Pfizer vynechal dôležité testy a ignoroval normy kvality pri vývoji vakcíny


Print Friendly, PDF & Email

Pfizer vynechal dôležité testy a ignoroval normy kvality pri vývoji vakcíny

(Yahoo News, dailyexpose.co.uk) – Informácie získané stránkou Trial Site News prezrádzajú, že pri náhlení sa spoločností Pfizer/BioNTech a vlád celého sveta, vrátane vlád USA, Veľkej Británie a EÚ, o schválenie používania vakcíny proti ochoreniu COVID-19, sa obišli problémy s testami kvality.

To znamená, že v súčasnosti sa vykonáva program hromadného očkovania úplne experimentálnou vakcínou.

Čo Pfizer zanedbal pri vývoji svojej vakcíny

Dokumenty zrejme dokazujú, že spoločnosť Pfizer dôkladne nepreskúmala biodistribúciu a farmakokinetiku svojej vakcíny predtým, ako ju predložila na kontrolu Európskej liekovej agentúre (EMA).

Kľúčové štúdie – známe ako biodistribučné štúdie, ktorých účelom je stanoviť či nejaké injekčne podaná zložka neputuje telom a v ktorých tkanivách alebo orgánoch sa akumuluje – nepoužil Pfizer na svoju komerčnú vakcínu (BNT162b2).

Namiesto nej použil náhradnú mRNA, vytvárajúcu proteín luciferáza.

Kontrolóri EMA dokonca uverejnili jasné priznanie, že:

„U kandidátskej vakcíny BNT162b2 neboli vykonané žiadne tradičné farmakokinetické ani biodistribučné štúdie.“

Farmakokinetika hovorí o tom, ako telo liek využíva, čo s ním robí a ako liek prechádza telom. Patrí do toho aj časový priebeh jeho absorpcie orgánmi, biologickej dostupnosti, distribúcie, metabolizmu a vylučovania.

Porušené štandardy „Dobrej laboratórnej praxe“

Podľa stránky Trial Site News dokumenty regulátora ukazujú, že sa spoločnosť Pfizer počas predklinických toxikologických štúdií pri vakcínych neriadila štandardnými postupmi riadenia kvality, keďže kľúčové štúdie nespĺňali štandardy dobrej laboratórnej praxe (GLP).

Systém dobrej laboratórnej praxe, alebo tiež GLP, je systém kvality, ktorý sa zameriava na kvalitu a integritu neklinických štúdií. Jeho cieľom je „zaistiť konzistentnosť, spoľahlivosť, uniformitu a kvalitu chemických neklinických bezpečnostných testov“.

GLP sa najobvyklejšie spája s farmaceutickým priemyslom a neklinickým testovaním pokusných zvierat, ktoré musí byť vykonané predtým, ako môžu byť schválené nové liekové produkty.

Okrem toho nebol vykonaný celý panel v priemysle štandardných štúdií reprodukčnej toxicity a genotoxicity.

Zakladateľ a výkonný riaditeľ stránky TrialSite Daniel O´Connor povedal:

Stop Candida

„Dôsledky týchto zistení sú, že sa Pfizer na základe tlakov pandémie snaží urýchliť časový harmonogram vývoja vakcíny.“

O´Connor tiež povedal, že v prípade vakcíny Pfizer/BioNTech sa Pfizeru „dostalo väčšej voľnosti, napriek radikálne novej technológii“.

Pri predkladaní nových liekov je u EMA štandardom svoj posudok zverejniť, no v prípade vakcíny Pfizer EMA výsledky biodistribučných štúdií Pfizeru vo svojom verejnom rezumé nezverejnila.

Chýbajú aj údaje o genotoxicite

Jeden zo zdrojov TrialSite si všimol nasledovné:

„Rýchly náhľad do oddielu Toxikológia (2.3.3) Hodnotiacej správy Európskej liekovej agentúry (EMA) na vakcínu Comirnaty (mRNA vakcínu proti ochoreniu COVID-19), vydanej 19. februára 2021, vyvoláva obavy o dátovej použiteľnosti zistení predklinickej štúdie pre klinické použitie.

Pre stanovenie biodistribúcie LNP formulovanej modifikovanej mRNA (modRNA), vykonal žiadateľ štúdiu distribúcie modRNA v dvoch rozdielnych ne-GLP štúdiách, na myšiach a potkanoch, a stanovil biodistribúciu modRNA zástupnej luciferázy.

Človek by teda mohol mať pochybnosti o platnosti a použiteľnosti ne-GLP štúdií, vykonaných s použitím variantu predmetnej mRNA vakcíny.

Okrem toho neboli EMA poskytnuté žiadne údaje o genotoxicite.“

Záver

Na celom svete naplno prebieha očkovanie a už čoskoro majú byť očkované i malé deti.

Zdá, akoby sa veľkým farmaceutickým korporáciám ako Pfizer, Moderna a ďalšie, podarilo urýchliť úplne experimentálnu vakcínu, ktorá v prípade Pfizeru neabsolvovala v priemysle štandardné testy kvality.

A to je obrovský škandál a hazard so zdravím a životmi miliónov ľudí na celom svete! Nehovoriac o tom, že sa táto vakcína už vyžaduje ako povinná v mnohých štátoch a diskusie o tom sa vedú aj u nás.

Stop Candida

Autor: Yahoo News, Zdroj: dailyexpose.co.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. ake prekvapive.
  stale som neockovany a zostane to tak do konca zivota, vazena vlada teroristov.

  • jako farmaceut si vážím každého, kdo si ještě zachoval zdravý rozum

  • Gratulujem! Zabudol si však na jednu „maličkosť“ – už si zaočkovaný, a nielen jednou vakcinou. Chceš vedieť via? Opýtaj sa svojej mamy… ?

   • Vakcínami minulej doby áno – avšak nie nanočipovacími vakcínami a DNA meniacimi tejto doby. Netreba sa pýtať matky – hocijakej – tie o súčasnosti vedia hovno! Smajlíky, dudlíky, hrkálky – na trolla je svet /čas/ prikrátky.

