Podľa britskej vládnej agentúry väčšina súčasných úmrtí s covidom sú zaočkovaní


Print Friendly, PDF & Email

Podľa britskej vládnej agentúry väčšina súčasných úmrtí s covidom sú zaočkovaní

(Ethan Huff, Naturalnews.com) – Vládna agentúra Public Health England nedávno vydala novú správu, dokazujúcu, že najmenej k 62 percentám všetkých úmrtí, spájaných s koronavírusom (Covid-19), dochádza u ľudí, ktorí už „zaočkovaní“ boli.

Správa bola zhodou okolností uverejnená v rovnaký deň, ako mainstreamové médiá pre odvrátenie pozornosti prišli s príbehom o tajnom pomere (už bývalého) britského ministra zdravotníctva Matta Hancocka s jeho poradkyňou Ginou Coladangelo.

Deň, kedy to prasklo

Mnohí ľudia zmeškali deň, kedy to „prasklo“, no teraz to koluje po internete a vyvoláva veľa otázok, či sú očkovania naozaj také bezpečné a účinné, ako tvrdí vládna propaganda.

Čerstvé údaje zo Spojeného kráľovstva dokazujú, že zaočkovaní ľudia zomierajú na takzvaný „variant delta“ s trikrát vyššou pravdepodobnosťou než ľudia, ktorí svoje imunitné systémy a DNA nechali na pokoji tým, že jednoducho povedali nie nebezpečným látkam, ako sa raz vyjadrila Nancy Reaganová.

Štúdia nazvaná „Znepokojujúce a prešetrované varianty SARS-CoV-2 v Anglicku“, ktorá je nateraz 17. technickým zhrnutím na túto tému, výrečne hovorí o tom, čo neskôr zrejme čaká ostatných zaočkovaných.

Tabuľka v správe ukazuje, že v období od 1. februára do 21. júna 2021 bolo u Britov vo veku nad 50 rokov potvrdených 9 571 prípadov „variantu delta“. Z nich 8 025 bolo potvrdených len za posledných 28 dní.

Tento náhly nárast nových prípadov sa priamo kryje s novou očkovacou kampaňou Spojeného kráľovstva, čo dokazuje, že čím viac ľudí sa dáva očkovať, tým je miera infekcií vyššia.

Dáta jasne dokazujú, že len 10 percent zo všetkých nových údajne potvrdených prípadov vírusu SARS-CoV-2 v tejto vekovej skupine tvoria nezaočkovaní ľudia. Viac ako 37 percent nových prípadov sú ľudia, ktorí, poslúchnuc vládu, dostali obe svoje očkovania.

Dôležité je poznamenať, že k ďalším 40 percentám prípadov došlo u ľudí, ktorí dostali aspoň jednu dávku očkovania aspoň 21 dní predtým, než boli testovaní ako pozitívni.

To znamená, že k 77 percentám nových prípadov infekcvie delta variantom dochádza u ľudí, ktorí dostali buď jednu, alebo obe dávky očkovania.

Zbohom vysoký krvný tlak

Očkovanie pred delta variantom nijako nepomáha

Na základe čísel publikovaných anglickým Ministerstvom zdravotníctva je počet potvrdených prípadov variantu delta medzi plne zaočkovanými ľuďmi vo veku nad 50 rokov trikrát vyšší než u nezaočkovaných.

A u čiastočne zaočkovaných ľudí vo veku 50 a viac rokov je ten pomer deväť k jednej.

To samozrejme znamená, že vakcíny sú pri predchádzaní šíreniu delta variantu koronavírusu nebezpečné a neúčinné, napriek tomu, že nesmierne rýchlo dostali autorizáciu na núdzové použitie (EUA) od Úradu pre kontrolu potravín a liečiv (FDA).

Predtým bol vykonaný len veľmi obmedzený počet testov, ktoré, samozrejme, dokázali, že očkovania „fungujú“.

Každý, kto dáva pozor, ale vie, že Big Pharma zdokonalila umenie pančovania „vedy“, aby dosiahla želaný výsledok. A presne toto sa stalo pri týchto odporných injekciách „Operácie Warp Speed“ (Operácia nadsvetelná rýchlosť), ako ju nazval bývalý americký prezident Donald Trump.

Záver

„Bohužiaľ to sa však vyzerá, že pán Matt Hancock opäť klamal a namiesto toho, aby vakcíny proti Covid-19 boli našou cestou späť k normálu, sú presným opakom,“ uvádza stránka Humans Are Free.

Stránka ďalej poznamená, že jediní ľudia, ktorí veria všetkým tým lžiam, sú tí, ktorí nábožne sledujú mainstreamové „správy“ a veria všetkému, čo im hovorí vláda.

