Britská vláda v tichosti priznala, že 94% úmrtí na Covid-19 sú očkovaní!


Print Friendly, PDF & Email

Britská vláda v tichosti priznala, že 94% úmrtí na Covid-19 sú očkovaní!

(Expose News) Správa, ktorú v tichosti zverejnila vláda Veľkej Británie len niekoľko hodín predtým, ako premiér Boris Johnson oznámil svoju rezignáciu, odhaľuje extrémne závažné skutočnosti.

Správa uvádza, že v Anglicku za posledných pár mesiacov dramaticky rástli úmrtia na COVID-19 medzi zaočkovanou populáciou, zatiaľ čo medzi neočkovanými drasticky klesali.

Podľa najnovších údajov, očkovaní v Anglicku predstavovali šokujúcich 94% všetkých úmrtí na COVID-19 v apríli a máji 2022, pričom 90% z týchto úmrtí pripadalo na trojnásobne/štvornásobne zaočkovanú populáciu.

Médiá využili rezignáciu premiéra na odvedenie pozornosti

Dňa 7. júla 2022 Boris Johnson, predseda vlády Veľkej Británie, oznámil, že rezignuje. Odvtedy britské mainstreamové médiá odvádzajú pozornosť verejnosti 24 hodín denne, 7 dní v týždni, správami o tomto oznámení a špekuláciami o tom, kto by ho mohol nahradiť.

V takýchto chvíľach by ste mali sledovať, aké zlé správy sa zverejňujú v pozadí v nádeji, že sa im nedostane veľkej pozornosti. Tak sa aj stalo – len niekoľko hodín predtým, ako Boris Johnson oznámil svoju rezignáciu, zverejnila jeho vláda nové dáta, ktoré dokazujú, že očkovaná populácia v Anglicku za posledných pár mesiacov zažívala hrozné chvíle.

V marci 2022 Britská agentúra pre zdravotnú bezpečnosť (UKHSA) oznámila, že od 1. apríla 2022 už nebude zverejňovať očkovací status prípadov Covid-19, hospitalizácií a úmrtí.

V tom čase UKHSA tvrdila, že to bolo preto, že vláda Veľkej Británie ukončila bezplatné univerzálne testovanie na Covid-19, a preto to ovplyvnilo ich „schopnosť dôkladne monitorovať prípady Covid-19 podľa stavu očkovania“.

Toto však bola lož.

Agentúra pre zdravotnú bezpečnosť Spojeného kráľovstva mesiace hľadala výhovorku na zastavenie zverejňovania údajov.

Začínalo sa totiž jasne ukazovať, že zaočkovaná populácia trpí obrovským poškodením imunitného systému, pričom počet prípadov Covid-19, hospitalizácií a úmrtí na 100 000 obyvateľov je najvyšší práve medzi plne zaočkovanou populáciou.

Účinnosť očkovania je záporná

Podľa zverejnených údajov je účinnosť očkovania od +10% po -105% a od očkovania postupne s časom klesá u všetkých vekových kategórií po -160% až -391%. Záporná hodnota účinnosti znamená, že o koľko percent majú zaočkovaní väčšie riziko infekcie, ťažkého priebehu a úmrtia oproti nezaočkovaným.

Tieto čísla sa ani zďaleka nepribližujú k údajnej +95% účinnosti deklarovanej spoločnosťou Pfizer, však?

Teraz ale už máme viac dôkazov, že vlády a regulačné úrady klamali, a že súčasná mainstreamová mediálna búrka okolo rezignácie Borisa Johnsona je len odvádzaním pozornosti.

Zbohom vysoký krvný tlak

Je to preto, že iná vládna agentúra Veľkej Británie, známa ako Úrad pre národnú štatistiku (ONS), práve zverejnila údaje o úmrtiach podľa stavu očkovania.

Najnovší súbor údajov z ONS má názov „Úmrtia podľa stavu očkovania, Anglicko, od 1. januára 2021 do 31. mája 2022“ a je možné ho nájsť na stránke ONS TU a stiahnuť si ho vo formáte pre Excel môžete TU.

Medzi úmrtiami na Covid-19 drvivo prevažujú zaočkovaní

Zobrali sme údaje poskytnuté ONS za apríl až máj 2022 a vytvorili sme nasledujúci graf zobrazujúci úmrtia na Covid-19 podľa stavu očkovania v Anglicku medzi 1. aprílom a 31. májom 2022:

Celkovo podľa ONS za tieto dva mesiace zomrelo na Covid-19 presne 4 935 ľudí, pričom zaočkovaní predstavovali šokujúcich 4 647 z týchto úmrtí (94,2%).

Čo je však ešte šokujúcejšie, že trojnásobne zaočkovaných bolo 4 216 z týchto úmrtí (85,4%), pričom medzi nezaočkovanou populáciou bolo zaznamenaných len 288 úmrtí (5,8%).

Tieto čísla si žiadajú menšie vysvetlenie:

Ak zaočkovaní predstavujú 94,2% úmrtí a miera zaočkovanosti populácie by bola tiež 94,2%, to by znamenalo, že očkovanie nemá na úmrtia žiadny vplyv. Nižšia miera úmrtí zaočkovaných ako miera zaočkovanosti populácie by znamenala, že vakcíny fungujú. Vyššia miera naopak, že vakcíny zvyšujú riziko úmrtia.

