Doktor zúri: „Koľko detí bude musieť zomrieť kvôli noseniu rúšok?“


Print Friendly, PDF & Email

Doktor zúri: „Koľko detí bude musieť zomrieť kvôli noseniu rúšok?“

(Brian Shilhavy, HealthImpactNews.com) – Ako dlho ešte budú rodičia nasadzovať svojim deťom rúška, ktoré im spôsobujú utrpenie a silne škodia až do miery, kedy je ohrozený ich život?

Dr. Eric Nepute z amerického St. Louis nakrútil emotívne video. Chce, aby ho videlo čo najviac ľudí. Urobil tak po tom, ako 4-ročné vnúča jednej z jeho pacientiek takmer zomrelo na bakteriálnu pľúcnu infekciu spôsobenú dlhodobým nosením rúška.

„Systém je nastavený na zabíjanie ľudí“

Video doktora Neputa si môžete pozrieť tu:

Preklad videa do slovenčiny:

Zdravím všetkých, tu je doktor Nepute, dúfam, že všetci máte pekný deň.

Chcem vám niečo povedať, čo ma totálne odrovnalo. Videl som toho už veľa a môžem vám povedať, že celý tento systém je momentálne nastavený na to, aby ľudí zabíjal.

Práve som dotelefonoval s jednou mojou pacientkou, ktorej vnuk bol minulú noc prevezený na pohotovosť, pretože mal silné ťažkosti s dýchaním, chrapčal a kašľal.

Toto 4-ročné dieťa malo bakteriálnu infekciu v pľúcach v dôsledku dlhodobého nosenia rúška.

Má len 4 roky! Len 4 roky a to dieťa takmer zomrelo iba kvôli tým hlúpym nariadeniam, ktoré nie sú založené na žiadnych vedeckých dôkazoch. A dôvodom, prečo neexistujú žiadne vedecké dôkazy, je fakt, že dlhodobé nosenie rúšok môže deťom ublížiť.

Správy o vážnych zdravotných problémoch detí z nosenia rúšok počúvame po celej krajine.

Mimochodom, pediater i pohotovosť potvrdili, že to bolo z rúška. Totižto, ako ľudia bežne uvoľňujeme z pľúc, pokožky, močom a ďalších častí tela množstvo rôznych baktérií a toxínov. To je spôsob, ako sa telo prirodzene detoxikuje. My tie škodliviny proste musíme dostať z tela von.

Toto 4-ročné dieťa malo vážnu bakteriálnu infekciu a skoro zomrelo, lekári si už mysleli, že to nezvládne. Nakoniec sa ho nemocnici podarilo zachrániť.

Zamýšľam sa nad tým, koľko ľudí má podobné príznaky pľúcnej bakteriálnej infekcie a myslia si, že majú covid, preto idú do nemocnice, kde ich napoja hadičkami na infúzie?

Je to neuveriteľné! Len 4-ročné dieťa! Jeho babku poznám už dlhú dobu. Práve bola na telefóne s dcérou a pediatrom a to dieťa takmer zomrelo kvôli blbému rúšku!

Toto nie je v poriadku! Toto sa musí zastaviť!

Už to celé zašlo priďaleko. Ľudia zbytočne umierajú. A umierajú nie na covid, ale na následky hlúpych nariadení vydávaných nekompetentnými ľuďmi, ktorí by nemali zastávať svoje pozície. Oni zabíjajú naše deti, zabíjajú dospelých aj seba navzájom.

V USA zomrelo 40 až 60 tisíc ľudí v domovoch sociálnych služieb kvôli idiotom ako napríklad guvernér New Yorku, ktorí nariadili, aby pozitívni klienti boli premiestnení z nemocníc do týchto domovov.

Vôbec nehľadeli na dáta, že v domovoch pre dôchodcov majú starčekovia s nedostatkom zinku a vitamínu D 40 až 50% šancu zomrieť nielen na covid, ale na akékoľvek ochorenie, vrátane respiračných vírusov.

Tieto informácie boli bežné dostupné, no boli potlačené. A prečo? Aby mohli ľudí zabíjať. Pretože keď ľudia zomrú, to ostatných vystraší. Tým sa pomáha vytvárať naratív strachu a kontroly nad obyvateľstvom.

Stop Candida

Toto musí skončiť! Koľko ľudí bude musieť ešte umrieť? Koľko detí bude musieť ešte skončiť v nemocnici?

Mnoho mladých ľudí je na smrť vystrašených. Minule som hovoril so 16-ročným chlapcom, ktorý je na smrť vystrašený, že zomrie na covid. Nemá žiadne príznaky, no aj tak je na smrť vystrašený. Zakaždým, keď zakašle alebo si kýchne, tak si myslí že zomrie, pretože toto vidí všade na sociálnym sieťach.

Je to hlúpe, je to ignorantské a ja nedokážem uveriť, že sa to deje. Je to ako najhorší celosvetový sen, ktorý sa kedy vyskytol.

Chcem vám niečo povedať. Je čas, aby sme sa z tejto nočnej mory prebudili. Je čas sa postaviť na odpor!

Lekári, prosím vás, začnite hovoriť svojim pacientom pravdu! Dôvod, prečo nenosíme rúška ani počas chrípkovej sezóny je ten, že rúška vírusy nezastavujú. A prečo ich nosíme v chirurgickom sále? No preto, aby sme nepľuli pacientom do otvorených rán. To je ten dôvod. Nie preto, že sa snažíme zastaviť šírenie vírusov.

A mimochodom, neexistuje žiadna vakcína, ktorá by dokázala zastaviť RNA vírus. A ani nikdy nebude.

Tiež si pozrite súčasné kritériá pre „úspešnú“ vakcínu. Nie je to zastavenie šírenia vírusu, nie je to zníženie miery infekcií, nie je to zníženie hospitalizácií alebo zníženie úmrtí. Jediným kritériom úspechu je zníženie „rizika príznakov“. To je všetko!

Aký to má vlastne zmysel? Zastavme to! Nás je viac ako ich.

Prosím pochopte, že nastal čas, aby sme sa zobudili, strhli rúška z našich detí, strhli rúška z nás. Dýchajme čerstvý vzduch! Smejme sa na ľudí. Úsmevy sa zvyknú vracať.

Úbohé 4-ročné dieťa včera takmer zomrelo. Jeho mama a babka s ním bežali na pohotovosť, pediater im povedal, že sa jedná o bakteriálnu respiračnú infekciu spôsobenú nadmerným nosením rúška. Textilného rúška, v ktorom vidíte deti skoro všade.

Prosím vás, pre lásku Božiu, stiahnite si toto video a zdieľajte ho kam len môžete – s priateľmi na sociálnych sieťach, emailom, sms-kami, pretože ľudia musia vidieť, čo sa deje.

