Covidový podvod sa každým dňom rúca ako Wehrmacht po Stalingrade


Print Friendly, PDF & Email

Covidový podvod sa každým dňom rúca ako Wehrmacht po Stalingrade

(Paul Craig Roberts, paulcraigroberts.org) – Paul Craig Roberts je bývalý námestník ministra financií USA. Podľa neho sa covidový podvod rúca na celom fronte veľmi podobne, ako sa počas Druhej svetovej vojny začala rúcať nacistická armáda Wehrmacht po bitke o Stalingrad.

Povinné nosenie rúšok a lockdowny sa vracajú, pretože predstavitelia zdravotníctva teraz pripúšťajú, že vakcíny proti Covidu neposkytujú účinnú ochranu, najmä nie proti takzvaným „novým variantom“. Aký zmysel má „covidový pas“, keď vakcína nechráni a zaočkovaní musia nosiť rúška?

Táto vlna nie je pandémiou neočkovaných. Práve naopak

Podvodná úplatná tlač na celom svete lživo uvádza, že k „novej epidémii“ covidu dochádza medzi nezaočkovanou mládežou a tlačí sa na zaočkovanie všetkých mladých.

Fakty však hovoria iný príbeh. Napríklad, v Spojenom kráľovstve sa nové prípady covidu prudko šíria medzi plne zaočkovanými, rastúc o 40% za týždeň, zatiaľ čo počty nových prípadov covidu medzi nezaočkovanými klesajú o 22%. (stav ku koncu júla 2021)

Ďalším príkladom nárastu covidových prípadov medzi zaočkovanými je Izrael, ktorý momentálne napriek vysokej zaočkovanosti zažíva svoju najsilnejšiu vlnu.

Je žartovné sledovať zástancov vakcíny, ako tvrdia, že nárast nových covidových prípadov medzi zaočkovanými je dôkazom toho, že vakcína zaberá! Nie, toto si nevymýšľam.

Toto hovorí Katelyn Jetelina: „Čím viac bude začkovanej populácie, tým viac budeme počuť o nakazení sa zaočkovaných.“

Arieh Kovler vysvetľuje: „Krajiny s vysokou zaočkovanosťou budú svedkami toho, že na covid budú chorieť zväčša zaočkovaní ľudia.” (zdroj)

To znamená, že keď sa populácie stanú zaočkovanými, dostanú covid len zaočkovaní.

Napriek dôkazom vakcínoví propagandisti naďalej uvádzajú 97,5%-nú účinnosť vakcín. Pre toto zvláštne tvrdenie nie je vôbec žiadny dôkaz. Taký nezmysel by mohol tvrdiť len nevedomý hlupák.

Ukazuje sa, že vakcíny sú neužitočné a nebezpečné

Hoci sú vakcíny ako ochrana neužitočné, ich vedľajšie účinky sú smrtiace. Databáza správ predpokladaných reakcií na liek Eudra Vigilance obsahujúca 27 krajín Európskej únie, uvádza, že v roku 2021 došlo k 17. júlu 2021 v súvislosti s vakcínami na covid k 18 928 úmrtiam a 1 823 219 poškodeniam. (zdroj)

Americká databáza VAERS uvádza k 9. júlu 2021 v súvislosti s očkovaniami na covid 10 991 úmrtí a 463 457 nežiaducich zdravotných účinkov.

Whistleblower zo CDC s prístupom k dátam VAERS v miestoprísažnom vyhlásení pod hrozbou krivej prísahy prezradil, že skutočný počet úmrtí v databáze je päťkrát vyšší, než bolo zverejnené. (zdroj)

„Systém britskej databázy poškodení vakcínami sa nazýva Žltá karta. Za prvé štyri mesiace  tohto roku sa v ňom nachádza 888 196 nežiaducich očkovacích udalostí a 1 253 úmrtí.

Keď vezmeme do úvahy, že nahlasovacie systémy nežiaducich účinkov vakcíny nezachytávajú viac než 10% poškodení a úmrtí v dôsledku vakcín, potom len samotné USA a Spojené kráľovstvo mohli od začiatku roka do polovice júla zaznamenať 22 866 760 nežiaducich zdravotných účinkov a 299 190 až 639 280 úmrtí v dôsledku vakcín na covid.

Tento výsledok je horší než údaje pre covid.“

Zapredaní novinári, byrokrati verejného zdravotníctva a hlúpi politici, ktorí sa zúfalo držia svojich tvrdení, tieto obrovské čísla nehlásia.

Ich výhovorkou je, že systémy nahlasovania nežiaducich účinkov netvrdia, že nežiaduce účinky sú spôsobené vakcínami, iba že s očkovaním súvisia. No vo všetkých predchádzajúcich prípadoch aj ďaleko menší počet súvisiacich úmrti poslúžil na stiahnutie vakcín  z používania. Prečo nie teraz?

Očividne sú v činnosti agendy, ktoré majú prednosť pred normálnymi pravidlami a verejným zdravím – zisk, zvyšovanie vládnej moci nad pôvodne slobodnými ľuďmi a možno aj temnejšie agendy, ako napríklad „Veľký reset“ Svetového ekonomického fóra a kontrola pôrodnosti.

Sú tieto možnosti presvedčeniami „konšpirátorov“ alebo logickými závermi, plynúcimi z očividných protirečení v oficiálnom naratíve o covide?

Je pandémia skutočná?

Tak Svetová zdravotnícka organizácia (WHO), ako aj Centrum pre kontrolu chorôb (CDC) pripustili, že samotný základ údajnej „covidovej pandémie“ – PCR test – je nespoľahlivý a nepozná rozdiel medzi chrípkou a covidom a medzi infikovanými a neinfikovanými.

CDC oznámilo, že k 31. decembru 2021 sťahuje svoju žiadosť o povolenie na núdzové použitie PCR testu. (zdroj)

Prečo CDC čaká štyri mesiace na zastavenie používania testu na covid, ktorý nesmierne zveličuje počty prípadov?

Nie je odpoveďou to, že test bežiaci pri vysokých cykloch vytvára 97%-nú mieru falošne pozitívnych výsledkov a CDC chce udržiavať prehnaný strach z masívneho nakazenia, dokým nebudú všetci zaočkovaní?

Ako uvádza CDC, a tiež NIH (americký Národný inštitút zdravia), o prešľapoch Big Pharmy, naše úrady verejného zdravotníctva sú vo vážnom konflikte záujmov. Keďže žijeme vo svete, v ktorom je doslova všetko podplácané peniazmi, prečo by sme si mali myslieť, že verejné zdravotníctvo je výnimkou?