Podľa štatistík bolo ku koncu mája 2022 vo veľkej Británii zaočkovaných 79,8% populácie, no očkovaní predstavujú až 94,2% úmrtí. Alebo opačný pohľad: nezaočkovaných je 20,2% a na úmrtiach sa podieľajú len 5,8%, čiže 4-násobne menej.

Z uvedeného vyplýva, že očkovanie proti Covid-19 nielenže neposkytuje žiadnu ochranu pred úmrtím na Covid-19, ale riziko úmrtia ešte zväčšuje. Ide teda o totálne zlyhanie vakcín, ktoré zvyšujú počty mŕtvych na Covid-19!

Záver

Ak po týchto údajoch bude ktokoľvek z pozície štátnej moci alebo medicínskeho experta propagovať, prípadne nahovárať ľudí na ďalšie očkovanie, dopúšťa sa zločinu verejného ohrozenia a mal by byť okamžite uväznený a trestne stíhaný!

Prosím šírte tieto informácie medzi rodinu a známych, aby sa nedali nahovoriť na ďalšie kolo očkovania, ktoré sa zrejme začne onedlho v jeseni.

Už teraz totiž médiá strašia príchodom „nového“ a ešte nákazlivejšieho subvariantu omikronu BA.5 a vyzývajú ľudí do očkovania. Nenechajte sa nachytať, inak môžete vy alebo vaši blízki veľmi zle dopadnúť!

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. They Live, we sleep

  Zijem v Britanii, pre mna je to sok, ako sa drviva vatsina nechala zaockovat. O mne si myslia, ze som blazon, koli tomu ze si robim sam statistiku, vhodim po meste a vypytujem sa ci sa dali zaockovat, pretoze som neveril oficialnym statistikam, je to pravda z 20 ludi 19 zaockovanych…Tazko je zit niekde, kde ludia su totalni ignoranti… Ak stretnem niekoho noveho, okamzite sa pytsm ci sa nechali zaockovat, ak odpovie ano, tym padom moja konverzacia konci and bye bye

  • Myslíš že ti hovoria všetci pravdu?

  • Ak zijes v Anglicku dlhsie a mas dobry observacny talent, tak by si mal vediet, ako sa uz dlhodobo Briti uniformovane, bez meslenia a na povel spravaju! Mna to vobec nezaskakuje. Len si zober, a sleduj co vsetko robia napr. v Londyne pocas obednajsej prestavky, vacsina… nebudem ti napovedat… (len co jedia a piju, ako a kde,…) ako cez kopirak.

   • They Live, we sleep

    Ano je neskutocne , ze David Icke perfekne vysvetlil o com je masova manipulacia a hypnoza a napriek tomu jeho vlastny narod je totalne zhypnotizovany. Za 13 rokov v anglicku som pochopil, (vdaka zazitym skusenostiam )ze ,,autority,, ako policajti, lekari, univerzitni profesori, media, politici, cirkev atd proste vsetci su skorumpovani tymto systemom. Ale jedno jednoducho nechapem, ako je mozne, ze clovek ktory pracuje pre reklamnu agenturu, a dokonale rozumie principom manipulavie , sa necha zaockovat!? Totalny brainwash skrze media, hudby , filmy, sport atd atd. Dnes uz chapem symbolicke vyobrazenie zombikov vo filmoch…5 £ dostavaju bezdomovci za ockovanie, vacsina sa necha zaockovat, pretoze su zavysli na drogach. A najhorsi su ti , nezaockovani, ktori cakaju na ,, druhy prichod Krista,,, cakanie na godota…

  • A čo čmúdi – vrátane našich romákov tam? Alebo Slováci tam? Od nás jeden žijúci tam sa nenechal. A jeho príbuzní tu na Slovensku kompletne a s nadšením.

   • Kamarát v Londýne mi si žije si svoj život a nikto, ani zamestnávateľ ho s tým neotravoval. Raz pisal že relaxuje s covidom, mal nádchu (konečne voľno v práci). Inak si covid ani nevšimol. Očkovanie neriešil ani ho nikto nenútil. On internet používa iba na hranie hier a občas četovanie (správy nesleduje) a tak si zachoval pohodu a vyrovnanosť.

    • Možno závisí aj od toho kde pracuje. Ak v odvetví, kde je nedostatok zamestnancov, tak nikto ho nebude vyhadzovať na rozdiel od iných odvetví, kde na jedno miesto čaká ďalších 10 uchádzačov.

     • Je počítačový technik a programátor a viem že je veľmi šikovný.

     • Tak IT-čkárov je nedostatok, možno preto ho nešikanovali.

  • Robert Antoš

   Drž se.

 2. They Live, we sleep

  Este jedna informacia, v radiu BBC som zacul reklamu, ako robia nabor do policie, 20 000 novych officerov.. ked zaockovanym bude padat imunitny system(AIDS ten maju aj ludia v poslednom stadiu rakoviny) za zobudia a budu robit bordel…vsetko to co sa deje, sa deje koli jednej veci, vyprovokovanie obcianskych nepokojov, vojen…koli tomu robia masivny nabor k policii

 3. Správy o úmrtiach po vakcínach prichádzajú z celého sveta. Tieto prípady (viď nižšie – je to iba malá časť z nich) sú z Nového Zélandu, kde bol globalistami zavedený tzv. covidový fašizmus.