A blbec, ktorý si hovorí prezident chce nariaďovať povinné nosenie rúšok. Koľko respiračných ochorení tu budeme mať, koľko detí zomrie, koľko ľudí s oslabenou imunitou kvôli tomuto skoná?

Už sa to absolútne vymklo spod akejkoľvek kontroly. Nastal čas vzbúriť sa. Vzbúriť sa pomocou vedomostí, múdrosti a činov. Už stačilo! Zložte rúška, zaobstarajte si nejaký zinok, vitamín D, choďte na slnko, jedzte kvalitné potraviny, kontrolujte svoju váhu a nemáte sa čoho báť!

Covid-19 je seba obmedzujúce ochorenie u 99,7% ľudí na svete. Verte tomu!

Ľúbim vás, ďakujem za vašu pozornosť, majte požehnaný deň. Do videnia!

Záver: Čo s rúškami detí na školách?

Asi najpálčivejšou témou dneška je pokračujúce nosenie rúšok deťmi na školách bez nejakej vyhliadky konca.

Doprosovať sa politikov alebo hygienikov nemá zmysel. Sú to neľudské monštrá bez citu, duše a morálky. Jediný, kto toto šialenstvo môže ukončiť, sme my.

K noseniu rúšok deťmi na školách sme za posledný rok a pol publikovali viaceré články. Ten posledný s najaktuálnejšími informáciami nájdete tu: Ako postupovať voči škole, ktorá bude nútiť vaše dieťa nosiť rúško

Určite si ten článok pozrite a začnite konať!

Nenechajte vaše deti dusiť a trápiť sa v rúškach každý deň dlhé hodiny počas vyučovania. Jedného dňa sa vás totiž opýtajú: „Mama, oco, čo ste robili pre našu ochranu vtedy, keď nás v škole mučili a týrali?“

Preto čiňte dnes tak, aby ste sa raz pred nimi nemuseli hanbiť, že ste na ich ochranu nič nerobili, len slepo poslúchali príkazy tyranov.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Brian Shilhavy, healthimpactnews.com, Spracoval: Badatel.net 

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. …alebo rovno predajte svoje deti na orgány!

  • Pavelkovych Milan

   Najsmutnejšie je to, že v meste VONKU NA ULICIACH chodia rodičia so svojimi deťmi s ruškami a aj ffp2. Samozrejme nosia to aj ich deti. Dnešná mládež v školách /základné školy, stredné školy a aj VŠ / má už tak vyplachnute mozgy covid mafiou, že na človeka bez ruška pozerajú ako na vraha.

   • Marek Košice

    Tipický príklad, ako z mladistvých dokáže mainstream spraviť rakovinné bunky spoločnosti… Bohužiaľ

  • Maros,vsak by tie peniaze ani neuzili,lebo tento typ ludi je urcite zavaxovany

 2. Ďakujeme tímu Bádateľa za preloženie ďalšieho článku, za ďalšie otváranie našich očí.
  Bohužiaľ včera na ulici som videla matku s dieťaťom. Obidve mali rúška na ulici keď sa prechádzali.
  Ešte stále je veľká nevedomosť.

  • Pavelkovych Milan

   To nie je nevedomosť, to je výplach mozgu covid mafiou.

   • Výplach „treťou vlnou“ – oni tomu úprimne veria!
    Kovidveriaci! A sú v pasci, pretože ako idioti už teraz, si nepriznajú, že naleteli – lebo by vyzerali ako to čím sú – pohodlnými /myslieť, informovať sa/ idiotmi!

   • Ano milanko presne tak

 3. https://www.naturalnews.com/2021-09-19-nba-exempt-vaccine-congress-staffers-privileged.html
  SPECIAL PRIVILEGES: NBA basketball stars won’t be required to take covid vaccines, just like members of Congress and their staffers
  ŠPECIÁLNE VÝHODY: Od basketbalových hviezd NBA sa nebude vyžadovať, aby prijali vakcínu proti covidu, rovnako ako členovia Kongresu a ich zamestnanci

  PS Aj z tohto článku vidíme, že depopulačná vakcína je určená len pre nás, pre ovečky.

 4. https://cz24.news/cesky-krajan-australie-byla-zvolena-pro-spusteni-nejvetsiho-detencniho-kempu-na-svete-dokonale-plany-jak-lidi-omezit-izolovat-a-vsechny-naockovat-doslova-bezduchymi-doktory-a-jinymi-silenci-nikd/
  ČESKÝ KRAJAN: AUSTRÁLIE BYLA ZVOLENA PRO SPUŠTĚNÍ NEJVĚTŠÍHO DETENČNÍHO KEMPU NA SVĚTĚ. DOKONALÉ PLÁNY, JAK LIDI OMEZIT, IZOLOVAT A VŠECHNY NAOČKOVAT, DOSLOVA BEZDUCHÝMI DOKTORY A JINÝMI ŠÍLENCI! NIKDY NEŠLO O ZDRAVÍ, KONEC ÚSMĚVŮ, MILÉ OVCE. (VIDEO CZ, 36 min)

  AUSTRÁLIE: Austrálie má dokonalé plány, jak lidi omezit, izolovat a všechny naočkovat, doslova bezduchými doktory a jinými šílenci! Kdo se neprobudí včas, druhou šanci nedostane. Nikdy nešlo, a nepůjde o vaše zdraví, konec úsměvů, milé ovce. Máte přesně to, co jste si slepě odkývali. Bůh nás všechny ochraňuj!

 5. http://www.nwoo.org/2021/09/20/virologie-se-rozpada-pod-tihou-vlastnich-lzi/
  VIROLOGIE SE ROZPADÁ POD TÍHOU VLASTNÍCH LŽÍ

  VĚDCI TO ZAČÍNAJÍ CHÁPAT! NELZE SEKVENOVAT, BIOCHEMICKY POPSAT, KVANTIFIKOVAT NEBO JAKKOLIV ZKOUMAT NĚCO, CO REÁLNĚ FYZICKY NEMÁTE, ALE POUZE SE POMOCÍ PCR DOMNÍVÁTE, ŽE TO MÁTE. DOKUD NEBUDE “VIRUS” ŘÁDNĚ IZOLOVÁN POCTIVÝMI KONZERVATIVNÍMI METODAMI, NELZE JAKÉKOLIV INFORMACE O “NĚM” POVAŽOVAT ZA FAKTA.

  Video vhodné pro lékaře, odbornou obec, ale také širokou veřejnost – srozumitelnou formou vysvětluje lži a falešné zprávy, které vytváří mainstreamová „věda“ a média a na kterých se bohatě živí farmaceutické firmy a jejich otroci, politici.

