zbraní kategóie A – na nosenie. Z toho odpočítajme 20 tisíc policajtov a 14 tisíc vojakov z povolania.
  Teda zbraň dží minimálne 124 tisíc civilov! Vydeľme to 2 – podľa kľúča vakci/nevakci – a máme tu cca 60 potenciálnycjňh odporcov systému a mobilizácie na Ukrajinu! No – a stačí 10 „gabčíkovských kamikadze“. Husté to začne byť, keď sa táto kandelábrová vláda pokúsi týchto ľudí odzbrojiť!

  • kvakcína je sloboda

   pred Kaliňákovými amnestiami ich bolo určite viac;

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,,,,vojna proti rusku sa plánovala vyše 20rokov,bolo pretrebné všetko pripraviť a situáciu vyprovokovať a nájsť si na to vhodnú lokalitu-aktuálne ukrajina,strategicky polovica býv.sektoru niekdajšiej rvhp a vz čiže oni na západe uvažujú asi takto,že v daných krajinách stále žije a má aj vplyv asi tak 20% provýchodne zmýšľajúcich v zdržanlivosti-lebo aktuálne bežia výhody zo západu,,,,,,,toto je vojna proti každému,kto nieje ako oni-nakazenci upíri zo západu,systém je tak dokonalý a tak rafinovaný,že ho nikto nedokáže obíjsť a predvídať čo má v danom okamihu urobiť,aby bol neviditeľný a slobodným-jednoducho máte smolu,vaše stopy sú už všade a vaše myslenie je už prekuknuté a už nemáte čo tajiť,nepatrí vám už ani vaše tajomstvo,lebo niekde ste určite urobili chybu,,,,,,,

  • Ad „ako sa na parkovisku supermarketu na Ukrajine pokúsili verbovači zadržať nimi vytipovaného muža. Ten bez zaváhania vytiahol pištoľ a oboch postrelil a odišiel si po svojom“

   Existujú MORFICKÉ POLIA kolektívneho vedomia. Princíp 100 opíc! Stačí, keď jedna opica /sliepka, to je fuk/ ukáže spôsob riešenia problému – ostatné ju hneď napodobnia. Čiže – už sa stalo, už je to vo vedomí – už sa to bude zdieľať! Takže utekať odtiaľto budú ONI! Oni už majú na to zakúpené letenky za 40 miliónov eur – bez časového obmedzenia! A nech nikomu ani nenapadne ich nechať ujsť! Pokoj bude – až bude po nich!

 8. A mezitím, stíhačky amerického a kanadského letectva používají drahé rakety k sestřelování narozeninových balónků a tvrdí, že tyto objekty „porážejí“, kdy vše je součástí masivní psychologické akce, která se snaží naznačit, že mimozemšťané napadají zemskou atmosféru a že mimozemská plavidla jsou sestřelována moderními proudovými stíhačkami.
  Vynakládá se veškeré úsilí, aby se tyto „objekty“ vykreslily jako záhadná, možná mimozemská plavidla. A všechno je to směšné. Kdy nad Kanadou byl sestřelen „létající objekt“. Tento objekt byl popsán jako „malý kovový balonek“ (tj. narozeninový balonek nějakého malého chlapce naplněný heliem), který se vznesl do výšky.. Pokračování zde:
  naturalnews.com/2023-02-13-fake-alien-invasion-psyop-tested-americans.html

  Hele, představa, že by ubohé stíhačky mohly porazit technologii mimozemšťanů, je absurdní. Určitě nejsou tak hloupí, aby jejich UFO sestřelili vojenští pitomci z Kanady a Pentagonu!
  Dobrou zprávou je, že pokud Ameriku napadnou narozeninové balóny, mají účinný systém národní obrany 😀

 9. „Samozřejmě, že pošleme slovenské vojáky do války, samozřejmě!“
  aeronet.news/video-samozrejme-ze-posleme-slovenske-vojaky-do-valky-samozrejme-slovensky-premier-v-demisi-eduard-heger-jako-prvni-premier-v-evrope-prohlasil-ze-posle-slovenske-vojaky-do-valky-kvuli-ukrajine/

 10. Za svoju krajinu bolo ochotných zobrať do ruky zbraň len 27,5 percenta opýtaných, zhruba 37 percent odpovedalo záporne a asi tretina nevedela odpovedať.

  ved ale tu nejde o „svoju krajinu“ !!! Tu ide o zaujmy USA na Ukrajine tak preco by mali bojovat??? Lepsie povedane : USA potrebuje dostat Slovensko proti Rusku aby sme sa navzajom pozabijali a oni pridu na hotove bez boja obsadia zdroje a suroviny. Kedy konecne tu nasu „akoze“vladu defenestrujeme?

