Zlyhanie vakcín: V Izraeli je Pfizer proti delta variantu účinný len na 39%


Print Friendly, PDF & Email

Zlyhanie vakcín: V Izraeli je Pfizer proti delta variantu účinný len na 39%

(Tyler Durden, zerohedge.com) –  Za posledný mesiac je Izrael, najzaočkovanejšia krajina sveta (s najvyšším podielom vakcín typu mRNA), svedkom viac než 30-násobného nárastu pozitívnych testov na covid.

Počet aktívnych infekcií vírusom SARS-CoV-2 v krajine presiahol už desaťtisíc.

Medzitým izraelský minister zdravotníctva, ktorý predtým odhadoval skutočnú účinnosť vakcíny Pfizer proti variantu delta len na 64% (zároveň so stále údajne viac než na 90%-nou účinnosťou v predchádzaní vážnemu ochoreniu a smrti), práve zverejnil nové údaje.

Tie majú ukázať, že hoci je vakcína od spoločnosti Pfizer stále na 88% účinná proti vážnemu priebehu ochorenia, v prevencii nakazenia variantom delta je účinná len na 39%.

O túto inforáciu sa v tvíte podelil Alex Berenson, bývalý novinár NYT, ktorý často písal o vedeckých zisteniach, nepodporujúcich oficiálny naratív o rúškach a vakcínach.

Tiež sa zamyslel sa nad tým, že skutočná účinnosť poskytovanej ochrany proti variantu delta by mohla byť ešte nižšia – možno len 30%.

(Poznámka: Na udelenie podmienečného schválenia na núdzové použitie musí pritom vakcína dosahovať aspoň 50% účinnosť. Ak by sa vakcína Pfizer mala schvaľovať dnes, zrejme by už povolenie na použitie nedostala.)

Zlyhanie vakcín už priznávajú aj média hlavného prúdu

Ešte aj agentúra Bloomberg priznala, že dáta Izraela by „mohli byť chybné, z dôvodu rozličných spôsobov testovania zaočkovaných ľudí verzus tých, ktorí zaočkovaní neboli“, uvádza správa.

„Silne deformované modely vystavenia pri nedávnej epidémii v Izraeli, ktoré sa obmedzujú na konkrétne populačné sektory a lokality“, znamenajú, že analýza nemusí byť schopná brať do úvahy všetky faktory, povedal Ran Balicer, predseda izraelského odborného poradného tímu reakcie na Covid-19.

„Pokúšame sa tento prístup k výskumu doplniť ďalšími, berúc do úvahy ďalšie osobné charakteristiky. Toto si však vyžaduje čas a väčší počet prípadov.“

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

BBG tiež uznala, že dáta „pravdepodobne podporia diskusiu o tom, či by sa mali podávať ďalšie očkovania ľuďom, ktorí už zaočkovaní sú – čo vraj má v pláne požadovať spoločnosť Pfizer…“

Neexistuje dôkaz pre odôvodnenie tretej a ďalších ďalších dávok vakcíny

Dr. Anthony Fauci, FDA aj CDC však povedali, že zatiaľ nie je žiadny dôkaz o nevyhnutnosti tretej „dávky“.

Izrael si už objednal sériu revakcinačných dávok, ktoré má v pláne začať podávať tým najzraniteľnejším pacientom 1. augusta 2021.

Čísla Izraela udávajúce ochranu poskytovanú vakcínami sú oveľa nižšie, než v iných nedávnych štúdiách, vrátane tej, ktorá nedávno vyšla v časopise New England Journal of Medicine.

Podľa nich dve dávky mali poskytujúť 88%-nú ochranu proti variantu delta, spôsobujúc symptomatické ochorenie, pričom poskytujú 94%-nú ochranu proti variantu alfa.

Ukazuje sa však, že skutočná ochrana je oveľa nižšia a stále klesá.