 6. Pavelkovych Milan

  Trošku sa všetci zamyslime.
  Revolúcia alebo vojna prichádza, skôr či neskôr! Vláda už nesleduje ústavu ani nevykonáva “ My ľudia „!! Mnohí sa boja čokoľvek povedať a nechávajú na sebe orať. Životné náklady vzrástli tak vysoko, že obaja rodičia sú vždy v práci a netrávia čas so svojimi deťmi (slobodní rodičia, slobodné matky nemajú šancu) 😥. Rodičom povedali “ Nie, nemôžete disciplínovat svoje deti! A teraz je väčšina týchto detí drzých a mimo kontroly. Budeš žať to, čo si zasial! Vzali ste celú generáciu a zmenili ste ich na sebeckých, arogantných soplošov, ktorí nemajú rešpekt voči ľuďom, majetku, starobe či autorite! Zneužívate ľudí so smrteľnými chorobami a niektorých, ktorí majú len pár mesiacov života… Dovoľujete našim „vojnovým veteránom“ byť bezdomovci a hladní, ale dávate milióny nelegálnym migrantom, neprispôsobivým občanom!!! Zachraňujete drogovo závislých stále dookola, ale odmietate pomôcť našim starším ľuďom, ktorí si nemôžu dovoliť platiť lieky, aby zostali nažive. Ohýbajú sa ako vietor fúka, len aby to bolo politicky korektné a príliš sa boja povedať, že stačí. Vek odchodu do dôchodku sa zvýšil, takže ľudia musia pracovať až do spadnutia. Nariaďujete starším ľuďom, ktorí už splatili dlh spoločnosti a svojim rodinám, aby sa starali sami o seba, či už doma alebo v domove dôchodcov… VECI SA MUSIA ZMENIŤ!!
  Skopíruj a vlož, ak máš odvahu?!
  (Dúfam, že mnohí moji priatelia budú mať odvahu uverejniť tento článok).
  Ak sa urazíte, ste súčasťou problému… nie riešenia. Čas postaviť sa za to, čo je správne!!

  • Napísal ste tak ako je. Pekný deň.

  • Spravne,
   presne tak vyzera realny kapitalizmus.

   • Taký je obraz-výsledok subjektívneho riadenia globalizácie totalitnými „elitami“ – DEGENERÁTMI! Výsledkom je IT/AI modernizácia otroctva a nie spoločenský pokrok civilizácie. Ten, kto vlastní kapitalistov – vlastní aj ich súčasný protipól – nechcem ho nazvať socializmus, komunizmus, pretože sa nám tu rysuje neomarxistický „Zeitgeist“ utopického nosatého komunizmu bezhotovostnej Total Control spoločnosti. Sociálny experiment – čo to urobí s civilizáciou bez hotovostných peňazí, ale s fiktívnym kreditom „potenciálnej hodnoty“ = kontrolovaným kreditom – tieto „peniaze“ ostávajú stále ako ovládač, pričom reálnu hodnotu reálií na planéte už ovládla práve skupina „elitných“ degenerátov.

    Východisko existuje – občinová spoločnosť slovanskej civilizácie, ale to by musela prebehnúť na planéte WW4.

    Pozor! Zeitgeist podnikajú aj v oblasti IT a distribujú do siete množstvo programovacích balíčkov – atakujú aj Linux!

    Ešte poznámka – v zmysle reaktívnej psychológie – ak je cieľom zníženie spotreby aj produkcie – môžete 3 x hádať, ako zrušenie hotovostných peňazí = zrušenie vône a šušťania magických obrázkov – demotivuje ľudí ich ďalej hromadiť a teda aj podnikať či pracovať, čo bude ďalší „dôvod“ eliminácie!
    Nechceš náš „sociálny kredit“? Skap!

    Ešte raz – úlohou Zeitgeist je ideologické formovanie informačného pola na dobrovoľné zavedenie bezhotovostnej spoločnosti! Detto ako hnutie „priamej demokracie“ = priama cesta k moci pomocou „elitami“ ovládaných médií! Politická „eutanázia“ masy!

    7 a pol miliardy proti 130 tisícom zmrdov!
    Rekonkvista!

  • Výborne vystihnuté.
   Jedine záver časti súvetia „…ale odmietate pomôcť našim starším ľuďom, ktorí si nemôžu dovoliť platiť lieky, ABY zostali nažive“ by som preformulovala – VĎAKA ČOMU BY zostali O NIEČO DLHŠIE nažive.
   Milan, chemicky vyrobené „lieky“ viac životov zničili, ako zachránili. Všetko, čo človek k zdraviu potrebuje je v divej prírode, v organických väzbách – a zadarmo.

   • Milá Emily, máme rovnaké myslenie. Ale bohužiaľ tiež som neskoro zobudená, najprv som sa musela veľmi popáliť.

 7. Predsedkyňa Europskej banky Christine Lagarde: „Alte Menschen leben zu large est is ein risiko fur die weltwirtschaft , etwas must getan werden“. „Starí ľudia žijú príliš dlho a je to riziko pre globálnu ekonomiku, musíme s tým niečo spraviť“.
  No čo sa dá s tým spraviť, ked niekto žije príliš dlho?
  Neviem dátum kedy to povedala. Sama vyzerá ako 70 ročná.

  • Katarina Kostankova

   Hlavne,ze stari ,,paprdovia“z radu tych ,,vyvolenych“ tvrdia,ze stari ludia,su ,,zbytocni jedaci“ a oni maju zabezpecenu spickovu lekarsku starostlivost.Maju peniaze a daju si transplantovat zlihavajuce organy,lebo by sa asi chceli dozit 120 rokov!!!

 8. Žáci a studenti se musí zřejmě připravit na další vlnu testování ve školách. Přijít by mohlo po podzimních prázdninách na konci října. „Zvažujeme nějakou podobnou variantu,“ řekl v rozhovoru pro Blesk Zprávy ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO). S žádnými celoplošnými opatřeními proti koronaviru v tuto chvíli prý neuvažuje. Popsal ale také, jak bude probíhat přeočkování třetí dávkou, sms zprávy první lidé dostanou už dnes. Týkat by se mohla i premiéra Andreje Babiše (ANO). A skutečně Vojtěch po volbách nadobro skončí?

