Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Zaočkovaný na smrť: Chystajú nekonečné mRNA vakcíny na chrípku, RSV, Ziku a iné choroby


Print Friendly, PDF & Email

Zaočkovaný na smrť: Chystajú nekonečné mRNA vakcíny na chrípku, RSV, Ziku a iné choroby

(Lance D. Johnson, Natural News) Teraz, keď farmaceutické spoločnosti ako Pfizer a Moderna spôsobili v populácii rozsiahlu imunosupresiu (oslabenie imunitného systému) pomocou covidových mRNA vakcín, čoskoro dôjde k nárastu nových infekcií a vypukne zlatá horúčka za novými vakcínami.

Farmaceutické spoločnosti už zaujali pevné pozície, aby zarobili na prichádzajúcich infekciách a chorobách, ktoré nevyhnutne sužujú nadmerne oslabené obyvateľstvo.

Nekonečné mRNA očkovanie sa teraz plánuje pre viacero typov vakcín na ochorenia ako sú: koronavírusy, chrípka, HIV, leukémia, RSV, pneumokoky, EBV, HPV, CMV, vírus Nipah, Zika, metapneumovírus a ľudská parainfluenza.

V skutočnosti v súčasnosti prebieha až 80 klinických testovaní mRNA vakcín a väčšina z týchto unáhlených klinických skúšok už aj presviedča ľudí, aby sa uvedených experimentov zúčastnili.

Big Pharma je pripravená rozpútať mRNA experimenty pre viaceré infekcie a choroby

Veľké farmaceutické firmy (Big Pharma) už propaguje vakcíny proti infekciám, ktoré sa kedysi považovali za zriedkavé, ako sú vírusy kiahní (opičích kiahní) a enterovírusy detskej obrny.

Keďže sa nové infekcie šíria v silne zaočkovanej populácii, očkovacie kampane budú pokračovať vo svojom cykle podvodov a zavádzania.

Hrotový mRNA proteín, ktorý bol do sveta vypustený počas škandálu s Covid-19, bol takzvanou „nohou vo dverách“, krorá mala naprogramovať zlyhanie ľudského imunitného systému (VAIDS – syndróm imunodeficiencie získanej vakcínou).

Cieľom bolo, aby sa čo najviac ľudí stalo závislými na nekonečnom reťazci vakcín, vakcín a ďalších povinných vakcín a medicínskej tyranii.

Jedna z nových mRNA vakcín obsahuje aktualizovanú sekvenciu hrotového proteínu koronavírusu spolu s RNA vírusu chrípky. Spoločnosť Moderna v súčasnosti testuje kombinovanú mRNA vakcínu proti chrípke a covidu na 1050 účastníkoch, pričom nábor prebiehal po celých Spojených štátoch.

Mnohé z nadchádzajúcich klinických skúšok nových mRNA vakcín sa majú vykonať na zraniteľných populáciách a deťoch s veľmi malým dohľadom.

Predklinická fáza pre tieto kombinované vakcíny už bola schválená americkým Úradom pre lieky a potraviny (FDA). Big Pharma plánuje pokračovať v používaní lipidových nanočastíc na obídenie T-bunkovej reakcie ľudského imunitného systému a zároveň naprogramovať ľudské bunky tak, aby chrlili cudzorodé toxíny.

Prírodná liečba osteoartritídy

Výsledkom sa stane zápalová, autoimunitná nočná mora, ktorá bude bez výčitiek svedomia pokračovať dovtedy, dokým vývojári a propagátori vakcín nebudú braní na zodpovednosť za katastrofy, ktoré pomohli vytvoriť s pôvodnými vakcínami proti covidu.

FDA ignoruje všetky varovné bezpečnostné signály spackaného zavádzania covidových mRNA vakcín, schvaľuje desiatky nových mRNA experimentov

Tieto nové genetické experimenty sa stále charakterizujú ako „imunizácia“ a v predklinických štúdiách sa považujú za biologické. Ide o podvod, pretože existujú veľké rozdiely medzi tradičnými biologickými liekmi (vakcínami) a týmito novými génovými experimentmi s mRNA.

FDA ignoruje všetky predchádzajúce varovné bezpečnostné signály zaznamenané vo vládnom systéme farmakovigilancie. Neexistujú žiadne vedecké štúdie, ktoré by skúmali trvanie procesu transkripcie mRNA.

Rovnako neexistujú žiadne štúdie o množstve a časovej dĺžke výskytu týchto cudzích proteínov v organizme a o tom, ako môžu zaťažovať orgány, vyvolávať zápaly srdca alebo spôsobiť nesprávne poskladanie proteínov.

