Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Zomrel vám príbuzný na covid? V skutočnosti ho možno zabili nemocniční lekári!


Print Friendly, PDF & Email

Zomrel vám príbuzný na covid? V skutočnosti ho možno zabili nemocniční lekári!

Počas predošlej druhej, aj súčasnej tretej vlny pandémie zomrelo na Covid-19 v slovenských nemocniciach pomerne veľa ľudí.

Dá sa pochybovať o všetkom – o PCR testoch, počtoch nakazených či chorých. No keď v správach hlásia počty zosnulých, o ich úmrtí pochybuje málokto. To je však osudová chyba. Skutočnosť môže byť totiž úplne iná, ako sa na prvý pohľad zdá.

Ľudia, ktorí údajne zomreli na „covid“, mohli v skutočnosti zomrieť na neodbornú či dokonca úmyselne smrteľnú liečbu podanú hlúpymi alebo ešte horšie, zlomyselnými lekármi.

Milióny z našich daní zaplatené za pochybný liek

Pred časom, je tomu už vyše roka, médiami hlavného prúdu preletela správa o priam „zázračnom“ lieku na ťažké stavy covidu menom remdesivir.

Výrobca remdesiviru je farmaceutická firma Gilead, ktorá financovala aj Pavla Jarčušku, jednu z hlavných tvárí pandémie, člena „konzília odborníkov“, profesora z pochybnej Krčméryho vysokej školy a propagátora tohto lieku.

Nadácia Pavla Jarčušku mala dokonca dostávať financie aj priamo od výrobcu najpoužívanejšej vakcíny proti covidu, firmy Pfizer.

Ako uvádza portál inenoviny.sk, podľa informácií Ministerstva zdravotníctva SR poskytnutých 20.1.2021 známemu lekárovi MUDr. Čičalovi na základe slobodného prístupu k informáciám, Slovensko zakúpilo 12000 balení tohto lieku na obdobie 6 mesiacov.

Podľa odpovede ministerstva bolo k spomínanému dátumu nemocniciam vydaných 10920 kusov balení lieku. Pri cene dávky 2100 Eur na 5 dní dostávame celkovú sumu 4 586 000 Eur.

Tu však nejde ani tak o peniaze, ako skôr o podstatu remdesiviru. Poďme sa teda pozrieť, čo je to za liek…

Remdesivir – experimentálny liek, ktorý zabíja

Liek remdesivir bol pôvodne vyvinutý proti ebole. Jeho klinické skúšky v Afrike však museli byť predčasne ukončené, pretože sa ukázal ako neúčinný (oproti ďalším dvom testovaným liekom) a tiež mal zo všetkých testovaných liekov najvyššiu úmrtnosť – zabil až 54% účastníkov štúdie! (zdroj)

V roku 2019 bol remdesivir ako potenciálny liek úplne opustený.

Avšak už o rok, počas pandémie Covid-19, dostal zázračnú druhú šancu. Dokonca sa stal jediným povoleným liekom, pričom omnoho účinnejšie a lacnejšie generické lieky ako ivermektín či hydroxychlorochín boli zakázané.

V jednom z našich predošlých článkov sme priniesli varovania mnohých zahraničných lekárov, ktorí stratili svojich milovaných príbuzných, že nemocnice už viac nie sú bezpečné miesta.

Títo lekári poukazovali na to, ako sa v mnohých nemocniciach pacienti doslova vraždia tým, že im nanucujú covidové protokoly obsahujúce smrteľný liek remdesivir.

Podľa lekára Thomasa Renza zabíja remdesivir až 25% pacientov, ktorým je nasadený, mnohým proti ich vôli. Podobne aj Dr. Adris verí, že remdesivir je hlavnou príčinou úmrtí na covidových oddeleniach.

Najvážnejším vedľajším účinkom remdesiviru je, že ničí obličky.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Človek pri „covide“ takmer nikdy nezomiera na samotný vírus, ale na zlyhanie životne dôležitých orgánov. Nemusia to byť len pľúca, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Ľudia často umierajú aj na zlyhanie srdca či obličiek.

Takže, ak covidovým (alebo akýmkoľvek iným) pacientom poškodí obličky, ktoré filtrujú krv a odstraňujú z tela nadbytočné tekutiny, čo sa stane potom?

Ich telo sa začne zavodňovať a pľúca sa naplnia vodou. Následne pacienti zomierajú a lekári vyhlásia, že pacient podľahol „covidu“. Pravda je však taká, že pacienta zabila neodborná experimentálna „liečba“ smrteľným remdesivirom.

Po odhaleniach o neúčinnosti a smrteľnosti sa remdesivir na Slovensku naďalej používal

Vedomosti o neúčinnosti a smrteľnosti remdesivru boli medializované počas roka 2020 a v roku 2021 už boli známe širokej odbornej i laickej verejnosti. Napriek tomu nemocnice na Slovensku v jeho používaní pokračovali, čím mohli pacientov úmyselne zabíjať.

Jedným z dôkazov je aj nedávny prípad MUDr. Pijáka, ktorý je známy svojou kritikou pandemických opatrení a spôsobov liečby covidu.

Koncom roka 2021 doktor Piják sám na covid ochorel a kvôli jeho veku (je 70-tnik) a ťažšiemu priebehu ochorenia bol hospitalizovaný v nemocnici na bratislavských Kramároch.

Napriek tomu, že trpí na obličkové problémy, a teda u neho bol remdesivir kontraindikovaný, mu nemocnica dokonca proti jeho vôli tento liek nasilu podávala.

MUDr. Piják sám, aj prostredníctvom MUDr. Čičalu, o svojich zlých skúsenostiach s lekármi na Kramároch informoval na sociálnych sieťach. Dokonca mal vyjadriť obavy, že ho chcú v nemocnici zabiť (zrejme za jeho opozíciu voči súčasnému covidovému fašizmu).

Čo robiť, ak vám v nemocnici zomrel príbuzný na „covid“

V prípade, že váš blízky rodinný príslušník, známy alebo priateľ zomrel v slovenskej nemocnici na údajný „covid“ v období od októbra 2020 po súčasnosť, existuje nezanedbateľná šanca, že nezomrel na covid, ale na neodbornú liečbu.

Odporúčame vám, aby ste si vyžiadali jeho lekárske záznamy a overili, či mu (alebo jej) nebol podávaný liek remdesivir. A ak, áno, tak odporúčame zvážiť podanie trestného oznámenia.

V prípade, že by vám polícia nechcela prijať trestné oznámenie a odkazovala vás na Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou, tak sa určite nenechajte odbiť. Na Slovensku už bol medializovaný podobný prípad a prokuratúra potvrdila, že je možné podať nielen sťažnosť na Úrad pre dohľad, ale aj trestné oznámenie na políciu alebo prokuratúru.

Je najvyšší čas, aby sa u nás tieto veci začali riešiť a zodpovední lekári-vrahovia sa brali na zodpovednosť.

V médiách sa totiž často vytvára falošný obraz o obetavých lekároch a zdravotníkoch (česť výnimkám), ktorí do úmoru bojujú o životy covidových pacientov, pričom realita môže byť diametrálne odlišná.

Mnohí z lekárov, ktorí podávali liek remdesivir, napriek vedomostiam o jeho smrteľnej povahe, by podľa nášho názoru mali byť trestne stíhaní za úmyselnú vraždu pacientov.

Pýtate sa, prečo by to robili, ak nie sú nejakí psychopati?

Odpoveď je jednoduchá – buď hlúposť (ktorá neospravedlňuje), alebo peniaze. Nezabúdajte, že jedna kúra remdesiviru stojí cez 2000 Eur. Koľko percent z tej sumy mohli poberať lekári-vrahovia? To už by mali vyšetriť orgány činné v trestnom konaní!

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroje: inenoviny.sk, bitchute.com, zaslobodu.sk, gloria.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. K redemsiviru sa nebudem vyjadrovať, ale určite mohli včasnou prednemocničnou (ba aj nemocničnou) liečbou či už ivermektínom, hydroxychlorochínom, prípadne isoprinosinom zachrániť väčšinu tých, ktorí chorobe covid-19 podľahli. Pripúšťam, že redemsivir naordinujú aj vďaka províziám (pri jeho cene lukratívna čiastka). Takáto „prax“ je dobre známa aj pri iných liekoch , napríklad onkologických.

  • Bieloplášťoví vraždia storočia mnohými chemikáliami, nie len onko-yperitom.

   • Odporúčam ako prevenciu tvaroh s čo najväčším obsahom bielkovín s polu s čerstvo namletým ľanovými semienkami. Vždy keď idem k lek , tak pri vyšetrení mám výborné parametre markeriv, až lekár žasne. Jeden krát do roka. Mic to nechutí. Ale pozor, ničím nedochucovať.

    • Procesor tvaroh myslis plnotucny.Dakujem

     • Keď tvaroh, tak takýto!
      1/ Sáčok hrozienok nechať napučať v miske s vodou – cca do 1 hodiny. Potom ich scediť, opláchnuť, nechať odkvapkať.
      2/ Na panvici rozpustiť dve lyžice masla a pomaly na tom opražiť tie hrozienka – musia sa nafúknuť a musí to krásne voňať. Odstaviť vychladnúť.
      3/ V miske na cesto rozotrieť 3-4 vaječné žĺtky s vanilkovým cukrom a kryštálovým cukrom – čo najviac „do biela“.
      4/ Pridať tvaroh – jemný plnotučný. Rozmiešať.
      5/ Pridať opražené hrozienka s maslom. Rozmiešať.

