Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Ak žiadny vírus neexistuje, prečo potom ľudia chorejú a zomierajú?


Print Friendly, PDF & Email

Ak žiadny vírus neexistuje, prečo potom ľudia chorejú a zomierajú?

(Jon Rappoport, nomorefakenews.com) Nedávno som uverejnil jeden zo svojich článkov vysvetľujúci, ako bola vyfabrikovaná existencia vírusu SARS-CoV-2 – keď v skutočnosti vôbec žiadny vírus neexistuje.

Prirodzene, ľudia, ktorí nečítali mojich asi 450 článkov, ktoré som napísal o pandemickom podvode, sa potom pýtajú: „Prečo teda všetci títo ľudia chorejú a zomierajú?“

Dnes opätovne publikujem jeden zo svojich článkov, ktorý na tú otázku odpovedá.

Od začiatku tejto falošnej pandémie som ponúkal presvedčivé dôkazy, že SARS-CoV-2 nexistuje. Vysvetlil som to mnohokrát a v tomto článku to vysvetlím znova.

Predovšetkým, celá predstava, že COVID-19 je jeden zdravotný stav, je lož. COVID NIE JE JEDNA ZÁLEŽITOSŤ.

To je ten najťažší a zároveň najjednoduchší bod, ktorý treba prijať a pochopiť.

Neodmietajte existenciu vírusu a potom nehovorte: „Čo je teda TOU príčinou, prečo ľudia zomierajú?“ Žiadna JEDNA PRÍČINA neexistuje. Neexistuje žiadna jedna choroba. Neexistuje „to“.

Zo starého urobili nové

Zďaleka najväčšími zdrojmi ochorenia, s ktorými máme do činenia, sú pľúcne stavy zvané zápal pľúc, chrípka, chrípke podobné ochorenie, tuberkulóza a ďalšie nemenované pľúcno-respiračné problémy.

TIETO SÚ PREMENÚVANÉ NA „COVID“. Je to prebaľovacia schéma. Ľudia zomierajú z tradičných dôvodov a ich úmrtia sú dnes nazývané „COVID“.

Tak sa zo starého umelo robí nové. No stále je staré.

V tejto širokej skupine ľudí, ktorí majú tradičné pľúcne stavy, sú zďaleka tou najväčšou populáciou starí a slabí.

Tí zomierajú v domovoch opatrovateľskej starostlivosti, v nemocniciach, vo svojich domoch a bytoch. Okrem svojich pľúcnych problémov trpia aj celým radom ďalších stavov, dlhodobo a roky sú liečení toxickými liekmi.

Sú vydesení, že by mohli dostať diagnózu „COVID“ a potom ju DOSTANÚ. Nato ich izolujú, odrežú od priateľov a rodiny. Oni sa vzdávajú na život a zomierajú.

Je to vynútená predčasná smrť.

Niektorým týmto starým a slabým ľuďom nasadia silné sedatíva a napoja ich na pľúcnu ventiláciu – čo je smrtiaca liečba. Vo veľkej newyorskej štúdii sa zistilo, že z „COVIDOVÝCH“ pacientov vo veku nad 64 rokov, ktorých napojili na ventilátor, ich 97,2% zomrelo. Šokujúce!

Mnohým týmto starým a slabým ľuďom nasadili antivirotiká – napr. remdesivir – ktoré sú silne toxické.

Niektorí z týchto starých a slabých pacientov teraz zomierajú z dôvodu reakcie na vakcínu proti covidu – a, samozrejme, ich úmrtia sú uvádzané ako „COVID“.

Prečo inak ľudia zomierajú? V mnohých prípadoch je to jednoducho len záležitosť evidencie. Zomierajú v nemocniciach z celého radu dôvodov a personál im do záznamov napíše „úmrtie na COVID“. V USA štáty na základe týchto štatistík dostávajú federálne peniaze.

Povedzme, že na istých miestach sveta sú zhluky úmrtí (nazývaných COVID), ktoré sa nedajú vysvetliť inak, než mnou práve opísanými spôsobmi.

Zbohom vysoký krvný tlak

V tých situáciách by ste mali KAŽDÚ dôkladne preskúmať. Napríklad, bola tesne pred epidémiou v severnom Taliansku nejaká očkovacia kampaň? Čo bolo v tej vakcíne? Nejaký druh toxických látok?

Každú skupinu musíte zvažovať nezávisle.

Už chápete?

Každé úmrtie na „covid“ sa dá vysvetliť aj bez existencie nového vírusu

Žiadne z „úmrtí na COVID“ kdekoľvek vo svete si nevyžaduje existenciu nejakého nového vírusu.

Napríklad, vo Wu-chane, kde sa to celé začalo, došlo k prvým prípadom „COVIDU“ v meste so SILNE znečisteným ovzduším. V Číne zomiera každý rok na zápal pľúc približne 300 000 ľudí. To znamená milióny prípadov. Žiadne z tých úmrtí netreba vysvetľovať zavádzaním nového vírusu.

Teraz k tomu všetkému pripočítajte fakt, že PCR test na (neexistujúci) vírus je zmanipulovaný (falošný), takže chrlí pozitívne výsledky ako požiarna hadica. Z toho sú vysoké počty „nových prípadov“.

„Pandémia“ je vykonštruovaná. Vytvorený podvod.

Počas týchto lživých epidémií (bolo ich veľa) niekto povie: „Ale syn môjho suseda, ktorý bol veľmi zdravý, náhle zomrel. Určite to musel byť ten vírus.“

Nie. Ľudia, ktorí sa zdajú byť zdraví, zomierajú. Nie iba dnes, ale dialo sa to vždy aj v minulosti. Nikto na to nemá vysvetlenie. Keby sa pozreli veľmi pozorne, možno by nejaké našli, ale oni sa pozorne nepozerajú.

Uprednostňovanie „vírusového vysvetlenia“ je sklon, patelárny reflex, reakcia na propagandu.

Ak si myslíte, že musia existovať iné závažné dôvody, ktoré vysvetľujú, „prečo všetci títo ľudia zomierajú“, potom majte na pamäti, že „pľúcne stavy“ sú kategória, ktorá je rozšírená po celej zemeguli.

Na planéte Zem je, napríklad, KAŽDÝ ROK asi MILIARDA prípadov chrípke podobných ochorení.

Už len „prebalenie“, resp. premenovanie čo i malého percenta tých prípadov by vysvetľovalo všetky počty oficiálnych počtov úmrtí na COVID.

Čo je na covide nové, je COVIDOVÝ PRÍBEH. Práve ten sa predáva: PRÍBEH o COVIDOVOM víruse.

Uvedomujem si, že od začiatku roku 2020 prezentujú autori u ľudí, ktorí chorejú a zomierajú, iné dôvody. Ja tie dôvody vyslovene neodmietam. No ak sú niektoré z nich pravdivé, potom predstavujú len časť obrazu. Opakujem, to, čo zabíja ľudí, nie je len jedna záležitosť.