  V pondělí má začít rozesílání informativních sms zpráv k možnosti přeočkování proti covid-19. Kolika lidí se to tedy týká? Podle údajů by takových lidí mělo být v tuto chvíli v Česku jen osm.
  https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-koronavirus/690591/vojtech-pro-blesk-testy-zdarma-budou-dele-skolaky-asi-znovu-proverime-co-vyssi-cisla.html
  *****
  vždyť bylo řečeno, že testovat ve školách se nebude…..8/9/2021
  https://archiv.hn.cz/c1-66972200-ve-skolach-uz-se-testovat-nebude-rika-vojtech-zaci-a-studenti-pritom-tvori-tretinu-vsech-nakazenych-v-zari

 9. https://www.denik.cz/staty-mimo-eu/ockovani-koronavirus-britanie-20210917.html
  Naočkujeme i děti i bez souhlasu rodičů, oznámily britské úřady

  Představte si studenta, který chce být očkovaný proti covidu. Vakcinační tým ho shledá rozumným a způsobilým takového rozhodnutí a proto vakcínu dostane. I proti vůli rodičů. Tak alespoň nyní rozhodly britské úřady. Ředitelé škol se obávají protestů.

  Očkování proti covidu pro děti ve věku 12 až 15 let se teprve ve Velké Británii rozjíždí. Realizovat ho budou speciální vakcinační týmy vyslané do zařízení Státní imunizační službou. Budou to stejné týmy, které zároveň povedou školní očkovací kampaň proti chřipce a papilomaviru. Podle britského deníku The Guardianu budou vakcíny proti covidu a chřipce s největší pravděpodobností podány během jedné návštěvy.

 10. Prekopírovala som jeden blog:
  Kedysi značili ľudí žltými hviezdami bez ich súhlasu!
  Dnes sú to Zelené pasy!
  Vrátil sa ten čas???

 11. https://rumble.com/vlrf73-slovensk-premir-eduard-heger-narovinu-prozradil-e-pandemie-se-bude-vce-it-m.html
  Slovenský premiér Eduard Heger narovinu prozradil, že pandemie se bude více šířit mezi zaočkovanými!

  • Milá Jean, keď to hovoril, pripadal mi, ako by na niečom fičal, lebo takto sa prekecnúť…
   Alebo on nevie, že vďaka tejto jeho objektívnej výpovedi – pravde, o ktorej mal čušať – môže prísť o svoje postavenie?

 12. https://www.hlavnespravy.sk/ockovat-deti-zacali-aj-priamo-na-skolach-zdruzenie-slovenskej-inteligencie-vyzyva-rodicov-aby-nepodlahli-propagande-rozhodnite-sa-spravne/2679218
  Očkovať deti začali aj priamo na školách. Združenie slovenskej inteligencie vyzýva rodičov, aby nepodľahli propagande: “Rozhodnite sa správne!”

  Minulý týždeň sa začalo očkovanie študentov pokusnými tzv. vakcínami proti ochoreniu COVID- 19 priamo na stredných školách v Banskobystrickom kraji. Dnes sú to školy, zajtra naše domovy, kovidová mašinéria a honba za ziskom sa nezastaví pred ničím

  • A kto je za tým? Klan Lunterovcov napojený cez najstaršieho syna na amícku armádu a CIA. Poznámka: ako sorošove kone sú činní všetci jeho štyria synovia.

 13. https://cz24.news/umelo-vytvarany-nedostatok-potravin-kto-naplanoval-hladomor-a-horibilne-ceny-potravin/
  Umelo vytváraný nedostatok potravín. Kto naplánoval hladomor a horibilné ceny potravín

  Umelo vytváraný nedostatok potravín
  Americký internetový zdroj Hal Turner Radio Show uvádza: „Ministerstvo poľnohospodárstva USA zámerne spôsobuje nedostatok potravín. Americkým farmárom rozosielajú listy o zničení, v ktorých ich informujú, že majú X dní na zničenie svojej úrody, za čo im zaplatia 1,5 -násobok hodnoty plodín, inak budú čeliť strate poľnohospodárskych dotácií, čo povedie k bankrotu farmy.“

 14. https://cz24.news/lubos-blaha-bastardi-hraju-vabank-ide-do-tuheho-nielen-na-slovensku-vsade/
  Ľuboš Blaha: Bastardi hrajú vabank. Ide do tuhého. Nielen na Slovensku, všade

  Svet sa mení, pretože udalosti v ňom naznačujú, že niečo v ľudskej populácii nie je v poriadku. Vojny, bomby, smrť a do toho doslova očkovací teror spôsobený vládami v akože boji proti koronavírusu. Kedy sa toto všetko skončí a vo svete bude opäť mier a radosť žiť?

  • Asi až potom, Jean, keď Pravý Ježiš (t. j. ten, bez židovského prívlastku „kristus“) navštívi našu chorú planétu po druhý raz. Pred 2021 rokmi, tesne pred popravou, to ľudstvu sľúbil. A dokonalí ľudia svoje sľuby plnia.
   Pravý Ježiš je Človek a súčasne Syn Človeka. A nie duch či tretina akejsi svätej trojice. Je to obyvateľ neznámej, predpokladám, že desiatej, pred nami dodnes utajovanej planéty našej slnečnej sústavy. Sionsky boh nie je Jeho otcom a s falzifikátom pozemským židovským kristom, ktorý prišiel v Ježišovom mene obrátiť Pravdu na opiát ľudstva, nemá Ježiš nič spoločné. Zachrániť naše životy však môže prísť až potom, keď sa pozemskí gangstri spamätajú, keď pochopia, že aj oni sú s nami v spoločnej pasci a v ohrození svojho života na tejto, nimi spustošenej Zemi. Lebo keby prišiel Ježiš skôr, ako sa oni vzdajú, ešte predtým, ako odhodia všetky zbrane hromadného ničenia a prijmú Jeho ponuku bezpodmienečnej Lásky a mieru, zavraždili by ho po druhý raz. O tom nepochybujem. Slovami Ježiša – musíme čakať až dovtedy, „kým sa nasýtia svojich ciest“.
   Dokonalá Láska je už raz taká. Nesúdi, netrestá, odpúšťa. Donekonečna. Hádam sa to raz naučíme aj my, rozumovo aj citovo obmedzení pozemšťania. Len musíme predtým dostať čistý vzduch, čistú vodu a čisté (už „od Adama a Evy“ utajované a zakázané) potraviny, aby sa vyčistil náš zdegenerovaný, načisto vymletý mozog. Ktovie, či si svoju absolútnu tuposť už konečne začínajú uvedomovať aj naši samovyvolení „vodcovia“. Bolo by načase. Aj pre ich dobro.

   • Co to je „pravý Ježíš bez židovského přívlastku“? Ježíš byl Žid a první křesťané byli obřezaní. Co se na tom pokoušíte okecávat? Navíc všechny tři větve abrahamovských náboženství tvoří jediný celek, kterému se říká „Biblický projekt“ . Jejich vzájemná nevraživost se odehrává jen dole, ve smyslu „rozděl a panuj“. K ničemu vznešenému nikdy nesloužil.
    Židokřesťani jsou nejhloupější lidi ve vesmíru. Už jen to, jakou máte úpornou potřebu se s tím vnucovat a zkoušet vymluvit lidem mozek… nenasírejte nás, nebo dojde trpělivost.