   • Pavelkovych Milan

    Výplach, porovnávas neporovnateľne. Ty si daj implantovat do hlavy zopár mozgových buniek aby si aspoň trochu rozmýšľal. To čo tam máš, ???, ti evidentne škodí. ?

  • To iste tuna,akoby tej bande vrazednej zalezalo na nejakej Kvalite,hlavne ked sa jedna o Genocidu Ludstva

 2. „Účel svätí prostriedky“ – zlaté pravidlo jezuitov.

  The Jesuits and Vaccines | TABU; Towards A Better…
  [Prehľadávať doménu tabublog.com] https://tabublog.com/2017/02/11/the-jesuits-and-vaccines/
  The Jesuits and Vaccines. No better description of the Company has ever been so ‚The mass vaccination campaigns of the 50’s and 60’s may be causing hundreds of deaths a…

  • Strojový preklad článku – súvislosti vás ovalia!
   —————————————————————–
   Jezuiti a vakcíny

   Žiadny lepší popis spoločnosti nikdy nebol taký jednoduchý, ako bol popis pána Luigiho Desanctisa, ktorý sa neskôr stal reformovaným farárom. Keď sa jeho popis použije na American Medical Association (AMA), American Dental Association (ADA) a Food & Drug Administration (FDA), môžeme tieto tri agentúry ľahko vidieť ako ramená Veľkého jezuitského sprisahania, ktoré opísal Abate Leone v r. jeho Jezuitské sprisahanie: Tajný plán rádu vytlačený v roku 1848.

   Účelom AMA, ADA a FDA je zničiť americký ľud v mene pomoci. Tým, že tieto agentúry spôsobia, že ľudia budú chronicky chorí, prelomia akúkoľvek vôľu vzoprieť sa americkej fašistickej tyranii (ktorú by mohol viesť maltský rytier vycvičený jezuitmi Patrick J. Buchanan) a prichádzajúci „Nový svetový poriadok“ pod „neomylným jezuitom“. „Pápež.
   AMA, ako ju poznáme dnes, sa začala začiatkom 20. rokov 20. storočia.

   Tieto jezuiti , vďaka Shriner slobodomurárstvo, Morgans a Rockefellerovcov najmä začal riadiť lekárske vzdelávanie mladých lekárov, učiť ich na liečbu príznakov so svojimi lieky. Neskôr prišla operácia a potom ožarovanie zavŕšilo lekársku „nesvätej trojicu“ „rezania, popálenia a jedu“.

   Varujú nás pred lekárom šťastným z drog, ktorého sme si prečítali v roku 1912:

   „. . . lebo lekár, ktorý si predstavuje, že môže zabíjať choroby pomocou svojej drogovej gatlingovej pištole, celkom často zabije svojho pacienta. Buďte podozrievaví voči lekárovi, ktorý prichádza do nemocnice s ovzduším všemohúcnosti, vyberie svoj fonendoskop, aký bol Gabrielovou trúbkou, píše veľa latinských receptov a nikdy sa nepýta na denné návyky pacienta … Pozor, hovorím tejto triedy lekárov. Sadnú si jednou rukou na váš pulz a druhou na vašu vreckovú peňaženku a neodídu, kým jedna alebo druhá vydá; ale vylieči ťa – nikdy! Nie je to v nich. Nemajú prvú predstavu o tom, čo skutočný, progresívny a aktuálny lekár dokáže pre svojich pacientov. “ {7}

   Vážený hľadač pravdy, nie je toto srdcom a dušou americkej medicíny?

   Masívne farmaceutické spoločnosti kontrolované Maltskými rytiermi boli niektorí finančníci za Jezuitskou radou pre zahraničné vzťahy, ktorá následne vytvorila a potom kontrolovala lekárskych inkvizítorov, AMA, ADA a FDA. AMA a FDA propagovali masové očkovanie a imunizáciu, aby zamorili biely keltsko-anglosaský protestantský Američan.

   (Senátor Edward „Ted“ Kennedy, miláčik z Georgetownskej univerzity a Boston College jezuiti, ktorý vedel, kto skutočne zavraždil jeho bratov, nedávno zaviedol novú legislatívu, ktorá by sa pokúsila zaočkovať všetky deti v Americkom impériu, pričom by rodičia mohli prísne obmedzovať výnimky. sa tiež snaží vytvoriť celoštátny register vakcín na sledovanie rodičov, ktorí odolávajú injekciám opičieho hnisu, ortuti a formaldehydu do krvi ich detí.)

   Tieto pomalé jedy v mene liečiva obsahovali živé vírusy, ktoré neskôr prepukli v „nevyliečiteľné choroby“, ako napríklad „rakovina“. Dr William Campbell Douglas nám hovorí vo svojom druhom stanovisku ,

   „Pred takmer 10 rokmi som informoval o alarmujúcom zistení, že opičí vírus – opičí vírus 40 – kontaminoval vakcíny proti obrne proti Salkovi aj Sabinovi [jezuiti používajúci v prvom rade Židov]. V tom čase sa vedelo, že tento vírus spôsoboval u experimentálnych zvierat rakovinu mozgu, ale bol zakrytý, takže sa nemuseli báť, pretože nespôsoboval žiadne problémy u ľudí.

   Verejnosti nebolo povedané, že keďže SV40 je retro vírus (napríklad AIDS), trvalo by 20 až 40 rokov, kým by sme sa dozvedeli, aké škody boli spôsobené. V tom čase som si všimol, že frekvencia mozgových nádorov sa zvýšila po absolvovaní lekárskej fakulty. V roku 1950 boli zriedkavé, ale do roku 1990 boli bežné – 1950 plus 40 sa rovná roku 1990 (rok, keď som robil svoju prvú správu o SV40 a nádoroch na mozgu).

