Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Z údajov vyplýva, že milióny ľudí sú dnes kvôli covidovým vakcínam invalidi


Print Friendly, PDF & Email

Z údajov vyplýva, že milióny ľudí sú dnes kvôli covidovým vakcínam invalidi

(Ethan Huff, Natural News) Odkedy Donald Trump spustil operáciu Warp Speed (rýchly vývoj a distribúcia vakcín proti covidu), miera invalidity raketovo vzrástla .

Šokujúci počet ľudí, ktorí boli predtým zdraví, je teraz natrvalo poškodených a jediná vec, ktorá sa v ich živote zmenila, bola, že sa dali „zaočkovať“ proti Covid-19, známe tiež ako zrazeninové vakcíny.

Od roku 2016 do roku 2020 bola miera zdravotného postihnutia medzi ľuďmi vo veku nad 16 rokov stabilná. Potom, hneď po zavedení očkovania proti covidu, došlo k prudkému nárastu vážnych zranení, ktoré spôsobili, že milióny ľudí už viac nemôžu pracovať a žiť ako doteraz.

Stránka na Twitteri, ktorá monitoruje úmrtnosť v USA zo všetkých príčin, nedávno zverejnila graf ukazujúci priamu koreláciu medzi zvyšujúcou sa zaočkovanosťou a rastúcou mierou invalidity.

Ukázalo sa, že začiatkom roku 2021 miera zdravotného postihnutia v USA prudko vzrástla z 30 miliónov Američanov na takmer 33 miliónov Američanov.

Počas niekoľkých hodín od zverejnenia tohto grafu bol príslušný účet na Twitteri označený za účet šíriaci „dezinformácie“, aj keď bol podložený dátami. Ten istý účet bol zároveň tiež zablokovaný a komentáre aj zdieľanie príspevkov znefunkčnené.

Oficiálne bolo k 27. máju 2022 v USA 14 181 ľudí s trvalým postihnutím v dôsledku vakcín proti Covid-19. Avšak skutočný počet, keďže je hlásený len malý zlomok zranení spôsobených očkovaním, je pravdepodobne oveľa vyšší.

(Súvisiace: Covidové vakcíny sú tiež spojené s deštrukciou mužských spermií)

Po každom náraste očkovania došlo k následnému nárastu miery zdravotného postihnutia

Vyššie spomenutý účet na Twitteri položil otázku: Sú covidové vakcíny zodpovedné za nárast takmer troch miliónov prípadov postihnutia po operácii Warp Speed?

Odpoveď na túto otázku sa zdá byť zrejmá.

Naznačovať niečo také je ale na sociálnych médiách zakázaný trestný čin, pretože to spochybňuje „bezpečnosť a účinnosť“ vakcín. Teraz už vieme, že k masovému očkovaniu nikdy nemalo dôjsť.

Liečba osteoporózy

Ak vezmeme do úvahy parameter, ktorý naznačuje, že len asi jedno percento poškodení očkovaním sa kedy dostane do amerického systému hlásenia nežiaducich účinkov vakcín (VAERS), potom oficiálny údaj 14 181 dáva zmysel.

„Vidieť to… bez nárastu hlásení o invalidite by bolo prekvapujúce,“ uviedol portál El Gato Malo .

„Vidíme 14 tisíc prípadov trvalej invalidity vo VAERS. A zároveň vidíme reálny nárast počtu zdravotne postihnutých o 1,8 milióna.

To je dosť blízko k 1 až 2% miere zachytenia (teda skôr 1%, ale pravdepodobne zachytáva aj iné kategórie, takže je ťažké byť presný) pre výkazy, ktoré sme videli v súvislosti s inými problémami VAERS (okrem smrti, pri ktorej sa zdá, že je lepšie počítaná).“

Dodatočné údaje zozbierané zo systémov FRED a OWID (Our World in Data) naznačujú, že miera invalidity skutočne začala stúpať okolo 21. apríla minulého roka, práve vtedy, keď sa naplno rozbehla masová očkovacia kampaň.

Keď miera zaočkovanosti prvýkrát vyvrcholila okolo mája, nasledoval masívny vrchol invalidity v júni. Keď očkovanie opäť vyvrcholilo v auguste, miera invalidity v októbri opäť vzrástla.

Keď sa rok 2021 blížil ku koncu, miera zaočkovanosti sa začala stabilizovať a následne v marci nasledovalo zníženie rastu invalidity (nové prípady pribúdali pomalšie). V konkrétnych časoch sa však vždy ukázala priama súvislosť medzi vakcínami a trvalou invaliditou.

2 mesiace oneskorenie, 1 mesiac, 2 mesiace, 2 mesiace – 4 samostatné zvraty, všetky sledované v takmer identických a vysoko hodnoverných časových rámcoch poukazujúcich na poškodenia spôsobované vakcínami.