Záver

Naprogramovaný impulz nám velí hovoriť: „Ak to nie je X, potom to musí byť Y. Ak nie je príčinou zomierania ľudí X, potom ňou musí byť Y.“

To je zásadná lož. Zásadná lož všetkých takzvaných pandémií.

A je to aj podfuk. Na najvyšších úrovniach plánovania propagandisti (tvorcovia reality) vedia, že ľudia sú ochotní „kúpiť“ jedno vysvetlenie jedného javu.

„COVID“ však nie je jeden jav. Neexistuje žiadne „to“. A neexistuje žiadna jediná príčina.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Jon Rappoport, Zdroj: nomorefakenews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Marek Košice

  Zajjímalo ma, ako sú na tom gayovia s očkovaním (pretože ich mám za menej rozumných, ČESŤ výnimkám a tých sa to netýka). Spravil som si nick na pokeci, kde som vystupoval ako gay (samozrejme bez fotky). Zaujímali ma názory mladých mužov, zadal som vek 20-30. Napísal som ôsmym, z toho sedem ich je zavakcínovaných. A to k tomu z Košíc a okolia, kde je menej vaxnutých než v Bratislave. Potvrdilo sa mi čo som si myslel…… Ale na druhej strane nemám šajnu, či s heterosexuálov v takom veku by tiež nebolo 7 z 8 zaočkovaných…. No ženský nick si robiť nebudem aby som to zistil, to by bolo už príliš…. 😀

  • By si sa pogrcal z toho čo niektorí chlapi píšu ženám 😀

   • Marek Košice

    Ja som sa už pogrcal z toho, ako si ženy na sociálnych sieťa (napr. Pokec) takmer vôbec nevážia písanie s konkrétnym jednotlivcom, pretože im píše ďalších 30, a tak keby aj muž po pár dňoch písania len skúsil zistiť záujem tej ženy o písanie s ním štýlom takým, že by jej napísal „Rozhodol som sa, že nie je dobrý nápad si ďalej písať, prepáč…“, tak ona sa ani nespýta že „Prečo??“, ale rovno buď neodpíše, alebo odpíše „Tak ako chceš, ahoj :-)“ bez toho, aby sa spýtala že prečo……. Čiže buď to má fakt v paži, alebo nemá, ale hrá divadlo (a to nie je oveľa lepší prípad) že to v paži má….
    Žijeme v dobe temna, začína mi z toho j*bať………… Keď muž dá v profile najavo že má nejakú požiadavku na ženu (a pritom to môže byť viac-menej bežná požiadavka), tak ženy zaplavované kvantom RP-čiek budú tú požiadavku považovať za „vystúpenie s komfortnej zóny“, pretože stále si môžu vyberať a vyberať z takých, ktorí požiadavky nemajú žiadne. A JE IM UŽ JEDNO, že to budú nejakí mumáci, ktorí na ne len skočia, vytrkajú ich, a to je celá ich sexualita…. Dôležité je, že v profile nenapísali čo sa im páči. Ženy si stále ani v roku 2022 neuvedomujú, že keď má muž nejakú sexuálnu požiadavku na ženu a spomína ju v profile (ako som už spomínal – môže sa jednať o viac-menej bežnú vec), tak je to ÚPLNE TO ISTÉ, ako keď sa žena pýta muža že v akej oblasti pracuje. Prečo sa ho to pýta? PRETO, aby si z toho mohla vydedukovať koľko zarába. Prečo muž spomenie vo svojom profile nejakú sexuálnu požiadavku na budúcu partnerku? No preto, aby si mohol vydedukovať, či si s ňou v posteli bude rozumieť. Keby sa muži mali správať ako ženy (s ich nulovou logikou), tak potom pri každej otázke od ženy typu „V akej oblasti pracuješ?“ by „X-kli“ ich správu a už žene neodpísali. Robia tak muži? Možno jeden zo 100.

    • Marek Košice

     *z komfortnej zóny

     • Nechodím na fakebook, nestojím o pohlavnú chorobu, nechcem vychovávať cudzie deti. Skús zoznamovací inzerát, osobne sa stretnúť.

     • Tá požiadavka bola „neočkovaná“? Ak chceš mať zdravé deti.

    • To myslíte vážně?? A divíte se, že holky se nehrnou? S takovým přístupem obstojíte maximálně na nějaké sex seznamce, popřípadě na gay seznamce (ti jiné ani nemají). Já bych Vás rovnou poslala někam…a udělá to každá normální ženská, kterou bude někdo, koho nezná a v životě ho ani neviděla, otravovat s dotazy ohledně sexuálních preferencí, protože Vás bude považovat za primitiva a úchyla…snad jsem Vám trochu přiblížila logiku ženského uvažování…přeji hodně úspěchů 😉

     • Úspechy fungujú v tomto ako taktika poisťovacích agentov – musíš osloviť 100 žien s priamou otázkou, či nechcú sex! Drzé, ale účinné! 95 ťa pošle do pi.e, ale u 5 to vyvolá záujem – dohodneš si s nimi rande – detto ako s potenciálnym klientom poisťovne. No a potom to už nejako dopadne, Takto to robia profesionálni prútkari. Osobne mám takých chuť zabiť – lebo sa drzo montujú DO KAŽDEJ – teda aj tej „mojej“! Mám zažité – mal som takých minimálne 4 „známych“. Vždy to skončilo konfliktom.

   • Marek Košice

    To je len jedna z viacerých požiadaviek. A žiadna z mojich požiadaviek nemá nič spoločné s atraktivitou ženy (stačí mi priemerne vyzerajúca), ani s jej financiami/majetkom (aj keby bola nezamenstaná, ale nedrankala by odo ňa peniaze, tak by mi to bolo jedno).

    • vlastimila

     Inak aj citas to co napises?! Asi nie…

    • Miroslav Čižmár

     Veľké cecky, aby dobre kojila.

     • Veľké svaly – na rukách a nohách – aby roba dobre robila! Fibingerová ako celoživotný sparing partner v narábaní s guľami!

      „Veľké cecky, aby dobre kojila.“ = jasná nedokojenosť! Ciciak predčasne odstavený! Preto si cmúľaš palec a snívaš o ceckoch!
      ———————————
      Scéna vo vlaku z Košicov.
      Do kupé nastúpila mladá cigánka s asi 3-ročným chlapčekom. Chvíľu pokukovali, potom podriemali. Vlak zastavil znovu – to ich prebralo – ľudia hore dole v pohybe. Vlak sa opäť pohol. Malé cigánča začalo chytať maminu za cecky.
      “ Mama! Daj dudu! Mama daj dudu!“
      Cigánka ho chlácholí – „Ale Dežko, tu sa to nepatrí! Tu je veľa ľudí!“
      Dežko sa nedá odbyť – „Mama, aj doma je veľa ľudí! Mama chcem piť!“
      Ostatní ľudia v kupé začali odvracať zrak, a tak Araňa naveľa vytiahla dudu a dala ju synovi – „Na – tu máš, ale nechoď s ňou ďaleko!“

     • Miroslav Čižmár

      O čom snívajú dokojení?

     • Miroslav Čižmár

      Už viem, dokojení snívajú o pive.