    • Čo ste to za partiu, ktorú niekto, kto má dôsledne prelúskanú „svätú“ bibliu, môže niečím (čímkoľvek) „nasírat“? Kde chýbajú relevantné protiargumenty, tam ide útok? Keby ste aspoň čítali pozorne… Mimochodom, som ateista.

     Keďže slušnosť káže na priamu otázku odpovedať, odpoviem. Pravý Ježiš NIE JE Žid. Je to dokonalý Človek žijúci na dokonalej, nám neznámej planéte, a to v jednote so svojím Otcom. Jednotní sú, pochopiteľne, v myslení. (Určite nie telesne – dvojhlavý drak môže existovať jedine v rozprávkach…vlastne až trojhlavý – ešte aj „svätého ducha“ k týmto dvom ľuďom primiešali.) Ježiš je Ježiš. Nič viac. So židovským kristom nemá nič spoločné.
     Od Ježišovej násilnej smrti, pod ktorú sa podpísal svojím rozsudkom Rím (Pilát Pontský) a podporil ho židovský národ pokrikmi „ukrižovať“, sa počíta náš letopočet. A ja nemám dôvod túto skutočnosť spochybňovať. A vylúčiť ju ako číry nezmysel si netrúfam už vôbec; tam až kapacita mozgu nás pozemšťanov nesiaha.
     Po zavraždení Ježiša nastala duchovná „tma“. Vzápätí sa však objavil tzv. Ježiš-kristus (prvé slovo – Ježiš – je podmet, druhé slovo – kristus – je nezhodný prívlastok; toľko moje vysvetlenie k vašej úvodnej otázke). Tento židovský „Ježiš-kristus“ v mene Pravého, umlčaného Ježiša ponúkol ľudstvu židovské náboženstvo s 12-imi apoštolmi. (Zatiaľ čo Pravý Ježiš, hosť z inej planéty, sa od akéhokoľvek náboženstva dištancoval. Zrušil všetkých „desatoro“. Jeho odporúčaním bolo „Milujte sa navzájom“.)
     Či sú židokresťania najhlúpejší ľudia vo vesmíre? Takto zovšeobecňovať a hodiť všetkých do jedného vreca by som si netrúfla. Môj otec ich označoval ako národ „najšpinavší“. Nestotožňujem sa ani s ním: tí radoví veriaci sú predovšetkým oklamaní a uverili vykonštruovanej, nezmyselnej lži svojich vodcov. Ak Ježiš bol odjakživa a rozhodol sa navštíviť našu planétu, aby nám povedal „pravdu o svojom „Otcovi, ktorý je v nebi“, nemohol sa predsa narodiť Židovke Márii; však žil už pred ňou…
     V židokresťanskej biblii je zliala pravda so lžou do jedného rozbitého, protirečiaceho si celku. A koľkí ľudia v jej pravdivosť slepo veria dodnes! Ale ja, Anna, k nim nepatrím. Na základe čoho ste k takému záveru dospeli??

     • Marek Košice

      Emily, spamätaj sa….. Ježiš je fiktívna postava….UCTIEVAŠ JEŽIŠA = UCTIEVAŠ SLNKO………
      Ježiš = Buddha = Krišna = Hór = ďalší….

      Citujem :
      „Postava Buddha měl s Ježíšem Kristem následující společné rysy:

      Buddha se narodil panně jménem Maya, která byla považována za „Královnu nebes.“
      Buddha pocházel z královského rodu.
      Rozdrtil hlavu hada.
      Buddha měl 12 učedníků.
      Konal divy a zázraky, léčil nemocné, nakrmil 500 lidí z „malého košíku koláčů“ a chodil po vodě.
      Zrušil modlářství , byl „rozsévačem slova“ a zvěstoval „zřízení království spravedlnosti.“
      Kázal cudnost, zdrženlivost, toleranci, slitování, lásku a rovnost všech lidí.
      Byl proměněn a hoře.
      Sakya Buddha byl ukřižován na usmíření hříchů, trpěl tři dny v pekle a byl vzkříšen.
      Vstoupil do Nirvány nebo „nebe“.
      Buddha byl považován za „Božího pastýře“, „tesaře“, „nekonečného a věčného“.
      Byl nazýván „Spasitelem světa“ a „Světlem světa“.
      Pokud jde o buddhistický vliv na příběh z evangelia, v roce 2003 buddhistický učenec a znalec sanskrtu dr. Christian Lindtner napsal následující:

      „Rukopisy v Sanskrtu bez stínu pochybností dokazují, že:

      Vše, co Ježíš řekl nebo vykonal, řekl nebo udělal před ním Buddha. Ježíš je tudíž pouhou literární fikcí.

      „Poslední večeře byla poslední večeří Buddhy.
      Křest ve jménu Otce, syna a Ducha Svatého byl křest ve jménu Buddhy, Dharmy a Samghy.
      Všechny zázraky, které vykonal Ježíš již před ním vykonal Buddha.
      Dvanáct učedníku Ježíše bylo vlastně dvanáct učedníků Buddhy.
      Byl to král Guayana, kdo byl ukřižován, nikoli Ježíš.
      Byl to Tathâgata, kdo vstal z mrtvých, nikoli Ježíš.
      V Evangeliích není nic, žádné osoby, žádné události, které nemají analogické osoby, události nebo okolnosti v buddhistických evangeliích.
      Ježíš je Buddha převlečený jako nový židovský zákonodárce, učitel, mesiáš a král Izraele.“

     • Ja, Marek, NEUCTIEVAM NIKOHO. A so žiadnym náboženstvom nemám a nemienim mať nič spoločného. Ja v boha ani na duchov neverím. ČLOVEK menom Ježiš sa od sionského boha takisto dištancoval. A ZÁZRAKY NEROBIL. A Márii (a ešte k tomu panne !!!) sa určite nenarodil – je to donebavolajúci nezmysel. Ja vychádzam jedine z toho, čo vidím, alebo čo si dokážem na základe svojich životných skúseností reálne predstaviť. No na druhej strane – poprieť môžeš aj úplne všetko.
      Biblia je pravda so lžou. Zatiaľ ide všetko podľa plánu sionského bezcitného povýšeneckého boha a ocitáme sa v záverečných kapitolách Zjavenia Jána. Alebo mi niečo uniklo?
      Dejiny sa prepisovali aj sa prepisovať budú. Ja netvrdím, že mám pravdu. Tú pozná asi len málokto. A práve tej malej skupinke ide o to, aby zostala navždy utajená. Preto až toľko verzií ústiacich nakoniec do jednej pochmúrnej udalosti, pod ktorú sa podpísal krutý Rím. Pilát Pontský.
      Marek, aj človek nepoznajúci pravdu má svoju intuíciu a schopnosť vycítiť, čo je Lož. A na tej stoja VŠETKY náboženstvá sveta. Rodič od syna či dcéry napr. neočakáva, aby ho uctievali. Niečo také požadovať od svojho dieťaťa môže jedine samoľúby, narcistický blázon.