„Pretože údaje publikované vládou agentúrou Public Health England nám ukazujú, že počet údajných úmrtí z dôvodu variantu delta je najvyšší medzi tými, ktorí dostali dve dávky vakcíny.“

Použité zdroje: HumansAreFree.com, NaturalNews.com

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Ethan Huff, Pôvodný článok: Naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Kto chce kam, pomozme mu tam.

  • Modus operandi ako pri „španielskej“ chrípke, ktorú pomáhal stvoriť dedo Billa Gatesa – vývojom „vakcíny“ = super virulentného kmeňa pneumónie, ktorým naočkovali USA vojakov smerujúcich na front do Európy počas WW1 – akože proti meningitíde! Pandémiu pomenovali „chrípka“, pretože následkom pľúcneho ochorenia „vírusom“ je vždy pneumónia, a tak bola akože „sekundárna“ pneumónia primárnou vakcinačnou príčinou pandémie, ktorá zdecimovala viac životov ako samotná vojna . Vojna bola tak akýmsi médiom-labákom pre spustenie pandemickej genocídy! To prasa Gates len pokračuje v rodinnom podniku! A dnes majú namiesto výsadku vojakov – vektora pandémie vtedy – chemtrails!

   Všetko je polopate tu! Lenže vy to nesledujete – práve tie dôležité informačné detaily! Hlavne že máte názor doboha! Seriem na vaše názory! Keby som sem opäť nevpadol, tak okolo toho chodíte dokola ako degeši! ten dokument som dal do linku pred mesiacom – nikto nereagoval na jeho obsah – okrem obligátneho servilného ďakovania Jednoduchej – ktorú to však nebavilo dopozerať! júj!

   „Další epidemie, která se ukázala vysoce pohodlná, byla španělská chřipka. Na španělskou chřipku zemřelo více lidí než na kulky během první světové války. Odhaduje se, že v letech 1918-1920 zemřelo 50 milionů lidí. Celá třetina světové populace byla nakažena. Má se za to, že jde o největší pandemii, kterou svět kdy zažil. Dokonce horší než černá smrt ze středověku. Na španělské chřipce je několik velmi zajímavých věcí. Zaprvé. Nezačala ve Španělsku. Zadruhé. Nebyla to chřipka. To není vše, ale začněme u těchto dvou věcí.

   Pokud nezačala ve Španělsku, tak kde? V USA. Pokud to nebyl virus chřipky, tak co? Byla to bakterie, která způsobila vážnou a ve většině případech smrtelnou pneumonii. Podle studie Národního zdravotnického institutu z roku 2008, bakteriální pneumonie byla zabijákem u minimálně 92,7 % přezkoumaných pitev. Proč jí tedy říkáme španělská chřipka? Jako léčka, zástěrka k zakrytí pravdy. Proč? Protože pravda je tak otřesná, že většina lidí raději uslyší pohodlnou lež. První případy bakteriální pneumonie v roce 1918 se vyskytly na vojenské základně Fort Riley v Kansasu.

   Ve zkratce… během první poloviny 1918 se začala podávat experimentální vakcína proti meningitidě, která byla kultivovaná v koních Rockefellerovým institutem pro lékařský výzkum v New Yorku, který je dnes Rockefellerovou univerzitou, a tuto vakcínu začali píchat vojákům ve Fort Riley. Tzv. španělská chřipka byl vakcinační experiment, který se nesmírně pokazil. No… to bychom řekli my lidé. Tajný spolek by to nazval jinak.

   Oni by to nazvali experiment s nejlepším výsledkem. Miliony amerických vojáků bylo očkovaných tímto experimentálním sérem. Dva miliony z nich jely do zámoří. Bojovali v bídných hygienických podmínkách, takže bakterie se šířila jako požár, kdekoliv šli. Tehdy se pak říkalo, že tito vojáci se domů vrátí s různými evropskými nemocemi, aby se americká populace nechala také očkovat.

   Kromě všeho ostatního se vakcíny distribuovaly po celé Evropě. Umírali pouze očkovaní. Zdraví muži a ženy na vrcholu svého života umírali. Ne staří lidé, jak by se dělo, kdyby šlo o virus chřipky. Kdo měl na starosti tu distribuci a očkovací kampaň? Rockefellerův institut. Kdo byl hlavní vědec, co to řídil? Dr. Frederick Gates.

   Podle Gatese injekčně podávali náhodné dávky experimentální bakteriální vakcíny proti meningitidě do vojáků. Ti, kteří přežili, se stali „oblakovými dospělými”. To znamená, že bakterii šířili na ostatní, i neočkované. V dnešní covidové době bychom to nazvali „shedding” (vylučování). Očkovaní, co infikují neočkované.

