Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Argument pre povinné očkovanie je mŕtvy. Práve ho zabil omikron


Print Friendly, PDF & Email

Argument pre povinné očkovanie je mŕtvy. Práve ho zabil omikron

(Kit Knightlyová, Off-Guardian) Pred časom usporiadala predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyenová tlačovú konferenciu, na ktorej obšírne hovorila o svojich „obavách“ z nízkej miery zaočkovanosti EÚ a o tom, ako to najlepšie „napraviť“.

Na otázku o zavedení povinného očkovania povedala: „Je pochopiteľné a vhodné viesť teraz túto diskusiu  – ako vieeme povzbudiť a potenciálne uvažovať o povinnom očkovaní v Európskej únii. Vyžaduje si to diskusiu, vyžaduje si to spoločný prístup, no je to diskusia, ktorú, podľa mňa, viesť treba.“

K čomu dodala:

„Pred dvomi alebo tromi rokmi by som si  nikdy nemyslela, že budeme svedkami toho, čo vidíme práve teraz, že máme túto strašnú pandémiu, že máme vakcíny, ktoré zachraňujú životy, no tie sa nie všade patrične využívajú. A tak sú tieto nesmierne zdravotné náklady.“

Samozrejme, predstava, že národy Európskej únie budú o povinných očkovaniach „diskutovať“, je žart, skôr do nich budú bez ohľadu na ich názor nútené.

Akákoľvek reálna, racionálna debata sa však skončila, keď EÚ aj výrobcovia vakcín pripustili, že vakcíny nefungujú.

Vakcíny proti covidu prenosu infekcie nebránia

Podľa akejkoľvek definície spred roku 2021 „vakcíny“ na covid v skutočnosti vakcínami nie sú. Od začiatku sa bežne pripúšťa, že nezabraňujú tomu, aby ste toto ochorenie dostali a nebránia tomu, aby ste ho šírili.

Každý deň počúvame o nejakej známej osobe či niekom inom, kto bol aj „napriek zaočkovaniu“ pozitívne testovaný.

EÚ už potvrdila, že očkovacie pasy (ktoré, dosť ironicky, plánovali zrejme už „dva alebo tri roky“, napriek tvrdeniu von der Leyenovej, že príchod pandémie nikdy nepredvídali), stratia platnosť do deviatich mesiacov.

Prečo stratia platnosť?

Lebo prestane pôsobiť „ochrana“ údajne poskytovaná vakcínou.

Ako rýchlo prestáva pôsobiť?

To netušia.

Údajné objavenie sa variantu omikron podľa názoru establišmentu situáciu ešte viac zhoršuje. Dalo by sa vlastne tvrdiť, že prvou skutočnou obeťou prepuknutia omikronu bola konzistentnosť naratívu.

Riaditeľ Moderny priznáva neúčinnosť vakcín na omikron

Experti už varujú, že variant omikron môže byť rezistentný voči vakcínam a teraz do tohto refrénu pridal svoj hlas aj generálny riaditeľ Moderny, keď povedal:

Liečba osteoporózy

„Podľa mňa pôjde o podstatný pokles účinnosti vakcíny. Len neviem, aký veľký, pretože musíme čakať na dáta. No všetci vedci, s ktorými som hovoril, sa vyjadrujú v zmysle, že ´to nebude dobré´.“

Aj keby sa tieto varovania ukázali ako nesprávne a mainstream by sa náhle stiahol a začal hlásiť, že v boji s omikronom fungujú vakcíny „lepšie, než sa čakalo“, je to nepodstatné.

Oni práve priznali, že „vakcíny“ by mohli prestať fungovať vo chvíli, keď sa objaví nová mutácia. A vírusy mutujú často.

Takže oni vedia, že vakcíny príliš nefungujú, vedia, že stratia účinok a vedia, že akákoľvek nová mutácia by ich fungovanie mohla úplne zastaviť.

Jediné, čo nevedia a nepoznajú, sú dlhodobé účinky vakcín, čo je fakt, priznaný samou spoločnosťou Pfizer v jej dodávateľských zmluvách:

„Dlhodobé účinky a účinnosť vakcíny sú v súčasnosti neznáme a vakcína môže mať nepriaznivé účinky, ktoré sú v súčasnosti neznáme.“

A tu je univerzálne vzdanie sa zodpovednosti:

Týmto sa nepriznáva, že Covid-19 je nebezpečný, že pandémia je skutočná alebo nejakým iným spôsobom potvrdzuje naratív. Skôr, a to je dôležité, poukazuje na to, že plán establišmentu na povinné očkovanie nedáva vôbec žiadny zmysel, dokonca ani podľa ich vlastných podmienok.

Súčasný naratív je, že:

 • Vakcíny neposkytujú imunitu, ani nezabraňujú prenosu.
 • Akýkoľvek ich prospešný účinok prestáva pôsobiť, oni nevedia, kedy.
 • Pravdepodobne nechránia pred novými variantmi alebo mutáciami.
 • Vakcíny majú neznáme dlhodobé vedľajšie účinky.

