Falošná medicína: Viac ako 90% lekárskych zákrokov nie je podložených vedeckými dôkazmi


Print Friendly, PDF & Email

Falošná medicína: Viac ako 90% lekárskych zákrokov nie je podložených vedeckými dôkazmi

(Lance D. Johnson, Natural News) Nová meta-analýza zverejnená v časopise Journal of Clinical Epidemiology zistila, že neexistuje žiadny kvalitný dôkaz na podporu najmodernejšej zdravotnej starostlivosti a farmaceutických liekov, ktoré sa dnes používajú v nemocniciach.

Podľa zistení tejto analýzy je takmer každý jeden aspekt medicínskeho systému podvodom.

Nie sú to len nehumánne protokoly na Covid-19 a takzvané vakcíny, ktoré zlyhali na celom svete. Takmer každý jeden farmaceutický zákrok (liek, terapia) schválený od roku 2008 prináša viac rizika ako úžitku. Až u 94% lekárskych zákrokov chýba dôkaz na podporu ich použitia.

Metaanalýza zistila, že 94% lekárskych zákrokov nemá dôkazy na podporu ich použitia

Metaanalýza skúmala 1 567 lekárskych zákrokov v rámci Cochranových prehľadov. Väčšina z nich už bola schválená ako „bezpečná a účinná“ a v súčasnosti sa používa v nemocniciach a lekárňach na celoštátnej úrovni.

Zistilo sa, že šokujúcich 94% lekárskych zákrokov nebolo podložených kvalitnými dôkazmi. V skutočnosti väčšina prinášala viac rizika ako úžitku a autori štúdie ich neodporúčali.

Metaanalýza skúmala náhodnú vzorku Cochranových prehľadov publikovaných medzi 1. januárom 2008 a 5. marcom 2021. Štúdia zahŕňala 35 percent všetkých Cochranových prehľadov publikovaných v tomto časovom období.

Údaje z uvedených štúdií boli použité vtedy, ak sa zákrok porovnával s placebom (alebo žiadnou liečbou) a mal tiež hodnotenie kvality výsledkov podľa klasifikácie hodnotenia, vývoja a hodnotenia odporúčaní (GRADE).

Podľa analýzy sa väčšina liekov predáva ako bezpečná a účinná, ale neexistujú žiadne vysokokvalitné dôkazy ani spoľahlivé klinické údaje na podporu týchto tvrdení.

Väčšina farmaceutických zákrokov nepreukázala štatisticky významné pozitívne účinky a autori prehľadu ich nepovažovali za prospešné.

Iba 87 zákrokov (5,6 %) poskytlo vysokokvalitné dôkazy na podporu ich použitia. Ešte horšie je, že v 577, respektíve 36,8% skúmaných prípadov boli namerané významné poškodenia zdravia.

Šokujúcich 127 zákrokov spôsobovalo štatisticky významné nežiaduce vedľajšie účinky. Zistilo sa, že bolo výrazne viac škodlivých zákrokov (až 8,1%) oproti zákrokom, pri ktorých existovali dôkazy na podporu ich použitia (len 5,6 %).

Metaanalýza varuje, že:

„Pacienti, lekári a tvorcovia zdravotníckych politík by mali pri svojom rozhodovaní zvážiť nedostatok vysokokvalitných dôkazov podporujúcich výhody a škody mnohých lekárskych zákrokov.“

Vedci dospeli k záveru, že:

„Väčšina lekárskych zákrokov študovaných v rámci nedávneho Cochranového prehľadu nie je podložená kvalitnými dôkazmi a poškodenia nie sú dostatočne hlásené.“

Čestní lekári bojujú proti skorumpovaným, totalitným farmaceutickým spoločnostiam

Keďže zlyhania vakcín proti Covid-19 vychádzajú postupne na povrch, čoraz viac lekárov si uvedomuje, že farmaceutické spoločnosti bežne podvádzajú verejnosť a používajú zdravotníkov ako pešiakov.

V tomto procese je veda manipulovaná s cieľom dosiahnuť zisk a zločiny sú utajované.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Lekári, ktorí sa k pacientom správajú dôstojne a varujú pred problémami s vakcínami, sú tiež svedkami špinavej korupcie zo strany štátnych lekárskych združení. Lekárske združenia sa v súčasnosti používajú na lov lekárov, ktorí nepropagujú predátorské naratívy vytvorené farmaceutickými spoločnosťami.

Počas škandálu Covid-19 sa lekárske združenia stali mafiou, ktorá chránila zisky veľkých farmaceutických firiem a ich zločiny.

Lekárske združenia sa v súčasnosti vyhrážajú mnohým lekárom, ktorí kritizujú neľudské „liečebné“ protokoly, zlyhanie vedy a genocídu vakcínami proti Covid-19.

Americké združenie interného lekárstva (ABIM) aktuálne útočí na dva z najdôležitejších hlasov v medicíne – Dr. Petra McCullougha a Dr. Pierra Koryho – za údajné „poskytovanie falošných a nepresných informácií pacientom“.

Títo lekári boli v popredí covidovej krízy, rozptyľovali strach, úspešne liečili pacientov a varovali pred zdravotnými následkami a úmrtnosťou spojenou s vakcínami proti Covid-19.

Vedecké a medicínske podvody spôsobili v 21. storočí masovú iatrogénnu smrť (spôsobenú liečbou)

Zanedbanie lekárskej starostlivosti, invalidita a liečbou spôsobena smrť, ktoré sú výsledkom nanúteného „lieku“ remdesiviru, sedácie, mechanickej ventilácie a vakcín proti Covid-19, sú len špičkou ľadovca!

Vedecké a medicínske podvody sú základným dôvodom, prečo sa od roku 2000 vyskytuje také veľké množstvo iatrogénnych úmrtí. Počet iatrogénnych úmrtí len v USA od 1. januára 2000 je 17 630 724.

V tom istom časovom období došlo približne k 9 895 605 úmrtiam na chyby v nemocnici, 2 383 941 na nežiaduce reakcie liekov, 2 204 021 na všeobecné lekárske chyby, 365 126 na opiáty, 1 686 750 na nemocničné infekcie, 512 040 na lieky na predpis a 22 490 054 na udalosti súvisiace s chemoterapiou.

Celkový počet úmrtí na Covid-19 predstavuje do veľkej miery systémové chyby v celom lekárskom systéme.

