Školy s rúškami zaznamenali o 37% viac infekcií covidu než školy bez rúšok


Print Friendly, PDF & Email

Školy s rúškami zaznamenali o 37% viac infekcií covidu než školy bez rúšok

(Ethan Huff, naturalnews.com) – Štúdia s názvom „prehľadový projekt o covide“ zistila, že nútenie detí k celodennému noseniu rúšok v školách nemá žiaden význam a navyše ide o týranie detí.

Uvedenú štúdiu vypracovala profesorka Emily Osterová z Brown univerzity v USA a jej cieľom bolo vyplniť medzery v poznatkoch o nosení rúšok. Šlo o koordinovanú snahu federálnej vlády o zachytávanie nových prípadov COVID-19 v kontexte.

Podľa profesorky Osterovej výraz „v kontexte“ znamená, že sa sledovalo, koľko detí a učiteľov bolo osobne prítomných v školách a aké faktory sa ukázali ako účinné pre bezpečnú prevádzku škôl.

Školy v USA nemajú celoštátne stanovené pravidlá, vrátane nosenia rúšok, ale môžu si ich určovať samé. Z tohto dôvodu sa dalo vykonať takéto porovnanie škôl s rúškami a bez nich. Na Slovensku musia všetky školy dodržiavať rovnaké pravidlá, preto u nás by takýto výskum nebol možný.

Štúdia skúmala obrovský počet študentov

Projekt sa začal v septembri 2020 a dáta zahŕňali údaje o približne 100 000 študentoch prezenčnej formy výučby. Všetky pochádzali zo škôl, ktoré sa do štúdie samé prihlásili a poskytli tak relevantné dáta pre výskum.

„Uvedené dáta poskytli prvý pohľad na výskyt infekcie COVID-19 v školách,“ uviedla profesorka.

Neskôr, keď vypukla druhá vlna pandémie, dáta už obsahovali údaje o 12 miliónoch študentov, z ktorých približne polovica sa zúčastnila prezenčnej formy štúdia. Tento počet predstavuje zhruba 20% všetkých škôl v USA.

Profesorka Osterová ďalej vysvetľuje:

„V súčasnosti stále zhromažďujeme údaje zo školských obvodov a škôl, ktoré sa do štúdie zapojili.

Okrem toho dávame dohromady aj komplexné dáta buď z konkrétnych škôl, prípade zo školských obvodov viacerých štátov ako sú New York, Texas, Massachusetts či Florida.“

Šokujúce výsledky štúdie tak u detí, ako aj u učiteľov

V čase pred štúdiou bola profesorka Osterová presvedčená, že rúška môžu byť prínosom pre prevenciu šírenia infekcie, no získané dáta svedčia o opaku.

Ukázalo sa, že školy, ktoré od študentov vyžadovali povinné nosenie rúšok zaznamenali medzi deťmi až o 37% viac infekcií COVID-19 než školy, ktoré rúška nevyžadovali.

To však nie je všetko! Ešte horšie ako deti na tom boli zamestnanci školy. V školách s rúškami bol až o 84% väčší výskyt nových prípadov nákazy medzi učiteľmi než v školách bez rúšok.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Takže záver štúdie je jednoznačný – rúška sú nielen úplne zbytočné, ale dokonca kontraproduktívne a škodlivé!

Uvedené dáta platia pre oblasti, ktoré sa považujú za miesta s „vysokým komunitným prenosom nákazy“. Avšak podobné výsledky boli zaznamenané aj v oblastiach s „nízkym komunitným prenosom nákazy“. Aj tam zaznamenali obvody vyžadujúce rúška horšie výsledky než obvody, kde sa rúška nevyžadovali.

Mimochodom, tomuto sa hovorí veda, ktorou sa zástancovia rúšok a očkovania tak často oháňajú, že ju my „alternatívci“ odmietame.

Teraz je však jasné, že v skutočnosti sú to práve oni, kto odmieta vedu a namiesto nej pretláčajú sektársku vieru, ktorá nemá žiadny reálny základ vo vede ani realite.

Nosenie rúška nie je veda, ale náboženstvo

Z nosenia rúšok (a respirátorov) sa za posledný rok stal doslova nábožensky rituál pre tých, ktorí si o sebe myslia, že majú vedecky navrch od všetkých ostatných.

Niektorí z nich nenosia iba jedno, ale hneď dve či dokonca tri pokrývky tváre naraz. Tým však v skutočnosti iba dávajú svetu najavo svoju ignoranciu, veriac, akí sú múdri.