Mathew Crawford preskúmal, ako CDC prepracovalo svoj varovný systém, využívaný na indikáciu toho, kedy nežiaduce účinky súvisiace s vakcínami dosiahnu kritickú úroveň. Zistil, že účelom revízie bolo zmazať rozdiel medzi bezpečnými a nebezpečnými vakcínami. Povedané inak, varovný signál bol znefunkčnený. (zdroj)

Išlo o dôsledok nekompetentnosti alebo zámer?

Nečakajte, že sa bude niečo vyšetrovať. S naaranžovanou pandémiou a účinnosťou smrtiacej vakcíny je pevne prepojený celý svet politiky, médií a zdravotníckeho establišmentu. V stávke je ich hodnovernosť. Nemôžu si dovoliť niečo také ako byť usvedčení, či dokonca vyšetrovaní.

Úrady blokujú novú protilátkovú liečbu

A teraz tu máme ďalší hanebný vývoj. Farmaceutická firma Eli Lilly vyvinula na covid protilátkovú liečbu a jej zavedenie sa blokuje na základe toho, že nelieči varianty, ktoré sú možno viac údajné než skutočné. (zdroj)

Ako však teraz establišment pripúšťa, vakcíny proti variantom nechránia. Napriek tomu je tu celoplošný tlak donútiť k univerzálnej vakcinácii nebezpečnými vakcínami.

Keby sa rovnaký argument, aký použili proti liečbe Eli Lilly, uplatnil na vakcíny, používanie vakcín by sa okamžite zastavilo, najmä pri ich zázname devastačných vedľajších účinkov. Navyše, zdravotnícky establišment neposkytol žiadny dôkaz, že liečba od firmy Eli Lilly nezaberá na varianty. Ide o tvrdenie zveličované úplatnými novinármi.

Vlastne, pýtam sa ďalej, ako vieme, že takzvané varianty nie sú ochoreniami vyvolanými vakcínou?

Ako zverejňujú obrovské počty vakcínou vyvolaných ochorení medzi plne zaočkovanými? Nijako. Skrývajú ich pod koberec.

Mám podozrenie, že skutočným dôvodom blokovania tejto liečby je to, že výrobcovia vakcín majú väčšie slovo a neželajú si žiadne zmenšenie svojho trhu s vakcínami, kým naplno nevyužijú obavy z covidu.

A tiež mám podozrenie, že predstavitelia verejného zdravotníctva, ktorí porušili zákon povolením núdzového použitia netestovaných vakcín na základe toho, že neboli žiadne lieky, hoci boli dva – hydroxychlorochín a ivermektín – si v tom obraze neželajú nejaký tretí liek.

Hlavný „hygienik“ USA priznal, že financoval vývoj infekčnejších koronavírusov

Medicínsky byrokrat Dr. Tony Fauci, americký hlavný hygienik, nazval luhárom senátora USA Randa Paula kvôli jeho poukázaniu na to, že grantové dokumenty NIH dokazujú, že Fauci financoval výskum vo wu-chanskom laboratóriu v Číne zaoberajúci sa tým, aby sa koronavíris stal infekčnejším.

Prírodná liečba osteoartritídy

Dr. Fauci teraz v televízii priznal, že výskum naozaj financoval a obhajuje ho na absolútne absurdných základoch, ktoré jeho zapredaný tlačový ochranca Jack Tapper cieľavedome prehliadal. (zdroj)

Idiotská CNN súhlasila s Faucim, ktorý sa na víruse poriadne nabalil, že nefinancovať vytvorenie Covid-19 by bolo „nedbalé“.

A tak máme „popredného amerického experta na vírusy“ (to je snáď vtip!), ktorý vytvorí vírus. Potom okolo neho na základe podvodného súhlasu na núdzové použitie neplatného PCR testu stvorí pandémiu.

Nato podporuje nezmyselné lockdowny, ktoré zničili strednú podnikateľskú triedu, následne podporuje nezmyselné nosenie rúšok, poskytujúcich nulovú ochranu a spôsobivších mnohé ochorenia (aj respirátor N95 ponúka nulovú ochranu).

Potom zaočkuje veľké percento svetovej populácie novou experimentálnou technológiou zvanou vakcína, ktorá je veľmi nebepečná.

No a teraz presadzuje povinné očkovanie mládeže a detí, pre ktoré Covid-19 nie je hrozbou.

Úplne skorumpovaný zdravotnícky establišment jednou stranou svojich špinavých úst hovorí, že vakcíny na covid nechránia proti variantom a preto musia zaočkovaní znova nosiť rúška a druhou stranou tých špinavých úst zasa, v úplnom rozpore, že vakcínami treba zaočkovať mladých, aby boli v bezpečí.

Takže tu máme situáciu, kedy je buď totálne nekompetentný a neuveriteľne hlúpy takmer celý zdravotnícky establišment, alebo je takmer celý zdravotnícky establišment zaangažovaný v gigantickom podvode, ktorý vraždí a poškodzuje státisíce ľudí.

Žiadne iné vysvetlenie nie je.

Masové vraždy vykonávané rukami politikov

To isté platí pre politikov. Jedným z najodpornejších je masový newyorský vrah, guvernér Andrew M. Cuomo, ktorý poslal pacientov s covidom do opatrovateľských zariadení, v ktorých zomierali starí ľudia, nakaziac sa od privezených pacientov s covidom.

Demokrat Cuomo dostal voľnú ruku od Ministerstva spravodlivosti demokrata Bidena.

Toľko k zodpovednosti a spravodlivosti. Ak ste Demokrat, žiadna zodpovednosť nie je. Čo sa stalo so správou Johna Durhama o afére Russiagate? Správa je očividne len ďalšou obeťou nezodpovednosti Demokratov.

Toto je masový vrah Cuomo. Pozrite si jeho šialený výraz. Vypočujte si v nasledovnom videu (v angličtine), ako tento hysterický masový vrah vyhlasuje vojnu nezaočkovaným:

Republikáni, vrátane toho falošného – McConnella – sa pri presadzovaní vakcín spojili s Demokratmi.  Teraz, keď vieme, že vakcíny nechránia, ale zabíjajú, chcú idiotskí Republikáni zaočkovať všetkých. Ako už mnohí dlho hovoria, žiadna opozičná strana neexistuje.

O niečo lepšie je to u nás, kde aspoň opozícii zostali zvyšky rozumu a presadzujú nediskrimináciu neočkovaných.

