Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Právnici sľubujú „Norimberské procesy“ každému, kto je za kovidovým podvodom


Print Friendly, PDF & Email

Právnici sľubujú „Norimberské procesy“ každému, kto je za kovidovým podvodom

(Jean-Michel Grau, Zdroj: principia-scientific.com) – Čítajte a, preboha, zdieľajte! Práve teraz sa totiž pripravuje druhý Norimberský tribunál.

Ide o súdny proces s hromadnou žalobou pod záštitou tisícok právnikov z celého sveta, vedených americko-nemeckým právnikom Reinerom Fuellmichom. Ten žaluje tých, ktorí sú zodpovední za škandál Covid-19, manipulovaný Davoským fórom (WEF).

Kto je Reiner Fuellmich

V tomto ohľade treba pripomenúť, že Reiner Fuellmichje ten právnik, ktorý úspešne odsúdil automobilového giganta Volkswagen v prípade upravovaných katalyzátorov. A je to ten istý právnik, ktorý úspešne odsúdil Deutsche Bank zo zločinného podnikania.

Podľa Reinera Fuellmicha sú všetky podvody, ktorých sa dopustili nemecké spoločnosti, smiešne v porovnaní so škodou, ktorú spôsobila a ďalej spôsobuje kríza Covid-19.

Túto krízu Covid-19 by mali premenovať na „škandál Covid-19“ a všetkých zodpovedných žalovať za občianskoprávne škody z dôvodu manipulácie a falšovania testových protokolov.

Medzinárodná sieť komerčných právnikov bude preto viesť žalobu v prípade najväčšieho podvodu všetkých čias, podvodného škandálu Covid-19, z ktorého sa medzitým stal najväčší zločin, aký bol kedy spáchaný proti ľudstvu.

Z iniciatívy nemeckých právnikov bola zriadená vyšetrovacia komisia Covid-19, s cieľom podať medzinárodnú hromadnú žalobu na základe anglosaského práva.

Uvádzam skrátený preklad poslednej komunikácie Dr. Fuellmicha z 15. februára 2021:

„Vypočutia asi stovky svetovo uznávaných vedcov, lekárov, ekonómov a právnikov, vykonané berlínskou vyšetrovacou komisiou v záležitosti Covid-19 od 10. júla 2020, zatiaľ s pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou preukázali, že škandál Covid-19 nebol nikdy zdravotný problém.

Skôr v ňom išlo o upevnenie protizákonnej moci (protizákonnej, lebo bola získaná zločineckými metódami) skorumpovanej „davoskej kliky“ presunom bohatstva ľudí k členom tejto kliky, konkrétne zničením, okrem iného, malých a stredných podnikov.

Platformy ako Amazon, Google, Uber, atď., si tak mohli privlastniť ich trhový podiel a majetok.“

Pozícia vyšetrovacieho výboru pre Covid-19

Vyšetrovací výbor sa zameriava na prevažne nasledovné oblasti:

a.) Covid-19 ako zahmlievacia taktika korporátnych a politických „elít“ na presun trhového podielu a bohatstva od malých a stredných podnikov ku globálnym platformám ako sú Amazon, Google, Uber, atď.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

b.) Príspevok audiovizuálnej dane na rekonštrukciu mediálnej krajiny, poskytujúcej skutočne nezávislé informácie.

c.) Zabezpečenie regionálnych poľnohospodárskych štruktúr.

d.) Zabezpečenie regionálnej meny, aby sa zabránilo tomu, že “zhora“ príde nejaká nová mena, ktorá bude prideľovaná len za predpokladu dobrého správania.

e.) Psychologické posúdenia situácie: Ako k tomu došlo? Kroky na anulovanie súhlasu s vakcináciou, podané proti Európskej komisii, súdny proces v New Yorku o charaktere PCR testov, procesy v Nemecku, Kanade, Austrálii, Rakúsku, na Medzinárodnom súdnom dvore a Európskom súde pre ľudské práva.

Vyšetrovací výbor ďalej uvádza:

Boli sme svedkami toho, čo bolo opätovne potvrdzované, že miera nebezpečenstva, ktorú predstavuje tento vírus, je asi rovnaká ako pri sezónnej chrípke, či už ide o nový vírus (úplne alebo čiastočne vytvorený), alebo či máme jednoducho len do činenia s chrípkou, premenovanou na „Pandémiu ochorenia Covid-19“.

Okrem toho nám ani Drostenove PCR testy nevedia nič povedať o prenosných infekciách.

Aby to bolo ešte horšie, zdravotné a ekonomické škody, spôsobené opatreniami proti Covidu, boli také zničujúce, že musíme hovoriť o historicky jedinečnej miere deštrukcie.

Konkrétne je zrejmá skutočnosť, že nikdy nebolo problémom zdravie, až na to, že očkovanie geneticky experimentálnymi látkami, prestrojenými za „vakcíny“, teraz vo veľkej miere spôsobuje vážne poškodenia, vrátane fatálnych následkov.

Pre tieto experimentálne génové očkovania bola ako pokusné morčatá postupne a nesmierne rýchlo využitá svetová populácia.

Aby obyvateľstvo uvrhli do paniky, boli zavedené nebezpečné a škodlivé obmedzujúce opatrenia (dokonca aj podľa samotnej Svetovej zdravotníckej organizácie) vynúteného, zbytočného a nebezpečného nosenia rúšok a dodržiavania sociálneho odstupu, zbytočného a kontraproduktívneho.

Tým bola svetová populácia „pripravená“ na očkovanie.

Medzitým čoraz viac ľudí, nie iba právnikov – a oprávnene – požaduje okrem okamžitého ukončenia týchto vražedných opatrení aj nestranné posúdenie skutočne nezávislým medzinárodným tribunálom podľa vzoru Norimberských procesov.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Jean-Michel Grau, Zdroj: principia-scientific.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Za Norimberským procesom stála víťazná mocnosť, ktorá na upokojenie verejnosti odsúdila viditeľných nacistov ale tých užitočných upratala do svojho vojensko-priemyslového komplexu!

