Zabijak v krvi: Vakcínami vyrábaný hrotový proteín je skutočná hrozba


Print Friendly, PDF & Email

(Mike Whitney, Global Research) – Existovala niekedy väčšia existenčná hrozba proti ľudstvu než vakcína na covid?

„Covid bol od začiatku sprisahaním proti zdraviu a životu. Covid je agendou na vytváranie zisku a agendou na zvyšovanie despotickej vládnej moci nad ľudom. Mali by byť hromadné súdne procesy a masívne zatýkania tých, ktorí blokujú účinné liečby na covid a zavádzajú smrtiacu vakcínu.“ – Paul Craig Roberts, bývalý štátny tajomník Ministerstva financií za prezidenta Ronalda Reagana

Hrozba, ktorú predstavuje hrotový proteín

Hrotový proteín je „neobyčajne nebezpečný“ transmembránový fúzny proteín, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou vírusu SARS-CoV-2.

„Tento proteín hrá veľmi dôležitú rolu v penetrácii hostiteľských buniek a spustení infekcie.“ Tiež poškodzuje bunky vo výstelke stien krvných ciev, čo vedie ku krvným zrazeninám, krvácaniu, masívnemu zápalu a smrti.

Povedať, že hrotový proteín je iba „nebezpečný“ je nesmierne zdržanlivé. Je to potenciálone smrtiaci patogén, ktorý už zabil desaťtisíce ľudí.

Prečo sa teda výrobcovia vakcín rozhodli pre hrotový proteín ako antigén, ktorý v tele vyvolá imunitnú reakciu?

Je to otázka za milión, napokon, hrotový proteín je logicky jed. Teraz to vieme, vďaka výskumu, ktorý vykonal Salkov inštitút.

Toto je zhrnutie toho, čo zistili:

„Výskumníci a spolupracovníci  Salkovho inštitútu ukazujú, ako ten proteín poškodzuje bunky, potvrdzujúc, že COVID-19 je hlavne vaskulárne ochorenie.

Vírus SARS-CoV-2 poškodzuje a napáda vaskulárny systém (alebo tiež obehový systém) na bunkovej úrovni…

Vedci skúmajúci iné koronavírusy mali už dlho podozrenie, že hrotový proteín prispieval k poškodzovaniu vaskulárnych endotelových buniek, no toto je po prvý raz, čo bol proces zdokumentovaný…

… na vyvolanie ochorenia úplne stačil hrotový proteín. Vzorky tkaniva ukázali zápal v endotelových bunkách vystieľajúcich steny pľúcnych artérií. Tím potom replikoval tento proces v laboratóriu, vystaviac hrotovému proteínu zdravé endotelové bunky (ktoré vystieľajú artérie).

Dokázali, že hrotový proteín poškodzoval bunky viazaním ACE2…

Ak odstránite replikačné schopnosti vírusu, stále má závažný poškodzujúci vplyv na vaskulárne bunky, jednoducho na základe svojej schopnosti viazať sa na tento receptor ACE2, receptor S-proteínu, ktorý je teraz vďaka covidu slávny.“ (zdroj)

Riziká vakcín ďaleko predčia prínosy

Pamätáte sa, ako sa všetci smiali, keď Trump povedal, že covid vylieči injekčné podanie domáceho bielidla? V čom je toto iné?

Nie je to iné a nech už vakcíny, čo sa týka imunity, poskytujú akokoľvek skromnú ochranu, tá bledne v porovnaní s rizikami, ktoré predstavujú pre osobné zdravie a prežitie.

A všimli ste si, čo povedal autor o oklieštení vírusu a ponechaní samotného hrotového proteínu?

Povedal, že „stále má závažný poškodzujúci vplyv“, čím má na mysli krvné zrazeniny, krvácanie a silný zápal. Povedané inak, hrotový proteín je smrtiaci ešte aj bez prítomnosti vírusu.

Takto to zhrnul Dr. Byram Bridle (vírusový imunológ a docent na Guelphskej univerzite v Ontariu):

„Urobili sme veľkú chybu. Ale uvedomili sme si ju až teraz… Nazdávali sme sa, že hrotový proteín je skvelý cieľový antigén. Vôbec sme netušili, že toxínom je sám hrotový proteín a že je patogénny. A tak ľudí pri vakcinácii nechtiac očkujeme toxínom.“ (zdroj: Conservative Woman)

Na chvíľu sa nad tým zamyslite. Toto je veľmi veľká vec, v skutočnosti ide o dôležitú časť skladačky, ktorá tu posledných 15 mesiacov chýbala.

Práve tak, ako respiračný vírus utajil skutočného zabijáckeho agenta v covide (hrotový proteín), tak aj vytrvalá kampaň okolo vakcinácie ukryla do očí bijúci problém so samotnými vakcínami, a tým je, že vytvárajú látku, ktorá je „schopná spôsobiť ochorenie“.

Taká je doslovná definícia patogénu. Hrotový proteín je toxín vytvárajúci ochorenie, ktorý predstavuje vážnu a identifikovateľnú hrozbu pre zdravie každého, kto sa rozhodne dať sa zaočkovať.

Varovanie vývojara vakcín proti covidu

Mohlo by to byť ešte jasnejšie?

Stojí za to sa zmieniť, že Bridle je výskumník v odbore vakcín, ktorému americká vlani vláda udelila grant to výške 230 000 dolárov na výskum vývoja vakcíny na covid. Rozumie vede a svoje slová volí obozretne.

Pojem „patogénny“ nemá ľudí dohnať do šialenstva, iba presne opisuje, ako reagujú v krvnom riečisku vakcínou vytvorené proteíny. A reagujú tak, že spôsobujú vážne poškodenie bunkám vo výstelke krvných ciev, čo môže viesť k ochoreniu alebo smrti.

Z článku ďalej vyberám:

„Ako už teraz budú mnohí vedieť, problém spočíva v štruktúre, ktorá vírusu, vraj pôvodne od netopierov, umožňuje nielen vstupovať do ľudských buniek, ale aj dodávať toxín, zvaný hrotový proteín.