  • Treba to dať na Gándhího .Keď všetci odmietnu bude to ťažká pohoda a nikto s tým nič neurobí 😁.

   • Vysvetli generačným sebcom, „čo“ je to illuminát Ghándí. Ide o to, že si neuvedomuješ pogándiovský proces divide et impera – keď už pre židov – majiteľov Východoindickej spoločnosti /Sasoon – dnes Vidal Sasoon – žiadni Angličania – britskí židia/, bol koloniálny projekt „britskej“ Indie neudržateľný – preto bol presmerovaný k rozdeleniu Indie na Indiu a Pákistán – a koľko to stálo životov – aby si židozmrdi udržali pomocou rozvratu vládu nad teritóriom! Skorumpovanosť v Indii nebola nikdy na úrovni ako dnes! Lebo aj kasty mali pravidlá! Tiscročná stabilná kastovná India – keď hinduisti aj moslimovia jednej kasty držali sekulárne spolu – sa rozvrátili demokraciou na hinduistov a moslimov! vtedy ich držal pohromade aj spoločný odpor proti spoločnému nepriateľovi – Britom /kráľovnej/

    Čiže – tí najnižší si sadli na bobky! A na bobkoch aj zostali! Gándí bol illuminát! Aj Slovensko sa po roku 1989 „emancipovalo“ – a zostalo v otroctve!

    Si ujasni medzi romantizmom a realitou! Môžeš rovno blahorečiť sionistu Kňažka a eštebákov XY Budaja – že tu „utvorili koridor“ – a rozdelili spoločnosť!

    Gándí použil – rovnako ako sovietsky mäsiar Žukov počas VVV – obrovskú masu ľudí! V tomto prípade rozlišuj medzi formou – spôsobom – a obsahom – naplnenosťou! Je rozdiel, keď si sadne na bobek milión ľudí /kvázi generálny štrajk/ – a keď si sadne na bobek pár sto ľudí!

    Takže do prdele aj s „humanistom havloidom“ Gándím! Bol len nástrojom riadenia k ďalšiemu rozdeleniu védskej civilizácie!

    Pozri – na akom nedávnohistorickom pozadí sa odohráva film Milionár z chatrče.
    https://ulozto.net/file/r7neu1cJtkXT/milionar-z-chatrce-cz-avi#!ZJH5ZwR2AmH4BJD3AwqxAwquZmN3BSELn3EsD2gPnUylYJIwLt==

    • Zhrniem – Gándí = analógia „nežná revolúcia“ a rozdelenie Československa. Našťastie – Slováci nie sú vyhradení katolíci a Česi nie súnvyhradení evanjelici – takže to išlo „neźne“. V prípade indie – dôležitý je svetonázor – hindoizmus/islám – ten je nad kastovným systémom! Indiu rozvrátili nábožensky!

     Vnímať Gándího ako tvorcu spravodlivého systému – osudu národa – je scestné – pretože nezahrnuje VŠETKY aspekty spoločnoti. Lebo v plánovaní ide vždy o VÝSLEDOK!

     • Teraz inak – si antilopa – a už 20 sekúnd ťa naháńa gepard – aby ťa zabil a zožral! A ty – „havel – gándí!“ – sadneš si na bobek! A ten skokotený gepard zdochne hladom! Nádherný svet!

     • Maroš,
      preceňuješ týchto takzvaných „ľudí“

      žiadna antilopa, akurát tak toto:
      https://www.mojevideo.sk/video/76b1/narkolepticke_kozy.html

     • Jop – „hororum mirabeli“ – hypnóza kuraťa vyvolaná desom – ochromenie desom – oficiálne to objavil nejaký taliansky psychiater – meno už neviem – v roku 1778 /už po založení illuminátov 1776/. Dnes – PSY OP.

      Hororum morti – ochromenie pohľadom na tragickú smrť iného – sú prípady, keď na toto zomreli ľudia v panike pri pohľade na vlastnú krv – krv symbolizuje unikajúci život. Preto Angličania vymysleli Red Jackets – krvavo červené mundúry pre vojakov, aby ich nedesil pohľad na vlastných zakrvavených vojakov – detto rímske légie.