  „Právnici celého sveta“ majú byť tá víťazná mocnosť?! Predsedajúci bude Rotschield – či Rockeffeler? Tresty smrti budú ako prežitok – virtuálne? Dozorcovia búdú mimozemšťania?

  Toto má byť námet novej videohry?

  • Norimberský tribunál možno nebol dokonalý, ale bol lepší ako nič.

   • Nejde o dokonalosť, ale kto bol za ním. V podstate to bola len okázalá likvidácia tých, ktorí slúžili tým, ktorí vyvolali WW1 a WW2. Detto vznik Islámskeho štátu – a likvidácia jeho vodcov. Kto stvoril IŠ?

    Uniká vám podstata, že tak Nemecko, ako aj Slovensko nemá po WW2 podpísanú mierovú zmluvu s USA – ktoré iniciovali Norimberský proces. Nevadí? Norimberský proces je autorizovaný formát, ktorý nespadol z neba! Niekto ho vlastní! Je to popravčie divadlo, aréna, je to scenár – s autorskými právami!
    https://www.freefilm.to/film/norimbersky-proces-1-cast
    https://www.freefilm.to/film/norimbersky-proces-2-cast

    „Keby nikto z mojich 5 synov nechcel vojnu – žiadna by nebola!“ – matka Rotschieldovcov -,meno už neviem.

    • Nikde nie je určené, že súčasné Norimberské súdy II. musia byť riadené a podľa scenára tých predošlých. Tu skôr ako o formálnu stránku ide o ideu (symbol) potrestania zločincov.

     • Konečne idete na to správne – z pohľadu riadenia. Kto používa symboly?

      Ide o to neustále delegované násilie – že niekto „len“ plnil povinnosť! Voči komu?! Čo chcete „symbolicky“ urobiť s bábkami, ktoré si neplnia povinnosť voči tým, ktorým prisahali?! Poslanci, prezident, vláda?! Tu niekto prisahal Matovičovi?! Oni prisahali nám! Toto nebude Norimberský formát za zločiny z poslušnosti k vodcovi – toto je formát za vlastizradu!
      Bez procesu! Tribunál – ako oznámenie! A berte ho – na výstrahu! Za zradu vlastného národa! A je to fuk ktorého, keďže to má globálny rozmer. Zločiny „proti ľudskosti“ podnietia zase bandy ľavičiarov, ktoré začnú diskutovať o „tolerancii a humanizme“! Na to vám seriem! Toto je o vlastizrade! Lebo sa tu nelikvidujú len ľudia – tu sa likviduje štát! Tu sa likviduje kolektívna bezpečnosť, kolektívne hospodárstvo! Likviduje sa tu súdržnosť! A toto nikdy nebolo predmetom norimberského formátu!

      Použiť formát Norimberského procesu na súčasné zločiny proti celým národom je to isté, ako použiť PCR testy na boj „proti“ kovid genocíde. To je ako keď si upratovačka namiesto jednej gumovej rukavice navlečie na prsty 5 prezervatívov.

    • Dobre pises, ale skus navrhnut (nedajboze spravit) nejake ine riesenie, ako z toho von. Tvoj hnev je opodstatneny. Situacia si ziada realne riesenie, nie teoreticke. S tym chod do filozofickeho kruzku. Ked ta boli zub, doma mozes spravit len to na co mas. Ci skusenosti ci instrumenty. Viac bohuzial nie. To je prax. Teoriu o vyvrtani si mozes strcit. Treba navrhovat realne riesenia. Keby som mal svoju armadu a tajnu sluzbu, tak ver, ze by moje riesenia isli este hlbsie ako rada ludovych pravnikov. Feulmich ma len armadu pravnikov, nie silove zlozky. Takze si berie do ruky to co moze a vie ovladat, nie zubarsku vrtacku. O Rotschildovskom klane sa toho vie dost vela. A co? Mas snad vacsiu moc aby si ich vedel sundat? Lebo dostupnymi sposobmi sa to akosi nedari. To je realita. Potrebujeme realne nie teoreticke riesenie. Aj ked mas pravdu a zlost, ako kopec nas dalsich.

     • Rejžo – nahral si mi, momentálne nemám čas, tak len stručne – treba urobiť opak toho, čo je v Protokoloch Sionu. Treba kopnúť do pi.e „analytikov“ ako je o. i. aj Baránek, ktorý na Infovojne 19.3.2020 na 99% „pravdivo popísal“ situáciu a na záver vložil to podstatné 1% toxickej lži – citujem – „Toto nemá riešenie!“ Baránek je mediálny PARALYZÁTOR!

      To riešenie sa volá LEX GENERALIS – ústavný Zákon o štátnej moci!

      Čiže – riešením je to správne politikum, za ktoré sa postaví väčšina verejnosti – ak tu nechceme mať občiansku vojnu. To riešenie nespadne zo dňa na deň, keďže ide o zásadne mediálno-informačno-technologické riešenie, a my v rukách nemáme médiá a a technológiu /ako zbraň/ a tie ku.vy si nevypustia rybník v ktorom plávajú! Lex Generalis Zákon o štátnej moci musí zadefinovať okrem exekutívnej, justičnej, zákonodarnej – aj reálnu mediálnu-informačnú moc ako štátnu moc, a tiež technologickú moc ako štátnu moc – a teda všetko okolo toho. Toto nie je o koncesionárskych poplatkoch a sťahovaní filmov cez 5G doboha! A to som len v 21. storočí.

      Takže aj keby som to nerozviedol – podstatu som ti povedal, pretože „Úlohou najsilnejšieho ministerstva v štáte – Ministerstva kultúry SR – je udržať, alebo zmeniť STATUS QUO zásadne nekrvavou cestou!“

      Čiže tam presne je „KĽÚČ OD MESTA“!

     • Genetické zbrane, genetické sledovanie, genetické zneužitie testov Covid 19 – známe už v decembri 2019!!! Reálna High Tech – každá unikátna DNA má unikátnu frekvenciu /auru/ a biorezonanciu /= možná manipulácia a likvidácia vybraných jednotlivcov alebo celých skupín obyvateľstva, rás a národov/!!!