Väčšina vakcín proti covidu dáva našim bunkám pokyn vytvárať práve ten proteín. Je to v nádeji, že protilátky proti nemu vyvinuté zabránia najpoškodzujúcejším účinkom skutočného vírusu. Pre niektorých je to dôkaz, že je to pravda.

Je tu ale tiež problém, vyjadrený celkom nedávno kanadským výskumníkom Dr. Byramom Bridlem, ktorý dostal vlani od ontárijskej vlády grant vo výške 230 000 amerických dolárov na výskum vývoja vakcíny na covid. A tým problémom je, že hrotový proteín, vytváraný vakcínou, nepôsobí iba lokálne, na mieste vpichu (v deltovom svale), ale dostáva sa do krvného riečiska a krvným obehom je zanášaný na mnohé iné miesta v tele.

Predtým dôverné štúdie na pokusných zvieratách, využívajúce rádioaktívne stopovanie, ukázali, že ide takmer všade, vrátane nadobličiek, srdca, pečene, obličiek, pľúc, vaječníkov, pankreasu, hypofýzy, prostaty, slinných žliaz, vnútorností, miechy, sleziny, žalúdka, semenníkov, detskej žľazy a maternice.

Množstvá sú malé a zvyčajne sa do niekoľkých dní stratia. Vyvstáva ale otázka, či sa tento mechanizmus nepodieľa na tisíckach úmrtí a poškodení hlásených krátko po očkovaní na covid, a či by nemohol niektorým ľuďom spôsobovať tie isté dlhodobé následky ako u ťažkých prípadov samotnej choroby?“

Dlhodobé následky covidových vakcín

Toto je najdôležitejšia otázka: „Aký bude dlhodobý dopad týchto vakcín na populáciu ako takú?

Citujem ďalej z rovnakého článku:

„Podľa niektorých výskumníkov môže byť u zdravých ľudí riziko z vakcíny väčšie, než zo skutočného vírusu. Obzvlášť by to mohlo platiť pre mladých, ktorých imunitné systémy si s vírusom úspešne poradia.

V kontraste s tým má vakcína zariadenie, ktoré chráni mechanizmus hrotového proteínu proti okamžitému zničeniu telom, aby sa vyvolala imunitná odozva.“ (zdroj: Conservative Woman).

Opakujem:

„Vakcína má zariadenie, ktoré chráni mechanizmus hrotového proteínu proti okamžitému zničeniu telom, aby sa vyvolala imunitná odozva.“

Čo to znamená? Znamená to, že vakcínou vytvorený hrotový proteín zotrváva na neurčito, prinášajúc riziko nejakého potenciálneho zápalu niekedy v budúcnosti, keď sa objaví iný vírus alebo keď bude ohrozený imunitný systém?

Bude zaočkovaným ľuďom visieť nad hlavami Damoklov meč až do dňa, keď zomrú? Dr. Judy Mikovitsová si to myslí.

Podľa Mikovitsovej je vakcína na COVID-19 biologická zbraň, určená na zničenie našej vrodenej imunity a nastavuje vás na rýchly nástup oslabujúceho ochorenia a predčasnej smrti.

Má tiež podozrenie, že mnohí dosť rýchlo zomrú. „Nebude to ´ži a naveky trp´,“ hovorí. „Bude to ´trp päť rokov a zomri´.“ (zdroj: Mercola.com)

Hrozí očkovaným predčasná smrť?

Je to možné? Mohli by sme byť v nastávajúcich nekoľkých rokoch svedkami bezprecedentného nárastu úmrtí, priamo spojených s týmito experimentálnymi vakcínami?

Dúfajme, že nie, no bez akýchkoľvek dlhodobých dát o bezpečnosti neexistuje spôsob, ako to vedieť naisto. Všetko je to veľké hádanie, čo je jeden z dôvodov, prečo sa toľko ľudí odmieta dať zaočkovať.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Bridle povedal aj toto:

„Ja som veľký zástanca vakcíny, ale… príbeh, ktorý sa chystám rozpovedať, je trochu desivý. Toto je najpokročilejšia veda.

Je niekoľko kľúčových kusov vedeckých informácií, do ktorých sme boli v posledných niekoľkých dňoch zasvätení, ktoré vytvorili ten konečný spojovací článok, takže teraz chápeme – ja a niektorí moji medzinárodní spolupracovníci – presne chápeme, prečo sa tieto problémy [s vakcínou] dejú.

Jednou z nich je, že za poškodenie kardiovaskulárneho systému je takmer výhradne zodpovedný sám hrotový proteín, keď sa dostane do krvného obehu.

Skutočne, keď vstreknete očistený hrotový proteín do krvi pokusných zvierat, dôjde u nich ku všetkým druhom poškodení kardiovaskulárneho systému a môže preniknúť krvno-mozgovou bariérou a spôsobiť poškodenie mozgu.

Na prvý pohľad to nevyzerá veľmi znepokojujúco, lebo tie vakcíny vpichujeme do deltového svalu.

Až doteraz sa predpokladalo, že sa tieto vakcíny správajú ako všetky naše tradičné vakcíny – že neopúšťajú miesto vpichu, takže zostávajú v našom pleci.

Niečo z proteínu pôjde do miestneho odvodu lymfatických uzlín, aby sa aktivoval imunitný systém.

Lenže – a práve tu do toho vstupuje najpokročilejšia veda a práve tu to začína byť desivé – na základe žiadosti o informácie od japonskej regulačnej agentúry sme ja a niekoľko medzinárodných spolupracovníkov boli schopní získať prístup k takzvanej biodistribučnej štúdii.

Je to prvý raz vôbec, čo mali vedci možnosť byť zasvätení do toho, kam idú po zaočkovaní mediátorové RNA vakcíny. Inými slovami, je bezpečné predpokladať, že zostávajú v deltovom svale? Krátka odpoveď znie, že rozhodne nie. Je to veľmi znepokojujúce.