      Narkolepsia je náhle upadanie do spánku – video je zle pomenované – je to hororum mirabeli. Kura-sliepka – sa dá ľahko uspať – strčíš jej hlavu pod krídlo a chvíľu ju rázne pohúpeš. Potom ju postavíš na nohy a bude spať – o nejaký čas sa osprostená preberie.

 11. EU nacizmus a CO2 podvodná totalita napreduje! Už schválil aj zákaz predaja všetkých automobilov na diesel a benzín od 2035 ! Kurvy zdrogované aj so všetkými zradnými premiérmi ! https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/eu-definitivne-schvalila-zakaz-prodeje-benzinovych-a-dieselovych-auto-do-roku-2035/
  Hlavná vec, že v Nórku je skoro nulový záujem o elektromobily pre ich ľahké vzplanutie, nízky dojazd a veľkú prírodnú záťaž pri likvidácií batérií !

  • Batérie treba hádzať do jamy, a vznikne nové ložisko lítia.

   • Batérie si treba ponechať pre vlastný fúzny reaktor!
    Inak najúčinnejšie batérie sú na báze obyčajnej hrdze! Na bežné účely komerčné lítiové baktry naozaj nepotrebujeme! „Ale keď oni už toľko investovali do „výskumu“ a koloniálnej politiky kvôli lítiu!

    • Pred pár rokmi v Čechách vynašli lacný palivový článok. Do výroby sa samozrejme nedostal. Nie je záujem aby sme sa mali dobre.
     Môžeš popísať výrobu hrdzavej batérie a lítiového reaktoru?

     • Nájdi si – nie som tvoj free energetický poradca.
      Toto tu neznamená, že sem prídeš a zoberieš si čo potrebuješ! – hovno! – a ešte ti to sem dodáme!

      Daj niečo do mlyna! Alebo pakuj!

      Ja nehovorím o hrdzavej batérii – ja hovorím o oxidoch železa, ktoré majú vyššiu elektrickú kapacidu, ako tie pičoviny z líthia! Pičoviny z líthia sú vlastne marketingom na pičoviny zo VZÁCNEHO líthia! No lebo – keby niekto začal oprudzovať kysličníkmi železa = hrdzou – idioti na burzách by sa toho nechytili! Čomu kurva nerozumieš! Výmene iontov?!

     • Nenašiel som a predpokladám že blafuješ, ako to často robíš.

     • názor – môžeš ma vyblafkať – schválne ti link nedám!

      „poločnosť Form Energy prichádza s riešením. Je ochotná investovať až 760 miliónov dolárov, na vývoj a výrobu batérie železo-vzduch. Takáto batéria je veľká asi ako práčka, a pojme 50 železo-vzduchových článkov, ktoré sa následne obalia elektrolytom. Fungujú najmä na princípe reverzného hrdzavenia, čo znamená že bunky „dýchajú“ vzduch, ktorý premieňajú na oxid železa (hrdzu) a to produkuje energiu.

      Naopak pri nabíjaní batérii sa obracia oxidácia a bunky sa premieňajú späť na železo. Prvýkrát s týmto nápadom prišla NASA, a to už koncom 60-tych rokov. takéto batérie riešia hneď niekoľko problémov. Ako prvé batérie železo-vzduch riešia niektoré nedostatky lítia, a to využívanie dostupného železa (4. najrozšírenejší prvok na zemi) a vzduchu. Zníženie výroby lítium-iónových batérií výrazne obmedzí množstvo vody, ktoré sa používalo pri ich ťažbe a výrobe. To spôsobovalo kontamináciu podzemných ale aj povrchových vôd.“

     • Už vidím ako sa dáva batéria veľkosti práčky do mobilov, smarhodiniek, dronov, elektrobicyklov. Haha.

 12. Evropský parlament v úterý odhlasoval zákaz prodeje nových benzinových a dieselových automobilů, které budou do roku 2035 vypouštět emise oxidu uhličitého, a překonal tak poslední legislativní překážku.

