Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Seymour Hersh: „Vojna skončila… Rusko vyhralo“


Print Friendly, PDF & Email

Seymour Hersh: „Vojna skončila... Rusko vyhralo“

(Niamh Harrisová, The People’s Voice) Oceňovaný novinár a držiteľ Pulitzerovej ceny Seymour Hersh vyhlásil, že vojna na Ukrajine sa skončila a Rusko zvíťazilo.

Hersh s odvolaním sa na nemenovaný spravodajský zdroj vo svojej štvrtkovej správe z minulého týňdňa na Substacku uviedol, že „už neexistuje žiadna ukrajinská ofenzíva, ale Biely dom a americké médiá musia pokračovať v šírení klamstiev“.

Portál Sputnik uvádza:

Predstaviteľ americkej tajnej služby povedal veteránovi Seymourovi Hershovi, že zástupný konflikt s Ruskom na Ukrajine je stratený prípad.

Oceňovaný investigatívny reportér na svojom blogu napísal, že „významné zložky americkej spravodajskej komunity“ hodnotia, že „demoralizovaná ukrajinská armáda sa vzdala možnosti prekonať silne zamínované trojvrstvové ruské obranné línie“.

Jeden anonymný predstaviteľ z americkej spravodajskej komunity povedal, že boje pokračujú len preto „lebo Zelenský trvá na tom, že musia“.

„V Zelenského ústredí ani v Bidenovom Bielom dome neprebieha žiadna diskusia o prímerí a neexistuje žiadny záujem o mierové rozhovory, ktoré by mohli viesť k ukončeniu zabíjania,“ napísal Hersh.

Kyjev aj Washington tvrdia, že ukrajinská armáda vyzbrojená a vycvičená NATO-om dosahujú stabilný pokrok.

Ale takmer štyri mesiace po začatí ofenzívy dňa 4. júna 2023 postúpili len niekoľko kilometrov na dvoch úzkych osiach, pričom dobyli niekoľko opustených a zničených dedín – za cenu viac ako 71 000 obetí a stoviek tankov a delostreleckých zbraní.

Prírodná liečba osteoartritídy

„Všetko sú to lži,“ povedal zdroj.

„V úvodných dňoch júnovej ofenzívy došlo k niekoľkým skorým prienikom Ukrajiny a Rusi sa stiahli, aby ich vtiahli do kotla. No a potom ich všetkých zlikvidovali.“

Zdroj ďalej odhalil, že „hlavné zložky“ kyjevských síl „prakticky prerušili ofenzívu“ – toto hodnotenie potvrdil nedávny pokles počtu správ ruského ministerstva obrany o obetiach spôsobených ukrajinským útočným skupinám na hlavných južných frontoch okolo Rabotina v Záporoží a na juhu z Vremevky v Donecku.

Spravodajský agent tiež povedal, že americký prezident Joe Biden bol hlúpy, keď vyzbrojil Ukrajinu a vytvoril tým pôdu pre konflikt. Vedel totiž, že ruský prezident Vladimír Putin bude nútený reagovať vojensky.

„Vojna sa skončila. Rusko vyhralo. Ukrajinská ofenzíva už neexistuje, ale Biely dom a západné médiá musia pokračovať v klamstvách,“ povedal spravodajský predstaviteľ Hershovi.

„Pravdou je, že ak by ukrajinská armáda dostala rozkaz pokračovať v ofenzíve, armáda sa vzbúri. Vojaci už nie sú ochotní zomrieť, ale toto nezodpovedá nezmyslom, ktoré vypúšťa Bidenov Biely dom.“

V nasledujúcom videu Alex Jones rozoberá správy a skúma, aký by mohol byť ďalší krok zúfalých globalistov:

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Niamh Harrisová, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Hofentlich !

 2. Na odľahčenie témy:

  Myslím, že Zelenský (ak vôbec prežije), sa časom vráti k svojmu pôvodnému groteskno-hereckému povolaniu, v ktorom „úspešne“ zabával divákov prostredníctvom svojho penisu (pozn.: chcela som byť slušná, i keď sa mi veľmi chce dodať – cocota).
  Vo videu v odkaze nižšie vidieť, že zrejme v tom jedinom sa mu, ako-tak darí..
  Inak – samá deštrukcia..

  https://t.me/ural2205/2325

  • Fotomontáž /grafika/ – to telo bolo ženské.