      Kam-komu postúpila Matovičova vláda DNA a osobné údaje slovenských občanov?!

      2021-03-22 – Rudolf Vávra: Výbušný dokument americké armády. ? Nechoďte na genetické testy. Mohou vás sledovat! ?
      https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-03-22-rudolf-vavra-vybusny-dokument-americke-armady-%f0%9f%aa%96-nechodte-na-geneticke-testy-mohou-vas-sledovat-%f0%9f%a7%ac/

      Poznámka – táto technológia /cca 8Hz/ je zneužitelná aj na podprahové ovplyvnenie volieb a riadenia štátu!!! A v prípade hromadnej voľby generálneho psychopata vysoko pravdepodobne aj BOLA!

      https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/technologie-kontroly-mysli-existuje-zde-je-dukaz/

      Otázka – komu patrí mediálna moc a komu patrí technologická moc na Slovensku, keďže teória štátu – z doby kamennej /exekutívna, justičná, zákonodarná/ – NESMIE obsiahnuť túto realitu?!
      —————————
      V.M.Zaznobin – o informačnom objekte – Noosfére
      http://leva-net.webnode.cz/products/v-m-zaznobin-o-noosfere-a-mimozemskych-civilizaciach/

    • Ander Kixa

     Norimberg bola židovská protieurópska fraška. Tak ako všetko čo sa deje po ňom.

    • Ja myslím,že aj likvidácia bábok má zmysel. Na bábkovodiča nikdy nebudeme mat dosah. On má ale vždy dosah na nás. Vždy si nájde niekoho,kto mu ochotne poslúži. A ešte ochotnejšie keď vie,že jeho národ s tým nič neurobí. Musia predsa dostať od národa výstrahu,že to keď to robia,môžu aj zle dopadnúť. Určite sa ich potom nájde oveľa menej. Som presvedčeny,že by na svete bolo oveľa viac vrážd a lúpeží,keby neexistovali súdy a väzenie.

  • Ján Jakuba

   Správne. Je čas postaviť sa tým kurvám !!! Ja som už síce 2x zaočkovaný pfizerom, pretože manželka sa bojí smrti, ale dajte signál a pôjdem von! tieto hyeny treba schrittend likvidieren – zabíjať za pochodu.Ján Jakuba

 2. Ďakujeme tímu Bádateľa za ďalší článok, za ďalšie otváranie našich očí.
  Ráno otvorím rádio a počujem ako hovorí náš pán Krčméry: „Vakcína je sloboda“. Ale ani slovo o tom ako pán Krčméry a jeho syn sú napojený na farmaceutický priemysel, na depopulačné vakcínočky – ale peniaze nesmrdia. Dnes človeka zavrú ak ukradne rohlík, lebo je hladný ale ak vakcínami zavraždí milióny ľudí je hrdina.
  Takto dnes vyzerá svet – no comment (bez komentára)

 3. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/03/23/covid-19-vaccine-testing-on-children.aspx
  COVID-19 Vaccine Tested on Babies Even as Death Toll Mounts
  COVID-19 vakcíny sú testované na deťoch napriek tomu, že pribúda počet úmrtí

 4. https://otevrisvoumysl.cz/max-blumenthal-odhaluje-tajny-program-na-podkopani-ruska-financovany-britanii/
  Max Blumenthal odhaluje tajný program na podkopání Ruska financovaný Británií

  Ve zkratce…
  V tomto videu uslyšíme novináře a zakladatele The Grayzone, Maxe Blumenthala, jak mluví o svém posledním článku, který odhaluje spletitý plán zahrnující britská média, vládu a zpravodajskou službu, jak podkopat Rusko. Tato zpráva je založená na uniklých dokumentech. Krátce po zveřejnění se zpráva virálně rozšířila. Více ve videu.

 5. https://www.banned.video/watch?id=605927b678877e57c028b099
  MSM Now Admitting Covid Shot Is Experimental Biotechnology Never Used Before
  MSM teraz pripúšťa, že covid vakcína je experimentálna biotechnológia, ktorá nikdy predtým nebola použitá

 6. Bodaj by sa začalo niečo robiť, lebo zatiaľ to nemá žiadnu perspektívu aby sme prežili a médiá to do tupych oviec pod Tatrami tlačia 25hodin denne.

 7. https://www.hlavnespravy.sk/top-expert-svedci-v-americkom-senate-o-cenzure-vcasnej-liecby-covid-19-mohlo-sa-znizit-85-hospitalizacii-no-riesili-sa-len-ruska-a-vakciny-bezpriznakovy-prenos-je-dezinformacia/2476372
  Top expert svedčí v americkom senáte o cenzúre včasnej liečby Covid-19: Mohlo sa znížiť 85% hospitalizácií, no riešili sa len rúška a vakcíny. Bezpríznakový prenos je dezinformácia

 8. Prekopírovala som jeden blog:
  Masky začínají padat!
  „Čínská biologická laboratoř ve Wu-chanu je součástí společnosti Glaxosmithkline, která (náhodně) patří společnosti Pfizer!“ ten, kdo vyrábí vakcínu proti viru, která byla (náhodně) spuštěna v biologické laboratoři Wuhan a (náhodně) financována Dr. Faucim, který (náhodně) inzeruje vakcínu!
  „GlaxoSmithKline je (náhodně) řízen finančním oddělením Black Rock, které (náhodně) spravuje finance Open Foundation (Sorosova nadace), která (náhodně) provozuje francouzskou AXA!
  „Shodou okolností Soros vlastní německou společnost Winterthur, která (náhodně) postavila čínskou laboratoř ve Wuhanu a byla koupena německou aliancí, která (náhodně) má Vanguard jako akcionáře, který je (náhodně) akcionářem Black Rock, ) ovládá centrální banky a spravuje přibližně třetinu globálního investičního kapitálu.
  Black Rock je také (náhodně) hlavním akcionářem společnosti MICROSOFT, kterou vlastní Bill Gates, který je (náhodně) akcionářem společnosti Pfizer (kdo – pamatujete? Prodává zázračnou vakcínu) a (stalo se) je nyní prvním sponzorem WHO!
  Nyní chápete, jak mrtvý netopýr prodaný na mokrém trhu v Číně infikoval CELOU PLANETU! „“ …. rychle kopírovat a přeposílat …. FB bude brzy smazán ??

