Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Ukazuje sa, že opičie kiahne sú len kamufláž na zakrytie následkov covidových vakcín


Print Friendly, PDF & Email

Ukazuje sa, že opičie kiahne sú len kamufláž na zakrytie následkov covidových vakcín

(Ethan Huff, Natural News) Jedným z mnohých nežiaducich následkov spojených s „vakcínami“ proti COVID-19 je reaktivácia vírusov varicella-zoster, ktoré sa môžu prejaviť ako herpes, ovčie kiahne, autoimunitné pľuzgiere alebo ako opičie kiahne.

V skutočnosti sú opičie kiahne často na nerozoznanie od ovčích kiahní, ktoré sa, keď sa prejavia u dospelých, nazývajú pásový opar.

Štúdia o opičích kiahňach z roku 1988 vysvetľuje, že „hlavným klinickým diagnostickým problémom je odlíšenie ľudských opičích od ovčích kiahní“.

Inými slovami, to, čo niektorí ľudia teraz zažívajú, čo médiá nazývajú „opičie kiahne“, by v skutočnosti mohli byť ovčie kiahne alebo pásový opar, v závislosti od veku osoby. A príčinou môže byť očkovanie proti covidu, ktoré bolo čírou náhodou zavedené ​​tesne pred údajným vypuknutím opičích kiahní.

Podľa vlád a médií sa zdá, že opičie kiahne, alias pridepox (pride kiahne), sa šíria predovšetkým v rámci LGBT komunity  Skutočným základom by však mohli byť mRNA vakcíny proti Covid-19 od spoločnosti Pfizer, ktoré v LGBT komunite dosiahli pomerne vysokú mieru zaočkovanosti.

„Vírus ovčích kiahní je technicky známy ako vírus varicella-zoster a rovnako ako jeho blízky príbuzný vírus herpes-simplex sa v tele stáva celoživotným obyvateľom,“ vysvetľuje portál Exposé News.

„A podobne ako jeho ďalší bratranec, genitálny herpes, aj ovčie kiahne môžu mnoho rokov mlčať, skrývať sa vo vnútri nervových buniek a neskôr reaktivovať, čo spôsobí zmätok v podobe neznesiteľného kožného ochorenia, pásového oparu, čo je pľuzgierovitá, pálivá kožná vyrážka.

Bohužiaľ, alebo našťastie, v závislosti od toho, či ste sa rozhodli dať zaočkovať proti covidu, oficiálne vládne údaje a dôverné dokumenty spoločnosti Pfizer silne naznačujú, že covidové vakcíny môžu reaktivovať spiace vírusy ovčích kiahní alebo herpes vírusy v dôsledku desivého poškodenia imunitného systému.“

Dokumenty spoločnosti Pfizer ukazujú, že očkovanie proti Covid-19 reaktivuje vírus varicella-zoster spôsobujúci to, čo teraz nazývajú opičie kiahne

Ak je táto hypotéza správna, potom to, čo vidíme na celom Západe, je prepuknutie pásového oparu vyvolaného covidovými vakcínami, ktoré reaktivovali vírusy varicella-zoster.

Americký Úrad pre kontrolu potravín a liečiv (FDA) o tom údajne vedel, a preto sa pokúsil kryť spoločnosť Pfizer tým, že sa snažil na 75 rokov uzamknúť firemné dokumenty o bezpečnosti prostredníctvom súdu. Našťastie, súd nariadil presný opak – aby boli dokumenty zverejnené skôr.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Jedna z častí dokumentu, ktorá sa zaoberá nežiaducimi účinkami „osobitného záujmu“ (AESI), uvádza herpetické vírusové infekcie ako potenciálny výsledok očkovania spolu so zápalmi.

„Podľa dokumentu, do konca februára 2021, len 2 mesiace po udelení povolenia na núdzové použitie vakcíny Pfizer v USA a Európskej únii, spoločnosť Pfizer dostala 8 152 hlásení týkajúcich sa herpetickej infekcie a 18 z nich už viedlo k syndrómu viacnásobnej orgánovej dysfunkcie,“ hovorí portál Exposé News .

„Syndróm multiorgánovej dysfunkcie (MODS) je systémová, dysfunkčná zápalová reakcia, ktorá si vyžaduje dlhý pobyt na jednotke intenzívnej starostlivosti (JIS-ke).