  • Moc veľkú šancu zelenému nedávam, že by sa vrátil niekam. On to má už zrátané…
   Napr. taký Ceaușescu, ktorý pre Rumunsko veľa urobil ale podával ruku západu nedopadol zrovna pekne – a koľko toho dokázal. A presne tak isto to robil aj Kaddáfí, ktorého podľa toho čo som počul „slušnolýbijčania“ nakoniec napichali na kôl alebo tak nejako. Zelený mi trocha pripomína tých vlezdoriťkových idiotov, ktorý sa po 89 vyvyšovali nad bežných ľudí ale v skutočnosti vyzerali ako odporné neviem čo. Spikovali a šprechovali kde sa dalo aby ukázali, že sú niečo viac ako domáci a aby si ich nejaký rakúsky, nemecký či anglický vagabund s prachami všimol. Tí však malí čas si aspoň niečo užiť narozdiel od zeleného šaška.
   A na toho Seymoura Hersha- na jeho „akrobaciu“ si počkám ako vyznie v podaní Pjakina… už v niektorých minulých otázkach o ňom hovoril.

   • Marek Kosice

    Achnatom : pred rokmi aom videl video, kde bol Kaddafi ponechany na zlincovanie ludmi. Kvalita videa dobra nebola, ale kamera ho brala zblizka. Ak to teda nebol jeho dvojnik. Video som do konca nedopozeral, nemam na take zaludok. Odohravalo sa to vonku, akoby na vyprahnutej pustnej luke, resp. niekde mimo mesta. Pokial si pamätam dobre, zosadili ho medzi dav z jeepu a mechali ho (kamerujuc) napospas davu…. Podla mna video najdes lahko (som na mobile, nejdem ho hladat). Ci ho potom napichli na kol, to neviem…

   • Marek Kosice

    Inak je sranda ako „prozapadne orientovani“ slovaci/cesi (ja nie som ani na zapad ani ma vychod) ocoernuju Putina, hovoria ze vyzera choro, prozapadne clanky tvrdia ze ma rakovinu, slabne, atd, ale Bidenovu totalnu neschopnost a demenciu nespomenu (s vynimkou FoxNews a SkyNews – Australia). Rovnako im nrjak neprekaza to, ze Zelensky je fetak a vidno to na kazdom kamerovom rozhovore s nim. Kde sme santo dostali – v par stamilionoch velebit prezidenta USA & senilneho pedofila, ktory ma syna nasilneho narkomana uzivajuceho crack (Hunter), a velebit penisoveho hraca na piano, ktory tak isto lieta v drogach a zhodou okolnosti je…ukrajinskym prezidentom. To nevymyslis, to je Matrix. Ale mna to nevytoci. To co sa deje ma trapi asi minutu MESACNE. A tak to ma byt. Nebudem si privodzovat zdravotne problemy…. Uniknut vakcinam (ich zdravotnej hrozbe) a hned na to si vyrazne skodit dlhotrvajucim hnevom, smutkom a beznadejou z toho co sa vo svete a na Slovensku deje… je PASCA Matrixu.

    • O Matrixu by sa dalo debatovať týždne – každý ho chápe inak a každý si pod tým pojmom predstavuje niečo iné ale faktom je, že v Matrixe istého druhu žijú tí čo velebia Západ a nič z toho nemajú.
     Inak sú na tom mainstreamovi novinári na Západe, v Európe ale aj v Rusku (5 kolona) tí presne vedia ako sa veci vo svete majú, kto je agresorom si kto len bráni svoje ľudské práva. A to platí aj o politikoch, oligarchoch ale aj o prozápadnej hávedi všetkého druhu v celom svete, ktorá zo svojej orientácie nejako profituje alebo profit aspoň očakáva. A ten profit môže byť len to, že sa cítii byť súčasťou nejakého veľkého západného „nad diania“ a ostatní sú len obyčajní dezoláti a otroci. Ale otroci sú naopak oni lebo nevedia existovať bez nijakého páníčka. To sú tí vedomí si svojej podlosti. No je tu ešte tá prozápadná naivná výseč obyvateľstva sveta, ktorú som zmienil vyššie, ktorá zo svojej prozápadnej orientácie nemá nič, necháva sa naivne unášať mainstreamom, hltá kilotuny výkalov z kanálov tv a pod. a žije v presvedčení, že aké majú šťastie, že pochopili, že ktorá je tá správna strana. Veď aké by to pre takých ľudí bolo dehonestujúce a strašné ak by rozmýšľali ako nesystémoví odpadlíci. Ako môže tak niekto rozmýšľať? – sa z pobúrením pýtajú.
     A tak vezmú svoje detičky a s nadšením idú na letecké dni mávať vrahom z NATO a potom známym rozprávajú aké kúsky tam predvádzali tí úžasní piloti – ich hrdinovia.
     Jednoducho – všetci vedia o stave vecí – všetci prozápadní hajzlové všetkého druhu ale aj bežní bežní ľudia s normálnym myslením ale existuje určitá naivná (a nemusí byť vnútorne zlá ale pohodlná) spiaca časť obyvateľstva, ktorá fakt nechce nič vidieť a počuť – chcú proste len spať.