  • To je ako s antivírusovým programom na pc.. aj ten vyrába vždy ten , kto vyrába vírusy.

  • Přesně tak, tam se sbíhají nitky. Blackrock a Vanguard vlastní téměř všechny významné firmy a značky na světě. Coca Cola, Pepsi, Unilever, Android, Apple, Facebook, Twitter, Dell, atd. je těžké najít firmu, kde by nedrželi značný podíl. Zajděte si na https://finance.yahoo.com vyhledejte libovolnou znamou firmu a přejděte na „holders“. Mají například podíl i v ČEZu. Pak také automobilky, ocelárny, všichni velcí výrobci vakcín, potravinářsky průmysl, voda, atd. Mají nás v hrsti, kdykoliv nám mohou cokoliv přestat dodávat. Možná i proto takový tlak na Rusko, protože to nám dodávat chce, což se jim pravděpodobně moc nelíbí.
   Ale kam putuje nitka od nich dál? Nevěřím, že tyto dvě firmy jsou vrchol pyramidy.

   • Firmu Vanguard vlastnia prevažne privátni vlastníci, ktorí však nie sú zverejnení, pretože firma Vanguard nie je verejne obchodovaná, a teda sa tieto informácie zverejňovať nemusia. Odhaduje sa, že ju vlastnia významné bohaté rodiny ako Rothschildovci, Rockefellerovci a podobne.

 9. https://www.geneticka-vakcina.com/nato/
  Nemecký letecký inžinier: Poskytnem dôkazy, že naša armáda vytvorila pandémiu

 10. Bohaté detičky buržujov so zlatými rohami manipulujú životmi iných. Podľa pravidiel eugeniky sa cítia tými vyvolenými. Lenže zabudli, že dnes každý o každom takmer všetko vie. A že ľudia-četní, svedomití sú väčšinou chudobní, alebo aspoň nezbohatnú. Boja sa totiž porušiť zákony, brať úplatky, vraždiť konkurenciu. Len tak na názornosť- Bill Gates so svojimi inžiniermi neboli až takí geniálni. Oni ukradli výskum inej firme. Mám to aj zkonkretizované vo vierohodných údajoch-ak by niekto chcel. A za druhé- Bill Gates je obyčajný z kurvy syn a syn paroháča. Aj keď z veľmi bohatých a vplyvných rodín. Konkretizujem- jeho matka bola kurvou šéfa IBM, ktorý mu veľmi pomáhal v jeho začiatkoch. Nuž naši predkovia to už dávno vystihli posmešne:“poctivosť sa nevypláca“.

  • A pre tých namyslených boháčov nie je problém podplatiť chudobných čínskych vedcov , aby im poslúžili. A mnohých iných. A okem toho-ak už tak veria na eugeniku: tak škaredé ksichty ako má Bill Gates, Soros a Fauci- by za normálnych okolností už dávno vyradil reprodukčný, evolučný proces zo svojho „portfólia“. Nech tí kreténi si uvedomia, že ŽIVOT SÁM O SEBE JE CIEĽ a jeho krása nie je v snobskom bohatstve, ale v láske a v krásnych medziľudských vzťahoch. Najmä tých primárnych samozrejme. A že niekedy, keď ľudia žili v spojení s prírodou mala žena málokedy viac ako 3 deti.

 11. https://www.geneticka-vakcina.com/o2/
  Igor Matovič nariadil zmrzačiť národ testami, ktoré obsahujú životu nebezpečné látky
  Dôkaz tohto tvrdenia nájdete na konci článku. Začneme však jedným zaujímavým dopisom.

 12. Prekopírovala som jeden blog:
  Sucastni a ini radoby politici vo funkciach,.. by mohli uz dostat rozum a prestat podporovat iluminatosatanistickotestovakcinocipoeutanazio propagandu. Uz by si mohli uvedomit, ze tu sa uz nehra o gulicky ale o krk kazdeho obcana SR,… KillBill a spol maju jasne plany a zaplatili si nejakych paprdov v EP a aj na Slovensku,.. Myslite, ze obcania SR sa spracu do tej 1/10 populacie co tu ma ostat na Zemi po velkom resete?!

  • „Šéf Gamalejovho inštitútu informoval, že prvé experimenty naznačujú, že vakcína vo forme kvapiek do nosa je „úplne zbavená akýchkoľvek vedľajších účinkov“.

   Gamalejov vedecko-výskumný inštitút epidemiológie a mikrobiológie v Moskve začal s testovaním vakcíny Sputnik V vo forme nosových kvapiek.

   Testovanie by sa malo ukončiť ešte tento rok. Výskumy naznačujú, že táto forma podania vakcíny neprináša žiadne vedľajšie účinky, informovala v pondelok agentúra Interfax.“
   https://www.infovojna.sk/article/vakcinu-sputnik-v-zacinaju-v-rusku-testovat-vo-forme-nosovych-kvapiek

 13. Ok, akedy to teda bude ?

 14. Jednoduchá

  ,,Život sám osebe je cieľ, a jeho krása nie je v snobskom bohatstve, ale v láske
  a krásnych medziľudských vzťahoch“…..tak toto je od anonyma ozaj prekrásny príspevok!!!…pri tých, aj keď skutoč.ale ,,ťažk.“ informáciach je čítať tu takéto niečo ako balzam na dušu, TLIESKAM !!!…………………………..

 15. Ci je ten spravny, koho zastupoval??

 16. Myslím, že to význam má. Je otázkou času. kedy príde ku globálnemu stretu dvoch
  odlišných svetov a ak zvíťazí ten, ktorý má žalovať, bude už na to pripravený. Môže totiž, na rozdiel od historického Norimberského procesu, zbierať a kategorizovať dôkazy priebežne a zabraňovať ich prípadnej strate. To umožní tzv. Norimberský proces č.2 podstatne spresniť a urýchliť. T.č. by bol taký proces asi problematický.