Okrem toho toxicita samotných cudzích proteínov nie je hodnotená v žiadnych predklinických skúškach.

No a aby toho nebolo málo, výrobcovia vakcín môžu opäť použiť imunosupresívum pseudouridín bez predklinického testovania jeho bezpečnosti.

Pseudouridín je syntetický nukleotid používaný vo vakcínach proti Covid-19. Vedci zistili, že môže zostať v lymfatických uzlinách najmenej šesťdesiat dní po očkovaní.

Imunitný systém nerozkladá túto syntetickú mRNA z vakcín rovnakým spôsobom, ako sa degraduje prirodzená mRNA (lebo bola za týmto účelom vyvinutá), aj keď vládne regulačné agentúry sľúbili, že degradovať bude rýchlo.

Záver

Aby sa prvá vakcína proti Covid-19 dostala na verejnosť, Pfizer a FDA ignorovali vážne zdravotné riziká pozorované v klinických štúdiách, vrátane problémov, ako je protilátkové zosilnenie infekcie (syndróm ADE), zápal srdca a imunosupresia.

Tieto problémy sa očividne opäť neriešia, keďže americká vláda zavádza nové experimenty, ktoré budú naďalej podporovať  kolobeh chorôb a úmrtí v populácii.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Lance J. Johnson, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. A čo tak spomenúť grafén v každej vakcíne? WTF mRNA, hrotový propteín, Červená čiapočka?

  • Vo vakcínach je veľa škodlivého. Podrobnejšie sme sa obsahu vakcín venovali v iných článkoch. Tento je o inom.

 2. Děti-nci to je vykýblení psovody „stupňů psů plotů lockdownistů lágru korporátních molochů úžer, ziskovci?
  https://www.youtube.com/watch?v=7SMyr-dhqRA&t=6s

 3. Ale väčšina ľudstva to berie ako hoax a konšpiraciu. Inak nechápem prečo ľudstvo spí, prečo je apaticke k tomu, že ich pár masovych vrahov ide vyvraždit.

 4. …ďakujem moc za zaujím.informácie…

 5. „Chcete vědět, kdo nám skutečně vládne? Loutky ve vládách rozhodně ne. A je úplně jedno, kdo v té které vládě sedí. Jde jen o oddané lokaje těch, kdo skutečně vládnou. Jak jistě víte, tak EU je zcela oddaná Washingtonu. Jenže Washington není Biden, to je stejná loutka, jako ty ve vládách. Americká vláda je ve skutečnosti již plně ovládnuta globální korporací BlackRock, která mimoto ovládá také Schwabovo WEF, kam si jezdí vládci z celého světa pro instrukce.

  Jak daleko sahají chapadla investičního gigantu BlackRock? To se dozvíte níže. A především se dozvíte, že tato firma již plně ovládla celý tzv. Západ. Tedy vládne nejen USA, ale velké části světa – včetně EU. Také vám dojde, kdo zřejmě stojí za celým volebním podvodem v USA a dozvíte se mnohé další zajímavosti, včetně toho, kdo nyní tlačí klimatickou agendu…

  BlackRock Inc. je největším správcem majetku na světě a celosvětově investuje do klientských fondů neuvěřitelných 9 bilionů dolarů, což je částka, která je více než dvojnásobkem ročního HDP Spolkové republiky Německo. Toto monstrum sedí na vrcholu pyramidy globálního firemního vlastnictví, nedávno včetně Číny. Od roku 1988 se společnost postavila do pozice, kdy de facto ovládá americký Federální rezervní systém, většinu megabank na Wall Street včetně Goldman Sachs, Světové ekonomické fórum v Davosu, Great Reset, Bidenovu administrativu a plně ovládá ekonomickou budoucnost našeho světa. BlackRock je ztělesněním toho, co Mussolini nazýval korporativismus, kde nikým nevolená korporátní elita diktuje populaci odshora dolů.“
  https://www.informacnavojna.tk/article/blackrock-jiz-ovladl-wef-fed-evropske-centralni-banky-americkou-administrativu-a-potazmo-cely-zapadni-svet