Povinné očkovanie štátnych zamestnancov v USA

Teraz zavádzajú povinné očkovanie svojich pracovných síl federálne agentúry. (zdroj) A tiež štáty pod kontrolou Demokratov. (zdroj)

Úplatné Bidenovo Ministerstvo „spravodlivosti“ (sic) „stanovilo, že federálny zákon nezakazuje verejným agentúram a súkromným podnikom vyžadovať vakcíny proti Covid-19 – aj keď tie vakcíny majú povolenie len na núdzové použitie, ako hovorí úplatná CNN.

Toto je nehorázna lož, ako boli aj aféry „Russiagate“ a „impeach gate“ Ministerstva spravodlivosti.

USA majú Ministerstvo „spravodlivosti“, ktoré sa nezaujíma o spravodlivosť a nie je schopné hovoriť pravdu, no majú Minsiterstvo „spravodlivosti“, ktorého nekompetentnosť je bezprecedentná.

Toto sú aktuálne fakty: „Očkovania sú lekárskym zásahom. Všetky lekárske zásahy si zo zákona vyžadujú získanie platného súhlasu.“

Pozrite si, napríklad, oficiálnu stránku britskej Národnej zdravotnej služby, ktorá uvádza:

„Súhlas s liečbou znamená, že osoba pred prijatím akéhokoľvek druhu lekárskej liečby, testu či vyšetrenia, musí poskytnúť súhlas. Musí sa tak udiať na základe vysvetlenia od klinického lekára.

Súhlas pacienta sa vyžaduje bez ohľadu na procedúru, či už ide o fyzické vyšetrenie, darovanie orgánu alebio niečo iné.“

Princíp súhlasu je dôležitou časťou lekárskej etiky a medzinárodného zákona o ľudských právach. Aby bol súhlas platný, musí byť dobrovoľný a informovaný a osoba, ktorá ho dáva, musí byť schopná spraviť rozhodnutie.“

Význam týcho pojmov je:

„dobrovoľné“ – rozhodnutie súhlasiť alebo nesúhlasiť s liečbou musí byť urobené tou osobou a nesmie byť ovplyvnené tlakom lekárskeho personálu, priateľov alebo rodiny.

„informovaný“ – osobe musia byť poskytnuté všetky informácie, týkajúce sa liečby, vrátane prínosov a rizík, toho, či existujú rozumné alternatívne liečby a čo sa stane, keď k liečbe nedôjde.

„schopnosť“ – osoba musí byť schopná udeliť súhlas, čo znamená, že rozumie informáciám, ktoré sú jej podávané a vie ich použiť na spravenie informovaného rozhodnutia.

 „Ak je dospelý človek schopný spraviť dobrovoľné a informované rozhodnutie ohľadom súhlasu, alebo konkrétnu liečbu odmietnuť, jeho rozhodnutie musí byť rešpektované.

To platí aj v prípade, keby odmietnutie liečby viedlo k jeho smrti, či k smrti jeho nenarodeného dieťaťa.“

Utajovanie rizík očkovania

Zamlčiavanie informácií o potenciálne vážnych a život ohrozujúcich rizikách očkovaní a nariaďovanie a nútenie ľudí podstupovať lekárske zásahy je očividne nielen nemorálne a neetické a podkopáva vzťah medzi pacientom a lekárom, ale tiež porušuje zákon a malo by viesť k trestnému stíhaniu.

Ale nepovedie. Demokrati si svojich zločincov chránia. „Spravodlivosť“ vyhradzujú pre Trumpových nevinných, ktorí protestujú na obranu amerického prezidenta Trumpa.

Rovnaký zákon o lekárskej etike majú aj USA. Problém spočíva v tom, že zdravotnícky establišment sa neriadi vlastným zákonom. Keď sa môžete vyhnúť právnej zodpovednosti, lekárska etika neplatí. Keď môžete zarábať peniaze očkovaním neinformovaných ľudí smrtiacou vakcínou, tak to robte.

Farmaceutické spoločnosti vyrábajúce vakcíny využili príspevky z politických kampaní na to, aby si od skorumpovaného Kongresu USA kúpili ochranu pred právnou zodpovednosťou. Môžu zabiť všetkých ľudí, ktorých chcú a nič sa im za to nestane.

Ako zdôrazňujem už desaťročia, americká populácia je naivná a dôverčivá ako kedysi Indiáni, ktorí ako dary dobrej vôle prijímali deky infikované pravými kiahňami.

Nedôverovať vláde považujú Američania za nepatriotické. Keďže si myslia, že tí, čo nedôverujú vláde USA, sú komunisti či niečo horšie, pre establišment je ľahké mať pod kontrolou ich myslenie.

Napriek zlyhaniu vakcín v ochrane pred infekciou a napriek ich hromadných nežiaducim účinkom ten idiot z Oválnej pracovne hovorí, že je rozhodnutý prinútiť FDA k schváleniu netestovaných vakcín, ktoré sú v užívaní len na základe podvodného povolenia na „núdzové použitie“. (zdroj)

Biely dom chce stav „len na núdzové použitie“ odstrániť a netestovaným vakcínam udeliť oficiálny súhlas na používanie (poznámka: to sa medzičasom už aj stalo). Idiot z Oválnej pracovne to chce aj napriek ohromujúcemu množstvu dôkazov, že vakcíny nechránia, ale spôsobujú vážne nepriaznivé zdravotné účinky a úmrtia.

Záver

Teraz môžete vidieť, prečo establišment ukradol prezidentské voľby v USA (poznámka: a zrejme aj v mnohých iných krajinách, vrátane nás). Preto, aby mohol do úradu dosadiť idiota. On im zarába peniaze a podporuje ich tajné agendy.

Povedzte mi, je Biden človek, ktorý reprezentuje blahobyt svojich očanov, alebo človek, ktorý reprezentuje blahobyt ziskov Big Pharmy a skryté agendy v pozadí zinscenovanej pandémie?

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Paul Craig Roberts, Zdroj paulcraigroberts.org, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ani som to nedočítal – nevládzem!
  Ide o to, že v totálne dezorientovanej a demoralizovanej rozvrátenej spoločnosti absolútne nezáleží na PRAVDE A FAKTOCH!!! Takže stavať „víťazstvo“ na nejakej pravde – „že zvíťazí“ – je ilúzia a iluzionisti ovládajú svet!
  Leda že žijete v tom paralelnom! A už vôbec prirovnávať túto situ k Stalingradu – akože tí mŕtvi od hladu a chladu a mŕtvi vôbec zvrátili nejakú vojnu?
  Túto vojnu zvrátia len tí úplne pri zmysloch, statoční, morálni – ale momentálne sa veľmi zle bojuje proti vlastným Zombies – tento fenomén Stalingrad nepoznal – tam bolo jasné, kto je kto. Leda že sa postavíte – a to globálne – proti vlastným. Potom to vyrieši a zároveň naplní plánované čísla mŕtvych – globálna občianska vojna. Fakticky už prestávam veriť, že to pôjde zvrátiť bez nej. V tejto situ nič pravda nevyhrá!

  https://www.mojevideo.sk/video/2c6f7/yuri_bezmenov_o_rozvraceni_naroda_(ideologicka_subverze).html

 2. Na čo je tento článok? Vyvracať čiastkové klamstvá? Celá pandémia je podvod a vakcína je smrtiaca injekcia. To stačí. Radšej napíš ako zlikvidovať grafén v tele oklamaných zaočkovaných, aby nemuseli umrieť.