 15. https://www.infovojna.sk/article/audioockovanie-je-biznis-kontroverzni-su-mnohi-ini-nie-bukovsky-ludia-nechapu-ze-pandemia-sa-skonci-v-tom-momente-ked-sa-skonci-nezmyselne-testovanie-tvrdi-kabaretier-milan-markovic
  AUDIO:„Očkovanie je biznis, kontroverzní sú mnohí iní, nie Bukovský. Ľudia nechápu, že pandémia sa skončí v tom momente, keď sa skončí nezmyselné testovanie!,“ tvrdí kabaretier Milan Markovič

 16. https://www.infowars.com/posts/125-health-employees-quit-at-indiana-hospital-over-covid-19-vaccine-mandate/
  125 Indiana Hospital Employees Quit Over COVID-19 Vaccine Mandate
  Voľný preklad:
  125 zamestnancov nemocnice v Indiane (USA) odišlo pretože sa nepodriadili mandátu očkovania proti COVID-19

  125 employees of Indiana University Health have been terminated after choosing not to comply with the hospital’s COVID-19 vaccine mandate.
  125 zamestnancov Indiana University Health bolo prepustených, pretože sa rozhodli nedodržať mandát nemocnice na očkovanie proti COVID-19.

 17. Na http://www.infowars.com je „dobrá“ karikatúra ohľadne toho, že imigrantov očkovať nebudú.

 18. Dva zástupci covid mafie – Babiš a Vojtěch – se pustili do redaktorky Reflexu
  https://rumble.com/vmp8fv-dva-zstupci-covid-mafie-babi-a-vojtch-se-pustili-do-redaktorky-reflexu.html
  *****
  Magnet a vakcína
  https://rumble.com/vmkr93-magnet-a-vakcna.html

 19. 5G nepotřebuje Čip – Biokódovaná DNA Rezonanční Frekvence k ovládání jedince v Matrixu
  https://stop5g.cz/videa-a-dokumenty-stop5g/

  Poznámka – všetky, naprosto všetky čipy v našom okolí /aj tzv. chytrý prach/ sú súčasťou budovanej neurónovej siete AI /umelej inteligencie – internetu vecí/! Likvidujte to vo svojom okolí kde len môžte!
  Ako blokovať / zabíjať čipy RFID
  https://sk.zelazela.com/How-to-blockkill-RFID-chips-14162

 20. https://cz24.news/matovic-nad-lengvarsky-ci-mikulec-uz-nikdy-v-zivote-nebudu-moct-vyjst-medzi-ludi-mohlo-by-to-dopadnut-tragicky-europoslanec-uhrik-vsak-prezradil-aj-viac/
  Matovič, Naď, Lengvarský či Mikulec už nikdy v živote nebudú môcť vyjsť medzi ľudí. Mohlo by to dopadnúť tragicky. Europoslanec Uhrík však prezradil aj viac

  SLOVENSKO: Vláda potrebuje držať ľudí na uzde pomocou protipandemických opatrení. Napísal to na svojom facebookovom účte europoslanec Milan Uhrík. Podľa neho už súčasní vládni činitelia nebudú môcť po ukončení mandátu len tak vyjsť medzi ľudí.

 21. „Hlavu vzhůru, dluhy zůstanou naše! Národní kulturní památka hora Říp (katastrální území Mnetěš 697397) byla v rámci restitucí vydána Lobkowiczům. Jejím restituentem byl Martin Lobkowicz,“ informoval na svém facebookovém profilu europoslanec Ivan David (SPD), který v tom – podobně jako řada našinců – vidí problém a považuje to za něco neslýchaného.
  https://www.expres.cz/zpravy/cesko-rip-restituce-lobkowiczove.A210216_110333_dx-zpravy_vlt
  článek únor 2021

 22. Politici a vedci sú zodpovední za vznik kolektívnej Korona-psychózy v spoločnosti a vznik podvodom vytvorenej falošnej Plandémie
  Pretože veľké množstvo ľudí podľahlo tejto demagogicky vyvolanej nebezpečnej psychóze, tak sa tento stav postupne už stáva každodennou „normalitou“. Veľa vnútorne ľahko manipulovateľných občanov už dokonca z tejto korona psychózy vyvinuli v sebe špecifickú korona neurózu, z ktorej sa už sotva niekedy sami oslobodia. Neurózy sú vo všeobecnosti ťažkou psychickou poruchou.

  A naša súčasná spoločnosť sa už dostala do tejto situácie a jej kolektívna korona psychóza je už v nebezpečne pokročilom štádiu (z môjho pohľadu, ak by Erich žil, tak by to určite potvrdil).

  Táto korona psychóza spôsobila o. i. aj zostrovanie rozpoltenosti spoločnosti (známy psychoanalytik prof. Dr. H. J. Maaz to označuje za normopatologický stav – niečo ako „bláznovstvo, ktoré sa stalo normalitou a či normou“.
  Korona a „automatizmy“, ktoré boli okolo nej vybudované, vytvorili niečo čo možno nazvať kultom korony, ktorému služi čoraz väčší počet jeho oddaných vyznávačov a ktorým nič neprekáža v tom, aby sa stali jeho samozvanými prísnymi strážcami, ktori smú a môžu každého, kto tento kult nevyznáva a odmieta, napomínať a či dokonca mu nariaďovať, aby sa mu tiež koril a podriadil, lebo v opačnom prípade je škodcom spoločnosti.

  To ale je najlepšia cesta do totalitného režimu, kde sa jeho „dirigenti“ vydávajú za dobrodincov ľudstva a tých, ktorí majú iný názor, šikanujú a rôznymi opatreniami trestajú.

  V tomto stave stráca veľká časť občanov zmysel pre realitu a prebúdzajú sa v nich iracionálne strachy, ktoré postupne silnejú a majú za následok, že títo ľudia prestávajú samostatne myslieť a samostatne posudzovať a hodnotiť to, čo sa okolo nich deje a automaticky, takpovediac ako roboty vykonávajú to, čo sa od nich žiada a očakáva.

  Čím viac občanov upadne do takto navodenej kolektívnej „hypnózy“, tým ľahšie je možné realizovať dávno naplánované transformácie spoločenského poriadku.