   • ziadneho zida nebude skoda

 3. David agios v

  Vdaka Ukrajino
  NSPprjadok EU BUDE KAPUT
  TUHA ZIMA V EU moze byt podobna Stalingradu leningradu 1942 az1943 Rusove dodavaji zapadu ….odpadovy disel a pod
  Tim zhorseni ovzdusi opotrebovani motoru
  … meli jste byt neutralni ako Madari mohlo se vam darit
  Najivni vlady
  Nyni budou kupovat predrazeny military srot ze zapadu
  Me zbrojni energeticke investmemty su 3× vysej
  Vdaka vladam EU jdou do zahub vlastniho lidu
  JESTE PRIVITATE RUDOARMEJCE S LEVNYM CHLENOM ENERGII
  vyvlastnen produkce s obnovou ze zapanim vykoristovanim
  Likvidaci rozkradeni3

  • No veď to! Existuje tu „pozitívna“ úvaha, že na Ukrajine sa vojnou „ekologicky“ likvidujú zastarané zbraňové systémy, a také by sme mali nahradiť novými! Hovno! Nám sem len – pokiaľ si tie nové nevyrobíme sami – navozia tie ich západné šroty! Ozaj – už sa tá stratená cukríková F-35 našla?

 4. Israismael

  Pomaly a isto sme svedkami demolácie temna na planéte ..Je to strašné ,keď naša Zem je v takom zajatí temných síl už mnoho tisicroci..To je tak katastrofálna akumulacia temnoty ,že hrozí skutočný Armageddon ..
  Podľa mnohých predikcií nás čaká v roku 2024 veľmi viditeľná demolition Dark = demolácia temna …Raz to muselo prísť ,pretože nemôžu donekonečna vládnuť temné sily,ktoré ničia životy ľudí a ničia planetu Zem ako takú ..Pri tej predstave dejov a udalosti ktoré majú prísť čoskoro ,človeku naskočí husia koža ,pretože taký očistný proces aký sa chystá pre túto Zem ešte nikdy v histórii ľudstva neprebehol ,bude to celoplanetarna očista ,bude prebiehať pozvoľna od jednej udalosti k druhej a v niekoľkých rokoch ..
  Vo víre týchto dejov sa ocitne samotné ľudstvo ..však sa to musí dotýkať najviac práve samotných ľudí ,pretože očista by inak nemala žiaden význam ..
  Ľudia po Veľkej očiste (ti ktorí ostanú) s milión percentnou istotou pochopia že už viac nebudú žiť ako nevedomi ,bezducho žijúci ľudia,napajajiúci sa na temné vplyvy ..Dôjde k oslobodeniu ľudských duší a ľudského ducha spod jarma temna ,aj keď to bude očista ktorá zabolí a mnohí sa ani nedožijú príchodu novej štruktúry sveta ,ktorá bude úplne odlišná od tej ktorú ľudstvo žilo po tisícročia ..Nebude už ľudskej svojvôli ..To skončí ..Ľudstvo bude čoskoro začinat úplne novú etapu žitia a bytia ,dávno predpokladanú ..Riaditeľ vesmíru ,všetkých svetov ,a všetkého živého stvorenia vysiela signál pre pozemské ľudstvo : Pripravte si ľudské duše pozemskí ľudia ,pretože Spravodlivý Sudca z božského zdvihol MEC (luce súdu nad ľudstvom) a čoskoro očistí tento svet od všetkých temnôt !

  • Marek Kosice

   „Podľa mnohých predikcií nás čaká v roku 2024 veľmi viditeľná demolition Dark = demolácia temna …Raz to muselo prísť ,pretože nemôžu donekonečna vládnuť temné sily…“
   Uz mi to pripomina NASA… 😀
   Uz desiatky roko odklada „vesmirnu turistiku“.
   Ciel : zivot v ludoch ze je to mozne, aj ked nie je a nikdy nebude (turistika v studiu jedine)…
   Aj v roku 2012 sa „to“ malo stat. Aj mnoho krat predtym. Temno malo byt znicene. Stalo sa tak? Nie. Stane sa tak v roku 2024? Nie. Finito.