„V tomto bode to už prestávajú byť len úvahy a stáva sa to dokázaným faktom,“ dodal portál El Gato Malo.

Najnovšie správy o nebezpečnom a neúčinnom očkovaní proti Covid-19 nájdete na stránke ChemicalViolence.com.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. A vlacik sa LEN rozbieha … a politici, novinari, herci, lekari, zdravotne sestry a dalsie hyeny, ktori fanaticky a bezmyselne tlacili do ockovania predstieraju neviniatka… nic co sa deje predsa s predmetnym ockovanim nesuvisi … Kolki z tychto vynavacov Pfizera a pod. si este zachovali svedomie a rozum???

  • 👍👍👍 Súhlas.

  • Mnohí lekári, sestričky, herci, politici atď. svedomie nikdy nemali, mali len ten vyčúraný rozum. Svojím postojom dokázali, že sú to „ľudia peňazí“.
   Oni celú dobu boli neludskí, teraz sa len „odkopali“ a ukázali, čo sú zač pretože doba a ich postavenie neumožňuje v tejto dobe agendy c19 zostať neutrálnymi. A kto je aj neutrálny tak ten sa systémom automaticky hádže do vreca s „nezodovednými“.
   Ale ten ich vyčúraný rozum sa im stane osudným, on nevidí za vzdialené horizonty, nechápe súvislosti, nevidí do akej hry boli zatiahnutí.

   • Rozum? Túžba po spoločenskom postavení, ktorú symbolizuje ich biela uniforma – odbočím – k bielej košeli sa hodí každá kravata, bieli slobodomúrári majú tzv. „čisté ruky“. Treba rozlišovať tých bieloplášťových „pri zemi“ a tých v riadiacich štruktúrach, ktoré zasahujú do riadenia štátov. Mať biely plášť je tiež maskovanie, ktoré symbolizuje dôveryhodnosť a rešpekt. A to na ovce stačí. Bača chodí v ovčom rúne a ovciam to zjavne nevadí. Je jeden z nich v koži jednej z nich.

    Po policajtoch sú lekári pre mňa už druhý nedôveryhodný uniformovaný stav. Vďaka covidu ako podvodu. „Pomáhať a chrániť“ – Syndikát!

   • vyborny clanok,Achnaton

  • Olga,ti uz nemaju ZIADNY ROZUM,co su zavaxovani

  • Oni len zarábali obrovské peniaze na reklame. Keď vám niekto propaguje alkohol tiež ako normálny mysliaci človek nebudete bežať do obchodu a nebudete ho konzumovať tak ako to predvádzali reklame.

 2. VK z Aeronetu naposledy spomenul – podľa najnovších údajov VAERS – prudký nárast rakoviny obličiek a močových ciest v USA – údajne po vakcinácii. A čo remdesivir?

  • Myslíš, že Remdesivir urobil viac škody?

   • https://zacas.cz › zomrel-vam-pribuzny-na-covid-v-skutocnosti-ho-mozno-zabili-nemocnicni-lekari
    Zomrel Vám Príbuzný Na Covid? V Skutočnosti Ho Možno Zabili Nemocniční …
    15. 1. 2022Ich telo sa začne zavodňovať a pľúca sa naplnia vodou. Následne pacienti zomierajú a lekári vyhlásia, že pacient podľahol „covidu“. Pravda je však taká, že pacienta zabila neodborná experimentálna „liečba“ smrteľným remdesivirom. Po odhaleniach o neúčinnosti a smrteľnosti sa remdesivir na Slovensku naďalej používal

  • A ty čo si myslíš – terapia vajcinova či liek?

  • Marosko Remdesivir ,znici Ladviny a naplny pluca vodov,smrt je garantovana

 3. Sral je už pes.. Pořád lepší ONI za nás než MY. Ať si trpí.. Ale ovce tomu stále neuvěří, pokud to sami nazažijí.. Já už s nimi přestal marnit čas a je jich spousta i u nás v rodině. Nejdůležitější je chránit sebe a svou rodinu. Nic víc. Nechte je už spát…jejich volba. Ještě jednou: POŘÁD LEPŠÍ KDYŽ SE ZMRZAČÍ/ZEMŘOU ONI, NEŽ MY/VY A PRO NÁS A ZA NÁS. Co na to už jiného říct..

