Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Oficiálny britský model vraví, že 60 až 70% chorých a obetí v tretej vlne budú očkovaní


Print Friendly, PDF & Email

Oficiálny britský model vraví, že 60 až 70% chorých a obetí v tretej vlne budú očkovaní

(greatgameindia.com) – Podľa projekcií poprednej modelačnej agentúry Veľkej Británie budú na vrchole nadchádzajúcej tretej vlny pandémie počas jesene a zimy 2021 tvoriť plne zaočkovaní ľudia 60 až 70% chorých, vrátane úmrtí.

Štúdia ďalej naznačuje, že obnovenému nárastu hospitalizácií a úmrtí nebudú dominovať neočkovaní, ale práve tí, ktorí dostali dve dávky vakcíny.

Vedci modelovali ďalší vývoj pandémie v Británii

Toto modelovanie bolo predstavené najvyššiemu vedeckému poradnému orgánu Spojeného kráľovstva SAGE jednou z jeho podskupín, Operatívnou vedeckou skupinou pandemickej chrípky pre modelovanie (SPI-M-O).

Tento výbor akademikov vykonával modelovanie počas pandémie a sledoval, aký dopad bude mať vakcinácia na počty hospitalitácií, infekcií a úmrtí.

Jeho zistenia naznačujú, že tretia vlna je nevyhnutná, no veľkosť špičky prípadov závisí od účinnosti vakcín, rýchlosti uvoľňovania obmedzení a vplyvu nových variantov na prenos a chorobnosť.

Ako ďalej uvádza:

„Udržanie veľkého zníženia prenosu pri takých opatreniach, aké sú podnikané po 4. kroku [plánov Anglicka na odstránenie všetkých obmedzení z 21. júna], takmer určite zníži veľkosť následného obnovenia.

Teno najnovší model toto zistenie podporuje, keďže slabšie dodržiavanie základných opatrení a následný zvýšený prenos by mohli viesť k vrcholu podobnému veľkosťou tomu, aký sme videli v januári 2021.“

Štúdia sa zaoberá celým radom možností, ktoré od Covidu môžeme očakávať, keď s príchodom leta uvoľňujeme obmedzenia.

Berie do úvahy celý rad rôznych zdrojov, vrátaner modelovania od Warwickej univerzity, Imperial College Londýn a Londýnskej školy hygieny a tropickej medicíny.

„Scenáre s malým znížením prenosu po 4. kroku [úplné uvoľnenie opatrení, plánované v Anglicku na jún], alebo s pesimistickými, no možnými predpokladmi o účinnosti vakcíny, môžu viesť k obnoveniu počtu hospitalizácií v miere podobnej januáru 2021.

„Tomuto opätovnému nárastu počtu hospitalizácií a úmrtí dominujú tí, ktorí dostali dve dávky vakcíny a budú tvoriť v prípade hospitalizácií 60%, v prípade úmrtí 70% vlny.

Toto sa dá pripísať vysokým mieram zaočkovania v najrizikovejších vekových skupinách, takže zlyhania imunizácie idú na vrub skôr vážným ochoreniam než nezaočkovaným jednotlivcom.“

Výsledky hlavného scenára Warwického modelu (na úvodnom obrázku článku), ukazujú v priebehu času vek a vakcinačný status tých, ktorí boli prijatí do nemocnce (vľavo), alebo zomierajúcich (vpravo).

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Horné diagramy sú absolútne čísla, dolné sú percentuálne podiely.

Panika medzi „overovateľmi faktov“

Len čo bol model zverejnený, overovači faktov sa ho pokúsili postaviť do správneho svetla a bagatelizovať fakt, že tretej vlne bude dominovať 60 – 70% tých, ktorí dostali dve dávky vakcíny.

Toto je verdikt Grace Rahmanovej z Full Fact:

„Modelovanie naznačuje, že keď nastane tretia vlna, bude k hospitalizáciám a úmrtiam dochádzať zväčša u tých, ktorí boli zaočkovaní. Je to preto, lebo dovtedy bude zaočkovaných veľa zraniteľných ľudí, nie preto, že im škodí vakcína.“

A napriek tomu overovači faktov trvajú na tom, že vakcíny nemajú s treťou vlnou nič spoločné.