      Potom záleží, či to schalujete len tak, alebo ako plnku do palaciniek, ako plnku do buchiet.

      Hrozienko-maslový základ je aj základná „korenina“ do makovej plnky. Je to niečo ako cibuľový základ v kuchyni.

     • Ďakujem.

     • provokater

      danka, máš peknú tvar oh !!!

     • Pozor na surové vajcia!!…salmonela útočí

     • hmm – neďakuj – zabudol som na strúhanú citrónovú kôru – tak do tej plnky z tvarohu a v makovej rozhodne nesmie chýbať! A v každej bublanine!

      Občas, keď je dostať krásne citróny, tak kandizujem ich kôru. Predtým treba pol dňa celé citróny – cca 2 kg – vyluhovať vo vedre s vodou a lyžicou sódy bikarbóny – pomáha to vyluhovať ten postrek z citrónov. Potom ešte pol dňa v čistej vode. Citróny treba zľahka pozdĺžne 4 x narezať a ošúpať polmesiačiky kôry. Ošúpané citróny potom na citronádu – dužinu zjesť, prípadne ocukriť a zjesť. Kôru treba zvážiť – túto hmotnosť treba považovať za 50% kandizu – k tomu pridáme „60%“ cukru – teda pomer citrónová kôra : cukor = 5 : 6.

      Kôru nakrájame na slížiky a kocečky a masu zmiešame s cukrom. Necháme prikryté pustiť šťavu do druhého dňa. Potom naložíme do pohárikov „od horčice“ a pasterizujeme. Máme tak polotovar do „cukroviniek“. Kôra citrusov obsahuje veľké množstvo rutínu a vit. C – liek na cievy a oči – na šedý zákal napr. Normálny človek citrónovú kôru skrátka nevyhadzuje – len sa treba najprv zbaviť tých postrekov.

    • Volá sa to sirná patlanina od Dr. Budwig. Veľmi dobrá na rakovinu, zlepšenie imunity, srdcové ochorenia, rôzne alergia, pri cukrovke a pod. Ani jeden lekár na Slovensku nevydal oficiálny dokument, ako sa už doma chrániť pred Covidom. D3 aspoň 600IU, C vitamín aspoň 20000 mg,, zinok, selén, bulharské probiotiká, resveratrol, plávenka latnatá, quercetín, huba Cordyceps a spomínaná sírna patlanina. Na tom by farma mafie nezarobili a nemali by tak koho zabíjať v nemocniciach nebezpečným remdesivirom. A tie farma mafie sa postarali, že nikto nebude oficiálne informovať ako predísť nákaze a ako liečiť Covid vitamínmi a doplnkami z bylín a ich výťažkov.

    • vlastimila

     Ha ha. Tvaroh sam o sebe je bielkovina…ujo vedec

  • Toto pichajú na onkológii https://sk.m.wikipedia.org/wiki/Yperit Prečo asi zomierajú ľudia po chemoterapii?

   • vlastimila

    no to je hrozne !!! a ti felciari este chodia medzi ludi? kde beru tu odvahu? ani po kanaloch by som im nedovolila.

    • Mnoho ďalších „liekov“ zabíja. Treba čítať príbalové letáky https://www.liekinfo.sk/ . Liečiť vedia niektorí ľudia, „babské“ recepty, a bylinky, „burina“.

    • Vlastimila len sibenicky na tychto vrahov

    • Asi pred rokom som sa po dlhšom čase stretla so známou, tá mi povedala o svojej kamarátke, ktorá ako zdravotná sestra na onkológii v nemocnici radšej dala výpoveď, ako by sa mala pozerať a zúčastňovať toho, ako im rad radom po „liečbe“ umierajú ľudia.

  • Mám vzdialeného príbuzného, 3x zaočkovaného, španiela( morán) čo práve dostal Covid! Hovoril som mu to davno predtým že bude roznášačom Covidu, a teraz sa to potvrdilo, a je naštvaný že sa nechal obalamutiť na koktail ničiaci jeho DNA a mRNA… Povedal som mu všetko čo viem o tejto Mengeleho “ vakcíne“, a že do 5 rokov bude mať vázne imúnne následky, a aby si šetril na pohreb! Videl som ako to ním zamávalo!

   • To už bolo celkom zbytočné.
    Skôr si ho mal odhovoriť od štvrtej dávky bez toho strašenia, ak nebolo nutné (to vieš ty, či bolo).

    Mojej mame som očko „zakázal“ a už má dve dávky, bo „by ju nebol vzal zubár“..🙄
    Tú som naopak asi trochu vystrašiť mal..

    Som rád aspoň za seba, ženu a za svoje deti.

   • Svedkovia kovidovi neveria tomu čo im hovoríš. Pokladajú ťa za klamára, dezoláta, antivaxera…

   • Jaroslav,to si mu dal naozaj dlhu dobu zivota 5 rokov a 3 krat pichnuty,akonahle dostane clovek.len jednu uz sa moze posadit na lavicu odsudenych na SMRT,lebo ta moze pridut kedykolvek

   • ooo nie, tiez som tri krát pichnutý. Musím si rýchlo našetriť na pohreb 🙁 . Ináč počul si že v roku 2012 príde koniec sveta?

  • Oldo, ZIADNY,podotykam ZADNY Covid neekzistuje, Period,samozrejme ze Jed Remdesivir zabija,ako aj tie ventilatory ,ludia nastraseni prisli s chripku,kaslom,atd,co je normalne,jebli ich na ventilator a zabili tazke tisice,tiez s Remdesirom a podobnymi Jedmi

   • Neexistuje chrípka, žltačka, HIV… Škodí liečba.

   • John , daj potom nejaké konkrétnejsie info alebo názor ,čo potom to je , keď pliaga 19 neexistuje
    Myslím to úprimne
    Totiž už v rodine došlo ku slov.potycke ,kde sestra pliagu mala Odsudzuje ma, že neverím
    Ja sama si kladiem otázky, čo to potom je? To bude nejaký,, zmesovy bordel,, ale je to všetko o mysli a imunite Keď každý jeden ,čo prekonal povedal ,že je to INE
    Podotýkam ,že som počula nejakého dr.povedat ,že víry nie sú, iba choré telo a prostredie

    • V (p)otravinách, vo vzduchu, oblečení.. sú rôzne jedy. Napríklad fozgén COCl2 spôsobuje kašeľ a dusednie. Fanatikom je zbytočné to hovoriť. https://www.interez.sk/wp-content/uploads/2017/02/svedkovia-jehovovi-prez2.jpg

    • O mikrovlnných zbraniach a 5G sa nebudem ani vyjadrovať.

    • holistický prístup

     Napoviem.

     Hľadaj na PATENTOVOM „úrade“ – zistíš o čo ide.

    • Dane, je to predovšetkým v našej imunite, ktorá súvisí so životným štýlom nás, ľudí. Telo všetkých živých bytostí potrebuje maximum pohybu na čerstvom vzduchu, a nie celodenné sedenie pod klimatizáciou – o prostredí husto pretkanom nanotechnológiami už ani nehovoriac… Teda zvoliť bývanie v lone prírody v drevenici alebo v tehlovom dome, nie v betónovej bytovke. Piť čistú vodu, a nie znehodnotenú chlórom. Domáce, vždy čerstvé potraviny, nie konzervy z obchodných reťazcov obohatené o éčka a ďalšie toxíny. Dostatok spánku…
     Ale hlavne, veľkým oblúkom obchádzať ľudí v bielych plášťoch, pretože viac škodia, ako osožia – a to hneď prvým povinným naočkovaním straty vlastnej imunity čerstvonarodenému človiečikovi… Verím, že títo sprisahanci skončia raz na smetisku dejín. Dúfam, že už čoskoro. Samozrejme, všetka česť ich výnimkám.

 2. vlastimila

  Preboha, co to stale tliachate o Covide 19? Ten este stale nebol izolovany= dokzany, ze existuje !!!!!!!!

  • To tliachajù bieloplášťoví, odrbmediá, TVpolitici…

  • Pointa tohto článku nie je Covid-19, ale niečo úplne iné. Skúste ho prečítať ešte raz.

   • Mám vzdialeného príbuzného, 3x zaočkovaného, španiela( morán) čo práve dostal Covid! Hovoril som mu to davno predtým že bude roznášačom Covidu, a teraz sa to potvrdilo, a je naštvaný že sa nechal obalamutiť na koktail ničiaci jeho DNA a mRNA… Povedal som mu všetko čo viem o tejto Mengeleho “ vakcíne“, a že do 5 rokov bude mať vázne imúnne následky, a aby si šetril na pohreb! Videl som ako to ním zamávalo!

  • To je taky pristup ako ze „Já jsem Vaši píču taky nevidel a věřím, že ji máte.“

  • Vlastimila pokial na ten podvod ludia budu verit,potial elita moze pokracovat v Genocide

  • Rado Suchy

   Vlastimila. Treba si pozriet videa s temou o germanskej medicine, z toho sa da dojst k poznaniu, ze virus C19 sa nesiri vzduchom, ale ze virus je vyrabany v tele v dosledku otravy v prvych fazach aerosolovanim z chemtrails, v dalsich v tycinkami pri testovani, a v dalsej este aj v ockovani, resp. aj prenosu hrotovych proteinov od ockovanych, ci inych prenasacov samotnych proteinov.

