Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Horúca správa: 3 prestížne štúdie zistili, že covidové vakcíny nefungujú


Print Friendly, PDF & Email

Horúca správa: 3 prestížne štúdie zistili, že covidové vakcíny nefungujú

(Daily Expose) – Absolventka Yaleovej univerzity, ktorá získala aj titul PhD. na Princetonskej univerzite a titul MD (doktor medicíny) na Lekárskej fakulte Univerzity Johnsa Hopkinsa publikovala štúdiu s prevratným záverom.

Tvrdí, že nariaďovať verejnosti povinné očkovanie je škodlivý a poškodzujúci akt. Na základe špičkových štúdií z vedeckého výkumu je jasne demonštrované, že vakcíny nezabraňujú infekcii ani prenosu ochorenia Covid-19.

Čo zistila vedkyňa

Dňa 9. septembra 2021 uverejnila Nina Pierpointová (MD, PhD) štúdiu, analyzujúcu rôzne štúdie publikované v auguste 2021, ktoré dokazujú, že údajný variant delta ochorenia Covid-19 uniká súčasne ponúkaným očkovaniam na toto ochorenie a preto nezabraňuje infekcii ani prenosu Covid-19.

Vo svojej publikovanej štúdii táto lekárka vysvetlila, že cieľom vakcín je dosiahnuť nasledovné dve veci:

 1. chrániť zaočkovanú osobu pred ochorením,
 2. zabrániť zaočkovaným ľuďom byť ďalej infekční a prenášať infekciu na iných

Lekárka však píše, že hromadná imunita sa očkovaním nedosiahne, lebo nový výskum v mnohých prostrediach ukazuje, že takzvaný variant delta vytvára u zaočkovanej populácie v porovnaní s tou nezaočkovanou veľmi vysoké vírusové záťaže.

A preto podľa Niny Pierpointovej (MD, PhD) povinné očkovanie, aké sa teraz presadzuje v rôznych krajinách, nemá žiadne opodstatnenie, pretože zaočkovaní jednotlivci nezastavujú, ba ani nespomaľujú šírenie údajného delta variantu ochorenia Covid-19.

To vedie túto lekárku k záveru, že ďaleko vyššiu ochranu než očkovanie poskytuje prirodzená imunita, pretože každé prekonanie ochorenia Covid-19 vytvára v tele zdravé hladiny prirodzenej imunity.

Nina Pierpointová cituje tri štúdie, ktorých zistenia a dáta podporujú jej závery a to:

 • štúdia „Týždenné hlásenie o morbidite a mortalite“ publikovaná 6. augusta 2021 v Centre pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC)
 • štúdia publikovanú 10. augusta 2021 Oxfordskou univerzitou
 • štúdia publikovaná 24. augusta 2021, ktorú financovalo Ministerstvo zdravotníctva a sociálnej starostlivosti Spojeného kráľovstva

1. Štúdia CDC

Štúdia CDC sa zamerala na 469 prípadov u obyvateľov štátu Massachusetts, ktorí počas obdobia dvoch týždňov naštívili verejné zhromaždenia v interiéri a exteriéri.

Výsledky ukázali, že 346 prípadov bolo medzi začkovanými obyvateľmi, pričom 74% z nich malo symptómy údajného ochorenia Covid-19 a 1,2% bolo hospitalizovaných.

Zvyšných 123 prípadov však bolo medzi nezaočkovanou populáciou, z čoho bola hospitalizovaná len 1 osoba (0,8%).

Ani v jednej skupine nedošlo k žiadnemu úmrtiu. Štúdia tiež zistila, že nájdené virálne nálože boli u zaočkovaných a nezaočkovaných veľmi podobné, čo znamená, že boli rovnako infekční.

2. Štúdia Oxfordskej univerzity

Štúdia Oxfordskej univerzity preskúmala 900 členov nemocničného personálu vo Vietname, ktorí boli v období marca až apríla 2021 zaočkovaní vírusovou vektorovou vakcínou Oxford/AstraZeneca.

V polovici mája 2021 však bol celý personál na vírus Covid-19 testovaný negatívne; prvý prípad sa medzi zaočkovaným personálom objavil 1. júna 2021.

Vtedy bolo na vírus Covid-19 znovu otestovaných všetkých 900 členov nemocničného personálu a okamžite bolo zistených ďalších 52 dodatočných prípadov, čo nemocnicu prinútilo zaviesť lockdown.

V priebehu nasledujúcich dvoch týždňov bolo zistených ďalších 16 prípadov.

Štúdia zistila, že u 76% na Covid-19 pozitívneho personálu sa prejavili respiračné symptómy, z toho 3 členovia personálu dostali zápal pľúc a jeden člen personálu potreboval tri dni kyslíkovú liečbu.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Ďalej sa zistilo, že najvyššie vírusové nálože u plne zaočkovanej infikovanej skupiny boli 256-krát vyššie než najvyššie vírusové záťaže zistené u personálu v marci až apríli 2020, keď jeho členovia neboli zaočkovaní.