     • aby boli dostatocne pevne a stali,tie ovisnute,OUCH

  • To nemusí být tak jednoznačné. Znám hodně velmi inteligentních lidí, kteří jsou tou propagandou totálně zblbnutí a na očkování se hrnou hned jak můžou. Na druhou stranu znám i inteligentní lidi, kterým je jasné o co jde a nikdy by dobrovolně nešli a nedonutí je k tomu ani restrikce nebo povinnost.
   Co se týče gayů, znám jen asi 3, oni vědí, že já gay nejsem tak na mě ani nic nezkoušejí. A v tom ostatním jsou to velmi inteligentní jedinci. Nic to samozřejmě nevypovídá o celé jejich komunitě.

   • Mýliš sa v tom, že ak gay vie, že nie si gay – dá ti pokoj! Hetero muža tiež nezaujíma – pokiaľ mu nejde o vzťah ale len o sex, že ho nejako zaujíma, že ten jeho sexuálny objekt je lesbička.
    Ja som zažil zopár takýchto chtíč útokov od gayov, ktorí vedeli že ja nie som, ale v stave opitosti sa nedokázali ovládnuť a jeden z tých útokov musel byť brutálne potlačený, čo malo ďalší následok- snahu o pomstu voči mne. Problém sú práve tí utajovaní homosexuáli, často maskovaní manželstviom a deťmi. To by si kukal, čo z nich vylezie!

    Pokiaľ niekto nejde do polohy falošného gaya na internetovej zoznamke čisto z profesionálnych dôvodov – experimentuje so svojím pohlavím a sexualitou – či už zo stupídnej zvedavosti /tzv. hľadá sa/, alebo kvôli kríze identity pohlavia, alebo kvôli bisexualite, alebo kvôli potláčanej skrytej homosexualite.

    • Marek Košice

     Potom tu existuje ešte jeden fenomén – Chuť heterosexuála na penis. To je vtedy, keď muža na mužovi priťahuje penis a gule, ale tým to končí, pričom na žene ho priťahuje všetko od A po Z. Ty takého možno nazveš bisexuálom, ale on nie je bisexuál, pretože najviac by mu vyhovoval živý penis s guľkami ako „samostatná jednotka“, bez zbytku tela muža. Podľa mňa taká chuť bude mať čisto nejaké energetickú príčinu. Možno dobíjanie sa jangom cez ústnu dutinu zo žiariča menom penis? Neviem. Ale už som sa s tým stretol, keď som spoznával ľudskú sexualitu od A po Z (čo sa mužov týka, tak len z teoretickej stránky). Je kopa mužov ktorí síce majú partnerky ktoré milujú, no túžia robiť mužovi orál. No zároveň pri predstave že sa s tým mužom bozkávajú im príde zle. Sú bisexuáli? Ťažko. Sú nejakou vetvou heterosexuálov. Ale možno by sa dali nazvať „heterosexuál s úchylkou na cudzí penis“.

     • vlastimila

      To je dnes zmena temy, na rozdiel od nadpisu??
      Comu dakujeme za tu odbornu analyzu muzov???

     • „Chuť heterosexuála na penis. To je vtedy, keď muža na mužovi priťahuje penis a gule, ale tým to končí, pričom na žene ho priťahuje všetko od A po Z.“ – dobrá pripomienka, avšak bez kontextu!

      Ten kontext spočíva v účinku pornogeafie na jej pozorovateľa! Ak sa niektorý heterosexuál úríliš často vzrušuje na akte, v ktorom účinkuje aj rovnaké pohlavie – ukladá si ho do podvedomia v súvislosti so svojí vzrušením – odbočím – fetišizmus je fixácia na vec na ktorú niekto upne pozornosť pri svojom prvom akte – to sú tie známe pohodené topánky, tenisky, ponožky, blúzky, nohavičky – aj vlastné slipy – späť – teda muža heterosexuály podvedome začínajú priťahovať mužiz porna – detto ženy ženy – atak sa programuje bisexualita,ktorá sa môže preklopiť dohomosexuality – odbočím – homosexualita nie je genetická porucha, ale získané vzorové správanie – viď cirkevné semináre a internáty, viď polepšovne mladých ľudí, kde sa uvoľňuje sexuálne napätie na osobách rovnakého pohlavia často rituálne, iniciačne.

      Normálny heterosexuálny pár nepotrebuje spoločnosť, preto každý vidí len toho druhého. Aj za starších čias – niekoho v prírode prekvapiť za kríkom bolo skôr ojedinelé – pokiaľ nešlo o šmirákov – voyerov. Pornografia tento voyerizmus podporuje – podporuje aj podvedomú homosexualitu -ako agendu na zníženie populácie. Ten, kto nepozerá porno aspoň príliš často,sa sústreďuje na vlastný penis. A tak tomá byť! Inak penis zakrpatie už len kvôli frustrácii z tých napichaných penisov.

      Odbočím – myslím, že patrím k normálu, ale raz keď mi na ňom z určitých dôvodov robili zákrok – bol som v polonarkóze – sestričky sa veľmi chichúňali. Tak som sa jednej potom spýtal, čo bolo na tom smiešne.
      Že to vyzeralo, akoby mi chcel celý krvavý vybuchnúť! Chlap potrebuje správnu stimuláciu a určite to cudzí ko.ot NIE JE!

     • „keď muža na mužovi priťahuje penis a gule, ale tým to končí“ – Hovno! Tým to ZAČÍNA!

   • Fido,ale nie 100%,niektori su hodne agresivny,aj proti Zenatym Muzom,je to asi tak na polovicu,najlepsie sa im vyhybat

  • Marek,je to pravda ,ze teplosi,veria daleko viac na vaxx,nez heterosexual,to je vidno na statistike z West Hollywood,kde ich je vacsina,oni su poslusni otrocy a nosia aspon 2 handry na papuliach

   • kurva hoši gutenvtak, to ste riadne odbočili, dajte vakcicinu do tej žily. Maroš, mám dosť,hoď havkačom dakú kosť…

 2. covid je diablov advokat

 3. Celé toto divadlo je prehliadkou moci pár stoviek miliardárov. A ukážkou ako hlboko kleslo ľudstvo ako živočíšny druh. Žiadne zviera (snáď okrem svine) by nerobilo to, čo robia ľudia – ničia svoje deti.
  Informácie o tom, ako sa tvoril PCR test, ako sa “našiel” genóm kovidu, ako sa vyjadroval Gejc a Fajči o prínose vakcín a prínose vírusu z ktorého by ľudia konečne mali naozajstný strach sú predsa verejne prístupné – to nie sú fejky a hoaxy.
  Prehliadku moci miliardárov prezentujú vlády, lekári, svetové organizácie, štátne organizácie, poisťovne, právnici, lekárnici, médiá, celebrity… tých všetkých si kúpili. Aj keď sa to zdá neuveriteľné. Táto nová “pumpa na peniaze” je skoro ako perpetuum mobile. Dokola točí bilióny peňazí. Zisky z pseudovakcíny na pseudovírus použijú na financovanie horeuvedeného neúplného zoznamu aktérov, ktorí vykonávajú agendu, ktorá ich samých v konečnom dôsledku zomelie. Pud sebazáchovy a inštinkty niekde zmizli. Zostalo pár psychicky a charakterovo zocelených jedincov, ktorí tomuto všetkému dokážu zatiaľ čeliť. Ja osobne viem jedno. Ak zomriem preto, že niekto vypustil a stále vypúšťa biologickú zbraň, nebudem musieť žiť vo svete, ktorý títo šialenci vytvoria. Budú žiť v pekle, ktoré si sami vytvorili.