 3. vlastimila

  mna trapi len jedno – co s tym, ako na to, ako to vyriesit…nepresviedcajte ma ze sa to neda…urcite sa to da, len spojit mozgy…

 4. holistický prístup

  Dalším, z široké škály potlačených objevů, vynálezů a převratných technologií Archonty za oponou je práce a výzkum Dr. Tullio Simonciniho na poli onkologie, který zjistil, že rakovina je v podstatě plísňové onemocnění. Tullio začal hledat účinné fungicidní léky a nakonec zjistil, že se plíseň nedokáže adaptovat na přítomnost hydrogenuhličitanu sodného, který je hlavní složkou jedlé sody. Houba se nedokáže přizpůsobit alkalickému prostředí, které aktivuje jmenovaná látka a postupně včetně nádorů usychá.

  Simoncini tak začal svým pacientům vpravovat do těla roztok hydrogenuhličitanu sodného, který byl vstřikován přímo do vyživovácí žíly vedoucí k nádoru nebo přímo do nádoru prostřednictvím nástroje, který se podobal endoskopu. Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. V roce 1983 Dr. Simoncini léčil italskou ženu, která se jmenovala Gennaro Sangemano, které lékaři předpověděli smrt během několika měsíců. Trpěla rakovinou plic. V rukách Simonciniho se však v pozoruhodně krátké době uzdravila. Množství následných testů po její léčbě už přítomnost rakoviny nepotvrdilo.

  Lékař posílen úspěchem začal praktikovat tuto metodu i s ostatními pacienty a opět s velkým úspěchem. Nakonec se rozhodl, že přednese své závěry italskému ministerstvu zdravotnictví a věřil, že budou urychleně zahájeny oficiální klinické studie. Jaké však bylo jeho překvapení, když italské ministerstvo zdravotnictví nejen že neschválilo požadované klinické testování, ale zároveň ho zažalovalo a připravilo o jeho lékařskou licenci za to, že léčil pacienty neschváleným postupem.

  Tady jsme se dostali k podstatě věci. Takže my, lidé, se prostě můžeme nechat léčit pouze metodami, které schvaluje globální mocenský systém, ovládaný skrytě Archonty. V opačném případě se každý lékař, ale v podstatě kdokoliv vystavuje nebezpečí perzekuce ze strany novodobé mocenské inkvizice. Tak je nenápadně naplňována agenda degenerace a likvidace lidstva, kterému jsou znepřístupňovány výsledky jeho tvůrčí činnosti, potlačována a velmi omezena jeho svobodná volba (základní vesmírný postulát). Toto se může dít jen za servilní spolupráce všech tvrdě kontrovaných a ovládaných komerčních médií.

  Masmédia, vlastněná samozřejmě opět jedním a tím samým mocenským systémem, zahájila nevybíravou kampaň zesměšňování, takže v podstatě nebylo dne, aby Simoncini nebyl vláčen v tisku. Vše vyvrcholilo vykonstruovaným případem zabití pacientky, takže tento talentovaný doktor byl odsouzen ke třem letům vězení. Souběžně vydaly zdravotnické instituce prohlášení, že způsob léčby rakoviny prostřednictvím roztoku hydrogenuhličitanu sodného je „bláznivý“ a „nebezpečný“ a to v době, kdy miliony pacientů zemřou bolestivou smrtí „osvědčenou“ a „bezpečnou“ chemoterapií.

  https://celostnivzdelavani.cz/archonti-brani-evoluci-lidstva-dr-tullio-simoncini-1-cast

  • holistický prístup

   Tullio Simoncini objevil převratný způsob léčby rakoviny, který chtěl Systém tak jako tisíce jiných převratných vynálezů uložit hluboko do bezedného šuplíku zapomnění. Naštěstí se ale nenechal zastrašit a poté, co byl propuštěn z vězení, pokračoval ve své práci a jeho speciální stále potlačovaná metoda slaví velké úspěchy. V některých případech trvá léčebná procedura několik měsíců a v jiných případech (například v případě rakoviny prsu) několik týdnů. Simoncini často radí lidem i po telefonu nebo e-mailem. Je velmi vstřícný ke každé žádosti. Zde je internetová stránka Dr. Tullia Simoncini: http://www.curenaturalicancro.com. Tady je možné lékaře osobně písemně kontaktovat se svou žádostí. Tullio Simoncini se stal velkou hrozbou pro farmaceutické loby, protože začal úspěšně léčit lidi v poslední fázi rakoviny. Jeho proviněním byla skutečnost, že si uvědomil, že za zhoubnými nádory stojí rozvoj houbovité plísně zvané „kandida“ (Jedná se o kvasinkový typ houby, která má parazitní povahu, žije i v těle zdravých osob, ale kvalitní imunitní systém udržuje tohoto parazita v šachu. Ovšem pokud je organismus dlouhodobě oslaben, začne se houba šířit po celém těle a může způsobovat zhoubné nádory). Simoncini se rozhodl vzdát všeho, co doposud věděl o rakovině, a začal svůj nezávislý výzkum. Postupně zjistil, že všechny nádory se projevují stejně bez ohledu na to, v jakém orgánu nebo tkáni se nádor tvoří. Všechny zhoubné novotvary měly bílou barvu. Simoncini začal přemýšlet, co by to mohlo znamenat. A pak přišel na houbu Candida a pochopil že: „To, co tradiční medicína považuje za nekontrolovatelné dělení buněk, je proces, kterým se organismus vlastně chrání proti rozvoji kandidózy?“

   a) Houba Candida, která je za normálních okolností kontrolovaná silným imunitním systémem, se počíná množit a v oslabeném těle vytvářet mohutné kolonie.
   b) V tom okamžiku se imunitní systém snaží všemi prostředky zabránit dalšímu šíření tohoto parazita, ale sám nemá na to dostatek sil. Imunitní systém spustí proces extrémně rychlého množení buněk a tím se snaží vybudovat ochrannou bariéru proti vetřelci. Tradiční medicína tento stav nazývá rakovinou.

   Je nám tvrzeno, že proces šíření metastáz v těle je způsoben roznesením maligních buněk do orgánů a tkání. Ovšem Simoncini uvádí, že metastázy jsou způsobeny houbou Candida. Houba ničí buňky normálně fungujícího imunitního systému, který je klíčem buněčné regenerace. Bohužel každým rokem se počet pacientů s rakovinou zvyšuje. Ve skutečnosti jde o velmi dobře naplánovanou neviditelnou válku globálního systému proti našemu imunitnímu systému. Náš imunitní systém je cíleně oslabován chlorem, fluorem a dalšími látkami v pitné vodě, nevhodným stravováním, různorodými přidanými potravinářskými látkami, pesticidy a herbicidy, očkováním, elektromagnetickou a mikrovlnou technologií, léky nebo stresem moderního života a působením chemtrails. Nelze zapomínat také na to, že děti do dvou let věku svého života mnohdy přijmou až 25 různých druhů očkování, ale v této době se právě buduje jejich imunitní systém. Skrytý plán globálního vládnoucího systému je prostý – snížit počet lidí v lidské populaci prostřednictvím oslabeného imunitního systému člověka.

   https://celostnivzdelavani.cz/archonti-brani-evoluci-lidstva-dr-tullio-simoncini-2-cast

   • Mária Vendéghová

    Po prečítaní Vášho článku, som zostala smutná. Je, sebecké, takto ničiť ludský organizmus, len pre chamtivosť určitých ludí. Kam, sme to dospeli😔

  • holistický prístup

   Zdá se, že plán globálního vládnoucího systému je prostý – snížit počet lidí v lidské populaci prostřednictvím oslabeného imunitního systému člověka. Ano, ale skutečný archontí cíl je jiný: Rozložit jednotu lidstva, potlačit přirozený projev lidí jako je sounáležitost, soucit a vnuknout mu myšlenku, že na planetě je hodně lidí a tudíž je nutné, aby se k sobě lidé navzájem chovali jako dravci, že může přežít pouze ten nejsilnější, nejbezohlednější a ten, který zamlčel ostatním bytostem svého druhu co nejvíce informací. Stále to známé archontí: „Rozděluj a panuj“. Přemnožením lidstva a záměrným vyhrocením neřešených problémů zdůvodňují, že je správné vést války, ničit nejrůznějšími způsoby životní prostředí, neléčit lidstvo skutečně efektivním způsobem, dovolit ho zabíjet dávno překonanými způsoby léčby a tak rozvracejí postupně lidem jejich imunitní systém a celé lidstvo oslabují. Tato agenda přináší na nižší úrovni „banksterům“ a vysoce postaveným politickým, farmaceutickým a zbrojním přisluhovačům velké zisky. Ale na té nejvyšší úrovni je naplňován skutečný a hlavní cíl, cíl Archontů. Tedy co největší výroba nízkovibrační energie utrpení, strachu a zla, skryté ničení přírody a všeho organického na naší planetě, ale zejména rozdělování lidstva a stavění je neustále proti sobě, aby se lidé sami navzájem ničili, ubližovali si, zabíjeli se a tak se karmicky zatěžovali, přičemž Archonti zůstávají jako loutkovodiči skryti v pozadí. Není v zájmu Archontů, aby životní úroveň všech lidí rostla, spolupracovali spolu, pomáhali si navzájem a evolučně dospěli.