 3. Som rád, že ste opäť na scéne a že sa nepodarilo vás definívne odstaviť. Neustále bláboly o tom, že prínos očkovania niekoľkonásobne prevyšuje riziká je už tak otrepaná fráza, že ju snáď väčšina už ani nevníma. Horšie je, že na Slovensku schválili očkovanie detí 5 plus a tretiu dávku vakcíny, na ktorú sa už nemusí dotyčný prihlasovať (upozornia ho nato sami). Zatiaľ je ešte všetko „dobrovoľné“, ale dokedy? Popritom už lídri EÚ plánujú budúcnosť po pandémii, hoci vedia, že je to neverending story. BigPharma sa len tak ľahko svojich astronomických ziskov nevzdá.

  • Zdá sa, že zaočkovaní politici (a nielen oni) sa naozaj menia akoby na zombíkov. Želania Pfizeru sa stávajú pre nich rozkazom. Podľa nás už zaočkovaní politici nie sú svojprávni, ale ako autíčka na diaľkové ovládanie ovládané niekým v pozadí.

   • Bez komentára…

    Operácia svetelných síl vo Švédsku a Nórsku – Veľký kvantový prechod – Oslobodenie Zeme od temných síl
    3. augusta 2021
    https://www.podtatransky-kurier.sk/za-zrkadlom/operacia-svetelnych-sil-vo-svedsku-a-norsku-velky-kvantovy-prechod-oslobodenie-zeme-od-temnych-sil

    • Marek Košice

     Z článku : „Vyššia čierna hierarchia naďalej vytvárala hybridy, ale väčšinou nimi osídľovala iné planéty.“…. A ja sa pýtam…AKÉ? MARS? JUPITER? SATURN? URÁN? … 😀 😀 😀 😀 ….. to by najprv museli byť HMOTNÉ! ……… Maroš, ak chceš byť múdrejší, naštuduj si toto : placata-zeme.cz ………..

     • Bež do prdele aj s mojou múdrosťou! Ten článok som nepísal ja a neexistujú články, v ktorých by nebolo „niečo“ – preto bez komentára, ale vysvetľuj to šalenému. Ty hovoríš o placatej zemi – asi si o ňu rozbíjaš držku, keď sa ti po odchode z krčmy zdvíhajú chodníky! Už som tu vysvetľoval, čo má byť Terra Convexa!

      Inak – si sa prekecol v jednom z komentárov – považujem ťa len za jedného z provokatérov, ktorí nemajú problém to otočiť. A ešte ma pouč o karme a agresivite – ty lobotómia!

     • Ako Slnko vyrába svetlo a teplo ak nie je hmotné?

      Ako to že vidíme lúče Slnka sa rozbiehať tak, ako by bolo Slnko pár kilometrov nad mrakmi alebo v mrakoch? Ako to že uhol pod ktorým vidíme priemer Slnka je podstatne menší ako uhol lúčov ktoré svietia cez mraky?

     • Keď si dáte hlavu medzi koľajnice, tiež ich uvidíte ako veľké „V“ a pritom sú rovnobežné. Je to len optický úkaz a perspektíva.

     • Stĺpy okolo koľajníc, ktoré nesú troleje, sú stále rovnobežné. Ani vzdialené mrakodrapy sa nenakláňajú. Tieto objekty sú kolmé na rovinu horizontu, preto sa nezbiehajú.

      Naopak koľajnice, alebo rovná ulica sa akoby zbiehajú, pretože sú v rovine horizontu v smere kam sa pozeráme.

      Chcel som upozorniť na to, že voda vo vzduchu láme svetlo. Vlhký vzduch funguje ako šošovka. Čím viac vody, tým silnejší je lom. Preto sa v mrakoch lúče lámu tak, že sa Slnko premietne až do mrakov. V atmosfére bez mrakov je lom slabší, ale ani vtedy nevidíme Slnko presne tam kde je. Podobný efekt má ceruzka v pohári s vodou.

      Myslím že Slnko je hmotné, ale vidíme jeho projekciu.

 4. Ďakujeme redakcii Bádateľa za preloženie ďalšieho dôležitého článku, za ďalšie otváranie našich očí.
  Bohužiaľ mnohí sú tak naivní, nechcú uveriť pravdu, len „vykrikujú“ že sú pozitívny, dali sa zaštepiť…stali sa poslušnými ovečkami…

 5. to je všetko pekné… a aj tak sa idú očkovať deti nad 5 rokov… aj tak sa ide očkovať 3.dávkou, hoci ju ani WHO ani EMA ešte neschválili
  https://www.hlavnydennik.sk/2021/09/09/ohrozil-najmensich-ema-nepovolila-ockovanie-deti-pod-12-rokov-lengvarsky-ho-aj-tak-spustil/

  VIDEO: Slovenský ministr zdravotnictví narovinu přiznal, že očkování občanů je politická otázka a farmaceutické firmy prý vládám říkají, kdy a koho mají očkovat!
  https://aeronet.cz/news/video-slovensky-ministr-zdravotnictvi-narovinu-priznal-ze-ockovani-obcanu-je-politicka-otazka-a-farmaceuticke-firmy-pry-vladam-rikaji-kdy-a-koho-maji-ockovat-belgicka-zbrojovka-fn-herstal-potvrdila/

 6. Jednoduchá

  …tento článok jasne poukazuje na to, aký ,,význam“ majú rúška a očkovanie, keďže aj takto ,,ochránení“ ľudia majú naďalej dodržiavať rôzne nariadenia….a ešte keď expert na vírusy vytvorí nový vírus, tak urobí doslova ,,coronocirkus“ v celej spoločnosti….napriek týmto nelich.informáciam verím, že ľudia budú vedieť čoraz ďalej vidieť tú skutoč.pravdu a tou je vymysl.pandémia, kt.tu vôbec nie je….a verím aj tomu, že tých uvedom.rodičov bude čoraz viac a možnosť dávať svoj.deťom ,,1.pomoc“vo forme ,,včielky proti corone“ budú úplne ignorovať…Slovensko je v tomto ,,mimoriadne“ ako to povedal sám Primula….áno, teraz to možno bude náročné na dáke jednoznačné riešenie, no pevne verím, že aj ono bude možné a zrealizuje sa …treba len vytrvať a nevzdávať sa, začať treba od nás jednotlivcov- ignorovaním rúšok, vakcín a podob….malými krokmi urobíme spoločne veľký krok, nech sa nám v tom darí čo najlepšie…..

