Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Štatistický fakt: Vakcíny proti Covid-19 sú 8-krát smrteľnejšie ako samotné ochorenie


Print Friendly, PDF & Email

Štatistický fakt: Vakcíny proti Covid-19 sú 8-krát smrteľnejšie ako samotné ochorenie

(Ethan Huff, Natural News) Oficiálne britské vládne údaje ukazujú, že za šesť mesiacov, ktoré nasledovali po uvoľnení „vakcín“ proti Covid-19 v rámci masovej očkovacej kampane, zomrelo až osemkrát viac ľudí na následky tohto očkovania než na takzvaný „vírus“ počas 18 mesiacov pandémie.

Národná zdravotná služba (NHS) Veľkej Británie zverejnila údaje za 18-mesačné obdobie od marca 2020 do 25. augusta 2021. Počas tohto časového obdobia bolo hlásených 90 147 úmrtí na „covid“ do 28 dní od „pozitívneho“ výsledok testu.

Z uvedeného počtu zomrelo na už existujúce zdravotné problémy, ako sú demencia, chronické ochorenia obličiek, chronické pľúcne ochorenia, chronické neurologické ochorenia či srdcové ochorenia 86 315 ľudí.

Do covidých úmrtí však boli títo pacienti zahrnutí kvôli „pozitívnemu“ výsledku neslávne známeho PCR testu.

To znamená, že 96% „covidových“ úmrtí zaznamenaných vo Veľkej Británii od začiatku podvodnej pandémie do polovice roku 2021, keď bolo očkovanie takzvanými „vakcínami“ rozbehnuté v plnom prúde, bola v skutočnosti drvivá väčšina úmrtí spôsobená nevírusovými zdravotnými problémami.

Desiatky tisíc ľudí medzitým zomreli na následky očkovania – boli to úmrtia, ku ktorým by nedošlo, ak by obete nedostali smrtiacu injekciu.

„Keď si uvedomíte, že testovanie bolo v nemocniciach povinné, napriek tomu, že to nebolo nariadené zákonom, a použil sa PCR test, ktorý je známy tým, že produkuje falošne pozitívne výsledky, nie je ťažké pochopiť, ako sa vláde podarilo zahrnúť do štatistík úmrtí na Covid-19 desaťtisíce ľudí, ktorí v skutočnosti zomreli z iných príčin,“ informoval portál The Exposé.

„Chvalabohu, že údaje NHS nás informujú, že na Covid-19 v priebehu 28 dní od pozitívneho výsledku testu zomrelo na údajný covid medzi marcom 2020 a 25. augustom 2021 v anglických nemocniciach v skutočnosti len 3 832 ľudí.“

(Súvisiace: Pozrite si správu o úmrtiach po očkovaní, ktorá už koncom roka 2021 uvádzala milióny úmrtí v dôsledku covidových „vakcín“ – pričom odvtedy došlo k oveľa viac úmrtiam.)

Vlády o „covidových“ úmrtiach od začiatku klamali

Bolo ťažké získať presné údaje o počte úmrtí spôsobených očkovaním proti covidu.

Vyšetrovatelia museli podať desiatky žiadostí na základe zákona o slobodnom prístupe k informáciám na britský úrad Public Health England (PHE), teraz známy ako Agentúra pre zdravotnú bezpečnosť Spojeného kráľovstva alebo UKHSA, čo je britská obdoba slovenského Úradu verejného zdravotníctva, aby získali tieto informácie, o ktorých PHE pôvodne tvrdilo, že ich „nedrží“.

Zbohom vysoký krvný tlak

Po mesiacoch popierania UKHSA konečne zverejnila informácie prostredníctvom Úradu pre národnú štatistiku (ONS). Podľa portálu The Exposé to možno bola len náhoda. Či už to vypustili von nedopatrením alebo inak, mačka je teraz von z vreca.

Britský štatistický úrad (ONS) zverejnil 13. septembra 2021 falošnú správu, v ktorej nepravdivo tvrdil, že veľká väčšina úmrtí na „covid“ sa vyskytla v nezaočkovanej populácii.

Ukázalo sa však, že táto skoršia správa zahŕňala obrovské množstvo úmrtí, ku ktorým došlo počas druhej „vlny“ vírusu (prelom rokov 2020/21), keď ešte takmer nikto nebol zaočkovaný.