Záver

Ako si tieto dáta interpretovať? Chránia teda vakcíny pred ochorením a úmrtím na COVID-19 alebo nie? Poďme sa na to pozrieť bližšie.

Scenár č.1: Ak by vo Veľkej Británii bolo zaočkovaných povedzme 65% populácie a pomer očkovaných medzi chorými by bol 60-70%, potom by očkovanie nemalo žiadny vplyv, lebo pomer očkovaných medzi chorými a pomer očkovaných v populácii by bol približne rovnaký.

Scenár č.2: Ak by bolo zaočkovaných povedzme 90% populácie a pomer očkovaných medzi chorými by bol 60-70%, potom by očkovanie aspoň sčasti fungovalo, lebo pomer očkovaných medzi chorými by bol menší ako pomer očkovaných v populácii.

Scenár č.3: Ak by bolo zaočkovaných povedzme len 40% populácie a pomer očkovaných medzi chorými by bol 60-70%, potom by očkovanie doslova škodilo, nakoľko pomer očkovaných medzi chorými by bol vyšší ako pomer očkovaných v populácii.

Podľa článku v denníku The Guardian je predpoklad, že koncom leta bude vo Veľkej Británii plne zaočkovaných 75% populácie.

Čo to teda znamená?

Keďže odhadovaný pomer zaočkovaných v populácii (75%) je len o trošku viac ako pomer očkovaných z celkového počtu chorých (60-70%), tak to znamená, že očkovanie chráni iba zanedbateľne.

Samozrejme, toto je len vládny model, čiže odhad. Ten však nebral do úvahy možné dlhodobé následky očkovania, ako sú napríklad patogénny priming, syndróm ADE (zosilnenie imunitnej reakcie založenej na protilátkach), autoimunitné ochorenia či neurologické problémy u zaočkovaných ľudí.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroje: greatgameindia.com, www.gov.uk, theguardian.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „Modelovanie naznačuje, že keď nastane tretia vlna, bude k hospitalizáciám a úmrtiam dochádzať zväčša u tých, ktorí boli zaočkovaní. Je to preto, lebo dovtedy bude zaočkovaných veľa zraniteľných ľudí, nie preto, že im škodí vakcína.“

  Tak co potom robi ta vakcina ?
  Uvedomuje si autor, akasi brigadnicka overovac faktov, ze to co zo seba vypustila nedava logiku?
  Skusim napisat to co ona (ak je Grace zena, neviem ake pohlavie si dnes zvolil/a/o), len tam vsuniem bezpecnostny pas v aute.
  „Modelovanie naznačuje, že keď nastane tretia vlna, bude k hospitalizáciám a úmrtiam dochádzať zväčša u tých, ktorí boli zapásovaní. Je to preto, lebo dovtedy bude zapásovaných veľa zraniteľných ľudí, nie preto, že im škodí/pomaha zapásovanie.“
  Tak naco sa zapásovat ?

 2. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/dobre-poslouchejte-co-nam-bill-gates-sdelil/
  Dobře poslouchejte, co nám Bill Gates sdělil

  Dobře poslouchejte, co nám Bill Gates sdělil:
  „Myslím, že epidemie, ať už přírodní nebo úmyslná, by mohla, myslím, zapříčinit tak 10 milionů úmrtní navíc.“

  Bill Gates

 3. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/od-roku-2022-se-zacnou-ockovat-proti-covidu-nemluvnata-uvedl-pfizer/
  Od roku 2022 se začnou očkovat proti covidu nemluvňata, uvedl Pfizer

 4. Spôsoby, ako vás môže vakcína mRNA COVID zabiť

  „Alexandra Bruce – doktorka Sherri Tenpennyová zmapovala desať mechanizmov činnosti, ako bude vakcína mRNA zabíjať ľudí. Hovorí: „Keď vstreknete mRNA, Messenger RNA začne kódovať bielkoviny spike … NIH teraz bojuje s Modernou o patentové práva, pretože nemôžete patentovať nič, čo má pôvod v prírode, takže museli manipulovať spike protein, aby bolo možné patentovať ho a potom vytvoriť protilátku proti spike proteínu.

