Matka podáva trestné oznámenie: Dieťa po vakcíne DULTAVAX ochorelo na cukrovku!


Print Friendly, PDF & Email

Pred pár mesiacmi bol 13 ročný zdravý chlapec podrobený povinnému očkovaniu vakcínou Dultavax proti záškrtu, tetanu a detskej obrne, vyrábanou francúzskou firmou Sanofi Pasteur. Bezprostredne na to sa u neho rozvinula cukrovka prvého typu. Matka začala okamžite konať podaním sťažnosti na Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou. Tí sa z riešenia problému vyvliekli a odporučili ju na Štátny úrad pre kontrolu liečiv a Ministerstvo zdravotníctva. Tieto inštitúcie podobne namiesto riešenia problému ho zmietli pod koberec. Matka sa preto rozhodla podať trestné oznámenie. Jeho plné znenie si môžte stiahnuť z linku uvedenom na konci tohto článku.

Podľa nášho názoru k prvému pochybeniu došlo už u ošetrujúcej detskej lekárky MUDr. Ševčíkovej na poliklinike v Kysuckom Novom Meste, ktorá pred podaním vakcíny dieťa vôbec nevyšetrila na možné kontraindikácie. Okrem toho aplikovala vakcínu na nesprávnom mieste. Ďalším závažným pochybením lekárky je snaha o falšovanie zdravotnej dokumentácie, čo je možné charakterizovať ako samostatný trestný čin. Okrem pochybenia lekárky nesie v tomto prípade vinu aj výrobca vakcíny, firma Sanofi Pasteur, ktorá v príbalovom letáku nedostatočne informuje o možných rizikách vakcíny. Je vhodné na tomto mieste taktiež pripomenúť, že jednou z pomocných látok použitých v spomenutej vakcíne je aj vysoko toxický formaldehyd. Pri ňom dokonca ani neexistuje oficiálne stanovená veľkosť prípustnej dávky, ktorá je pre ľudský organizmus ešte bezpečná. Napokon, podľa nášho názoru, najväčším vinníkom v tomto prípade je štát Slovenská republika, ktorá protiústavne a taktiež v rozpore s platnými medzinárodnými dohodami, ktorými je viazaná, núti svojich občanov podrobovať sa nebezpečnému očkovaniu.

Podrobnosti celého trestného oznámenia môžete nájsť v priloženom dokumente:

Liečba osteoporózy

 Trestné oznámenie

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Poznám prípad, keď osoba po omylom 2x podanej vakcíne dostala autoimunitné ochorenie – jej organizmus začal odmietať vlastné oči.

Pridajte komentár

*