  Štrasburské shromáždění schválilo zákon 340 hlasy pro, 279 proti a 21 poslanců se zdrželo hlasování.
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/eu-definitivne-schvalila-zakaz-prodeje-benzinovych-a-dieselovych-auto-do-roku-2035/

 13. Konecne dobra diskusia!!!
  Len v kratkosti, kde by sa dalo utiect: Kanada a USA su v tahu. Astralia, tak isto. Vsetky anglicky hovoriace krajiny nie su riesenim.
  Japonsko? Zmenili ustavu v januari a z obranneho statu sa stal utocny. Thailand? Zaujimava situacia, po tom co princezna po tretej davke skolabovala……. Nejake ostrovy? Kto vie, ci blizko nich nebude nejaka materska lod, ktora bude zlikvidovana hribovym mrakom a tsunami zmietne vsetko okolo. Neostava nic, len si zapriet prsty na nohach do zeme a zacat sa branit. Ghandi system by u nas nefungoval, nakolko nie vela ludi by sa dali u nas palicami bit po hlave, ako Indovia boli schopni. Je mi velmi luto, ze nie som na Slovensku. Vacsina mojej rodina poumierala, takze by som nemal ani strechu nad hlavou. Velmi by mi ale odlahlo na srdci, keby som vykolajil par vlakov , co by mal tvarovanu ocel na ceste na vychod. A co tak flase s cervenou farbou hadzat z mostov na tie “darceky” co posielame proti nasim bratom? To uz sa malo davno tak robit. Mozno by to zobudilo par vojakov, co boli tam poslani! Neviem, ci viete, ale krajiny vychodne od zeleznej opony mali sankcie uz od 1948(?). A tak banky boli v rukach statu a pozrite sa co dokazalo nemecko a co vychodny blok , ked oni mali pod kontrolou peniaze. Minuly tyzden som cital, ze v amerike davaju c19 uz aj zvieratam, najme tim, co idu na stravu. Cize ti, co nie su pichnuti dostanu darceky z injekcie a ti, co su uz ockovani – dostanu este viac. V quebeku vraj uz maju zeleninu , ktora je schopna vakcinovat cloveka. Cize clovek co ma 4 , dostane este viac z tej certovskej tekutiny ? Na zaver, Nachval som robil pravopisne chyby v menach statov…etc.,
  Aby bojoval Slovan proti Slovanovi je hriech! Sami si kakame do hniezda.Nechapem, ako mohli donutit tolko u-krajincov aby tak robili. Videl som 3 videos, ako policajne auto s troma voakmi – doslova uniesli chlapa, co bol pred domom. Ked dostanem pusku do ruky, ti nadomnou dostanu gulky z nej. Zaujimavost: Tu mozete mat pusku, ale nie pistol. U nas je to tusim opacne. Mozete mat pistol, ale pusku je tazsie vraj dostat. Pravda?Popdobna hovadinka je: tu ( North Amerika) nemozete mat plechovu nadrz na benzin. ( kov , ked “udriete na to, moze sposobit iskru” . Vo Svajciarsku nemozete mat plastikovu nadrz na benzin, lebo ta moze produkovat static = a iskru…..). A ESTE NIECO: Kazdy tu – na tomto forum – hovori: “ZMRD” . (( To sa rozumie ako smrad? Smrdis je teraz zmrdis?, ) )
  Ja len dufam, ze tato diskusia zobudi vacsinu tunajsich citatelov, co doteraz len clanky pisali a nic nerobili. ( O =Taktiez slovo ROBOT je Slovenskeho povodu. Robot = robota. Roboti ). Videl som dom, kde Capek pisal R.U.R.(1920)!!. Dom ma tabulu a je tusim v Trencanskych Tepliciach.

  • Zmrd – je degenerát splodený nejakým chorým spôsobom – napríklad pod vplyvom drog, alkoholu, jedov alebo z geneticky vadnej rodinnej-incestnej chorej DNA dispozície. Presne = vadný – pošahaný! Psychopat, degenerát, DNA kalika.

   Smrdieť môže.

   • provokater

    Žeby Matovič a spol.?

   • Dakujem Vam velmi pekne pan Maros.

    • Zmrd – AKO NADÁVKA – je hanlivé ľudové označenie nečestného človeka – podvodníka, podrazáka, zákerného, grázla, feťáka, šmejda a pod.

     „Je to zmrd – daj si pozor!“ Jednoslovný idióm – homonymum s viacerými významami. Napr. neverný manžel, ktorý podvádza vašu dcéru – je jedným slovom zmrd.

     Týka sa to mužského rodu – v ženskom rode je – už dnes archaické označenie – „mrcha“ – od archaického „mrchavý“ = pokazený, nehodný, smradľavá zdochlina, šit.
     Na Morave je slovo mrcha stále živé. Nadávkou „mrcha“ podvedome prajete takejto osobe, aby zdochla /“si mŕtva“/, lebo je vnútorne duchovne-morálne mŕtva a zlovoľná.