  „Táto protilátka proti spike proteínu je smrteľná.“ Je to absolútne smrteľné. A prvé tri články, ktoré som absolvoval, som zistil, že jednou z vecí, ktoré proteín spike robí, je to, že priamo napáda pľúcne tkanivo a rozkladá ho.

  „Druhá vec, ktorú robí, je to, že inhibuje vaše makrofágy M2, ktoré sú vašimi protizápalovými makrofágmi, takže dostanete cytokínovú búrku a zomriete.“

  „Tretie je, že keď táto Messenger RNA vnikne a vytvorí protilátku proti špičatému proteínu, voľne sa na ňu viaže, prenáša ju do bunky a spôsobuje trvalú replikáciu. Je to ako mať tlačidlo „Zapnuté“ bez tlačidla „Vypnúť“. Neustále vyvíjate tento malý kúsok bielkovín na to, aby proti nemu vyvíjal viac špičkových proteínov, čím viac ničí.

  „A potom, s týmto papierom, ktorý som čítal včera v noci, útočí na tento anti-špicový proteín bielkoviny astrocyty a oligodendrocyty, čo sú dva rôzne druhy buniek v mozgu.“ Dva rôzne druhy centrálneho nervového systému [bunky]. Napáda vnútornú mitochondriálnu membránu dvoma rôznymi mechanizmami a napáda tento neurofilamentový proteín, čo sú motorické nervy, ktoré náhle – videli sme tých ľudí [so silnými trasami], je to preto, že protilátka proti proteínu spike ovplyvňuje ich motorické neuróny a ich centrálny nervový systém.

  „A potom hlavným príznakom číslo jeden, ktorý majú ľudia po podaní tejto vakcíny, je vyčerpávajúca únava, že nemôžu fungovať ani v hlavnej časti svojho života.“ Je to preto, že protilátka proti proteínu spike napáda mitochondrie a napáda GAD 65, čo je intracelulárny antigén vo vašich mitochondriách, a môže tiež napadnúť pankreas.

  „Ak si diabetik, zhorší to tvoju cukrovku.“ Ak nie ste diabetik, môže to mať za následok cukrovku, syndróm stuhnutých osôb, cerebelárnu ataxiu, čo je to, čo sledujete [obrovské chvenie]; ľudia, ktorí nie sú schopní chodiť.

  „V experimente, ktorý vykonali, vzali rôzne tkanivové antigény, ako napríklad kožu a pľúca a všetky tieto ďalšie látky, a potom na ne vysadili sérum, ktoré obsahovalo protilátku.“ 27 z 55 typov tkanív reagovalo nepriaznivo na spike protilátku.

  „Takže dostanete túto vakcínu, vytvoríte túto protilátku, preto v najnovšej správe agentúry VAERS, ktorá vyšla tento týždeň, už bolo hlásených 181 úmrtí, a keď ich začnete čítať, trochu rozložíte, čo tieto protilátky obsahujú.“ vidíte, priamo v správe VAERS, čo sa stalo s týmito ľuďmi a je to anti-spike protilátka, ktorá na nich útočí, a preto došlo k najväčšiemu počtu úmrtí asi 19 dní po injekcii, pretože to chvíľu trvá aby sa vyvinula protilátková odpoveď. Nedeje sa to len tak.

  „Pokiaľ nemáte anafylaktickú reakciu – pravdepodobne na polyetylénglykol – pokiaľ na ňu nemáte okamžitú reakciu, začne sa oneskorená reakcia – chvíľu to trvá – hovoril som s mnohými epidemiológmi v Európe a povedali mi, že Skutočné najhlbšie účinky autoimunitných ochorení sa prejavia približne po 48 týždňoch.

  „Keď som našiel prvé štyri mechanizmy akcie, povedal som niekoľkým svojim priateľom: ‚Toto je perfektne navrhnutý vraždiaci stroj.‘

  „Dokonale navrhnuté, pretože – druhá vec je s touto replikujúcou sa vecou, ​​pretože s vakcínou uvidíte mutantov [COVID].“ Takže teraz všetci hovoríme o mutantoch. Jedna vec, ktorú sa nepýtajú týchto ľudí, u ktorých bol diagnostikovaný tento mutantný kmeň, je „Mali ste niektorú z neschválených vakcín?“ To nikto nedáva dokopy.