Hrotový proteín sa dostáva do krvi a obieha v nej niekoľko dní po očkovaní.´“ (zdroj: Urobili sme veľkú chybu, Conservative Woman)

Trestuhodné konanie regulačných liekových agentúr

Tú biodistribučnú štúdiu dostali od Japoncov? Žartujete?

Chcete povedať, že FDA schválil tieto experimentálne vakcíny „novej technológie“ na používanie skôr, ako mal čo i len matnú predstavu o tom, kde tá substancia vo vakcíne v tele skončí?

Ak toto nie je trestuhodná nedbalosť, tak potom čo ňou je? Chcete dôkaz toho, že naši regulátori sú riadení priemyselnými odvetviami, ktoré majú monitorovať? Tu je!

Uvádzam ďalší článok na tú istú tému z Children´s Health Defense:

„… v najdôležitejších štúdiách – zvaných biodsitribučné, ktorých úlohou je testovať, kam vpichnutá zložka v tele putuje a v ktorých tkanivách či orgánoch sa akumuluje.

Pfizer nepoužil komerčnú vakcínu (BNT162b2), ale spoľahol sa miesto nej na „zástupnú“ mRNA, vytvárajúcu proteín luciferázu.

Regulačné dokumenty tiež dokazujú, že sa Pfizer počas predklinických toxikologických štúdií svojej vakcíny neriadil pre priemysel štandardnými postupmi riadenia kvality, keďže kľúčové štúdie nespĺňali podmienky správnej laboratórnej praxe (GLP)…“

„Z týchto zistení vyplýva, že sa Pfizer na základe tlakov pandémie snažil urýchliť harmonogram vývoja vakcíny,“ povedal zakladateľ stránky TrialSite a jej generálny riaditeľ Daniel O´Connor.

Problém je, že procesy ako správna laboratórna prax sú vrcholne dôležité pre kvalitu a v konečnom dôsledku pre pacientovu bezpečnosť. Ak sú vynechané také dôležité kroky, bude analýza rizík a prínosov náročná. (zdroj: Pfizer vynechal dôležité bezpečnostné štúdie)

Poďme sa pozrieť, či som to správne pochopil: Vakcína na covid bola schválená napriek tomu, že sa Pfizer „neriadil pre priemysel štandardnými postupmi riadenia kvality“ a dokonca ani „kľúčové štúdie nespĺňali podmienky správnej laboratórnej praxe“?

Vakcína ohrozuje takmer každý orgán

Naozaj si stále myslíte, že sú tieto vakcíny bezpečné?

A ešte sa to zhoršuje. Overte si to:

„… dokumenty získané vedcami prostredníctvom Zákona o slobodnom prístupe k informáciám (FOIA) odhalili preklinické štúdie dokazujúce, že aktívna časť vakcíny (mRNA-lipidové nanočastice) – ktoré vytvárajú hrotový proteín – nezostali na mieste vpichu a v okolitom lymfatickom tkanive, ako pôvodne vedci teoretizovali.

Napmiesto toho sa vo veľkom šírili telom a akumulovali sa v rôznych orgánoch, ako sú vaječníky a slezina.“

Ako sme si už povedali, vakcína mala byť „lokalizovaná“, teda zostať v oblasti, kam bola vpichnutá. Tá teória sa však ukázala byť chybná, práve tak, ako bola chybná teória, že hrotový proteín bude dobrým antigénom.

Dnes tu máme doslova tisícky úmrtí a ďalších poškodení dosvedčujúcich „chybnosť“ tejto teórie a bude ešte veľa ďalších, kým sa táto kampaň skončí.

Tu sa o tom píše viac:

„Výskum naznačuje, že toto by mohlo viesť k vytváraniu hrotového proteínu v nezamýšľaných miestach, ako sú mozog, vaječníky a slezina, čo môže spôsobiť, že imunitný systém napadne orgány a tkanivá, čo vedie k poškodeniu a vyvoláva vážne otázky o rizikách genotoxicity a reprodukčnej toxicity spojených s vakcínou.“

Takže to ide všade. Všade, kam tečie krv, tam idú hrotové proteíny.

Naozaj chcú mať mladé ženy vo svojich vaječníkoch tieto smrtonosné proteíny? Nazdávate sa, že to zvýši ich vyhliadky na otehotnenie alebo bezpečné porodenie ich detí?

Ide o šialenstvo v rozsahu, ktorý je, úprimne povedané, nepredstaviteľný.

Ale pokračujme:

„Štúdie naznačujú, že proteín je schopný získať prístup k bunkám v semenníkoch a môže narušiť schopnosť mužskej reprodukcie…

A čo viac, genetický kód, ktorý vírus nesie, obsahuje prílohy, ktoré robia extrémne možným, že ten proteín by sa mohol nesprávne poskladať na prión (taký, aký bol v osemdesiatych rokoch zodpovedný za chorobu šialených kráv), spôsobujúc rozsiahle poškodenie mozgových buniek a zvyšujúc riziko stavov ako sú Alzheimerova a Parkinsonova choroba…“ (zdroj)

Dúfame, že čitatelia už začínajú chápať, aké sú tieto vakcíny v skutočnosti riskantné. Je to doslova záležitosť života a smrti.

Covidové vakcíny sú najväčšia medicínska pohroma v dejinách

Ako vyhlasuje Bridle:

„Už dlho vieme, že hrotový proteín je patogénny… Je to toxín.

Keď je v krvnom obehu, môže v našom tele spôsobiť poškodenie. Teraz máme úplne jasný dôkaz, že… samotná vakcína, plus proteín, sa dostávajú do krvného obehu.“

Akonáhle k tomu dôjde, vie sa hrotový proteín spojiť s receptormi na krvných doštičkách a s bunkami, vystieľajúcimi naše krvné cievy. To je, paradoxne, dôvod, prečo môže spôsobovať tak krvné zrazeniny, ako aj krvácanie.

A zaangažované je, samozrejme, aj srdce, ako súčasť kardiovaskulárneho systému,“ povedal Bridle.