   • Israismael

    Radšej sa zamysli nad sebou a celkom vážne zamysli, ci by si nepatril k tým masám, ktoré budu súčasťou toho temna, ktoré bude musieť byt odstránené z planéty .. Ci predsa len nie si niečím pomýlena duša, ci si vývojom a poznaním podľa vôle božej hotový ludsky duch(človek) aby si mohol prejsť očistou… Aby si ma však neobvinoval ze útočím azda len proti tebe ( ja však neutocim) tak upresnim ten fakt, ze ocistou a súdom musí prejsť kazdy človek, teda aj ja, moje deti, moja manželka, moji susedia, tvoji susedia, politici,ale aj obyčajní ľudia, pápež, sudca, policajti, vrah, špinave bezduché teleso, ako aj zdanlivo dobrý človek, ci aj hľadač Svetla,….. Proste každý človek…

    • Marek Košice

     Áno, som temnota sama….. Opovrhujem horormi, násilnými videami (občas si pozriem zápas Oktagonu, ale tam sa bijú dohodnutí, nikto nikoho nenúti), smutnými filmami, smutnými pesničkami, nepozerám p*rno, nesmilním, nekradnem, výrazne sa vyhýbam klamstvám, neriešim sex bez toho aby šlo o vzťah už 6+ rokov….. Áno, som temnota sama.
     Vieš čo, Israismael? Mali by sme sa stretnúť a ísť za niekym, kto vidí auru. To aký je človek, ukazuje jeho aura. Tá ukazuje PRAVDU očistenú od dojmov, názorov. Pravdepodobne by si bol nemilo prekvapený. 🙂

     • Israismael

      Žiješ vonkajšími prejavmi dobra ( samozrejme ze to kvitujem, keď neublizujes blížnemu vonkajšími prejavmi ) ale prejav tvojho ducha je iný, dokonca si tu pár ľuďom poublizoval a aj takým neutocnym ľuďom len preto, ze sa ti nepáčil ich názor…
      Ako vonkajšia forma prejavu si teda možno typ človeka ok= v pohode .. Ale vnútro? Duch? Eeeeee…. A tomu svedčia časté tvoje myšlienky, výpady,cudesnosti a zlorecenia, ktoré sem dávaš na strankub, teda tie tvoje vnútorné prejavy ktoré sú z tvojho ducha, co je omnoho dôležitejšie prejavenie sa, pretoze vnútrom ublížis stokrát viac ako vonkajším prejavom(facku znesie človek, ale ublíženie do vnútra inému, to sa ťažko znáša a hojí) ..
      Teda tvoj vonkajší prejav dobra nie je zhodný s tým co vyžaruje tvoj duch, tvoje vnútro..Ani zďaleka nie!!! Nehovorím ze sa nesnažís hľadať Pravdu.. Moje prejavene znalosti duchovna sa ti zdajú pomotane a čudné, lebo píšem o takých praktických veciach ako fungujú zákony Božie, ako ma človek fungovať podľa nich a píšem o veciach ktoré nie sú v biblii, ani farári ich nevedia, ale ktoré raz budú podstatov učenia v pozemských školách v novom veku.. Nie moje sú to, ale ja som ich získal v poznaní od Toho, ktorý opäť raz zlyhaním ľudstva nebol spoznany podobne ako Ježiš..Pôsobil už na Zemi od roku 1875 po rok 1941.. A upozorňoval na neho práve Ježiš keď tesne pred ukrizovanim povedal svojim učeníkom tieto slová. : KEĎ Príde NA KONCI VEKOV, ON DUCH PRAVDY UVEDIE VÁS ĽUDSTVO DO VSETKEJ PRAVDY.NAUCI A POUČÍ VÁS O VŠETKOM LEBO DNES BY STE TO NEBOLI SCHOPNÝ POCHOPIŤ.. POUČÍ VÁS AJ O PRICHÁDZAJÚCIM SÚDE AJ O TOM ZE KNIEŽA TEMNA JE UŽ ODSÚDENÉ A VIAC VÁM NEBUDE ŠKODIŤ .. My ako ľudstvo sme na konci veku RÝB.. Skončil vek RÝB, pomaly sa dostávame a už prakticky sme v novom veku VODNÁRA, a tak ako bolo povedané všetko sa dozviete na konci veku keď príde ON (jeden vek, éra trvá 2160 rokov)… Veru počúvaj človeče uviedol nás,… ale žiaľ len nemnohych na Zemi, keďže ľudia nehľadali a nepočúval Ježišove slová ,, O uvedeni ľudstva do Pravdy“, alebo len málo z ľudí to hľadalo. .
      A teraz sa smej aj vysmievaj koľko chceš, ja ta už vidím v duchu ako sa na mne smeješ, a vysmievas, že ja môžem byt jednym z tých mála co našiel tu Pravdu a uvedenie do Pravdy.. . Ale len preto sa smeješ, a ovplyvas iróniou smerom ku mne, ze tebe ta Pravda nebola zjavena, nemohol si ju nájsť kvôli naladenosti svojho (ne)živého ducha .. a dával som aj tebe par krát možnosť nájsť Pravdu Vo svetle Pravdy v jednom z odkazov!.. To bolo zbytočné, márne…