Dnes už ale na základe vedy vieme, že rúška sú stelesnením hlúposti a v prípade ich nanucovania deťom sa dokonca jedná o formu zneužívania a týrania detí, ktoré ničí ich duševné i fyzické zdravie.

Ako uvádza Scott Morefield pre Townhall:

„Očakávali by sme, že zozbierané dáta potvrdia, že rúška prispeli k zníženiu prenosu infekcie COVID-19 medzi ľuďmi, ktorí ich nosili v porovnaní s tými, ktorí ich nenosili.

Potvrdil sa však pravý opak. Napriek tomu mnohé štáty stále v mene vedy, či čoho vlastne, pokračujú v politike povinného vyžadovania náhubkov ponad dýchacie cesty ľudí, dokonca aj vonku.“

Záver

Bohužiaľ, toto rúškové šialenstvo naďalej pokračuje aj u nás a najviac si to odnášajú tí najbezbrannejší – naše deti.

Už dlho sa zamýšľame nad jednou zásadnou otázkou, na ktorú sme stále nedokázali nájsť odpoveď:

Ako je možné, že 200 kilový submisívny hlupák má právomoc prikazovať celému národu, ako si chrániť zdravie, keď on sám si ho zjavne chrániť nedokáže?

Liečba osteoporózy

Autor: Ethan Huff, Zdroje: naturalnews.com, townhall.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jednoduchá

  …..z nosenia rúšok / a respirátorov/ sa za posl.rok stal doslova nábož.rituál pre tých, kt.si o sebe myslia, že majú vedecky navrch od všetkých ostatných…..úplne stručné a pritom také výstižné………

  • na mňa zas zabralo „200-kilový submisívny hlupák“. Toto je trefa! A jak mu to rúško pristane na tom hladko oholenom podbradku! Úplne sexi! Hneď mám lepšiu náladu, pretože vidím, že nie som sám so svojim názorom.
   Ale podobných prípadov u nás aj zo sveta sú tisíce. Napr. na celosvetový summit o globálnom otepľovaní privezú pupkatých kravatáčov na 12-valcových naftových limuzínach, atď., atď….
   Je to proste paráda – ľudské dobro nepozná hraníc.

 2. Jose Mourinho

  Este sa len ovce budu čudovat ake sračky pochytaju stych filtrov a masiek co nosia na pysku..kazdy lekar doktor to vie ale su ticho ako mrtve bzdochy..nevadi pride čas aj na nich..amen

  • Jose Mourinho

   /z tych / sorry

  • Skusil som si rusko v exterieri (brusil som beton, tj nechutny mikro prach), ale po 5 mnutach som ho mal mokre ako z pracky.. A to bolo velmi neprijemne dychanie. Vdaka sialencom som sa k ffp nedostal, a tak som ho dobrusil na zadrzany dych „prerusovane“..Je zajimave, ze fajcit sa smie aj bez ffp2, podla mna by sa malo fajcit cez ffp2, ci cigaro, alebo klacky..

   • Jose Mourinho

    Ten filter fffppp28 som skusil mat na ustach a dal som to 2min max.takze naozaj nerozumiem a nechapem ako v tom mozu existovat „dychat“ cely den a najviac ma dorazila pani oproti v baraku čo vešala pradlo na balkone s filtrom na pysku..

    • U nás sused aj smeti ide vysypať s respirátorom a dokonca aj vešal prádlo sám v sušiarni …a takýto človek ma volá na návštevu na víno??!!
     Asi predpokladá, že by sme to pili slamkou cez náhubok??

 3. „Čo ťa nezabije – to ťa posilní.“ Len to treba celé aj prežiť.
  Problém je v tom, že mladý organizmus vo vývoji nemá byť vystavený všetkým sračkám sveta. Ale v pláne je degenerácia – „A „bohovia“- degeneráti tvoria človeka na svoj obraz!“

 4. „o 37% viac infekcií než školy bez rúšok“ porovnanie robili z roku covidu 2020 a roku x-tým ktorým predtým?

  • Porovnávali školy s rúškami a bez rúšok v roku 2020 a 2021. V USA nemajú školy stanovené pravidlá celoštátne. Tam si každá škola stanoví vlastné pravidlá, a tak je možné takéto porovnanie. Na Slovensku by to možné nebolo, lebo tu vo všetkých školách deti museli mať rúška.