   Jaká to úžasná náhoda, že? Frederick Gates tehdy, Bill Gates dnes. Rockefellerova iniciativa tehdy, Rockefellerova iniciativa dnes. Onemocnění vyvinuto ve Fort Riley tehdy, onemocnění vyvinuto ve Wuhanu v Číně dnes. Uzavření společnosti tehdy, uzavření společnosti dnes. „Oblakoví dospělí” tehdy, vylučování (shedding) dnes. To vše pro naše dobro, naše bezpečí. Jak tehdy… tak dnes. “
   https://otevrisvoumysl.cz/kabala-ii-14-cast-era-depopulace-jak-to-vypada-v-nasich-zivotech/

   Ja byť David Formánek – už sa na to dávno vyseriem! Nehádžme perly sviniam!
   Výsledkom „bádania“ na tomto webe sú absolútne povrchní flákači! Zrejme ste tu zvyknutí, že vám rozhádzané kocky v detskej izbičke stále upratovala mamina! Načo sú vám informácie?! Na hranie?! Čo vás nebaví – odložíte?! Do riti!

   • A len „náhodou“ – kadiaľ v minulom roku prechádzali USA vojaci po Slovensku – tam vznikali červené zóny! Všetko čo nám sypú na hlavy je „náhoda“!

   • Maros,urcite vies,ze to bol FAUCI,co robil tie studie o tej takzvanej Španielskej chripke a došiel k záveru že to bola bakteriálna pneumónia,ale nie chripkovy „virus“ v roku 2008??Urcite to studovali ako opakovanie pre dnesne casi,stejny ludia,su v tom zainteresovaný,ktori maju skusenosti s Genocidou ludi,aky otec,taky syn,co sa tyka vrahov Gatovych

   • odhliadnuc od skutkovej podstaty sme v srabe všetci oni-elita aj my – občania, až Gaiu prestane baviť HRA NA SLEPÚ BABU ,mrdnutím jej pleca, skončilo pôsobenie homosapiens sapiens v tejto ůrovni, a tvoje neovládané emócie len poškodia novú úroveň

    • Ak by Gaia mrdla plecom a odstránila homo sapiens, čo sa stane o pár rokov či desiatok rokov so všetkými tými stovkami neudržiavanými atómovými elektrárňami na celom svete? Stali by sa z nich nové Fukušimy, ktoré zamoria planétu tak, že aj všetko ostatné živé by zomrelo. Homo sapiens tak v podstate teraz drží Gaiu „za gule“ 🙂

     • Prežijú to potkany a šváby a baktérie – Gaii je to fuk, aká forma existencie a či vôbec života tu bude. Napr. umelá inteligencia je entita, ktorá gniavi aj iné civilizácie v iných svetoch – je súčasťou informačného objektu vesmíru. Kto skutočne držal Gaiu za chamajdu – bol Nicola Tesla, ktorý dospel do bodu poznania, že určitými frekvenciami je možné Zem roztrhnúť ako žabu! Čo nie je to isté, ako si len píliť konár pod nohami.

      Ak nás má byť v roku 2100 len 2,56 milióna transhumanizovaných oviec – o naše jadrové elektrárne sa už postarajú izraelskí bossovia s nigérijskými raketovými inžiniermi. Patenty Nicolu Teslu majú v rukách oni. Šalom.

     • A opäť z pohľadu najvyššieho riadenia planéty – je teraz jedno, či ide len o „elitu“ parazitov-degenerátov, alebo nad nimi – architektov planét – Nicola Tesla sám zastavil svoj výskum frekvencií, ktorými by mohol zlikvidovať túto Petriho misku. Avšak – informácia o tejto potenciálne zničujúcej slabine bola vonku! Na vykonanie by bolo treba splniť 2 podmienky – poznať frekvencie a mať dostatok – aj voľnej energie! Obidve podmienky boli za Teslovej éry splnené – viď Tunguzská katastrofa – viď dnešná HAARP technológia v Číne. Oproti tomu – vedomosti Marie Curie o rádioaktivite, Einsteina – bezprostredne neohrozovali planétu ako takú – ako nosič. Teda – likvidácia Nicolu Teslu sa mi zdá logická a opodstatnená – nám sa podsúva len tá „pochopiteľná“ verzia, že išlo o primárny parazitizmus a kontrolu elektrickej energie a zamedzenie voľnej energie. Ešte raz – znalosť frekvencie a nekontrolovaný prístup k voľnej energii je ako pustiť v dome decku propánbutánovú bombu a dať mu do ruky zápalky – a dom je v prdeli! Zvlášť, keď je to decko ešte úplne sprosté. alebo má sklony k samovražde.