„To je dôvod, prečo sme svedkami srdcových problémov. Proteín môže tiež prejsť krvno-mozgovou bariérou a spôsobiť neurologické poškodenie…

´Stručne povedané,… spravili sme veľkú chybu. Ale uvedomili sme si ju až teraz. Neuvedomili sme si, že vakcináciou ľudínechtiac očkujeme toxínom.“

„Chyba?“ On to nazýva „chybou“? Určite ide o najzdržanlivejšie vyjadrenie storočia!

Poďme k veci:

Toto nie sú vakcíny. Je to systém na podávanie hrotového proteínu. Bohužiaľ však nimi bolo zaočkovaných už vyše 150 miliónov Američanov a vyše 200 miliónov Európanov.

To znamená, že môžeme očakávať dramatický nárast oslabujúcich zdravotných stavov ako sú krvné zrazeniny, krvácanie, autoimunitné ochorenie, trombóza v mozgu, mŕtvica a infarkt. Miera, do akej sa ľudia stávajú troskami a ktorej sme teraz svedkami, je nevyčísliteľná.

Bola niekedy väčšia hrozba pre ľudstvo ako vakcína na covid?

Autorom tohto článku je Michael Whitney, uznávaný geopolitický a spoločenský analytik, pôsobiaci v štáte Washington. V roku 2020 začal pôsobiť ako nezávislý občiansky novinár, angažujúci sa v poctivej žurnalistike, spoločenskej spravodlivosti a svetovom mieri.

Je vedeckým pracovníkom Centra pre výskum globalizácie.

Liečba osteoporózy

Autor: Michael Whitney, Zdroj: globalresearch.ca, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jednoduchá

  …je to veľmi smutné a životu nebezpečné rozhodnutie očkovať ľudí neprebádanou a neznámou ,,vakcínou“, no ešte smutnejšie je, že aj napriek týmto zisten.informáciam sú ľudia, kt.si ich dajú…naša myseľ, naše telo a naša duša majú tvoriť vzájomnú rovnováhu, akonáhle niečo nefunguje ako má, naša rovnováha ,,pokrivkáva“ a prejaví sa to na našom organizme…v tomto prípade rovnováha ,,kríva“ ozaj veľa…no stále verím, že aj títo ľudia časom prídu na to, že to je len veľký podvod zo strany vlády a žiadna pomoc pre ich zdravie…nech by na to ,,prišlo“ čo najviac ľudí a čím najskôr….

  • Ander Kixa

   Tie vakcíny sú dobre prebádané a vedia prečo ich vnucujú.

   • Presne tak. Povedané biblickou rečou – bol to plán boha Sionu „od prvopočiatku“. Záver židokresťanskej biblie – Zjavenie Jána – je v presnej zhode s tým, čo sa teraz na celom svete deje.
    Ešte stále má niekto pocit, že „boh“ jediného vyvoleného národa – židovského – je láska??

    • Ano.
     Nie je to pocit ale fakt.
     Vyslovil sa k Židom v osobe Ježiša – Krista a oni sa ho (prevažná časť národa) zriekli a zabili.

     Len menšina Židov ho potom s pohanmi prijala a následovala – Cirkev.
     Je otázne, či sa Cirkev (prevažná časť) napokon Krista nezriekne tiež…

  • Jaroslav Kukla

   My, nezaočkovaní, budeme mať viac priestoru na život, potom čo “ vaxxeri“ pomaly vykapú…Keď im nebolo rady,tak im niet ani pomoci…Kto chce kam, pomôžme mu tam!!!

 2. Milá redakcia Bádateľa – nepochopila som vetu:
  Má tiež podozrenie, že mnohí dosť rýchlo zomrú. „Nebude to ´ži a naveky trp´,“ hovorí. „Bude to ´trp päť rokov a zomri´.“ (zdroj: Mercola.com)
  Nebolo niečo vynechané omylom?

  • Myslí sa tým to, že ľudia nebudú žiť s poškodením z vakcín až do dovŕšenia prirodzeného veku dožitia, ale že budú s poškodeniami žiť len pár rokov a potom zomrú.

   • Vakcinácia „prot Covid 19“ by sa mala zahrnúť medzi doslova CIVILIZAČNÉ choroby – ktoré spôsobuje VLÁDA svojmu obyvateľstvu!

    „VLÁDA ŠKODÍ ZDRAVIU! Rešpektovaním a ponechaním tejto vlády pri moci sa vystavujete vysokému riziku poškodenia svojho zdravia!“

    „Your Government is Danger for your Health!“
    https://gethealthyclarkcounty.org/wp-content/uploads/2017/03/hero-manageyourrisk.jpg

    • Nijako sa nezastávam súčasnej vlády (presne naopak), ale keby bola pri moci terajšia opozícia, myslím, že by bola prinútená robiť to isté. Možno pod hrozbou… (domysli si).
     Toto je posledná, najničivejšia vojna – dávno „bohom“ sionu predpovedaná. Ak sa vzoprieš príkazu strieľať, zastrelia oni teba. Ako dopadli traja africkí prezidenti odmietajúci vakcinovať svoj ľud?

     • Štefan Kováč

      to má byť ospravedlnenie?

     • Čie ospravedlnenie? Komu? A za čo? To sú fakty!

      Môj starý otec bol partizán. Po skončení sa vojny hodil kompetentným stranícku knižku so slovami: „Boha vášho, toto som si ja vybojoval?“
      Celá naša Zem od začiatku jej osídlenia ľuďmi stojí na klamstve a podvodoch. Menia sa režimy, no ich protagonisti zostávajú. Niektorí z nich idú aj cez mŕtvoly. Verte, že viem, o čom hovorím.

 3. https://www.hlavnespravy.sk/kto-su-nasi-mrna-ockovani-spoluobcania-analyza-osobnostnych-typov/2653298
  Kto sú naši mRNA očkovaní spoluobčania? Analýza osobnostných typov

  Kto sú „dezoláti“ vieme – antivaxeri, fašisti, ficovci, nevzdelaný vidiecky plebs… Ale kto sú tí ušľachtilí ľudia z „ostrova slobody“ na druhej strane barikády??? Kto sú „účastníci zájazdu“ do sveta mRNA manipulácií, korupcie a ranného autoritarizmu?