 5. tak, uz zatkli toho polskeho pastora v kanade co 2 x vyhodil nacistov z kostola.. bola to len otazka casu kedy Trudeas gestapo zaveli

 6. hmm, len 31% hm, dobre no..
  rad by som zistil, co sa mi stane, ak skocim z okna. Kto je dobrovolnik na studiu skok z okna? Ak nikto, tak mozme skusit defenestraciu.
  Mam pocit, keby badatel a jeho verni citatelia zostavili vlastny stat, tak by sme ho mali daleko lahsie a rychlejsie, ako „bojovat“ za „2+2=4“ s hlupakmi…
  S hlupakom nemozno vyhrat. Pretoze hlupak nevie prehrat. Ale ani uznat svoju chybu.

 7. https://www.vaccinedeaths.com/2021-05-09-covid19-vaccine-spike-proteins-killing-people.html
  Covid-19 vaccine spike proteins are killing people, not merely the “virus”
  Covid-19 očkovacie spike proteíny (hrotové proteíny) vraždia ľudí, nielen „vírus“

  Don’t get the jab unless you want to suffer and possibly die
  Nedajte sa zaočkovať pokiaľ nechcete trpieť a možno aj zomrieť

  Lekári pre Covid etiku varujú pred prijatím vakcíny:
  “The vaccines are dangerous to both healthy individuals and those with pre-existing chronic disease, for reasons such as the following: risk of lethal and non-lethal disruptions of blood clotting including bleeding disorders, thrombosis in the brain, stroke and heart attack; autoimmune and allergic reactions; antibody-dependent enhancement of disease; and vaccine impurities due to rushed manufacturing and unregulated production standards,” Doctors for Covid Ethics warns.

 8. https://www.vaccinedeaths.com/2021-05-09-pfizer-adults-children-yearly-covid.html
  Pfizer betting big on steady stream of adults and children getting yearly COVID-19 vaccines… it’s all about REPEAT PROFITS
  Pfizer vysoko stávkuje na ustálenom prúde dospelých a detí aby dostali každoročnú COVID-19 vakcínu…je to všetko o ZOPAKUJÚCOM SA ZISKU

  Business is booming for Pfizer thanks to coronavirus
  Biznis zažíva boom (rastie) pre Pfizer vďaka corona vírusu

  A na konci článku je, že Pfizer má imunitu – nikto ju nemôže zažalovať.

 9. https://www.banned.video/watch?id=60989a869939021b493c0e4b
  China Admits To Developing COVID-19 Bioweapon With Fauci & Gates FULL SHOW 5-9-21
  Čína pripúšťa, že vyvinuli COVID-19 biologickú zbraň spolu s Faucim a Gatesom

 10. Prekopírovala som jeden blog:
  Hlupáci sprostí – ak sa pôjdete očkovať nielenže skapete
  ale budete šíriť nebezpečný spike protein a nakazíte aj ostatných.

  Každému zaočkovanému treba pripnúť žltú hviezdu a zďaleka ho obchádzať !

 11. Toto sa veľmi oplatí celé prečítať:

  https://afinabul.wordpress.com/2021/05/10/vyrobci-vakcin-proti-covidu-19-byli-zprosteni-pravni-zodpovednosti-za-poskozeni-vyvolane-vakcinami/
  Výrobci vakcín proti covidu-19 byli zproštěni právní zodpovědnosti za poškození vyvolané vakcínami

 12. https://www.protiproud.cz/politika/5793-den-vitezstvi-a-den-matek-na-zapadni-fronte-chlad-vyrobna-strachu-nyni-prehodi-z-covidu-na-klima-naha-ockovaci-lez-ted-sahnou-po-detech-vzhuru-do-otroctvi-nebo-jeste-je-nadeje-jen-kdyz-pochopime-a-zvolime.htm
  Den vítězství a Den matek: Na západní frontě chlad. Výrobna strachu nyní přehodí z covidu na klima. Nahá očkovací lež. Teď sáhnou po dětech. Vzhůru do otroctví! Nebo ještě je naděje? Jen když pochopíme – a zvolíme

  • Především však: Operace covid byla naplánována pro „omezení populace“ především zemí Západu (ke snazšímu nahrazení obyvatel historických států muslimskými migranty z Afriky, Blízkého východu a Asie). A to se bez masového očkování genetickými vakcínami nemůže podařit. Nemluvě o tom, že vlastně o žádné klasické očkování nejde.