  • Každý má odpovědnost nejen sám za sebe ale i za důsledky svých činů v interakci se svým okolím.
   Protože žijeme ve „Fyzikálním světě“ . Není v tom žádné temno, je to jen holografická vize – holografického universa – včetně projekce jednání a konání každého.
   Jak se říká, každý svého štěstí strůjcem…

   • Israismael

    To mate pravdu Alter, ze sú to projekcie myšlienok ľudí či už dobrých alebo zlých a takisto projekcie konania všetkého ľudstva na zemi .. Tak to co činia ľudia a urobia, napr taky vrah, ten hrozný temný čin ze zabije človeka a to vedome zabije, tak to najskôr musí vskrsnut v myšlienke človeka, aby to urobil a až potom to vykonal .. . To je vlastná myšlienka človeka, vychádzajúca z jeho vlastného presvedčenia ze to urobí a zabije človeka … Ze sa tým zaoberá v myšlienkach taky človek= vrah a určite často zaoberá, plánuje a dlhý čas to činí v myšlienke kým to neurobí, tak áno to je akési zhmotnenie projekcie myšlienok.. . Ale temno je konkrétne= on sam človek cez jeho vlastný čin ,resp je to špatne, nesprávne ovládanie tzv neutrálnej božej sily, ktorá neviditeľne prúdi vesmírom aj človekom, ktorý ju usmerňuje svojou vôľou bud k dobru alebo zlu….konkrétne ten vrah to použil na vraždu a zneužil božiu neutrálnu silu prúdiacu vesmírom, a aj k zemi.. Použil to na zlo čin.. Tak je to! A tak je to u mnohých iných zlo činoch..
    Ešte poznámka : projekciou myšlienok,ale aj tým co všetko ľudia hovoria a aj uskutočnia na Zemi, tak tou,, projekciou “ ako ste to nazval celkom správne , sa zaoberajú tzv mali BYTOSTNI, pomocníci boží, ktori to všetko urobia a,, utkajú“ myšlienky a činy ľudí do predobrazu a potom sa to zhmotni časom bud tu ešte na zemi, alebo potom po smrti v tých jemnohmotnych svetoch na druhom brehu..Každopádne to raz človeka dobehne(OSUD) .. Ale mali bytostni služobníci nie sú temno , oni to robia vo vôli božej pretože oni nemajú vlastnú volu … proste oni tkajú osud ľudí, podla toho ako je používaná slobodná vôľa a neutrálna sila .. To sú tzv nitky ľudského osudu, ktoré magneticky vyťahujú mali bytostni do Zdroja nad hmotnosti, ktoré sa projekciou zhmotnuju do foriem ( forma závist, forma nenávist ale aj opačných cnosti a pod).. Vyťahovanie=tj nie ich rukami ale magnetickou príťažlivosťou sily a vyžarovania ..
    Mali bytostni sú tí, ktori boli kedysi ľuďmi videni v dávnych dobách, kým nebol človek odpojený temnotami od Boha Stvoriteľa.. Považovali ich za trpaslíkov ci vily a pod a z toho vznikali potom aj rozprávky pre deti.. Aká to tregedia pre ľudí ze si uzavrelo ľudstvo poznanie o týchto malých tkalcoch, ale aj celkove o vyšších svetoch a uzavreli si Raj(duchovný svet)…

    • Ja by som povedal, že z pohľadu vedcov sa môže zdať vesmír a život v ňom ako hologram pretože celé hmotné dianie vo viditeľnom vesmíre je prejavom jemnejšieho diania. Ale to, že to nazývajú hologram a niekedy až akýsi podvod či matrix alebo dokonca program hypersuperpočítača ukazuje, že idú na to pochopenie hmoty a tým čo ju oživuje zo zlej strany. Ukazuje to na fatálne nesprávny prístup v prvom rade nie k vedeckému bádaniu ale k Životu samému. Niekto vytvorí takúto teóriu strelenú od boku o nejakom holograme, totálne ujetú, detinskú, odtrhnutú od života, prezentovanú v mainstreame ale i v alternatíve ako možnú a obrovské množstvo ľudí sa tým začne zaoberať a pripúšťať ju ako možnú realitu. To ale zasa ukazuje jak neuveriteľne môže byť človek krátkozraký a tým oslabený pri kontakte s rôznymi informaciami. Niekde začuje o nejakom holograme v ktorom žijeme, zapáči sa mu tá „veľká“ teória a s nadšením o nej premýšľa ako by ju ešte pre seba obohatil aby si v tom fantasmagorickom náleve kúpal svoj šrotujúci mozog. Veď je to väčšia a priehladnejšia kravina ako podvod c19. Ten „vesmírny hologram“ v ktorom vraj žijeme… – no takýchto teórií môžu temní vypustiť milión a môžu byť sebaidiotskejšie ale mnohí ľudia sa nimi budú vážne zaoberať pretože nestoja ani trochu pevne vo Stvorení.
     Dennodenne sme opíjaní najlacnejším plesnivým rožkom aby sa ním zakryla skutočná podstata diania vo vesmíre a Stvorení. Ale že ľuďom ten plesnivý narýchlo podhodený rožok chutí tak to je ešte horšie.