Táto spolitizovaná štatistika je sama osebe podvodom a nie je riadne analyzovaná, podrobná a rozčlenená, aby poskytovala informovaný súhlas a pomohla verejnosti pochopiť základné dôvody, prečo ľudia zomreli v medicínskom systéme.

Príbeh o počte obetí na Covid-19 sa snaží zakryť masové krviprelievanie spôsobené jedovatými liekmi, ako je remdesivir, imunosupresívami, ako je chemoterapia, pokračujúcim poškodzovaním vakcínami, protilátkami zosilneným ochorením (ADE syndróm) a hrozivou mierou lekárskych chýb, s ktorými už poisťovne a súdy nedokážu držať krok.

Skutočný dôvod, prečo vlády udržiavajú pandemický stav

Udržiavanie lekárskych pochybení pod pokrievkou je skutočným dôvodom, prečo vlády naďalej udržiavajú pandemický „stav núdze“ pre ochorenie Covid-19.

Všade sa to môže volať trocha inak. Na Slovensku je to aktuálne „mimoriadna situácia“.

V tomto vykonštruovanom pandemickom núdzovom stave nemocnice a výrobcovia vakcín sú naďalej krytí imunitou a nemusia sa zodpovedať za svoje neľudské, škodiace, ba až smrteľné protokoly.

To je tiež dôvod, prečo boli zdravotníci počas škandálu Covid-19 vykresľovaní ako „superhrdinovia“. Ak idú a robia to, čo sa im povie, sú odmenení. Ak tak neurobia, sú zahanbení, zaradení na čiernu listinu a vyhodení z práce.

Záver

Zdravotnícky systém je v troskách, pretože je verný kriminálnym farmaceutickým operáciám a vedeckým podvodom.

Jedinou cestou vpred je, aby sa zdravotníci vrátili k lekárskej etike a ľudskej slušnosti, ukončili imunitu výrobcov vakcín a nemocničných systémov a využili len tie medicínske zákroky, pri ktorých existujú dôkazy na podporu ich použitia.

Liečba osteoporózy

Autor: Lance D. Johnson, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ignorovat všechny očkování dětí i dospělých. Jsou základem pro pozdější nemoci způsobené znížením až zničením imunity v horším případě i úmrtí. Dalším velkým problémem jsou neurologické potíže/autismus ,ADHD atď./ způsobené těžkými kovy ve vakcínách spolu s rtutí v plombách jdou z těla/mozku odstranit velmi obtížně.

  • Chcú očkovať naše deti zabijáckymi injekciami bez vedomia rodičov? Do školských zariadení od septembra pribudne zdravotná sestra!

 2. A kam sa nám z toho stratili zdravotné poisťovne – práčovne peňazí prúdiacich do zdravotníctva?! A „Urad“?!
  A WHO?! A „lekárske“ korporátne fakulty?! A investigatívni novinári?!

  Globálna medicinálna mafia ako reálna moc ovládla štátY!

 3. Před časem už na to upozornila i investigativní indická televize Gravitas Plus:
  https://www.youtube.com/watch?v=XCciAJJMt9Q

 4. Akta X (1998) – otvorene, vecne, jasne: https://www.csfd.sk/film/12312-akty-x-film/prehlad/

 5. PREČO SA O TOM NEHOVORÍ ?
  Prečo sa nehovorí O SILE SAMOLIEČBY, o tom, čo dokážeme, aby sme sa uzdravili?

  Prečo sa nehovorí o tom, že KAŽDÝ MÁ SCHOPNOSŤ PRIRODZENE POSILNIŤ SVOJ IMUNITNÝ SYSTÉM?

  Prečo nám nepovedia, že KONZUMÁCIA NEZDRAVÝCH POTRAVÍN, priemyselne spracovaných polotovarov, je prvá vec, ktorá NIČÍ NAŠU OBRANYSCHOPNOSŤ?

  Prečo sa nehovorí o tom, že ČREVNÁ FLÓRA ZOHRÁVA DOLEŽITÚ ÚLOHU vo fungujúcej imunitnej obrane a že to závisí od toho, ako sa stravujeme?

  Prečo nepočujeme O KONTROLOVANOM INTERVALOVOM POSTE, ktorý posilňuje imunitný systém už za 3 dni?

  Prečo sa nehovorí O SCHOPNOSTI SPRÁVNEHO DÝCHANIA znížiť vysokú produkciu kortizolu, hormónu, ktorý reguluje hladinu stresu?

  Prečo sa nehovorí O ÚČINKU STUDENEJ SPRCHY alebo KÚPANÍ SA V MORI, ktoré v krátkom čase zvyšujú počet T-lymfocytov, ktoré slúžia na imunitnú obranu?

  Prečo nepočujeme nič o tom, že rastliny ako ECHINACEA, ASTRAGALUS, BÁZA ČIERNA, PŔHĽAVA atď., ak sa používajú koncentrovane a zvyšujú imunitnú ochranu v priebehu niekoľkých týždňov?

  Prečo sa nehovorí O ÚČINNOSTI ESENCIÁLNYCH OLEJOV?

  Prečo sa nepoukazuje na to, aký dôležitý je okrem vitamínu C aj VITAMÍN D a minerály ako ZINOK, SELÉN, HORČÍK, ktoré sa dajú získať ľahko a lacno, v prípade slnečného žiarenia, dokonca zadarmo?

  Prečo sa nehovorí O DOLEŽITOSTI – SILE NAŠICH MYŠLIENOK a o spojení medzi mysľou a telom?

  Prečo nepočujeme O SILE LÁSKY A PRIATEĽSTVE, ktorá lieči oveľa viac ako izolácia a nedôvera?

  Prečo sa nehovorí o pozitívnych účinkoch, ktoré nám prináša PRECHÁDZKA, alebo POBYT V PRÍRODE?

  Prečo nevysvetľujú, že STRACH MÁ IMUNOSUPRESÍVNY ÚČINOK? Strach spôsobuje a prehlbuje chorobu, slabosť a utrpenie.

  Všetko na tejto zemi má svoje „PREČO?“…
  Pamätajte: váš hlas, váš dych, vaše oči, vaše uši, vaše telo, vaše myšlienky, vaša energia, vaša duša – všetko, čím ste boli, ste a budete – všetko to je nástrojom vašej vlastnej Sily, ak viete, ako ten nástroj používať.
  Vďaka za porozumenie!