Parametre použité v tejto správe boli starostlivo zvolené tak, aby sa zdalo, že jediní zomierajúci ľudia sú neočkovaní. Presnejšia analýza dát, ako napríklad tá, ktorú zostavil portál The Exposé, hovorí ale iný príbeh.

„Čísla obsiahnuté v správe mali zavádzať verejnosť, aby uverila, že očkovanie proti Covid-19 je fantastické pri prevencii smrti,“ uviedol portál.

„Zverejnením týchto údajov však náhodne odhalili, že v Anglicku medzi 2. januárom a 2. júlom 2021 zomrelo 30 305 ľudí v priebehu 21 dní od zaočkovania proti Covid-19. Z toho 11 470 ľudí zomrelo do 21 dní po podaní druhej dávky vakcíny a 182 ľudí zomrelo do 21 dní po podaní druhej dávky vakcíny, ktorých smrť sa údajne týkala Covid-19.

To znamená, že v Anglicku počas prvých 6 mesiacov roku 2021 zomrelo 30 305 ľudí do 21 dní od podania očkovania proti Covid-19, čo je 8-krát viac ako 3 832 ľudí, ktorí v tom istom období zomreli na covid.“

Záver

Keďže covidové vakcíny stále zbytočne predčasne ukončujú životy miliónov ľudí na celom svete, budeme vás aj naďalej o novinkách informovať.

Viac aktuálnych správ o úmrtiach spôsobených vakcínami nájdete aj na stránke VaccineDeaths.com.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. 8 treba položiť na bok.

 2. Marburg v „akci za pomocí“ SCHWABOVA WEF….

  Takže je možné, že nakonec budou tyto jistě „bezpečné a účinné mRNA vakcíny“ povinné při cestách na africký kontinent nebo kamkoli jinam, kde se virus náhle objeví.

  Pokud se virus Marburg bude nadále šířit, Světová zdravotnická organizace může vyhlásit stav nouze, stejně jako v roce 2019 kvůli šíření Eboly, varuje WEF.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/03/svetove-ekonomicke-forum-vyvolava-strach-z-vysoce-smrtelneho-viru-marburg/

 3. A nový vírusík Marburg je už podľa WHO na ceste ! BONUS:
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/toto-nastane-kdyz-se-mrna-vakciny-dostanou-do-lidske-krve/

 4. Niečo staršie: https://www.valka.cz/Marburg-t13295 a niečo od badatela: https://www.badatel.net/byvaly-viceprezident-pfizeru-varuje-pred-planom-na-vyhladenie-ludstva/ ! Čiže „konšpirácia“ sa asi zase stáva pomaly realitou !

 5. Jirik napísal raz toto v 2021 v komentári:

  Ricardo Bosi: To vede k další otázce. Co je falešné? Virus, test nebo léčba? Můžete se k tomu prosím vyjádřit?

  Dolores Cahillová: Jde o to, že máme krásný imunitní systém a tohle je naše osmá pandemie. Další pandemii nazvou marburg, což je typ eboly, o čemž jsem mluvila loni. V jejich agendě mají několik pandemií. Je možné, že posilující dávky covid očkování nebo další vakcíny proti chřipce způsobí lidem krvácení. Virus marburg způsobuje krvácivou horečku. Mají další PCR test, který vyvinul Bill Gates, a mají další takzvanou vakcínu, ale ta vakcína obsahuje hliník, což je neurotoxin, a ricin, což je jedna z pěti nejtoxičtějších věcí na planetě. A to bude údajně vakcína proti viru marburg, což může být další pandemií.

  Spoustu nepříznivých událostí po očkování označují za onemocnění, a takto tento mechanismus funguje. Ale v předchozích pandemií jako prasečí chřipka nebo koronavirus se ukázalo, jak řekl a odhalil dr. Wodarg, pandemie prasečí chřipky nebyla založená na žádných faktech a PCR testy a ty mechanismy nefungovaly. Tehdy v roce 2009 řekl, že pandemie prasečí chřipky je největší skandál v historii. Lidé si musí uvědomit, že máme imunitní systém, a pokud lidé budou mít informace o výživě, o vitamínu D, C a zinku, tyto vitamíny budou fungovat pro mnoho, ne-li všechny tyto tzv. infekce, a hydroxychlorochin a ivermektin bude fungovat pro jakýkoliv RNA virus v přítomnosti zinku. Jde o to, že tyto viry mohou existovat, ale nejsou smrtelné… o to jde. Všichni se mohou chránit skrze svůj imunitní systém v rámci dobré výživy a tím, že lékaři budou předepisovat správné léčby pomocí hydroxychlorochinu, vitamínu D, ivermektinu a zinku.