  „Takže, áno, 48 týždňov – takže je to niekde medzi 48 týždňami, takže je to asi rok a 6 až 7 mesiacov a pár rokov do budúcnosti.“

  „Takže, akoby si hovoril o dievčati s vakcínou proti meningitíde?“ Bude to ešte horšie. Ľudia teda musia o tom urobiť nejaké vážne duchovné rozhodnutia … Chceš povedať: „Och, chcem si dať vakcínu, aby som mohol nasadnúť do lietadla,“ alebo „Takže môžem ísť jesť,“ alebo môže si udržať moju prácu. “ To je trochu ťažšie. Alebo „Takže môžem pokračovať v odbornej škole“, ktorá je o niečo ťažšia.

  „Ľudia o tom budú musieť začať robiť skutočne tvrdé duchovné rozhodnutia.“
  Pozn. – video z rozhovoru je na konci článku.
  https://www.shiftfrequency.com/ways-mrna-covid-vaccine-can-kill-you/

  • Maroš, ďakujeme za veľmi dobrý blog.
   Včera kamarátke dôchodkyni som pol hodiny vysvetľovala, prosíkala sa aby sa nedala zaočkovať a ide sa dať lebo jej lekár to doporučuje.
   Takže v reálnom živote je to veľmi ťažké akoby ľudia boli „začarovaní“.

   • Ludia su slepi a doktor je u ludi ako boh,vsetci doktori,ktori zastepili ludi,musia byt odsudeny za zlociny voci ludskosti a dostat stranok

    • Klidek, neodsudzuj, proste je to taka generacia :-))
     Generacia dochodcov je, ze doktor je boh, ale do nemocnice ani za svet, lebo tam sa chodi umierat :-))
     Generacia stredna (kde sme asi my) si uzila aj minuly rezim, aj tento a tak sme asi najviac triezvo uvazujuci, lebo vieme porovnavat a tak lahko nepodlahneme propagande….
     A generacia mladsia, to su vacsinou zgumovani cy-borgovia, ktori bez ziareni „nejedou“ – wifi, mobil a fakebook je ich sposob existencie…. rajciny rastu v regaloch a v zivote nevideli kravu 🙂 ovladacka umelou inteligenciou – toto je hlavna hrozba pre ludstvo, nie nejaky covid

     • elektrina ide zo steny a voda sa generuje z baterie..
      ale ono vela ludi je uletenych, priklad vyuctovania v panelaku.
      odpad = 40-50eur/osoba/rok
      teplo = 300-400eur / rok / 50m2 2i byt
      V skutocnosti sa jedna o 3MWh tepla, cize technicky je to to iste, co by som dal elektrarni ak by som mal radiator priamo do 240V (i ked ja mam 250V).. Vtip je len v tom, ze to teplo sa vyrobi ciastocne z toho odapdu, ktory si obcan zaplatil, potom spalovne ziskaju dotacie od EU, z dani, ktore si obcan zaplatil, potom kotolne nakupia lacno plyn, ak uz odpad nestaci, a predaju energiu za 3 nasobok ceny, ako by si obcan kupil od elektrarni (najdrahsia energia/teplo).
      Tj, byt sa vykuruje cca 10nasobne drahsie, nez je to mozne vlastnymi silami. A toto nevadi ziadej generacii, ak tak mozno 1% ludom?
      Ale ano, hlavne ze tam je 20 wifi z kazdej strany.