  • Ja už by som z lekárov napísala detektivku , bola som temperantná žena, energiu som mohla rozdávať a teraz momentálne môj život sa obrátil hore-nohami , je to na zaplakanie, že máme na Slovensku aj takých lekárov, vraj lekári, neviem, ako sa tam aj dostali niektorí lekári, keď robia navyše diagnózy , ktoré keď som išla k ním nemala, ale mi to vyvolali lekári. Hanba im je, že

   • Môžem potvrdit

   • Jak napsal nebo řekl Dr.Alan Greenberg nejlepší cestou jak se dožít a přežít ve zdraví krásné stáří je vyhýbat se klasickým lékařům,nemocnicím pokud jste neutrpěli vážný úraz,nehodu.Téměř všechny léky jsou toxické . Poslouchat a zajímat se o své tělo ,nikdo jiný to za nás neudělá a nikomu jinému na našem zdraví nezáleží. Preventivní lékařské kontroly jsou zavedeny jen na další oblbování,strašení lidí + preventivní prodej“léků“a zákroků které nepotřebujete.To by bylo aby něco prohlídkou nenašli když už mají člověka a jeho pojištění po ruce.

  • Akša si nositeľka svetla a jasného myslenia a takých je tu viac ktorých si rada prečítam a obohacujem si medzery ktoré mám v oblasti mozgovej . Kiež bv bolo takých ľudí viac medzi nami bolo by to dobrým znamením žiť bez strachu ktorý nás ničí a chorobám otvíra cestu. Vďaka ti za tvoj elán ktorý máš v sebe a a posúvaš ďalších …

   • Nositeľ švetla je Svetlonoš – Lucifer. On však nie je zdroj Svetla! Ajša – čo si zač?

    https://en.wikipedia.org › wiki › Aisha
    Aisha – Wikipedia
    Aisha (Arabic: عائشة بنت أبي بكر, romanized: ʿĀʾisha bint Abī Bakr; c. 613/614 -July 678) was the third and youngest wife of Muhammad.In Islamic writings, her name is thus often prefixed by the title „Mother of the Believers“ (Arabic: أمّ المؤمنين, romanized: ʾumm al-muʾminīn), referring to the description of Muhammad’s wives in the Qur’an.

    „Takíja (anglicky Taqiyya, arabsky تقیة‎, taqíja) je právní koncepce používaná v menšinovém (přibližně 15 %) ší’itském islámu (ale i v sunnitském), který často jakožto menšina čelil pronásledování ze strany sunnitů. Jedná se o koncept, který v ohrožení života považuje jako nábožensky legitimní „zapřít vlastní víru“ a předstírat konformitu s náboženskou většinou,[1] lhát nepříteli, či dopustit se jinak za normálních okolností zakázaných skutků.

    I sunnitští právníci řeší otázku zda muslim smí zapřít v případě smrtelné hrozby svou víru či jinak lhát. Většinové stanovisko soudí, že je to přípustné, podrží-li si dotyčný pravdu ve svém srdci, byť připouštějí, že stát se mučedníkem může být ušlechtilejším řešením.[2]

    Toto pravidlo neumožňuje muslimům lhát z oportunistických pohnutek, takový přístup (byť by šlo o situace, kde by mohla lež muslimům věcně pomoci) muslimské autority jednohlasně odsuzují. Koncept takíje hraje významnou roli v islamizaci.[3]

    https://cs.wikipedia.org/wiki/Tak%C3%ADja

    • ???
     😉

     • No – čistokrvná kobyla alebo sučka? Žeby sa Kaddáfiho dcéra naučila po slovensky?

      Z tohto ma najviac zaujala táto „kritická“ veta:
      „Aiša byla velkým učencem, vyprávějícím důležité hadísy“ – ako moslimka a dieťa. Jedine, že ju tajne učil jej otec, ktorý mal byť nástupcom Mohameda a cez ňu programoval samotného Mohameda. Jezuiti?

      https://wikiislam.net › wiki › Odpovědi_na_apologetiku:_Mohamed_a_Aiša
      Odpovědi na apologetiku: Mohamed a Aiša – WikiIslam
      1 Mohamed neměl sexuální styk s Aišou, když jí bylo 6 let. 2 Korán netvrdí, že si Mohamed vzal Aišu, když jí bylo 6 a měl s ní sex, když jí bylo 9. 3 Aláhovým záměrem pro toto manželství nebyl sex, Aiša byla velkým učencem, vyprávějícím důležité hadísy. 4 Hadísy neříkají, že měl Mohamed sex s Aišou, když …
      ——————————–
      Aiša – „učená“ – povedz nám svoj hádis – prečo si si dala -„ako konceptuálne učená a teda aj vedomá programovej islamizácie“ – meno-nick – u nás pre psa či kobylu – Aiša? A skús vynechať ten pri….ný takia smajlík prosím. Ja viem že sa tým nevysmievaš mne, ale tým, ktorí sa pozerajú, ale nevidia.

   • Vďaka, Bozena !
    Obohacujeme a vzdelávame sa tu – navzájom! (nikdy – nekončiaci proces..)

  • Ptáš se Ajša, proč se to děje. Z mého pohledu proto, že vnitřní já většiny lidských bytostí není v současném světě schopno adekvátně reagovat na probíhající procesy a vnitřní energii, kterou má každý z nás k dispozici neumí používat. Lidé se neřídí tím, co jim jejich vlastní vnitřní já říká a co jim doporučuje. Řídí se radami druhých, udělej to, udělej tamto a budeš zdravý a spokojený. Naslouchat sám sobě, poslouchat své vnitřní já je nejlepší recept nejen na léčbu těla, ale i duše a navíc člověku umožní nahlédnout do všech zákoutí mysli. Kdo alespoň trochu nahlédne do tajů TČM, Makrobiotiky, nebo Ajurvédy je mu vše hned jasnější. Já se tím tak trochu zabývám přes 30 roků, trochu málo vím, ale stále objevuji nové a nové zákonitosti, které mne fascinují. Ta skutečná tradiční čínská medicína je poklad mezi nimi, ale i Ajurvéda je vskutku úžasným souborem vědění. Stále se k ní vracím, třeba i jen kvůli potěšení načerpat do svého staršího mozku něco, co člověku může být prospěšné. Ajurvéda říká, prioritou č.1 je zdraví, prioritou č.2 je potřeba se materiálně zabezpečit pro život / nemyslí tím ale vlastnit 3 domy a 2 helikoptéry, a když člověk splní toto, může nastoupit stupeň 3, který je stupněm duchovního rozvoje osobnosti, vědění a touhy poznat to, co je mimo naše chápání. Ajurvéda říká, že západní člověk má tendenci vynechat první stupeň, chce pouze mamon a prašule, bez ohledu na stav svého zdraví, zatímco člověk z východu často opomíjí druhý stupeň, který říká, že je důležité získávat prostředky pro svoji obživu a vrhá se na duševní cestu, ale své tělesné potřeby nechává na dobročinnosti druhých. Obojí je špatně. Zkusme se tím řídit, alespoň my, kteří jsme tak trochu mimo hlavní proud. V jednom seriálu bylo řečeno, že chytré lidi nemá nikdo rád. Já se tedy za chytrého nepovažuji, ale přemýšlet a používat svoji mozkovnu je myslím předpriorita č. 0.