Záver

S ničím z toho si však nerobte starosti. Začiatkom tohto týždňa americký prezident Biden povedal: „Ak ste zaočkovaní, ste v bezpečí.“ Až na to, že nie ste.

Podobne prispatí (alebo hlúpi) sú aj predstavitelia nášho zdravotníctva, ktorí asi nevnímajú správy zo sveta. Naďalej totiž verklikujú tú srandovnú frázu, že vraj „Vakcína je jediná cesta z pandémie“. Až na to, že nie je.

Stop Candida

Autor: Tyler Durden, Zdroj: zerohedge.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. A ake su tie dalsie cesty ?

  • Prestať používať falošné PCR testy:
   https://www.badatel.net/who-priznala-konecne-ze-pcr-testy-produkuju-falosne-pozitivne-pripady/

   Ako môže byť cestou očkovanie proti vírusu, ktorý nikdy neizolovali, čiže nie je dôkaz o jeho existencii? Britské, írske aj americké úrady priznali, že nemajú vzorku izolovaného SARS-CoV-2:
   https://www.badatel.net/americke-cdc-priznava-ze-nedisponuje-vzorkami-noveho-koronavirusu/

   • V tomto čase je najtragickejšie, že sa vždy svet zaoberá tým , čo kto povedal. Myslím politikov.
    Oni nevedia urobiť poriadok ani vo svojom divnom živote .Na Slovensku politici, súperia o väčšiu haluz. Kde je poznanie ľudí , že na testoch PCR sa výsledky nezakladajú. Ak ,áno, prečo sme sa doteraz trápili vyšetrením krvi a podobne? Žiadny zdravý rozum v národe ?

    • Keďže môj komentár neprejde, tak týmto odkaz aj celej redakcii!

     „Oni nevedia urobiť poriadok ani vo svojom divnom živote .“

     ONI – sú súčasťou organizovaného zločineckého klanu! Ak si niekto myslí, že ide len o blbečkov, ktorých si „hlúpy“ národ „slobodne“ zvolil a ktorí nevedia čo činia – že – redakcia – tak ste na omyle! Nejde o žiadnych náhodne vytipovaných defraudantov a porušitelov zákona, ktorých by niekto z tohto titulu „mohol“ vydierať a preto robia to čo robia! Nie! Hrá sa na istotu! Sú to zmrdi, ktorí sa od začiatku chceli a viacerí chcú dostať k moci a peniazom a preto sú ochotní prejsť zasvedcovacím rituálom mafie! Každý jeden z nich je kvôli tomu pripravený spáchať zločin! Každý jeden z nich je pripravený odovzdať svoj život mafii! Každý jeden z nich je pripravený na to, že svedkom toho jeho zasvedcujúceho zločinu – iniciačného rituálu – sú iní členovia mafie a on sa tým pádom stáva VŠETKÉHO SCHOPNÝM členom mafie, a keby chcel niekedy zradiť mafiu – okrem toho, že zomrie on a jeho rodina – proti sebe bude mať vždy svedkov toho JEHO zločinu!

     Čiže! Žiadni blbečkovia, ktorí by nevedeli, čo robia! Žiadni blbečkovia v OSN! Žiadni blbečkovia vo WHO! Žiadni blbečkovia vo vláde SR, Žiadni blbečkovia v SNR!

     NIKTO!!! z nich nemohol spáchať zločin, o ktorom by sa bežne mohla dozvedieť verejnosť – to by mohlo byť použité voči nim mimo moci mafie a to by nemohlo a oni nemohli fungovať! Ale všetci – aby sa dostali do Syndikátu – spáchali zločin, o ktorom určite vie len Syndikát! A o tom to celé je!

     Zákon omerty bráni o tomto podať svedectvo! OK! Keďže existuje informačnáý objekt Univerza – noosféra – tak si píšte zmrdi, že v ňom je informácia o každom vašom prdnutí a pohnutí vašich čriev! A cez Akašické archívy je možné dostať sa do každej sekundy vášho života!