   Hrôzostrašná pravda vyšla 14. februára 1999, London Telegraph:

   „Masové očkovacie kampane v 50. a 60. rokoch môžu podľa vedcov spôsobiť stovky úmrtí ročne kvôli vírusu spôsobujúcemu rakovinu, ktorý kontaminoval prvú vakcínu proti obrne. Vírus známy ako SV40 pochádzal z mŕtvych opíc, ktorých obličkové bunky sa použili na kultiváciu prvých Salk vakcín. Lekári odhadujú, že vírus bol injikovaný do desiatok miliónov počas masových vakcinačných kampaní, kým ich odhalili a nevykonali detekčnú kontrolu v roku 1963. Predpokladá sa, že najviac sú infikovaní tým, ktorí sa narodili v rokoch 1941 až 1961. “ . . .

   „Teraz nová štúdia účinkov SV40 poukazuje na znepokojivé dôkazy o tom, že vírus opice spôsobuje množstvo ľudských rakovín.“ . . „ako non-Hodgkinov lymfóm a rakovina prostaty. . . a rakovina kostí. ““ . . . vírus opíc môže prechádzať z osôb, ktorým bola podaná kontaminovaná vakcína, na svoje deti, čím sa riziko rakoviny ďalej rozširuje. ““ ”{8}

   Ďalej čítame:

   „Vakcína proti detskej obrne: Vyvinutá na konci 40. rokov 20. storočia z hnisu mŕtvych obličiek prasiat a opíc infikovaných poliomyelitídou a hydrolyzátom laktalbumínu, chemickými antibiotikami a teľacím sérom. Táto živá vírusová vakcína nedávno testovala, že obsahuje 149 živých vírusov a baktérií žijúcich vo vakcíne; vrátane vírusu SV40, ktorý sa tiež nachádza v rakovinových bunkách. Môže spôsobiť črevnú chrípku, autoimunitné ochorenia, (juvenilnú) detskú cukrovku, detskú reumatoidnú artritídu a detský lupus.

   Centrum pre kontrolu chorôb (CDC) informovalo, že v rokoch 1973 až 1983 bolo 87% prípadov detskej obrny spôsobených injekciou vakcíny proti detskej obrne a od roku 1980 do roku 1989 boli vakcínové vakcíny proti detskej obrne 100% zo všetkých prípadov domácej obrny. Dr. Jonas Salk je citovaný ako priznávajúci,

   „Keď naočkujete deti vakcínou proti obrne, nebudete dobre spať dva alebo tri týždne.“ (E. McBean, The Poisoned Needle, Health Research, Mokelumne Hill, Kalifornia, s. 144). Šírenie vakcín zabitých vírusov Dr. Salka viedlo k celonárodnému zdvojnásobeniu výskytu obrny, niektoré štáty hlásia nárast o 400 – 600%. “ {9}

   Vatikán so svojím Zvrchovaným vojenským poriadkom na Malte vytvoril veľa vírusov, ktoré sa používali na systematické ničenie „kacírskeho a liberálneho“ amerického ľudu. Rytieri spolu so svojimi bývalými nacistami, CIA a farmaceutickými spoločnosťami vytvorili vírus ľudskej imunitnej nedostatočnosti (HIV), ktorý spôsobil súčasnú epidémiu syndrómu získanej imunitnej nedostatočnosti (AIDS). Tento vírus je obsiahnutý v každej vakcíne proti hepatitíde B, ktorú podávajú lekárski inkvizítori, AMA!

   Čítali sme z knihy Rozvíjajúce sa vírusy: AIDS a ebola od Lena Horowitza:

   „Aj keď sú očkovacie látky proti detskej obrne podozrivé aj z prenosu HIV-1 a iných vírusov, zdá sa, že jedinečná epidemiológia a súbežné prepuknutie AIDS v New Yorku a strednej Afrike sa bližšie zhodujú s podávaním experimentálnych vakcín proti hepatitíde B ako s ktoroukoľvek z týchto vakcín. Salk alebo Sabin vakcíny. “ {11}

   Od 30. rokov 20. storočia, počas tyranie FDR, jezuitské sprisahanie proti zdraviu protestantskej Ameriky veľmi pokročilo. Skutočné spôsoby liečenia vírusových chorôb boli silne potlačené. Tieto kúry boli primárne kyslík-ozón, svetlé farby, ultrafialové ožarovanie krvi (tak dobre to vysvetľuje Dr. William Campbell Douglas v jeho Into the Light {12} a Kenneth J. Dillon ’s Healing Photons: The Science and Art of Blood Irradiation Therapy {13}) a generátory frekvencie jednosmerného prúdu využívajúce fotóny aj elektróny.
   Počiatky vakcín vás šokujú!
   18 patentov na vakcíny, ktoré vlastní CDC

   Násilne bolo potlačené použitie lekárskeho ozónu, prístroja na fotón / frekvenciu spoločnosti Royal Rife, prístroja na ožarovanie krvi Emmetta Knotta a svetelnej farebnej terapie Dariusa Dinshaha s názvom „Spectro-Chrome“. Používanie koloidného striebra lekárskej kvality bolo prerušené a boli potlačené všetky lieky, ktoré sa netýkajú liekov. A prečo?

   Pretože táto liečba rieši skutočné príčiny chronických chorôb.

   O skutočných príčinách nám doktor William H. Philpott hovorí:

   „Oxidoreduktázové enzýmy sú potrebné na výrobu biologickej životnej energie oxidačnou fosforyláciou produkujúcou ATP a zvyškom oxidácie negatívny pól magnetizmu. Biologická životná energia spočíva v enzýmovej katalytickej produkcii: (a) adenozíntrifosfátu (ATP), (b) zvyškového oxidačného magnetizmu (negatívne magnetické pole). Táto oxidačná / redukčná enzymatická reakcia závisí od zásaditosti a molekulárneho kyslíka (alkalická-hyperoxia). . .

   Táto rodina enzýmov oxidoreduktázy je závislá od aktivácie magneticko-pole alkalicko-hyperoxicky-negatívnych (južne hľadajúcich) magnetických polí. Ak tieto 3 fyziologicky normálne faktory nie sú prítomné, potom sa bunkový ATP vyrába fermentáciou. 3 faktory potrebné na to, aby fermentácia produkovala ATP, sú: 1) kyslosť, 2) nedostatok kyslíka, 3) pozitívne (hľadajúce sever) statické magnetické pole ako aktivátor energie enzýmu. Ľudské bunky majú schopnosť vytvárať ATP buď fosforyláciou alebo fermentáciou. . .