  • Ale trebalo vopred „podprahovú“ prípavu, jeden prípad z desiatok – https://www.csfd.sk/film/344652-gamgi

   • vlastimila

    Co je to za slovo “ trebalo“?? Nepoznam, a ani v slovniku som nenasiel….!

    • holistický prístup

     hmmm … dnes pod vlastimilou s logom mnohých akože „žien“ trolluje kámoš?!? … alebo „lbftzytpvusss“ sa dnes rozhodol byť akože „mužom“?!? – je to priznanie?!? – lebo o „trebalo“ to vôbec nie je …to je načim znať 🙂

     • Ani kukalo nie je v slovníku. Kukalo je ľudové označenie „pipíka, ktorý kuká z pižamka“. Trebalo mu kukalu pišať – vtedy už je neskoro! Kukalo má vlastný rozum – vlastnú hlavičku, a vie, kedy čo treba. Trebalo je teda správne použité len s minulým časom. Trebalo by – je nezmysel!

     • vlkastimil

      Vdaka, holisticky pristup za analyzu.

    • kurva hoši gutenvtak, to ste riadne odbočili, dajte vakcicinu do tej žily. Maroš, mám dosť,hoď havkačom dakú kosť…

  • Dendy,len skus zobrat Mlade, Divokej Svini a uvidis,co s tebou spravi,takze ludia hlboko ,padli pod uroven DIVOKEJ SVINI

 4. He he! Wu-chanská jaskyňka v JAR. Normálka, pretože Číňania sa stávajú hegemónmi Afriky. Tipujem to na exportnú paštiku z jedlých kaloňov. Alebo nimi oslintanéovocie na trhu. A čo tak konečne ten mačací koronavírus – na Morave pojedajú střešní zajíce – mám to tým Číňanom povedať, či čo?

  „Vědci v čínském Wu-chanu objevili nový a potenciálně nebezpečnější koronavirus, který je zatím známý jako NeoCoV. Experti tvrdí, že je smrtelnější a přenosnější než dosud známé varianty viru SARS-CoV-2, jenž způsobuje onemocnění covid-19. Virus byl podle studie objeven u netopýrů v Jihoafrické republice.

  Na člověka se zatím nepřenesl, podle čínských vědců je však pravděpodobné, že k tomu dojde.

  Studie je zatím ve fázi tzv. preprintu, tudíž neprošla recenzí. Odborníci tedy jedním dechem dodávají, že bude potřeba dalších výzkumů.“
  https://www.infovojna.sk/article/vedci-z-wu-chanu-objevili-novy-koronavirus-ma-se-sirit-rychleji-a-byt-smrtelnejsi

 5. Karol Schneider

  To, co si tu teraz napisal je len polopravdou.

  Ten SarsCov 2 skutocne existuje a ma umely povod, ale su mu pripisovane aj ochorenia a umrtia, ktore nie su tymto umelo vytvorenym virom zavinene.

  Ze je mozna manipulacia s testami na covid vir z nich vyplyvajuce potom aj tie dalsie manipulacie s roznymi statistikami je rovnako pravdou a toto je skutocna pricina stavu, ktory tu teraz vyssie opisujes.

  • Ak ten vírus existuje, viete nás nasmerovať na dôkaz jeho izolácie a purifikácie?

  • Karol absolutny nezmysel,Elita ma zaujem aby veriaci covidovci stale verili na „virus‘ ci je Od Netopiera,opice,alebo UMELO vytvoreni,ako to popisuje sudruzka Pekova,co ONA . je kontrolovana opozicia a hrabe kopu grosov za to a este ma slavu. .Vela ludi nepoculo o Koch,Rivers Postulates??????

   • Karol Schneider

    Nepochybne je to umelo vytvoreny virus a bol vedome a cielene vypusteny medzi ludi.

    Je zrejme, ze nesledujete aj to ako Fauci pred senatom klamal a ako nakoniec vysla pravda najavo, ked financoval vyskum takehoto viru.

    Bol to dopredu dobre naplanovany zlocin, ktory nema dopad len na zdravie a zivot ludi, ale aj na ich majetok a prava a slobody.

 6. …ok všetky ,,cov.choroby“ sú vlastne zápaly p2úc, chríp.stavy a podobne…možno aj moja rodinn.známa ide dnes na test:-(, pre istotu ….myslím si, že gejovia sú tak intelig.ako ostatní, všade sú viac či menej intel….čo sa týka tých zoznamok, áno, niekedy sa žena nespýta priamo prečo a možno prehliadne tú otázku od muža, a pritom je to veľmi dôlež.otázka vo vzťahu…..

  • holistický prístup

   Milá Alenka,

   len idiot fungujúci na prvej čakre sa „zoznamuje“ cez otázku sexu – za týmto účelom sú zriadené rôzne bordely a mnohé entity predávajú „svoje“ telá aj na špéééci uličkách, uliciach, miestach – taký nech sa priamo tam obráti a dostane. čo mu rozkrok káže … prípadne si môže kúpiť gumenú „ANČU“ … alebo sa môže spoľahnúť na ručnú prácu. Slovo sex mi je veľmi zvlášť odpudivé – spojenie v ľúbosti je tvorivý mnohoúrovňový akt úplne oddelený od sexu … sex je len červík na udičke – je to čierna mágia – prvé tri čakry – nažrať sa – vypiť si – zasexovať si – takto nastavili súčasný „matrix“ – na tom funguje prevažná časť „bytostí“, ktorí sami seba označujú za ľudí – je to väzenie … s jedincom, ktorý začína „zoznámenie“ otázkou „sexu“ sa odmietam akokoľvek baviť … taký môže byť rád, že mu priamo neukážu priamu cestu do výfuku … a o tom je aj dnešná covid-hystéria …

   Nie sme chorí – sme trávení – každá „choroba“ je stavom organizmu dostať sa do rovnováhy – HARMÓNIE – snaha zbaviť sa toxínov (jedov) – o tom boli odo mňa mnohé príspevky – a priam na mňa vyskočil jeden článok z „bádateľa“

   https://www.badatel.net/laureat-nobelovej-ceny-odhalil-ako-aktivovat-autofagiu-samocistiaci-proces-vasho-tela/

   Každú informáciu zasaď do súvislosti (OBRAZU) … je to čierna mágia, že z obrazu vyberú maličký dielik – ten rozkúskujú na jednotlivé „atómy“ a ukazujúich sťa celok – tým upriamujete svoju pozornosť na maličkosti a celok vám uniká …

   Čím bližšie stojíte – tým menej vidíte!!!! – ABRAKA-DABRA …

   • Sexualita nie je náhodou druhá čakra?