 6. to je jedno kto

  ked na chvilku „vypli“ alternativu, tak som v zasade potesil. asi si myslite, ze som blazon, v skutocnosti som vedel, ze je to prilezitost, ktora moze pomoct hned v dvoch smeroch:
  1) ludia zacnu byt aktivny, pretoze cas straveny citanim „alternativy“ vyuziju nejakou cinnostou, spajanim sa s inymi a pod, ktora povedie k realnym zmenam v ich okoli
  2) ludia prestanu podporovat egregory, ktore vypusta nejaky gates, blackrock, a pod, a tym padom zivit chore myslienky

  spat k clanku. naco je na alternative takyto clanok? ved je uplne rovnaky, ako na mainstreame. informuje a pritahuje pozornost.zivy choru myslienku. redakcia, este vam to nedoslo, ze ste castokrast v roli uzitocnych idiotov, ktori robia to iste co druha strana? nevedome podporujete to iste. preto je potrebne byt obozretny a informacie uvejnovat selktivne. zverejnit clanok len preto, ze uz 2 dni nie je nic nove na stranke nie je to najdolezitejsie.

  v zasade ludia nepochopili nasledovne: nie je mozne porazit tu armadu zla, ktora stoji proti nam napriamo. nemozeme sa im postavit zoci voci, pretoze nas to zomelie. porazit to, co sa deje, moze len nova, silnejsia myslienka. uz vam to v kontexte co som napisal vyssie doslo? tym, ze bojujete na ich fronte, tak len podporujete to zlo, pretoze to vo vas vytvara strach a ten presne potrebuju ako jadrove palivo do svojich peci, aby sa ich chore myslienka aj zhmotnili. my vieme tvorit, takze je potrebne sa zacat koncentrovat na novy svet, a nie nevedomky stracho podporovat ten stary.

  zacnite sa teda chystat na novy svet. kazdy vyjde zo svojich moznosti a schopnosti. takto k sebe pritiahnete dalsich ako magnet, a bude sa to nabalovat ako snehova gula. verte mi.

  • Máte pravdu👍👍👍👍

  • Spávny postoj ohľadom “vyrábania reality vlastnými myšlienkami”, ale zasa si nemyslím, že by tento článok zverejnili MSM. Ano, keď budeme živiť negatívne myšlienky, bude žiť v chorom svete.
   To je ako v tej bájke o dvoch vlkoch v našom vnútre. Dobrý a zlý, a bijú sa v nás. Ktorý zvíťazí? Ten, ktorého budeme živiť.
   Avšak strkať hlavu do piesku a nevšímať si skutočnú realitu tiž nie je riešenie. Redakcia stále vysvetľuje zverejňovanie takýchto článkov “prebúdzaním” neprebudených…ovšem to je slabé ospravedlnenie, lebo neprebudení na takýto web (MSM prehlásený za konšpiračný) nikdy nepôjdu.
   Kedysi som chodil na Zem a Vek. Časom začali byť akosi “menej alternatívni”, až som začal mať pocit, že sa chcú vyprofilovať ako seriózny MSM web s tým, že niekde v podpalubí prinášajú tie dôležité alternatívne informácie. Vznikol mačkopes, v ktorom ak aj sú nejaké protisystémové a hodnotné informácie ktoré inde nenájdete, sú tak schované a zašifrované, že bežný komerčný užívateľ MSM si ich ani nevšimne. A zostáva otázka – načo by čitateľ MSM chodil na “obrodený” ZaV keď má svoj DenníkN, SME, Aktuality a iné propagandistické weby?
   Takže chápem aj vás, aj redakciu. Problémom je, že pre zvýšenie “dôveryhodnosti” nestačí články ozdrojovať, lebo často smerujú na iné alternatívne, a teda vnímané ako nedôveryhodné, weby. A keďže cenzúra a dehonestácia fičí na plné obrátky, ťažko nájsť dôveryhodný web, ktorý by mohol byť v opozícii jednej pravde. To je v dnešných časoch oxymoron – dôveryhodný alternatívny web. A na vine nie sú alternatívne weby (aj keď niektoré sa o to snažia – a tu mám podozrenie, že je to zámer MSM vytvárať čistú alternatívnu katastrofu, aby mali kam zaradiť aj dobré, ale nebezpečné weby)!

   • Pravdoláskari nikdy poriadok neurobia! Narážam na Herculov vyčistený Augiášov chliev! Pravdoláskari sa nikdy nechcú ušpiniť! V mene lásky k hovnám a baktériám!

    Som presvedčený, že trvalé riešenie – trvalo čistý odpad – neexistuje! Teda – raz začas – keď sa to zajebe – tak si treba vyhrnúť rukávy a treba sa tých sračiek zbaviť – na určitú dobu! V súčasnosti je naša civilizácia zasraná psychopatmi – a treba sa týchto hovien zbaviť! Opäť – nie ako trvalé riiešenie – treba len poupratovať! Tak choďte do prdele s „negatívnym vytváraním reality“! Všetci tu čumíte na ten bordel! A on sa vytvára sám – hromadením neporiadku! Viem, čo mne samému potom doma prerastie cez hlavu – ani mne sa do špinavej roboty nechce! Ale – nikto iný to za mňa neurobí. No iste – lebo nemám na čeľaď.