     • Israismael

      Preto treba spoznať Pravdu..lebo len Pravda môže oslobodiť človeka od skazy a neprávd ,ktoré môžu človeka strhnúť do pekelných temnôt ..Ale opakujem už milionkrat ,že nie ta pozemska pravda je tou naozajstnou pravdou ,ktorú môže človek nájsť pre vývoj ľudského ducha ,teda človeka ! .Dnes je to tak vo svete ,že pravda je lžou a lož je dávana za pravdu,lebo krásne to bolo vidieť na Tom covide,vakcinach ,či dnes ohľadne vojny na Ukrajine že ako sa veľa veci prekrúca …. a to sa nemôže stať tam hore v DUCHOVNÝCH a BOŽSKÝCH svetoch ,sférach..tam nikdy nemôže existovať lož alebo prekrutnuta pravda ako tu na Zemi..Tu na zemi je všetko prekrútené ešte aj pôsobenie Krista na Zemi,jeho zrod je falošne interpretovany.. ževraj nemal otca podľa cirkvy ,že do Márie vošiel duch a otehotnela bez muža..Veď to je tak smiešne keď sa nad tým človek zamysli triezvo ,pretože taký zázrak neexistuje ani neexistoval ,lebo zákon ho vylučuje !!!!..ale pravda je taka že život na Zemi /akýkoľvek /a ani Ježiša nevynímajúc ,musí mať svoje zákonitosti ..zákon tejto zeme ako ho dal pevne Boh pre túto Zem je taký ,že každé zrodenie musí najskôr podliehať plodeniu ,aby mohol vzniknúť život ,a inak to nikdy nemôže ani byť … preto aj sám Ježiš musel mať tak otca ako aj matku (otec bol taliansky stotnik menom Kreol )..
      Alebo ďalšia lož na Zemi je tá že Ježiš musel zomrieť na kríži ,že to bolo plánované Bohom a podobne bludy( ani len človek by to neurobil že vedome pošle niekam svojho syna na smrť,nie??) .. alebo blud cirkvy ,že zomrel preto,aby zobral na seba všetky tie špinavé ludské hriechy…bludy a bludy ….bludy len preto aby ľudstvo ospravedlnilo a zakrylo svoju najväčšiu karmu zlocinu ,že sa odvážili zabiť Syna samotného Boha,..alebo nepravdy o Panne Márii,Mariánske zjavenia a pod ..modliť sa cez modly a sochy pani Márie a pod..modlosluzby ..
      Preto mal prísť na konci veku(Rýb) druhý Boží syn v ľudskom tele a zrodit sa presne tak ako sa zrodil(narodil) aj Ježiš ,aby nám ľuďom ako DUCH PRAVDY odhalil všetku Pravdu ..napísal dielo( ako Syn Človeka) v ľudskom tele ale s duchom božím ,dielo s názvom Posolstvo Grálu ,Vo svetle Pravdy ..Tam je všetko o tej naozajstnej Pravde vo vyše 900 stránkovom diele ..presne tak ako ho avizoval Ježiš samotný ,presne tak sa aj stalo napriek tomu, že Lucifer sa pokúsil všetko zahmlit ,napriek tomu že sa pokúsilo množstvo ľudí sprznit to dielo ,prípadne začleniť do sekty a pod .
      Tu je Ježišovo posolstvo o Tom ,ktorý mal prísť všetko vysvetliť ,ktorý prišiel a vysvetlil :
      https://www.bible.sk/sk/evanjelicky/jan/16/13
      A tu je jeho dielo..Dielo toho,ktorého avizoval sám Ježiš
      http://www.abdrushin.sk/ ……kto hľadá nájde /kliknutím na knihu1 a knihu2,kde sú všetky Najvyssie Pravdy pre túto Zem v prednáškach/ .ale iba po poctivom prečítaní to môže hľadajúci človek pochopiť ..Inak nie!