   • „chytré lidi nemá žid rád. Já se tedy za chytrého nepovažuji, ale přemýšlet a používat svoji mozkovnu je myslím předpriorita č. 0.“ – „Najschopnejšieho Gójima zabi – ostatných zotroč!“ – Protokoly Sionu.

    “ Dr. Ryke Geerd Hamer: Zdravice k novému roku 2012.

    Milí přátelé Germánské medicíny,

    rád bych vám na konci starého roku 2011 a na počátku nového roku 2012 popřál dobrý nový rok. Černé bouřkové mraky na obloze sice nevěstí nic dobrého, ale konec toho všeho snad bude dobrý. Mě v nadcházejících letech čeká řada soudních procesů proti těm, co uloupili Germánskou medicínu, respektive co uloupili moje autorská práva vůči ní. Rád bych vám při této příležitosti na příkladu těch lupičů, kteří jsou ze stále stejné náboženské obce, ukázal červenou nit, která je spojuje:

    4. října 1981 jsem zveřejnil svůj objev Železného pravidla rakoviny a Dirk-Hamerova syndromu a také Zákon dvojfázovosti. To byl počátek Germánské medicíny a také počátek činnosti těchto lupičů. Od té doby probíhá víc než 30 roků trvající loupežné tažení s cílem ukrást celý tento objev včetně autorských práv k němu pro jistou náboženskou obec. Univerzita v Tybinkách (Tübingen) už nepopírá, že moje habilitační práce byla už v říjnu a listopadu roku 1981 pěti profesory této jisté náboženské obce za zavřenými dveřmi ověřena na 100 případech pacientů, byla tedy ověřena na nejvhodnějších případech pacientů, které byly k dispozici. Bylo zjištěno, že objev dr. Hamera je skutečností, že našel „kámen mudrců“ lékařství.

    Byl by to býval mohl být jeden z nejkrásnějších okamžiků v dějinách lidstva: už nikdo by se byl býval nemusel obávat rakoviny, protože už v původní habilitační práci se psalo, že podíl pacientů vyléčených ve 2. fázi (ve fázi řešení, rozpuštění) je velmi vysoký. Od té chvíle se do toho vložil nejvyšší rabín světa, lubavičský rabbi Schneerson, a nařídil, aby všichni židé tohoto světa v případě rakoviny s okamžitou platností začali používat Germánskou medicínu (jak se dnes nazývá). V roce 1984 k tomu dokonce napsal komentář k Talmudu. Nežidům (gojímům) však byla Germánská medicína zakázána.

    Co pak následovalo, lze nazvat jen jako nejhorší masovou vraždu, provedenou těmito lupiči. V dějinách lidstva se nikdy neodehrál tak rozsáhlý zločin pohrdající lidmi (dosud celosvětově 3 miliardy obětí, jen v Německu 30 milionů). V Talmudu se například píše:
    prolít krev je zakázáno gojímovi vůči izraelitovi a dovoleno izraelitovi vůči gojímovi (Sanhedrin 57a). Izraelitovi je dovoleno utlačovat gojíma (Sanhedrin 57b). Toho nejlepšího z gojímů zabiješ (Aboda cara 26b, Jad chasaka 49b, Kiddušin 40b, a 82a, Mechita 11a, Sofrim XV. 10). Národy budou spáleny na prach. Stejně jako prach je ničím, nýbrž je pálen, tak ani světské (nežidovské) národy nejsou ničím, nýbrž budou spáleny (Sotah 35b).

    Možná si myslíte, že to tam je sice napsáno, ale že oni to tak přece nedělají. Omyl: Talmud (nikoli Starý zákon) já základním kamenem židovského náboženství a také nejdůležitějším učivem seminářů pro rabíny. Každý žid čerpá svoji morálku a svůj náhled na svět z Talmudu. Talmud je pro každého žida po celý život vodítkem a směrnicí pro jeho jednání. Protože podle Talmudu přijde Mesiáš teprve, až budou všichni nežidé zlikvidováni.

    Z hlediska logistiky byla tato masová vražda mistrovským kouskem, to je třeba uznat. Je třeba si představit obrovskou dokonalost spočívající v tom, že všichni židé tohoto světa používají Germánskou medicínu a díky tomu z 99 procent přežívají – a všichni gojímové jsou zabíjeni chemoterapií a morfiem, a to už 30 let. A jaké dokonalosti je třeba k tomu, aby od té doby byli všichni onkologové židé, kteří ovšem přesně vědí, jak mají ošetřovat své spoluvěrce, aby 99 procent z nich přežilo, kteří ale zároveň vědomě nechávají gojímy umírat na chemoterapii a morfium. Manželka jednoho vysoce postaveného příslušníka jisté tajné lóže, kterou pozvali na koncert ve prospěch dětí nemocných leukémií, to řekla velmi výstižně: „V Izraeli děti na leukémii neumírají a tady děláme dobročinné koncerty proto, abychom děti nemocné leukémií zabíjeli pomocí chemoterapie.“