    • holistický prístup

     Z vnútorného prejavu áno – ale z vonkajšieho nie – z vonkajšieho je to prvá čakra … stále sa to točí len v spodných troch čakrách …

     • Bez nižších čakier nefungujú vyššie.

     • holistický prístup

      Muž a žena sú síce dve oddelené samostatné bytosti – rozličné – spojením v ľúbosti tvoria novú bytosť (to nie je o len plodení!!!!) s prvkami oboch bytostí a s „pridananými vlastnosťami“ – dvaja rozdielni sú jediným celkom – to je obšírna téma aj obsahovo, aj časovo, aj na porozumenie … tzv. „sexualita“ muža a ženy je odlišná … pri „sexe“ ide znovu o niečo úpne iné …

     • holistický prístup

      hmm,

      … a sme na začiatku – si človek … alebo len „náhodný zluk nejakých buniek“ ovládaných pudmi – chtíčmi – …- vloženými chybovými programami – VÍRUSMI?!?

      Tým, že tu „niekto“ nastolil tému úplne mimo témy dňa – bez súvislotí – odvádza pozornosť od toho, čo je podstatné a dôležité … sám seba ukazuje kým naozaj aj je …

    • holistický prístup

     redakcia,

     skutočne máte za to, že všetky bytosti s podobou človeka sú rovnaké?!? – že všetky majú rovnaký počet čakier s rovnakým umiestnením?!? … ak áno, tak veríte LŽI … vysvetliť to do podrobností je skutočne na obsiahlu knihu …

    • vlastimila

     Mila redakcia,
     co sa to tu dnes deje ???? A kto je ten mudry „holistický prístup“?
     Dakujem.

   • K autofágii:
    1/ Keďže pomáha regenerácii zárodočných buniek – pôst je cesta k tretím zubom!
    2/ Tretie zuby vyžadujú „potrebu hrísť a kúsať“ – teda – pocit hladu by bol OK, ale – pôst musí mať vôľový a motivačný základ – pôst nesmie byť vnútorným konfliktom boja tela s hladom, pretože toto prinesie len jojo efekt! Teda – „potreba hrízť a kúsať“ musí byť čo najviac potlačená – ale nekonfliktne!, a potom vedome spustená v stave self feeling – chuti do života, chuti do jedla – v stave vnútornej radosti, a nie v stave panickej žravosti!
    3/ Autofágia je v podstate torzo teórie exozómov!
    Keďže Nobelova cena je židovská cena a teória exozómov by rozbila židovský virologický koncept – pochopiteľne nominovaná nebude a pochybujem, že by o to jej autori stáli. Detto s GNM.

    • holistický prístup

     Maroš,

     je to len jedna z možných ciest – a áno – je to o prístupe k životu – či je to spôsob života (vývoj, svoboda) … alebo diéta (otroctvo, okovy, obmedzenia) … všetko je načim triediť – rozkladať – vyberať podstané … a znovu skladať = dať do súvislostí … ale je dobré, že si ma doplnil …

   • Marek Košice

    Chudák ty, HP……….. Si ako človek, ktorý sa chce napiť čistej vody, má ale veľmi špinavé ruky ktoré si nemôže umyť a tak sa pomocou nich napiť, čo by nevadilo, pretože má poruke pohár s uškom. Ale problém je ten, že ho nechce použiť. Si „oddelený“.

  • Alenka,tiez Brontichida,ktora je neprijemna,tazko sa dycha,hlavne,ked clovek lezi,atd.

 7. …tak to je krásne napísané o mužovi a žene….zozn.cez tú 1.čakru- to je to nastavenie matrixu, teda nesprávne …nie všetky bytosti maJú rovn.počet čakier s rovn.umiestnením, a tým teda nie všetky u každ.aj fungujú…ten článok ako aktivovať autofágiu je ozaj zaujímavý, s tým ,,oknom“ som to už skúšala, nie zakaždým sa to aj darí….

  • holistický prístup

   Alenka,

   je rozdiel DVA V JEDNOM – a – JEDNO Z DVOCH.

   DVA v jednej spleti rúk, nôh a …a každý sa stará o to „SVOJE“ = sex

   JEDNO Z DVOCH – jeden vyšší celok z dvoch častí celku v ĽÚBOSTI.

   • holistický prístup

    SEX = ÚPADOK, ZNIČENIE, … SMRŤ = OTROCTVO (otrok „chtíča“ = vírusový, chybový PROGRAM)

    ĽÚBOSŤ = POVZNESNIE, ROZVOJ, HARMÓNIA, … ŽIVOT = SVOBODA

    • Marek Košice

     Sexualita je vírus len vtedy, keď sa u muža bežne (čiže vždy, alebo takmer vždy) spája s orgazmom/ejakuláciou, a hlavne VTEDY, keď nie je realizovaná spolu s ľúbením.
     Lenže keď si „rozdelený“ sám v sebe (rotzrieštený), tak si to neuvedomuješ.
     Asi si nepočul o „sexuálnom kung-fu“, kedy muž ejakuláciou neplytvá. To sa týka napríklad mňa. Za posledných 14 rokov (mám 34) ejakulujem priemerne 12-18x …. ročne.

  • holistický prístup

   Dobre teda – veľmi stručne.

   Vírusový PROGRAM SEXUALITA

   Prečo nám všade a vo všetkom ukazujú SEXUALITU? – od útleho detstva?!? Pretože je to špeciálny program jeden z mnohých – na udržanie všetkých bytostí s podou človeka a nielen ich, ale aj – a predovšetkým!!!! človeka – na prvých troch čakrách – vyslovene „zemských“.

   Čo sa deje pri spojení v sexe

   Dve samostatné bytosti – každý na tej svojej čakre fungujúci – každý so svojimi energetickými telami si pri akte tieto energetické telá vzájomne poškodia, potrhajú – a následne poprehadzujú nejaké časti (to sa deje pri KAŽDOM takomto „akte“) – HALA-BALA – to sú miesta na vstup enegretických parazitov, démonov, … – každý sa venujúci tej svojej čakre samostatne – prvé takéto poškodenie je najhošie a ďalšie sa pridajú – preto po akte únava, vyčerpanie, potreba doplniť energiu – hlad, smäd, … v prípade splodenia potomka, tak …

   Čo sa však udeje pri spojení v ĽÚBOSTI – SRCOVÁ ČAKRA a vyššie čakry u oboch – tieto sa pri spojení min. násobia – spojenie s VEČNOSŤOU – vstup ŽIVATMY – energenické telá sa SPOJA (prepoja) nad nimi (súčet) – vzniká nový celok – nad týmto NOVÝM CELKOM sa vytvoria ďalšie enegetické OBALY (každý celok MUSÍ byť na „Zemi“ chránený enrgetickými obalmi – aj zrnko piesku!!!) – ďalšie energetické telá nového celku – ľudovo vyjavené: ZAŽALA SA NOVÁ HVIEZDA – Svetlo ničiace TEMNOTU.