Vyznačuje sa vysokou úmrtnosťou v závislosti od počtu postihnutých orgánov. Syndróm môže byť vyvolaný aj herpetickou infekciou.“

Ďalšie dokumenty publikované americkým Centrom pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) ukazujú, že po spustení masového očkovania proti covidu explodovali prípady herpesu, pásového oparu a syndrómu multiorgánovej dysfunkcie.

Kvôli poškodeniam, ktoré spôsobujú imunitnému systému, sú covidové vakcíny v podstate spúšťačom spiaceho herpesu a reaktivácie vírusov varicella-zoster.

Imunitný systém poškodený očkovaním proti covidu znižuje svoju obranyschopnosť, čo umožňuje, aby sa tieto skryté choroby znovu aktivovali.

„Presný mechanizmus nie je úplne pochopený, ale odborníci sa domnievajú, že sa to spustí vtedy, keď osoba, ktorá má genetickú predispozíciu dostať túto chorobu, príde do kontaktu s nejakým environmentálnym spúšťačom. Môže to byť chemikália alebo liek. Ako napríklad covidová vakcína od spoločnosti Pfizer?“

Najnovšie správy o pridepoxe (pride kiahňách) nájdete na stránke MonkeyPoxReport.com.

Liečba osteoporózy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Hľadal som to dlho. Nájdite si čas a pozrite si to. Stojí to za to. Verím, že to budú informácie, ktoré budú prínosom.https://www.mojevideo.sk/video/1adae/ockovanie_skryta_pravda.html

  • Dobrý matroš.

  • VDAKA BLUESMAN!
   Velmi poucne .Ked bol moj syn maly tak mu dal doktor 6 injekcii naraz, ked som sa ohradil, povedal mi, ze v USA je to okolo 30 v tom case. ( Dnes hovoria, ze 60x!!! total.)

  • Zistime pri vypočutí ako sme boli poskodenií a tiež naše deti..cez nas rodičov a tiež priamo očkovanim od prveho momentu nariadenia

  • Jedinou dokonale účinnou očkovacou látkou je kolostrum, resp. mledzivo od vlastnej matky. Lekári nemôžu byť predsa takí tupí, aby túto samozrejmosť nevedeli. A tak asi práve preto novorodenca hneď po jeho príchode na tento chorý svet matke uchmatnú a ozlomkrky ho bežia zapichnúť „očkovacím“ sajrajtom. Prepotrebné kolostrum miminu dovolia až potom. Veď presne o to ide: zablokovať človiečiku prirodzenú tvorbu vlastných protilátok.
   Odborne aj morálne mimoriadne zdatná prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc. si za svoje vysoké vedecké poznatky a súčasne neskorumpovanosť vyslúžila toto:

   Šíření nesmyslů na poli medicíny stojí lidské životy, i proto se letošní ročník vědecké anticeny Bludný balvan zaměřil na tuto oblast. Bludné balvany za rok 2017 byly právě uděleny Českým klubem skeptiků Sisyfos a putují například za spolkem Rozalio, který se vytrvale pokouší nabourávat systém očkování, týmem lobbistů prosazujících tradiční čínskou medicínu do českého zdravotnictví nebo třeba za Hanou Bláhovou, která postavila svůj obchodní úspěch na tom, že tvrdí, že všemi zdravotními problémy jsou ve skutečnosti paraziti. Nechybí ani ocenění pro vskutku originální „terapeutickou techniku“ vaginálního a análního mapování. Jubilejní diamantový balvan si pak odnáší profesorka Anna Strunecká za „mimořádný celoživotní přínos pseudovědě. Zkrátka nezůstali ani další propagátoři pavědeckých nesmyslů.“

   https://www.prezdravie.sk/zdravie/knihy-varovne-signaly-ockovani-prof-rndr-anna-strunecka-drsc.html

   Chorý svet! Načisto chorý.

 2. Troška z iného súdka, pripravovaná digitálna kontrola na EU hraniciach prostredníctvom: https://www.gmx.net/magazine/politik/entscheidet-instagram-darueber-europaeische-union-einreisen-37155238 !

  • So slzou v oku sa bude spomínať za režimom z pred 1989. Toto čo sa deje a kam to speje je milión krát horšie ako socializmus. Toto čo pripravujú je nacizmus, genocída, diktatúra, otrokarstvo….