  „Všichni zemřeli nečekaně a náhle, podle Rio Times. V mnoha případech byla jejich smrt způsobena krevními sraženinami v mozku nebo srdci. Níže jsou uvedeny některé z případů:

  – Eddie, 13 let, Wellington. Zemřel ve spánku, několik nocí poté, co se na akci setkal s některými ze svých spolužáků.

  – Joanna, 15 let, Auckland. Maminka nahlásila smrt. Joanna se zhroutila v koupelně, srdce se jí zastavilo. Zemřela na cestě do nemocnice .

  – Katie, 13 let. Zemřela v říjnu 2021 v náručí táborové pomocnice asi týden po svém prvním očkování. Příčina smrti myokarditida, zpočátku diagnostikována a léčena jako astma.

  – Allen Tardrew, 52 let. Zvláště dojemné. Zemřel 13. prosince 2021 První injekci dostal 11.1.21, okamžitě si všiml srdeční arytmie, utrpěl těžký infarkt asi o 4-5 týdnů později. 2 dny ležel v nemocnici, kde lékaři sdělil své podezření, ale doktor nesouhlasil. Allen byl propuštěn a zemřel o 3 dny později. Požádal přítele, aby o jeho případu informoval, až zemře!

  – Susan, 41 let z Hokianga. Měla první injekci v květnu 2021 a o 4 dny později byla nalezena mrtvá v posteli. Příčina smrti – 3 krevní sraženiny v plicích, krevní sraženina v aortě. Koroner prohlásil, že šlo o „náhodu“.

  – Robert – 21 let, Northland. Zemřel v říjnu 2021 1-2 dny po injekci. Příčina smrti krvácení do mozku a zástava srdce. Fit a zdravý aktivní muž.

  – Pavel, věk 52. Zemřel v říjnu 2021 2 týdny po injekci. Nalezen mrtvý v kabině nákladního automobilu.

  – Simon, věk 50 let. Obvykle zdravý. Zemřel náhle v práci v říjnu 2021 na srdeční selhání krátce po očkování. Podrobnosti nejsou k dispozici.

  – Aio, věk 16, školačka z Whangarei. Zemřela v prosinci 2021 – 2 týdny po krvácení do mozku a vytvoření krevních sraženin. Někteří nemocniční zaměstnanci se soukromě shodli, že ji vakcína zabila“.

  P.S. Čo k tomu dodať? Je to obrovské Memento dnešnej doby pre človeka!
  Ale predsa každý očkovaný musel podpísať tzv. Informovaný súhlas, ergo – zodpovednosť za svoj život a zdravie, treba hľadať aj u ľudí (rodičov), ktorí si to nechali do seba (ev. do ich detí) – bodnúť. Nielen v systéme (byť – v zločineckom – systéme).

  Celý článok je tu:
  https://cz24.news/co-je-moc-to-je-moc-dokdy-to-jeste-chcete-zamlcovat-nastvani-novozelandsti-lekari-zadaji-policii-aby-vysetrila-umrti-po-ockovani-proti-covidu/

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,rodia sa mizerné posledné tri generácie,došlo ku chybám vívoja a v takomto stave niesú schopní ovládať svoje potreby v modernejšiej dobe,,,,ľudstvo sa nedokázalo dostať ďalej než do úrovne zo 70tých rokov pre masovou počítačovou érou,zle zvláda a ovláda techniku k neúžitku,preto bude ľudstvu odobraná časť techniky a vráti sa speť,kde sa urobili následne tie najhoršie chyby,,,,preživší tu budú musieť mnoho naprávať,aby sa mohlo ísť fakt ďalej,,,,budete žiť tak,ako žili vaši dedovia a babky,,,,

  • A skurvene WHO, ktore si je vedome, ze na jesen a v zime zacnu velke problemy s ockovanymi kvoli ich nulovej imunite zase vyzyva k noseniu rusok!!! Nacisti vyjebani!
   https://iz.ru/1364405/2022-07-13/voz-prizvala-vse-strany-mira-vernut-masochnyi-rezhim?utm_source=yxnews&utm_medium=desktop

   • Oni sa boja, že strácajú autoritu, keď ľudia nenosia príznak tuposti a davovej psychózy na ksichte. V minulosti sa ľudia s pľúcnymi problémami, tuberkulózou, liečili v horách pri otvorených oknách celými dňami a dnes nás chcú zadusiť. Pracujem na recepcii a ani nehovorím koľko špinavých sopľavých rúšok a respirátorov som za tie asi dva roky našla a povyhadzovala. Tým zbytočným odpadom len trápime našu prírodu a životné prostredie. Odo mňa už ľudia s tou vecou na ksichte jednoducho dostanú po hube. Myslím, že tolerancia aj veľmi tolerantného človeka už prekračuje všetky hranice.