  • Pavel Lattner

   Máte plnou pravdu. Je to stejné, jako se stále bavit o škůdcích zemských a nejčistším lidském zlu, které je zde nyní přítomno. Raději hledejme slušné a vlastenecké lidi, pomáhejme jim, protože oni potřebují podporu lidu. Žádný vůdce se bez velké lidové podpory neobejde. Nehledejme zde v současnosti za vším nějaké potomky satana a ďábla, tyto báchorky přenechme historii, všechno to čiré, nejčistší zlo pochází od lidských jedinců, kteří si zde momentálně uzurpují svoji moc. Ať jsou předpovědi našeho dalšího vývoje jaké jsou, jistota je, že zde vládne v současnosti neuvěřitelná banda plutokratických grázlů. To je čisté zlo v lidské podobě, žádný neuchopitelný satan. To mohli na lidi zkoušet jezuité ve středověku, dnes bychom snad měli již být s myšlením dál.

 4. Šéf britského pohřebního ústavu ukazuje hrůzostrašné „vesmírné vetřelce“:
  „TOTO JSEM VYTÁHL Z ŽIL ZEMŘELÝCH OČKOVANÝCH LIDÍ !“ (VIDEO)

  UK: Podivné útvary v tělech zemřelých očkovaných lidí – a to nejen v žilách, ale také v krvi, hlásí nejeden patolog či balzamovač. A nejsou to jen těla, ale i samotné genové přípravky, kde bylo nalezeno něco, co by v nich být nemělo. Patologové, kteří se k podobným pitvám odhodlali, se shodují na jednom: Nic podobného za svoji často i poměrně dlouhou praxi ještě neviděli. Stejně však hovoří i balzamovači, kteří nachází v žilách podivné útvary…

  Šéf britského pohřebního ústavu John O’Looney je stále zaneprázdněn. Ve videu zveřejněném v ICR říká, že v posledních třech týdnech balzamoval tři lidi mladší 30 let.

  Jeden případ se týkal muže, který byl pitván. O’Looney vysvětluje, že v takovém případě se orgány vyjmou z těla a po vyšetření se vloží zpět do těla do sáčku.

  Balzamovač pak musel vyjmout sáček z těla, aby mohl vykonávat svou práci. Okamžitě uviděl, že ze žil zesnulé osoby proudí podivné ‚svinstvo‘.

  O’Looney dal pár sraženin z mladíkova těla do sklenice s formaldehydem a ukazuje je na videu. Musely být extrahovány z žil, aby mohly být naplněny balzamovací tekutinou. Zavedením konzervační tekutiny do cévního systému zemřelého se udržuje hladina vlhkosti a tělo si zachovává svou přirozenou barvu.

  O’Looney ukazuje na tlustý strunovitý útvar a říká: „Tohle přišlo z aorty.“ Tvoří hranici s levou srdeční komorou. „Mají tvar žíly, ve které rostou, a tak postupně naplňují žíly.“

  „To ho zabilo,“ zdůrazňuje pohřebák.

  https://cz24.news/sef-britskeho-pohrebniho-ustavu-ukazuje-hruzostrasne-vesmirne-vetrelce-toto-jsem-vytahl-z-zil-zemrelych-ockovanych-lidi-video/

 5. Jj. koľko je takých stránok, ktoré pomaličky zbierajú („drobky“) detaily – https://www.howbad.info/

  Samozrejme tí, ktorí sa „smelo“ dali ovakcínovať skrývajú svoj „super zdravý“ stav a preto je to všetko veľmi stále skreslené. Šťastný, kto dostal „placebo“ sériu.

 6. Pochybujem, že olajnová, šváb, brána, etc videli túto nádheru.
  Aby nebolo všetko také čierne.
  Pre potešenie ducha.
  https://filmycesky.cz/online_filmy/babicka/

 7. A tych co nedorazili ockovanim chcu dorazit umelymi potravinami!!!
  https://clanky.info/2013/06/boj-proti-codexu-alimentariu-gregory-damato/ !!!

 8. Myslíš, že Remdesivir urobil viac škody?

  • Nie remdesivir, ale zmrdi s remdesivirom! Nauč sa rozlišovať medzi subjektom-aktérom a objektom-nástrojom. Slovenčina má pre správne vyjadrovanie všetky možnosti. Neustále tu pletiete následky s príčinou.
   Ešte raz – za to môže kladivo?!

 9. …tento kódex je úplne o ničom, je v rozpore s ,,pravidlami zdravia“ pre ľudí, vďaka aj za ost.informácie…

 10. Viete si predstaviť, čo sa stane so všetkými propagátormi covidových vakcín, keď vyjde na povrch skutočný rozsah poškodení zdravia a úmrtí po očkovaní?

  Vazena redakcia ano vieme si predstavit. Absolutne sa im nic nestane. Covidaci sa nevzburia a necovidovci to nebudu riesit. Sme predsa na SR kde nik nejde protestovat a len sa to riesi cez FB. A hadze sa vina z jedneho na druheho.