3. Štúdia Ministerstva zdravotníctva a sociálnej starostlivosti Spojeného kráľovstva

Štúdia Ministerstva zdravotníctva a sociálnej starostlivosti Spojeného kráľovstva je štúdiou analýzy prebiehajúceho celonárodného monitorovania SARS-CoV-2 v Spojenom kráľovstve a jej súčasťou sú merania vírusovej záťaže medzi obyvateľstvom.

Štúdia zistila, že vírusové nálože u zaočkovaného a nezaočkovaného obyvateľstva sú prakticky rovnaké a oveľa vyššie, než boli pred zahájením očkovania na Covid-19.

Štúdia tiež zistila, že väčšina prípadov u zaočkovaných obyvateľov, keď sa stali pozitívnymi, sa prejavovala symptómami.

Autori štúdie dospeli k záveru, že vakcína Oxford/AstraZeneca stratila účinnosť proti takzvanému delta variantu ochorenia Covid-19, trvajú však na tom, že v zabránení nakazenia sa variantom delta je skutočne účinná, v rozmedzí 67 až 80%.

Nina Pierpointová sa vo svojej štúdii správne pýta, ako mohli dospieť k tomuto záveru, keď 82% z náhodnej vzorky nových pozitívnych PCR testov boli plne zaočkovaní ľudia.

Táto lekárka píše:

„Ak vakcína znižuje riziko nakazenia sa o dve tretiny (67%), potom by sme očakávali, že podiel zaočkovaných vo vzorke pozitívnych bude menší než podiel zaočkovaných v populácii.

Povedzme, že začneme s 1000 ľuďmi v krajine, z ktorých náhodne vyberieme 100. Krajina je zaočkovaná na 80%. To znamená, že v našej stočlennej vzorke máme 80 zaočkovaných a 20 nezaočkovaných ľudí.

Dajme tomu, že vírus za obdobie výberu infikoval 10% ľudí, teda celkovo 10 prípadov. Ak je z tých infikovaných 8 medzi zaočkovanými a 2 medzi nezaočkovanými (80% a 20%  pozitívnych, porovnajúc pomer zaočkovaných a nezaočkovaných v populácii), vakcína nespôsobila žiadny rozdiel v tom, či sa niekto môže nakaziť (účinnosť 0%).

Ak má vakcína účinnosť 67%, potom by sa počet prípadov v zaočkovanej skupine mal znížiť o 2/3 na 2,67 prípadov a celkový počet prípadov by bol len 4,67 (2,67 u zaočkovaných a 2 u nezaočkovaných).

To znamená, že v zaočkovanej skupine by bolo len 2,67/4,67 alebo tiež 57% prípadov a 43% v nezaočkovanej (pri použití pomerov sa môžeme vrátiť k celkovým 10% pozitívnych, čo dáva 5,7 prípadov medzi zaočkovanými a 4,3 medzi nezaočkovanými).

To je dôvod, prečo podiel zaočkovaných v infikovanej vzorke, veľmi blízky podielom zaočkovaných v celkovej populácii, je nekompatibilný s údajmi o účinnosti, vygenerovanými autormi.

Mne sa to javí tak – čo sa týka massachusettskej štúdie – že vakcína náchylnosť na infekciu vôbec neznižuje a v skutočnosti je to niečo medzi miernym (nepodstatným) znížením a miernym zvýšením náchylnosti na variant delta.

Zo štúdie Spojeného kráľovstva je jasné, že vírusová nálož (a tým aj infekčnosť pre iných) je pri variante delta oveľa vyššia než pri variante alfa a že, pri variante delta, sú vírusová nálož a infekčnosť u zaočkovaných aj nezaočkovaných nakazených ľudí rovnaké.“

Záver

Tri vyššie uvedené štúdie viedli Ninu Pierpointovú (MD, PhD) k záveru, že nútiť iných k povinnému očkovaniu je potenciálne škodlivý, poškodzujúci akt.

Píše, že vzhľadom k tomu, že hlavným dôvodom povinného očkovania je chrániť pred infekciou iných a keďže tieto štúdie bez najmenšieho tieňa pochybností potvrdili, že to nerobia.

Preto tí, ktorí očkovania proti Covid-19 nariaďujú, by si možno mali hľadať právnika, lebo sú trestne a právne zodpovední za dlhodobé poškodenia tých, ktorých tlačia do očkovania pod hrozbou prepustenia zo zamestnania, vylúčenia zo vzdelávania či bránenia prístupu do spoločnosti.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroj: dailyexpose.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ander Kixa

  Toto je hoax!!!! Tie vakcíny fungujú. U niektorých okamžite, u váčšiny s odstupom niekoľkých mesiacov až rokov

  • No áno, závisí, že na aký ich efekt sa sústredíme 🙂

   • Čo má znamenať ten smajlík?

   • Smejem sa cez slzy.