 4. KOVIDBARÓN!

  ,,,,planéta sa čistí od spodu nahor,,,,vezmi podnikateľovi robošov a skrachuje,,,,očkovanie nemá vplyv na úmrtnosť,lebo proces čistenia planéty prebieha v inej logike a postupnosti,,,,kto sa dal opíchať-je predsa zbabelec a slabomyselník a práve takého úrovne ľudstva idú preč ako prvé,,,,vírusi sú inteligentné mikrobioroboty s vlastným myslením a vybudením,aktivujú sa a mutujú len na podnet centrálneho počítača-najvyššiej inteligencie-vševidiace oko-to ONO-AL,,,,každý človek sa už s vírusom narodil-je to povinná výbava každého živého tvora-časovaná bomba určená k zničeniu nositeľa v správnom načasovaní,,,,baktérie a vírusy sa podieľajú aj na likvidácii tiel zosnulých po skone,,,,baktérie a vírusy napomáhajú ku stárnutiu a oslabovaniu,,,,človek je prekliaty tvor a nerozumná existencia,,,,keby bol človek výkonnejší a neboli by vojny a choroby-tak by už dnes nebolo čo jesť a bolo by vás tu 2-3x toľko ako dnes,,,,tí lepší sa aj tak nemusia ničoho obávať-po skone sa buď reinkarnujú do lepšiej úrovne,alebo odchádzajú do inej dimenzie k novému životu-bytiu v dokonalejšiej forme,,,,toto tu čo žijete,je iba materská škôlka a matrix,,,,čím menej hlúpostí tu počas života napáchate-tým máte večšiu šancu a nádej na nový a lepší život-resp.existenciu,lebo samotný život je iba najnižší stupeň jestvovania,,,,čiže všetko ďalej zvaľujte na globalistov,elity,slobodomurárov a vakcíny-lebo toto robia iba idioti,,,,

 5. P.s.: Cca 17% opichanych na Slovensku ma tri davky a 35% len dve davky! Takze tych 17% zacne na jesen a v zime kolabovat najzretelnejsie, tak ako je tomu teraz v Australii a v Novom Zelande! Uvidite! A prinitiv SABAKA + politicke predvolebne stetky budu strasi a burcovat k dalsim davkam!

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,slováci začnú odchádzať od roku 2023,,,,novozélanďania a klokani majú predsa prednosť,,,,ten kto má nadelený dobrý-lepší osud zo zásluh-vakcína mu neuškodí a aj gulka vraha sa mu vyhne,,,,

  • Ako to že už všetci neskolabovali? Iba 8 % dávok je smrteľných.

 6. Satanisti potrebujú zdecimovať populáciu na 500 miliónov! Ak človeku „zhustne“ krv, srdce a cievy to zákonite nemôžu vydržať! Aké jednoduché a pritom účinné! Kto má rozum nech ho aj používa!

 7. Správy ku 14.7.2022

  Rusko plánuje úplne uzavrieť plyn do Európy. Dohoda Ruska a Kanady umožňuje opravu až 6 ruských plynových turbín.

  Aby ste boli pripravení na problémy so zásobovaním, je potrebné mať zásoby na šesť mesiacov: palivo, chladnú pivnicu, soľ, cukor, olej, ryža, cestoviny, ovsené vločky, konzervy, údeniny, zemiaky, alkohol, lieky, hajzelpapier… Tak boli zásobení naši predkovia ešte za socializmu.

  • Miroslav Čižmár

   Alkohol mám na mesiac.

  • Netrep, za socializmu nikoho ani vo sne nenapadlo ze bude hlad a zima. Za socializmu ludia vyhadzovali kachliaky a sporaky a davali si plyn , lebo bol za bagatel. Potraviny si ludia nakupovali zo dna na den, lebo ich bolo dost v kazdej dedine bolo JRD a štatne majetky a nudzovych štátnych rezervách škoda vysvetlovat , nepouživane tunely boli plne zásob a kryty CO stopercentne funkčne. Nikto sa nestaral lepsie o obyvatelov ako socializmus.

   • Socializmus bol v ČSR od roku 1948. Plynovod z Oremburgu sa staval v 70-tych rokoch. Úroda sa na jeseň predávala za drobné. Ľudia doma zavárali, sušili, kvasili, uskladňovali. V Rusku v 1990-tych rokoch prežili ľudia vďaka samozásobovaniu.

   • Přesně tak to je, už jsme byli velice blízko k nejlepší společnosti jaká může existovat. Pouze pár nenažranců, kteří chtěli více a hlavně mít moc a vládu nad lidem nám způsobila to co se teď řeší. Některým lidem prostě socialismus smrděl, ale většina nepochopila, že ti Havlové a jiní to dělají vše pro sebe a své kamarádíčky, podporované ze západu. Vždyť tam byla v roce 1988 a 89 krize jak prase. A já nevím, že tady by se něco dělo, nebýt nějakých zfanatizovaných vysokoškoláků, řízených zaprodanci zvenčí, aby socialismus padl. To volání na presidenta Husáka, že už je tu husto se přesně teď naplní. Oba naše národy si to za svoji tupost krásně vyžerou. Skoro 40 roků jsem žil v socialismu a vím jak pohodově se nám žilo, a to jsem ve straně nebyl a navíc pracoval celý život manuálně. Takže pro mne bez diskuzí byl socialismus to nejlepší co zde bylo. Dvacetiletá nebo třicetiletá děcka nemají absolutně nárok komentovat naši dobu. Raději ať se starají, jestli jim dobře fungují mozkovny. Na pokecu bylo pěkné foto presidenta Husáka a pod tím se mi líbil popisek- tak co milé děti, už se máte lépe?