  Pokud tyto viry existují… nikdo nemusí umřít, pokud dostane správnou léčbu. Myslím si, že se blíží další, což je marburg, a je možné, že když teď ví, že lidé se probudili a uvědomili, o čem je covid-19, WHO se chystá vyhlásit další pandemii, a pokud pak vlády s přílišným policejním útiskem… když se podíváte kolem, všichni policisté na světě se oblékají stejně, v podstatě jako robocopové, používají masky, aby si policisté mohli skrýt obličej, aby nebyli hnáni k zodpovědnosti. Ale pokusí se uvalit další lockdowny. Vážně musíme pokračovat s různými soudními případy a podpořit lidi, co se ozývají, protože jinak budou nadále tlačit lidi do očkování, a pokud lidi předtím v životě byli několikrát očkovaní proti chřipce a covidu-19, a pak posilující dávky, proti chřipce a marburgu, tak ti lidé… délka života většiny těch lidí se drasticky sníží. Budou chronicky tak nemocní, že nebude cesty zpět. A myslím si, že lidé z celého světa budou naprosto v šoku z toho, co se může stát v dalších šesti měsících, roce, dvou letech.
  https://otevrisvoumysl.cz/prof-dolores-cahillova-jejich-dalsi-planovana-pandemie-bude-marburg/

  • článek z 26. 4. 2018
   Americké Centrum pro kontrolu nemocí (CDC) vlastní patent na konkrétní kmen eboly známý jako „EboBun”. Jedná se o patent číslo CA2741523A1 a byl udělen v roce 2010.
   Vzorec je vždy stejný: Udělat poplach, dát na trh vakcinu a potom vyděsit vládu, aby za miliardy dolarů nakoupila vakciny, které nepotřebuje.
   https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/4690-proc-vlastni-americke-centrum-pro-kontrolu-nemoci-cdc-patent-na-vynalez-eboly/
   *****
   K tomu vzorci jen dodatek: buďto vyděsit vládu anebo ji „donutit k poslušnosti“, aby vyhlásila co je potřeba – viz COVID19.
   *****
   „Pokud tyto viry existují… nikdo nemusí umřít, pokud dostane správnou léčbu. “ Jenže jaká je správná léčba, jestliže se má snížit počet obyvatelstva (dle plánů socio/psychopatů,… již o více jak 90%) na planetě Zemi?

   Bude zajímavé sledovat, až bude vyhlášeno očkování na marburg, různá omezení,… jaká bude poslušnost obyvatelstva…. A jaké budou novinky, aby lidi byli donuceni k poslušnosti – třeba dojde australský a čínský model z doby COVID19.

 6. Marburg, WartBurg, nie je to jedno? Idú stále podľa toho istého vzorca. Medzi plandémiami v r.1918 a kovidom ubehlo 100 rokov. Ľudia zabudli. Ale na ten istý lep v priebehu 5 rokov môže skočiť len idiot.

  • Třeba ten lep bude trochu jinak prezentovaný sdělovacími prostředky, aby byl víc děsivější.
   Rozhodně se najde dost „přívrženců“, kteří na marburgvčeličku půjdou, když se očkovalo na COVIDa, tak ze začátku bylo potřeba první dvě dávky od stejné Pharmafirmy, později už nevadilo, když se vakcínky promíchaly mezi sebou; dokáže si někdo představit jak tyto vakcínky budou reagovat v organismu, když se tam ještě bodne vakcínka na margburg?!

 7. Od ko*kovid podvodu, jsme ve válce, jen si to většina lidí stále neuvědomuje.. A ty rozvrácané vztahy atp. ALE! Ochránil jsem to nejcennější, tedy nejbližší rodinu (děti, manželku, rodiče..). A TEN ZBYTEK, ta větší část rodiny, je od vakcinace zničena. Nejen od opakované hospitalizace (kvůli sraženinám, i s omdlením..), nefungující imunita, opakované nemoce .. ALE hlavně skrze falešné PCR testy opakovaný kovid – ať už je to cokoli..
  Nebo přijde někomu normální: 2-3x být „očkován“, poté být poté opakovaně nemocný/nachlazený a hlavně..chytat opakovaně (3x a více) ko*kovid?!
  Já už nad nimi zlomil hůl už dávno. JEJICH OSUD, JEJICH ŽIVOT, JEJICH VOLBA. informací tady máme třetím rokem poměrně dost, tak proč se s nimi pořád trápit. Na druhou stranu, tahle doba mi pomohla pochopit věci tak, jak jsou, kdy doma jsme zdravější, než nikdy předtím (dost pomáhá řízený denní půst apod).