 4. Bledá Tvář

  Jako ročník 1951 se nenechám dobrovolně očkovat. To radši umřu na covd.

 5. Jednoduchá

  …zaujím. je analýza očkovaných…a zaujím.sú aj niektoré komentáre pod nimi, aj nimi mnohí ukazujú svoju ,,analýzu“, možno tak, ako aj tu – my všetci….niekt. z tých komentárov sú aj na pobavenie…čo však na pobavenie nie je, je možnosť rozhodnúť sa, či sa chcem očkovať…toto očkovanie sa vôbec nemalo dávať ako možnosť voľby…práve toto je ,,chybou“ či skôr úmyslom našej vlády, toto sa vôbec nemalo robiť…no čo kto zaseje, to bude žať….a vláda si už ,,zasiala“…veľmi smutné a veľmi nešťastné rozhodnutie…stále verím, že sa nás viac a viac bude spamätávať a budeme vedieť rozlíšiť pravdu od klamstva….

 6. Náčelníku – do Večných lovíšť odchádza muž len v boji alebo po dohode s Manituom. Teda – nenechám sa očkovať ani nedobrovoľne!
  https://i.pinimg.com/originals/12/77/99/127799ef03e03ec84d45f8468c90a065.jpg

 7. Trombózy, mŕtvice aj úmrtia po očkovaní: Kto vás odškodní za nežiaduce účinky vakcín?
  Pred vypuknutím tretej vlny potrebujeme zaočkovať ešte takmer 2,5 milióna Slovákov. Len tak totiž dosiahneme kolektívnu imunitu a nemocnice sa už nezaplnia. Štát chce, aby sme sa očkovali, zodpovednosť za to však na seba neprebral……………..

  Ak vzniknú komplikácie, ktoré výrazne negatívnym spôsobom ovplyvnia život pacienta, život jeho rodiny a príbuzných a tí sa v dôsledku týchto nežiaducich účinkov musia o svojho príbuzného starať – vzdať sa zamestnania alebo v dôsledku toho majú sťažené fungovanie, tak je určite dôležité vedieť, kto bude následne preberať zodpovednosť za tieto škody,“ hovorí viceprezidentka Asociácie na ochranu práv pacientov lekárka Elena Marušáková………….

  „Vo všeobecnosti platí, že za všetky nežiaduce účinky všetkých liekov a vakcín nesie zodpovednosť výrobca. Avšak v Európskej únii a teda aj na Slovensku nie je povinný za to odškodňovať,

  Mnohé krajiny preto zaviedli fond na odškodnenie.
  Pokiaľ by po zaočkovaní občanovi vznikla škoda na zdraví, budú sa posudzovať všetky okolnosti, za ktorých k údajnému poškodeniu zdravia došlo, v kontexte paragrafov existujúcich legislatívnych noriem. Čo sa týka fondu na prípadné odškodnenie, uvedené je predmetom odbornej diskusie,“ uviedla hovorkyňa rezortu Zuzana Eliášová.

  Takže sa len uvažuje? Uvažovať sa má vopred. Ale načo je komu odškodnenie, keď niekto zomrie, alebo keď má poškodené zdravie? No to je len nejaká mini náplasť.

  A prečo by mali za to niesť zodpovednosť štáty? Jednoznačne farma firmy, potom len zisky sa zneužívajú v neprospech donútených ľudí.

  Keby takéto niečo bolo napísané na iných stránkach, nie na tých vládou platených, tak sú to hoaxy. A dnes vidíme, že hoaxy sú pravdou.

  Je načase zastaviť toto nebezpečné šialenstvo a počúvať skutočných odborníkov a nie nejakých Sabakov apod.

  • Odškodnenie nebude. Je takmer nemožné dokázať, že je to z vakcíny. A oni to dobre vedia. Vidíme to už dnes, keď niekto náhle zomrie po očkovaní, povie sa, že to nie vakcína, ale choroba ktorou trpel dovtedy spôsobila smrť.
   Ale, že s touto chorobou mohol ten človek v pohode žiť ešte niekoľko rokov, nikoho nezaujíma.

 8. https://www.naturalnews.com/2021-08-25-unvaccinated-herd-immunity-vaccinated-sick-vaccines-fail.html
  Unvaccinated people have already achieved herd immunity, while the VACCINATED are now getting sick as their vaccines fail
  Nezaočkovaní ľudia už dosiahli kolektívnu imunitu, zatiaľ čo OČKOVANÍ teraz ochorejú, pretože ich očkovanie zlyhalo

  Covid vaccines have destroyed the possibility of herd immunity, at least among the fully vaccinated
  Vakcíny proti covidu zničili možnosť kolektívnej imunity, prinajmenšom medzi plne očkovanými

 9. https://www.naturalnews.com/2021-08-25-dead-people-dont-sue-big-pharma.html
  Dead people don’t sue Big Pharma
  Mŕtvi ľudia nežalujú farmaceutický priemysel

  Dead people don’t protest the CDC
  Mŕtvi ľudia neprotestujú proti CDC

  Nearly 40% of Americans refuse to be jabbed with the deadly Covid needles
  Takmer 40% Američanov odmieta, že by boli pichnutí smrtiacimi Covid ihlami

 10. https://www.naturalblaze.com/2021/08/vaccine-mandates-and-the-great-reset.html
  Vaccine Mandates And The “Great Reset”
  Očkovacie mandáty (príkazy) a „Veľký Reset“

 11. https://www.banned.video/watch?id=6126b5880b825c6c22e0e349
  SMOKING GUN: Fauci Admits COVID Vaccines Can Trigger Death
  Fauci pripúšťa, že vakcíny proti COVIDu môžu vyvolať smrť

 12. https://www.banned.video/watch?id=6126b9af1079906c8986d7a5
  Dr. Lee Merritt Exposes COVID-19 Bioweapon Agenda
  Dr. Lee Merritt odhaľuje agendu biologickej zbrane COVID-19

 13. https://www.hlavnespravy.sk/pred-nami-je-tyzden-protivladnych-protestov-ludia-vyjdu-do-ulic-kosic-bratislavy-i-banskej-bystrice/2653774
  Pred nami je týždeň protivládnych protestov. Ľudia vyjdú do ulíc Košíc, Bratislavy i Banskej Bystrice

 14. http://www.zvedavec.org/komentare/2021/08/8827-kdo-jste-doktore-schwabe.htm
  Kdo jste, doktore Schwabe?