 3. Mila redakcia, vdaka za toto forum.
  Dnesna tema, je uzasna!
  Pan Maros, dakujem Vam za vcerajsi prispevok o prionoch. Pred 18-20-timi rokmi (+- ) v Anglicku spalili vsetky kravy, ktore mali priznaly Creutzfeldt-Jacob (vCJD) CHOROBY. Oni vraj popol z tych krav maju v zeleznych sudoch, ulozene v hangaroch, nakolko sa boja, ze priony uz vo forme popola sa mozu dostat do obehu prirody…..!) dr. Day nazvala tuto chrobu „Alien“ = akoze z ineho sveta, nakolko priony nemozu znicit na chirurgickych nastrojoch v typickej lekarskej procedure. ( 120 ? stupnov celsius) . Ona v tom case predpovedala, ze ludstvo ma 40 rokov a tieto priony ho upne znicia. ( Rense.com ). Potom to vsetko stichlo.
  ( Tu zubari popytaju stalych pacientov, aby si za 300 dolarov kupili svoje zubne nastroje, ktore by iba oni pouzivali!! …..ked su u zubara.).
  Este raz, vdaka Vam obom.

  • Prióny sa dajú zničiť pri vysokom tlaku a zároveň teplote nad 133 st. C – ale nie v bežných mäsiarskych autoklávoch na výrobu konzerv. Detto sterilizačné lekárske autoklávy majú s týmto problém. A zubári serú aj na sterilizáciu vôbec – používajú len namáčanie do karbolu, teda do „bubliniek“ trhlín sa chémia nedostane. Si všimnite vaničku s nástrojmi. Kvôli incidentu so zanedbaním a ignoranciou hygieny pri zákroku som sa skoro pobil so zubárom, a až vtedy som si uvedomil, aké sú to prasatá – u zubára som nebol od roku 1986 – vtedy začínalo HIV, žltačka C a syfilis.

   Ak nie tlak, tak teplota musí byť nad 180 st. C – čo už je pečenie, praženie – ktoré však pri príprave jedla neprenikne tak hlboko dovnútra – a jedlo by sa spálilo – mäso vnútri ostáva mňam dusené. Čiže – vidím to sľubne s tými Rifeho frekvenciami – až na malý zádrhel, a to sú tie telu vlastné pamäťové prióny. Lebo kto si chce kvôli likvidácii spike proteínov – priónov – zresetovať pamäť? Riešením je podľa mňa zúženie frekvencie práve na tie telu cudzie prióny – ktoré Rife nepoznal.

   Určitý odkaz – ako to bez pamäťových priónov može vyzerať, je film o chlapíkovi, ktorému zavraždili ženu a on pri tom utrpel stratu dlhodobej pamäte a chce sa pomstiť, ale je neustále zacyklený.

   Memento (2002) [drama krimi mysteriózní thriller].avi
   https://ulozto.net/file/tdiMxqmRJfcl/memento-2002-drama-krimi-mysteriozni-thriller-avi#!ZJAwLmR2ZGSvMTD4LzZ0AQx1LzL1ZTkwMxcDMyOYq1qPMQEuZD==

   • Už sa na tom pracuje…

    https://sarahwestall.com › spike-protein-frequency-decoded-god-gene-frequencies-revisited-w-sharry-edwards
    Spike Proteins Decoded, God Gene Frequencies Revisited w/ Sharry …
    19. 6. 2021Sharry Edwards MEd, rejoins the program to discuss the COVID „vaccine“ spike proteins that she has decoded. As of the time of this recording, she has decoded 46 proteins and anticipates more will be found. We also revisit the God gene, what it is and what the frequencies will do to your body. You can learn more at SoundHealthOptions.com

    https://www.youtube.com › watch?v=jZ3fVQJIYkk
    Spike Protein Consciousness & High Frequency Environments (Update)
    I am ready to share with you an update on the information I shared in my controversial video last month. There has been an even deeper understanding of what …

    Dr.Richard Fleming_Covid mRNA vakcíny sú priony
    https://el-gr.facebook.com › otevrisvoumysl › videos › 400758774805756
    Otevři svou mysl – Český dabing: Dr. Richard Fleming – Covid injekce …
    Přinášíme český dabing tohoto krátkého videa od Dr. Richarda Fleminga, ve kterém sdílí informace ze dvou oficiálních studií a poukazuje na možnost, že…