     • dusan – ešte si zabudol na povinné „správcovanie“! Ani zaboha som nevedel prehovoriť debilov v činžiaku k založeniu vlastnej právnickej osoby. Ani zaboha! „Dôverníci“ to vždy nejako rozbili, pretože brali provízie typu – výmena plastových okien a radiátorov zadarmo atď. zhodou okolností – väčšinou zamestnanci z min. vnútra – takže všelijako prepletení. Nový vlastník- kupujúci byt musí najprv podpísať zmluvu o správcovstve – ale s tou mafiou! Veď správcovať by mohla hociktorá spoluobyvateľka – ako účtovníčka, alebo človek s technickým vzdelaním, pekne doma. Rozprával som sa s partiou pokrývačov – že či fungujú ako Chaplinov Kid – jasné! Chlapík vylezie na 1-dnotke na strechu a zlezie na 15-tke a o mesiac dva treba úver na opravu strechy, lebo horní inak odmietnu platiť do fondú opráv a údržby /a fondy sú rozkradnuté/, lebo im tečie do bytu. A to nehovorím o nanútených vrátniciach – zvlášť tam, kde býva díler – a elektronický monitoring stereotypu /aj porušenie lockdownu teraz/ každého bývajúceho – a čo s tým má vrátnik, keď ťa cez nočnú na 3. posch. vykradne sused z 8. poschodia a ešte to ukryjú na 10.? Sídlisková parazitická bytová mafia! PREČ ODTIAĽ!!!

     • Máš pravdu Kámo. Dobre som sa zasmiala. Na tých mladých. Paradajky rastú v regáloch a kurence sa rodia v mrazničke. ( Toto mi povedal môj synovec, keď mal asi 4 roky. ) On je generácia husákových detí. Ja som o čosi staršia : generácia dôchodcov. ) Nemám veľmi dobré skúsenosti s lekármi. Hlavne s tými čo sú zo západu. ) Tak som sa dala na Alternatívnu liečbu. A razím teóriu “ Sám sobě doktorem.“ Zatiaľ mi to funguje veľmi dobre. Až na zlomeniny. Mala som dve. a to som musela ísť do nemocnice. Miesto liekov používam Homeopatiu. Som Homeopatka samouk. Takže želám veľa trpezlivosti s nevedomcami.

   • Jean..neplytvaj energiou presviedčaním. Lebo urobí z teba konšpirátorku a aj tak sa dá.

   • Doktori su v podstate dileri lieciv a vakcin, malo z nich Berie medicinu vazne , pomahat a neskodit.

  • Marosko su to masovi vrahovia a musia byt obeseni

   • niečo na tom pravdy máš, ale kto ich obesí? Tí mŕtvi asi nie.

    • Hovorí sa že škoda guľky, ale mne ako bývalému lodníkovi je „povraz“ vzácnejší – tak ako aj pre skauta. Spôsobov je neúrekom – Osmani svojich škrtili hodvábnou šatkou – nesmeli preliať ich krv – čo tak Tesco taška?

 5. https://www.banned.video/watch?id=60b41bdaddb0ce5c01560b03
  Full Interview: World Renowned Doctor Blows Lid Off Of COVID
  Svetovo preslávený lekár posvietil si (odhaľuje) na veci okolo COVIDU

  Dr. Peter McCullough discusses the dangers of the novel COVID vaccine and it’s roll out. This is a product that had minimal testing, but is being pushed on the masses. Must we all get the shot for things to „go back to normal“? Are you going to get the shot? Dr. Peter McCullough has been the world’s most prominent and vocal advocate for early outpatient treatment of SARS-CoV-2 (COVID-19) Infection in order to prevent hospitalization and death. On May 19, 2021, he was interviewed regarding his efforts as a treating physician and researcher. From his unique vantage point, he has observed and documented a PROFOUNDLY DISTURBING POLICY RESPONSE to the pandemic — a policy response that may prove to be the greatest malpractice and malfeasance in the history of medicine and public health.

 6. V Londýne bola obrovská manifestácia proti tomuto cirkusu. A neskutočné policajti sa dali na stranu Davida Icke – objímajú ho.

  https://www.banned.video/watch?id=60b4158fddb0ce5c0155daac
  David – They’re laughing WITH you!

  • je to tak, zvrhnutie idiotov, svetovlády atd by mali iniciovať práve policajti…

   • No – tí budúci 18-roční „metrodebili“ a dopadneme ako s 10-ročnými faganmi v Rwande, ktorým dali do rúk kalašnikovy a oni ich obrátili proti svojím otcom!
    https://www.theguardian.com/world/from-the-archive-blog/2021/may/04/rwanda-massacre-blood-on-their-hands-1994

    • Zlé jazyky hovoria, že v Rwande bola použitá tá istá technológia na ovládanie ľudí, akú používajú teraz. Že to bol taký beta-test.

     https://www.banned.video/watch?id=60b119d8e246c458c8e2cc5b

     • Milá redakcia Bádateľa, tiež si to myslím, že už v Rwande túto technológiu odskúšali. Ja som toto video, už prednedávnom vypočula na banned.com
      A aj náš John (Janko z Los Angeles doporučil pozrieť videa od Dr. Pierre Gilbert – ja som si ich pozrela).
      Takže vyzerá to tak, že to čo odskúšali v Rwande teraz sa prevádza u nás.