    • Redakcia – vy už ste jasní ako „Kopytovci“

     https://hudba.zoznam.sk/kopytovci/piesen/doj-it/!

  • ??????? ___asi len modliť sa a „profylaxia“

 2. Ako sa dá dôjsť k poznatku, že napr. v Izraeli je Pfizer proti delta variantu účinný len na 39%? Z akých podkladov vychádzali?
  A celkovo: Na koľko percent môže byť účinné niečo, čo neexistuje?

 3. https://www.banned.video/watch?id=61107df0ae000937c52d7850
  Largest Physician Union In Germany Warns Covid Vaccine Is Deadly
  Najväčšia lekárska únia v Nemecku varuje, že očkovanie proti Covidu je smrteľné

 4. https://www.infowars.com/posts/fox-news-whistleblower-my-boss-told-me-do-not-report-deaths-after-vaccination/
  Fox News Whistleblower: My Boss Told Me ‘Do Not Report Deaths After Vaccination’
  Môj šéf mi povedal, „Neohlásiť úmrtia po očkovaní“

 5. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/08/09/what-will-segregated-society-look-like-for-the-unvaxxed.aspx
  What Will Segregated Society Look Like for the Unvaxxed?
  Ako bude segregovaná spoločnosť vyzerať pre nezaočkovaných?

  • Ander Kixa

   Prečo by mali segregovať nezaočkovaných, keď zaočkovaní pomrú???

   • Stále mi chýba logika v tých ich vyhrážkach, že nezaočkovaní nakazia očkovaných.

    • Celý covid naratív nemá logiku. Stačí to toho mierne fúknuť a rozpadá sa ako domček z karát. U kultu covidových však nečakajte rozum alebo logiku. Je to doslova náboženská sekta.

 6. Ziaden SARS Covid 19 virus neexistuje, z toho vyplyva, ze varianty, nech ich volaju ako chcu tiez ,nemozu exitovat.
  Moja znama zatelefonovala do laboratoria tu v Sydney,s otazkou ci maju nejake ine testy na zistenie toho slavneho Delta variantu. Odpoved bola NIE,na to moja znama zadala dalsiu otazku : TAK AKO VIE VLADA KOLKO BOLO NAKAZENYCH LUDI TYMTO VARIANTOM ?! Osoba nedokaza odpovedat.
  Virus nebol nikdy izolovany . Velke klamstvo ,ktore sa ani nesnazia schovat staci ked ho dookola opakuju.
  Vdaka Badatel ste chlapici?.

 7. https://www.naturalnews.com/2021-08-08-hhs-documents-admit-the-cdc-has-never-isolated-any-covid-19-virus-global-hoax.html#
  BOMBSHELL: HHS documents admit the CDC has never isolated any “covid-19 virus” … PCR tests nothing but instrument NOISE … the global HOAX is rapidly unraveling
  Dokumenty HHS pripúšťajú, že CDC nikdy neizoloval žiadny „vírus covid-19“ … PCR testy nič iné ako prístroj HLUK … globálny HOAX sa rýchlo rozpadá.

  No certified reference materials for isolated SARS-CoV-2 “covid-19” virus
  Na izolovaný vírus SARS-CoV-2 „covid-19“ nie sú k dispozícii žiadne certifikované referenčné materiály

  CDC director Walensky admits the covid vaccine does not prevent covid infection or Delta variant transmission
  Riaditeľ CDC Walensky priznáva, že očkovacia látka proti covid nezabráni infekcii covid alebo prenosu variantu Delta

  The covid-19 virus is a hoax, but the weaponized spike protein is very real and quite deadly
  Vírus covid-19 je podvod, ale vyzbrojený špičkový proteín je veľmi skutočný a smrteľný

  It’s all a depopulation weapon to achieve the mass extermination of the human race
  Je to všetko depopulačná zbraň na dosiahnutie hromadného vyhladenia ľudskej rasy

  • And that means many who have taken the shot will soon be dead because the entire point of this faked plandemic has been to rid the world of billions of human beings.
   A to znamená, že mnohí, ktorí sa dali zaočkovať, budú čoskoro mŕtvi, pretože zmyslom celej tejto falošnej plandémie (plánovanej pandémie) bolo zbaviť svet miliárd ľudských bytostí.