  “Cirkusový vyvolávač, který vyrostl se stříbrnou lžičkou v ústech, jehož srdce se nemá o co podělit se světem.“

  Dr. Klaus Martin Schwab, prezident Světového ekonomického fóra (WEF), se od loňského roku stal klíčovou postavou světové politiky. V roce 2020 předložil plán „Velkého resetu“, který má zcela převrátit světový řád. Schwab tento plán podrobně popisuje ve své knize COVID-19: Velký reset, která vyšla v létě 2020. Schwab na toto téma navázal v knize Stakeholder Capitalism: A Global Economy that Works for Progress, People and Planet, která vyšla na začátku roku 2021.

  Plán „Velkého resetu“ totiž zahrnuje převzetí moci nad světem malou skupinou „vyvolených“.

  Otec Klause Schwaba v jistém smyslu řídil nejen firmu, ale i město. Město bylo proslulé zaváděním eugenických principů pro zabíjení „neužitečných jedlíků“; Ravensburg byl testovacím místem pro technologie vyvinuté Institutem císaře Viléma. Ravensburg, ležící nedaleko německo-švýcarských hranic, proslul také jako tranzitní místo, odkud se na konci války do Švýcarska dostávalo zlato uloupené nacisty v různých zemích.

  Klaus Schwab byl zodpovědný za nelegální dodávky komponentů pro výrobu jaderných zbraní společností Escher-Wyss do Jihoafrické republiky. Dělal to přinejmenším do roku 1971, kdy založil Světové ekonomické fórum (tehdy pod názvem Evropské manažerské fórum).

  Je však nepochybně Rothschildovým agentem a chráněncem.

 15. https://www.hlavnespravy.sk/systemove-media-a-globalisti-klamu-a-kryju-zvrhlosti-farma-firiem/2653620
  Systémové médiá a globalisti klamú a kryjú „zvrhlosti“ farma firiem

  Američan Patrick Henningsen, nezávislý žurnalista a autor vidí obrovský problém v tom, že farma-koncerny mohli v posledných desaťročiach robiť doslova to čo len chceli a médiá sa stali ich hlásnymi trúbami a profesionálnymi propagátormi.

  V súčasnosti tvoria systémové médiá, politika a farmaceutické koncerny akýsi trojzáprah, ktorý určuje a diktuje ľuďom všetko a degraduje ich len na závislé, bezmocné a neslobodné indivíduá.

 16. „V utorok vo veku nedožitých 38 rokov nečakane zomrel bývalý predseda predstavenstva a riaditeľ slovenského futbalového klubu MŠK Žilina Marek Majtán.

  Informovala o tom oficiálna klubová stránka, príčinu úmrtia nešpecifikovala.“
  https://www.cas.sk/clanok/2579707/nahla-smrt-byvaleho-predstavitela-msk-zilina-mareka-majtana-37-v-klube-sa-podielal-na-najvacsich-uspechoch/

  Bu bu bu! Kto odreže tomuto hlavu?!

  „Predpoveď, ktorá až strasie! Imunológ vyriekol strašidelný ortieľ o covide: Hrôza, čo príde na budúci rok“ – sračky!
  “ „Vírusová záťaž Delty je taká veľká, že každý, kto nebol zaočkovaný a nakazil sa týmto vírusom, môže byť superšíriteľom,“ povedal imunológ a dodal, že každý, kto nie je zaočkovaný, dopomáha k rýchlejšiemu šíreniu vírusu.

  Doktor Reddy predpovedá, že zlomové okamihy v očkovaní proti COVID-19 prídu na jeseň, keď sa počet prípadov opäť zvýši, a v niektorých krajinách by sa mohli vrátiť tvrdé reštriktívne opatrenia. “ – nie mohli ku.va“ Mali by sa! Musia sa!
  https://www.cas.sk/clanok/2579527/predpoved-ktora-az-strasie-imunolog-vyriekol-strasidelny-ortiel-o-covide-hroza-co-pride-na-buduci-rok/

  Otázka – ktorý kamoš z branže zavolal-nechal zavolať Manuele? Žeby si nešábli pol melóna?!
  Ku.va hnus!

  „prvá výherkyňa s ľahkosťou získala 500 000 € napriek tomu, že reláciu ani nepozerala. O vyše pol milióna eur je bohatšia Bratislavčanka Manuela, ktorá prezradila, že sa živí ako make-up artistka.“

  „Pred rokmi sa pri práci mala stretnúť aj s bývalým komikom a súčasným poslancom Jožom Pročkom. “

  Chucpe! Táto banda ve.ebáva s kým chce v priamom prenose! Dokedy?!
  https://www.cas.sk/fotogaleria/2562413/manuela-z-ockovacej-loterie-kto-je-zahadna-vyherkyna-500-000-eur-prekvapive-odhalenie/3/

  • Každá lotéria cez média je podvod. Už dávno som sa o tom presvedčila, keď bežala súťaž s divákmi o otázkach na ktoré mali diváci odpovedať.
   Na jednu otázku nikto nevedel odpovedať a redaktorka mi nezdvíhala telefonát, lebo odpoveď som poznala, ale nebola som ich človek. Na displeji sa im zobrazovalo číslo volajúceho. Po pol hodine vyzváňania ma zrušila, že nikto nevie odpoveď, že nikto nevolá a výhra im ostala.