   ATP vyrobený fermentáciou s jeho kyslo-hypoxickým médiom nemôže udržiavať ľudskú biologickú životnú energiu. ATP vyrobený fermentáciou môže udržiavať životnú energiu mikroorganizmov, ako sú baktérie, huby, vírusy, parazity a rakovinové bunky. Tajomstvom zvrátenia akútnych maladaptívnych reakcií na príznaky, prevencie a zvrátenia infekcií mikroorganizmami, udržania biologického zdravia človeka a zaistenia zvrátenia degeneratívnych chorôb, je udržiavanie normálneho alkalického pH tela, hyperoxie a adekvátneho negatívneho (na juh hľadajúceho) statického magnetického poľa. “ {14}

   V týchto skvelých slovách múdrosti sa liečia všetky druhy rakoviny, srdcové choroby, cukrovka a infekcie. Preto odmietnutím všetkých infekčných očkovaní a imunizácií, ako aj amalgámových výplní a koreňových kanálikov, použitím negatívne nabitých fotónov a iónov na usmrtenie všetkých anaeróbnych baktérií, vírusov, húb a mikroskopických parazitov (ako je ultrafialové svetlo a ozón / oxidačné terapie), udržiavaním telo vo vysoko alkalickom stave pomocou enzýmov a alkalických minerálov (nachádzajúcich sa v surových, nespracovaných potravinách, doplnkoch výživy a alkalickej vode) udržiavaním vysoko okysličeného stavu prostredníctvom hlbokého dýchania, cvičenia a kyslíkových terapií (ako je hyperbarický kyslík a ozón) parné skrinky) udržiavaním v negatívne nabitých magnetických poliach (ako sú magnetické postele, magnetické obaly, magnetické tehly a podložky pod sedadlom pri magnetizovanom pití,alkalická voda – všetok severný pól – a použitím laetrilu a bylín). Biele protestantské národy by prestali byť vodcami chronických degeneratívnych chorôb!

   Ale licencované liečenie chorôb spôsobených AMA musí byť prostredníctvom nesvätej trojice Ríma – porezania , popálenia a otrávenia . Kostol modernej medicíny netoleruje žiadnu kacírstva a používa meč vlády potrestať tie „tvrdohlavý zdravotné kacírov“, ktorý by sa odvážil skutočne liečiť nás Američanmi našich chorôb.

   A maltskí rytieri samozrejme ovládajú veľké farmaceutické odvetvia ako Merck, Sharp & Dohme, pretože sú prepojené s Ústrednou spravodajskou agentúrou rádu. Maltézsky rytier Elmer Bobst , bývalý predseda spoločnosti Warner-Lambert Company (akýkoľvek vzťah k Luce’s Time-Warner Co.?) A Maltézsky rytier – rumunský a rasový Žid – Louis Lehrman , ktorého rodina vlastní sieť drogérií Rite-Aid, sú pápežskí vojaci.

   Písmo sväté je skutočne pravdivé, keď opisujeme Rím, ktorý hostí Vatikán, ako:

   „. . . to velke mesto. . . to mocné mesto. . .
   lebo tvoji kupci boli veľmoži zeme;
   lebo tvojimi kúzlami [lekárňami] boli zvedené všetky národy. “

   [Takto vzkriesený Boží Syn volá k svojej milovanej semitskej hebrejskej / židovskej rase:]
   „Vyjdite z jej ľudu, môj ľud, aby ste sa nezúčastňovali na jeho hriechoch
   a aby ste neprijímali jeho rany.“
   – Zjavenie 18:10, 23
   – Zjavenie 18: 4

   Namiesto osvedčených spôsobov liečenia tlačili agentúry AMA, ADA a FDA toxické výplne a lieky s obsahom ortuti na zem dôverujúcim Američanom. To malo za následok zbytočné utrpenie a smrť miliónov, zatiaľ čo v tomto písaní je v Americkom impériu sto miliónov chronicky chorých ľudí.

   Dvaja vynikajúci Židia zodpovední za odhalenie americkej lekárskej a zubnej inkvizície sú Dr. Robert S. Mendelsohn a Dr. Leonard Horowitz . Dr. Mendelsohn vo svojej klasike Vyznania lekárskeho kacíra prirovnáva zdravotnícke zariadenie k rímskokatolíckemu ústavu a nazýva ho „Cirkev modernej medicíny“.

   Lekári sú kňazi , rodný list je krstný list , toxický dusičnan strieborný aplikovaný do očí pri narodení je krst , sestry sú inkvizítori atď. Píše:

   „Neverím v modernú medicínu.“ Som lekársky kacír. Verím, že liečba chorôb modernou medicínou. . . sú nebezpečnejšie ako choroby, na ktoré sú určené. Verím, že viac ako deväťdesiat percent modernej medicíny by mohlo zmiznúť z povrchu zemského – lekári, nemocnice, lieky a prístroje – a vplyv na naše zdravie by bol okamžitý a prospešný. . . Pre nemocnicu je chrám Cirkvi modernej medicíny a teda jedno z najnebezpečnejších miest na zemi. . . Je sa čoho báť. Boh , ktorý je umiestnený v chráme modernej medicíny je smrť. . . Lekár-kňaz toho dostane veľa, pretože môže tvrdiť, že je proti samotným Sílam zla. . . Nikdy nie je videný v jeho skutočnom svetle – ako diabolský agent. . .