 8. Ahojte nedavno som odoslala svoj komentar. Stale nie je zobrazeny. Vidim, ze pani Jean hovori presne o tom co aj ja.
  Chcela som vediet ci ste ho dostali. Dakujem.

 9. Vidim, ze sa musela stat niekde chyba. Takze zopakujem to co som uz napisala.
  SARS COVID 19 neexistuje takze nemozu existovat ani jeho varianty , nech ich volaju ako chcu.
  Moja znama tu v Sydney zatelefonovala do laboratoria ,kde sa robia testy s otazkou ci maju nejake ine testovacie sposoby na urcenie tohoto specialneho Delta variantu. Odpoved bola Nie, na co moja znama dala dalsiu otazku , ako teda vie vlada kolko ludi bolo nakazenych tymto specialnym druhom. Osoba nebola schopna normalne odpovedat.
  Ako uz bolo uvedene tu na tejto stranke COVID 19 nebol nikdy samostatne izolovany.
  Velke klamstvo, ktore sa ani nesnazia schovat. Staci ked ho koldokola opakuju.
  Badatel robite velmi dobru pracu. Drzim Vam palce❤️.

 10. https://tadesco.org/zpravy-od-meldy-q8-q8-2q21/
  Patolog, doktor Ryana Cole shrnul, co covidové injekce dělají mozku a dalším orgánům

  • „CDC neuložila svým zaměstnancům povinnost se očkovat“ (7.8.2021)

   Znepokojený občan včera kontaktoval Centrum pro kontrolu nemocí (CDC) v Atlantě v Georgii a mluvil s několika zaměstnanci. Na otázku, zda CDC přikázala svým zaměstnancům, aby si nechali píchnout experimentální genovou terapii nazvanou „vakcína“ proti čínskému viru, se začali bránit a nakonec řekli ne, neuložili zaměstnancům CDC, aby si nechali dát „vakcínu“ na Covid-19, která nebyla ani testována na zvířatech a je stále experimentální, pouze na základě povolení k nouzovému použití.

   PS Ja dodávam, že tí čo zarábajú milióny, miliardy na vakcínach sa nedajú zaočkovať a nedovolia zaočkovať ani svoje rodiny. Ospravedlňujem sa, že sa stále opakujem ale v mojom okolí sa skoro každý dal zaštepiť, nikto nepočúval.

   • v mojom okolí rovnako. Asi ani nikoho nepoznám. No a čo to spôsobuje vo vzťahoch, nebudem popisovať. Viete, rád pozerám dokumenty a vždy som krútil hlavou, ako mohla Hitlerova zvrátená propaganda zmiasť desiatky miliónov mozgov normálnych, kultúrnych ľudí, ktorým nič nechýbalo. Milióny šaleli v davoch, hádzali kytice pod kolesá jeho auta, pod jeho nohy… No a teraz sa to opakuje – len už milióny nemávajú v davoch na uliciach, ale mávajú svojim obrazovkám na televízoroch, mobiloch a notbukoch pekne doma v pohodlí na gauči. Čo viac nám (pardon, im) treba? Dá sa to pochopiť? Rovnako ako vtedy, ani teraz nie. Dá sa to zmeniť? Ako vtedy, ani teraz nie, hoci aj vtedy a teraz mnohí chceli… Vtedy bol motívom vraj životný priestor pre Nemcov, teraz je motívom vraj zdravie. Neni to to jedno? Vždy sa to opakuje. Iba verme, že ako vtedy, aj teraz sa zopakuje Norimberský proces.