Nie sú to okrajové predstavy ani nepodložené teórie, ale údajné „fakty“ rozporuplného schizofrenického covidového príbehu.

Držiac sa výhradne a úplne vlastných slov mainstreamu a jeho výrazov, akýkoľvek možný dôvod povinných očkovaní je mŕtvy.

Zabil ho „variant omikron“, aj keby nikdy nezabil nič iné.

Záver

Najnovší vývoj ukazuje, že nezmyselnosť povinného očkovania proti covidu už pochopili aj politici.

Matovič dnes (streda 19.1.2022) vyhlásil, že povinné očkovanie už asi nemá zmysel. Kolíková sa ho zasa úplne vzdať nechce a opäť tliachala niečo o „širokej palete dostupných sankcií“ za nepodrobenie sa. Ona ale mala vždy dlhšie vedenie.

Skôr to bude tak, že tí bystrejší politici si uvedomujú, že v súčasnosti by povinné očkovanie bolo nielen nepriechodné, ale s najväčšou pravdepodobnosťou by viedlo k občianskym nepokojom. Uvidíme ešte, ako sa situácia vyvŕbi v Rakúsku, kde ho napriek všetkému chcú stále zaviesť.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Kit Knightlyová, Zdroj: off-guardian.org, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Dnes aj cesky premier Fiala vyhlasil, ze nasilne, povinne ockovanie nema zmysel.
  Su bandy koordinovane z jedneho centra ?

  • Určite, covidový naratív sa začal posledné dni rúcať ako domček z karát. Krysy utekajú z potápajúcej sa lode a snažia si zachrániť krk. Všetci, ktorí pandemické opatrenia ešte aj dnes naďalej pretláčajú, sú buď blbí a nezaregistrovali, čo sa deje, alebo nemajú pocit sebazáchovy.

   V podstate dnes už môžeme bezpečne vyhlásiť, že pandémia skončila. Už to len treba oznámiť pribrzdeným osobám typu Mikas, Lengvarský či Kolíková.

  • Reakcia na zmeny v exopolitike a likvidáciu Cabal!
   Najväčšiu zotrvačnosť majú tí, ktorí nie sú zasvätení – len slúžia ako užitoční idioti.

   Matovčovi utrnulo s“omicronom“, pretože sa bojí, že ho vakcínou zlikvidujú! Takto „má šancu“. On skrátka nevie, že už je mŕtvy tak či tak.

 2. matrtaj síce povedal, že je povinné očkovanie zbytočné, ale povedal tiež, že „omikron naočkuje všetkých“
  takže si nemyslím, že to parazitické elity vzdali, iba majú nový plán, ako dosiahnuť tú ich vytúženú depopuláciu!!!
  a nemýľme sa, že trnafský buázen zas niečo trepe rovnako, ako to bolo, keď sa „preriekol“ a povedal čipovanie miesto testovania

 3. k poslednej vete článku – nepozerajte na Rakúsko, pozerajte na Česko, čo sa tam deje. Ako vždy v našej biednej slovenskej histórii, aj tentokrát budeme čakať, či nás zachránia Česi. Ja im oduševnene držím palce a prosím ich o záchranu spiacej šípkovej ruženky na východe.

  • Žiaľ, so Slovenskom je to od nepamäti tak. Vždy servilne ohnúť chrbát pre veľmocami, ktoré majú dominanciu v stredoeurópskom regióne. Naposledy sme boli pánmi na svojom území za Svätopluka I., kedy sme dokázali úspešne vzdorovať vtedajšej veľmoci Východofranskej ríši. Aj keď s vtedajšími našimi predkami máme asi toľko spoločného, ako dnešní Taliani s Rimanmi.

 4. Čítať tie fašistické reči tej von Lajnovej, na to treba naozaj silný žalúdok, alebo mať manžela /manželku vo vysokej funkcii nazi fizeru. Manžel tejto fašistickej špiny je nejaký vysoký pohlavar vo firme Pfizer, ktorá sa skôr podobá na firmu Mengeleho. EÚ je koncentracny tábor. Čím skôr z tohoto novodobého Terezinu vystúpiť.

 5. Celá moderná lekárska veda je založená na mylnom princípe: „Čím viac, tým lepšie“! Ľudský organizmus, procesy v ňom prebiehajúce, vrátane imunitných reakcií nefungujú matematicky. Predpísaný liek nezabral, tak zvýšime dávku. Zabral, ale málo, tak zase pridáme. A tak dookola. Výsledkom je zruinovaný pacient závislý častokrát do konca života na liekoch. Obdobne je to aj do zasahovania imunitného systému, čo dnes vidíme tými boostermi. Priebeh ochorenia, resp. ohrozenie života závisí len a len od stavu imunity. Len taký študovaný blbec, ako je prezident ČLK Kubek môže povedať, aby sme sa nespoliehali na imunitu, ale dali sa zavakcinovať.