 17. Odporúčam prelúskať novú platformu na ktorú ukladajú dokumenty blokované na You Tube.

  http://www.odysee.com

 18. Ako sa peknučko o nás dôchodcov starajú:

  Dočasne poverený minister zdravotníctva sa poďakoval za pomoc s registráciou na očkovanie špeciálne pre starších ľudí.
  „Uvedomujeme si potenciál každého, vďaka ktorému sa vakcíny proti ochoreniu COVID-19 môžu stáť dostupnejšie pre našich seniorov, ktorí sú najzraniteľnejšou a najohrozenejšou skupinou ľudí,“ dodal E. Heger.

 19. https://www.banned.video/watch?id=605928a078877e57c028b983
  Man Suffers Severe Bells Palsy After COVID Vaccine
  Muž utrpel ťažké Bell´s palsy (ochrnutie) po COVID vakcíne

  Takéto príznaky má po vakcíne:
  Je ochrnutý, veľmi sa trasie, nevie chodiť, polovica jeho tela ochrnula, neudrží ani pohár nevie sa o seba postarať…

  • Ľudia im stále volajú do redakcie a oznamujú aké vedľajšie účinky utrpeli po prijatí COVID vakcíny.

   • Teraz som dopozerala celé toto video – kto vie angl. nech to vypočuje a pozrie.
    Je tu ukázané ako elity sveta fakticky neprijali túto vakcínu, ani Benjamin Netanjahu ju neprijal – išlo to za jeho rameno – je to vidieť v tomto videu.
    Toto video treba vidieť.

 20. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/03/22/concord-nh-cancels-school-due-to-bad-reactions-to-covid-vaccine.aspx
  Concord NH Cancels School Due to Bad Reactions to COVID Vaccine

  Schools in Concord, New Hampshire, were canceled Monday, March 22, 2021, after a flood of teachers and staff called in sick with reactions to the COVID vaccine they received Sunday.
  Obsah:
  Bolo zrušené vyučovanie v školách v Concord, New Hampshire lebo veľa učiteľov ochorelo po prijatí Covid vakcíny. Prijali vakcínu od Johnson & Johnson.

 21. Jestli diky Norimberskym procesum #2 se nam podari zastavit veskere dalsi besneni, ozebracovani, degenerace, likvidace a mixovani Evropskych civilizaci snad az mozne vyvlastneni, znarodneni nebo nahrad skod? Pamatujte dle satrych spisu nema se jejich skaza uskutecnit a mnoho se jim tentoktrate asi skolabuje…
  Buh nam ki tomu dopomoz, lide zubozeneho, terrorizovaneho sveta.

  A jestli se take take podari zastavit 3. Svetovou valku, priprtavovane vrazdeni a vyvrazdeni Slovanu, Reku, Rumunu, Madaru, atd … a zamezit pripravovany svetovy konflikt mezi byvalymi cleny Warsavske Smlouvy dnes NATO tak je SUPER VYSLEDEK hodny Nobelovek za mir, rozvoj a noveho svatku, „DNE OSLAV SVET V MIRU“. Je nas pry jich 1 a nas 50 000? To je ale sila ne?
  Vite, ze novy typ NATO houfnic muze palit mini Nuklearni naloze, ano ovladane temi nejnizsimi svobodniky v rade vojsk???
  K tomu take snad zahrnout skody vsem postizenym umele vytvoreny BLM terror a niceni ????

 22. Russian Faith VIRA V RUSKU …Muzete si otevrit, zvolit a cist v mnoha svetovych jazycich vcetne poslechu super nadherne hudby … a co dne noveho ve svete vceten COVID? Dnes vetsinou ceenzurovane?

  2021-03-21 07:56:16

  “Stop the Fruitless Dialogue With Heretics” – Metropolitan Seraphim of Piraeus

  2021-03-21 07:03:56 Orthodox Christianity

  It is essential to cling to the right faith and reject and denounce all heresies, His Eminence Metropolitan Seraphim of Piraeus of the Orthodox Church of Greece writes in his pastoral encyclical for the Sunday of Orthodox this year. Expressing his characteristic strict stance to the ecumenical movement, the fiery Metropolitan calls for the Orthodox to give up all such fruitless and harmful dialogues with heretics.
  Read more »

  Father Jailed after Calling Transgender Child His ‚Daughter‘ and Using Wrong Pronouns

  2021-03-21 07:03:55 Michael Foust

  The controversial case has drawn worldwide attention, mostly because it includes a father and mother who disagree over the child’s best interests. The couple is separated.
  Read more »

  Moscow May Do More Than Just Invite Russian Envoy to US for Consultations, Senator Says

  2021-03-21 07:03:54 (TASS)

  US President Joe Biden’s boorish remarks about Russian leader Vladimir Putin will inevitably have a negative impact on relations between the two countries, Deputy Speaker of the Russian Federation Council (the upper house of parliament) Konstantin Kosachev wrote on Facebook on Thursday.
  Read more »

  “Who Am I?”—The Main Question of Great Lent

  2021-03-21 07:03:53 Priest Sergei Begiyan

  Who am I? This is the main question of Great Lent. We try to answer it at the Great Canon, pondering the words of the prayer of St. Ephraim the Syrian, approaching the confessional analogian, and crossing our arms across our chests in anticipation of Communion.
  Read more »

  The Synodikon of the 7th Ecumenical Council

  2021-03-21 07:03:43 Byzantine Texas

  The text of the Synodikon of Orthodoxy has been much altered over the centuries, chiefly by the addition of material and names that postdate the Restoration of the Icons in 843. This is the case with the text that is printed in the current Triodia. It is probably impossible to reconstruct the original text exactly.
  Read more »

  Equality Act Would Close or Punish Thousands of Religious Organizations, Senators Told

  2021-03-21 07:03:42 Michael Foust

  The bill, H.R. 5, would amend the Civil Rights Act of 1964 – a law that was passed to confront racial discrimination – by adding “sexual orientation” and “gender identity” to the list of protected classes for public places and accommodations, education, housing and employment. President Biden supports it. Two panelists told senators the Equality Act would have a dire impact on religious liberty.
  Read more »