    • Vtedy mal štát takmer informačný monopol, nerátame doma tlačené letáky a ich vylepovanie po stĺpoch. Dnes štát ani média hlavného prúdu už nemajú takýto monopol. Preto šalejú z „konšpiračných“ či „dezinformačných“ webov. Lebo tie im ho narúšajú.

    • Ander Kixa

     Máš veľmi skreslené informácie o tej dobe. Nemecko bolo na kolenách, chudoba, nezameatnanosť, hyperinflácia, reparácie…
     Nacisti za 6 rokov z neho spravili svetovú veľmoc č. 1. Tak, že sa odstrihli od Wall streetu, Frankfurtu a London city a začali si tlačiť vlastné peniaze. Tak ako to neskor spustil aj JFK, ale jeho zavraždili ešte v zárodku.

 11. https://aeronet.cz/news/video-sefka-cdc-prave-na-cnn-oznamila-ze-vakciny-mrna-neposkytuji-ockovanym-osobam-bezinfekcnost-tuto-schopnost-pry-tyto-vakciny-bohuzel-nemaji-a-je-to-venku/
  VIDEO: Šéfka CDC právě na CNN oznámila, že vakcíny mRNA neposkytují očkovaným osobám bezinfekčnost, tuto schopnost prý tyto vakcíny bohužel nemají! A je to venku, další údajná konspirační teorie se stala realitou! YouTube je v šoku a zběsile video CNN maže, centrála Google je prý na nohou a neví, co mají dělat! A navíc klinická studie z Izraele potvrdila, že Ivermectin neuvěřitelnou rychlostí likviduje virovou nálož koronaviru v tělech nakažených osob a cena za léčbu se pohybuje okolo 1 amerického dolaru za den! Přesně kvůli tomu všechny vlády zakazují Ivermectin, protože by jim zkazil kšefty s farma společnostmi!

 12. Valéria Horníková

  Dobrý deň prajem všetkým dobrým ľuďom. Mala by som záujem sa kontaktovať s pani Jean, ak nemá nič proti tomu. Ďakujem za sprostredkovanie.

  • Milá pani Valéria, neviem ako ja už môžem pomôcť, dôchodkyňa „na rozpade“. To je pravda, že sem píšem lebo v mojom okolí som len konšpirátorka čo číta konšpiračné weby. Ale aj ja som neskoro zobudená, riadne som sa najprv „popálila“ preto toto celé od marca minulého roku sledujem.

 13. Zlyhanie vakcín: V Izraeli je Pfizer proti delta variantu účinný len na 39%
  ale
  Slovensko ostáva zelené, ale DELTA variant sa už šíri v komunitách: Najviac medzi neočkovanými!

  To verím, že budú podplatené televízie informovať a robiť BU BU BU!!!! Veď to je zámer, načo by sa im dávali také prašule.
  Prečo sa vyhýbajú debate aj s iným odborníkmi . No preto, že sa boja pravdy, tú treba izolovať, lebo by narušila covidový plán.

  Mnohí si nákazu privezú z dovolenky v zahraničí, iní sa ale nakazili doma. Delta mutácia sa už šíri aj v komunitách, informovala televízia Markíza. To znamená, že v niektorých prípadoch už hygienici nevedia vystopovať pôvodcu nákazy.

  „Očkované osoby sú chránené pred život ohrozujúcimi stavmi. Vzhľadom na rýchlosť šírenia delta variantu môže na význame naberať komunitné šírenie medzi neočkovanými osobami,” dodal hlavný hygienik Ján Mikas.

  Však do zahraničia cestujú väčšinou len zaočkovaní ,tí čo prijali „slobodu a ochranu ako sa píše len na 39 %.