   • Ander Kixa

    Tu by sme sa asi mali sústrediť na ten efekt na ktorý boli vakcíny vyvinuté. Čo je viac pravdepodobné? Že sa uvarili narýchlo na kovid a nie sú poriadne otestované, alebo ich vyvíjali niekoľko rokov a sú otestované aj na ľuďoch???

    • Tie vaxxy su operacne systemy,co nemaju s normalnymi vaccinami uplne NIC spolocne,ucelom je vykynozit velke mnozstvo Ludi a zo zbytku ludi spravit 100% kontrolovane Masiny, pomocou Graphene Oxide, in the form of Liquid Crystals, Low Frequencies, atd. tak je to Napisane Elitami. Nedavno Dr. Melanie walker- Globalistkas povedala:; Humans became Machines and life is no longer relished for the sacred being it is

   • Ci na zrazeniny krvi,Paralyzu tela,Oslepenie a mnozstvo inych vrazednych ucelov

  • zapredaná SR

   Presne ako píšeš, fungujú na 100%. Akurát , že vám tvrdia, že sú vyvinuté ako prevencia proti covidu a jeho šíreniu. Ale židovský globalisti to vyrobili za iným účelom. Ako povedal Gates, ak dobre zaockujeme 7miliard ľudí, môžme znížiť populáciu až o 1/3. Ale to je stale málo, takže tu máme mRNA a tá sa postará o výške čísla. A najlepšie je na Tom to že to všetko hodia na nové varianty a neočkovaných. Nie je vám divné že sa stále strieľa do ľudí prvá vakcina smrti? Bola tu delta, teraz omicron, ktorý už vraj z pôvodným vírusom nemá nič spoločné, ale satanove semeno je vyrobené aby ste tu neboli, teda nemohli chytiť covid a preto sa stále tlačí do ľudí.

  • Ludmila Skalková

   Není to pravda,moje dcera po dvou vakcinacích dostala covid,těžký průběh,je mladá!!Má tři děti,před vakcinací byla absolutne zdravá a sportovala,po hrůza!!Poškozená imunita,bolesti všeho,takže vy běžte s hoaxy do p…….ony ty hoaxy,už vycházejí na povrch,nechápu,že chodíte na tento portál,když je to hoax.Buď tady nasazený jako troll!

   • On to myslel ironicky, že vakcíny fungujú, avšak nie na predchádzanie covidu, ale na mrzačenie a zabíjanie ľudí.

   • Pani Ludmila on to myslel Ironicky,ale mal nieco k tomu dodat,je mi velmi ludo nad Vasu Rodinu,dufam ze tito masovi vrahovia budu prisne potrestani,Janko

  • Pavelkovych Milan

   👍 Veď to chemické svinstvo ani nie je určené na to aby fungovalo, alebo nebodaj chranilo pred Fauci – Gates umelým vírusom.

  • Výňatek z rezoluce č. 2361 Rady Evropy:
   Ve světle současné celosvětové pandemie, jejich okamžitých i dlouhodobých důsledků a očkování proti nemoci covid-19 vybízí Parlamentní shromáždění Rady Evropy členské země RE a Evropskou unii mimo jiné k tomu, aby:
   7.3 s ohledem na zajištění vysoké proočkovanosti:
   7.3.1 zajistily, aby občané byli informováni o tom, že očkování NENÍ povinné, a aby na nikoho nebyl vyvíjen politický, společenský ani jiný nátlak na to, aby se nechal očkovat, pokud si to sám nepřeje;
   7.3.2 zajistily, aby nikdo nebyl diskriminován za to, že není očkovaný kvůli možným zdravotním rizikům nebo proto, že nechtěl být očkován

   —————————————————————————————————-
   HTTPS:// STAVBEZNOUZE.cz

   paragraf 175 a 177 trestního zákona
   – chrání osobní údaje – povinné očkování je protiprávní

   A PŘESTO TO CHTĚJÍ UDĚLAT POVINNÉ

  • Presne tak funguju tak,ako boli naplanovane na Genocidu Ludstva,funguju na 100%

 2. Ander Kixa
  Tie vakcíny fungujú.

  Tu větu jsi myslel jak? Léčebně nebo depopulačně anebo trvalé následky po aplikaci vakcíny?!

  Mimochodem, proč si dávat do těla něco, za co odmítá ručit výrobce!
  Smlouvy s BIG FARMA jsou europoslancům předkládány začerněné, takže se z nich nikdo nic pořádně nedoví!
  Tzv. očkovací centra – očkování provádí laici, studenti, dobrovolníci!

  • Všimnite si ako sú označené vozy kde sa ockuje.Sú na nich vytlačené symboly zvieracej hlavy s rohami!

 3. Nic nového jsem se nedověděla ,jen to co už víme a stále se to tu i jinde opakuje dookola ,takže to nečtu,stráta času.Jen vždycky proběhnu komenty. Spíš mně zajímá jak se z toho dostat,kdy nastane ta hodina H aby to bylo správně,efektivně a účině načasované s dostatkem probuzených lidí.Nemusí to být nutně násilnou formou/ i když nikdy nevíš/ ale důrazné UŽ DOST!