  Letter of Tsar Nicholas I Discovered During Church Repairs in Kursk

  2021-03-21 07:03:41 Orthodox Christianity

  “A true miracle occurred in the Church of the Nativity of Christ” in the village of Shatovka in the Kursk Province, when a great historical item was uncovered during repairs to the church. There, in a crevice in the wall 20 feet high behind the iconostasis, a neatly folded document was concealed. When the rector Archpriest Nikolai Rudenko unfolded the paper, “he simply gasped,” reports Fatezhskie Budni .
  Read more »

  How to Bake Russia’s Amaranth Bread That Fosters Longevity (RECIPE)

  2021-03-21 07:03:40 Olga Brovkina

  Let’s first decipher the word ‘amaranth’ . ‘ Mara’ is the goddess of death, and the prefix ‘a’ means negation in Latin. Therefore, amaranth means ‘the one who denies death’, or rather ‘the one who gives immortality’. For 8,000 years amaranth was one of the main crops in South America and Mexico, where it was used not only to bake bread, but also to make amrita – the drink of the gods, and the ‘nectar of immortality’.
  Read more »

  On the Diet of the Fathers

  2021-03-20 04:03:37 Elder Gavriil

  When the grace of God moved my heart to come to this blessed place of peace and prayer, it was February in the year of the Lord 1910. It was my desire to go to the Skete of Kavsokalyvia, where Saint Akakios, who was born in the same place as I was, had lived as an ascetic and where two brothers after the flesh, also from my birth-place, were living as hieromonks. One of these, the spiritual father Panteleimon, a most venerable and extremely virtuous monk, is perhaps the oldest among the Athonites still living, being now an elder of 103 years.
  Read more »

  Will FBI ‘Chats’ Send Conservatives To Prison?

  2021-03-20 04:03:35 James Bovard

  Across the nation, FBI agents are swooping down upon conservative activists, Trump supporters, and anyone suspected of any tie to the January 6 clash at the Capitol. Conservative author Candace Owens tweeted on March 3: “About 10 of my friends who attended Trump’s speech but DID NOT go to Capitol building thereafter have had the FBI turn up at their door to ask them why they went to D.C. … Our FBI is trying to scare conservatives against ever gathering in the future.”
  Read more »

  • Ad Amarant…

   Keďže je to rastlina prežitia – vždy ho nechám na vhodnom mieste vysemeniť. Tohto roku zvažujem, že ho uvarím ako hrubý špenát a naložím do pohárov na kyselo pre prípad kolapsu /celá EU má údajne zásoby len na 8 dní/. Je to mimoriadne zdravé – ako potravina-liek /ešte som neskúšal z toho variť – surové listy majú príchuť arašídov a ľanového semena/. V.Havla tým kŕmili pred jeho posledným ťažením do pekla. Na dedinách z toho kedysi prosperovali ošípané.

   „Rod laskavec (Amaranthus) zahrnuje více než 60 druhů, kulturní formy patří mezi jednoleté rostliny. Pro produkci semen jsou nejvíce využívány druhy Amaranthus hypochondriacus L., Amaranthus caudatus L. a Amaranthus cruentus L. (Michalová, 2001). V Asii a Africe se pěstují jako listová zelenina jiné druhy (Moudrý a Strašil, 1996). Pochází ze Střední Ameriky, byl pěstován Aztéky a Inky již před třemi tisíciletími. Podle svého využití se řadí, stejně jako pohanka, k pseudoobilovinám (Dostálek a kol., 2000). Laskavec patří do skupiny rostlin s C4 cyklem, které mají velkou rychlost fotosyntézy, ekonomičtěji využívají světelnou energii při fixaci CO2, mají sníženou fotorespiraci a dosahují vysoké hodnoty fotosyntetické produkce, tedy i tvorby biomasy. Kromě širokého potravinářského využití zrna i mouky lze laskavec uplatnit i jako krmivo pro hospodářská zvířata. Senáž je kvalitou blízká vojtěškové. Vzrůstné formy jsou využitelné jako zelené hnojení, energetické plodiny (produkce sušiny biomasy je přes 20 t/ha) i pro výrobu papíru, některé druhy zase poskytují surovinu pro produkci barviv a kosmetických přípravků (Moudrý a Strašil, 1996). “
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Laskavec

 23. It’s Not Too Late to Play the Covid Vaccine Rollout – All Thanks to This Company
  (Click here to view this report online.)
  By Michael A. Robinson
  Dear Strategic Tech Investor Reader,

  If you missed the chance to get in early on coronavirus vaccine stocks, don’t worry.

  It’s not too late.

  Of course, investing in a „pure-play“ at this point in the market cycle dogged by so many conflicting headlines could be pretty risky.

  Any resistance from the FDA for a new vaccine and the maker’s stock could get pummeled.

  I’ve seen it happen before and I can nearly guarantee it will happen again.

  That’s why I’m excited to reveal a biotech supply firm that’s involved in developing and producing coronavirus vaccines.

  Even better, this is a rare twofer – this supply firm isn’t just focused on new vaccines. It works with a huge swath of the biotech sector.

  Its forte puts it squarely in a market that is on pace to be worth $456.8 billion.
  Udelame s jednou firmickou na akcijich COVID – jen jedne firmy pouhych be worth $456.8 billion Chcete byt take millionari ?

  Not only that, but this savvy leader is on pace to double its earnings in the next two years…

 24. Právnici sľubujú „Norimberské procesy“ každému, kto je za kovidovým podvodom.

  No však právnici sľubujú, len či niečo dosiahnu to je otázne, pretože farmafirmy sú silní konkurenti a s pomocou vládnych prisluhovačov toho veľa nezmôžu.
  Ak by sa teda človek v tomto mýlil, a predsa tento cirkus usvedčíte ako podvod, tak vážení právnici klobúk dolu.

  • Takto – právnik je tiež človek, ktorý môže niekoho trestne žalovať. Za ublíženie na zdraví. Za verejné ohrozenie.

   U nás potrebujete v trestnom konaní advokáta – inak sa v nie trestnom konaní môže hájiť sám a zároveň môže využiť všetky spôsoby a prostriedky. Teda.