   Pokud tedy nemocnému nestačí ke kolapsu rozvrácený imunitní systém, tak dílo zkázy dokoná chemoterapie nebo radioterapie. Většina moderních „léků“ na rakovinu je postavena na postulátu, že se u pacienta podaří rakovinové buňky zabít dříve než ty zdravé. Ve skutečnosti se má ovšem situace podstatně jinak. Toxické látky během chemoterapie zabíjejí buňky imunitního systému, ale plíseň candida se šíří dále. Zbytky imunitního systému nejsou schopny ovládat buňky candidy. Houba se šíří do dalších a dalších orgánů a tkání a rakovina se šíří tělem. Ti, kteří se zdají být po operaci nebo chemoterapii zachráněni, jsou ve skutečnosti čekajícími na smrt. Imunitní systém je zničen. Takže recidiva je jen otázkou času.

   Chemoterapie může být úspěšná v případě ryze infekčních chorob nebo sexuálně přenosných onemocnění, ale aby člověk mohl být vyléčen z rakoviny, musí být u něho extrémně posílen imunitní systém, a nikoliv ještě více oslabován.

   Na konferenci v roce 1969 zasvěcenec dr. Richard Day sdělil mimo jiné i toto:

   „V současné době jsme schopni vyléčit jakýkoliv typ rakoviny. Veškeré další informace k této věci naleznete v Rockefellerově nadaci.“

   Zároveň ale uvedl, že vzhledem k populační explozi není nejmenší zájem ze strany těch nejmocnějších léčit jedince postižené tímto smrtelným onemocněním. Day přímo uvedl, že pokud lidé pomalu umírají na rakovinu nebo nějakou jinou stejně nebezpečnou nemoc, tak to může zpomalit tempo populačního růstu. Farmaceutické firmy se prý vůbec nemají pokoušet léčit tato onemocnění. Zdá se, že tito lidé vůbec nemají „Duši“.

   https://celostnivzdelavani.cz/archonti-brani-evoluci-lidstva-dr-tullio-simoncini-3-cast

   • holistický prístup

    A takto je to na všetkých úrovniach …

    • Jednoduchá veta z Čiernych barónov: „Lidí je na světe jak sraček“. Prepáčte, chcel som to trochu odľahčiť. Moja teta zomrela v domove dôchodcov na kovid. Pár dní predtým mi písali, že všetci tam boli testovaní negatívne vrátane personálu.

     • holistický prístup

      Je to PROGRAMOVANIE mysle (to s tým počtom) – LOŽ -KLAM – ABRAKA-DABRA – ČIERNA MÁGIA – niečo, čomu máte uveriť … skutočne náš za to, že v takej – priam kľúčovej“ in-formácii vravia pravdu?!? – najmä ak im ide o vyvraždenie človeka?!?

      Tvoju tetu zavraždili – vieme KTO a na čí PRÍKAZ.

     • provokater

      čo požičaj, to vráť, či?

  • holistický prístup

   Po celém světě jsou rozšířeny elitní královské, pokrevní linie, které si nárokují „božské právo vládnout“. Ve skutečnosti tím hovoří o svém genetickém spojení s „bohy“, ale vlastně se hlásí k propojení s nelidským archontským virem. Mají za úkol v této realitě sloužit Archontům jako jejich prostředníci a pátá kolona. Elitní hybridní pokrevní naprogramované linie byly nainstalovány po celém světě, aby vládly lidstvu v zastoupení Archontů a Demiurga. Tato agenda byla rozšířena po celém světě, od Evropy, přes Čínu, Dálný východ až po Afriku a Ameriku. Čínští císaři odvozovali své právo vládnout od svého původu z „hadích bohů“, Mnozí císaři byli popisováni ve spojitostech s draky. Dračí a plazí symbolika je u královských rodů celosvětově všudypřítomná. Vyskytuje se u Keltů jako „Velký drak“ – Pendragona – „Král králů“. Kniha Dzyan, jeden z nejstarších sanskrtských záznamů v Indii zase hovoří o plazí rase „Sarpa“, neboli o Velkých dracích, kteří přišli z nebes. Budhistický text Mahauyutpatti vyjmenovává 80 královských potomků „Hadích králů“ Nagas. Indičtí vládci odvozovali své právo vládnout od této linie, jejíž příslušníci se, dle starých textů, uměli přeměňovat z lidské podoby na plazí. Indické eposy hovoří o tom, že se Nagas křížili s bílými lidmi a tak vytvořili královskou linii „Aryánských králů“. Také kobra je prastarý symbol archontsko-reptiliánských hybridů. Egyptští faraóni byli ukládáni do rakví s čelenkou, představující kápi kobry. Islámské a předislámské jméno pro Archonty je Džin a „Dž“ v egyptštině označovalo hada. Někteří faraóni se jmenovali Džer, Džoser, Džedefre a také existoval egyptský řád Džedi.

   Vláda pokrevních linií pokračuje i dnes v královských rodech, které přežily do dnešního dne, ale navíc se rozšířila ještě na politiku, bankovnictví a korporace. Archontský virus ovládl tímto způsobem lidstvo a zasadil do něj své hybridní prostředníky. Někteří z nejvýznamnějších hybridů pochází ze Sumeru, Babylonu, Egypta, Asie a Dalného východu. Tyto linie se zkřížily, aby se tak staly králi a královnami Evropy. Jednotlivé říše kopírovaly své pokrevní linie a šířily dál archontskou virovou nákazu, nutkání převzít moc nad vším a všude po celém světě. Jak se pokrevní linie šířily, převzala roli Babylonská říše, pak Římská říše a pak Britské impérium. Dnes jsou tyto pokrevní linie také dlouho etablované v Severní Americe. Všechny tyto říše byly nositelem archontského viru a pomáhaly ukrást a ovládnout další a další území. Od faraónů přes krále a čínské císaře až po evropské rody a aristokracii vládli vždy Archonti, skrytí za lidskou podobu.

   Také existuje archontsko-reptiliánská spermabanka, která umožňuje výchovu dětí v jiných rodinách po vzoru kukačky. Tyto děti se pak stávají politickými vůdci a nejrůznějšími služebníky Systému, pouze nenesou přímo jméno Rothschildů ani jiné pokrevní linie, ke které patří. Jenom neoficielních Rothschildů je obrovské množství – nemají rodové jméno, ale patří k jeho pokrevní linii, nesoucí archontský virus. To vše se děje proto, aby nedošlo k naředění archontského viru, jeho genofondu a jeho následného pohlcení běžnou populací.

   https://celostnivzdelavani.cz/archontsko-reptiliansko-lidske-pokrevni-linie

   • holistický prístup

    Takže už viete, čo znamenajú HADY v symbolike … a sú skutočne všade …

    • holistický prístup

     Takto si rozdelili „Zem“ …

     https://februari61.files.wordpress.com/2012/08/546688_351554748257833_715320574_n.jpg?w=648&zoom=2

     Ničia genómy kultúr, ničia imunitný systém už nielen jedmi z vonku (poživeň, voda, vzduch, pôda) ale zamerali sa aj na ničenie z vnútra – tzv. „liečivá“ – vrcholom ICH travičstva sú tzv. „vakcíny“, rôzne energetické, biologické, … zbrane – už viac generácií človečenstva – ničia aj celý ekosystém – že sú len nástroje, im vôbec nedochádza – po splnení úlohy všetci budú zožratí svojim svoriteľom a pánom.

  • Tuna v USA sa „poriada „LOV“ na prirodnych doktorov,vlastnikov vitaminovych obchodov a inych liecitelov,aj tuna jeden liecil rakovinu,tak mu dali podmienku na 5 rokov.Odisiel do Euadoru a tam v liecbe pokracoval,USA najalo Interpol a doslova o UNIESLI naspat do USA,kde sedel vyse 5 rokov,takychto pripadov je mnozstvo,tiez dlha listina zabitych doktorov,co odmietli zabijat ludi,jeden z nich bol aj Dr Klvana Milan MD,dali mu 7 dozivotia,uz je zavreti asi 38 rokov,tiez vyvrazdili celu rodinu aj s detmi,obchodnika s Vitaminami v Santa Barbara,atd.

   • Čo je ťažké na liečení rakoviny? B17, C, kvalitná strava, odstránenie príčiny (pre chemoterapikov so zničenou kostnou dreňou niet záchrany).