    Treba TO odpratať! Aspoň raz za 100 rokov – raz za tisíc rokov! Ale treba!

  • hľadač pravdy

   to je jedno kto,

   čo si tak matne vybavujem – Vy tu dávate celkom zmysluplné príspevky, ale toto?

   Z takéhoto príspevku musí mať taký Laurence Douglas Fink a jeho ,,bratia a sestry“
   neskutočnú radosť!
   Fink, Gates,… a ďalší sa pri tých švédskych stoloch s kaviárom musia chytať za bruchá a rehotať sa od rána do večera, keď im každý deň príde zvodka o tom, koľko ľudí im zas a znova ,,skočilo na lep“!

   • to je jedno kto

    co je podla teba efektivnejsi system:
    1) niekoho presviedcat, ze gates & company su hajzli a ludia sa musia prebudit, aby ich zastavili (vytvarat tlak na neprebudenych)
    2) sam prevziat iniciativu, prijst s myslienkou, ktora sa zapaci seberovnym, ktory na zaklade zakona vesmiru pritazlivosti (rovne rovneho si hlada) si k sebe najdu cestu (pritahovat k sebe)

    ja nehovorim, aby sa ludia teraz prestali chystat na kolaps alebo zabudli na gatesa, je vsak potrebne spravne narabat s informaciami. je potrebne sa na ne pozerat s nadhladu, bez stresu a strachu. toto vsak vacsina nerobi. vacsina ma plne gate beznadeje, pretoze ich k tomu tieto clanky zenu.

    zvlastne je, ze cim dalej tym viacej ludia zacinaju inklinovat k tomu, co som uviedol vyssie, je to zrejme podvedomy proces, nieco ako semienko, ktore zaklicilo po dlhej dobe neistoty. hovorim to preto, ze som postrehol podobne naznaky toho co pisem aj inde v komentaroch + ma sokovala dokonale pred par dnami suseda, ktora povedala to iste, co si myslim o hladeni do buducnosti.

    ak ideme troska viacej do hlbky, tak co robia elity? pritahuju pozornost na seba a svoje chore myslienky, takze je to presne to iste, co chcem robit aj ja, akurat smerom, ktory vedie k spolupraci a rozvoju.

    tiez si je potrebne uvedomit, ze drviva vacsina clankov na alternative len informuje, bez konceptualneho naznaku, ako dalej. takto si ale v pozicii, ze neustale reagujes na vonkajsi tlak (si vzdy par krokov pozadu), ale ty musis prejst do stavu, ze si pro-ativny a sam urcujes co a ako.

  • Ano,tak to je-připravovat se na nový svět pod vedením samotného spravedlivého Boha a krále Ježíše Krista, který jediný tu udělá pořádek a vymýtí zlo, nikdo jiný to nedokáže, nemá na to sílu a moc. Zlé mocnosti pod vedením satana a jeho posluhovačů nedokáže žádný i kdyby velmi spravedlivý člověk porazit. A protože démoni ví, že se blíží jejich konec, tak o to vic se snaží svést další lidi k hříchu, ke zlobě, k nenávisti a vraždám..a už se tím ani mocní netají,že prý je náš moc a je potřeba snížit populaci a vyvinuli smrtící útočné zbraně jménem vakcína a obelhali lidi tak jak to satan dělá od počátku světa, kdy obelhal Evu a ta místo lepšího žití začala stárnout a umírat. Ale zbraněmi a bojem a jak tu píšou a vyčištění od psychopatů nelze zvítězit, to přinese další zlo a úmrtí, Jediná zbraň je modlitba a vyčištění sebe samého od jakehokoliv hříchu, zloby, nenávisti, chamtivosti, nemravnosti..a nechat spravedlivý soud Bohu, jen on vidí do srdce každého člověka. Podle těch článků je vidět jak svět spěje k závěru dějin a čas je ještě ponechán proto,aby se každý mohl rozhodnout na jakou stranu se dá, nikdo nebude k Bohu neutrální, buď ho bude milovat a těšit se na jeho království, které jistě přijde nebo ho nenávidět a tím se připraví sám o život věčný. Vlastně si každý zvolí sám svůj osud. Ale Bůh i přesto co se děje čeká na každou nerozhodnutou duši a až potom zasáhne a ukončí tento svět násilí..Přeji moudré přemýšlení a k tomu je dobré začít číst Bibli,kde se hodně dozvíte…