  A bohužel, většina lidí, tedy za vše, co se děje mohou jen sami. Jedná se o „očkované“ jedince. Jen kůli nim jsme tam, kde jsme a děje se to, co se děje. To mi nikdo nevymluví. VŠICHNI JSOU ZMĚNĚNI, kdy se jim „něco“ přepne v mozku a od kovid přešli ihned na okrajinu. Jsou to KONZUMENTI.
  A když jsem se snažil „očkované“ jedince informovat, vždy to seberou jako útok a „vnucování názorů“, veškerá komumnikace se vždy jen zhoršila.

  = Přežijí průměrní češi fialův „nacistický“ režim? =

  A všichni příslušníci veřejnosti, kteří jásají nad okrajinci a volají po tom, aby jim bylo poskytnuto více zbraní, si pravděpodobně nepamatují, co se stalo ve Vietnamu – kde Američané prohráli válku, protože si neuvědomili, že Vietnamci mají jiný přístup ke smrti. Rusové a Číňané nebudou plakat, pokud ve válce zemřou miliony jejich občanů. Americká veřejnost se nesmíří s tím, když padne deset tisíc émerických vojáků.

  !!Mimochodem, americká vláda už za jeden rok utratila na Ukrajině více dolarů než za dvacet let v Afghánistánu!!

  A žádné oficiální údaje o počtu okrajinských vojáků zabitých v této válce nebyly zveřejněny. Znamená to, že žádní nebyli, nebo že je počet tak vysoký, že se ho nikdo neodváží zveřejnit?!

  A zbrojní průmysl neustále baží po dalších válkách. Když nikdo nestřílí náboje, nikdo je nekupuje. Třetí světová válka má trvat dle všeho roky (prakticky začala před třemi lety kolem kovid nesmyslu). Kdy na jejím konci budou lidé tak zoufale toužit po míru, že budou rádi, když jim bude vládnout světová vláda.. Na toto nesutále upozorňujeme!

  A průměrná délka života okrajinských vojáků na frontové linii je prý čtyři hodiny. Zoufalí verbíři údajně tahají z ulic teenagery, předávají jim zbraně a posílají je do akce. Údajně.

  A denně jsme toxicitou bomardováni, skrze shedding od lidí, potravin z marketů, vzduchu, vodě, chemtrails.. Největší světové potravinářské koncerny rády mluví o „zdravé stravě“ a přitom prosazují nezdravé potraviny.

  +Na odlehčení+
  Když umí okrajinská vrchní loutka, pan zelenina, hrát v telce na klavír svým šů*linem, napadlo mě, zda podobné schopnosti mají i jiní “vůdci”. Zřejmě předpoklady jsou silně vysoká inteligence, takže .. ovládá to například i fialenko? Umí emerický bidet zvedat golfové míčky svým análním svěračem a vystřelovat je třeba metr do vzduchu? Dokáže ropušan sestavit celou větu, aniž by zmínil sám sebe? Těch možností je hodně 🙂

  • Očkovanie mrzačilo a zabíjalo už pred kovidom. Vojny vo svete prebiehajú neustále.

   • To je pravda. Proto jsem byl doma na „poslednim ockovani“ pred dvaceti lety+ a to byla tusim tetanovka. Pak uz nasrat! Zdravi a vse kolem uplne v poradku. Zadne leky nic. V dobe nejvetsi (medialni a vymyslene) „epidemie“ zdravi stopero. Obcas nachlazeni nejaka ta teplota, ale v podstate nic, s cim si neporadi sila enzymu skrze syroveho ovoce a zeleniny, denne rizeny „pust“ a hlavne sila bylin 🙂

    • Nemáš strach jesť surovú zeleninu kvôli parazitom? Ktoré byliny pomáhajú? Byliny tiež obsahujú lieky.