  No však čas ukáže kto je šíriteľom delty, keďže napr. očkovanie Pfizerom chráni len na 39% a zbytok 60% chráni čo? Očkovacia reklama, lotéria, alebo pandemická sebranka?
  A je zaujímavé, že „pandemické špičky“ nič nechytia, napr. ako pretučnelý Mikas a to sú osoby vraj náchylné.
  Tieto rozporuplné informácie a návody na donucovanie očkovania sú už primitívne.
  A to sa ukáže aj pri návšteve pápeža, myslím si, že nikdy nebolo toľko výziev na dobrovoľníkov ako pomoc na hladký priebeh návštevy.
  Niektorí využijú donucovaciu očkovaciu reklamnú stratégiu,ale mnohí nenaletia.
  Tak sa môže stať, že aj táto návšteva bude fiasko.

 14. Marek Košice

  Citujem ťa : „To verím, že budú podplatené televízie informovať a robiť BU BU BU!!!! Veď to je zámer, načo by sa im dávali také prašule.“ ….. Mýliš sa………. Tie televízie nie sú podplatené. Tie televízie majú majiteľov (spočítať ich môžeš na prstoch jednej ruky?), ktorí veľmi dobre vedia, že „svetová hrozba covid“ je podvod. Pravdepodobne sa tí majitelia zúčastnili „covid rokovaní“ ešte pred vypuknutím tejto plandémie.

  • Návšteva pápeža môže byť aj pre zaočkovaných seniorov druhou „atómovkou“, varuje Matovičova sestra Belicová
   Očkovací teror prekáža aj Zuzane Belicovej, sestre Igora Matoviča. Tá sa však na celú záležitosť pozrela z iného, zato dosť vážneho uhla pohľadu…………………..

   Zaočkovaný bez príznakov môže roznášať vírus s úplným požehnaním politikov?
   „Politici a cez nich z našich daní platené médiá nás intenzívne už dosť dlho „strašia“
   ——————————————————————————————–
   delta variantom vírusu. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
   Delta je tretia vlna naplánovaná na jeseň.

   Kedy príde štvrtá, piata už to vedia tiež?
   No plandemickí odborníci za výborné odmeny pracujú ako včeličky, len ich produkt má horkú príchuť.

  • To je pravda, že tie médiá niekto vlastní. (Ja žiadne) Ale to je oficiálne, že psychopat dal hneď po nástupe médiám 10 milión EUR. Vraj, aby písali, čo robí vláda. Samozrejme, že zle písať nebudú. A aj teraz sa píše koľko dal ktorej TV, aby robili reklamu očkovaniu.

 15. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/ockovani-muzou-prenaset-variantu-koronaviru-delta-stejne-jako-neockovani/
  Očkovaní můžou přenášet variantu koronaviru delta, stejně jako neočkovaní

  V pátek to uvedli vědci z organizace Public Health England.

  „Očkovaní se můžou nakazit a šířit virus mezi ostatní,“ uvedla ředitelka CDC

 16. https://www.hlavnespravy.sk/vlada-povolava-do-boja-proti-ludom-aj-ozbrojenych-colnikov-a-bacharov-hovori-uhrik-s-tym-ze-republika-to-rezolutne-odmieta/2636060
  „Vláda povoláva do boja proti ľuďom aj ozbrojených colníkov a bacharov,“ hovorí Uhrík s tým, že Republika to rezolútne odmieta

  Líder opozičnej strany Republika europoslanec Milan Uhrík v pondelok poukázal na to, že od jesene toho roku budú môcť byť nasadení v boji s pandémiou aj colníci a príslušníci ZVJS

  „Už im nestačia na uliciach len policajti, kukláči a vojaci. Na šikanovanie a utláčanie občanov povolávajú od jesene už aj ozbrojených colníkov a bacharov. Toto tu ešte nebolo. Mikulec, Matovič a Kolíková predložili na vládu uznesenie, aby bolo na zabezpečenie násilného vymáhania Covid obmedzení proti ľuďom od jesene zmobilizovaných aj 500 ozbrojených príslušníkov finančnej správy a väzenskej stráže.“

  Uhrík na sociálnej sieti vyzval na zastavenie tohto šialenstva. „1. septembra vyrážame masovo do ulíc. Ľudia proti tyranom,“ vyzval a dodal, že mainstreamové médiá budú protest zrejme ignorovať.