  A to mi napadla myslienka ako dopadlo to trestne oznamenie co podal Mikas na vas? Len zo zaciatku ste to napisali ale potom ako to dopadlo nie. Zaujimave. S kazdeho clanku na nete je riadny osial a potom nic neriesia ako by to dopadlo. Napr. ako ten pan odisiel z povinnej karanteny z Gabcikova domov. Hned prispevok na Jojke a potom ako sa to skoncilo. Nic. Na SR potrebujeme len taketo osiali. Smutne…..

 11. …ozaj výbor. a trefné informácie na Slob.vysielači, rozhodne treba vypočuť,…a áno Janka, malo by sa písať, ako to dopadlo…

 12. velmi správně napsáno a já i celá moje rodina je stejného názoru a nikdo z nás se nenechal očkovat a do budoucna to vypadá, že už nás nikdo nebude smět proti něčemu očkovat, jsem ročník 51 a docela mně to stačilo ve školním období, ale to ještě na poválečnou dobu a na zachování další generací , měli naši zákonodárci zájem o zdravou populaci, no a nyní jsme už staří a je nás dost na planetě Zemi, tak se musí volit takový postup eliminace?

 13. O čo hlasnejšie a zúrivejšie presviedča spoločnosť samu seba, že je demokratická, o to viac sa obnažuje Canis lupus – šedý vlk pod kožou baránka. V mene väčšej slobody – dostáva sloboda príchuť – tyranie. To, čo bolo v úzadí, sa bezostyšne pretŕča a núti ostatných prihliadať, ako sa rúcajú zákony človeka a ľudskosti. Postupne sa normalizujú všetky abnormality, deň za dňom upadáme hlbšie do bahna demoralizovanej ničoty. Žiť na dlh je trend, ktorý využívajú takmer všetci.

  Na piedestál vyvolených tlačíme mediálne hviezdy s prázdnou dušou, no plným mešcom. Všetka kultúra je len odrazom samej seba ako nekonečný, prázdny priestor zrkadiel. Svetu vládnu ľudské kreatúry bez morálky a charakteru. Priťahuje ich moc a peniaze, ktoré nesmrdia, rovnako ako pach krvi – priťahuje žraloky.

  Privádzame na svet deti, od ktorých už od raného veku očakávame výsledky, dobré známky, diplomy prestížnych univerzít, dobré uplatnenie v spoločnosti. Ale načo to všetko je?! Kam vlastne spejeme, ak výsledkom tej snahy sú lekári, ktorí neliečia, len predpisujú lieky, súdy, ktoré nesúdia, ale udržujú záujmy niekoho a napokon spoločnosť, ktorá nesmeruje k slobode, ale bojuje so svojimi občanmi ? Stále sa bojuje krvavejšie a tak umiera zbytočne tisíce ľudí denne.

  Všetko ľudské úsilie je postupne premenené na ochranné značky a patenty, ktorých masívny rozmach nerozvíja Svet, ale najmä privátne impériá. V novom Babylone, v ktorom teraz žijeme, plnom túžob prázdnych duší, sa pre väčšinu z nás stala jedinou istotou – trvalá neistota.

  Ako sa vôbec možno bez výčitiek podrobiť zákonom takejto spoločnosti, kde peniaze, ktoré by odstránili chudobu, hladomor, neliečiteľné choroby a útrapy vojen, utratíme na stále dokonalejšie zbrane pripravené zabiť nás aj naše deti? Ako možno veriť zmyslu takej spoločnosti, v ktorej sa všetko, čo by mohlo zlepšiť život, investuje do toho, ako ho zničiť?!

  Tejto spoločnosti vládne mnoho-chápadlová chobotnica, ktorá prostredníctvom miliónov televíznych obrazoviek chráni samu seba čiernym oblakom klamu. Tá chobotnica nám skutočnosť zastiera spôsobom, akým nám ju ukazuje..

  Ale – ako hovoria bratia Česi – všetko je pomíjivé, všetko je tu len – do Času!!

 14. Miroslav Čižmár

  Po tretej dávke sa mi na ramene objavili dve malé červené bodky. Myslel som si, že sú to krvné zrazeniny a po čase zmiznú, ale ony sú tam už niekoľko mesiacov. Nevadia mi, len občas svrbia. Tipujem, že sú to 5G antény.

 15. Áno.

 16. …ajša mnoho vecí je tak ako si popísala…verím aj ja, že to je len do času…

 17. P.S….viem, že je to trošku od veci, no veľmi rada by som sa OSOBNE STRETLA s 1 osobou, pod jej skut.menom. Poteší ma, ak to stretnutie BUDE MOŹNÉ…

 18. …super …som rada, že aj v tejto dobe máme zmysel pre humor……

Pridajte komentár

*