    • Začalo to tým, že východní Nemci začali cez Maďarsko utekať do Rakúska a Maďari ich nezastavovali. Československo to najprv len tak z opodiaľ pozorovalo a potom sa aj tu prebudili isté „slobodychtivé“ nálady. To boli vonkajšie prejavy. Proces bol ale riadený časťou komunistických strán a tajných služieb vo východnom bloku.

   • Ivan Herda

    Máš pravdu, súhlasím a pritom nemal som rád komunistov a tým menej kapitalistov.

 8. Ďakujem za výborný článok. Možno by bolo dobre opraviť údaj:
  Dňa 7. júla 2020 Boris Johnson, predseda vlády Veľkej Británie, oznámil, že rezignuje.
  Rezignoval v roku 2022 🙂

 9. Ja len aby bolo stále jasné, čo je to Harvardský a Houstonský projekt na likvidáciu Slovanov – chazarskými „Slovanmi“! Samozrejme očakávam idiotskú slniečkársku otázku – „A prečo by to štváči robili?“

  Exprezident Polska Walesa vyzývá k rozdělení Ruska a snížení počtu obyvatel na 50 milionů
  14.07.2022 | 08:30
  “ Podle něj je třeba „vynutit změnu politického systému v zemi, organizovat lidová povstání“.

  Protože Rusko je „imperialistické“, musí být země rozbita a její populace snížena na 50 milionů, míní bývalý polský odborový předák a prezident Lech Walesa. Obviňuje Moskvu z imperialistických ambicí. Pokud jde o Rusko, každá fantazie o masové vraždě je zjevně v pořádku. V podstatě žádá o vraždu 95 milionů lidí a jisté je, že mnozí západní politici s ním nadšeně souhlasí.

  Lech Walesa, bývalý disident, polský prezident po pádu železné opony a nositel Nobelovy ceny za mír (skvěle k této ceně vedle Arafata a Obamy zapadne), zjevně stále chová agresi proti Moskvě. Vyzývá k demontáži ruského státu a snížení počtu obyvatel země.

  Jak řekl Walesa: „V Ruské federaci žije 60 národů, které Rusové pohltili, stejně jako dnes pohlcují všechny Ukrajince. Jsme povinni pomoci těmto lidem povstat. Je nutné buď změnit ruský politický systém, nebo zredukovat ruskou populaci na méně než 50 milionů lidí.„
  https://www.informacnavojna.tk/article/exprezident-polska-walesa-vyzyva-k-rozdeleni-ruska-a-snizeni-poctu-obyvatel-na-50-milion

  Kokiho blog
  Harvardský a Houstonský projekt
  „V polovici 80. rokov bola do ruštiny preložená kniha britského dôstojníka spravodajskej služby Johna Colemana nazvaná Výbor 300 (The Comitee of 300). Autor približne tridsať rokov skúmal tajné mechanizmy riadenia sveta a prišiel k záveru, že globálne procesy riadi 300 najbohatších rodinných klanov. Tento „Výbor 300“ si objednal v 80. rokoch u najväčšej americkej vedecko-výskumnej korporácie vedecko-výskumný prieskum. Na základe získaných výsledkov z tohto prieskumu sa ukázalo, že prírodné zdroje na Zemi sú dosť obmedzené. Pre komfortnú existenciu na Zemi tieto zdroje postačia iba pre jednu miliardu ľudí.

  Vtedy bola vypracovaná teória „zlatej miliardy“, ktorá „má právo“ v priebehu 100-150 rokov zostať na Zemi. Medzi túto zlatú miliardu patrí obyvateľstvo USA, Kanady, Západnej Európy, Izraela a Japonska. Iste chápete, Rusi, ani Tatári, ani iné mnohé národy, ktoré žijú v našej krajine (v Rusku) sa do tejto miliardy nedostali. V roku 1985 svetové spoločenstvo (ktoré aj teraz bráni záujmy samozvaných ukrajinských politikov) sformovalo program vo vzťahu k Sovietskemu zväzu: Do roku 2020 dvojnásobne znížiť obyvateľstvo v ZSSR, v priebehu 35 rokov každého druhého v krajine zabiť. Zabiť nielen vojnou, ako sa to robí s moslimskými národmi, ale – staršiu generáciu zničiť biedou, ktorá bude organizovaná a mladú generáciu zničiť alkoholom, tabakom, drogami a morálnym rozkladom, ktorý bude všade a masovo v ZSSR implantovaný.

  Margaret Thatcherová, bývalá premiérka Veľkej Británie vo svojom vystúpení pred niekoľkými rokmi vyslovila záhadnú vetu: „Podľa hodnotení svetového spoločenstva je ekonomicky užitočné, aby na území Ruska žilo 15 miliónov ľudí“. Tlmočník si myslel, že zle rozumel a preložil 50 miliónov. Thatcherová ho okamžite opravila. V tom čase bolo v Rusku 150 miliónov. Kde zostalo ostatných 135 miliónov? Ostatní sa dostanú pod ozajstný „nôž“ šialenstva, antikultúry, rozvratu, drog. Pred dvoma rokmi Rusko osobne navštívila Madelaine Albrightová – v tom čase štátna tajomníčka USA a vystupujúc ozvučila tú istú vetu: „Podľa hodnotení svetového spoločenstva je ekonomicky užitočné, aby na území Ruska žilo 15 miliónov ľudí“. Kam zmizlo ostatných 130 miliónov? V tom čase bolo v Rusku už len 145 miliónov. Ako už to vidíme, program nabral plánovaný kurz pre svoju realizáciu a plnenie dlhodobých cieľov spoločenstva.