  • Stačí sa prestať podriaďovať. Aké jednoduché!

  • Mnohí sme povďační tímu Bádateľa, že nám postupne otvára naše zalepené oči a varuje pred nebezpečenstvom.

   • Pavelkovych Milan

    Je to smutne, že Vaše zaslepene oči sa otvárajú až teraz. V IV/2020 boli na internete už články o tomto kkovid šialenstve a podvode. Hlavný zmrd globalizacie, Klaus Schwab o tom dokonca píše aj vo svojej knihe Covid-19 Great Reset, ktorú napísal už v roku 2019. Knihu si môžete kúpiť aj v Česku a na Slovensku.

  • súhlasím s Anderom, jirikom a s Magdalenou!!!!
   stále tu hráte to kovidové divadlo!!!!
   táto „vakcína“ bola dávno vyvinutá, len vymýšľali scenár na vytvorenie takého stavu, aby ovce išli dobrovoľne na pichanec prvý krát, druhý krát, tretí krát,…

   • Marienka Americky Patent cislo 082583A1,publikovany 18 ,Marca,2021 ,je o patentovani 170 Vaccines ano 170,vcetne mRNA,DNA,tiez instrukcie aky teror budu pouzivat,aby ludi dopichali(na smrt) , V UK uz planuju vaxovat kazde 3 Mesiace,Norsko ,4 Svedsko 5,atd. US Patent: 082583A1,published,March,18,2021- pre tych,co sito chcu vytlacit-overit,atd. ma to 53 stranok

  • Nasilna forma zrejme bude jedina moznost,aspon to oddialit

 4. Dovolim si svoju osobnu plank-studiu.
  Mam zatial fantasticke vysledky, som zdravy.
  – nikdy som nebol testovany na „covid“
  – nie som ockovany proti „covid“
  – nikdy som na sebe nemal respirator (rusko ak sa inak nedalo, cim skor pod nos)
  – zijem zodpovedne, citam zlozenie potravin, vyvarujem sa polotovarom, stresu (preto nepozeram TV a nepocuvam radio a necitam tlac)
  – jedine co mi obcas zamava imunitou je, ked prezeniem otuzovanie, necham sa uniest, som len clovek.
  – dbam na dostatok Vitaminu C, Vitaminu D a inym dalsim vitaminom a mineralom, nakolko strava kvalitna na Slovensku tazko zhana sa.

  • Na niektorých handrách je prachový grafén. Očkovanie cez nos.

   • Mam vlastnorucne vyrobene rusko a mam len jedno cely cas.. Som škrob ako som pisal pouzivatelovi nizsie 🙂

  • zapredaná SR

   Som rád, že som spoznal Haščáka z Penty. Ale pán Haščák drtiva väčšina národa musí chodiť do práce do obchodu , deti škôl a škôlok. Nie každý má vlastný obchod, vlastnú lekáreň, vlastnú školu. Vtedy si jasne môžte určovať podmienky sám, ale my ostatný tu možnosť nemáme. Možno by bolo pristáť na zemi a trochu sa poobzerať, ako to tu funguje, nie sa dívať z miliardovej o oblačika. Ale keď už píšete o tej zdravej strave, vypočujte si toto, stále ste jeden z nás a 0 pre globalcikov z Davosu.

   https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-12-03-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-cz-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

   • Vies. Ak by som mal co i len o 1 nulu na ucte viac a to by som mal stale viac ako 100x menej ako ten pentak. Tak by som uz bol niekde v teple.
    Nikdy som nevlastnil drahy mobil. Ani znackove handry. Zil som velmi skromne a stale tak zijem. A pritom stale pracujem, no nenecham si skakat po hlave.

  • zapredaná SR

   Som rád, že som spoznal Haščáka z Penty. Ale pán Haščák drtiva väčšina národa musí chodiť do práce do obchodu , deti škôl a škôlok. Nie každý má vlastný obchod, vlastnú lekáreň, vlastnú školu. Vtedy si jasne môžte určovať podmienky sám, ale my ostatný tu možnosť nemáme. Možno by bolo pristáť na zemi a trochu sa poobzerať, ako to tu funguje, nie sa dívať z miliardového oblačika. Ale keď už píšete o tej zdravej strave, vypočujte si toto, stále ste jeden z nás a 0 pre globalcikov z Davosu.

   https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-12-03-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-cz-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

  • Tiez,to iste tuna,ja tiez zjem na rano 3-4 strucky cesnaku,ani nadcha sa ma nedotkne

 5. Nuž, ako som už tu viackrát napísal, vakcináciou sa nedá vytvoriť kolektívna imunita a taktiež sa ňou nedá zabrániť prenosu vírusu. Toto tvrdí aj český lekár prof. Jiří Beran, ktorý sa kvôli tomu dostal na čiernu listinu ako dezinformátor. Mimochodom, ako to presne bolo s českým olympijským tímom? Spočiatku sa to pokúšali zvaliť na nezaočkovaného lekára, ale nakoniec, pokiaľ sa nemýlim, sa preukázalo, že vysoko infekčný bol práve zaočkovaný člen výpravy, u ktorého sa zistila veľmi silná vírusová nálož. Tak ako????