     • Pokud má zdravý žlučník a játra,tak se dost vyřeší.Pelyněk,hlavně pelyněk roční je také výborný.Občas klystýr.Česnek,šalvěj,dobromysl.
      https://youtu.be/BHjCxRkN-68

     • Samozřejmě Grünstein byl v podstatě geniální doktor .Klystýr dobře provedený očistí stěny tenkého střeva,vyplaví bordel a tělo lépe bojuje s nemocemi.
      Výplach žaludku odstraní hlen z žaludeční stěny,lépe se tvoří kvalitní kyselinka a ta zničí případné potvůrky a pomůže kvalitnímu trávení,chinin zlikviduje červíky a dodá tělu hořčiny pro dobrou funkci jater a ještě malý půstík,kdy se organismus nemusí zatěžovat s jídlem a uklízí.Jak geniální.

     • Určitě nemá. Ve vzduchu jich je rovněž plno. By nesměl ani dýchat.

     • Na úvod: Ruský mystik a jogín Porfirius Ivanov přináší rady, jak si vylepšit vlastní energetiku
      energieazdravi.cz/rusky-mystik-jogin-porfirius-ivanov-prinasi-rady-si-vylepsit-vlastni-energetiku/#comments

      A hlavně, co pomáhá hodně: VYŘADIT RAFINOVANÉ CUKRY, tzn. čokoládky apod., nejíst prostě „blbosti“, ale opravdové jídlo, vyřadit rostlinné oleje! DOMA JEDEME NA VLASTNÍM VEPŘOVÉM SÁDLE.
      A nechávám si co tři měsíce dělat rozbor krve – od snížení hladiny hemycstein, např. i cholesterol – VŠE V NORMĚ, nebo spíše lepší než mají 99% kolem mě..
      Vše jsem se naučil v podvodné a falešné pLandemii, takže, jakkoli byli tři roky za prd, tak jsem se vyléčil a shodil x kilo úplně sám. Jsem na sebe hrdý, dříve jsem po dvacet let konzumoval “léky” tedy DROGY! A chodil na kontroly, od kardiologie po neurologii atd. Nyní nic, zdraví nikdy nebylo lepší. Malé „řézené“ denní půsty mi razantně pomohly co se týká zdrav. stavu, vyřazení sladkého a přechod od začátku roku 2022 na živošičné tuky. I co se týče soli už rok jedeme čistou přírodní, bez přidaného umělého sajrjatu fluor, jod atd. Vše se dá ještě koupiz, ale ne v marketech, ale zdravé výživě.
      A 16-18h na vnitrobuněčnou detoxikaci hodně pomáhá.

      Prostě musíte “DĚLAT VŠE NAOPAK”, to je jak kardiolog a kecy jak tuky škodí a ucpávají cévy, jak se nemá dosolovat/solit (přitom zdravá např. mořská “ČISTÁ” sůl dělá prokazatelně naopak a denní vypití lžicky ve sklenici i pomáhá..), protože to tak je a dělá se to.
      To je jak u očkování všeobecně. VŠECH OČKOVÁNÍ! A nkdo se nad tím nepozastavuje a dělá se to. Proč rodiče píchají do dovršení pěti let do svých dětí v průměru 25 dávek vakcín? Protože je to tak dané a dělá se to. A mohl bych pokračovat. To je jak u kovid humbuku – dělat prostě vše naopak a dělali jsme, ale jsme stále tady a dokonce si ještě vylepšujeme zdraví..

      + Narazil jsem na toto video, které odhaluje (další) pravdu o toxicitě rostlinných olejů: Konzumace smaženého jídla na rostliném oleji představuje stejné riziko vzniku rakoviny, jako vykouření 20 cigaret po sobě..: theepochtimes.com/health/health-alert-one-of-these-restaurant-meals-equivalent-to-chain-smoking-20-cigarettes_5046601.html

      Rostlinné oleje – které jsou ve srovnání s tradičními živočišnými tuky – se v moderním stravování prosadily všude. Obsahují vysoce zánětlivé omega-6 mastné kyseliny. Tyto nenasycené tuky v rostlinných olejích mají tendenci oxidovat, když jsou vystaveny teplu.

      Méně kvalitních rostlinných olejů bychom se měli vzdát a nahradit je lepšími alternativami, jako je máslo, ghí, olivový a kokosový olej. Použít lze také živočišné tuky, jako je sádlo, které lze snadno vyrobit i doma.