  Koho sa títo ľudožrúti 20. a 21. storočia rozhodli ponechať v Rusku? Dva milióny – to je obsluha transsibírskej magistrály, najkratšej cesty z Japonska a juhovýchodnej Ázie do Európy. Ďalších 13 miliónov nechali na obsluhu najšpinavších hutníckych a chemických výrob a obsluhu svetového úložiska jadrového odpadu, na ktoré bude Rusko zmenené. (Mimochodom, súčasná Putinova Štátna Duma už prijala zákon o zmene Ruska na svetové jadrové úložisko. Na Sibíri sa realizuje rozsiahly program výstavby ciest pre tento projekt). „Zlatá miliarda“ nepotrebuje Rusko ani Ukrajinu, ani ich dejiny a kultúru. Potrebuje iba ich prírodné bohatstvá a ich životný priestor.“
  https://kokiho-blog.webnode.cz/news/harvardsky-a-houstonsky-projekt/

 10. „Elity“ na čele s niekoľko prepojených zločineckých skupín vo svete, ktoré si hovoria „vláda / hlava štátu“ s multimiliardármi Ga.So.Ro., ktorí zabezpečujú nekonečné tlačenie dolár/€ a korupciu médií > zabezpečili druhé dejstvo drámy, „divadelné predstavenie“ bude len s pomocou divákov úspešne pokračovať podľa scenára – kde je niekoľko variantov vývoja, ale konečný výsledok bohužiaľ len jeden !

 11. Dolar již končí, Indie již obchoduje v rupiích a začne tvrdá dedolarizace. Stejně to časem dopadne i s Eurem, ale i s celou touto Evropskou říší zla. Většina národů na planetě má těchto anglosaských a evropských grázlů plné zuby. A co se týče toho sajrajtu co píchali do lidí – ten sajrajt neprošel řádným klinickým testem,nikdo neví co v tom sajrajtu je, a nikdo nikomu nedá záruku, že když vás ten sajrajt poškodí, pokud nezhebnete, že se o vás potom postarají a vyplatí vám odškodné. Když se tupé ovce nechají ovčáckým hafanem přivést k okraji rokle a skočí, tak jim není pomoci. Takový film jsem opravdu viděl, a hloupé ovce tam opravdu skákaly. Je opravdu zbytečné se bavit o profláklém covidu, je to pouze jeden stupeň k nastolení NWO. Tady musí národy povstat a znovu si zajistit svobodu. Bohužel, přeformátovaných je tu už ale tolik, že tomu nevěřím. Kdysi, je tomu pár let, jeden moudrý člověk řekl, že si myslí, že žijeme konec, a vše nasvědčuje tomu, že se asi nemýlil. Covidové hrátky jsou již profláknuté, nemá cenu se o tom bavit. Spíše by bylo záhodno, aby byli potrestáni ti, kteří se na tom podíleli. A víte o těch, kteří by to provedli, když se to nedaří ani superodvážnému panu advokátu Fuellmichovi. Já ne.

  • Zdá sa, že zostali už len ľudové súdy a prirodzené (naturálne) právo.

   Alebo treba ešte trocha počkať, kým sa naplno prejavia úmrtia po vakcínach a pochopia to už aj poslední vygumovaní a umierajúci opichanci. Tí následne svoj hnev z toho, že umierajú, obrátia proti zosnovateľom genocídy a porátajú sa s nimi.

   • Treba vyhrať vojnu. Potom možno súdiť. Iba na opichancov sa nemožno spoľahnúť.

    • Presne tak, propagande, ze za umrtia nemozu pseudovakciny bude vacsina opichancov verit az do hrobu. Nemozno sa na nich spoliehat, raz uz sakramentsky zlyhali… museloby to byt giganticke prebudenie, aby hnuli alibistickymi a vyhodnymi ritami!

 12. A na co tedy zemřeli ti lidé v období od vypuknutí nákazy, do vyvinutí vakcíny a začátku očkování??? :-O
  Tohle je opravdu pro samostatně nepřemýšlející :-/

   • Další nesmysly. Jak by mohli ty příbuzné zabít nemocniční lékaři, když se ti příbuzní s žádným nemocničním lékařem roky ani nesetkali?

    A jak jsem já mohl chytit ten vir (když neexistuje :-P) po setkání se s nakaženým kolegou? A to ještě před vyvinutím prvních vakcín, a s typickými příznaky pro tehdejší variantu (prý neexistujícího) viru, jako ztráta chuti a čichu? A s tak těžkým průběhem, jaký jsem dosud u žádného jiného onemocnění neměl?

    Vychází mi, že prostě jen balamutíte lidi výmysly a nelogickými nesmysly.