  • To iste bude v septembri protest masový. Dnes na Markíze predviedli politici, aký boj proti nám idú zahájiť. Neočkovaní nebudú pustení takmer nikde, ani do reštaurácii, majitelia majú kontrolovať ľuďom tie covid pasy. Tí sa bránia, že nevedia ako to majú robiť a či to môžu robiť a že nechcú prísť o polovicu zákazníkov.
   Do reštaurácie ísť nemusím, ten tlak bude asi aj na obchody,

 17. https://www.infovojna.sk/article/video-harabin-v-cenzurovanom-rozhovore-o-situacii-na-slovensku-protipravnych-vyhlaskach-mikasa-vakcinacnej-propagande-lipsicovi-a-ovladnuti-sudnictva-cez-specialny-sud-a-prokuraturu
  VIDEO: Harabin v cenzurovanom rozhovore o situácii na Slovensku, protiprávnych vyhláškach Mikasa, vakcinačnej propagande, Lipšicovi a ovládnutí súdnictva cez špeciálny súd a prokuratúru

 18. https://www.infowars.com/posts/german-chief-pathologist-sounds-alarm-on-fatal-vaccine-injuries/
  German Chief Pathologist Sounds Alarm on Fatal Vaccine Injuries
  Nemecký hlavný patológ varuje pred smrteľnými zraneniami z očkovania

 19. https://www.infowars.com/posts/not-realistic-denmark-iceland-say-vaccination-has-not-led-to-herd-immunity/
  ‘Not Realistic’: Denmark, Iceland Say Vaccination Has Not Led to Herd Immunity
  „Nie je to realistické“: Dánsko a Island tvrdia, že očkovanie neviedlo ku kolektívnej imunite

 20. https://www.protiproud.cz/politika/5956-vakcinacni-valka-chystaji-architekti-covidoveho-podvodu-zaverecny-uder-prijde-operace-pod-falesnou-vlajkou-pet-stupnu-utoku-prichazime-do-ctvrteho-polovina-to-prijme-co-ale-ta-druha-pet-minut-po-dvanacte.htm

  Vakcinační válka: Chystají architekti covidového podvodu závěrečný úder? Přijde operace pod falešnou vlajkou? Pět stupňů útoku – přicházíme do čtvrtého. Polovina to přijme. Co ale ta druhá? Pět minut po dvanácté

  Proces vakcinace prochází pěti fázemi
  Fáze 1: Očkujte ty, kteří jsou ochotni se očkovat.
  Fáze 2: Připravte pobídky a odměny, abyste přesvědčili ty, kteří váhají (tenisky zdarma, pivo zdarma, loterie atd.).
  Fáze 3: Trestejte ty, kteří se odmítnou dát očkovat, zbavením práv (zákaz vstupu, zákaz cestování, zákaz výkonu povolání atd.).
  Krok 4: Kriminalizujte odpůrce vakcín přijetím závazných zákonů o očkování.
  Fáze 5: Medicína pod zbraní: zahájení činnosti „očkovacích jednotek“ k násilnému očkování lidí i proti jejich vůli.

  Nyní jsme ve fázi 3, blížíme se k fázi 4.

 21. https://www.youtube.com/watch?v=sg1j-Gnv8zs proroctví jasnovidce Krzysztofa Jackowskego

 22. Jednoduchá

  …vďaka Bádateľovi vieme veľmi veľa informácii, som rada, že mám možnosť ho čítať….k tej situáciiohľ.očkovania, toto sa už musí zastaviť, nemôže to predsa takto pokračovať….bolo by zrejme dobré ísť aj na ten štrajk v čo najväčš.počte….p.Jean, môžem sa Vami aj ja dáko skontaktovať ? máte ozaj veľmi rozumné názory, no teraz neviem, či ste tá istá Jean, s kt.som si písala predtým, keďže som Vás už 2x oslovila a Vy vôbec nereagujete…a tiež nechápem tej fotke s výzvou na očkovanie, však vy ste proti, tak prečo potom ?…….