 5. holistický prístup

  Archontská agenda ovládání byla postupně zavedena prakticky po celém světě a Britské impérium bylo tou úplně nejvýznamnější z nich a Britské ostrovy se staly jedním z nejmocnějších center archontských pokrevních linií na Zemi a to stále trvá. Není tady řeč o britské vládě, to je jen další kamufláž a banda poskoků archontské agendy, bez ohledu na to, který člověk nebo politická strana je právě u moci. Je řeč o globální archontské síti tajných společností, která skrytě, tajně a nekompromisně tlačí archontské pokrevní linie a jejich poskoky do mocenských pozic. Propojení archontských pokrevních linií a jejich umístění v oblastech energetické mřížky Země učinilo z Británie důležité místo globální sítě. Archontským královským tyraniím všechno dobře procházelo až do chvíle, kdy se lidé začali bouřit a požadovali větší podíl na tom, co se bude na Zemi dít. Tato velká hrozba pro Archonty byla záhy utnuta. Vznikla shora řízená hierarchická struktura a lidem byla prodána báchorka o „demokracii“ a o tom jak jejich volební hlas jednou za 4 až 5 let může významně ovlivnit směřování světa a život „svobodných“ voličů. Dnes je ale každému trochu bystřejšímu člověku jasné, že bez ohledu na to, která strana ve volbách vyhraje, směr vývoje se nezmění. Názorně to předvedl Bush s Obamou, který měl být nositelem výrazných změn, které sliboval. Vše ale pokračovalo úplně stejně jako předtím. Hybridní pokrevní linie jen vyměnily své královské koruny za tmavé obleky a staly se králi byznysu, bank, politických kruhů, farmacie, médií a „vědy“. Tak vyměnily archontské diktátorství za skrývané diktátorství, nazvané „demokracie“ což je vlastně prosazování diktátu pod zástěrkou „svobodné volby“. Je to jako když se dva vlci a jedna ovce demokraticky usnesou, co bude k večeři… Klíčem k tomuto podvodu na lidech je vláda politických stran a ne vláda skutečně nezávislých a schopných zvolených zástupců. Politické strany jsou jen další hierarchie ovládané malou skupinkou na vrcholu. Abyste uspěli, musíte vstoupit do nějaké politické strany, která vám zajistí propagaci, finance a média. Ale aby vás vybrala za svého zástupce, musí být přesvědčena o tom, že budete bezvýhradně hájit jí stanovené zájmy a linii, protože nebudete zastupovat voliče, ale stranu, která vás podporovala. Abyste se stali premiérem či ministrem, musíte naprosto poslouchat diktát strany, jinak nemáte nejmenší šanci, Každá strana je shora řízená hierarchická pyramida, kde těch pár nahoře, kteří vše řídí, ve skutečnosti zastupují zájmy archontského systému ovládání (i když většinou nevědomky). Aby veřejnost tento podvod spolkla a neodhalila je nutné, aby lidé uvěřili, že klíčové strany představují různé scénáře řízení země. „Vláda lidu“ je jen maškaráda a odvedení pozornosti. Politici slouží své jednostranné agendě a zákulisním archontím zájmům a ne lidem. Jejich úkolem je, aby lidé spolu bojovali. Hrají jen divadlo pro otupělé lidi, ať už tuší, vědí nebo ne, kdo v zákulisí tahá za provázky. Neřeší, ve spolupráci s ostatními stranami, závažné lidské problémy, tak jak by to mělo být, pokud by byli zástupci lidí, protože skrytě hájí agendu protilidskou – agendu Archontů! „Demokracie“ je ve skutečnosti jen prosazování diktátu pod zástěrkou svobodné volby a je jen jedním z projevů našeho zotročení. Pokud lidé neuvěří, že mají možnost volby, ztrácí tato zmanipulovaná demokracie důvěryhodnost. Různé masky na stejné tváři nepředstavují volbu. Nezáleží, koho budete volit, protože všichni jsou vlastně stejní, tak to bylo zkonstruováno. Tak to bylo Archonty nastaveno.
  Padouch nebo hrdina, všichni jedna rodina

 6. holistický prístup

  Keďže máte problém so znaním človeka – znaním získaným mnoho desaťročí hľadania – tak tu to máte od niekoho iného aj s linkami – moje znanie je komplexnejšie … ale mnohých to poburuje.

  UVEDOMENIE je ZÁKLAD – bez toho budujete archontí systém … systém smrti, ničenia, okov, … – systém, ktorý ničí jednoliaty celok.

  • A čo tak raz diskutovať k téme článku namiesto rozoberania reptiliánskych hybridov?

   • holistický prístup

    To s článkom priamo súvisí … to skutočne odmietate vidieť?!? … tých vrstiev je tak veľa – aj úplne všetky tzv. „liečivá“ z farmako-firiem majú za cieľ ZNIČIŤ systém – systém človeka … všetko sú to JEDY … začnite sa dívať – všetko je pred vami … úplne všetko je viditeľnéééé – všetko so všetkým priamo súvisí … nejaký „remdesivir“ je len kvapka v oceáne … ale KTO ju prikázal podávať človeku – za akým účelom – to by vás malo zaujímať … doktor je len a len kúpený OTROK systému … KAT … agent Smith …

    • holistický prístup

     Podívajte sa za OPONU … to je dôležité!!!!

     • Uvidia remdesivir, uvidia možno všetko.
      U každého je spúšťačom (budíkom) niečo iné, preto sú takéto články potrebné a nutné.

     • holistický prístup

      „Remdesivir“ je len zástupná téma – odvedenie od podstatného.

     • Ty si sa ešte asi nepokúšal „prebudiť“ mnoho ľudí okolo seba, však nie..?

      Tlač na pílu a urobíš z nich Šípkové Ruženky.

     • holistický prístup

      … o tom, ako je zastúpené človečenstvo, tu už boli odo mňa príspevky – čas vypršal – zástupné témy sú uspávacie prostriedky.

      Pozn. Dnešné slová a zvlášť dnešné „písmo“ sú ploché – priam líniové – prekrútené, otočené – chýba v ňom duchovno – neverbálno – to si vnáša každý čitateľ podľa svojho duchovného vývoja a celý náš súčasný „život“ bol len našim programovaním na všetkých úrovniach – buď túžbu po znaní máš – alebo si len adeptom na vtelenie agenta Smitha … a dnešok je presne o tom … pochopiť KTO sme, AKÉ je naše poslanie, KDE je náš skutočný domov, … pochopiť, AKO sme sa dostali na hranu … a … ODMIETNÚŤ systém …

     • Kto si nenechal očko, má ešte trochu času.
      A ty tiež im (ľuďom okolo seba) to ukazovať ich tempom.
      Inak i tak ničoho nedosiahneš.
      Ale rob jak cítiš.

      Len skús vo všeobecnosti menej útočiť.
      Ľudia sú ľudia a majú reflexy.

      Mmch, známy mi včera povedal, že ho až seriem, jak teraz vidí, že mám pravdu.
      …po najmenej dvoch rokoch mojej „práce“ s ním, kedy som ale uznal, že je viacmenej otvorený to prijať.
      A naučil som sa niečo i ja od neho – že pracovať je treba na úrovni tých, s kým to konáš.

    • holistický prístup

     Ja nie som ten, kto útočí – útočí na seba každý sám cítiac sa v ohrození a brániac stávajúce – pritom každý útočí sám na seba programami v sebe vloženými – to je mimo mňa. Ja môžem prestať sem vkladať príspevky kedykoľvek – môžem prestať sem vôbec chodiť – je toho toľko veľa k poznávaniu – za každými prebádanými dverami je množstvo ďalších zatvorených dvier … ale akosi vnútri seba cítim, že je niečo dôležitejšie – moji bratia a sestry tak kruto skúšaní … srdce sa mi triešti na milóny kúskov a krváca vidiac, čo sa deje – bolí ma, že nie je v mojich silách prikryť pláštikom nehy a ochrany všetky deti človeka – všetko živé … dávno uvažujem, že prestanem pracovať aj v hmote a moju pozornosť venujem len duchovnej oblasti … celý tento život cítim, že to nie je môj domov … že som tu len na akejsi „služobnej“ ceste … to, čo vnímaš sťa agresiu z mojej strany je len Tvoje vnímanie – tak odlišné od môjho – aj na smrť smädnému je nutné životodarnú vodu nielen ukázať, ale mu ju do spočiatku hdrla vliať … niekedy aj čiastočne násilím … aby bol schopný sám piť – až tak ďaleko to zašlo …

     • holistický prístup: Dávaj dôkazy, teórií sa dá navymýšľať veľa. Napríklad že odstredená krv, plazma, niektorých ľudí je modrá.

     • vlastimila

      Len prosim aby hp neprestal prispievat ! Vela nas caka na jeho clanky na otvaranie oci a na vodu…

     • Neboj sa, on neprestane, ani keby to mal zakázané.

     • hmm – prečo nazývaš reptiliánov ľuďmi? V „hemoglobíne“ majú naiesto Fe – Cu.

     • Aspoň im ten hemoglobín nezhrdzavie 🙂

     • Tak sa trochu zabavíme 🙂

      Maroš: Ako zistím že je to meď, a nie potravinárske farbivo z nápoja?

      Údajne … Meď je v plazme ako chemická zlúčenina. V krvinkách majú tiež hemoglobín. Ich krv je červená, na pohľad rovnaká ako naša. Ale až odstredená plazma je modrá. Meď sa dostane aj do kapilár a zlepšuje ich okysličenie, sú výkonnejší.

      Ako získam takú krv?

     • Ceruloplazmín (oxidáza obsahujúca meď) v sére
      [Prehľadávať doménu sk.iliveok.com] https://sk.iliveok.com › health › ceruloplazmin-oxidaza-obsahujuca-med-v-sere_105338i15968.html
      Ceruloplazmín v krvnom sére, ak by bol prevažujúcim prvkom krvi, mohol z nás urobiť všetkých „kráľov“ a „kráľov“, pretože má krásny obloha modrý odtieň. „Modrá“ krv, presnejšie jej časť, sa vysvetľuje tým, že jedna molekula proteínu môže obsahovať veľké množstvo medi, až 8 atómov.

      https://cs.wikipedia.org/wiki/Hemocyanin
      ————————————————————–
      Ostrochvost americký – podľa jeho očí bola zhotovená rýchlosnímacia kamera.
      Modrá krev ostrorepů má zázračné léčivé účinky. Její …
      [Prehľadávať doménu zoommagazin.iprima.cz] https://zoommagazin.iprima.cz › priroda › ostrorep-modra-krev
      Modrá krev ostrorepů má zázračné léčivé účinky. Její hodnota vyráží dech. Fascinující živočichové ze dna moře mají díky modré krvi pro zdravotnictví obrovskou hodnotu. Ostrorepi jsou prapodivní tvorové, kteří vzdáleně připomínají vyhynulé trilobity. Dokonce se jim přezdívá živoucí fosilie, neboť jejich …

      Krv nemusí byť iba červená. Niektoré zvieratá ju majú …
      [Prehľadávať doménu tech.sme.sk] https://tech.sme.sk › c › 20832611 › krv-nemusi-byt-iba-cervena-niektore-zvierata-ju-maju-zelenu-ci-fialovu.html
      Modrá krv. Niektoré morské živočíchy majú v tele bezfarebnú telovú tekutinu – krvomiazgu, ktorá má podobné vlastnosti ako krv aj miazga. Tekutina nie je uzavretá v žilách, ale omýva všetky vnútorné štruktúry. Keď sa krvomiazga týchto živočíchov okysličí, dostane modrý nádych.
      ————————————-
      Založ si morské akvárium…

   • Reptiliánski hybridi sú základ nášho problému – vy ste reptiliáni? Alebo ich nevedomí otroci.