  • Prepáč nechcem sa ťa dotknúť, ale mne nejdú akosi dokopy tie tisícročia temna.
   Prečítaj si ako sa žilo len pred 100 rokmi.
   https://refresher.sk/31579-10-faktov-o-tom-ako-svet-vyzeral-pred-100-rokmi-Clovek-si-dnes-ani-nevie-predstavit-ako-sa-vtedy-zilo

   • Refresher = nočník N, Sme a 66 ďalších teplých bratov.

   • Nuz a teraz sa z vacsiny doktorov stali masovy vrahovia,John Hopkins takisto,kde pripravili 2017 roku 89 strankovy dokument o „SPARS pandemic“. Scamdemia zacne 2025,do 2028,ale so call neekzistujuci „covid“ bude tiez propagovany,samozrejme ze „vaccina“ je uz pripravena. Budu strasit,ze 50% Ludi nad 60 rokov zomrie,ak sa nedaju zapichnut(ako prasce)…

  • Prepáč nechcem sa ťa dotknúť, ale mne nejdú akosi dokopy tie tisícročia temna.
   Prečítaj si ako sa žilo len pred 100 rokmi.
   https://refresher.sk/31579-10-faktov-o-tom-ako-svet-vyzeral-pred-100-rokmi-Clovek-si-dnes-ani-nevie-predstavit-ako-sa-vtedy-zilo

   • Israismael

    A co tie milióny zbytočne mŕtvych cez inkvizície cirkvy spred vyše 500 rokmi? Tie staré hriechy napr rímskej ríše, Babylonskej ríše alebo medoperzskej ríše, ci gréckej ríše .. Alebo samotný akt temnôt pri pribiti božieho syna na kríž!?… To sú tisícročie obdobia zla a temnôt.. Nedá sa to porovnať s malým úsekom ľudských dejín spred 100r ci po vojne po roku 1945.. To sú len maličké úseky ako takého pokoja.. Už dnes je koniec tých malých úsekov.. Minimálne od roku 2020 koniec!

    • Trepes, ziadne miliony, ani tisice. Dobre si nastuduj dejiny inkvizicie a najma protestantskej, ktora bola krvavsia ako politicka spanielska. A prestan uz trepat blbosti! 🤭

     • Marek Košice

      Gogo : Nechaj ho žiť v jeho realite. Musí veriť bludom, aby dokázal ísť spať.

     • Israismael

      Prepáčte ale vy ste zdravým ? Alebo trpite nejakou ťažkou menocou?? ,že v jednej vete toľko protirečenia …Môžete sa zamyslieť nad tým čo ste posplietal v jednej jedinej vete ??..Bez ladu a skladu ,..
      https://zivot.pluska.sk/zaujimavosti/inkvizitori-upalovali-aj-mrtvych

     • samozrejme,uz mi idu tie rozlicne nabozenstva na nervi, je 46 TISIC druhov krestanskych SECTS,vsetci oslavuju jeziza,(satanovho syna,podla“svatej“ Omsi z Vatikanu))ale nenavidia sa navzajom,co znamena ROZDELUJ a PANUJ . Tiez Moslimy su rozdeleni a navzajom sa vrazdia v tisicoch ,Zidovcina ma tiez,rozlicne sekty,najzakernesi su CHABATI,oni veria,ze ked privedu na zem strasnu katastrofu,tak ich Mesiah pride a kazdy zid bude mat 26 tisic otrokov.Jared a Ivanka Trump,su jedni z nich

 5. Žiaľ Bohu je to asi celosvetová katastrofa.

 6. pilota stratenej stihačky F35 našli na záhrade domu katapultovaného 23.9.

 7. mariankosmac

  Takže nebudú platiť..? Lebo Ukrajina tvrdí, že súd v Haagu musí nariadiť Rusku vojnové reparácie.

 8. Německá vláda doporučuje dětem knížku propagující prostituci jako způsob, jak si vydělat peníze

  https://aktax.cz/nemecka-vlada-doporucuje-detem-knizku-propagujici-prostituci-jako-zpusob-jak-si-vydelat-penize/

 9. Levičáci v Kanadském parlamentu se snaží vymazat ze záznamů trapný nacistický incident

  https://aktax.cz/levicaci-v-kanadskem-parlamentu-se-snazi-vymazat-ze-zaznamu-trapny-nacisticky-incident/

  • Na začiatku každej marketingovej kampane sa používa stratégia „Rýchlo kupujte, lebo za chvíľu už nebude“. Netrápili by sme sa nad tým veľmi. Kto chce, nech si šmakuládu dá. Tieto sú vraj „vylepšené“ a až 2x škodlivejšie než predošlé. Kto chce kam, pomôžme mu tam. Aspoň bude v meste viac voľných miest na parkovanie.