 7. V kazdej krajine je to inak. Ja som v Irsku a tu sa chystaju povedat zbohom pandemii a dokonca maju na to presny datum 22.oktober 2021….zaujimave, ze??
  Na Slovensku sa pripravuju na dalsi lockdown ?! A to ze budu ockovat uz od 5 rokov, to maju samozrejme od USA ( krajina hluoakov)
  V Britanii si uvedomili, ze ockovanie deti vo veku od 12 do 15 je nezmyselne, kedze najnovsi vyskum tam zistil zapaly srdca, v Irsku to stale propaguju a sprosti Iri posluchaju tiez…
  Dnes bolo na AlJazeera News, ze Republikani pripravuju ‚legal action“ proti Bidenovej administrative, ktora nuti povinne ockovanie pre iste skupiny obyvatelstva atd…..tak si vyberte, ale spolahla by som sa na zdravy rozum…..nezamysleli ste sa, ze uz sme kazdy z nas museli dostat „nejaku formu covidu“….ved nezijeme v bubline a ani sme nezili za posledne 2 roky??????

  • „Depresia je neschopnosť tvoriť budúcnosť!“ – stále aktuálny aforizmus! Psychopati rozhodne v depkách neplávaju!

   Máme právo byť nahnevaní!

  • Zdravý rozum… to je akože výhra, dať zbohom pandémii v Írsku, keď majú plne zaočkovaných (2 dávky) 70% celkovej populácie ? Slovensko má „len“ 40%, Austrália 30%, Rusko 26% a Bielorusko 15%. To tí Íri dajú riadne zbohom … Takýchto „víťazných“ výkrikov som už zachytil, v Británii, v Dánsku idú tiež skoncovať s kovidovým fašizmom (takmer 75% zaočkovaných)…
   https://ourworldindata.org/vaccination-israel-impact
   A tragikomicky vyzerá momentálne situácia s chorými na kovid napríklad vo výrazne preočkovanom Japonsku, alebo Mongolsku.

   • veď o tom to je…že na SK nám budú dávať Dánsko ako príklad… „ak chcete žiť ako v Dánsku, dajte sa opichať“

 8. https://cz24.news/po-tom-co-zacali-vstrekovat-mrna-covid-injekcie-slovenska-vszp-eviduje-len-za-prvy-polrok-2021-dvakrat-viac-poistencov-s-diagnozou-zlyhavanie-srdca-ako-za-cely-rok-2018-upozornil-politolog-jan-ba/
  Po tom čo začali vstrekovať mRNA Covid injekcie, slovenská VŠZP eviduje len za prvý polrok 2021 dvakrát viac poistencov s diagnózou zlyhávanie srdca, ako za celý rok 2018! – upozornil politológ Ján Baránek

 9. https://cz24.news/dansko-rusi-veskere-restrikce-kolem-falesneho-covid-cirkusu-548-dni-stacilo/
  Dánsko ruší veškeré restrikce kolem falešného Covid cirkusu. 548 dní stačilo!

  • Dánsko ruší pandemické obmedzenia kvôli 75% zaočkovanosti. Všetka buzerácia okolo rúšok a testov je na nanútenie očkovania. Teraz budú paraziti čakať, kedy ľudia zomrú. Parazitov myslím tých stvorených z hliny a klaňajúcich sa hadovi.

 10. https://cz24.news/americka-prava-ruka-minister-nad-obhajuje-nakup-obrnencov-za-2-miliardy-pre-bankrotujuce-zadlzene-slovensko/
  Americká pravá ruka, Minister Naď obhajuje nákup obrnencov za 2 miliardy, pre bankrotujúce zadlžené Slovensko

  Viktorín pripomína, že bez kvalitnej vycvičenosti personálu je akákoľvek modernizácia neefektívna. A vojsko momentálne necvičí vôbec. Vojaci strácajú reálne návyky, ktoré sú pre službu v ozbrojených silách rozhodujúce.

  • Ak sú vojaci zaočkovaní, tak budú strácať aj život, nie len návyky. Okrem toho takzvaný vojneský výcvik našej armády za veľa nestojí.

 11. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/zamestnanci-zahranicnich-nemocnic-vypovidaji-ze-musi-mlcet/
  Zaměstnanci zahraničních nemocnic vypovídají, že musí mlčet

  Zaměstnanci zahraničních nemocnic potvrzují, že musí podepisovat mlčenlivost ohledně očkovaných pacientů.

  „Musíme podepisovat mlčenlivost. Někteří pacienti, kteří mají nežádoucí účinky do 14 dnů (po očkování), musí být překlasifikováni na neočkované, tedy je evidován ve statistikách za neočkovaného,“ uzavírá zdravotní sestra ve videu.

 12. https://zemavek.sk/britske-media-pisu-o-nahlom-umrti-25-rocnej-aristokratky-pre-bolest-hlavy-4-mesiace-po-2-davke/
  Britské média píšu o náhlom úmrtí 25 ročnej aristokratky pre bolesť hlavy 4 mesiace po 2. dávke

 13. https://www.hlavnespravy.sk/zla-sprava-pre-ockovanych-za-plne-ockovanych-sa-povazuju-iba-12-mesiacov-na-slovensku-sa-zacina-ockovanie-tretou-davkou-kedy-konecne-kompetentni-pripustia-ze-s-covidom-sa-musime-naucit-zit/2671888
  Zlá správa pre očkovaných. Za plne očkovaných sa považujú iba 12 mesiacov. Na Slovensku sa začína očkovanie treťou dávkou. Kedy konečne kompetentní pripustia, že s covidom sa musíme naučiť žiť?

 14. Eli Lilly je firma, zly preklad, kazi to hodnotu clanku

 15. Andrew Torba, generální ředitel společnosti Gab, má pravdu: Držte pozice. Tohle je kopec, na kterém bojujeme. Nemohou zatknout KAŽDÉHO odpůrce očkování na celém světě.

  https://gab.com/a/posts/106904590160548811

  Co nechápou? Nevezmeme si vakcínu. Vyhoďte nás, vyhoďte nás ze školy, cokoliv. Je nás přes 100 milionů. Dotáhněte to do logického konce.