   • hľadač pravdy

    Anka,

    to čo si tu v tomto príspevku napísala – s tým ja môžem väčšinou súhlasiť, veď tak podobne som tu o tom aj sám písal, napríklad v tomto texte v bodoch č.7) a č.8): https://www.badatel.net/dr-ardis-varuje-ze-papez-frantisek-ovplyvnuje-svetovych-lidrov-ohladne-vakcin-a-pandemie/#comment-139295

    Ale prispievateľ do diskusií pod menom ,,to je jedno kto“, tomuto zjavne neverí a svojim písomným prejavom ukazuje – k akej strane sa pridáva. Preto som reagoval tak, ako som reagoval vyššie….

   • Anka, to, čo píšete, myslíte určite dobre. Len treba byť ostražitý pri čítaní biblie. V čom je boh spravodlivý? „Pobil všetkých prvorodených v Egypte.“ Od Abraháma žiadal, aby mu „obetoval svojho syna Izáka…“ – na obludnosti tejto božej požiadavky nič nemení ani to, že po skúške Abrahámovej poslušnosti už k naplneniu – tohto absurdného dôkazu oddanosti voči bohu – dôjsť nakoniec nemuselo. Atď…atď… božieho krvilačného narcizmu je plná biblia. Táto „svätá“ kniha kníh sa končí Zjavením sv. Jána a – „znamením šelmy 666“, čiže čipovaním. To práve prebieha.
    Anka, milujúci Stvoriteľ Otec nie je vraždiaci boh Sionu. A rovnako všetkým (ešte aj vrahom) na kríži odpúšťajúci Ježiš (ktorý mal IBA Otca žijúceho mimo našej planéty a odtiaľ k nám prišiel povedať nám Pravdu o svojom Otcovi) nie je a ani nemôže byť súčasne aj židovským kristom, ktorý mal – naopak – iba matku: Židovku. Pravý Ježiš matku nemal a nenarodil sa. Bol vždy.
    Nekonečno sa nám Pozemšťanom s obmedzenými mozočkami chápe ťažko, ale keď sa nám vráti dokonalosť, pochopíme, že inak to byť ani nemôže.
    Anka, všetci ľudia budú žiť večne. Vrátane našich vrahov. Ježiš im odpustil, odpustíme im aj my. Dokonalí ľudia to dokážu.

  • Dusan Podolsky

   Naprosty souhlas s Vašim nazorem…
   V dobach faraonu v Egypte napsal jeden chytry muž ve sve svizelne situaci motto: ,,Ach vy myslenky,kde jste?
   Jedině vy mě můžete zachránit ze svizelné situace“….A je to velmi ucinné motto….V duchu děkuji zaň….

 7. Tak tento text je tu konecne spravne a rozumne sformulovany.
  Informacii myslím uz vsetci “ zobudeni“ maju dost,
  Prisiel cas, ak nie, ze je uz za 5 minut 12, nieco vyznamne zacat robit, co bude mat vyznam pre nas buduci novy, lepsi, spravodlivy svet.
  Za nazor dakujem.

 8. A kedy bude konečne vyrobená vakcína proti blbosti? Bola by naozaj potrebná…

 9. Nechystaju nic

 10. Tak toto už nie je o liečení, ale o ničení. Odmietam ponúknutý program v uvedenom článku. Vyberám si život. Zdravý, spravodlivý život bez vakcín.

 11. Koukám, že se text o něco změnil, něco se opakuje 2x a něco je vynecháno. Proč se tak děje?? No máme ještě krátký čas se všichni rozhoudnout a zvláště ti co hledají spravedlnost a dobro, na kterou stranu se dáme- Boží či satanovu. Nenechme se vlákat do pasti zloby a nenávisti a dejme se na stranu dobra, mírnosti, laskavosti, pomoci a lásky a nechme spravedlivý boj samotnému Bohu,který nás ochrání, když bude potřeba nebo nás vzkřísi až si pro nás přijde v jeho zvolený den. Přeji hodně moudrosti a k tomu je dobré si přečíst něco z Bible..

 12. ..Ve skutečnosti jsme již možná za bodem zlomu, kdy jsou miliardy naprogramovány tak, aby v příštích letech zemřely. Pokud se nenajde metoda, jak zvrátit sraženiny a doslova odprogramovat lidské tělo od zhoubných instrukcí mRNA, může více než 5 miliard lidí, kteří již tyto vakcíny přijali, čelit vyhubení prostřednictvím „vědy“…

Pridajte komentár

*