  • kolektívna imunita to je ako kolektivna swingers party. vsetci sa tam dobre spolu ,,, … navzajom ,,, … vyliecia !!

 6. infovojna

  Covid vakcíny obsahujú uhlíkové nanožiletky vo forme hydroxidu grafénu, ktoré rozrezávajú cievy a orgány:
  video z mikroskopu: https://youtu.be/u9CeBXLp5a8
  príhovor: https://nastub.cz/w/2YSUksk2cJUeooUcbjYJbn

 7. https://www.naturalnews.com/2021-12-04-foia-documents-fda-pfizer-covid-vaccines-deaths.html
  First batch of FOIA documents released by FDA about Pfizer’s covid vaccines shows 1,223 DEATHS already reported in early February 2021
  Prvá várka dokumentov FOIA, ktoré vydala FDA o vakcínach proti covidu od spoločnosti Pfizer, ukazuje, že začiatkom februára 2021 už bolo nahlásených 1 223 ÚMRTÍ

  The latest news about the rising death toll from Fauci Flu shots can be found at Genocide.news.
  Najnovšie správy o stúpajúcom počte obetí očkovania proti chrípke Fauci možno nájsť na Genocide.news.

 8. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/12/05/toxicologist-warns-against-covid-jabs.aspx
  Toxicologist Warns Against COVID Jabs
  Toxikológ varuje pred COVID očkovaním

 9. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/12/05/why-do-you-regret-taking-the-vaccine.aspx
  Why Do You Regret Taking the Vaccine?
  Prečo ľutujete, že ste sa dali zaočkovať?

  A woman who took the COVID-19 vaccine explains why she’s now full of regrets. She has chest pains, shortness of breath, her heartbeat is off, and she’s spent “a ton of money” to find out why it’s happening.
  Žena, ktorá sa očkovala proti COVID-19, vysvetľuje, prečo je teraz plná ľútosti. Má bolesti na hrudníku, dýchavičnosť, má vypnutý srdcový tep a minula „tonu peňazí“, aby zistila, prečo sa to deje.

  PS Ide o mladú ženu

 10. https://www.naturalnews.com/2021-12-04-top-8-most-common-serious-adverse-reactions-covid-vaccines.html
  Top 8 most COMMON and SERIOUS adverse reactions to Covid vaccines
  Top 8 NAJČASTEJŠÍCH a ZÁVAŽNÝCH nežiaducich reakcií na Covid vakcíny

  #1. Myocarditis

  #2. New nervous system disorders

  #3. New respiratory disorders (nové respiračné ťažkosti)

  #4. Blood Clots (krvné zrazeniny)

  #5. New musculoskeletal disorders

  #6. New gastrointestinal disorders

  #7. Anaphylactic Shock (nearly 10%)

  #8. New infections, including Covid and its variants (nové infekcie vrátane Covidu a ich variantov)

 11. https://www.naturalnews.com/2021-12-04-hallucination-suicide-reported-after-covid-vaccination.html
  Over 100,000 psychiatric disorders like hallucination & suicide reported after COVID vaccination
  Po očkovaní proti COVID bolo hlásených viac ako 100 000 psychiatrických porúch, ako sú halucinácie a samovraždy

 12. https://www.naturalnews.com/2021-12-03-russian-scientist-omicron-variant-could-end-pandemic.html
  Russian scientist claims omicron strain “could end COVID pandemic”
  Ruský vedec tvrdí, že omikrónový kmeň „môže ukončiť pandémiu COVID“

  • s tym nesuhlasim,kedze neekzistuje covit,tak tiez Omicron,co je nazov Bill Gates Filmu,kde mimozemstania sa prevliekli za ludi a zbierali ich Duse,David BOVIE,hra v tomto filme

 13. https://cz24.news/rakuski-policajti-blokovali-ulicu-tak-sa-na-nich-vrhol-dav-takto-vyzera-skutocna-sila-jednotnych-ludi-na-svete-neexistuje-moc-ktora-by-zotrocila-zjednotenych-ludivideo/
  Rakúski policajti blokovali ulicu, tak sa na nich vrhol dav. TAKTO VYZERÁ SKUTOČNÁ SILA JEDNOTNÝCH ĽUDÍ! NA SVETE NEEXISTUJE MOC, KTORÁ BY ZOTROČILA ZJEDNOTENÝCH ĽUDÍ!!!(VIDEO)

  • Pavelkovych Milan

   Na Slovensku by policajné gestapo ľudí zmlatilo ako žito. Pologramotni príslušníci Slovenskeho gestapa by veľmi radi bránili ľuďom v proteste. Degenerovani fizli budú dovtedy kolaborovat s fašistami z vlády, až sa krcah rozbije…..