 16. jednoduchá

  …priznám sa, čakala som, že sa mi Portál Bádateľ už bude normálne ,,ukazovať“,
  ako je to u vás ďalších?…
  …k tomu 1.príspevku od Maroša, alias V. …alias p.Jean / ? / …úplne chápem, že sa ti to zle číta, no nie sám sa tak cítiš…človek je z toho pomaly ,,hotový“, no takýto pocit majú iste mnohí ďalší, vrátane mňa, aj si to dobre prirovnal, v Stalingrade vedeli kto proti komu bojuje, tu pomaly bojujeme vo svoj.vlast.rodine – členovia proti sebe…avšak vieš ako sa hovorí, nádej zomiera posledná, možno sa ti to v tejto chvíli javí ako bezvýchod.situácia, áno, aj ja si uvedomujem, že je mimoriadne náročná, no verím tomu, že sa to aj keď ťažko, ale postupne určite, bude nie vracať úplne do normálu, ale upravovať tak, aby sme my všetci, teda tá väčšina ľudí vedeli fungovať…máš veľký prehľad, viem, že veríš na karmu, tak vedz, že všetko sa každému raz spočíta, a aj týmto globalistom, kt.sa s nami všetkými zahrávajú, s naším zdravím, slobodou či dokonca životom…hlavne by sme sa mali pristavovať, jednoducho ignorovať tieto skutočne nezmysel.nariadenia, aj za cenu mož.pohádania sa s ľuďmi, kt.máme radi…tiež prípadne ,,odstraňovať“ tieto nelogické a neužitočné príkazy všade, kde sa dá / :-(…:-) / tým nám blízk. to treba povedať takou miernej.formou….presne ako je v tomto posl.príspevku napísané, nepodriadím sa, tak robte čo chcete…možte nás zastrašovať niečím núteným, no my na to nesmieme v žiad.prípade pristať, musíme si stáť za svojím / pokiaľ mi to možnosti dovolia, pretože niekedy aj veľmi človek niečo chce, napr.učiť sa cud.jazyk a naraz šups! prístroj na zosilnenie zvuku začne robiť ,,šarapatu“ a nakoniec človek zistí, že počúval niečo iné 🙁 …/ takže Maroš hlavu hore, nesmieme hlavne dovoliť, aby to pokračovalo ako napr.v Austrálii…a návrh očkovať tak malé detičky 5 – 11 rokov, tak toto normálny človek nevymyslí…jedine ten nie normálny a ten, kt.sa dá podplatiť peniazmi, skutočne veľmi smutný a úbohý ,,nápad“ !…a úplne úbohé bude, ak sa takí rodičia aj skutočne nájdu…zrejme treba o tom viac aj hovoriť, so všetk., s kým má človek možnosť sa stretnúť a rozprávať sa….smutné je, že toto kážu zamestnancom tých nemocníc, treba sa zrejme ozvať, že je to úplne nemorálne a hlavne neetické / hrubé porušenie Hipp.prísahy/ a ak by som bola veľmi potrebná, ma tam nechajú pracovať bez toho, že musím meniť názor, ak nie,radšej by som odtiaľ odišla …viem, ľahko sa to hovorí, všetci chceme aby fungovala naša domácnosť, aby bolo za čo platiť rôz.pohľadávky, ale naším prispôsobovaním sme sa už do takého kúta dostali, že už nie je kam ustúpiť / ledaže dieru do steny urobiť :-(…samozrejme sa ,,smejem“, ironicky…my práve teraz musíme vystúpiť dobredu, vydržať a ,,bojovať“ za všetko, čo nám je drahé, blízke a ,,sväté“- za naše rodiny, zdravie, slobodu, život, vlasť, tradície, lebo ide o veľa, tu ide o všetko…musíme sa zomknúť a vydržať…. v tom podtatr.kuriéri to je veľmi jasne napísané…áno v depresii človek nie je schopný tvoriť budúcnosť, no občas do nej ,,spadne“ každý jeden z nás… kiež by to mohlo viac ľudí prečítať, Maroš rozhodne máme právo byť nahnevaní a práve preto proti tomu musíme zakročiť…stále verím, že sa nám to spoloč.silami podarí ….

 17. Milá redakcia Bádateľa – ja som bohužiaľ nepochopila z čoho presne pozostáva covid protilátková liečba od Eli Lillyovej.
  Rada by som to vedela. Vopred ďakujem.

 18. https://www.hlavnespravy.sk/prof-med-martin-kulldorf-uprednostnovanie-ockovanych-je-nezmysel-fakty-hovoria-nieco-ine/2672412
  Prof. med. Martin Kulldorf: Uprednostňovanie očkovaných je nezmysel – fakty hovoria niečo iné

  Americký epidemiológ a profesor Harvard-University Martin Kulldorf, rodák zo Švédska kritizuje, že je celkom nezmyselné a neetické uprednostňovať a privilegovať očkovaných, lebo fakty analýz a výskumov potvrdili opak

  Kulldorf tvrdí, že experti na základe tejto štúdie zistili, že prirodzená imunita umožňuje dlhšie trvajúcu, lepšiu a spoľahlivejšiu ochranu pred infekciami a symptomatickými ochoreniami, ktoré boli zapríčinené Delta variantou zo SARS-CoV-2, ako ju majú tí, ktorí dostali dve dávky BionTech-Pfizer-vakcíny.

  Výsledky štúdie preukázali, že zaočkované osoby boli vystavené 27 násobne vyššiemu riziku nakazenia sa symptomatickou korona infekciou, ako ho majú tí, ktorí už boli z korony vyliečení.

 19. V súvislosti s nátlakom min. zdrav. na očkovanie, ktorý preberajú lekári – vyhlásenie lekára o prevzatí zodpovednosti za škodu spôsobenú vakcinovanej osobe.

  https://akw.sk/wp-content/uploads/Vyhlasenie_lekara_koncept2.pdf

  • Ďakujeme pán Maroš! To si treba stiahnuť.

   • Má to ešte chyby – každá strana musí mať označenie v hlavičke, aby to bol jeden celok. Odporúčam to prerobiť, napr.