   • hľadač pravdy

    ,,Jakubec: Očkovacia lotéria ako koleso nešťastia a podvod na divákoch a očkovaných, ktorí naleteli“

    https://www.youtube.com/watch?v=qsooJbukw7M

   • V poslednej dobe takto abonentov filtruje Infovojna – permanentne „vyvesený telefón“ – pustia len číslo známej „firmy“, ktorá sa domáha, ktorých reakcie vedia predpokladať. Začínam mať voči ním fyzický odpor. Stali sa tým, proti čomu akože bojujú. Nesúhlasné názory v poslednej dobe vyslovene ukričia.

 17. Ziadost o informacie

  Žiadosť o poskytnutie informácií
  Advokátka píše Českej lekárskej komore
  https://www.facebook.com/funkcnilekar/photos/a.1748043588595230/4341582325907997

  Poskytnúť kópie prípisov a pokynov praktickým lekárom včítane detských lekárov v období od marca 2020. Ide najmä o pokyny k prevádzke ordinácií, spôsobu liečby pacientov a liečby týkajúcej sa Covid-19 včítane emailovej korešpondencie

  Poskytnúť fotokópie pokynov k odkladom plánovaných lekárskych zákrokov a operácií a chodu nemocní v odbobí od marca 2020

  Poskytnúť odborné podklady k aplikovaným vakcínam proti nemoci Covid-19, ktoré obsahujú vedecké hodnotenie týchto vakcín. Z čoho sa vychádza pri bezpečnosti vakcín

  Poskytnúť fotokópie pokynov k aplikácii vakcín proti Covid-19 (napríklad požiadavka predchádzajúceho vyšetrenia pacienta, požiadavka dostupnosti chorobopisu) alebo informácia, že žiadne pokyny neboli vydané.

  Kto vydal pokyny ohľadom aplikácie vakcín, kto spôsob aplikácie schvaloval. Kto je za to zodpovedný?

  Ako by malo prebiehať bezpečné očkovanie vakcínami fakticky prebiehať?
  Prečo nie je nutné predchádzajúce vyšetrenie pacienta?

  Na základe akých štatistických údajov máme stav epidémie či pandémie?

  https://www.facebook.com/funkcnilekar/photos/a.1748043588595230/4341582325907997

 18. Heredoš: Čekan zarába na štátnych zákazkách. Zisky posiela do amerického Delaware s nulovou daňou

  Poslanec parlamentu za hnutie Republika Miroslav Heredoš v statuse odkrýva, čo malo byť slovenskej verejnosti, ale aj niektorým štátnym orgánom utajené. Skrývajú sa za tým, prirodzene, peniaze. Heredoš odkrýva, kto je vlastne Pavol Čekan, kto ho riadi a ako podniká. Zároveň prezrádza, že na neho a jeho subjekt podáva podnet Finančnej správe SR.

  „Matka“ Čekanovej firmy je v americkom štáte, ktorý je daňovým rajom!
  „Toto je človek, ktorý rozpráva Slovákom, ako sa treba ‘testovať’, že ‘netestovaní budú chodiť zarúškovaní’ a ako sa treba očkovať,“ píše Heredoš. Vzápätí sa púšťa do odkrývania istých skutočností. „Tento slávny vynálezca rozlišovacieho testu COVID/CHRÍPKA, na ktorý dostal zo štátu zmluvu na 396 000 euro (na centrálnom registri zmlúv, 26. 10. 2020) podniká štýlom 90. rokov. Platiť dane nie je potreba. Jeho firma vygenerovala vyše 800 000 euro obrat a napriek tomu je suverénne vyše 80 000 v strate,“ ……….

  Čekanova MultiplexDX, s. r. o., na Slovensku pôsobí iba ako dcéra americkej spoločnosti
  „. Je to nastrčený herec, ktorý plní úlohy americkej matky DX a peniaze od nášho štátu, ktoré jeho firma skasíruje, ani neskončia zdanené pre občanov,“

  A dodáva: „Navyše – do tohto ‘mladého startupu’, ako si Čekan nazýva svoje podnikanie s MultiplexDX, s. r. o., investovala skupina Neurology Ventures, a. s., ktorej štatutárom nebol do polovice roku 2018 nikto iný ako Ivan Štefunko z Progresívneho Slovenska!“ páli ďalej ostrými Heredoš.

  „Pamätáme si duo Štefunko – Mistrík? A neskôr Štefunko – Mistrík – Čaputová? Nitky sa už splietajú. Už chápeme, prečo bol Mistrík v krízovom štábe a prečo sa Čaputová mala a musela stať prezidentom?“ kladie Miroslav Heredoš na záver statusu zaujímavú otázku.

  A tých otázok je samozrejme viac, ale odpoveď nebude žiadna.
  No veď koho prezidentka vyznamenala a prečo si tento odporný vedec dovoľuje urážať ľudí a vnucovať testovanie a očkovanie.

  Snáď už mnohí pochopili, že tu máme jednu nevídanú bandu prepojenú ako nervovú sústavu,ktorá chce terorizovať ,aby mohla zarábať.
  Keď vidím vyškierať sa Klempu, Čekana a rôznych „zasranov lekárov,“ čo sa vyrojili ako červy na hnojisku a sú z nich hotoví „odborníci“ bez dlhoročnej praxe.
  A toto tu má zelenú, fuj hnus.

 19. https://otevrisvoumysl.cz/kabala-ii-15-cast-depopulace-o-toxickem-jidle-vode-gmo-a-planovani-rodicovstvi/
  Kabala II (15. část – Depopulace: o toxickém jídle, vodě, GMO a plánování rodičovství)

  Ve zkratce…
  Druhá část na téma depopulace. Tentokrát o toxinech v našich jídlech, vodě, o plánování rodičovství a agendě za sexuální výchovou dětí.

  • Ďakujem za radu, milá Jean. Viem o tom, čo robia tie lieky statíny za neplechu, odmietala som ich, Môj lekár mi ich napriek tomu nanútil a to mám cholesterol 3. Vraj ho treba ešte znížiť. Kašlem mu na tie jedy, myslím že ich nepotrebujem.