    • No teraz v zime, keď je nízka vlhkosť vzduchu sa nám trocha vysúša pokožka, tak možno aj sme. Ale zatiaľ sa nám koža nezvliekla, tak asi nie sme. No nič, počkáme do jari a uvidíme, či sa nakoniec zvlečie alebo nie.

 7. holistický prístup

  Představte si, že skupina ovládaná Archonty systematicky nasadila do různých nadnárodních podniků, které ovládá, „zbrojní systémy“ za účelem – klidně a potichu „snížit počet“ lidské populace na Zemi. Představte si, že tyto zbrojní systémy obsahují následující škodliviny, přestože věda hlavního proudu o tomto bude zuřivě diskutovat jako o „konspiračních teoriích“:

  Fluorid ve vodě a konvenční zubní pastě, který ucpává epifýzu a snižuje IQ a spiritualitu
  Dráty elektrického vedení a vysílací věže pro mobilní signály, které vytvářejí rakovinu, pokud žijete v jejich blízkosti
  Mobilní / bezdrátové telefony a sluchátkové soupravy, které přivádějí nebezpečné elektromagnetické pole do blízkosti mozku
  Benzínová vozidla, která vytvářejí oxid uhelnatý a další toxické atmosférické emise
  Aerosoly rozprašované určitými letadly, které zvyšují celkové znečištění a toxicitu
  Pesticidy jako Roundup v konvenčních produktech, které napadají a oslabují tělo
  Hliník v konvenčním deodorantu do podpaží, který způsobuje rakovinu prsu
  Rtuť v zubních výplních, která vytváří systémovou toxicitu a otravu těžkými kovy
  Chemické koktejly v cigaretách, které udržují pracovníky naživu až do důchodového věku, a poté vyžadují dlouhodobou lékařskou péči
  Osvěžovače vzduchu do elektrické zásuvky, které uvolňují toxické chemikálie a obelstí vás tak, že ignorujete plíseň a jiné domácí toxiny
  Růstový hormon a antibiotika v konvenčním mlékárenském a masovém průmyslu
  Geneticky modifikované potraviny – obilí, zejména kukuřice, sója a pšenice
  Glutaman sodný Monosodium glutamate, který se skrývá za přírodním aroma, kořením, hydrolyzovaným extraktem, autolyzovanými kvasnicemi, sirovátkovým proteinem atd.
  Umělé bílkoviny v pšenici nazvané „gliadin“, které napadají štítnou žlázu, ničí energii a zvyšují hmotnost
  Přísady do vakcín, které zvyšují hladinu hliníku a těžkých kovů na toxickou úroveň a vytvářejí autismus u dětí (viz film Vaxxed) (see Vaxxed movie)
  Rafinované cukry v konvenčních potravinách, které způsobují nadměrné chutě, zvýšení tělesné hmotnosti a diabetes (viz film Fed Up)
  Smažené potraviny, u kterých přepálený tuk žlukne a kde se cukr a koření používá k maskování odpovídající špatné chuti
  Chemické koktejly v rychlém občerstvení (Fast foodech) požívané jako zbraň, které vedou k závislosti, přírůstkům hmotnosti, letargii a smrti
  Alkohol jako zvolený omamný/opojný prostředek, který napadá každou buňku v těle, aby vyvolával pocit radosti/potěšení
  Farmaceutické výrobky, jako jsou léky proti bolesti, které jsou ve skutečnosti toxičtější a návykovější než heroin

  Všechno na výše uvedeném seznamu pochází od insiderů/zasvěcenců z Deep State, kteří byli seznámeni s koncepcí, záměrem a rozmístěním těchto strategií. Většině zbraňových systémů se lze jednoduše vyhnout praktikováním zdravé výživy.

  Tato skupina, aby dosáhla svých cílů a upevnila si moc, vyvolává neustále války a tajně ovládá obě strany, aby tak dosáhla svého ústředního cíle – ovládnutí planety a lidstva. Představte si, že všechny hlavní války ve 20. století byly tajně financovány, vyzbrojeny a kontrolovány stejnou skupinou na obou stranách, a to za účelem naplnění této zlověstné agendy. Tato skupina používala 1. a 2. světovou válku také jako zástěrku pro to, aby mohla systematicky zabavovat všechny významné držby zlata na světě, a aby tak nic nemohlo konkurovat její měně, která není podložená ničím. Rozvoj této „nekryté“ měny znamená, že tato skupina může doslova tisknout peníze z čirého vzduchu, a to v jakémkoliv množství a jak se jí zachce.

  https://celostnivzdelavani.cz/archonti-zbranove-systemy

 8. holistický prístup

  To je vyhladzovacia vojna proti človečenstvu – vo všetkých „uni-FORMÁCH“ – na úplne VŠETKÝCH úrovniach … stále NIČ?!?

  • Si jediný na celom šírom svete, kto pozná pravdu.
   Čo na svete! V celom univerze!

   Ostatní stále nič.

   • holistický prístup

    hmmm … i tak še da …

    Jediný človek dokáže k prameňu čistej – životodárnej – vody priviesť celé stáda – každý z toho stáda sa však rozhodne sám, či sa aj napije.

    Tak sa len klčkujte, veďte žabo-myšie vojny – o NIČOM – počúvajte beštiu a tvorte jej „svet“ – vraždite sa, zabíjajte, ohovárajte, … – kŕmte BEŠTIU – ale prestaňte sa sťažovať, plakať, … máte predsa táááák veľa zástupných tém …

    • Nejak si sa nezorientoval, nevadí.

     Šak ti na to teš pridzeš.

     • holistický prístup

      Aj takto je to možné vnímať – je to Tvoje videnie.

    • Napite sa čistej pramenitej vody, nevadí že je čierna a smrdí, to sa vám len zdá, lebo nemáte vyššie videnie ako ja. 🙂

     • Miroslav Čižmár

      Za socíku sa v Rumunsku na diskotékach podávala aqua minerále, aqua naturále. Nevadí, že ju naberali z Dunaja a neďaleko močili kravy. Kravský moč vodu sterilizuje.

     • Rumunské pivo? 😀 Moč sterelizuje len koncetrovaný, ako kyselina. V Rumunskom Dunaji je aj ortuť.

  • Nuz ano

  • vlastimila

   stale nic hp ! a? ck teraz? mamsa zabit, zed som nelochopilas ci cvo?????

 9. Pokolra veluk

  Hovorí sa, že Remdesivir v kombinácii s plúcnou ventiláciou znamená takmer istú smrt. Silná dóza Remdesiviru velmi často sposobuje zlyhanie obličiek, čo má takmer vždy za následok aj plúcny edém (vodu na plúcach), na čo ak sa spúšta ten tlak z ventilačného prístroja, tak deštrukcia plúc je garantovaná. To je jeden zo sposobov, ako sa vyrábajú mrtvi, či už nevedome alebo vedome.
  Naše nemocnice sú plné čiernych ovečiek, psychopatických, perverzných, zlomyselných individuí, očakávať sa dá od nich všeličo. Po mojich nemilých osobných skúsenostiach potvrdzujem, že tento článok je celkom blízko k realite:
  https://dennikn.sk/2653780/az-pri-druhom-porode-som-si-uvedomila-o-co-vsetko-som-bola-pri-tom-prvom-ukratena-hovori-stylistka-barbora-yurkovic/
  „neosobný prístup, chýbajúca komunikácia a nemiestne poznámky“ – čo sú samo o sebe psychopatické, pričom sú celkom bežným vo všetkých našich nemocniciach. A tiež si nemyslite, že ak vy k personálu budete milí a zdvorilí, a nebudete „robiť problémy“, budú milí aj oni na vás. Ak sa im nepáči váš ksicht, tak budú k vám negatívne nastavení, čo je ďaľšia čistá psychopatia, ktorá je celkom bežná v našich nemocniciach. Mnohí tí ludia sa mi zdali byt tak desensitivizovaní, bezcitní, zákerní že si o nich viem predstavit čokolvek, napr. že s ľahkostou sú schopní hocikoho pripravit o život, ked to treba kvoli tým covid štatistikám. Moj odhad je, že sa jedná o 10-20 percent personálu, teda tie čierne ovce. Niekde je to lepšie, inde horšie.