 6. Ak sú vakcíny neúčinné, tak ich treba reklamovať a pýtať peniaze späť!

 7. Štvrtá vlna definitívne dorazila na Slovensko:
  „A je to tu. Každý deň počas najbližších pár týždňov sa bude pomerne rýchlo zhoršovať epidemická situácia na Slovensku. Prispôsobme tomu aj svoje správanie, či ste zaočkovaní, či nie,“ zhodnotil matematik…………………….

  „Omikron prišiel už dávnejšie, len pri exponenciálnom raste sú najprv nízke prírastky a potom začnú byť vysoké. Čo sa týka prírastkov omikronu, tak každých 2,5 dňa sa počet nových nakazených zdvojnásobí,“ povedal infektológ Peter Sabaka……………………….

  No ako je to s tými číslami keď sa jeden deň otestuje na AG testy a potom ide na PCR sa čísla z tých AG testov znovu započítajú, takže čísielka sa len znásobujú.

  Čo nám povie Sabaka tomu sa veriť nedá, lebo odborníci sú aj na druhej strane.
  A ešte otázka načo sa vlastne očkujú keď to nefunguje a rečičky o miernejšom priebehu nech si nechajú pre seba. Priebeh choroby závisí aj od celkového zdravotného stavu jedinca. Veď už prvá, druhá a pomaly aj tretia dávka je k ničomu, takže aký rozdiel je medzi očkovanými a neočkovanými. Možno aj veľký a lepší pre neočkovaných, lebo vlastná imunita sa nenabúrala nejakým pfizerom.

  Však pfizer rodinka Krčméryho vie toho viac, keď sa vyjadril, že o 5 rokov môžme očakávať všeličo. Takže záručná lehota neistá.

 8. …áno je to pravda, že tie ,,vakcíny sú neúčinné“, nakoľko tu nič nie je, ani nebolo….. ich ,,pomoc“ spočíva v úplne niečom inom….každá ďalšia ,,finta tých hore“ ako tvrdí redakcia by nás mala utvrdiť v tom, že sa začínajú obávať a máme nádej, že sa to zmení k lepšiemu pre nás ostatných….

 9. Toto veľa ku koncu plandémie vysvetľuje: https://cz24.news/desive-zabery-spanelsky-vyzkumnik-r-d-martin-nafotil-a-potvrdil-ve-studii-pritomnost-nanocipu-ve-vakcinach-pfizer-comirnaty-zabery-modulu-pro-sitovou-bezdratovou-komunikaci-a-blu/ !!!
  Sektárske názory Holistický… ma nezaujímajú, keďže toto fórum nie je určené na nezmyselné úlety…

  • holistický prístup

   XXXXXXXXXXXL,

   každý s holistickým prístupom už dávno ZNÁ, že XXXXXXXXXL je sektár tej najtemnejšej VRAŽEDNEJ sekty v kapucniach – pyšniaci sa vami zavraždeným na „kríži“ … preto toľko čiernej kolomaže z vás vyteká … tož-tak.

   • holistický prístup

    XX…XL je samotný poradca a „spovedník“ XX…XL „MIKASA“ – JEZUITA v KÁPÍ … osobný DÉMON …

 10. provokater

  partizáni kde ste!!

 11. Covid-pasy stratia platnosť odkedy??? Podľa mojich informácií sa zjednotila platnosť covid-pasu na 9 mesiacoch od poslednej vakcinačnej dávky (nariadenie EK). To však nie je to isté, čo ich zrušenie natrvalo. Na takého „gesto“ si musíme ešte dlho počkať.

 12. KOVIDBARÓN!

  ,,,,celý Reštart prebieha veľmi rozumne-najprv sa do filtračnej siete zbytočných a prebytočných chytia tie najhlúpejšie ovce túžiacích po rozprávkových výhodách,potom ide ďalší levej nechať si za to ešte zaplatiť,alebo odmeniť-čo hraničí s idiotizmom nenažranosti,potom čo tu ostane bude postupne separované a čo prežije všetky levely-môže tu zostať!,največším ľudským odpadom sú senióri a staršie osoby ktoré za tie roky tu napáchali najviacej škody,lebo jelogické pravidlo čím dlhšie niekde si-tým viacej toho máš pod nechtami,,,,ľudstvo a pracovnú silu nieje problém nahradiť,človek je ľahko nahraditeľný ako bol aj doposiaľ ľahko vyrobiteľný-stačilo mužov nahnať na ženy a matkám platiť za porody a akože výchovu a lákať ich na výhody,seniori sú ako nevinní upíri-žijú zo svojích nič netušiacích vnúčat a tešia sa že sú a že práve oni musia splácať dlh za nich a staroba si ruky myje k svojej spokojnosti,,,,vaše covidpasy sú presne ako vy sami-majú len krátku platnosť a bez záruky,bude lepšie ak príjmete svoj osud a nebudete sa mu vzpierať,lebo onen osud je ako vaše ženy-čím menej ho budete rešpektovať,tým viacej vás bude ničiť a taký je aj onen vírus-silne a mení sa,lebo je k tomu motivovaný k akejsi rovnováhe síl,vy ste to slabšie a on to silnejšie!

Pridajte komentár

*