  Okrem plandémie ničí ľudí aj zatýkanie a manipulovanie v krajine a tým vzniká nenávisť a rozdelená spoločnosť.
  Toto vytvorila táto vláda,ktorej hlavnou prioritou je očividná pomsta voči opozícii a segregácia občanov. Im plandémia vyhovuje pre nich zákony a právo absolútne nič neznamenajú, vytvárajú skupinky na krytie svojich prešľapov a neriešia potreby občanov. Jediné čo neustále riešia je zatváranie a farbenie okresov.

  Pozitívnych 400 v skoro 80-tich okresoch. Aká pandémia? A keby testovaním nevytvárali čísielka kto vie o čom? Deti v triede soplíky 1-2 a hotovo pohroma.
  Hotová tyrania.
  Toto mali aj chrípkové epidémie a nič sa šialeného nedialo.

  • Barbari 21. storočia
   „Kanibalizmus v Číne
   Honkongské anglické noviny Express Extra opisujú bežnú prax v Šenzenskej provincii Čínskej ľudovej republiky. Lekári tu jedia a predávajú mäso potratených detí ako „zdravú potravu“ (správy NRL, 24. apríla 1995).

   Štyria novinári z časopisu Eastweek (sesterské vydanie Expressu Extra) vydávajúc sa za lekárov navštívili niekoľko nemocníc v Šenzenskej provincii a pýtali sa, či je možné kúpiť embryá. Lekár zo Zdravotného strediska pre ženy a deti podal jednému z novinárov fľašu naplnenú plodmi so slovami, „Tu máte desať plodov z dnešného rána. Môžete si ich zobrať. Zvyčajne si ich my, lekári, berieme domov a zjeme. No nevyzeráte dobre, tak si ich zoberte.“

   Luo Hu, lekárka pracujúca v tom istom stredisku, si všimla, že ľudský plod je veľmi výživný a žiadaný. Najvyhľadávanejšie sú plody z potratov mladých žien. Mužské embryá sú vraj výživnejšie. Lekárka tvrdí, že za posledný polrok zjedla vyše sto plodov. „Vyšli by nazmar, keby sme ich nezjedli,“ dodáva. „Ženy, ktoré sem prídu na potrat, embryá nechcú. Veď tie plody sú už aj tak mŕtve, keď ich jeme.““

   „Genocída v srdci Európy
   Až do obrátenia na katolicizmus doktor Bernard Nathanson viedol najväčšiu potratovú kliniku v Amerike (vlastne aj na svete). Počas návštevy Poľska 19. októbra 1996 varoval svojich poslucháčov, že legalizácia potratov v Poľsku by bola prvým krokom k hromadnému vyhladeniu mentálne zaostalých detí, starých a zomierajúcich. Skrátka, viedlo by to k vyhladeniu najbezbrannejších a najzávislejších členov spoločnosti. Legalizácia potratov – poznamenáva Nathanson – má za následok znehodnotenie a degradáciu života. „Som tu a prosím poľský národ, aby sa nepúšťal cestou, ktorúsi zvolila Amerika,“ dodal. Skupina sedemsto lekárov, členov organizácie proti eutanázii v Holandsku, tvrdí, že eutanázia sa stala problémom až v roku 1968, keď bol schválený zákon o potratoch. Legalizované zabíjanie nenarodených detí sa stalo prvým krokom dolu klzkým kopcom k všeobecnejšiemu zabíjaniu. V Holandsku je bežné, že chorí, starí a postihnutí sú zabití z „milosti“, zvyčajne bez svojho súhlasu či vedomia. Z dejín vieme, že začiatky eutanázie siahajú do roku 1934, do nacistického Nemecka, kde sa zlegalizovalo zabíjanie telesne i duševne postihnutých .

   Doktor Richard Fenigsen vykonáva v Holandsku lekársku prax od roku 1968. Vo svojej knihe Eutanázia: Voľba smrti (vydanej v roku 1994) podáva očité svedectvo, že „holandské nemocnice vykonávajú masovú eutanáziu dospelých i detí. A to nielen bez ich súhlasu a vedomia, ale aj bez súhlasu a vedomia ich rodín. Chorí ľudia hľadajú v nemocnici pomoc a očakávajú, že ju tam nájdu. Úplne sa v dobrej viere zveria do rúk profesionálov a tí ich nakoniec zabijú.““
   https://www.translationdirectory.com/sense_of_life/article_sl_0016.php

   Kam tenhle protinárodní exot až dojde? | NWOO.ORG
   [Prehľadávať doménu nwoo.org] http://www.nwoo.org/2018/08/25/kam-tenhle-protinarodni-exot-az-dojde/
   Toto je staršia správa, ale vzhľadom na vypestovaný kultúrny kanibalizmus v Číne, keď vrcholom oddanosti komunistickej strane bolo aj pojedanie politických odporcov v konkrétnych provinciách – môžme predpokladať, že tento trend pojedania bezprízorných detí a odvrhnutých novorodencov, v Číne pokračuje dodnes!

   • Výstižnejší by bol názov inštitucionalizovaní kanibali a vrahovia.
    —————————-
    V súvislosti s tým, že nevojak Nagy chce vyhodiť zo slovenskej armády 30% vojakov a tým ju ďalej oslabiť – a keďže medzi odmietačmi očkovania sú aj dôstojníci – myslím, že toto by mohla byť dlhoočakávaná rozbuška na vojenský prevrat – posádka za posádkou – proti tejto fašistickej junte! MOR HO!
    ———————–
    Ešte poznámka – Romanovi Michalkovi dnes na Infovojne nedalo nespomenúť, že písal Čaputovej prejavy. Ajajaj.