   • Marek Košice

    No na druhej strane veľa detí (svetovo) skončí v detských domovoch, lebo im umrie na „šmakulády“ rodič (vdovec, vdova), alebo obaja rodičia. A dieťa z detského domova je tým najnevhodnejším budúcim rodičom. Žena z detského domova je chodiace nešťastie. S jednou som pred asi 13 rokmi pár týždňov paktoval, a jej obe dcéry (mali vtedy 18 a 15) boli brutálne problémové (cigarety, alkohol, 18 ročná bola striptérka). ONA TO ALE NEVIDELA, vravela, že je na svoje dcéry hrdá. Keď som toto počul, nasledujúci krát ma už nevidela.

  • a komunisticke,lebo medzi nimi nie je ziadny rozdiel,obidve su pod zidovskou kontrolou

 10. Aká vojna? Každému musí byť jasné, že to nie je normálna vojna. V skutočnej vojne zasadí víťazná strana, ktorá má absolútnu prevahu vo vzduchu, také zničujúce údery, že straty na vojenskej technike sa počítajú rádovo na desiatky a stovky, nie od 0 po 10. Nechápem, prečo „víťaz“ buduje trojité obranné línie, atď., atď. Stalin, keď hnal Nemcov na západ, nič také nerobil.

  • Je to vyhladzovacia vojna židoanglosasov proti Slovanom!

  • Tuna ide o vykynozenie Slovanov,Slovanmi,presne podla Houstonskeho Projektu,vypracovaneho este v 70 rokoch. Obydvaja v cele su zidia ci Zelensky,alebo Putin (napisl to v jeho knihe-pre tych co tomu neveria),Dudovci tiez.Plan je vykynozit okolo 300 Millionov Slovanov. Uz je vytvoreny Juzne „bojisko:,co su Slovaci,Rumuni,Bulhari a Madari(ale madari,len zaberu cast „trans Karpatia“,kde zije 49% Madarov,putin s tym suhlasi),Ostatni pojdu do smrtelneho mlyna na Ukrainu. Severne bojisko(battleground), su Poliaci a tie male republiky,vojna vytvara UZASNY profit,pre Bankerov,a ine zidovke conglomeraty,takze bude pokracovat. Sam Putin nedavno povedal ze priblizne do 2025 roku. Takze Slovenske Mamicky budu znova plakat,ako je to v tej pesnicke,ale v tomto pripade to pesnicka nebude. Takzvane volby dopadnu tak,ako si to Zidia praju. Ps; akurat citam Marosov komment,tiez ma pravdu

   • Kedysi som čítal na protiprudu.org článok „Ako ruskí Židia pomohli utvárať život Putina“. Dnes ho už neviem na internete nájsť. Na Aeronete písali, že Putin je riadený RŽK, ale či je to naozaj tak, je otázne. Konšpirácia alebo skutočnosť??

 11. Putin byl 2012 v klastere .monastyru hory Athos poloostrova Svate Hory Grecko vysvetcen minisdtrem ortodoxni cirkve
  Dal na prestavbu ruskeho klastora monastyru Sv Kateryny
  Ze sveho EU 3.5 million over
  Bol som tam v Nedalekom monastyru Sgio Dimitri

  V Rusku je zalozeno opraveno pres 10 000 orthodoxnich ///typu slovanskych verozvestu cyryla metodeje
  center rocne
  Ano Klememt Gottwald povolil mensinove skoly vcetne madarskych tak to mate pak vasici sasici zapadniho vytunelovanim
  EU nema vyzbroj armady vedou divozenky beznadeje

  Kostky byly vrzeny jiz 1944 v Kosickem vladnim programs
  Teheran Jalte…. Brussel
  OXFORD…

  Letosni lesni pozary po svete zakladali anglicti silenci globalniho oteplovani ako byi zDrzeni pri cinech….

 12. Dostsl som dopisy se zadostmi o podporu sirotku veteranu USA
  UKRAJINY
  velice brzo s predstihem
  Od 1983 jsme podporovali sirotky na ukrajine ubitych rodicu ukrajinskymi bandity

 13. Izrsel zacina mit vazne vnitrni nepokoje

  Radeji obnovme teritory byvale Austrian empire ako federace
  Neb Ruske Rise z roku po napoleonskych valek az po Pariz Berlin
  ….

Pridajte komentár

*