      Takže – bola likvidácia Teslu až tak jednoznačne negatívna – z pohľadu riadenia – správy Domu – bezpečnosti planéty? Lebo aj nekontrolovaný prístup k voľnej energii tu môže vyvolať celoplanetárnu saunu! ???
      https://www.karavan.cz/propan-butan-nekolik-dulezitych-informaci

      Fascinuje ma ten Teslov prototyp motorky-kolobežky bez klasického zdroja energie, ktorý predvádzal pri Niagarských vodopádoch – video existuje, videl som úryvok, ale niekde to zmizlo a nedá sa to vyhľadať podľa relevantného názvu. Ak niekto poznáte zdroj – prosím – zaveste to sem. Možno vy diskutéri z USA.

   • Naaaahodou, ja to neodkladám do riti, ale do koša. Ale ak natrčíš tú svoju…?

   • suhlasim. nieco teraz urcite sypu. aj peter socha hovoril, ze sypu o 106 chlamydie. kopa mojich znamych pochorela, moja teta, ja u doktorky napichanej, kadekto. ze ich testy oznacia za pozit. je nic. podstata je, ze to na nas sypu odvrchu a dalsiu cast siria napichanci trusiaci biologicku zbran.

  • Ander Kixa

   Netreba ani pomoct

 2. Český Najvyšší správny súd zrušil povinné nosenie respirátorov a rúšok úplne všade: v budovách, v MHD aj v obchodoch
  V právním státě není možné, aby moc výkonná nerespektovala jasně vyjádřený názor soudu a kladla překážky moci soudní při dbání na dodržování zásad demokratického právního státu, který je založen na úctě k právům a svobodám člověka a občana, uviedol sudca Najvyššieho správneho súdu (NSS) Petr Mikeš.

  Ale v tkzv. právnom štáte Slovensko je možné všetko. Tu neplatia zákony, rozhodnutia US, tu neplatia pravidlá ani pre prezidentku, tá úraduje podľa priania vlády, ostatní sú preňu luft.

  Dr. Bukovský vyzval ľudí prejaviť svoj občiansky postoj a zabrániť tomu, aby sa zo Slovenska stala neslobodná krajina: „Musíme konať a pokúsiť sa zastaviť valec súčasnej vládnej moci!“

  Tyriania sa vždy rodí pomocou štátu ako inštitúcie, upozorňuje vo svojom videoblogu MUDr. Igor Bukovský, PhD. a poukazuje na paralelu s obdobím, keď v Európe nastúpil nacizmus a fašizmus.
  Vláda predložila svojim hlasovacím panáčikom do NR SR novelu zákona o zdraví, ktorou má dôjsť k uzákoneniu segregácie občanov Slovenskej republiky. Nevídané!

  Už sa stalo!
  Čo na tom, že Ústava, zákony aj EU legislatíva nepripúšťajú žiadnu diskrimináciu na základe rasy, pohlavia, veku, názorov ba ani zdravia.

  Podľa novely zákona o zdraví bude možné „zvýhodňovať“ ľudí, ktorí do svojho tela prijali niektorú z experimentálne testovaných vakcín proti ochoreniu, ktoré ako jediné v histórií obsahuje rok svojho vzniku.

  Môj názor
  Neverím, že by štátu záležalo tak na zdraví ľudí čo sa týka covidu. S inými a závažnejšími chorobami takýto cirkus sa nedeje hoci by si tú pozornosť zaslúžili oveľa viac.
  Tu záleží jedine na províziách, pretože svetoví vládcovia majú tú“ správnu“ motiváciu od farma firiem. Kto je teraz pri moci má finančný raj!

  • Ander Kixa

   Niekde píšu že rúška a respirátory a niekde len respirátory – čiže rúška naďalej platia. To by som aj pochopil. Nemôžu predsa dopustiť zrušenie nosenia jarmuliek na papuliach.

  • ani pre 2000 rokmi neprešla ťava uchom ihly a bude tak aj teraz, skúsi to neexistujúci vírus ?

  • Vakcinačný apartheid a fašizácia – zhrnuté, podčiarknuté a vytesané do Georgínskych kameňov /štát USA Georgia – nie Gruzínsko/
   2021-07-23 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události.
   https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-07-23-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-cz-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

   Georgijské poradní kameny znepokojují. Jsou dílem… – ExtraStory
   [Prehľadávať doménu extrastory.cz] https://www.extrastory.cz/georgijske-poradni-kameny-znepokojuji-jsou-dilem-satanistu-iluminatu-nebo-rosekrucianu
   Georgijské poradní kameny, přezdívané též Americké Stonehenge, se nacházejí na nejvyšším kopci v regionu Elbert County, zhruba 14 kilometrů od města Elbertonu. Asi 6,1 metrů vysoký monument…

   Toto nie je predpoveď – toto je PLÁN! Pozrite si štatistiku demografického vývoja v Európe – medzi rokmi 1910 – 2010 /podľa sčítania v jednotlivých krajinách/ – napriek dvom svetovým vojnám – počet obyvateľov sa za 100 rokov strojnásobil!!!