    • Ten článok píše o ľuďoch, ktorí zomreli v nemocniciach.

     Inak ako viete, že ste sa nakazili covidom a nie napríklad chrípkou? Aj chrípka môže spôsobiť stratu čuchu a chuti. Iste nás ale viete nasmerovať na vedecký dôkaz existencie vírusu SARS-CoV-2. Poskytnete nám link prosím?

    • Na jednu z otázok, veď ani elity sa s Vami nestretli a rozhodli sa Vás vyškrtnúť z mapy sveta
     … Žite si aj naďalej v tej svojej bubline

    • VIDEO: Ředitel životního pojištění v USA odhalil, že počet úmrtí mezi pracujícími vzrostl o 40 %: „Prostě neslýchané”!
     https://www.informacnavojna.tk/article/video-reditel-zivotniho-pojisteni-v-usa-odhalil-ze-pocet-umrti-mezi-pracujicimi-vzrostl-o-40-proste-neslychane
     ——————————–
     Ak by krajinu postihla ohromná katastrofa – úmrtnosť by sa zvýšila o 10% – toto prekračuje 4X!
     Len pripomeniem bonmot jedného investigatívca v súvislosti s množstvom úmrtí na remdesivir – „Fauci?! Ako je možné, že tento „človek“ ešte žije?!“

    • Váš kolega sa oblizoval s číňanom ktorí sa oblizoval s netopierom?

    • Galaxia andromeda

     Jednoducho vasa imunita to nezvladala, to iste mozem napisat ja ziaden covid som nemal a to som sa stretal s nakazenymi stale.Este nejake otazky? Vase telo vase problemy , dokazete to pochopit? Myslim ze nie lebo hlava je chora. Kupte si skafander alebo potapacsky oblek a napichajte 10 genetickych patokov.Pravda je taka ze ludi neliecili, a virus vypustili zamerne. Riesite nasledky nie priciny.Smutne.

   • Je niekde článok, ako v dnešných dňoch v nemocniciach dávajú ľuďom „testovacie látky“, nazvime ich vakcíny, priamo do jedla, bez toho aby im to povedali? Kto dnes ide do špitála, zahráva si so životom.

    • Nevieme o tom, že by už mali vyvinuté vakcíny do jedla.

     • Líškam také zhadzujú bežne, tak prečo nie.

      https://www.mpsr.sk › aktualne › zacina-plosna-vakcinacia-lisok-proti-besnote › 15354
      Začína plošná vakcinácia líšok proti besnote – MPRV SR
      Začína plošná vakcinácia líšok proti besnote. 20-04-2020. MPRV SR oznamuje, že v dňoch od 20. apríla do 30. apríla 2020 prebieha štyridsiata prvá kampaň orálnej vakcinácie líšok proti besnote, vykonávaná leteckou pokládkou na území Slovenskej republiky. Agrorezort žiada ľudí, ktorí sa v týchto dňoch vyskytujú v prírode, aby boli obozretní a …

      „aby boli obozretní a ..“ nepomýlili si to s nedojedeným rezňom…

     • Pre líšky áno, ale pre ľudí sme nezachytili, že by už mali také vakcíny. Teda, pokiaľ im nebudú podávať tie určené líškam.

     • redakcia: Hlavnou zložkou vakcín je grafén. Pridať ho do jedla je zložité? Kvap kvap. Aj balené vody od Nestlé obsahujú grafén.

     • Je rozdiel injekčné podanie a konzumácia. Injekčné ide do tela priamo, konzumáciou to prechádza cez mnohé filtre. Technicky je celý tráviaci trakt od úst aj po konečník oblasť mimo vášho tela.

  • Od marca do októbra 2020 bolo na Slovensku niekoľko desiatok úmrtí. Otázka je koľko z nich s covidom a koľko na covid. Po 2. SNP od novembra, teda po celoplošnom testovaní 3,5 mil. ľudí a začatí „nabodavania“ vzrástol skokovite počet úmrtí na 10 000 a ďalej rapídne stúpal. Zlyhala základná zdravotná starostlivosť, ktorá úplne absentovala a prevencia zameraná na posilňovanie imunity, hlavne u rizikových skupín. Veľa úmrtí má na svedomí neodborné používanie umelej pľúcnej ventilácie (doc. Török). Vinníkov za úmrtia treba hľadať v zdravotníctve a súčasnej vládnej garnitúre.

 13. Dekarbonizácia Slovenska…
  https://smartmobility.gov.sk/dokumenty/
  https://smartmobility.gov.sk/strategicke-dokumenty-eu/
  https://smartmobility.gov.sk/strategicke-dokumenty-sr/
  https://smartmobility.gov.sk/wp-content/uploads/2021/05/Nizkouhlikova-strategia-rozvoja-SR.pdf
  ——————————————
  Slovensko v období karbónu…
  https://www.meteorologiaenred.com › sk › karbónový.html
  Obdobie karbónu: vlastnosti, geológia, podnebie, flóra a fauna
  Obdobie karbónu. Paleozoikum je rozdelené do niekoľkých období, ktoré trvajú milióny rokov. Jedným z týchto období je karbónový. Jedná sa o divíziu geologického časového rámca, ktorá sa začala približne pred 359 miliónmi rokov a skončila pred 299 miliónmi rokov, čím sa začalo obdobie Permu. V tomto článku vám …

  Karbon…
  „Búrlivá fotosytéza vegetácie obohatila atmosféru kyslíkom natoľko, že jeho percentuálne zastúpenie v atmosfére bolo vyššie ako dnes. “
  https://katkagevz.estranky.sk/clanky/prvohory.html
  —————————————
  Čiže – jednoznačne ide o – ubratie kyslíka! Pre nich samozrejme aj dvojzmyselne – uberú nám energiu, dýchanie, životnú silu!