   Áno, veľmi ma zaujali tie videa dole . Vďaka.

 20. Tie jedy sú už naozaj všade. Aspartán, ktorý je zodpovedný za nádorové ochorenia mozgu som našla v kúpenej čalamáde-vyhodila som do popolnice, aby sa mi to ani do pôdy nedostalo, synovec kúpil žuvačku pre dieťa, vraj bez cukru, tak som sa pozrela čo je tam namiesto cukru-no aspartán, dostala som lieky na cholesterol, čítam leták čo obsahuje ten liek, no aj aspartán.
  Je to umelé sladidlo, ktoré vzniklo náhodou pri nejakom výskume a použili ho ako bočný produkt. V minulosti bol u nás zakázany, teraz neviem či sa to zmenilo, alebo to dávajú všade napriek zákazu. A to nehovorím o cyklamate, ten je v USA zakázaný a kto by ho použil vyfasuje 6 rokov väzenia, no a v Únii sa používa bežne. Teraz najnovšie ľudia magnetom zisťujú, že v každej potravine je grafén.

  • Milá pani Agátka, lieky na vysoký cholesterol (statíny) neberte, je to len výmysel farmaceutického priemyslu. Voľakedy cholesterol do 7,5 bol v poriadku. Dnes farmaceutický biznis to veľmi znížil aby mohol predpisovať tieto jedy. Lieky na vysoký cholesterol sú zlé na srdce, odíde mozog, zlé na svaly…
   Ja neskoro zobudená čítam lekárov čo všetko odhaľujú.
   A čo sa týka horeuvedeného videa (15. časť) veľmi sa oplatí pozrieť aj predošlé časti. Sú pod videom.

 21. Jednoduchá

  …tie potraviny treba kupovať čo najmenej spracované a treba tiež dobre pozerať etikety, z čoho sú zložené…celkovo potr.už mnohé nie sú také kvalitné ako v minulosti ,,vďaka pokročilej dobe“… menia sa stravov.zvyklosti, no mnohé si ľudia už začínajú uvedomovať…napr.v školách sa ešte min.rok ,,mohli“kupovať a podávať bežné sirupy, teraz sú zakázané, preferuje sa obyčajná čis.voda s bylinkami, citrónom alebo bez ničoho a sirupy,tie sa zakázali kvôli prid.cukrom, um.sladidlám a iným látkam…rozum.ľudia ich ignorujú, alebo si robia svoje doma a teraz to prišlo už aj do škôl….čo sa týka tej očk.lotérie, príde mi to ako ,,ruleta smrti“…dať sa zaočkovať, len aby som niečo vyhrala a ešte aj tá výhra je otázna, nakoľko funguje ako povedal Jakubec len pre vyvol./ nerátam tie ,,omrvinky“/ tak to je ozaj ,,zmýšľanie úplne bez rozumu“…..p.Balák sa ozaj správne vyjadril- pandémiu či epidémiu využívajú na vyvolanie strachu u ľudí, tí riešia semafory a nezm.nariadenia, pričom sa pod jej rúškom vytvárajú také legisl.nariadenia, kt.by za bež.okolností vláda ,,nemohla“ odobriť…a čo je dôležité, veľmi to vplýva na medziľuds.vzťahy, začínajúc medzi manž., v rodine, v práci atď.atď. a naša spoloč.sa pomaly má pretransformovať do úplne inej, bez uznávania trad.hodnôt- ako je láska a úcta v rodine, láska k vlasti, národu, znevažujú sa ďalšie ako je pokora, vernosť, empatickosť….ozaj sa nad tým treba zamyslieť a jednoznačne v 1.rade nedať sebou manipulovať ohľ.protipand.opatrení…chceme či nechceme vakcínu? jednoznačne nechceme, ani o tom netreba uvažovať…a o odškodňovaní tiež nerozmýšľajme…všetci dobre vieme, ako sa ,,preklepávajú“ situácie bežných škodov.udalostí z každej strany, nie je jednoduché si dáku nešťast.udalosť vykompenzovať, všetko sa zvažuje, kalkuluje, inak by to nebolo ani v tomto prípade..a ba bolo by, napr.byt si môžte opraviť, strechu vynoviť, no Vaše zdravie vám už nikto nevráti…len vy sami sa budete musieť trápiť, ak budete mať dáke následky, takže v tomto je ten zásad.ROZDIEL medzi bež. a,očkov.,,škod“
  udalosťou… tak uvažujem za seba, určite nie vakcíne, no čím viac ľudí bude mať takýto názor, potom sa pridajú aj tí ,,nerozhodní“…. je smutné, že zomrel taký ml.človek zo Žiliny, no nevyčítala som príčinu úmrtia, žeby vakcína?….a to, že ,,niekto“ uvažuje o vytvorení akýchsi táborov pre protivakcinač.ľudí mi príde ako čítanie zo sci-fi románu….treba sa ,,prebrať“ a dať si súvislosti dohromady….nepredvíd.úmrtia, mnohé nové ochorenia všetko so všetkým súvisí….držím nám všetkým palce, aby sme používali ten skut.,,sedl.“rozum a tiež aj svoj cit…oboje spolu, rozum nám povie, čo máme urobiť, no práve náš cit nás utvdí v tom, či to, čo chcem urobiť je naozaj to správne…

  • na pravdivú informovanosť etikiet by som sa v dnešnej, šialencami riadenej covid-dobe príliš nespoliehala

 22. jednoduchá

  …to je pravda, tak potom treba viac bádať a skúmať mimo etikiet…

  • alebo potravinu nechať na ochutnanie zvieraťu, ktoré granulami a podobnými nezmyslami ešte nemá zdevastované chuťové poháriky
   (napr. najlepším testovačom pitnej vody je kôň)

 23. Jaroslav Kukla

  My, nezaočkovaní, budeme mať viac priestoru na život, potom čo “ vaxxeri“ pomaly vykapú…Keď im nebolo rady,tak im niet ani pomoci…Kto chce kam, pomôžme mu tam!!!

Pridajte komentár

*