     • „Unikátní video zachycuje 16-letého Romana Protaseviče, jak oznamuje zpřetrhání vztahů s rodiči a přechod do ilegality! Matka při jeho odchodu klečela na podlaze a prosila, aby neodcházel z domu a zoufalý otec o synovi řekl, že chodí jako zombie zmanipulovaná divnými lidmi, kteří Romanovi slibují studium v Polsku a závratnou kariéru protestního vůdce! Přerod Romana Protaseviče do Minského Šakala byl zahájen přesně před 10 lety a všechno začalo už v červenci 2011! Roman přitom chtěl studovat na ruské vojenské akademii v Petrohradu a studoval elitní lyceum, potom se ale něco stalo!“

      „Někdo si totiž vybral jejich syna s příjmením Protasevič, aby se stal vůdcem odporu. Připadá vám to přitažené za vlasy? Mně také, až do včerejška, než jsem si přečetl historii této elitní rodinky Protasevičových. Jejich synek Roman nebyl žádný vlastenec, ale usiloval o kariéru na elitní ruské kosmické akademii. Otec je politruk na vojenské akademii, matka přednáší na univerzitě vyšší matematiku. Elitní rodinka, ale najednou v roce 2011 se něco stalo s jejich synkem. Pojďme si nejprve ocitovat vůbec první článek v historii, který v Bělorusku o Romanu Protasevičovi vyšel. Článek vyšel [1] na serveru Naviny dne 28. září 2011 a vykresluje neuvěřitelné obrysy celého příběhu.

      Viac v článku TU.“
      https://www.infovojna.sk/article/video-vymyvanie-mozgov-a-vytvaranie-profesionalnych-revolucionarov-bielorus-pratasevic-oznamoval-ako-16-rocny-prerusenie-vazieb-s-rodicmi-a-prechod-do-ilegality

   • Bohužiaľ sú na to príliš hlúpy. Policajt nerozmýšľa. ON koná čo mu prikážu. Ja si myslím, že tie zmeny by mali iniciovať zamilovaní. Sú natoľko idealisti, že sa neboja smrti, lebo veria, že ich láska bude trvať naveky pretože je veľmi silná. Dávam vám na známosť : – že láska obsahuje Tachyonovú energiu a je 26 x rýchlejšia, ako rýchlosť svetla. Proti tomuto banda Rockefelerov, Gatesov a Sorosov proste nemajú šancu. Takže želám vám veľa lásky.

 7. https://www.banned.video/watch?id=60b45785d45d2e5cc3eff01a
  Fauci and Obama Must Be Investigated For Involvement In Wuhan Laboratory
  Fauci a Obama musia byť vyšetrovaní kvôli angažovaniu sa vo Wuhanskom laboratóriu

 8. https://www.hlavnespravy.sk/totalita-sa-vracia-statny-utok-voci-nepohodlnym-mediam-nadovo-ministerstvo-obrany-planuje-razne-zakrocit-voci-hlavnym-spravam-tentokrat-nas-chcu-zlikvidovat-odstrihnutim-od-prijmov-z-inzercie/2557150
  Totalita sa vracia. Štátny útok voči nepohodlným médiám: Naďovo ministerstvo obrany plánuje rázne zakročiť voči Hlavným správam. Tentokrát nás chcú zlikvidovať odstrihnutím od príjmov z inzercie

  A je to tu opäť. Po vyše 30-tich rokoch od nežnej revolúcie sa vracia totalita. Ministerstvo obrany na čele s Jaroslavom Naďom zverejnilo stretégiu boja proti nepohodlným médiám. Chce ich pripraviť o príjmy z reklamy

  Naďovo ministerstvo obrany chce zatvoriť ústa nepohodlným médiám

  Z konšpirácie sa časom takmer vždy stáva pravda

  Je potrebné zvoliť politické strany, ktoré budú bojovať za Slovensko, za národ a nie za záujmy USA a Bruselu – čoho priamym dôsledkom je aj zavádzanie totality ako nám predvádza súčasná vláda.