   Máme lekársku inkvizíciu. Prvým znakom inkvizície je predaj odpustkov. . . Zdravotné poistenie je odpustkovou verziou lekára. . . Rovnako ako oblátka prijímania, ktorú dostávajú katolíci na jazyk, aj drogy sú prijímacími doštičkami modernej medicíny. . . . Skúste sa dostať z jedného konca života na druhý bez toho, aby ste platili poplatky modernej medicíne: imunizácie, fluoridovaná voda, intravenózne tekutiny a dusičnan strieborný. . . Keď sa dostanete do katedrál a malých „Vatikánov“ modernej medicíny, narazíte na kňazov, ktorí majú za sebou váhu neomylnosti. Nemôžu urobiť nič zlé, takže sú najnebezpečnejšie. . . ”{15}

   Doktor Mendelsohn vedel, čo popisuje. Bol oddaným lekárskym kňazom a roky sledoval inkvizítorov, pretože dobre poznal jezuitov na Loyola University v Chicagu, zatiaľ čo profesor na lekárskej fakulte na Illinoiskej univerzite. Neskôr sa stal výrečným a neporazeným šampiónom v odhaľovaní zločinov modernej medicíny. Jeho oponenti v diskusii by sa ani len nedostavili.

   Život a posolstvo Roberta Mendelsohna nenávidel jezuitská lekárska inkvizícia kontrolovaná AMA, ADA a FDA prostredníctvom newyorskej kardinálskej rady pre zahraničné vzťahy . Je zrejmé, že tento „zákerný Žid“ bol vierohodný! Preto jedného dňa v dobrom zdraví vo veku šesťdesiattri rokov nadišiel čas návratnosti pre tohto „tvrdohlavého kacíra“. Náhle zomrel, bol obeťou „jedovatého pohára“ z rúk iného vatikánskeho vraha „neviditeľný, kým necítil jeho mozgovú príhodu“.

   Dr. Leonard Horowitz je rovnakého kalibru ako Dr. Mendelsohn. Vo svojej fantastickej knihe Emerging Viruses: AIDS and Ebola spája Vatikánskych rytierov z Malty s nacistami, farmaceutickými spoločnosťami a výrobcami vírusov AIDS / Cancer v rámci CIA .

   „Gehlen Org, nemecká spravodajská agentúra riadená Reinhardom Gehlenom, bola ešte výkonnejšia ako sieť Merk. Orgovia nahradili dokonca aj nacistické SS. . . Gehlenova organizácia je v skutočnosti veľkou zásluhou za vznik CIA. . . chrániť Gehlena a celú nemeckú spravodajskú sieť pred poškodením. Gehlen bol hodnotiacim úradníkom Maltského zvrchovaného vojenského poriadku (SMOM), ktorý si udržiaval nepredstaviteľný finančný a politický vplyv. . . .

   Nejako ma neprekvapilo, keď som sa dozvedel, že finančné motívy. . . boli jadrom SMOM a nacisticko-amerického spojenectva. . . Krátko po vojne OSS našla rozsiahlu dokumentáciu zo stretnutia … medzi zástupcami SS. . . a firmy ako. . . IG Farben [jej prezident a maltský pápežský rytier Herman Schmitz, ktorý je riaditeľom Hitlerovej Deutsche Bank a blízky osobný priateľ Fuhrerovho veľvyslanca vo Vatikáne, maltézskeho rytiera Franza von Papena]. . .

   [] Svetové masy nevedeli nič o partnerstve, ktoré vzniklo medzi spoločnosťou Standard Oil Company Johna D. Rockefellera, nemeckou IG Farben a Hitlerovou treťou ríšou. „Piráti z Wall Street“ Allen a John Foster Dullesovci z právnickej firmy [CFR] Sullivan & Cromwell tajne vyjednali toto spojenectvo. Spojeným letcom letiacim na bombardovacích misiách nad Nemeckom nebolo známe, prečo boli závody IG Farben, kde sa vyrábala Hitlerova munícia, vyňaté z útoku. Rovnako, keď konzorcium IG Farben-Rockefeller používalo obete koncentračných táborov ako otrokov na budovanie a prevádzkovanie svojich tovární, nikdy o tom neprinieslo správy [kontrolované maltézskym rytierom Henry R. Luce].

   Rovnako sa nepredpokladalo, že ten istý tím patentoval a predal plyn, ktorý nacisti používali v koncentračných táboroch na posielanie miliónov k svojim hrobom. Posledné titulky žiadali vedieť, kam sa nacistické zlato dostalo. Historici len nedávno zaznamenali, že medzi najväčšími príjemcami bola Rockefellerova Chase Bank [ktorú obsadil vysoký maltézsky rytier Joseph J. Larkin]. . . ”{16}

   Vážený hľadač pravdy, podľa výročnej správy Rady pre zahraničné vzťahy za rok 1993 sú spoločnosti Rockefeller Group, Sullivan & Cromwell a Chase Manhattan Bank uvedené na zozname korporátnych členov jezuitskej rady pre zahraničné vzťahy. Spolu s nimi sú aj drogoví giganti, Dow Chemical, Bristol-Myers Squibb, Johnson and Johnson, Pfizer a Procter & Gamble.

   Ďalším členom je Centrum pre kontrolu chorôb v Severnej Amerike. {17} A hádajte, kto je jedným z vodiacich svetiel, ktoré dohliadajú na hlavy týchto obrovských monopolov vraždy? Je členom / predsedom CFR a predsedom Fordhamovej univerzity jezuitského rádu, profesorom jezuity štvrtého sľubu Josephom A. O’Hareom. {18}

   A uprostred tohto bratstva nájdeme rímskokatolíckeho ducha a nástroj jezuitov, ktorí vyvinuli vírus HIV, a tým aj epidémiu AIDS, popredného svetového retrovirológa Roberta Galla! Tento diabol omilostil jezuitov Bill Clinton za vedecké pochybenie! Horowitz správne uzatvára:

   „Zdá sa teda, že obe najhoršie genocídy tohto storočia [židovský holokaust a epidémia AIDS] boli určené tými istými duchovnými osobami. . . ”{19}

   Týmito vedúcimi, Dr. Horowitzem , sú jezuiti, príšery, ktoré svojimi Maltskými rytiermi financovali druhú svetovú vojnu a zavraždili milióny vašich semitských hebrejských / židovských rás, zavraždili nášho prezidenta Kennedyho a vyvinuli vražedné vírusy. Rád pod kontrolou tlače toto všetko kryl a zabránil použitiu osvedčených spôsobov liečby, ktoré ľahko liečia vzniknuté vírusové ochorenia. Stali sme sa ich obeťami, keď sme boli nútení ísť do Mexika za lekárskou pomocou, alebo sme sa dostali do ich „Cirkvi modernej medicíny“, aby sme ich mučili a zmrzačili ich lekárskymi inkvizítormi.