 14. Rozbiehame slobodné fórum pre nezaočkovaných a všetkých ostatných odporcov „nového normálu“ a koronafašizmu na Slovensku a v Čechách. S dôrazom na anonymitu, mimo dosahu Big Tech:

  Link: https://tinyurl.com/nezaockovani

  • Uz som sa zaregistroval,dal asi 3 „komenty“,ale je to dost stare? a vacsina veri na „covid“,??

 15. Miroslav Ondruš

  poslite vladnym organizaciam!!!!!

  Žiadosť
  Výzva

  Žiadam a vyzývam vládu SR, Ministerstvo Zdravotníctva SR , Slovensku akadémiu vied (SAV) i všetky kompetentné štátne i súkromne strediská či laboratória k vytvoreniu nezávislej komisie zostavenej z odborníkov na oblasť chémie a biochémie bez napojenia na farmakologické giganty zo všetkých častí názorového spektra, ktorým budú poskytnuté všetky materiálne, vecné i finančné prostriedky nášho štátu na vykonanie výskumu a vyjadrenie jasného vedeckého názoru a postoja k informáciám o obsahu experimentálnych preparátov na boj proti Covid-19(„vakcín“).

  Vyzývam na zostavenie komisie vedcov,expertov v minimálnom počte 10 špecialistov, ktorý sa budú zaoberať otázkami obsahu experimentálnych preparátov na boj proti Covid-19(„vakcín“) v zmysle možnej kontaminácie časticami grafénu, časticami hydroxidu grafénu v akejkoľvek forme,v akomkoľvek tvare či veľkosti aby sa jednoznačne preukázalo, že bezpečnosť týchto experimentálnych preparátov na boj proti Covid-19(„vakcín“) je z pohľadu chémie a obsahu biologicky nerozložiteľných častíc absolútne v poriadku.

  Na základe indícii od výskumníkov zo španielska podľa vyjadrení v La Quinta columna …i nedávno zosnulého chemika DR. Andreasa Noacka z rakúska i ďalśich, je nutné vylúčiť akúkoľvek kontamináciu týmto nebezpečným materiálom(grafén) zvlášť ak vláda SR zavedie povinné očkovanie experimentálnym preparátom na boj proti Covid-19(„vakcínou“)

  (články na konci dokumentu v podobe odkazov na webové stránky upozorňujúce na obsah grafénu vexperimentálnych preparátoch na boj proti Covid-19(„vakcínach“).)

  Komisiu je nutné zloziť a predstaviť verejnosti v čo najkratšom možnom čase , poskytnúť všetko materiálne zázemie, prístroje i financie na vykonanie výskumu.
  V čo najkratšom možnom čase s čo najpresnejšími výsledkami výskumu prezentovať vo verejno právnej televízii RTVS v hlavnom vysielacom čase záver a zistenia komisie.

  Ak má verejnosť dôverovať záverom konzília odborníkov a vláde SR, je bez rozporu jasné že je nutné odpovedať na túto otázku predtým než dôjde k povinnému očkovaniu experimentálnym preparátom na boj proti Covid-19(„vakcínou“) akejkoľvek časti populácie pod hrozbou pokuty alebo väzenia. Ak sa odstupom času preukáže zistenie kontaminácie potencionálne toxického materiálu v roztokoch podávaných občanom SR pod tlakom alebo vyhrážkami, môže to mať nedozerne následky na život a zdravie populácie a našu spoločnosť ako takú, nehovoriac o možných následných vyšetrovaniach súdoch a rozsudkoch za spáchanie ťažkých zločinov proti ľudskosti národu a človeku.

  odkazy:

  https://www.infovojna.sk/article/video-dr-andreas-noack-covid-vakciny-obsahuji-uhlikove-nanoziletky-ve-forme-hydroxidu-grafenu-ktere-rozrezavaji-krevni-cevy
  https://zemavek.sk/oxid-grafenu-v-ruskach-a-vakcinach/

  Občan SR: Dátum: 3.12.2021

  • Obávame sa, ze to je ako žiadať vlka, aby ustanovil komisiu vlkov, ktorá by sa zaoberala neprípustnosťou útočenia vlkov na ovce na salaši.

  • Mirko,myslis ze LISKA dobre ustrazi Kurin plny vypasenych sliepok? na tych masovych vrahov len s cepami,atd.

 16. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/protestujici-vtrhli-na-vanocni-trhy-v-lucemburku-bez-covid-pasu/
  Protestující vtrhli na vánoční trhy v Lucemburku bez covid pasu

  K sobotnímu odpolednímu protestu proti covid opatřenímí vyzvalo několik skupin na sociálních sítích a vyústilo k nepovolené návštěvě vánočních trhů.