 10. holistický prístup

  Remdesivir je len zástupná téma – „NIEKTO“ – a vieme KTO – vieme za AKÝM účelom – cielene zakázal – blokoval – akúkoľvek skutočnú liečbu jedmi cielene spôsobených poškodení tiel človekov – vieme KTO je travič – na príkaz vieme KOHO – takto vytvorili „priestor“ pre vopred dohodnuté a pripravené „schvaľovanie“ vopred nachystaných rozličných agresívnych depolulačných VRAŽEDNÝCH JEDOV (všetkých nielen tých, ktoré pomenovali „vakcíny“), o ktorých VEDELI, že sú to JEDY a poznali všetky účinky týchto agresívnych jedov – NIEKTO a vieme KTO – ich na NIEČÍ príkaz – a vieme ČÍ – následne akože „povolil“ – teda vieme KTO a na KOHO príkaz – zároveň NIEKTO – a vieme KTO – zo zdrojov ČLOVEKA ukradol a odovzdal NIEKOMU – a vieme KOMU – obrovské zdroje – „dotácie“ – akože na „výskum“ NIEČOHO – vieme ČOHO – ČO bolo už veeeľmi dávno vyrobebé – a vieme KÝM, uskladnené a čakajúce na distribúciu – vieme KAM a za AKÝM účelom – túto vražednú agendu VIEME KTO pripravil – vieme KTO na príkaz podpísal – vieme KEDY a KDE to na príkaz „odsúhlasili“- vieme KTO túto vražednú agendu príkazom pripravil, KTO nariadil, KTO ju akože na príkaz „odsúhlasil“- vieme KTO pretláčal a KTO násilím vnucovala a vnucuje – vieme KTO sa podieľal a podieľa na tejto vražednej agende – vieme KTO aplikoval a aplikuje tieto rôzne JEDY,… a VIEME aj kadečo iné s tým súvisiace – je to obrovská sieť démonov – archontov – chtonikov – … VŠETKO je pred VAMI a priam sa tým pyšní … takže ÁNO – úplne VŠETKY príspevky odo mňa sú relevantné – na mieste …

  • holistický prístup

   Jediná „pandémia“ čo tu zúri, je pandémia VRAHOV ČLOVEKA – žiadna iná … a už vôbec nie žiadne vlny … ani vlnky a ni nič podpobné – VŠETKO je vopred naplánované – ide sa podľa pripraveného MANUÁLU VRAHOV.

   • holistický prístup

    Dokonca ukazujem človiečikom silu ducha človeka – ten je aj v nich, ukazujem systém ktorý ich ovláda – ukazujem im tým aj „svetlo na konci tunela“ – dávam im NÁDEJ – skladajte si data do súvislostí – tie sú mnohorozmerné – téma „remdesivr“ vás má zamestnať – upriamiť pozornosť len na jeden bod a zafixovať vašu pozornosť na tomto maličkom – takmer bezvýznamnom – bode, aby vám zabránili vidieť celok a aby ste sa mohli účinne brániť a spoznať systém, kto ho riadi, za akým účelom, akými prostriedkami a nástrojmi – bráni vám vidieť to, čo máte pred sebou ako OB-RAZ a aby vás ani nenapadlo zisťovať, čo je stále za rohom zahalené hmlou, oponou, zásterkou, … a vám je to stále málo?!? … chcete moje srdce vo vašich dlaniach?!? …

    • Súvislosti sú v každej teórii, to je v poriadku. Treba ešte dôkazy, že je to tá pravá teória. Teórií kto ovláda Zem je veľa, môžem vymyslieť pár ďalších.

    • Rado Suchy

     Zdravim Ta Holistic. Dumem, ze ci tento priestor je dost siroky pre Tvoju osvetu k prebudzaniu ludi, no vravi sa, ze aj jeden prebudeny z tisic oslovenych a nadalej spiacich stoji za nasu snahu rozdavat sa poznanim. Mnohe z Tvojich alebo kopirovanych textov z osvetujucich webov je rydzou pravdou a teda viem, ze i moja cesta za selekciou toxinov tela a ducha nieje je len cestou osameleho putnika, no ten nepomer konzumneho stada a clovekov, ktori vedome selektuju, hadam 96:4, je zavse frustrujuci. Aspon keby sme mali pri sebe zivotnych partnerov, ktori zdielaju s nami poznanie a transformaciu, no ono sa nam to karmicky ponuka skor tak, ze polena pd nohy pri nasej snahe odputat sa od stada, nam hadzu prave aj ti najblizsi. Neda sa obsiahnut naraz cele poznanie, aj strava, aj duchovny smer, aj historia nabozenska ci mocenska, je potrebne krok po kroku selektovat a nahradzat svoje nevedome kroky krokmi oslobudujucimi. Z ktoreho kuta SR si? Napadlo mi, ze ci namiesto kopy casu venovanej priestoru virtualnemu, a vypisovaniu a citaniu komentarov v tychto vodach, by sme mohli riesit skor realne priklady osvety, workshopy zdravovedym prirodneho stavania, permakultury, hladovania, zberu divych bylin a pod. Mam pocit, ze tu len zbytocne prokrastinujeme, a tvorenie hmatatelneho nam unika v case.

     • holistický prístup

      Rado Suchy,

      zdravím a ďakujem za Tvoj príspevok.

      Ja len sejem semienka a ukazujem, ako ich chrániť – či a kedy vyklíčia a vyrastú si každý určuje sám – aj to, či ich bude opatrovať a zalievať.

   • Masovych Vrahov,jeden z tych tribov nas volaju ze sme HMYZ

 11. Aby sa nezabudlo…

  ‼ROZHODNUTIE ÚSTAVNÉHO SÚDU‼

  Ústavný súd 31.12.2021 rozhodol o tom, že

  -👉 pokiaľ nie si preukázateľné chorý, nemôžeš byť obmedzovaný na slobode (neočkovaný neznamená chorý)

  Čo z toho vyplyva?👇

  Ministerstvo a ani Ústav verejného zdravia, ani hlavný hygienik Vás nemôže po novom poslať do izolácie alebo karantény iba na základe faktu, že ste prekročili hranice a náhodou nie ste očkovaný. Neočkovaný ešte neznamená chorý

  👉 Ústavný súd ❗odobral❗možnosť Ministerstvu a ÚVZ nariaďovať ďalšie opatrenia, zakazovať a nariaďovať ďalšie činnosti v nevyhnutnom rozsahu a na nevyhnutný čas. (§ 4, ods.1 bod g a §48 ods.4 bod aa).

  Čo z toho vyplyva?👇

  👉 „Zákon ❗nemôže ❗splnomocniť orgán výkonnej moci na vydanie predpisu nižšej právnej sily, ktorý by určoval medze základných práv a slobôd. Ústava zveruje právo určiť medze základných práv a slobôd (z dôvodu zachovania povahy ústavnosti týchto práv a slobôd) len zákonodarnému zboru.“

  👉 Takže hra, že vláda sa uznesie, uloží hlavnému hygienikovi a hlavný hygienik vydá vyhlášku (a všetci si umyjú ruky ako rímsky Pilát), ktorú s nami hrali doteraz, by mala skončiť.‼ Takéto znásilňovanie práva a ústavy sa dialo evidentne kvôli zbaveniu sa prípadnej zodpovednosti. Poškodení sme však všetci.

  DÔLEŽITÉ: Dňom vyhlásenia nálezu ústavného súdu strácajú účinnosť aj príslušné vykonávacie právne predpisy vydané na vykonanie tohto právneho predpisu, jeho časti alebo jeho ustanovenia. To zn. už vydané protiprávne vyhlášky strácajú účinnosť.

  POČUJETE TO TICHO MAINSTREAMOVÝCH MÉDIÍ A VLÁDNEJ KOALÍCIE⁉

  • Hm, hm, hm … Stačí si pozrieť video z procesu s T. E. Rostasom, na ktorom Š. Harabín sa domáha vstupu do súdnej siene, pričom je bez rúška. Na SBS-kára kričí (!) že nemá zákonnú povinnosť nosiť rúško a bránením mu vstupu porušuje zákon a dopúšťa sa aj trestného činu, no ten sa odvoláva na príkazy náčelníka a zákon má „v zadku“ – nezaujíma ho. Názorná ukážka covidového fašizmu a smutná realita dnešných dní.

  • vlastimila

   To ticho pozname vsetci, ale ludia NEVERIA a maju STRACH…mozes im vylozit aj srdce na dlani…taka je skutocnost na Slovensku…smutne

 12. Že, možno,ISTO ich zabili, väčšina.Menšina doktotov sa ticho prozerala s požehnaním politikov a chválabohu ešte je aj menšina čo realne liečila napr. aj IVM ,bez hadíc a čistých jedov a tejto menšine v poslednej línií ak by som ochorel,chcel by som sa dostať ako pacient,podobne ako moji príbuzní a po liečba sú zdravší ako pred kovidom.
  Prvá línia je na to ,aby sa ako prví od chorého dištancovali,tzv.liečili cez telefon a odkazovali,že , ak nechcípneš a otravuješ, aby si si zavolal záchranku.Potom je druhá línia,tá ťa odveze do nemocnice, vopchajú ti hadicu smrti do plúc a čakajú tiež kedy dodýchaš,pomáhajú si aj remdesvirom a im známymi pomôckami,ak patríš medzi 10% ľudí čo tento eutanázny spôsob prežijú tak sa oslavujú ako fungujú a liečia ,veď 90% stačí, musia byť aj zdravtno-liečebné výsledky ,veď tak sa aj volajú,že zdravotníctvo a posledná línia to sú tí ,ku ktorím sa dostaneš ,ak tie predchádzajúce línie sú plne vyťažené a tam ťa naozaj zachránia a vyliečia, lebo omylom zabudli vymeniť primára a personál so svedomím za primára a personál správne politicko-koronačne nadšeného pre matospol.sro.