   A práve toto sa beštie znažia zničiť – PREČO?!? … hľadajte vo svojom vnútri (SRDCI) … práve toto bol dôvod aj pre tzv. „práva prvej noci“, o tom je to podporované znásilňovanie aj malých detí, xeualita na každom kroku, sexualizácia detí v rannom veku, promiskuita (predstavte si tie energetické telá!!!!!), prostitúcia, …, rozvody, …

   • holistický prístup

    … no a potomkovia svorení v hmote – sex – na prvých troch čakrách – sú zameraní na hmotu, samých seba a uspokojenie svojich nárokov (EGA), …, a ak asistuje pri sploení aj alkohol prípadne iné drogy, tak je to ešte oveľa horšie.

    Zo spojenia v ĽÚBOSTI sa rodia BOHATIERI. (9+9 energetických tiel – to majú len Slovania a Árijci – sú pra-pra-pra-pôvodne z jednej sústavy – preto len títo sa môžu vzájomne miešať lebo sú z jednej sústavy – ostávajú tým kým sú – ostatní majú svojich hrdinov, svoje egregory, svoje domovské sústavy.)

    BOHATIER = BOH a TY – ER (BOH a TY na „Zemi“ – BOH na „Zemi“)

    BOH v danom prípade znamená tú časť VEČNOSTI, kde sú VŠETCI PREDKOVIA – teda taký jedinec bol priamo napojený na VŠETKÝCH predkov vo VEČNOSTI – je BOH-Om na „Zemi“. Takých „jedincov“ sa TEMNÍ BOJA – TRASÚ SA … preto ich vyhľadávajú a likvidujú …

    Preto je dobé znať, KTO je KTO – každá skupina (národ – obrátený význam – zovšeobecnením na všetky skupiny) je v podstate z nejakej inej „hviezdnej“ sústavy a pri pobyte na „Zemi“ má podľa potreby aj svoju ochranu – svoje energetické telá – a pri ich takomto spojení vzniká jedinec napojený na ICH vlastný energetický systém (EGREGOR). Jedinci splodení jedincami z dvoch rôznych systémov sa NEMAJÚ na koho napojiť – odkiaľ čerpať energiu – rodia sa s úplne odlišnými špééci „skafandrami“ – každý s iným – bytosti BEZ DOMOVINY – v spojení sexom prípadne drogami takýchto jedincov je ešte horší prípad … – a dnes toto podporujú … O TOTO TU IDE!!!!

    • holistický prístup

     V spojení v ĽÚBOSTI vzniká NOVÁ HVIEZDA – NOVÁ RODINA chránená skafandrami – energetickými obalmi – VŠETKÝCH JEJ ČLENOV – nech sú akokoľvek ďaleko a najsilnejší jedinec vznikne pri rozžatí HVIEHDY – NOV(y)A – …

     … stále NIČ?!? …

     • holistický prístup

      Dobré ráno … MAREČKU z Košíc … svoju „hviezdu“ si už dávno zhasol … zničil … už znáš, KÝM (KTO) naozaj si?!? … a ak je pre Teba dôležité nejaké „kung-fu“ sexu tak si napojený na ich EGREGOR … nie na svoj …

     • holistický prístup

      O popisovanon (základu základu) sú KONy RITA – o tom je to celé dlhoveké besnenie TEMNÝCH … aj dnešok je len o tomto – na všetkých úrovniach – každým „krokom“ – zničenie v skratke opísaného si TEMNÍ vytýčili za cieľ.

 8. Ivor Cumins na YT preberal casto dobre statistiky a umrtia a pekne ukazoval ze krajiny kde zomrelo „vela“ ludi mali v predoslom roku, alebo dvoch, podpriemernu umrtnost. Takze sa to len „dobiehalo“. Priemerna krivka sa drzi vsade. Cele je to jeden velky cirkus proste. Nezabudajme ze chipka sa prvy krat v historii ludstva kompletne vytratila….

  Ale je i zahada tie protichodne informacie o tom ze nic neizolovali a pracuje sa iba na zaklade pocitacovych modelov. Co napadne aj Reiner Fuellmich vo svojej zalobe, konkretne PCR testy.

  Ale na druhej strane je Pekova ktora hovorila ze ten virus existuje a popisovala ako sa mnozi a podobne. Takze z toho mam stale chaos lebo existuju dve pravdy ktore su protichodne no napriek tomu obe maju dostatok dokazov pre svoju existenciu.

  • celé je to chaos a čoraz väčší

  • Peková tiež nič neizolovala, ale pracovala a analyzovala oficiálne publikované genómy. Na základe tejto analýzy dospela k záveru, že pôvodný Wuhanský vírus (ak by naozaj existoval) nemohol prirodzene zmutovať na Alfu a potom na Deltu, ale že sú to samostatné kmene vírusov.

   Ona v podstate odhalila „chyby“ v oficiálne zverejnených vymyslených genómoch, že aj keby existovali, tak by nemohli mutovať jeden na druhý a potom na tretí.

   Je to podobné, ako keby jeden programátor zverejnil počítačový program a potom druhý programátor mu v tom jeho programe našiel chyby aj bez toho, aby ten program spúštal. Jednoducho našiel chyby len na základe znalosti programovacieho jazyka.

   • vdak za info. viem ze nerobila priamo s virusom, ale „nieco“ studovala a nevedel som co.

    • Peková „študovala“ len jej poskytnuté patentované sekvencie „vírusu“ – viď podstatu dokumentu Plandemic 2 s Dr.Mikowitsovou! T. j. na základe patentovej zmluvy c CDC!

     Ten, kto si nepozrie dokument Plandemic2 je idiot, ktorý nikdy nepochopí, akým spôsobom pracuje a kolaboruje Peková!

     • Nikto bez patentovej zmluvy s CDC nemá od roku 2007 nárok skúmať nielen „ich“ „koronavírus, ale ŽIADEN koronavírus! A Peková „ho“ skúmala ešte pred vypuknutím Plandémie a bola to ona, kto zasial paniku o biologickej zbrani! Jej biznis je založený na kalibrovaných PCR – podľa SDC patentovaných sekvencií! Tento patent si musela kúpiť, alebo jej ho niekto „daroval“! Bez neho mohla skúmať akurát svoje sople!

      Pekovú „zbožňujete“ ako Čaputovú pred voľbami! Lebo viete nej rovnaké hovno!

      Na akékoľvek názory seriem! Buď to viete, alebo nie!