   Rovnako ako poslušní otroci, ktorých vyobrazil jezuitský slobodomurár a Fabian socialista, HG Wells , vo svojom Stroji času , sme vpochodovali do jaskýň rímskej lekárskej inkvizície a boli pohltení kanibalmi, ktorí nás porezali, spálili a otrávili. Výsledkom bolo „konečné riešenie„ kacírskej a liberálnej “otázky v Severnej Amerike“, ktoré odsúdilo milióny baptistov, protestantov, židov a „liberálnych“ rímskokatolíkov na hrozné a príšerné úmrtia iniciované pekelnými, prekliatimi, strašnými a žalostnými. pomalé jedy, ktoré sa klamne nazývajú „očkovanie a očkovanie“, vyrobené zo vzácnych teliesok potratených miliónov!

   Táto masová genocída „kacírskeho a liberálneho“ amerického ľudu, ktorú uskutočnila Americká lekárska asociácia rádu v spolupráci s jej Úradom pre potraviny a liečivá a CDC, vytvorila národ „chodiacich zranených“. Podľa slov Abate Leoneho „táto tajná vojna“ posledných sto rokov neúnavne viedla proti nášmu „kacírskemu a liberálnemu národu“, keď nás pomaly, ale isto vykrmovala, znechutila, oslabila, znečistila, rozrušila, rozdelila a odzbrojila. ďalej umožnilo našim zjednoteným, zdravým a fyzicky zdatným ruským, moslimským, mexickým, kubánskym a čínskym útočníkom vyhubiť a vyhladiť nás z povrchu celej Zeme!

   Tridentský koncil a jezuita Oath naďalej plnia ako si pamätáme časť štvrtého sľubu o samozvaný jezuitského:

   „Ďalej sľubujem a vyhlasujem, že keď bude príležitosť, urobím a budem viesť neľútostnú vojnu, tajne alebo otvorene, proti všetkým kacírom, protestantom a liberálom.“ . . Potajomky použijem pohár na jed. . . Ako môžem kedykoľvek k tomu byť navádzaný ktorýmkoľvek činiteľom pápeža alebo predstaveným Bratstva svätej viery Spoločnosti Ježišovej. “ {20}

  • Vacciny zapricinili takzvanu Spanielsku chripku,tiez CUTTER INCIDENT a mnohe ine

 3. Strašiť ľudí nie je namieste. A dávať výnimky diplomatom, ktorí majú byť vzorom zodpovednosti, už vôbec nie

  „Keď tu bude na jeseň peklo, tak možno práve kvôli nezaočkovaným diplomatom, ktorí nemusia do karantény. A to tu nikto nevidí? Veď to je príklad aj pre päťkára alebo pre človeka, ktorý falošne získal diplom. Cisár je nahý. Ochrana verejného zdravia pred smrteľným vírusom ostala v tomto prípade kde?“ Martina Valachová

  Existuje covid diplomatický?
  Šéfredaktorka magazínu 40plus.sk si vo vyhláške Úradu verejného zdravotníctva všimla, že držitelia diplomatických a služobných pasov vstupujúci na územie Slovenskej republiky majú výnimku z karantény. „Teda, že napríklad diplomat, poslanci, ministri, atď., ľudia s diplomatickým pasom, môžu chodiť hore-dole a nemusia byť v karanténe. To je ten vírus taký inteligentný? Má on umelú inteligenciu, že napríklad na poslanca nelezie?“ ……………

  Tí, ktorí sa nedali zaočkovať, sú na Slovensku vystavení zosmiešňovaniu. „Verejne sa im praje smrť a každý, kto je iného názoru, je debil, nevzdelanec, dezolát.

  Diplomatický pas je sloboda – takto by sa mala nazvať kampaň a bola by skutočná a pravdivá
  „Otázkou ešte je, čo robia právnici v tejto krajine. Lebo zdá sa, že dovolenkujú už dlho.Samozrejme, až na pár výnimiek. Máme tu takú skupinku, ktorá podala veci do Haagu a už sa vec aj prerokováva. Kedy vytiahneme tie hlavy z piesku? Kedy sa začne vyvážená debata? Naozaj sú všetci lekári s iným názorom a pohľadom na vec antivaxeri?“ pýta sa….

  Ako inak, sme dve kategórie tí hore a tí dole.
  Treba to zmeniť a od základov!

  • „Ako inak, sme dve kategórie tí hore a tí dole.“ ???

   V marketingu je vyslovene zakázané deliť ľudí na kategórie! Vyslovene! Ľudia to neznášajú! Tak čo robí toto slovo v politickom marketingu?! No len to dokazuje, že ľudia sa delia na tých, ktorí vedia, a tých ktorí nevedia, a tí ktorí vedia, sa delia na tých, ktorí o tom klamú a tých, ktorí o tom hovoria pravdu!

   Pjakin 16.3.2021 – /cca/ „Koronavírus je divadlo, na ktorom neúčasť /politikov a médií/ sa trestá smrťou! Ekonomickou, fyzickou! Doslova!

   Tak aké ku.va „keď tu na jeseň bude peklo“?! Na jeseň tu ku.va bude TRETÍ – PLÁNOVANÝ CELOPLANETÁRNY LOCKDOWN! Podvod! Umelá svetová kríza, tak ako v roku 2008 – avšak s ešte väčšou nenažranosťou najväčších predátorov a parazitov planéty! Digitálny systém nielenže nepotrebuje žalúdok! Nepotrebuje trezory! Nepotrebuje skrýše peňazí, nepotrebuje haly na štósy bankoviek! Lev v prírode ak niečo zožerie, tak zaľahne a prdí, ale ostatní sú v bezpečí! Nie v kyber priestore s nulami a jedničkami! To je čierna diera chamtivosti! My nemáme skončiť „v pekle bez peňazí“ /jezuitskom pozn./ – my máme skončiť obraní o všetko ako väzni v koncentráku! Ale koncentrák nie je peklo – je to len zločin jednej skupiny „ľudí“ proti inej skupine Ľudí!