   • A teď už míří i na ještě nenarozené. Právě dnes nás „informovaly“ desinformační mainstreamové weby: „Vakcíny společností Pfizer/BioNTech a Moderna jsou pro těhotné ženy bezpečné. Neexistuje žádné riziko ani pro budoucí matky, ani pro jejich nenarozené děti. Tvrdí to americké Středisko pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC). Opírá se výsledky své rozsáhlé studie.“ Ano, skrze matku se genetický materiál označovaný za vakcínu dostane do plodu nejsnáze. Zato o úmrtích či těžkém průběhu po vakcinaci se mlčí, manipuluje se s čísly, cenzuruje se.

 13. … a okrem toho vidíte deti , ktoré ale dusia ich vlastní rodičia – mama a tato v respirátore, dieťa respirátor, alebo aspoň rúško – na hrádzi, pri jazere , v lese…
  Fakt na hlavu.

 14. https://otevrisvoumysl.cz/cdc-prestava-pocitat-pripady-plne-ockovanych-kteri-se-nakazi-covidem-pokud-nezemrou-nebo-nejsou-hospitalizovani/
  CDC přestává počítat případy plně očkovaných, kteří se nakazí covidem – pokud nezemřou nebo nejsou hospitalizováni
  Ve zkratce…
  CDC od 14. května mění svoji metodu počítání případů očkovaných, kteří se nakazí covidem. K čemu tato změna povede? Více ve videu. „Vakcinační průlomový případ” = člověk, co se po plném očkování i tak nakazí covidem

 15. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/doplneni-podani-na-mezinarodni-trestni-soud-v-haagu-za-celoplosne-testovani/
  Doplnění podání na Mezinárodní trestní soud v Haagu za celoplošné testování

 16. https://zemavek.sk/budme-zdravi-a-silni-ina-moznost-nie-je/

  Avšak ako prinútiť ľudí k tomu, aby sa dobrovoľne dali naočkovať škodlivými látkami? Celkom jednoducho: o tom, že po očkovaní budú neplodní alebo ich to dokonca zabije, sa im nepovie. Naopak, vysvetlí sa im, že vakcína slúži iba na ich dobro a záchranu!
  A čo osudy miliónov žien a dievčat, ktoré budú žiť v ťažkej traume, lebo nebudú môcť mať deti? A pre ženu je to veľká bolesť.
  Zrejme už ani chemtrails a 5G siete nie sú dostatočne rýchle. Autor tu objasňuje mnohé skutočnosti, ktoré sa diali a dejú aj dnes a boli naplánované dlho dopredu. Populácia sa má zredukovať aj drastickým znížením životnej úrovne, zvyšovaním cien potravín, stlačením ľudí pod existenčné minimum, zbavením strednej vrstvy majetku, a tak jej nezávislosti.
  Ustrašený slovenský národ sa predbieha v dlhých radoch na zaštepenie….

  • Nikto sa nepredbieha,lebo rady nie sú. Všetci sa predsa objednávajú.
   A niektorí sa dokonca tešia, že už už..a taký „nátresk“ je, že zrazu môžu prísť aj o 4h skôr.

 17. https://www.banned.video/watch?id=609884c09939021b49396ef5
  BREAKING: „Implant Everyone On Earth With A Tracking Microchip“ Says Klaus Schwab
  Klaus Schwab hovorí: „Začipujte (implantujte) každého na zemeguli so sledovacím mikročipom“

 18. Tak niečo od našich bratov CZ
  …onkolog, chirurg i senátor MUDr. Jan Žaloudík před časem říkal, že roušky škodí, že se nebojí covidu, ale kroků vlády, a že v zarouškované zemi žít nechce.
  Vypočujte si zaujímavé video ..nielen o čo ide.
  https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/prof-zaloudik-covidovy-bizar-pokracuje-neni-dulezite-jaka-opatreni-se-delaji-o-medicinu-tu-nejde/

 19. mujkontakt

  Degenerace je tak zrejmá, že niet ani rečí. GOJOVE!

 20. minuly 1. tycdenMaja se masove rodice bourili a odmitaji noseni rousaek natroufali si na ne nikoho zavolat…. nechapu jak odstranit sl3dovani, na to nikdo jeste neprisel. Vezmu prazdny sacek z aluminia od smazenych brqmburek a vlozim do nej svuj obil pteo jistotu si zatelefonuji. A pochopte, enni boha aby vas nekdo mohl sledfovat. Va vsem stejne udelal s ctenarem mitneho a nartaz nas policie jako zazrakem jiz neslduje. Byl vypadek dodavky nafty a idiote se sanzi vinit Rusy, jak chteji s nima vyhrat valku kdyz sio nevi rady se zakladni Kybersekurity …

 21. Vždy s úsmevom , to bola teda trefa do čierneho…🥂

Pridajte komentár

*