      A na závěr, jak jsem výše zmínil, 18h denně řízené malé půsty – ty já mohu za sebe doporučit provádět, tzv. autofágie pak provádíte denně, kdy je důležité vyvolat v těle procesy vnitrobuněčné detoxikace!! A tohle tělo umí pouze v tomto režimu “hladovění”, kdy se přepne do “čistícího režimu” a jen v tomto režimu je schopné opravovat a odstraňovat staré buňky, DNA, apod.

      Jinak doporučuji každý den vždy min. 14h bez jídla (já dělám v průměru 18h denně a 6h denně jakože „jím“, každá hodina denně se počítá).
      Ale pozor, ne zcela hladovět po tuto dobu (souhlasím pít vodu, čaj, bylinky – to dělám/e doma denně), ale po dobu “hladovění” dodávat pro tělo potřebné enzymy, ať se doplní vše potřebné, jen prostě nejíst..
      Abych to shrnul, tento malý půst, který má řadu výhod oproti plného půstu s nejezením více dní a který můžete celoročně klidně denně provádět, takže = od večeře – řekněme že dojíte v půl šesté večer – do oběda, prvního “tuhého” teplého jídla (přes jablko a např. ovocných šťáv, čaj) – až do oběda, kdy začnete jíst teplé “tuhé” klasické jídlo dejme tomu o půl dvanácté, jste dosáhli 18 HODIN VNITROBUNĚČNÉ DETOXIKACE!! 18hodin 🙂 a ani to nebolelo.

     • A ještě, zapoměl jsem dodat důležitou věc, denně jíst syrové ovoce a zeleninu!

      Já cpu denně syrový česnek, cibuli..

    • Po 15-tich rokoch mi všeobecný dr. ponúka pichnúť – „tetanovku“. Zatiaľ som zdržanlivá..

     P.S.1 – Vie mi – prosím – niekto poradiť, či je tam nejaké riziko „cudzieho zásahu“, alebo je tá vakcína – bezpečná a pre človeka – potrebná?

     P.S.2 – Pred 15 rokmi ma pohrýzol cudzí pes, tak som to brala automaticky, že tetanovku – ex post i ex ante – treba.. Inak – neviem. Možno by som ju ani nemala..
     Ďakujem!
     P.S.3 – Nehovoriac o tom, že mi ponúkal vakcínu i – akože proti zápalu pľúc i proti chrípke. Ale toto je pre mňa – absolútne – indiferentné..

     • k P.S.1 – Vie mi – prosím – niekto poradiť, či je tam nejaké riziko „cudzieho zásahu“, alebo je tá vakcína – bezpečná a pre človeka – potrebná?

      Riziko cizího zásahu tam prý je – obsahuje substance, které mohou způsobit onkologické onemocnění.
      Mám ji taky propadlou a obnovu neplánuju….

     • jirík – ďakujem za Tvoju spätnú väzbu! Každý „zdravý“ názor – sa počíta..

     • 36 rokov som antivaxer a som absolútne zdravý. Nedoporučujem nikomu žiadnu vakcínu. Vakcíny likvidujú prirodzenú imunitu.
      Poznám nevaxinované deti a sú absolútne zdravé.

     • Vladimír – vďaka za Tvoju konštruktívnu myšlienku. Rovnako tak zdieľam názor, že organizmus s dobre vyvinutou imunitou, si má poradiť so všetkými neduhami.

      P.S: Kedysi – za socíku – bol na SK – štátny podnik- Imuna- Šarišské Michaľany. A v tom čase, nikoho ani nenapadlo, že by v tých vakcínach mohlo byť nejaké – spike proteínové a iné grafénové – svinstvo!!

     • Doktora poslať do psej .
      Všetky vakcíny dnes obsahujú grafén.
      Vakcíny nikdy nefungovali, vždy to boli len otrávené injekcie.

     • Každá vakcinace rozhodí imunitní systém a jejím důsledkem je často autoimunitní onemocnění kdy se imunitní systém otočí proti vlastnímu tělu, artritída, neurodegenerativní onemocnění, roztroušená skleroza, Alzhaimer ,Parkinson, chronická bolest svalů a kloubů atd . Spomínané nemoci se můžou objevit i za několik let po očkování . Zajímavé že Amiši se rýpou v zemi a tetanus nedostanou a když tak jeden případ rozmaže bílá mafie pro výstrahu pomalu celosvětově . Je to nejzdravší komunita v USA a očkování se kompletně brání ,asi ví proč , autistu tam nenajdete.