   Nás Slovákov má byť v roku 2100 – po 155 rokov života v mieri – len polovica! Teda nie 15 miliónov. Lebo „MY zožierame planétu“! Nie to 1 promile, ktoré vlastní 99% zdrojov planéty! MY! My, lebo máme pôdu, lebo máme vodu! Lebo inak žid musí kradnúť vodu Arabovi, aby si mohol umyť svoj kóšer plochý zadok! FUCK!

   Koľko ľudí bude žiť na Slovensku v roku 2100? Podľa vedcov …
   [Prehľadávať doménu refresher.sk] https://refresher.sk/86830-Kolko-ludi-bude-zit-na-Slovensku-v-roku-2100-Podla-vedcov-nas-caka-populacna-kriza
   V roku 2100 by mala mať naša krajina len 2,56 milióna obyvateľov. Rovnako by sa malo zmenšiť Poľsko (z 38 miliónov na 15,5 milióna obyvateľov) či Česká republika (z 10,6 milióna na 6,73 milióna obyvateľov). Čína ako najľudnatejšia krajina na svete dosiahne svoje maximum v roku 2024. Aj pri tejto krajine vedci predpokladajú …

   Video – co vám neřekli o vakcíně?
   Poznámka – dá sa konečne stiahnuť, pretože mobilní užívatelia umiestňujú formáty, ktoré PC nepodporujú.
   https://www.bilderberg.cz/video-co-vam-nerekli-o-vakcine/

   Toto je nepochopiteľné! S týmto nemá nič spoločné ani stoicizmus! Toto je idiocia!
   video A zbytok sedí ďalej a čaká na svoju dávku spásy,veriac,že im sa to predsa určite nestane ❗️❗️❗️
   https://vk.com/videos269855646?z=video269855646_456259875
   ———————————-
   Redakcia – uverejníte, alebo neuverejníte tú moju výzvu na zrkadlové protesty? Aký iný – okrem osobného – máte dôvod na neuverejnenie? Lebo Archimedes bol idiot? Lebo ho nedávajú v telke v nejakom stupídnom seriáli? Viete, že zrkadlami sa dá odpáliť senzor na mainstreamovej kamere? Že sa nimi dá oslepiť ochranka, policajti – strelci vôbec? Viete, že protestujúci pred parlamentom sú v ideálnom postavení oproti Slnku a parlamentu v uhlovom výseku hrad-parlament? Lebo túto výhodu využívajú policajti – že im svieti slniečko na chrbát. Čo tak im ho namieriť zrkadlami rovno do papule?

   V čom s týmto máte problém – vy bossovia „alternmatívy“?

 3. Ander Kixa

  nacisti robili niečo takéto? O tom dom ešte nepočul.

 4. Aký je skutočný stav oproti klamstvám v televízii.

  https://gloria.tv/post/2awVAdevqopcAUBbCFoVjgnbH

 5. Jarmila Antalová

  Kedy pochopí teľa, že už mu Krava nedá cicať mlieko zo zdravotných dôvodov? Keď mu kopne do pyska kopytom. Keď zamestnanec musí na želanie zamestnávateľa ísť na vakcináciu a z dôvodu, neznamená že bol nemocný, aké odškodnenie je povinný zamestnávateľ poskytnúť rodine zomrelého? Návrh:. „“ Doživotnú rentu pre každého člena rodiny manželka, deti. Keď je to bezpečné tak ešte môže rodina využiť súdne vymáhať následne dôsledky ktoré by mali byť zahrnuté v bonuse ako sviatočné, výročné a iné odškodné. „“. Všetkým pevné zdravie a bystrý úsudok.

 6. Nech si neočkovaní ľudia sami platia liečbu, navrhuje analytik. Legislatíva už existuje

  Každý človek sa môže rozhodnúť, či podstúpi riziko nákazy koronavírusom. V takom prípade by si podľa zdravotníckeho analytika Martina Vlachynského z Inštitútu ekonomických a spoločenských analýz (INESS) mali neočkovaní ľudia platiť vlastnú liečbu.

  My navrhujeme, aby si p. Vlachynský založil bankové konto na odškodňovanie ľudí,
  ktorí budú mať nejaké zdravotné negatívne následky po očkovaní, príp. úmrtia.

  Navrhujeme, aby bola právne ošetrená zmluva medzi ním a tým,kto sa bude musieť podvoliť očkovaniu s tým, že preberie úplnú zodpovednosť za negatívny stav.
  Veď sa nemusí ničoho báť, je to bezpečné a je to sloboda tak prečo by sa mal zodpovednosti vyhýbať. Tak nech tak učiní, to bude gesto zodpovedného!