    Dr. Hamer je samozřejmě ten, kdo při tomto masovém vraždění krajně překáží. Proto také už na mě spáchali 10 až 15 atentátů, snad jich už bylo dokonce mnohem víc. A v mnoha desítkách případů jsem měl být nuceně psychiatrizován, abych zbytek života chřadnul na nějaké psychiatrické klinice, nehledě na moje dvojí uvěznění (za nic) a na 30 let trvající a nekonečnou kampaň, která ničí moji pověst a štve proti mně. Však víte, to první uvěznění, v roce 1997 v Kolíně nad Rýnem, protože jsem se svými kolegy (za přítomnosti jejich pacientů) třikrát mluvil o Germánské medicíně. Rozsudek: za trojí poradenství, což bylo trojí lékařské ošetření, jeden a půl roku vězení, protože mi 10 let předtím vzali lékařské oprávnění kvůli tomu, že „jsem se nezřekl germánské medicíny a nevrátil se k medicíně školské“. Druhá konstrukce zločinu byla ještě grotesknější: rozsudek vynesl vrchní rabín Francie Bessy, nadřízený 10 škol Talmudu v Aix-les-Bains. Kdesi ve Francii 12 let před rozsudkem si prý 4 pacienti před svou smrtí následkem chemoterapie četli mé knihy. Rozsudek: navádění ke Germánské medicíně (prostřednictvím knih), 3 roky vězení v tom nejhorším, výlučně židy vedeném vězení Evropy s 15.000 vězni (má půdorys Davidovy hvězdy), jeho ředitel se jmenoval Katz (což je Kchan cadok). Tento fingovaný zločin byl frontálním útokem židů na Novou medicínu, na Germánskou medicínu. Útok na mě zahájil rabín Lenz, když jsem seděl ve vězení, tím, že mi svou knihou ukradl všechna autorská práva. Jeho spoluvěrci Ben Aaron, David, Marko, Peter, Trupiano, Harald, Stefan, Horst, Chris, Abel atd. jej zatím následovali bez nejmenších zábran. V tom koncentračním táboře ve Fleury Merogis se děly všechny myslitelné unikáty. Byl jsem zjevně jako první osoba vydaná do zahraničí na základě nařízení Evropské unie přemístěn ze Španělska do Francie proto, abych ve Francii podepsal:
    – že všechna autorská práva vůči Germánské nové medicíně předávám do vlastnictví rabínům (Sabbah byl přítelem Bessyho),
    – že už nikdy s nikým nesmím o Germánské medicíně mluvit,
    – že už nesmím psát žádné knihy,
    – že už nesmím mít žádné nakladatelství,
    – že musím bydlet ve Francii a jednou týdně se hlásit na policii, že Francii nesmím opustit,
    – že musím zaplatit trestný poplatek ve výši 140.000 euro, který propadne státu, pokud některou z těchto povinností nesplním, protože Germánská medicína je chybná. Přestože vrchní rabín Francie nejlépe věděl, že Germánská medicína je správná. Soudu jsem tehdy napsal: můžete mě tady zabít, to vím, ale nikdy to nepodepíšu. Nikdy bych ze sebe nenechal udělat zrádce svých (nežidovských) pacientů.

    Potom jsem měl být ve vězení třikrát nuceně psychiatrizován, čemuž jsem se jen horko těžko vyhnul. Cílem vždy bylo mít Germánskou medicínu pro všechny židy světa – ale bez Hamera! Rabín Sabbah jásal příliš brzy, když jsem seděl ve vězení a on napsal, že on, rabbi Sabbah (právě on, náš nepřítel), nyní přejímá štafetu Germánské medicíny od dr. Hamera. Krátce nato, co jsem to údajně podepsal (28.1.2005) uveřejnil člen izraelské vlády a profesor dětského lékařství na univerzitě Ber-Ševa v Izraeli svůj článek Rationality and irrationality in Ryke Geerd Hamer’s system for holistic treatment of metastatic cancer. The Scientific World Journal, sešit 5, str. 93 až 102, 20050128): „Z hlediska teorie konstatujeme, že Hamerův první zákon (Železné pravidlo rakoviny) je fundovaný.“ A na jiném místě této jeho práce stojí: „Obě první základní poučky Hamerovy práce, totiž (psychosomatické) „Železné pravidlo rakoviny“ (Hamerův 1. zákon) a princip zvratu patogeneze do salutogeneze (Hamerův 2. zákon) jsou v dnešní celostní medicíně uznávány.“ Merrick a jeho kolegové lžou, když píšou: „Až po desetiletích teoretických prací a teprve když se nám nedávno podařilo dosáhnout podobných procesů léčby u našich pacientů na naší vlastní výzkumné klinice, byli jsme schopni sporný Hamerův první zákon přijmout a pochopit.“

    Už v roce 1986 nám pařížský vrchní rabín Denoun prozradil, že jeho tehdejší nadřízený, chasidský vrchní rabín světa v New Yorku, Menachem Schneerson, v roce 1984 komentářem v Talmudu všem židům písemně stanovil závaznou povinnost nechat se léčit podle Germánské nové medicíny. Mezitím ale víme, že už od října, respektive od listopadu 1981 všichni židovští lékaři světa léčí podle Germánské medicíny. Víme tedy nejen, že Germánskou medicínu všichni rabíni a všichni židovští lékaři znali od roku 1981 a že všichni židé na celém světě byli léčeni v souladu s ní, ale také, že nejméně od roku 1984 (komentář v Talmudu) ji Izraelci horlivě zkoumali. Na to ale nepotřebovali 20 let, nýbrž samozřejmě jen 3 dny, ale jakmile bych byl býval podepsal, byla by bývala Germánská medicína přejmenována na „izraelskou Biologie totale“ (Sabbah). Protože se tohle vše nezdařilo, kradou prostě nyní tihle Davidové, Markové, Peterové, Trupianové, Haraldové, Stefanové, B’Aronové, Horstové, Chrisové, Abelové atd. Germánskou medicínu nestydatě pro svoje rabíny. Vědí, že jsem za 30 roků nevyhrál žádný z těch nesčetných soudních procesů proti mým soupeřům, kteří jsou spjati s právními zástupci lóží a se soudci, kteří jsou zároveň velmistry tajných lóží. Pomocí vykastrované Germánské nové medicíny těchhle číšníků, masérů, počítačových machříků mají být pacienti i nadále popravováni pomocí chemoterapie a morfia tak dlouho, až žádní gojímové nebudou.

    Milí přátelé, jsme sice zvyklí vídat a slýchat k novému roku jen povzbudivé věci, ale spolu s touto pseudopovzbudivosti i nadále v Německu denně umírají 3000 pacientů a moji krajané a pacienti dál dřímají v letargickém spánku. Probuďte se už prosím konečně. Už zítra mohou být obětí vaše děti a pozítří vaši rodiče a sourozenci. Probuďte se konečně a podívejte se, co se děje. Skoro nikdo by už nemusel umřít na rakovinu, kdybychom měli aspoň jednu malou nemocnici. V tomto smyslu vám přeji, abyste se v novém roce probudili!