   1/ Vyriešili sme problém žalujúcich právnikov s obhajobou – nepotrebujú zástupcov. Otázka – za čo budú koho v NS2 žalovať – he he – tých zastupujúcich právnikov BigFarmy?! Ktorí pre BF pripravili korporátnu beztrestnosť, že všetko je OK?

   2/ Otázka – kto bude zastupovať žalovaných právnikov – tí sa budú zastupovať tiež sami? Právnik bude žalovať právnika? No lebo mi chýbajú tie milióny poškodených = žalujúcich, a tie stovky žalovaných zmrdov, ktoré delegovali toto násilie!

   3/ Norimberský proces bol exemplárny precedens na zbavenie sa zločincov, ktorých tí nadnárodní zločinci už nepotrebovali.

   4/ Dnes sa mažú stopy toho postupného delegovania násilia – stopy pôvodcov zločinu. Ak sú Gates a Fauci a spol. len poskokovia Globálneho prediktora – chcete žalovať skupinu Globálny prediktor? Ha – a vy ich poznáte? Otázka – prečo Norimberský tribunál nežaloval Rotschieldovcov?!

   5/ Norimberské súdy v každej krajine? V globalizovanom svete nadnárodného zločinu? DeBilla Gatesa budeme „norimbersky“ súdiť v Šamoríne – keď tam príde jazdiť jeho dcéra? Jáj – čiže my si v Šamoríne odsúdime len tých mmm?

   6/ Norimberské súdy „S Oprátkou“ – alebo „Hore Bez Oprátky“ – s trestom smrti, alebo bez – keďže sme v slobodomurárskom formáte „Humanizmus a Tolerancia“?

   7/ Hmm – norimberské súdy ako medzinárodný TV formát – Milionár, Reality šou, „Slovensko“ má talent, Superstar?!
   ———————————————-
   Skrátim – v Protokoloch sionských mudrcov máte sionistický koncept rozkladu právneho systému, rozkladu súdov, právneho chaosu! Presný návod!

   Otázka – myslíte si, že je náhoda ten právny chaos u nás? Myslíte si, že je náhoda, že akýsi právnici u nás sa pchajú do politiky a ponúkajú „riešenia“? Myslíte si že je náhoda v prepojení bankster, exekútor, právnik?

   Vy nechápete, že globálna konšpirácia – vyvolanie globálnej krízy a globálneho zločinu – POTREBUJE ARBITRÁŽ? Arbitráž, ktorá to „bude skúmať“ do ďalšej svetovej „krízy“?

   Uvedomte si, že žijeme v štátnych formátoch NÁJOMNÝCH ŠTATOV – najatých pre potreby nadnárodného zločinu? Uvedomte si debilitu nájomných politikov! Nástup týchto právnikov do politiky je proces riadenia k získaniu kádrov s vyššími kompetenciami! Skúste potom žalovať politika právnika!

   Celé toto „norimberské“ je len humbug! Koncept talmudu smerom k ešte vyššiemu upevneniu nadnárodnej moci Sionu! „Svet nebude žalovať Sion – Sion bude žalovať Svet!“
   —————————————–
   Dnes som na Infovojne počul vyjadrenie starostu Becíka z Dvorov nad Žitavou.
   Ak som dobre rozumel – VÚC Nitra mu na podnet Slovenskej lekárskej komory a ŠUKL – udelil akúsi pokutu za ten ivermektín dotiahnutý do obce. Údajne od neho chceli aj ospravedlnenie.

   To čo je za PR haluz?! Kde je Úrad na dohľad nad zdravotnou starostlivosťou a prečo neriešil obecnú-obvodnú lekárku? Jáj – ale tá nejde do politiky…

 25. „„Norimberské procesy“ každému, kto je za kovidovým podvodom“
  – je to moc pekná predstava na to, aby bola pravdivá. Budem sa modliť, aby pravdivá bola.
  Tam, kde sú zločincami vlády väčšiny sveta, tam ťažko nájsť súd, ktorý ich odsúdi.

 26. A co s tymto? – chceme vykynozeni vsetkych Slovanov? a EU?
  To jsou velice vážná slova a varováni! Putinova výzva k občanům EU… Moc na výběr teda nemáme!
  NATO a USA maji pres 150 zakladen jetsinou kolem celeho Ruska a zneuzili take byvale cleny Warsavskeho Paktu, h;lavner Bulharsko, Rumunsko, Polsko, Pobaltske Republiky nyni chteji Ukrajinu? Vybiti Slovany Slovany, jako Osmansti Janicaroi? Na byvalem uzami Warsavskeho Paktu nyni NATO… na kterych maji nimperialisticti agresori sve Zakladby jako objetni beranky pro pripadne jejich silenstvi a vojenskych utoku? Vite co se satne se vsaema z nas kteri jsme povolili mit Zakladny na svych uzamich bez souhlasu vlastnich narodu?
  Vladimír Vladimirovič P U T I N
  Prezident RuskéFederace (Snad zachrance Slovanu, „Zapadni civilizaci“ a take snad miru…)