 4. Citujem: “ Svým způsobem je skutečnost, že se snaží tuto šílenou agendu tak tvrdě prosazovat, sama o sobě tou největší bílou pilulkou, jakou si lze představit. Vědí, že jejich vize biometricky sledovaného chytrého města budoucnosti s ekonomikou sociálních kreditů, laboratorně pěstovanými hamburgery z brouků a vládci z řad chatbotů s umělou inteligencí je šílená. Ale tráví veškerý svůj čas tím, že se vás snaží přesvědčit, že je reálná.

  Proč? Protože se nejvíce bojí toho, že odhalíte své skutečné schopnosti: Vaši schopnost říkat ne. Vaši schopnost odvolat svůj souhlas. Vaši schopnost vytvářet společenství s podobně smýšlejícími lidmi a využívat přirozenou hojnost světa k přežití, a dokonce k rozkvětu bez potřeby jejich technokratické tyranie.

  Proto se tolik obávají ztráty důvěry veřejnosti. Proto se Bilderbergové obávají „populismu v Evropě„. Proto se Světové ekonomické fórum zaměřuje na „obnovení důvěry“ jako na hlavní téma své davoské konklávy. Proto Rada pro mezinárodní vztahy tráví stále více času starostmi o to, jak se lidé bouří proti technokratům. Vědí, že jsou to ubozí starci za oponou, a vědí, že Toto tuto oponu odhrnuje. “ koniec citácie
  článok: https://otevrisvoumysl.cz/corbettuv-report-technokracie-je-silena-protilidska-a-selze/

  • Myslim si, ze doteraz sa zameriavali na dospelych, aby ockovanim vybili co najviac zrelych ludi (plan splnili a cas zvysok dokonci) a teraz sa zameriavaju na deti a mladez, tie chcu vymyt a ziskat na svoju stranu. Odskusali si to na mich na multikulti vymyvani v skandinavskych krajibach. Rovnako ako pri revoluciach, tie vzdy robili najnaivnejsi, neskuseni a hlupucki studento!

 5. Ak som v detstve prekonala ovčie kiahne (nakazila som sa na prvom stupni základnej školy) a nedala som sa očkovať „vakcínou“ proti covidu, znamená to, že by som mohla byť v bezpečí? Covid som prekonala vo februári tohto roka ako nádchu, kedy som mala len upchatý nos a jemné škriabanie v krku a to bolo všetko, nakazila som sa od 3x zaočkovanej osoby, s ktorou som v dennodennom blízkom kontakte.

 6. …Vďaka za článok aj komentáre…dnes je to tu ozaj ,,pestré“….je výborné, ak aj muž vie postrážiť tak milé detičky… a je výborné, ak sa na ich stranu, ako rodičia, ,,vieme aj postaviť“….myslím, že každá situácia je o nás ľuďoch samých, ako takých…a je úplne jedno, či je to lekár-pacient, alebo je to rodič-dieťa, alebo sú to 2chlapci či 2 dievčatá vo vzáj.vzťahu….tak ako sú títo ľudia ,,nastavení“, tak sa dejú a ,,riešia“ ďalšie situácie… samozrejme, treba vziať do úvahy aj vek osôb, teda napr.pri rodič.a malol.dieť.by mal byť rod.zodpovednejší….podľa ,,nášho nastav.“ pozeráme na ,,koronocirkus“, vzťahy, lásku, spôsob ich prežívania a pod. …a hlavne, čo sa týka vzťahu, čo 2 vyhovuje, je v poriadku, to si musia vykonzultovať oni sami….alebo ,,zmenia“ partnera, ak to v por.nie je…to platí aj na lek., zubár., vedom., či menej vedom., kolegov a podobne…všetko je o vzáj.pôsobení…niekto ,,sadne viac“, niekto vôbec…je na nás, na našom vedom.rozhodnutí, AKO TO VLASTNE CHCEM…je dobré sa k tomu aj PRIAMO VYJADRIŤ…inak je to potom len ,,domýšľaní“ a to už nie je ok. …..dob.noc…

Pridajte komentár

*