 13. Dobrý den, podle pH papirku mi vyšlo,že mám bílkovinu v moči. Žádné potíže na sobě nepozoruju a k doktorovi chodit nechci, neporadite, prosím , někdo,co s tím můžu zkusit udělat?

  • Ako súvisí pH s bielkovinou? 😀 Bieloplášťoví zvyknú klamať aby predali drahé, obvykle škodlivé, tabletky.

   • Je to papírek na měření pH z moči,ale měří to i bílkovinu a glukózu,asi jsem to špatně napsala. Když jsem si to někdy dřív namátkou měřila,tak to bylo vždycky negativní a teď tam mám tu bílkovinu.

    • Z pohľadu detoxu – pri rozpade – spracúvaní zásob tukového tkaniva sa z tuku uvoľňujú v tuku rozpostné toxíny. Ak ich telo nevylúči – znovu sa kumulujú v tuku. Na to, aby ich telo mohlo vylúčiť – treba rýchlo stráviteľné bielkoviny, ktoré tie tuko-toxíny premenia na vo vode rozpustné bielkoviny a tie už dokážu obličky vylúčiť. Preto pri a po pôste sú dôležité bielkoviny – nie vitamíny – vitamíny toxíny len zakonzervujú. Teda – pokiaľ nemáš v moči krv – tie bielkoviny sú OK – zrejme detox. Pokiaľ by išlo o katabolizmus bielkovín – kvôli nedostatku cukru a tukov pri dlhodobom hladovaní – mala by si v moči aminokyseliny z rozkladu bielkovín.

     Pri prehnanej konzumácii bielkovín živočíšneho pôvodu /klobásy, údeniny/ sa môžu v obličkách vyskytovať čierne purínové kamene – pozri purín.

    • Bielkovina v moči môže byt pri chorobe obličiek, pri vysokom krvnom tlaku, pri diabete (cukrovke),
     kedy ešte nemusia byť príznaky. Najprv treba toto
     vylúčiť u lekára.
     Preventívne je dobrý čaj z ľubovníka bodkovaného, zelený čaj a aj obyčajná melta.

    • Lucy: Na wikipédii som sa dočítal, že telo vylučuje nejaké množstvo bielkovín. Predpokladám že hustota moču a koncentrácia bielkovín, záleží aj od toho, koľko vody vypiješ.

     Ak sa cítiš zdravo, tak k doktorovi nepotrebuješ ísť. Načo?

     Nemocnica je dnes životu nebezpečné miesto. Môžu ťa zajať na kovidovom oddelení a zabiť remdesivirom alebo pľúcnym ventilátorom. Aj proti tvojej vôli.

     Ak predsa len pôjdeš k doktorovi, daj si spraviť všetky možné testy a napíš ich sem. Liečiť, očkovať ani testovať na kovid sa nedaj.

  • Pozorovat galaxie

   Odporúča pivo Plzeň, čistí obličky aj moc.

 14. Ďakujeme redakcii za vynikajúce informácie. Áno, nemocnice sú nebezpečné miesta!

 15. …Ďakujem HP za krásne, výstižné a aj dojímavé / o 1:30hod./ komentáre….je smutné, čo sa v USA už a teraz pomaly aj u nás deje, no stále treba mať nádej a vieru, že to bude lepšie…ak nie už pre nás, tak pre našu budúcu gener.určite…a tiež, ak by to nebolo v tejto dimenzii, tak potom to snáď bude v tej ďalšej….všetko záleží od nás samých…

 16. K článku – dôkazový materiál tu! 23% pacientov trávených remdesivirom zomiera do 10 dní! Celkovo zomiera až 54% pacientov, pričom 30% akútne zlyhávajú obličky a pacienti zomierajú na vodu v pľúcach a v srdci!
  Oficiálne zomierajú na covid.

  Zabíjajú Remdesivírom pacientov?
  https://www.inenoviny.sk/zabijaju-remdesivirom-pacientov/
  Samotné Slovensko malo do začatia používania Remdesivíru najnižšiu úmrtnosť na COVID-19 na svete. Tá sa stala najhoršou práve po kúpe Remdesivíru.
  Bolo to práve 12.10.2020, kedy Slovensko podpísalo za milióny nákup Remdesivíru:
  https://www.inenoviny.sk/slovensko-nakupilo-neucinny-remdesivir-na-liecbu-covidu-19-za-miliony-eur-zmluvu-taji/
  A pozrime sa na fakty, práve po podpise tejto zmluvy a začati používania Remdesivíru na Slovensku sa začalo vo veľkom umierať na COVID-19.
  V článku je video „Fauci je viřízený!“ – ktoré začína otázkou „Proč je ten člověk /Fauci/ ještě naživu?!“

 17. vlastimila

  Aco sa stalo s Ivermectinom? Jay som nim odpasrazitovasvala nasich psov….

 18. … ešte k tomu rozhodnutiu ÚS, je to už platné ? v tom prípade by to bolo skvelé pre nás všetkých…avšak malo by to byť všade- v TV, správach, rádiu, na net.stránkach…viete o tom niekto viac?….inak písala som to už ráno, no akosi to ,,neprešlo“ :-(…. čo sa týka toho Remdesiviru, je to neetické a nehumánne takto ,,pomáhať“ ľuďom, však ich posielajú skôr na ,,2.breh“….s tým sa stotožňujú mnohí lekári, verím tomu, že je stále dosť tých, kt.si toto všetko uvedomujú a konajú v súlade s Hippokratovou prísahou…..samozrejme, brániť sa treba, ignorovať tieto nezmys.nariadenia tiež….niekto ma úplne inak pochopil………………..

 19. Do archívu: Krajčí odvolal zakladateľa VÚSCH Košice, kde dokážu unikátnym spôsobom liečiť covid https://www.bystricoviny.sk/bystricoviny-tv/krajci-odvolal-zakladatela-vusch-kosice-kde-dokazu-unikatnym-sposobom-liecit-covid-19/

 20. Ako toto co sa deje to je naozaj na psychiatriu….. ľudia sak si pozrite taku sonu pekovu….co je známa tvár ktorá rozpráva fakty ….je to molekulárna biologicka a ta v labaku študovala ten vírus ešte na začiatku ked to celé začalo a bola jedna z prvých čo tvrdila ze vírus je pravdepodobne umelého pôvodu pretože jeho DNA je neprirodzená….a vy tu idete trepať o tom ze vírus neexistuje!?….to ste všetci uz tak osprosteli?….sak ten vírus existuje dasa študovať jeho DNA stačí si pozrieť vyjadrenia pekovej spred roka……ako to sté tu uz všetci nepríčetný alebo co?

  • Etika – si úplne mimo! Peková študovala len jej poskytnutý počítačový = PATENTOVANÝ – MODEL ANI NIE CELÉHO „VÍRUSU“, ALE LEN TEJ SEKVENCIE „VÍRUSU“ – A SAMA TO AJ PRIZNALA – JE O TOM VIDEO!

   Peková – podľa dokumentu Plandemic 2 – mohla pracovať s PCR testami a kalibráciami „na tento vírus“ len vďaka patentovej zmluve! Čiže ide v tom od samého začiatku! Teraz koriguje svoje názory v zmysle Damage Control = kontrola škôd spôsobených zlou taktikou!

   Takže kto je tu osprostelý?!

   Ešte raz! Peková priznala, že študovala len počítačový model! Takže choď doboha! Židovského!

   • Video je na NWOO.org – keď admin Korál položil konfrontačnú otázku vo video diskusii, na ktorú Peková nevedela – nechcela odpovedať! Dohľadaj si – nie som tvoj osprostený servisman!

    Tvoje ôprrávo na názor“ si strč!! Buď vieš, alebo nevieš! A ty nevieš!

    • Prepáč ale iba sa na tebe pousmejem a zareagujem rovnako ako pekova ze to nebudem komentovať…iba dodám ze ano aj ľudia ako ty majú bohužiaľ právo na vlastný názor

 21. A ešte jeden detail…je zaujímavé ako sa na tejto stránke neobjavilo nič ohľadom toho ze sa ma ku nam nasackovat americká armáda…vo všetkých médiách to je len tu ani slovo…ako by to ani nebolo podstatne hlavnee sa tu treba zaoberať „imaginárnym“ vírusom….no ja vam to poviem takto ked sa sem nasackuju a navozia sem zbraňové systémy……a keď rusom rupnu nervy tak to posledné co vás bude zaujímať je nejaký covid

  • O obrannej zmluve sme mali príspevky na našej facebookovej stránke.

  • vlastimila

   Inych si si pozrela tiez? Precitala ine komentare ? Zahranicne, pripadne pozrela videa? Jednostranny nazor prebraty od jednej osoby….
   A
   nie sme tu osprostely, ako pises, ked tak osprosteli……
   Urazas ked nemas argumenty??! Ubohe….

 22. holistický prístup

  redakcia,

  povenujem sa teda konkrétne remdesiviru – podľa vášho priania.

  Celá „Zem“ je jeden SS-KONCENTRÁK – na vraždenie človiekov vyvinuli a používajú VRAHOVIA mnoho jedov – tie sú rôzne rýchlo „účinné“ a „remdesivir“ patrí k tým rýchlejším – k mechanckým vražedným nástrojom – okrem gilotíny, sekery, … patrí aj ten slávny prístroj na trhanie pľúc s honosným pomenovaním „pľúcny ventilátor“.

  Verím, že z mojej strany došlo k spokojnosti na strane „redakcie“.

Pridajte komentár

*