     • Bravoo,Marosko ,Pekova je zakerna stetka,kontrolovana opozicia , ma z toho judaske Grose a Slavu,stale sa prostituje,na vselijakych programoch,kde siri,len Bulsity

     • PATENT CDC NA KORONAVIRUS A NA MNOHO VAKCÍN A … – Donuts
      [Prehľadávať doménu cz24.news] https://cz24.news › patent-cdc-na-koronavirus-a-na-mnoho-vakcin-a-leciv-jak-dlouho-byla-vakcina-proti-soucasnemu-covid-19-pripravovana
      Zpracováno dle relace SVCS- Tapin rádio z 1. 02. 2021. Co je CDC? CDC ( Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí) je jednou z hlavních provozních složek amerického Ministerstva zdravotnictví a sociálních služeb, je to státní organizace financována převážně americkou vládou.
      ———————————————
      Čiže – dôkaz, že CDC si dokázala v roku 2007 patentovať všetko, čo by mohlo súvisieť s akýmkoľvek koronavírusum – bez čoho Peková nemohla urobiť ani ťuk! Toto si môžu dovoliť len mcnosti – Rusko, Čína, ktoré sa môžu na patent CDC vysrať!

      Teraz inak – ak je niečo zakázané skúmať – otázka – a nie je to o tom, že je to preto, aby nikto nemohol dokázať NEEXISTENCIU tohto podvodníckeho virtuálneho „objektu“ covid – vreca s odpadkami po autofágii?

      Je patentovo zakázané skúmať BOHA?!

  • Konec chaosu: http://Www.resetheus.org

  • Sudruska Pekova je kontrolovana opozicai a a zakerna podvodnicka,tiez ma z toho ,co robi,uzasne prachy a samozrejme SLAVU,beha ako stetka,po vsetkych programoch ,fuj

 9. Povedal by som, krásne napísané a zhrnuté, hodné prečítania:
  https://cz24.news/preco-je-premier-heger-prekliatym-sluzobnikom-diabla/ !
  Sektárske komentáre ma nezaujímajú. ;o)

 10. Jan Janosik

  autor akosi nespomína jednu dôležitú zmenu na planéte, ktorá by tiež dokázala vysvetliť umieranie pľúcne a srdcovo pľúcne ochorenia. … posledné roky sú charakteristické masívnym nasadzovaním tzv. 5G technológie, ktorá má byť prelomom v komunikácii, ale zároveň je v prevažnej väčšine krajín obsadzovaná do pásma cez 3GHz. Nielen táto veľmi vysoká frekvencia, ale aj masívne plošné nasadenie podporované Muskovými satelitmi, ktoré neustále vypúšťa na orbit… údajne ich má vypustiť 12 tisíc…. môžu spôsobovať tak silné žiarenie v danej frekvencii na mäkké tkanivá ľudí/ pľúca, mozog, krv, lymfatické uzliny… atd.. však človek je z 80% z vody/ že ich s najväčšou pravdepodobnosťou poškodzuje…. Neverte tomu, že pokiaľ sa jedná o neionizujúce žiarenie, tak je toto žiarenie pre ludí málo nebezpečné….. viď: https://www.teleoff.gov.sk/5g/ sú to hlúposti a oni to veľmi dobre vedia… na dôkaz toho že je to pre živé organizmy smrteľne nebezpečné žiarenie stačí ak dáte do mikrovlnky čokoľvek organické, čo obsahuje vodu a najväčšou pravdepodobnosťou rovnajúcou sa istote tento organizmus zahynie….. Bol som kedysi dávno /40 rokov/ v radilokačnom vojsku CSLA a urobili sme zopárkrát pokus pred vysielačom rádiolokátoru rozsvietiť žiarivky…. mám dokonca fotografie, kde sa v úplnej tme akože šermujeme s týmito rozsietenými žiarivkami….. neverte, že neionizujúce žiarenie je bezpečné opakujem Vám ešte raz… je to len otázka výkonu a nasmerovania laloku vysielača…. Dalo by sa o tom písať ešte dlho, ale tak ako pred 100 rokmi, keď sa zavádzalo prvé rádiové bezdrôtové vysielanie elity urobili pandémiu španielskej chrípky, pretože vtedy sa začala epocha ovládania ich prvého masového média- rozhlasu…. tak teraz pred nasadením 5G, čo bude znamenať totálnu kontrolu ľudí na planéte spravili covid pandémiu…..

  • Jan Janosik

   ešte zopár technických faktov , ktoré som v texte zabudol…. mikrovlnka pracuje na cca 2,5Ghz a náš lokátor pracoval vtedy v dm oblasti … cca 50Mhz a dokázali sme sledovať vzdušné ciela aj za hranicou 500km od nášho stanovišta…

  • V Australii ich jeden nicil s Tankom,(video)a aj po celom svete, 5G je vrazedny nastroj a bude sa pouzivat na spojenie Tekutych Krystalov- Graphene Oxide,via vaxx,do mozgu a 5G via AI,bude clovek 100 % kontrolovani,period( pierregilbertin1995- google it) tato technologia uz bola znama v roku 1995Vsade ich nicte ak chcete zit

 11. Pohrebné služby nehlásili zvýšenú úmrtnosť za roky 2020, 2021. Len tento údaj by mal zaujať a prinútiť porozmýšľať. Lenže rozmýšľanie je dnes podozrivé! Na Slovensku majú povolenie“premýšľať“ len na slovo vzatí odborníci ako Matovič, Jarčuška Sabáka, Mikas, Krčméry, Remišová….. Ľudia umierajú tak, ako predošlé roky, len sme to každý deň nevideli na tv obrazovkách a vo všetkých ostatných médiách. Ľudí vystrašili tak, že si vôbec nevšímajú, ako ich dusia, okrádajú a pripravujú o slobodu!

 12. Tiež ma nikto v kuse netestoval a nepresviedčal, že som chorý, aj keď mi nič nie je. Doktor normálne ordinoval a liečil, pokiaľ som potreboval pomoc.

 13. …ozaj krásne rozpísané o tej ľúbosti, a zvlášť ľúbosti Slovanov a Árijcov…áno, o tom práve 1.noci sa veľa písalo aj v rôz.literatúre, v mnohých rodinách sa o tom aj hovorí… …kvôli tomu sú často zneužité mnohé deti, to je úplne strašná len predstava, nieže ešte realita… takže práve pri ,,miešaní“národov je vyšší predpoklad na vznik bytostí bez DOMOVA / chrán.energ.obalov/…tí ,,hore“ sa usilujú práve o to zabránenie ,,vzniku“ ďalších Slovanov a Árijcov, lebo práve od nich ,,vychádza“ ten najsilnejší jedinec a toho sa oni veľmi obávajú….
  …ohľad.tej p.Pekovej len toľko, že je zrejme ,,dobre zainteresovaná“ v tejto záležitosti….

  • holistický prístup

   Alenka,

   TEMNÍ a SIVÍ majú v pláne zničiť (pripútať k hmote – k „Zemi“) všetkých čistých zo všetkých „hviezdnych sústav“ – nielen Slovanov a Árijcov – ale tých sa desia – majú z nich smrteľnú hrôzu.

   Bytosťami BEZ DOMOVA – to nie je o hmote, ale o EGREGORCH – o večnosti …

  • Alenka,dobry nahlad,pekova je „prostitutka“

 14. …takže je zrejmé, že pri klas.sexe len ako bež.potrebe medzi ľuďmi, kt.sa veľmi nepoznajú a ani nedopĺňajú, sa otvárajú len 3 čakry, kdežto pri spojení 2 bytostí z ľúbostí je možné otváranie sa aj tých vyšších….