 9. Zaujímavé!Už niekto rozhodol že bude tretia vlna?Aj to že bude ešte horšia ako tie predošlé?Takže zase naplánovaná pandémia.A ja sa zachovám s mojou rodinou ako pritom predošlom „vlnení“.Čiže bozajte ma.

  • Aj o druhej to vedeli vopred,že príde v septembri. Jasnovidci boli.
   Teraz už len copy min.rok.

  • no normalne sa to nastavi na pcr teste, to je ako na pocitaci, natukas 30% a potom to urpavis na 45% a bude cislo vyssie.
   oni velmi dobre vedia, ako vygumovali vacsinu ludi a co si mozu dovolit.
   Ked sa mozu dohadovat vysledky zapasov vo futbale, pretoze to je len pracovna na peniaze, cely ten sport,, tak sa moze dohodnut aj vysledok PCR testov…

   • To ako ten vtip s antig.testami…pride do skladu a skladník sa opýta: „…a chcete negatívne či pozitívne?“
    ..a štát povie „stačí len 20% negat.“

  • Na vojenčine mazáci šikanovali zobákov tak, že zatiaľ čo mazáci tajne pozerali telku – väčšinou na spojovacej čate – zobáci museli niekde vonku alebo aj na streche mávaním naháňať „televízne vlny do antény“ – a keď nabehol zrnitý obraz /väčšinou pri poľských erotických filmoch/ – tak mali zobáci po pi.i!

   Takže tá jesenná vlna bude – na základe povolávacieho rozkazu – a nie že nie!
   Ruské kliky
   https://www.mojevideo.sk/video/18c8c/ruske_kliky.html

 10. Farmaceutický podnikateľ sa nechce dať zaočkovať proti korone: „Nechcem sfalšovať moju DNA“

  Výkonný riaditeľ najväčšej gréckej farmaceutickej spoločnosti Vianex sa zo strachu pred možným „sfalšovaním“ svojej DNA nechce dať zaočkovať proti korone. Nie je v tom sám – zástancovia i odporcovia očkovania sa zapájajú do mediálnej kontroverzie, zatiaľ čo grécka vláda už zaviedla povinné očkovanie pre prvé profesijné skupiny.

  Dimitris Giannakopoulos je jedným z najznámejších farmaceutických podnikateľov v Grécku. Je výkonným riaditeľom najväčšej gréckej farmaceutickej spoločnosti Vianex, ktorú založil jeho otec. Predminulý týždeň Giannakopoulos v príspevku na Instagrame uviedol, že sa nedá zaočkovať proti COVID-19. Ako argumenty vymenoval extrémne skrátený čas vývoja vakcíny a z toho vyplývajúce riziká. Pre neho je však rozhodujúce niečo iné:

  „Mnoho ľudí sa ma pýta, či som bol zaočkovaný a akou vakcínou. Nie, nedal som sa zaočkovať a ani sa nedám zaočkovať. Nie preto, že by som sa bál vedľajších účinkov, ale preto, že nechcem sfalšovať svoju DNA.“…………………….čl. pokračuje
  zadať podľa nadpisu

  Tu nás chceli očkovať Sputnikom V a samotný minister Lengvarský sa ním nedá zaočkovať a myslím, že ani Matovič a kto zaplatí škodu,ktorá vznikne nepoužitými vakcínami. Či nájdu nejaké pokusné králiky?

 11. Vakcinácia je v podstate „mierna“ paralýza nervového systému, ktorú nie každý prežije v zdraví. Keďže vakcíny, sú spolu so všetkými adjuvants pichané do svalu v ramene, kde je nerv napojený priamo na CNS (Centrum nervovej sústavy), preto sa očkuje do ramena,je to veľký sval najbližší k mozgu…

 12. https://tadesco.org/bleskovka-carstena-31-q5-2q21-pravda-recena-v-televizi-booooom/

  V turecké VEŘEJNÉ televizi ATV zveřejnili lidem krutou pravdu o očkovací „VAKCÍNĚ COVID-19.“ Nejedná se o žádnou ochranu lidí, ale o biologickou zbraň.