  • Tak už jsem to psal že jedou kšeft potomků travičů studní za morových ran, kdy z kšeftu měli orgie a divoké pitly na hřbitovech mastičkáři , lektvaristé a ranhojiči s poslíky a pohůnky travičů. Je to v jiném rámci a technikou „kosmického věku injekčními stříkačkami ale je to zřejmě stejná sorta šmejdů a patrně potomků co si předávají business. Dokonce s covidapartheidem zrůd.
   https://www.youtube.com/watch?v=VqaflfJL6LM
   https://www.nepodvoleni.cz/wp-content/uploads/2021/08/Karen_Kingstonova_Pfizer_grafen.mp4

  • Môžeš o tej zelenine napísať viac? Utiecť sa dá Indonézie. Samopal možno s pár nábojmi dostávajú ukrajinci čo nevedia bojovať až keď sú v zákopoch. Za nimi sú strážne oddiely a nútia ich útočiť a ísť na smrť. Pri úteku sa dá zomrieť od hladu alebo od guľky. Útek treba pripraviť a premyslieť. Minimálne stan treba mať.

 14. Dňa 30.1.2023 o 18:38 hod. som sem – „hádzala“ – Pozvánku na Slovenský pochod za Mier -v jednotlivých dátumoch a mestách SR. Informácií je k tejto – mierovej – téme – samozrejme – v MSM – minimum, lepšie povedané – Žiadne! Iba ak – Niekto hodí natočené videjko z akcie na YT.

  Včera – 13.2.2023 bol na programe – Martin a vyzerá to, že Turiec – nesklamal. A to je pozitívna správa. Veľká vďaka im – za účasť !
  Veľké Finále by sa malo zrealizovať – 3.3.2023 pred Ćapútovou a USA ambassy.

  P.S.1 – Ja sa určite – v mojom meste – zúčastním tiež. Je to minimum, čo môžem spraviť preto, aby fašistická vojnová Hegerománia pochopila, že zdravo-mysliaci Slovák – si vojnu – NEŽELÁ, nehovoriac o – mobilizácii Slovákov na UA!!

  P.S. 2– 10-min. video Pochodu – Martin
  https://www.youtube.com/watch?v=QN4NcUmgVLA&t=345s

  P.S. 3 – Pieseň – Zem Slovenov (Tá sila je v nás!)
  https://www.youtube.com/watch?v=AvNE2KpYREY

  P.S.4 – Niektorí ľudia – nevedeli o Pochodoch, takže – ešte raz – pre istotu – Pozvánka..

  https://uploads.disquscdn.com/images/c37b65aa2fdfdb77ccd020247291cc042afc96b268e337f18fd791d2b78bc363.jpg

 15. Brazzaville/Malabo – Rovníková Guinea dnes potvrdila historicky první ohnisko onemocnění virem Marburg.

  Předběžné testy provedené po úmrtí nejméně devíti lidí v západní provincii Kie Ntem v zemi se ukázaly jako pozitivní na virovou hemoragickou
  horečku

  Zdravotnické orgány Rovníkové Guineje odeslaly vzorky do referenční laboratoře Institut Pasteur v Senegalu s podporou Světové zdravotnické organizace (WHO), aby určily příčinu onemocnění po upozornění okresního zdravotnického úředníka ze 7. února. Z osmi vzorků testovaných v Institutu Pasteur se jeden ukázal jako pozitivní na virus. Dosud bylo hlášeno devět úmrtí a 16 podezřelých případů s příznaky zahrnujícími horečku, únavu a krvavé zvratky a průjmy.

  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/who-svolalo-setkani-kvuli-prvnimu-vyskytu-viru-marburg/
  *****
  Takže náhradu za COVID19, bychom už měli….