    „Vyhlásenie lekára o prevzatí osobnej zodpovednosti – za škodu spôsobenú osobe ním ošetrovanej – a to vakcínou proti Covid – týmto lekárom aplikovanej, alebo ním odporúčanej“
    „Vyhlásenie lekára o prevzatí osobnej zodpovednosti – za škodu spôsobenú osobe ním ošetrovanej – a to vakcínou proti Covid – týmto lekárom aplikovanej, alebo ním odporúčanej – strana č. 2“
    „Vyhlásenie lekára o prevzatí osobnej zodpovednosti – za škodu spôsobenú osobe ním ošetrovanej – a to vakcínou proti Covid – týmto lekárom aplikovanej, alebo ním odporúčanej – strana č. 3“ – atď.

    Ono to má pôsobiť ako psychologický repelent na lekárov angažovaných v nátlaku na klientov a pacientov. Nech by „mi“ to aj podpísal /sú schopní aj odškriepiť svoj podpis – JUDr.Weiss tam vynechal tiež podstatné/ – že lekár obsahu porozumel, že koná plne pri zmysloch a slobodne, a že s vyhlásením súhlasí v zmysle profesného lege artis –

    lebo inak zadné dvierka /zárobok pre právnikov – nikdy never právnikovi!/ – že lekár bol v čase podpisu indisponovaný /lieky, alkohol/, preťažený prácou a bla bla! Tu ide aj o dôkaz jeho úmyselného nedbalostného činu. Treba tam dať aj podpis pacienta a nechať si úradne overiť kópiu /aj dve-tri – lebo najprv Úrad pre dohľad a potom súd/. Toto skôr pre prípad, že v rodine je „dobrovoľník“ – starší rodič „veriaci“, tak keby k niečomu došlo.

    Ešte by som tam pridal poučenie – celý paragraf 192 – Nátlak.

    Teda – toto berte ako koncept, ktorý treba dotiahnuť – toto lekár nepodpíše. No a potom pri odmietnutí zdrav. starostlivosti trestné oznámenie! Nepodpísané vyhlásenie ako tiež dôkaz! Prosto páka!

  • toto vytiahli na lekárov ľudia v Martine, keď ich prišli očkovať na námestí … „lekári“ to podpísať odmietli, tak sa ž.župa zbalila a odišla s dlhým nosom

 20. https://cz24.news/pfizer-testuje-vakcinu-na-slovenskych-detech-jako-na-pokusnych-morcatech-v-usa-k-tomu-nema-souhlas-ani-fda-exministr-prymula-je-to-skutecne-experiment-kolik-za-to-pfizer-slovenskym-politikum-p/
  PFIZER TESTUJE VAKCÍNU NA SLOVENSKÝCH DĚTECH JAKO NA POKUSNÝCH MORČATECH! V USA K TOMU NEMÁ SOUHLAS ANI FDA. EXMINISTR PRYMULA: „JE TO SKUTEČNĚ EXPERIMENT!“ KOLIK ZA TO PFIZER SLOVENSKÝM POLITIKŮM PLATÍ? JAKOU CENU MÁ ŽIVOT SLOVENSKÉHO DÍTĚTE?

 21. https://cz24.news/explicitni-velmi-velmi-jasne-dukazy-ze-cela-tato-vec-nebyla-nikdy-o-medicine-nebo-vede-ale-jen-o-politice/
  EXPLICITNÍ, „VELMI, VELMI JASNÉ“ DŮKAZY, ŽE CELÁ TATO VĚC NEBYLA NIKDY O MEDICÍNĚ NEBO VĚDĚ, ALE JEN O POLITICE

 22. https://cz24.news/judr-harabin-na-temu-ockovania-malych-deti-obeti-generala-mengele-ngvarskeho-ked-pfizer-na-slovensku-dovoli-i-motyka-tam-povoli/
  JUDr. Harabin na tému očkovania malých detí, obetí Generála MengeLe Ngvarského : „Keď Pfizer na Slovensku dovolí, i motyka tam povolí!“

  PS V tomto článku je „zaujímavý“ obrázok

 23. https://zemavek.sk/bill-gates-ziska-vacsinovy-podiel-v-sieti-luxusnych-hotelov-four-seasons/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=bill-gates-ziska-vacsinovy-podiel-v-sieti-luxusnych-hotelov-four-seasons
  Bill Gates získa väčšinový podiel v sieti luxusných hotelov Four Seasons

  PS Vidíme ako náš milý pán Bill Gates zarába na vakcínach. Ale seba a svoju rodinu nedovolí zaočkovať.

 24. https://www.hlavnespravy.sk/42-rocny-raper-sa-posmieval-protestujucim-28-dni-po-2-davke-pfizer-vakciny-zomrel-pri-cviceni-podobne-dalsi-posmievaci/2672270
  42-ročný raper sa posmieval protestujúcim, 28 dní po 2. dávke Pfizer vakcíny zomrel pri cvičení. Podobne ďalší posmievači

  • Prekopírovala som blog pod týmto článkom, trochu na zasmiatie:
   Tak umřel bez postele. 😀
   Kdyby alespoň při souloži, ale na běžeckém pásu? 😀 😀

 25. Jednoduchá

  …,,vďaka“ za odpoveď vám všetkým, ohľad.Portál Bádateľa…
  …a tiež hovorí sa, kto mlčí, ten svedčí, asi tak…. pekný zvyšok dňa.

 26. https://www.naturalnews.com/2021-09-11-there-is-no-delta-variant-narrative-scam.html
  There is no “Delta variant” – no clinical test can diagnose you with “Delta” and the entire narrative is a media-fabricated scam
  Neexistuje žiadny „variant Delta“-žiadny klinický test vám nemôže diagnostikovať „Delta“ a celé rozprávanie je mediálne vykonštruovaný podvod.

  Doctors are just “guessing” about the Delta variant
  Lekári len „hádajú“ o variante Delta

 27. https://tadesco.org/globalni-sebevrazedny-vakcinacni-kult/
  Globální sebevražedný vakcinační kult

 28. Dnes na webe MUDr. Mercolu http://www.mercola.com zase nabehli nové články na túto tému, na tento podvod, na túto depopuláciu…

 29. https://cz24.news/ste-nervozny-z-tretej-davky-pfizeru-ak-prezijete-pripravte-sa-na-stvrtu-piatu-siestu-siedmu-aj-osmu-sokuje-riaditel-izraelskej-nemocnice/
  Ste nervózny z tretej dávky Pfizeru? Ak prežijete, pripravte sa na štvrtú, piatu, šiestu, siedmu aj ôsmu, šokuje riaditeľ izraelskej nemocnice

 30. https://cz24.news/az-5-000-hamburgerov-denne-otvara-sa-prva-mega-tovaren-na-laboratorne-vypestovane-maso-na-svete/
  Až 5 000 hamburgerov denne! Otvára sa prvá MEGA továreň na laboratórne vypestované mäso, na svete!