    -Váš Ryke Geerd Hamer“
    https://otevriocihz.blogspot.com/2017/11/dr-ryke-geerd-hamer-objevil-prirodni.html
    http://otevriocihz.blogspot.com/2017/11/dr-ryke-geerd-hamer-objevil-prirodni_30.html
    https://clanky.info/2012/06/germanska-nova-medicina-nova-cesta-ku-zdraviu-ludstva/
    https://www.gloria.tv/post/NL7t9NKCbs8Z4fWaCENTALz1T#50
    Frekvenční metoda – záchrana od „podivných“ příznaků?
    https://www.alternativnimedicina.cz/metoda/seznam-metod/metody-f/frekvencni-terapie/frekvencni-metoda-zachrana-od-podivnych-priznaku
    —————————
    K článku…
    Švýcaři zrušili mamografy
    „Proč dali Švýcaři mamografům sbohem?

    Po roce studování a přehodnocení dostupných důkazů a jejich následků na zdraví žen vyhlásil švýcarský lékařský panel, který je nezávislým hodnotícím subjektem, že jsou novými informacemi znepokojeni. Důkazy byly prostě v příkrém rozporu s globálním konsensem expertů, kteří považovali mamografy za bezpečné a schopné zachraňovat životy. Poukazovali totiž na to, že mamografické vyšetření dokáží zabránit jen jednomu úmrtí z 1000 žen, které ho podstoupily. Na straně druhé však způsobují poškození u mnohem více žen než jen jedné. Po zhodnocení všech informací jim prostě nezůstala jiná možnost, než nové plošné screeningové programy na mamografu již více ženám nedoporučit. Zároveň požadovali uvalit restrikce na již existující programy.

    Ve své zprávě zveřejněné v únoru 2014 švýcarský lékařský panel dále doporučil, že ženy musí být „jasně a zřetelně“ informovány nejen o nyní již sporných přínosech, ale i možných poškozeních způsobovaných mamografem. Bohužel, stále mnoho žen si neuvědomuje, že věda (mainstrémová s dotacemi) dokazující zdravotní přínosy mamografie prostě neexistuje. Místo toho, aby jim byla řečena pravda, tak se u nich záměrně vyvolává pocit viny, že vynechání pravidelné prohlídky na mamografu je vrchol nezodpovědnosti (tak jako u škodlivosti kouření, to se taky ujalo). Řekněme si pravdu, proti takové taktice se těžko bojuje. Je nutno přiznat i to, že dokonce i mnozí lékaři a zdravotničtí pracovníci jsou stejně smeteni a zmanipulováni jako průměrný člověk na ulici. To vše je důsledek promyšlené a neoblomné propagandy vedené médii a zdravotním systémem. Ti zlehčují a znevažují výzkum, který odporuje jejich agendě zaměřené na dosahování zisku.

    5 faktů o mamografu, které by měla vědět každá žena.

    Před vaším dalším (či prvním) vyšetřením na mamografu byste se bezpodmínečně měly seznámit s následujícími fakty:

    1. Mamografy poskytují méně přínosů než si myslíte
    V jednom průzkumu většina žen uvedla, že věří ve schopnost mamografie snižovat riziko úmrtí na rakovinu prsu alespoň o polovinu a že přímo zabrání minimálně 80 úmrtím na 1000 vyšetřených žen.

    Ve skutečnosti mamografie nabízí přinejlepším pouze 20% snížení relativního rizika a v absolutních číslech zabrání pouze 1 úmrtí z 1000 žen.

    2. Mamografy mohou zvýšit riziko rakoviny prsu u žen s mutací genu BRCA 1/2
    Výsledky výzkumu publikované v British Medical Journal (BMJ) ukázaly, že mutace tohoto genu zvyšuje riziko vzniku rakoviny z ozáření (mamograf používá rentgenové záření).
    Ženy, které byly vystaveny tomuto záření v diagnostických dávkách (tedy včetně mamografu) před 30. rokem života, mají až 2 krát vyšší riziko rakoviny.

    Zjistilo se také, že tato rakovina z ozáření závisí na velikosti dávky. To znamená, že čím více vyšetření, tím větší riziko.

    3. Falešné pozitivní nálezy jsou běžné (a nebezpečné)
    Riziko, že při 10 vyšetřeních na mamografu budete mít falešný pozitivní výsledek je neuvěřitelných 58 až 77 procent.

    Pokud je ženě oznámeno, že může mít rakovinu prsu, způsobí to u ní značnou úzkost a stres.

    Mezitím budete podrobena další sérii testů jako například biopsie, které mají svá vlastní rizika. A to vše podstoupíte úplně zbytečně.
    4. Mamografy nemusí fungovat, pokud máte husté tkáně

    Až 50% žen má poměrně husté prsní tkáně, což způsobuje, že snímky z mamografu se velmi špatně čtou.

    Husté zdravé tkáně, stejně jako rakovinné tkáně, vypadají na snímcích bílé, což práci radiologa nesmírně ztěžuje. Je to podobné jako se pokoušet najít sněhovou vločku ve sněhové metelici.

    V některých amerických státech jako Kalifornie, Connecticut či New York byly přijaty zákony, které v případech husté tkáně ukládají radiologovi povinnost informovat ženu, že pro ni je mamograf zbytečný. Podobný zákon se nyní chystá i na federální úrovni.

    Jak je to s informováním v Česku? To si můžete domyslet sami…

    5. Existují i jiné screeningové možnosti
    Dnes už mají ženy k dispozici i jiné možnosti vyšetření. Každé má samozřejmě své silné i slabé stránky. Vy však máte právo o nich vědět a hlavně právo si vybrat.“
    https://www.alternativnimedicina.cz/nemoci/seznam-nemoci/s/sarkoidoza/11-metoda/596-svycari-zrusili-mamografy
    ————————————-
    K tomu poznámka – v týchto dňoch poisťovňa Dôvera rozosiela poistencom skríningové sety na zisťovanie prítomnosti krvi v stolici. ??? Doteraz to bolo vecou obvodného lekára, že vás v rámci preventívnej 2-roč. KONTROLY = kontrolovať = uplatňovať moc = vy mu odovzdáte kompetencie za svoje zdravie inštruoval aj k tomuto úkonu. Keďže pokiaľ takto urobil lekár – „pacientovi“ týmto unikal „vzťah“ k jeho milovanej poisťovni – bola mimo rámec jeho vnímania. Ergo? Milovaná Dôvera mi doručila tento skríningový set osobne, aby? Aby sa mi pripomenula! Áno – tak sa robí marketing! Lebo – v inom kontexte – otázka -koľko neočkovaných sa cielene vyhýba týmto kontrolám – aby to svinstvo do neho lekár nemal snahu napumpovať? Ja určite! Lebo len mi to spomenie, či sa ma opýta, či som – pošlem ju do piče!