   12. až 15. septembra – Mária a Sedembolestná Mária – návšteva pápeža „na pozvanie prezidentky“?
   „Najväčší bankár“ pozval sám seba na rituál zasvätený obeti Isis? „Slovensko má také privilegium, o akom ani netuší!“ – cca citujem pápeža spred rokov.

   Otázka – čo na to slovenskí bohoslovci a časť biskupov, ktorí už dávnejšie obvinili pápeža zo šírenia herézy?

   Nový zákon: Nebola Panna Mária pannou? (II. časť …
   [Prehľadávať doménu dobrovodsky.blog.sme.sk] https://dobrovodsky.blog.sme.sk/c/275206/Novy-zakon-Nebola-Panna-Maria-pannou-II-cast.html
   Kedysi to bolo dôležité, pretože aj u starovekých národov Blízkeho východu bol kult Bohorodičky rozšírený (egyptská bohyňa Isis, babylónska Ištar, fenická Astarta) a tento kult pravdepodobne bolo potrebné nahradiť.

   „Nech je mešec /brucho Šelmy/ plný!“

   Som len zvedavý – koľko planetárneho zlata po tisíčročiach nášho otroctva a krviprelievania – vy zmrdi odovzdáte Annunaki?! „V digitálnej mene“?!

   https://duckduckgo.com/?q=n%C3%A1vrat+Annunaki+a+zlato&t=h_&ia=web
   – – –
   Ja seriem na všetkých týchto zasraných novinárov, ktorí tu za peniaze šíria strach a lži o korona cirkuse, pretože tieto ku.vy bankovníctva majú už minimálne rok a pol k dispozícii relevantné informácie, aby poznali, čo je pravda!

   Vy hovädá novinárske!
   To vy „umierate“ každý deň v strachu o svoju almužnu „spravodajskej“ prostitútky! To vy ste v pekle! Toto totiž už nie je len váš užitočný idiotizmus „nevedomých“ – toto je VAŠA VEDOMÁ účasť na zločine proti ostatným! To VY ste spolustrojcovia nášho koncentráku! VY!!!

   „Catherine Austin Fittsová: Jmenuji se Catherine Austin Fittsová, jsem vydavatelka Solari Report a generální ředitelka Solari Investment Advisory Services.

   Moderátor: Co se podle vás z hlediska ekonomiky v důsledku tohoto všeho děje?

   Catherine: Právě jsem zveřejnila obří studii s názvem „Stav našich měn”. Píšu v ní, že dolar byl po mnoho desetiletí rezervní měnou, a systém je, řekla bych, už postarší.

   A centrální bankéři se snaží zavést nový systém, ale ještě není připravený. Jsme v období velké změny a nejistoty, kdy centrální bankéři se snaží dolarový systém udržet v chodu a urychlit… takže se snaží prodloužit dolarový systém a pak se snaží urychlit zavedení nového systému. Musí zavést nový systém, aniž by si někdo vlastně uvědomil, co to přesně je. Máme tedy globální systém rezervní měny, dolaru, který se musí vyvíjet a změnit, a už není nejmladší… v tom systému je spousta nespokojenosti.

   Centrální bankéři se snaží zavést nový systém, a k tomu se snaží prodloužit starý systém a urychlit zavedení nového, což tvoří chaos… velká část toho nového se testuje a zkouší v prototypu, a zahrnuje spoustu různých průmyslů. Nový systém popisuji jako konec měn. Nezavádíme novou měnu, ale v podstatě zavádíme nový transakční systém, který bude digitální a v podstatě ukončí měny tak, jak je známe. To, co se snaží udělat, zahrnuje v podstatě všechny peníze na planetě, takže je to velké, je to složité a zapeklité. Výzvou je, jak prodat systém, který kdyby lidé chápali, nikdo by ho nechtěl? A toho samozřejmě dosáhnete pomocí zdravotní krize.

   Moderátor: Proč je pro to dobrá zdravotní krize?

   Catherine: Protože pokud hrstka lidí chce řídit většinu, otázkou je, jak můžete všechny ovce dostat na jatka, aniž by si to uvědomovali nebo tomu odporovali? Dokonalou věcí jsou neviditelní nepřátelé. Měli jsme válku proti terorismu… proti neviditelným teroristům. Virus je dokonalý, protože je neviditelný… nemůžete prokázat, že neexistuje, protože je neviditelný. Neviditelní nepřátelé jsou vždy žádoucí, zejména pokud lidi vystraší… pokud v lidech dokážete vyvolat dostatečný strach, lidé budou potřebovat vládu, aby je ochránila před neviditelným nepřítelem.

   Druhá efektivní taktika je „rozdělit a panovat”. Pokud se vám podaří použít média… média hrají velmi důležitou roli. Když se vám podaří mezi sebou rozeštvat muže a ženy, bělochy a černochy… jeden z důvodů, proč byste chtěli dostat spoustu uprchlíků do Evropy, je ten, aby se tamní populace postavila proti uprchlíkům, a pak potřebujete vládu, aby byla uprostřed… tohle vše… ať jde o taktiky rozdělit a panovat nebo neviditelného nepřítele, tohle vše jsou způsoby, jak v lidech vyvolat strach a přimět je k poslušnosti.