 16. Kedy by mohla byt vyhlasena mobilizacia.Zaciatkom maja sa ma prijat novelizacia branneho zakona.Pocitam,ze okolo 20.5.2023 vyhlasi vladna zrada SR mobilizaciu.Musia to urobit este pred letnym dovolenkovym obdobim.pretoze,ak by to vyhlasili napr.v juli,tak by riskovali,ze z dovoleniek v zahranici by sa vratili iba zeny a deti.V septembri by to uz bolo natesno pred volbami.Kam ujst? Syn je pripraveny odist do madarska,kedze si mysli,ze Orban odmietne posielat ludi do vojnoveho konfliktu.Syn okrem ineho ovlada madarcinu,tak by potom chcel poziadat na ambasade o ich obcianstvo.Z dalsou z moznosti je Argentina ,etnicky je biela nabozenstvo je krestanske,kedze ovlada plynulo spanielcinu tak by nemal ani jazykovy problem.Problem je,ze ked sa mobilizacia vyhlasi,tak okamzite na to sa uzavru hranice a tak potom bude mozne utekat cez hranice iba ilegalne tak ako za byvaleho rezimu,az na to,ze teraz budu utekat ludia zo SR nedobrovolne pred takzv.demokratickym rezimom.

  • V lese je veľa cestičiek. Dá sa utiecť cez zelenú hranicu. Armáda bez plotu hranicu neustráži.

 17. Marošku, Diabol čumí na rošku, nakrivo má čapicu, tak mu dajme na piču. Predsa máme na to vlohy, upíľme mu rohy)!!!!MORHO!!!

 18. Pan NAZOR:
  Je to prelozene via Google a neskontroval som preklad. Nie je to ale ten clanok z Quebeku. V Québec tuto zeleninu uz pestuje jedna company.
  preklad:
  TORONTO – Ak máte túto možnosť, dali by ste sa radšej zaočkovať výstrelom do ruky alebo zjedením misky zeleniny?
  Vedci z University of California, Riverside (UCR) v súčasnosti skúmajú, či dokážu premeniť jedlé rastliny, ako je šalát a špenát, na mRNA vakcíny, ktoré si ľudia môžu vypestovať sami.

  Výskumný projekt má tri ciele: ukázať, že DNA obsahujúce mRNA vakcíny možno úspešne integrovať do rastlinných buniek; demonštrovať, že rastliny dokážu replikovať dostatok mRNA, aby konkurovali súčasným injekčným metódam; a určiť správne dávkovanie.

  Sledovanie každého prípadu COVID-19 v Kanade
  Sledovač očkovania proti koronavírusu: Koľko ľudí v Kanade dostalo injekcie?
  Americkí zákonodarcovia tlačia na Bidena, aby zrušil kanadské cestovné obmedzenia
  Vedci skúmajú, či je možné pestovať a jesť vakcíny mRNA
  Všetci zvolení liberáli, poslanci NDP budú očkovaní, konzervatívci stále nepovedia
  Stravovanie, salóny, telocvične a ďalšie: obmedzenia COVID-19 podľa provincie a územia
  Kalifornský pár zomrel na COVID-19 týždňov s odstupom 5 malých detí vrátane novorodenca
  Štúdia zistila, že varianty koronavírusu „lepšie cestujú vzduchom“, čím zvyšujú riziko prenosu
  Špičkoví americkí lekári hovoria, že nie tak rýchlo Bidenovmu posilňovaciemu plánu pre všetkých
  Mississippi tvrdí, že úmrtia na COVID-19 u tehotných žien stúpajú
  Kde môžu Kanaďania cestovať do zahraničia počas COVID-19
  Registrácia na odber bulletinu: Nechajte si poslať The COVID-19 Brief do vašej doručenej pošty
  „V ideálnom prípade by jedna rastlina produkovala dostatok mRNA na očkovanie jednej osoby,“ uviedol v tlačovej správe Juan Pablo Giraldo, vedúci výskumník a docent na Katedre botaniky a rastlinných vied UCR.

  „Testujeme tento prístup so špenátom a šalátom a máme dlhodobé ciele, aby ho ľudia pestovali vo vlastných záhradách,“ dodal. „Poľnohospodári by tiež mohli časom pestovať celé polia.“

  Kľúčom k zavedeniu mRNA vakcín do rastlín sú podľa Giralda chloroplasty, čo sú malé orgány v rastlinných bunkách, ktoré sú zodpovedné za fotosyntézu.

  „Sú to malé továrne na solárny pohon, ktoré vyrábajú cukor a iné molekuly, ktoré umožňujú rast rastlín,“ povedal Giraldo. „Sú tiež nevyužitým zdrojom na výrobu žiaducich molekúl.“

  Predchádzajúca laboratórna práca od Giralda ukázala, že chloroplasty môžu exprimovať gény, ktoré nie sú prirodzene súčasťou rastliny. Dosiahlo sa to odoslaním cudzieho genetického materiálu vo vnútri ochranného obalu do rastlinných buniek.