 15. ….ešte k tým gejom, ak muž vie, že naozaj takto orientovaný, a sa zoberie žienku za manželku, tak v 1.rade doslova trpí on a potom aj jeho žena…nie je dobré sa kvôli nikomu pretvarovať, takže má sa dať ,,dokopy“ s mužom….čo sa týka tej úchylky, že mužovi hetero sa páčia mužs.pohl.orgány a pritom sa mu páčia ženy, myslím si, žeby si to mohol ,,vykompenzovať“ pozeraním sa na mužov v porno filmoch a sex by mal samozrejme so ženou…ak by mu však toto nestačilo a pre tú dotyčnú ženu by to bolo neprijateľné, potom treba radšej ísť od seba a s takou ženou sa ani viac nezoznamovať….

 16. …aha, ďakujem za vysvetlenie….

 17. …ešte raz k tomu heterosexuálovi s takouto úchylkou… priznám sa, včera som mala napísanú inú variantu a potom som ju vymazala….a pritom som to tak cítila….prečo? z jednoduch.dôvodu…kaž.máme určité prebraté vzorce správania, po napísaní tejto odpovede mi akosi ,,kliklo“, že to nie je podľa trad.vzorca…AVŠAK….nič nemusí byť podľa tradičného vzorca!…takže píšem tú svoju 1.odpoveď…ak sa tento muž s takouto úchylkou s touto ženou dohodnú na určit.pravidlách…buď si to vykompenzujú erotic.pomôckami, alebo si občas tento muž ,,urobí po vôli“ za prítomnosti tejto partnerky s iným mužom….bolo by to niečo ako stretko v trojici…samozrejme bez ďalš.bližš.spoznávania sa týchto 2 mužov…myslím si, že ak tej žene na tom partnerovi skutočne záleží, a tiež jemu na nej, určite by sa vedeli nejako dohodnúť, z tej ženy by rozhodne neubudlo a muž by si tak naplnil aj tieto svoje potreby….rozhodne som zato, aby to vopred nevzdávali, určite by to tak obohatilo ich vzáj.sexuál.život :-)….

 18. …NEVZDÁVAŤ sa, URČITE treba ísť do toho a NEODDĎAĽOVAŤ stále to rozhodnutie,
  držím všetky palce, určite to dobre dopadne :-)….

 19. …presne tak John, aj bronchitída je veľmi nepríjemná….to 5G je zasa veľmi, veľmi nebezpečné, mnohí si to stále neuvedomujú…. to ako je p.Peková ,,zainteresovaná“ už presne neviem, no rozhodne dákym spôsobom je…. a načo tie 3 výkričníky Vlastimilka? však to, ako si chcú partneri užívať sexuál.život, je len na ich vlast.rozhodnutí, je úplne jedno, či chcú použiť tie erot.alebo iné pomôcky, či chcú občas ,,na výpomoc“ toho ďalš.muža, aby bol muž z tohto páru spokojný aj kvôli tejto vyššie spomín.potrebe, je úplne jedno, kde, kedy a ako sa chcú milovať, POKIAĽ s týmto svojim správaním obaja resp.občas 3 súhlasia, neubližujú pritom niekomu, / aj keď býva takýto druh sexu- to by museli všetci zúčast.súhlasiť samozrejme, ale to je iná kapit./ a nespôsobujú ,,nespavosť“ dákym svoj. susedom :-(…:-), tak sa netreba znepokojovať….áno, možno sa to dá liečiť a bolo by to fajn, no ak nie, nič sa nedeje, jednoducho svoj sexuál.život by si občas ,,spestrili“…..a ľutovať takýchto mužov? tak to určite nie, nielen týchto mužov, ani iných, ani ženy, ani deti…proste nikoho NIE JE VHODNÉ ĽUTOVAŤ, vrátane seba. Ľútosť je veľmi zradná vlastnosť a tým človek oslabuje ľutovaného – teda aj seba, a takýto človek sa podvedome od nás dostáva na nižšiu úroveň… takýchto mužov treba hlavne chápať, snažiť sa im porozumieť čo najviac, tiež vážiť si ich a samozrejme milovať ich takých, akí sú, so všetkým, čo k nim patrí…verím tomu, že keď takýto muž natrafí ,,na svoju spriaz.dušu“ a bude schopný jej lásku aj opätovať, úprimne jej bude chcieť rozumieť a vážiť si ju, potom nič nie je nemožné a môžu mať život, aký chcú :-)…./ áno, občas môžu byť aj dáke ,,búrečky“, no vždy opäť vyjde slnko, tak ako všade inde vo vzťahoch…/. Podstatné je, aby to tak obaja cítili a naozaj chceli, potom im nič ,,nestojí v ceste“ takýto vzťah aj zrealizovať…….

 20. s clankom plne suhlasim, virus nexistuje, nie len Sars cov 2, ale ziaden virus, HIV, akykolvek doteraz opisovany a propagovany, nikdy nik ziaden virus neizoloval, len taky ako podvodnicka Pekova hovoria o nejakom genome, teda poradi par pismen, ktore zoraduje počiatačovy program
  ale ludia bohuzial veria propagande a bielym plašťom, na čo nasledne umieraju… nie len na Covid

 21. Ján Silvaj

  Svedectvo balzamovača
  Richard: Ty, které jsem vytáhnul ze žil, jsou obvykle mnohem větší. Ale ty, které vytahuji z tepen, jsou stejné. Obvykle mají takovou tu bílou vláknitou část. Obvykle se mi daří odstranit krev, která je k ní připoutaná… někdy se zdá, že jsou promíchané. Skoro se zdá, že ta bílá část jakoby rostla z krve. I když to zní zvláštně. Někteří lidé… já jim říkám červi, protože se velmi podobají červům.
  Jane: Nechceme ale lidi uvést v omyl a říkat, že je to živočich jako červ… pouze říkáte…
  Richard: Často se to podobá červu. Podobá se to červu. Neviděl jsem, že by se sám hnul nebo tak… Ale vypadá to jako malý červ. Někdo, kdo byl jednou se mnou v balzamovací místnosti, když z krve vycházela spousta těchto sraženin, jeho slova byla: Vypadá to jako vlasovec psí, ale pro lidi. Neříkám, že se to pohybovalo, ale jen říkám, že tyto vláknité struktury vycházely z krve.
  Jane: Tyto struktury, o kterých říkáte, že se podobají červům… byly oddělené od sraženiny, co začínala s krví, a pak z ní vycházel ten delší kus?
  Richard: Obvykle jsou spojené. Obvykle najdu normální sraženinu připoutanou k jednomu konci… Nebo najdu, jak jsou spojené se sraženinou. Proto některé lze opláchnout a pak vidět tu bílou strukturu.
  https://otevrisvoumysl.cz/exkluzivni-odhaleni-balzamovaci-nachazi-zily-a-tepny-naplnene-dosud-nevidanymi-gumovitymi-srazeninami/

Pridajte komentár

*