  Bývalý agent CIA Robert David Steele v turecké televizi ATV potvrdil skrývanou pravdu před světem o podvodné epidemii, která není žádnou epidemií!!!!!

  Vakacína COVID-19 je vyráběna všemi farmaceutickými firmami jako BAKTERIOLOGICKÁ ZBRAŇ!!!!!

 13. Viete, že podľa manuálu Strategie očkováni v ČR proti covid-19 je/bude možnosť sa očkovať niekoľkými typmi vakcín?

  a) celovirionové vakcíny (atenuovaná nebo usmrcená vakcína),
  b) vektorové vakcíny (využívající nejčastěji replikující nebo nereplikující virový vektor)…
  c) proteinové vakcíny (subjednotková, adjuvovaná vakcína nebo vakcína na bázi viru podobných částic
  d) DNA, RNA vakcíny.

  Pfizer/BioNTech – Genová, mRNA, obalená lipidovými nanočísticemi
  Moderna – Genová, mRNA, obalená lipidovými nanočásticemi
  AstraZeneca – Rekombinantní, vektorová (adenovirus ChAdOx1)
  CureVac – Genová, mRNA, obalená lipidovými nanočásticemi
  Johnson&Johnson (Jansen) – Vektorová (adenovirus Ad26)
  Sanofi Pasteur (GSK) – Rekombinantní, adjuvovaná
  Novavax – Rekombinantní, adjuvovaná

  údaje sú z 22.12.2020, či sú všetky vakcíny dostupné som zatiaľ nezistila
  manuál sa dá stiahnuť v pdf

 14. Jednoduchá

  ….k tým dokt.- sú rôzni, jedni sa vám snažia pomáhať a druhí vás berú ako ,,číslo“…….všetko je o nás ľuďoch, všade sa tvoria 2 strany -2protiklady, tak je to dané prírodou, ako je svetlo, je aj tma, ako je jing, je aj jang, keď je deň, je aj noc …….presne takto je to aj s ľuďmi…….nie všetci sme na rovnak.duchov.urovni, nie všetci berieme povinnosti rovnako, nie všetci chcú len dobre, chcú pomáhať rovnako………verím tomu, že tých lekárov s tým ľuds.prístupom a ozajst.ochotou nám ozaj pomôcť bude pribúdať a ,,nedajú sa kúpiť za žiadne peniaze“, pretože ČLOVEK bude u nich vždy na 1.a tom najdôl.mieste………..vladko, .myslím si, že ,takéto,, odkotúľané jablká“ / ako to hovorieval môj neb.otec/- lekárov, kt.úplne zabudli na Hippokratovu prísahu vešať netreba, stačí sa voči nim postaviť, a HLAVNE nedovoliť si dať niečo do tela, s čím ZÁSADNE NESÚHLASÍM…….a práve v tom by mali byť naši policajti nápomocní, to si dobre povedal…..násilie len vyvoláva ďalšie násilie, to neveští pre ľudí nič dobré……….s pokojom, rozvážnosťou a rozumn.riešením by sa malo dať urobiť viac- jednoducho by stačilo stáť si za svojím rozhodnutím………………………..k tomu mládenc.,,naverbov.k revolucionárom“- ozaj smutný príbeh, avšak my už nevidíme ako rodina naozaj fungovala, aké hodnoty uznávala a podob., tak ťažko aj povedať, prečo práve on ,,podľahol“………k tým vakc. – každý z nás si má uvedomiť 1 vec, či to, čo uznávam, resp.chcem urobiť je v súlade s mojím vnútor.postojom, akonáhle je tu rozkol, človek nerobí správne- to platí aj pri vakcínach, môže byť z opač.koncov sveta, môžu ma posielať na exl.dovol., môžu ma ,,podplatiť“ inak, ak s nimi raz nesúhlasím, nikto a nič moje rozhodnutie nemôže zmeniť………………………………..

 15. Jednoduchá

  ….áno to poznám aj ja…………………………..

Pridajte komentár

*