  Podobný výskum jedlej vakcíny proti COVID-19 prebieha aj blízko domova.

  Tím vedcov vedený Allyson MacLean, odbornou asistentkou na Katedre biológie Ottawskej univerzity, už viac ako rok pracuje na alternatívnom spôsobe imunizácie proti vírusu.

  Ich metóda zahŕňa expresiu vírusových antigénov v jedlých rastlinách vrátane šalátu a špenátu, ktoré by potom ľudia jedli. Testovanie vakcíny sa už začalo v rámci partnerstva s The Ottawa Hospital.

  Technológia mRNA používaná v niektorých konvenčných vakcínach proti COVID-19 funguje tak, že mRNA poskytuje ľudským bunkám genetické pokyny na tvorbu protilátok proti špecifickým ochoreniam. Jednou z výziev mRNA vakcín však je, že sa musia uchovávať pri nízkych teplotách, aby sa zachovala stabilita počas prepravy a skladovania.

  Ak bude výskumný projekt UCR úspešný, mohol by nielen umožniť jedlé mRNA vakcíny, ale aj vytvoriť mRNA vakcínu, ktorá by sa dala skladovať pri izbovej teplote.

  „Som veľmi nadšený z celého tohto výskumu,“ povedal Giraldo. „Myslím si, že by to mohlo mať obrovský vplyv na životy ľudí.“

  Výskumný projekt je podporený grantom 500 000 USD od Národnej vedeckej nadácie USA.

  • Ochrana pred genetickými nožnicami je variť zeleninu.
   Ako dostanú do zeleniny grafén? Pestovaním v hydroponike alebo postrekmi?

 19. Pripájam môj komentár z iného článku. cz24.news
  Ľudia často nechápu, že NIKTO NEMÁ PRÁVO nútiť druhého človeka ísť zabíjať druhých ľudí, ktorí mu neublížili! V dnešnej situácii sa nejedná o obranu, ale agresiu! Neviem o tom, že Rusko by zaútočilo na NATO, SR, ČR, Poľsko, GB, USA…! Nikto nemá povinnosť ísť proti svojmu svedomiu! SVEDOMIE STOJÍ NAD ZÁKONOM! Nemeckí a talianski pohlavári boli súdení po 2. sv. vojne NIE za to, že nedodržiavali ich vtedy platný zákon, ale za to, že porušovali prirodzené právo iných bytostí a ľudí na život! Tým je vlastne povedané, že PRIRODZENÉ PRÁVA DRUHÝCH ĽUDÍ NA ŽIVOT STOJA NAD AKÝKOĽVEK ZÁKON NEJAKÉHO SYSTÉMU, ktorý si osobuje právo zabíjať ľudí svojej alebo cudzej krajiny z pofiderných ideologických dôvodov. Nedávno som dokonca čítal článok, ako si politici už delili bohatstvo Ruska! Čiže v tomto prípade ide dokonca o lúpežnú vojnu. Nikto nemá povinnosť prelievať svoju alebo cudziu krv za nejaký odporný fašistický systém alebo v lúpežnej vojne! Je síce pravda, že to môže stáť človeka život v tomto tele, ale všetci (!) sme nesmrteľné bytosti. Nenarodili sme sa preto, aby sme na povel nejakého psychopata či sociopata vraždili neznámych ľudí, alebo ľudí vôbec. Nič sme si na tento svet nedoniesli, iba naše spomienky a čiastočne povahu. Tiež si nič nevezmeme, iba naše spomienky a povahu, ktorú sme čiastočne sformovali sami naším konaním. Každý nesie zodpovednosť sám za seba a svoje konanie. Keď človek zavraždí druhých ľudí, výčitky svedomie ponesie on a nie nejaká sociopatická obluda, ktorá vydáva „rozkazy“. Vlastne taká obluda svedomie už dávno nemá. Je na OSOBNOM rozhodnutí každého, či ako otrok, onuca… bude prelievať svoju alebo cudziu krv za zhovädilú ideológiu a fašistický režim, alebo či sa zachová ako vedomá bytosť.
  Kto je to kurva ten „štát“? To je akože nejaký politik, generál, parlament? To je nejaký byrokrat v NATO? Alebo v EÚ? Kto je to kurva štát? Štát/Systém môže donútiť človeka niečo urobiť len do tej miery, do akej to ľudia dovolia!

  • Tát tvorí ten, kto v ňom má moc. Štát je organizované násilie.