  • Milá pani Jednoduchá, ja už dlhšie píšem pod Jean. Neviem prečo ste už druhá čo sa chce so mnou kontaktovať – nič proti tomu nemám, ale ja som nič nové nevymyslela, ja len kopírujem a prekladám.
   Ale viem, že aj Vy ste prešli ťažším obdobím svojho života ako aj ja. Augustová Meduňka (český časopis naturálnej medicíny) – teraz sú tam články ako mať v poriadku psychiku. Je tam napr. veľmi dobrý článok jednej českej psychiatričky čo sa oddelila od systémy a psychiku lieči prírodnou formou. Tento časopis stojí EUR 1.30, takže ani nie je tak drahý. Celé toto číslo je na túto tému zamerané.

 23. Jednoduchá

  ..v poriadku p.Jean, som rada, že ste sa ,,ozvala“ :-)….čo bolo, to bolo, treba si zobrať ponaučenie a ísť ďalej, už sa za tým netreba ,,obzerať“….. možno to neviete, no ste výnimočná ako človek, milá a veľmi empatická, tak zrejme preto sa chceme sa Vami spojiť, takto to hovorím to za seba, no možno aj tá 2.pani Vás tak vníma….tá cena za tú medunku určite nie je veľa, rada si ho kúpim, no akosi som toho mala ,,trošku viac“ a šup, už sme v auguste…. tá pesnička od tých Kopytovcov je ozaj výstižná…..

  • Stále platí pravidlo „Never človeku, ktorý na všetko pritakáva!“

   Takže sa obávam, že došlo k nepochopeniu tej narážky na text Kopytovcov „Doj it!“ Ak by som to chcel dopodrobna vysvetliť – neprejde mi komentár – a nie kvôli vulgarizmom. Kvôli meritu veci. Takže len naznačím súvislosť.

   Povel „Do it!“ je 5. krokom v copywriterskom trojuholníku – ide o povel smerom k cieľovej skupine – „“Urobte toto!“ – napr. „Voľte Debila!“

   Kopytovci narážajú na nesprávny model riadenia, t. j. aby tí, ktorí riadia – tento web – používali správne „povely“, aby robili správnu vec – ale namiesto toho zástupným spôsobom robia „niečo aby robili“ – a tak „doja“.

   V poloprázdnom kupé sedí sexica v minisukni a oproti nej 13-ročný chlapec, ktorý zaujato líže zmrzlinu. Sexica je na zajačikov a preto vyzve chlapca, aby jej dal oblízať tiež. Chlapec s povzdychom „tete“ vyhovie. Sexica si zamozrekjme lizla čo najprovokatívnejšie. Potom pred chlapcom roztiahla nohy v minisukni naostro a hovorí – „Tak chlapče, a teraz si môžeš robiť to, čo ti doma najviac zakazujú!“

   Chlapcovi sa rozjasnili oči a prstami si začal brnkať po perách – „Brrlm, brrlm, brrlm, brrlm!“

   Takže „Doj it!“ – alebo presnejšie – odpútavať.

   „Augustová Meduňka (český časopis naturálnej medicíny) – teraz sú tam články ako mať v poriadku psychiku. Je tam napr. veľmi dobrý článok jednej českej psychiatričky čo sa oddelila od systémy a psychiku lieči prírodnou formou.“

  • Jednoduchá …a ty Jean poznáš osobne?
   Myslím že nie.
   Kde máš záruku, že to nie je muž?? 😀

Pridajte komentár

*