 17. https://www.infovojna.sk/article/video-desiatky-tisic-ludi-vysli-do-ulic-viedne-protestovat-proti-vakcinacii-a-korona-totalite-obrovske-demonstracie-zachvatili-aj-nemecko-a-holandsko
  VIDEO: Desiatky tisíc ľudí vyšli do ulíc Viedne protestovať proti vakcinácii a korona-totalite. Obrovské demonštrácie zachvátili aj Nemecko a Holandsko

 18. https://www.infovojna.sk/article/portugalsko-ma-aj-napriek-mimoriadne-vysokej-zaockovanosti-problem-s-novymi-pripadmi-hlasia-rekord-aj-nove-opatrenia
  Portugalsko má aj napriek mimoriadne vysokej zaočkovanosti problém s novými prípadmi: Hlásia rekord aj nové opatrenia

  Zaočkovaní ľudia a tí, ktorí covid prekonali, potrebujú rovnako ako nezaočkovaní negatívny test pri vstupe do barov, diskoték, nemocníc, domovov pre seniorov či na hromadné podujatia. Okrem toho v krajine opätovne platí všeobecná povinnosť nosiť rúška vo všetkých uzavretých verejných priestoroch.

 19. https://www.infovojna.sk/article/video-covid-plandemia-je-dlhodoby-plan
  VIDEO: Covid P(L)ANDÉMIA je dlhodobý plán04.12.2021 | 20:00 46

  • Jean,tato „udalost(event) skonci 31 Marca,2025,ked tiez vyprsi Patent Roberta Rotschilda na PCR Test,no a potom uz je pripravene SPARS Pandemic,co sme o tom tuna uz „kotkodakali:“ ,bude to na 3 roky,scanario vypracovane John Hopkins University,ma 89 stranok,publikovane 2017

 20. Čím väčšia lož tým viac ľudí uverí.

 21. Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující.. viz: https://robertkalina.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=779449

  „Přestože jsou vakcíny proti onemocnění COVID-19 (lidově covid) prezentovány jako bezpečné, seznam jejich vedlejších účinků se postupně rozrůstá. U nových typů mRNA vakcín se pak nově objevuje podezření úplně nejhorší…“

 22. https://www.hlavnespravy.sk/uz-o-tom-hovori-aj-fuhrerka-von-der-leyenova-treba-ockovat-nasilu-a-aby-clenske-staty-neprotestovali-o-vsetkom-sa-ma-rozhodovat-v-bruseli/2778540
  Už o tom hovorí aj führerka von der Leyenová: Treba očkovať nasilu. A aby členské štáty neprotestovali, o všetkom sa má rozhodovať v Bruseli!

  Brusel sa tento týždeň pokúsil ukradnúť si potajomky moc nad členskými štátmi – tentoraz pod zámienkou „krízového stavu“. Nájde sa aj nabudúce niekto, kto bude podobné svinstvo vetovať?

  Skúsme si predstaviť, ako by napríklad mohol vyzerať scenár takej „krízovej situácie“ vyhlásenej Bruselom: európska populácia by mohla byť napríklad povinne preočkovaná novou supervakcínou, ktorú by šéfka Európskej komisie von der Leyenová, počúvnuc dobré rady svojho manžela, kúpila za naše spoločné peniaze na základe podobne utajenej a dôkladne „začiernenej“ zmluvy, ako sú tie aktuálne platné. Odporcovia vakcinácie by boli prísne potrestaní a cezhraničný pohyb osôb by bol povolený len na základe špeciálnych čipov, ktoré by sme tentoraz ešte nemuseli mať pod kožou…

 23. holistický prístup

  https://cz24.news/nejvetsi-masova-vrazda-v-dejinach-lidstva-zustava-stale-neprozkoumana-spanelka-aneb-strasne-tajemstvi-ktere-se-snazi-skryt/

  Dnešok je len pokračovanie.

  Celá tzv. „virológia“ je LOŽ, PODVOD, ABRAKA-DABRA.
  Smrť šíria TRAVIČI a ICH jedy, baktérie – parazity všetkého druhu všade, kde sa pohnú.

  Tým, že trvalo venujete pozornosť PODVODU, ho udržujete pri živote – doslova ho kŕmite.

  Stačí prestať HRAŤ ich HRY a žiadať predložiť dôkaz o existencii tzv. živých vírusov – nič také nikdy neexistovalo. To, čo pomenovali vírusy a dlhodobo túto LOŽ kŕmia, sú len zvyšky nimi šírenými JEDMI (toxínmi) poškodených mŕtvych buniek a je ich mnohonásobne viac, ako je všetkých bytostí v celom Všehomíre.