   Neviditelný virus vám umožňuje zavést enormní kontrolní mechanismy. Můžete zabránit lidem se shromažďovat, můžete jim zabránit se organizovat a setkávat se, aby mluvili o tom, co se děje, atd. Pokud to digitalizujete s kontaktním trasováním, můžete kontrolovat, kdo s kým mluví. Pokud přimějete lidi dělat veškerou práci a vzdělávání online, můžete doslova poslouchat vše, co říkají. Můžete zavést mimořádné množství sledování a to vše na základě teorie ochrany před neviditelným virem. Je to velmi chytré a jak vidíte, u spousty lidí to funguje… ne u všech, ale u mnoha. Podle mě… a nechci podceňovat schopnost lídrů, vyvinout patogeny, které mohou zabíjet.“

   Celý prepis videa tu!
   https://otevrisvoumysl.cz/planetarni-lockdown-rozhovor-s-catherine-austine-fittsovou-o-soucasne-situaci/

   Zhruba 4x odľahčené video „Planetární Lockdown“ stiahnuť tu!
   https://gloria.tv/post/ANRPXqHAa9h81uQH71LNGCUUD
   ————————————————
   Denník SME: Neočkovaní nie sú ľudia, ale dobytok s teľacím …
   [Prehľadávať doménu infovojna.sk] https://www.infovojna.sk/article/dennik-sme-neockovani-nie-su-ludia-ale-dobytok-s-telacim-iq-mali-by-kvicat-ako-svine-na-bitunku
   Mali by kvičať ako svine na bitúnku 03.07.2021 | 10:15 Potvrdzuje sa, že denník SME má ďaleko bližšie k fašizmu než k demokracii, a že táto vláda má ďaleko bližšie k NSDAP než k Európe 21. storočia, reaguje na škandalózny článok Ľuboš Blaha (Smer-SD).

   Keď sviňa druhému jamu kope!
   https://u-blogidnes.1gr.cz/blogidnes/article/7/15/155337/155337_clanok_foto_441.jpg?r=27bq

   • na ceste máme už digitálne Euro … len aby sa aj úspory na účtoch jedného dňa nestali digitálnymi a nedovolia preto vybrať peniaze fyzicky z banky

  • Ziadny virus neekzistuje a nikto sa nim nenakazil,ani sa nenakazi,ale tymi jedmi,co su v tych programoch,aka vaccinach,pokial budu ovce verit na virus,ci bol umeli,z netopiera a kde,ci v Cine,alebo inde,stale tato prekliata vrazedna banda bude pokracovat v Genocide Ludstva

 4. Jednoduchá

  …Pfiezer nielenže vynechal dôležité testy a teraz ich prevádza priamo na ľuďoch, ale ,,zabudol“ aj na to, že nie všetci títo ľudia chcú byť ,,pokusnými králikmi“….dnes som sa po dlhšej dobe rozprávala s 3 kamarátkami a všetky 3 sú zásadne proti očkovaniu….nemajú vôbec záujem…no smutné je, že u 2 z nich majú iní názor ich partneri….napriek tomu verím, že ľudia si budú čoraz viac uvedomovať, o čom je tento ,,koronocirkus“ a ako nás všetkých balamutia….čo ma najviac prekvapilo, dalo sa s nimi o tejto téme rozprávať, boli veľmi priame, čo sa v tomto prípade nedá povedať o niekt.členoch svoj.rodiny…..určite sa budeme čoraz viac uvedomovať, budeme viac vedieť ,,oddeliť zrno od pliev“ …. toto je pre nás tá správna cesta …. nech sa nám v tom darí čo najlepšie…

 5. VEDEC“ ČEKAN BOL HOSPITALIZOVANÝ V KOŠICIACH S MYOKARDITÍDOU (zápal srdca) PO ZAOČKOVANÍ ⁉️
  „Vedec“ Čekan sa potichúčky v rozhovore priznal, že po očkovaní ho hospitalizovali v košickom VÚSCH niekoľko dní!
  „Sakramentsky dobre viem, čo je to myokarditída (zápal srdcového svalu), lebo som ju dostal!“ ?
  K rovnakému problému sa priznal vzápätí aj novinár Dobšinský!▶️

  Zosmiešnujú a minimalizujú počty ľudí s týmito príznakmi, a pozrime – rovno dvaja sa stretli hneď v tomto štúdiu a rozhovore!

  ❗Vakcína nie je sloboda, ale riziko myokarditídy, zápalu srdcového svalu a komplikácií, ktorých pribúda.

  ZDRAVIE NAŠICH OBČANOV JE PRE NÁS v hnutí Republika prvoradé ▶️▶️▶️ a preto budeme POZORNE sledovať, či boli riadne nahlásené vedľajšie príznaky dotyčných pánov na Štátny ústav pre kontrolu liečiv.

  A čo je zaujímavé, že ŠUKL hneď zaradil myokarditídu, medzi riziká čo spôsobuje vakcinácia.
  A zaujímavý je aj fakt, že Matovič tlačí na očkovanie,ale ON sám sa iba zaregistroval
  Ale však teraz ho pichnú aj bez registrácie, tak načo tu hraje divadlo.

  Tu zomrela jedna pani,ktorá bola v DSS a pýtam sa dcéry čo sa stalo. No stalo sa to po druhej dávke vakcíny. Ale príčinu úmrtia zadali pravdepodobne DELTA.

  Však čísielka sú pre nich smerodatné, aby sa manipulovalo s mienkou.

  • Hnutie Republika musi odmietnut existencie tychto takzvanych virusov a obvinit rezim,tiez EU z Genocidy ludstva

 6. Politici hrajú s nami nepeknú hru. Nie je pre nich problém v prípade tlaku vystaviť si falošný covid pas a s údajmi o vakcíne, ktorú akože dostali, ale ktorá skončí v koši. Zistiť či bol politik zaočkovaný sa bude dať iba z krvi.
  Vyvolali situáciu rozdelenia ľudí, jední sú posadnutí očkovaním a zúria na neochotných dať sa očkovať a druhí sa bránia tlaku od opichancov.
  Zaráža ma hlavne tá nevedomosť prvej skupiny o akože vakcínach, ktoré sú bez záruky bezpečnosti. Veď kúpil by si človek auto bez záruky? A pri vakcíne mu to nevadí, že za ňu nikto neručí.
  Rozdeľuj a panuj.

 7. Jednoduchá

  …presne tak Agáta…

Pridajte komentár

*