    V liste od Dôvery sa píše, že ak mi nájdu prítomnosť krvi v stolici – pošlú ma na kolonoskopiu – odbočím – rovnaké opti káble sa strkajú do ľudí opačným koncom pri vyšetrení žalúdka – samozrejme už umyté a vydezinfikované – ako kedy. Fuj! Teda – ak zistia kolonoskopiou – pred ktorou sa ma budú snažiť opichať – lebo áno – potom mi vyberú /fakultatívne/ – polypy z čreva a všetko bude OK! No nebude!
    Prítomnosť krvi v stolici môže mať človek aj z úplne nestrávenej údeniny, z „chrípky“, z dráždivej potravy, z iných príčin. Základ je – dostať vás pod kontrolu, aby ste odovzdali kompetenciu nad svojím zdravím medicinálnej korporácii. A tá už vie, čo má s vami robiť! Najprv opichať – inak vás nepríjmu do „klubu“!
    https://slovenskypacient.sk/krv-v-stolici-co-znamena-a-kedy-to-treba-riesit/
    ———————————-
    „Anus – Je vonkajší (ritný) otvor recta a zodpovedá hlavne za úschovu a zbavenie sa odpadu z tela.“ = môj ritný otvor má svoju vlastnú kompetenciu!
    „Héjj! – Nemôžem sa vysrať, nemôžem sa vysrať – nemám riť – nemám riť!
    Kúpim si ja krta, čo mi riť prevŕta – budém srať – budém srať!“

    Spomenul som si zo soc. vojenčiny na jedného buzeranta psychopata – majora /v Brne ho chytili v obchoďáku kradnúť dámsku bielizeň/ – „Já vás tak proženu, až budete mít jahodovou pěnu u prdele!“
    No iste…

  • Ajsa pretoze oni su v business vykynozit ludi a nie liecit

   • Áno, viem – tak to majú nakreslené v ich plánoch – ale nesmie im to vyjsť!! Aj čistá Myseľ Človeka na celej planéte Zem (minimálne) v tom zohráva relevantnú úlohu ..
    Inak ďakujem za Tvoj príspevok v jazyku, ktorý sa trochu pobodá na slovenský..😏

  • Galaxia andromeda

   Pretože im ide o vyvrazdenie starych a chorych, spravia z vas chorych a potom vas budú chcieť eutanazovat, nato sluzi aj geneticka injekcia ,preto to nemá žiadny ucinok na covid, cim menej si budú ľudia vážiť samych seba tým menej si budú vážiť druhych.Vam patri vďaka že aspoň tu to napíšete, čo pomaha zdraviu Salutogeneza sa to nazýva za 2,5 roka som to nepočul povedať ani jedneho lekára ci doktora a to je vskutku smutné.

 6. citujem:
  Prečo nám nepovedia, že KONZUMÁCIA NEZDRAVÝCH POTRAVÍN, priemyselne spracovaných polotovarov, je prvá vec, ktorá NIČÍ NAŠU OBRANYSCHOPNOSŤ?
  Nemajú to v náplni práce. Majú iné predstavy a plány. Každý musí byť vlastným novinárom.
  https://clanky.info/2013/06/boj-proti-codexu-alimentariu-gregory-damato/
  Už som to tu dával, ale je potrebné o tom hovoriť a konať. Čas prebudenia je tu a teraz. Nikdy nie je neskoro!
  https://nastub.cz/w/maKzhXPqsSJkrY9NLPzuPv

 7. KOVIDBARÓN!

  ,,,,a čo je to vlastne tá oná veda,,,,? a nieje to náhodou temnotou vedená činnosť slabomyselníkov a nenažraných ziskuchtivcov túžiacich po falošných zázrakoch a pokúšaniu tolerancie prírody,,,,zdravotníctvo robí iba to svoje-ako sluha hada,,,,zbytočne si idealizujete tento svet temnoty a zbytočne v najivite žijete svoje sladké rozprávky v pohodlí a vždy iba na úkor niečoho a niekoho,,,,tento svet je tak prešpikovaný skrytými zákernosťami,že to sprostú zotročenú hlavu ani nenapadne zamyslieť sa nad tým všetkým a ísť inou cestou-hoci tŕnistou,,,,tvárite sa,že všetko viete,všetko ste odhalili a všetkému rozumiete a že na všetko máte reakcie-omyl,lebo keby tomu tak bolo,tak by už boli nejaké zmeny,ale vy ako kolónie viete len násilie používať pre svoju obranu a obhajobu a iba s falošnými vodcami,ktorí sú len obrátenou stranou jednej mince,lebo,,,,otrok nemá slobodné myslenie-lebo keby ho mal,tak nieje otrokom a uprednostní slobodu,lebo by mal vedieť ako v každej ére končia otroci,,,,ľudské telo je nedokonalé a potrebuje náročné udržiavanie k použiteľnosti-potraviny,tekutiny,výživa,medicíny,teplo v chlade,ochladzovanie v horúčavách,sušenie po premočení,sezónne nákazy a reakcie na prostredie,hygiena a pomôcky,nočný odpočinok atd,,,,ľudské telo sa defakto počas svojho života postupne rozpadáva,rýchlo stárne,páchne a hnije,,,,

 8. ..Už mě unavuje, jak politici mluví občasně o důležitosti ochrany svobody projevu. Žádná svoboda slova neexistuje. Mám zakázaný přístup do všech médií hlavního proudu, do diskusí..

  Zasahuje se přímo do srdce našeho práva na svobodu projevu. Politici, MSM a televizní pracovníci hovoří o důležitosti svobody projevu. Skutečnost je však taková, že žádnou svobodu slova už nyní nemáme. Dnes je nebezpečné sdílet pravdu, které oni sdílet nechtějí. Úřady se děsí pravdy a udělají cokoli, aby ji potlačily.. Například zatýkání lidí za „komentáře online”.

  Dovedete si představit, jaký povyk by se strhl, kdyby byl umlčen, zablokován a hacknut lékař podporující „očkování“ nebo protestující proti klimatickým změnám a bylo mu zabráněno promluvit v rozhlasovém pořadu?!
  Ne! Musí jim být dovoleno říkat nekonečné lži.
  Žijeme v totalitní společnosti, kde smí mluvit pouze ti, kteří říkají oficiálně přijatelné lži.
  Neexistuje žádná debata, protože nikdo, kdo propaguje „vakcíny“, masky, výluky a šílenosti o klimatických změnách, se neodváží diskutovat…neodváží se debatovat, protože vědí, že by prohráli.