  • autority a zodpovednosť už ostali za vrátami Veku Rýb, ktorý odišiel do nenávratna, teraz je na každom slobodnom občanovi, aby sa sám rozhodol v novom Veku Vodnára, ktorou brázdou bude kráčať: tou, čo mu niekto prichystal alebo tou, ktorú si urobí sám …kocky sú hodené

 7. Ander Kixa

  Zaujima ma jedno: ak je vo vakcine pomaly zabijajuci sajrajt, preco to este nikto neobjavil a nezberejnil??

  • Akože nezverejnil, čo si zaspal? Množstvo videí od ešte čestných vedcov tu bolo na internete, kým ich nezačali blokovať a vedcov prenasledovať.

  • Vo vakcíne nemusí byť priamo sajrajt, ktorý zabíja, ale kód mRNA, na základe ktorého si telo vyrobí vlastný toxín. Účinky toho toxínu (hrotového proteínu), ak sa ukážu až o 2 roky, tak momentálne nikto nedokáže povedať (len predvídať) čo sa môže stať, nakoľko tie 2 roky ešte neubehli.

   • Presne tak. Spice proteíny mali ostať v mieste vpichu a dostali sa do krvi a cirkulujú v celom tele po všetkých orgánoch. A nedá sa to zastaviť, nikto nevie či to je na furt, alebo sa to niekedy zastaví. A keď si pozrieš čo sú spice proteíny zistíš, že to poškodzuje orgány.

    • A ešte ten pridaný sairait-audjuanty, nikto neskúmal na protirakovinové a iné nebezpečné možnosti ochorenia. Nakoľko je tam aj nejaká syntetická látka, ktorá je nová nikto nevie, čo to urobí.

   • Ander Kixa

    Ale stale je to v rovine možno pomôže možno uškodí… To sa nedá na základe skuseností predvídat? MRNA nie je novinka…

    • Veď práve! Oni dôsledok nieže len predvídajú, oni ho dávno vedia…veď v čom by už len mohla akákoľvek cudzorodá, geneticky modifikovaná látka pomôcť? Keby sme ju do života potrebovali, boli by sme sa s ňou už narodili.
     Čipovanie majú v programe už minimálne 2021rokov. Len o tom, že na absolútnu kontrolu nad obyvateľmi celej Zeme a na ovládanie našich myslí netreba pečať na ruku, ale stačia kvázi „vakcíny“, sa dozvedáme až teraz.

 8. Dochádza tu k zvláštnemu javu v poslednej dobe… buď je tu Jean alebo Maroš.
  Teraz kto sa koho bojí?? ??

  • Milá Ametyst, ja som si povedala, že musím byť menej za počítačom. Začali ma bolieť oči a chrbtica. Dala som si príkaz: Znížiť čas za počítačom.
   Ja sa na nikoho nehnevám, možno že Marošovi pripomínam jeho mamu (ak si dobre pamätám mal s ňou problémy). Aj ja som bola šikanovaná, ponižovaná, chodila som na psychologické poradenstvo. Naučila som sa: najlepšie je odpustiť, zabudnúť a ak si spomenieme na človeka, ktorý nás týral, najlepšie je tým smerom vyslať lásku (a pochopiteľne od tyrana sa oddeliť).
   Takže musím byť menej za počítačom zo zdravotným dôvodov. Každému blogerovi prajem len to najlepšie, veľa zdravia, veľa bádania, objavovania…

   • Čítanie priveľa článkov o pandémii a o tom, čo sa vo svete robí a chystá, naozaj nevplýva dobre na psychiku. Treba si na to dávať pozor a keď to začína naozaj mať zlé následky, tak si dať na chvíľu pokoj nielen od internetu, ale aj od televízie, rádia a iných médií minimálne na 3 dni, ideálne aj na týždeň. Inak tomu môže človek úplne prepadnúť.

   • Jean – ja som nebol šikanovaný – mimo pokusne na vojne vojakmi, ktorí na mňa nemali ani fyzicky, ani mentálne – keďže tam za útok na iného vojaka bola vojenská basa na 3 roky, ani som nikdy nebol ponižovaný – ženský mobing troch židoviek ktoré sa báli o existenciu, som zlikvidoval v zárodku, a pretože som si to nikdy nepripustil, pretože moja sebadôvera je vybudovaná odmalička na mojich schopnostiach, a aj keď sa niekto veľmi snažil – buď som takú osobu okamžite napadol, alebo som to riešil inak, ale dôrazne a dôsledne – aj s vlastnou matkou – NENI TOHO BOHA!!! – a na žiadnu psychošskú poradňu som nechodil, okrem povinného sedenia na gympli kvôli výberu VŠ! Strč si do prdele moju psychoanalýzu a choď sa konečne báť „pod širák“ do lesa medzi diviaky – ty PSY OP BEE – teraz je sezóna svätojánskych mušiek – môžeš sa najesť luciferiázy – a dovidenia v larvom pekle – v bruchu salamandry! Good Light!
    https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/2b/Lampyris_noctiluca.jpg/300px-Lampyris_noctiluca.jpg
    https://images3.alphacoders.com/995/995090.jpg