  • Kopírovať akoževedecké nezmysly vie každý hlupák. Napíš niečo z vlastnej hlavy. Alebo si platený za zahlcovanie fóra?

   • Ty máš vôbec problém chápať kontext – máš zahltené črevo hmmlístami. Vieš napísať aj zložitejšiu vetu? Lebo umelá inteligencia ma na Slovak Telekome požiadala, aby som požíval jednoduché vety. Čiže – toto fórum sa má prispôsobiť tvojrj rebríčkovej sústave a neurongranule miesto mozgu. No ja sa trilobitom neprispôsobím!

    • Žiadam redakciu o schvaľovanie príspevkov od „Maroš“.

     • To „vie každý hlupák.“ Ja nežiadam redakciu aby ma bránila – ja sa ubránim sám! Už sme moju obranu a bany riešili – ešte si zabudol na trestné oznámenie. Si klasický príklad nacifikácie spoločnosti – ty môžeš urážať, ten druhý nie. Človek s akou takou inteligenciou by si to so mnou vyriešil sám. Hovorí sa, že všetko dôležité pre život sa naučí človek ešte ako dieťa na pieskovisku. Ale ty si sa naučil byť mamičkár. Je zaujímavé sledovať tvoje „hrdinské“ hmmdnety na riešenie spoločenskej situácie, ale ako jednotlivec sa dokážeš akurát tak ohadzovať pieskom, a keď ti niekto iný pacne plnú lopatku do ksichtu, začneš bečať „Mamí! Mamí!!!“ Zmrdko trollko. Nech ti mamička kúpi elektrickú trollkolku a vypadnite z pieskoviska! Serú doňho tigre!
      https://excitedcats.com/wp-content/uploads/2021/04/cat-defecating-in-the-sandbox_Shutterstock_HalynaRom-768×539.jpg

 14. „Povedlo se! Francouzští poslanci zablokovali zachování covid pasu!

  Francouzská vláda utrpěla první porážku v parlamentu poté, co vládnoucí strana prezidenta Emmanuela Macrona ztratila minulý měsíc ve volbách většinu.
  Po noční debatě opoziční zákonodárci zamítli návrh, který měl vládě udělit pravomoci k obnovení zdravotního průkazu Covid na hranicích.
  Poslanci 219 hlasy proti 195 odmítli vládě možnost požadovat po cestujících, aby při vstupu do Francie nebo při jejím opuštění po 1. srpnu, kdy vyprší současný výjimečný stav, předložili doklad o očkování nebo negativní test Covid-19.“

  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/povedlo-se-francouzsti-poslanci-zablokovali-zachovani-covid-pasu/

  P.S. Pod rúškom zdravotnej starostlivosti a ochrany svojho obyvateľstva (aké perfídne!!), sa nechala počuť premiérka a minister zdravotníctva FR, že budú naďalej urputne bojovať a presviedčať poslancov Senátu, aby zachovanie CovidPasu bolo znovu obhájené. Nasrať!!

 15. …áno, šikov.IT je veľmi málo, no našťastie poznám osobne 1pána, kt.sa svoj.práci dobre rozumie a vie aj pomôcť…v tom Harward.a Houst.projekte je ,,plán“globalistov vysvetl.priamo ,,po lopate“…tie vlajky sú ozaj zaujím., zvlášť tá posl.taká ,,aktuál.“…to bol výbor.príspevok ajša, je super, ako sa franc.poslanci zachovali…

 16. Úmrtia na kovid? Prosím? Účinnosť vakcín? Ako? Veď je to celé podvod a aj vy ste o tom veľakrát písali. Umierajú na tie mňamky v nosošprtoch a injekcijkách a 5G predsa, takže nerozumiem ako ste takto mohli tie informácie podať

 17. Bičan Rostislav

  Chci poděkovat redakci „Badatel.net“ za použití mojí metodiky hodnocení účinnosti vakcinace na Covid-19. Podrobněji na …http://bicanr.sweb.cz/VZDmPB.html

 18. MUDr. Jiří Lupták

  ty vaše hloupý komentáře, že máte zapotřebí se furt o nečem vyjadřovat a něco komentovat ať tak nebo tak.
  18.7.22 začali očkovat 4. dávkou v česku tak jen sledujte jak začnou narůstat smrti v česku https://www.worldometers.info/coronavirus////country/czech-republic/#graph-deaths-daily
  a ještě jeden užitečnej link: https://www.openvaers.com/covid-data
  to je VAERs system, jsou to data od CDC, – je to Vaccine Adverse Events Reporting System, v Britanii maji yellow card system tak zjistíte jak “ bezpečné“ vakcíny to jsou

Pridajte komentár

*