    • Vojenský prevrat v Československu v roku 1967?
     „Generál Ján Šejna: prezývaný tiež „semiačkový generál“ najmladší generál v histórii československej armády vo veku 40 rokov (v roku 1967), náčelník hlavného výboru KSČ na ministerstve Národnej obrany, chránenec a aktívny stúpenec prezidenta Antonína Novotného, osobný priateľ jeho syna Antonína Novotného ml., Šejna mal záľubu v mladších dievčatách (podporoval ich rôznymi darmi, prípadne sa snažil využiť svoj vplyv a zaistiť si určité výhody), okrem podvodov so semenami sa podieľal na podivných obchodoch s chatami (pre ministra Národnej obrany ČSSR Lomského, pre mladého Novotného), autami na východnom Slovensku a tuzexovými bonami. Bol pravou šedou eminenciou a s úzadia ovládal takmer celé dianie vo vtedajšej ČSSR aj prostredníctvom armády. Dňa 25. 02. 1968 utiekol Šejna cez Juhosláviu do Talianska, neskôr do USA, aby sa vyhol trestného stíhaniu.“
     https://blog.sme.sk/soldan/nezaradene/vojensky-prevrat-v-ceskoslovensku-v-roku-1967

     Na Slovensku prebehol vojenský prevrat – Czech Free Press
     [Prehľadávať doménu czechfreepress.cz] https://www.czechfreepress.cz/slovensko/na-slovensku-prebehol-vojensky-prevrat.html
     Na Slovensku prebehol vojenský prevrat. V návale informácií, nariadení, obmedzení a neodkladných výterov nosa, sme si ani neuvedomili, že na Slovensku prebehol vojenský prevrat. Našťastie zatiaľ len s dočasnou platnosťou, ale spojenou s prebratím kompletnej moci v štáte. Čo sa vlastne stalo?
     —————————————
     Pozn. – brigádny generál Lengvarský, nazývaný inak „vakcinačný generál“ – to som len predbehol čas na „smetisko dejín“ – ho! – akéže „dejiny“ – len epizóda jednej zasranej slovenskej skládky!

 23. https://otevrisvoumysl.cz/americke-fda-povolilo-verejne-svedectvi-ze-covid-vakciny-zabijeji-vic-nez-zachranuji/
  Americké FDA povolilo veřejné svědectví, že covid vakcíny zabíjejí víc, než zachraňují

  Ve zkratce…
  Americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) pořádal zasedání poradního výboru pro vakcíny, kde vystoupili tři lékaři s alarmujícími daty: Covid injekce více poškozují, než zachraňují. Více v článku a videu.

 24. Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách

  Arcibiskup Ján Babjak je v súčasnosti v domácej karanténe a má len mierne príznaky ochorenia. Televízia Markíza potvrdila, že bol zaočkovaný.

  Babjak podstúpil RT-PCR test v sobotu 18. septembra po tom, čo bol v kontakte s pozitívne testovaným biskupom z Grécka, ktorý bol s ním na stretnutí s pápežom v Budapešti a v utorok 14. septembra aj v Prešove.

  Opozičný poslanec NR SR Tomáš Taraba (Život-NS) v pondelok na sociálnej sieti naznačil, že po návšteve pápeža Františka na Slovensku boli pozitívne testovaný až traja slovenskí biskupi.

  1/ otázka ako je možné, že sa nakazil, veď vakcína je víťazstvo, vakcína je zdravie!

  2/ Alebo je to len očkovacia propaganda?

  3/Ani blcha tak neskáče ako zaočkovaná korona, to je fakt na počudovanie.

  Vééééééééľmi zaujímavé

 25. Jednoduchá

  …to videjko od teba Maroš – rezonanč.frekvencia k ovládaniu jednotlivcov- tak to je niečo neskutočné, ako keby som počúvala sci-fi rozprávanie, a ono je to už reálne… vytvoriť robota na fungovanie vykonávania urč.práce sme brali ako pokrok vo vede, pre zlepšenie života nás ľudí no vytvoriť robota s dušou človeka ?…tak to je už iné ,,kaféô, to je proti prírode, proti nám ľuďom…ako sa hovorí, o telo ,,človek môže prísť“, no dušu, to jeho vnútorné ja mu nikto nesmie vziať, pretože práve ním sa človek líši od ostat.žijúcich tvorov….naše emócie, vôľa, nálady, myslenie…..toto všetko je naše najvyššie ,,bohatsvo“ -sloboda našej mysle je náš najväčš.dar nášho života a mali by sme si ho chrániť, nedovoliť, aby sme oň prišli, lebo práve táto sloboda nám zaručuje kvalitnejší a hodnotn.život….a tiež takto slobod.človek koná v súlade s prír.teda Božími zákonmi….my sa máme ,,programovať sami“ na to sú ,,globalisti so svojimi ovládačmi“ úplne zbytoční, treba ich ,,výhody“ úplne ignorovať, sú to ,,výhody“ v1.rade pre nich, pre nás obyčaj.ľudí rozhodne nie….a priznám sa, pri článku Barbari 21.stor.mi až slabo prišlo…. tak toto by ma ani v sne nenapadlo, čo ,,my ľudia dokážeme urobiť“….a ešte aj niekt.ženy zastávajú taký názor, dokonca aj oni samé jedia tie porat.deti???….hrozné, v tomto
  svete sa niekt.ľudia nezastavia pred ničím….viem, že takéto niečo sa robilo v Rusku, keď bol veľký hlad v čase vojny, ľudia tam ozaj nemali čo jesť, aj to je úplne neetické ale v tomto článku sa jedná o ľudí, kt.nehladujú, ale chcú ,,byť zdravší, mladší“ podľa nich a neviem čo ešte!…..až je z toho ťažko a ešte niekt.ľudia sa ,,tým“ aj krémujú, tak na to už nemám slov…..áno naša vláda nás potrebuje ,,ovládať“, to je to, prečo máme dodržiavať tie pand.opatr…. je len na nás, či im to ,,dovolíme“…….Emily Ježiš bol Syn Boží a okrem neho existoval aj Syn Človeka, je to trošku inak….

  • Pravý Ježiš je Syn Stvoriteľa Otca, Človeka. Nemal apoštolov. Iba zopár učeníkov. Neustále boli prenasledovaní, Ježiš nakoniec Rímom odsúdený a usmrtený.
   Ježišov „nasledovník“ židovský kristus (pravým Ježišom predpovedaný) bol nastrčený podvodník, ktorý v mene zavraždeného Ježiša priniesol židovské náboženstvo s príkazmi / zákazmi, založil cirkev, ktorá svojvoľne začala ľudí „spovedať“ a vyberať od nich poplatky… Pravý Ježiš to nerobil. Ježiš sa celkovo od náboženstva DIŠTANCOVAL.
   Pravda má hádam odjakživa svojho nežiaduceho „dvojníka“: odpornú, špinavú Lož. Slovami Ježiša – Pšenica s Kúkoľom. Kúkoľ už Pšenicu prerastá. Lož sa odkrýva. Dúfam, že celá Pravda sa prevalí už čoskoro.

 26. jednoduchá

  …presne tak, pravý Ježiš nepotreboval ani cirkev ani náboženstvo, lebo on sám je Cesta, Pravda a Svetlo nášho života….

 27. KOVIDBARÓN!

  ,,,toľko detí zomrie-koľko má zomrieť,“osud“ sa nedá obabrať (vyššia logika-vyššia moc-akcia reakcia),lebo človek celý svoj existenčný život nerobí-iba obrbráva kde sa len dá,,,,a dokionca odrbáva aj v rozmnožovaní!

Pridajte komentár

*