  • Keby som mohol, tak sem rovno hodím sekeru! Urob si štatistiky a preberte si to v tom babskom dýchanku, vy staré bububu *! Ničoho iného sa tak nebojím, ako starej protivnej ženskej! Ja sa tu nepotrebujem vykecávať, ale nedá mi prizerať sa tu recyklovaným stupiditám! Vy si tu normálne hoviete v názoroch a čítate len posrané Jean headline! Keby ste tie sračky aspoň prečítali celé – bol by to príbeh a nie programovanie! Okolnosti vás nezaújímajú! Miera vážnosti informácie vás nezaujíma! Hocijaký debil povie, že by nás mala perzekuovať polícia – a vy to tu beriete ako hotovú vec! Tu prebieha systematický PSY OP! Morálny rozklad – demoralizácia! Už len idiot nevie, že je to ich základný nástroj rozvratu spoločnosti! To je tá vaša včelička! Keď tu budú lietať včeličky 7,62 – potom si budete srať na päty!

   Aby sa človek dopátral pravdy, musí sa prekúsať 5-10 článkami na rovnakú tému a sledovať kontextuálne odkazy – stačí jediná iná veta a už to má smer! Stačí nuansa typu možno, malo by, musí – a človek je v obraze vďaka jedinému podmieňovaciemu slovíčku – nie podľa bulvárneho strašpytel nadpisu! Vy tu žeriete titulky vy debili a Jean vám ich vyrába! Poserte sa!

   Ak tu spomínam nohu medzi dvermi – zažil som ju nadránom v roku 1991 po tom, čo tá hrdzavá sionská líška na hrade pustila zvieratá von na veľkú amnestiu v duchu záchrany čo len jediného „nespravodlivo“ odsúdeného. Zachrániš jedného žida – zachrániš celý ich svet!

   A teraz je to tu znovu – už spolitizované a so svojou zvrátenou ideológiou slobody! Ide o to vy debili, že keď vám niekto dá nohu medzi dvere – tej nohy sa nezbavíte buchnutím dverí – jedine musíte naplno rozkrámiť dvere „do hradu“ a votrelcovi naplno prijebať, inak vás v súkromí vášho hradu pohodlne a bez svedkov odkrágľuje! To je presne situ – buď ja, alebo on! A preto som tu znovu a znovu mám chuť vypadnúť, ale platí, že „génius musí!“ Génius = Duch!

   Daj si kávičku, namoč si do nej arašídovo-maslové esíčka a pozoruj „javy“!
   „Zjavenie Jána“ – trollujete to tu snáď všetci panbíčkarski strašpytli. Na rozdiel od vašich beletrických predstáv o živote – ja mám svoje „neobvyklé“ životné skúsenosti. Ktoré idiot nepochopí, pokiaľ ich nezažije na vlastnej koži. Takže kto sa koho bojí? Už z tejto tvojej stupídnej konštrukcie stupídnej otázky mi je jasné, že si stupídna osoba! Nedospelá – stupid – naivka. Ale hlavne že máš „svoj“ názor – bez názoru ani krok! Lebo Rollings Stones o tom nahrali skladbu – volá sa Psie hovno!

   Pozdraven buď Ježiš Kristus!

   Brána časopriestoru_real Moskva.mp4
   https://ulozto.net/file/AI4ZUWk0MlN6/brana-casopriestoru-real-moskva-mp4#!ZGHkBQR2Amt1ZGt5BQN4MQIxBQxjZmMBoR05q3uFHHWnI2V4MD==

   „Noha medzi dverami“
   Havel povzbudil zrod mafie alebo November 1989 inak
   [Prehľadávať doménu infovojna.sk] https://www.infovojna.sk/article/havel-povzbudil-zrod-mafie-alebo-november-1989-inak
   Po amnestii znásilnil 6-ročné dievčatko a potom aj vlastnú dcérku. Nebyť Havlovej „frajeriny“, žili by. Havlom amnestovaný Jaroslav Gančarčík zabil v obci Klučov v noci 30.4.1990 v ich dome tri ženy, matku s dvomi dcérami (pričom mladšiu znásilnil) a to všetko len aby ukradol rádio-magnetofón, dve džínsové bundy a tašku.

   • ty môj Génius DOSPELÁK 😀 😀
    choď pozbierať IQ čo si postrácal v mori

    • Oproti tebe je aj moja myš Génius! Ty! Pletieš si romantiku s naivitou. Ak sú 6-8 ročné dievčatká naivné – je to roztomilé – najkrajší vek. Ale ak sa hrá 60-tka na naivku, tak je to dosť odpudivé. Aspoň si ohol nohy k tým esíčkam!