  Výzva za mír!
  Evropané, opravdu chceme III. Světovou válku?
  Evropští spoluobčané! „Vaši“ politici chtějí dokázat, jak jsou užiteční pro EU, NATO a USA. Očekávají, že jejich „tvrdý postoj“vůči Rusku je vynese v kariérách výše, na ještě lépe placené posty, než mají dnes, proto se předhánějí v návrzích sankcí, vysílání bojových jednotek a v jiných projevech nekontrolované agrese proti Rusku, čímž se ze dne na den zvyšuje riziko 3. světové války.
  Jsou tak zaslepeni svou vlastní nekontrolovatelnou mocí a vidinou jejího dalšího růstu, že počítají s tím, že Rusko ustoupí na poslední chvíli tlaku NATO a k válce nedojde.
  Ale v čemž má Rusko ustoupit? Co má Rusko udělat, aby byli spokojeni? Má se vzdát svých území a podstoupit je dobrovolně každému, kdo o ně projeví zájem?
  PRAVÝM CÍLEM všech těch,ať už jsou z Evropy, nebo zpoza oceánu, kteří chtějí vyvolat válku, je bohatství Ruska. Má Rusko rozdat své bohatství, aby se vyhnulo válce?
  Má nechat likvidovat své vlastní obyvatelstvo na Ukrajině? Všichni, co uvažují střízlivě, vědí, že se to nikdy nestane! Rusko nikdy nepodlehne tlaku, jako nikdy nepodlehlo v minulosti, tak tomu nebude ani v budoucnosti.
  Dnes je již jasné, že válka v plánech její strůjců nemá skončit na Ukrajině. Hlavním cílem je Rusko, ale válka zachvátí celou Evropu.
  Co pro USA zajistí vyšší zisk a co USA rychleji vytrhne z dluhové krize než válečná výroba? Co účinněji zlikviduje konkurenci USA v podobě EU a Ruska, než vzájemné vyvraždění celých národů v Evropě? Co USA pomůže více rozšířit sféru svého vlivu, než poválečné půjčky, přesně podle odzkoušeného scénáře použitého po 2.světové válce?
  Světový válečný konflikt reálně hrozí! V té souvislosti se zamyslete, kdo z Vašich politiků Vám prozradil, že po přijetí Ukrajiny do NATO a vstupu EU do konfliktu odvedou Vaše potomky na východní frontu, kde velmi pravděpodobně položí život?
  Kdo z politiků tam půjde do zákopů s nimi?
  Kdo z válečných štváčů, které královsky platíte ze svých daní a kdo z jejich mediálních spolupachatelů Vám prozradil, že toto nebude jen dobrodružná vítězná výprava na východ, ale že to skončí jako 3. světová válka za možného použití atomových zbraní?
  Kdo dokáže předpovědět účast Číny, která je v tomto kon fliktu spojencem Ruska?
  Kdo vyhodnotí reálnou sílu americké armády, která dosud bojovala vždy jen se slabším protivníkem, vždyť Hitlera porazili hlavně Rusové! Na co se vlastně váleční štváči spoléhají?
  Jedno je jisté, v této válce nebude vítěze!
  Kde se schováte před jadernými výbuchy?
  Máte dost hlubokou jámu a dostatek potravin, abyste v ní vydrželi 100 let, než se sníží úroveň záření na únosnou míru? Ve jménu čeho mají na obou válčících stranách umřít naše děti na východní frontě, ve jménu čeho má zahynout rodina, ve jménu čeho má přestat existovat všechno, co znáte, ve jménu čeho má shořet tento svět? Ve jménu demokracie?
  Kde vidíte demokracii v tom co se děje na Ukrajině? My vidíme jen fašistickou vládu, armádu, porušující mezinárodní konvence a promyšlenou genocidu vlastního obyvatelstva, jehož vinou je jen to, že mluví rusky a chce nezávislost na fašistické Ukrajině.
  A co na to Evropa? Umíte si představit, že by si některý národ v EU vydobyl svou samostatnost způsobem, jak to dělá Ukrajina? Byla snad Ukrajina dosud nesamostatná, že bojuje o samostatnost? Měla snad vládu, kterou EU neuznávala? Neměli snad Ukrajinci svá národní práva? Evropská unie se vzdala svých principů a svým postojem se stává spolupachatelem genocidy. Co můžete očekávat od politiků EU vy sami, občané EU, když tak rychle a ochotně vaši politici bourají vlastní hodnotové základy? Pak maji ovsem take v planu znicit sam Izrael?
  Rusové jsou velký, kulturní a mocný národ, bez kterého by Evropa v dnešní podobě nikdy nevznikla.
  RUSKO NENÍ VÁŠ NEPŘÍTEL, nepřítelem každého občana Evropy jsou nenasytní politici, kteří se za svou moc a peníze chystají zničit vše, co je všem drahé.
  Na otázku můžeme snad zabránit chystané válce s Ruskem, do které nás tlačí politici a koupená média? Ano, můžeme!
  Co mohou udělat obyčejní lidé?
  Když všichni malí a slabí dělají totéž, změní všechno! Lze to změnit, neboť je to nutnost!
  Bojkot všech politiků, kteří zvyšují napětí,kteří volají po sankcích a zásahu proti Rusku! Bojkot na všech úrovních, ve všech volbách! Nedopustit uplatnění zla, které chtějí šířit! Bojkotujte vstup Ukrajiny do NATO! Bojkotujte média, která válku podsouvají jako jediné možné řešení!
  Věřte! Rusové i Ukrajinci jsou dva moudré národy, které řešení najdou.
  Nebojte se!
  Rozšiřujte tuto výzvu všemi vámi dostupnými způsoby, ve všech Vám dostupných jazycích, pouzivejte prekladace !!!!!

 27. C(IVID a vse kolem, BLM, WHO, a dalsi muze byt jen sirokou soucasti velice do detajlu naplanoveneho scenare vcetne PSYCHO besneni, omezeni veskerych svobod, zbidaceni nas vsech .
  A k tomu take ma slouzit nynejsi prezident USA krery za svych desetileti v US Senate asi o nic pozitivniho a dobreho se nezaprinil, nic radneho neudelal jen s McCain schvalovali a maji na svedomi blokady, konflikty, valky, agtese, zacinaje v Karibilu, Jugoslavii, Afganistan, Irak, Libye, az po dnesni Ukrajinu kde byl jeho synacek Hunter primo zainteresovan jako Vysoce placena figurina ….

  Obcane vsech zemi prohledneme a nenechme se opet vestvat a zmanipulovat do svetoveho vyvrazdovani a zaniku dnesni civilizace a vetsinu take z nas, do jake jeskyne se pak premistime ti z nas kteri snad jen zazrakem preziji a zustanou? .

 28. To je furt dokola. Kdy to má začít tolik jsem toho viděl četl a furt nic žádný soudy. Myslím že vítězové ww2 neodsoudi svoje lidi ani svoje poskoky.,4rise se rozjíždí !!!!prece nebudou soudit vlády zato co jim nařídil??!!

Pridajte komentár

*