  „Dejte mi svobodu, nebo mi dejte smrt“ – Patrick Henry.
  „Světu vládnou úplně jiné osobnosti, než si představují ti, kdo nejsou v zákulisí“ – Benjamin Disraeli.

  Média hlavního proudu čtenářům tvrdí, že nejlepším zdravotním testem je zkusit stát na jedné noze. Pokud to zvládnete po dobu deseti vteřin, budete podle výrobců materiálu na obložení ptačích klecí žít na věky věků. Podotýkám, že žádný z odborníků z mainstreamových médií nevaroval čtenáře, aby tento test nezkoušeli, když stojí nahoře na schodech.. 😀

  Žijeme v totalitní společnosti. Nic se nezmění, dokud si více lidí nenajde čas a odvahu postavit se a dát najevo svůj názor.

 9. mariankosmac

  Ľudia ktorí pracovali v zdravotníctve a majú „zdravé vzdelanie“ tak sami sú na tom vo vyššom veku zdravotne zle a nejak závratného veku sa ani nedožívajú. To hovorí samo za seba. Ale tiež sa môžem mýliť, veľa ľudí zo zdravotníckeho prostredia som nepoznal. Navyše existuje tajná globálna vojensko-medicinínska vláda nepodliehajúca žiadnej kontrole a tá to tu má asi všetko pod palcom, pravdepodobne aj prezidentov trumpa, putina, Bidena…a preto všetci tak podporujú vax.

 10. mariankosmac

  Ozaj a čo takzvané Med beds, je ti tiež nejaký fejk? Ak niečo podobné aj existuje, bude to len pre ,,elitu“.
  https://qanon.sk/dokument-o-zavadzani-med-beds/

  • mariankosmac

   Dokument o zavádzaní Med Beds – Aha, až neskôr som si všimol že autorkou je Skye Prince – bláznivá australanka ktorá sama neskôr vyhlásila že med beds zrejme nebudú. Tak nič.

 11. Toto je opis sveta, kedy JEDINÚ hodnotu má ZISK.
  Zo zdravia urobili biznis.
  Z manželstva urobili biznis.
  Z bývania urobili biznis.
  Z PEŇAZÍ urobili biznis.
  Z biznisu urobili biznis.
  Z lásky urobili biznis.
  Nemá hodnotu chlieb, ale peniaze ktoré niekto za ne dostane. A za ne si potom idete kúpiť drahší chlieb, lebo NIEKTO ZAROBIL (zisk).
  Túto vojnu asi bolo treba, aby sa oddelilo zrno od pliev.
  Len dúfam, že nebude ako tie doteraz, kedy zrno zhorelo a plevy zostali.
  Keď vo vojne zomierajú dobrí, na svete zostávajú zlí – potom je svet zlý.
  Vo vojne by mali zomrieť tí, ktorí škodia spoločnosti, ktorí nie sú pre ňu užitoční a ktorí jej neprospievajú. Ale tí sú väčšinou schovaní vo svojich vilách na druhej strane sveta, aby sa ich vojna netýkala.
  Preto je vojna zlá. Že slabo eliminuje tých, ktorí ju zavinili.

 12. Rozbolela ma z tohto všetkeho pravá strana boku , viete mi povedať čo tam je? Ha … ha vďaka

  • Bozenka. Pecen

  • 1. pomoc – vysadiť alkohol (že – vraj..) 😏

   • Ajša ja nepijem ani slzu alkoholu som alergická naň a okrek toho som joginka a alkohol sa prieči mojmu spôsobu života skôr to mám zo stresu …

    • Bol to fór z mojej strany! Sory, ak sa Ťa to dotklo..
     Treba si v tejto dobe zachovať i určitý životný nadhľad a nezabudnúť sa – smiať..
     P.S. 1 – Jóga je super! Práve ňou – sa dá úspešne eliminovať stres..
     P.S. 2 – Viem – teória vs. prax..

 13. …priznávam, ku tomuto článku sú tu pre mńa mimoriadne zaujímavé príspevky …nie 1 ani 2, ale kopec…je super, že každý tu môže písať svoj názor slobodne…. ajši fandím a som veľmi rada, že napriek takto ťažko skúš.dobe aspoń mňa osobne krásne ,,pookriala“ svojím príspevkom, ozaj pekne napísané, ďakujem….Vďaka aj za rozpís.Novej germánskej medicíny, je to ozaj čítanie, kt.veľa vysvetľuje o nov.formách liečenia rôzn.chorob, či už rakov., alerg., epilepsii či schizofrénii… v príp.potreby by to chcelo viac naštudovať…ono kaž.takýto problém je možné správ.liečeb.nastavením ,,vyriešiť“, myslím, že aj práve týmto spôsobom, no chce to viac času a trpezlivosti…určite to treba skúsiť a nenechať sa odradiť…áno, tá strava robí veľmi veľa, sama som v posl.dobe vysadila urč.druhy a vidím, ako to človeku prospieva…a lekárs.prehliadky? nikto nás nemôže nasilu niečo vnucovať, sama som prestala chodiť na mamogr.a myslím si, že je to moja os.vec- moje telo- moja voľba…ak s tým nie si Maroš stotož., jednoducho to ignoruj…áno, niekedy si to myslím aj ja, či mi pri dák.potreb.inj.či vyšetr.nechcú dať aj dačo iné, no všetko je o nás ľuďoch… treba byť všímaví…tí ,,rozumnejší“ lekári sami povedia, že čo sa dá liečiť či riešiť bez návštevy nemocnice, nech to tak robím / mne osob.to povedala 1 dokt./…aj lekári sú rôzni, presne ako my ľudia…sú takí, na kt.budete s vďačnosťou spomínať, že Vám v niečom pomoholi a naopak sú aj tí druhí, a ku tým nikdy viac!…rôzne ,,veci“ a udalosti teraz nie sú normálne a preto je dobré zachovať si zdravý sedl.rozum…samozrejme, z kadečoho sa dá urobiť biznis, no je otázne, či my sami sa toho napr.aj takého biznisu s láskou chceme aj podieľať…

 14. …ok.presne, je to pečeň….možno spolu so žlčníkom…

 15. …zaujím.skonštatovanie príčiny pichania v prav.boku…všetko súvisí s naš.stravovaním,…

Pridajte komentár

*