  • Aj podľa tohto článku je „virológia“ podvod. Samotná prítomnosť vírusu v organizme nehovorí nič o zdraví tohto organizmu. Čo keď telo produkuje vírusy v reakcii na toxicitu?
   -vírusy sú vytvárané telom, aby sa samo čistilo, keď priateľské baktérie už ďalej nemôžu rozkladať všetok odpad
   -všetky vírusy sú priaznivé, sú potrebnými reakciami buniek
   -vírusy sú ako rozpúšťadlo alebo mydlo, vytvorené bunkami, aby pomáhali rozpúšťať a odstraňovať toxíny (rozpúšťadlo je niečo, čo spôsobí, že sa solút vec, ktorá má byť rozpustená premení na roztok [kvapalinu])
   -vírusy sú špecifické pre bunku, ktorá ich vytvorila
   -vírusy sa nemôžu šíriť medzidruhovo
   -vírusy neexistujú mimo tela
   -jediný spôsob, ako sa tzv. vírus môže šíriť medzidruhovo, je taký, ak je vytvorený v továrni a aplikovaný injekčne, t.j. extrahovaný, uchovaný v laboratóriu, geneticky pozmenený, upravený, vyzbrojený a potom premenený na vakcíny a biologické zbrane.

   https://www.jasan.sk/sk/blog/Zahadne-virusy_4465
   https://www.jasan.sk/sk/blog/Zahadne-virusy-2-cast_4466

  • Prave toto sa snazim tym tupcom nejak vysvetlit, ze tiez virusy su mrtve EXOSOMY a tie falosne PCR testy testuju na tieto Exosomy a podla toho na kolko cyklov sa ten test nastavi,tak mozu mat tolko „pozitivnych“ kolko potrebuju na skamdemiu

 24. https://otevrisvoumysl.cz/farmaceutka-kathi-schepis-zastavte-covid-ockovani-ktere-neplni-svuj-ucel-a-skodi/
  Farmaceutka Kathi Schepis: Zastavte covid očkování, které neplní svůj účel a škodí

  Ve zkratce…
  Farmaceutka Kathi Schepisová vysvětluje vážné problémy s klinickými studiemi covid očkování, a poukazuje na data, která prokazují, že covid očkování je neúčinné a škodlivé.

 25. https://otevrisvoumysl.cz/revoluce-se-nebude-vysilat-v-televizi-aneb-co-se-delo-ve-svete-v-listopadu-2021/
  Revoluce se nebude vysílat v televizi aneb co se dělo ve světě v listopadu 2021

  Ve zkratce…
  Co se dělo ve světě v listopadu 2021? Sestřih všech různých demonstrací proti drakonickým covidovým opatřením a nátlaku na očkování.

 26. https://cz24.news/proc-kovid-miluje-korporatni-vakciny-jsou-politici-blbi-nebo-navedeni/
  PROČ KOVID MILUJE KORPORÁTNÍ VAKCÍNY. JSOU POLITICI BLBÍ, NEBO NAVEDENÍ?

  Čím jste chudší, tím větší šanci na přežití máte, protože se dostanete do pásma chudých států, které nepoužívají drahé a neúčinné očkovaní. Chudé země spoléhají na kombinovanou léčbu Ivermektinem a dalšími antivirotiky a antimalariky.

  • My sme chuda a rozvojova krajina. Od r.89 nas tu systematicky demoluju divadelni komedianti vyvoleni zapadnymi velmocami.
   Vrcholom vsetkeho je najnovsie panoptikum ktore je tu 2 roky pri moci.
   Anarchia rozvrat na pokracovanie. Bezzuba nefunkcna opozicia sa 2 roky nezmohla na nic nedokazala zorganizovat ani sproste referendum.
   Ak chcete mat predstavu co sa to tu dostalo k moci pozrite si prenosy z parlamentu v noci na RTVS.
   Palec hore schvalene. ++++++
   Palec dole neschvalene. ——
   85 ks sfetovanych Prockovcov v parlamente usilovne demoluje vsetko co sa este da zdemolovat. PREDBEHNEME UKRAJINU! kde sa hrabu Miklos s DZurindom my tu mame lepsich EXPERTOV!

 27. https://cz24.news/expert-mudr-liptak-sokuje-na-nic-z-toho-co-sa-po-vpichnuti-vakciny-deje-v-cloveku-sa-neberie-ohlad/
  Expert, MUDr. Lipták šokuje: Na nič z toho, čo sa po vpichnutí „vakcíny“ deje v človeku sa neberie ohľad!

 28. …ten obrázok s tými 2 ženami- stručný a úplne výstižný na túto situáciu….ďakujem všetkým za veľmi dobre príspevky, vrátane od Portál Bádateľa…bolo zaujímavé počúvať o ,,čistom padaj.daždi“ a in.užit.infor.zo Slob.vysielača… je veľmi smutné, že ďalší význ.človek pod.ako náš ,,veľký človek“ p.Balák musel zomrieť – Dr.Andreas Noach. Prečo ? lebo príliš veľa vedel….je to hrozná skutočnosť….a tiež je veľmi smutné, že takto nebez.vakc.s grafeínom chcú dávať mal.deťom už od 5 rokov….sú protesty v cel.svete, a aj tak mnohí pokračujú v očkovaní :-(((…..treba ich nariadenia jednoznačne úplne ignorovať……

 29. P.S. …a neviem ako vám ost., no mne sa nepodarilo zaregistrovať sa do skup.neočkovaných….

Pridajte komentár

*