   VIDEO: Alexander Lukašenko v rozhovoru s generálním tajemníkem CSTO naznačil, že chystaná invaze Ruské armády bude kolektivní záležitostí celé aliance! Na Ukrajině vypukla panika a v Oděse už odvlékají muže na frontu přímo z ulice! Chystá se tohle i v Česku? Satelitní snímky potvrzují, že Rusko shromažďuje na hranicích Ukrajiny obrovský kontingent, který si v ničem nezadá s objemy vojsk vloni v únoru! Jevgenij Prigožin natočil reklamní náborové video, ve kterém slibuje, že PMC Wagner naučí muže chlapské práci a poznají, jak se vede atomová válka!
   „VIDEO: Odvodová komanda v Oděse odvlékají muže na frontu přímo z ulice

   Na Ukrajině je před touto invazí doslova boží dopuštění, které si ani neumíte představit. Západní média o tom mlčí, ale na Ukrajině propukla v generálním štábu armády taková panika, že odvodové komise dostaly příkaz odvést na frontu “jakékoliv maso z ulice” na Ukrajině, které se bude zdát, že je mladé, že nejde o důchodce nebo o dítě. Pokud nějaká osoba nespadá do těchto výlukových kategorií, je okamžitě a násilně odvedena na frontu a muži se tomu brání, lehají si na zem a křičí, že do války nepůjdou.“
   „VIDEO: Odborník vysvětluje českým mužům, že vyhnout se mobilizaci a odvodu na frontu bude velmi těžké. Za vlast už dnes nebojujete, bojujete za vládu…

   Válka na Ukrajině je proxy válkou NATO proti Ruské federaci a Ukrajina tuto proxy válku nezvládla, prohrála ji na celé čáře a dnes se již tato porážka pouze maskuje tím, že se informační prostor na západě zahlcuje nesmysly o UFO a balónech nad USA a Kanadou, protože americká vláda a NATO potřebují odvést pozornost od porážky Ukrajiny na Donbasu a od nevyhnutelného zhroucení obrany Ukrajiny, které prostě došly všichni bojeschopní a hlavně boje-ochotní muži.

   To, co vidíte na videu výše, to už nejsou odvody nadšených mužů v Oděse do války na obranu vlasti, to je teror hroutící se vojenské operace ukrajinské armády, která nemá už nikoho schopného na frontu. A proto se očekává, že Kyjev v nejbližší době oznámí svým páníčkům do Bruselu a do Washingtonu, že ukrajinská armáda již dál bojovat nedokáže, protože jí chybí schopní vojáci.“
   https://aeronet.news/video-alexander-lukasenko-v-rozhovoru-s-generalnim-tajemnikem-csto-naznacil-ze-chystana-invaze-ruske-armady-bude-kolektivni-zalezitosti-cele-aliance-na-ukrajine-vypukla-panika/

   • A teraz treba vyhrabať ten dokument o dokode v NATO, že krajiny bývalého Východného Bloku poskytnú 2 milióny vojakov na vojnu za židokraciu na Ukrajine – a nielen tam!

    • Po rozpadu SSSR proti cemu udrzeli NATO
     Navic protizakonne rozbili pres Anglicke zoldaky Jugoslavio VSFR

     Ale Nemecko se S P O J I LO

  • Víťazov nesúdia.

 20. Pokolra Veluk

  Proroctvá hovoria, že zatial nič nebude. Na čele NATO stoja triezvejšie hlavy, než títo matkoj+bci u nás. Spomente si napr. na údajnú „ruskú raketu“ vystrelenú na Polsko. Títo u nás už kričali „do boja“, a potom sa ozval prezident USA samotný a začal dementovat správy o „ruskej rakete“. Nie každý v NATO a Pentagone chce jadrovú vojnu, ako tí naši matkoj+bci.
  Bude to desivé, ale do septembra ešte musíme s nimi vydržať.

  Kľud. Netreba to prehysterizovať. „Koniec“ síce bude, no nie ešte tento rok. A nebude to zákopová vojna, ale bohužial vojna zbraní hromadného ničenia. Budete schopní skryt sa mimo civilizácie? Pripravte sa na situáciu, kedy nebude ani elektrina, ani plyn, ani voda… a príde nad Slovensko jedovatý mrak.

  Takto nejak bude vyzerat “koniec”, ale:
  https://pokolraveluk.info/2022/11/07/takto-nejak-bude-vyzerat-koniec-ale/

Pridajte komentár

*