     • Za socializmu bola vo vakcínach metylortuť. Lepší rodičia zaplatili pokutu a nedali mrzačiť svoje deti.

     • Magdaléna i názor – vďaka za koment! Všetci tu – diskutujúci – mi len potvrdili môj vlastný názor, že každý vakcinačný vpich do organizmu (byť sa jedná – „len“ o – tetanovku), je zbytočný a umelý zásah do Niečoho, čo Stvoriteľ pôvodne – „vyrobil“ – ako dielo – dokonalé, t.j. – bez nutnosti externého zásahu..

     • Do vakcín sa dávajú rakovinové bunky. Nazvali to „vírus SV40“. https://en.wikipedia.org/wiki/SV40
      Sú to svine.

     • mariankosmac

      metylortuť je i v rybách – lepší rodičia obmedzia svojim deťom tuniaka.

      „Bola som v šoku, keď sa mi niektorí študenti priznali k tomu, že jedia tuniaka každý deň. Ich neznalosť rizika konzumovania takého množstvo ortuti je zarážajúce,“ povedala vedúca autorka štúdie.

      Výsledky štúdie taktiež preukázali, že až 99 percent študentov pochybuje o svojich znalostiach o obsahu ortuti v rybách. Mnohí si myslia, že je úplne v poriadku zjesť dvoj- až trojnásobok množstva tuniaka, ktorý Agentúra na ochranu životného prostredia (EPA) považuje za bezpečný. Ide o 2-3 porcie za týždeň, ktoré sú ešte v norme, no akonáhle sa prekročí, ľudský organizmus je vystavený riziku.

     • Ajša,
      vakcíny sú nástrojom na produkciu pacientov. Čím viac očkovacích látok v organizme, tým nižšia imunita a rýchlejšie dementnenie mozgu.
      Zvieratá sa vakcínam bránia zo všetkých síl, pretože majú zdravý inštinkt. Ten náš vrodený pud, žiaľ, vakcinačné komando začalo likvidovať hneď po našom príchode na svet: do spoločnosti, v ktorej vládne diktát plus absencia zdravého rozumu.
      Žiadne očkovanie!! Načo? Ak sa občas budeš cítiť zle, nič nejedz, len pi bylinkový čaj. Pri horúčke jedz osviežujúce ovocie. Neskôr prirodzenú, surovú stravu. Ale to ty už poznáš.

     • Emily, vďaka za Tvoj koment – nižšie.
      Ja osobne som nad mieru opatrná – skôr nedôverčivá, čo sa týka hoc-akých vakcín. Už som tu niekedy písala, že som nedala ani svojho psa (nech mu je zem – ľahká) nieže – začipovať (čo je zo zákona povinné), ale ani zavakcinovať. Tak prečo by som to mala konať voči svojej vlastnej osobe?

      P.S. Keď sme v r. 2021 vydržali a odolali ten obrovský tlak na covid-vakcináciu, mám za to, že týchto ľudí – už nejaká ďalšia vakcinačná – „tlačenka“ – nezdolá. A to je fajn. Je v tom obrovská – mentálna Sila! A – Oni – to vedia!!

  • Anthony Morava

   Mossad zveřejnil cca 150.000 mrtvých, 250.000 raněných+zahraniční výpomocníci, rusové cca 8x méně

 8. Pokiaľ sa vrátite ku článko ohľadne covidovích mňamiek, množstva šarží a názorov, ako dlho budú žiť očkovaní v závislosti od množstva dávok a druhov šarží, potom všetko do seba zapadá, pokiaľ ide o krádeže dôchodkov starým ľuďom v ČR a pod. Marburg podľa mňa je naplánovaný na čas, keď bude najviac ľudí zomierať, úlohou tej plandémie bude zakryť úmrtia ako následky očkovania proti Covidu19 a súčasne vytvoriť priestor na zaočkovanie novými jedmi tých, ktorých zlomia, presvedčia a pod. Nepomôžem si, ale takto mi to zatiaľ vychádza… Keďže sa ľudia zobúdzajú, čas hrá proti zločincom a tušia, že im to asi v EU nemusí vyjsť, tak planujú v Európe rozpútať vojnu s Ruskom, kt splní rovnaký účel ako očkovanie – smrť miliónov Európanov. Inde sa bude očkovať, a to najmä tam, kde covid jedy neprešli, čiže najmä v Afrike a v Latinskej Amerike. Satanisti už hrajú VABANK, však Austrália a Nový Zelánd ich už očakávajú, keď tu dokončia rozbehnutú genocídu, ale nie len tu, ale v celom svete, kde im to ľudia umožnia !!!