  PS Takže, mäso bude z chémie + zdravá depopulačná vakcínočka + gmo + chemtrails….

  • Jedna z možností
   Píše sa rok 2030. Sedíte na zadkoch doma, aby ste nešírili vírus a neškodili klíme tým, že dýchate. Sledujete, ako globalisti a korporácie zachraňujú planétu. Pre jej, i vaše dobro. Keď poslúchate, dostávate nepodmienený príjem. Čakáte na dvadsiatu ôsmu dávku od Pfizeru. Chrúmete sušené červy, ktorými vás z lásky kŕmi Európska únia a v nedeľu si vysmažíte rezeň, ktorý pre vás záchrancovia planéty a ľudstva vypestovali v labáku. Zapijete ho balenou vodou od Nestlé – to jej svetové zásoby medzičasom sprivatizovalo. Nič nevlastníte, ste kompletne vygumovaní a šťastní. Prekrásny nový svet. Veľký Reset globalistov a prezidenta Svetového ekonomického fóra Klausa Schwaba sa podaril. Chcelo by to malé osvieženie – napríklad ďalší level pestovania mäsa v labáku. Ľudského. K pestovaniu ľudí už máme blízko. Veď – mäso ako mäso. Či?

 31. https://www.hlavnespravy.sk/viac-ako-120-000-ludi-protestovalo-proti-covid-pasom/2673202
  Viac ako 120.000 ľudí vo Francúzsku protestovalo proti covid pasom

  Viac ako 120.000 ľudí vo Francúzsku v sobotu protestovalo proti tzv. covid pasom, ktorých zavedenie považujú demonštranti za diskriminačné. Informovala o tom agentúra AFP

  • 120 tisíc demonštrantov je málo aj na Paríž, nieto ešte na celé Francúzsko. Pravda, vždy lepšie ako nič. Preto mainstream nikdy a nikde nepripustí odbornú diskusiu covid-19, ale len bude donekonečna omieľať procovidovú propagandu. Ináč by už demonštrovali milióny.

 32. https://cz24.news/neurolog-vysvetluje-proc-ockovani-lide-onemocni-a-siri-covid-tak-vysokou-rychlosti-top-info-sdilejte/
  NEUROLOG VYSVĚTLUJE, PROČ OČKOVANÍ LIDÉ ONEMOCNÍ A ŠÍŘÍ COVID TAK VYSOKOU RYCHLOSTÍ – TOP INFO – Sdílejte!

  Dr. Michael Segal, neurolog a neurovědec, v nedávném článku publikovaném ve Wall Street Journal vysvětlil, proč se lidé očkovaní proti Koronaviru (COVID-19) stále nakazí a šíří nemoc vysokou rychlostí .

 33. https://cz24.news/jako-sadisticky-mengele-volny-prirovnava-pfizer-k-nacistickemu-vrahovi/
  Jako sadistický Mengele! Volný přirovnává Pfizer k nacistickému vrahovi

  K sadistickým experimentům nacistického lékaře a důstojníka SS Josefa Mengeleho přirovnává poslanec Lubomír Volný činnost firmy Pfizer, jež vyrábí vakcínu proti covidu-19. Na předvolebním mítinku uskupení Volný blok v Českých Budějovicích prohlásil, že jsou jeho příznivci „příliš chytří“.

 34. https://cz24.news/lubos-blaha-odhalil-hnusne-sokujuce-fakty-cele-je-to-len-spinava-hra-americania-si-dosadili-miestnych-diktatorov-zotrocene-slovensko-je-ich-laboratorium-potrebuju-nas-len-na-tieto-dve-veci/
  Ľuboš Blaha odhalil hnusné, šokujúce fakty: Celé je to len špinavá hra! Američania si dosadili miestnych diktátorov – zotročené Slovensko je ich laboratórium! Potrebujú nás len na tieto dve veci…

  • 6. Potrebujú naše územie na dve veci. Geopoliticky nás potrebujú, aby tadiaľto mohli smerovať tanky na Rusko. Medicínsky sme sa stali laboratóriom pre ich očkovacie pokusy.

   Dříve se dělali pokusy na vybombardované jugoslávii, pak na ukrajině, jede stále stejná mašinérie likvidace nepohodlných slovanů.

 35. https://www.hlavnespravy.sk/kalifornska-analyza-6-nasobne-vyssie-riziko-zapalu-srdca-u-zaockovanych-deti-ako-riziko-hospitalizacie-na-covid-19-u-neockovanych-proti-covid-19/2673328
  Kalifornská analýza: 6-násobne vyššie riziko zápalu srdca u zaočkovaných detí ako riziko hospitalizácie na covid-19 u neočkovaných proti covid-19

 36. Vidím to takto!

  „Zoberieš mi slobodu – zoberiem ti život!“

 37. Ander Kixa

  Milí páni. Za tú nacistickú armádu bojovalo milión dobrovoľníkov z 30 štátov a keby vyhrali, nemuseli by ste prevádzkovať túto stránku a zasierať si mozgy s kovidom a podobnými podvodmi.

 38. Ste nervózny z tretej dávky Pfizeru? Ak prežijete, pripravte sa na štvrtú, piatu, šiestu, siedmu aj ôsmu, šokuje riaditeľ izraelskej nemocnice.
  IZRAEL: Celý svet čakal na vakcínu proti koronavírusu, ktorá by konečne všetko vrátila do normálu. Ukazuje sa však, že aj najzaočkovanejšie krajiny ako Izrael, kde už cez dva milióny ľudí dostali už tretiu dávku vakcíny, stále nemajú pokoj a počty novonakazených im stúpajú rekordným tempom.

  Izrael má do dnes úplne zaočkovaných 61,1% populácie a chystajú sa na štvrtú dávku vakcíny. Niektoré krajiny ako Portugalsko či Švédsko však zakázali lety zo židovského štátu pre vysoký počet nakazených.

  Podľa riaditeľa izraelskej nemocnice v Ramat Ganu sa majú ľudia pripraviť aj na dávku piatu, šiestu, siedmu či ôsmu. Niektorí odborníci tvrdia, že sa možno budeme musieť očkovať každý rok.

  A nadpis Vášho článku, že covid podvod sa každým dňom rúca……

  To rúcanie covid podvodu trvá príliš dlho. Už ani neverím, že k tomu rúcaniu dôjde.
  Však ako uvádza Izrael tak nič tomu nenasvedčuje, ešte sa to všetko posilňuje ďaľšími a ďaľšmi dávkami,

 39. Asi tak…súhlasím!!!

Pridajte komentár

*