     • Maroš a ty si ma s kým pletieš??…čo sa týka môjho veku v porovnaní k tebe, by si mi mohol byť tatkom.
      Niekto si myslí, že ma pozná ale je vedľa..aj s esičkami ?
      Nevadí, pobavilo.

 9. Dajme si niečo pozitívne, povznesme úroveň nášho vedomia napr.
  Jaroslav Dušek o súčasnej situácii a sprievodnom znaku Plandémie: „Naše civilizace je vyžilá. Zažíváme porodní bolesti, rodí se nové lidstvo.“
  https://www.infovojna.sk/article/video-jaroslav-dusek-o-sucasnej-situacii-a-sprievodnom-znaku-plandemie-nase-civilizace-je-vyzila-zazivame-porodni-bolesti-rodi-se-nove-lidstvo

 10. Na Slovensku začala TRETIA VLNA pandémie! Epidemiológ Pavelka: TOTO čaká nezaočkovaných!
  A už nastáva znovu strašenie, však? Ale “ odborník covid komisie“Krčméry vo videu tvrdil niečo iné.
  Dikutujúci na HS: a veľmi správny postreh:

  Tieto vyjadrenia by mala skutočne riešiť prokuratúra a začať trestné stíhanie za šírenie poplašnej správy. Minimálne by dotyční odborník mal byť predvolaný na výsluch a vysvetliť ako došiel k tomu, že 97 nových pozitívnych(o ktorých ani nevieme či sú skutočne chorý) je začiatok tretej vlny. A tiež odkiaľ má informácie o tom, že má delta horší priebeh. Sú predsa štúdie ktoré hovoria presný opak.

  Ohlasujú sa štrajky, tak treba sa postarať ako im predísť, Tak začala tretia vlna, ako zastaviť národ a nútiť k očkovaniu. Veríme, že raz pravda vyjde na povrch

  • Klamu verejne do éteru. Dnes sa tam kde-kto vykecával, že mrú v Anglicku nezaočkovaní a delta-covid je smrteľný vírus.
   Už sa ani tým ľudom ktorí nepozerajú internet nečudujem, že sa po takých správach vystrašia a bežia si hneď po mňamku (vakcínu/.

 11. Jednoduchá

  …k článku-väčšina súčasných úmrtí sú zaočkovaní – a predsa sa ďalej očkuje a nabáda sa k očkovaniu, veľmi smutné a nešťastné riešenie….vďaka za kopec infor.od nášho ,,staronov.“ aktívneho pisateľa …milá ametyst, myslím si, že kedy má kto chuť, vtedy píše, bez toho, či tu píše aj niekto iný, máš v hlave dáku myšlienku, chceš sa o ňu podeliť, tak ju jednoducho napíšeš ……milá Jean, veľmi pekne si to napísala, ďakujem, no ja verím, že keď si odpočinieš, sa späť tu k nám vrátiš a obohatíš diskusie….ktovie, možno niekomu ozaj niekoho pripomínaš….. ale to zasa môžeme aj my ostatní iným ľuďom…v kaž.prípade Ti prajem nech sa Ti veľmi darí, nech si hlavne zdravá, vnút.spokojná a pozit.naladená,a hneď ako budeš mať chuť, ,,ukáž sa “ :-)…..vďaka ametyst, p.Dušek máva dobré názory, určite sa to oplatí pozrieť…. ten úmysel o odškodňovaní pri úmrtí zaočkovaného mi príde trošku morbídny, pretože ja sa akože dobrovoľne rozhodnem si niečo dať, čo nie je úplne overené a predsa si to dám….jediné riešenie, NEDÁVAŤ si to vôbec, žiadne peniaze nevykompenzujú život iného človeka, a pri takýchto ,,covid.cirkus.vakcínach ZVLÁŠŤ ……a je úplne jedno, aká vlna a aký vírus je albo bude v poradí….veľmi dobre vieme, že je to umele vyrobené a púšťané do etéru na dosiahnutie väčš.strachu u ľudí a tým ich čo najjednoduchšie ovládanie….keď chcú, nech si robia tých aj 10, my už / teda veľa ľudí/ dobre vieme, aké sú ich úmysly….nesmieme sa dať, nech nám je v tom Svetlo Pravdy nápomocné…..

  • Odškodné by mal platiť ten, kto smrtonosnú vakcínu pichol. Aby konečne začal mať stimul triezvo myslieť aj konať. A permanentne prispievať – a to v maximálnej miere – by bolo treba žiadať od tých, ktorí toto genocídne šialenstvo vymysleli.

 12. Jednoduchá

  …presne tak …..

Pridajte komentár

*