  • Z obchodu som vzal regionálne noviny a na druhej strane nadpis „Dlžníkom (Sociálneho poisťovne) pomôže generálny pardon“. Pozriem stránku soc. poisťovne a tam stojí:

   „Od 1. februára 2023 nadobúda účinnosť generálny pardon a potrvá do 31. augusta 2023. Odvádzateľom poistného, ktorí majú dlh voči Sociálnej poisťovni, generálny pardon poskytuje možnosť, aby si vyrovnali svoje záväzky a takto splnili podmienky pre odpustenie penále z dlžnej sumy.

   Základná informácia a podmienky
   Text
   Generálny pardon je určitou formou „exekučnej amnestie“, ktorá sa bude uplatňovať voči dlžníkom Sociálnej poisťovne od 1. februára 2023 do 31. augusta 2023.

   Znamená to, že Sociálna poisťovňa s účinnosťou od 1. februára 2023:

   nepredpíše penále alebo
   odpustí povinnosť zaplatiť penále,
   ktoré sa viaže na dlžné poistné a dlžné príspevky na starobné dôchodkové sporenie za celé obdobie pred 1. júlom 2022, splatné do 31. januára 2023, ak toto dlžné poistné a dlžné príspevky na starobné dôchodkové sporenie dlžník v plnom rozsahu zaplatí do 31. augusta 2023.“

   Kam tak naraz ponáhľajú a prečo do konca augusta 2023? A prečo sú ešte ochotní „odpustiť “ penále?

   • Od mŕtvych sa nedá vymáhať penále?

   • Idú voľby a doteraz do malých a stredných podnikateľov len s radosťou kopali a kopali. Toto nie je o dôchodcoch. Ale likvidacia zdravotného systému, znižovanie počtu zdravotných zariadení, lôžok a pod., to už počíta s tým, že masívne umieranie čoskoro dorazí… ale možno sa mýlim. To by bolo SUPER !

   • Asi v srpnu k naší sluneční soustavě má prý dorazit to záření z vesmíru.Co když mají obavy,že to zlikviduje všechny družice ,bude blackout Jakpak to z těch computerů dostanou?

  • Objektívne

   Nebol by som si taký istý, že sa ľudia zobúdzajú. Prebudený psychopat zostane aj naďalej psychopatom. Dokonca ešte horšie, lebo keď zistí, že ho dokaličili, tak vzkypí u neho zúrivosť. Bez mihnutia oka vás taký človek okradne a môže byť aj niečo horšie. No a keďže podľa nedávnej štúdie, ktoré poukazuje na to, že v súčasnej spoločnosti je 90% psychopatov a/alebo sociopatov, tak to nevidím povzbudzujúco.

 9. „Veľmi ľutujem, že som sa nechala naočkovať (proti Covidu). Ale mala som živnosť, hypotéku, živila som syna..“

  Krátke – 6-min. video – jednej z tých žien v ČR, ktoré na chvíľu – zaváhali a dnes – si nesú v sebe fatálne zdravotné následky (dg ALS – Amyotrofická laterálna skleróza ) bez – akejkoľvek ďalšej lekárskej pomoci..

  https://www.youtube.com/watch?v=PpojGUxtBNI

  • ajša: Koľko máš v sebe injekcií? Škodlivosť závisí od šarže. Išlo o pokus na ľuďoch. Na zvieratách sa to nerobilo, lebo je zakázané týrať zvieratá. Niektorým dali slanú vodu, iným slabšiu dávku, iným smrteľnú dávku. Kým žiješ, máš šancu. Potrebuješ sa zbaviť grafénu. Takže kľud, aby ťa dovtedy nerozrezal.

   • Názor, Ty si fakt debilko, alebo tu hráš divadlo na debila.. Ty dokážeš čítať s porozumením? Ty nevnímaš, čo je v „úvodzovkách“ a čo je priama reč a čo vedľajšia? Kto v tom komente hovorí o mojej osobe?
    Si sa zbláznil, keď si myslíš, že mám v sebe vakcínu, ja – čo som celú rodinu odhovárala od nej ? Ty sa počúvaš, čo tu píšeš, alebo chceš byť akože – pozér?
    Preber sa, prosím!

Pridajte komentár

*